Reklama

Práve teraz (02:50)

Markíza
Krok za krokom I. (12)
[02:35]
JOJ
Krimi
[02:35]
DAJTO
Silvánovci
[02:20]
JOJ Plus
Jazda
[01:55]
WAU
Klan - V dobrom aj v zlom (39) (ST) - skryté titulky
[02:30]
STV 1
Vraždy v Heraulte
[01:15]
Prima Family
Námořní vyšetřovací služba VII (3)
[02:05]
NOVA
Na lovu
[02:35]
ČT 1
Dobré ráno
[02:10]
ČT 2
Žijeme s vírou
[02:40]
HBO
Pokrevní bratři
[02:45]
AXN
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans VII.
[02:35]

Reklama

Naše stránky na Facebooku


Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Záhady muzeí (12. Řada): Déšť ryb, Únos petrolejářského dědice a Cousteau a akvalung (7. Díl)
07:00
Záhady muzeí (12. Řada): Výbuch domu, Bestie z Bray Road a Vynález penicilinu (8. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Strašidelné díry (3. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Obleva (3. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Vzestup ledových tvorů (3. Díl)
11:00
Cooperův poklad (1. Řada): Spojení s Kolumbem (3. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (3. Díl)
13:00
Záhady muzeí (12. Řada): Jednorožec Lancelot, muž z doby prohibice, dračí ostrov a krvavý déšť (9. Díl)
14:00
Záhady muzeí (12. Řada): Lov na velkého hada, Svengali z Minneapolis a plavání se žraloky (10. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Ruka zvířete (4. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Silnice (4. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Duchové na kometě (4. Díl)
18:00
Cooperův poklad (1. Řada): Nebezpečné vody (4. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (4. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (2. Řada): Popravčí (5. Díl)
21:00
Záhady muzeí (23. Řada): Koule plná záhad a další (1. Díl)
22:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Velké ohnivé koule (2. Díl)
23:00
Směr hrůza (2. Řada): Stará palírna bourbonu (8. Díl)
01:00
Sami s duchy (2. Řada): Statler City Hotel (8. Díl)
02:00
Paranormální akta (5. Řada): Ochránci mrtvých (1. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Úmyslné chyby (3. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Nepotopitelná (3. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (4. Díl)
06:00
Záhady muzeí (12. Řada): Jednorožec Lancelot, muž z doby prohibice, dračí ostrov a krvavý déšť (9. Díl)
07:00
Záhady muzeí (12. Řada): Lov na velkého hada, Svengali z Minneapolis a plavání se žraloky (10. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Ruka zvířete (4. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Silnice (4. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Duchové na kometě (4. Díl)
11:00
Cooperův poklad (1. Řada): Nebezpečné vody (4. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (4. Díl)
13:00
Záhady muzeí (12. Řada): Vítězové v kovech, velký podvod a operace Babylift (11. Díl)
14:00
Záhady muzeí (12. Řada): Padělatel Michelangela, hledači pokladů a Brownie Wise a síťový marketing (12. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Čas utíká (5. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Útok medvěda (5. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měsíc, který zmizel (5. Díl)
18:00
Cooperův poklad (1. Řada): Pohyblivý terč (5. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Loď duchů z Velkých jezer (5. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (2. Řada): Soused (6. Díl)
21:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Aljašský Titanik (8. Díl)
22:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Nepokoje v Missouri (1. Díl)
23:00
Záhady muzeí (23. Řada): Koule plná záhad a další (1. Díl)
01:00
Směr hrůza (2. Řada): Stará palírna bourbonu (8. Díl)
02:00
Brány do pekla (2. Řada): Panské sídlo Croke-Pattersonů (7. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Nezničitelný Jack a další (4. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Projekt Vortex (4. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Loď duchů z Velkých jezer (5. Díl)

Reklama

06:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Sevření zimy (1. Díl)
07:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední zimní dny (2. Díl)
08:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Obleva (3. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Silnice (4. Díl)
10:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Útok medvěda (5. Díl)
11:00
Záhady muzeí (23. Řada): Koule plná záhad a další (1. Díl)
12:00
Záhady muzeí (23. Řada): Vrah osamělých srdcí a další (11. Díl)
13:00
Záhady muzeí (12. Řada): Výbuch domu, Bestie z Bray Road a Vynález penicilinu (8. Díl)
14:00
Záhady muzeí (12. Řada): Jednorožec Lancelot, muž z doby prohibice, dračí ostrov a krvavý déšť (9. Díl)
15:00
Záhady muzeí (23. Řada): Prezidentská předtucha (3. Díl)
16:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 6. díl (1. Díl)
17:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 3. díl (2. Díl)
18:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (3. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 4. díl (4. Díl)
20:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Loď duchů z Velkých jezer (5. Díl)
21:00
Holzerova akta (1. Řada): Ohnivé přízraky (1. Díl)
22:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Tajná továrna (1. Díl)
23:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Aljašský Titanik (8. Díl)
01:00
Záhady muzeí (23. Řada): Koule plná záhad a další (1. Díl)
02:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Velké ohnivé koule (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Záhadná kost a další (5. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Záhada mlčení (5. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Ztracený Douglas (3. Díl)
06:00
Cooperův poklad (1. Řada): 1. díl (1. Díl)
07:00
Cooperův poklad (1. Řada): Mrtvé ticho (2. Díl)
08:00
Cooperův poklad (1. Řada): Spojení s Kolumbem (3. Díl)
09:00
Cooperův poklad (1. Řada): Nebezpečné vody (4. Díl)
10:00
Cooperův poklad (1. Řada): Pohyblivý terč (5. Díl)
11:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Pluto pod tlakem (1. Díl)
12:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Návrat měsíčních brouků (2. Díl)
13:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Vzestup ledových tvorů (3. Díl)
14:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Duchové na kometě (4. Díl)
15:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měsíc, který zmizel (5. Díl)
16:00
Výprava za yettim (2. Řada): Pátrání pokračuje (1. Díl)
17:00
Výprava za yettim (2. Řada): Volání a odpověď (2. Díl)
18:00
Výprava za yettim (2. Řada): Strašidelné díry (3. Díl)
19:00
Výprava za yettim (2. Řada): Ruka zvířete (4. Díl)
20:00
Výprava za yettim (2. Řada): Čas utíká (5. Díl)
21:00
Horské příšery (5. Řada): Vlci Západní Virginie (1. Díl)
22:00
Temné příběhy s Donem Wildmanem (1. Řada): Opovrhované ženy (1. Díl)
23:00
Holzerova akta (1. Řada): Ohnivé přízraky (1. Díl)
01:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Aljašský Titanik (8. Díl)
02:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Nepokoje v Missouri (1. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Nehorázný únik na svobodu a další (6. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Bláznivý konvoj (6. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Aljašská lochneska (5. Díl)
06:00
Záhady muzeí (12. Řada): Vítězové v kovech, velký podvod a operace Babylift (11. Díl)
07:00
Záhady muzeí (12. Řada): Padělatel Michelangela, hledači pokladů a Brownie Wise a síťový marketing (12. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Čas utíká (5. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Útok medvěda (5. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měsíc, který zmizel (5. Díl)
11:00
Cooperův poklad (1. Řada): Pohyblivý terč (5. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Loď duchů z Velkých jezer (5. Díl)
13:00
Záhady muzeí (12. Řada): Expedice na severní pól, flotila ledovců a ledový muž z Minnesoty (13. Díl)
14:00
Záhady muzeí (22. Řada): Dvojníci a další (1. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Doupě bigfoota? (6. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Motherlode (6. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prokletí červené planety (6. Díl)
18:00
Cooperův poklad (1. Řada): Kolumbův poklad (6. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Americký válečný hrdina (6. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (2. Řada): Stín podezření (7. Díl)
21:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Hra s panenkami (7. Díl)
22:00
Směr hrůza (3. Řada): Fort Knox (2. Díl)
23:00
Horské příšery (5. Řada): Vlci Západní Virginie (1. Díl)
01:00
Holzerova akta (1. Řada): Ohnivé přízraky (1. Díl)
02:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Tajná továrna (1. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Zapálený medvěd a další (7. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Dewey porazí Trumana (7. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Americký válečný hrdina (6. Díl)
06:00
Záhady muzeí (12. Řada): Expedice na severní pól, flotila ledovců a ledový muž z Minnesoty (13. Díl)
07:00
Záhady muzeí (22. Řada): Dvojníci a další (1. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Doupě bigfoota? (6. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Motherlode (6. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prokletí červené planety (6. Díl)
11:00
Cooperův poklad (1. Řada): Kolumbův poklad (6. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Americký válečný hrdina (6. Díl)
13:00
Záhady muzeí (22. Řada): Klepající duch a další (2. Díl)
14:00
Záhady muzeí (22. Řada): Vlněná záhada a další (4. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Výprava na západ (7. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): McCarthy povstává (7. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Schyluje se k rudé bouři (7. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (1. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 7. díl (7. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (2. Řada): Rodné kořeny (9. Díl)
21:00
Sami s duchy (2. Řada): White Hill Mansion (9. Díl)
22:00
Paranormální akta (5. Řada): Nepříčetní (2. Díl)
23:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Hra s panenkami (7. Díl)
01:00
Horské příšery (5. Řada): Vlci Západní Virginie (1. Díl)
02:00
Temné příběhy s Donem Wildmanem (1. Řada): Opovrhované ženy (1. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Posedlá brambora a další (8. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Medvídek Pú (8. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 7. díl (7. Díl)
06:00
Záhady muzeí (22. Řada): Klepající duch a další (2. Díl)
07:00
Záhady muzeí (22. Řada): Vlněná záhada a další (4. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Výprava na západ (7. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): McCarthy povstává (7. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Schyluje se k rudé bouři (7. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (1. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 7. díl (7. Díl)
13:00
Záhady muzeí (22. Řada): Posedlá kočka a další (6. Díl)
14:00
Záhady muzeí (22. Řada): Vzkříšení Mary a další (8. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Temné vzpomínky (8. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední pokus (8. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Útok rachotících koulí (8. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Lov na zlatý stůl (2. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 9. díl (8. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (2. Řada): Nechoď do podkroví (10. Díl)
21:00
Směr hrůza (2. Řada): Nemocnice Randolph County (9. Díl)
22:00
Brány do pekla (2. Řada): Státní nápravné zařízení v Ohiu (8. Díl)
23:00
Sami s duchy (2. Řada): White Hill Mansion (9. Díl)
01:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Hra s panenkami (7. Díl)
02:00
Směr hrůza (3. Řada): Fort Knox (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Horolezcův kabel a další (9. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Záchrana v Rikers Island (9. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 9. díl (8. Díl)
06:00
Záhady muzeí (22. Řada): Posedlá kočka a další (6. Díl)
07:00
Záhady muzeí (22. Řada): Vzkříšení Mary a další (8. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Temné vzpomínky (8. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední pokus (8. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Útok rachotících koulí (8. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Lov na zlatý stůl (2. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 9. díl (8. Díl)
13:00
Záhady muzeí (22. Řada): Velký útěk Wyatta Earpa (11. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Záchrana z mrakodrapu a další (1. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Paranormální anomálie (9. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Vlci na prahu (9. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Podivnosti Pluta (1. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Vrak na mělčině (3. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 10. díl (9. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): Není spásy (1. Díl)
21:00
Záhady muzeí (23. Řada): Starodávný mimozemšťan a další (2. Díl)
22:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Osbourneovi opět žijí (3. Díl)
23:00
Směr hrůza (2. Řada): Nemocnice Randolph County (9. Díl)
01:00
Sami s duchy (2. Řada): White Hill Mansion (9. Díl)
02:00
Paranormální akta (5. Řada): Nepříčetní (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Vznik Michiganu a další (10. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Beethovenova záhadná nemoc (10. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 10. díl (9. Díl)
06:00
Záhady muzeí (22. Řada): Velký útěk Wyatta Earpa (11. Díl)
07:00
Záhady muzeí (21. Řada): Záchrana z mrakodrapu a další (1. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Paranormální anomálie (9. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Vlci na prahu (9. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Podivnosti Pluta (1. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Vrak na mělčině (3. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 10. díl (9. Díl)
13:00
Záhady muzeí (21. Řada): Nejlepší přítel kočky a další (2. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Sendvič ve vesmíru a další (3. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Vláda ví (10. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Region hladovění (10. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Zrod zabijáka planet (2. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Poklad a tragédie (4. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 11. díl (10. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): Satanská panika (2. Díl)
21:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Podvodní UFO a lodě duchů (9. Díl)
22:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Strach z UFO (2. Díl)
23:00
Záhady muzeí (23. Řada): Starodávný mimozemšťan a další (2. Díl)
01:00
Směr hrůza (2. Řada): Nemocnice Randolph County (9. Díl)
02:00
Brány do pekla (2. Řada): Státní nápravné zařízení v Ohiu (8. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Záchrana Eiffelovky (11. Díl)
04:00
Záhady muzeí (16. Řada): Odvážná pobřežní hlídka (13. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 11. díl (10. Díl)
06:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Motherlode (6. Díl)
07:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): McCarthy povstává (7. Díl)
08:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední pokus (8. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Vlci na prahu (9. Díl)
10:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Region hladovění (10. Díl)
11:00
Záhady muzeí (12. Řada): Expedice na severní pól, flotila ledovců a ledový muž z Minnesoty (13. Díl)
12:00
Záhady muzeí (22. Řada): Klepající duch a další (2. Díl)
13:00
Záhady muzeí (22. Řada): Vzkříšení Mary a další (8. Díl)
14:00
Záhady muzeí (22. Řada): Velký útěk Wyatta Earpa (11. Díl)
15:00
Záhady muzeí (12. Řada): Vítězové v kovech, velký podvod a operace Babylift (11. Díl)
16:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Americký válečný hrdina (6. Díl)
17:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 7. díl (7. Díl)
18:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 9. díl (8. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 10. díl (9. Díl)
20:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 11. díl (10. Díl)
21:00
Holzerova akta (1. Řada): Legendy a lži (2. Díl)
22:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Vagon smrti (2. Díl)
23:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Podvodní UFO a lodě duchů (9. Díl)
01:00
Záhady muzeí (23. Řada): Starodávný mimozemšťan a další (2. Díl)
02:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Osbourneovi opět žijí (3. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Příběh miliardáře a další (12. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Terra Australis (2. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Aljašský Titanik (8. Díl)
06:00
Cooperův poklad (1. Řada): Kolumbův poklad (6. Díl)
07:00
Cooperův poklad (2. Řada): Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (1. Díl)
08:00
Cooperův poklad (2. Řada): Lov na zlatý stůl (2. Díl)
09:00
Cooperův poklad (2. Řada): Vrak na mělčině (3. Díl)
10:00
Cooperův poklad (2. Řada): Poklad a tragédie (4. Díl)
11:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prokletí červené planety (6. Díl)
12:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Schyluje se k rudé bouři (7. Díl)
13:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Útok rachotících koulí (8. Díl)
14:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Podivnosti Pluta (1. Díl)
15:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Zrod zabijáka planet (2. Díl)
16:00
Výprava za yettim (2. Řada): Doupě bigfoota? (6. Díl)
17:00
Výprava za yettim (2. Řada): Výprava na západ (7. Díl)
18:00
Výprava za yettim (2. Řada): Temné vzpomínky (8. Díl)
19:00
Výprava za yettim (2. Řada): Paranormální anomálie (9. Díl)
20:00
Výprava za yettim (2. Řada): Vláda ví (10. Díl)
21:00
Horské příšery (5. Řada): Policejní pes u hrobu (2. Díl)
22:00
Temné příběhy s Donem Wildmanem (1. Řada): Pomstychtiví duchové (2. Díl)
23:00
Holzerova akta (1. Řada): Legendy a lži (2. Díl)
01:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Podvodní UFO a lodě duchů (9. Díl)
02:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Strach z UFO (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (14. Řada): Dívka, která spadla na Zemi, a další (13. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Dinosaurus Dippy (3. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Podvodní UFO a lodě duchů (9. Díl)
06:00
Záhady muzeí (21. Řada): Nejlepší přítel kočky a další (2. Díl)
07:00
Záhady muzeí (21. Řada): Sendvič ve vesmíru a další (3. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Vláda ví (10. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Region hladovění (10. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Zrod zabijáka planet (2. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Poklad a tragédie (4. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): 11. díl (10. Díl)
13:00
Záhady muzeí (21. Řada): Tlačenice na Titaniku a další (4. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Hrůza na trati a další (5. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Jezero strachu (11. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Braňte hranice (11. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prezidentovo blízké setkání (3. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Dračí zuby (5. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Tajemství Ježíše (11. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): Prokletí v Gettysburgu (4. Díl)
21:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Vzpomínky, mořské panny a další (8. Díl)
22:00
Směr hrůza (3. Řada): Sanatorium Waverly Hills (3. Díl)
23:00
Horské příšery (5. Řada): Policejní pes u hrobu (2. Díl)
01:00
Holzerova akta (1. Řada): Legendy a lži (2. Díl)
02:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Vagon smrti (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Informátor v utajení (1. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Jeffersonovo víno (4. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Tajemství Ježíše (11. Díl)
06:00
Záhady muzeí (21. Řada): Tlačenice na Titaniku a další (4. Díl)
07:00
Záhady muzeí (21. Řada): Hrůza na trati a další (5. Díl)
08:00
Výprava za yettim (2. Řada): Jezero strachu (11. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Braňte hranice (11. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prezidentovo blízké setkání (3. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Dračí zuby (5. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Tajemství Ježíše (11. Díl)
13:00
Záhady muzeí (21. Řada): Drakobijce a další (6. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Pekař z Titaniku a další (7. Díl)
15:00
Výprava za yettim (2. Řada): Blíže než kdy jindy (12. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Zima končí (12. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Nedaleká Země (4. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Ostrov pokladů (6. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 1. díl (1. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): Krev ve vodě (5. Díl)
21:00
Sami s duchy (2. Řada): Dům vražd na Rampart St (10. Díl)
22:00
Paranormální akta (5. Řada): Zrcadlové bludiště (3. Díl)
23:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Vzpomínky, mořské panny a další (8. Díl)
01:00
Horské příšery (5. Řada): Policejní pes u hrobu (2. Díl)
02:00
Temné příběhy s Donem Wildmanem (1. Řada): Pomstychtiví duchové (2. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Pes s čuchem na nebezpečí (2. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Aljašská dálnice (5. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 1. díl (1. Díl)
06:00
Záhady muzeí (21. Řada): Duch Katie King a další (8. Díl)
07:00
Záhady muzeí (21. Řada): Zabijácké bakterie z kosmu a další (9. Díl)
08:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Yetti na pobřeží (1. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Tání (13. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prokletí úplňku (5. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Doprostřed bouře (7. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 2. díl (2. Díl)
13:00
Záhady muzeí (21. Řada): Loupež kosmických lodí a další (12. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Zachraňte vojína Lynche a další (13. Díl)
15:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Bigfoot (4. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu (14. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měla Země dva měsíce? (6. Díl)
18:00
Cooperův poklad (2. Řada): Zlatý poklad (8. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): 8. díl (8. Díl)
21:00
Nostradamus: Konec světa (1. Řada): Seizmický osud (1. Díl)
22:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Pozemní kontrola majora Oz (4. Díl)
23:00
Směr hrůza (2. Řada): Vězení Joliet (10. Díl)
01:00
Sami s duchy (2. Řada): Dům vražd na Rampart St (10. Díl)
02:00
Paranormální akta (5. Řada): Zrcadlové bludiště (3. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Jak prodat Eiffelovku (4. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Pingpongová diplomacie (8. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
06:00
Záhady muzeí (21. Řada): Loupež kosmických lodí a další (12. Díl)
07:00
Záhady muzeí (21. Řada): Zachraňte vojína Lynche a další (13. Díl)
08:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Bigfoot (4. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu (14. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měla Země dva měsíce? (6. Díl)
11:00
Cooperův poklad (2. Řada): Zlatý poklad (8. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
13:00
Záhady muzeí (19. Řada): Vynález americké koblihy (1. Díl)
14:00
Záhady muzeí (19. Řada): Skutečná Lassie (2. Díl)
15:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Seskveč z jižního Jersey (5. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Konec hranice (15. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Záhada neviditelné planety (7. Díl)
18:00
Výprava za pokladem (1. Řada): Královská kupecká loď Merchant Royal (1. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 4. díl (4. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (3. Řada): 10. díl (10. Díl)
21:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Let 1628 a pták bouřlivák (10. Díl)
22:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Vražda v prérii (3. Díl)
23:00
Nostradamus: Konec světa (1. Řada): Seizmický osud (1. Díl)
01:00
Směr hrůza (2. Řada): Vězení Joliet (10. Díl)
02:00
Brány do pekla (2. Řada): 9. díl (9. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Jak Jackie O. zachránila hlavní nádraží (6. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Souboj pohlaví (9. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 4. díl (4. Díl)
06:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Braňte hranice (11. Díl)
07:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Zima končí (12. Díl)
08:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Tání (13. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu (14. Díl)
10:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Konec hranice (15. Díl)
11:00
Záhady muzeí (21. Řada): Tlačenice na Titaniku a další (4. Díl)
12:00
Záhady muzeí (21. Řada): Drakobijce a další (6. Díl)
13:00
Záhady muzeí (21. Řada): Zabijácké bakterie z kosmu a další (9. Díl)
14:00
Záhady muzeí (21. Řada): Loupež kosmických lodí a další (12. Díl)
15:00
Záhady muzeí (21. Řada): Nejlepší přítel kočky a další (2. Díl)
16:00
Výprava do neznáma (5. Řada): Tajemství Ježíše (11. Díl)
17:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 1. díl (1. Díl)
18:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 2. díl (2. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 3. díl (3. Díl)
20:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 4. díl (4. Díl)
21:00
Holzerova akta (1. Řada): Hrůzná tajemství (3. Díl)
22:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Loď trýzněných duší (3. Díl)
23:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Let 1628 a pták bouřlivák (10. Díl)
01:00
Nostradamus: Konec světa (1. Řada): Seizmický osud (1. Díl)
02:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Pozemní kontrola majora Oz (4. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Madame X (7. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Grafo (10. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Let 1628 a pták bouřlivák (10. Díl)
06:00
Cooperův poklad (2. Řada): Dračí zuby (5. Díl)
07:00
Cooperův poklad (2. Řada): Ostrov pokladů (6. Díl)
08:00
Cooperův poklad (2. Řada): Doprostřed bouře (7. Díl)
09:00
Cooperův poklad (2. Řada): Zlatý poklad (8. Díl)
10:00
Výprava za pokladem (1. Řada): Královská kupecká loď Merchant Royal (1. Díl)
11:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prezidentovo blízké setkání (3. Díl)
12:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Nedaleká Země (4. Díl)
13:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Prokletí úplňku (5. Díl)
14:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Měla Země dva měsíce? (6. Díl)
15:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Záhada neviditelné planety (7. Díl)
16:00
Výprava za yettim (2. Řada): Jezero strachu (11. Díl)
17:00
Výprava za yettim (2. Řada): Blíže než kdy jindy (12. Díl)
18:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Yetti na pobřeží (1. Díl)
19:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Bigfoot (4. Díl)
20:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Seskveč z jižního Jersey (5. Díl)
21:00
Horské příšery (5. Řada): Monstrum s rudýma očima (3. Díl)
22:00
Temné příběhy s Donem Wildmanem (1. Řada): Hrdinové z pekla (3. Díl)
23:00
Holzerova akta (1. Řada): Hrůzná tajemství (3. Díl)
01:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Let 1628 a pták bouřlivák (10. Díl)
02:00
Dálnice mimozemšťanů (1. Řada): Vražda v prérii (3. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Zelená bohyně (8. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Leonardův padák (11. Díl)
05:00
Aljašský trojúhelník (1. Řada): Tajemství hory Hayes (1. Díl)
06:00
Záhady muzeí (19. Řada): Vynález americké koblihy (1. Díl)
07:00
Záhady muzeí (19. Řada): Skutečná Lassie (2. Díl)
08:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Seskveč z jižního Jersey (5. Díl)
09:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Konec hranice (15. Díl)
10:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Záhada neviditelné planety (7. Díl)
11:00
Výprava za pokladem (1. Řada): Královská kupecká loď Merchant Royal (1. Díl)
12:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 4. díl (4. Díl)
13:00
Záhady muzeí (18. Řada): Terra Australis (2. Díl)
14:00
Záhady muzeí (18. Řada): Dinosaurus Dippy (3. Díl)
15:00
Pátrání po yettim (3. Řada): Horníkův yetti (7. Díl)
16:00
Na pokraji Aljašky (1. Řada): Odvážné nové McCarthy (16. Díl)
17:00
Neobjasněná akta NASA (3. Řada): Největší tajemství Marsu (8. Díl)
18:00
Výprava za pokladem (1. Řada): Piráti! (2. Díl)
19:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 5. díl (5. Díl)
20:00
Spřízněné duše (duchové) (4. Řada): Není kam utéct (1. Díl)
21:00
Osbourneovi chtějí věřit (2. Řada): Čas věřit (9. Díl)
22:00
Směr hrůza (3. Řada): Nápravné zařízení státu Ohio (4. Díl)
23:00
Horské příšery (5. Řada): Monstrum s rudýma očima (3. Díl)
01:00
Holzerova akta (1. Řada): Hrůzná tajemství (3. Díl)
02:00
Ta nejhrůznější místa (1. Řada): Loď trýzněných duší (3. Díl)
03:00
Záhady muzeí (17. Řada): Operace Zubní pasta (10. Díl)
04:00
Záhady muzeí (18. Řada): Sirotci Titaniku (12. Díl)
05:00
Výprava do neznáma (6. Řada): 5. díl (5. Díl)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.