TV program streda, 13. marec 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:35Mama na prenájom III. (47)10:40Dunaj, k vašim službám V. (15)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Monk VII. (6)13:50Monk VII. (7)14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (48)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Utajený šéf IV.23:35Dobre vedieť!00:55Monk VII. (6)01:50Monk VII. (7)02:30Policie Modrava II. (7)03:30Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:25C.S.I.: Kriminálka Miami IV. (25/25)13:20C.S.I.: Kriminálka Miami V. (1/24)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Jedna za všetky23:00Sedem00:00Súkromné očko II. (9)00:55Myšlienky vraha V. (19)01:50Riskuj!02:30Nákupné maniačky03:35Bez servítky04:35Top Star
03:20Doktor z hôr (31/45)04:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:05Autosalón05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Vulkány09:05Detektívi zo severu III (15/16)10:05Doktor z hôr (32/45)11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:35Vulkány17:05Detektívi zo severu III (16/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:14Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:15Počasie20:30Vraždy na ostrove Guadeloupe22:10Tulák 6: Údolie strachu23:45Miesto zločinu České Budějovice (11/13)00:45Miesto zločinu České Budějovice (12/13)01:45Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;02:35Góly-body-sekundy02:50Počasie
06:00Druhý dych (28)06:40Rany z lásky (209)07:20Rany z lásky (210)08:25Krok za krokom I. (17)09:10Krok za krokom I. (18)09:55Chicago Fire IV. (18)11:00S hlavou v oblakoch (25)11:50S hlavou v oblakoch (26)12:55Chlapi neplačú IV. (73)14:10Nedodržaný sľub (63)15:15Nedodržaný sľub (64)16:05Rany z lásky (211)17:00Rany z lásky (212)18:00Chicago Fire IV. (19)19:00Nedodržaný sľub (65)19:55Nedodržaný sľub (66)20:55Krok za krokom I. (19)21:25Krok za krokom I. (20)21:55Priatelia X. (17)22:25Priatelia X. (18)23:00New Amsterdam III. (10)23:55Nedodržaný sľub (65)00:55Nedodržaný sľub (66)01:35S hlavou v oblakoch (25)02:15S hlavou v oblakoch (26)03:00Reflex03:40Smotánka04:40Adela show
04:50Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Nový život III. (45)07:20Vojna skladov: Kanada II.07:50Majstri aukcií IV.08:30Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:55Nákupné maniačky11:25Letecké katastrofy12:25Vojna skladov: Kanada II. (13)13:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.14:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:15Moja mama varí lepšie ako tvoja17:25Letecké katastrofy18:30Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.19:35Profesionáli VII. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Tvárou v tvár23:25Jedna noc v Bangkoku01:40Profesionáli VII. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:25Mafstory IV. (13)03:10Nový život III. (45)04:00Upratať, opraviť!04:45Vojna skladov: Kanada II.
06:00Zázračný miniateliér06:05Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:45Lilin ostrov pokladov06:50Ziggy a zoovláčik II07:00Ronja, dcéra lúpežníka07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Laboda09:00Regina09:55Spomíname na dramaturgičku Vieru Mikulášovú - Škridlovú11:30Obedníček11:35Kremienok a Chocholúšik11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:15Bežkopotulky12:30Večera s Havranom13:30Revúcki discipuli14:35E. A. Cernan doma15:00Victor Hugo, storočie revoĺúcií15:55Cesty za umením16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:40Kremienok a Chocholúšik18:45Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy19:00Ziggy a zoovláčik II19:10Ronja, dcéra lúpežníka19:35Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II19:50Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Záchrana raja (2/6)21:00Dážď - neznámy príbeh (2/3)21:55Do kríža22:50Umenie23:15Celuloid country23:45Celuloid country00:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Hotel Portofino II09:55Písničky kolem násčb10:10Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli10:40Dynastie Nováků (3/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Kočka není pes14:35Předávání Fanoušů za rok 198915:50Hotel Portofino II16:45Plné hnízdo v Libereckém kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Četnické humoresky (10/39)21:3013. komnata Radky Fišarové21:55Gejzír22:29Výsledky losování Šťastných 1022:30Chyťte doktora00:05(Maigret)01:35AZ-kvíz02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: AI Bůh05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Island - elfové, led a oheň09:25Zázraky lidského génia II: Arény10:15Tajemné opice ze Šangri-la11:10Paviáni12:05Pstruh a živočichové pstruhového pásma12:20Zvířecí Einsteinové: Cestovatelé (6/6)13:15Zvířata s kamerami: Oceán14:05Klamné operace 2. světové války (1/4)14:55Velké stroje zblízka: Superrolba15:45Déšť známý i neznámý: Srážky a jejich podstata (1/3)16:35Klíč17:05Poslání18:00Skryté skvosty II. (1/10)18:25Mořští predátoři aneb Život na vrcholu potravního řetězce (4/4)19:15Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Kamera na cestách20:50Krajinou vína po Slovensku (2/6)21:20Fenomény dneška21:50Letecké katastrofy: Ztracené letadlo22:40Dalgliesh II23:25Zázraky techniky V: Nový londýnský kanalizační systém00:15Den vítězství minutu po minutě01:00Svědkové času II. - Starověké Řecko: Knossos a mykénské hrady01:30Notes02:10Před půlnocí02:40Ševa03:05Žijeme s vírou03:35Vzkaz Karla Valocha03:50Koncert titánů swingu04:45Bouda
05:55Snídaně08:30Ulice (4657)09:30Jedna rodina (61)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (8)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (111)13:35Kriminálka Miami II (11)14:35Kriminálka Miami II (12)15:30Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4658)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:35Survivor Česko & amp; Slovensko III (4)23:35Kriminálka Miami II (11)00:35Kriminálka Miami II (12)01:35Specialisté (205)02:25Babicovy dobroty03:05Ulice (4658)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (111)04:45Novashopping
05:05Finty Dicka a Jane06:25Dům u jezera08:20Kriminálka Miami II (9)09:20Kriminálka Miami II (10)10:15Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny12:50Asterix a Olympijské hry15:15Tajemný mstitel17:20Jíst, meditovat, milovat20:00Pacific Rim: Povstání22:10Colette: Příběh vášně00:15Spojenec 202:20Král Škorpion 3: Bitva osudu03:55Kriminálka Las Vegas IV (20)
06:00Nový den07:05M*A*S*H (97)07:35M*A*S*H (98)08:05M*A*S*H (99)08:40M*A*S*H (100)09:10ZOO (181)10:30Policie Hamburk VI (10)11:30Policie Hamburk VI (11)12:30Closer V (9)13:30Návrat komisaře Rexe X (4)14:30Policie v akci15:30Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda VI (4)21:40Show Jana Krause22:40Show Jana Krause23:40Ano, šéfe!00:45Policie v akci01:30Policie Hamburk VI (10)02:20Policie Hamburk VI (11)03:10Closer V (9)03:55Prima Partička04:40Jak se staví sen05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Autosalon.tv07:00Partička XXL08:10Plnej kotel08:45Top Gear VIII (3)09:45Top Gear VIII (8)10:50Hvězdná brána III (13)11:45Hvězdná brána III (14)12:45Jak jsem poznal vaši matku VIII (23)13:10Jak jsem poznal vaši matku VIII (24)13:40Simpsonovi XI (19)14:05Simpsonovi XI (20)14:35Simpsonovi XI (21)15:05Simpsonovi XI (22)15:25Hvězdná brána III (15)16:15Hvězdná brána III (16)17:15Jak jsem poznal vaši matku IX (1)17:45Jak jsem poznal vaši matku IX (2)18:15Simpsonovi XIII (4)18:45Simpsonovi XIII (5)19:15Simpsonovi XIII (6)19:45Simpsonovi XIII (7)20:15Autosalon.tv21:25Bábovky a plechovky II22:10Brickleberry II (2)22:30Mezi COOLky II23:05Simpsonovi XIII (4)23:25Simpsonovi XIII (5)23:50Simpsonovi XIII (6)00:15Simpsonovi XIII (7)00:40Jak jsem poznal vaši matku IX (1)01:05Jak jsem poznal vaši matku IX (2)01:25Brickleberry (10)01:45Top Gear VIII (8)02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (9)03:10Spravedlnost v krvi XII (1)03:55Spravedlnost v krvi XII (2)04:35Autosalon.tv05:25Příhody Bolka a Lolka
06:15Karolína, domácí kuchařka06:40Prostřeno!07:35Modrý kód (230)08:55Slunečná (73)10:20Prostřeno!11:00Ano, šéfe!12:10Rosamunde Pilcher14:10Doktor z hor: Nové příběhy XIV (14)15:05Doktor z hor: Nové příběhy XIV (15)16:00Ve hře je láska (66)17:00Ve hře je láska (67)17:55Doktor z hor: Nové příběhy XIV (16)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XIV (17)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (231)23:05ZOO (181)00:15Tudorovci IV (10)01:15Moje máma veterinářka (1)02:05Ve hře je láska (66)03:00Ve hře je láska (67)03:45Spoutaná láska III (24)04:40Spoutaná láska IV (1)05:30Na zámku
04:20Pravdivý příběh06:00Shazam! Hněv bohů08:10(Ne)dvojčata09:50Rytíř pohárů11:50Průměrňákovi V. (7): Díkůvzdání V.12:10Průměrňákovi V. (8): Polibek12:35Nikdy výjimečně někdy vždycky14:20Neodolatelný16:00Lorax17:25Syn19:30Paní Davisová (3)20:25Paní Davisová (4)21:25Zkažená úča23:00Larry, kroť se XII. (5)23:35El Mariachi01:00Sisu02:30The Independent
06:10Alex Rider I.07:05Námořní vyšetřovací služba XVI.08:05Námořní vyšetřovací služba XVI.09:00Profil zločinu V.10:05Profil zločinu V.11:20Hvězdná brána: Atlantida II.12:15S.W.A.T. V.13:10Námořní vyšetřovací služba XVI.14:05Námořní vyšetřovací služba XVI.15:05Profil zločinu V.16:05Profil zločinu VI.17:15S.W.A.T. V.18:10Hvězdná brána: Atlantida II.19:05Námořní vyšetřovací služba XVI.20:05Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00Tým SEAL V.21:55Tým SEAL V.22:50Návrat do života II.00:00Návrat do života II.00:55MacGyver II.01:35MacGyver II.02:15Nezvěstná II.02:55Nezvěstná II.03:35Zelenáč IV.04:15Zelenáč IV.05:00Nezvěstná II.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:35Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:50Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Soudce Alexandr03:40Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:40Popelka17:55Nůžky, prosím!19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:45Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:35Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:20Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50TOP - Sérioví vrazi I.21:25Tajemství filmů a seriálů - Smrt krásných srnců22:00Nikdo není perfektní23:30Poklad z půdy00:40ONA A ON01:15MOJE ZPRÁVY01:25VIP svět01:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:15Na plac!03:35Ostříháno04:10Konec vysílání
06:05Honba za nefritem06:35Záchranáři na dálnici 40107:30Záchranáři na dálnici 40108:30Australští zlatokopové09:25Australští zlatokopové10:25Ze starých aut elektrická11:20Ze starých aut elektrická12:15Australští lovci safírů13:20Australští lovci safírů14:20Australští lovci safírů15:25Australští lovci humrů16:20Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Dřevo nad zlato21:55Záchrana vraků aut22:50Záchranáři na dálnici 40123:50Záchranáři na dálnici 40100:45Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Dřevo nad zlato03:25Záchrana vraků aut04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:10Starověký Egypt: Kroniky říše07:15Velkolepé stavby dávnověku08:20Válečné továrny09:202. světová válka - Bitvy o Evropu10:25Tajné zbraně II. světové války11:30Odhalené mumie12:30Místo činu: Starověk13:35Tajná hrobka Kleopatry14:40Neobjasněná akta Egypta15:35Starověký Egypt: Kroniky říše16:45Velkolepé stavby dávnověku17:55Válečné továrny18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Tajné zbraně II. světové války21:00Hitlerova moc22:05Hitlerova moc23:05Hitlerova moc00:15Tajné zbraně II. světové války01:20Válečné továrny02:102. světová válka - Bitvy o Evropu03:05Hitlerova moc03:55Hitlerova moc04:50Hitlerova moc05:40Prokleté rodokmeny
06:15Psi hyenovití: Ve smečce06:40Zoo Taronga07:25Nejdivočejší přežití08:10Záchrana divokých zvířat v Malawi09:00Evropská divočina09:55Vlk: Tulák bez hranic10:50Skotsko: Rok v divočině11:35Divoké Švýcarsko12:30Záchrana divokých zvířat v Malawi13:20Veterinář z Yorkshiru14:05Hromadné útoky v přírodě14:55Patagonie: Tajný ráj na Zemi15:45Země z vesmíru16:40Roční období na planetě Zemi17:30Říční monstra18:20Australští lovci hadů18:45Australští lovci hadů19:10Bleskové útoky v přírodě20:00Nemocnice pro slony20:45Záchrana divokých zvířat v Malawi21:35Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall22:30Záchranáři divokých zvířat: Austrálie23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Zoo Taronga01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Zoo Taronga03:55Veterinář z Yorkshiru04:40Veterinář z Yorkshiru05:25Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí07:00Susedia07:35Susedia08:05Kredenc09:00Partička10:20Dva a pol chlapa I. (7)10:40Dva a pol chlapa I. (8)11:15M*A*S*H X. (12)11:40M*A*S*H X. (13)12:15Dva a pol chlapa I. (9)12:45Dva a pol chlapa I. (10)13:05Teória veľkého tresku IX. (6)13:30Teória veľkého tresku IX. (7)13:55Teória veľkého tresku IX. (8)14:20Teória veľkého tresku IX. (9)14:50Teória veľkého tresku IX. (10)15:20Teória veľkého tresku IX. (11)15:50Priatelia X. (15)16:20Priatelia X. (16)16:50Dva a pol chlapa I. (11)17:15Dva a pol chlapa I. (12)17:45M*A*S*H X. (14)18:15M*A*S*H X. (15)18:502 baby na mizine VI. (8)19:152 baby na mizine VI. (9)19:45Susedia20:30Zlato22:30Zberateľ kostí00:45GÓÓÓL!01:20ŠPORTOVÉ NOVINY01:30Susedia02:00Silvánovci03:45Susedia04:15Oggy a šváby05:00Bernieho dobrodružstvá05:10Zig a Sharko
06:00Teleráno08:15Reflex08:35Susedia09:15Susedia09:45Svokra10:50Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:50V mene zákona14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Svadba na prvý pohľad II.23:20FARMA00:20Sestričky III.01:10Aj múdry schybí02:00Partička03:30Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:25Vraždy v raji VII. (7)06:20Vraždy v raji VII. (8)07:10Špecialisti III. (10)07:55Slečna Marplová II. (2)09:30Kosti X. (9)10:10Kosti X. (10)10:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (19)11:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (20)12:10Policajné prípady13:10Policajné prípady14:10V mene zákona15:05Kosti X. (11)16:05Kosti X. (12)17:00Monk VII. (6)18:00Monk VII. (7)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (21)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (22)20:50Vraždy v raji VIII. (1)22:00Vraždy v raji VIII. (2)23:10Kosti X. (11)00:05Kosti X. (12)00:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (21)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. (22)02:0511204:30Mesto tieňov
06:35Vianoce na ľade08:10Prípitok09:50Lož má krátke nohy11:35O myške a medveďovi13:05Ja, knedlička15:05Klamár na plný úväzok16:50Králi hôr18:35Hľadanie zázrakov20:15Zabijakov osobný strážca 222:20Legenda menom Lamborghini00:00Veľká láska01:40Chalan na hranie03:10Podivuhodné dobrodružstvá vlčieho chlapca
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2414:00Prezidentské voľby - rozhovor s kandidátom14:30Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Prezidentské voľby - rozhovor s kandidátom20:40Analýzy 2421:40Štúdio 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (5)06:25Tom Gates II. (1/21)06:40Okido III. (11)06:55Maškrtné medvedie príbehy (7)07:00Maškrtné medvedie recepty (7)07:05Lloyd a muchy (33)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (13)07:45Mechamato (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:35Odbodkovia I. (14)08:45Jojo, to vážne?! 2 (13)09:00Babička, rozprávaj! (2)09:15Zvierací ochrancovia (38)09:35Plamienok a štvorkolky I. (12)10:00Strážcovia Trstinového mora (26/26)10:10Mia a čarovné ihrisko I. (18)10:25Mestská farma Lellobee (25,26)10:30Digley a Dazey (9,10)10:40Naše prasiatko (31,32)10:45Moe a jeho šou I. (10)11:00Strašidielka (62)11:05Štaflík a Špagetka (23)11:20Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy (1/26)12:05Odbodkovia I. (14)12:20Bambuľko a Bulienka I. (12)12:30Barbapapa II. (15)12:35Medzi nami zvieratkami (17)12:40Máša a medveď V. (26/26)12:50Ekofaktor (3)13:05Knihy od Stonožky (67)13:20Fíha tralala (9)13:30Deti z farmy (44)13:45Volám sa Caillou V. (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun II. (23)14:20Máša a medveď V. (14)14:35Zvieratká (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (9)15:00MalinyJamológia 2 (2)15:20Chrumka a Čipsík I. (14)15:35Bambuľko a Bulienka I. (13/13)15:45Angličanina (5)16:05Máša a medveď V. (15)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (57)16:25Moe a jeho šou I. (11)16:45Tom Gates II. (4)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (14)17:30Knihy od Stonožky (68)17:40Štaflík a Špagetka (24)17:55Ovečka Shaun II. (23)18:05Lloyd a muchy (33)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (18)18:30Mestská farma Lellobee (25)18:35Digley a Dazey (9)18:40Naše prasiatko (31)18:45Plamienok a štvorkolky I. (13)19:15Deti z farmy (44)19:30Zvierací ochrancovia (39)19:45Zoopark (4)20:05Strážcovia Trstinového mora (26/26)20:10Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (14)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2)21:40Volám sa Caillou V. (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (19) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti II. (7) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (46)23:00Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (1/21)23:50Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (11)00:20Zabi nudu! (12,13)00:35Knihy od Stonožky (67)00:45Fidlivareška (6)01:10MalinyJamológia 2 (2)01:25Zabi nudu! (12,13)01:40Knihy od Stonožky (68)01:50Kikirikí (7,8)02:00Sníček (2,3)02:20Knihy od Stonožky (68)02:25Rapotáčik 2 (9/9)02:35Digley a Dazey (10)02:40Naše prasiatko (32)02:45Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky02:55Máša a medveď V. (14)03:05Sníček (2,3)03:25Rapotáčik 2 (9/9)03:35Knihy od Stonožky (67)03:50Tom Gates II. (1/21)04:05Volám sa Caillou V. (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (4)04:40Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka (6) (ST) - skryté titulky05:15Fidlivareška (4)05:35Mestská farma Lellobee (26)05:40Viking Vicky (46)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 106:55Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido II. (ST) - skryté titulky07:20O lúpežníkovi Rumcajsovi07:30Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa08:30Zvierací ochrancovia08:40Štaflík a Špagetka08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun II.09:55Odbodkovia III.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:15Neposlušník 311:35Ťuki a mesto morčiat11:45Štaflík a Špagetka11:55Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:05Odbodkovia III.14:15O škriatkovi Racochejlovi14:25Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:20Ovečka Shaun II.15:30Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť?16:20Neposlušník 316:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:25100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa17:50Ronja, lúpežníkova dcéra18:15Strážcovia Trstinového mora18:25Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:50Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:30Diagnóza: Vražda V. (17,18)06:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:55Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XIV. (7)11:40Diagnóza: Vražda V. (19,20)14:00Dr. House IV. (6,7)15:55Vraždy v Midsomeri XIV. (8/8)18:00Stratené duše V. (10,11)20:10Dr. House IV. (8,9)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami IV. (25/25)23:55Najhľadanejší III. (19)00:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:20Diaľnica peklom VII. (2)03:00Najhľadanejší III. (19)03:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:25Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:55Góly–body–sekundy04:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:55Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:55Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:55Futbal - Highlighty La Ligy08:50Biatlon - Svetový pohár10:20Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy11:10Biatlon - Svetový pohár12:35Cyklopotulky12:45Džudo - World Tour 2024 (2/24)14:00Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2415:50Športuj pre radosť (2/3)16:10Futbal - Highlighty Niké ligy17:15Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy18:05Na skialpoch cez hory (3/7)18:20Futbal - Highlighty Ligy majstrov18:50Niké - palubovka 202421:00Slovensko: Krajina športu21:15Futbal - Highlighty Serie A21:40Športové ozveny22:10Góly–body–sekundy22:20O športe23:30Futbal - Highlighty Bundesligy00:20Plavecké športy - MS 2024 - plávanie01:55Góly–body–sekundy02:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00M*A*S*H06:20M*A*S*H06:45Námořní vyšetřovací služba VI (22)07:35Námořní vyšetřovací služba VI (23)08:25Osudová láska09:50Souboj s rodinou11:50Kopretiny pro zámeckou paní13:30Kempink 215:20Nesmrtelný17:45Policajt v Beverly Hills I20:00Spy Game22:45Srážka s láskou00:50Con Air02:40Námořní vyšetřovací služba VI (22)03:25Námořní vyšetřovací služba VI (23)04:15Prima Partička05:00Prima Partička
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (128)09:10Modrý kód (146)10:25Ano, šéfe!11:45Přístav (80)13:00Slunečná (129)14:20Modrý kód (147)15:40Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:50ZOO (181)20:15Show Jana Krause21:20Polda VI (4)22:40Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:45Slunečná (128)02:50Modrý kód (146)03:45Přístav (80)04:45Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Hausbot Petra Horkého06:30Prima ČESKO: Vánoční speciál06:55Prima SVĚT: Vánoční speciál07:20Velké vlakové putování VII (6)08:35Vesmírná záře (7)09:45Norské domy snů VII (6)10:45Největší loupeže s Piercem Brosnanem (4)11:40Veterinář z Yorkshiru XI (5)12:40Pohotovost pro exotická zvířata IV (5)13:40Uvnitř pyramid (3)14:50Posvátná místa II (5)15:55Svět kouře a oceli (1)16:55Zapomenuté megastavby V (1)17:55Letecké katastrofy: Nové důkazy III (10)18:55V divočině s Bearem Gryllsem (6)20:00Tajemství pravěkých obrů (6)21:05Zachyceno v pohybu (1)22:15Mistři bolesti II (2)23:10Přežili 2. světovou válku (3)00:00Těsné úniky 2. světové války (7)00:55Kolaborovali s nacisty (2)01:50Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (3)02:40Nevysvětlitelné záznamy III (7)03:30Nejbizarnější obyvatelé moří (2)04:25Záchrana zřícenin (3)05:10Prima SVĚT
04:55Engadin Snow05:20Walker, Texas Ranger II (14)06:05Strážci hranic: Austrálie XIII (11,12)06:50Mistři zastavárny XVII (6,7)07:45Američtí sběratelé XVI (13)08:45Pomozte autům I (9)09:45Kobra 11 IX (6,7)11:45Walker, Texas Ranger II (15)12:45Mistři aukcí IV (25,26)13:45Mistři aukcí V (1,2)14:40Mistři zastavárny XVII (8,9)15:35Strážci hranic: Austrálie XIII (15,16)16:40Kobra 11 IX (8,9)18:40Mistři aukcí V (3,4)19:35Mistři zastavárny XVII (10,11)20:30Svět motorů (36)21:25Pomozte autům II (1)22:20Walker, Texas Ranger II (16)23:20Kobra 11 IX (8,9)01:15Američtí sběratelé XVI (14)02:00Pomozte autům I (10)02:45Strážci hranic: Austrálie XIII (11,12)03:25Walker, Texas Ranger II (16)04:10Ligue 1 Highlights (25)05:05Ligue 1 magazin 23/24
04:30Susedia (4,5)05:40Karate ovce (12-15)06:20Bakugan: Ozbrojená aliance (54)06:35Přátelé VII (7,8)07:25Průměrňákovi III (15-18)09:10Malý Sheldon II (7-10)10:50Susedia (6,7)12:05Dva a půl chlapa V (13,14)13:00Přátelé VII (7,8)13:55Teorie velkého třesku II (17-20)15:35Průměrňákovi III (19-22)17:20Zlatá sedmdesátá V (18,19)18:15Dva a půl chlapa V (15,16)19:10Malý Sheldon II (11,12)20:00Teorie velkého třesku II (21-23)21:15Teorie velkého třesku III (1)21:40Přátelé VII (9,10)22:35Americký táta XI (14,15)23:30Dva a půl chlapa V (15,16)00:25Teorie velkého třesku II (21-23)01:45Teorie velkého třesku III (1)02:10Malý Sheldon II (7,8)02:45Zlatá sedmdesátá V (18,19)03:25Americký táta XI (14,15)04:05Tele Tele
05:55Televizní noviny06:40Co na to Češi07:35MasterChef Česko III (6)08:45Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (7)09:45Don Matteo V (11)10:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (8)11:45Odložené případy VII (13)12:45MasterChef Česko III (7)14:00Tescoma s chutí14:05Don Matteo V (12)15:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (9)16:15Můj přítel Monk III (11)17:15Můj přítel Monk III (12)18:10Kriminálka Miami II (11)19:00Kriminálka Miami II (12)20:00Můj přítel Monk III (15)20:50Můj přítel Monk III (16)21:45Odložené případy VII (14)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (10)23:35Don Matteo V (12)00:45Můj přítel Monk III (15)01:25Můj přítel Monk III (16)02:05Odložené případy VII (14)02:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (10)03:30Chcete být milionářem?05:05Co na to Češi
05:55Snídaně08:30Koření08:50Ulice (4657)09:35Jedna rodina (61)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3028)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (787)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (788)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4658)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:35Survivor Česko & amp; Slovensko III (4)23:35Ulice (3028)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (787)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (788)02:30Televizní noviny03:15Snídaně04:25Riskuj!05:15Áčko
05:30Nemocnice New Amsterdam V (9)06:10Ulice (4198, 4199)07:50Nemocnice New Amsterdam V (9)08:40Gilmorova děvčata III (10, 11)10:25Oteckovia (55, 56)12:20Nekonečná láska (29, 30)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (642)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (643)16:35Na každém kroku (9, 10)18:25Gilmorova děvčata III (12)19:20Gilmorova děvčata III (13)20:15Nekonečná láska (33)21:10Nekonečná láska (34)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (644)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (645)00:30Nemocnice New Amsterdam V (10)01:20Na každém kroku (5, 6)02:50Gilmorova děvčata III (8)04:10Ulice (4198)
07:00Sportovní noviny07:051. FC Saarbrücken - Borussia Mönchengladbach08:45Engadin Snow09:15Dallas Stars - Florida Panthers11:00Ranní Sportovní noviny11:05Seattle Kraken - Vegas Golden Knights13:00Polední Sportovní noviny13:05Telekom Baskets Bonn - JDA Bourgogne Dijon14:45Ligue 1 Highlights (25)16:00Seattle Kraken - Vegas Golden Knights17:45NHL News17:55Tofas Bursa - Unicaja19:55SIG Štrasburk - Cholet Basket22:00Sportovní noviny22:05NHL News22:20Dallas Stars - Florida Panthers00:15Rychlá kola (3/2024)00:35Winnipeg Jets - Nashville Predators03:35Vancouver Canucks - Colorado Avalanche06:15Závěr vysílání
07:00Galatasaray Ekmas - MHP RIESEN08:45Wales - Francie10:301:1 Sport Show (58)11:00New York Knicks - Philadelphia 76ers13:00Dallas Stars - Florida Panthers14:45Tipsport Extraliga play off Preview16:15HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen17:45NBA - akce měsíce17:55Promitheas Patras - Hapoel Holon20:00Ligue 1 Highlights (25)21:05Paris Saint-Germain - OGC Nice23:00New York Knicks - Philadelphia 76ers01:00Ružomberok - Slovan Bratislava03:05Sacramento Kings - Los Angeles Lakers06:15Závěr vysílání
07:00Arsenal FC - FC Porto08:45Liga mistrů UEFA Highlights09:15Schalke 04 - SC Paderborn11:15Bayern Mnichov - 1. FSV Mainz 0513:00Bundesliga Highlights (25)14:00Bundesliga special (15)14:30Bologna FC - Inter Milán16:15Janov CFC - AC Monza Brianza18:15LaLiga Talking Football (6)18:45LaLiga Highlights (28)19:45LaLiga World (32)20:15Atlético Madrid - Inter Milán23:15Liga mistrů UEFA Highlights23:45Liga mistrů UEFA Highlights00:15AC Milán U19 - Real Madrid U1902:15Serie A Full Impact (28)02:35Závěr vysílání
07:00Bologna FC - Inter Milán08:45Real Madrid - Celta Vigo10:45LaLiga Talking Football (6)11:15ACF Fiorentina - AS Řím13:00Made In Italy - Matheus Henrique13:15Made In Italy - Valentin Gendrey13:30Arsenal FC - FC Porto15:25Liga mistrů UEFA Highlights15:55AC Milán U19 - Real Madrid U1918:15SS Lazio - Udinese Calcio20:00Serie A Full Impact (28)20:30Borussia Dortmund - PSV Eindhoven23:15VfB Stuttgart - Union Berlín01:15Bundesliga special (16) - To nejlepší z února01:45LaLiga Highlights (28)02:45LaLiga World (32)03:10Závěr vysílání
09:00TVB Stuttgart - SC DHfK Leipzig10:30UCAM Murcia - AEK Betsson BC12:30SD Amorebieta - CD Leganés14:30World Rookie Tour Finals - Freestyle Ski & amp; Snowboard15:00Formule 1 - Velká cena STC Saudské Arábie 202417:00Chasing The Dream (2)17:15RC Lens - Stade Brestois19:15Český motorsport 2024 (1)19:451:1 Sport Show (54)20:25New Zealand Winter Games Big Air Team Challenge20:55Lenovo Tenerife - Pinar Karsiyaka23:00Deportivo Alavés - Rayo Vallecano01:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Klobouk dolů21:10Na plovárně s Oldřichem Uttendorfským21:35Příběhy rukopisů: Alenka v říší divů Lewise Carrolla (1/4)22:05Rok české hudby - Radoslav Kvapil 9022:45Bedřich Smetana: Medvěd22:50S profesorem Františkem Dvořákem za moderními českými výtvarníky23:05Quentin Blake: ilustrace mého života00:05Bohové a hrdinové antických mýtů00:25Sting a Shaggy na zámku Hérouville01:20Frida Kahlo (1/3)02:20Brněnský tramping02:50Národ03:05Uchem jehly03:35Římov03:50Crescendo04:45Plasty: do raket i na silonky
06:40Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sisi21:50Policajt22:35Domina23:30Továrna na panenky00:20Babylon Berlín01:05Sisi02:00Policajt02:40Případy detektiva Murdocha03:25Případy detektiva Murdocha
00:25Fargo01:10Rozsudek smrti02:45Dredd04:1548 hodin05:45Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970\'s06:00Zoom In06:15Zoom In06:30Close Up07:05Close Up07:35Naši a já09:20Velký flám11:35Kleopatra13:15Kleopatra14:55Bomber16:40Super náhradník18:30Mistrův syn20:30Ghost Rider 2: Duch pomsty22:00Cesta draka23:45Dracula
04:00Capote06:00Znovu Paříž07:45Black Adam09:50Přátelé IX. (4): Žraloci10:15Přátelé IX. (5): Jak Phoebe slavila narozeniny10:40Přátelé IX. (6): Mužská chůva11:15Tintinova dobrodružství13:05Benga v záloze14:55Znovu se zamilovat16:45Zkrocená hora19:00Temný případ (5): Tajný osud veškerého života20:00Temný případ (6): Strašidelné domy21:00East New York (11): Podle pravidel21:45Tokyo Vice (8)22:50Slečna bestie00:30Odliv01:55East New York (11): Podle pravidel02:40Tokyo Vice (8)
00:13Bořek Stavitel 25/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 26/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 11/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 12/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 13/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 39/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 23/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 43/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 44/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 13/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 23/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 24/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 19/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 4/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 5/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 20/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 33/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 32/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 33/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 3/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 7/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá06:00Trojčata 37/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 38/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 39/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 63/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 64/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 8/4 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:22Simon 49/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 25/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:40Robozáchranáři 21/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchraná07:55Berry a Dolly 9/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 10/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 11/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:11Moje kamarádka Conni 15/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 16/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pan Jezevec a paní Liška 25/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro08:47Pan Jezevec a paní Liška 26/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro09:01Účíme se s kamarádem Timmym 2/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový09:07Messyho skvělá dobrodružství 25/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 26/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 1/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 1/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 13/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 15/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 16/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 21/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 9/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla11:16Lokomotiva Tomáš 5/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 6/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 19/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 20/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 41/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 42/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 6/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 7/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 50/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 51/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 52/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 26/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 15/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 16/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 23/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 5/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 6/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:23Daisy a Ollie 21/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 4/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů a15:36Woozle a Pip 5/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů a15:43Taina a strážci Amazonie 25/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 26/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 26/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Pan Jezevec a paní Liška 45/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:43Pan Jezevec a paní Liška 46/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:56Pošťák Pat17:12Hrdinové velkoměsta 16/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:30Požárník Sam 22/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 23/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 6/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr17:58Messyho skvělá dobrodružství 22/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:09Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:22Berry a Dolly 12/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 13/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 1/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 17/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:14Pettson a Fiškus 18/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:27Franklin a Přátelé 10/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých d19:50Účíme se s kamarádem Timmym 11/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 12/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 13/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 23/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 6/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:29Pan Jezevec a paní Liška 7/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:42Lokomotiva Tomáš 19/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 6/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 7/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 8/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 6/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 1/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 2/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 43/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 1/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 2/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:05Motýlek02:30Děti Anakondy03:55Ve stínu gangu05:15Zoom In05:25Zoom In05:35Zoom In05:40Zoom In05:50Zoom In06:00Hibernatus07:40Ip Man 4: The Finale09:45Muž na hraně11:30Všichni jsou v pohodě13:15Banánový Joe15:00Království prstenu16:40Království prstenu18:20Super 820:25Street Fighter: Poslední boj22:00Nocturna23:40Vymítač ďábla: Zrození
00:45Cesta02:15Kdo zachrání Grace B.Jonesovou04:00Přestávka04:45Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem06:00Heidi, děvčátko z hor07:50Šeptající ostrov09:10Fame: Cesta za slávou10:55Starostka Dortíková12:20Návrat domů13:50Pytel mouky15:20Kouzelný svět Davida Copperfielda17:15Kupec benátský19:25Nestanu se tvojí ženou21:00Vivárium22:35Podfuk
00:00Přestávka04:45Krásky ve válce06:15Děti bez hranic07:45Skore - Hokejový muzikál09:15Šťastný drak10:50Až najdu domov14:15Tygři železnice16:15Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů17:50Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona19:25Jack Hunter: Nebeská hvězda21:00Odklad22:30Krvácející srdce23:00Přestávka
00:50After: Tajemství02:30Boží květ04:00Přestávka05:00Vyhlášení války06:40Vánoce tří medvědů08:05Sammyho dobrodružství 3D09:30Matčin stín11:10Strážce majáku12:45Vánoce jsou zrušeny14:20Můj nejlepší přítel15:55Španělská královna18:00Akta Pentagon: Skrytá válka20:00Nádech pro lásku21:55Bitva o Hill 6023:55The Boy
01:35Inju, bestie ve stínu03:15Vrah Z Instagramu04:00Přestávka05:35Mandie a poklad Čerokíů07:45Agatha Christie\'s Marple - S6, EP. 309:25Bernie11:45Krádež legendy13:30Agatha Christie\'s Marple - S1, EP. 115:45Hercule Poirot - Dobrodružství claphamské kuchařky16:50Hercule Poirot - Vražda v Mews17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 119:55STARS! - EP. 26 - Idris Elba20:00Podnájemník21:55Alibi na klíč23:50Žít ve strachu
00:00Apokalypsa: Válka světů 1 - Zeď (5)00:45Hitlerovo americké bojiště 1 - Útok z hlubin (1)01:30Narkobaroni a jejich pád 1 - Neviditelný kartel (2)02:15Jak chytit pašeráka 6 - Míchačka metamfetaminu a pračka peněz (7)03:00Jak chytit pašeráka 2 - Mámin perník (1)03:45Aljaška: Noví osadníci 1 - Na tenkém ledu (7)04:30Prokletí tuňáci - speciál 1 - Všechno může být jinak (17)05:15Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr 5 - V hlavní roli řetězy (2)06:00Skvělý dr. Pol 1 - Problém s ovcemi (3)07:00Tajemství oceánů 2 - Vzestup Říma (15)08:00Tajemství oceánů 3 - Podmořské nukleární bojiště (1)09:00Umění přežít: Africké safari 1 - Hora nosorožců (4)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Naprostá tma (8)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 3 - Odvážní piloti (8)15:00Továrna na jídlo 4 - Když se zelenina zelená (10)15:30Továrna na jídlo 4 - Čas na nálev (23)16:00Zákulisí letiště Sydney 1 - VIP osoby (5)17:00Vězněm v cizině 12 - Láska za mřížemi (1)18:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 3. díl (3)20:00Nacistické megastavby: Ruská válka 1 - Bitva o Kursk (2)
00:30Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci 99 - Na lovu: Afričtí zabijáci (1)01:18Divoká Jižní Afrika 1 - Zabijáci z Kalahari (3)02:06Divoká Jižní Afrika 1 - Země gigantů (2)02:54Jihoafrická republika: kolébka zabijáků 2017 - Jihoafrická republika: kolébka zabijáků (1)03:40Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)04:26Divoká Jižní Afrika 1 - Zabijáci z Kalahari (3)05:13Divoká Jižní Afrika 1 - Země gigantů (2)06:00Americká divočina 2 - Apalačskou stezkou (5)06:25Americká divočina 2 - Záhady Údolí smrti (2)06:50Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)07:39Hadi ve městě - výběr 1 - Léto se Siouxsie (1)08:26Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Filipíny (1)09:16Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)10:05Hadi ve městě - výběr 1 - Léto se Siouxsie (1)10:53Hadi ve městě - výběr 1 - Vše pod kontrolou (2)11:42Hadi ve městě - výběr 1 - Kobra vetřelec (3)12:26Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Filipíny (1)13:17Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)14:04Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Mexiko (3)14:51Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Arábie (4)15:37Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)16:24Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)17:11Skvělý dr. Pol 4 - Co té krávě jenom je? (10)18:00Vítejte u šimpanzů 1 - Jaký otec, taková dcera (06)18:48Disneyho říše zvířat 2 - Žirafy na trati (2)19:37Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)20:26Vítejte u šimpanzů 1 - Jaký otec, taková dcera (06)21:15Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)22:03Skvělý dr. Pol 4 - Co té krávě jenom je? (10)22:52Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)23:41Vítejte u šimpanzů 1 - Jaký otec, taková dcera (06)
00:05FBI - Agenti řeší případy00:30Technické katastrofy01:15Dějiny v číslech02:00Špinavé prádlo02:45Válka budoucnosti03:35Druhá světová válka: Cena říše04:25Skutečný hon na Rudý říjen05:10Zdi06:00Lovci opálů07:00Na 18 kolech ve Vietnamu08:00LEGO Masters - Velká Británie09:00Fantastické inženýrství10:00Život v sevření mrazu11:00Na 18 kolech ve Vietnamu12:00Pobřežní stráž USA13:00Fantastické inženýrství14:00Lovci opálů15:00Život v sevření mrazu16:00LEGO Masters - Velká Británie17:00Pobřežní stráž USA18:00Technické katastrofy19:00LEGO Masters - Velká Británie20:00Život v sevření mrazu: Kanada21:00Druhá světová válka: Cena říše22:05Diktátoři23:05Špinavé prádlo
01:25Italská města, italské chutě01:50Utajený šéf02:40Váš dokonalý domov03:40Dům snů04:25Až je koupím, budou mý!05:10Jít nebo zůstat?06:00Dům snů06:55Dům snů - Domov, sladký domov07:50Velkolepé plány - Nový Zéland08:50Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších09:50Nejnebezpečnější cesty do školy10:50Italská města, italské chutě11:20Domove, domove, sladký a řecký12:20Jít nebo zůstat?13:20Váš dokonalý domov14:30Až je koupím, budou mý!15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Domove, domove, sladký a řecký17:55Utajený šéf18:55Jít nebo zůstat?19:55Až je koupím, budou mý!20:50Váš dokonalý domov22:00Jonesovi23:55Lásce v patách
06:00Rození obchodníci: AMC Pacer - Kalifornie (S12E05)07:00Rození obchodníci: 1. díl (S14E01)08:00Jak se to dělá: Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy (S22E01)08:30Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky (S08E04)09:00Recyklační tým: Bývalá konzervárna (S03E12)09:30Bitvy o zavazadla: 7. díl (S01E07)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 13. díl (S04E13)11:00Lovci odpadu: 7. díl (S14E07)12:00Rození obchodníci: Messerschmitt KR200 (S12E15)13:00Záchrana starých aut: Tvrdohlavý tahač (S01E04)14:00Záchrana starých aut: Plechový Bel Air (S01E05)15:00Záchrana starých aut: Blazer z Black Hills (S01E06)16:00Schováno v kůlnách: Výhodná koupě (S02E27)16:30Bitvy o zavazadla: 3. díl (S01E03)17:00Rození obchodníci: 6. díl (S18E06)18:00Jak to dělají?: Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko (S14E05)18:30Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola (S02E13)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: Pinballový kouzelník (S06E17)20:00Záchrana starých aut: Burt Reynolds za hubičku (S02E06)21:00Rození obchodníci: 2. díl (S18E02)22:00Auta za milion dolarů: Tak daleko jsme se nedostali... (S01E06)23:00Rození obchodníci: Dodávka Dodge A100 (S14E07)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 3. díl (S01E03)02:00Záchrana starých aut: Burt Reynolds za hubičku (S02E06)03:00Rození obchodníci: 2. díl (S18E02)04:00Rození obchodníci: 10. díl (S17E10)05:00Lovci odpadu: 8. díl (S16E08)
06:00How Do They Do It?: Sails, Ceremonial Swords06:24How Do They Do It?: Guitar Amplifier, Clay Pots06:48How Do They Do It?: Petronas Window Cleaners07:12How Do They Do It?: RVs, Chupa Chups07:36How Do They Do It?: Mushrooms, Maps08:00Secret Space Escapes: Point of No Return08:48Secret Space Escapes: Fatal Re-Entry09:36Secret Space Escapes: Stranded10:24Alaska Mega Machines: Gargantuan Off The Grid11:12Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic12:00How It\'s Made: Tin Whistles, Horn Products12:24How It\'s Made: Motorcycle Goggles, Handbuilt Jukeboxes12:50How It\'s Made: Peaked Caps, Custom Water Heaters13:14How It\'s Made: Dream Cars: Bentley Mulsanne13:38How It\'s Made: Dream Cars: Chevrolet Camaro14:02How It\'s Made: Dream Cars: Porsche Panamera14:26Lost Beasts of the Ice Age16:02Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Do We Live in The Matrix?16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Are We All Bigots?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Why Do We Lie?18:30How Do They Do It?: Fertiliser, Maple Syrup18:55How Do They Do It?: Basmati Rice, Mechanical Birds19:20How Do They Do It?: Hearing Aids, Trains19:45How Do They Do It?: Remotely Operated Vehicles20:10How It\'s Made: Motion Sensors; Belt Loaders; Pheasant Breeding; Diving Helmets20:35How It\'s Made: Rawhide Lampshades; Chocolate Chip Cookies; MRI Scanners21:00In Search Of Monsters: Mothman21:50In Search Of Monsters: The Jersey Devil22:40The Alaska Triangle: Kodiak Dinosaur23:30The Alaska Triangle: Gold Rush Ghost Town01:10Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is a Zombie Apocalypse Possible?02:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Are Aliens Inside Us?02:48Blowing Up History: Lost Temples Of The Jungle03:36Blowing Up History: Hunt For King Arthur\'s Castle04:24How It\'s Made: Slate Tiles, Hot Dog Carts04:48How It\'s Made: Racing Leathers, Wood Rocking Chairs05:12How It\'s Made: Mountain Bikes, Lever Action Rifles05:36How It\'s Made: Saunas, Wheelchair Lifts
06:00Zápisky detektiva: Fantom La Palmy (S01E05)08:00Znaky psychopata: 6. díl (S01E06)08:30Znaky psychopata: 1. díl (S01E01)09:00Znaky psychopata: 7. díl (S01E07)09:30Znaky psychopata: 2. díl (S01E02)10:00Vražda o páteční noci: Vrahova sázka (S02E03)11:00Vražda o páteční noci: Kdo zastřelil Darrenta Williamse? (S02E04)12:00Osobní kamery pro policii: Nepředvídatelný (S04E17)13:00Osobní kamery pro policii: Ozbrojená odpověď (S04E19)14:00Vražedné nahrávky: 1. díl (S02E01)15:00Vražedné nahrávky: 4. díl (S02E04)16:00Rozlousknuté vraždy: Smrt za úsvitu (S02E04)17:00Rozlousknuté vraždy: Smrtelné setkání (S02E05)18:00Rozsudek: Panika na dálnici Parkway (S04E02)19:00Rozsudek: Rodinné prokletí (S04E03)20:00Nejhorší noční můra: Bez možnosti útěku (S06E09)21:00Zločiny v reálném čase: Na lovu (S02E05)22:00Osobní kamery pro policii: 2. díl (S05E02)23:00Vražda v srdci země: Něco se jí stalo (S06E07)01:00Zločiny v reálném čase: Na lovu (S02E05)02:00Osobní kamery pro policii: 2. díl (S05E02)03:00Rozsudek: Panika na dálnici Parkway (S04E02)04:00Osobní kamery pro policii: Nepředvídatelný (S04E17)05:00Osobní kamery pro policii: Ozbrojená odpověď (S04E19)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie: Do třetice všeho dobrého (S04E22)06:007 malých Johnstonů: 7. díl (S07E07)07:00450kg sestry: 18. díl (S04E18)08:00450kg sestry: 19. díl (S04E19)09:0090denní snoubenci: 10. díl (S10E16)11:00Neočekávané: 13. díl (S04E13)12:007 malých Johnstonů: Brusinkový masakr (S07E12)13:00SOS: Zachraňte mi kůži: 5. díl (S02E05)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Spálené mosty a hořké pravdy (S05E09)16:00450kg sestry: 18. díl (S04E18)17:00450kg sestry: 19. díl (S04E19)18:00Neočekávané: 13. díl (S04E13)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Hrozný pohled (S03E04)20:00Láska v překladu: 5. díl (S01E05)21:00Deníky 90 dní: Dej mi všechnu svou lásku (S05E02)22:00Láska mimo civilizační sítě: Otřesy (S01E02)23:00Mé podivné těhotenství: Shilo, Katrina a Deb (S01E05)01:00Láska v překladu: 5. díl (S01E05)02:00Deníky 90 dní: Dej mi všechnu svou lásku (S05E02)02:50Láska mimo civilizační sítě: Otřesy (S01E02)03:40SOS: Zachraňte mi kůži: 5. díl (S02E05)04:30Neočekávané: 13. díl (S04E13)
06:00Má pekelná kočka: Můj přítel versus má kočka (S06E01)06:50Má pekelná kočka: Přichází bouřlivá Katrina (S07E04)07:40Veterinární policie Filadelfie: Městská farma na štěňata (S12E14)08:30Akvária na míru: Akvárium pro Adriana Petersona (S07E14)09:25Pitbulové a propuštění trestanci: Bratrova záchrana (S09E03)10:20Má pekelná kočka: Čtyři slepé kočky (S07E02)11:15Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)12:10Akvária na míru: Hadí terárium Dwighta Howarda (S07E12)13:05Pitbulové a propuštění trestanci: Záchrana štěněte (S09E01)14:00Setkání celebrit se zvířaty: Lenochod překvapí Kriten Bell (S01E03)14:30Setkání celebrit se zvířaty: Melissa Joan Hart a dilema s delfínem (S01E04)15:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Nejlepší psi pro rodiny (S01E02)16:00Má pekelná kočka: Střelené bezsrsté (S07E05)17:00Veterinární policie Filadelfie: Dům hrůzy (S12E15)18:00Akvária na míru: Elegantní akvárium pro Anthonyho Davise (S07E15)19:00Pitbulové a propuštění trestanci: 4. díl (S09E04)20:00Jak žraloci loví21:00Sharktacular 201622:00Na pokraji Aljašky: Vlci na prahu (S01E09)23:00ZOO: Mláďata v Queensu (S05E03)01:30Pitbulové a propuštění trestanci: 4. díl (S09E04)02:15ZOO: Mláďata v Queensu (S05E03)03:00ZOO: Malý fenk, velké srdce (S05E04)03:45Veterinární policie Filadelfie: Dům hrůzy (S12E15)04:30Akvária na míru: Elegantní akvárium pro Anthonyho Davise (S07E15)05:15Pitbulové a propuštění trestanci: 4. díl (S09E04)
00:05Hart aber fair01:20Spuren des Bösen - Schuld - (Fernsehkrimi, AUT/DEU 2019)02:50Die Unbeugsamen - Drei Frauen und ihr Weg zum Wahlrecht - Aus der ORF-Reihe \"Universum History\"03:40Amazonen - Die wehrhaften Frauen - Aus der ORF-Reihe \"Universum History\"04:25Baja California - Das andere Kalifornien - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"05:10Villengärten in der Toskana - Die Villa Garzoni in Collodi05:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD06:00nano - Die Welt von morgen06:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Alpenpanorama07:30ZIB07:33Alpenpanorama08:00ZIB08:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD08:45nano - Die Welt von morgen09:25Mexikos magische Tierwanderungen - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"10:05Big Bend - Amerikas wildeste Grenze - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"10:50Mit Herz am Herd - Jägerschnitzel mit Pilzen, Erbsen und Kräuterspätzle11:20Servicezeit11:50Bergauf-Bergab - Das Magazin für Bergsteiger12:20Söhne der Sonne (1/3) - Die Maya13:05Söhne der Sonne (2/3) - Die Inka13:50Söhne der Sonne (3/3) - Die Azteken14:35Wildes Zentralamerika (1/4) - Im Dschungel von Honduras15:15Wildes Zentralamerika (2/4) - In den Hügeln Costa Ricas16:00Wildes Zentralamerika (3/4) - Im Vulkanland Guatemalas16:45Wildes Zentralamerika (4/4) - In Panamas Wäldern17:30nano - Die Welt von morgen18:00heute18:183sat-Wetter18:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD19:00Tagesschau19:15Ukraine - Kinder im Krieg - Film von Anna Zhukovets20:40Erlebnisreisen: Portugal - Roadtrip von Süd nach Nord - Film von Valentin Rahmel, Benjamin Gelhaar21:00ZIB 221:25Die Misswahl - Spielfilm, Großbritannien/Frankreich 2020 (Misbehaviour)23:0510 vor 1023:35STÖCKL - Mit Michael Niavarani & amp; Jenny Frankl, Fanny Stapf, Ursula Poznanski und Werner Gruber
00:05Siebzehn01:45Biester - Folge 702:30Biester - Folge 803:15Willkommen Österreich mit Stermann & amp; Grissemann S202404:10Pratersterne S202204:35Hör mal, wer da hämmert - Midlife-Crisis S7E105:00ZIB Zack Mini05:05Wickie und die starken Männer - Die Schatzgräber S4E505:25King Julien - Maurice, der Auserwählte S2E2505:50Baumhausdetektive - Der Fall mit dem schwebenden Geist S1E1506:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Die verzweifelte Prinzessin S201606:30ABC Bär Lied06:35Schmatzo06:50ZIB Zack Mini06:55Hör mal, wer da hämmert - Im Namen der Wahrheit S7E207:15Scrubs - Die Anfänger - Mein Handtaschentrick S3E607:35Modern Family - Dein Leben & amp; ich S7E308:00Modern Family - Ent-Man S7E408:20Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten09:05Q1 Ein Hinweis ist falsch09:45Was gibt es Neues? S202110:30Soko Donau - Freunderlwirtschaft S12E711:15Soko Donau - Der falsche Mann S12E912:00Monk - Mr. Monk tritt einer Sekte bei S6E1112:40Monk - Mr. Monk in Uniform S6E1213:20Monk - Mr. Monk und die dreifache Julie S6E1314:00Monk - Mr. Monk malt S6E1414:45ZIB Flash14:50FIS Skisprung Weltcup Herren Trondheim HS 138 - Das Springen16:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten17:45Q1 Ein Hinweis ist falsch18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:02ZIB Magazin19:15Dok 1 - Leere Kilometer? Österreich pendelt20:05Europa - Kontinent im Umbruch: Mobilität ohne Grenzen20:55Hormonfalle Soja? - Licht und Schatten des Vegan-Booms21:45ZIB 322:00Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Der Lufthansa-Raub22:50Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Banküberfall in Kalifornien23:35Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Die Diamanten-Diebe
00:30Report01:20Die Rosenheim-Cops - Ausgeflogen S13E302:05Um Himmels Willen - Lebendig begraben S3E202:50Seitenblicke02:55Barbara Karlich - Talk um 4 - Meine neue Heimat in Österreich03:50Studio 204:45konkret05:05Wetter-Panorama und Programmvorschau05:30Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Guten Morgen Österreich07:30ZIB07:33Guten Morgen Österreich08:00ZIB08:10Fit mit Philipp08:27Wetter-Panorama08:30Silvia kocht08:55Um Himmels Willen - Millionenerbin S3E309:45Land und Leute S24E510:10Universum - Verhängnisvolle Wildnis - Wie Tiere Katastrophen meistern10:55Report11:45Seitenblicke11:50Wetterschau12:00ZIB12:18Wetter12:20Aktuell nach eins13:00Silvia kocht13:25Sturm der Liebe - Teil 421714:15Die Rosenheim-Cops - Ein Alibi für alle S13E415:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Beziehungskiller Kind?15:57Bundesland heute kompakt16:00ZIB16:05Aktuell nach fünf16:30Studio 217:30konkret17:44infos & amp; tipps17:48Lotto 6 aus 45 mit Joker17:59Bundesland heute Service18:00Bundesland heute18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:05Seitenblicke19:15Faltenfrei20:50Autofocus - Ständig in Kontakt S202421:00ZIB 221:30WELTjournal - Angriff auf den Westen - Putin und die US-Präsidenten22:25WELTjournal + - Die andere Seite - An Putins Front23:15Im Namen meines Sohnes
00:10Erbe Österreich - Wien, wie es einmal war (3/3)00:55Was schätzen Sie..?01:45Erbe Österreich - Wiener Lifestyle - Knödel, Gulasch, Mazzes (3/3)02:30Erbe Österreich - Wiener Grätzelgeschichten (3/3) - von Kagran bis Strebersdorf03:20Erbe Österreich - Wien, wie es einmal war (3/3)04:05Was schätzen Sie..?04:50Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv05:05Landleben - Semmering und Voralpen05:35Kultur Heute06:00WETTER/INFO07:55Adj\'Isten magyarok08:30ORF III AKTUELL12:00ORF III Themenmontag - Die Garten-Tricks12:50Expeditionen - Wunderwelt Garten (1/2): Die heimliche Wildnis13:40Expeditionen - Wunderwelt Garten (2/2): Paradies für Mensch und Tier14:30Land der Berge - Der Traunstein - Wächter des Salzkammerguts15:20Expeditionen - Unsere Wilde Schweiz: Der Waadtländer Jura16:15Expeditionen - Unsere Wilde Schweiz: Jungfrauenregion17:10Dinner für Zwei - Eva Maria Marold & amp; Clemens Haipl17:45Dinner für Zwei - Lilian Klebow & amp; Alfons Haider18:18ORF III AKTUELL am Abend18:25Nachrichten in Einfacher Sprache18:30Österreich Heute - Das Magazin18:45Kultur Heute19:15Heimat Österreich - Vom Murtal ins Zirbenland20:05Landleben - An der Schlögener Schlinge20:55Landleben - Am Attersee21:30Werner Grubers Experimentalküche: - Vom Urknall zum perfekten Schweinsbraten22:15treffpunkt medizin - Lebenselixier Licht - Wie Farben unseren Körper steuern23:00Heimat Österreich - Vom Murtal ins Zirbenland23:45Landleben - An der Schlögener Schlinge
01:15Motorhome - Formel 1 GP von Suadi Arabien 2024: Die Analyse, Highlights aus Jeddah01:45Funsport02:00Sport 2002:15World Judo Tour 2024 - Grand Prix Linz Tag 3, Highlights04:00FIS Skisprung Herren Weltcup 2023/2024 - RAW Air HS 134, Highlights aus Oslo05:00Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 205:21Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien05:38Silent Sports + - Nordische Kombination Herren Seefeld 202206:01Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 706:25Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 806:37Silent Sports + - Biathlon 4x7,5 km Staffel Herren Hochfilzen 202307:00Yoga Magazin - Folge 17007:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12008:00Snowboard Spring Battle 2024, Highlights aus Flauchauwinkl09:00Motorsport World Rallye Raid Championship 2024 - Abu Dhabi Dessert Challenge, Highlights10:00Tischtennis Bundesliga Herren Wr. Neustadt - Stockerau, Highlights aus Wr. Neustadt12:00Schätze aus dem ORF-Archiv: Formel 1 Grand Prix 2007 Brasilien14:00Sport 2014:15World Judo Tour 2024 - Grand Prix Linz Tag 3, Highlights16:00FIS Skisprung Herren Weltcup 2023/2024 - RAW Air HS 134, Highlights aus Oslo17:00Funsport17:10LIVE FIS Skisprung Damen Weltcup 2023/2024 - HS138 aus Trondheim18:50Funsport19:00Sport 2019:15FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Slalom der Herren, Highlights aus Kranjska Gora20:15FIS Ski Alpin Weltcup 2023/2024 - Slalom der Damen, Highlights aus Are21:15Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1122:00Snowboard Spring Battle 2024, Highlights aus Flauchauwinkl23:00Motorsport World Rallye Raid Championship 2024 - Abu Dhabi Dessert Challenge, Highlights
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Sněhové zpravodajství19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2403:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 2001:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00Máša a Medvěd05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Idefix a smečka Nepoddajných07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Úsvit Croodsových08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie ™ Princezna a zpěvačka10:50Máša a Medvěd11:00Spirit volnost nadevše11:30Spirit volnost nadevše12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Agentka 20317:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Úsvit Croodsových20:00ASTÉRIX A PŘEKVAPENÍ PRO CAESARA21:20The Owl & amp; Co.21:30Barbie - Na to jsou potřeba dva22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:25Archiv D: Bláhový dědek05:45Branky, body, vteřiny06:00Florbal: Livesport Superliga08:25PanoramaL09:00BBV po 25 letech09:15Skoky na lyžích: SP Norsko11:15Biatlon: SP USA11:55Běžkotoulky12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Fotbal: Magazín EURO 202413:25Fotbal: Liga mistrů UEFA14:00Fotbal: Magazín UEFA14:50Sokolský zpravodaj15:00Sportovní legendy: Květoslav Mašita15:15Motorismus: Svět motorů15:50Skoky na lyžích: SP NorskoL17:50Florbal: Livesport SuperligaL20:20Skoky na lyžích: SP Norsko21:55Fotbal: TCL V Repre23:00Fotbal: Liga mistrů UEFAL23:35Motorismus: Svět motorů00:05Branky, body, vteřiny00:20Skoky na lyžích: SP Norsko02:15Skoky na lyžích: SP Norsko03:50Branky, body, vteřiny04:05Fotbal: TCL V Repre
04:30Skoky na lyžích05:30Skoky na lyžích07:00Cyklistika08:30Skoky na lyžích09:30Cyklistika10:30Cyklistika11:00Jezdectví12:00Cyklistika12:30Atletika14:00Skoky na lyžích15:00Skoky na lyžích15:45Skoky na lyžích17:45Běžecké lyžování18:00Skoky na lyžích19:45Cyklistika21:00Skoky na lyžích22:00Jezdectví23:00Cyklistika23:45Cyklistika00:30Skoky na lyžích01:30Skoky na lyžích03:00Závěr vysílání
04:00Biatlon04:30Atletika06:00Judo07:00Motokros07:45Motokros08:30Cyklistika09:30Skoky na lyžích10:30Powerboat11:00Běžecké lyžování12:30Cyklistika14:00Cyklistika14:15Cyklistika16:00Cyklistika17:30Cyklistika18:00Cyklistika18:30Cyklistika19:30Alpské lyžování20:00Golf20:30Běžecké lyžování22:00Triatlon23:00Motokros23:30Motokros00:00Biatlon00:30Biatlon01:00Cyklistika02:00Cyklistika03:00Závěr vysílání
04:30Skoky na lyžích05:30Skoky na lyžích07:00Cyklistika08:30Skoky na lyžích09:30Cyklistika10:30Cyklistika11:00Jezdectví12:00Cyklistika12:30Atletika14:00Skoky na lyžích15:00Skoky na lyžích15:45Skoky na lyžích17:45Běžecké lyžování18:00Skoky na lyžích19:45Cyklistika21:00Skoky na lyžích22:00Jezdectví23:00Cyklistika23:45Cyklistika00:30Skoky na lyžích01:30Skoky na lyžích03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar VII.13:30Totalcar VII.14:00Lovci pokladů II.15:00Lovci pokladů II.16:00Hvězdná brána: Atlantida III.16:55Hvězdná brána: Atlantida III.17:55Tým SEAL V.18:55Tým SEAL19:55Lovci pokladů III.20:55Lovci pokladů III.21:55Tým SEAL V.22:55Tým SEAL00:00Hvězdná brána: Atlantida III.00:55Hvězdná brána: Atlantida III.01:50K poctě zbraň02:45K poctě zbraň04:00Teleshop
07:05Totalcar I.07:40Zelenáč V.08:35Zelenáč V.09:30Profil zločinu V.10:30Profil zločinu V.11:40Zelenáč V.12:30Zelenáč V.13:25Macgyver I.14:20Macgyver I.15:20Bones Xi.16:15Csi Iii.17:10Castle I.18:05Castle I.19:05Macgyver I.20:00Macgyver I.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.23:50Macgyver I.00:45Macgyver I.01:45Námořní vyšetřovací služba XVI.02:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:05Green 25 Ix.06:40Hvězdná brána: Atlantida I.07:40S.w.a.t. Vi.08:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:30Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.10:20Lovci pokladů II.11:20Ten, kdo tě chrání II.12:20Ten, kdo tě chrání II.13:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.15:10Hvězdná brána V.16:05Hvězdná brána V.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05S.w.a.t. Vi.19:00Lovci pokladů II.20:00Dr. House V.21:00Dr. House V.21:55Dr. House V.22:55Děti Anakondy00:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.01:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.02:25Strážce pořádku IV.03:05Strážce pořádku IV.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Little House On The Prairie I.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland I.14:30Ranč Heartland I.15:30Brousko Ii.16:35Little House On The Prairie I.17:45Divoké včely I.18:50Brousko Ii.19:55Brousko Ii.21:10Ranč Heartland I.22:10Ranč Heartland I.23:05Little House On The Prairie I.00:20Divoké včely I.01:20Ranč Heartland I.02:15Ranč Heartland I.03:00Brousko Ii.04:00Teleshop
00:25Dina - Voll verliebt02:05Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:30Iberien - Waldparadies Europas03:30Schlangen - Wahrheit und Mythos04:25Das Reich der Brillenbären05:15Das Elefantenkrankenhaus06:00First Ladies - Frau. Macht. Politik.06:45Die wildeste Stadt der Welt: Anchorage07:35Die wildeste Stadt der Welt: Anchorage08:30Iberien - Waldparadies Europas09:25Schlangen - Wahrheit und Mythos10:20Das Reich der Brillenbären11:10Das Elefantenkrankenhaus12:00Das Walross und der Whistleblower13:30Dina - Voll verliebt15:15RBG - Ein Leben für die Gerechtigkeit16:55Unantastbar - Der Fall Harvey Weinstein18:35Aufbruch der schwarzen Krabben19:25Hitlers Baumeister20:15Hitlers Baumeister21:05Winston Churchill - Ikone des 2. Weltkriegs22:00Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe22:50Toxic Beauty
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Die Bachelors22:15RTL Direkt22:35stern TV
00:00Condor00:50Dark Winds - Der Wind des Bösen01:35CSI: Cyber02:15Im Namen des Gesetzes03:05Im Namen des Gesetzes03:50CSI: Miami04:35Guy Georges: Die Bestie der Bastille05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10Peter Bergna: Mord statt Scheidung08:40CSI: New York09:25CSI: New York10:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:45Im Namen des Gesetzes12:35Im Namen des Gesetzes13:25Dark Winds - Der Wind des Bösen14:10Bring on the Dancing Horses - Die Killerin vor der Tür14:50Partisan - Farm des Bösen15:40CSI: Cyber16:25CSI: Miami17:10CSI: Miami17:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:40Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Cyber20:15Familien: Mord und Totschlag21:05The Disappearance of William Tyrrell - Der Junge im Spiderman Kostüm22:00Moment of Proof - Der letzte Beweis22:35Moment of Proof - Der letzte Beweis23:05Moment of Proof - Der letzte Beweis23:40Moment of Proof - Der letzte Beweis
00:25Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!01:20Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!02:05Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Eva Longorias Mexiko10:55Einfach kochen mit Mary11:20Einfach kochen mit Mary11:45Herr Raue reist! So schmeckt die Welt12:30Mit Gebäck im Gepäck - um die Welt mit Paul Hollywood13:00Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club13:50Jamie At Home14:20Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!15:20Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!16:10Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!17:05Shopping Queen17:55Zwischen Tüll und Tränen18:45Mit Gebäck im Gepäck - um die Welt mit Paul Hollywood19:10Jamie At Home19:40Jamies 30 Minuten Menüs20:15Die außergewöhnlichsten Hotels der Welt21:05Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume22:00Mein Design - Wohnträume werden wahr22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
00:10Harte Ziele 202:00Teleshopping04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:00Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:45Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:25Law & amp; Order08:10Burn Notice09:00Burn Notice09:40Burn Notice10:35Matlock11:25Matlock12:25Renegade - Gnadenlose Jagd13:10Renegade - Gnadenlose Jagd14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alf16:10Alf16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Van Helsing22:35King Arthur
00:05Club der roten Bänder00:55McLeods Töchter01:40Parker Lewis - Der Coole von der Schule02:05Parker Lewis - Der Coole von der Schule02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Der Knastarzt16:55Club der roten Bänder17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:30Magda macht das schon!21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:05Law & amp; Order: Special Victims Unit00:50Law & amp; Order: Special Victims Unit01:30Law & amp; Order: Special Victims Unit02:15Teleshopping03:15Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:50Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:15Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:50Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:35Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15So klingt Deutschland. Die 50 beliebtesten Music-Acts
00:30Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland05:50Die Oktonauten06:05CoComelon06:10Billy - Der Cowboy Hamster06:20Billy - Der Cowboy Hamster06:30Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Blaze und die Monster-Maschinen08:25Petronix Defenders08:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:20Hello Kitty: Super Style!09:30Hello Kitty: Super Style!09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:25Voll zu spät!10:55Grizzy & amp; die Lemminge11:20Barbie - Ein verborgener Zauber11:50Barbie - Ein verborgener Zauber12:15DreamZzz12:40Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so12:50Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so13:10Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Agent 20315:05Voll zu spät!15:25Voll zu spät!15:40Ninjago - Aufstieg der Drachen16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:30Angelo!16:45Woozle - Die Serie16:55Woozle Goozle17:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:35Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:25ALVINNN!!! und die Chipmunks19:40ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Snapped - Wenn Frauen töten22:05Snapped - Wenn Frauen töten23:05Snapped - Wenn Frauen töten
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Die Oktonauten auf dem Festland06:50Die Oktonauten07:05CoComelon07:10Billy - Der Cowboy Hamster07:20Billy - Der Cowboy Hamster07:30Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:55Super Wings09:05Super Wings09:25Batwheels09:35Batwheels09:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:20Hello Kitty: Super Style!10:30Hello Kitty: Super Style!10:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:25Voll zu spät!11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Barbie - Ein verborgener Zauber12:50Barbie - Ein verborgener Zauber13:15DreamZzz13:40Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so13:50Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so14:10Willkommen bei den Louds14:40SpongeBob Schwammkopf14:50SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Agent 20316:05Voll zu spät!16:25Voll zu spät!16:40Ninjago - Aufstieg der Drachen17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:30Angelo!17:45Woozle - Die Serie17:55Woozle Goozle18:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:35Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:25ALVINNN!!! und die Chipmunks20:40ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten00:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:25Snapped - Wenn Frauen töten03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05CSI: NY05:50CSI: NY06:35CSI: NY07:30CSI: Den Tätern auf der Spur08:25CSI: Den Tätern auf der Spur09:20CSI: Den Tätern auf der Spur10:10CSI: Miami11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami12:55vox nachrichten13:00Zwischen Tüll und Tränen14:00Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15CSI: Vegas21:10CSI: Vegas22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:10Bones - Die Knochenjägerin01:05Bones - Die Knochenjägerin01:45Wissenshunger02:05Teleshopping05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:50Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:35Verklag mich doch!09:40Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:50Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:40Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap21:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap22:15Einmal Camping, immer Camping23:30Ab ins Beet! Die Garten-Soap
00:15Jednohubky00:30Šéfkuchařka Mary00:50Paul Hollywood hltá Japonsko01:40Mary se nedá vyvést z míry02:00Programové tipy06:00Dorty snů - Kanada07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Luxus za pár korun08:30Farebný Svet s Mimi09:00Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších10:00Mistrovské pečení11:15Jednohubky11:30Šéfkuchařka Mary12:00Paul Hollywood hltá Japonsko13:00Dorty snů - Kanada14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Luxus za pár korun15:30Farebný Svet s Mimi16:00Mistrovské pečení - Nový Zéland17:00Mistrovské pečení18:15Jednohubky18:30Šéfkuchařka Mary19:00Paul Hollywood hltá Japonsko20:00Koláče a nákypy21:00Hodný kuchař, zlý kuchař21:30Hodný kuchař, zlý kuchař22:00Luxus za pár korun22:30Farebný Svet s Mimi23:00Mistrovské pečení
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (72)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (74)06:55Blue (109)07:05Blue (110)07:10Blue (111)07:25Blue (112)07:30Blue (113)07:40Blue (114)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (5)08:25Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (19)08:55MICKEYHO KLUBÍK (67)09:25MICKEYHO KLUBÍK (69)10:50Greenovi ve velkoměstě (73)11:20Greenovi ve velkoměstě (75)11:50Hailey jde na to! (7)12:20Hailey jde na to! (8)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (86)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (89)13:50Poloviční superhrdinové (11)14:20Poloviční superhrdinové (12)14:45Duch a Molly (39)15:15Duch a Molly (40)15:45Blue (29)15:50Blue (30)16:00Blue (31)16:05Blue (32)16:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (121)16:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (122)17:20Hailey jde na to! (8)18:20Greenovi ve velkoměstě (74)18:45Greenovi ve velkoměstě (76)19:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (64)19:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (54)20:15Záporáci z Valley View (28)20:45Jessie (6)21:10Jessie (9)21:40Táborníci z Kikiwaka (120)22:10Táborníci z Kikiwaka (118)22:40U Raven Doma (105)23:10U Raven Doma (88)23:40Záporáci z Valley View (15)24:00Záporáci z Valley View (17)24:25Ghostforce (9)24:50Ghostforce (10)25:10Tým Tiki (21)25:35Tým Tiki (22)25:55Tým Tiki (23)26:15Anna mezi obojživelníky (27)26:40Anna mezi obojživelníky (28)27:00Anna mezi obojživelníky (29)27:25Ghostforce (21)27:45Ghostforce (22)28:05Pyžamasky (22)28:30Pyžamasky (23)28:55Dalmatinská 101 (17)29:15Dalmatinská 101 (18)29:35Kluk Holka atd. (21)29:45Kluk Holka atd. (22)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)06:45Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (4)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)
06:00Kuchyně: Grilování a koktejly (S14E01)06:45Giadina domácí kuchyně: Rychlé a snadné pokrmy (S07E04)07:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní hraní všemi barvami (S04E01)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Nejzábavnější americký kulinářský pořad (S23E03)08:17Porážka Bobbyho Flaye: To je amore (S23E04)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Výborné maso a skvělé zeleninové pokrmy (S24E08)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Lahůdky ze South Beach (S24E09)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze - finále (S10E12)10:10Vyřazeni: Dvojité potíže (S23E06)10:55Průkopnice: Dobrá práce, tati (S13E11)11:17Průkopnice: Jídla za 16 minut: Léto (S13E12)11:40Extrémní války dortů: Kouzlo (S01E25)12:25Přepadení v supermarketu: Rybařením k vítězství (S02E07)13:10Kuchařský souboj s celebritou: Rajčata, rajčata! (S02E01)13:32Kuchařský souboj s celebritou: Bacha, kachna! (S02E02)13:55Dětská cukrářská soutěž: Dorty jako města (S10E10)14:40Dívka na farmě: Večírek knižního klubu (S06E13)15:02Dívka na farmě: Pocta norským jídlům (S07E01)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bermudy (S08E03)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Trojúhelník v Severní Karolíně (S08E04)16:10Velikonoční výzva: 1. díl (S01E01)17:00Vyřazeni: Koktejly a hranolky (S50E16)17:55Guy a dokonalá noc plná her: Kuchaři, koktejly a šarády (S01E04)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze - finále (S10E12)19:25Vyřazeni: Dvojité potíže (S23E06)20:10Průkopnice: Dobrá práce, tati (S13E11)20:32Průkopnice: Jídla za 16 minut: Léto (S13E12)20:55Extrémní války dortů: Kouzlo (S01E25)21:40Dětská cukrářská soutěž: Dorty jako města (S10E10)22:25Dívka na farmě: Večírek knižního klubu (S06E13)22:47Dívka na farmě: Pocta norským jídlům (S07E01)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bermudy (S08E03)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Trojúhelník v Severní Karolíně (S08E04)23:55Velikonoční výzva: 1. díl (S01E01)01:25Jarní cukrářská soutěž: Jarní hraní všemi barvami (S04E01)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Nejzábavnější americký kulinářský pořad (S23E03)02:32Porážka Bobbyho Flaye: To je amore (S23E04)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Výborné maso a skvělé zeleninové pokrmy (S24E08)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Lahůdky ze South Beach (S24E09)03:40Try Guys a výlet bez receptů: Charleston: Křídla a pizza (S01E05)04:25Amy Schumer se učí vařit: Snídaně a jídla pro pozdní večery (S01E01)05:10Amy Schumer se učí vařit: Přestávka na oběd a noc s těstovinami (S01E02)
06:00Na pokraji Aljašky: Návrat do zlatého dolu (S01E14)07:00Osbourneovi chtějí věřit: Hra s panenkami (S02E07)08:00Expedice Neznámo: Hledání mimozemšťanů: UFO nad Anglií (S01E03)09:00Pátrání po yettim: Odznak týmu pátrání po yettim (S02E21)10:00Záhady muzeí: Vlněná záhada a další (S22E04)11:00Výprava do neznáma: Vyřešení případu D. B. Coopera (S03E07)12:00Spřízněné duše (duchové): Pohřben zaživa (S01E07)13:00Na pokraji Aljašky: Konec hranice (S01E15)14:00Osbourneovi chtějí věřit: Vzpomínky, mořské panny a další (S02E08)15:00Expedice Neznámo: Hledání mimozemšťanů: Roswell odhalen (S01E04)16:00Pátrání po yettim: Australský bájný muž Yowie (S02E23)17:00Záhady muzeí: Posedlá kočka a další (S22E06)18:00Výprava do neznáma: Lasseterovo zlato (S03E08)19:00Spřízněné duše (duchové): Sklep (S01E08)20:00Ústav duchů: Vězení Brushy Mountain State (S02E15)21:00Děsivá Aljaška: Prokletí loveckého srubu (S01E06)22:00Spřízněné duše (duchové): Šmírák (S06E04)23:00Směr hrůza: Stará nemocnice v Adrianu (S03E13)01:00Směr hrůza: Statek v Saratoze (S02E07)02:00Neobjasněné případy: Paranormální americká dálnice (S02E01)03:00Neobjasněné případy: Smrt z nebe a mexická čupakabra (S02E02)04:00Směr hrůza: Stará nemocnice v Adrianu (S03E13)05:00Spřízněné duše (duchové): Sklep (S01E08)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.