Reklama

Práve teraz (06:07)

Markíza
Teleráno
[06:00]
JOJ
KRIMI
[05:40]
DAJTO
Aj múdry schybí
[05:35]
TV Doma
Nekonečná láska II. (9-10)
[05:25]
JOJ Plus
SÚDNA SIEŇ (ST) - skryté titulky
[06:00]
WAU
PANELÁK (ST) - skryté titulky
[05:35]
STV 1
Duel
[05:50]
Prima Family
Policie v akci
[04:35]
NOVA
Eurovolby 2019 - evropská snídaně
[05:55]
ČT 1
Studio 6
[05:59]
ČT 2
Dobré ráno L
[05:59]
HBO
Troja
[06:00]
AXN
NCIS: New Orleans III.
[03:05]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
Susedia
20:25
ŠPORT
20:30
NAJLEPŠIE POČASIE
20:35
INKOGNITO - PREMIÉRA
20:15
13 hodín: Tajní vojaci v Bengázi
23:00
Univerzálny vojak: Návrat
00:30
Dva a pol chlapa I.
20:15
Varte s nami
20:30
Sila ženy (80-81)
22:25
Vymenené životy (9-10)
20:00
ŽREBOVANIE
20:10
Herkules
22:05
OKTAGON MAGAZÍN - PREMIÉRA
20:10
Vtierka Castle III. (5) HD (ST) - skryté titulky
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. (3, 4) HD
22:55
ŽREBOVANIE
20:20
Počasie
20:30
Tri sekundy
22:40
Reportéri
20:15
Modrý kód (179)
21:30
Poklad z půdy
22:45
Rozpal to, šéfe!
20:20
Specialisté (81)
21:20
Specialisté (27)
22:25
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II (20)
20:00
Vraždy v kruhu
21:20
Reportéři ČT
21:59
Výsledky losování Šťastných 10
20:00
Temné charisma Adolfa Hitlera (3/3)
21:00
Concorde, závod o rychlost zvuku (2/2)
21:50
Velikáni filmu: Julianne Mooreová
20:00
Hra o trůny: Poslední hlídka
22:00
Predátor: Evoluce
23:50
Kojot
20:05
NCIS: New Orleans IV.
21:00
S.W.A.T. II.
21:55
Tým SEAL II.

Reklama

Reklama

Reklama

TV program

TV program

Reklama

TV program

06:00
Americké monstrum (2. Řada): Zelené monstrum (1. Díl)
06:55
Pokrevní příbuzní (4. Řada): Prohlašuji vás za mrtvé (4. Díl)
07:50
Stín pochybností (2. Řada): Doktor neordinuje (6. Díl)
08:45
Stín pochybností (2. Řada): Pozor na zelenookou zrůdu (8. Díl)
09:40
Zabil bych pro tebe (2. Řada): Pro mého miláčka udělám cokoliv (3. Díl)
10:35
Láska zabíjí (1. Řada): Zatracená budoucnost (2. Díl)
11:30
Láska zabíjí (1. Řada): Proti celému světu (3. Díl)
12:25
Americké monstrum (2. Řada): Záhada vraždy v Alabamě (2. Díl)
13:20
Vraždy královen krásy (2. Řada): Pole křiku (3. Díl)
14:15
Vraždy královen krásy (2. Řada): Pohřbená tajemství (5. Díl)
15:10
Zabil bych pro tebe (2. Řada): Příbuzenská vražda (4. Díl)
16:05
Vyšetřuji vraždy (1. Řada): Sériový střelec (3. Díl)
17:00
Vyšetřuji vraždy (1. Řada): Rozcestí (4. Díl)
18:00
Hraniční kontrola: Španělsko (2. Řada): 9. díl (9. Díl)
18:30
Hraniční kontrola: Španělsko (2. Řada): 10. díl (10. Díl)
19:00
Hraniční kontrola: Španělsko (2. Řada): 11. díl (11. Díl)
19:30
Hraniční kontrola: Španělsko (2. Řada): 12. díl (12. Díl)
20:00
Hraniční kontrola: Španělsko (4. Řada): 13. díl (13. Díl)
20:30
Hraniční kontrola: Španělsko (4. Řada): 14. díl (14. Díl)
21:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Vrah na telefonu (3. Díl)
22:00
Vražda v srdci země (2. Řada): 4. díl (4. Díl)
23:00
Vrah po mém boku (1. Řada): Květy zla (5. Díl)
01:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Vrah na telefonu (3. Díl)
02:00
Vražda v srdci země (2. Řada): 4. díl (4. Díl)
02:45
Vrah po mém boku (1. Řada): Květy zla (5. Díl)
03:30
Vraždy královen krásy (2. Řada): Pole křiku (3. Díl)
04:20
Vraždy královen krásy (2. Řada): Pohřbená tajemství (5. Díl)
05:10
Zabil bych pro tebe (2. Řada): Pro mého miláčka udělám cokoliv (3. Díl)
06:00
Jak to dělají? (7. Řada): Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky (4. Díl)
06:26
Jak funguje vesmír (3. Řada): Saturn (5. Díl)
07:14
Jak fungují stroje (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
08:02
No není to divné? (1. Řada): Čínský Kolumbus (6. Díl)
08:50
Jak to dělají? (8. Řada): 17. díl (17. Díl)
09:14
Jak se to dělá (19. Řada): Vidle, karamelové cukrovinky, formy na bábovky (1. Díl)
09:38
Jak funguje vesmír (3. Řada): Saturn (5. Díl)
10:26
Tajemství podsvětí (2. Řada): Poslední Teslova tajemství (3. Díl)
11:14
Jak fungují stroje (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
12:02
No není to divné? (1. Řada): Čínský Kolumbus (6. Díl)
12:50
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (5. Řada): Je možná zombie apokalypsa? (10. Díl)
13:38
Jak to dělají? (8. Řada): 17. díl (17. Díl)
14:02
Jak se to dělá (19. Řada): Vidle, karamelové cukrovinky, formy na bábovky (1. Díl)
14:26
Jak funguje vesmír (3. Řada): Saturn (5. Díl)
15:14
Tajemství podsvětí (2. Řada): Poslední Teslova tajemství (3. Díl)
16:02
No není to divné? (1. Řada): Čínský Kolumbus (6. Díl)
16:50
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (6. Řada): Jsme všichni fanatici? (3. Díl)
17:40
Jak fungují stroje (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
18:30
Co se dělo dál? (2. Řada): 9. díl (9. Díl)
18:55
Co se dělo dál? (2. Řada): 10. díl (10. Díl)
19:20
Jak to dělají? (8. Řada): 18. díl (18. Díl)
19:45
Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory, bramborový salát, vodíkové palivové články (2. Díl)
20:10
No není to divné? (1. Řada): Válka ovládáním myslí (7. Díl)
21:00
Co se dělo dál? (2. Řada): 9. díl (9. Díl)
21:25
Co se dělo dál? (2. Řada): 10. díl (10. Díl)
21:50
Tajemství podsvětí (2. Řada): Záhada osudové sopky (4. Díl)
22:40
Jak to dělají? (8. Řada): 18. díl (18. Díl)
23:05
Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory, bramborový salát, vodíkové palivové články (2. Díl)
23:30
Jak fungují stroje (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
01:10
No není to divné? (1. Řada): Válka ovládáním myslí (7. Díl)
02:00
Co se dělo dál? (2. Řada): 9. díl (9. Díl)
02:24
Co se dělo dál? (2. Řada): 10. díl (10. Díl)
02:48
Tajemství podsvětí (2. Řada): Záhada osudové sopky (4. Díl)
03:36
Jak fungují stroje (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
04:24
Jak to dělají? (8. Řada): 18. díl (18. Díl)
04:48
Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory, bramborový salát, vodíkové palivové články (2. Díl)
05:12
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (6. Řada): Jsme všichni fanatici? (3. Díl)
06:00
Rození obchodníci (14. Řada): Lancia Fulvia z roku 1972 (14. Díl)
07:00
Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování (1. Díl)
07:30
Jak se to dělá (5. Řada): 55. díl (55. Díl)
08:00
Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky (2. Díl)
08:30
Jak se to dělá (23. Řada): Pódiová světla LED, jablečný mošt, cisterny na chemikálie, kamenné podlahy (2. Díl)
09:00
Bitvy o zavazadla (1. Řada): 4. díl (4. Díl)
09:30
Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): 1. díl (1. Díl)
10:00
Lovci odpadu (11. Řada): Nejprodávanější položky (6. Díl)
11:00
Jak to dělají? (7. Řada): Bagry/chuť Orientu/do prázdna (2. Díl)
11:30
Jak to dělají? (11. Řada): 1. díl (1. Díl)
12:00
Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro (6. Díl)
13:00
Lidé z aljašských lesů (3. Řada): 22. díl (22. Díl)
14:00
Lidé z aljašských lesů (3. Řada): 23. díl (23. Díl)
15:00
Lidé z aljašských lesů (3. Řada): 24. díl (24. Díl)
16:00
Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada): 6. díl (6. Díl)
17:00
Recyklační tým (2. Řada): Farmářský dům (2. Díl)
17:30
Schováno v kůlnách (1. Řada): Z Cornwallu do Oxfordshiru (1. Díl)
18:00
Jak to dělají? (12. Řada): 1. díl (1. Díl)
18:30
Jak se to dělá (2. Řada): Bubny konga, pokovování a knoflíky (2. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (4. Řada): Ztracené město El Mirador (13. Díl)
20:00
Nazí a vystrašení (4. Řada): 16. díl (16. Díl)
21:00
Stavět na Aljašce (1. Řada): Otravné veverky (4. Díl)
22:00
Bez připojení k elektrické síti (1. Řada): Dům v sopečné oblasti (12. Díl)
23:00
Výprava do neznáma (2. Řada): Hon na upíry (3. Díl)
01:00
Záhadná Země (3. Řada): Velký kaňon Arktidy (17. Díl)
02:00
Nazí a vystrašení (4. Řada): 16. díl (16. Díl)
03:00
Stavět na Aljašce (1. Řada): Otravné veverky (4. Díl)
04:00
Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV (4. Díl)
05:00
Rození obchodníci (14. Řada): 3. díl (3. Díl)
06:00
Veterinární policie Houston (14. Řada): Divoké kočky (17. Díl)
06:45
Megainženýrství (1. Řada): Kilometr a půl vysoký mrakodrap (5. Díl)
07:30
Riziková laboratoř (1. Řada): Neobvyklý sněžný pluh (15. Díl)
08:15
Šéf kuchyně (1. Řada): Pikantní a pálivá jídla (28. Díl)
08:40
Šéf kuchyně (1. Řada): Přímořské večeře (29. Díl)
09:00
Pátrání po Yettim (3. Řada): Yetti na pobřeží (1. Díl)
09:45
Nejsmrtelnější úlovek (6. Řada): Nic nejde podle plánu (11. Díl)
10:30
Megainženýrství (1. Řada): Kilometr a půl vysoký mrakodrap (5. Díl)
11:15
Veterinární policie Houston (14. Řada): Divoké kočky (17. Díl)
12:00
Riziková laboratoř (1. Řada): Neobvyklý sněžný pluh (15. Díl)
12:45
Šéf kuchyně (1. Řada): Pikantní a pálivá jídla (28. Díl)
13:10
Šéf kuchyně (1. Řada): Přímořské večeře (29. Díl)
13:30
Pátrání po Yettim (3. Řada): Yetti na pobřeží (1. Díl)
14:15
Nejsmrtelnější úlovek (6. Řada): Nic nejde podle plánu (11. Díl)
15:00
Riziková laboratoř (1. Řada): Neobvyklý sněžný pluh (15. Díl)
15:45
Megainženýrství (1. Řada): Kilometr a půl vysoký mrakodrap (5. Díl)
16:30
Veterinární policie Houston (17. Řada): Tajná mise (1. Díl)
17:15
Šéf kuchyně (1. Řada): Co je ve spíži? (30. Díl)
17:40
Šéf kuchyně (1. Řada): Vaření s láskou (32. Díl)
18:00
Pátrání po Yettim (3. Řada): Yetti na pobřeží (1. Díl)
18:45
Nejsmrtelnější úlovek (6. Řada): Nic nejde podle plánu (11. Díl)
19:30
Riziková laboratoř (1. Řada): Nezničitelné auto (16. Díl)
20:15
Megainženýrství (1. Řada): Město na vodě (6. Díl)
21:00
Mimořádné projekty (5. Řada): Panamský průplav (5. Díl)
21:45
Nejsmrtelnější úlovek (6. Řada): Prázdný trůn (12. Díl)
22:30
Šéf kuchyně (1. Řada): Co je ve spíži? (30. Díl)
22:55
Šéf kuchyně (1. Řada): Vaření s láskou (32. Díl)
23:15
Ve světě gangsterů (1. Řada): Camorra (4. Díl)
01:30
Megainženýrství (1. Řada): Město na vodě (6. Díl)
02:15
Ve světě gangsterů (1. Řada): Camorra (4. Díl)
03:00
Mimořádné projekty (5. Řada): Panamský průplav (5. Díl)
03:45
Nejsmrtelnější úlovek (6. Řada): Prázdný trůn (12. Díl)
04:30
Riziková laboratoř (1. Řada): Nezničitelné auto (16. Díl)
05:15
Šéf kuchyně (1. Řada): Co je ve spíži? (30. Díl)
05:40
Šéf kuchyně (1. Řada): Vaření s láskou (32. Díl)
06:00
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Všude samí odborníci (18. Díl)
06:30
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Obnažené paže (19. Díl)
07:00
Můj 270kg život (7. Řada): Cillas (17. Díl)
09:00
Můj 270kg život (6. Řada): James (6. Díl)
11:00
Můj 270kg život (2. Řada): Tara (8. Díl)
12:00
Šéf kuchyně (1. Řada): Co je ve spíži? (30. Díl)
12:30
Šéf kuchyně (1. Řada): Vše z jablek (31. Díl)
13:00
Dům na opravu (2. Řada): Návrat do Waco (6. Díl)
14:00
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Obnažené nevěsty (28. Díl)
14:30
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Velké výstřihy (29. Díl)
15:00
90denní snoubenci (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
17:00
Můj 270kg život (6. Řada): Jennifer a Marissa (11. Díl)
19:00
Cikánské sestry (1. Řada): Narodil se král (11. Díl)
20:00
Malí lidé, velký svět (14. Řada): 8. díl (8. Díl)
21:00
Můj 270kg život (7. Řada): 5. díl (5. Díl)
23:00
90denní snoubenci (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
01:00
Podivná těla (1. Řada): Kuřák batole, muž s visícím obličejem a siamská dvojčata (2. Díl)
01:48
Kvůli sexu na pohotovosti (1. Řada): Riskantní nákup (8. Díl)
02:36
Malí lidé, velký svět (14. Řada): 8. díl (8. Díl)
03:24
Můj 270kg život (6. Řada): Jennifer a Marissa (11. Díl)
05:00
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Obnažené nevěsty (28. Díl)
05:30
Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie (3. Řada): Velké výstřihy (29. Díl)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.