TV program dnes, piatok, 29. marec 2024
Televízny program dnes
00:05Wildes Überleben II (1/5) - Kleine Helden (Life in Miniature)00:50Wildes Überleben II (2/5) - Tierisch genial (Ingenious Animals)01:35Wildes Überleben II (3/5) - Gefährliche Kinderstube (Challenges of Life)02:20Wildes Überleben II (4/5) - Hoch in den Bäumen (Life in the Trees)03:05Wildes Überleben II (5/5) - Tierische Freaks (Animal Oddities)03:45Zugvögel (1/2) - Kundschafter in fernen Welten04:30Zugvögel (2/2) - Der Kampf ums Überleben05:30Im Zauber der Wildnis - Island - Der Vatnajökull-Nationalpark06:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Alpenpanorama07:30ZIB07:33Alpenpanorama08:00ZIB08:10Kalabrien - Land zwischen den Meeren - Film von Jean Hubert Martin08:40Riccardo Muti dirigiert: Giuseppe Verdis Requiem - Festspielhaus Baden-Baden, April 201910:10Via Dolorosa – Der letzte Weg Jesu - Film von Susanne Glass und Mike Lingenfelser10:55Die Heimkehr - Fernsehfilm, Deutschland/Österreich 201112:25Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Brienzer Rothorn\" – Die Charmante - Film von Donat Hofer13:05Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Pilatus\" – Die Mythische - Film von Jonas Keller13:40Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Gornergrat\" – Die Spektakuläre - Film von Katharina Deuber14:20Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Rigi\" - Die Königliche - Film von Katharina Deuber14:55Ottilie von Faber-Castell - Eine mutige Frau - Fernsehfilm, Deutschland 201918:00heute18:143sat-Wetter18:15Ostereier - Fantastisch, bunt und voller Magie19:00Tagesschau19:15Ein Hauch von Amerika (1/6) Willkommen in Kaltenstein - Fernsehserie, Deutschland 202119:55Ein Hauch von Amerika (2/6) Frei sein - Fernsehserie, Deutschland 202120:45Ein Hauch von Amerika (3/6) Schulter an Schulter - Fernsehserie, Deutschland 202121:30Ein Hauch von Amerika (4/6) Vergiss die Amis - Fernsehserie, Deutschland 202122:15Ein Hauch von Amerika (5/6) Freunde und Feinde - Fernsehserie, Deutschland 202123:00Ein Hauch von Amerika (6/6) Kein Ort zum Leben - Fernsehserie, Deutschland 202123:45Die Heimkehr - Fernsehfilm, Deutschland/Österreich 2011
00:00Bod zlomu02:00Replikant03:35Temný úplněk04:45Close Up05:15Close Up05:40Zoom In - The Croods: A New Age05:50Zoom In - No Time to Die06:00Zoom In - Death on the Nile06:05Zoom In - Red Notice06:15Zoom In06:25Close Up07:00Dávám tomu rok09:00Bláznivý šaman - Zpátky z minulosti10:50Tristan a Isolda12:55Dokonalý šéf14:40Ip Man16:30Kdo najde přítele, najde poklad18:20Návštěvníci 2: V chodbách času20:25Neprůstřelný mnich22:00Pomsta23:30Mezi náhrobními kameny
06:00Má pekelná kočka: Opravdová domácí kočka z Orange County (S06E03)06:50Má pekelná kočka: Kočičí rvačky v Brooklynu (S07E06)07:40Veterinární policie Filadelfie: Kosti (S12E16)08:30Akvária na míru: Akvárium pro Antonia Browna (S07E16)09:25Pitbulové a propuštění trestanci: Zmatky matky (S09E05)10:20Má pekelná kočka: Přichází bouřlivá Katrina (S07E04)11:15Veterinární policie Filadelfie: Městská farma na štěňata (S12E14)12:10Akvária na míru: Akvárium pro Adriana Petersona (S07E14)13:05Pitbulové a propuštění trestanci: Bratrova záchrana (S09E03)14:00ZOO: Mláďata v Queensu (S05E03)15:00ZOO: Malý fenk, velké srdce (S05E04)16:00Má pekelná kočka: Divoké kočky v Gothamu (S07E07)17:00Veterinární policie Filadelfie: Kočky v krizi (S12E17)18:00Akvária na míru: Akvárium na žraloky (S07E17)19:00Pitbulové a propuštění trestanci: 6. díl (S09E06)20:00Legendy divočiny: 5. díl (S01E05)21:00Legendy divočiny: 6. díl (S01E06)22:00Na pokraji Aljašky: Braňte hranice (S01E11)23:00Setkání s orangutany: 5. díl (S01E05)23:30Setkání s orangutany: 6. díl (S01E06)01:30Pitbulové a propuštění trestanci: 6. díl (S09E06)02:15Setkání s orangutany: 5. díl (S01E05)02:38Setkání s orangutany: 6. díl (S01E06)03:00Setkání s tučňáky: 5. díl (S01E05)03:23Setkání s tučňáky: 6. díl (S01E06)03:45Veterinární policie Filadelfie: Kočky v krizi (S12E17)04:30Akvária na míru: Akvárium na žraloky (S07E17)05:15Pitbulové a propuštění trestanci: 6. díl (S09E06)
06:05Totalcar IV.06:40Lovci pokladů I.07:40Lovci pokladů I.08:40Lovci pokladů I.09:40Lovci pokladů I.10:40Lovci pokladů I.11:40Lovci pokladů I.12:40Lovci pokladů I.13:40Lovci pokladů I.14:40Lovci pokladů I.15:45Coco Chanel18:05Gentleman s pistolí20:00Vyměřený čas22:15Univerzálni voják 4: Odplata00:25Lovci pokladů I.01:10Lovci pokladů I.01:55Lovci pokladů I.02:40Lovci pokladů I.03:25Lovci pokladů I.04:10Lovci pokladů I.04:55Lovci pokladů I.
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů I.10:00Lovci pokladů I.11:00Teleshop13:00Totalcar I.13:30Totalcar I.14:00Lovci pokladů I.15:00Lovci pokladů I.16:00Hvězdná brána: Atlantida IV.16:55Hvězdná brána: Atlantida IV.17:55S.w.a.t. Vi.18:50S.w.a.t. Vi.19:45Lovci pokladů I.20:45Lovci pokladů I.21:45S.w.a.t. Vi.22:40S.w.a.t. Vi.23:30Hvězdná brána: Atlantida IV.00:25Hvězdná brána: Atlantida IV.01:30K poctě zbraň02:20K poctě zbraň03:05Totalcar VI.03:30Totalcar VI.04:00Teleshop
07:00Totalcar III.07:40Castle Ii.08:30Castle Ii.09:25Profil zločinu VI.10:25Profil zločinu VI.11:50Castle Ii.12:45Castle Ii.13:40MacGyver II.14:40MacGyver II.15:30Bones Xii.16:25Csi Iii.17:20Castle Ii.18:15Castle Ii.19:05MacGyver II.20:00MacGyver II.21:00Rivalové23:30Mission: Impossible Ii02:05MacGyver II.02:45MacGyver II.03:30Totalcar III.04:00Teleshop
06:15Green 25 Xi.06:55Lovci pokladů II.07:55Hvězdná brána VI.08:55Hvězdná brána VI.09:50Hvězdná brána VI.10:50Macgyver I.11:40Macgyver I.12:35Macgyver I.13:30Macgyver I.14:25Macgyver I.15:20Vánoční prázdniny17:10Blázni a poloblázni19:10V tom domě straší!21:00Máš ji!23:10Tajemství loňského léta01:15S.W.A.T. V.02:05S.W.A.T. V.02:45Strážce pořádku V.03:30Green 25 Xi.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Little House On The Prairie I.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland II.14:30Ranč Heartland II.15:30Brousko Ii.16:35Little House On The Prairie Ii.17:40Divoké včely I.18:40Brousko Iii.20:05Brousko Iii.21:25Ranč Heartland III.22:25Ranč Heartland III.23:25Little House On The Prairie Ii.00:30Divoké včely I.01:40Ranč Heartland III.02:25Ranč Heartland III.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
06:05Česká tajenka07:05Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Intim Night03:10Exkluziv Kateřiny Brožové03:55Ostříháno04:30Na plac!05:30Konec vysílání
05:15Černé ovce05:30Události v regionech06:00Červánková královna07:00Dvě Cecilkyčb07:45Boháč a chudák09:00Tajemství Lesní země10:10O princezně, která ráčkovala11:15Micimutr12:45Dešťová víla14:25Což takhle dát si špenát15:50Svatební cesta do Jiljí17:15Korunní princ18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin (11/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:45Komisař Montalbano01:30Na stopě01:50Reportéři ČT02:35Jak se vede, sousede?03:15Jak se vede, sousede?03:55Na forbíně TM04:40Banánové rybičky
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín06:00Za zvukem valašského dřeva06:25Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy06:35Výborná SHOW07:20Krajinou vína po Slovensku (4/6)07:50Demetrius a gladiátoři09:30Velkopáteční bohoslužbaL10:50Počesku11:00Jan Křtitel11:15Postřehy odjinud11:20Poslední den Ježíše z Nazareta11:50Boží vojáci: Obléhání Malty (2/2)12:45Rok českých tradic aneb Co nám svět může závidět (1/2)13:45Postřehy odjinud13:50Nebe nad řekou Sázavou14:20Kouzelné momenty přírody15:10Království divočiny: Lachtan Forsterův15:35Město Hanoj a zátoka Ha Long16:30Jeruzalém, město vášní a naděje17:25Olomoucký biskup Zdík uprostřed Evropy18:20České himálajské dobrodružství II.19:10Spolu na hranici (13/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Tři dny Kondora22:00Vdova Coudercová23:30Historie SS: Hon na zločince (6/6)00:25Tajemné bunkry (1/2)01:20Rytíři: Pro čest a slávu02:10Na moll02:55Co s prázdnou náručí?03:20Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause03:25Ta naša kapela03:55Historie.cs04:50Evropa dnes
05:00Zprávy05:10Branky, body, vteřiny05:20Interview ČT2405:47Studio ČT2406:00Zprávy06:15Události v regionech06:40Studio ČT2406:50Vytrženo z metropole07:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Nejdelší rok - Zemětřesení v Turecku13:00Zprávy13:05Historie.cs: Od Valdštejna k Prigožinovi, zprivatizovaná válka14:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:06Fokus Václava Moravce22:00Zprávy22:05Historie.cs23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Regiony ČT2401:00Zprávy01:10Interview ČT2401:37Události v kultuře01:50Vytrženo z metropole02:00Zprávy02:10Týden v regionech02:36Týden v regionech03:00Zprávy03:10Zajímavosti z regionů03:35Zajímavosti z regionů04:00Zprávy04:08Historie.cs: Od Valdštejna k Prigožinovi, zprivatizovaná válka
05:10Branky, body, vteřiny05:25Cyklotoulky05:35Sokolský zpravodaj05:45Branky, body, vteřiny06:00Florbal: Livesport Superliga08:20PanoramaL08:55BBV po 25 letech09:05Basketbal: SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice11:00Archiv D: 5x trenér11:20Hokej: Buly - debata expertů12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Florbal: Livesport Superliga15:15Volejbalový magazín15:35Touchdown15:50Házená: SKKP Handball Brno - HCB KarvináL17:50Fotbal: FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha BL20:05Volejbal: ČEZ Extraliga - semifinále play offL22:30Hokej: NCAA Winter 202401:05Hokej: NCAA Winter 202403:40Branky, body, vteřiny03:55Fotbal: FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Pop-rockové pódium22:00Billy Elliot23:45Příběhy světové hudby00:45Jedna báseň00:50Joni Mitchell, splín a vztek01:45Opera (8/8)02:35Kroky a skoky české animace (2/6)03:00Super Diva - Faust (9/13)03:55Ochutnávka pařížského designu04:15Terra musica04:45Uchem jehly
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:15Susedia07:50Kredenc09:05Partička10:25Dva a pol chlapa II. (13)10:45Dva a pol chlapa II. (14)11:20M*A*S*H XI. (14)11:45M*A*S*H XI. (15)12:20Dva a pol chlapa II. (15)12:50Dva a pol chlapa II. (16)13:10Teória veľkého tresku X. (14)13:35Teória veľkého tresku X. (15)14:05Teória veľkého tresku X. (16)14:30Teória veľkého tresku X. (17)14:55Teória veľkého tresku X. (18)15:20Teória veľkého tresku X. (19)15:50Priatelia I. (21)16:20Priatelia I. (22)16:50Dva a pol chlapa II. (17)17:20Dva a pol chlapa II. (18)17:45M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen20:30Mechanik zabijak 2 - PREMIÉRA22:30Susedia23:10Susedia00:05NHL: Buffalo Sabres – New Jersey Devils02:30ŠPORTOVÉ NOVINY02:40Susedia03:15Silvánovci04:35Zig a Sharko05:05Bernieho dobrodružstvá05:20Oggy a šváby
06:00Rození obchodníci: VW Corrado VR6 (S12E17)07:00Rození obchodníci: Opel GT 1900 z roku 1969 (S14E13)08:00Jak se to dělá: Přenosné podium, řasenka (S22E08)08:30Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky (S08E11)09:00Recyklační tým: Přístaviště (S05E06)09:30Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa (S01E02)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S05E05)11:00Lovci odpadu: 19. díl (S14E19)12:00Rození obchodníci: 1965 Land Rover IIA (S13E07)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 1. díl (S02E01)14:00Záchrana statku: 9. díl (S05E09)16:00Schováno v kůlnách: 8. díl (S04E08)16:30Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa (S01E02)17:00Rození obchodníci: 8. díl (S18E08)18:00Jak to dělají?: 17. díl (S14E17)18:30Jak se to dělá: 39. díl (S03E39)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 8. díl (S01E08)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 5. díl (S02E05)21:00Hraniční kontrola: Švédsko: Hromada piva (S01E10)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Smrt v rodině (S01E02)23:00Rození obchodníci: Fanoušci aut (S14E18)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S02E05)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 5. díl (S02E05)03:00Hraniční kontrola: Švédsko: Hromada piva (S01E10)04:00Rození obchodníci: Porsche 911 (S18E02)05:00Lovci odpadu: 5. díl (S17E05)
06:00How Do They Do It?: Credit Cards, Tiffin And Boat Lift06:24How Do They Do It?: Power Tunnel And More06:48How Do They Do It?: Baklavas, Gyroplanes, Ukuleles07:12How Do They Do It?: Longboards, Lemonade, Forklifts07:36How Do They Do It?: Longboards, Lemonade, Forklifts08:00How the Universe Works: How Black Holes Made Us08:48How the Universe Works: Secret World Of Nebulas09:36How the Universe Works: The Interstellar Mysteries10:24Building Germany: Episode 111:12Building Germany: Episode 212:00How It\'s Made: Champagne12:24How It\'s Made: Bladder Pumps12:50How It\'s Made: Pizza Ovens13:14How It\'s Made: Steam Cleaners13:38How It\'s Made: Wedding Cakes14:02How It\'s Made: Pneumatic Punchers14:26Blowing Up History: Forbidden City Of The Pharaohs15:14Blowing Up History: Egypt\'s Lost Skyscrapers16:02How the Universe Works: Hunt For Alien Evidence16:50How the Universe Works: Moon17:40Telescope18:30How Do They Do It?: Cameras, Big Airbags, Jelly Beans18:55How Do They Do It?: Caravans, Tuning Forks19:20How Do They Do It?: Vinyl Records, Bumper Cars19:45How Do They Do It?: Axes, Messenger Bags, Rescue Boats20:10How Do They Do It?: Wensleydale Cheese, Paintbrushes20:35How Do They Do It?: The Tesla Model S, Horsehair Fabrics21:00Lost Beasts of the Ice Age22:40Monsters Inside Me: Braced For Death23:30Monsters Inside Me: I Can\'t Stop Coughing Up Blood01:10How the Universe Works: How To Build A Planet02:00How the Universe Works: Earth\'s Cosmic Journey02:48Blowing Up History: Inca Apocalypse: The Dark Evidence03:36Blowing Up History: Viking City Of The Dead04:24How It\'s Made: Nuno Felt, Drum Crushers04:48How It\'s Made: Wood Watches, Steel Bicycles05:12How It\'s Made: Fireplace Bellows, Calissons05:36How It\'s Made: Artist Brushes, DEF Tank Heaters
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (87)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (100)06:55Blue (7)07:05Blue (8)07:10Blue (9)07:25Blue (10)07:30Blue (11)07:40Blue (12)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (17)08:25Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (13)08:55MICKEYHO KLUBÍK (77)09:25MICKEYHO KLUBÍK (78)09:55Kouzelná Beruška a Černý Kocour: New York, Spojení Hrdinové ()11:25Kouzelná Beruška a Černý kocour: Šanghaj - Legenda o dračí lady ()12:35Taffy (48)12:40Taffy (39)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (109)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (110)13:50Poloviční superhrdinové (25)14:20Poloviční superhrdinové (26)14:45Duch a Molly (40)15:15Duch a Molly (41)15:45Blue (78)15:50Blue (79)16:00Blue (80)16:05Blue (81)16:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (35)16:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (43)17:20Hailey jde na to! (6)17:50Hailey jde na to! (5)18:20Greenovi ve velkoměstě (84)18:45Rychlá rota ()20:50Jessie (31)21:15Jessie (30)21:45Táborníci z Kikiwaka (141)22:15Táborníci z Kikiwaka (142)22:45U Raven doma (8)23:15U Raven doma (9)23:45Záporáci z Valley View (38)24:10Záporáci z Valley View (36)24:30Ghostforce (19)24:55Ghostforce (20)25:20Tým Tiki (17)25:40Tým Tiki (18)26:00Tým Tiki (19)26:25Anna mezi obojživelníky (35)26:45Anna mezi obojživelníky (36)27:10Anna mezi obojživelníky (37)27:30Ghostforce (1)27:50Ghostforce (2)28:15Pyžamasky (20)28:35Pyžamasky (21)29:00Dalmatinská 101 (23)29:20Dalmatinská 101 (24)29:45Kluk Holka atd. (50)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)08:45Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey\'s Monster Musical ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (4)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (1)12:40Bluey (1)12:50Bluey (1)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)14:45Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:15Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (1)23:25PJ Masks (1)23:50PJ Masks (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)
06:25Případy detektiva Murdocha07:05Případy detektiva Murdocha07:50Případy detektiva Murdocha08:30Endeavour10:00Inspektor George Gently11:30Slečna Marplová13:00Případy detektiva Murdocha13:40Případy detektiva Murdocha14:25Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:35Endeavour18:05Slečna Marplová19:35Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Vídeňská krev22:30Babylon Berlín23:20Všechny velké a malé bytosti00:05Babylon Berlín00:55Vídeňská krev02:25Babylon Berlín03:15Případy detektiva Murdocha03:55Případy detektiva Murdocha
04:30Alpské lyžování05:30Alpské lyžování06:30Snooker08:30Olympijské hry09:30Olympijské hry09:45Skoky na lyžích11:00Alpské lyžování11:30Alpské lyžování12:00Snooker13:00Cyklistika14:00Cyklistika17:00Cyklistika18:00Snooker20:00Skoky na lyžích21:00Alpské lyžování21:30Alpské lyžování22:00Snowboarding22:30Snooker00:30Cyklistika01:30Alpské lyžování02:15Alpské lyžování03:00Závěr vysílání
04:30Snooker06:30Alpské lyžování07:30Alpské lyžování08:30Snooker10:30Monumental Cobbles11:30Cyklistika12:00Motokros12:30Motokros13:00Snooker15:00Olympijské hry16:00Olympijské hry17:00Olympijské hry17:30Olympijské hry18:00Cyklistika19:00Cyklistika21:00Golf00:00Alpské lyžování00:45Alpské lyžování01:30Snooker03:00Závěr vysílání
04:30Alpské lyžování05:30Alpské lyžování06:30Snooker08:30Olympijské hry09:30Olympijské hry09:45Skoky na lyžích11:00Alpské lyžování11:30Alpské lyžování12:00Snooker13:00Cyklistika14:00Cyklistika17:00Cyklistika18:00Snooker20:00Skoky na lyžích21:00Alpské lyžování21:30Alpské lyžování22:00Snowboarding22:30Snooker00:30Cyklistika01:30Alpské lyžování02:15Alpské lyžování03:00Závěr vysílání
01:35Torrente 4: Smrtící krize03:05Na život a na smrt05:00Close Up05:25Close Up05:50Zoom In - No Time to Die06:00Zoom In - News of the World06:10Strážní andělé08:25Spiklenci10:25Božská relikvie 212:25Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se14:10Dvojníci16:05Marley a já18:05Po čem ženy touží20:15Kickboxer: Retaliation22:00Torrente V: Misión Eurovegas23:40Equilibrium
00:25Turnaj zabijáků02:00Hra pro čtyři03:25Podezření04:00Přestávka05:05Pytel mouky06:35Dobrodružní skauti08:00Pisatel09:25Dobrodružství Toma Sawyera11:00Krásky ve válce12:30Kouzelný svět Davida Copperfielda14:25Květy války16:00Strážce majáku17:35Křehkost19:20Vysněný život21:00Krvavá volba23:05Svatební pohromy
00:25V Pasti Zrady02:15Ve skrytu své kůže04:00Prázdniny u moře05:00Přestávka05:35Hořko - sladko07:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1209:50Supermafián Quido11:40Včera v noci13:25Agatha Christie\'s Marple - S4, EP. 115:40Hercule Poirot - Tragédie v Marsdonu16:50Hercule Poirot - Dvojitá stopa17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1319:55STARS! - EP. 38 - Keanu Reeves20:00Jak milovat s D22:00Precious
06:00Kuchyně: Prostě dezerty (S15E04)06:45Giadina domácí kuchyně: Japonsko-italská fúze (S08E07)07:10Jarní cukrářská soutěž: Světová tour trollů (S06E05)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Budete mít husí kůži (S25E02)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Tak do toho! (S25E03)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Netypické restaurace (S26E07)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Ze Severní do Jižní Ameriky (S26E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Soutěž v neuskutečnitelném: Finále (S11E13)10:10Vyřazeni: Soutěž všech hvězd: 3. část (S24E05)10:55Průkopnice: Pro milovníky čokolády (S15E09)11:17Průkopnice: Polotovar pro kovboje Camerona (S15E10)11:40Země z cukru: Kousky z karnevalu (S01E03)12:25Průkopnice: Oslava léta (S28E05)12:47Průkopnice: Společenská senzace (S28E06)13:10Giadina domácí kuchyně: S příchutí Thajska (S06E25)13:32Giadina domácí kuchyně: Dnes vaří děti (S07E01)13:55Dětská cukrářská soutěž: Večírek v oblacích (S09E03)14:40Dívka na farmě: Dobrá zábava na Roš hašana (S13E11)15:02Dívka na farmě: Baseballová jídla inspirovaná Asií (S13E12)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Tchaj-pej (S04E07)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Ho Či Minovo Město (S04E08)16:10Jarní cukrářská soutěž: Velikonoční dobroty (S03E01)17:00Dětská cukrářská soutěž: Hláskovací soutěž (S12E06)17:50Jarní cukrářská soutěž: Velikonoce: Není nad velikonoční večírek (S03E06)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Soutěž v neuskutečnitelném: Finále (S11E13)19:25Vyřazeni: Soutěž všech hvězd: 3. část (S24E05)20:10Průkopnice: Pro milovníky čokolády (S15E09)20:32Průkopnice: Polotovar pro kovboje Camerona (S15E10)20:55Země z cukru: Kousky z karnevalu (S01E03)21:40Dětská cukrářská soutěž: Večírek v oblacích (S09E03)22:25Dívka na farmě: Dobrá zábava na Roš hašana (S13E11)22:47Dívka na farmě: Baseballová jídla inspirovaná Asií (S13E12)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Tchaj-pej (S04E07)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Ho Či Minovo Město (S04E08)23:55Jarní cukrářská soutěž: Velikonoční dobroty (S03E01)01:25Jarní cukrářská soutěž: Světová tour trollů (S06E05)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Budete mít husí kůži (S25E02)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Tak do toho! (S25E03)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Netypické restaurace (S26E07)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Ze Severní do Jižní Ameriky (S26E08)03:40Výcvikový tábor kuchařů: Předveďte mi horlivost (S01E03)04:25Výcvikový tábor kuchařů: 4. díl (S01E04)05:10Výcvikový tábor kuchařů: Tři sny (S01E05)
00:35Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse02:15Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte03:10Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte04:05Die größten Rätsel unserer Zeit04:55David Attenborough und der Mammut-Friedhof06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga07:15Wildes Eden: Indien08:00Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte09:00Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte09:55Die größten Rätsel unserer Zeit10:50David Attenborough und der Mammut-Friedhof11:55Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen12:40Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen13:30Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse15:10Hitlers Baumeister16:00Hitlers Baumeister16:50Winston Churchill - Ikone des 2. Weltkriegs17:45Hitler-Deutschland - Leben im Dritten Reich18:40Kitz & amp; Co. - Die Kunst des Verschwindens19:25Wildes Innsbruck20:15Wildes Albanien21:10Im Dschungel der Rheinauen22:00Alarm im Garten - Neues von Maulwurf und Co.22:45Gunda
04:30Chuť na lásku06:00Fantastický pan Lišák07:25Dokud jsme mladí09:00Dounia a princezna z Aleppa10:15Jak stvořit dívku11:55Mistrovské dílo13:30Jabloňový květ15:25Před kamerou XXI. (13)15:55Údolí lucerniček17:30Tenet20:00Agent z Panamy21:50Venuše23:30Muž bez stínu01:20Nechte ho jít03:10Smrtící ticho
03:45Shazam! Hněv bohů06:00Chůvy07:40Děcka jsou v pohodě 209:05Panna nebo orel10:35Průměrňákovi VI. (7): Díkůvzdání VI.10:55Průměrňákovi VI. (8): Den otevřených dveří11:20Minari13:15Byls můj první kluk14:50Space Oddity16:25Neklid17:55Cable Guy19:30Hop21:05Válka o dědictví22:40Nepřemožitelná Tatiana Suarez00:00Malujeme s Johnem III. (4)00:35Sestra02:10Válečnice
05:30Před kamerou XXI. (8)06:00Ztraceno v překladu07:40Amazing Spider-Man 210:00Přátelé X. (16): Večírek na rozloučenou10:20Přátelé X. (17): Poslední epizoda11:10Fantastická zvířata a kde je najít13:20Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny15:30Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství17:50Syndrom vraha (2)18:40Temný případ: Noční krajina (5)19:45Temný případ: Noční krajina (6)21:00Hra o trůny V. (1): V očekávání válek21:50Hra o trůny V. (2): Dům černé a bílé22:45Hra o trůny V. (3): Nejvyšší vrabčák23:45Hra o trůny V. (4): Synové Harpyje00:35Hra o trůny V. (5): Zabij chlapce01:35Zátah 2
06:00Skutečná smrt v ráji: Grenada: Tělo v kufru (S01E07)07:00Skutečná smrt v ráji: Tanzanie: Výstřel z nebes (S01E08)08:00Vraždy v močálech: Cizinec v noci (S05E03)09:00Vraždy v močálech: Na špatné straně (S05E04)10:00Všude dobře, doma vražda: Vražda na prodej (S01E01)11:00Všude dobře, doma vražda: Vraždy v panském sídle ve Washingtonu (S01E02)12:00Nekonečná noc: Matčina láska (S02E05)13:00Nekonečná noc: 6. díl (S02E06)14:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Pokrevní bratrstvo (S06E05)15:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Vražda ve středu Ameriky (S06E06)16:00Vytrženo z titulků: Zprávy New York Post: Naděje pro děti (S01E02)17:00Vytrženo z titulků: Zprávy New York Post: Vražda za milion dolarů (S01E04)18:00Manželství plné tajností: Strach z éterového muže (S01E04)19:00Manželství plné tajností: Pachatel (S01E05)20:00Láska zabíjí: Zkažená dívka (S01E06)21:00Sláva a smrt: Ďábelský padouch (S02E03)22:00Sláva a smrt: Muž anarchie (S01E02)23:00Dokud nás smrt nerozdělí: Květiny na silnici (S02E05)01:00Sláva a smrt: Ďábelský padouch (S02E03)02:00Láska zabíjí: Jako oheň (S01E01)03:00Manželství plné tajností: Strach z éterového muže (S01E04)04:00Nekonečná noc: Matčina láska (S02E05)05:00Nekonečná noc: 6. díl (S02E06)
00:13Bořek Stavitel 5/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 33/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 3/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 13/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 3/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 4/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 35/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 10/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 11/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 3/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 4/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 26/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 49/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 12/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 29/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 30/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 23/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 7/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 8/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 9/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 52/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 11/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých d07:22Simon 13/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 15/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:40Robozáchranáři 11/1 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchraná07:55Berry a Dolly 1/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 2/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 3/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:11Moje kamarádka Conni 21/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 22/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pan Jezevec a paní Liška 5/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod08:47Pan Jezevec a paní Liška 6/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod09:01Účíme se s kamarádem Timmym 18/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov09:07Messyho skvělá dobrodružství 5/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 17/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 45/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 46/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 21/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 22/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 37/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 25/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl11:16Lokomotiva Tomáš 11/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 12/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 14/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 15/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 12/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 46/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 47/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 48/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 47/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 48/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 39/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 11/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 12/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:23Daisy a Ollie 11/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 36/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:36Woozle a Pip 37/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:43Taina a strážci Amazonie 5/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 6/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 5/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 6/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Pan Jezevec a paní Liška 25/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:43Pan Jezevec a paní Liška 26/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:56Pošťák Pat17:12Hrdinové velkoměsta 6/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:30Požárník Sam 4/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 5/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 22/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:58Messyho skvělá dobrodružství 20/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:09Messyho skvělá dobrodružství 21/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:22Berry a Dolly 9/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 10/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 11/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 23/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 24/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 23/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:14Pettson a Fiškus 24/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:27Franklin a Přátelé 13/4 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých d19:50Účíme se s kamarádem Timmym 7/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 8/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 9/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 39/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 15/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 22/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 13/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 1/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 22/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 13/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 14/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 22/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 23/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 7/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 8/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
05:20Noviny TV JOJ06:00Krimi06:30Noviny TV JOJ07:15Zajačia škola - Strážcovia zlatého vajca08:50Popoluška10:30Kráska a zviera (1/2)12:50Múmia15:30Zootropolis17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Encanto: Čarovný svet22:50Chatrč01:30Sedem02:35Krimi03:05Noviny TV JOJ03:40Bez servítky04:45Top Star
05:05Ako delfín07:15Králi hôr09:20Zákon príťažlivosti11:35Kon-Tiki14:20Ben Hur17:05Exodus: Bohovia a králi20:30Kráľovstvo nebeské00:10Vládca Paríža02:40Spackané plastické operácie VI. (3)03:20Spackané plastické operácie VI. (4)04:00Kinosála04:10Vojna skladov: Kanada II.04:35Vojna skladov: Kanada II.
05:10Noviny TV JOJ05:40Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Analýzy 2408:45Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio 2412:00Noviny13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio 2417:00Udalosti o 17:0017:5524 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky II. (2)06:25Tom Gates II. (18)06:40Okido III. (23)06:55Maškrtné medvedie príbehy (23)07:00Maškrtné medvedie recepty (23)07:05Lloyd a muchy (49)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (3)07:45Mechamato (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (5)08:25Petronela Jabĺčková (30) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:35Odbodkovia I. (30)08:45Jojo, to vážne?! 2 (2)09:00Babička, rozprávaj! (2)09:15Zvierací ochrancovia (2) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (16)10:00Strážcovia Trstinového mora (16)10:15Mia a čarovné ihrisko I. (10)10:20Mestská farma Lellobee (28,29/29)10:30Digley a Dazey (4,5)10:40Naše prasiatko (12)11:00Strašidielka (82)11:05Štaflík a Špagetka (13)11:15Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy (13)12:05Odbodkovia I. (30)12:20Bambuľko a Bulienka III. (2)12:30Barbapapa II. (31)12:35Medzi nami zvieratkami (29)12:40Máša a medveď V. (14)12:50Ekofaktor (3)13:05Knihy od Stonožky (23)13:20Fíha tralala (5)13:30Deti z farmy (8)13:45Volám sa Caillou V. (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun II. (39)14:20Máša a medveď V. (15)14:35Zvieratká (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (21)15:00MalinyJAMológia (6)15:20Chrumka a Čipsík II. (10)15:35Bambuľko a Bulienka III. (3)15:45Angličanina (1)16:05Máša a medveď V. (16)16:20Caillouve nové dobrodružstvá V. (20)16:25Moe a jeho šou I. (27)16:45Tom Gates II. (16)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (4)17:30Knihy od Stonožky (24)17:45Štaflík a Špagetka (14)17:55Ovečka Shaun II. (39)18:05Lloyd a muchy (49)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (10)18:25Mestská farma Lellobee (28)18:30Digley a Dazey (4)18:35Naše prasiatko (11)18:45Plamienok a štvorkolky I. (17)19:15Deti z farmy (8)19:30Zvierací ochrancovia (3) (AD) - audiokomentár19:45Zoopark (9)20:05Strážcovia Trstinového mora (16)20:10Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (10)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (14)21:40Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (9) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti III. (10) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (62)23:00Kúzlovanie (10) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (18)23:50Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (23)00:20Zabi nudu! (14,15)00:30Knihy od Stonožky (23)00:40Fidlivareška (6)01:00MalinyJAMológia (6)01:20Zabi nudu! (14,15)01:30Knihy od Stonožky (24)01:45Kikirikí (11,12)01:55Sníček (6,7)02:15Knihy od Stonožky (24)02:25Rapotáčik 2 (3)02:35Digley a Dazey (5)02:40Naše prasiatko (12)02:45Kúzlovanie (10) (ST) - skryté titulky02:55Máša a medveď V. (15)03:05Sníček (6,7)03:30Rapotáčik 2 (3)03:40Knihy od Stonožky (23)03:50Tom Gates II. (18)04:05Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (10)04:40Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka (4) (ST) - skryté titulky05:15Fidlivareška (4)05:35Mestská farma Lellobee (29/29)05:40Viking Vicky (62)
05:45Co bude dnes k večeři?06:00Vtip za stovku!07:05Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:10Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:30Co bude dnes k večeři?16:55Popelka18:05Tomáš Arsov v akci19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:50Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:45Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:35Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
06:00Zajac Bugs a káčer Duffy II.06:40Tom a Jerry07:00Medvedík Vivo a jeho veľké dobrodružstvo08:45Varte s nami09:00Pripojení: Rodina na baterky11:00Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky13:00Králik Peter14:50Jack, zabijak obrov17:10Cesta na tajomný ostrov19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Králik Peter na úteku - PREMIÉRA22:45Wonder Woman 198401:45Mechanik zabijak 203:15Wonder Woman 1984
06:00Modré z neba08:45Varte s nami09:00Susedia09:35Susedia10:15Svokra11:10Rodinné prípady12:00Susedia12:40Chlapi neplačú IV.13:30V mene zákona14:40Susedské prípady15:20Susedské prípady16:15Rodinné prípady16:55Vylomeniny18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:10Susedia21:50Susedia22:30FARMA00:30Aj múdry schybí02:50Partička03:55Adela show
05:40Vraždy v raji X. (1)06:30Vraždy v raji X. (2)07:20Špecialisti IV. (7)08:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (13)08:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (14)09:30Kosti XI. (11)10:10Kosti XI. (12)10:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (19)11:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (20)12:15Policajné prípady13:15Policajné prípady14:15V mene zákona15:15Kosti XI. (13)16:15Kosti XI. (14)17:00Monk VIII. (10)18:00Monk VIII. (11)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (21)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (22)20:55Špecialisti IV. (9)21:55Špecialisti IV. (10)23:10Kosti XI. (13)24:00Kosti XI. (14)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (21)01:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (22)02:00Špecialisti IV. (9)02:50Špecialisti IV. (10)03:4011204:55Mesto tieňov 2
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00Máša a Medvěd05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie a Kouzelný módní salón11:00Spirit volnost nadevše11:30Spirit volnost nadevše12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Croodsovi - Rodinný strom20:00Tři malá prasátka21:00Barbie a dotek kouzla21:30Barbie a dotek kouzla22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Croodsovi - Rodinný strom23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
00:00Napadení Pearl Harbor 1 - Přímý útok (2)00:45Hitlerovy poslední dny - Hitlerovy poslední dny ()01:30Strážci hranic: Španělsko 1 - Balíky ve vodě (5)02:15Jak chytit pašeráka - výběr 3 - Logika na 1. místě (1)03:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - V plamenech (08)03:45Aljaška: Noví osadníci 2 - Primitivní způsob života (11)04:30Prokletí tuňáci 12 - Ať zabere! (9)05:15V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva 2 - Cynthia Erivo v pohoří Brecon Beacons (5)07:00Tajemství oceánů: V hlubinách 1 - Sabotáž na širém moři (5)08:00Tajemství oceánů: V hlubinách 1 - Pobřeží Ameriky (6)09:00Umění přežít: Andy 1 - Vyprahlé solné planiny (4)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 6 - Pod tlakem (5)13:00Evropa z výšky - výběr 2 - Jaro (01)14:00Evropa z výšky 4 - Belgie (4)15:00Továrna na jídlo 3 - To je ale kus! (19)15:30Továrna na jídlo 3 - Čokoládové kamínky (20)16:00Jak chytit pašeráka 2 - Party drogy (7)17:00Vězněm v cizině 10 - Model drogovým kurýrem (5)19:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5 - Senzační přistání (5)20:00Vesmírný závod - Vesmírný závod ()22:00Staré dobré devadesátky 1 - Desetiletí rozvratu (08)23:00Vetřelci: kolumbijští hroši - Vetřelci: kolumbijští hroši ()
00:30Dravcem v ráji 1 - Na mělčině (1)01:18Nezdary predátorů 1 - Vyhledat a zničit (2)02:06Nezdary predátorů 1 - Smrtelný boj v hlubinách (3)02:54Extrémní útoky zvířat 1 - Čelisti smrti (1)04:26Nezdary predátorů 1 - Vyhledat a zničit (2)05:13Nezdary predátorů 1 - Smrtelný boj v hlubinách (3)06:50Krokodýli proti žralokům - Krokodýli proti žralokům ()07:39Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()08:26Kosatka versus žralok zabiják - Kosatka versus žralok zabiják ()09:16Krokodýli proti žralokům - Krokodýli proti žralokům ()10:05Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()10:53Žraločí královny - Žraločí královny ()11:42Žraloci: Hlad si nevybírá - Žraloci: Hlad si nevybírá ()12:26Kosatka versus žralok zabiják - Kosatka versus žralok zabiják ()13:17Kladivouni a Měsíc - Kladivouni a Měsíc ()14:04Žraloci kanibalové - Žraloci kanibalové ()14:51Čelisti versus čluny - Čelisti versus čluny ()15:37Krokodýli proti žralokům - Krokodýli proti žralokům ()16:24Skvělý dr. Pol 6 - Nová posila (13)18:00Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Polární rodičovství (02)18:48Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Domov na konci světa (04)19:37Krokodýli proti žralokům - Krokodýli proti žralokům ()20:26Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Polární rodičovství (02)21:15Skvělý dr. Pol 6 - Nová posila (13)22:52Kladivouni a Měsíc - Kladivouni a Měsíc ()23:41Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Polární rodičovství (02)
06:00Lovecká sezóna 307:25Myšák Stuart Little09:10O zapomnětlivém černokněžníkovi11:10Asterix: Sídliště bohů12:55Jen ho nechte, ať se bojí14:50Dovolená s Andělem16:40Hrátky s čertem18:25Ulice (4670)19:30Televizní noviny20:20Přání k narozeninám22:15John Wick 300:45Dovolená s Andělem02:25Zlatá labuť (46)03:40Ulice (4670)04:25Babicovy dobroty04:50Novashopping
04:50World Rookie Tour Finals - Freestyle Ski & amp; Snowboard05:20Walker Texas Ranger III (6)06:00Strážci hranic: Austrálie XIV (15,16)06:45Mistři zastavárny XVIII (68,69)07:40Svět motorů (38)08:40Pomozte autům III (1)09:40Kobra 11 XI (6,7)11:40Walker Texas Ranger III (7)12:45Válka skladů (11-14)14:45Mistři zastavárny XVIII (70)15:10Mistři zastavárny XIX (1)15:35Strážci hranic: Austrálie XIV (19,20)16:35Kobra 11 XI (8,9)18:35Válka skladů (15,16)19:35Mistři zastavárny XIX (2,3)20:30Američtí sběratelé XVI (24)21:20Pomozte autům III (3)22:10Walker Texas Ranger III (8)23:05Kobra 11 XI (8)00:05Buffalo Sabres - New Jersey Devils02:45Kobra 11 XI (9)03:30Američtí sběratelé XVI (23)04:10Pomozte autům III (2)
04:50Susedia (37)05:30Karate ovce (76-78)06:00Bernieho dobrodružství (1)06:10Bakugan: Ozbrojená aliance (70)06:20Přátelé VIII (15,16)07:15Průměrňákovi VI (7-10)09:05Malý Sheldon III (17-20)10:45Susedia (38,39)12:05Dva a půl chlapa VII (2,3)12:55Přátelé VIII (15,16)13:50Teorie velkého třesku V (11-14)15:30Průměrňákovi VI (11-14)17:20Zlatá sedmdesátá VI (25)17:50Zlatá sedmdesátá VII (1)18:15Dva a půl chlapa VII (4,5)19:05Malý Sheldon III (21)19:30Malý Sheldon IV (1)20:00Teorie velkého třesku V (15-18)21:45Přátelé VIII (17,18)22:40Bobovy burgery III (6,7)23:30Dva a půl chlapa VII (4,5)00:20Teorie velkého třesku V (15-18)02:05Malý Sheldon III (17,18)02:40Zlatá sedmdesátá VI (25)03:00Zlatá sedmdesátá VII (1)03:25Bobovy burgery III (6,7)04:00TELE TELE04:30Průměrňákovi VI (7)
05:50Televizní noviny06:35Co na to Češi07:25MasterChef Česko III (22)08:40Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (1)09:35Don Matteo VI (3)10:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (4)11:40Beze stopy IV (3)12:40MasterChef Česko III (23)14:05Don Matteo VI (4)15:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (5)16:15Můj přítel Monk V (3)17:10Můj přítel Monk V (4)18:10Kriminálka Las Vegas II (3)19:05Kriminálka Las Vegas II (4)20:00Můj přítel Monk V (7)20:50Můj přítel Monk V (8)21:40Beze stopy IV (4)22:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (6)23:30Don Matteo VI (4)00:30Můj přítel Monk V (7)01:10Můj přítel Monk V (8)01:50Beze stopy IV (4)02:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (6)03:10Chcete být milionářem?04:45Co na to Češi
05:55Čtveráci maxi07:25Tenkrát na východě08:25Babicovy dobroty08:55Ulice (4669)09:40Jedna rodina (66)10:50Na lovu IV11:35Riskuj!12:00Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (207)14:00Ulice (3040)14:50Ordinace v růžové zahradě 2 (799)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (800)17:05Nová cestománie17:35Nová cestománie18:05Babicovy dobroty VII18:25Tescoma s chutí18:35Ulice (4670)19:30Televizní noviny20:20Místo v životě 2 (12)21:15Místo v životě 2 (13)22:10Specialisté (216)23:05Ulice (3040)23:50Ordinace v růžové zahradě 2 (799)00:55Ordinace v růžové zahradě 2 (800)01:55Televizní noviny02:45Tenkrát na východě04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
05:35Nemocnice Chicago Med II (12)06:15Ulice (4214, 4215)07:55Nemocnice Chicago Med II (12)08:45Gilmorova děvčata IV (12, 13)10:30Oteckovia (79, 80)12:25Nekonečná láska (53, 54)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (674)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (675)16:40Na každém kroku (33, 34)18:25Gilmorova děvčata IV (14)19:20Gilmorova děvčata IV (15)20:15Nekonečná láska (57)21:10Nekonečná láska (58)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (676)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (677)00:25Nemocnice Chicago Med II (13)01:15Na každém kroku (29, 30)02:40Gilmorova děvčata IV (10, 11)04:05Ulice (4214)
07:00Sportovní noviny07:05Mullsjö AIS - IBF Falun09:00Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy09:15Florida Panthers - New York Islanders11:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks13:00Bath Rugby - Sale Sharks14:45Saracens - Harleguins16:30European Freestyle Pro Tour Season Wrap up17:10Ružomberok - Dunajská Streda19:45NHL News20:25Spade poker show 2024 (3)20:40Northampton Saints - Saracens22:45České taekwondo ITF (1)23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:30Reconnecting ONE00:05Buffalo Sabres - New Jersey Devils02:45Jönköpings IK - Storvreta IBK04:25Závěr vysílání
07:00Premier League Darts 202409:30Mullsjö AIS - IBF Falun11:15New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks13:20Denver Nuggets - Phoenix Suns15:201:1 Sport Show (60)15:55Jönköpings IK - Storvreta IBK18:00Florida Panthers - New York Islanders19:45Jiří Procházka - návrat ke kořenům20:15Jiří Procházka - UFC 30020:55Paris FC - Montpellier HSC23:00Magazín NBA Action (23)23:30Ligue 1 Preview (27)00:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks02:00Ružomberok - Dunajská Streda03:45Northampton Saints - Saracens04:30Závěr vysílání
07:001. FSV Mainz 05 - Union Berlín09:001. FC Köln - Werder Brémy11:00LaLiga Best 11 (7)11:30Granada CF - Atlético Madrid13:15FC Barcelona - Villarreal CF15:00VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund17:00Celta Vigo - Girona FC18:45LaLiga ZAP (7)19:00LaLiga Highlights (29)20:00Bundesliga special (16) - To nejlepší z února20:30RB Lipsko - Borussia Mönchengladbach22:15Bundesliga special (17)22:45Bundesliga Weekly (31)23:15SC Freiburg - Eintracht Frankfurt01:00VfL Bochum - Bayern Mnichov02:50Závěr vysílání
07:00Real Betis - FC Barcelona08:45Girona FC - Sevilla FC10:45Borussia Dortmund - PSV Eindhoven12:451. FC Heidenheim - Bayer Leverkusen14:30LaLiga World (34)15:00RCD Mallorca - Real Betis17:00Bundesliga Highlights (26)18:00Bundesliga Weekly (31)18:30Hannover 96 - Karlsruher SC20:15LaLiga Show (30)20:45LaLiga ZAP (7)21:00Atlético Madrid - Valencia CF23:00UD Las Palmas - Real Madrid01:001. FC Kaiserslautern - Hertha BSC02:50Závěr vysílání
09:00Montpellier HSC - Paris Saint-Germain10:45Stade Reims - FC Metz12:45Rentor Rally magazín 2024 (2)13:15Stade Rennes - Olympique Marseille15:15Bundesliga - konferenční přenos17:15Albacete Balompié - Racing Ferrol19:00LaLiga 2 Highlights (32)20:00Chasing The Dream (4)20:25Burgos CF - Espanyol Barcelona22:30MHP Riesen - Telekom Baskets Bonn00:30VfL Wolfsburg - FC Augsburg02:30Závěr vysílání
09:00LaLiga 2 Highlights (32)10:00Grande Prémio de Portugal (volný trénink Moto3)10:45Grande Prémio de Portugal (1.trénink Moto3)11:30Grande Prémio de Portugal (2.trénink Moto3)12:15Grande Prémio de Portugal (kvalifikace Moto3)13:00Grande Prémio de Portugal (závod Moto3)14:15Greenlandic14:45Queen & amp; King of the Court #415:15RC Lens - OGC Nice17:00UFC Connected (702)17:30Premier League Pool 202420:25Ligue 1 Preview (27)20:55Lille OSC - RC Lens23:05Bomby na ledu (24)00:05Rentor Rally magazín 2024 (2)00:30Racing magazine (1)01:00Závěr vysílání
00:15Grey\'s Anatomy - Tödlicher Hochmut S18E800:55Grey\'s Anatomy - Keine Zeit zu sterben S18E901:35Gladiator04:00Scrubs - Die Anfänger - Meine Freundin Carla S3E1704:20Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule - Irgendwie so\'n bisschen S2E1305:00Ein lustiges Hundeleben - Ballentinstag S1E905:25Baumhausdetektive - Der Fall mit den verschwundenen Eicheln S2E505:35Fix & amp; Foxi - Forscher Feigling / Schornsteinfeger / Dann eben fies / Nur fliegen ist schöner S2E1706:00Albert auf Entdeckungstour - Das Leben erobert das Land S2E206:10Albert auf Entdeckungstour - Jenseits von Afrika S2E706:25Shaun, das Schaf - Die Teichreiniger S6E1306:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Sepperl, das Nesthäkchen S201706:55Der kleine Drache Kokosnuss 2 - Auf in den Dschungel!08:10Peter Hase09:30Peter Hase 2: Ein Hase macht sich vom Acker10:55Findet Dorie12:20Vaiana13:55Harry Potter und der Stein der Weisen16:20Valerian und die Stadt der tausend Planeten18:30Zeit im Bild18:50Wetter18:52Sport Aktuell18:57ZIB Magazin19:15Fuchs im Bau20:50LandKrimi - Kreuz des Südens22:20Hannes23:45Fußball 2. Liga - 21.Runde
00:35Am Schauplatz - Fachkräfte gesucht01:25Eco Spezial - Wohnen nur für Reiche? Wie ein Grundbedürfnis zum Luxus wird01:55STÖCKL02:55Seitenblicke03:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Pilgern: Wege der Sehnsucht03:55Studio 204:50konkret05:10Text Aktuell05:30Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Guten Morgen Österreich07:30ZIB07:33Guten Morgen Österreich07:59Die gute Minute08:00ZIB08:10Guten Morgen Österreich08:30Wer erträgt das Kreuz - Eine persönliche Suche08:50JUDAS - Vom Verräter zum Heiligen?09:05Evangelischer Karfreitagsgottesdienst - Endstation. Endstation?10:00Wie Brüder im Wind11:30Erlebnis Österreich - FischZeit in Kärnten11:55Wetterschau12:00ZIB12:09Wetter12:10Aktuell nach eins13:00Verliebt in Masuren14:30Eine harte Tour16:00ZIB16:05Aktuell nach fünf16:30Studio 217:30Mayrs Magazin - Wissen für alle17:57Bundesland heute Service18:00Bundesland heute18:30Zeit im Bild18:48Wetter18:50Sport Aktuell18:55Seitenblicke19:02FeierAbend - Der Friede kommt immer zu spät19:15Der Staatsanwalt - Schleichendes Gift S1820:15Der Staatsanwalt - Haustürgeschäfte S1821:15ZIB 221:40Euromillionen21:45Universum History - Hallstatt und das weiße Gold - Die Salz-Saga22:30Der Irland-Krimi: Vergebung
00:55Krieg der Könige - England gegen Frankreich01:40Krieg der Könige - Der verrückte König02:30Krieg der Könige - Das Heiratsspiel03:15Krieg der Könige - Die Macht der Frauen04:05Krieg der Könige - Spiel der Königinnen04:50Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv05:35Magische Ostern - Von ganz besonderen Ostereiern06:00WETTER/INFO07:00Erlebnis Bühne - Aus Erl: Die Matthäuspassion09:55Agatha Christie\'s Miss Marple - Greenshaws Monstrum S6E2211:30Agatha Christie\'s Miss Marple - Mord nach Maß S6E2313:05Die Bibel - Rätsel der Geschichte: Das Turiner Grabtuch14:00Schweigeminute14:05Magische Ostern - Geheimnisse der Karwoche14:30Die Wahrheit hinter den Jesus-Reliquien15:25Geheimnisse der Kirche - Die Nägel von Golgatha S16E5616:10Biblische Verschwörungen - Tod am Kreuz17:00ORF III LIVE Karfreitags-Gottesdienst - Aus dem Wiener Stephansdom19:00Miteinander - Füreinander - Gedanken zu Ostern19:15Hochwürden erbt das Paradies20:50Hochwürdens Ärger mit dem Paradies22:20Hochwürden wird Papa23:55Der Österreichische Film - St. Josef am Berg - Berge auf Probe
00:00Find me in Paris - Alles wird gut S3E2600:25SimsalaGrimm - Brüderchen und Schwesterchen S1E1200:45Schmatzo01:00Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood - Es war einmal in Nottingham (1) S1E5101:10Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood - Es war einmal in Nottingham (2) S1E5201:20Yoga Kids - Strand 101:35Museum AHA S202001:55ZIB Zack Mini02:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Rettungsaktion Blumeninsel S201602:25Der kleine Rabe Socke - Die Waldprüfung E2902:35ABC Bär S201302:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene03:00Find me in Paris - Alles wird gut S3E2603:25SimsalaGrimm - Brüderchen und Schwesterchen S1E1203:45Schmatzo04:00Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood - Es war einmal in Nottingham (1) S1E5104:10Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood - Es war einmal in Nottingham (2) S1E5204:20Yoga Kids - Strand 104:35Museum AHA S202004:55ZIB Zack Mini05:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201705:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3005:35Calimero 3D - Der alte Kirschbaum S1E1305:45Calimero 3D - Haltet den Dieb! S1E1406:00ABC Bär S201306:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich06:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1306:45Schmatzo07:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E107:20Yoga Kids - Weltraum 207:35So denkt das junge Österreich07:55Mini Spezial08:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201708:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3008:35Calimero 3D - Der alte Kirschbaum S1E1308:45Calimero 3D - Haltet den Dieb! S1E1409:00ABC Bär S201309:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich09:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1309:45Schmatzo10:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E110:20Yoga Kids - Weltraum 210:35So denkt das junge Österreich10:55Mini Spezial11:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201711:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3011:35Calimero 3D - Der alte Kirschbaum S1E1311:45Calimero 3D - Haltet den Dieb! S1E1412:00ABC Bär S201312:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich12:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1312:45Schmatzo13:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E113:20Yoga Kids - Weltraum 213:35So denkt das junge Österreich13:55Mini Spezial14:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201714:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3014:35Calimero 3D - Der alte Kirschbaum S1E1314:45Calimero 3D - Haltet den Dieb! S1E1415:00ABC Bär S201315:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich15:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1315:45Schmatzo16:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E116:20Yoga Kids - Weltraum 216:35So denkt das junge Österreich16:55Mini Spezial17:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201717:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3017:35ABC Bär S201317:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich18:00Theodosia - Das Horusauge S1E118:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1318:45Schmatzo19:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E119:20Yoga Kids - Weltraum 219:35So denkt das junge Österreich19:55Mini Spezial20:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201720:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3020:35ABC Bär S201320:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich21:00Theodosia - Das Horusauge S1E121:25SimsalaGrimm - Die Bremer Stadtmusikanten S1E1321:45Schmatzo22:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Zimmer S3E122:20Yoga Kids - Weltraum 222:35So denkt das junge Österreich22:55Mini Spezial23:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die Zauberrose S201723:25Der kleine Rabe Socke - Bruder-Alarm! E3023:35ABC Bär S201323:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich
00:45FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Abfahrt der Damen, Highlights aus Saalbach01:45Funsport02:00Fußball U21 EM-Qualifikation Österreich - Zypern, Highlights aus Ried04:00FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Riesenslalom der Herren, Highlights aus Saalbach05:00Silent Sports + - Volleyball AVL Graz - Amstetten 202305:13Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202305:40Silent Sports + - Ski Alpin Abfahrt 2 Herren Kitzbühel 202406:04Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 906:11Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1006:32Silent Sports + - Biathlon 10 km Sprint Herren Hochfilzen 202307:00Yoga Magazin - Folge 21307:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 9308:00Open Faces Freeride Series 2024 - Open Faces Freeride World Tour 2024, Highlights aus Fieberbrunn08:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4409:00FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Herren, Highlights vom Freitag aus Planica10:00Basketball Damen Superliga Semifinale3:Duchess Klosterneuburg-UBI Graz,Highlights aus Klosterneuburg12:00FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Slalom der Herren, Highlights aus Saalbach13:00FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Abfahrt der Damen, Highlights aus Saalbach14:00LIVE World Judo Tour 2024 - Grand Slam Antalya - Tag 116:30Mountainbike Kamptal Trophy 2024, Highlights aus Zöbing16:45Funsport16:55LIVE Fußball 2. Liga - 21. Runde: Konferenzschaltung19:00Sport 2019:15LIVE Fußball 2. Liga - 21. Runde: Guntamatic Ried - GAK 1902 aus Ried21:30#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1122:00Open Faces Freeride Series 2024 - Open Faces Freeride World Tour 2024, Highlights aus Fieberbrunn22:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4423:00FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Herren, Highlights vom Freitag aus Planica
06:00Příhody Bolka a Lolka06:15Těžká dřina06:40Partička07:15Autosalon.tv08:10Těžká dřina08:40Top Gear 2008 (2)09:45Top Gear 2009 (2)10:45Hvězdná brána IV (15)11:40Hvězdná brána IV (16)12:40Futurama I (7)13:10Futurama I (8)13:35Simpsonovi XIV (18)14:05Simpsonovi XIV (19)14:30Simpsonovi XIV (20)15:00Simpsonovi XIV (21)15:20Hvězdná brána IV (17)16:15Hvězdná brána IV (18)17:15Futurama I (9)17:45Futurama I (10)18:15Simpsonovi XVI (2)18:45Simpsonovi XVI (3)19:15Simpsonovi XVI (4)19:45Simpsonovi XVI (5)20:15Celestinské proroctví22:20Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu00:05Simpsonovi XVI (2)00:25Simpsonovi XVI (3)00:50Simpsonovi XVI (4)01:15Simpsonovi XVI (5)01:35Futurama I (9)02:00Futurama I (10)02:25Brickleberry II (8)02:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (3)03:15Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (4)03:35Spravedlnost v krvi XII (17)04:25Spravedlnost v krvi XII (18)05:05Autosalon.tv
06:00Lodí přes Kornati06:05Bolek a Lolek vyrážejí do světa06:15M*A*S*H (143)06:35M*A*S*H (144)07:00ZOO (186)08:15Rachot10:05Stůj, nebo maminka vystřelí!11:55Růžový panter13:50Noc v muzeu16:05Nebojsa17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Čertoviny22:30Máme rádi Česko00:00Ano, šéfe!01:05Růžový panter02:35Rachot04:10Jak se staví sen04:45Rozpal to, šéfe!
06:00Teď vaří šéf!06:35Prostřeno!07:30Modrý kód (246)08:50Slunečná (89)10:15Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:05Rosamunde Pilcher14:00Doktor z hor: Nové příběhy XVI (12)15:00Doktor z hor: Nové příběhy XVI (13)15:55Ve hře je láska (98)16:50Ve hře je láska (99)17:50Doktor z hor: Nové příběhy XVI (14)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XVI (15)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (247)23:05ZOO (186)00:15Moje máma veterinářka III (6)01:05Moje máma veterinářka III (7)02:00Ve hře je láska (98)02:50Ve hře je láska (99)03:40Spoutaná láska IV (16)04:40Spoutaná láska IV (17)05:30Na zámku
06:00Velké putování Bolka a Lolka06:20M*A*S*H06:40Námořní vyšetřovací služba VII (13)07:20Námořní vyšetřovací služba VII (14)08:15Nechápu, jak to dokáže09:50Jedině ona11:45Svatba mé šéfové13:30Pistolnice15:25Žít a nechat zemřít17:55Cesta za živou vodou20:00Líbáš jako Bůh22:45Dlouhá noc přežití00:15Hodně štěstí, pane Veliký01:55Rychlý jako blesk03:30Steve Jobs05:30M*A*S*H
06:05Receptář prima nápadů06:45Vychytávky Ládi Hrušky07:15Show Jana Krause08:00Slunečná (144)09:25Modrý kód (162)10:45Ano, šéfe!11:55Přístav II (10)13:05Slunečná (145)14:30Modrý kód (163)15:50Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (186)20:15Prima Partička21:20Kapitán Exner (5)22:25Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:45Slunečná (144)02:45Modrý kód (162)03:40Přístav II (10)04:40Nikdo není dokonalý
06:00Deníky z divočiny: Austrálie (3)06:45Zvířecí odysea (2)07:40Tajemství Arktidy II (6)08:40Pohotovost pro exotická zvířata III (4)09:40Kleopatřina tajná hrobka (3)10:45Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží11:55Proč je máme rádi13:00Království vlka arktického (3)14:00Mistři bolesti I (2)14:45Železnice v arktickém ledu (4)15:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (3)16:45Svět sportu: Rok za rokem (24)17:15Ledová království: Zkouška odvahy (6)17:45Ponorky: Přízraky pod hladinou (2)18:55Peklo: Vzestup a pád nacistů (6)20:00Tajný život na pobřeží (3)21:10Zebova velká ryba (2)22:10Největší záhady historie (1)23:40Říše mumií (2)00:30Umění špionáže (1)01:20Mechanici obřích strojů II (6)02:10Extrémní přepravci III (1)03:05Expedice Singapur-Londýn (3)04:00V divočině s Bearem Gryllsem (8)04:50Nevysvětlitelné záznamy III (9)05:35Ptačí říše
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Klima Update - Nahverkehr00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:35CSI: Miami02:30CSI: Miami03:25CSI: Den Tätern auf der Spur04:10CSI: Den Tätern auf der Spur04:55CSI: Den Tätern auf der Spur05:35CSI: Den Tätern auf der Spur06:15Der Blaulicht Report06:50Aladin08:25The Quest - Jagd nach dem Speer des Schicksals10:10Die Reise zum Mittelpunkt der Erde11:40Das Vermächtnis der Tempelritter14:00Das Vermächtnis des geheimen Buches16:25Jungle Cruise18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04RTL Wir helfen Kindern - Update19:05Die Unvermittelbaren - Die neuen Hunde20:15Let\'s Dance - Die Magic Moments der Profis
00:25Leverage01:10CSI: Den Tätern auf der Spur01:55Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes03:30CSI: Miami04:15CSI: Miami05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10Ward Weaver: Der nekrophile Killer08:40CSI: New York09:25CSI: New York10:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Leverage14:05Leverage14:50CSI: Vegas15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:25CSI: Miami17:10CSI: Miami17:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:40Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:25CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Der Online Killer - Der Tod kommt live21:05Dennis Nilsen - Der Killer ohne Gnade21:55Fred und Rose West - Die geheimen Morde22:45The Disappearance of William Tyrrell - Der Junge im Spiderman Kostüm23:40Der Online Killer - Der Tod kommt live
00:40Jamies 5-Zutaten-Küche01:05Jamies 5-Zutaten-Küche01:35Jamies Superfood für jeden Tag02:20Jamie kocht Italien03:10Zwischen Tüll und Tränen03:554 Hochzeiten und eine Traumreise04:40Das perfekte Dinner05:30Jamies 30 Minuten Menüs06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Meerverliebt - Die schönsten Strandhütten11:00Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume11:50Mein Design - Wohnträume werden wahr12:40Donals Superfood - Blitzschnell und einfach gut13:05Jamies 30 Minuten Menüs13:35Jamies 30 Minuten Menüs14:00Jamies 30 Minuten Menüs14:30Jamies 30 Minuten Menüs15:00Jamies 5-Zutaten-Küche15:30Jamies Superfood für jeden Tag16:20Jamie kocht Italien17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Donals Superfood - Blitzschnell und einfach gut19:20Jamies 30 Minuten Menüs19:45Jamies 30 Minuten Menüs20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:05Mein einzigartiges B & amp;B21:40Mein einzigartiges B & amp;B22:15Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus23:10Das perfekte Dinner
00:20Law & amp; Order: Special Victims Unit01:05Teleshopping03:25Recht & amp; Ordnung03:45Recht & amp; Ordnung04:05Recht & amp; Ordnung04:30Schneller als die Polizei erlaubt04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:20Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:00Schneller als die Polizei erlaubt06:30Law & amp; Order07:20Law & amp; Order08:05Burn Notice08:55Burn Notice09:40Burn Notice10:30Matlock11:20Matlock12:20Walker, Texas Ranger13:10Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alf16:10Alf16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:15Beecham House01:00McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:00You Shall Not Lie17:00Beecham House17:50McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?22:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Singletown - Gemeinsam oder einsam?
00:10Monk01:00Monk01:40Teleshopping02:45Das Strafgericht03:30Staatsanwalt Posch ermittelt04:00Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:40Die Nanny13:05Die Nanny13:30Die Nanny13:55Die Nanny14:20Die Nanny14:45Die Nanny15:10Die Nanny15:40Die Nanny16:00Die Nanny16:25Die Nanny16:55Die Nanny17:15Die Nanny17:45Die Nanny18:05Die Nanny18:40Die Nanny19:00Die Nanny19:30Die Nanny19:50Die Nanny20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:50Ritas Welt23:15Nikola23:35Nikola
00:05Záchranáři - Norsko00:30Moře záhadných katastrof01:15Dějiny v číslech02:00Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa02:50V síti03:15Zlomové události II. světové války v barvě04:05Pohledy do historie04:10Pohledy do historie04:15Mýty a realita: Pravá tvář SS05:05Tech mogulové a miliardáři: Jeff Bezos06:00Fermont: Město železné rudy06:30Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska07:00Na 18 kolech v Indonézii08:00LEGO Masters - Amerika08:55Británie z ptačí perspektivy10:00Británie z ptačí perspektivy11:00Klimatická krize - Je už pozdě?12:00Klimatická krize - Je už pozdě?13:00Klimatická krize - Je už pozdě?14:00Fermont: Město železné rudy14:30Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska15:00Život v sevření mrazu16:00LEGO Masters - Amerika17:00Zvláštní a záhadné18:00Moře záhadných katastrof19:00LEGO Masters - Amerika20:00Zvláštní a záhadné20:55Zlomové události II. světové války v barvě22:00Mýty a realita: Pravá tvář SS23:05Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa
01:25Italská města, italské chutě01:50Utajený šéf02:40Váš dokonalý domov03:40Dům snů04:25Až je koupím, budou mý!05:10Jak se žije na vysoké noze06:00Dům snů06:50Dům snů - souboj07:40Úžasné prostory George Clarka08:40Mistrovské pečení09:50Nejlepší strava na světě10:50Italská města, italské chutě11:20Mistři dřeva12:20Jak se žije na vysoké noze13:20Váš dokonalý domov14:30Až je koupím, budou mý!15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Mistři dřeva17:55Utajený šéf18:55Jak se žije na vysoké noze19:55Až je koupím, budou mý!20:50Váš dokonalý domov22:00Miluj mě, prosím
00:30Fotbal02:30Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska03:00Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen03:15Tenis06:00Box07:30Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie08:00Televizní nákupy09:00Fotbal11:00Televizní nákupy12:00Házená13:45Box14:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen15:00Lední hokej17:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín18:00Házená19:45Zlaté okamžiky20:00Fotbal22:15Tenis, WTA 250, sestřih, Austin22:45Házená
03:10Don Matteo04:15Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:10Občan za dverami05:35Dámsky klub07:00Potulný potkan07:30Dráčik Zog a lietajúci lekári07:55Čaro múdrosti a lásky09:00Husiarka a kráľ10:00Bohoslužba (1/8)11:45Volajte ma František (1/2)13:15Volajte ma František (2/2)14:40Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezná Mahuliena15:45Bedári (1/4)17:15Sissi18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Naučte sa milovať22:05Syn Boží00:20Sissi02:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:50Ukrižovali ho!...06:05Kríž - cesta spásy06:30Krížové cesty07:00Kamenné pastorále07:35Živá panoráma08:05Zo Zemplína k pápežovi08:30Narodení pre nebo09:00Katedrála zázrakov09:50Kára plná bolesti11:25Babička12:55Chudobných rodičov syn14:20Claudia Cardinale a jej tajomstvá15:10Koloseum: Rímsky skvost16:10Belianske Tatry - posolstvo horských stepí17:05Tri gaštanové kone18:15Večerníček18:25Myši patria do neba19:50Sviatočné slovo20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:09Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Posledná večera20:40Brat Štefan21:10Krížová cesta z rímskeho Kolosea & amp;#34;N & amp;#34;22:30O bohoch a ľuďoch
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:00Správy :2407:15Téma :2407:30Z prvej ruky08:00Správy :2408:15Téma :2408:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00Správy :2410:30Ekonomika :2411:00Správy :2411:15Téma :2411:30Interview :2412:00Správy :2412:30Cez lupu13:00SK dejiny14:00Správy :2414:30Občan za dverami15:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00AKTUÁLNE :2419:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Interview :2422:00Správy :2422:30VAT23:00Správy :2423:25Počasie23:35Slovensko v obrazoch00:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;00:50Góly-body-sekundy01:05Počasie01:10Komentáre dňa01:50Správy :2402:20Počasie
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:55Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:55Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:55Góly–body–sekundy08:05Návraty 202408:15O športe09:15Atletika - World Athletics Indoor Tour 202411:15Basketbal - Kvalifikácia ME 2025 (muži) (1/4)12:45Cyklopotulky12:55Futbal - Highlighty La Ligy13:50Na skialpoch cez hory (5/7)14:05Biatlon - MS 202415:30Šport :2416:00Džudo - World Tour 2024 (7/24)18:30Iná Liga18:55Futbal - Highlighty Niké ligy20:00Návraty 202420:05Futbal - reprezentácia 2024 (1/3)22:50Góly–body–sekundy23:00Olympijský magazín23:20Hádzaná - MS 2023 (ženy)00:50Atletika - Halové MS 2024
00:45Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland06:05CoComelon06:10Billy - Der Cowboy Hamster06:20Billy - Der Cowboy Hamster06:30Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:35Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:50Bugs Bunny & amp; Looney Tunes10:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:30Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:35Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:50Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:35Voll zu spät!12:45Voll zu spät!12:55Voll zu spät!13:05Voll zu spät!13:15Voll zu spät!13:25Voll zu spät!13:35Voll zu spät!13:55Voll zu spät!14:05Voll zu spät!14:15Voll zu spät!14:25Voll zu spät!14:35Voll zu spät!14:45Voll zu spät!14:55Voll zu spät!15:15Willkommen bei den Louds15:35Willkommen bei den Louds15:55Willkommen bei den Louds16:25Willkommen bei den Louds16:45Willkommen bei den Louds17:15SpongeBob Schwammkopf17:25SpongeBob Schwammkopf17:35SpongeBob Schwammkopf17:45SpongeBob Schwammkopf17:55SpongeBob Schwammkopf18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:35SpongeBob Schwammkopf18:45SpongeBob Schwammkopf18:55SpongeBob Schwammkopf19:15ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks19:55ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Werner - Beinhart!22:00Dieter - Der Film23:50Mr. Bean
05:30Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie: Šaty s volánem (S04E38)06:007 malých Johnstonů: When Death Does Us Apart (S08E03)07:00Můj 270kg život: Joe (S03E05)08:00Můj 270kg život: Angel (S03E06)09:00Deníky 90 dní: Take A Chance (S05E04)10:00Faktické rodiny: 2. díl (S01E02)11:00Neočekávané: 8. díl (S05E08)12:007 malých Johnstonů: Taťkova malá premiéra (S08E08)13:00Beďarová doktorka: 8. díl (S01E08)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: 3. díl (S06E03)16:00Můj 270kg život: Joe (S03E05)17:00Můj 270kg život: Angel (S03E06)18:00Neočekávané: 8. díl (S05E08)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Jako když vybuchne bomba (S03E16)20:00Můj 270kg život: 9. díl (S10E09)22:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Vřídková koleda (S05E21)23:00Speciály pořadu Nevěděla jsem, že čekám dítě: Dítě v bufetu (S01E02)01:00Můj 270kg život: 9. díl (S10E09)02:50Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Vřídková koleda (S05E21)03:40Beďarová doktorka: 8. díl (S01E08)04:30Neočekávané: 8. díl (S05E08)
06:00Na pokraji Aljašky: Přes tenký led (S02E10)07:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Směr noční můra (S01E02)08:00Výprava do neznáma: Ztracené mexické město (S02E16)09:00Pátrání po monstrech: Yetti (S01E01)10:00Záhady muzeí: Otec americké kavalérie, Newyorské růžové parky a UFO Černý rytíř (S10E05)11:00Výprava do neznáma: Ztracený lup Butche Cassidyho (S04E04)12:00Spřízněné duše (duchové): Není spásy (S03E01)13:00Na pokraji Aljašky: Vykořeněni (S02E11)14:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Útoky (S01E03)15:00Výprava do neznáma: Mumie krále Inků (S02E17)16:00Pátrání po monstrech: Lochneská příšera (S01E02)17:00Záhady muzeí: Největší podvod ve Vegas, pokus s močí a bílá myš (S10E06)18:00Výprava do neznáma: Tajemství Vikingů (S04E05)19:00Spřízněné duše (duchové): Prokletí v Gettysburgu (S03E04)20:00Strašidelná města: Gettysburg (S01E03)21:00Směr hrůza: Nápravné zařízení státu Ohio (S03E04)22:00Směr hrůza: Chudobinec v Greene County (S03E05)23:00Horské příšery: Ďábelský pes z okresu Pike (S01E09)01:00Dobrodružství s duchy: Bird Cage Theater (S02E02)02:00Paranormální jevy s Nickem Groffem: Waverly Hills (S02E06)03:00Paranormální akta: Vražda z donucení - Layton, Utah (S08E11)04:00Horské příšery: Ďábelský pes z okresu Pike (S01E09)05:00Spřízněné duše (duchové): Prokletí v Gettysburgu (S03E04)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido III.07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky08:30Zvierací ochrancovia08:45Štaflík a Špagetka08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) – skryté titulky09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun III.09:55Odbodkovia I.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík II.10:55Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:15Neposlušník 311:35Ťukiho dobrodružstvá11:45Štaflík a Špagetka11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentár13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia I.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skryté titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:20Ovečka Shaun III.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 216:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia17:25Tajomstvá Medovej doliny17:30100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:35Neposlušník 2
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:20Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50André Rieu - Pojďme tančit!00:00S Arenbergerem nejen o medicíně00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:10Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Druhý dych (40)06:40Vtáky v tŕní I. (1)07:30Vtáky v tŕní I. (2)08:35Krok za krokom II. (14)09:20Krok za krokom II. (15)10:05Krok za krokom II. (16)10:50Veľkonočná láska12:40Svadba snov14:45Anna zo Zeleného domu I. (1)15:50Anna zo Zeleného domu I. (2)16:55Vtáky v tŕní I. (3)17:50Vtáky v tŕní I. (4)19:00Anna zo Zeleného domu I. (3)20:00Anna zo Zeleného domu I. (4)21:10Zázraky z neba23:30Sladké pokušenie01:15Svadba snov02:55Láska na prvé zaštekanie04:20Reflex04:40Smotánka05:10Adela show
00:15Piknik00:30Šéfkuchařka Mary00:50Jamieho hospodárné vaření01:40Mary se nedá vyvést z míry02:00Programové tipy06:00Koláče a nákypy07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Luxus za pár korun08:30Pepeho zdravá kuchyňa09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení11:15Piknik11:30Šéfkuchařka Mary12:00Jamieho hospodárné vaření13:00Koláče a nákypy14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Luxus za pár korun15:30Pepeho zdravá kuchyňa16:00Mistrovské pečení - Švédsko17:00Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Šéfkuchařka Mary19:00Jamieho zázračné hrnce19:30Jamieho zázračné hrnce20:00Koláče a nákypy21:00Hodný kuchař, zlý kuchař21:30Hodný kuchař, zlý kuchař22:00Recepty pro radost od našich babiček22:30Pepeho zdravá kuchyňa23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:10Honba za nefritem06:40Záchrana vraků aut07:30Záchrana vraků aut08:25Záchrana vraků aut09:15Záchrana vraků aut10:10Záchrana vraků aut11:05Záchrana vraků aut11:55Záchrana vraků aut12:50Záchrana vraků aut13:40Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato14:35Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato15:30Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato16:25Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato17:20Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato18:15Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato19:10Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato20:05Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato21:00Australští renovátoři aut21:55Renovátoři rezavého šrotu22:55Vrazi mafie s Colinem McLarenem23:50Vrazi mafie s Colinem McLarenem00:50Záchrana vraků aut01:40Záchrana vraků aut02:30Australští renovátoři aut03:20Renovátoři rezavého šrotu04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:00Prokleté rodokmeny06:20Starověký Egypt: Kroniky říše07:30Záhada Trojského koně08:35Válečné továrny09:302. světová válka - Bitvy o Evropu10:40Bismarck: 24 hodin do zániku11:40Mýty: Velké záhady lidstva12:40Odhalené mumie13:40Prolomit kód14:45Neobjasněná akta Egypta15:40Starověký Egypt: Kroniky říše16:50Záhada Trojského koně17:55Válečné továrny18:552. světová válka - Bitvy o Evropu20:00Bismarck: 24 hodin do zániku21:00Královny, které změnily svět22:15Tajná hrobka Kleopatry23:20Odysea Priamova pokladu00:25Bismarck: 24 hodin do zániku01:25Válečné továrny02:202. světová válka - Bitvy o Evropu03:10Tajná hrobka Kleopatry04:05Odysea Priamova pokladu04:55Královny, které změnily svět
06:15Australská mega zoo06:55Australská mega zoo07:40Nejdivočejší přežití08:30Záchrana divokých zvířat v Malawi09:20Po požárech: Obnova australské divočiny10:10Zachraňte žraloky11:00Záchranáři divokých zvířat: Austrálie11:45Po požárech: Obnova australské divočiny12:40Nemocnice pro slony13:25Veterinář z Yorkshiru14:10Zachraňte žraloky14:55Zvířecí odysea15:50Doba ledová: Zamrzlý svět16:35Tajemné údolí velryb v Egyptě17:35Říční monstra18:25Australští lovci hadů18:50Australští lovci hadů19:15Zachraňte žraloky20:00Zvířata vs přežití20:50Život ve vedrech: Afrika21:45Afričtí noční lovci22:40Irbis a přátelé23:30Záchrana divokých zvířat v Malawi00:20Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:55Veterinář z Yorkshiru02:40Veterinář z Yorkshiru03:25Zoo Taronga04:10Veterinář z Yorkshiru04:55Veterinář z Yorkshiru
00:10vox nachrichten00:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:00Bridget Jones: Schokolade zum Frühstück06:35Was passiert, wenn\'s passiert ist08:30Gelegenheit macht Liebe10:20Brautalarm12:50When in Rome - Fünf Männer sind vier zu viel14:30Bride Wars - Beste Feindinnen16:05Coyote Ugly18:00Jumanji: Willkommen im Dschungel20:15R.E.D. 2 - Noch älter. Härter. Besser22:30Inglourious Basterds
00:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton01:55Wissenshunger02:10Teleshopping05:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:40Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:05Verklag mich doch!07:10Verklag mich doch!08:10Verklag mich doch!09:10Verklag mich doch!10:05Verklag mich doch!11:10Verklag mich doch!12:05Verklag mich doch!14:05Verklag mich doch!15:05Im Namen des Gesetzes16:05Law & amp; Order16:55Law & amp; Order17:55Burn Notice18:45Burn Notice19:30Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00CSI: Vegas22:55CSI: Vegas23:45Chicago Fire
05:40Diagnóza: Vražda VI. (16,17)07:10Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:15Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XVI. (5/5)11:45Diagnóza: Vražda VI. (18,19)14:00Dr. House V. (11,12)16:00Falošný princ18:00Kriminálka Kraj (12,13/13) (ST) - skryté titulky20:10Wisting (9,10/10)22:00Spoveď Rozparovača23:30Bad Cop: Zlý poliš (9,10/10)00:25Bad Cop: Zlý poliš (10)01:15Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:35Diaľnica peklom VII. (14)04:15Bad Cop: Zlý poliš (9,10/10)05:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:30Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.