Reklama

Práve teraz (06:31)

Markíza
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI.
[06:00]
JOJ
NOVINY TV JOJ
[05:45]
DajTo
Aj múdry schybí
[05:30]
TV Doma
Inga Lindströmová: Princezná sŕdc
[06:05]
JOJ Plus
Faktor strachu V.
[06:00]
WAU
Naša svadba XI. (3, 4)
[05:15]
STV 1
Správy RTVS "N"
[06:05]
Prima Family
Zpravodajství FTV Prima
[06:00]
NOVA
Monsuno
[06:30]
FANDA
Přestávka ve vysílání
[05:15]
ČT 1
Okouzlení IV
[06:30]
ČT 2
Krtek a paraplíčko
[06:30]
HBO
Zná ji jako svý boty
[06:00]
AXN
Californication VI.
[03:15]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


20:00
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:20
POČASIE
20:30
Útok na Biely dom (HD)
20:20
NAJLEPŠIE POČASIE
20:30
TANEC SNOV - PREMIÉRA
23:15
Cyrus
20:00
Medvedík Yogi
20:15
Toto je Sparta!
21:45
Partička
20:00
Zámena manželiek
22:25
Nebezpečný podnájomník
00:10
Horúca krv I.
20:30
Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah
23:20
Rocky II.
01:35
Profesionáli II.
20:00
Cyrus
21:55
SHOW JANA KRAUSA
22:45
Dvojičky (15, 16, 17)
20:10
Počasie
20:20
Ruky bozkávam
21:35
Ruky bozkávam
20:15
Alenka v říši divů (HD) AD
22:30
Konečně spolu
00:45
Hawaii 5-0 II
20:20
Policie Modrava
21:30
Okresní přebor
22:05
Střepiny
20:20
Pod kupolí
21:05
Pod kupolí
21:55
Nikita III (8, 9)
19:57
Losování Sportky a Šance
20:00
Postřižiny ČT HD
21:35
168 hodin ČT HD
20:00
Bondfest ČT HD
22:10
* Můj pes Killer ČT HD - ST – AD -
23:40
Fenomén Underground ČT HD - ST – AD -
20:00
Klub poslední naděje
22:00
Hra o trůny V. (1)
23:00
Pokrevní pouto
20:00
Vražedná čísla IV.
21:00
Vzpomínky III.
22:00
Myšlenky zločince IX.

Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Caparti a čelenky: Soutěž krásy: já a můj domácí mazlíček
06:50
Caparti a čelenky: Soutěž krásy: americký klenot
07:40
Král dortů: Dvouplošník, nespokojená nevěsta a pomsta Buddymu
08:10
Král dortů: Zombie, nahatá slečna a nespokojená máma
08:35
Král dortů: Hrdličky, kachny a delikatesy
09:05
Král dortů: Muzeum, chyby a matka Mary
09:30
Malí lidé, velký svět: Dotazy na Roloffovi – jeden po druhém
10:00
Malí lidé, velký svět: 20letá dvojčata
10:25
Malí lidé, velký svět: Stěhování
10:55
Malí lidé, velký svět: Život liliputánů
11:20
Mé podivné těhotenství: 5. Díl
12:15
Siamská dvojčata z Dominikánské republiky
13:10
Leah Reminiová: vše je relativní: Tetování na zádech
13:35
Leah Reminiová: vše je relativní: Proč, mami?
14:05
Skvělí bratři pekaři: jak chutná Británie: Rye
15:00
Tajemství nákupních čtvrtí: 2. Díl
15:55
Amišové ve městě: Odpustit a zapomenout
16:50
Šokující porody: Dvojí narození
17:45
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Námořnické a vojenské nevěsty
18:15
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Hodně družiček a hodně šatů
18:40
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Matka zná družičky
19:10
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Sladké nevěsty a kyselé sestry
19:35
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Skákej radostí se svými country sestřenicemi
20:05
90 dní do svatby: 12. Díl
21:00
Něco vypůjčeného, něco nového: Nevěsta v duchu Liberace
21:25
Něco vypůjčeného, něco nového: Od vojenského nasazení po krásnou nevěstu
21:55
Mafiánské manželky: Nevraživost
22:50
Příliš oškliví na lásku: 2. Díl
23:45
Příliš oškliví na lásku: 3. Díl
00:40
Příliš oškliví na lásku: 4. Díl
01:35
Příliš oškliví na lásku: 5. Díl
02:23
Příliš oškliví na lásku: 6. Díl
03:11
Mafiánské manželky: Nevraživost
03:59
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Námořnické a vojenské nevěsty
04:23
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Hodně družiček a hodně šatů
04:47
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Matka zná družičky
05:11
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Sladké nevěsty a kyselé sestry
05:35
Jak si vybrat správné šaty – družičky: Skákej radostí se svými country sestřenicemi
06:15
Sehnsuchtsrouten - Kreuzfahrt im Reich der Drachen (2/2) - Von Saigon bis Shanghai
07:00
Sehnsuchtsrouten - Kreuzfahrt um Kap Hoorn (1/2) - Auf nach Feuerland
07:45
Sehnsuchtsrouten - Kreuzfahrt um Kap Hoorn (2/2) - Auf nach Montevideo
08:30
James Cook - Seefahrer und Entdecker (1/4) - Ein netter Kerl
09:20
James Cook - Seefahrer und Entdecker (2/4) - Das erste Kommando
10:15
James Cook - Seefahrer und Entdecker (3/4) - Nahe am Abgrund
11:05
James Cook - Seefahrer und Entdecker (4/4) - Nordwestpassage
12:00
Der wahre Schatz des Störtebeker - Film von Arne Lorenz
13:00
Die Deutsche Hanse - Eine heimliche Supermacht (1/2) - Film von Gisela Graichen und Peter Prestel
13:45
Die Deutsche Hanse - Eine heimliche Supermacht (2/2) - Film von Gisela Graichen und Peter Prestel
14:30
Sir Henry Morgan - Pirat im Auftrag seiner Majestät - Film von Marc Brasse
15:10
Die Schatzinsel des Robinson Crusoe - Film von Jürgen Stumpfhaus
15:55
Die Schatzinsel - Spielfilm, Spanien/Italien/Frankreich/
17:25
Der schwarze Seeteufel - Spielfilm, Italien 1961 (Gordon il pirata nero)
18:50
König der Piraten - Spielfilm, USA 1953 (Raiders of the Seven Seas)
20:15
Gegen alle Flaggen - Spielfilm, USA 1952 (Against All Flags)
21:35
Imperium - Das Gold der Piraten - Erzählt von Maximilian Schell
22:20
Freibeuter des Todes - Spielfilm, USA 1980 (The Island)
00:05
König der Piraten - Spielfilm, USA 1953 (Raiders of the Seven Seas)
01:30
Gegen alle Flaggen - Spielfilm, USA 1952 (Against All Flags)
02:50
Freibeuter des Todes - Spielfilm, USA 1980 (The Island)
04:40
Der schwarze Seeteufel - Spielfilm, Italien 1961 (Gordon il pirata nero)
06:25
Opravna vraků 2013 (Series 1): Lannyho Ford Fairlane GTA (Díl 7)
07:15
Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler (Díl 8)
08:10
Bořiči mýtů (Series 8): Kolo štěstí Bořičů mýtů (Díl 176)
09:05
Mimořádné projekty (Series 4): Bitevní stroje (Díl 5)
09:55
Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy (Díl 29)
10:25
Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy (Díl 30)
10:50
Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta (Díl 31)
11:15
Válka skladů v Kanadě (Series 1): 32. Díl
11:40
Lovci skladovacích jednotek (Series 1): 6. Díl
12:10
Lovci skladovacích jednotek (Series 1): 7. Díl
12:35
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): 15. Díl
13:05
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): 16. Díl
13:30
Co se dělo dál? (Series 2): 10. Díl
14:00
Co se dělo dál? (Series 2): 11. Díl
14:25
Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy (Díl 10)
15:20
Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Bohatství z vraků (Díl 1)
16:15
Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Africká bouda (Díl 8)
17:10
Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2): 2. Díl
18:05
Sibiřský podíl (Series 1): Udělej něco, nebo zmlkni (Díl 8)
19:00
Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Bristolská zátoka (Díl 8)
20:00
Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu (Díl 12)
21:00
Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): 3. Díl
22:00
Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1): 1. Díl
23:00
Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup (Díl 3)
00:00
Říční příšery (Series 6): Drtič kostí (Díl 3)
00:55
Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Kapitán do nepohody (Díl 8)
01:50
Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu (Díl 12)
02:40
Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): 3. Díl
03:30
Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1): 1. Díl
04:20
Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup (Díl 3)
05:10
Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2): 1. Díl
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.