TV program piatok, 26. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (77)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (6)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Mentalista II. (12)13:50Mentalista II. (13)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (78)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:55Drsniačky01:20Godzilla vs. Kong03:05Mentalista II. (12)03:45Mentalista II. (13)04:50Rodinné prípady
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:50Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (15)14:20Bez servítky15:30Top Star15:45Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Deti Nagana22:50Dedičstvo01:05Riskuj!01:50Krimi02:20Noviny TV JOJ03:05Prvé oddelenie03:30Sedem04:20Bez servítky
03:05Počasie03:15Don Matteo04:15Správy RTVS „N“05:10Občan za dverami05:40Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:25Neposlušní08:55Detektívi zo severu V (13/16)09:55Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Veľkou lyžicou14:45Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu V (14/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Slnko v sieti22:50Božská Božidara23:45Lekárka z ostrova (6/6)01:15Správy RTVS „N“02:05Góly-body-sekundy
06:00Druhý dych (60)06:40Túžba tela (36)07:25Túžba tela (37)08:15Krok za krokom IV. (11)08:35Krok za krokom IV. (12)09:20Krok za krokom IV. (13)10:05Chicago Fire V. (20)11:10S hlavou v oblakoch (85)12:00S hlavou v oblakoch (86)13:05Oteckovia (10)14:15Keď kvitne láska (17)15:25Keď kvitne láska (18)16:10Túžba tela (38)17:00Túžba tela (39)18:00Chicago Fire V. (21)19:00Keď kvitne láska (19)19:55Keď kvitne láska (20)21:00Krok za krokom IV. (14)21:30Krok za krokom IV. (15)22:00Priatelia III. (18)22:30Priatelia III. (19)23:00New Amsterdam V. (3)23:55Keď kvitne láska (19)00:55Keď kvitne láska (20)01:50S hlavou v oblakoch (85)02:30S hlavou v oblakoch (86)03:15Smotánka04:15Adela show05:10Oteckovia (10)
04:50Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Nákupné maniačky07:25Letecké katastrofy08:45Extrémni nájomníci VII. (6)09:35Vražedné čísla II. (37/37)10:30Vražedné čísla III. (1/24)11:30Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:05Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:55Extrémne prípady (ST) - skryté titulky14:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.15:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:10Príprava na MS v hokeji: SLOVENSKO - ČESKO19:35Profesionáli (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Dvojnásobné obvinenie22:40Sliedič01:25Spackané plastické operácie VI. (17)02:15Spackané plastické operácie VI. (18)03:00Mafstory (9)03:40Profesionáli (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Ničitelia mýtov: Epické pokusy
06:00Zázračný miniateliér06:10Čím cestovať06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Fórum09:00Regina09:55Režisér Juraj Lihosit jubiluje11:30Obedníček11:35Odo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30SK dejiny13:40Návraty k hereckým legendám14:10Dean Martin: Kráľ elegánov16:00Cesty za umením16:25Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku16:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku17:35Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;18:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;18:15Superveda18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:05Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:35Katarína Veľká III - Samozvanci (7/16)21:30Radosť zo života21:55Trochu inak s Adelou23:00Take that: Progress - naživo01:20Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola IV09:45Dceračb10:00Vinorodé břehy Rýna10:30Teď nemám čas, možná jindy...11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:10Na stopě14:35Reportéři ČT15:25Úsměvy Slávky Budínové16:05Polopatě17:00Bydlet jako... na houbách17:30AZ-kvíz18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin (15/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:40Komisař Montalbano01:25AZ-kvíz01:50Chalupa je hra02:10Bilance02:40Dobré ráno
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoké světy: Život s bengálskými tygry09:15Dobrodružství vědy a techniky09:4524 hodin v životě zvířat10:40Anakonda - konec mýtu?11:30České stopy: Karai Pukú12:30Postřehy odjinud12:40Vládci Třetí říše (3/4)13:35Fantom ze Spandau14:30Zapomenuté příběhy 2. světové války (3/6)15:25Výborná SHOW16:10Refreš/h/ (3/5)16:35Kouzlo Velké Británie: Záhady, mýty a legendy17:25V karavanu po Polsku (2/8)17:55Perimetr18:25Zázraky techniky V: Stíhací letoun F-35 Lightning II19:15Žiješ jenom 2x (1/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Dobrodruh21:50Konec rozkvětu23:15Vládci Třetí říše (4/4)00:10Věk válečných lodí: Štvanice01:00Rozluštěné poklady: Podmořské Stonehenge01:45Před půlnocí02:15Na moll02:55Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera03:00Vatikánský rozhlas03:30Historie.cs04:20Varmužovci z Mistřína04:45Postřehy odjinud04:50Evropa dnes
05:55Snídaně08:30Ulice (4689)09:30Jedna rodina (74)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (16)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (141)13:45Kriminálka Miami V (5)14:35Kriminálka Miami V (6)15:35Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4690)19:30Televizní noviny20:20201223:35November Man01:50Kriminálka Miami V (5)03:10Ulice (4690)03:55Ordinace v růžové zahradě 2 (141)04:55Novashopping
05:10Láska na hlídání06:45V oku tornáda08:30Kriminálka Miami V (3)09:30Kriminálka Miami V (4)10:30Dokážeš udržet tajemství?12:20Kód Enigmy14:40Beethoven16:15Chlapec v pruhovaném pyžamu18:10Bláznivá dovolená v Evropě20:00Madagaskar21:35Čelisti 200:00Jako štvaná zvěř01:45Plán útěku03:30Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (13)
06:00Nový den07:05M*A*S*H (217)07:35M*A*S*H (218)08:05M*A*S*H (219)08:35M*A*S*H (220)09:10ZOO (194)10:30Policie Hamburk VIII (10)11:30Policie Hamburk VIII (11)12:30Closer VII (9)13:25Komisař Rex II (9)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:00Máme rádi Česko23:45Ano, šéfe!00:50Policie v akci01:45Policie Hamburk VIII (10)02:45Policie Hamburk VIII (11)03:40Closer VII (9)04:35Jak se staví sen
06:00Příhody Bolka a Lolka06:15Těžká dřina06:40Autosalon.tv07:40Těžká dřina08:20Top Gear 2011 (8)09:25Top Gear 2011 (8)10:30Hvězdná brána VI (11)11:25Hvězdná brána VI (12)12:30Futurama V (7)13:00Futurama V (8)13:30Simpsonovi XX (1)14:00Simpsonovi XX (2)14:25Simpsonovi XX (3)14:55Simpsonovi XX (4)15:15Hvězdná brána VI (13)16:10Hvězdná brána VI (14)17:15Futurama V (9)17:45Futurama V (10)18:15Simpsonovi XXI (8)18:45Simpsonovi XXI (9)19:15Simpsonovi XXI (10)19:45Simpsonovi XXI (11)20:15Já, robot22:30Chobotnice00:45Simpsonovi XXI (8)01:15Simpsonovi XXI (9)01:40Simpsonovi XXI (10)02:10Simpsonovi XXI (11)02:35Futurama V (9)03:05Futurama V (10)03:35Brickleberry III (7)04:05Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (12)04:35Ženy ve wrestlingu VIII (5)05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Karolína, domácí kuchařka06:20Prostřeno!07:20Sestřičky (10)08:40Slunečná (117)10:10Prostřeno!10:50Ano, šéfe!12:00Rosamunde Pilcher14:00Záchranáři z hor VI (4)15:00Záchranáři z hor VI (5)15:55Ve hře je láska (154)16:55Ve hře je láska (155)17:55Záchranáři z hor VI (6)18:55Záchranáři z hor VI (7)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (11)23:05ZOO (194)00:25Rodina doktora Kleista (4)01:30Rodina doktora Kleista (5)02:40Ve hře je láska (154)03:35Ve hře je láska (155)04:45Lásce navzdory (21)05:45Na zámku
04:05Nechte ho jít06:00Láska podle plánu07:50Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo09:15Věčný svit neposkvrněné mysli11:00Průměrňákovi VII. (23): Ve škarpě11:20Průměrňákovi VII. (24): Show musí jít dál11:45Nedoručené Vánoce13:10Zásnuby na dobu neurčitou15:15Muž roku17:10Flash19:30Barbie21:25Men23:05Daniel00:15Bože, ochraňuj Texas (2)01:10Trojúhelník smutku03:35Před kamerou XXI. (17)
06:15Totalcar V.06:50Profil zločinu II.07:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.08:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:45Profil zločinu II.10:50Profil zločinu II.11:45Hvězdná brána: Atlantida III.12:40S.w.a.t. Vi.13:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:15Profil zločinu II.16:20Profil zločinu II.17:25S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Pojď se mnou22:50Velkej biják00:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.02:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:05Harrow03:55Harrow04:50Totalcar II.05:15Seriálový tip
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:40Soudce Alexandr15:40Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:20Soudkyně Barbara23:40Intim Night03:45Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Vtip za stovku!06:55Popelka08:30Nebezpečné vztahy10:00Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:15Co bude dnes k večeři?16:35Popelka17:50Tomáš Arsov v akci18:50Vtip za stovku!20:15Pašák (4)22:10El Chapo (1,2)00:25Nebezpečné vztahy live01:20Ostříháno02:55Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:19Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Doktorka Kellerová (4)21:35Nečekaná úmrtí - Robin Williams22:05Kurňa, co to je?23:20S Arenbergerem nejen o medicíně23:45ONA A ON00:20MOJE ZPRÁVY00:30VIP svět00:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:00Na plac!02:25Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Honba za nefritem06:30Záchranáři na dálnici 40107:25Záchranáři na dálnici 40108:25Australští zlatokopové09:25Australští zlatokopové10:20Výnosné ojetiny11:15Výnosné ojetiny12:10Australští zlatokopové13:10Australští zlatokopové14:05Australští zlatokopové15:05Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření16:15Australští lovci humrů17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Renovátoři rezavého šrotu21:55Záchrana vraků aut22:50Záchranáři na dálnici 40123:50Záchranáři na dálnici 40100:50Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Renovátoři rezavého šrotu03:25Záchrana vraků aut04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:20Mýty: Velké záhady lidstva07:25Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:20Tajné zbraně II. světové války09:25Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:25Nejlepší vojenské prostředky11:35Mýty: Velké záhady lidstva12:35Odhalené mumie13:35Abú Simbel: Obři na Nilu14:40Hlasy mrtvých15:35Kosti ukřižovaných16:40Pompeje: Pohřbená tajemství Villa Giuliana17:45Tajné zbraně II. světové války18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Poklady s Bettany Hughes22:00Hlasy mrtvých22:55Kosti ukřižovaných00:00Tajné zbraně II. světové války01:052. světová válka - Bitvy o Evropu02:10Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:00Poklady s Bettany Hughes03:50Dobyvatelé: Vzestupy a pády04:35Španělská chřipka: Neviditelný nepřítel05:30Zakázaná historie
06:15Australská mega zoo07:00Australská mega zoo07:45Nejdivočejší přežití08:30Záchrana divokých zvířat v Malawi09:20Mytické ostrovy Nového Zélandu10:25Mytické ostrovy Nového Zélandu11:25Mytické ostrovy Nového Zélandu12:25Nemocnice pro slony13:10Veterinář z Yorkshiru13:55Smrtící lovci14:45Tajemné údolí velryb v Egyptě15:35Kolosální zvířata16:30Attenborough a pohřebiště mamutů17:30Říční monstra18:20Divočina Patricka Aryeeho19:05Afričtí noční lovci20:00Extrémní hadi20:55Extrémní hadi21:50Smrtící lovci22:35Úžasní mořští predátoři23:30Nemocnice pro slony00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Záchrana divokých zvířat v Malawi04:10Australská mega zoo04:55Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:55Partička10:05Dva a pol chlapa IV. (13)10:20Dva a pol chlapa IV. (14)10:55M*A*S*H II. (13)11:20M*A*S*H II. (14)12:00Dva a pol chlapa IV. (15)12:30Dva a pol chlapa IV. (16)12:50Teória veľkého tresku XII. (22)13:20Teória veľkého tresku XII. (23)13:45Teória veľkého tresku XII. (24)14:15Teória veľkého tresku I. (1)14:45Teória veľkého tresku I. (2)15:15Teória veľkého tresku I. (3)15:45Priatelia III. (16)16:15Priatelia III. (17)16:45Dva a pol chlapa IV. (17)17:15Dva a pol chlapa IV. (18)17:45M*A*S*H II. (15)18:15M*A*S*H II. (16)18:45Mladý Sheldon III. (3)19:15Mladý Sheldon III. (4)19:40Susedia20:30Bez súcitu22:20Romeo musí zomrieť00:35ŠPORTOVÉ NOVINY00:45Susedia01:20Silvánovci03:10Susedia03:45Oggy a šváby04:35Bernieho dobrodružstvá04:45Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:10Susedia09:45Svokra10:40Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:50FARMA00:50Aj múdry schybí02:25Partička02:50Adela show03:45Susedské prípady04:50Rodinné prípady
05:45NCIS: Los Angeles XIV. (15)06:25NCIS: Los Angeles XIV. (16)07:05Špecialisti V. (9)07:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (7)08:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (8)09:15Kosti I. (17)09:55Kosti I. (18)10:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (13)11:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (14)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti I. (19)16:05Kosti I. (20)17:00Mentalista II. (12)18:00Mentalista II. (13)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (15)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (16)20:55Špecialisti V. (11)22:00Špecialisti V. (12)22:50Kosti I. (19)24:00Kosti I. (20)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (15)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (16)02:05Špecialisti V. (11)02:50Špecialisti V. (12)03:4011204:25Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:0024 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky I. (12)06:25Tom Gates (4)06:40Okido III. (17)06:55Strážcovia Trstinového mora (11)07:05Lloyd a muchy (25)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (5)07:45Mechamato (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (3)08:25Petronela Jabĺčková (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (58)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (19)09:00Požiarnik Sam X. (14) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (30) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (4)10:00Strážcovia Trstinového mora (12)10:05Rybičky Flip a Flap II. (33)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (14)10:30Mestská farma Lellobee (26,27)10:35Digley a Dazey (23,24)10:45Naše prasiatko (15,16)10:50Moe a jeho šou II. (2)11:05Strašidielka (16)11:10Idefix (25)11:20Zvieratká (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (7)12:05Odbodkovia I. (58)12:20Bambuľko a Bulienka II. (4)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (3)12:35Medzi nami zvieratkami (19)12:40Máša a medveď V. (16)12:50Požiarnik Sam X. (15) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (44)13:15Fíha tralala (3)13:30Deti z farmy (35)13:45Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun IV. (7)14:20Máša a medveď V. (17)14:35Zvieratká (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (14)15:00MalinyJAMológia (8)15:20Chrumka a Čipsík I. (18)15:35Bambuľko a Bulienka II. (5)15:45Angličanina (7)16:00Máša a medveď V. (18)16:15Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (10)16:25Moe a jeho šou II. (3)16:45Tom Gates (5)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (6)17:30Knihy od Stonožky (45)17:40Idefix (26)17:55Ovečka Shaun IV. (7)18:05Lloyd a muchy (25)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (14)18:30Mestská farma Lellobee (26,27)18:35Digley a Dazey (23,24)18:40Naše prasiatko (15,16)18:45Plamienok a štvorkolky I. (5)19:15Deti z farmy (35)19:30Zvierací ochrancovia (31) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (20) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (11)20:10Zvieratká (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (18)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (8)21:40Volám sa Caillou V. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (11) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (25) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (12)23:00Kúzlovanie (7) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates (4)23:55Malí fidlikanti (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (17)00:25Zabi nudu! (10,11)00:40Knihy od Stonožky (44)00:50Fidlivareška (2)01:10MalinyJAMológia (8)01:25Mestská farma Lellobee (27)01:30Zabi nudu! (10,11)01:45Knihy od Stonožky (45)01:55Kikirikí (11,12)02:05Sníček (6,7)02:30Digley a Dazey (24)02:35Knihy od Stonožky (45)02:45Rapotáčik 2 (5)02:50Kúzlovanie (7) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (16)03:05Máša a medveď V. (17)03:15Sníček (6,7)03:40Rapotáčik 2 (5)03:45Knihy od Stonožky (44)03:55Tom Gates (4)04:10Volám sa Caillou V. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (8)04:40Malí fidlikanti (1/9) (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (4)05:20Fidlivareška (8)05:35Knihy od Stonožky (45)05:45Viking Vicky (12)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryte titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:35Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun VI.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:55Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:45Bambuľko a Bulienka II.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentar13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Naše prasiatko13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia II.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:20Ovečka Shaun VI.15:30Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:40Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:00Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:35Neposlušník 2
05:00Diagnóza: Vražda VIII. (11,12)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:55Vraždy v Midsomeri VI. (3)11:30Diagnóza: Vražda VIII. (13,14)13:50Dr. House VI. (19,20)15:50Vraždy v Midsomeri VI. (4)18:00Vražedné čísla III. (2,3)20:10Wisting II. (7)21:00Wisting II. (8/8)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (15)23:00Tvárou v tvár II. (5,6,7,8/8)01:15Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:30Myšlienky vraha VI. (21)04:10Tvárou v tvár II. (5,6,7,8/8)05:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:50Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:25Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:25Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Góly–body–sekundy03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:00Góly–body–sekundy05:10Správy RTVS „N“06:00Góly–body–sekundy06:10Správy RTVS „N“07:00Góly–body–sekundy07:10Správy RTVS „N“08:05Futbal - Highlighty Serie A08:30Tipos Iná liga (6/30)09:00Festival pohybových skladieb 202410:20Malý futbal11:10Návraty11:15Malý futbal12:10Cyklopotulky12:20Futbal - Highlighty Ligy majstrov12:45Futbal - Highlighty Ligy majstrov13:10Futbal - Highlighty La Ligy14:05Futbal - Highlighty Niké ligy15:05Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2417:35OH 2024 - Cesta do Paríža17:55Gymnastika - ME 2024 (športová)20:15Niké - palubovka 202422:15Góly–body–sekundy22:25Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1623:15Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1600:10Olympijský magazín00:25Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko02:00Správy RTVS „N“
06:00M*A*S*H06:25M*A*S*H06:45M*A*S*H07:15Námořní vyšetřovací služba VIII (17)08:10Námořní vyšetřovací služba VIII (18)09:10Rodičovský manuál11:15Skutečné vraždy: Trestu neunikneš13:00Hombre15:15Jen pro tvé oči18:05Říše divů20:00Orel Eddie22:05Flash Gordon00:25Zbouchnutá03:00Potomek04:50Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (12)09:20Modrý kód (190)10:30Ano, šéfe!11:50Krejzovi (6)13:10ZOO (13)14:30Modrý kód (191)15:50Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:50ZOO (194)20:15Prima Partička21:20Kapitán Exner (9)22:30Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:45ZOO (12)02:45Modrý kód (190)03:45Krejzovi (6)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:15Tajemství pravěkých obrů (1)07:10Straky: Více než černobílá08:05Pohotovost pro exotická zvířata III (8)09:05Normandie: Země bojovníků (3)10:10Největší mýty historie (4)11:20Zabijáci v divočině (4)12:25Příběh šesti světadílů (2)13:35Mistři bolesti I (6)14:30Commando: Britská námořní pěchota (2)15:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (7)16:45Svět sportu: Rok za rokem (28)17:15Honba za adrenalinem II (4)17:50Těsné úniky 2. světové války (2)18:55Peklo: Vzestup a pád nacistů (10)20:00Když žraloci útočí VI (1)21:00Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)22:00Největší záhady historie I (5)23:40Zapomenuté megastavby VIII (2)00:40Umění špionáže (5)01:35Mechanici obřích strojů II (10)02:50Extrémní přepravci III (5)04:05Rok na Lofotech (1)05:05Nekončící povely (2)
05:35Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS05:45Walker Texas Ranger IV (9)06:25Strážci hranic: Amerika (13,14)07:10Mistři zastavárny XX (9)08:05Svět motorů (42)09:05Pomozte autům V (1)10:05Kobra 11 XV (12,13)12:00Walker Texas Ranger IV (10)12:55Válka skladů III (11-14)14:45Mistři zastavárny XX (10)15:40Strážci hranic: Amerika (17,18)16:40Kobra 11 XV (14)17:40Kobra 11 XVI (1)18:40Válka skladů III (15,16)19:35Mistři zastavárny XX (11)20:30Američtí sběratelé XVIII (1)21:25Pomozte autům V (3)22:20Walker Texas Ranger IV (11)23:15Kobra 11 XV (14)00:15Kobra 11 XVI (1)01:10Američtí sběratelé XVII (15)01:50Pomozte autům V (2)02:35Strážci hranic: Amerika (13,14)03:20Walker Texas Ranger IV (11)04:00K.O. magazín (52)04:45Mediterranean Epic
04:50Susedia VI (1)05:30Zig a Sharko IV (2-5)06:10Bakugan: Ozbrojená aliance (98)06:20Přátelé (5,6)07:152 $ocky (24)07:452 $ocky II (1-3)09:05Malý Sheldon VI (12-15)10:40Susedia VI (2,3)12:10Dva a půl chlapa IX (20,21)13:00Přátelé (5,6)13:55Teorie velkého třesku X (3-6)15:302 $ocky II (4-7)17:20Zlatá sedmdesátá (9,10)18:15Dva a půl chlapa IX (22,23)19:10Malý Sheldon VI (16,17)20:00Teorie velkého třesku X (7-10)21:40Přátelé (7,8)22:35Bobovy burgery V (17,18)23:30Dva a půl chlapa IX (22,23)00:20Teorie velkého třesku X (7-10)02:00Malý Sheldon VI (12,13)02:35Zlatá sedmdesátá (9,10)03:20Bobovy burgery V (17,18)04:00Tele Tele - Střihák04:252 $ocky (24)
06:20Televizní noviny07:05Na lovu08:00MasterChef Česko IV (27)09:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (15)10:05Don Matteo VII (7)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)12:05Beze stopy IV (23)13:00MasterChef Česko IV (28)14:15Tescoma s chutí14:20Don Matteo VII (8)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)16:20Můj přítel Monk VII (11)17:10Můj přítel Monk VII (12)18:05Kriminálka Miami V (5)19:00Kriminálka Miami V (6)20:00Můj přítel Monk VII (15)20:55Můj přítel Monk VII (16)21:45Beze stopy IV (24)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)23:35Don Matteo VII (8)00:45Můj přítel Monk VII (15)01:25Můj přítel Monk VII (16)02:05Beze stopy IV (24)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)03:25Na lovu04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:30Babicovy dobroty VIII08:50Ulice (4689)09:35Jedna rodina (74)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (3)14:00Ulice (3060)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (819)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (820)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4690)19:30Televizní noviny20:20Doktoři z Počátků (3)21:25Doktoři z Počátků (4)22:35Specialisté (220)23:20Ulice (3060)00:10Ordinace v růžové zahradě 2 (819)01:10Ordinace v růžové zahradě 2 (820)02:10Televizní noviny03:00Snídaně04:05Riskuj!04:55Áčko05:35Kolotoč
04:25Ulice (4242, 4243)06:00Život na jachtě VI (8, 9)07:50Gilmorova děvčata VI (8, 9)09:35Oteckovia (119, 120)11:30Nekonečná láska (93, 94)13:25Ordinace v růžové zahradě 2 (730)14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (731)15:50Na každém kroku (73- 75)18:30Gilmorova děvčata VI (10)19:20Gilmorova děvčata VI (11)20:15Nekonečná láska (97)21:10Nekonečná láska (98)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (732)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (733)00:25Nemocnice Chicago Med III (18)01:20Na každém kroku (69, 70)02:45Gilmorova děvčata VI (6, 7)
07:00Sportovní noviny07:05Ženská basketbalová liga08:45Open Faces09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny13:05PFL 316:30Absa Cape Epic Best of WOMEN17:00Velikonoční regata 202417:20USK Praha - Žabiny Brno19:45NHL News20:00Spade poker show 2024 (7)20:40Bath Rugby - Saracens23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:00Bath Rugby - Saracens05:40Závěr vysílání
09:30Füchse Berlin - THW Kiel11:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets13:00Paris Saint-German - Paris FC14:45Ženská basketbalová liga16:30GÓÓÓL (28)17:10Michalovce - Banská Bystrica19:45ČEZ RunTour - České Budějovice20:00Magazín NBA Action (27)20:25Ligue 1 Preview (31)20:55Montpellier HSC - FC Nantes23:00SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt01:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets02:35NHL play-off05:15Michalovce - Banská Bystrica07:00Závěr vysílání
07:00LaLiga World (38)07:30LaLiga Chronicles (31)08:00LaLiga Highlights (32)09:00LaLiga Best 11 (8)09:30Sevilla FC - RCD Mallorca11:15Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen13:15Valencia CF - Real Betis15:15Serie A Full Impact (33)15:45AS Řím - Bologna FC17:30AC Milán - Inter Milán19:30LaLiga Show (33)19:55Inside Serie A (34)20:25Bundesliga 23/2422:45Bundesliga special (19)23:15Bayern Mnichov - Arsenal FC01:00Manchester City - Real Madrid02:50Závěr vysílání
07:00US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina08:45Serie A Full Impact (33)09:15TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach11:15TIKI-TAKA (240)12:45Getafe CF - Real Sociedad14:30Real Madrid - FC Barcelona16:30LaLiga World (38)17:00LaLiga Chronicles (31)17:30LaLiga Best 11 (8)17:55Bundesliga Weekly (35)18:252. Bundesliga20:40Serie A23:00UEFA Youth League01:002. Bundesliga02:50Závěr vysílání
09:00Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto3)09:50Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto2)10:45Gran Premio de Espaňa (1. volný trénink MotoGP)11:45Vítěz může být jen jeden (1)12:15World Endurance Championship - 6 hodin v Imole13:15Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto3)14:05Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto2)15:00Gran Premio de Espaňa (trénink MotoGP)16:00Vítěz může být jen jeden (2)16:30Vítěz může být jen jeden (3)17:05Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto3)17:55Lenovo Tenerife - Peristeri bwin20:10Francesco Bagnaia obhájce titulu20:25Racing magazine (2)20:55UCAM Murcia - Unicaja23:00Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto2)00:00Gran Premio de Espaňa (1. volný trénink MotoGP)00:45Gran Premio de Espaňa (trénink MotoGP)01:30Lenovo Tenerife - Peristeri bwin03:15UCAM Murcia - Unicaja05:05Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Ikony Kamila Střihavky20:45Pop-rockové pódium21:45Blues Alive Šumperk 202322:45Příběhy světové hudby23:35Kanadská soda IX (2/14)23:55Queen: Rock The World01:00Opera II (4/8)01:55Kroky a skoky české animace (5/6)02:25Super Diva - Tristan a Isolda (13/13)03:20Terra musica03:45Uchem jehly04:15Notes04:50Svoboda
06:10Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:40Případy detektiva Murdocha08:25Endeavour09:55Inspektor George Gently11:20Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Vídeňská krev22:30Babylon Berlín23:20Všechny velké a malé bytosti00:05Babylon Berlín00:55Babylon Berlín01:45Vídeňská krev03:15Případy detektiva Murdocha04:00Případy detektiva Murdocha04:45Případy detektiva Murdocha
01:05Jezero02:20Bod zlomu03:45Lovecký úplněk05:00Close Up05:25Close Up06:00Zoom In - The Lost City06:10Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness06:20Zoom In - West Side Story06:35Close Up07:05Eso es09:10Jak básníci neztrácejí naději11:15Malý unavený Joe13:15Chůva v akci14:55Hunger Games: Síla vzdoru 1. část16:55Agent z Panamy18:50Ace Ventura: Zvířecí detektiv20:20Mimic22:00Na špatné straně hlavně23:30Underworld: Krvavé války
03:45Černé zlato06:00Šmoulové07:45Jak stvořit dívku09:30Teorie velkého třesku II. (22): Turbulence přísně tajných materiálů09:50Teorie velkého třesku II. (23): Expedice na monopól10:15Můj románek s manželstvím12:05Notre-Dame v plamenech13:55Matky a jiné lásky15:40Muž jménem Otto17:45John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (4)18:15Syndrom vraha (6)19:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (2): Radarové oko20:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (3): Třída21:00Hra o trůny VII. (1): Dračí kámen22:00Hra o trůny VII. (2): Za bouře zrozená22:55Hra o trůny VII. (3): Spravedlnost pro královnu23:55Hra o trůny VII. (4): Válečná kořist00:45Hra o trůny VII. (5): Východní hlídka01:45Hra o trůny VII. (6): Za Zdí02:55Hra o trůny VII. (7): Drak a Vlk
00:13Bořek Stavitel 9/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 10/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 39/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 40/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 41/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 31/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 15/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 26/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 1/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 4/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 5/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 6/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 10/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 20/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 1/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 19/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 20/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 3/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 4/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 25/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 17/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 21/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 26/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 1/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 13/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 14/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 15/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 5/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 6/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 7/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 12/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 13/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 26/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 13/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 26/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 25/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 26/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 25/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 26/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 9/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 10/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 19/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 13/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 1/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 2/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 20/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 21/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 25/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 26/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 16/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 17/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 26/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 27/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 28/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 5/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 52/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 1/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 2/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 15/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 2/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 3/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 26/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 15/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 26/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 9/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 10/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 1/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 2/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 51/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 52/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 4/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 8/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 26/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 23/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 24/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 50/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 39/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 40/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 6/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 7/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 8/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 6/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 7/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 15/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 11/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 12/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 13/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 14/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 15/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 41/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 42/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 43/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 17/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 24/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 4/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 5/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 24/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 20/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 23/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 24/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 19/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 26/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 11/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 12/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:15Komplikované Osudy01:40Inju, bestie ve stínu03:25Vražedná dvojnice04:00Přestávka05:40Mandie a poklad Čerokíů07:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 509:50Bernie11:55Sladké letní víno13:50Agatha Christie\'s Marple - S3, EP. 215:50Hercule Poirot - Smrt na Nilu17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 619:55STARS! - EP. 53 - Nicole Kidman20:00Králové léta22:00Něžný hák
00:00Král, který převezl Hitlera - Král, který převezl Hitlera ()01:30Vězněm v cizině 11 - Matka pašerákem (9)03:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Jedenáct rozhodujících vteřin (05)05:15Dokonalý vůz 2 - Bugatti Rimac Nevera (4)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)10:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr 5 - Ucpané dálnice (1)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Bez výstrahy (8)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Zděšení v kabině (5)13:00Nacistické megastavby 1 - Tryskáčové jeskyně (5)14:00Egypt z výšky 1 - Budoucnost stavitelství (2)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - PEZ a kuřecí s parmasánem (8)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Rajčata a sýrové tyčinky (13)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Mobilní metamfetamin (14)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - Pohaslé hvězdy (10)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Pád do hlubin (5)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Vadná letadla (5)21:00Pašerákům na stopě 1 - Léky z černého trhu (02)22:00Narkobaroni a jejich pád 1 - Cíl číslo jedna (4)23:00Tajemství oceánů 6 - Aljaška (4)
00:09Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)00:55Linie predátorů 1 - Lví odkaz (2)01:41Linie predátorů 1 - Sesterstvo (3)02:27Linie predátorů 1 - Klan (4)03:13Království opů 1 - Bratr proti bratrovi (2)03:59Linie predátorů 1 - Lví odkaz (2)04:45Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)05:30Zvířata v pohybu 1 - Králové nebes (8)06:00Nevlídná planeta 1 - Džungle (1)07:32Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()08:16Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)09:01Žraločí batolata - Žraločí batolata ()09:47Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()10:31Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)11:15Akta žralok 1 - Smrtící čelisti (3)12:00Akta žralok 1 - Člověk versus žralok (4)12:44Žraločí batolata - Žraločí batolata ()13:30Žraločí superschopnosti - Žraločí superschopnosti ()14:14Žraločí banditi - Žraločí banditi ()15:00Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj - Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj ()15:45Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()16:30Skvělý dr. Pol 8 - Mrzne až praští (12)18:00Příběh pumy 1 - Zrození (1)18:46Příběh pumy 1 - Znovuzrození (2)19:32Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()20:16Příběh pumy 1 - Zrození (1)21:02Skvělý dr. Pol 8 - Mrzne až praští (12)21:47Skvělý dr. Pol 7 - Rytíři kulatého stolu (8)22:32Žraločí superschopnosti - Žraločí superschopnosti ()23:16Příběh pumy 1 - Zrození (1)
00:20Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:05Americká 90. léta01:50Zdi02:40Válka Adolfa Hitlera03:35Vzdušní bojovníci04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Nejikoničtější mosty světa06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině07:00Fikce, nebo pravda08:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Fikce, nebo pravda12:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:05Život v sevření mrazu16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Montéři na laně19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55Klimatická krize - Je už pozdě?22:00Černobylská katastrofa23:00Ekologické katastrofy
01:00Italská města, italské chutě01:25Italská města, italské chutě01:50Projekt \"Domov\"02:40Monty Don: Americké rajské zahrady03:40Opět spolu na chalupě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:50Dům snů07:40Projekt \"Domov\"08:30Romantické skrýše08:55Nejlepší dům ve čtvrti09:55Opět spolu na chalupě10:50Italská města, italské chutě11:20Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:10Dům snů13:00Monty Don: Americké rajské zahrady14:10Až je koupím, budou mý!15:00Romantické skrýše15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Úžasné prostory George Clarka - Aljaška21:50Odvázaná láska23:35Černá kniha
06:00Rození obchodníci: 1916 Cadillac V8 (S13E17)07:00Rození obchodníci: 16. díl (S15E16)08:00Jak se to dělá: Pódiová světla LED, jablečný mošt, cisterny na chemikálie, kamenné podlahy (S23E02)08:30Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince (S10E05)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 5. díl (S03E05)10:00Nazí a vystrašení: Zúčtování v Belize (S03E09)11:00Záchrana statku: 6. díl (S05E06)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 5. díl (S02E05)14:00Záchrana statku: Divoký vítr (S05E13)16:00Schováno v kůlnách: 8. díl (S05E08)16:30Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj (S02E08)17:00Rození obchodníci: Datsun 240Z - Kalifornie (S12E06)18:00Jak to dělají?: 17. díl (S15E17)18:30Jak se to dělá: 59. díl (S05E59)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 7. díl (S04E07)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 9. díl (S02E09)21:00Hraniční kontrola: Švédsko: Živé překvapení (S01E14)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Vrah na útěku (S01E06)23:00Nazí a vystrašení: 15. díl (S04E15)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S04E15)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 9. díl (S02E09)03:00Hraniční kontrola: Švédsko: Živé překvapení (S01E14)04:00Rození obchodníci: Ford Escort MK1 (S10E02)05:00Lovci odpadu: 10. díl (S09E10)
06:00How It\'s Made: Leather Sculptures, Travel Hot Plates06:24How It\'s Made: Spiral Stairs, Pita Bread06:48How It\'s Made: Solar Street Lights, Dolls07:12How It\'s Made: Glass Sculptures, Inductors07:36How It\'s Made: Fish Rubbings, Clay Shooting Machines08:00Alien Highway: Legend Of The Skinwalker08:48Alien Highway: SoCal Clusters09:36Alien Highway: Arizona Anomalies10:24Man v Expert: Episode 111:12Man v Expert: Episode 212:00How It\'s Made: Dream Cars: Chevrolet Corvette Stingray12:24How It\'s Made: Dream Cars: KTM X-Bow12:50How It\'s Made: Dream Cars: Tesla Model S13:14How It\'s Made: Dream Cars: Superformance MKIII13:38How It\'s Made: Dream Cars: Koenigsegg One:114:02How It\'s Made: Dream Cars: BMW i814:26Blowing Up History: Finding Sparta\'s 30015:14Blowing Up History: Empire State Building: The New Secrets16:02Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We Hack The Planet?16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: When Did Time Begin?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gravity an Illusion?18:30How It\'s Made: Rubber Balls, Motion Chairs18:55How It\'s Made: Aerospace Fasteners19:20How It\'s Made: Wall Beds, Sundae Cups19:45How Do They Do It?: Harris Tweed20:10How Do They Do It?: Beds, Space Freighters20:35How Do They Do It?: Borsalino Hats, Skyr21:00Blowing Up History: Ghosts Of Stonehenge21:50Blowing Up History: Sex, Lies, And The Taj Mahal22:40Lost Beasts of the Ice Age01:10Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We All Become Geniuses?02:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is The Force With Us?02:48Blowing Up History: Ghosts Of The Stone Age03:36Blowing Up History: Lost City Of The Maya04:24How It\'s Made: Pasta Dyes, Blueberries04:48How It\'s Made: Angle Grinders, Berry Baskets, And Omnidirectional Speakers05:12How It\'s Made: Cartridge Blades, Chocolate Banana Loaves, Vending Machines05:36How It\'s Made: Ultra-Thin Glass, Pallet Dismantlers, Cupcakes
06:00Jak chytit vraha: Za světla (S01E05)07:00Jak chytit vraha: Problematické zatčení (S01E06)08:00Vraždy v močálech: Řetězová reakce (S01E03)09:00Vraždy v močálech: Těžké prachy (S01E04)10:00Jižanské vraždy: Polibek bratrance a sestřenice (S01E03)11:00Jižanské vraždy: Osudná kráska (S01E04)12:00Dokonalá vražda: Jak pára nad hrncem (S02E03)13:00Dokonalá vražda: Smrtící rozvod (S02E05)14:00Vraždy u jezera Erie: 10. díl (S02E10)15:00Nejhorší noční můra: Vražedný dům (S02E03)16:00Kdo zabil neznámou oběť?: Dívka ze stanu (S02E04)17:00Kdo zabil neznámou oběť?: Dcera, sestra, diamat, neznámá identita (S02E05)18:00Manželství plné tajností: Dvojí tvář (S02E07)19:00Manželství plné tajností: Pohřešovaná na Aljašce (S02E08)20:00Naprosté ticho: Nonstop potraviny (S04E01)21:00Sláva a smrt: Sestřelená stoupající hvězda (S02E07)22:00Sláva a smrt: Vražedná hra (S01E06)23:00Vraždy zkažených holek: Souboj spolubydlících (S01E07)01:00Sláva a smrt: Sestřelená stoupající hvězda (S02E07)02:00Naprosté ticho: Nonstop potraviny (S04E01)03:00Manželství plné tajností: Dvojí tvář (S02E07)04:00Dokonalá vražda: Jak pára nad hrncem (S02E03)05:00Dokonalá vražda: Smrtící rozvod (S02E05)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Stýskání po mámě (S03E15)06:00Dvojnásobní Derricové: 3. díl (S01E03)07:00Můj 270kg život: Steven a Justin, 2. část (S05E14)09:00Deníky 90 dní: The Name Of The Game (S05E08)10:00Vítejte u Plathových: Život je jen chodící stín (S05E04)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 5. díl (S02E05)12:00Dvojnásobní Derricové: 2. díl (S02E02)13:00Beďarová doktorka: 1. díl (S03E01)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 6. díl (S03E06)16:00Můj 270kg život: Steven a Justin, 2. část (S05E14)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 5. díl (S02E05)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Ztráta poloviny (S05E01)20:00Můj 270kg život: 14. díl (S10E14)22:00450kg sestry: Hotovo a konec (S04E13)23:00Nestvůry ve mně: Cože mám kde? (S07E01)01:00Můj 270kg život: 14. díl (S10E14)02:50450kg sestry: Hotovo a konec (S04E13)03:40Beďarová doktorka: 1. díl (S03E01)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 5. díl (S02E05)
06:00Má pekelná kočka: Zastrašovaní klienti (S02E01)06:50Má pekelná kočka: Bláznivý Max (S02E02)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)08:30Neuvěřitelné bazény: 1. díl (S03E01)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)10:20No nazdar! Irwinovi zasahují: Bojovníci z nemocnice pro divoká zvířata (S03E05)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: 1. díl (S05E01)12:10Neuvěřitelné bazény: Pro ptactvo (S02E09)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: Tygří trojčata (S03E02)14:00Akvárium: Čtyři mláďata a počet roste (S02E07)15:00Akvárium: Duchové aligátorů (S02E08)16:00Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Kočky: přítulní tvorové (S05E01)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Štěstí (S05E04)18:00Neuvěřitelné bazény: 2. díl (S03E02)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Bojovníci z nemocnice pro divoká zvířata (S03E05)20:00Vetřelci: Invaze kanibalů (S01E05)21:00Nestvůry ve mně: Únos oka (S06E09)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Země nikoho (S01E01)23:00Nestvůry ve mně: Améba napadla můj mozek (S06E10)01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: Bojovníci z nemocnice pro divoká zvířata (S03E05)02:15Úžasná zvířata Dubaje03:00Život levhartů obláčkových03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Štěstí (S05E04)04:30Neuvěřitelné bazény: 2. díl (S03E02)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: Bojovníci z nemocnice pro divoká zvířata (S03E05)
00:27Naturparadiese am Äquator (1/5) - Borneo und Sumatra01:11Naturparadiese am Äquator (2/5) - Afrikas Regenwälder und Savannen01:55Naturparadiese am Äquator (3/5) - Pazifische Korallengärten02:39Naturparadiese am Äquator (4/5) - Nebelwald und Anden-Hochland03:23Naturparadiese am Äquator (5/5) - Amazonas04:05ÄTNA - Höllenschlund im Mittelmeer - Film von Michael Petsch04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:15Rundschau - Das Schweizer Politmagazin09:00Mit Bitcoin reich geworden – So lebt es sich als Millionär - Reportage von Harry Stitzel09:35Stolperstein - Leben mit Krebs: Was Hoffnung und Mut macht10:05Der Unruhestifter - Wie der junge Pfarrer Christian Walti10:30Fromme Törtchen - Zwischen Teig & amp; Tradition Beni Thurnheer: \"Was ist der Sinn des Lebens?\" - \"Florentiner\" Gast: Ben10:4537°Leben - Traum vom Rampenlicht11:10In der Mitte ein Feuer11:55Die Magie der Mongolei - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:40Die letzten Nomaden - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"13:25Laos Wunderland - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"14:10Brahmaputra - Der große Fluss vom Himalaya (1/3) - Tibet - Von der Quelle bis zur großen Schlucht14:55Brahmaputra - Der große Fluss vom Himalaya (2/3) - Indien - Aus der Schlucht in die Ebene15:45Brahmaputra - Der große Fluss vom Himalaya (3/3) - Bangladesch - Von der Tiefebene zum Ozean16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Der Medicus - Spielfilm, Deutschland 201320:40Verleihung des 60. Grimme-Preises 2024 - aus dem Theater Marl22:4010 vor 1023:10extra 3 - Satiremagazin mit Christian Ehring23:55Willkommen Österreich - Late Night Satire Talkshow mit Stermann & amp; Grissemann
00:25Vorstadtweiber - Folge 8 S1E801:15Vorstadtweiber - Folge 9 S1E902:04Vorstadtweiber - Folge 10 S1E1002:53Scrubs - Die Anfänger - Mein bester Moment S4E1203:14The Kids are Alright - Ring frei! S1E503:36The Kids are Alright - S-E-X S1E604:00ZIB Zack Mini04:04Wickie und die starken Männer - Eine Wette fällt ins Wasser S6E904:28Dragons - Die jungen Drachenretter - Der Feuerteufel S1E404:50StoryZoo - Geburtstag S1E505:04Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Pezis unheimliche Fähigkeiten S201605:27ABC Bär Lied05:37Schmatzo S201605:52ZIB Zack Mini05:57Hör mal, wer da hämmert - Tims erstes Auto S8E806:20Hör mal, wer da hämmert - Hollywood ruft S8E906:42Scrubs - Die Anfänger - Mein Absturz S4E1307:03Modern Family - Irrungen und Wirrungen... zum Valentinstag S8E1207:25Modern Family - Do It Yourself S8E1307:46Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:32Q1 Ein Hinweis ist falsch09:14Was gibt es Neues? S202209:57Soko Kitzbühel - Schlittenfahrt in den Tod S4E310:40Soko Kitzbühel - Aus der Stille kommt der Tod S4E411:24Monk - Mr. Monk und der Fernsehstar S2E1212:06Monk - Mr. Monk und die entführte Großmutter S2E1312:48Monk - Mr. Monk und die Frau des Captains S2E1413:28Monk - Mr. Monk heiratet Sharona S2E1514:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Der Flug der Adler S4E515:00Soko Kitzbühel - Die Todesquelle S4E615:45ZIB Flash15:52Wetter15:56Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:44Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03ZIB Magazin18:15Die große Chance - Let\'s sing and dance20:28ZIB Flash20:35Die große Chance - Let\'s sing and dance - Die Entscheidung20:58Amadeus Austrian Music Awards 202422:42Maschek23:13Fußball 2.Liga - 25.Runde23:40Die irre Heldentour des Billy Lynn
01:02Der Bergdoktor - Schuld S702:32Seitenblicke02:38Studio 203:35konkret04:10Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Andreas Goldberger07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Wenn Gott will S5E408:45WIR09:15kreuz und quer - Mit Gott an die Macht (3)10:05Am Schauplatz Gericht - Am rechten Weg?10:55Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht - Unterwegs in Osttirol12:25Sturm der Liebe - Teil 424713:15Die Rosenheim-Cops - Ein doppelter Einbruch S18E1114:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Plus Size: Selbstliebe statt Schlankheitswahn14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:20Rund ums Rad16:30Mayrs Magazin - Wissen für alle16:51infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Der Alte - Der schönste Tag19:20WeltWeit - Schutz oder Schuss. Wie umgehen mit Bär und Wolf?20:00ZIB 220:25Euromillionen20:35Universum History - Die Jahrhundertspionin - Agentin im Dienste Stalins21:20WeltWeit - Schutz oder Schuss. Wie umgehen mit Bär und Wolf?21:55Charade23:45Der Alte - Der schönste Tag
00:07Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv00:54Land der Berge - Das magische Maggiatal: Klare Bergseen und majestätische Gipfel01:37Land der Berge - Vom Brandnertal ins Montafon02:21Heimat Österreich - Am Fuß des Untersberg03:09Menschen mit Gespür für Holz03:30Die Tafelrunde04:30Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:35Erbe Österreich - Geschichte um die Wiener Bäder07:30ORF III AKTUELL11:00Panorama11:15ORF III Themenmontag - Die Mittelmeerküche - Rezept für ein langes Leben?12:10Expeditionen - Der Karawankenbär - Auf den Spuren eines Grenzgängers12:55Expeditionen - Die Grizzly-Giganten13:40Expeditionen - Mythos Kongo - Fluss der Extreme (1/2)14:30Expeditionen - Mythos Kongo - Im Reich der Menschenaffen (2/2)15:20Expeditionen - Afrikas Wilder Westen - Namibias Wüstenpferde16:10Dinner für Zwei - Clemens Haipl & amp; Isabell Pannagl16:45Dinner für Zwei - Christoph Krutzler & amp; Eva Maria Marold17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Wahl 24: Das Duell um Innsbruck - Konfrontation der Stichwahlkandidaten18:35Wahl 24: Runde der ChefredakteurInnen - Analyse der Konfrontation und Ausblick auf das Superwahljahr 202419:25Der Österreichische Film - Die Abstauber21:00Der Österreichische Film - Live is Life - Die Spätzünder22:35Der Österreichische Film - Live is Life - Der Himmel soll warten
00:15Yoga Kids - Zirkus 300:30Museum AHA S202000:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201601:25Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E101:35ABC Bär S201402:00Theodosia - In ihrer Haut S1E2402:20SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1002:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2403:15Yoga Kids - Zirkus 303:30Museum AHA S202003:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201704:30Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E204:40Calimero 3D - Peter, der Plapperschnabel S1E6104:50Calimero 3D - Regenbogen-Farben S1E6205:00ABC Bär S201405:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich05:25SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1105:45Schmatzo S201706:00Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2506:20Yoga Kids - Wald 106:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201707:30Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E207:40Calimero 3D - Peter, der Plapperschnabel S1E6107:50Calimero 3D - Regenbogen-Farben S1E6208:00ABC Bär S201408:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich08:25SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1108:45Schmatzo S201709:00Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2509:20Yoga Kids - Wald 109:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201710:30Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E210:40Calimero 3D - Peter, der Plapperschnabel S1E6110:50Calimero 3D - Regenbogen-Farben S1E6211:00ABC Bär S201411:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich11:25SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1111:45Schmatzo S201712:00Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2512:20Yoga Kids - Wald 112:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201713:30Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E213:40Calimero 3D - Peter, der Plapperschnabel S1E6113:50Calimero 3D - Regenbogen-Farben S1E6214:00ABC Bär S201414:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich14:25SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1114:45Schmatzo S201715:00Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2515:20Yoga Kids - Wald 115:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201716:25Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E216:35ABC Bär S201417:00Theodosia - Gebranntes Kind S1E2517:20SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1117:40Schmatzo S201717:55Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2518:15Yoga Kids - Wald 118:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201719:25Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E219:35ABC Bär S201420:00Theodosia - Gebranntes Kind S1E2520:20SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1120:40Schmatzo S201720:55Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2521:15Yoga Kids - Wald 121:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201722:25Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E222:35ABC Bär S201423:00Theodosia - Gebranntes Kind S1E2523:20SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1123:40Schmatzo S201723:55Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E25
01:00Volleyball WVL Damen 2024 3. Finalspiel: Innsbruck - Linz-Steg, Highlights aus Innsbruck03:00Sport am Sonntag04:00Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202304:26Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Technische Kür04:44Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Freie Kür05:05Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Einzel Freie Kür05:24Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1305:43Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1406:00Yoga Magazin - Folge 21706:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 8907:00Eishockey Länderspiel: Deutschland - Österreich, Highlights aus Garmisch09:00Tischtennis Bundesliga Herren Halbfinal Rückspiel: Salzburg - Wr.Neustadt, Highlights aus Salzburg11:00Eishockey Frauen WM Division 1A: Österreich - Frankreich, Highlights aus Klagenfurt13:00Basketball Herren Superliga Viertelfinale 2: Oberwart - Gmunden, Highlights aus Oberwart15:00LIVE Judo EM 2024 - Tag 2 aus Zagreb16:00LIVE Fußball 2. Liga - 25. Runde: Konferenzschaltung18:00Sport 2018:15LIVE Eishockey Frauen WM Division 1A: - Österreich - Ungarn aus Klagenfurt21:00#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1321:30Judo EM 2024 Tag 2, Highlights aus Zagreb22:30Eishockey Länderspiel: Deutschland - Österreich, Highlights aus Garmisch
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Události v regionech
00:30Fotbal02:30Lední hokej05:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 28. kolo05:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín06:00Televizní nákupy07:30Lední hokej10:00Televizní nákupy11:00Házená12:45Box16:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 28. kolo16:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín17:00Fotbal19:15Fotbal, Saudi Pro League, magazín19:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen20:00Fotbal22:15MVP23:00MVP23:45MVP
00:30Fotbal01:15MVP02:00SuperEnduro04:30Box06:00Fotbal08:15Televizní nákupy09:15Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 28. kolo09:45Fotbal, Saudi Pro League, magazín10:15Poker11:15Televizní nákupy12:15SuperEnduro14:45Fotbal, Saudi Pro League, magazín15:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen15:30Házená17:15Házená19:00Fotbal21:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín21:30Lední hokej
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie z Labutího jezera11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Příběh dinosaura21:15Hotel pro mazlíčky21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:20Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem05:35Sokolský zpravodaj05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej: Česko - Švýcarsko07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off11:05Fotbal: Dohráno MOL Cup11:35Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem11:55Cyklotoulky12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Hokej: Česko - Švýcarsko14:50Cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice15:10Golf Time15:25Sokolský zpravodaj15:35Hokej: Buly - debata expertů16:10Hokej: Slovensko - ČeskoL19:40Fotbal: Kanada - ČeskoL20:45Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off23:10Hokej: Slovensko - Česko01:05Branky, body, vteřiny01:20Hokej: Kanada - Česko03:15Branky, body, vteřiny03:30Fotbal: TCL V Repre04:35Motorismus: Svět motorů
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:35Totalcar III.14:10Lovci pokladů II.15:10Lovci pokladů II.16:10Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů II.21:00Lovci pokladů II.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.22:55Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:50K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:30Totalcar II.04:00Teleshop
07:00Totalcar IV.07:40Castle Iv.08:30Castle Iv.09:25Profil zločinu VIII.10:30Profil zločinu VIII.11:45Castle Iv.12:45Castle Iv.13:40MacGyver IV.14:30MacGyver IV.15:25Bones Viii.16:20Csi I.17:20Castle Iv.18:15Castle Iv.19:10MacGyver IV.20:05MacGyver IV.21:00Ledová archa23:45Za hranou možností02:00MacGyver IV.02:40MacGyver IV.03:20Totalcar IV.04:00Teleshop
06:05Green 25 Viii.06:45Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:35MacGyver II.10:25MacGyver II.11:20Lovci pokladů III.12:20Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba XVII.14:15Námořní vyšetřovací služba XVII.15:10Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VII.21:00Ztracený symbol I.21:55Ztracený symbol I.22:55MUŽI V ČERNÉM II00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.01:50Lovci pokladů III.02:35Zachraň mě03:20Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland V.14:30Ranč Heartland V.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland V.19:50Ranč Heartland V.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland V.23:50Ranč Heartland V.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:45Für Sama02:25Human Revolution - Die Reise des Menschen03:20Wer waren die Neandertaler?04:10Genial selbstgemacht05:10Unser Schlaf - Eine Wissenschaft für sich06:00Die große Elchwanderung07:15Operation: Streng geheim! Täuschung im Zweiten Weltkrieg08:05Human Revolution - Die Reise des Menschen09:05Wer waren die Neandertaler?10:00Unser Schlaf - Eine Wissenschaft für sich10:50O.J. - Made in America12:30Für Sama14:15Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe15:05Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe15:55Hitlers Russlandfeldzug16:45Wilder Norden17:45Wildes Shetland18:50Die große Elchwanderung20:15Gefiederte Nachbarn - Unsere Gartenvögel21:10Wildes Großbritannien22:00Wildes Großbritannien22:50Wie viel wiegt ihr Gebäude, Mr. Foster?
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Klima Update00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:35CSI: Miami02:25CSI: Miami03:15Der Blaulicht Report03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04RTL Wir helfen Kindern - Update19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance23:30Exclusiv Spezial - Let\'s Dance
00:40CSI: Den Tätern auf der Spur01:20Im Namen des Gesetzes02:10Im Namen des Gesetzes02:55CSI: Vegas03:40CSI: Vegas04:20CSI: Vegas05:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10Rae Carruth: Ein Football-Star als Killer08:40Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:15Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:45Im Namen des Gesetzes12:35Im Namen des Gesetzes13:25Leverage14:10Leverage14:55CSI: Vegas15:40CSI: Den Tätern auf der Spur16:25CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:25CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder21:05Der Rhein-Ruhr-Ripper21:55Dating Death: Der Killer mit der Kamera22:40My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet23:30Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder
00:25Cook clever mit Jamie01:15Jamies Superfood für jeden Tag02:00Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch02:50Zwischen Tüll und Tränen03:354 Hochzeiten und eine Traumreise04:204 Hochzeiten und eine Traumreise05:05Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Home-Makeover mit Jessica Alba10:55Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover11:40Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover12:30Jamie At Home13:00Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh13:50Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:40Cook clever mit Jamie15:35Jamies Superfood für jeden Tag16:20Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch17:15Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamie At Home19:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:00Mein einzigartiges B & amp;B21:40Mein einzigartiges B & amp;B22:10Mein einzigartiges B & amp;B23:00Das perfekte Dinner23:50Zwischen Tüll und Tränen
00:20Law & amp; Order: Special Victims Unit01:00NFL Draft06:00Schneller als die Polizei erlaubt06:25Law & amp; Order07:15Law & amp; Order08:00Burn Notice08:45Burn Notice09:35Burn Notice10:25Matlock11:15Matlock12:15Walker, Texas Ranger13:10Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15Ein Käfig voller Helden19:45King of Queens20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:30Vier Hochzeiten und ein Todesfall01:15McLeods Töchter02:00Heartland - Paradies für Pferde02:45Buffy - Im Bann der Dämonen03:30Alles was zählt Classics03:55S.O.S. Barracuda - Terror im Paradies05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:00You Shall Not Lie17:00Vier Hochzeiten und ein Todesfall17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:20Unter uns22:50Alles was zählt23:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?
00:10Monk01:00Monk01:40Teleshopping02:40Das Strafgericht03:20Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:05Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:50Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:50Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:50Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:00Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:00Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?15:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Der Pferdeflüsterer23:35Zwei wie Hund und Katz\'
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Batwheels09:40Batwheels09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:50Rubble & amp; Crew11:00Rubble & amp; Crew11:20Go Wild! - Mission Wildnis11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Mighty Mops12:25Mighty Mops12:30Mighty Mops12:45Barbie im Doppelpack13:10Monster High13:20Monster High13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:00Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:50vox nachrichten01:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Volle Kraft voraus - Die Kreuzfahrt-Doku22:20Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
00:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton02:05Teleshopping05:10Wissenshunger05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:50Im Namen des Gesetzes15:50Law & amp; Order16:40Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00Chicago Fire22:55Chicago Fire23:45Chicago Fire
00:00Královna čokolády00:25Královna čokolády00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Sbíhají se sliny na těstoviny07:00Pohodové hody07:50Moje venkovská kuchyně08:20Moje venkovská kuchyně08:50Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Královna čokolády11:30Královna čokolády12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Sbíhají se sliny na těstoviny13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Královna čokolády18:30Královna čokolády19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (82)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (84)06:55Blue (121)07:05Blue (122)07:10Blue (123)07:25Blue (124)07:30Blue (125)07:40Blue (126)07:55(39)08:25(40)08:55Mickeyho klubík (29)09:25Mickeyho klubík (28)10:00Taffy (1)10:10Taffy (2)10:20Taffy (7)10:30Taffy (5)10:35Taffy (3)10:50Greenovi ve velkoměstě (64)11:20Greenovi ve velkoměstě (65)11:50Hailey jde na to! (12)12:15Hailey jde na to! (13)12:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)13:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (93)13:45Příšerky v rachotě (3)14:20Příšerky v rachotě (2)14:45Kiff (7)15:15Kiff (8)15:45Blue (136)15:50Blue (140)16:00Blue (142)16:15Křečík a Gréta (29)16:45Křečík a Gréta (30)17:15Hailey jde na to! (1)17:40Hailey jde na to! (3)18:10Příšerky v rachotě (2)18:40Příšerky v rachotě (5)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (117)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (118)20:05Deník malého poseroutky: Rodrick je king ()21:35Táborníci z Kikiwaka (120)22:00Táborníci z Kikiwaka (118)22:30U Raven doma (45)23:00U Raven doma (46)23:30Kluk Holka atd. (77)23:40Kluk Holka atd. (78)24:00Kluk Holka atd. (79)24:10Kluk Holka atd. (80)24:25Ghostforce (1)24:50Ghostforce (2)25:10Tým Tiki (23)25:35Tým Tiki (24)25:55Tým Tiki (25)26:15Anna mezi obojživelníky (39)26:40Anna mezi obojživelníky (40)27:00Anna mezi obojživelníky (1)27:25Ghostforce (5)27:45Ghostforce (6)28:05Pyžamasky (8)28:30Pyžamasky (9)28:55Dalmatinská 101 (1)29:15Dalmatinská 101 (2)29:35Kluk Holka atd. (43)29:45Kluk Holka atd. (44)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00SuperKitties (1)08:15SuperKitties (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (3)08:45Spidey and His Amazing Friends (3)09:00Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00SuperKitties (1)14:15SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (3)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)20:45SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks: Power Heroes (1)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Oblíbená jídla, 1. část (S20E06)06:45Giadina domácí kuchyně: Oběd s maminkou (S06E22)07:10Jarní cukrářská soutěž: 8. díl (S08E08)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Úsměv a camembert (S28E05)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Ať znějí trubky! (S28E06)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Směs mas (S29E05)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Burgery, slanina a BBQ (S29E06)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Vzdejte hold vojákům (S23E15)10:10Vyřazeni: Podivná bitva (S25E12)10:55Průkopnice: Oběd pro pomocníky (S18E10)11:17Průkopnice: 16minutová texasko-mexická jídla (S18E11)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Někdo mě měl varovat (S01E05)12:25Průkopnice: Příliš unavená na vaření (S28E13)12:47Průkopnice: Noční dobroty (S21E01)13:10Giadina domácí kuchyně: Oslava Díkůvzdání (S07E08)13:32Giadina domácí kuchyně: Snídaně (S07E09)13:55Dětská cukrářská soutěž: 3. díl (S11E03)14:40Bizarní jídla: Lahodné destinace: Okres Door (S07E04)15:02Bizarní jídla: Lahodné destinace: Cape Cod (S07E08)15:25Jarní cukrářská soutěž: Molly a masopust (S08E02)17:00Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Vědecký veletrh (S12E10)17:50Jarní cukrářská soutěž: Parádní jarní den (S04E03)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Vzdejte hold vojákům (S23E15)19:25Vyřazeni: Podivná bitva (S25E12)20:10Průkopnice: Oběd pro pomocníky (S18E10)20:32Průkopnice: 16minutová texasko-mexická jídla (S18E11)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Někdo mě měl varovat (S01E05)21:40Dětská cukrářská soutěž: 3. díl (S11E03)22:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Okres Door (S07E04)22:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Cape Cod (S07E08)23:10Jarní cukrářská soutěž: Molly a masopust (S08E02)01:25Jarní cukrářská soutěž: 8. díl (S08E08)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Úsměv a camembert (S28E05)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Ať znějí trubky! (S28E06)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Směs mas (S29E05)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Burgery, slanina a BBQ (S29E06)03:40Restaurant: Impossible: Soul Food v temnotách (S18E09)04:25Restaurant: Impossible: Potápějící se Ship Inn (S18E10)05:10Restaurant: Impossible: Zášť v Bayou (S18E11)
06:00Stavět na Aljašce: Bestie je mrtvá (S04E02)07:00Mrazivé zlato: Trhliny (S01E03)08:00Výprava za pokladem: Přeměna olova ve zlato (S01E04)09:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Matanusky: Stvůra z Klondiku (S02E08)10:00Záhady muzeí: Křížovkářský kód a Brushy Bill (S07E12)11:00Výprava do neznáma: 10. díl (S05E09)12:00Spřízněné duše (duchové): Rakev (S04E13)13:00Stavět na Aljašce: Tanec kolem stavby (S04E03)14:00Mrazivé zlato: Zoufalá situace (S01E04)15:00Výprava za pokladem: Malta (S01E05)16:00Výprava za yettim: Pátrání pokračuje (S02E01)17:00Záhady muzeí: Atomová sci-fi bomba, Ford proti Ferrari (S07E13)18:00Výprava do neznáma: 11. díl (S05E10)19:00Spřízněné duše (duchové): Ve stínech (S05E01)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Hledání skinwalkerů (S01E02)21:00Směr hrůza: Státní vězení v Nevadě (S03E12)22:00Směr hrůza: Stará nemocnice v Adrianu (S03E13)23:00Horské příšery: Vlci Západní Virginie (S05E01)01:00Dobrodružství s duchy: Ostrov Poveglia (S02E09)02:00Ta nejhrůznější místa: Tajná továrna (S01E01)03:00Paranormální akta: Vystrašeni (S09E03)04:00Horské příšery: Vlci Západní Virginie (S05E01)05:00Spřízněné duše (duchové): Ve stínech (S05E01)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.