TV program piatok, 1. marec 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (39)10:40Dunaj, k vašim službám V. (12)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Monk VI. (5)13:50Monk VI. (6)14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (40)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30V lete ti poviem, ako sa mám23:00Geostorm: Globálne nebezpečenstvo01:15Monk VI. (5)02:00Monk VI. (6)02:40Policie Modrava II. (3)03:40Policie Modrava II. (4)04:35Rodinné prípady
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryte titulky12:00Noviny o 12:0012:25C.S.I.: Kriminálka Miami IV. (9,10)14:20Bez servítky15:30Top Star15:45Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vtip za stovku21:55Hitman: Agent 4723:55Sedem01:00Riskuj!01:35Krimi02:05Noviny TV JOJ02:55Nákupné maniačky03:55Bez servítky05:05Top Star
04:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:55Počasie05:05Občan za dverami05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Vulkány09:05Detektívi zo severu III (7/16)10:05Doktor z hôr (24/45)11:00Duel šampiónov11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Veľkou lyžicou14:45Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:25Vulkány17:00Detektívi zo severu III (8/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel šampiónov18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:10Športovec mesiaca 202420:15Počasie20:30Milujem Slovensko21:55Cestou necestou22:25Profesionál00:10Riesending - Každá hodina sa počíta
06:00Druhý dych (20)06:40Rany z lásky (193)07:20Rany z lásky (194)08:10Krok za krokom VII. (19)08:30Krok za krokom I. (1)09:15Krok za krokom I. (2)10:00Chicago Fire IV. (10)11:00S hlavou v oblakoch (9)11:50S hlavou v oblakoch (10)12:55Chlapi neplačú IV. (65)14:10Nedodržaný sľub (47)15:15Nedodržaný sľub (48)16:05Rany z lásky (195)17:05Rany z lásky (196)18:00Chicago Fire IV. (11)19:00Nedodržaný sľub (49)19:55Nedodržaný sľub (50)20:50Krok za krokom I. (3)21:20Krok za krokom I. (4)21:50Priatelia X. (1)22:30Priatelia X. (2)23:00New Amsterdam III. (2)23:55Nedodržaný sľub (49)00:50Nedodržaný sľub (50)01:50S hlavou v oblakoch (9)02:35S hlavou v oblakoch (10)03:15Reflex03:55Smotánka04:55Adela show
04:50Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Nový život III. (37)07:20Vojna skladov: Kanada II.07:50Majstri aukcií III. (27/27)08:30Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:55Nákupné maniačky11:25Letecké katastrofy12:25Vojna skladov: Kanada II. (5)13:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.14:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:15Moja mama varí lepšie ako tvoja17:25Letecké katastrofy18:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.19:40Profesionáli VI. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Fakjú, pán profesor 223:00Bony a klid 201:00Spackané plastické operácie V. (6)02:40Mafstory IV. (5)03:25Nový život III. (37)04:15Vojna skladov: Kanada II.04:40Majstri aukcií V.
06:00Zázračný miniateliér06:10Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia I06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:45Trsteniarik a jeho rybník06:50Ziggy a zoovláčik II07:05Údolie Muminovcov III07:30Živá panoráma08:00NV - Hírek08:05Dobrý deň Patria09:00Regina09:55Spomíname na Pavla Mikulíka11:10Bambuľkine dobrodružstvá (19/30) & amp;#34;N & amp;#34;11:20Bambuľkine dobrodružstvá (20/30) & amp;#34;N & amp;#34;11:30Obedníček11:35Kremienok a Chocholúšik11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30SK dejiny13:20Prvá14:00Dáma s fotoaparátom14:35Alberto Tomba. Vzostup víťaza16:05Nápady a vynálezy (12/13)16:30Slovenské rody16:55Slovenské rody17:35Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;18:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;18:15Superveda18:30Večerníček18:35Kremienok a Chocholúšik18:40Trsteniarik a jeho rybník18:50Fidlibumove pokusy18:55Ziggy a zoovláčik II19:05Údolie Muminovcov III19:30Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia I19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:35Mária Antoinetta (8/8)21:30Radosť zo života22:00Silná zostava22:50Mosty Gesharim: JANA KIRSCHNER00:25Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Hotel Portofino10:05Na cestě po Vanuatu10:35Neobyčejné životy11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Na stopě14:25Reportéři ČT15:15Chvíle pro písničkučb15:30Úsměvy Věry Křesadlové16:05Polopatě17:00Bydlet jako... za úplňku17:30AZ-kvíz18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin (8/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:45Komisař Montalbano01:40AZ-kvíz02:05Vůně indického koření02:35Dobré ráno
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoká příroda Gibraltaru09:20Dobrodružství vědy a techniky09:50Divoká Skandinávie: Vnitrozemí (2/3)10:45Království divočiny: Klokan stromový11:10Miroslav Zikmund: Cesta stoletím (2/3)12:00Nedělní příběhy12:30Postřehy odjinud12:35Historie SS: Himmler (2/6)13:30Požár Reichstagu (1/2)14:25Nejdůležitější události 2. světové války v barvě: Osvobození Buchenwaldu15:15Tajemství Zakázaného města16:05Industrie - Výroba šťastných zítřků (8/12)16:35Technické klenoty: Větrné mlýny (8/8)17:00Procházka po Katalánsku18:00Eva Jiřičná - 85 let18:15Příběhy starých hospod 2 (8/8)18:45České himálajské dobrodružství II.19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Šok21:40Útěk z L.A.23:25Letecké katastrofy: Útok nad Egyptem00:10Jak přemýšlí Boris Johnson01:058 dní, které stvořily Řím (8/8)01:50Před půlnocí02:15Na moll...02:55Židé v Brně03:20Zveme vás... na dechovku do Strážnice03:55Historie.cs04:50Evropa dnes
05:55Snídaně08:30Ulice (4649)09:30Jedna rodina (58)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně IV (16)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (103)13:40Kriminálka Miami (19)14:35Kriminálka Miami (20)15:35Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4650)19:30Televizní noviny20:20Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw23:05Trestná lavice01:20Kriminálka Miami (19)02:20Kriminálka Miami (20)03:10Ulice (4650)03:55Ordinace v růžové zahradě 2 (103)04:50Novashopping
05:20Rampelník06:1510 dní bez mámy08:10Kriminálka Miami (17)09:05Kriminálka Miami (18)10:00Policajt ze sámošky 211:50Život nebo něco takového13:45Nikdy není pozdě15:45Erin Brockovich18:15Mimzy20:00Spongebob v kalhotách21:35Alibi na klíč23:20Stealth: Přísně tajná mise01:30Vdovy03:30Kriminálka Las Vegas IV (17)
06:00Nový den07:05M*A*S*H (61)07:35M*A*S*H (62)08:10M*A*S*H (63)08:40M*A*S*H (64)09:15ZOO (178)10:30Policie Hamburk V (24)11:30Policie Hamburk V (25)12:30Closer V (1)13:30Návrat komisaře Rexe IX (4)14:30Policie v akci15:30Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:05Máme rádi Česko23:45Ano, šéfe!01:00Policie v akci02:00Policie Hamburk V (24)03:00Policie Hamburk V (25)04:00Closer V (1)05:10Libovky Pepy Libického
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Těžká dřina06:35Autosalon.tv07:35Těžká dřina08:05Top Gear VII (8)09:15Top Gear speciál: Napříč Itálií (2)10:20Hvězdná brána II (19)11:15Hvězdná brána II (20)12:25Jak jsem poznal vaši matku VII (23)12:50Jak jsem poznal vaši matku VII (24)13:20Simpsonovi IX (19)13:50Simpsonovi IX (20)14:20Simpsonovi IX (21)14:50Simpsonovi IX (22)15:10Hvězdná brána II (21)16:10Hvězdná brána II (22)17:15Jak jsem poznal vaši matku VIII (1)17:45Jak jsem poznal vaši matku VIII (2)18:15Simpsonovi X (22)18:45Simpsonovi X (23)19:15Simpsonovi XI (1)19:45Simpsonovi XI (2)20:15Rocky V22:25Vlk ze Snow Hollow00:10Simpsonovi X (22)00:40Simpsonovi X (23)01:10Simpsonovi XI (1)01:40Simpsonovi XI (2)02:10Jak jsem poznal vaši matku VIII (1)02:40Jak jsem poznal vaši matku VIII (2)03:10Brickleberry (6)03:40Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (8)04:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (9)04:45Spravedlnost v krvi XI (6)
06:00Na zámku06:15Prostřeno!07:15Modrý kód (218)08:35Slunečná (61)10:00Prostřeno!10:45Ano, šéfe!11:55Rosamunde Pilcher14:00Doktor z hor: Nové příběhy XIII (6)15:00Doktor z hor: Nové příběhy XIII (7)16:00Ve hře je láska (42)16:55Ve hře je láska (43)17:55Doktor z hor: Nové příběhy XIII (8)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XIII (9)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (219)23:10ZOO (178)00:15Tudorovci II (4)01:25Tudorovci II (5)02:40Ve hře je láska (42)03:40Ve hře je láska (43)04:50Spoutaná láska III (13)
06:00Dcera nejlepšího kamaráda07:30Jak stvořit dívku09:15Princezna11:00Průměrňákovi IV. (15): Valentýn 411:20Průměrňákovi IV. (16): Vítězové a poražení11:45(Ne)dvojčata13:25Nejhorší člověk na světě15:30To nic, drahá17:30Stážisti19:30Spláchnutej20:55Od písně k písni23:05Michael Jackson: Speciál o přetvářce23:50Malujeme s Johnem II. (6): Tančící stařec00:20Sisu01:55Stín
06:00S.W.A.T. IV.06:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.07:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.08:45Profil zločinu IV.09:55Profil zločinu IV.11:05Hvězdná brána: Atlantida I.12:05S.W.A.T. IV.13:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.13:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:55Profil zločinu IV.16:00Profil zločinu IV.17:10S.W.A.T. IV.18:05Hvězdná brána: Atlantida I.19:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.20:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.20:55BloodRayne 2: Vykoupení23:00UFO Mimozemská invaze00:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.01:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.02:10Námořní vyšetřovací služba L.A.02:50Námořní vyšetřovací služba L.A.03:35S.W.A.T. IV.04:15S.W.A.T. IV.04:55Totalcar VI.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Intim s Heidi Janků03:15Exkluziv Kateřiny Brožové03:55Ostříháno04:30Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?06:10Což takhle dát si VIP?07:05Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:15Nebezpečné vztahy11:45Klenot TV14:10Klenot TV16:35Co bude dnes k večeři?16:55Což takhle dát si VIP?18:05Popelka19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:45Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno03:00Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:18Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:30Jak to dopadlo!?06:25Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:25Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50Doktorka Kellerová (7)21:55Nečekaná úmrtí - Boris Hybner22:30S ex ve městě23:00Kurňa, co to je?00:15MOJE ZPRÁVY00:25VIP svět00:35Exkluziv Kateřiny Brožové01:20Na plac!02:30Ostříháno04:10Konec vysílání
06:25Honba za nefritem06:55Australští tiráci07:50Australští tiráci08:50Australští zlatokopové09:45Australští zlatokopové10:40Výnosné ojetiny11:35Výnosné ojetiny12:30Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:25Australští zlatokopové15:20Obrovské stavitelské chyby16:15Neuvěřitelné železnice17:20Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Renovátoři rezavého šrotu21:55Ze starých aut elektrická22:55Australští tiráci23:50Australští tiráci00:50Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Renovátoři rezavého šrotu03:25Ze starých aut elektrická04:15Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:00Prokleté rodokmeny06:25Mýty: Velké záhady lidstva07:35Starodávné apokalypsy08:35Válečné továrny09:352. světová válka - Bitvy o Evropu10:40Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě11:45Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato12:40Prokleté poklady13:40Prolomit kód14:40Rozluštěné poklady15:40Mýty: Velké záhady lidstva16:50Starodávné apokalypsy17:55Válečné továrny18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě21:00Hlasy mrtvých21:55Planeta pokladů23:00Planeta pokladů00:05Mystifikace 2. sv. války01:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě02:102. světová válka - Bitvy o Evropu03:00Hlasy mrtvých03:45Planeta pokladů04:40Planeta pokladů05:30Prokleté rodokmeny
06:10Psi hyenovití: Ve smečce06:35Australská mega zoo07:20Nejdivočejší přežití08:10Záchrana divokých zvířat v Malawi09:00Velký bariérový útes: Živý poklad09:45Korálová planeta10:40Záchranáři divokých zvířat: Austrálie11:30Krajina stínů12:20Záchrana divokých zvířat v Malawi13:10Veterinář z Yorkshiru13:55Divocí bojovníci14:45Tajemné údolí velryb v Egyptě15:50Kolosální zvířata16:40Odhalená ztracená zvířata17:35Říční monstra18:20Australští lovci hadů18:45Australští lovci hadů19:10Divocí bojovníci20:00Smrtící lovci20:50Nejjedovatější zvířata světa21:40Nejjedovatější zvířata světa22:35Zvířata vs přežití23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Zoo Taronga04:10Veterinář z Yorkshiru04:50Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí07:05Susedia07:40Susedia08:10Kredenc09:40Partička10:45Dva a pol chlapa XII. (3)11:05Dva a pol chlapa XII. (4)11:25M*A*S*H IX. (16)11:45M*A*S*H IX. (17)12:10Dva a pol chlapa XII. (5)12:40Dva a pol chlapa XII. (6)13:00Teória veľkého tresku VIII. (6)13:25Teória veľkého tresku VIII. (7)13:55Teória veľkého tresku VIII. (8)14:20Teória veľkého tresku VIII. (9)14:50Teória veľkého tresku VIII. (10)15:15Teória veľkého tresku VIII. (11)15:40Priatelia IX. (23)16:15Priatelia IX. (24)16:50Dva a pol chlapa XII. (7)17:15Dva a pol chlapa XII. (8)17:45M*A*S*H IX. (18)18:15M*A*S*H IX. (19)18:452 baby na mizine V. (15)19:152 baby na mizine V. (16)19:45Susedia20:30Návnada23:00Kolíska do hrobu00:50ŠPORTOVÉ NOVINY01:05NHL: Ottawa Senators – Arizona Coyotes03:30Susedia04:00Zig a Sharko04:50Bernieho dobrodružstvá05:00Oggy a šváby
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:15Susedia09:50Svokra10:55Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:50V mene zákona14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Rodinné prípady21:25Rodinné prípady22:15FARMA00:10Partička01:05TELEVÍZNE NOVINY01:55Adela show03:50Susedské prípady04:35Rodinné prípady
05:35Vraždy v raji VI. (3)06:25Vraždy v raji VI. (4)07:15Špecialisti II. (17)08:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. (20)08:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. (21)09:25Kosti IX. (17)10:05Kosti IX. (18)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (2)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (3)12:05Policajné prípady13:10Policajné prípady14:10V mene zákona15:10Kosti IX. (19)16:05Kosti IX. (20)17:00Monk VI. (5)18:00Monk VI. (6)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (4)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (5)20:50Špecialisti III. (2)22:00Špecialisti III. (3)23:10Kosti IX. (19)23:55Kosti IX. (20)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (4)01:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (5)02:00Špecialisti III. (2)02:45Špecialisti III. (3)03:3011204:45Mesto tieňov 2
05:20Noviny TV JOJ05:50Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0017:55Na hrane19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Podcast Ondreja Kandráča02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky II. (7)06:25Tom Gates (9)06:40Okido III. (3)06:50Maškrtné medvedie príbehy (21)07:00Maškrtné medvedie recepty (21)07:05Lloyd a muchy (21)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (1/26)07:45Mechamato (22) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (7)08:25Petronela Jabĺčková (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (2)08:50Jojo, to vážne?! 2 (5)09:05Babička, rozprávaj! (6)09:25Zvierací ochrancovia (26)09:40Zoopark (1)10:00Strážcovia Trstinového mora (14)10:15Rybičky Flip a Flap II. (23)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (6)10:30Mestská farma Lellobee (1,2/29)10:35Digley a Dazey (22,23)10:50Naše prasiatko (7,8)10:55Moe a jeho šou II. (50)11:10Strašidielka (46)11:15Štaflík a Špagetka (11)11:25Zvieratká (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (19)12:05Odbodkovia I. (2)12:20Najmenší slon na svete (2)12:30Barbapapa II. (3)12:35Medzi nami zvieratkami (9)12:40Máša a medveď V. (24)12:50Ekofaktor (7)13:05Knihy od Stonožky (51)13:20Fíha tralala (7)13:30Deti z farmy (32)13:45Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun II. (11)14:20Máša a medveď V. (25)14:35Zvieratká (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (1/26)15:00MalinyJAMológia (4)15:20Chrumka a Čipsík I. (2)15:35Bambuľko a Bulienka I. (1/13)15:45Angličanina (1)16:05Máša a medveď V. (26/26)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (49)16:25Moe a jeho šou II. (51)16:45Tom Gates (16)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (2)17:30Knihy od Stonožky (52)17:40Idefix (1/52)17:55Ovečka Shaun II. (11)18:05Lloyd a muchy (21)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (6)18:35Mestská farma Lellobee (1/29)18:40Digley a Dazey (22)18:45Naše prasiatko (7)18:50Plamienok a štvorkolky I. (1/20)19:15Deti z farmy (32)19:30Zvierací ochrancovia (27)19:45Zoopark (2)20:05Strážcovia Trstinového mora (14)20:10Zvieratká (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (22) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (2)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (20)21:40Volám sa Caillou V. (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (7) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (21) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (34)23:00Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates (9)23:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (3)00:20Zabi nudu! (18,19)00:35Knihy od Stonožky (51)00:45Fidlivareška (2)01:05MalinyJAMológia (4)01:20Zabi nudu! (18,19)01:35Knihy od Stonožky (52)01:45Kikirikí (11,12)01:55Sníček (6,7)02:20Knihy od Stonožky (52)02:30Rapotáčik 2 (1/9)02:40Jojo, to vážne?! 2 (5)02:50Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky03:00Máša a medveď V. (25)03:10Sníček (6,7)03:35Rapotáčik 2 (1/9)03:45Knihy od Stonožky (51)03:55Tom Gates (9)04:10Volám sa Caillou V. (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:35Fíha tralala (2)04:45Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (2)05:20Mestská farma Lellobee (2)05:25Fidlivareška (8)05:45Viking Vicky (34)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 106:55Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido II. (ST) - skryté titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:30Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa08:25Zvierací ochrancovia08:40Štaflík a Špagetka08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun I.09:50Odbodkovia III.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou I.10:30Strážcovia Trstinového mora10:35Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť?11:00Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:15Neposlušník 311:35Ťuki a stratený psík11:45Štaflík a Špagetka11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentár13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia III.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron 215:20Ovečka Shaun I.15:30Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou I.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia17:25Tajomstvá Medovej doliny17:35100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa18:00Ronja, lúpežníkova dcéra18:25Strážcovia Trstinového mora18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko I.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík I.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:35Neposlušník 2
05:30Diagnóza: Vražda V. (1,2/25)07:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:55Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:20Vraždy v Midsomeri XIII. (7)11:40Diagnóza: Vražda V. (3,4)13:55Dr. House III. (18,19)15:55Vraždy v Midsomeri XIII. (8/8)18:00Stratené duše IV. (17,18)20:10Wisting (4)21:00Hriešna príťažlivosť (3/3)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami IV. (9,10)23:55Najhľadanejší III. (11)00:55Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:35Diaľnica peklom VI. (8)02:20Najhľadanejší III. (11)03:00Súdna sieň03:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:40Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky05:25Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:20Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:00Správy :24
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:55Futbal - Highlighty Niké ligy08:55Biatlon - MS 2024 juniorov09:40Na skialpoch cez hory09:55Biatlon - MS 2024 juniorov10:35Športové ozveny11:05Atletika - Halové MS 202414:05Biatlon - SP15:55Biatlon - MS 2024 juniorov17:00Slovensko: Krajina športu17:10Futbal - Highlighty Bundesligy18:05O športe19:05Návraty 202419:10Velikáni19:40Atletika - Halové MS 202422:50Góly–body–sekundy23:00Biatlon - SP00:50Niké - palubovka 2024
06:00Nad zimní krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:20M*A*S*H06:45M*A*S*H07:20Námořní vyšetřovací služba VI (10)08:15Námořní vyšetřovací služba VI (11)09:20Zaprášená tajemství: Vražda v d moll11:10Ten pravý13:00LOL15:10Thunderball17:55Na stromě20:00Láska hory přenáší22:00Pavučina hrůzy23:45Těžký zločin02:05Ďáblův trojúhelník04:00Námořní vyšetřovací služba VI (11)05:10Partička
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (116)09:20Modrý kód (134)10:30Ano, šéfe!11:50Přístav (72)13:05Slunečná (117)14:30Modrý kód (135)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (178)20:15Prima Partička21:20Kapitán Exner (1)22:30Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:45Slunečná (116)02:45Modrý kód (134)03:45Přístav (72)04:45Nikdo není dokonalý
06:00Evoluce v pohybu (2)06:55Tajemství Arktidy (2)07:55Veterinář z Bondi Beach X (15)08:55Koloseum (7)09:55Pravdy, lži a dějiny (4)11:05Boj o přežití v Alpách12:20Balkánské národní parky (5)13:30Divoké počasí s Richardem Hammondem (2)14:45Stavitelské katastrofy IV (10)15:45Mnichov: Teror na olympiádě (3)16:45Svět sportu: Rok za rokem (20)17:20Ledová království: Zkouška odvahy (2)17:50Poslední Hitlerův útok II (4)18:50Peklo: Vzestup a pád nacistů (2)20:00V říši manty obrovské21:05Lovec rybích obrů V (4)22:05Vetřelci dávnověku XIV (17)23:05Tajemství odhalená z výšky (2)23:55Civilizace dávné Asie II (2)01:00Tajná válka (13)02:05Mechanici obřích strojů II (2)03:20Výstavba obrů III (8)04:30Střela z Východu (1)05:35Ptačí říše
05:00Queen & amp; King of the Court #405:25Greenlandic05:50Walker, Texas Ranger II (2)06:35Strážci hranic: Austrálie X (15,16)07:20Mistři zastavárny XVI (21,22)08:15To nejlepší z Dakaru 202409:20Pomozte autům I (1)10:15Kobra 11 VII (12,13)12:10Walker, Texas Ranger II (3)13:10Mistři aukcí IV (1-4)14:55Mistři zastavárny XVI (23,24)15:45Strážci hranic: Austrálie X (19,20)16:45Kobra 11 VII (14)17:45Kobra 11 VIII (1)18:45Mistři aukcí IV (5,6)19:35Mistři zastavárny XVI (25,26)20:30Američtí sběratelé XVI (8)21:25Pomozte autům I (3)22:15Walker, Texas Ranger II (4)23:10Kobra 11 VII (14)00:05Kobra 11 VIII (1)01:05Ottawa Senators - Arizona Coyotes03:45Američtí sběratelé XVI (7)04:25Strážci hranic: Austrálie X (15)
04:25Susedia IX (11)05:10Zig a Sharko IV (5-9)06:00Bakugan: Ozbrojená aliance (42)06:15Přátelé VI (8,9)07:10Průměrňákovi (15-18)08:55Malý Sheldon (5-8)10:35Susedia IX (12,13)12:00Dva a půl chlapa IV (13,14)12:55Přátelé VI (8,9)13:50Teorie velkého třesku XII (10-13)15:30Průměrňákovi (19-22)17:20Zlatá sedmdesátá IV (21,22)18:15Dva a půl chlapa IV (15,16)19:10Malý Sheldon (9,10)20:00Teorie velkého třesku XII (14-17)21:40Přátelé VI (10,11)22:30Americký táta X (10,11)23:25Dva a půl chlapa IV (15,16)00:15Teorie velkého třesku XII (14-17)02:00Malý Sheldon (5,6)02:35Zlatá sedmdesátá IV (21,22)03:15Americký táta X (10,11)03:55Tele Tele
06:20Televizní noviny07:05Co na to Češi08:00MasterChef Česko II (18)09:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně IV (15)10:05Don Matteo IV (23)11:10Lovci zločinců V (9)12:05Odložené případy VII (5)13:00MasterChef Česko II (19)14:10Tescoma s chutí14:15Don Matteo IV (24)15:25Lovci zločinců V (10)16:20Můj přítel Monk II (11)17:10Můj přítel Monk II (12)18:05Kriminálka Miami (19)19:00Kriminálka Miami (20)20:00Můj přítel Monk II (15)20:50Můj přítel Monk II (16)21:45Odložené případy VII (6)22:40Lovci zločinců V (11)23:35Don Matteo IV (24)00:40Můj přítel Monk II (15)01:20Můj přítel Monk II (16)02:05Odložené případy VII (6)02:45Lovci zločinců V (11)03:25Chcete být milionářem?04:15Riskuj04:40Co na to Češi
05:55Snídaně08:35Babicovy dobroty VII08:50Ulice (4649)09:40Jedna rodina (58)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:05Specialisté (203)14:00Ulice (3020)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (779)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (780)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4650)19:30Televizní noviny20:20Místo v životě 2 (4)21:20Místo v životě 2 (5)22:20Specialisté (212)23:10Ulice (3020)00:00Ordinace v růžové zahradě 2 (779)01:05Ordinace v růžové zahradě 2 (780)02:05Televizní noviny02:50Snídaně03:45Čtveráci04:05Riskuj!04:55Áčko05:35Kolotoč
04:30Mateřská láska (117, 118)06:05Ulice (4186, 4187)07:40Nemocnice New Amsterdam IV (19)08:35Gilmorova děvčata II (16, 17)10:20Oteckovia (39, 40)12:15Nekonečná láska (13, 14)14:05Ordinace v růžové zahradě 2 (618)15:15Ordinace v růžové zahradě 2 (619)16:30Mateřská láska (119, 120)18:25Gilmorova děvčata II (18)19:20Gilmorova děvčata II (19)20:15Nekonečná láska (17)21:10Nekonečná láska (18)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (620)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (621)00:25Nemocnice New Amsterdam IV (20)01:15Mateřská láska (115, 116)02:55Gilmorova děvčata II (14, 15)04:15Ulice (4186)
07:00Sportovní noviny07:05Španělsko - TBC08:45Greenlandic09:15Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres11:00Ranní Sportovní noviny11:05Vancouver Canucks - Los Angeles Kings13:00Polední Sportovní noviny13:05Chelsea FC - Leeds United15:00Engadin Snow15:30GKA World Tour Season Wrap Up16:00GÓÓÓL (21)16:45Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres18:30NHL - akce měsíce18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Reconnecting ONE19:35Rychlá kola (3/2024)19:50FA Cup Highlights (5)20:25Ligue 1 Preview (24)20:55AS Monaco - Paris Saint-Germain23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Vancouver Canucks - Los Angeles Kings01:05Ottawa Senators - Arizona Coyotes04:05Anaheim Ducks - New Jersey Devils05:30Závěr vysílání
07:00Premier League Darts 202409:30Luton Town - Manchester City11:15New York Knicks - Golden State Warriors13:15K.O. magazín (48)14:05Cazoo UK Open 202418:001:1 Sport Show (56)18:45Carabao Cup Highlights (8)19:15NBA - akce měsíce19:30Magazín NBA Action (19)20:05Cazoo UK Open 202400:00Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim00:20K.O. magazín (48)01:05Wolverhampton Wanderers - Brighton & amp; Hove Albion02:45Nottingham Forest - Manchester United04:30Rhein-Neckar Löwen - Handball Sport Verein Hamburg05:30Závěr vysílání
07:00Le Puy Foot 43 Auvergne - Stade Rennes08:45Serie A Full Impact (26)09:15AS Řím - Turín FC11:00Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg13:00Bundesliga Highlights (23)14:00Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 0516:00LaLiga Chronicles (25)16:30LaLiga World (30)17:00LaLiga Talking Football (6)17:30FC Barcelona - Getafe CF19:30Inside Serie A (27)19:55LaLiga Show (27)20:25SC Freiburg - Bayern Mnichov22:45FC Rouen - Valenciennes FC00:45US Sassuolo - SSC Neapol02:35Závěr vysílání
07:00LaLiga Chronicles (25)07:30LaLiga 2 Highlights (28)08:30Real Madrid - Sevilla FC10:30LaLiga Highlights (26)11:30LaLiga Talking Football (6)12:00ACF Fiorentina - SS Lazio13:45Juventus FC - Frosinone Calcio15:30Serie A Full Impact (26)16:00Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim17:55Bundesliga Weekly (27)18:25Schalke 04 - FC St. Pauli20:40SS Lazio - AC Milán23:00AZ Alkmaar U19 - FC Porto U1901:00Schalke 04 - FC St. Pauli02:50Závěr vysílání
09:00Formule 3 - Velká cena Bahrajnu 2024 (trénink)10:05Formule 3 - Velká cena Bahrajnu 2024 (kvalifikace)11:05Formule 3 - Velká cena Bahrajnu 2024 (sprintový závod)12:10Chasing the Dream (1)12:25Formule 1 - Velká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (2. trénink)13:20Formule 1 - Velká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (3. trénink)15:05Formule 2 - Velká cena Bahrajnu 2024 (sprintový závod)16:15Reconnecting ONE16:50Formule 1 - Velká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (kvalifikace)18:05Queen & amp; King of the Court #418:35Formule 3 - Velká cena Bahrajnu 2024 (sprintový závod)19:40Formule 1 - Velká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (3. trénink)20:55Formule 2 - Velká cena Bahrajnu 2024 (trénink)22:00Formule 2 - Velká cena Bahrajnu 2024 (kvalifikace)22:50Formule 2 - Velká cena Bahrajnu 2024 (sprintový závod)00:05Formule 1 - Velká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (kvalifikace)01:20Závěr vysílání
05:05Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Ikony Kamila Střihavky (7/10)20:45Pop-rockové pódium21:45Kombo: Vypsaná fiXa v Zach & amp;#39;s Pubu22:45Příběhy světové hudby23:50Kanadská soda VIII (9/14)00:10Opera (4/8)01:00Eva Jiřičná01:50Super Diva - Norma (6/13)02:45Ivan Wernisch, básník03:00Crescendo03:50Jak se bydlí v retrostylu04:10Velcí malí zpěváci04:40Uchem jehly
06:40Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:35Inspektor George Gently11:05Slečna Marplová12:40Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Dům snů21:45Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz23:30Všechny velké a malé bytosti00:15Babylon Berlín01:00Dům snů01:45Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz03:30Případy detektiva Murdocha04:15Případy detektiva Murdocha
00:10Resident Evil: Afterlife01:35Oko za oko03:00Babylon A.D.04:35Close Up05:00Close Up05:25Zoom In06:00Close Up06:30Den po zítřku08:30Un novio para mi mujer10:10Ďáblovo pokušení11:55Cesta kolem světa za 80 dní 13:35Cesta kolem světa za 80 dní 15:15Cesta kolem světa za 80 dní 17:00Milý Johne18:50Kongo20:40Cesta utrpení22:00Resident Evil: Odveta23:35Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
06:00Mikádo07:35Dvě letenky do Řecka09:25Mumie10:50Přátelé VIII. (4): Videokazeta11:15Přátelé VIII. (5): Rachel má rande11:40Přátelé VIII. (6): Halloween12:05Harry Potter a Kámen mudrců14:35Harry Potter a tajemná komnata17:15Spider-Man: Paralelní světy19:10Rodina Sopranů VI. (12): Kaisha20:10Rodina Sopranů VI. (13): Domácí kino Sopranů21:00Hra o trůny III. (1): Každý musí sloužit21:55Hra o trůny III. (2): Temná křídla, temná slova22:50Hra o trůny III. (3): Ulička trestu23:40Hra o trůny III. (4): A nyní je jeho stráž u konce00:35Hra o trůny III. (5): Políbený ohněm01:35Bambilionářka03:20Dvě letenky do Řecka
00:13Bořek Stavitel 1/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 2/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 27/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 28/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 29/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 27/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 11/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 19/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 20/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 1/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 51/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 52/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 7/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 20/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 1/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 7/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 8/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 48/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 21/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 8/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 9/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 26/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 8/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 1/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 2/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 3/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 18/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 9/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:22Simon 37/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 13/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:40Robozáchranáři 9/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchranář07:55Berry a Dolly 2/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 13/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 1/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:11Moje kamarádka Conni 17/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 18/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pan Jezevec a paní Liška 1/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod08:47Pan Jezevec a paní Liška 2/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod09:01Účíme se s kamarádem Timmym 16/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov09:07Messyho skvělá dobrodružství 1/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 2/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 15/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 15/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 41/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 9/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl11:16Lokomotiva Tomáš 1/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 2/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 19/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 20/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 17/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 18/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 14/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 15/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 16/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 14/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 43/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 44/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 19/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 20/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 8/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:23Daisy a Ollie 9/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 19/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:36Woozle a Pip 20/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:43Taina a strážci Amazonie 1/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 2/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 1/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 2/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Pan Jezevec a paní Liška 21/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:43Pan Jezevec a paní Liška 22/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:56Pošťák Pat17:12Hrdinové velkoměsta 4/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:30Požárník Sam 22/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 23/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 46/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:58Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:09Messyho skvělá dobrodružství 7/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:22Berry a Dolly 1/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 2/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 3/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 42/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 43/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 6/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:14Pettson a Fiškus 7/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:27Franklin a Přátelé 11/2 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých d19:50Účíme se s kamarádem Timmym 1/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 2/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 3/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 11/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 34/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 35/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 7/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 20/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 9/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 10/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 20/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 3/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 4/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 19/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 30/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 31/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 32/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 33/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 3/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 4/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
01:20Scary Movie 502:35The Doors04:45Close Up05:15Close Up05:40Zoom In05:45Zoom In06:00Close Up06:30Zoom In - The Lost City06:45Kletba Měsíčního údolí08:50Ambiciózní blondýnka10:25Extralarge 1: Černý a bílý12:05Ip Man 314:00Před svatbou ne!16:10Eso es18:00Jdi na to20:00Atlas mraků22:35Torrente: Blbec jménem zákona
00:05Tichý Don 2. část05:05Starostka Dortíková01:35Vraždy na útesu06:30Národní vánoční strom03:10Synku synku cos to proved07:55Starý Bob04:00Přestávka09:30Ztracené Vánoce11:05Strýček Nino12:45Hrdinové14:30Návrat domů16:00Nestanu se tvojí ženou17:35Hořko - sladko19:20Vysněný život21:00Vpich22:40Plážový povaleč
00:25Hranice pašeráků05:50Deník lásky01:55Vražedná dvojnice07:45Agatha Christie\'s Marple - S4, EP. 303:25Dezertér09:50Tunel do Číny04:00Přestávka11:55Bláznivá svatba13:50Agatha Christie\'s Marple - S4, EP. 415:55Hercule Poirot - Viděla jsem vraždu18:00V zajetí posedlosti19:55STARS! - EP. 18 - Edward Norton20:00Zamilovaní sousedé21:50Miluji tě modře23:45Muž, který miloval
00:00Hitlerův poslední útok 5 - Nejlepší den Audieho Murphyho (6)00:45Očitým svědkem dne D - Očitým svědkem dne D ()01:30Svět narkotik: Mafie 2 - Muž, který poslal mafii ke dnu (6)02:15Jak chytit pašeráka 5 - Metamfetaminová dálnice (7)03:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Hrůza nad Tichým oceánem (01)03:45Ostrov mimo zákon 6 - Poslední příležitost (15)04:30Prokletí tuňáci - speciál 1 - Na pokraji katastrofy (9)05:15Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Noční směna (02)06:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5 - Senzační přistání (5)07:00Tajemství oceánů 1 - Obrovské bitevní lodě (9)08:00Tajemství oceánů 1 - Let Malaysia Airlines 370 (10)09:00Umění přežít: Dobrodružství v Amazonii 1 - Jed pralesa (1)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 4 - Když počasí zešílí (1)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Smrt doručena (10)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 2 - Nedostatky v designu (10)13:00Nacistické megastavby 1 - Berlínská pevnost (6)14:00Ztracené poklady Egypta 4 - Alexandr Veliký (7)15:00Továrna na jídlo 4 - Tyčinky jako ze zlata (2)15:30Továrna na jídlo 4 - Sváteční krocan po vegetariánsku (15)16:00Jak chytit pašeráka 1 - Tvrdě proti kokainu (4)17:00Vězněm v cizině 11 - Mafiánský terminátor (3)19:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 3 - Srážka s horou (5)20:002. světová válka z výšky 2 - Bitva o Polsko (6)21:00S Apollem k Měsíci 1 - Jedinečná mise (2)22:00Staré dobré devadesátky 1 - Co je to láska? (10)23:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Oprav a leť (9)
00:01Když dravci útočí 1 - Superhadi (1)00:46Nezdary predátorů 1 - Vyhledat a zničit (2)01:31Nezdary predátorů 1 - Smrtelný boj v hlubinách (3)02:16Extrémní útoky zvířat 1 - Čelisti smrti (1)03:48Nezdary predátorů 1 - Vyhledat a zničit (2)04:33Nezdary predátorů 1 - Smrtelný boj v hlubinách (3)06:50Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Ve špatný čas na špatném místě (5)08:26Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)09:16Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Ve špatný čas na špatném místě (5)10:53Chris Hemsworth na pláži žraloků - Chris Hemsworth na pláži žraloků ()11:42Žraloci: Hlad si nevybírá - Žraloci: Hlad si nevybírá ()12:26Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)13:17Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Dokonalá bouře (2)14:04Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)14:51Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Chaos v hlubinách (4)15:37Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Ve špatný čas na špatném místě (5)16:24Skvělý dr. Pol 3 - Na pomoc kočkám (6)17:11Skvělý dr. Pol 3 - Charles a zodpovědnost (2)18:00Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Honba za deštěm (01)18:48Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)19:37Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Ve špatný čas na špatném místě (5)20:26Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Honba za deštěm (01)21:15Skvělý dr. Pol 3 - Na pomoc kočkám (6)22:03Skvělý dr. Pol 3 - Ledový ponor (1)22:52Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Dokonalá bouře (2)23:41Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Honba za deštěm (01)
00:05O tabu bez tabu – mluvme o něm00:30Vzestup nacistů01:20Technické katastrofy02:05O tabu bez tabu02:50Osvoboditelé a válečné zločiny03:35Pohledy do historie03:40Nejkrásnější hory světa04:25Nejkrásnější hory světa05:10Nejkrásnější hory světa06:00Lovci opálů07:00Na 18 kolech v Americe08:00Utajený šéf – USA09:00Fantastické inženýrství10:00Život v sevření mrazu11:00Na 18 kolech v Americe12:00Záchranáři - Norsko12:30Záchranáři - Norsko13:00Fantastické inženýrství14:00Lovci opálů15:00Život v sevření mrazu16:00Utajený šéf – USA17:00Záchranáři - Norsko17:30Záchranáři - Norsko18:00Technické katastrofy19:00Utajený šéf – USA20:00Život v sevření mrazu21:00Zapomenutá jaderná válka22:05Zapomenutá jaderná válka23:05O tabu bez tabu
01:25Bohatí a chudí02:10Utajený šéf – USA02:50Váš dokonalý domov03:50Dům snů04:30Dům snů05:10Jít nebo zůstat?06:00Dům snů06:55Dům snů07:50Velkolepé plány - Švédsko08:50Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších09:50Bohatí a chudí10:50Jezme zdravě, žijme zdravě11:20Nový život ve starých zdech12:20Jít nebo zůstat?13:20Váš dokonalý domov14:30Dům snů15:25Velkolepé plány - Nový Zéland16:25Jezme zdravě, žijme zdravě16:55Grandiózní domovy17:55Utajený šéf – USA18:50Jít nebo zůstat?19:55Dům snů20:50Váš dokonalý domov22:00Naši a já23:45Tváře v davu
06:00Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray (S10E09)07:00Rození obchodníci: 1983 Mercedes 500 Sec (S13E11)08:00Jak se to dělá: Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy (S21E19)08:30Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX (S07E09)09:00Recyklační tým: Farnost panny Marie (S03E04)09:30Mobilní domovy: Pojízdná prodejna kol (S01E07)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S04E05)11:00Lovci odpadu: 14. díl (S13E14)12:00Rození obchodníci: Volkswagen 181 Thing (S12E07)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: Jesseho vysněný VW Golf Gti (S01E05)14:00Záchrana statku: 5. díl (S05E05)16:00Schováno v kůlnách: Trojitá hrozba (S02E20)16:30Hraniční kontrola: Španělsko: 12. díl (S03E12)17:00Rození obchodníci: 8. díl (S17E08)18:00Jak to dělají?: 17. díl (S13E17)18:30Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace (S02E05)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: Dokonalý šatník (S06E09)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 1. díl (S02E01)21:00Hraniční kontrola: Švédsko: Neříkat pravdu (S01E06)22:00Hraniční kontrola: Itálie: 10. díl (S01E10)23:00Rození obchodníci: 1. díl (S14E01)01:00Rození obchodníci: 5. díl (S18E05)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 1. díl (S02E01)03:00Hraniční kontrola: Švédsko: Neříkat pravdu (S01E06)04:00Rození obchodníci: 2. díl (S17E02)05:00Lovci odpadu: 15. díl (S15E15)
06:00How It\'s Made: Hollow Disk Pumps, Palm Sugar, And Yachts06:24How It\'s Made: Collagen, Digital-To-Analog Converters, Wood Moldings, And Plier Staplers06:48How It\'s Made: Thai Barbecues, Diving Masks & amp; Fins, And Bassoons07:12How It\'s Made: Wooden Utensils, Transport Refrigeration Units07:36How Do They Do It?: Parmesan08:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Why Do We Lie?08:48Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can Time Go Backwards?09:36Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Are We Here for a Reason?10:24Savage Builds: Building Iron Man11:12Savage Builds: Wheel Of Death12:00How It\'s Made: Pneumatic Punchers12:24How It\'s Made: Whoopie Pies12:50How It\'s Made: Pasta Makers13:14How It\'s Made: Aluminium Aircraft13:38How It\'s Made: CNC Assembly Machines, Lemon Tarts, and Miniature War Figures14:02How It\'s Made: Chemical Tank Pressure Vents, Candy Wafers, Food Trucks, Traditional Ropes14:26Blowing Up History: Mount Rushmore: The Hidden Secrets15:14Blowing Up History: Curse Of The Hindenburg16:02How the Universe Works: Dark History Of Earth16:50How the Universe Works: Voyager\'s Ultimate Mission17:40How the Universe Works: Hunt For Dark Matter18:30How Do They Do It?: Carpets, Skis, Niagara Power18:55How Do They Do It?: Brass, Ice Patrol19:20How Do They Do It?: Racing Bikes19:45How Do They Do It?: Bagels20:10How Do They Do It?: Venice Trash20:35How Do They Do It?: Turkish Delight21:00Blowing Up History: Hidden City Of The Incas21:50Blowing Up History: Treasures Of The Terracotta Army22:40Loch Ness Monster: New Evidence01:10How the Universe Works: Secrets Of The Cosmic Web02:00How the Universe Works: Curse Of The Cosmic Rays02:48Blowing Up History: Finding Sparta\'s 30003:36Blowing Up History: Empire State Building: The New Secrets04:24How It\'s Made: Car Tires, Silk, Art Conservation, Scuba Tanks04:48How It\'s Made: Rock Crushers, Fabric Lampshades, Cake Sprinkles05:12How It\'s Made: Indy Steering Wheels, Mixed Salad, Wind Turbines05:36How It\'s Made: Blast Doors, Lipstick, Artificial Palm Trees, Brass Plaques
06:00Velký podvod: Podvodník s dovolenými (S01E05)07:00Velký podvod: Podvodník v lásce (S01E06)08:00Vraždy v močálech: Temné místo na smrt (S04E05)09:00Vraždy v močálech: Temná voda (S04E06)10:00Vražedné město: Tenká modrá linie (S03E07)11:00Vražedné město: Poslední naděje (S03E08)12:00Časopis People vyšetřuje: Vrag z Times Square (S07E11)14:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Co se stane ve Vegas (S05E06)15:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Vinen, dokud se neprokáže nevina (S05E07)16:00S kým to sakra žiju?: 9. díl (S06E09)17:00S kým to sakra žiju?: Vrah vedle mě (S06E10)18:00Živá noční můra: 3. díl (S01E03)19:00Živá noční můra: 4. díl (S01E04)20:00Manželství se zlem: Policista obětí (S01E05)21:00Michelle Carterová: Láska, textovky a smrt23:00Dokud nás smrt nerozdělí: Za zavřenými dveřmi (S02E01)01:00Michelle Carterová: Láska, textovky a smrt03:00Živá noční můra: 3. díl (S01E03)04:00Časopis People vyšetřuje: Vrag z Times Square (S07E11)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie: Sexy nebo jako nevěsta (S04E10)06:007 malých Johnstonů: 15. díl (S06E15)07:00450kg sestry: Dát si, nebo nedat taco (S04E03)08:00450kg sestry: Ledová poleva (S04E04)09:00Velcí a malí: Nechci nic na hlavu (S01E02)10:00Jak si vybrat správné šaty: Tan France: Z porno hvězdy princeznou (S01E06)11:00Neočekávané: Tvá máma na sociálních médiích (S04E05)12:007 malých Johnstonů: 4. díl (S07E04)13:00SOS: Zachraňte mi kůži: 5. díl (S01E05)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Co kdo seje, to také sklízí (S05E01)16:00450kg sestry: Dát si, nebo nedat taco (S04E03)17:00450kg sestry: Ledová poleva (S04E04)18:00Neočekávané: Tvá máma na sociálních médiích (S04E05)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Obrovská hromada krámů (S02E14)20:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Problém s ušima (S05E07)21:00Můj 270kg život: 3. díl (S10E03)23:00Šokující porody: Uštknutí hadem (S01E05)01:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Problém s ušima (S05E07)02:00Můj 270kg život: 3. díl (S10E03)03:40SOS: Zachraňte mi kůži: 5. díl (S01E05)04:30Neočekávané: Tvá máma na sociálních médiích (S04E05)
06:00Má pekelná kočka: Lov na slečnu Daisy (S05E07)06:50Má pekelná kočka: Temnota za dveřmi (S06E02)07:40Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)08:30Akvária na míru: Jerichovo akvárium (S07E02)09:25Pitbulové a propuštění trestanci: Vykoupení (S08E02)10:20Pitbulové a propuštění trestanci: Štěňátka v krabici (S10E06)11:15Záchrana statku: Zemětřesení na čtyřicítce (S02E12)12:10Neuvěřitelné bazény: Plavání s rybami (S01E01)13:05Život na Veterinární univerzitě: Závod až do konce (S01E06)14:00Z tuláků boháči: Máme rádi psy: speciál Z tuláků boháči. (S01E05)15:00Pitbulové a propuštění trestanci: Psi v srdci (S09E02)16:00Má pekelná kočka: Opravdová domácí kočka z Orange County (S06E03)17:00Veterinární policie Filadelfie: Nový začátek (S12E03)18:00Akvária na míru: Akvárium čarodějky Alyssy (S07E03)19:00Pitbulové a propuštění trestanci: Dole (S08E03)20:00Legendy divočiny: 1. díl (S01E01)21:00Legendy divočiny: 2. díl (S01E02)22:00Aljaška: překonání poslední hranice: Hladovění v divočině (S01E03)23:00Setkání s orangutany: 1. díl (S01E01)23:30Setkání s orangutany: 2. díl (S01E02)01:30Pitbulové a propuštění trestanci: Dole (S08E03)02:15Setkání s orangutany: 1. díl (S01E01)02:38Setkání s orangutany: 2. díl (S01E02)03:00Setkání s tučňáky: 1. díl (S01E01)03:23Setkání s tučňáky: 2. díl (S01E02)03:45Veterinární policie Filadelfie: Nový začátek (S12E03)04:30Akvária na míru: Akvárium čarodějky Alyssy (S07E03)05:15Pitbulové a propuštění trestanci: Dole (S08E03)
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Sněhové zpravodajství19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Události v regionech00:35Události v regionech01:00Zprávy01:10Interview ČT2401:37Události v kultuře01:50Události v regionech plus02:00Zprávy02:10Události v regionech02:35Události v regionech03:00Zprávy03:10Události v regionech03:35Týden v regionech04:00Zprávy04:10Události v regionech04:35Události v regionech
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00Máša a Medvěd05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 2006:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Idefix a smečka Nepoddajných07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Úsvit Croodsových08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie™ Tajná Agentka10:50Máša a Medvěd11:00Spirit volnost nadevše11:30Spirit volnost nadevše12:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky12:30Správná pětka - na stopě13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Agentka 20317:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Úsvit Croodsových20:00Barbie: Dokonalé vánoce21:20The Owl & amp; Co.21:30Barbie - Na to jsou potřeba dva22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:45Branky, body, vteřiny06:00Házená: HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Běh: Únorový běh08:50Skoky na lyžích: SP FinskoL10:45Klasické lyžování: JeLyMan11:00Atletika: HMS Skotsko 2024L14:00Biatlon: SP NorskoL15:55Klasické lyžování: SP FinskoL16:50Skoky na lyžích: SP FinskoL17:50Fotbal: Slezský FC Opava - FK PříbramL20:00Atletika: HMS Skotsko 2024L23:05Hokej: Buly - debata expertů00:10Alpské lyžování: SP USA01:20Branky, body, vteřiny01:35Fotbal: Slezský FC Opava - FK Příbram03:20Branky, body, vteřiny03:35Skoky na lyžích: SP Finsko
04:30Cyklistika05:30Cyklistika06:30Freestylové lyžování07:30Skoky na lyžích08:45Skoky na lyžích10:30Alpské lyžování12:00Alpské lyžování13:00Biatlon14:00Biatlon16:00Běžecké lyžování16:45Skoky na lyžích18:45Alpské lyžování19:30Běžecké lyžování20:00Biatlon20:45Alpské lyžování22:00Biatlon23:00Snooker00:30Alpské lyžování01:30Alpské lyžování03:00Závěr vysílání
04:30Cyklistika05:30Cyklistika06:30Freestylové lyžování07:30Skoky na lyžích08:45Skoky na lyžích10:30Alpské lyžování12:00Alpské lyžování13:00Biatlon14:00Biatlon16:00Běžecké lyžování16:45Skoky na lyžích18:45Alpské lyžování19:30Běžecké lyžování20:00Biatlon20:45Alpské lyžování22:00Biatlon23:00Snooker00:30Alpské lyžování01:30Alpské lyžování03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar VI.13:30Totalcar VI.14:00Lovci pokladů II.15:00Lovci pokladů II.16:00Hvězdná brána: Atlantida II.16:55Hvězdná brána: Atlantida II.17:55Alex Rider II.18:50Alex Rider II.19:45Lovci pokladů II.20:45Lovci pokladů II.21:45Alex Rider II.22:45Alex Rider II.23:40Hvězdná brána: Atlantida II.00:35Hvězdná brána: Atlantida II.01:35K poctě zbraň02:25K poctě zbraň03:15Totalcar IV.04:00Teleshop
07:00Totalcar I.07:30Zelenáč V.08:25Zelenáč V.09:25Profil zločinu IV.10:35Profil zločinu V.11:45Zelenáč V.12:45Zelenáč V.13:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:30Csi: Vegas I.15:25Bones Xi.16:25Csi Ii.17:20Zelenáč V.18:15Zelenáč V.19:05Csi: Vegas I.20:00Csi: Vegas I.21:00Coco Chanel23:20Twilight Saga: Rozbřesk - 2. část01:40Csi: Vegas I.02:20Csi: Vegas I.03:05Bones Viii.04:00Teleshop
06:10Green 25 Vii.06:45S.W.A.T. V.07:40S.W.A.T. V.08:35Námořní vyšetřovací služba L.A.09:30Námořní vyšetřovací služba L.A.10:20Lovci pokladů I.11:20Ten, kdo tě chrání II.12:20Ten, kdo tě chrání II.13:20Námořní vyšetřovací služba L.A.14:15Námořní vyšetřovací služba L.A.15:10Hvězdná brána IV.16:10Hvězdná brána IV.17:05S.W.A.T. V.18:00S.W.A.T. V.19:00Lovci pokladů I.20:00Dr. House V.21:00Tři králové23:20Já, legenda01:30S.W.A.T. IV.02:10S.W.A.T. IV.02:50Strážce pořádku IV.03:30Green 25 Vii.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Little House On The Prairie I.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland VII.14:25Ranč Heartland VII.15:25Brousko Ii.16:30Little House On The Prairie I.17:35Divoké včely I.18:35Brousko Ii.19:40Brousko Ii.20:55Ranč Heartland VII.21:50Ranč Heartland VII.22:50Little House On The Prairie I.23:55Divoké včely I.00:55Ranč Heartland VII.01:55Ranč Heartland VII.02:35Brousko Ii.03:30Okkin hostinec I.03:40Okkin hostinec I.04:00Teleshop
00:50Im Bordell geboren - Kinder im Rotlichtviertel von Kalkutta02:152050 - Stadt der Zukunft03:10Wer waren die Neandertaler?04:00Alles und nichts - Der Ursprung des Universums05:00Genial selbstgemacht06:00Kulturschätze der Welt06:50Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga07:15Naturparadiese in Lateinamerika08:052050 - Stadt der Zukunft09:00Wer waren die Neandertaler?09:55Alles und nichts - Der Ursprung des Universums11:00Genial selbstgemacht12:05Gunda13:40Im Bordell geboren - Kinder im Rotlichtviertel von Kalkutta15:10Hitlers Russlandfeldzug16:00Hitlers Russlandfeldzug16:50Hitler - Ein Leben in Bildern17:40Diana18:30Australiens wilde Welten19:25Wildes Großbritannien20:15Wildes Großbritannien21:00Portugal - Europas wilder Westen21:50Die Talsperren im Bergischen Land22:40Der Zweite Weltkrieg in Wochen23:30Der Zweite Weltkrieg in Wochen
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Klima Update - Speicher00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:30CSI: Miami02:20CSI: Miami03:10Der Blaulicht Report03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Verklag mich doch!16:30Formel 1: Qualifying18:15Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance
00:00Leverage00:45Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:30Im Namen des Gesetzes02:20Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Miami03:50CSI: Miami04:30David Lashley: Mord aus Hass05:00Cold Justice - Verdeckte Spuren05:45Cold Justice - Verdeckte Spuren06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10CSI: New York08:55CSI: New York09:40Cold Justice - Verdeckte Spuren10:25Cold Justice - Verdeckte Spuren11:15Im Namen des Gesetzes12:50Leverage13:40Leverage14:25CSI: Vegas15:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei16:05CSI: Miami16:50CSI: Miami17:35Cold Justice - Verdeckte Spuren18:40Cold Justice - Verdeckte Spuren19:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei20:15Girl in the Box - Grausames Versteck21:45The Family I Had23:10Girl in the Box - Grausames Versteck
00:30Cook clever mit Jamie01:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh02:10Jamie kocht Italien02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:50Shopping Queen07:40Zwischen Tüll und Tränen08:254 Hochzeiten und eine Traumreise09:20Das perfekte Dinner10:15Die außergewöhnlichsten Hotels der Welt11:05Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume11:55Mein Design - Wohnträume werden wahr12:40Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht13:40Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club14:30Cook clever mit Jamie15:25Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh16:20Jamie kocht Italien17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie19:20Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club20:15Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus21:05Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus22:00Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus22:50Das perfekte Dinner23:45Zwischen Tüll und Tränen
00:20Law & amp; Order: Special Victims Unit01:05Teleshopping03:25Recht & amp; Ordnung03:45Recht & amp; Ordnung04:05Recht & amp; Ordnung04:25Schneller als die Polizei erlaubt04:45Schneller als die Polizei erlaubt05:10Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:55Schneller als die Polizei erlaubt06:25Law & amp; Order07:15Law & amp; Order08:05Lie to Me08:50Lie to Me09:40Lie to Me10:35Matlock11:25Matlock12:25Renegade - Gnadenlose Jagd13:15Renegade - Gnadenlose Jagd14:05M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alf16:15Alf16:40King of Queens17:00King of Queens17:20King of Queens17:50M*A*S*H18:15Ein Käfig voller Helden18:40Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:35McLeods Töchter01:20Parker Lewis - Der Coole von der Schule01:45Parker Lewis - Der Coole von der Schule02:10Buffy - Im Bann der Dämonen02:55Alles was zählt Classics03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Caro Nostra - Die etwas andere Familie16:45Kitchenblock - Tödliches Sommercamp17:40McLeods Töchter18:30Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:00Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Paradise Hotel (US)21:00Paradise Hotel (US)21:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:10Unter uns22:40Alles was zählt23:00Paradise Hotel (US)23:50Paradise Hotel (US)
00:15Monk01:00Quincy01:45Teleshopping02:45Das Strafgericht03:35Staatsanwalt Posch ermittelt03:55Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:30Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:40Der Blaulicht Report12:35Das Familiengericht13:25Das Familiengericht14:15Das Familiengericht15:05Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:50Der Blaulicht Report17:40Das Strafgericht18:35Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:40Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:55Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:50Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Oggy Oggy05:45Oggy Oggy05:50Oggy Oggy06:00CoComelon06:10Billy - Der Cowboy Hamster06:20Billy - Der Cowboy Hamster06:35Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Blaze und die Monster-Maschinen08:20Petronix Defenders08:30Petronix Defenders08:40Petronix Defenders08:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:25Hello Kitty: Super Style!09:35Hello Kitty: Super Style!09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15Voll zu spät!10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:20Barbie - Ein verborgener Zauber11:45Barbie - Ein verborgener Zauber12:10DreamZzz12:35Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so13:10Grizzy & amp; die Lemminge13:40SpongeBob Schwammkopf14:10Willkommen bei den Louds14:35Agent 20315:05Voll zu spät!15:40Ninjago - Aufstieg der Drachen16:10Angelo!16:45Woozle - Die Serie16:55Woozle Goozle17:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:45Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:35Willkommen bei den Louds19:05Neue Geschichten vom Pumuckl19:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes19:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes20:15Snow White & amp; The Huntsman22:35Edward mit den Scherenhänden
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Oggy Oggy06:45Oggy Oggy06:50Oggy Oggy07:00CoComelon07:10Billy - Der Cowboy Hamster07:20Billy - Der Cowboy Hamster07:35Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:55Blaze und die Monster-Maschinen09:20Petronix Defenders09:30Petronix Defenders09:40Petronix Defenders09:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:25Hello Kitty: Super Style!10:35Hello Kitty: Super Style!10:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15Voll zu spät!11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:20Barbie - Ein verborgener Zauber12:45Barbie - Ein verborgener Zauber13:10DreamZzz13:35Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so14:10Grizzy & amp; die Lemminge14:40SpongeBob Schwammkopf15:10Willkommen bei den Louds15:35Agent 20316:05Voll zu spät!16:40Ninjago - Aufstieg der Drachen16:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:50Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Angelo!17:45Woozle - Die Serie17:55Woozle Goozle18:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:45Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:35Willkommen bei den Louds20:05Neue Geschichten vom Pumuckl20:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes20:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten00:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05CSI: NY05:50CSI: NY06:35CSI: NY07:30CSI: Den Tätern auf der Spur08:25CSI: Den Tätern auf der Spur09:20CSI: Den Tätern auf der Spur10:10CSI: Miami11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami12:55vox nachrichten13:00Zwischen Tüll und Tränen14:00Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Goodbye Deutschland! Liebe bis ans Ende der Welt22:15Killer\'s Bodyguard 2
00:20Forensik - Der Schlüssel zur Wahrheit01:15Forensik - Der Schlüssel zur Wahrheit02:00Teleshopping05:00Wissenshunger05:10Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:35Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:00Verklag mich doch!07:05Verklag mich doch!08:15Verklag mich doch!09:20Verklag mich doch!10:30Verklag mich doch!11:25Verklag mich doch!13:30Verklag mich doch!14:35Im Namen des Gesetzes15:35Law & amp; Order16:35Law & amp; Order17:30Lie to Me18:30Lie to Me19:20Lie to Me20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00CSI: Vegas23:00CSI: Vegas
00:15Gordon Ramsay – V rodinném kruhu00:40Hladoví motorkáři v severní Evropě01:45Pekařství Paprika02:00Programové tipy06:00Dorty snů - Kanada07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Jiří, the meat lover08:30Farebný Svet s Mimi09:00Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších10:00Velikonoce s Mary Berryovou11:15Gordon Ramsay – V rodinném kruhu11:45Hladoví motorkáři v severní Evropě13:00Dorty snů - Kanada14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Jiří, the meat lover15:30Farebný Svet s Mimi16:00Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších17:00Mistrovské pečení18:15Gordon Ramsay – V rodinném kruhu18:45Hladoví motorkáři v severní Evropě20:00Dorty snů - Kanada21:00Hodný kuchař, zlý kuchař21:30Hodný kuchař, zlý kuchař22:00Jiří, the meat lover22:30Farebný Svet s Mimi23:00Mistrovské pečení
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (64)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (54)06:55Blue (86)07:05Blue (87)07:10Blue (88)07:25Blue (89)07:30Blue (90)07:40Blue (91)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (22)08:25Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (29)08:55Mickeyho klubík (60)09:25Mickeyho klubík (52)10:50Greenovi ve velkoměstě (57)11:20Greenovi ve velkoměstě (58)11:50Křečík a Gréta (4)12:20Křečík a Gréta (5)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (121)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (122)13:50Poloviční superhrdinové (23)14:20Poloviční superhrdinové (24)14:55Duch a Molly (21)15:25Duch a Molly (22)15:50Blue (1)16:00Blue (2)16:05Blue (3)16:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (107)16:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (108)17:20Poloviční superhrdinové (25)17:50Poloviční superhrdinové (26)18:20Greenovi ve velkoměstě (59)18:45Greenovi ve velkoměstě (60)19:15Kiff (4)19:45Kiff (5)20:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (40)20:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (35)21:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (43)21:40Jessie (95)22:10Jessie (96)22:40U Raven Doma (88)23:10U Raven Doma (89)23:40Táborníci z Kikiwaka (132)24:00Táborníci z Kikiwaka (133)24:25Ghostforce (7)24:50Ghostforce (8)25:10Tým Tiki (11)25:35Tým Tiki (12)25:55Tým Tiki (13)26:15Anna mezi obojživelníky (31)26:40Anna mezi obojživelníky (32)27:00Anna mezi obojživelníky (33)27:25Ghostforce (23)27:45Ghostforce (24)28:05Pyžamasky (6)28:30Pyžamasky (7)28:55Dalmatinská 101 (19)29:15Dalmatinská 101 (20)29:35Kluk Holka atd. (1)29:45Kluk Holka atd. (2)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00The Wizard of Dizz ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (3)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (1)12:40Bluey (1)12:50Bluey (1)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (5)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)
06:00Kuchyně: Jarní kuře (S13E02)06:45Giadina domácí kuchyně: Dovolená v Los Angeles (S06E17)07:10Jarní cukrářská soutěž: Svatba daleko od domova (S02E06)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Zabaleno k vítězství (S18E13)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Kapustou k vítězství (S19E01)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Místní oblíbená jídla (S23E05)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Řekni tu kuchyni (S23E06)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Opět spolu: Hvězdy Food Network (S10E04)10:10Vyřazeni: Hvězdy reality show (S22E11)10:55Průkopnice: Pro Petea (S12E08)11:17Průkopnice: Den dvojí hry (S12E09)11:40Extrémní války dortů: Spongebob (S01E17)12:25Dívka na farmě: Dlouhé dny a noci s grilováním (S13E09)12:47Dívka na farmě: Skvělá mamka jede! (S13E10)13:10Giadina domácí kuchyně: Dovolená v Los Angeles (S06E17)13:32Giadina domácí kuchyně: Jídlo pro duši (S06E18)13:55Dětská cukrářská soutěž: Všechno v jednom (S10E02)14:40Dívka na farmě: Veselý Pesach (S05E10)15:02Dívka na farmě: Havajská farma (S05E11)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Kansas City (S07E11)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Denver (S07E12)16:10Dětská kuchařská soutěž: Šampioni: 4. část (S07E05)17:00Dětská cukrářská soutěž: Skákat radostí (S12E02)17:50Jarní cukrářská soutěž: Velikonoce: To je móda, zajíčku! (S03E02)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Opět spolu: Hvězdy Food Network (S10E04)19:25Vyřazeni: Hvězdy reality show (S22E11)20:10Průkopnice: Pro Petea (S12E08)20:32Průkopnice: Den dvojí hry (S12E09)20:55Extrémní války dortů: Spongebob (S01E17)21:40Dětská cukrářská soutěž: Všechno v jednom (S10E02)22:25Dívka na farmě: Veselý Pesach (S05E10)22:47Dívka na farmě: Havajská farma (S05E11)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Kansas City (S07E11)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Denver (S07E12)23:55Dětská kuchařská soutěž: Šampioni: 4. část (S07E05)01:25Jarní cukrářská soutěž: Svatba daleko od domova (S02E06)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Zabaleno k vítězství (S18E13)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Kapustou k vítězství (S19E01)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Místní oblíbená jídla (S23E05)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Řekni tu kuchyni (S23E06)03:40Velká soutěž pojízdných restaurací: Tampa 911 (S10E04)04:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Burgerový souboj (S10E05)05:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Mléčné koktejly (S10E06)
06:00Na pokraji Aljašky: Motherlode (S01E06)07:00Osbourneovi chtějí věřit: Uvidíme se na druhé straně (S01E07)08:00Výprava do neznáma: Ztracené zlato kapitána Morgana (S01E06)09:00Pátrání po yettim: Tanec s Yettim (S02E13)10:00Záhady muzeí: Drakobijce a další (S21E06)11:00Rozbalené mumie: 7. díl (S01E07)12:00Spřízněné duše (duchové): Ďábel v Salemu (S05E05)13:00Na pokraji Aljašky: McCarthy povstává (S01E07)14:00Osbourneovi chtějí věřit: Teď to vidíš (a teď zas ne) (S01E08)15:00Výprava do neznáma: Kód vedoucí ke zlatu (S01E07)16:00Pátrání po yettim: Kriminálka Yetti (S02E14)17:00Záhady muzeí: Pekař z Titaniku a další (S21E07)18:00Rozbalené mumie: 8. díl (S01E08)19:00Spřízněné duše (duchové): Zombie kluk (S05E06)20:00Ústav duchů: Moundsvilleské vězení (S02E07)21:00Směr hrůza: Vězení Joliet (S02E10)22:00Směr hrůza: Blázinec v Rolling Hills (S02E11)23:00Směr hrůza: Chudobinec v Greene County (S03E05)01:00Spřízněné duše (duchové): Dávej na mě pozor (S06E02)02:00Paranormální jevy s Nickem Groffem: Vězení ve Shrewsbury (S02E02)03:00Paranormální akta: Smrtelný slib - Chicago (S08E03)04:00Směr hrůza: Chudobinec v Greene County (S03E05)05:00Spřízněné duše (duchové): Zombie kluk (S05E06)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.