Reklama

Práve teraz (06:29)

Markíza
TELEVÍZNE NOVINY
[06:00]
JOJ
Krimi
[06:05]
DAJTO
V mene zákona
[05:50]
TV Doma
Inga Lindströmová: Splnený sen
[05:45]
JOJ Plus
Súdna sieň (ST) - skryté titulky
[06:25]
WAU
Hoď svišťom (11,12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
[05:35]
STV 1
Daj si čas
[06:15]
Prima Family
Gormiti (25)
[06:15]
NOVA
Tlapková patrola (3, 4)
[06:05]
ČT 1
Jiří Adamíra - 95 let
[06:25]
ČT 2
Zvonečkovi
[06:05]
HBO
Zlom
[06:00]
AXN
Rookie Blue IV.
[06:05]

Reklama

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
Tvoja tvár znie povedome VI.
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nočný lovec
20:15
Americký ostreľovač
22:55
S.W.A.T. III. (2-3) - NOVÉ ČASTI
00:25
Krvavé diamanty
20:30
Krivo obvinená - PREMIÉRA
22:30
Otčim
00:40
Online predátor
20:30
Policajt zo škôlky
22:55
Dvanásť do tucta 2
01:00
Vražedný bestseller
20:10
C.S.I.: Kriminálka Miami X. (11,12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
22:00
Za nepriateľskou čiarou (4)
22:55
Vraždy, ktoré šokovali XXII. (2)
20:15
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:20
Počasie
20:30
Made in Italy (3/8)
20:15
Bajkeři
22:20
Jednoduchý plán
00:45
Komorná
20:20
Tvoje tvář má známý hlas - Šampioni
22:50
Střepiny
23:25
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
20:05
Losování Sportky a Šance
20:10
Boží mlýny (1/6)
21:10
168 hodin
20:00
Pancho Villova jízda
22:05
Velikáni filmu: Paul Thomas Anderson
00:40
Dokumentární klub
20:00
Pán prstenů: Dvě věže
22:55
Strážci - Watchmen
01:30
Deník zabijáka
20:00
Záhada Hailey Deanové: 2 2 = Vražda
21:45
Seznam nežádoucích
23:35
Vraždy v ranní show: Vražda na jídelním lístku

Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Nejenom milý muž (68. Díl)
07:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Nelehký život v restauraci Big Easy (69. Díl)
08:00
Síť lží (1. Řada): Věk, sex a místo (1. Díl)
09:00
Síť lží (1. Řada): Internetový Casanova (4. Díl)
10:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (5. Řada): Virtuální přestřelka (9. Díl)
11:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (5. Řada): Stín za zády (10. Díl)
12:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Záhada v oblasti Chimney Rock (3. Díl)
13:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Pohřební vozy a lži (4. Díl)
14:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Smrtka z Baton Rouge (2. Díl)
15:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Polibek bratrance a sestřenice (3. Díl)
16:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Diskrétní úklid domu (1. Díl)
17:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Vražda a otevřené manželství (2. Díl)
18:00
Pokrevní příbuzní (1. Řada): Závazky které zaslepují (6. Díl)
19:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Vražda maskou rozvodu (1. Díl)
20:00
Nevěsty a vraždy (1. Řada): Smrtící pouto (1. Díl)
21:00
Smrtelné tajemství mé rodiny (1. Řada): Vražda v domě Božím (1. Díl)
22:00
Následky vraždy (2. Řada): Ukradené sny (2. Díl)
23:00
Následky vraždy (2. Řada): Zrada (4. Díl)
01:00
Smrtelné hříchy (4. Řada): Vražedné milostné trojúhelníky (7. Díl)
02:00
Smrtelné hříchy (4. Řada): Když tě nebudu mít já... (8. Díl)
03:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Rodina (3. Díl)
04:00
Relativní zlo (1. Řada): Smrtelná dynamika (3. Díl)
05:00
Relativní zlo (1. Řada): Krvavé peníze (4. Díl)

Reklama

06:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Selhání paměti (5. Díl)
07:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vražda na dálku (6. Díl)
08:00
Smrt v močálu: 8 z Jenningsu (1. Řada): 1. díl / 2. díl (1. Díl)
10:00
Pravdivé příběhy filmových zločinů (1. Řada): Selena (1. Díl)
11:00
Pravdivé příběhy filmových zločinů (1. Řada): Zrůda (2. Díl)
12:00
Americká noční můra (1. Řada): Hrůzný čin (4. Díl)
13:00
Americká noční můra (1. Řada): Kryj si záda (5. Díl)
14:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Temnota, podvod, DNA (2. Díl)
14:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Despotické sklony (3. Díl)
15:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Nemilosrdný patriarcha (4. Díl)
15:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Není žádný anděl (5. Díl)
16:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Čtyři ženy a pohřeb (3. Díl)
17:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Rodinné sídlo jako stvořené pro vraždu (4. Díl)
18:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím zabít nevlastního otce (68. Díl)
19:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Unikl jsem s jednou nohou (69. Díl)
20:00
Málem mi to prošlo (4. Řada): Únik z vězení (47. Díl)
21:00
Tady žije ďábel (5. Řada): Musíš se dostat pryč (7. Díl)
22:00
Vražda přichází domů (1. Řada): Na vlastní pěst (5. Díl)
23:00
Chandra Levyová: Zavražděná milenka (1. Řada): Sex, lži a pohřešovaní stážisti (1. Díl)
01:00
Chandra Levyová: Zavražděná milenka (1. Řada): Říkal si Phoenix (3. Díl)
02:00
Chuť na vraždu
03:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím zabít nevlastního otce (68. Díl)
04:00
Americká noční můra (1. Řada): Hrůzný čin (4. Díl)
05:00
Americká noční můra (1. Řada): Kryj si záda (5. Díl)
06:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Temnota, podvod, DNA (2. Díl)
06:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Despotické sklony (3. Díl)
07:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Nemilosrdný patriarcha (4. Díl)
07:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Není žádný anděl (5. Díl)
08:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Čtyři ženy a pohřeb (3. Díl)
09:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Rodinné sídlo jako stvořené pro vraždu (4. Díl)
10:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím zabít nevlastního otce (68. Díl)
11:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Unikl jsem s jednou nohou (69. Díl)
12:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Úmyslné zmizení (70. Díl)
13:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Dávno ztracená láska (71. Díl)
14:00
Relativní zlo (1. Řada): Maskované motivy (5. Díl)
15:00
Relativní zlo (1. Řada): Rodina strachu (6. Díl)
16:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Sbírka zabijáků (2. Díl)
17:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Domácí přepadení (3. Díl)
18:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Osudná kráska (4. Díl)
19:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Chyťte mě, jestli můžete (5. Díl)
20:00
Jižanské vraždy (2. Řada): Ťuky, ťuk, za chvilku zemřete (1. Díl)
21:00
Vražedné město: Charlotte (1. Řada): Vrah u kostela (3. Díl)
22:00
Vražedné město (3. Řada): Zničené sny (3. Díl)
23:00
Nejhorší noční můra (4. Řada): Jde po mně (8. Díl)
01:00
Nejhorší noční můra (4. Řada): Domácí invaze (10. Díl)
02:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): Poslední rozloučení (1. Díl)
03:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Osudná kráska (4. Díl)
04:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Úmyslné zmizení (70. Díl)
05:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Dávno ztracená láska (71. Díl)
06:00
Relativní zlo (1. Řada): Maskované motivy (5. Díl)
07:00
Relativní zlo (1. Řada): Rodina strachu (6. Díl)
08:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Sbírka zabijáků (2. Díl)
09:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Domácí přepadení (3. Díl)
10:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Osudná kráska (4. Díl)
11:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Chyťte mě, jestli můžete (5. Díl)
12:00
Síť lží (2. Řada): Nejlepší práce v životě (1. Díl)
13:00
Síť lží (2. Řada): Dokonalá nevěsta (2. Díl)
14:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Oběť, nebo pachatel? (5. Díl)
15:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Smrtelný rozchod (6. Díl)
16:00
Jižanské děsy (1. Řada): Říkají mi zvíře (2. Díl)
17:00
Jižanské děsy (1. Řada): Blues z Memphisu (3. Díl)
18:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Opuštěná cesta (3. Díl)
19:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Sex, drogy a vražda (4. Díl)
20:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Mentální problémy (8. Díl)
21:00
Než zemřu (1. Řada): Vzkaz z hrobu (2. Díl)
22:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Konec hry (3. Díl)
23:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Plameny vášně (4. Díl)
01:00
Na kusy (2. Řada): Těla za humny (2. Díl)
02:00
Na kusy (2. Řada): Slib (3. Díl)
03:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Opuštěná cesta (3. Díl)
04:00
Síť lží (2. Řada): Nejlepší práce v životě (1. Díl)
05:00
Síť lží (2. Řada): Dokonalá nevěsta (2. Díl)
06:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Oběť, nebo pachatel? (5. Díl)
07:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Smrtelný rozchod (6. Díl)
08:00
Jižanské děsy (1. Řada): Říkají mi zvíře (2. Díl)
09:00
Jižanské děsy (1. Řada): Blues z Memphisu (3. Díl)
10:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Opuštěná cesta (3. Díl)
11:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Sex, drogy a vražda (4. Díl)
12:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Za světla (5. Díl)
13:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Problematické zatčení (6. Díl)
14:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Smrt fotbalové hvězdy (1. Díl)
15:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Tělo v močálech (2. Díl)
16:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Pronásledovaná kráska (3. Díl)
17:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Osudná posedlost (4. Díl)
18:00
Pekelný plán: smrtelná láska (3. Řada): 10. díl (10. Díl)
19:00
Pekelný plán: smrtelná láska (3. Řada): 1. díl (1. Díl)
20:00
Pekelný plán: smrtelná láska (3. Řada): 5. díl (5. Díl)
21:00
Zabijáci (1. Řada): 2. díl (2. Díl)
22:00
Oklamaní (4. Řada): Polibek smrti (1. Díl)
23:00
Oklamaní (4. Řada): Hořká pilulka (2. Díl)
01:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Sex, lži a Hi-Fi (17. Díl)
02:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Provdala se za mafii (18. Díl)
03:00
Pekelný plán: smrtelná láska (3. Řada): 10. díl (10. Díl)
04:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Za světla (5. Díl)
05:00
Jak chytit vraha (1. Řada): Problematické zatčení (6. Díl)
06:00
Vraždy v močálech (4. Řada): Oáza smrti (10. Díl)
07:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Smrtelná přitažlivost (1. Díl)
08:00
Americká noční můra (1. Řada): Hrůzný čin (4. Díl)
09:00
Americká noční můra (1. Řada): Kryj si záda (5. Díl)
10:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Rodina (3. Díl)
11:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Jižanská spravedlnost (4. Díl)
12:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Temnota, podvod, DNA (2. Díl)
12:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Despotické sklony (3. Díl)
13:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Nemilosrdný patriarcha (4. Díl)
13:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Není žádný anděl (5. Díl)
14:00
Pravdivé příběhy filmových zločinů (1. Řada): Selena (1. Díl)
15:00
Pravdivé příběhy filmových zločinů (1. Řada): Zrůda (2. Díl)
16:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím zabít nevlastního otce (68. Díl)
17:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Unikl jsem s jednou nohou (69. Díl)
18:00
Smrt v močálu: 8 z Jenningsu (1. Řada): 1. díl / 2. díl (1. Díl)
20:00
Dům hrůzy: únos (1. Řada): Bolest a odměna (2. Díl)
21:00
Virální zločiny (1. Řada): Vypadni (15. Díl)
21:30
Virální zločiny (1. Řada): Mimo kontrolu (16. Díl)
22:00
Dotyčný vrah (1. Řada): Muž s králičí packou (2. Díl)
01:00
Osobní kamery pro policii (1. Řada): Zraněný policista (2. Díl)
02:00
Osobní kamery pro policii (1. Řada): Kryj mě (3. Díl)
03:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Nemilosrdný patriarcha (4. Díl)
03:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Není žádný anděl (5. Díl)
04:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vražda na dálku (6. Díl)
05:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Temnota, podvod, DNA (2. Díl)
05:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Despotické sklony (3. Díl)
06:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Úmyslné zmizení (70. Díl)
07:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Dávno ztracená láska (71. Díl)
08:00
Síť lží (2. Řada): Nejlepší práce v životě (1. Díl)
09:00
Síť lží (2. Řada): Dokonalá nevěsta (2. Díl)
10:00
Relativní zlo (1. Řada): Smrtelná dynamika (3. Díl)
11:00
Relativní zlo (1. Řada): Krvavé peníze (4. Díl)
12:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Oběť, nebo pachatel? (5. Díl)
13:00
Místo činu s Tonym Harrisem (1. Řada): Smrtelný rozchod (6. Díl)
14:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Osudná kráska (4. Díl)
15:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Chyťte mě, jestli můžete (5. Díl)
16:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Opuštěná cesta (3. Díl)
17:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Sex, drogy a vražda (4. Díl)
18:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Čtyři ženy a pohřeb (3. Díl)
19:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Rodinné sídlo jako stvořené pro vraždu (4. Díl)
20:00
Nevěsty a vraždy (1. Řada): Zaslepenost penězi (2. Díl)
21:00
Smrtelné tajemství mé rodiny (1. Řada): Krvavé země (2. Díl)
22:00
Joe Exotic: Tygři, lži a kamufláž (1. Řada): 1. díl / 2. díl (1. Díl)
01:00
Pokrevní příbuzní (3. Řada): Jsem tak opuštěný, že bych zemřel (12. Díl)
02:00
Pokrevní příbuzní (4. Řada): Podvádět se nevyplácí (1. Díl)
03:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Selhání paměti (5. Díl)
04:00
Relativní zlo (1. Řada): Maskované motivy (5. Díl)
05:00
Relativní zlo (1. Řada): Rodina strachu (6. Díl)
06:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vnitřní záležitost (7. Díl)
07:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Spoluvina (8. Díl)
08:00
Smrt v močálu: 8 z Jenningsu (1. Řada): 3. díl / 4. díl (2. Díl)
10:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Nezvěstná máma (1. Díl)
11:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Bláznivá láska (2. Díl)
12:00
Chladnokrevně (1. Řada): Bláznivá fantazie (4. Díl)
13:00
Chladnokrevně (1. Řada): Nevinné oběti (3. Díl)
14:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Spravedlnost (7. Díl)
14:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Růžové brýle (7. Díl)
15:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Odpustit a zapomenout (9. Díl)
15:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Máte vězení (1. Díl)
16:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Krvavý svátek lásky (1. Díl)
17:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Žhavá láska (2. Díl)
18:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Byl jsem mistrem černého trhu (70. Díl)
19:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Vyloupení zastavárny (71. Díl)
20:00
Málem mi to prošlo (4. Řada): Musím bohatou ženu obrat o klenoty (48. Díl)
21:00
Tady žije ďábel (5. Řada): Měla jsem ho zabít sama (8. Díl)
22:00
Vražda přichází domů (1. Řada): Uvíznout uprostřed (6. Díl)
23:00
Pamela Smartová: Americká vražda (1. Řada): Smrt v Derry (1. Díl)
01:00
Pamela Smartová: Americká vražda (1. Řada): Černá vdova (3. Díl)
02:00
Seznam na vraždu
03:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Byl jsem mistrem černého trhu (70. Díl)
04:00
Chladnokrevně (1. Řada): Bláznivá fantazie (4. Díl)
05:00
Chladnokrevně (1. Řada): Nevinné oběti (3. Díl)
06:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Spravedlnost (7. Díl)
06:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Růžové brýle (7. Díl)
07:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Odpustit a zapomenout (9. Díl)
07:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Máte vězení (1. Díl)
08:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Krvavý svátek lásky (1. Díl)
09:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Žhavá láska (2. Díl)
10:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Byl jsem mistrem černého trhu (70. Díl)
11:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Vyloupení zastavárny (71. Díl)
12:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Jednosměrná jízdenka (72. Díl)
13:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Neopracované diamanty (73. Díl)
14:00
Na kusy (3. Řada): Rekviem za vraždu (4. Díl)
15:00
Na kusy (3. Řada): Dům na Hamilton Avenue (7. Díl)
16:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Vražda na Den padlých (4. Díl)
17:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Záhadná nemoc (5. Díl)
18:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Teror v asfaltovém státě (6. Díl)
19:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
20:00
Jižanské vraždy (2. Řada): Tolik žen (2. Díl)
21:00
Vražedné město: Charlotte (1. Řada): Po stopě zla (4. Díl)
22:00
Vražedné město (3. Řada): Smrtící kruh přátel (4. Díl)
23:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): Zachraň si život (2. Díl)
01:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): V pevném sevření (4. Díl)
02:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): 5. díl (5. Díl)
03:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Teror v asfaltovém státě (6. Díl)
04:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Jednosměrná jízdenka (72. Díl)
05:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Neopracované diamanty (73. Díl)
06:00
Na kusy (3. Řada): Rekviem za vraždu (4. Díl)
07:00
Na kusy (3. Řada): Dům na Hamilton Avenue (7. Díl)
08:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Vražda na Den padlých (4. Díl)
09:00
Zdánlivý známý (1. Řada): Záhadná nemoc (5. Díl)
10:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Teror v asfaltovém státě (6. Díl)
11:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
12:00
Síť lží (2. Řada): Přátelská prosba (4. Díl)
13:00
Síť lží (2. Řada): Trubková hrůza (6. Díl)
14:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Smrt prodejce (5. Díl)
15:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Lonnieho poslední pohřeb (2. Díl)
16:00
Jižanské děsy (1. Řada): Hříšník (1. Díl)
17:00
Jižanské děsy (1. Řada): Potok zbarvený krví (6. Díl)
18:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Pokrevní bratrstvo (5. Díl)
19:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Vražda ve středu Ameriky (6. Díl)
20:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): 9. díl (9. Díl)
21:00
Než zemřu (1. Řada): Únos dítěte (3. Díl)
22:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Posedlost Celeste (5. Díl)
23:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Tělo, žlab a 360 kg betonu (6. Díl)
01:00
Na kusy (2. Řada): Temná stránka (5. Díl)
02:00
Na kusy (2. Řada): Pekelný den (6. Díl)
03:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Pokrevní bratrstvo (5. Díl)
04:00
Síť lží (2. Řada): Přátelská prosba (4. Díl)
05:00
Síť lží (2. Řada): Trubková hrůza (6. Díl)
06:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Smrt prodejce (5. Díl)
07:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Lonnieho poslední pohřeb (2. Díl)
08:00
Jižanské děsy (1. Řada): Hříšník (1. Díl)
09:00
Jižanské děsy (1. Řada): Potok zbarvený krví (6. Díl)
10:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Pokrevní bratrstvo (5. Díl)
11:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Vražda ve středu Ameriky (6. Díl)
12:00
Rozsudek (2. Řada): Christa Sallaniová (2. Díl)
13:00
Rozsudek (2. Řada): Nancy Klingerová (3. Díl)
14:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Jízda s ďáblem (3. Díl)
15:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Konec filmu (4. Díl)
16:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Kdyby pohledy mohly zabíjet (5. Díl)
17:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Smrtelné hříchy (6. Díl)
18:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Spolu navždy, navždy spolu (7. Díl)
19:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Rodinné záležitosti (8. Díl)
20:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Poškozená důvěra (9. Díl)
21:00
Zabijáci (1. Řada): 3. díl (3. Díl)
22:00
Oklamaní (4. Řada): Malý krámek s hrůzami (3. Díl)
23:00
Oklamaní (4. Řada): Vražda v márnici (4. Díl)
01:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Učitelko, učitelko (20. Díl)
02:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Sex na pláži (1. Díl)
03:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Spolu navždy, navždy spolu (7. Díl)
04:00
Rozsudek (2. Řada): Christa Sallaniová (2. Díl)
05:00
Rozsudek (2. Řada): Nancy Klingerová (3. Díl)
06:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Nejnebezpečnější úlovek (2. Díl)
07:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Cizinec v noci (3. Díl)
08:00
Chladnokrevně (1. Řada): Bláznivá fantazie (4. Díl)
09:00
Chladnokrevně (1. Řada): Nevinné oběti (3. Díl)
10:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Selhání paměti (5. Díl)
11:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vražda na dálku (6. Díl)
12:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Spravedlnost (7. Díl)
12:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Růžové brýle (7. Díl)
13:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Odpustit a zapomenout (9. Díl)
13:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Máte vězení (1. Díl)
14:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Nezvěstná máma (1. Díl)
15:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Bláznivá láska (2. Díl)
16:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Byl jsem mistrem černého trhu (70. Díl)
17:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Vyloupení zastavárny (71. Díl)
18:00
Smrt v močálu: 8 z Jenningsu (1. Řada): 3. díl / 4. díl (2. Díl)
20:00
Dům hrůzy: únos (1. Řada): Nebezpečná stvůra (3. Díl)
21:00
Virální zločiny (1. Řada): Ťuk, ťuk, kdo je tam? (17. Díl)
21:30
Virální zločiny (1. Řada): Nezahrávej si se mnou (18. Díl)
22:00
Dotyčný vrah (1. Řada): Dívka v jezeře (3. Díl)
01:00
Osobní kamery pro policii (1. Řada): Úplně nejhorší alternativa (5. Díl)
02:00
Osobní kamery pro policii (1. Řada): Na mrtvém bodě (6. Díl)
03:00
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Odpustit a zapomenout (9. Díl)
03:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Máte vězení (1. Díl)
04:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Spoluvina (8. Díl)
05:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Spravedlnost (7. Díl)
05:30
Kdo by mohl něco takového... (3. Řada): Růžové brýle (7. Díl)
06:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Jednosměrná jízdenka (72. Díl)
07:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Neopracované diamanty (73. Díl)
08:00
Síť lží (2. Řada): Přátelská prosba (4. Díl)
09:00
Síť lží (2. Řada): Trubková hrůza (6. Díl)
10:00
Relativní zlo (1. Řada): Maskované motivy (5. Díl)
11:00
Relativní zlo (1. Řada): Rodina strachu (6. Díl)
12:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Smrt prodejce (5. Díl)
13:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Lonnieho poslední pohřeb (2. Díl)
14:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Teror v asfaltovém státě (6. Díl)
15:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
16:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Pokrevní bratrstvo (5. Díl)
17:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Vražda ve středu Ameriky (6. Díl)
18:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Krvavý svátek lásky (1. Díl)
19:00
Pokrevní příbuzní (6. Řada): Žhavá láska (2. Díl)
20:00
Nevěsty a vraždy (1. Řada): Dvojí nebezpečí (3. Díl)
21:00
Smrtelné tajemství mé rodiny (1. Řada): Kdo zabil Cathy? (3. Díl)
22:00
Joe Exotic: Tygři, lži a kamufláž (1. Řada): 3. díl (2. Díl)
23:00
Následky vraždy (2. Řada): 5. díl (5. Díl)
01:00
Pokrevní příbuzní (5. Řada): Drahá maminko (2. Díl)
02:00
Pokrevní příbuzní (5. Řada): Smrtelný dědic (3. Díl)
03:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vnitřní záležitost (7. Díl)
04:00
Na kusy (3. Řada): Rekviem za vraždu (4. Díl)
05:00
Na kusy (3. Řada): Dům na Hamilton Avenue (7. Díl)
06:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Jízda s ďáblem (3. Díl)
07:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Konec filmu (4. Díl)
08:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Kdyby pohledy mohly zabíjet (5. Díl)
09:00
Vraždy královen krásy (1. Řada): Smrtelné hříchy (6. Díl)
10:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Spolu navždy, navždy spolu (7. Díl)
11:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Rodinné záležitosti (8. Díl)
12:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Na špatné straně (4. Díl)
13:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Záhada v Palm Beach (5. Díl)
14:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vražda v lahvi (9. Díl)
15:00
Přiměřená pochybnost (2. Řada): Tragédie na předměstí (1. Díl)
16:00
Wonderlandský masakr (2. Řada): 5. díl (5. Díl)
17:00
Wonderlandský masakr (2. Řada): Kluzký svah (6. Díl)
18:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Úkol matky (3. Díl)
19:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Povinnost matky (4. Díl)
20:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Tajná aféra (6. Díl)
21:00
Časopis People vyšetřuje (5. Řada): 2. díl (2. Díl)
22:00
Jodi Ariasová: americká vražda (1. Řada): Krev na zdi (1. Díl)
23:00
Jodi Ariasová: americká vražda (1. Řada): Zhrzená milenka (2. Díl)
01:00
Ďábel hovoří (2. Řada): Ďábel ve východním Texasu (1. Díl)
02:00
Ďábel hovoří (2. Řada): Bez výčitek (2. Díl)
03:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Úkol matky (3. Díl)
04:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Na špatné straně (4. Díl)
05:00
Vraždy v močálech (5. Řada): Záhada v Palm Beach (5. Díl)
06:00
Přiměřená pochybnost (1. Řada): Vražda v lahvi (9. Díl)
07:00
Přiměřená pochybnost (2. Řada): Tragédie na předměstí (1. Díl)
08:00
Wonderlandský masakr (2. Řada): 5. díl (5. Díl)
09:00
Wonderlandský masakr (2. Řada): Kluzký svah (6. Díl)
10:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Úkol matky (3. Díl)
11:00
Deadline: Crime with Tamron Hall (1. Řada): Povinnost matky (4. Díl)
12:00
Já, monstrum (1. Řada): Brutální vraždy (4. Díl)
12:30
Já, monstrum (1. Řada): Anděl smrti (6. Díl)
13:00
Já, monstrum (1. Řada): Podvodník (5. Díl)
13:30
Já, monstrum (1. Řada): Drahá maminko (9. Díl)
14:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Srdeční infarkt (6. Díl)
14:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Lisa mimo zákon (3. Díl)
15:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Úžasný podvod (4. Díl)
15:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Přestát bouři (5. Díl)
16:00
Pokrevní příbuzní (2. Řada): Rozdělení dědicové (1. Díl)
17:00
Pokrevní příbuzní (2. Řada): Svazující lži (3. Díl)
18:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Jako Bonnie a Clyde (72. Díl)
19:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím být marihuanovým baronem (73. Díl)
20:00
Málem mi to prošlo (4. Řada): Postava z prostěradel (49. Díl)
21:00
Tady žije ďábel (5. Řada): Málem mu to prošlo (9. Díl)
22:00
Smrtelné tajemství mé rodiny (1. Řada): Vražda v domě Božím (1. Díl)
23:00
Samův syn: hon na vraha
01:00
První zabíjení (1. Řada): 1. díl (1. Díl)
02:00
První zabíjení (1. Řada): 2. díl (2. Díl)
03:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Jako Bonnie a Clyde (72. Díl)
04:00
Já, monstrum (1. Řada): Brutální vraždy (4. Díl)
04:30
Já, monstrum (1. Řada): Anděl smrti (6. Díl)
05:00
Já, monstrum (1. Řada): Podvodník (5. Díl)
05:30
Já, monstrum (1. Řada): Drahá maminko (9. Díl)
06:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Srdeční infarkt (6. Díl)
06:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Lisa mimo zákon (3. Díl)
07:00
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Úžasný podvod (4. Díl)
07:30
Kdo by mohl něco takového... (4. Řada): Přestát bouři (5. Díl)
08:00
Pokrevní příbuzní (2. Řada): Rozdělení dědicové (1. Díl)
09:00
Pokrevní příbuzní (2. Řada): Svazující lži (3. Díl)
10:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Jako Bonnie a Clyde (72. Díl)
11:00
Málem mi to prošlo (6. Řada): Musím být marihuanovým baronem (73. Díl)
12:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Ztraceni v temnotě (74. Díl)
13:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Žena vojáka (75. Díl)
14:00
Na kusy (3. Řada): Zelené světlo (8. Díl)
15:00
Na kusy (3. Řada): Poslední píseň (9. Díl)
16:00
Zdánlivý známý (2. Řada): Záhada vraždy v Maine (2. Díl)
17:00
Zdánlivý známý (2. Řada): Noční můra na Oak Hollow Drive (4. Díl)
18:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
19:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Krvácející srdce (9. Díl)
20:00
Jižanské vraždy (2. Řada): Kdo zastřelil šerifa? (3. Díl)
21:00
Vražedné město: Charlotte (1. Řada): Ďábel v přestrojení (5. Díl)
22:00
Vražedné město (3. Řada): Smrtelný tanec (5. Díl)
23:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): Pojď se mnou (6. Díl)
01:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): Za stodolou (8. Díl)
02:00
Nejhorší noční můra (5. Řada): Jak z toho (9. Díl)
03:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
04:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Ztraceni v temnotě (74. Díl)
05:00
Záhadná zmizení (5. Řada): Žena vojáka (75. Díl)
06:00
Na kusy (3. Řada): Zelené světlo (8. Díl)
07:00
Na kusy (3. Řada): Poslední píseň (9. Díl)
08:00
Zdánlivý známý (2. Řada): Záhada vraždy v Maine (2. Díl)
09:00
Zdánlivý známý (2. Řada): Noční můra na Oak Hollow Drive (4. Díl)
10:00
Jižanské vraždy (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
11:00
Jižanské vraždy (1. Řada): Krvácející srdce (9. Díl)
12:00
Síť lží (2. Řada): Příliš rychlá, příliš mladá (7. Díl)
13:00
Síť lží (2. Řada): Ztracený motorkář (8. Díl)
14:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Vražda s legem (3. Díl)
15:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Tři je nehorší kombinace (4. Díl)
16:00
Jižanské děsy (1. Řada): Krveprolití v zátoce (4. Díl)
17:00
Jižanské děsy (1. Řada): Kdo zabil Katie Autry (5. Díl)
18:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Smrtící sen (7. Díl)
19:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): 10. díl (10. Díl)
20:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (3. Řada): Krvavé peníze (10. Díl)
21:00
Na stopě s Johnem Walshem (2. Řada): Matka a dítě (2. Díl)
22:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Násilný opilec z Jihu (7. Díl)
23:00
Přiměřená pochybnost (3. Řada): Když zbraň spustí (8. Díl)
01:00
Na kusy (2. Řada): Vítejte u Santa Clause (8. Díl)
02:00
Na kusy (2. Řada): Řezník z Mincey Road (9. Díl)
03:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Smrtící sen (7. Díl)
04:00
Síť lží (2. Řada): Příliš rychlá, příliš mladá (7. Díl)
05:00
Síť lží (2. Řada): Ztracený motorkář (8. Díl)
06:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Vražda s legem (3. Díl)
07:00
Místo činu s Tonym Harrisem (2. Řada): Tři je nehorší kombinace (4. Díl)
08:00
Jižanské děsy (1. Řada): Krveprolití v zátoce (4. Díl)
09:00
Jižanské děsy (1. Řada): Kdo zabil Katie Autry (5. Díl)
10:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): Smrtící sen (7. Díl)
11:00
Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou (6. Řada): 10. díl (10. Díl)
12:00
Rozsudek (2. Řada): Barry Shipp (4. Díl)
13:00
Rozsudek (2. Řada): Vražda v Nové Anglii (5. Díl)
14:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Zahrada zla (6. Díl)
15:00
Dokonalá vražda (4. Řada): Může za to ďábel (8. Díl)
16:00
Zabil bych pro tebe (1. Řada): Vraždící vetřelec (3. Díl)
17:00
Zabil bych pro tebe (1. Řada): Neznámý host (9. Díl)
18:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Láska je válka (4. Díl)
19:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Svázáno ctí (10. Díl)
20:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Noční směna (6. Díl)
21:00
Zabijáci (1. Řada): 1. díl (1. Díl)
22:00
Oklamaní (4. Řada): Vražda s laskavostí (5. Díl)
23:00
Oklamaní (4. Řada): Predátor z Pleasant View (6. Díl)
01:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Doktor vás může hned vidět (3. Díl)
02:00
Opovrhovaní: zločiny z vášně (4. Řada): Seržantka na milostné houpačce (4. Díl)
03:00
Zapovězeno: Smrt z lásky (4. Řada): Láska je válka (4. Díl)
04:00
Rozsudek (2. Řada): Barry Shipp (4. Díl)
05:00
Rozsudek (2. Řada): Vražda v Nové Anglii (5. Díl)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.