TV program sobota, 20. apríl 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Zajac Bugs a káčer Duffy II.07:20Tom a Jerry07:30Pixels09:40Dobre vedieť!10:50Ruža pre nevestu II.13:10LET´S DANCE16:10Pani Dokonalá18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:05GÓL MESIACA20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Iveta (1) - NOVÝ SERIÁL21:45Iveta (2)22:55Podfukári01:10Pani Dokonalá02:55Pixels04:30UEFA EURO 2024: Magazín
05:15Noviny TV JOJ05:55Krimi06:25Noviny TV JOJ07:05Naši V. (21) (ST) - skryté titulky07:45Labková patrola VI. (16)08:10Dovidenia, stará mama! (3) (ST) - skryté titulky08:50Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.09:55Cez palubu12:25Vesmír medzi nami15:20Hodíme sa k sebe, miláčik?17:30Inkognito19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Čo sme komu všetci urobili?22:50Predátor: Korisť01:00Neveriaci03:10Krimi03:35Kráľovstvo surikát05:00Inkognito
04:15Tajomstvo mojej kuchyne04:55Správy RTVS „N“05:45Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;05:55Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;06:05Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;06:35Píkova zoo06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Zberateľ zvukov (4/60)07:05Xavier Riddle a Tajné múzeum07:20Údolie Muminovcov07:40Šéfkuchár Shane07:50Čudná príroda (16/25)08:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;08:15Superveda08:25Duel junior08:50Hamzova ekologická výprava (16/20)09:05Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:20Hoodie I09:30Hoodie I09:55Nikto nie je dokonalý11:10Nebíčko v papuľke11:45Toskánska vášeň II (3/14)13:30Záhady tela14:35Milujem Slovensko15:55Columbo17:15Neposlušní17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Neskoro večer22:40Hit roka23:45Thelma & amp;#38; Louise01:55Správy RTVS „N“
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:25Krok za krokom III. (22)09:10Krok za krokom III. (23)09:55Chicago Fire V. (13)10:55Chicago Fire V. (14)11:40New Amsterdam IV. (17)12:45Smotánka13:35Mama na prenájom III. (69)14:40Mama na prenájom III. (70)15:40Mama na prenájom III. (71)16:45Mama na prenájom III. (72)17:50Mama na prenájom III. (73)18:55Na nože III.20:30Osudové pokušenie22:35Zrada (10) - FINÁLE23:50Bez syna neodídem02:15Osudové pokušenie03:50Bez syna neodídem
05:00Dvojičky (7) (ST) - skyté titulky05:55Tajný život v ZOO II. (3)07:15Veľké upratovanie V. (22)08:20Na chalupe (ST) - skyté titulky09:15Nové bývanie (ST) - skyté titulky10:35Bez servítky14:05Vtedy na východe16:30Kinosála16:40Príprava na MS v hokeji: NEMECKO – SLOVENSKO19:55Profesionáli VII. (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár20:30Leví kráľ22:30V utajení00:30Spackané plastické operácie VI. (15)01:30Spackané plastické operácie VI. (16)02:25Vymazaný chalan04:10Kinosála04:20Najväčšie hoaxy v dejinách
06:05Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:05Odhodlaní putovať07:30Od východu na východ08:00Živá panoráma08:30Televíkend08:55Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:20HiSTORY09:25Monument(k)y09:35Retro noviny10:00Československý filmový týždenník10:10Československý filmový týždenník10:20Československý filmový týždenník10:30VAT10:55Autosalón11:25Generácia11:50Televízny klub nepočujúcich & amp;#34;N & amp;#34;12:20Moja diagnóza12:55Hore dole, hore dole13:35Chodník marikovským chotárom13:50Goralská obec Čierne14:25Orlia Odysea15:00Farmárska revue15:25Herbárium15:40Halali16:05Na zelenej adrese16:20Jedenáste prikázanie (3/5)17:25Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Píkova zoo18:45Lilin ostrov pokladov18:50Príbehy z čarovnej záhrady19:05Bella a Sebastián19:15Bella a Sebastián19:30Ja a moja rodina19:40Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Anjeli strážni20:50Šachový princ22:25Vzbura oceánov23:10My (5/6)
05:00Bydlení je hra05:30Události v regionech06:00Buchty po ránu06:25Polopatě07:20Máme rádi zvířata07:45Pohádka pro pamětníky08:05Pohádka pro pamětníky09:05Slávka Budínová - 100 let09:45Gejzír10:15Otec Brown X11:05Všechnopárty12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Králi, já mám nápad14:00Princezna za tři koruny15:00Pro pamětníky... Josef Somr - 90 let16:10Hercule Poirot17:55Vinorodé břehy Rýna (3/7)18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:10Zázraky přírody21:20Všechnopárty22:14Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:15Růžový panter00:10Případy detektiva Murdocha XVI00:50Bolkoviny01:45Sama doma03:20Banánové rybičky03:50Bydlení je hra04:20Pod pokličkou04:40Český Krumlov
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Hrdinové legend: Záhada krále Artuše06:50Divoká Austrálie: Velké dobrodružství07:40Podivuhodná Asie: Indonésie08:30Cyklotoulky08:40Stezka Českem (7/10)09:05Zázraky techniky V: Loď BOKA Vanguard10:00Letecké katastrofy: Pád do Pacifiku10:45Auto moto svět11:05Auto moto test11:20Středomoří - soužití člověka a přírody (2/5)12:15Park superlativů - národní park Wood Buffalo12:45Babylon13:10Fenomény dneška13:40S kuchařem kolem světa: Vietnam14:35Jak je důležité míti Filipa16:05Kamera na cestách17:00Skryté skvosty II. (7/10)17:30Zázračná planeta: Serengeti II (6/6)18:25Afrika z výšky: Botswana19:20Sousedé19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Tenkrát v Americe23:50Harry Palmer: Případ Ipcress (3/6)00:35Bratrství02:10Vigil (1/6)03:10Hranice bez hranic: Západní Krkonoše03:35Stopy, fakta, tajemství: Zajatci bílé smrti04:05Před půlnocí04:35Na skládce04:50Příběhy železné opony: Krtci pod ostnatými dráty
05:55Bernieho dobrodružství06:00Zig a Sharko IV06:10Denver: Poslední dinosaurus (19, 20)07:10Alvin a Chipmunkové IV (6, 7)07:55Víkendová Snídaně10:50Inkoustové srdce13:00Táta za všechny peníze14:55Rozchod17:10Slečna Drsňák19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:40Plán útěku00:00Smrtící důkazy01:25Kriminálka Miami IV (21)02:05Zlatá labuť (49)03:10Život ve hvězdách03:50Princezna na hrášku04:50Novashopping
06:00Lodí přes Kornati06:05Pohádky Bolka a Lolka06:20M*A*S*H (200)06:45M*A*S*H (201)07:05M*A*S*H (202)07:35M*A*S*H (203)08:05Fotr na tripu08:50Autosalon.tv09:55Máme rádi Česko11:45Česko na grilu13:00TEMNÝ KRAJ (4)14:20Jak básníkům chutná život -ST-16:35Kristián18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Česko na grilu21:35České chaty snů22:35Všechno, všude, najednou01:15Odstřelovač03:35Purpurové řeky: Tajemství chtíče05:15Jak se staví sen
06:00Příhody Bolka a Lolka06:25Top Gear 2011 (2)07:15Top Gear 2011 (3)08:25Top Gear 2011 (9)09:55Top Gear 2011 (1)11:40RE-PLAY12:15Futurama IV (7)12:45Futurama IV (8)13:10Simpsonovi XVIII (19)13:40Simpsonovi XVIII (20)14:10Simpsonovi XVIII (21)14:35Simpsonovi XVIII (22)14:55Liga výjimečných17:15Futurama IV (9)17:45Futurama IV (10)18:15Simpsonovi XX (5)18:45Simpsonovi XX (6)19:15Simpsonovi XX (7)19:45Simpsonovi XX (8)20:15Kurýr: Restart22:05Strážci relikvie00:05Simpsonovi XX (5)00:30Simpsonovi XX (6)00:55Simpsonovi XX (7)01:20Simpsonovi XX (8)01:50Futurama IV (9)02:15Futurama IV (10)02:40RE-PLAY03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (4)03:45Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (5)04:10Spravedlnost v krvi XIII (19)05:00Spravedlnost v krvi XIII (20)05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Teď vaří šéf!06:35ZOO (191)07:35Sestřičky (4)09:00Slunečná (111)10:25Receptář prima nápadů11:15Libovky Pepy Libického11:45Zahradník po ruce12:20Rosamunde Pilcher14:15Záchranáři z hor V (4)15:10Záchranáři z hor V (5)16:10Ve hře je láska (142)17:05Ve hře je láska (143)18:05Záchranáři z hor V (6)19:00Záchranáři z hor V (7)20:00Povědomí strachu21:45Sestřičky (5)23:00Inkognito00:05Moje máma veterinářka VI (11)01:05Moje máma veterinářka VI (12)02:05Ve hře je láska (142)02:55Ve hře je láska (143)03:55Lásce navzdory (14)04:50Lásce navzdory (15)05:30Na zámku
04:25Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla06:00Neneh Superstar07:35Scott Pilgrim proti zbytku světa09:25Purpurová barva11:45MravenecZ13:10Bratři z donucení14:45Hunger Games: Síla vzdoru 1. část16:45Po zániku Země18:25Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství20:00Nevědomí22:05Purpurová barva00:25Sestra II02:15Kdo se směje teď
04:05V krizi06:00Piráti odvedle 2: Nindžové odnaproti07:30Chuť na lásku09:00Angry Birds ve filmu10:35Napečeno s láskou12:00Jeanne má každý rád13:35Stříbrňák15:00Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny17:15Andělé a démoni19:30Všechny staré nože21:10Dokonalý trik23:20Sympatizant (1)00:25Smrtící hra (5): Roman01:25Syndrom vraha (5)02:15Creed II.
06:20Profil zločinu X.07:25Námořní vyšetřovací služba XVI.08:20Námořní vyšetřovací služba XVI.09:10Námořní vyšetřovací služba XVI.10:00Námořní vyšetřovací služba XVI.10:55Námořní vyšetřovací služba XVI.11:50MacGyver II.12:40MacGyver II.13:35MacGyver II.14:25MacGyver II.15:20Middletonská romance17:20Černé zlato20:00Hodná holka21:50Vražda mimo sezonu23:55Middletonská romance01:30Námořní vyšetřovací služba XVI.02:10Námořní vyšetřovací služba XVI.02:50Námořní vyšetřovací služba XVI.03:30Harrow04:20Harrow05:10Totalcar II.05:40Seriálový tip
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:25Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:15Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem21:00Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Jak to dopadlo!?23:45Nebezpečné vztahy live00:40Babica vs. Sapík01:35Ostříháno02:30Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:40Jak to dopadlo!?06:45Jak to dopadlo!?07:40Skandály slavných - Dara Rollins08:35Klenot TV10:40Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:05Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:40Krüger zůstává Krygerem15:30S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live16:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:25To nejlepší z Vtipu za stovku22:15Nikdo není perfektní23:25Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:05Honba za nefritem06:30Neuvěřitelné železnice07:30Neuvěřitelné železnice08:30Neuvěřitelné železnice09:35Neuvěřitelné železnice10:35Neuvěřitelné železnice11:35Australští lovci safírů12:45Australští lovci humrů13:35Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření14:55Australští lovci safírů15:55Australští lovci safírů16:55Australští lovci safírů17:55Australští lovci safírů18:50Australští lovci safírů19:55Australští lovci safírů21:00Australští lovci humrů21:55Hrdinové East Harbour22:50Dřevo nad zlato23:50Železnice v arktickém ledu00:45Železnice v arktickém ledu01:45Železnice v arktickém ledu02:35Železnice v arktickém ledu03:25Ledoví vikingové04:20Ledoví vikingové05:10Ledoví vikingové
06:10Prokleté rodokmeny06:40Nejlepší vojenské prostředky07:45Nejlepší vojenské prostředky08:50Nejlepší vojenské prostředky10:25Nejlepší vojenské prostředky12:00Prokleté poklady13:00Prokleté poklady14:00Prokleté poklady14:55Prokleté poklady15:55Prokleté poklady16:55Neandrtálská apokalypsa18:00Neandrtálská apokalypsa19:05Tajemství keltského hrobu19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Odboj22:15Odboj v Mauthausenu23:20Papež a Hitler: Otevření tajných spisů o Piu XII.00:15Pracovat pro nepřítele01:20Tajná akta nacistů02:102. světová válka: Ženy v první linii03:00Megapole: Starověký svět odhalen03:50Odhaleno: Záhady starověkých vražd04:45Vražedná historie05:45Prokleté rodokmeny
06:05Divoká Čína s Rayem Mearsem06:35Australská mega zoo07:15Nejdivočejší přežití08:05Záchrana divokých zvířat v Malawi08:55Říční monstra09:45Říční monstra10:35Nejjedovatější zvířata světa11:30Nejjedovatější zvířata světa12:25Smrtící lovci13:10Úžasní mořští predátoři14:00Bleskové útoky v přírodě14:55Bleskové útoky v přírodě15:45Transylvánští medvědi domácí16:35Honba za deštěm17:25Země z vesmíru18:20Roční období na planetě Zemi19:10Nejkrásnější krajiny světa20:00Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem20:50Kolosální zvířata21:45Divočina Patricka Aryeeho22:30Doba ledová: Zamrzlý svět23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Záchrana divokých zvířat v Malawi04:00Australská mega zoo04:45Veterinář z Yorkshiru05:30Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:25Susedia08:00Kredenc08:50Partička09:25UEFA EURO 2024: Magazín09:50Dva a pol chlapa IV. (3)10:25Dva a pol chlapa IV. (4)11:00M*A*S*H I. (23)11:30M*A*S*H I. (24)12:05Dva a pol chlapa IV. (5)12:35Dva a pol chlapa IV. (6)13:00Teória veľkého tresku XII. (10)13:30Teória veľkého tresku XII. (11)13:55Teória veľkého tresku XII. (12)14:25Teória veľkého tresku XII. (13)14:50Teória veľkého tresku XII. (14)15:15Teória veľkého tresku XII. (15)15:45Priatelia III. (3)16:15Priatelia III. (4)16:45Dva a pol chlapa IV. (7)17:15Dva a pol chlapa IV. (8)17:45M*A*S*H II. (1)18:15M*A*S*H II. (2)18:50Mladý Sheldon II. (11)19:15Mladý Sheldon II. (12)19:40Susedia20:30Vitajte v džungli22:35Godzilla 2: Kráľ monštier01:00ŠPORTOVÉ NOVINY01:15Susedia01:50Silvánovci03:35Susedia04:15Oggy a šváby05:00Zig a Sharko
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:05Aj múdry schybí10:50Ruža pre nevestu II.13:05Susedia13:40Susedia14:15Susedia14:55Susedia15:25Horná Dolná16:15Horná Dolná17:15Horná Dolná18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:05GÓL MESIACA20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Sestričky IV.21:30Sestričky IV.22:30Rodinné prípady23:15Rodinné prípady24:00Rodinné prípady00:50Nebezpečné vzťahy01:35Modré z neba
05:25Policajné prípady06:10Policajné prípady06:55Policajné prípady07:40Policajné prípady08:25Detektív Kripta09:05Špecialisti V. (5)09:50Špecialisti V. (6)10:40Špecialisti VI. (1)11:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (22)12:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (23)13:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (1)14:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (2)15:05NCIS: Los Angeles XIV. (5)16:00NCIS: Los Angeles XIV. (6)16:55Slečna Marplová V. (2)19:00Bostonské vraždy III. (10)19:55Bostonské vraždy III. (11)20:55Špecialisti V. (7)21:55Špecialisti V. (8)23:00Špecialisti VI. (1)00:10S chladom zabijaka I. (5)00:50Slečna Marplová V. (2)02:15Špecialisti V. (7)03:05Špecialisti V. (8)03:5011204:10Mesto tieňov
06:00Arthur a súboj dvoch svetov07:55Proxima09:50Podivuhodné dobrodružstvá vlčieho chlapca11:30Polina a jej magické dobrodružstvo13:05Ktorý je ten pravý?14:40Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov16:40Surfistka18:35Ako delfín20:15Stále medzi nami22:10Odsúdený23:55Léto02:00Náhodná láska03:20Dom na predaj, srdce na odber04:45Vždy pripravený!
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Analýzy Na hrane11:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:10JOJ Zdravie17:00Udalosti o 17:0017:50CHECK-IN18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút20:4024 podcast21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (26/26)06:25Tom Gates II. (17)06:40Maškrtné medvedie príbehy (3)06:45Maškrtné medvedie recepty (3)06:50Lloyd a muchy (19)07:05Mechamato (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (8) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (5)08:15Fíha tralala (7)08:25Hanička a Murko pre najmenších (2)08:35Odbodkovia I. (52)08:50Jojko oslávencom (91, 92, 93)09:00Angličanina (10)09:15Strašidielka (35)09:25Plamienok a štvorkolky I. (18)09:50Knihy od stonožky (8)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (8)10:10Mestská farma Lellobee (14, 15)10:20Digley a Dazey (11, 12)10:25Naše prasiatko (3, 4)10:35Labková patrola I. (1/26)11:00Strašidielka (8)11:05Idefix (19)11:20Moe a jeho šou I. (48)11:35Babička, rozprávaj! (5)11:50Zvierací ochrancovia (25) (AD) - audiokomentár12:05Rybičky Flip a Flap II. (27)12:15Barbapapa II. (52)12:25Máša a medveď V. (15)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (4)13:00Deti z farmy (29)13:15Bambuľko a Bulienka I. (11)13:25Hanička a Murko pre najmenších (3)13:35Ekofaktor (2)13:50Volám sa Caillou V. (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (7)14:25Zvierací ochrancovia (25) (AD) - audiokomentár14:45Bambuľko a Bulienka I. (12)14:55MalinyJAMológia (4)15:10Strašidielka (97)15:20Ovečka Shaun IV. (1/20)15:30Strážcovia Trstinového mora (1/26)15:45Angličanina (11)15:55Strašidielka (36, 37)16:05Idefix (20)16:20Moe a jeho šou I. (49)16:35Mechamato (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (8)17:15Zvieratká (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:30Strašidielka (9)17:40Babička, rozprávaj! (5)17:55Labková patrola I. (1/26)18:25Mestská farma Lellobee (14, 15)18:30Tajomstvá Medovej doliny (15)18:45Jojko oslávencom (91, 92, 93)19:00Zoopark (5)19:20Plamienok a štvorkolky I. (19)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (4)20:15Mechamato (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík I. (12)21:00Volám sa Caillou V. (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (5) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (19) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (6)22:25Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates II. (17)23:15Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (8)23:40Zabi nudu! (28, 29)23:55Fidlivareška (4)00:15MalinyJAMológia (9)00:30Zabi nudu! (28, 29, 30/30)00:50Knihy od stonožky (8)01:00Kikirikí (13, 14/14)01:10Sníček (8, 9)01:35Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky01:45Mestská farma Lellobee (15)01:50Rapotáčik 3 (1/9)02:00Digley a Dazey (11)02:05Naše prasiatko (3)02:10Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (2)02:35Sníček (8, 9)03:00Hanička a Murko pre najmenších (3)03:10Knihy od stonožky (8)03:20Tom Gates II. (17)03:35Volám sa Caillou V. (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (2)04:10Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka (8) (ST) - skryté titulky04:45Fidlivareška (2)05:05Pat a Mat (4, 5)05:25Ekofaktor (2)05:40Strašidielka (97)05:45Viking Vicky (6)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skyté titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Bambuľko a Bulienka II.07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skyté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Deti z farmy08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skyté titulky09:35Zvieratká (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár09:50Ovečka Shaun V.10:00Odbodkovia I.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:35Strážcovia Trstinového mora10:45Chrumka a Čipsík I.10:55Čím chceš byť?11:10Petronela Jabĺčková (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:45Ťuki a mesto morčiat11:50Bambuľko a Bulienka II.11:55Deti z farmy12:10Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skyté titulky12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00O lúpežníkovi Rumcajsovi13:10Mechamato (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Naše prasiatko13:55O škriatkovi Racochejlovi14:05Strašidielka14:10Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia I.14:25O škriatkovi Racochejlovi14:35Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skyté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron15:30Ovečka Shaun V.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou II.16:05Robin Hood 116:15Strážcovia Trstinového mora16:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:25Tajomstvá Medovej doliny17:35Plamienok a štvorkolky I.18:00Labková patrola III.18:25Čím chceš byť?18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Mia a čarovné ihrisko I.18:55Mechamato (AD) - audiokomentár19:20Ronja, lúpežníkova dcéra19:45Zvieratká (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár19:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko I.20:35Pat a Mat20:45Pat a Mat20:55Bob staviteľ XV. - XVIII.21:05Chrumka a Čipsík II.21:20Volám sa Caillou V. (ST) - skyté titulky (AD) - audiokomentár21:40Neposlušník 2
07:15Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (3)09:00Súkromné očko III. (11,12/12)11:30Klamári II. (18,19)13:30Nemocnica15:55Vraždy v Midsomeri XXIII. (4/4)18:009-1-1 III. (3,4)20:10CSI: Vegas II. (11)21:00CSI: Vegas II. (12)22:00Myšlienky vraha XI. (15,16)23:50Hříchy pro pátera Knoxe (3)01:10Dobrý človek (9/9)01:55Myšlienky vraha XI. (15,16)03:15Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (3)04:15Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:35Súdna sieň (ST) - skryté titulky
04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:25Svet :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:30Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:10Sobotné dialógy13:00Správy :2413:05SK dejiny14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Týždeň vo svete17:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30KULTÚRA SK19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Sobotné dialógy21:00Správy :2421:25Cez lupu22:00Správy :2422:30Experiment23:00Správy :2423:30KULTÚRA SK00:00Správy RTVS „N“
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS „N“06:55Niké - palubovka 202408:45Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2411:15Tipos Iná liga (5/30)11:40Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1613:00Atletika - Diamantová liga 202415:00Motorizmus - FIM Endurance World Championship (EWC) 2024 (1/6)15:50Niké - palubovka 202417:40Motorizmus - FIM Endurance World Championship (EWC) 2024 (1/6)17:50Niké - palubovka 202420:00Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy20:50Motorizmus - FIM Endurance World Championship (EWC) 2024 (1/6)21:50Góly–body–sekundy22:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1623:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1600:00Atletika - Diamantová liga 202402:00Góly–body–sekundy
06:00Nad krajinou06:05Bolek a Lolek si hrají06:15M*A*S*H06:35Námořní vyšetřovací služba VIII (11)07:30Námořní vyšetřovací služba VIII (12)08:25Skutečné vraždy: Poslední výstup10:10Vzhůru nohama11:50Do hlubiny14:05Addamsova rodina15:45Rodičovský manuál17:50Víkendoví divočáci20:00Jen pro tvé oči22:45Polární bouře00:35Strážci relikvie02:20Modrá jako safír04:30Námořní vyšetřovací služba VIII (12)05:20M*A*S*H
06:15Receptář prima nápadů06:55Vychytávky Ládi Hrušky07:25Show Jana Krause08:20ZOO (6)09:45Modrý kód (184)10:55Prima Partička11:55VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ12:45Libovky Pepy Libického13:00ZOO (7)14:25Modrý kód (185)15:45Nikdo není dokonalý16:507 pádů Honzy Dědka17:55Show Jana Krause19:00Kapitán Exner (8)20:15Polda IV (13)21:25Duch (4)22:35Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:057 pádů Honzy Dědka02:00ZOO (6)03:00Modrý kód (184)03:55VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ04:35Libovky Pepy Libického04:50Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:15Hausbot Petra Horkého06:35Veterinář z Yorkshiru XI (10)07:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (2)08:25Vetřelci dávnověku XIV (2)09:20Těsné úniky 2. světové války (12)10:25Kolaborovali s nacisty (7)11:35O sítích a křídlech (3)12:40Zvířecí výzbroj (1)13:50Klenoty Alp: Italská velká jezera (4)14:55Když žraloci útočí III (3)15:55Mistři bolesti II (7)16:50Chladná tvář války (2)18:00Norské domy snů VII (1)18:55Michael Palin v Iráku (2)20:00Indické divoké kočky (1)21:00Život v barvě s Davidem Attenboroughem (1)22:10Zapomenuté megastavby VIII (12)23:10Kouzlo železniční architektury II (7)00:00Tajemství supertováren II (4)00:55Údržbáři v akci (4)01:50Vesmírná záře (2)02:55Jak funguje vesmír V (2)03:50Velké vlakové putování VII (1)05:00Zázraky divočiny: Madagaskar (2)
04:20NHL Studio05:20Walker Texas Ranger IV (3)06:00Strážci hranic: Amerika (5,6)06:40Mistři zastavárny XX (3)07:40Američtí sběratelé XVII (11)08:35Pomozte autům IV (7)09:35Kobra 11 XIV (14)10:35Kobra 11 XV (1)11:35Walker Texas Ranger IV (4)12:35Válka skladů II (36,37)13:35Survivor Česko & amp; Slovensko III15:30SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (2)16:35Kobra 11 XV (2,3)18:40Válka skladů III (3,4)19:35Mistři zastavárny XX (5)20:30Moneyball22:55Walker Texas Ranger IV (5)23:55Kobra 11 XV (2,3)01:50Američtí sběratelé XVII (12)02:30Pomozte autům IV (8)03:15Strážci hranic: Amerika (5,6)03:55Walker Texas Ranger IV (5)
04:25Susedia V (2)05:10Oggy a škodíci: Nová generace (56-59)05:50Bakugan: Ozbrojená aliance (92)06:00Přátelé X (11,12)07:10Průměrňákovi IX (24)07:352 $ocky (1-3)08:55Malý Sheldon V (22)09:20Malý Sheldon VI (1-3)10:35Susedia V (4,5)11:55Dva a půl chlapa IX (8,9)12:50Přátelé X (11,12)14:00Teorie velkého třesku IX (3-6)15:352 $ocky (4-7)17:20Zlatá sedmdesátá VIII (19,20)18:15Dva a půl chlapa IX (10,11)19:10Malý Sheldon VI (4,5)20:00Teorie velkého třesku IX (7-10)21:40Přátelé X (13,14)22:35Bobovy burgery V (5,6)23:30Dva a půl chlapa IX (10,11)00:20Teorie velkého třesku IX (7-10)02:00Malý Sheldon V (22)02:20Malý Sheldon VI (1)02:40Zlatá sedmdesátá VIII (19,20)03:20Bobovy burgery V (5,6)04:00TELE TELE04:30Stahovák04:55Film o filmu - Dědictví aneb Kurva se neříká
06:10Televizní noviny06:55Na lovu07:50MasterChef Česko IV (21)09:00Koření09:30Víkend10:05Don Matteo VII (1)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (10)12:10Specialisté (2)13:10MasterChef Česko IV (22)14:20Don Matteo VII (2)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)16:20Můj přítel Monk VII (3)17:15Můj přítel Monk VII (4)18:05Kriminálka Las Vegas II (19)19:00Kriminálka Las Vegas II (20)20:00Myšlenky zločince IV (13)20:50Myšlenky zločince IV (14)21:45Myšlenky zločince IV (15)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)23:35Don Matteo VII (2)00:40Myšlenky zločince IV (13)01:20Myšlenky zločince IV (14)02:00Myšlenky zločince IV (15)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)03:25Na lovu04:05Chcete být milionářem?
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně10:50Politické harašení...11:55Nová cestománie12:25Koření12:45Víkend13:15Ulice (4676)14:00Ulice (4677)14:50Ulice (4678)15:35Ulice (4679)16:25Ulice (4680)17:10Doktoři z Počátků (1)18:20Doktoři z Počátků (2)19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:40Politické harašení...22:45TELE TELE23:15Mr.GS IV23:50Country estráda00:50DO-RE-MI01:35Televizní noviny02:25TELE TELE02:50Mr.GS IV03:55Country estráda04:50DO-RE-MI05:35Kolotoč
05:00Ulice (4236, 4237)06:35Život na jachtě V (11, 12)08:20Gilmorova děvčata V (22)09:15Gilmorova děvčata VI (1)10:10Vítejte doma III11:55Nekonečná láska (85, 86)13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (718)15:00Ordinace v růžové zahradě 2 (719)16:15Pan Selfridge (7)17:10Doktorka Quinnová VI (1, 2)19:00Jedna rodina (71)20:15Láska z televizní obrazovky21:55Ordinace v růžové zahradě 2 (720)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (721)00:20Nemocnice Chicago Med III (12)01:10Na každém kroku (61, 62)02:35Gilmorova děvčata V (20, 21)04:00Nemocnice Chicago Med III (12)
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Je nám ctí... Jan Klusák - 90 let21:45Hvězdy stříbrného plátna: George Clooney22:35Kino Art00:00Yves Montand na scéně00:45Ikony Kamila Střihavky01:15Kathryn Bigelowová, hollywoodská bojovnice02:10Laurel a Hardy: Běsnící blechyčb02:20Před půlnocí02:45J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty04:15Babylon04:45Terra musica
06:40Případy detektiva Murdocha07:20Inspektor George Gently08:50Inspektor George Gently10:20Inspektor George Gently11:50Inspektor George Gently13:20Inspektor George Gently14:45Slečna Marplová16:20Případy detektiva Murdocha17:05Inspektor George Gently18:40Inspektor George Gently20:10Slečna Scarletová a Vévoda21:00Dům snů21:45Slečna Marplová23:15Policajt00:00Dům snů00:45Slečna Marplová02:20Policajt03:00Případy detektiva Murdocha03:45Případy detektiva Murdocha04:25Inspektor George Gently05:55Případy detektiva Murdocha
03:45Bahno z Mississippi06:00Jerry Maguire08:15Alvin a Chipmunkové 309:40Downeyho auta snů (2)10:25Osm hor12:50Larry, kroť se XII. (10)13:20(Ne)dvojčata14:55Od písně k písni17:00Pojď se mnou18:306520:00Pozlacený věk II. (1)21:00Pozlacený věk II. (2)21:55Pozlacený věk II. (3)22:50Pozlacený věk II. (4)23:40Pozlacený věk II. (5)00:35Pozlacený věk II. (6)01:30Pozlacený věk II. (7)02:25Pozlacený věk II. (8)
00:13Bořek Stavitel 49/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 50/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 21/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 22/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 23/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 25/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 9/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 14/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 15/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 11/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 45/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 46/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 4/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 8/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 9/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 7/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 8/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 17/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 19/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 4/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 5/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 15/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 13/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 19/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 73/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 74/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 75/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 60/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 61/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 13/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 1/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 7/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 20/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 7/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 20/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 13/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 14/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 13/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 14/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 13/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 13/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 37/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 38/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 13/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 14/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 7/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 15/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 16/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 8/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 9/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 14/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 4/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 5/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 63/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 64/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 8/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 9/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 10/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 25/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 39/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 40/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 15/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 16/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 9/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 3/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 4/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 20/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 9/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 20/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 23/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 24/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 49/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 50/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 39/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 40/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 24/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 2/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 20/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 11/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 12/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 44/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Caillou Caillou je zvídavý chlapeček, který se svou rodinou a přáteli poznává svět.19:11Simon 16/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 19/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 20/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 21/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 22/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 23/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 30/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 31/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 11/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 18/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 5/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 6/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 18/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 14/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 11/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 12/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 6/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 20/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 25/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 26/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:00Akta X: Chci uvěřit02:35Ledová archa04:30Close Up05:00Close Up05:25Close Up06:00Zoom In06:10Zoom In06:20Prodám šéfa zn. spěchá08:05Dva machři mezi nebem a peklem09:50Čaroděj a bílý had11:30Blázni ve vězení13:25Postřižiny15:15Buddy míří na Západ16:55Božská relikvie18:30Truman Show20:20Všemocný22:00Hannibal
01:30Cesta naděje03:15Inferno04:00Přestávka05:45Staré báje vikingů07:55Poslední polda - S4, EP. 608:55Poslední polda - S4, EP. 709:55Poslední polda - S4, EP. 810:55Záhrobní komando12:40Pohádka o malíčkovi14:15Mazel a tajemství lesa16:00Pan Tau18:00Avantgarda20:05Výtažek22:00Pravidla pomsty23:55Břicho bestie
00:00THE HITMAN\'S WIFE\'S BODYGUARD02:00eXistenZ03:35Nepoučitelní05:00Přestávka05:25VIY: Tajemství dračí pečeti07:25Asterix a Olympijské hry09:20Skore - Hokejový muzikál10:50Můj nejlepší přítel12:25Upírky13:55Valerian a město tisíce planet16:10Možná řeknu ano17:45Oddanost20:00Španělská královna22:05Žoldnéř23:45Provinění
00:00Pohřešovaná01:30Lidé, které možná znáš03:00Čas beznaděje05:00Přestávka05:40Čekání na Anyu07:55Bláznivá svatba09:45Deník lásky11:40Hercule Poirot - Případ v ulici Hickory13:55Hercule Poirot - Vražda na golfovém hřišti16:10Sladké letní víno18:05Všechny cesty vedou do Říma20:0012 let v řetězech22:50Spisovatelé
00:45Hitler: Ztracená svědectví Třetí říše 1 - Pád (6)01:30Vězněm v cizině 11 - Modelka, nebo pašeračka drog? (5)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Vytuněné ráfky (11)04:30Svědkem katastrofy 1 - Záchrana v chilském dole (5)05:15Ve světě obřích strojů 1 - Letadlová loď (6)06:00Restaurace na konci světa 1 - Chuť norského bláznovství (3)07:00Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Náročná směna (03)09:00Nikdy neříkej nikdy 1 - Tajuplný Vietnam (6)10:00Nezapomenutelná železniční putování z výšky 1 - Norsko (6)11:00Očima fotografa 1 - Srdeční exploze (03)12:00Lodě duchů na dně Velkých jezer: Ztraceny v hlubinách - Lodě duchů na dně Velkých jezer: Ztraceny v hlubinách ()13:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství šavlozubého tygra (04)14:00Továrna na jídlo: USA 1 - Chipsy a lízátka (6)14:30Továrna na jídlo: USA 1 - Sendviče, salsa a čokoláda (7)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Mrkvový dort a zmrzlina (9)15:30Továrna na jídlo: USA 1 - Bourbon a burrito (10)16:00Evropa z výšky 5 - Španělské ostrovy (2)17:00Pomozte autům 12 - Datsun 240k Skyline (05)18:00Strážci hranic: Španělsko 1 - Pašeráci z Gibraltaru (2)19:00Gordon Ramsay: Do neznáma 3 - Bujné a divoké Portoriko (9)20:00Arktický výstup 1 - Stěna (03)21:00Ztracené poklady Egypta 4 - Lovci mumií (2)22:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Počátky (1)23:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak udržet tajemství (3)
00:11Záchrana floridských pum - Záchrana floridských pum ()01:35Akta žralok 1 - Žralok bílý proti kleci (1)02:20Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)03:04Kdy a proč žraloci útočí 1 - Přepadení v Austrálii (4)03:48Kdy a proč žraloci útočí 1 - Pobřeží pokladů (3)04:32Akta žralok 1 - Vražedná dvojka (5)05:17Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)06:21Zvířata v pohybu 1 - Příležitost (3)07:07Hadi ve městě - výběr 1 - Ožehavé mamby (6)08:39Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)09:25Hadi ve městě - výběr 1 - Ožehavé mamby (6)10:57Jezero Tanganika: Modré srdce Afriky - Jezero Tanganika: Modré srdce Afriky ()11:43Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Čtyřnohá kachna (01)12:28Skvělý dr. Pol 5 - Překvapení (5)13:12Skvělý dr. Pol 5 - Šílenství (6)13:56Největší zabijáci 1 - Lov ve smečce (1)18:00Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)18:46Vládci pobřeží - Vládci pobřeží ()20:19Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)21:05Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Čtyřnohá kachna (01)21:49Skvělý dr. Pol 5 - Překvapení (5)22:33Skvělý dr. Pol 5 - Šílenství (6)23:18Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)
00:00Záchranáři - Norsko00:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:10Americká 90. léta01:55Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa02:45II. světová válka - Cesta k vítězství03:35Život na válečné lodi04:20Pohledy do historie04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel06:00S tátou kolem světa06:30S tátou kolem světa07:00Dunaj - proti proudu08:00Život v sevření mrazu: Kanada09:00LEGO Masters - Amerika09:55LEGO Masters - Amerika11:00Zakázané zóny12:05Montéři na laně13:00Technické katastrofy14:00Život v sevření mrazu15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině16:00Lovci vojenských pokladů17:00Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět18:00Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět19:00Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska19:30Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska20:00Luxusní odpočinek21:00Země v ohrožení22:00Kennedy, Sinatra a mafie23:00Filmy a realita
01:25Italská města, italské chutě01:50Projekt \"Domov\"02:40Monty Don: Moře zahrad u Jadranu03:40Rok na Jimmyho farmě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Dům snů06:45Velkolepé plány - Švédsko07:30Dílna Jimiho Kutila07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Lovci plážových domů10:10Najděte mi dům na pláži10:40Velkolepé plány: Austrálie11:40Vaše dokonalá zahrada12:25Úžasné prostory George Clarka13:15Dílna Jimiho Kutila13:40Netradiční bydlení?14:30Lovci plážových domů15:00Najděte mi dům na pláži15:25Dům snů16:10Jezme zdravě, žijme zdravě16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf - USA18:30Zaprášená tajemství20:00Agatha Christie: Vraždy podle abecedy20:45Agatha Christie: Vraždy podle abecedy21:40Žena v černém23:20Tváře v davu
06:00Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy (S02E06)06:30Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky (S02E07)07:00Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy (S02E08)07:30Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky (S02E09)08:00Rození obchodníci: Ford Transit (S17E03)09:00Schováno v kůlnách: Západní pobřeží Cornwallu (S01E11)09:30Schováno v kůlnách: Oxfordshire (S01E12)10:00Schováno v kůlnách: Somerset (S01E13)10:30Schováno v kůlnách: Hertfordshire (S01E14)11:00Přeprodej rodinných vozů: Slzavé problémy (S01E05)12:00Přeprodej rodinných vozů: Stanový přívěs (S01E06)13:00Mobilní domovy: Rodinný karavan (S01E05)13:30Mobilní domovy: Domov pro rock and roll (S01E06)14:00Mobilní domovy: Pojízdná prodejna kol (S01E07)14:30Mobilní domovy: Na počest matky (S01E08)15:00Renovace nemožná: Zašlé bydlení (S01E05)16:00Renovace nemožná: Dům uvízlý v roce 1992 (S01E06)17:00Jak se to dělá: Plátěné stany, dýmky míru, kanóny (S19E03)17:30Jak se to dělá: Robotické lovecké návnady, konzervovaná rajčata, lasa (S19E04)18:00Hraniční kontrola: Švédsko: Tajnosti v kufru (S01E12)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 19. díl (S05E19)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 3. díl (S07E03)21:00Expedice X: 15. díl (S04E15)22:00Lovci odpadu: 10. díl (S13E10)23:00Záchrana statku: 7. díl (S05E07)01:00Lovci odpadu: Zahrada soch (S16E06)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 3. díl (S07E03)03:00Expedice X: 15. díl (S04E15)04:00Lovci odpadu: Venkovský život (S09E14)05:00Lovci odpadu: Cornwall ve válce (S09E15)
06:00How Do They Do It?: Bagels06:24How the Universe Works: Uranus & amp; Neptune: Rise Of The Ice Giants07:12How the Universe Works: The Quasar Enigma08:00Expedition X: Ghosts In The Swamp08:48Expedition X: Terror Of The Bell Witch09:36How It\'s Made: CNC Assembly Machines, Lemon Tarts, and Miniature War Figures10:00How It\'s Made: Chemical Tank Pressure Vents, Candy Wafers, Food Trucks, Traditional Ropes10:24How It\'s Made: Graphene, The World\'s Smallest Car, Force Testers, And Composite Cans10:48How It\'s Made: LED Tubes, Chocolate Peanut Butter Bars, and Robotic Medication Dispensers11:12How It\'s Made: Commercial Drones, Aquarium Fish, Runway Cleaners, and Shuttlecocks11:36How It\'s Made: Mortars & amp; Pestles, Bowling Lane Conditioners, Crematories, & amp; Wood Playsets12:00How Do They Do It?: Oyster Knives, Stadium Lights, Diamonds12:24How Do They Do It?: Cheddar Cheese, CPR Mannequins12:50How Do They Do It?: Ford Transits, Driza-bone, Saltfish13:14How Do They Do It?: Wood Stoves, Indigo, Synthesiser13:38How Do They Do It?: Morgan Cars, Bamboo Cotton, Toilets14:02How Do They Do It?: Wind Turbines, Car Tyres, Mushrooms14:26Truth Behind the Moon Landing: Conspiracy Of The Lost Tapes15:14Truth Behind the Moon Landing: The Hollywood Conspiracy16:02How the Universe Works: Death Of The Milky Way16:50How the Universe Works: War On Asteroids17:40How It\'s Made: Custom Shoe Trees, Clay Targets18:05How It\'s Made: Orthodontic Retainer, Orange Juice18:30How It\'s Made: Table Tennis Tables18:55How It\'s Made: Hand Forged Hammers19:20How It\'s Made: Guitar Pickups, Heated Furniture19:45How It\'s Made: Innerspring Mattresses20:10The Alaska Triangle: The Alaskan Loch Ness Monster21:00The Alaska Triangle: Haunted Cabin And Giants21:50Alien Highway: Legend Of The Skinwalker22:40Alien Highway: SoCal Clusters23:30Cooper\'s Treasure: Wreck In The Shallows01:10Unexplained & amp; Unexplored: Knights Templar In America02:00How It\'s Made: Multi-Tools/Jojoba Oil/Marionettes02:24How It\'s Made: Fish Decoys/Film Digitization02:48How Do They Do It?: Turkish Delight03:12How Do They Do It?: Canvas, Stinky Tofu03:36How Do They Do It?: Beekeeping04:00How Do They Do It?: Heat-proof Glass, ATMs, Pagani04:24How It\'s Made: Time-Delay Locks04:48How It\'s Made: Water Pumps And Sake05:12How It\'s Made: Champagne05:36How It\'s Made: Bladder Pumps
06:00Vražda v srdci země: 2. díl (S05E02)07:00Vražda v srdci země: 3. díl (S05E03)08:00Spravedlnost v Atlantě: Mluvit za mrtvé (S01E03)09:00Spravedlnost v Atlantě: Stříbrný muž (S01E04)10:00Tělo ve sklepě: Smrtelná pozvánka (S01E03)11:00Tělo ve sklepě: Vrah v novém sousedství (S01E04)12:00Extrémní kroky: 1. díl (S02E01)13:00Extrémní kroky: 2. díl (S02E02)14:00Kde se skrývá vražda: Vražda je těžké břímě (S01E08)15:00Kde se skrývá vražda: Nepřítel uvnitř bran (S03E01)16:00Zdánlivý známý: Sbírka zabijáků (S01E02)17:00Zdánlivý známý: Domácí přepadení (S01E03)18:00Zlá krev: Tichý vrah (S02E05)19:00Zlá krev: Krvavá tajemství (S02E06)20:00Brány do pekla: Hotel na Aljašce (S01E01)21:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Hospoda Glen Tavern (S01E01)22:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Tinker Swiss Cottage (S01E02)23:00Pomoc! Můj dům je prokletý: Strašidelný dům (S04E13)01:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Hospoda Glen Tavern (S01E01)02:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Tinker Swiss Cottage (S01E02)03:00Tělo ve sklepě: Lov a lži (S01E05)04:00Tělo ve sklepě: Pohřešovaný znamená vraždu (S01E06)05:00Extrémní kroky: 1. díl (S02E01)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Všechno je jednou poprvé (S03E09)06:00Jak si vybrat správné šaty: Beru si sebe (S21E06)07:00Hledá se manželka sestra: 1. díl (S05E01)08:00Doma u Debboerových: Kouzlo ranče (S01E01)09:00Malí lidé, velký svět: Úplné a totální překvapení (S16E04)10:00Láska v překladu: 10. díl (S01E10)11:00Vítejte u Plathových: Sám sobě buď vždy věrný (S05E03)12:00Jak si vybrat správné šaty: Beru si sebe (S21E06)13:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Odchod, smích, nenávist (S05E09)14:00Najdi mi protějšek v zahraničí: 12. díl (S01E12)15:00Najdi mi protějšek v zahraničí: Slibuji, že budeš šťastná (S01E13)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 3. díl (S06E03)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 4. díl (S06E04)20:00Hledá se manželka sestra: 2. díl (S05E02)21:00Jak si vybrat správné šaty: Nejlepší známky ve všech oblastech (S21E02)22:00Deníky 90 dní: Take A Chance (S05E04)23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Velká těla (S06E01)02:00450kg sestry: Hotovo a konec (S04E13)02:50450kg sestry: Hrozny hněvu (S04E14)03:40450kg sestry: Pudinková bitva (S04E15)04:30Dva z milionu: Silní hoši (S01E01)
06:00Má pekelná kočka: Kočičí šikana (S09E07)06:50Útulek ve stodole: Záchrana divočáka (S01E11)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nový táta bezsrstého kotěte (S06E09)08:30Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)09:25Amanda zachraňuje: 9. díl (S02E09)10:20Útulek ve stodole: Maďarští divočáci (S01E09)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Malá záchranářka (S06E07)12:10Neuvěřitelné bazény: Úžasný akvapark (S02E03)13:05Amanda zachraňuje: 7. díl (S02E07)14:00Žraloci z Badlands15:00Žraločí tornádo16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nový táta bezsrstého kotěte (S06E09)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Záhada fenky Kino (S06E10)18:00Neuvěřitelné bazény: Zen a umělecky navržené bazény (S02E06)19:00Jak to zvířata dokážou: 23. díl (S01E23)19:30Jak to zvířata dokážou: 24. díl (S01E24)20:00Plavání s monstry: Steve Backshall: Kalmar peruánský (S01E04)21:00Drsná spravedlnost: Hněv bohů (S02E04)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Vražedný instinkt (S03E05)23:00Vetřelci: Nebezpeční a jedovatí (S01E04)01:30Jak to zvířata dokážou: 23. díl (S01E23)01:53Jak to zvířata dokážou: 24. díl (S01E24)02:15Vetřelci: Nebezpeční a jedovatí (S01E04)03:00Nestvůry ve mně: Požírač očí (S06E07)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Záhada fenky Kino (S06E10)04:30Neuvěřitelné bazény: Zen a umělecky navržené bazény (S02E06)05:15Jak to zvířata dokážou: 23. díl (S01E23)05:38Jak to zvířata dokážou: 24. díl (S01E24)
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Politické spektrum13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Historie.cs: Antisemitismus na věčné časy22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Living with Dad03:15Living with Dad03:25Living with Dad03:35Living with Dad03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Living with Dad07:10Living with Dad07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Barbie z Labutího jezera09:30Barbie: a Škola pro princezny11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Living with Dad19:10Living with Dad19:30Lovecká sezóna - Volání divočiny19:40Lovecká sezóna - Volání divočiny20:00Dvanáct úkolů pro Asterix21:30Barbie: Dreamhouse Adventures22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:25Paralympijský magazín05:45Branky, body, vteřiny06:00Fotbal: TCL V Repre07:00Golfista roku08:00PanoramaL08:35Archiv D: Sport 197509:30BBV po 25 letech09:40Sokolský zpravodaj09:55Motorismus: 58. Rally Šumava KlatovyL10:05Fotbal: MFK Vyškov - FC Zbrojovka BrnoL12:20PanoramaL12:45Motorismus: 58. Rally Šumava KlatovyL13:00Atletika: Wanda Diamond League Sia-menL14:30Hokej: Play off Tipsport extraligyL18:00Hokej: Rakousko - ČeskoL20:55Motorismus: 58. Rally Šumava Klatovy21:05Basketbal: FC Barcelona - UCAM MurciaL22:50Motorismus: Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy23:00Atletika: World Athletics Continental Tour Gold - Keňa01:00Branky, body, vteřiny01:15Fotbal: MFK Vyškov - FC Zbrojovka Brno03:05Branky, body, vteřiny03:25Hokej: Play off Tipsport extraligy
06:00Teleshop09:00Ultrafialoví II.10:00Ultrafialoví II.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů II.14:00Lovci pokladů II.15:00Lovci pokladů II.16:00Lovci pokladů II.17:00Lovci pokladů II.18:00Hvězdná brána: Atlantida I.19:00Hvězdná brána: Atlantida I.19:55Hvězdná brána: Atlantida I.20:55Hvězdná brána: Atlantida I.21:50Hvězdná brána: Atlantida I.22:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.00:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.01:35Ultrafialoví II.02:20Ultrafialoví II.03:05Totalcar I.04:00Teleshop
07:00Dokážeš udržet tajemství?08:55Profil zločinu VIII.10:10Profil zločinu VIII.11:40Csi I.12:35Csi I.13:30Csi I.14:25Csi I.15:25Csi I.16:25Bones Vii.17:20Bones Vii.18:15Bones Vii.19:05Bones Viii.20:05Bones Viii.21:00Želvy Ninja: Mutantí chaos23:10Star Trek: Do neznáma01:40Jack Ryan: V utajení03:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:10Ten, kdo tě chrání III.07:05Ten, kdo tě chrání III.08:05Ten, kdo tě chrání III.09:05Hvězdná brána VII.10:00Hvězdná brána VII.11:00Hvězdná brána VII.12:00Hvězdná brána VII.12:55Hvězdná brána VII.13:55Zelenáč I.14:50Zelenáč I.15:45Návrat Batmana18:25Batman a Robin21:00Agent na útěku23:10Ztracený symbol I.00:00Ztracený symbol I.01:00Zelenáč I.01:55Zelenáč I.02:35S.W.A.T. V.03:15Green 25 Vii.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:10Návrat do života II.15:25Návrat do života II.16:40Zelenáč I.17:35Zelenáč I.18:30Zelenáč I.19:30Návrat do života II.20:40Čtyři sestry I.22:05Čtyři sestry I.23:25Zelenáč I.00:25Zelenáč I.01:20Zelenáč I.02:10Brousko Iii.03:10Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:45Der Zweite Weltkrieg in der Arktis06:00Diana01:40Der Zweite Weltkrieg in der Arktis06:45Dinosaurier - Reise in eine vergangene Welt02:35Die Donau - Durch Vergangenheit und Gegenwart07:35Die Donau - Durch Vergangenheit und Gegenwart03:30Wildes Shetland08:30Wildes Shetland04:30Wildes Großbritannien09:35Wildes Großbritannien05:15Wildes Großbritannien10:20Wildes Großbritannien11:10Der Zweite Weltkrieg in der Arktis12:05Der Zweite Weltkrieg in der Arktis13:05Der Zweite Weltkrieg in der Arktis14:00Der Zweite Weltkrieg in der Arktis15:00Human Revolution - Die Reise des Menschen15:55Human Revolution - Die Reise des Menschen16:55Die Geheimnisse der Gravitation17:45Zurück in die Eiszeit18:35Dinosaurier - Reise in eine vergangene Welt19:25Rettung der Tempel am Nil20:15Geheimnisvolle Pyramiden21:10Mythos Hallstatt22:05Rom - 8 Tage die Geschichte schrieben22:50Der Fall Anthony Weiner
00:00RTL Nachtjournal06:45Der Blaulicht Report00:25RTL Nachtjournal Spezial: Wohin steuert unser Land?!07:40Der Blaulicht Report00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter08:40Der Blaulicht Report00:45CSI: Miami09:35Der Blaulicht Report01:30CSI: Miami10:25Der Blaulicht Report02:25CSI: Miami11:25Der Blaulicht Report03:10CSI: New York12:15Verklag mich doch!03:55CSI: New York12:45Verklag mich doch!04:40CSI: New York13:15Barbara Salesch - Das Strafgericht05:20Der Blaulicht Report14:10Barbara Salesch - Das Strafgericht15:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht15:50Ulrich Wetzel - Das Strafgericht16:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:45Gala18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15Drei gegen Einen - Die Show der Champions
00:30Der Rhein-Ruhr-Ripper05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd01:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:30Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd02:00Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes02:50Im Namen des Gesetzes08:00Im Namen des Gesetzes03:35CSI: Vegas08:50Im Namen des Gesetzes04:20CSI: Vegas09:40Im Namen des Gesetzes05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:30Im Namen des Gesetzes11:20CSI: New York12:05CSI: New York12:50CSI: New York13:35CSI: New York14:20CSI: New York15:05CSI: Vegas15:50CSI: Vegas16:35CSI: Vegas17:20CSI: Vegas18:05CSI: Vegas18:50CSI: New York19:30CSI: New York20:15CSI: New York21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:50Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:35Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:20CSI: New York
00:40Mein Traumhaus auf dem Land06:00Shopping Queen01:25Mein einzigartiges B & amp;B06:45Shopping Queen01:55Mein einzigartiges B & amp;B07:35Zwischen Tüll und Tränen02:25Mein einzigartiges B & amp;B08:204 Hochzeiten - Von Braut zu Braut03:10Zwischen Tüll und Tränen09:15Das perfekte Dinner03:554 Hochzeiten - Von Braut zu Braut10:05Jamies 5-Zutaten-Küche04:454 Hochzeiten - Von Braut zu Braut10:40Jamies 5-Zutaten-Küche05:30Jamie At Home11:10Jamies Superfood für jeden Tag12:00Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch12:50Jamie Oliver: Veggies13:40Jamie Oliver: Veggies14:30Mein Traumhaus auf dem Land15:15Mein einzigartiges B & amp;B15:55Mein einzigartiges B & amp;B16:25Mein einzigartiges B & amp;B17:15Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamie At Home19:25Jamie Oliver: Veggies20:15Allererste Sahne - Wer backt am besten?21:05Allererste Sahne - Wer backt am besten?21:55Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:35Zwischen Tüll und Tränen
00:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:55Hercules01:40Teleshopping05:35Hercules03:50Schneller als die Polizei erlaubt06:15Hercules04:15Hercules07:05Ein Colt für alle Fälle08:00Ein Colt für alle Fälle08:55Ein Colt für alle Fälle09:40Trio mit vier Fäusten10:40Trio mit vier Fäusten11:30Das A-Team12:30Das A-Team13:15Die Tuning Profis14:10Top Gear15:05Top Gear15:55American Pickers - Die Trödelsammler16:45American Pickers - Die Trödelsammler17:35Die Kirmes-Könige18:25Das A-Team19:15Das A-Team20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf22:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:00Singletown - Gemeinsam oder einsam?06:00Alles was zählt Classics00:50McLeods Töchter06:25Alles was zählt Classics01:30Heartland - Paradies für Pferde06:50Alles was zählt Classics02:15Buffy - Im Bann der Dämonen07:15Alles was zählt Classics03:00Verbotene Liebe Classics07:40Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics08:05Herz über Kopf04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten08:30Herz über Kopf04:45Unter uns08:55Herz über Kopf05:10Alles was zählt09:25Herz über Kopf05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics09:50Herz über Kopf10:15Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics10:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:10Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:05Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:00Unter uns Classics13:30Unter uns Classics13:55Unter uns Classics14:25Unter uns Classics14:50Unter uns Classics15:20Sankt Maik16:10Magda macht das schon!16:35Magda macht das schon!17:00You Shall Not Lie17:50Vier Hochzeiten und ein Todesfall18:40Singletown - Gemeinsam oder einsam?19:25Singletown - Gemeinsam oder einsam?20:15The Heirs - Highschool der Superreichen21:20Liebe findet ihren Weg23:15Buffy - Im Bann der Dämonen
00:10Nikola05:25Das Familiengericht00:35Alles Atze06:05Das Familiengericht01:00Alles Atze06:50Das Jugendgericht01:25Teleshopping07:50Das Jugendgericht02:25Das Strafgericht08:40Das Jugendgericht03:10Das Strafgericht09:30Das Strafgericht04:00Das Jugendgericht10:30Das Strafgericht04:45Das Jugendgericht11:30Quincy12:25Quincy13:15Quincy14:05Der Doktor und das liebe Vieh15:00Der Doktor und das liebe Vieh15:55Der Doktor und das liebe Vieh16:50Mord ist ihr Hobby17:40Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:20Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:10Mord ist ihr Hobby22:00Mord ist ihr Hobby22:55Der Doktor und das liebe Vieh23:40Der Doktor und das liebe Vieh
00:30Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:00Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:00Rubble & amp; Crew08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:35Jade Armor11:00Ninjago - Aufstieg der Drachen11:30ALVINNN!!! und die Chipmunks11:40ALVINNN!!! und die Chipmunks11:50ALVINNN!!! und die Chipmunks12:20Barbie - Die Prinzessinnen-Akademie13:40Barbie - Ein verborgener Zauber14:05Voll zu spät!14:15Voll zu spät!14:25Voll zu spät!14:45Voll zu spät!14:55Voll zu spät!15:10Voll zu spät!15:20Voll zu spät!15:40Voll zu spät!15:50Voll zu spät!16:05Voll zu spät!16:15Voll zu spät!16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Asterix & amp; Obelix: Im Auftrag ihrer Majestät22:25Werner - Gekotzt wird später!
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:50Rubble & amp; Crew09:00Rubble & amp; Crew09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:35Jade Armor12:00Ninjago - Aufstieg der Drachen12:30ALVINNN!!! und die Chipmunks12:40ALVINNN!!! und die Chipmunks12:50ALVINNN!!! und die Chipmunks13:20Barbie - Die Prinzessinnen-Akademie14:45Barbie - Ein verborgener Zauber15:05Voll zu spät!15:15Voll zu spät!15:25Voll zu spät!15:45Voll zu spät!15:55Voll zu spät!16:10Voll zu spät!16:20Voll zu spät!16:40Voll zu spät!16:50Voll zu spät!17:05Voll zu spät!17:15Voll zu spät!17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:25vox nachrichten05:55CSI: NY00:45Snapped - Wenn Frauen töten06:40Criminal Intent - Verbrechen im Visier01:35Snapped - Wenn Frauen töten07:35Criminal Intent - Verbrechen im Visier02:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin08:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin09:25Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:50Shopping Queen12:50Shopping Queen13:50Shopping Queen14:50Shopping Queen15:50Shopping Queen16:50Wenn keiner guckt - Das geheimnisvolle Leben unserer Katzen17:55hundkatzemaus - Das Haustiermagazin19:10Bunte Hunde - Wo die Tierliebe hinfällt20:15Ich - Einfach unverbesserlich 322:00Pirates of the Caribbean - Am Ende der Welt
00:40Chicago Fire05:10Wissenshunger01:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:20Verklag mich doch!01:50Wissenshunger06:15Verklag mich doch!02:00Teleshopping07:10Verklag mich doch!08:20Verklag mich doch!10:10Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:10Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:15hundkatzemaus - Das Haustiermagazin13:40Hautnah: Die Tierklinik14:40Hautnah: Die Tierklinik15:40Hautnah: Die Tierklinik16:40Jamie Oliver: Veggies17:30Jamie Oliver: Veggies18:20The Good Doctor19:20The Good Doctor20:15Chicago Med21:05Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:45Chicago Med
00:00Čokoládový ráj00:25Šéfkuchařka Mary00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00James Martin: Španělská dobrodružství07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Zákusky Almy Obreganové08:30Zákusky Almy Obreganové09:00Mary Berry peče klasicky09:35Mary Berry peče jednoduše10:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou10:30Tak chutná zdraví11:00Mistrovské pečení - Nový Zéland12:00John a Lisa: Doma v kuchyni13:00John Torode - středovýchodní chutě13:30John Torode - středovýchodní chutě14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou15:00Zákusky Almy Obreganové15:30Zákusky Almy Obreganové16:00Mary Berry peče klasicky16:35Mary Berry peče jednoduše17:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou17:30Tak chutná zdraví18:00Mistrovské pečení - Nový Zéland19:00John a Lisa: Doma v kuchyni20:00John Torode - středovýchodní chutě20:30John Torode - středovýchodní chutě21:00James Martin: Španělská dobrodružství22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou
06:00Blue (152)06:05Blue (153)06:10Blue (130)06:25Blue (136)06:35Blue (140)06:50Blue (142)06:55Blue (141)07:10(30)07:40(31)08:10Mickeyho klubík (32)08:40Mickeyho klubík (31)09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (61)09:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (63)10:00Hailey jde na to! (7)10:30Hailey jde na to! (8)11:00Poloviční superhrdinové (23)11:25Poloviční superhrdinové (24)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (83)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (98)12:55Greenovi ve velkoměstě (62)13:25Greenovi ve velkoměstě (63)13:55Hailey jde na to! (7)14:25Hailey jde na to! (8)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (28)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (34)15:55Křečík a Gréta (21)16:20Křečík a Gréta (22)16:50Blue (124)17:00Blue (125)17:05Blue (126)17:20Blue (127)17:25Blue (128)17:35Blue (137)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (122)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (123)18:50Hailey jde na to! (2)19:20Hailey jde na to! (6)19:50Noc v muzeu: Kahmunrah znovu povstává ()21:30Taffy (74)21:35Taffy (62)21:50Jessie (69)22:20Jessie (70)22:45Poper se s tím! (23)23:15Poper se s tím! (25)23:45Ghostforce (13)24:10Ghostforce (14)24:35Ghostforce (15)25:00Tým Tiki (5)25:20Tým Tiki (6)25:45Tým Tiki (7)26:10Anna mezi obojživelníky (21)26:35Anna mezi obojživelníky (22)26:55Anna mezi obojživelníky (23)27:15Ghostforce (19)27:40Ghostforce (20)28:00Pyžamasky (3)28:25Pyžamasky (4)28:45Dalmatinská 101 (15)29:10Dalmatinská 101 (16)29:30Kluk Holka atd. (33)29:40Taffy (14)29:50Taffy (11)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30Bluey (2)07:40Bluey (2)07:50Bluey (2)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (2)10:10Bluey (2)10:20Bluey (2)10:30Bluey (2)10:40Bluey (2)10:50Bluey (2)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)12:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()13:00Mickey Mouse Funhouse (2)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Spidey and His Amazing Friends (2)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)17:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)17:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)18:00Mickey\'s Pirate Adventure ()19:00Mickey Mouse Funhouse (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (5)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Vařit chytře (S16E13)06:45Giadina domácí kuchyně: Dětská jídla pro dospělé (S06E16)07:10Buddy versus Duff: Karneval a Bollywood (S01E02)07:55Buddy versus Duff: 3. díl (S01E03)08:40Buddy versus Duff: Svatební války (S01E04)09:25Nejlepší americký pekař: Severní pláně (S04E04)10:10Nejlepší americký pekař: Středozápad (S04E05)10:55Nejlepší americký pekař: Severovýchod (S04E06)11:40Nejlepší americký pekař: Jihozápad (S04E07)12:25Jarní cukrářská soutěž: Kvetoucí dobroty (S04E02)13:10Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Den ducha (S12E09)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Fúze chutí (S28E16)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Chutné tradice (S28E17)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Oslava chutí Dálného východu (S28E18)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: Kulinářská výprava (S28E19)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Létající lilky (S17E04)15:48Porážka Bobbyho Flaye: Vítězství v mých snech (S17E05)16:13Porážka Bobbyho Flaye: Nikdy se nevzdát (S17E06)16:36Porážka Bobbyho Flaye: Čokoládové vítězství (S17E07)17:00Výcvikový tábor kuchařů: Konečný součet (S01E02)17:55Další skvělý cukrář: Dorty al dente (S03E06)18:40Porážka Bobbyho Flaye: Pod toskánským sluncem (S33E01)19:03Porážka Bobbyho Flaye: Happy Feet (S33E02)19:25Flayův seznam: Humr (S01E02)19:48Flayův seznam: Pizza (S01E04)20:10Vyřazeni: Taco souboj (S52E04)20:55Guy a dokonalá noc plná her: Vůně týmového ducha (S02E04)21:40Jarní cukrářská soutěž: Kvetoucí dobroty (S04E02)22:25Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Den ducha (S12E09)23:10Výcvikový tábor kuchařů: Konečný součet (S01E02)23:55Pravidla farmy: Učit děti vařit (S06E04)01:25Průkopnice: Jídla pro dospívající (S28E09)01:47Průkopnice: Večerní rande (S28E10)02:10Průkopnice: Vaření pro dětský filmový štáb (S28E11)02:32Průkopnice: Něco na ochlazení (S28E12)02:55Průkopnice: Příliš unavená na vaření (S28E13)03:17Průkopnice: Parádní zákusky (S18E01)03:40Průkopnice: Hlavně neplýtvat (S18E02)04:02Průkopnice: Velký zápas, skvělé jídlo (S18E03)04:25Průkopnice: Dobroty do školy (S18E04)04:47Průkopnice: Pohodová jídla za 16 minut (S18E05)05:10Pravidla farmy: Učit děti vařit (S06E04)05:35Pravidla farmy: Na dalších 250 let! (S06E05)
06:00Laboratoř duchů: Posmrtný život ve vězení (S02E08)07:00Laboratoř duchů: Není úniku (S02E09)08:00Laboratoř duchů: Vrahova cesta (S02E10)09:00Laboratoř duchů: Za kamennými stěnami (S02E11)10:00Laboratoř duchů: Komnaty hrůzy (S02E12)11:00Záhady muzeí: Ukradený Stradivarius, pád z vesmíru (S07E04)12:00Záhady muzeí: Zrození silniční mapy (S07E05)13:00Záhady muzeí: Kouzelná kostka Erno Rubika (S07E06)14:00Záhady muzeí: Vynález pop-rocku (S07E07)15:00Záhady muzeí: Tlačení buráků na Pikes Peak (S07E08)16:00Stavět na Aljašce: Na hraně (S03E06)17:00Stavět na Aljašce: Ztracená helikoptéra (S03E07)18:00Stavět na Aljašce: Panika (S03E08)19:00Stavět na Aljašce: Herní den (S03E09)20:00Stavět na Aljašce: Ninja Framer (S03E05)21:00Brány do pekla: Hospoda kapitána Granta (S02E10)22:00Strašidelná města: 2. díl (S01E02)23:00Směr hrůza: Stará nemocnice South Pittsburg (S01E02)01:00Záhady muzeí: Lincolnovo prokletí a další (S22E05)02:00Tyto lesy jsou prokleté: Viděl jsem to přistávat (S03E05)03:00Dobrodružství s duchy: Ancient Ram Inn (S02E08)04:00Směr hrůza: Stará nemocnice South Pittsburg (S01E02)05:00Stavět na Aljašce: Herní den (S03E09)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.