Reklama

Práve teraz (16:11)

Markíza
Jeho foter, to je lotor! (HD)
[15:50]
JOJ
Fanfán tulipán
[15:40]
DajTo
Walker, texaský ranger VIII. 16-17/24
[15:40]
TV Doma
Leto v Alsasku
[15:35]
JOJ Plus
LUCKY ROOM
[14:50]
WAU
Kosti II. (16,17,18,19,20,21/21) (ST) - skryté titulky
[14:20]
STV 1
Agatha Christie: Slečna Marpleová
[14:50]
Prima Family
Ať žije nebožtík (čb)
[14:45]
NOVA
Koření života
[15:10]
ČT 1
Pro pamětníky... Eman Fiala - 120 let
[15:25]
ČT 2
Neobyčejný levhart
[16:05]
HBO
Umění zapadnout
[15:30]
AXN
Spiderman
[15:00]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
Piata vlna (HD)
22:30
Prenasledovaní (ZMENA, nie Deadpool)
05:55
NOVINY TV JOJ
00:35
Zrodenie diabla (nie 01:00)
20:15
Cesta do Ameriky
22:30
Elysium
00:35
Poslanie
20:00
Mestečko Frühling: Veľké rozhodnutie
22:00
Inga Lindströmová: Vôňa lásky
00:05
Katie Ffordová: Tanec na Broadwayi
20:10
Eragon
22:20
Susedia na odstrel 2
00:25
Walking Dead VIII. (13,14)
20:10
Myšlienky vraha IV. (16, 17)
22:00
C.S.I.: Kriminálka New York IV. (4) HD (ST) - skryté titulky
22:55
ŽREBOVANIE
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:30
Neskoro večer
20:15
Líbáš jako Bůh
22:50
211: Volání o pomoc
00:40
Proroctví z temnot
20:20
Fantastická zvířata a kde je najít
23:00
40 let panic
01:35
Náhodná známost
20:00
26. Český lev L
22:05
Bohumil Hrabal - 105 let
23:29
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
20:00
Viktorie (1/8)
21:10
Viktorie (2/8)
22:00
Oblečen na zabíjení *
20:00
Gotti
21:50
CHIPS: Bláznivá hlídka
23:30
Miláček
20:05
Tým Škorpion III.
21:00
Námořní vyšetřovací služba XI.
21:55
Námořní vyšetřovací služba XI.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

16:10
Planeta YÓ
16:45
TvMiniUni
17:10
Rytmix
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (17/30)
19:15
Goofyho tlupa (78/78)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:15
Skála papuchalků
06:25
Vítejte v Podivínově
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (15/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Hej, Hafí!
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Ty Brďo!
09:30
Učíme se s Noddym
09:35
Všetečkovi II
09:45
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:00
Andy a mláďata
10:10
Hvězdy zvířecí říše
10:25
Mickeyho klubík II
10:50
Rytmix
11:05
Od dětí pro děti
11:30
Včelka Mája II
11:45
Miru Miru
11:50
Topsy a Tim
12:00
Holčička z iglú
12:10
Byli jednou dva méďové
12:15
Bali
12:25
Kit a Kate
12:35
Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:00
Geronimo Stilton (52/52)
13:25
Šmoulové
13:50
Vynalézáme s přírodou
14:15
Mrňouskové
14:25
Lvíčata
14:50
Hodně štěstí, Charlie (15/26)
15:15
Plasteláci
15:25
Brambory a draci
15:35
Nauč tetu na netu
15:45
Lovci záhad - země příběhů
16:00
Podivuhodné počasí
16:10
Planeta YÓ
16:45
Ty Brďo!
17:10
Cvičky pana Hudbičky
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (18/30)
19:20
Aladinova dobrodružství (1/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:20
Skála papuchalků
06:25
Vítejte v Podivínově
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (16/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Hej, Hafí!
07:55
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony - jak se staví
09:20
Země patří Luně II
09:35
Učíme se s Noddym
09:40
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Cvičky pana Hudbičky
11:05
Od dětí pro děti
11:35
Včelka Mája II
11:45
Miru Miru
11:50
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:10
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:30
Kit a Kate
12:35
Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:05
Od dětí pro děti
13:30
Šmoulové
13:55
Terčin zvířecí svět
14:10
DVA3
14:25
Mrňouskové
14:35
Wifina
15:05
Hodně štěstí, Charlie (16/26)
15:30
Plasteláci
15:40
S Jakubem v přírodě
16:10
Planeta YÓ
16:45
Nina a neurony - jak se staví
17:00
Země patří Luně II
17:10
Papírové příběhy
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (19/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (2/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:20
Skála papuchalků
06:25
Vítejte v Podivínově
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (17/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Hej, Hafí!
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony sportují
09:20
Země patří Luně II
09:35
Učíme se s Noddym
09:40
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Jogínci v přírodě
11:05
Šikulové
11:35
Včelka Mája II
11:50
Miru Miru
11:55
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:15
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:35
Kit a Kate
12:40
Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:05
Od dětí pro děti
13:35
Šmoulové
14:00
Operace JAUU!
14:25
Mrňouskové
14:35
AZ kvíz junior
15:00
Brambory a draci
15:10
Hodně štěstí, Charlie (17/26)
15:30
Plasteláci
15:45
Vynalézáme s přírodou
16:10
Planeta YÓ
16:45
Nina a neurony sportují
17:00
Země patří Luně II
17:10
Hopsasa
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:50
Sofie První III (20/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (3/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:15
Skála papuchalků
06:25
Vítejte v Podivínově
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (18/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Hej, Hafí!
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony sportují
09:20
Země patří Luně II
09:35
Učíme se s Noddym
09:40
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Hýbánky
11:05
Draci v hrnci
11:25
Žížaláci
11:35
Včelka Mája II
11:50
Miru Miru
11:55
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:15
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:30
Kit a Kate
12:40
Kluci ze zámku
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:05
Od dětí pro děti
13:30
Šmoulové
13:55
Mazalové (12/14)
14:25
Mrňouskové
14:35
Už tam budem?
15:00
Hodně štěstí, Charlie (18/26)
15:25
Hra o hrad
15:50
Wifina
16:20
Operace JAUU!
16:50
DVA3
17:05
Terčin zvířecí svět
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (21/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (4/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:10
Kamarádi z mojí deky
06:15
Andy a mláďata
06:25
Ava Riko Teo
06:30
Novinky z přírody
06:40
Zvonečkovi
07:05
Garfieldova show II
07:20
Mrňouskové
07:30
Studio Kamarád
09:00
Tamtam
09:20
Africká abeceda
09:30
Super třída na fotbale
10:45
Žížaláci
10:55
Ranč U Zelené sedmy (13/28)
11:25
Bludiště
11:55
Mrňouskové
12:00
Lvíčata
12:30
Tintin a chrám Slunce
13:50
Šmoulové
14:15
Děsivé dějiny
14:45
Hra o hrad
15:10
Kiwi a Strit
15:15
Mrňouskové
15:20
Velké prázdniny (1/10)
15:50
Vynalézáme s přírodou
16:15
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
16:35
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
17:00
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
17:20
Ovečka Shaun V
17:30
MasterChef Junior II (6/7)
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:50
Sofie První III (22/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (5/86)
19:40
Kiwi a Strit
19:45
Žížaláci
06:00
Raníček
06:05
Kamarádi z mojí deky
06:10
Kamarádi z mojí deky
06:15
Andy a mláďata
06:25
Ava Riko Teo
06:35
Novinky z přírody
06:40
Zvonečkovi
07:05
Garfieldova show II
07:20
Mrňouskové
07:30
Studio Kamarád
09:00
Draci v hrnci
09:20
Africká abeceda
09:25
Král a pták
10:50
Žížaláci
11:00
Šikulové
11:35
Už tam budem?
12:00
Operace JAUU!
12:30
AZ kvíz junior
12:55
Krasohled
13:05
O bílé paní
14:05
O Ptáku Ohniváku
14:55
Hrdinové v akci II
15:20
Velké prázdniny (2/10)
15:50
MasterChef Junior II (6/7)
16:30
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
16:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
17:15
Ovečka Shaun V
17:20
Friends: Kámošky z Heartlake City
17:45
Mazalové (13/14)
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (23/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (6/86)
19:40
Kiwi a Strit
19:45
Žížaláci
16:10
Planeta YÓ
16:45
TvMiniUni
17:10
Rytmix
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (24/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (7/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:15
Skála papuchalků
06:25
Sára a kachnička II
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (20/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Holčička z iglú
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Ty Brďo!
09:30
Učíme se s Noddym
09:35
Všetečkovi II
09:45
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:00
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Rytmix
11:05
Od dětí pro děti
11:30
Včelka Mája II
11:45
Miru Miru
11:50
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:10
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:30
Kamarádka Pimpa
12:35
Kluci ze zámku
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:00
Velké prázdniny (2/10)
13:30
Šmoulové
13:55
Vynalézáme s přírodou
14:20
Mrňouskové
14:30
Lvíčata
15:00
Hodně štěstí, Charlie (20/26)
15:20
Plasteláci
15:35
Brambory a draci
15:45
Nauč tetu na netu
15:55
Nuly a jedničky
16:10
Planeta YÓ
16:45
Ty Brďo!
17:10
Cvičky pana Hudbičky
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:15
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (25/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (8/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:20
Skála papuchalků
06:25
Sára a kachnička II
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (21/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Holčička z iglú
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony sportují
09:20
Země patří Luně II
09:30
Učíme se s Noddym
09:35
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Cvičky pana Hudbičky
11:05
Od dětí pro děti
11:35
Včelka Mája II
11:45
Miru Miru
11:55
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:15
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:30
Kamarádka Pimpa
12:40
Kluci ze zámku
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:05
Od dětí pro děti
13:35
Šmoulové
14:00
Terčin zvířecí svět
14:15
DVA3
14:25
Mrňouskové
14:35
Wifina
15:05
Hodně štěstí, Charlie (21/26)
15:30
Plasteláci
15:40
S Jakubem v přírodě
16:10
Planeta YÓ
16:45
Nina a neurony sportují
17:00
Země patří Luně II
17:10
Jogínci v přírodě
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:15
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (26/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (9/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:15
Skála papuchalků
06:25
Sára a kachnička II
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (22/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Holčička z iglú
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony sportují
09:20
Země patří Luně II
09:30
Učíme se s Noddym
09:40
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Jogínci v přírodě
11:05
Šikulové
11:35
Včelka Mája II
11:50
Miru Miru
11:55
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:15
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:35
Kamarádka Pimpa
12:40
Kluci ze zámku
12:45
Čtení do ouška
12:55
Sluneční panenka a Dešťový panáček
13:05
Od dětí pro děti
13:30
Šmoulové
14:00
Operace JAUU!
14:25
Mrňouskové
14:35
AZ kvíz junior
15:00
Brambory a draci
15:10
Hodně štěstí, Charlie (22/26)
15:30
Plasteláci
15:45
Vynalézáme s přírodou
16:10
Planeta YÓ
16:45
Nina a neurony sportují
17:00
Země patří Luně II
17:10
Hopsasa
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
18:15
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (27/30)
19:15
Aladinova dobrodružství (10/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Všetečkovi II
06:20
Skála papuchalků
06:25
Sára a kachnička II
06:35
Mickeyho klubík II
07:00
Hodně štěstí, Charlie (23/26)
07:20
Včelka Mája II
07:35
Miru Miru
07:40
Topsy a Tim
07:50
Holčička z iglú
08:00
Byli jednou dva méďové
08:05
Bali
08:15
Kit a Kate
08:20
Papírové příběhy
08:30
Kouzelná školka
09:00
Moje zahrádka
09:05
Nina a neurony sportují
09:20
Země patří Luně II
09:30
Učíme se s Noddym
09:40
Všetečkovi II
09:50
Skála papuchalků
09:55
Sára a kachnička II
10:05
Andy a mláďata
10:15
Hvězdy zvířecí říše
10:30
Mickeyho klubík II
10:55
Hýbánky
11:05
Draci v hrnci
11:25
Žížaláci
11:35
Včelka Mája II
11:50
Miru Miru
11:55
Topsy a Tim
12:05
Holčička z iglú
12:15
Byli jednou dva méďové
12:20
Bali
12:30
Kamarádka Pimpa
12:40
Čtyři uši na mezi
12:50
Čtení do ouška
13:00
Flok a Flíček
13:05
Od dětí pro děti
13:35
Šmoulové
14:00
Mazalové (13/14)
14:25
Mrňouskové
14:35
Už tam budem?
15:05
Hodně štěstí, Charlie (23/26)
15:25
Hra o hrad
15:55
Wifina
16:20
Operace JAUU!
16:50
DVA3
17:05
Terčin zvířecí svět
17:20
Kouzelná školka
17:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
18:15
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (28/30)
19:20
Aladinova dobrodružství (11/86)
19:40
Kamarádi z mojí deky
19:45
Čtení do ouška
06:00
Raníček
06:05
Andy a mláďata
06:15
Ava Riko Teo
06:25
Kiwi a Strit
06:30
Novinky z přírody
06:40
Zvonečkovi
07:05
Garfieldova show II
07:20
Mrňouskové
07:30
Studio Kamarád
09:00
Tamtam
09:20
Africká abeceda
09:25
Pan Pelikán
10:50
Žížaláci
11:00
Ranč U Zelené sedmy (14/28)
11:30
Bludiště
12:00
Mrňouskové
12:05
Lvíčata
12:35
Meč v kameni
13:55
Hra o hrad
14:20
Šmoulové
14:45
Děsivé dějiny
15:15
Mrňouskové
15:25
Velké prázdniny (3/10)
15:50
Vynalézáme s přírodou
16:15
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
16:35
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
17:00
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
17:20
Ovečka Shaun V
17:30
MasterChef Junior II (7/7)
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (29/30)
19:20
Aladinova dobrodružství (12/86)
19:40
Kiwi a Strit
19:45
Žížaláci
06:00
Raníček
06:05
Andy a mláďata
06:15
Ava Riko Teo
06:25
Kiwi a Strit
06:30
Novinky z přírody
06:40
Zvonečkovi
07:05
Garfieldova show II
07:20
Mrňouskové
07:30
Studio Kamarád
09:00
Draci v hrnci
09:20
Africká abeceda
09:25
Alfa a Omega: Velké vlčí hry
10:10
Alfa a Omega: Legenda o Zubaté jeskyni
10:55
Žížaláci
11:05
Šikulové
11:35
Už tam budem?
12:00
Operace JAUU!
12:30
AZ kvíz junior
12:55
Krasohled
13:05
O hloupé havířce
14:00
Taneček přes dvě pekla
15:00
Hrdinové v akci III
15:20
Velké prázdniny (4/10)
15:50
MasterChef Junior II (7/7)
16:30
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
16:50
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
17:15
Ovečka Shaun V
17:25
Friends: Kámošky z Heartlake City
17:45
Mazalové (14/14)
18:10
Šmoulové
18:40
Zprávičky
18:45
Večerníček
18:55
Sofie První III (30/30)
19:20
Aladinova dobrodružství (13/86)
19:40
Kiwi a Strit
19:45
Žížaláci
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.