TV program streda, 24. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (75)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (5)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (8)13:55Mentalista II. (9)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (76)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Utajený šéf III.23:35Dobre vedieť!00:45Mentalista II. (8)01:40Mentalista II. (9)02:15Policie Modrava IV. (3)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (13)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vytoč môjho agenta (7)21:50Vytoč môjho agenta (8/8)23:10Sedem00:05Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.01:15Myšlienky vraha VI. (20)02:10Noviny TV JOJ03:00Moja prvá dovolenka (7)03:45Bez servítky
03:55Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy05:00Počasie05:10Autosalón05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:50Detektívi zo severu V (11/16)09:50Na krok od neba10:55Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:35Bez batožiny17:05Detektívi zo severu V (12/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:15Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Vraždy na ostrove Porquerolles22:05Biele ticho23:40Oktopus (5/13)00:45Oktopus (6/13)01:50Správy RTVS „N“02:40Góly-body-sekundy
06:00Druhý dych (58)06:40Túžba tela (32)07:25Túžba tela (33)08:30Krok za krokom IV. (8)09:15Krok za krokom IV. (9)10:00Chicago Fire V. (18)11:05S hlavou v oblakoch (81)11:55S hlavou v oblakoch (82)13:00Oteckovia (8)14:10Keď kvitne láska (13)15:15Keď kvitne láska (14)16:00Túžba tela (34)17:00Túžba tela (35)18:00Chicago Fire V. (19)19:00Keď kvitne láska (15)19:55Keď kvitne láska (16)20:55Krok za krokom IV. (10)21:25Krok za krokom IV. (11)21:55Priatelia III. (14)22:25Priatelia III. (15)22:55New Amsterdam V. (1)23:50Keď kvitne láska (15)00:45Keď kvitne láska (16)01:25S hlavou v oblakoch (81)02:05S hlavou v oblakoch (82)02:50Smotánka03:50Adela show05:10Oteckovia (8)
04:50Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:00Nákupné maniačky07:25Letecké katastrofy08:45Extrémni nájomníci VII. (4)09:30Vražedné čísla II. (33)10:20Vražedné čísla II. (34)11:20Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:10Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:35Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:50Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:50Naši II. (15) (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Stratená minulosť22:35V službe00:35Profesionáli (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:35Mafstory (7)02:30Šťastie v nešťastí02:50Chlpatí šampióni I.03:45Ničitelia mýtov: Epické pokusy04:30Haló
05:55Zázračný miniateliér06:00Čím cestovať06:15Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:25Bob a Bobek na cestách06:35Lilin ostrov pokladov06:40Príbehy z čarovnej záhrady06:55Lilin ostrov pokladov07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Kimondó - Na kus reči09:00Regina09:55Spomíname na Jána Melkoviča11:35Obedníček11:40Píkova zoo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:10Skautskou stopou (1)14:20Skautskou stopou (2)14:35Život so psími očami15:05Nočná mora diktátorov (1/2)16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:05Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Divoké Portugalsko21:00Fantómy ropy21:55Do kríža22:50Umenie23:20Čarovný svet animovaného filmu23:30Čarovný svet animovaného filmu23:45Čarovný svet animovaného filmu00:00Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola IV09:40Po stopách hvězd10:10Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli10:40Dynastie Nováků (9/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Písničky z bálů a karnevalů14:15Vinorodé břehy Rýna14:45Sardinky, aneb život jedné rodinky16:00Zdravotní škola IV16:45Plné hnízdo v Olomouckém kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Četnické humoresky (16/39)21:4013. komnata Filipa Čápa22:05BILANCE22:34Výsledky losování Šťastných 1022:35Jak chutná smrt00:10Marie Antoinetta (3/8)01:05AZ-kvíz01:35Přes nový práh01:55V kondici02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: Manažerky v hábitu05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Kouzlo Velké Británie: Záhady, mýty a legendy09:20Zázraky lidského génia II: Extrémní stavby10:10Krkonoše (1/2)11:00Krkonoše (2/2)11:50Krásy evropského pobřeží: Helsinky12:00Středomoří - soužití člověka a přírody (2/5)12:50Příběhy divočiny: Lachtani13:45Divoké světy: Život s karpatskými medvědy14:30Velké stroje zblízka: Supervzducholoď15:20Nádherný svět16:30Klíč16:55Plavba za ledem17:50Skryté skvosty II. (7/10)18:20Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (6/6)19:10Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Kamera na cestách21:05V karavanu po Polsku (2/8)21:35Fenomény dneška22:00Letecké katastrofy: Drama nad Michiganem22:50Harry Palmer: Případ Ipcress (4/6)23:40Zázraky techniky V: Stíhací letoun F-35 Lightning II00:30Fantom ze Spandau01:2024 hodin pražského metra01:50Na moll02:30Před půlnocí03:00Popcorn03:25Otužilá Maruna03:55Žijeme s vírou04:20Dědictví Anny Kománkové04:45V kondici
05:55Snídaně08:30Ulice (4687)09:35Jedna rodina (73)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (14)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (139)13:35Kriminálka Miami V (1)14:30Kriminálka Miami V (2)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4688)19:30Televizní noviny20:20Utajený šéf V (5)21:55Survivor Česko & amp; Slovensko III (16)23:50Kriminálka Miami V (1)00:50Kriminálka Miami V (2)01:50Specialisté (3)03:05Ulice (4688)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (139)04:45Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (211)07:35M*A*S*H (212)08:05M*A*S*H (213)08:35M*A*S*H (214)09:10ZOO (193)10:30Policie Hamburk VIII (6)11:30Policie Hamburk VIII (7)12:30Closer VII (7)13:25Komisař Rex II (7)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda V (2)21:40Show Jana Krause22:40Show Jana Krause23:45Ano, šéfe!00:50Policie v akci01:45Policie Hamburk VIII (6)02:45Policie Hamburk VIII (7)03:40Closer VII (7)04:35Jak se staví sen05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:25Partička XXL07:35Partička08:20Top Gear 2011 (6)09:30Top Gear 2011 (6)10:35Hvězdná brána VI (7)11:30Hvězdná brána VI (8)12:35Futurama V (3)13:05Futurama V (4)13:35Simpsonovi XIX (13)14:05Simpsonovi XIX (14)14:30Simpsonovi XIX (15)15:00Simpsonovi XIX (16)15:20Hvězdná brána VI (9)16:15Hvězdná brána VI (10)17:15Futurama V (5)17:45Futurama V (6)18:15Simpsonovi XX (21)18:45Simpsonovi XXI (1)19:15Simpsonovi XXI (2)19:45Simpsonovi XXI (3)20:15Autosalon.tv21:25Fotr na tripu VII22:15Brickleberry III (7)22:35Vandráci (2)23:20Simpsonovi XX (21)23:45Simpsonovi XXI (1)00:15Simpsonovi XXI (2)00:40Simpsonovi XXI (3)01:10Futurama V (5)01:40Futurama V (6)02:05Brickleberry III (5)02:35Top Gear 2011 (6)03:50Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (10)04:20Ženy ve wrestlingu VIII (3)05:20Těžká dřina
06:00Na zámku06:05Karolína, domácí kuchařka06:30Prostřeno!07:25Sestřičky (8)08:50Slunečná (115)10:15Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:05Rosamunde Pilcher14:00Záchranáři z hor V (12)15:00Záchranáři z hor VI (1)16:00Ve hře je láska (150)17:00Ve hře je láska (151)18:00Záchranáři z hor VI (2)18:55Záchranáři z hor VI (3)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (9)23:10ZOO (193)00:30Moje máma veterinářka VII (6)01:35Rodina doktora Kleista (1)02:45Ve hře je láska (150)03:45Ve hře je láska (151)04:50Lásce navzdory (19)
03:50Dej mi své jméno06:00Zkus mě rozesmát07:55Mikádo09:30Před půlnocí11:20Hollarovi12:50Šéfkuchař Jack14:15Případ Goldman16:15International18:15Mafia Mamma20:00Láska a smrt (1): Lovkyně20:55Láska a smrt (2): Střety21:50Láska a smrt (3): Dobrý začátek22:50Sympatizant (2)23:55Král zabijáků01:25Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové02:50Tichý les
03:35Počátek06:00Emily08:05Útok na Bílý dům10:15Addamsova rodina11:40Průměrňákovi VII. (19): Zamilovaná12:00Průměrňákovi VII. (20): Průzkum spokojenosti12:25Znovu se zamilovat14:10Ve víru tajemství15:55Kašlu na lásku17:35Spiknutí proti Americe (1)18:30Spiknutí proti Americe (2)19:30Demolice21:10Bláznův ráj22:50Smrtící ticho00:25Creed II.02:35Equalizer 3: Poslední kapitola
06:10Profil zločinu I.07:10Profil zločinu I.08:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:55Profil zločinu I.11:00Profil zločinu II.12:00Hvězdná brána: Atlantida III.12:55S.w.a.t. Vi.13:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:30Profil zločinu II.16:25Profil zločinu II.17:30S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Vteřiny života I.21:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.23:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.00:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.00:50MacGyver III.01:30MacGyver III.02:15Nezvěstná III.02:50Nezvěstná III.03:30Zelenáč V.04:10Zelenáč V.04:50Totalcar I.05:15Seriálový tip05:30Seriálový tip
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:35Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:50Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:25Soudce Alexandr03:50Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:31Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:05Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:40Popelka17:55Tomáš Arsov v akci18:55Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:35Ostříháno02:35Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:19Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15TOP - České seriály20:55Tajemství filmů a seriálů - Což takhle dát si špenát21:25Nikdo není perfektní22:30Poklad z půdy23:45ONA A ON00:20MOJE ZPRÁVY00:30VIP svět00:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:35Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:15Australští lovci býků06:50Záchranáři na dálnici 40107:50Záchranáři na dálnici 40108:50Australští zlatokopové09:45Australští zlatokopové10:40Výnosné ojetiny11:35Výnosné ojetiny12:30Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:25Australští zlatokopové15:25Australští lovci humrů16:20Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Dřevo nad zlato21:55Záchrana vraků aut22:50Záchranáři na dálnici 40123:50Záchranáři na dálnici 40100:50Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Dřevo nad zlato03:30Záchrana vraků aut04:15Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:25Mýty: Velké záhady lidstva07:35Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:30Tajné zbraně II. světové války09:35Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:35Nejlepší vojenské prostředky11:45Megapole: Starověký svět odhalen12:50Paris: Záhada ztraceného paláce13:55Vražedná historie14:55Tajemství keltského hrobu16:35Nevyřešené historické případy17:45Tajné zbraně II. světové války18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Odboj22:15Tajemství keltského hrobu00:00Tajné zbraně II. světové války01:052. světová válka - Bitvy o Evropu02:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:00Odboj04:00Odboj v Mauthausenu04:55Papež a Hitler: Otevření tajných spisů o Piu XII.05:40Zakázaná historie
06:05Australská mega zoo06:50Australská mega zoo07:35Nejdivočejší přežití08:25Záchrana divokých zvířat v Malawi09:15Evropská divočina10:10Transylvánští medvědi domácí11:00Kouzelné hory v srdci Německa11:55Norsko: Mezi fjordy a fjälly12:45Nemocnice pro slony13:30Veterinář z Yorkshiru14:15Smrtící lovci15:05Honba za deštěm15:55Země z vesmíru16:45Roční období na planetě Zemi17:40Říční monstra18:25Divočina Patricka Aryeeho19:15Smrtící lovci20:00Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall20:50Záchranáři divokých zvířat: Austrálie21:40Po požárech: Obnova australské divočiny22:30Nemocnice pro slony23:15Nemocnice pro slony00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Záchrana divokých zvířat v Malawi04:00Australská mega zoo04:45Veterinář z Yorkshiru05:30Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc08:50Partička10:15Dva a pol chlapa IV. (9)10:35Dva a pol chlapa IV. (10)11:10M*A*S*H II. (9)11:35M*A*S*H II. (10)12:15Dva a pol chlapa IV. (11)12:40Dva a pol chlapa IV. (12)13:00Teória veľkého tresku XII. (18)13:30Teória veľkého tresku XII. (19)13:55Teória veľkého tresku XII. (20)14:25Teória veľkého tresku XII. (21)14:50Teória veľkého tresku XII. (22)15:20Teória veľkého tresku XII. (23)15:45Priatelia III. (12)16:15Priatelia III. (13)16:45Dva a pol chlapa IV. (13)17:15Dva a pol chlapa IV. (14)17:45M*A*S*H II. (11)18:15M*A*S*H II. (12)18:45Mladý Sheldon II. (21)19:15Mladý Sheldon II. (22)19:40Susedia20:30Godzilla vs. Kong22:50Bankový kuriér00:50Dajto v pokri z Card Casina01:10ŠPORTOVÉ NOVINY01:20Susedia01:55Silvánovci03:45Susedia04:20Oggy a šváby05:05Bernieho dobrodružstvá05:15Zig a Sharko
06:00Teleráno08:15Reflex08:35Susedia09:10Susedia09:40Svokra10:35Rodinné prípady11:30V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Chlapi neplačú IV.13:50V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Partička23:10FARMA00:05Sestričky IV.00:55Aj múdry schybí01:40Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:45NCIS: Los Angeles XIV. (11)06:25NCIS: Los Angeles XIV. (12)07:05Špecialisti V. (7)07:50Slečna Marplová V. (2)09:15Kosti I. (13)10:00Kosti I. (14)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (9)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (10)12:05Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:10Kosti I. (15)16:05Kosti I. (16)17:00Mentalista II. (8)18:00Mentalista II. (9)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (11)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (12)20:55NCIS: Los Angeles XIV. (13)21:55NCIS: Los Angeles XIV. (14)22:50Kosti I. (15)23:50Kosti I. (16)00:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (11)01:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (12)01:5511204:40Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (10)06:25Tom Gates II. (20)06:40Okido III. (15)06:55Strážcovia Trstinového mora (7)07:05Lloyd a muchy (23)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (3)07:45Mechamato (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (1)08:25Petronela Jabĺčková (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (56)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (17)09:00Požiarnik Sam X. (10) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (28) (AD) - audiokomentár09:30Plamienok a štvorkolky I. (2)10:00Strážcovia Trstinového mora (8)10:05Rybičky Flip a Flap II. (31)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (12)10:30Mestská farma Lellobee (22,23)10:35Digley a Dazey (19,20)10:45Naše prasiatko (11,12)10:50Moe a jeho šou I. (52/52)11:05Strašidielka (14)11:10Idefix (23)11:20Zvieratká (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (5)12:05Odbodkovia I. (56)12:20Bambuľko a Bulienka II. (2)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (1/50)12:35Medzi nami zvieratkami (17)12:40Máša a medveď V. (23)12:50Požiarnik Sam X. (11) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (40)13:15Fíha tralala (1)13:30Deti z farmy (33)13:45Volám sa Caillou V. (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun IV. (5)14:20Máša a medveď V. (24)14:35Zvieratká (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (12)15:00MalinyJAMológia (6)15:20Chrumka a Čipsík I. (16)15:35Bambuľko a Bulienka II. (3)15:45Angličanina (4)16:05Máša a medveď V. (25)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (8)16:25Moe a jeho šou II. (1/52)16:45Tom Gates (1/20)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (4)17:30Knihy od Stonožky (41)17:40Idefix (24)17:55Ovečka Shaun IV. (5)18:05Lloyd a muchy (23)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (12)18:30Mestská farma Lellobee (22,23)18:35Digley a Dazey (19,20)18:40Naše prasiatko (11,12)18:45Plamienok a štvorkolky I. (3)19:15Deti z farmy (33)19:30Zvierací ochrancovia (29) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (18) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (7)20:15Zvieratká (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (16)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)21:40Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (9) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (23) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (10)23:00Kúzlovanie (5) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates II. (20)23:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (15)00:25Zabi nudu! (6,7)00:40Knihy od Stonožky (40)00:50Fidlivareška (8)01:05MalinyJAMológia (6)01:25Zabi nudu! (6,7)01:45Knihy od Stonožky (41)01:50Kikirikí (7,8)02:00Sníček (2,3)02:20Digley a Dazey (20)02:30Knihy od Stonožky (41)02:40Rapotáčik 2 (3)02:50Kúzlovanie (5) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (12)03:05Máša a medveď V. (24)03:15Sníček (2,3)03:35Rapotáčik 2 (3)03:45Knihy od Stonožky (40)03:55Tom Gates II. (20)04:05Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (6)04:40Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:55Sníček a Dúhalka 2 (2)05:15Fidlivareška (6)05:35Knihy od Stonožky (41)05:45Viking Vicky (10)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I.07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:30Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun VI.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:20Neposlušník 311:35Ťuki a mesto morčiat11:45Bambuľko a Bulienka II.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentar13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Naše prasiatko13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:05Odbodkovia II.14:15O škriatkovi Racochejlovi14:25Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:15Ovečka Shaun VI.15:25Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou II.15:50Robin Hood 116:05Čím chceš byť? 216:20Neposlušník 316:40Matematické príšerky I.17:05Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:45Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:00Mechamato (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:00Diagnóza: Vražda VIII. (7,8)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:55Vraždy v Midsomeri VI. (1/5)11:30Diagnóza: Vražda VIII. (9,10)13:50Dr. House VI. (15,16)15:45Vraždy v Midsomeri VI. (2)18:00Vražedné čísla II. (22,23)20:10Dr. House VI. (17,18)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (13)23:00Súkromné očko (3)00:00Jedna svadba, jeden pohreb (6)01:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:30Myšlienky vraha VI. (19)03:10Jedna svadba, jeden pohreb (6)03:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:40Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:10Góly–body–sekundy03:20Správy RTVS „N“04:10Góly–body–sekundy04:20Správy RTVS „N“05:10Góly–body–sekundy05:20Správy RTVS „N“06:10Góly–body–sekundy06:20Športové ozveny06:50Góly–body–sekundy07:00Futbal - Highlighty Bundesligy07:55Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko09:25Futbal - Highlighty La Ligy10:15Futbal - Highlighty Niké ligy11:20Cyklopotulky11:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2413:55Športuj pre radosť (8/3)14:15Niké - palubovka 202416:05O športe17:05Na skialpoch cez hory (7/7)17:20Tipos Iná liga (6/30)17:45Cyklistika: Liége-Bastogne-Liége 202419:35Futbal - Highlighty Ligy majstrov20:00Olympijský magazín20:20Futbal - Highlighty Serie A20:50OH 2024 - Cesta do Paríža21:10Niké - palubovka 202422:55Góly–body–sekundy23:05Šport :2423:35Športové ozveny00:05Futbal - Highlighty Bundesligy00:55Športy na Slovensku01:55Správy RTVS „N“
06:00Příhody Bolka a Lolka06:20M*A*S*H06:40M*A*S*H07:05M*A*S*H07:35Námořní vyšetřovací služba VIII (15)08:30Námořní vyšetřovací služba VIII (16)09:25Dračí princ11:35Kristián13:40Modrá jako safír16:00Zamilovaná chůva17:50Země zaslíbená20:00Spojenci22:30Srážka s mimozemšťanem00:35Potomek02:20Kurýr: Restart04:10Námořní vyšetřovací služba VIII (16)05:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (14)
06:05Receptář prima nápadů06:45Vychytávky Ládi Hrušky07:15Show Jana Krause08:00ZOO (10)09:20Modrý kód (188)10:40Ano, šéfe!11:50Krejzovi (4)13:05ZOO (11)14:30Modrý kód (189)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:50ZOO (193)20:15Show Jana Krause21:20Inkognito22:25Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky23:55Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:40ZOO (10)02:40Modrý kód (188)03:40Krejzovi (4)04:40Nikdo není dokonalý06:10Receptář prima nápadů06:50Vychytávky Ládi Hrušky07:20Show Jana Krause08:10ZOO (11)09:30Modrý kód (189)10:50Show Jana Krause11:55Krejzovi (5)13:10ZOO (12)14:35Modrý kód (190)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Inkognito21:25ZOO (194)22:50Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:15Prostřeno!01:55ZOO (11)02:55Modrý kód (189)03:50Krejzovi (5)04:55Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Hausbot Petra Horkého06:35Prima ČESKO07:00Prima SVĚT07:30Tajný život majáků (3)08:30Obnažený vesmír IV (4)09:30Černobyl: Utopie v plamenech (4)10:30Umění přežít V (2)11:40Život v divočině (1)12:45Pohotovost pro exotická zvířata VII (3)13:40Tajemství templářských rytířů (2)14:50Tajemství templářských rytířů (3)16:00Tajemství světových mrakodrapů (1)17:00Zapomenuté megastavby V (7)18:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (6)18:55Nekončící povely (2)20:00Iriomote: Japonský ostrovní ráj21:05Zvířecí výzbroj (2)22:15Mistři bolesti II (8)23:10Chladná tvář války (3)00:20Těsné úniky 2. světové války (13)01:25Kolaborovali s nacisty (8)02:30Vetřelci dávnověku XIV (3)03:30Zakázaná historie VI (3)04:40Klenoty Alp: Italská velká jezera (5)
04:45FA Cup Highlights (7)05:10Velkolepá sezona - Lille 2020/2105:30Walker Texas Ranger IV (7)06:10Strážci hranic: Amerika (9,10)06:55Mistři zastavárny XX (7)07:50Američtí sběratelé XVII (13)08:50Pomozte autům IV (9)09:50Kobra 11 XV (8,9)11:50Walker Texas Ranger IV (8)12:50Válka skladů III (7-10)14:45Mistři zastavárny XX (8)15:40Strážci hranic: Amerika (13,14)16:40Kobra 11 XV (10,11)18:40Válka skladů III (11,12)19:35Mistři zastavárny XX (9)20:30Svět motorů (42)21:25Pomozte autům V (1)22:20Walker Texas Ranger IV (9)23:15Kobra 11 XV (10,11)01:10Američtí sběratelé XVII (14)01:55Pomozte autům IV (10)02:40Strážci hranic: Amerika (9,10)03:20Walker Texas Ranger IV (9)04:05Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon04:30ČEZ RunTour - České Budějovice
04:45Susedia V (10)05:25Oggy a škodíci: Nová generace (72-75)06:10Bakugan: Ozbrojená aliance (96)06:20Přátelé (1,2)07:152 $ocky (16-19)09:05Malý Sheldon VI (8-11)10:45Susedia V (12,13)12:10Dva a půl chlapa IX (16,17)12:55Přátelé (1,2)13:55Teorie velkého třesku IX (19-22)15:302 $ocky (20-23)17:20Zlatá sedmdesátá (5,6)18:15Dva a půl chlapa IX (18,19)19:10Malý Sheldon VI (12,13)20:00Teorie velkého třesku IX (23,24)20:50Teorie velkého třesku X (1,2)21:40Přátelé (3,4)22:35Bobovy burgery V (13,14)23:30Dva a půl chlapa IX (18,19)00:20Teorie velkého třesku IX (23,24)01:10Teorie velkého třesku X (1,2)02:00Malý Sheldon VI (8,9)02:40Zlatá sedmdesátá (5,6)03:25Bobovy burgery V (13,14)04:05Tele Tele - Střihák
06:20Televizní noviny07:05Na lovu08:00MasterChef Česko IV (25)09:15Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (13)10:05Don Matteo VII (5)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)12:10Beze stopy IV (21)13:00MasterChef Česko IV (26)14:15Tescoma s chutí14:20Don Matteo VII (6)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15)16:15Můj přítel Monk VII (7)17:10Můj přítel Monk VII (8)18:05Kriminálka Miami V (1)19:00Kriminálka Miami V (2)20:00Můj přítel Monk VII (11)20:55Můj přítel Monk VII (12)21:45Beze stopy IV (22)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)23:35Don Matteo VII (6)00:40Můj přítel Monk VII (11)01:20Můj přítel Monk VII (12)02:00Beze stopy IV (22)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)03:25Na lovu04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:30Koření08:50Ulice (4687)09:40Jedna rodina (73)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3058)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (817)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (818)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4688)19:30Televizní noviny20:20Utajený šéf I21:35Život ve hvězdách21:55Survivor Česko & amp; Slovensko III (16)23:50Ulice (3058)00:40Ordinace v růžové zahradě 2 (817)01:45Ordinace v růžové zahradě 2 (818)02:45Televizní noviny03:30Snídaně04:35Riskuj!05:25Kolotoč
05:15Ulice (4240, 4241)06:50Život na jachtě VI (4, 5)08:35Gilmorova děvčata VI (4, 5)10:20Oteckovia (115, 116)12:15Nekonečná láska (89, 90)14:05Ordinace v růžové zahradě 2 (726)15:20Ordinace v růžové zahradě 2 (727)16:35Na každém kroku (69, 70)18:30Gilmorova děvčata VI (6)19:20Gilmorova děvčata VI (7)20:15Nekonečná láska (93)21:10Nekonečná láska (94)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (728)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (729)00:35Nemocnice Chicago Med III (16)01:25Na každém kroku (65, 66)02:55Gilmorova děvčata VI (2, 3)04:15Nemocnice Chicago Med III (16)
07:00Sportovní noviny07:05Ženská basketbalová liga08:45Handi talks (5)09:00Handi talks (6)09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny13:05Sale Sharks - Harlequins14:50Ligue 1 Highlights (30)15:50FA Cup Highlights (6)16:25NHL play-off18:10NHL News18:25Paris Saint-German - Paris FC20:30Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille20:45Velikonoční regata 202421:00Sportovní noviny21:05Spade poker show 2024 (6)21:35SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00AJ Auxerre - Stade Lavallois08:45Coventry City - Manchester United10:30NBA Triple (6)11:00Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns13:00Ženská basketbalová liga14:45NHL play-off16:30Handi talks (5)16:45Handi talks (6)17:00OGC Nice - FC Lorient18:55FC Lorient - Paris Saint-Germain20:55Olympique Marseille - OGC Nice23:00Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns01:00PFL 303:35NBA play-off06:00Závěr vysílání
07:00Getafe CF - Real Sociedad08:45Magazín Ligy mistrů UEFA (26)09:15AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo11:00TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach13:00Bundesliga Highlights (30)14:00Bundesliga special (19)14:30Girona FC - Cádiz CF16:15Magazín Ligy mistrů UEFA (26)16:45Sevilla FC - RCD Mallorca18:45LaLiga Highlights (32)19:45LaLiga World (38)20:15Werder Brémy - VfB Stuttgart22:00Athletic Bilbao - Granada CF00:00LaLiga FANS (8)00:30US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina02:30Serie A Full Impact (33)02:50Závěr vysílání
07:00Union Berlín - Bayern Mnichov08:45Valencia CF - Real Betis10:45LaLiga FANS (8)11:15Janov CFC - SS Lazio13:00Real Madrid - FC Barcelona15:00Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen17:00Bundesliga Highlights (30)18:00AS Řím - Bologna FC20:00Serie A Full Impact (33)20:30AC Milán - Inter Milán22:30Liga mistrů UEFA Highlights23:00Liga mistrů UEFA Highlights23:30TIKI-TAKA (240)01:00LaLiga FANS (8)01:30LaLiga Highlights (32)02:30LaLiga World (38)02:55Závěr vysílání
09:00Bundesliga - konferenční přenos11:00Stade Brestois - AS Monaco12:45Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin14:30Lenovo Tenerife - Tofas Bursa16:30BP Ultimate Rally-Raid Highlights17:00Paris Saint-Germain - Olympique Lyon18:55AS Monaco - Lille OSC21:00Racing magazine (2)21:25Rayo Vallecano - CA Osasuna23:15LaLiga 2 Highlights (36)00:15World Endurance Championship - 6 hodin v Imole01:15Závěr vysílání
09:00Rayo Vallecano - CA Osasuna11:00UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo12:00UFC Connected (703)12:30Toulouse FC - Olympique Marseille14:15Bundesliga - konferenční přenos16:15WorldSSP300 - Dutch Round (Superpole)16:45WorldSSP300 - Dutch Round (1. závod)18:00WorldSSP300 - Dutch Round (2. závod)19:00Racing magazine (2)19:25World Endurance Championship - 6 hodin v Imole20:20Lille OSC - Racing Strasbourg22:10UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo23:05Paris Saint-Germain - Olympique Lyon00:40Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Klobouk dolů21:15Na plovárně s Viktorem Sodomou21:45Galerie... kde byste je nečekali (3/6)22:10Jaroslav Krček - 85 let23:10Georges Mélies, filmový čaroděj00:10Bohové a hrdinové antických mýtů00:30Super Diva - Tristan a Isolda (13/13)01:25Basquiat02:20Kanadská soda IX (1/14)02:45Uchem jehly03:10Nová Paka03:30Crescendo04:20Terra musica04:45České sklo
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sisi21:50Policajt22:30Domina23:25Dům snů00:10Babylon Berlín00:55Sisi01:40Policajt02:25Případy detektiva Murdocha03:10Případy detektiva Murdocha03:55Inspektor George Gently05:55Případy detektiva Murdocha
00:30Fargo01:15Underworld: Krvavé války02:35Smrt ve tmě04:00Hořící nebesa05:35Zoom In - Jurassic World: Dominion05:40Zoom In05:50Zoom In - Sonic the Hedgehog 206:00Zoom In - Red Notice06:10Zoom In06:20Close Up06:55Před svatbou ne!09:25Posedlost11:00Superpolda12:55Hunger Games: Síla vzdoru 1. část14:55K-19: Stroj na smrt17:15Bez dechu19:05Elektra20:40Jezero22:00Vikingové II
03:50Nit z přízraků06:00Zázračné perníčky07:25Hop09:00Panna nebo orel10:30Teorie velkého třesku II. (18): Produktivní pracovní píseň10:50Teorie velkého třesku II. (19): Polohy mrtvé šlapky11:15Bahno z Mississippi13:25Batman a Superman: Bitva supersynů14:45To nic, drahá16:50Shazam! Hněv bohů19:00The Wire - Špína Baltimoru III. (10): Reforma20:00The Wire - Špína Baltimoru III. (11): Kompromis21:00East New York (17)21:40Smrtící hra (6): Sisoy22:35Sázka na nejistotu00:40Ovce mezi vlky02:20East New York (17)03:00Smrtící hra (6): Sisoy
00:13Bořek Stavitel 5/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 33/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 29/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 13/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 22/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 2/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 1/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 2/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 8/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 16/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 17/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 15/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 16/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 25/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 26/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 23/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 12/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 21/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 22/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 23/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 7/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 8/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 9/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 8/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 9/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 11/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 24/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 11/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 24/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 21/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 22/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 21/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 22/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 5/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 6/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 17/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 45/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 46/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 21/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 22/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 23/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 24/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 16/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 17/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 12/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 13/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 20/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 21/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 22/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 47/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 48/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 13/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 11/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 12/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:19Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 24/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 5/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 6/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 57/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 58/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 47/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 48/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 2/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 6/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 24/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 19/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 20/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 48/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 35/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 36/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 13/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 1/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 2/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 7/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 8/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 7/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 8/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 9/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 39/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 39/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 15/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 22/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 13/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 1/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 22/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 18/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 19/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 20/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 15/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 24/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 7/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 8/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:15Pravidla pomsty01:45CRASH03:35Smrtelné proroctví05:00Přestávka05:05Chlapec z džungle06:45Džusový román08:15Prodloužený čas10:05Kon-Tiki12:40Mazel a tajemství lesa14:15Sabrina17:00Promlčeno19:00Poslední polda - S4, EP. 1320:00Snoubenec nebo milenec?21:55Ve Jménu Spravedlnosti23:45Spirála strachu: Saw pokračuje
00:50Telepati02:25Carmenin polibek04:00Jurský masakr05:00Přestávka05:50Tunel do Číny07:30Dobrodružství Toma Sawyera09:05Trattoria10:25Večerní Slunce12:10Hospodu vám nedáme13:45Deník lásky15:15Písečný muž16:45Sladké letní víno19:45Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem21:00Muž s šedivými vlasy22:35Mister Mayfair - EP. 3 - Koření života
01:25Ve skrytu své kůže03:10Vrah V Červeném04:00Přestávka05:35Hořko - sladko07:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 309:50Návrat11:55Krádež legendy13:50Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 415:55Hercule Poirot - Pět malých prasátek17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 419:55STARS! - EP. 51 - Natalie Portman20:00Smrtící Kousek21:55Poslední šance23:50Nepřítomnost
00:45Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 2 - Zraněný bojovník (1)01:30Vězněm v cizině 11 - Thajský perník (7)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Milionová jízda (12)05:15Dokonalý vůz 2 - McLaren Artura (2)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Skvělý pan Kvákal (13)07:00Tajemství oceánů 6 - Invaze do USA (5)08:00Tajemství oceánů 6 - Časovaná bomba za 20 milionů dolarů (6)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Těsné vyváznutí (07)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Ledové klesání (6)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Tragédie při vzletu (3)13:00Nacistické megastavby 1 - Odpalovací základny raket V2 (3)14:00Spojené arabské emiráty z výšky - Spojené arabské emiráty z výšky ()15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Masové dobroty, energetické nápoje a bonbony (6)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Káva a polévka ze škeblí (11)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Fentanyl v těle (13)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - V rukou pirátů a guerill (8)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Havárie bombardéru B-2 (3)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Celníci (3)21:00Průzkumník: Lávové jezero - Průzkumník: Lávové jezero ()23:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství dravého kytovce (2)
00:04Puma! - Puma! ()00:51Jaguár vs. krokodýl - Jaguár vs. krokodýl ()01:36Válečná zóna lvů - Válečná zóna lvů ()02:23Noční pronásledovatelé 1 - Noční pronásledovatelé: Útok jaguára (1)03:10Příběh pumy 1 - Znovuzrození (2)03:56Jaguár vs. krokodýl - Jaguár vs. krokodýl ()04:42Puma! - Puma! ()05:30Americká divočina 2 - Apalačskou stezkou (5)07:13Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Severní a Jižní Amerika (3)07:59Lovci krajt 3 - Smrtící zmije (1)08:46Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)09:32Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Severní a Jižní Amerika (3)10:18Lovci krajt 3 - Smrtící zmije (1)11:05Lovci krajt 3 - Australští ještěři (5)11:53Lovci krajt 3 - Výprava na chřestýše (4)12:40Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)14:12Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Indo-Pacifik (1)14:58Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Afrika (2)15:44Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Severní a Jižní Amerika (3)16:30Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)17:15Skvělý dr. Pol 5 - Šílenství (6)18:00Na udici: lov rybích příšer 2 - Divoká Amazonie (3)19:35Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Severní a Jižní Amerika (3)20:22Na udici: lov rybích příšer 2 - Divoká Amazonie (3)21:10Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)23:26Na udici: lov rybích příšer 2 - Divoká Amazonie (3)
00:20Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:05Americká 90. léta01:50Zdi02:40Válka Adolfa Hitlera03:35Vzdušní bojovníci04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Nejikoničtější mosty světa06:00Fermont: Město železné rudy06:25Jak je vidí ptáci07:00Fikce, nebo pravda08:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Fikce, nebo pravda12:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Fermont: Město železné rudy14:30Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55Klimatická krize - Je už pozdě?22:00Černobylská katastrofa23:00Ekologické katastrofy
00:15Z lásky nebo pro peníze01:50Projekt \"Domov\"02:40Monty Don: Moře zahrad u Jadranu03:40Rok na Jimmyho farmě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:55Dům snů07:55Projekt \"Domov\"08:55Nejlepší dům ve čtvrti09:55Rok na Jimmyho farmě10:55Italská města, italské chutě11:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:25Dům snů13:20Monty Don: Moře zahrad u Jadranu14:25Až je koupím, budou mý!15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Agatha Christie: Zkouška neviny21:40Americano23:40Tváře v davu
06:00Rození obchodníci: 1992 AM General Humvee (S13E15)07:00Rození obchodníci: 14. díl (S15E14)08:00Jak se to dělá: Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři (S22E26)08:30Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír (S10E03)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 3. díl (S03E03)10:00Nazí a vystrašení: Protikladné světy (S03E07)11:00Záchrana statku: 3. díl (S05E03)13:00Záchrana starých aut: Skvělý Ford 8N (S02E08)14:00Záchrana starých aut: Deluxe v hrozném stavu (S02E09)15:00Záchrana starých aut: Bojovné kombi (S02E10)16:00Schováno v kůlnách: Taff / Chopper (S05E06)16:30Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález (S02E06)17:00Rození obchodníci: BMW 2002tii - Kalifornie (S12E04)18:00Jak to dělají?: 15. díl (S15E15)18:30Jak se to dělá: 57. díl (S05E57)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S04E05)20:00Záchrana starých aut: DeLoralet (S02E12)21:00Rození obchodníci: 8. díl (S18E08)22:00Lovci odpadu: 6. díl (S13E06)23:00Nazí a vystrašení: Oheň a vztek (S04E13)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 13. díl (S04E13)02:00Záchrana starých aut: DeLoralet (S02E12)03:00Rození obchodníci: 8. díl (S18E08)04:00Rození obchodníci: 10. díl (S18E10)05:00Lovci odpadu: 8. díl (S09E08)
06:00How It\'s Made: Dream Cars: Lotus Evora06:24How It\'s Made: Nuno Felt, Drum Crushers06:48How It\'s Made: Wood Watches, Steel Bicycles07:12How It\'s Made: Fireplace Bellows, Calissons07:36How It\'s Made: Artist Brushes, DEF Tank Heaters08:00NASA\'s Unexplained Files: CIA\'s Secret Revenge08:48NASA\'s Unexplained Files: Saturn\'s Death Star09:36Alien Highway: Missouri Mayhem10:24Savage Builds: Nitro-Explode-aganza11:12Savage Builds: Hollywood\'s Deadliest Weapon12:00How It\'s Made: Dream Cars: Maserati Quattroporte12:24How It\'s Made: Dream Cars: Weismann MF512:50How It\'s Made: Dream Cars: Lamborghini Aventador13:14How It\'s Made: Dream Cars: Jaguar F-Type13:38How It\'s Made: Dream Cars: Bentley Continental GT Speed14:02How It\'s Made: Dream Cars: Alpha Romeo 4C14:26Blowing Up History: Mysteries Of The Ice Mummy15:14Blowing Up History: Curse Of The Seventh Wonder16:02Killers Of The Cosmos: Big Sleep16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Privacy Dead?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We Cheat Death?18:30How It\'s Made: Bistro Sets, Letterpress Printing18:55How It\'s Made: Petanque Balls, Biologic Medicines19:20How It\'s Made: Leather Basketballs, Flood Gates19:45How It\'s Made: Power Steering Pumps20:10How It\'s Made: Plant Oil Extractors, Custom-Made Chandeliers20:35How It\'s Made: Witness Samples, Pressure Washers21:00Cooper\'s Treasure: Dragon\'s Teeth21:50Cooper\'s Treasure: Island Of Fortune22:40Unexplained & amp; Unexplored: Mystery Of The American Maya23:30Unexplained & amp; Unexplored: Finding The Fountain Of Youth01:10Killers Of The Cosmos: Little Green Men02:00Killers Of The Cosmos: Dark Star02:48Blowing Up History: Titanic: The Last Secrets03:36Blowing Up History: Secrets Of The Forbidden City04:24How It\'s Made: Mortars & amp; Pestles, Bowling Lane Conditioners, Crematories, & amp; Wood Playsets04:48How It\'s Made: Wooden Matches, Tillage Machines, Telescopic Gangways, and Mabe Pearls05:12How It\'s Made: Mosquito Coils, Solar-Assist Tricycles, Palm Oil, & amp; Fiberglass Chopper Guns05:36How It\'s Made: Wood Toys, Retro Toasters
06:00Extrémní kroky: 3. díl (S02E03)07:00Extrémní kroky: 4. díl (S02E04)08:00Znaky psychopata: Není mezi živými (S02E18)08:30Znaky psychopata: Potkal jsi anděla smrti (S02E08)09:00Znaky psychopata: Většinu lidí by to vyděsilo (S02E20)09:30Znaky psychopata: Vždycky jsem věděl, že jsem divný (S02E09)10:00Zdánlivý známý: Vražda na Den padlých (S01E04)11:00Zdánlivý známý: Záhadná nemoc (S01E05)12:00Spravedlnost v Las Vegas: Obžalovaný zápasník (S01E05)13:00Spravedlnost v Las Vegas: Zrada (S01E06)14:00Vražedné nahrávky: 4. díl (S04E04)15:00Vražedné nahrávky: Co je v batohu? (S04E05)16:00Rozlousknuté vraždy: Záhada velkého domu (S01E04)18:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: Selhání spravedlnosti (S01E08)19:00Wonderlandský masakr: 3. díl (S02E03)20:00Naprosté ticho: Osudové přátelství (S02E05)21:00Noční policejní zásahy: Jsi nahráván (S01E01)21:30Noční policejní zásahy: Dokázala jsem to! (S01E02)22:00Osobní kamery pro policii: 8. díl (S05E08)23:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Temné mraky věští bouři (S12E04)01:00Noční policejní zásahy: Jsi nahráván (S01E01)01:30Noční policejní zásahy: Dokázala jsem to! (S01E02)02:00Osobní kamery pro policii: 8. díl (S05E08)03:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: Selhání spravedlnosti (S01E08)04:00Spravedlnost v Las Vegas: Obžalovaný zápasník (S01E05)05:00Spravedlnost v Las Vegas: Zrada (S01E06)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Padnou si do noty s nevěstou? (S03E13)06:00Dvojnásobní Derricové: Násobno znásobeno! (S01E01)07:00Můj 270kg život: Tracey (S05E12)09:00Hledá se manželka sestra: 2. díl (S05E02)10:00450kg sestry: Herdek! Mám toho dost! (S04E12)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S02E03)12:00Dvojnásobní Derricové: Z lásky k Dawsyn (S01E06)13:00Beďarová doktorka: Problémy s nosem (S02E09)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 4. díl (S03E04)16:00Můj 270kg život: Tracey (S05E12)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S02E03)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Půjde do vězení (S04E17)20:00Láska v překladu: 11. díl (S01E11)21:00Deníky 90 dní: The Name Of The Game (S05E08)22:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Poníci, večírky a přehlídky (S05E01)23:00Nestvůry ve mně: Únos oka (S06E09)01:00Láska v překladu: 11. díl (S01E11)02:00Deníky 90 dní: The Name Of The Game (S05E08)02:50Přepečlivé matky to ví nejlépe: Poníci, večírky a přehlídky (S05E01)03:40Beďarová doktorka: Problémy s nosem (S02E09)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S02E03)
06:00Má pekelná kočka: Zapomenuté kočky ve Philadelphii (S09E11)06:50Má pekelná kočka: Mňoukající kámoši (S09E12)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: 1. díl (S05E01)08:30Neuvěřitelné bazény: Pro ptactvo (S02E09)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: Tygří trojčata (S03E02)10:20No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Francouzský buldoček s nádorem (S06E11)12:10Neuvěřitelné bazény: Hrad u moře (S02E07)13:05Amanda zachraňuje: 10. díl (S02E10)14:00Zoltan, vlčí muž: 4. díl (S01E04)15:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Samá mláďata (S04E04)16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: 1. díl (S05E01)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)18:00Neuvěřitelné bazény: Líná řeka (S02E10)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)20:00Žraloci proti delfínům: Konfrontace21:00Blue Serengeti22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Srdce divočiny (S03E09)23:00Akvárium: Čtyři mláďata a počet roste (S02E07)01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)02:15Akvárium: Čtyři mláďata a počet roste (S02E07)03:00Akvárium: Duchové aligátorů (S02E08)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)04:30Neuvěřitelné bazény: Líná řeka (S02E10)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)
00:31Neben der Spur - Adrenalin - Thriller, Deutschland 201402:01Edelweißpiraten – Teenager gegen Hitler - Dokumentarfilm von Ingolf Gritschneder und02:45Hitlers Zorn - Die Kinder von Bad Sachsa - Film von Michael Heuer03:45Wunderwelt Schweiz: Das Tessin - Erzählt von Max Moor04:14Erlebnisreisen - El Hierro - Mit dem Inselflieger ans Ende der Welt04:23Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:09Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:09Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:46nano - Die Welt von morgen08:15Notizen aus dem Ausland - Der Ruf der Adlerjägerin – Bei den Nomaden in der Mongolei08:23Big Pacific: Der leidenschaftliche Ozean - Film von Craig Meade, John Cullum und Andrew Murray09:06Big Pacific: Der gierige Ozean - Film von Craig Meade, John Cullum und Andrew Murray09:51Mit Herz am Herd - Ballweiler Saibling mit Karotten-Ingwer-Püree10:20Servicezeit10:49Bergauf-Bergab - Das Magazin für Bergsteiger11:19Die Azoren - Naturerlebnis im Atlantik - Film von Richard Hofer12:03Waterwoman: Hautnah bei den Haien der Azoren - Film von Henning Rütten12:47Waterwoman: In der Wasserwelt von Mexiko - Film von Henning Rütten13:31Waterwoman: Wasserabenteuer mitten in Budapest - Film von Henning Rütten14:15Waterwoman: Auf Island im klarsten Wasser der Welt - Film von Henning Rütten15:00Island extrem - Film von Michael Höft15:45Inas Reisen - Reykjavik - Film von Sabine Howe16:30nano - Die Welt von morgen16:59heute17:213sat-Wetter17:23Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:16Zwangsprostitution in der Schweiz – Die nigerianische Mafia und der Menschenhandel - Film von Michèle Sauvain und Jan-Ph19:06Loverboys – Die perfide Masche der Zuhälter - Film von Anne-Frédérique Widmann19:53Dem Himmel entgegen - Hochhäuser der Welt - Park Royal20:00ZIB 220:27Meine fremde Frau - (Familiendrama, AUT 2015)21:5710 vor 1022:26STÖCKL - Mit Stefan Kraft, Katharina Wagner, Philipp Hochmair und Andy Holzer23:26Panorama - Die liebe Nachbarschaft23:51Die Azoren - Naturerlebnis im Atlantik - Film von Richard Hofer
00:46Vorstadtweiber - Folge 1 S1E101:33Vorstadtweiber - Folge 2 S1E202:23Vorstadtweiber - Folge 3 S1E303:12Scrubs - Die Anfänger - Meine Hexe S4E1003:33Black-ish - Nur ein Seufzer? S5E604:00ZIB Zack Mini04:05Wickie und die starken Männer - Der Käsekrieg S6E704:29Dragons - Die jungen Drachenretter - Die Labyrinth-Höhlen S1E204:51StoryZoo - Haustiere S1E305:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Bfrt - Brft - bfrrrt! S201805:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201605:50ZIB Zack Mini05:57Hör mal, wer da hämmert - Der Halloween-König S8E606:20Hör mal, wer da hämmert - Eine kleine Affäre S8E706:42Scrubs - Die Anfänger - Mein Einhorn S4E1107:04Modern Family - Zirkusdirektor Keifth S8E1007:25Modern Family - Der Apfel will weit weg vom Stamm S8E1107:46Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:32Q1 Ein Hinweis ist falsch09:13Was gibt es Neues? S202209:55Soko Kitzbühel - Blutiger Abschied S3E1410:39Soko Kitzbühel - Lockvogel S3E1511:22Monk - Mr. Monk, ein Playboy und viele schöne Mädchen S2E812:05Monk - Mr. Monk und der 12. Geschworene S2E912:47Monk - Mr. Monk und der Zeitungsjunge S2E1013:28Monk - Mr. Monk, sein Bruder und drei Kuchen S2E1114:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Der Ring der Toten (1) S415:00Soko Kitzbühel - Der Ring der Toten (2) S415:45ZIB Flash15:52Wetter15:56Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:44Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03ZIB Magazin18:15Dok 1 - Geliebt, gehasst, gekauft - Streitfall SUV19:08Smarte Kids? Kinder und digitale Medien20:04Essen online einkaufen20:55ZIB 321:15Fußball21:49ZIB Flash21:56S.W.A.T. - Der zweite Akt S2E1322:37Station 19 - Ganz oder gar nicht S5E423:17Station 19 - Schneise der Verwüstung S5E523:58Soko Linz - MC4C S3E7
00:40Report01:40Silvia kocht02:04Seitenblicke02:10Barbara Karlich - Talk um 4 - Omas Hausmittel03:03Studio 203:56konkret04:15Wetter-Panorama und Programmvorschau04:27Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:08Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:08Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:09Fit mit den Stars - Andreas Goldberger07:26Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Alarmstufe 1 S5E208:43Land und Leute S24E809:09Das Paradies in der Ferne - Sizilien - Blüten, Strand und Meer09:55Report10:43Seitenblicke10:49Wetterschau11:00ZIB11:21Wetter11:23Aktuell nach eins12:02Silvia kocht12:27Sturm der Liebe - Teil 424513:17Die Rosenheim-Cops - Da drückt der Schuh S18E914:02Barbara Karlich - Talk um 4 - Mein Weg aus der Sinnkrise14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:09Aktuell nach fünf15:32Studio 216:30konkret16:43infos & amp; tipps16:46Lotto 6 aus 45 mit Joker16:59Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03Seitenblicke18:15Lena Lorenz - Kreuz und queer S1019:49Autofocus - Leerer Tank, volle Batterie? S202420:00ZIB 220:30Menschen & amp; Mächte - Der Patronenkönig - Das unheimliche Leben des Fritz Mandl21:25Die Stille danach22:54Maikäfer flieg
00:25Erbe Österreich - Liebe und Körperkult damals01:11Erbe Österreich - Auf in den Süden – Die Eroberung des Semmerings01:59Erbe Österreich - Geschichte um die Wiener Bäder02:47erLesen03:22Erbe Österreich - Liebe und Körperkult damals04:08Unser Österreich - So isst Osttirol - Ausflug ins kulinarische Gestern04:33Kultur Heute05:00Wetter Kompakt05:05Panorama Wetter live05:15Panorama Wetter live05:33Panorama Wetter live05:57Panorama Wetter live06:00Wetter Kompakt06:05Panorama Wetter live06:26Panorama Wetter live06:35Panorama Wetter live06:42Land der Berge - So klingen die Kalkalpen07:30ORF III AKTUELL11:02zeit.geschichte - Die Porzellangassenbuben - Ari Rath und Eric Pleskow im Gespräch11:56ORF III Themenmontag - Ausgerechnet Vegan12:42Unser Österreich - So isst Osttirol - Ausflug ins kulinarische Gestern13:07Expeditionen - Iguazú - Die schönsten Wasserfälle der Welt13:53Expeditionen - Der Karawankenbär - Auf den Spuren eines Grenzgängers14:38Expeditionen - Die Grizzly-Giganten15:24Expeditionen - Wildes Skandinavien: Grönland - Das Reich der Eisbären16:12Dinner für Zwei - Martin Oberhauser & amp; Nadja Maleh16:45Dinner für Zwei - Andreas Ferner & amp; Magda Leeb17:17ORF III AKTUELL am Abend17:30Nachrichten in Einfacher Sprache17:35Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:14Heimat Österreich - Am Fuß des Untersberg19:07Landleben - An der Piesting19:58Landleben - Rund um Windischgarsten20:33MERYNS sprechzimmer - Bis der Akku leer ist - macht uns das Handy krank?21:21Nicht ohne mein Handy!22:08Auf eine Melange mit Musalek - Wenn das Kaufen zur Krankheit wird- Wesen und Behandlung der Kaufsucht22:56Heimat Österreich - Am Fuß des Untersberg23:44Landleben - An der Piesting
00:15Yoga Kids - Zirkus 100:30Knall genial S201500:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Burillo und Theresa S201801:25Der kleine Rabe Socke - Der Onkel aus der Südsee E5101:35ABC Bär S201402:00Theodosia - Die verborgene Schlange S1E2202:20SimsalaGrimm - Der Zauberer-Wettkampf S2E802:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli und Aladins gestohlene Wunderlampe S3E2203:15Yoga Kids - Zirkus 103:30Knall genial S201503:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201804:30Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5204:40Calimero 3D - Der Farb-Wechsler S1E5704:50Calimero 3D - Peter, der Gärtner S1E5805:00ABC Bär S201405:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202005:25SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E905:45Schmatzo S201706:00Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2306:20Yoga Kids - Piraten 206:35Hallo, was machst Du?06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201807:30Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5207:40Calimero 3D - Der Farb-Wechsler S1E5707:50Calimero 3D - Peter, der Gärtner S1E5808:00ABC Bär S201408:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202008:25SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E908:45Schmatzo S201709:00Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2309:20Yoga Kids - Piraten 209:35Hallo, was machst Du?09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201810:30Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5210:40Calimero 3D - Der Farb-Wechsler S1E5710:50Calimero 3D - Peter, der Gärtner S1E5811:00ABC Bär S201411:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202011:25SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E911:45Schmatzo S201712:00Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2312:20Yoga Kids - Piraten 212:35Hallo, was machst Du?12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201813:30Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5213:40Calimero 3D - Der Farb-Wechsler S1E5713:50Calimero 3D - Peter, der Gärtner S1E5814:00ABC Bär S201414:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202014:25SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E914:45Schmatzo S201715:00Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2315:20Yoga Kids - Piraten 215:35Hallo, was machst Du?15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201816:25Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5216:35ABC Bär S201417:00Theodosia - Die Mumien sind los! S1E2317:20SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E917:40Schmatzo S201717:55Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2318:15Yoga Kids - Piraten 218:30Hallo, was machst Du?18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201819:25Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5219:35ABC Bär S201420:00Theodosia - Die Mumien sind los! S1E2320:20SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E920:40Schmatzo S201720:55Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2321:15Yoga Kids - Piraten 221:30Hallo, was machst Du?21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201822:25Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5222:35ABC Bär S201423:00Theodosia - Die Mumien sind los! S1E2323:20SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E923:40Schmatzo S201723:55Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E23
01:10Volleyball WVL Damen 2024 2. Finalspiel: Linz-Steg - Innsbruck, Highlights aus Linz03:10Tischtennis Bundesliga Damen Halbfinal-Rückspiel: Tulln - Kufstein, Highlights aus Tulln04:00Silent Sports + - Leichtathletik Götzis Damen & amp; Herren 202304:30Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1504:43Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 105:06Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 905:13Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1005:35Silent Sports + - Tischtennis Champions League Damen 2023/2024 Linz-Froschberg - Tarnobrzeg06:00Yoga Magazin - Folge 19406:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 10507:00Volleyball WVL Damen 2024 3. Finalspiel: Innsbruck - Linz-Steg, Highlights aus Innsbruck09:00Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Samstag09:30Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Sonntag10:00Tiroler Sportlerwahl 2023, Highlights aus Innsbruck11:00Eishockey Frauen WM Division 1A: Österreich - Süd Korea, Highlights aus Klagenfurt13:00Volleyball WVL Damen 2024 2. Finalspiel: Linz-Steg - Innsbruck, Highlights aus Linz15:00Tischtennis Bundesliga Damen Halbfinal-Rückspiel: Tulln - Kufstein, Highlights aus Tulln16:00LIVE Tischtennis Bundesliga Herren - Halbfinal Rückspiel: Sparkasse Salzburg - Wr.Neustadt aus Salzburg17:25LIVE Eishockey Frauen WM Division 1A: - Österreich - Frankreich aus Klagenfurt20:00LIVE/zv. Tischtennis Bundesliga Herren Halbfinal Rückspiel: Sparkasse Salzburg - Wr.Neustadt aus Sal21:00funsport21:59Volleyball WVL Damen 2024 3. Finalspiel: Innsbruck - Linz-Steg, Highlights aus Innsbruck23:59Sport am Sonntag
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie ™ Princezna a zpěvačka10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Balto III: Velký závod21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:35Sokolský zpravodaj05:45Branky, body, vteřiny06:00Atletika: World Athletics Continental Tour Gold - Keňa08:00PanoramaL08:35BBV po 25 letech08:50Basketbal: Kooperativa NBL - čtvrtfinále10:45Olympiáda dětí a mládeže 202411:15Box: Ostrava - Jihlava11:55Sokolský zpravodaj12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off15:20Volejbalový magazín15:40Paralympijský magazín16:05Motorismus: Svět motorů17:10Fotbal: Magazín EURO 202417:40Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC ZlínL20:20Motorismus: Svět motorů21:25Hokej: Buly - debata expertůL21:55Fotbal: TCL V Repre23:00Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín00:45Branky, body, vteřiny01:00Fotbal: Magazín EURO 202401:25Hokej: Buly - debata expertů02:00Fotbal: TCL V Repre03:00Branky, body, vteřiny03:15Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off
04:00Cyklistika05:00Snooker07:00Vytrvalostní závody08:30Snooker10:00Cyklistika11:00Motorky13:00Cyklistika13:30Cyklistika15:30Cyklistika17:45Horská kola18:15Horská kola19:15Atletika20:00Golf20:30Vytrvalostní závody21:30Cyklistika22:30Cyklistika23:30Horská kola00:15Horská kola01:00Snooker03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:35Totalcar III.14:05Lovci pokladů II.15:05Lovci pokladů II.16:05Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů II.21:00Lovci pokladů II.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.22:55Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:55K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:25Totalcar I.04:00Teleshop
07:05Totalcar IV.07:45Castle Iv.08:40Castle Iv.09:40Profil zločinu VIII.10:40Profil zločinu VIII.11:50Castle Iv.12:45Castle Iv.13:40MacGyver III.14:35MacGyver IV.15:30Bones Vii.16:30Csi I.17:25Castle Iv.18:15Castle Iv.19:10MacGyver IV.20:05MacGyver IV.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.23:50MacGyver IV.00:45MacGyver IV.01:40Námořní vyšetřovací služba XVI.02:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:10Green 25 Viii.06:55Hvězdná brána: Atlantida II.07:45Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:40MacGyver II.10:30MacGyver II.11:25Lovci pokladů III.12:25Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba XVII.14:15Námořní vyšetřovací služba XVII.15:10Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VII.21:00Dr. House V.21:55Dr. House V.22:50Vteřiny života I.23:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých V.01:50Lovci pokladů III.02:35Zachraň mě03:15Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland IV.14:30Ranč Heartland IV.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland IV.19:50Ranč Heartland IV.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland IV.23:50Ranč Heartland IV.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:25O.J. - Made in America02:00Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:30Mystisches Malaysien03:25Im Königreich der Makaken04:15Das Elefantenkrankenhaus05:00Iberien - Waldparadies Europas06:00Die große Elchwanderung07:30Operation: Streng geheim! Täuschung im Zweiten Weltkrieg08:20Mini-Monster - Australiens flauschige Räuber09:15Mystisches Malaysien10:15Das Elefantenkrankenhaus11:05Iberien - Waldparadies Europas12:00O.J. - Made in America13:40Reiseziel: Woanders15:15Ted Hall - Ein ungewöhnlicher Spion17:00Tasmanien - Eine Insel steht Kopf17:55Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe18:45Die große Elchwanderung20:15Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe21:05Hitlers Russlandfeldzug21:55Liberté - Der blutige Weg aus Frankreichs Kolonialherrschaft23:15O.J. - Made in America
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Alexander Gerst im Interview00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:30CSI: Miami02:25CSI: Miami03:10Der Blaulicht Report03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Mario Barth deckt auf!22:15RTL Direkt22:35stern TV
00:25Dark Winds - Der Wind des Bösen01:15CSI: Den Tätern auf der Spur02:00Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes03:35CSI: Vegas04:15CSI: Vegas05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:25Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes08:05CSI: New York08:50CSI: New York09:30CSI: New York10:15Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:45Im Namen des Gesetzes12:35Im Namen des Gesetzes13:25Dark Winds - Der Wind des Bösen14:15Ransom15:00Ransom15:45CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Dating Death: Der Killer mit der Kamera21:00My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet21:50Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera22:35Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera23:25Dating Death: Der Killer mit der Kamera
00:25Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton01:15Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps02:00Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?02:50Zwischen Tüll und Tränen03:354 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:10Das perfekte Dinner10:00Französische Landküche mit Michel Roux10:50Einfach gut: Donals Familienrezepte11:20Einfach gut: Donals Familienrezepte11:45Französische Landküche mit Michel Roux12:30Jamie At Home13:05Jamie Oliver: Veggies13:50Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:45Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton15:30Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps16:25Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?17:10Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:50Jamie At Home19:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh20:15Home-Makeover mit Jessica Alba21:05Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover21:50Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover22:35Das perfekte Dinner23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:15Flatliners02:15Teleshopping04:30Schneller als die Polizei erlaubt04:50Schneller als die Polizei erlaubt05:20Schneller als die Polizei erlaubt05:35Schneller als die Polizei erlaubt06:00Schneller als die Polizei erlaubt06:30Law & amp; Order07:15Law & amp; Order08:05Burn Notice08:50Burn Notice09:35Burn Notice10:25Matlock11:15Matlock12:15Walker, Texas Ranger13:10Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Serenity - Flucht in neue Welten22:20Battleship
00:00Club der roten Bänder00:45McLeods Töchter01:30Heartland - Paradies für Pferde02:15Buffy - Im Bann der Dämonen03:00Verbotene Liebe Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Nachtschwestern16:55Club der roten Bänder17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:35Magda macht das schon!22:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:30Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:05Law & amp; Order: Special Victims Unit00:50Law & amp; Order: Special Victims Unit01:30Law & amp; Order: Special Victims Unit02:10Teleshopping03:10Das Strafgericht04:10Das Jugendgericht04:55Das Jugendgericht05:40Das Familiengericht06:25Das Familiengericht07:10Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:55Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:50Das Familiengericht13:35Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Hundefriseure - Profis für alle Felle21:10Die Hundefriseure - Profis für alle Felle22:00Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter23:40Die Hundefriseure - Profis für alle Felle
00:35Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:50CoComelon05:55CoComelon06:00Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:00Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?15:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Snapped - Wenn Frauen töten21:10Snapped - Wenn Frauen töten22:10Snapped - Wenn Frauen töten23:05Snapped - Wenn Frauen töten
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:50CoComelon06:55CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Batwheels09:40Batwheels09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:50Rubble & amp; Crew11:20Go Wild! - Mission Wildnis11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Mighty Mops12:25Mighty Mops12:30Mighty Mops12:45Barbie im Doppelpack13:10Monster High13:20Monster High13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:00Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:25vox nachrichten00:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:30Snapped - Wenn Frauen töten03:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:00Bones - Die Knochenjägerin00:55Bones - Die Knochenjägerin01:40Bones - Die Knochenjägerin02:25Teleshopping05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:35Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:50Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:45Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:10Hot oder Schrott - Die Allestester
00:00Čokoládový ráj00:25Čokoládový ráj00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Justininy malajské pochoutky07:00Pohodové hody08:00Moje venkovská kuchyně08:30Moje venkovská kuchyně09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Čokoládový ráj12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Justininy malajské pochoutky13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Čokoládový ráj19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Justininy malajské pochoutky21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (130)06:30Kouzelná Beruška a Černý kocour (79)07:00Blue (109)07:05Blue (111)07:20Blue (112)07:30Blue (113)07:35Blue (114)07:50(37)08:20(38)08:50Mickeyho klubík (26)09:20Mickeyho klubík (24)10:50Greenovi ve velkoměstě (85)11:20Greenovi ve velkoměstě (61)12:20Hailey jde na to! (10)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (96)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (88)13:50Příšerky v rachotě (1)14:20Příšerky v rachotě (4)14:45Kiff (3)15:15Kiff (4)15:45Blue (133)15:50Blue (134)16:00Blue (135)16:15Křečík a Gréta (27)16:45Křečík a Gréta (28)17:10Hailey jde na to! (12)17:40Hailey jde na to! (13)18:10Příšerky v rachotě (4)18:40Příšerky v rachotě (3)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (113)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (114)20:10Záporáci z Valley View (35)20:45Jessie (73)21:15Jessie (67)21:40Táborníci z Kikiwaka (114)22:10Táborníci z Kikiwaka (115)22:40U Raven doma (43)23:10U Raven doma (44)23:40Kluk Holka atd. (69)23:55Kluk Holka atd. (70)24:05Kluk Holka atd. (71)24:15Kluk Holka atd. (72)24:25Ghostforce (23)24:50Ghostforce (24)25:10Tým Tiki (17)25:35Tým Tiki (18)25:55Tým Tiki (19)26:15Anna mezi obojživelníky (33)26:40Anna mezi obojživelníky (34)27:00Anna mezi obojživelníky (35)27:25Ghostforce (1)27:45Ghostforce (2)28:05Pyžamasky (4)28:30Pyžamasky (5)28:55Dalmatinská 101 (23)29:15Dalmatinská 101 (24)29:35Kluk Holka atd. (39)29:45Kluk Holka atd. (40)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00SuperKitties (1)08:15SuperKitties (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (3)08:45Spidey and His Amazing Friends (3)09:00Mickey\'s Monster Musical ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (3)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks: Power Heroes (1)23:25PJ Masks: Power Heroes (1)23:50PJ Masks: Power Heroes (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Cenami ověnčená sytá jídla, 1. část (S20E04)06:45Giadina domácí kuchyně: Tajná přísada (S06E20)07:10Jarní cukrářská soutěž: 6. díl (S08E06)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Bobby a továrna na čokoládu (S28E01)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Pozor na hrášek (S28E02)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Kulinářská výprava (S28E19)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Sendviče a jižanské pokrmy (S29E02)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Sladké a pikantní týmy (S23E13)10:10Vyřazeni: 10. díl (S25E10)10:55Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli (S18E06)11:17Průkopnice: Vaření ala Kansas (S18E07)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Prostě mi už dejte tu výhru! (S01E02)12:25Dětský souboj ve sladkostech: Santův expres (S01E03)13:10Dortové eso: Pánská komůrka (S08E01)13:32Dortové eso: Fondán a finance (S08E02)13:55Dětská cukrářská soutěž: 1. díl (S11E01)14:40Dívka na farmě: Mexická pozdní snídaně (S06E02)15:02Dívka na farmě: První narozeniny Bernie (S06E03)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Milan (S05E22)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Neapol (S05E23)16:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní zahrada: Ptáčci a broučci (S07E10)17:00Vaření na divokou kartu: 1. díl (S01E01)17:55Vyřazeni: Sexy hostina (S52E05)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Sladké a pikantní týmy (S23E13)19:25Vyřazeni: 10. díl (S25E10)20:10Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli (S18E06)20:32Průkopnice: Vaření ala Kansas (S18E07)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Prostě mi už dejte tu výhru! (S01E02)21:40Dětská cukrářská soutěž: 1. díl (S11E01)22:25Dívka na farmě: Mexická pozdní snídaně (S06E02)22:47Dívka na farmě: První narozeniny Bernie (S06E03)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Milan (S05E22)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Neapol (S05E23)23:55Jarní cukrářská soutěž: Jarní zahrada: Ptáčci a broučci (S07E10)01:25Jarní cukrářská soutěž: 6. díl (S08E06)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Bobby a továrna na čokoládu (S28E01)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Pozor na hrášek (S28E02)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Kulinářská výprava (S28E19)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Sendviče a jižanské pokrmy (S29E02)03:40Restaurant: Impossible: Rybárna v problémech (S18E03)04:25Restaurant: Impossible: Velké trable v Tennessee (S18E04)05:10Restaurant: Impossible: R.E.S.P.E.C.T. (S18E05)
06:00Stavět na Aljašce: Závěrečné práce (S03E12)07:00Mrazivé zlato: David a Goliáš (S01E01)08:00Výprava za pokladem: Piráti! (S01E02)09:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Copper Valley: Rudý Ďábel (S02E06)10:00Záhady muzeí: Prezidentova ztracená kráva (S07E10)11:00Výprava do neznáma: 7. díl (S05E07)12:00Spřízněné duše (duchové): Tréma (S04E11)13:00Stavět na Aljašce: Jsme zpět (S04E01)14:00Mrazivé zlato: Není nad Stor? (S01E02)15:00Výprava za pokladem: Legenda (S01E03)16:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Cook Inlet: Vodní stvůra (S02E07)17:00Záhady muzeí: Velké kiptonské vlakové neštěstí (S07E11)18:00Výprava do neznáma: 9. díl (S05E08)19:00Spřízněné duše (duchové): Strážce světla (S04E12)20:00Krotitelé duchů: House Of Wills (S02E08)21:00Tyto lesy jsou prokleté: Otázka života a smrti (S03E06)22:00Dobrodružství s duchy: Ostrov Poveglia (S02E09)23:00Horské příšery: Tajemství červené kůlny (S04E09)01:00Směr hrůza: Stará věznice v Idahu (S02E13)02:00Krotitelé duchů: Plantáž Magnolia (S01E02)03:00Krotitelé duchů: Prospect Place (S01E03)04:00Horské příšery: Tajemství červené kůlny (S04E09)05:00Spřízněné duše (duchové): Strážce světla (S04E12)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.