TV program dnes, piatok, 19. apríl 2024
Televízny program dnes
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (72)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (2)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Mentalista II. (2)13:50Mentalista II. (3)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (73)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:55Pani Dokonalá01:05Godzilla 2: Kráľ monštier03:15Mentalista II. (2)04:00Mentalista II. (3)04:50Rodinné prípady
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:50Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (10)14:20Bez servítky15:30Top Star15:45Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vtip za stovku22:00Všetko čo má Ander rád23:00Svätý01:25Riskuj!02:05Noviny TV JOJ02:55Vtip za stovku03:55Bez servítky04:55Top Star
03:10Don Matteo04:10Správy RTVS „N“05:00Občan za dverami05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Neposlušní09:00Detektívi zo severu V (8/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Veľkou lyžicou14:40Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:25Bez batožiny16:50Destinácie17:05Detektívi zo severu V (9/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Milujem Slovensko21:55Cestou necestou22:25Thelma & amp;#38; Louise00:30Správy RTVS „N“01:20Góly-body-sekundy01:40Počasie01:45Don Matteo
06:00Druhý dych (55)06:45Túžba tela (26)07:25Túžba tela (27)08:25Krok za krokom IV. (2)09:10Krok za krokom IV. (3)09:55Chicago Fire V. (15)10:55S hlavou v oblakoch (75)11:45S hlavou v oblakoch (76)12:55Oteckovia (5)14:05Keď kvitne láska (7)15:10Keď kvitne láska (8)16:00Túžba tela (28)17:00Túžba tela (29)18:00Chicago Fire V. (16)19:00Keď kvitne láska (9)19:55Keď kvitne láska (10)20:55Krok za krokom IV. (4)21:25Krok za krokom IV. (5)21:55Priatelia III. (8)22:25Priatelia III. (9)22:55New Amsterdam IV. (20)23:50Keď kvitne láska (9)00:50Keď kvitne láska (10)01:45S hlavou v oblakoch (75)02:30S hlavou v oblakoch (76)03:10Reflex03:35Smotánka04:35Adela show05:10Oteckovia (5)
04:40Bez servítky05:50Nákupné maniačky07:20Letecké katastrofy III. - Špeciál08:45Vojna aukcií09:35Vražedné čísla (27)10:25Vražedné čísla (28)11:25Riskuj! (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár12:20Extrémne prípady (ST) - skyté titulky13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:40Policajti v akcii (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:45Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:50Naši II. (12) (ST) - skyté titulky19:30Profesionáli (7) (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár20:30Vesmír medzi nami23:15Unesená v Istanbule02:00Spackané plastické operácie VI. (13)02:40Spackané plastické operácie VI. (14)03:20Mafstory (4)04:10Chlpatí šampióni I.
06:00Zázračný miniateliér06:05Ja a moja rodina06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria09:00Regina09:55Najstarší zo všetkých vrabcov11:30Obedníček11:35Píkova zoo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30SK dejiny13:40Grimasy Friederiky Schüllerovej14:05Skutočný Charlie Chaplin16:00Cesty za umením16:30Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku16:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku17:40Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;18:05Čo budeme robiť18:20Superveda18:30Večerníček18:35Píkova zoo18:45Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy19:00Príbehy z čarovnej záhrady19:10Bella a Sebastián19:25Bella a Sebastián19:35Ja a moja rodina19:50Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:35Katarína Veľká III - Samozvanci (6/16)21:30Radosť zo života22:00Trochu inak s Adelou23:00Duran Duran: Album & amp;#34; Rio & amp;#34;00:05Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola III09:50Korálkyčb10:05Vinorodé břehy Rýna (2/7)10:35Jana Synková - 80 let11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:10Na stopě14:35Reportéři ČT15:20Úsměvy Rudolfa Hrušínského16:05Polopatě17:00Bydlet jako... na plátně17:30AZ-kvíz18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin (14/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:45Komisař Montalbano01:20AZ-kvíz01:50Banánové rybičky02:30Dobré ráno
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoké světy: Život s karpatskými medvědy09:15Dobrodružství vědy a techniky09:45Bílí lvi - zrozeni v divočině: Boj o přežití (2/2)10:40Království divočiny: Pavián anubi11:05Postřehy odjinud11:15Vládci Třetí říše (2/4)12:05Hartheim: Nacistický zámek hrůzy13:05Zázraky techniky V: Loď BOKA Vanguard13:50Krkonoše (1/2)14:40Krkonoše (2/2)15:30Výborná SHOW16:15Refreš/h/ (2/5)16:45Sousedé17:15Kouzlo Velké Británie: Tudorovci18:00V karavanu po Polsku (1/8)18:30Perimetr19:00Jak cestoval Franz Kafka19:10Spolu na hranici (16/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Plyšový medvídek21:35Kozoroh 123:40Vládci Třetí říše (3/4)00:30Věk válečných lodí: Svět v plamenech01:20Rozluštěné poklady: Masakr u Hadriánova valu02:05Hranice bez hranic: Jizerské hory02:30Stopy, fakta, tajemství: Chlapec a hvězdy03:00Cesta sudu03:30Dovolená ve starých dobrých časech03:55Vlídný písničkář04:20Televizáci ze Sněženky04:50Evropa dnes
05:55Snídaně08:30Ulice (4684)09:30Jedna rodina (72)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (11)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (136)13:40Kriminálka Miami IV (20)14:35Kriminálka Miami IV (21)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4685)19:30Televizní noviny20:20Inferno22:45Střípky01:30Kriminálka Miami IV (20)03:10Ulice (4685)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (136)04:50Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (198)07:40M*A*S*H (199)08:10M*A*S*H (200)08:40M*A*S*H (201)09:10ZOO (192)10:30Policie Hamburk VII (30)11:30Policie Hamburk VIII (1)12:30Closer VII (4)13:25Komisař Rex II (4)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:00Máme rádi Česko23:45Ano, šéfe!00:45Policie v akci01:40Policie Hamburk VII (30)02:35Policie Hamburk VIII (1)03:25Closer VII (4)04:15Jak se staví sen05:05Libovky Pepy Libického
06:00Příhody Bolka a Lolka06:20Autosalon.tv07:10Těžká dřina07:45Top Gear 2010 (6)09:25Top Gear 2011 (8)10:30Hvězdná brána VI (1)11:25Hvězdná brána VI (2)12:30Futurama IV (5)13:00Futurama IV (6)13:30Simpsonovi XVIII (15)14:00Simpsonovi XVIII (16)14:25Simpsonovi XVIII (17)14:55Simpsonovi XVIII (18)15:15Hvězdná brána VI (3)16:10Hvězdná brána VI (4)17:15Futurama IV (7)17:45Futurama IV (8)18:15Simpsonovi XX (1)18:45Simpsonovi XX (2)19:15Simpsonovi XX (3)19:45Simpsonovi XX (4)20:15Liga výjimečných22:25Polární bouře00:25Simpsonovi XX (1)00:50Simpsonovi XX (2)01:15Simpsonovi XX (3)01:40Simpsonovi XX (4)02:10Futurama IV (7)02:35Futurama IV (8)03:00Brickleberry III (4)03:30Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (3)03:55Spravedlnost v krvi XIII (18)04:45Spravedlnost v krvi XIII (19)05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00Karolína, domácí kuchařka06:20Prostřeno!07:20Sestřičky (3)08:45Slunečná (110)10:15Prostřeno!11:00Ano, šéfe!12:05Rosamunde Pilcher14:00Záchranáři z hor V (2)15:00Záchranáři z hor V (3)15:55Ve hře je láska (140)17:00Ve hře je láska (141)18:00Záchranáři z hor V (4)19:00Záchranáři z hor V (5)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (4)23:05ZOO (192)00:25Moje máma veterinářka VI (9)01:20Moje máma veterinářka VI (10)02:20Ve hře je láska (140)03:20Ve hře je láska (141)04:20Lásce navzdory (14)05:15Jak se staví sen
04:25Věrný až za hrob06:00Je moje všechno07:20Vlastní pravidla09:10John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (2)09:50Dej mi své jméno12:00Tintinova dobrodružství13:45Karlík a továrna na čokoládu15:40Před kamerou XXI. (16)16:10Madeleine Collins17:55Aquaman a ztracené království20:00Lov21:35Slečna bestie23:15Desperado01:00Protest02:50Delirium
04:0522 Jump Street06:00Dokud jsme mladí07:35Velký George Foreman09:40Kong: Ostrov lebek11:35Průměrňákovi VII. (13): Odložená padesátka11:55Průměrňákovi VII. (14): Film, přátelé a ovocné taštičky12:20Jak stvořit dívku14:05Chuť na lásku15:35Cable Guy17:10Wonder Woman19:30Angry Birds ve filmu21:05V krizi23:00Revoluce na plátně00:35Bože, ochraňuj Texas (1)02:00Rituál
06:15Totalcar V.06:50Profil zločinu X.08:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.08:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:45Profil zločinu X.10:50Profil zločinu I.11:55Hvězdná brána: Atlantida III.12:50S.w.a.t. Vi.13:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:25Profil zločinu I.16:25Profil zločinu I.17:25S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Vražda mimo sezonu23:10Crown Vic01:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.02:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:50Harrow04:40Totalcar I.05:05Totalcar II.05:35Seriálový tip
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:30Soudkyně Barbara16:35Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:05Soudkyně Barbara23:20Intim Night03:10Exkluziv Kateřiny Brožové03:55Ostříháno04:25Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?06:00Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:25Co bude dnes k večeři?16:45Popelka17:55Tomáš Arsov v akci18:55Vtip za stovku!20:15Pašák (3)22:10Nebezpečné vztahy23:05Nebezpečné vztahy00:05Jak to dopadlo!?01:00Nebezpečné vztahy live01:55Ostříháno03:00Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Doktorka Kellerová (3)21:35Nečekaná úmrtí - James Dean22:10Kurňa, co to je?23:20S Arenbergerem nejen o medicíně23:50ONA A ON00:20MOJE ZPRÁVY00:30VIP svět00:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:00Na plac!02:55Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Honba za nefritem06:35Těžaři z Mud Mountain07:30Těžaři z Mud Mountain08:30Australští zlatokopové09:25Australští zlatokopové10:20Výnosné ojetiny11:15Výnosné ojetiny12:15Australští zlatokopové13:10Australští zlatokopové14:10Australští zlatokopové15:05Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření16:20Australští lovci humrů17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Renovátoři rezavého šrotu21:55Renovátoři rezavého šrotu22:50Těžaři z Mud Mountain23:50Těžaři z Mud Mountain00:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:30Renovátoři rezavého šrotu03:20Renovátoři rezavého šrotu04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:10Prokleté rodokmeny06:35Mýty: Velké záhady lidstva07:40Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:35Tajné zbraně II. světové války09:40Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:45Nejlepší vojenské prostředky11:50Mýty: Velké záhady lidstva12:50Odhalené mumie13:50Prolomit kód14:55Hlasy mrtvých15:55Odhalené mumie16:50Prokleté poklady17:50Tajné zbraně II. světové války18:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Poklady s Bettany Hughes22:00Hlasy mrtvých23:00Odhaleno: Záhady starověkých vražd00:05Tajné zbraně II. světové války01:102. světová válka - Bitvy o Evropu02:15Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:05Poklady s Bettany Hughes03:55Dobyvatelé: Vzestupy a pády04:40Čingischánovo Mongolsko05:25Zakázaná historie
06:25Australská mega zoo07:10Nejdivočejší přežití07:55Záchrana divokých zvířat v Malawi08:45Korálová planeta09:40Mytické ostrovy Nového Zélandu10:40Zachraňte žraloky11:25Krajina stínů12:20Záchrana divokých zvířat v Malawi13:10Veterinář z Yorkshiru13:55Divocí bojovníci14:45Zvířecí odysea15:35Kolosální zvířata16:30Doba obrů17:25Říční monstra18:15Vývoj19:10Divocí bojovníci20:00Nejjedovatější zvířata světa20:55Nejjedovatější zvířata světa21:45Smrtící lovci22:35Úžasní mořští predátoři23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Záchrana divokých zvířat v Malawi04:10Australská mega zoo04:55Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc08:50Partička10:15Dva a pol chlapa IV. (1)10:35Dva a pol chlapa IV. (2)11:10M*A*S*H II. (3)11:35M*A*S*H II. (4)12:15Dva a pol chlapa IV. (3)12:40Dva a pol chlapa IV. (4)13:00Teória veľkého tresku XII. (8)13:30Teória veľkého tresku XII. (9)13:55Teória veľkého tresku XII. (10)14:25Teória veľkého tresku XII. (11)14:50Teória veľkého tresku XII. (12)15:20Teória veľkého tresku XII. (13)15:45Priatelia III. (6)16:15Priatelia III. (7)16:45Dva a pol chlapa IV. (5)17:15Dva a pol chlapa IV. (6)17:45M*A*S*H II. (5)18:15M*A*S*H II. (6)18:50Mladý Sheldon II. (15)19:15Mladý Sheldon II. (16)19:40Susedia20:30Komando22:20Čata00:45ŠPORTOVÉ NOVINY00:55Susedia01:35Susedia02:10Silvánovci04:00Susedia04:35Oggy a šváby05:05Bernieho dobrodružstvá05:25Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:05Susedia09:40Svokra10:30Rodinné prípady11:15Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:50FARMA00:55Aj múdry schybí02:25Partička03:00Adela show04:50Rodinné prípady
05:50NCIS: Los Angeles XIV. (7)06:25NCIS: Los Angeles XIV. (8)07:10Špecialisti V. (3)07:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (20)08:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (21)09:15Kosti I. (7)10:00Kosti I. (8)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (3)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (4)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:00V mene zákona15:05Kosti I. (9)16:05Kosti I. (10)17:00Mentalista II. (2)18:00Mentalista II. (3)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (5)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (6)20:55Špecialisti V. (5)22:00Špecialisti V. (6)22:50Kosti I. (9)24:00Kosti I. (10)00:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (5)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (6)02:05Špecialisti V. (5)02:50Špecialisti V. (6)03:4011204:25Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0017:55Na hrane19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky I. (7)06:25Tom Gates II. (14)06:40Okido III. (12)06:55Strážcovia Trstinového mora (25)07:05Lloyd a muchy (18)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (24)07:45Mechamato (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (6)08:25Petronela Jabĺčková (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (51)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (14)09:00Požiarnik Sam X. (4) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (23) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (17)10:00Strážcovia Trstinového mora (26/26)10:10Rybičky Flip a Flap II. (26)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (7)10:30Mestská farma Lellobee (12, 13)10:35Digley a Dazey (9, 10)10:45Naše prasiatko (1, 2/52)10:50Moe a jeho šou I. (47)11:05Strašidielka (7)11:10Idefix (18)11:20Zvieratká (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2)12:05Odbodkovia I. (51)12:20Bambuľko a Bulienka I. (10)12:30Barbapapa II. (51)12:40Medzi nami zvieratkami (14)12:45Máša a medveď V. (25)12:55Požiarnik Sam X. (5) (ST) - skryté titulky13:10Knihy od Stonožky (34)13:20Fíha tralala (6)13:30Deti z farmy (28)13:45Volám sa Caillou V. (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun III. (20/20)14:20Máša a medveď V. (26/26)14:35Zvieratká (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (9)15:00MalinyJAMológia (3)15:20Chrumka a Čipsík I. (11)15:35Bambuľko a Bulienka I. (11)15:45Angličanina (9)16:05Máša a medveď V. (14)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (5)16:25Moe a jeho šou I. (48)16:45Tom Gates II. (15)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (25)17:30Knihy od Stonožky (35)17:40Idefix (19)17:55Ovečka Shaun III. (20/20)18:05Lloyd a muchy (18)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (7)18:30Digley a Dazey (9)18:35Naše prasiatko (1/52)18:45Plamienok a štvorkolky I. (18)19:15Deti z farmy (28)19:30Zvierací ochrancovia (24) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (15) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (25)20:10Zvieratká (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (11)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (3)21:40Volám sa Caillou V. (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (4) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (18) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (5)23:00Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates II. (14)23:55Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (12)00:25Zabi nudu! (26, 27, 28)00:40Knihy od Stonožky (34)00:50Fidlivareška (3)01:10MalinyJAMológia (3)01:25Zabi nudu! (26, 27, 28)01:40Knihy od Stonožky (35)01:50Kikirikí (11, 12, 13)02:05Sníček (6, 7)02:30Knihy od Stonožky (35)02:40Rapotáčik (9/9)02:50Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky03:05Máša a medveď V. (26/26)03:15Sníček (6, 7)03:40Rapotáčik (9/9)03:50Knihy od Stonožky (34)04:00Tom Gates II. (14)04:15Volám sa Caillou V. (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:40Fíha tralala (1)04:50Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:05Sníček a Dúhalka (7) (ST) - skryté titulky05:15Fidlivareška (1)05:35Knihy od Stonožky (35)05:45Viking Vicky (5)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skyté titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skyté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skyté titulky09:35Zvieratká (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun V.09:55Odbodkovia I.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:55Čím chceš byť? 211:05Petronela Jabĺčková (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:50Bambuľko a Bulienka II.11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00O lúpežníkovi Rumcajsovi13:10Mechamato (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia I.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skyté titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron15:20Ovečka Shaun V.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:25Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:25Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:20Pat a Mat20:35Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:35Diagnóza: Vražda VIII. (1,2/22)07:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:05Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XIX. (4)11:45Diagnóza: Vražda VIII. (3,4)14:00Dr. House VI. (11,12)15:55Vraždy v Midsomeri XIX. (5)18:00Vražedné čísla II. (16,17)20:10Wisting II. (5,6)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (10)23:00Tvárou v tvár II. (1,2,3,4/8)01:20Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:45Myšlienky vraha VI. (17)03:30Tvárou v tvár II. (1,2,3,4/8)05:10Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:50Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Návraty08:00Futbal - Highlighty Niké ligy09:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (38/100)09:50Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (39/100)10:40Futbal - Highlighty Ligy majstrov11:05Futbal - Highlighty Ligy majstrov11:30Na skialpoch cez hory (7/7)11:50Cyklopotulky12:00Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2414:25Cesta do Paríža (2. časť)14:45Šport :2415:15Športové ozveny15:40Futbal - Highlighty Bundesligy16:35Športuj pre radosť (7/3)16:50Šport minulých liet17:05Futbal - Highlighty La Ligy18:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (40/100)19:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (41/100)20:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (42/100)21:00Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy21:50Šport 202322:45Góly–body–sekundy22:55Niké - palubovka 202400:45Cyklistika - Valónsky šíp 2024
06:00Bolek a Lolek si hrají06:25M*A*S*H06:50M*A*S*H07:20M*A*S*H07:50Námořní vyšetřovací služba VIII (10)08:45Námořní vyšetřovací služba VIII (11)09:40Modrá jako safír12:00Skutečné vraždy: Poslední výstup13:45Spravedlnost pro mou dceru15:25Moonraker18:15Addamsova rodina20:00Víkendoví divočáci22:05Americký ninja 400:10Tombstone02:30Následník04:40Námořní vyšetřovací služba VIII (11)05:30M*A*S*H
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (5)09:10Modrý kód (183)10:25Ano, šéfe!11:35Krejzovi (1)13:10ZOO (6)14:30Modrý kód (184)15:50Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (192)20:20Prima Partička21:20Kapitán Exner (8)22:25Receptář prima nápadů23:10Vychytávky Ládi Hrušky23:55Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:40ZOO (5)02:45Modrý kód (183)03:40Krejzovi (1)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Zvířecí odysea (5)07:00Veličenstvo mech08:05Pohotovost pro exotická zvířata III (7)09:05Normandie: Země bojovníků (2)10:10Největší mýty historie (3)11:15Zabijáci v divočině (3)12:20Příběh šesti světadílů (1)13:35Mistři bolesti I (5)14:30Commando: Britská námořní pěchota (1)15:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (6)16:45Svět sportu: Rok za rokem (27)17:15Honba za adrenalinem II (3)17:45Těsné úniky 2. světové války (1)18:50Peklo: Vzestup a pád nacistů (9)20:00Žraločí batolata21:00Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)21:55Největší záhady historie (4)23:35Zapomenuté megastavby VIII (1)00:30Umění špionáže (4)01:25Mechanici obřích strojů II (9)02:25Extrémní přepravci III (4)03:25Grónsko: Přežití na konci světa (2/2)04:20Nekončící povely (1)05:05Zakázaná historie VI (2)
05:15Rychlá kola (4/2024)05:30Walker Texas Ranger IV (2)06:15Strážci hranic: Amerika (3,4)06:55Mistři zastavárny XX (2)07:50Svět motorů (41)08:50Pomozte autům IV (6)09:50Kobra 11 XIV (12,13)11:50Walker Texas Ranger IV (3)12:45Válka skladů II (34-37)14:45Mistři zastavárny XX (3)15:40Strážci hranic: Amerika (7,8)16:40Kobra 11 XIV (14)17:40Kobra 11 XV (1)18:40Válka skladů III (1,2)19:35Mistři zastavárny XX (4)20:30Američtí sběratelé XVII (12)21:25Pomozte autům IV (8)22:20Walker Texas Ranger IV (4)23:20Kobra 11 XIV (14)00:20Kobra 11 XV (1)01:15Američtí sběratelé XVII (11)01:55Pomozte autům IV (7)02:40Strážci hranic: Amerika (3,4)03:20Walker Texas Ranger IV (4)
04:30Susedia IV (25)05:10Oggy a škodíci: Nová generace (51-55)06:00Bakugan: Ozbrojená aliance (91)06:10Přátelé X (9,10)07:10Průměrňákovi IX (20-23)08:55Malý Sheldon V (20-22)10:10Malý Sheldon VI (1)10:35Susedia V (2,3)12:00Dva a půl chlapa IX (6,7)12:50Přátelé X (9,10)13:50Teorie velkého třesku VIII (23,24)14:40Teorie velkého třesku IX (1,2)15:30Průměrňákovi IX (24)15:552 $ocky (1-3)17:15Zlatá sedmdesátá VIII (17,18)18:10Dva a půl chlapa IX (8,9)19:05Malý Sheldon VI (2,3)20:00Teorie velkého třesku IX (3-6)21:35Přátelé X (11,12)22:45Bobovy burgery V (3,4)23:35Dva a půl chlapa IX (8,9)00:30Teorie velkého třesku IX (3-6)02:05Malý Sheldon V (20,21)02:40Zlatá sedmdesátá VIII (17,18)03:25Bobovy burgery V (3)03:45TELE TELE04:10Film o filmu - Babovřesky 2
06:10Televizní noviny06:55Na lovu07:50MasterChef Česko IV (20)09:00Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (10)09:55Don Matteo VI (24)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (9)12:05Beze stopy IV (18)13:00MasterChef Česko IV (21)14:10Tescoma s chutí14:15Don Matteo VII (1)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (10)16:20Můj přítel Monk VII (1)17:15Můj přítel Monk VII (2)18:10Kriminálka Miami IV (20)19:05Kriminálka Miami IV (21)20:00Můj přítel Monk VII (5)20:55Můj přítel Monk VII (6)21:45Beze stopy IV (19)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)23:30Don Matteo VII (1)00:45Můj přítel Monk VII (5)01:25Můj přítel Monk VII (6)02:05Beze stopy IV (19)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)03:25Na lovu04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:50Ulice (4684)09:35Jedna rodina (72)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (2)13:55Ulice (3055)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (814)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (815)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4685)19:30Televizní noviny20:20Doktoři z Počátků (1)21:30Doktoři z Počátků (2)22:35Specialisté (219)23:25Ulice (3055)00:15Ordinace v růžové zahradě 2 (814)01:15Ordinace v růžové zahradě 2 (815)02:20Televizní noviny03:05Snídaně04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
05:20Ulice (4235, 4236)06:55Život na jachtě V (9, 10)08:40Gilmorova děvčata V (20, 21)10:30Oteckovia (109, 110)12:20Nekonečná láska (83, 84)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (716)15:20Ordinace v růžové zahradě 2 (717)16:35Na každém kroku (63, 64)18:25Gilmorova děvčata V (22)19:20Gilmorova děvčata VI (1)20:15Nekonečná láska (87)21:10Nekonečná láska (88)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (718)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (719)00:30Nemocnice Chicago Med III (11)01:20Na každém kroku (59, 60)02:40Gilmorova děvčata V (18, 19)04:05Nemocnice Chicago Med III (11)
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Ikony Kamila Střihavky20:45Pop-rockové pódium21:40Tomáš Kočko & amp; ORCHESTR22:35Příběhy světové hudby23:20Kanadská soda IX (1/14)23:40Jedna báseň23:45Karel Kryl - Kdo jsem... ?01:10Opera II (3/8)02:05Chaplin kulisákemčb02:25Tečka páteční noci04:30Ladí neladí04:55Klaun Igor
06:30Případy detektiva Murdocha07:15Případy detektiva Murdocha08:00Endeavour09:35Inspektor George Gently11:05Slečna Marplová12:40Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Vídeňská krev22:30Babylon Berlín23:20Všechny velké a malé bytosti00:05Babylon Berlín00:50Babylon Berlín01:35Vídeňská krev03:10Případy detektiva Murdocha03:55Případy detektiva Murdocha04:40Případy detektiva Murdocha05:55Případy detektiva Murdocha
03:55Věznice 7706:00Minari07:55Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství09:30Teorie velkého třesku II. (12): Labilita robozabijáka09:50Teorie velkého třesku II. (13): Algoritmus přátelství10:15Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana11:50Bahno z Mississippi14:00Válka o dědictví15:40Bez kalhot: Poslední tanec17:35John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (3)18:15Syndrom vraha (5)19:00The Wire - Špína Baltimoru III. (4): Hamsterdam20:00The Wire - Špína Baltimoru III. (5): Poctivě a upřímně21:00Hra o trůny VI. (6): Krev mé krve21:50Hra o trůny VI. (7): Zlomený muž22:40Hra o trůny VI. (8): Nikdo23:35Hra o trůny VI. (9): Bitva bastardů00:35Hra o trůny VI. (10): Vichry zimy01:40Nit z přízraků
00:13Bořek Stavitel 47/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 48/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 18/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 19/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 20/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 24/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 8/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 12/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 13/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 10/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 43/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 44/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 3/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 6/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 7/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 5/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 6/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 15/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 16/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 18/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 2/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 3/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 14/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 11/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 12/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 18/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 70/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 71/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 72/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 55/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 56/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 57/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 58/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 11/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 12/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 6/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 6/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 19/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 11/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 12/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 11/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 12/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 21/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 22/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 12/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 12/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 35/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 36/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 11/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 12/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 6/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 13/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 14/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 6/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 7/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 11/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 12/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 2/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 3/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 60/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 61/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 5/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 6/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 7/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 24/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 37/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 38/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 13/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 14/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 8/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 1/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 2/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 19/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 8/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 19/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 21/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 22/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 47/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 48/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 37/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 38/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 23/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 1/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 19/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 9/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 10/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 43/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 29/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 30/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 4/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 5/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 6/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 71/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 9/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 17/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 18/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 18/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 19/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 20/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 28/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 29/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 10/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 17/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 3/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 4/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 17/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 13/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 9/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 10/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 4/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 5/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 42/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 43/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 44/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 19/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 23/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 24/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:05Resident Evil: Apokalypsa01:30Univerzální voják: Zpět v akci02:45Vigilante Diaries04:15Sin rodeos05:35Zoom In06:00Zoom In - Cruella06:10Cesta kolem světa za 80 dní 08:10Cesta kolem světa za 80 dní 09:55Cesta kolem světa za 80 dní 11:40Anna Maria v Novela Landu13:25Major Payne15:05Dobrodruh16:45Mr. & amp; Mrs. Smith18:50Moje superbejvalka20:30Road Trip22:00Resident Evil: Zánik23:35Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
00:05Mezi dimenzemi01:40Snídaně Po Sexu03:00Nepřítomnost04:00Přestávka05:15Sladké letní víno06:45Kouzelné maliny08:05Dobrodružství Toma Sawyera09:40Starý Bob11:15Strážce majáku12:50Večerní Slunce14:35Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů16:10Návrat domů17:40Deset pravidel jak se zamilovat19:15Křehkost21:00Ničitelka23:00Trable Petuniových
00:15Den Zlomu01:45Osudný hřích03:15I slova zabíjí05:00Přestávka05:30Tunel do Číny07:25Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2709:40Osudová záchrana11:20Boxer13:35Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 115:45Hercule Poirot - Smrt lorda Edgwara17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 119:55STARS! - EP. 48 - Michael Douglas20:00Druhá šance22:05SWINDLER SEDUCTION
00:00Král, který převezl Hitlera - Král, který převezl Hitlera ()00:45Nacistické megastavby 6 - Hitlerův plán invaze do Británie (01)01:30Vězněm v cizině 11 - Odtajněné případy: Špion mezi mafiány (4)03:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Smrtící odlet (03)04:30Svědkem katastrofy 1 - Ztraceni v Bermudském trojúhelníku (4)05:15Ve světě obřích strojů 1 - Lockheed C-5 Galaxy (5)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Co té krávě jenom je? (10)07:00Tajemství oceánů - výběr 5 - Ztracené hroby (5)08:00Tajemství oceánů: Dokonalá bouře - Tajemství oceánů: Dokonalá bouře (1)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Pozor na řeku (04)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Výbuch při přistání (3)13:002. světová válka z výšky 2 - Bitva o Polsko (6)14:00Nezapomenutelná železniční putování z výšky 1 - Norsko (6)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Sušené maso, brownies a kostky cukru (18)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Citrusy a vesmírná strava (3)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Vytuněné ráfky (11)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - Protřelí mafiáni (5)18:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Vánoce s bílým práškem (10)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 1 - Nebezpečné sutiny (10)21:00Pašerákům na stopě 1 - Obchod s lidskými ostatky (05)22:00Narkobaroni a jejich pád 1 - Hlava hada (3)23:00Tajemství oceánů 6 - Dinosauři (3)
00:06Linie predátorů 1 - Pohádka o levhartovi (1)00:52Území predátorů 1 - Levharti a gepardi (2)01:38Území predátorů 1 - Hyeny skvrnité a psi hyenoví (3)02:24Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci 99 - Na lovu: Afričtí zabijáci (1)03:10Linie predátorů 1 - Bratrstvo (5)03:56Území predátorů 1 - Levharti a gepardi (2)04:42Linie predátorů 1 - Pohádka o levhartovi (1)05:30Zvířata v pohybu 1 - Noc vánočních krabů (4)06:00Království ledních medvědů 1 - Vládcové severu (1)06:53Zvířata v pohybu 1 - Invaze na Falklandech (1)07:39Akta žralok 1 - Vražedná dvojka (5)08:23Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)09:07Akta žralok 1 - Žralok bílý proti kleci (1)09:51Akta žralok 1 - Vražedná dvojka (5)10:36Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)11:20Kdy a proč žraloci útočí 1 - Přepadení v Austrálii (4)12:04Kdy a proč žraloci útočí 1 - Pobřeží pokladů (3)12:49Akta žralok 1 - Žralok bílý proti kleci (1)13:33Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)14:17Akta žralok 1 - Smrtící čelisti (3)15:01Akta žralok 1 - Člověk versus žralok (4)15:46Akta žralok 1 - Vražedná dvojka (5)16:30Skvělý dr. Pol 7 - Rytíři kulatého stolu (8)17:15Skvělý dr. Pol 7 - Kvikot snů (18)18:00Záchrana floridských pum - Záchrana floridských pum ()19:24Americká divočina 2 - Záhady Údolí smrti (2)19:48Akta žralok 1 - Vražedná dvojka (5)20:32Záchrana floridských pum - Záchrana floridských pum ()22:41Skvělý dr. Pol 7 - Doktoří podivnosti (3)23:27Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)
00:00Záchranáři - Norsko00:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:10Americká 90. léta01:55Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa02:45II. světová válka - Cesta k vítězství03:35Život na válečné lodi04:20Pohledy do historie04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel06:00Fermont: Město železné rudy06:25Jak je vidí ptáci07:00Fikce, nebo pravda08:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Fikce, nebo pravda12:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Fermont: Město železné rudy14:30Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55II. světová válka - Cesta k vítězství22:00Život na válečné lodi23:00Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa
01:25Italská města, italské chutě01:50Projekt \"Domov\"02:40Rajské zahrady Itálie03:40Rok na Jimmyho farmě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:50Dům snů07:40Projekt \"Domov\"08:30Romantické skrýše08:55Nejlepší dům ve čtvrti09:55Rok na Jimmyho farmě10:50Italská města, italské chutě11:20Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:10Dům snů13:00Rajské zahrady Itálie14:10Až je koupím, budou mý!15:00Romantické skrýše15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Úžasné prostory George Clarka - Island21:50Z lásky nebo pro peníze23:40Alex a Emma
06:00Rození obchodníci: 1976 Porsche 912E (S13E12)07:00Rození obchodníci: 7. díl (S15E07)08:00Jak se to dělá: Drahokamy, umělý sníh (S22E23)08:30Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny (S09E13)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Jaguar XJS a Renault 4 (S02E05)10:00Nazí a vystrašení: Samý popel (S03E04)11:00Záchrana statku: 5. díl (S05E05)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 4. díl (S02E04)14:00Záchrana statku: 12. díl (S05E12)16:00Schováno v kůlnách: Dino / Sportovní vůz Morgan (S05E03)16:30Bitvy o zavazadla: Štěstěna (S02E03)17:00Rození obchodníci: Pontiac GTO: Chicago (S12E01)18:00Jak to dělají?: 12. díl (S15E12)18:30Jak se to dělá: 54. díl (S05E54)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 3. díl (S04E03)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 8. díl (S02E08)21:00Hraniční kontrola: Švédsko: Komu to patří? (S01E13)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Lidský štít (S01E05)23:00Nazí a vystrašení: Opět ve hře (S04E10)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 10. díl (S04E10)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 8. díl (S02E08)03:00Hraniční kontrola: Švédsko: Komu to patří? (S01E13)04:00Rození obchodníci: 7. díl (S18E07)05:00Lovci odpadu: 5. díl (S09E05)
06:00How It\'s Made: Dream Cars: Pagani Huayra06:24How It\'s Made: Dream Cars: Caterham Seven06:48How It\'s Made: Dream Cars: Bugatti Veyron07:12How It\'s Made: Dream Cars: Morgan 3-Wheeler07:36How It\'s Made: Dream Cars: Ginetta G4008:00NASA\'s Unexplained Files: The Earth Next Door08:48NASA\'s Unexplained Files: Curse Of The Full Moon09:36NASA\'s Unexplained Files: Did Earth Have Two Moons?10:24Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 511:12Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 612:00How Do They Do It?: Cameras, Big Airbags, Jelly Beans12:24How Do They Do It?: Caravans, Tuning Forks12:50How Do They Do It?: Vinyl Records, Bumper Cars13:14How Do They Do It?: Axes, Messenger Bags, Rescue Boats13:38How Do They Do It?: Wensleydale Cheese, Paintbrushes14:02How Do They Do It?: The Tesla Model S, Horsehair Fabrics14:26Blowing Up History: Ghosts Of The Stone Age15:14Blowing Up History: Lost City Of The Maya16:02Alien Highway: Legend Of The Skinwalker16:50Alien Highway: SoCal Clusters17:40Alien Highway: Arizona Anomalies18:30How It\'s Made: Dream Cars: Chevrolet Corvette Stingray18:55How It\'s Made: Dream Cars: KTM X-Bow19:20How It\'s Made: Dream Cars: Tesla Model S19:45How It\'s Made: Dream Cars: Superformance MKIII20:10How It\'s Made: Dream Cars: Koenigsegg One:120:35How It\'s Made: Dream Cars: BMW i821:00Blowing Up History: Lost Temples Of The Jungle21:50Blowing Up History: Hunt For King Arthur\'s Castle22:40Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: In Hitler\'s Crosshairs23:30Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Superweapon Unleashed01:10Alien Highway: Murder On The Prairie02:00Alien Highway: UFO Recovery02:48Blowing Up History: Lost Pyramids Of The Americas03:36Blowing Up History: Statue Of Liberty: The New Secrets04:24How It\'s Made: Grain Driers And Frying Pans04:48How It\'s Made: Pencil Sharpeners05:12How It\'s Made: Livestock Trailers05:36How It\'s Made: Coffee Filters
06:00Jak chytit vraha: Vrah na telefonu (S01E03)07:00Jak chytit vraha: Opravdový Tim Wicks (S01E04)08:00Vraždy v močálech: Zatracená dálnice (S05E09)09:00Vraždy v močálech: Několik tváří (S01E01)10:00Jižanské vraždy: Smrtelná oddanost (S01E01)11:00Jižanské vraždy: Smrtka z Baton Rouge (S01E02)12:00Dokonalá vražda: Smrt na ledě (S01E05)13:00Dokonalá vražda: Podivný případ perské fialky (S01E06)14:00Vraždy u jezera Erie: 8. díl (S02E08)15:00Vraždy u jezera Erie: 9. díl (S02E09)16:00Kdo zabil neznámou oběť?: Bezejmenná dívka (S02E02)17:00Kdo zabil neznámou oběť?: Mrtvola v lese (S02E03)18:00Manželství plné tajností: Nikdy se nevrátím (S02E05)19:00Manželství plné tajností: Sériový podvod (S02E06)20:00Naprosté ticho: Zachraň si život (S02E02)21:00Sláva a smrt: Mimo záznam (S02E06)22:00Sláva a smrt: Život napodobuje umění (S01E05)23:00Vraždy zkažených holek: Prohnilé holky z baru (S01E05)01:00Sláva a smrt: Mimo záznam (S02E06)02:00Naprosté ticho: Zachraň si život (S02E02)03:00Manželství plné tajností: Nikdy se nevrátím (S02E05)04:00Dokonalá vražda: Smrt na ledě (S01E05)05:00Dokonalá vražda: Podivný případ perské fialky (S01E06)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Báječné šaty a co dál? (S03E08)06:007 malých Johnstonů: Tělesná prohlídka (S08E18)07:00Můj 270kg život: Diana (S05E06)09:00Deníky 90 dní: I Have A Dream (S05E07)10:00Vítejte u Plathových: Sám sobě buď vždy věrný (S05E03)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S01E08)12:00Dvojnásobní Derricové: 3. díl (S01E03)13:00Beďarová doktorka: Obrovský nádor (S02E05)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 1. díl (S03E01)16:00Můj 270kg život: Diana (S05E06)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S01E08)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Svinčík (S04E14)20:00Můj 270kg život: 10. díl (S10E10)22:00450kg sestry: Herdek! Mám toho dost! (S04E12)23:00Nestvůry ve mně: Červi mi žerou plíce (S06E06)01:00Můj 270kg život: 10. díl (S10E10)02:50450kg sestry: Herdek! Mám toho dost! (S04E12)03:40Beďarová doktorka: Obrovský nádor (S02E05)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S01E08)
06:00Má pekelná kočka: Proviněný opatrovník (S09E06)06:50Útulek ve stodole: Opět ve smečce (S01E10)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Ranč myotonických koz (S06E08)08:30Neuvěřitelné bazény: Mexická fiesta (S02E04)09:25Amanda zachraňuje: 8. díl (S02E08)10:20Útulek ve stodole: Vodní kráva (S01E08)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Pro dr. Jeffa poprvé (S06E06)12:10Neuvěřitelné bazény: Podmořský život (S02E02)13:05Amanda zachraňuje: 6. díl (S02E06)14:00Akvárium: Překvapení Velké mámy (S02E05)15:00Akvárium: Úchvatná Maggie (S02E06)16:00Útulek ve stodole: Záchrana divočáka (S01E11)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nový táta bezsrstého kotěte (S06E09)18:00Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)19:00Amanda zachraňuje: 9. díl (S02E09)20:00Vetřelci: Nebezpeční a jedovatí (S01E04)21:00Nestvůry ve mně: Požírač očí (S06E07)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Medvědí narušitel (S03E04)23:00Nestvůry ve mně: Zabiják ze zahrady (S06E08)01:30Amanda zachraňuje: 9. díl (S02E09)02:15Dobrovolní zachránci: Divoká noční můra (S01E05)03:00Dobrovolní zachránci: 6. díl (S01E06)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nový táta bezsrstého kotěte (S06E09)04:30Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)05:15Amanda zachraňuje: 9. díl (S02E09)
00:20Im Land der Feuerberge (1/4) - Indonesien01:05Im Land der Feuerberge (2/4) - Kapverdische Inseln01:50Im Land der Feuerberge (3/4) - Island02:35Im Land der Feuerberge (4/4) - Zentralamerika03:20Der Pazifische Feuerring - Mexiko und Guatemala04:05Cornwall - Das echte Land der Rosamunde Pilcher - Film von Ricarda Schlosshan04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:15Rundschau - Das Schweizer Politmagazin09:05Reporter09:40Selbstbestimmt - Wie geht besser wohnen? fragt Tan Caglar10:10Mutter sein mit Behinderung - Schaffe ich das? - Film von Heike Schieder10:5537°Leben - Lass laufen! Zyklusorientiert leben11:20Asiens wilde Überlebenskünstler (1/3) - Im Land des Monsuns12:05Asiens wilde Überlebenskünstler (2/3) - In eisigen Höhen12:50Asiens wilde Überlebenskünstler (3/3) - Auf fernen Inseln13:35Traumziele Südostasiens (1/4) - Die Philippinen und Vietnam (Navigating the World – Southeast Asia 1)14:15Traumziele Südostasiens (2/4) - Von Myanmar bis Thailand (Navigating the World – Southeast Asia 2 North)15:00Traumziele Südostasiens (3/4) - Von Sumatra nach Malaysia (Navigating the World – Southeast Asia 3)15:45Traumziele Südostasiens (4/4) - Indonesische Inselwelten (Navigating the World – Southeast Asia 4)16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Das schweigende Klassenzimmer - Fernsehfilm, Deutschland 201820:00ZIB 2 live-zeitversetzt20:30Vanished - Tage der Angst - Spielfilm, USA 2020 (The Vanished/Hour of Lead)22:1510 vor 1022:45extra 3 - Satiremagazin mit Christian Ehring23:30Willkommen Österreich - Late Night Satire Talkshow mit Stermann & amp; Grissemann
00:05Vor ihren Augen01:509-1-1 Notruf L.A. - Von Müttern und Vätern S4E1002:30God Friended Me - Die vergessene Nacht S1E1503:15Scrubs - Die Anfänger - Meine einmalige Chance S4E803:35The Kids are Alright - Die Mikrowelle S1E304:00ZIB Zack Mini04:05Wickie und die starken Männer - Wer wird der nächste Häuptling S6E404:25Ein lustiges Hundeleben - Pfotstadts erste Tageszeitung / Kapitän Scotty und Frec-Tatz S1E2504:50Baumhausdetektive - Der Fall mit den Nachwuchsdetektiven S2E2005:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Simsis Zauberstab S201605:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201605:50ZIB Zack Mini05:55Hör mal, wer da hämmert - Familienbande S8E306:20Hör mal, wer da hämmert - Fußball ist unser Leben S8E406:45Scrubs - Die Anfänger - Mein Spiel mit dem Feuer S4E907:05Modern Family - Warum geschieht alles das... zu Thanksgiving? S8E707:25Modern Family - Geheime Allianz S8E807:45Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:30Q1 Ein Hinweis ist falsch09:10Was gibt es Neues? S202109:50Soko Kitzbühel - Der Tote aus dem Eis S3E710:35Soko Kitzbühel - Maximaler Profit S3E811:15Monk - Mr. Monk fährt nach Mexiko S2E212:00Monk - Mr. Monk und das Baseballfieber S2E312:45Monk - Mr. Monk geht in den Zirkus S2E413:25Monk - Mr. Monk und der älteste Mann der Welt S2E514:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Tödliches Dreieck S3E915:00Soko Kitzbühel - Eine Mords-Rallye S3E1015:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Die große Chance - Let\'s sing and dance20:15ZIB Flash20:25Was gibt es Neues?21:10Gute Nacht Österreich21:40ZIB 321:55Fußball 2.Liga - 24.Runde22:20Duell - Enemy at the Gates
00:25Eco00:55STÖCKL01:55Seitenblicke02:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Mein Leben mit den Tieren02:55Studio 203:50konkret04:10Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit Philipp07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Simsalabim S4E1308:45Erlebnis Österreich - Unterwegs auf dem Bernstein-Trail09:10kreuz und quer - Mit Gott an die Macht (2)10:00Am Schauplatz - Am Markt10:50Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht - Unterwegs im inneren Salzkammergut12:25Sturm der Liebe - Teil 424213:15Die Rosenheim-Cops - Der Tote im Garten S18E614:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Über mein Leben bestimme ich - oder doch das Schicksal?14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:20Rund ums Rad16:30Mayrs Magazin - Wissen für alle16:51infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Der Alte - Mutterliebe19:20WeltWeit20:00ZIB 220:25Euromillionen20:353 Am Runden Tisch21:05Universum History - Alcatraz - Gefangen in der Hölle21:50Outlander - Die Highland-Saga - Der freie Wille S5E322:45Der Alte - Mutterliebe23:45Wilde Engel - Nichts geht mehr S1E2
00:00Kabarett im Turm - Manuel Thalhammer - Überleben00:55Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv01:45Land der Berge - Der Wanderer im Waldviertel02:30Land der Berge - So klingen die Kalkalpen04:05Landleben - Rund um die Parseierspitze04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:40Heimat Österreich - Im inneren Salzkammergut07:30ORF III AKTUELL11:00ORF III Themenmontag - Giftiger Haushalt - Die schmutzigen Seiten der Saubermacher11:50Unser Österreich - So isst Osttirol - Ausflug ins kulinarische Gestern12:20Land der Berge - Der Wanderer im Waldviertel13:10Expeditionen - Wunderwelt Wiese14:00Expeditionen - Magische Anden: Bolivien14:50Expeditionen - Magische Anden: Peru15:40Titel folgt16:30Titel folgt17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15zur SACHE19:05Der Österreichische Film - Faltenfrei20:40Der Österreichische Film - Die Gottesanbeterin22:10Aus dem Archiv - Wolfram Berger23:05Sophie – Schlauer als die Polizei - Ein Grab an der Donau23:55Sophie – Schlauer als die Polizei - Der Spatz singt nicht mehr
00:00Sport 2000:15Funsport01:00Sport 2001:15Skibergsteigen Magazin 2024 - Folge 401:40Open Faces Freeride Series 2024 - 3. Station, Highlights aus Graz01:55Tanzen - Staatsmeisterschaft Latein 2024, Highlights aus Graz02:55Sport04:00Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202304:26Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Technische Kür04:44Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Freie Kür05:05Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Einzel Freie Kür05:24Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1305:43Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1406:00Yoga Magazin06:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 1507:00Eishockey Länderspiel: Tschechien - Österreich, Highlights aus Budweis09:00Volleyball AVL Herren 2024 3. Finalspiel, Highlights11:00Sport11:30Sport12:00Sport 2012:15Funsport13:00Sportbild13:30Outdoor Sports Show 2024 - Folge 414:00Skibergsteigen Magazin 2024 - Folge 414:25Open Faces Freeride Series 2024 - 3. Station, Highlights aus Graz14:40Tanzen - Staatsmeisterschaft Latein 2024, Highlights aus Graz15:40Funsport15:55LIVE Fußball 2. Liga - 24. Runde: Konferenzschaltung18:00Sport 2018:15LIVE Fußball 2. Liga - 24. Runde: Schwarz-Weiss Bregenz - FAC Wien aus Bregenz20:30#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1221:00Eishockey Länderspiel: Tschechien - Österreich, Highlights aus Budweis23:00Yoga Magazin - Folge 21623:30Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 13
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Události v regionech
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Living with Dad03:15Living with Dad03:25Living with Dad03:35Living with Dad03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Living with Dad07:10Living with Dad07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie deníček10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Living with Dad19:10Living with Dad19:30Croodsovi - Rodinný strom20:00Asterix a Kleopatra21:15Hotel pro mazlíčky21:30Barbie: Dreamhouse Adventures22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:45Branky, body, vteřiny06:00Motorismus: Svět motorů07:05Atletika: MČR v půlmaratonu07:35BMX: EP Benátky nad Jizerou07:55Nordic Walking Tour Praha08:00PanoramaL08:35BBV po 25 letech08:45Fotbal: Magazín EURO 202409:15Fotbal: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň11:05Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA11:50Tance: Kometa Cup12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Motorismus: 58. Rally Šumava KlatovyL13:05Fotbal: TCL V Repre14:05Hokej: Česko - Rakousko16:05Touchdown16:15České ragby16:35Motorismus: 58. Rally Šumava KlatovyL16:50Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play offL19:20Basketbal: Kooperativa NBLL21:35Motorismus: 58. Rally Šumava KlatovyL21:45Motorismus: Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy21:55Touchdown22:05České ragby22:25Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off00:50Branky, body, vteřiny01:05Basketbal: Kooperativa NBL03:15Branky, body, vteřiny03:30Hokej: Česko - Rakousko
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:35Totalcar III.14:10Lovci pokladů II.15:10Lovci pokladů II.16:10Hvězdná brána: Atlantida V.17:05Hvězdná brána: Atlantida V.18:05Ztracený svět I.19:05Ztracený svět I.20:05Lovci pokladů II.21:00Lovci pokladů II.22:00Ztracený svět I.23:00Ztracený svět I.00:00Hvězdná brána: Atlantida V.01:00Hvězdná brána: Atlantida V.01:55K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:30Totalcar I.04:00Teleshop
07:00Totalcar IV.07:35Castle Iii.08:25Castle Iii.09:25Profil zločinu VIII.10:35Profil zločinu VIII.11:45Castle Iii.12:45Castle Iii.13:40MacGyver III.14:35MacGyver III.15:25Bones Vii.16:20Csi I.17:20Castle Iii.18:15Castle Iii.19:05MacGyver III.20:00MacGyver III.21:00Dokážeš udržet tajemství?23:00Star Trek: Do temnoty01:45MacGyver III.02:25MacGyver III.03:10Csi Ii.04:00Teleshop
06:05Green 25 Vii.06:40Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida II.08:35S.W.A.T. II.09:30MacGyver I.10:25MacGyver I.11:20Lovci pokladů III.12:20Dr. House VI.13:20Námořní vyšetřovací služba XVI.14:15Námořní vyšetřovací služba XVI.15:10Hvězdná brána VII.16:05Hvězdná brána VII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VI.21:00Ztracený symbol I.21:55Ztracený symbol I.22:50Batman01:35Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV.02:25Lovci pokladů III.03:10Strážce pořádku VI.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland IV.14:30Ranč Heartland IV.15:30Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:55Divoké včely I.18:55Ranč Heartland IV.19:55Ranč Heartland IV.20:55Domeček na prérii II.21:55Divoké včely I.22:55Ranč Heartland IV.23:55Ranč Heartland IV.00:55Brousko Iii.02:10Brousko Iii.03:10Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:45Der Zweite Weltkrieg in der Arktis01:40Der Zweite Weltkrieg in der Arktis02:35Human Revolution - Die Reise des Menschen03:30Human Revolution - Die Reise des Menschen04:25Die Geheimnisse der Gravitation05:10Zurück in die Eiszeit06:00Diana06:45Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga07:10Human Revolution - Die Reise des Menschen08:05Human Revolution - Die Reise des Menschen09:00Die Geheimnisse der Gravitation09:50Zurück in die Eiszeit10:40Extreme Expeditionen mit Steve Backshall11:35Extreme Expeditionen mit Steve Backshall12:35Der Zweite Weltkrieg in der Arktis13:35Der Zweite Weltkrieg in der Arktis14:30Hitlers Baumeister15:20Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe16:10Hitlers Russlandfeldzug17:00Liberté - Der blutige Weg aus Frankreichs Kolonialherrschaft18:25Dinosaurier - Reise in eine vergangene Welt19:15Die Donau - Durch Vergangenheit und Gegenwart20:15Wildes Shetland21:15Wildes Großbritannien22:05Wildes Großbritannien22:55Der Zweite Weltkrieg in der Arktis23:50Der Zweite Weltkrieg in der Arktis
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance23:30Exclusiv Spezial - Let\'s Dance
00:00Leverage00:45CSI: Den Tätern auf der Spur01:30Im Namen des Gesetzes02:20Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35David Lashley: Mord aus Hass05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:25Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes08:05CSI: New York08:50CSI: New York09:35CSI: New York10:20Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:50Im Namen des Gesetzes12:40Im Namen des Gesetzes13:30Leverage14:15Leverage15:00CSI: Vegas15:45CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder21:05Der Rhein-Ruhr-Ripper21:55Ich liebe meinen Mörder22:50My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet23:40Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder
00:40Jamies 5-Zutaten-Küche01:05Jamies Superfood für jeden Tag01:50Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch02:45Zwischen Tüll und Tränen03:304 Hochzeiten - Von Braut zu Braut04:204 Hochzeiten - Von Braut zu Braut05:05Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten - Von Braut zu Braut09:15Das perfekte Dinner10:05Home-Makeover mit Jessica Alba10:55Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover11:40Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover12:25Jamie At Home12:50Jamie Oliver: Veggies13:45Jamie Oliver: Veggies14:30Jamies 5-Zutaten-Küche15:05Jamies 5-Zutaten-Küche15:35Jamies Superfood für jeden Tag16:25Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch17:15Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:50Jamie At Home19:20Jamie Oliver: Veggies20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:00Mein einzigartiges B & amp;B21:40Mein einzigartiges B & amp;B22:10Mein einzigartiges B & amp;B23:00Das perfekte Dinner23:50Zwischen Tüll und Tränen
00:25Law & amp; Order: Special Victims Unit01:15Teleshopping03:35Recht & amp; Ordnung03:55Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:05Schneller als die Polizei erlaubt05:35Schneller als die Polizei erlaubt05:55Schneller als die Polizei erlaubt06:15Schneller als die Polizei erlaubt06:45Law & amp; Order07:35Law & amp; Order08:20Burn Notice09:05Burn Notice09:50Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:20Walker, Texas Ranger14:10M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:25Ein Käfig voller Helden15:55King of Queens16:15King of Queens16:45Immer wieder Jim17:05Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:55M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:05Vier Hochzeiten und ein Todesfall00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05You Shall Not Lie16:55Vier Hochzeiten und ein Todesfall17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:20Unter uns22:50Alles was zählt23:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?
00:10Monk00:55Monk01:35Teleshopping02:35Das Strafgericht03:20Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:55Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:50Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:15ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:00Dragons - Die 9 Welten15:30Ninjago - Aufstieg der Drachen15:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:15ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Werner - Gekotzt wird später!21:50CSI: Miami22:45CSI: Miami23:45CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten06:50CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Batwheels09:40Batwheels09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:50Rubble & amp; Crew11:00Rubble & amp; Crew11:20Go Wild! - Mission Wildnis11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Mighty Mops12:25Mighty Mops12:30Mighty Mops12:45Barbie im Doppelpack13:10Monster High13:20Monster High13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:15ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:00Dragons - Die 9 Welten16:30Ninjago - Aufstieg der Drachen16:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
02:05vox nachrichten02:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Volle Kraft voraus - Die Kreuzfahrt-Doku22:20Goodbye Deutschland! Viva Mallorca
00:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton02:00Teleshopping05:05Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes16:00Law & amp; Order16:55Law & amp; Order17:50Burn Notice18:30Burn Notice19:25Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00Chicago Fire22:55Chicago Fire23:55Chicago Fire
00:00Čokoládový ráj00:25Šéfkuchařka Mary00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Justininy malajské pochoutky07:00Pohodové hody08:00Moje venkovská kuchyně08:30Moje venkovská kuchyně09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Šéfkuchařka Mary12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca13:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:30Justininy malajské pochoutky14:00Pohodové hody15:00Moje venkovská kuchyně15:30Moje venkovská kuchyně16:00Mistrovské pečení - Švédsko17:00Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Šéfkuchařka Mary19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Justininy malajské pochoutky21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (125)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (131)06:55Blue (146)07:05Blue (147)07:10Blue (148)07:25Blue (130)07:30Blue (136)07:40Blue (140)07:55(34)08:25(35)08:55Mickeyho klubík (13)09:25Mickeyho klubík (15)10:50Greenovi ve velkoměstě (82)11:20Greenovi ve velkoměstě (83)11:50Hailey jde na to! (3)12:20Hailey jde na to! (2)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (85)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (86)13:50Poloviční superhrdinové (24)14:20Poloviční superhrdinové (25)14:45Kiff (12)15:15Kiff (13)15:45Blue (125)15:50Blue (126)16:00Blue (127)16:15Křečík a Gréta (24)16:45Křečík a Gréta (25)17:15Hailey jde na to! (7)17:40Hailey jde na to! (8)18:10Greenovi ve velkoměstě (77)18:40Greenovi ve velkoměstě (78)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (107)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (108)20:05Záporáci z Valley View (34)20:40Jessie (61)21:10Jessie (62)21:35Táborníci z Kikiwaka (108)22:00Táborníci z Kikiwaka (109)22:30U Raven doma (38)23:00U Raven doma (35)23:30Kluk Holka atd. (57)23:40Kluk Holka atd. (58)24:00Kluk Holka atd. (59)24:10Kluk Holka atd. (60)24:22The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (10)24:25Ghostforce (11)24:50Ghostforce (12)25:10Tým Tiki (2)25:35Tým Tiki (3)25:55Tým Tiki (4)26:15Anna mezi obojživelníky (18)26:40Anna mezi obojživelníky (19)27:00Anna mezi obojživelníky (20)27:25Ghostforce (17)27:45Ghostforce (18)28:05Pyžamasky (24)28:30Pyžamasky (25)28:55Dalmatinská 101 (13)29:15Dalmatinská 101 (14)29:35Kluk Holka atd. (31)29:45Kluk Holka atd. (32)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00A Goofy Fairy Tale ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (5)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Pojďme udělat oběd (S16E12)06:45Giadina domácí kuchyně: Koktejly a předkrmy (S06E15)07:10Jarní cukrářská soutěž: Molly a masopust (S08E02)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: BBQ a jižanská kuchyně (S28E11)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Z východního na západní pobřeží (S28E12)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Vyberte si svůj rozpočet (S23E10)10:10Vyřazeni: Souboj teenagerů: 1. díl (S25E07)10:55Průkopnice: Nakupování a zásilky (S17E13)11:17Průkopnice: Parádní zákusky (S18E01)11:40Vítězný dort: Michael Symon potřebuje dort (S01E12)12:25Průkopnice: Vaření pro dětský filmový štáb (S28E11)12:47Průkopnice: Něco na ochlazení (S28E12)13:10Giadina domácí kuchyně: Pohoštění pro kamarádky (S07E06)13:32Giadina domácí kuchyně: Dobroty na Halloween (S07E07)13:55Dětská cukrářská soutěž: Kosmické dobroty (S10E08)14:40Dívka na farmě: Dívka a gril (S04E03)15:02Dívka na farmě: Oktoberfest na Středozápadě (S04E04)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Madrid (S05E16)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Osaka (S05E17)16:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní sušenkové klasiky (S07E07)17:00Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Den ducha (S12E09)17:50Jarní cukrářská soutěž: Kvetoucí dobroty (S04E02)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Vyberte si svůj rozpočet (S23E10)19:25Vyřazeni: Souboj teenagerů: 1. díl (S25E07)20:10Průkopnice: Nakupování a zásilky (S17E13)20:32Průkopnice: Parádní zákusky (S18E01)20:55Vítězný dort: Michael Symon potřebuje dort (S01E12)21:40Dětská cukrářská soutěž: Kosmické dobroty (S10E08)22:25Dívka na farmě: Dívka a gril (S04E03)22:47Dívka na farmě: Oktoberfest na Středozápadě (S04E04)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Madrid (S05E16)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Osaka (S05E17)23:55Jarní cukrářská soutěž: Jarní sušenkové klasiky (S07E07)01:25Jarní cukrářská soutěž: Molly a masopust (S08E02)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: BBQ a jižanská kuchyně (S28E11)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Z východního na západní pobřeží (S28E12)03:40Restaurant: Impossible: Účet platí Nancy (S17E08)04:25Restaurant: Impossible: Komunitní centrum v chaosu (S17E10)05:10Restaurant: Impossible: Převzít vlastnictví ve Vegas (S17E11)
06:00Stavět na Aljašce: Herní den (S03E09)07:00Laboratoř duchů: Za kamennými stěnami (S02E11)08:00Cooperův poklad: Doprostřed bouře (S02E07)09:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Denali: Větroplach (S02E03)10:00Záhady muzeí: Vynález pop-rocku (S07E07)11:00Výprava do neznáma: 4. díl (S05E04)12:00Spřízněné duše (duchové): Vyryto zlem (S04E08)13:00Stavět na Aljašce: Varování (S03E10)14:00Laboratoř duchů: Komnaty hrůzy (S02E12)15:00Cooperův poklad: Zlatý poklad (S02E08)16:00Aljašské nestvůry: Bigfoot ze země medvědů: Obří tlapa (S02E04)17:00Záhady muzeí: Tlačení buráků na Pikes Peak (S07E08)18:00Výprava do neznáma: Loď duchů z Velkých jezer (S05E05)19:00Spřízněné duše (duchové): Pekelný dům (S04E09)20:00Krotitelé duchů: Rose Hall (S02E05)21:00Směr hrůza: Nemocnice Old Nazareth (S03E10)22:00Směr hrůza: Nemocnice Phelps Dodge (S03E11)23:00Horské příšery: Záhada stodoly mrtvé kočky (S04E06)01:00Dobrodružství s duchy: Ancient Ram Inn (S02E08)02:00Paranormální jevy s Nickem Groffem: White Hill Mansion (S02E09)03:00Paranormální akta: Prokletá poušť (S09E02)04:00Horské příšery: Záhada stodoly mrtvé kočky (S04E06)05:00Spřízněné duše (duchové): Pekelný dům (S04E09)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.