Reklama

Práve teraz (12:38)

Markíza
Kobra 11 XXI. 6-7/18
[11:40]
JOJ
NOVINY O 12:00
[12:00]
DajTo
Dva a pol chlapa V.
[12:25]
TV Doma
Indická nevesta (269-271)
[11:55]
JOJ Plus
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
[11:35]
WAU
Spravodlivosť v krvi VII. (17, 18)
[11:00]
STV 1
Dámsky klub
[12:20]
Prima Family
Jake a tlusťoch III (15)
[12:30]
NOVA
Krok za krokem I (11)
[12:30]
ČT 1
Sama doma L
[12:30]
ČT 2
O Plzni vážně i nevážně
[11:55]
HBO
Divoké vlny
[12:30]
AXN
Jak prosté V.
[12:15]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
FARMA - DUEL
20:25
ŠPORT
20:30
NAJLEPŠIE POČASIE
20:35
Na úteku
20:15
ALEXANDER VEĽKÝ
23:55
Rambo II.
01:40
Blade
20:15
Sladká výzva
20:30
Chcem byť mamou
22:30
Navždy milovaná
20:40
Tučné babenky
22:45
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
00:10
Z LA do Vegas - PREMIÉRA (9,10) (T) - titulky v obraze
20:10
Kosti IX. (12) (ST) - skryté titulky
21:00
Hawaii 5.0 VI. (17, 18)
22:55
ŽREBOVANIE
20:15
Počasie
20:25
Liga národov
23:05
Zlaté časy
20:15
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
21:45
Kurýr z podsvětí
23:45
Návrat komisaře Rexe XII (3)
20:20
Něžné vlny
22:20
Drákula: Neznámá legenda
00:10
Noc filmových nadějí 2018
20:00
StarDance IX ...kolem dokola
20:05
První republika III (11/13)
21:05
13. komnata Zdeňka Maryšky
20:00
Koncert pro svatovítské varhany 2018 L
21:35
Génius - Einstein (10/10)
22:30
Hospoda Jamajka (3/3)
20:00
Patrick Melrose (3)
21:00
Skandál po anglicku (3)
22:00
Déj? Vu
20:05
Tým Škorpion II.
21:00
Nebezpečné umění I.
21:55
Výkupné II.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Kámoši hafíci (7)
25:15
Binny a duchové (7)
06:30
Pyžamasky (9)
25:40
Binny a duchové (8)
06:55
Na vlásku: krátké příběhy (2)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
07:00
Kim Possible (22)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
07:25
Myšák Mickey (40)
26:50
Tajemství Evermooru (21)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (13)
27:10
Tajemství Evermooru (22)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (10)
27:35
Doba Ronková (29)
08:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (31)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
09:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (43)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
09:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (46)
28:30
Doba Ronková (1)
10:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (44)
28:50
Maskovaný kocour (18)
10:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2)
29:15
Maskovaný kocour (19)
11:00
Bizaardvark (7)
29:35
Pyžamasky (17)
11:30
U Raven doma (14)
12:00
U Raven doma (15)
12:30
U Raven doma (16)
13:00
U Raven doma (17)
13:30
U Raven doma (18)
14:00
Velká šestka: Baymax se vrací (22)
14:30
Velká šestka: Baymax se vrací (23)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (24)
15:30
Velká šestka: Baymax se vrací (25)
16:00
Velká šestka: Baymax se vrací (2)
16:30
Bizaardvark (22)
17:00
Bizaardvark (24)
17:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (23)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (26)
18:30
Bizaardvark (37)
19:00
Bizaardvark (38)
19:30
U Raven doma (11)
20:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (8)
20:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (9)
21:00
Městečko záhad (23)
21:30
Městečko záhad (21)
22:00
Jessie (77)
22:30
Jessie (78)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (27)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (10)
23:45
Škeblík (13)
24:05
Violetta (154)
06:00
Pyžamasky (14)
20:00
U Raven doma (2)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (26)
06:25
Myšák Mickey (13)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (13)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
06:30
Lví hlídka (2)
21:00
Jessie (98)
23:45
Škeblík (14)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (1)
21:30
Jessie (99)
24:05
Violetta (155)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (38)
24:55
Tajemství Evermooru (30)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (42)
25:15
Binny a duchové (9)
08:30
Na vlásku: seriál (14)
25:40
Binny a duchové (10)
09:00
Jessie (91)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
09:30
Jessie (85)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
10:00
Tajný život K.C. (61)
26:50
Tajemství Evermooru (23)
10:30
Tajný život K.C. (62)
27:10
Tajemství Evermooru (24)
11:00
Život uprostřed (48)
27:35
Doba Ronková (30)
11:30
Život uprostřed (54)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (3)
12:00
Městečko záhad (8)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (4)
12:30
Městečko záhad (7)
28:30
Doba Ronková (2)
13:00
Laboratorní krysy (3)
28:50
Maskovaný kocour (20)
13:30
Laboratorní krysy (5)
29:15
Maskovaný kocour (21)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (13)
29:35
Pyžamasky (18)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (20)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (22)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (3)
15:30
Kačeří příběhy (24)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (40)
16:30
U Raven doma (19)
17:00
Život uprostřed (27)
17:30
Na vlásku: seriál (14)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (45)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (11)
06:00
Pyžamasky (15)
20:00
U Raven doma (4)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (25)
06:25
Myšák Mickey (14)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (20)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
06:30
Lví hlídka (3)
21:00
Jessie (100)
23:45
Škeblík (15)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (10)
21:30
Jessie (101)
24:05
Violetta (156)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (35)
24:55
Tajemství Evermooru (31)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (36)
25:15
Binny a duchové (11)
08:30
Na vlásku: seriál (15)
25:40
Binny a duchové (12)
09:00
Jessie (84)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
09:30
Jessie (86)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
10:00
Tajný život K.C. (63)
26:50
Tajemství Evermooru (25)
10:30
Tajný život K.C. (64)
27:10
Tajemství Evermooru (14)
11:00
Život uprostřed (49)
27:35
Doba Ronková (25)
11:30
Život uprostřed (1)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
12:00
Městečko záhad (10)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (6)
12:30
Městečko záhad (11)
28:30
Doba Ronková (3)
13:00
Laboratorní krysy (7)
28:50
Maskovaný kocour (22)
13:30
Laboratorní krysy (10)
29:15
Maskovaný kocour (23)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (14)
29:35
Pyžamasky (19)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (23)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (26)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (1)
15:30
Kačeří příběhy (25)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (41)
16:30
U Raven doma (20)
17:00
Život uprostřed (28)
17:30
Na vlásku: seriál (15)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (48)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (12)
06:25
Myšák Mickey (15)
20:00
U Raven doma (5)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (17)
06:30
Lví hlídka (5)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (21)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (9)
21:00
Jessie (28)
23:45
Škeblík (16)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (40)
21:30
Jessie (27)
24:05
Violetta (157)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (41)
24:55
Tajemství Evermooru (32)
08:30
Na vlásku: seriál (17)
25:15
Binny a duchové (13)
09:00
Jessie (90)
25:40
Binny a duchové (10)
09:30
Jessie (94)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
10:00
Tajný život K.C. (65)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
10:30
Tajný život K.C. (66)
26:50
Tajemství Evermooru (27)
11:00
Život uprostřed (2)
27:10
Tajemství Evermooru (26)
11:30
Život uprostřed (4)
27:35
Doba Ronková (26)
12:00
Městečko záhad (12)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
12:30
Městečko záhad (14)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
13:00
Laboratorní krysy (6)
28:30
Doba Ronková (4)
13:30
Laboratorní krysy (11)
28:50
Maskovaný kocour (26)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (15)
29:15
Maskovaný kocour (18)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (24)
29:35
Pyžamasky (20)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (7)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (10)
15:30
Kačeří příběhy (3)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (42)
16:30
U Raven doma (21)
17:00
Život uprostřed (29)
17:30
Na vlásku: seriál (17)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (47)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (15)
06:00
Pyžamasky (17)
20:00
U Raven doma (7)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (10)
27:10
Tajemství Evermooru (28)
06:25
Myšák Mickey (16)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (18)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
27:35
Doba Ronková (31)
06:30
Lví hlídka (4)
21:00
Jessie (29)
23:45
Škeblík (17)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (9)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (6)
21:30
Jessie (31)
24:05
Violetta (158)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (10)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (1)
24:55
Tajemství Evermooru (33)
28:30
Doba Ronková (5)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2)
25:15
Binny a duchové (14)
28:50
Maskovaný kocour (24)
08:30
Na vlásku: seriál (18)
25:40
Binny a duchové (15)
29:15
Maskovaný kocour (25)
09:00
Jessie (89)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
29:35
Pyžamasky (21)
09:30
Jessie (88)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
10:00
Tajný život K.C. (67)
10:30
Tajný život K.C. (70)
11:00
Život uprostřed (3)
11:30
Život uprostřed (5)
12:00
Městečko záhad (15)
12:30
Městečko záhad (13)
13:00
Laboratorní krysy (8)
13:30
Laboratorní krysy (12)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (16)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (27)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (28)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (9)
15:30
Kačeří příběhy (5)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (43)
16:30
U Raven doma (23)
17:00
Život uprostřed (33)
17:30
Na vlásku: seriál (18)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (49)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (13)
06:00
Pyžamasky (19)
20:00
U Raven doma (8)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (28)
06:25
Myšák Mickey (18)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (23)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
06:30
Lví hlídka (7)
21:30
Jessie (32)
23:45
Škeblík (21)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (8)
24:05
Violetta (2)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (5)
24:55
Tajemství Evermooru (5)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (6)
25:15
Binny a duchové (22)
08:30
Na vlásku: seriál (16)
25:40
Binny a duchové (23)
09:00
Jessie (96)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
09:30
Jessie (87)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
10:00
Tajný život K.C. (74)
26:50
Tajemství Evermooru (5)
10:30
Tajný život K.C. (71)
27:10
Tajemství Evermooru (36)
11:00
Život uprostřed (8)
27:35
Doba Ronková (35)
11:30
Život uprostřed (10)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
12:00
Městečko záhad (18)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
12:30
Městečko záhad (19)
28:30
Doba Ronková (9)
13:00
Laboratorní krysy (14)
28:50
Maskovaný kocour (1)
13:30
Laboratorní krysy (9)
29:15
Maskovaný kocour (2)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (18)
29:35
Pyžamasky (25)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (37)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (32)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (7)
15:30
Kačeří příběhy (8)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (45)
16:30
U Raven doma (1)
17:00
Život uprostřed (51)
17:30
Na vlásku: seriál (16)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (32)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (16)
06:00
Pyžamasky (20)
20:00
U Raven doma (9)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (30)
06:25
Myšák Mickey (19)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (24)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
06:30
Lví hlídka (8)
21:30
Jessie (36)
23:45
Škeblík (22)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (13)
24:05
Violetta (3)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (7)
24:55
Tajemství Evermooru (6)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (8)
25:15
Binny a duchové (5)
08:30
Na vlásku: seriál (20)
25:40
Binny a duchové (6)
09:00
Jessie (93)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (3)
09:30
Jessie (99)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (4)
10:00
Tajný život K.C. (72)
26:50
Tajemství Evermooru (7)
10:30
Tajný život K.C. (73)
27:10
Tajemství Evermooru (6)
11:00
Život uprostřed (11)
27:35
Doba Ronková (36)
11:30
Život uprostřed (12)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
12:00
Městečko záhad (23)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
12:30
Městečko záhad (20)
28:30
Doba Ronková (10)
13:00
Laboratorní krysy (15)
28:50
Maskovaný kocour (4)
13:30
Laboratorní krysy (17)
29:15
Maskovaný kocour (8)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (19)
29:35
Pyžamasky (26)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (39)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (33)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (8)
15:30
Kačeří příběhy (9)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (46)
16:30
U Raven doma (3)
17:00
Život uprostřed (52)
17:30
Na vlásku: seriál (20)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (39)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (17)
06:00
Pyžamasky (21)
20:00
U Raven doma (11)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (34)
06:25
Myšák Mickey (20)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (26)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
06:30
Lví hlídka (9)
21:30
Jessie (42)
23:45
Škeblík (23)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (11)
24:05
Violetta (4)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (9)
24:55
Tajemství Evermooru (7)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (10)
25:15
Binny a duchové (7)
08:30
Na vlásku: seriál (21)
25:40
Binny a duchové (8)
09:00
Jessie (98)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
09:30
Jessie (101)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (6)
10:00
Tajný život K.C. (75)
26:50
Tajemství Evermooru (9)
10:30
Tajný život K.C. (76)
27:10
Tajemství Evermooru (8)
11:00
Život uprostřed (9)
27:35
Doba Ronková (37)
11:30
Život uprostřed (14)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
12:00
Městečko záhad (22)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (22)
12:30
Městečko záhad (21)
28:30
Doba Ronková (11)
13:00
Laboratorní krysy (4)
28:50
Maskovaný kocour (9)
13:30
Laboratorní krysy (13)
29:15
Maskovaný kocour (10)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (20)
29:35
Pyžamasky (3)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (29)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (38)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (13)
15:30
Kačeří příběhy (4)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (47)
16:30
U Raven doma (2)
17:00
Život uprostřed (53)
17:30
Na vlásku: seriál (21)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (33)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (22)
06:00
Pyžamasky (22)
20:00
U Raven doma (6)
23:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (37)
06:25
Myšák Mickey (21)
20:30
Táborníci z Kikiwaka (28)
23:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
06:30
Lví hlídka (10)
21:30
Jessie (43)
23:45
Škeblík (24)
07:00
Velká šestka: Baymax se vrací (12)
24:05
Violetta (5)
07:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (11)
24:55
Tajemství Evermooru (8)
08:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (12)
25:15
Binny a duchové (8)
08:30
Na vlásku: seriál (1)
25:40
Binny a duchové (9)
09:00
Jessie (100)
26:05
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
09:30
Jessie (27)
26:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
10:00
Tajný život K.C. (77)
26:50
Tajemství Evermooru (11)
10:30
Tajný život K.C. (78)
27:10
Tajemství Evermooru (10)
11:00
Život uprostřed (13)
27:35
Doba Ronková (38)
11:30
Život uprostřed (15)
27:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (23)
12:00
Městečko záhad (24)
28:10
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (24)
12:30
Městečko záhad (25)
28:30
Doba Ronková (12)
13:00
Laboratorní krysy (18)
28:50
Maskovaný kocour (11)
13:30
Laboratorní krysy (20)
29:15
Maskovaný kocour (12)
13:55
Následníci: Kouzelný svět (21)
29:35
Pyžamasky (4)
14:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (42)
14:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour (35)
15:00
Velká šestka: Baymax se vrací (11)
15:30
Kačeří příběhy (1)
16:00
Táborníci z Kikiwaka (48)
16:30
U Raven doma (4)
17:00
Život uprostřed (55)
17:30
Na vlásku: seriál (1)
18:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour (29)
18:30
Seriál Hotel Transylvánie (19)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.