tv program datum heute, Dienstag, 19. März 2024
Die heutige TV-Programm
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (51)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Monk VII. (15)13:50Monk VII. (16)14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (52)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Dunaj, k vašim službám V. (17)21:55Policie Modrava III. (1)23:10Špecialisti V. (33)00:15Monk VII. (15)01:15Monk VII. (16)02:10Policie Modrava II. (8)03:20Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:25C.S.I.: Kriminálka Miami V. (8,9)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Nemocnica21:50Wisting I. (7,8)23:50Myšlienky vraha V. (22)00:50Riskuj!01:25Krimi02:00Noviny TV JOJ02:50Nákupné maniačky03:45Bez servítky
03:00Počasie03:05Don Matteo04:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:05Peniaze05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Vulkány09:05Detektívi zo severu IV (3/16)10:10Doktor z hôr (36/45)11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Vulkány17:00Detektívi zo severu IV (4/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Miesto zločinu České Budějovice (13/13)21:35Božie mlyny (3/6)22:30Božie mlyny (4/6)23:25Odsun01:30Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00Druhý dych (32)06:40Rany z lásky (217)07:20Rany z lásky (218)08:20Krok za krokom II. (3)09:05Krok za krokom II. (4)09:50Chicago Fire IV. (22)10:50S hlavou v oblakoch (33)11:45S hlavou v oblakoch (34)12:50Chlapi neplačú IV. (77)14:05Nedodržaný sľub (71)15:10Nedodržaný sľub (72)16:05Rany z lásky (219)17:00Rany z lásky (220)18:00Chicago Fire IV. (23)19:00Nedodržaný sľub (73)19:55Nedodržaný sľub (74)20:55Krok za krokom II. (5)21:25Krok za krokom II. (6)22:00Priatelia I. (7)22:30Priatelia I. (8)23:00New Amsterdam III. (14)23:55Nedodržaný sľub (73)00:55Nedodržaný sľub (74)01:35S hlavou v oblakoch (33)02:15S hlavou v oblakoch (34)03:00Reflex03:40Smotánka04:35Adela show
04:35Bez servítky05:45Nákupné maniačky07:15Vojna skladov: Kanada II.07:45Majstri aukcií IV.08:30Ničivá sila prírody09:40Ničivá sila planéty (2)10:45Letecké katastrofy11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Vojna skladov: Kanada II. (17)13:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.14:05Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:20Moja mama varí lepšie ako tvoja17:30Letecké katastrofy18:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.19:40Profesionáli VII. (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Banková lúpež 222:45Agenti na odstrel00:35Profesionáli VII. (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:25Mafstory IV. (17)02:15Upratať, opraviť!03:00Vojna skladov: Kanada II.03:25Vojna skladov: Kanada II.03:45Chlpatí šampióni I.
06:00Zázračný miniateliér06:10Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Ronja, dcéra lúpežníka07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň, Patria - rusínsky08:30Od prameňa - Rusínsky09:00Regina09:55Spomíname na Jozefa Kronera11:05Namiesto pamätí11:20Namiesto pamätí11:30Obedníček11:40Kremienok a Chocholúšik11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:55Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Bežkopotulky12:30Experiment13:00Maliar doktora smrti14:10Budujeme Slovensko III14:40Budujeme Slovensko III15:05Tajomstvá vesmíru (1/6)16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Autosalón18:00VAT18:30Večerníček18:35Kremienok a Chocholúšik18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Ronja, dcéra lúpežníka19:30Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:10Ženy v nacistickom Nemecku (1/2)21:05Dračí cisár a jeho ríša (1/2)21:50Večera s Havranom23:00Múdry blázon - Peter Scherhaufer00:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola09:40Kotníkčb10:05Léta s Jaromírem Hanzlíkem11:25Postřehy odjinud11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Písničky Jiřího Šlitračb14:15Hercule Poirot16:00Zdravotní škola16:40Na cestě po australské Noose17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Teroristka21:403 plus 1 s Miroslavem Donutilem22:59Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony23:00Komisař Moulin00:35AZ-kvíz01:00Banánové rybičky01:30Zajímavosti z regionů01:55Dobré ráno04:25Konopiště04:4513. komnata Radky Fišarové
05:00Fenomény dneška05:30Nedělní příběhy05:59Dobré ránoL08:30Zázračná planeta: Serengeti II (1/6)09:25Výborná SHOW10:10Boží vojáci: Obléhání Malty (1/2)11:05Rytíři: Muži ve zbroji12:00Pyl zlatého kapradí12:25Nedej se12:50Království divočiny: Koně Przewalského13:20Zvířata s kamerami: Austrálie14:10Historie SS: Válka (4/6)15:05Svědkové času II. - Starověké Řecko: Řecké kolonie15:30Divoká Austrálie: Klokaní království16:20Největší apokalypsy dějin: Sodoma17:15Krásné země z výšky: Severní Španělsko18:10Jeden šálek, tisíc příběhů: Na druhý konec země19:00Běžkotoulky19:10Křesťanský magazín19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Protektorát Čechy a Morava - 85 let21:00Z traktoru na svět se dívám21:55Mýty a fakta historie22:50Agent Hamilton II (1/8)23:35Klamné operace 2. světové války (2/4)00:25Komúna01:55Déšť známý i neznámý: Srážky a jejich podstata (1/3)02:45Spolu na hranici (12/16)03:10Ztracené adresy: Kristiánov03:30Stopy, fakta, tajemství: Záhada ztraceného obrazu04:00Hmyz na talíř04:25Na poslední vartě04:55Divnopis
05:55Snídaně08:35Ulice (4661)09:35Zlatá labuť (44)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (12)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (115)13:40Kriminálka Miami II (21)14:35Kriminálka Miami II (22)15:35Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4662)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III (5)23:40Kriminálka Miami II (21)00:40Kriminálka Miami II (22)01:40Specialisté (215)03:00Ulice (4662)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (115)04:45Novashopping
04:30Hádej kdo?06:35Kriminálka Miami II (18)07:30Kriminálka Miami II (19)08:25Shazam!10:55Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství13:50Charlieho andílci16:15Deník Bridget Jones18:10Rodinná dovolená a jiná neštěstí20:00Godzilla vs. Kong22:25Pianista01:15Barry Seal: Nebeský gauner03:20Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (11)04:05Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (12)
06:00Nový den07:00M*A*S*H (114)07:25M*A*S*H (115)07:55M*A*S*H (116)08:25M*A*S*H (117)08:55M*A*S*H (118)09:25Zalez do spacáku (7)10:35Policie Hamburk VI (18)11:30Policie Hamburk VI (19)12:30Closer V (13)13:25Návrat komisaře Rexe X (8)14:25Policie v akci15:30Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15ZOO (183)21:407 pádů Honzy Dědka22:507 pádů Honzy Dědka23:55Ano, šéfe!00:55Policie v akci01:45Policie Hamburk VI (18)02:35Policie Hamburk VI (19)03:25Closer V (13)04:10Jak se staví sen04:45Rozpal to, šéfe!05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:40Autosalon.tv07:30Partička08:05Bábovky a plechovky II08:40Top Gear VIII (7)09:40Top Gear IX (4)10:45Hvězdná brána III (21)11:40Hvězdná brána III (22)12:40Jak jsem poznal vaši matku IX (11)13:10Jak jsem poznal vaši matku IX (12)13:35Simpsonovi XII (21)14:05Simpsonovi XIII (1)14:30Simpsonovi XIII (2)15:00Simpsonovi XIII (3)15:20Hvězdná brána IV (1)16:15Hvězdná brána IV (2)17:15Jak jsem poznal vaši matku IX (13)17:45Jak jsem poznal vaši matku IX (14)18:15Simpsonovi XIV (6)18:45Simpsonovi XIV (7)19:15Simpsonovi XIV (8)19:45Simpsonovi XIV (9)20:15Partička XXL21:30Mezi COOLky II22:15Brickleberry II (4)22:35Plnej kotel23:10Simpsonovi XIV (6)23:30Simpsonovi XIV (7)23:55Simpsonovi XIV (8)00:20Simpsonovi XIV (9)00:40Jak jsem poznal vaši matku IX (13)01:05Jak jsem poznal vaši matku IX (14)01:25Top Gear IX (4)02:25Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (3)02:55Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (4)03:20Spravedlnost v krvi XII (7)04:05Spravedlnost v krvi XII (8)04:45Autosalon.tv
06:15Karolína, domácí kuchařka06:40Prostřeno!07:35Modrý kód (236)08:50Slunečná (79)10:15Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:10Rosamunde Pilcher14:05Doktor z hor: Nové příběhy XV (8)15:00Doktor z hor: Nové příběhy XV (9)16:00Ve hře je láska (78)17:00Ve hře je láska (79)17:55Doktor z hor: Nové příběhy XV (10)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XV (11)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (237)23:10Zalez do spacáku (7)00:05Moje máma veterinářka (12)01:00Moje máma veterinářka (13)01:55Ve hře je láska (78)02:45Ve hře je láska (79)03:40Spoutaná láska IV (6)04:35Spoutaná láska IV (7)05:30Na zámku
05:30Před kamerou XXI. (11)06:00Jabloňový květ08:00Nový vánoční příběh09:40Tichý zahradník11:35Nejtemnější hodina13:40Spider-Man: Homecoming15:55Black Adam18:00Birdman20:00Děti zla (6)20:50Sedmilhářky (7): Dostaneš, co potřebuješ21:50Všechny staré nože23:30Úsvit mrtvých01:10Smrtelné zlo: Probuzení02:45Bláznův ráj
04:25Mack a Rita06:00Ave, Caesar!07:45Bambilionářka09:30Neodolatelný11:10Průměrňákovi V. (15): Placená dovolená11:30Průměrňákovi V. (16): Měsíc v bouři11:55Nejhorší člověk na světě14:00Dcera nejlepšího kamaráda15:30Divoké vlny16:55Bídníci (2012)19:308 Mile21:20Přicházejí v noci22:50Čas00:35Muž jménem Otto02:40Sisu
06:00Alex Rider I.06:55Námořní vyšetřovací služba XVI.07:55Námořní vyšetřovací služba XVI.08:50Profil zločinu VI.09:50Profil zločinu VI.11:05Hvězdná brána: Atlantida II.12:00S.W.A.T. V.13:00Námořní vyšetřovací služba XVI.13:55Námořní vyšetřovací služba XVI.14:50Profil zločinu VI.15:50Profil zločinu VI.17:15S.W.A.T. V.18:05Hvězdná brána: Atlantida II.19:05Námořní vyšetřovací služba XVI.20:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00MacGyver II.21:55Macgyver Iii.22:55Nezvěstná II.23:50Nezvěstná II.00:35Nezvěstná II.01:15Zelenáč IV.01:55Zelenáč IV.02:35Bosch Iii.03:25Bosch Iii.04:15Nezvěstná II.04:55Nezvěstná II.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:30Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:50Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Soudce Alexandr03:40Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:40Popelka17:55Nůžky, prosím!19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:50Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:45Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:35Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:20Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50Jaromír Soukup LIVE21:50Duel Jaromíra Soukupa22:15Poklad z půdy23:25ONA A ON00:00MOJE ZPRÁVY00:10VIP svět00:25Exkluziv Kateřiny Brožové01:45Na plac!02:55Ostříháno04:10Konec vysílání
06:25Honba za nefritem06:55Záchranáři na dálnici 40107:55Záchranáři na dálnici 40108:50Australští zlatokopové09:50Australští zlatokopové10:45Záchrana vraků aut11:35Záchrana vraků aut12:30Honba za nefritem13:25Honba za nefritem14:20Honba za nefritem15:15Zamrzlé zlato16:15Australští lovci safírů17:20Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Australští lovci humrů21:55Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney22:55Záchranáři na dálnici 40123:55Záchranáři na dálnici 40100:50Australští zlatokopové01:50Australští zlatokopové02:40Australští lovci humrů03:30Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney04:20Renovace rachotin05:15Honba za nefritem
06:20Starověký Egypt: Kroniky říše07:25Velkolepé stavby dávnověku08:30Válečné továrny09:302. světová válka - Bitvy o Evropu10:35Tajné zbraně II. světové války11:402. světová válka: Ženy v první linii12:40Hitler: Odpočet k válce13:352. světová válka - Bitvy o Evropu14:45Neobjasněná akta Egypta15:40Starověký Egypt: Kroniky říše16:50Velkolepé stavby dávnověku17:55Válečné továrny18:502. světová válka - Bitvy o Evropu20:00Tajné zbraně II. světové války21:00Odhalené mumie22:00Místo činu: Starověk23:05Vražedná historie00:05Tajné zbraně II. světové války01:05Válečné továrny02:052. světová válka - Bitvy o Evropu03:00Odhalené mumie03:45Místo činu: Starověk04:40Vražedná historie05:25Prokleté rodokmeny
06:00Zoo Taronga06:45Zoo Taronga07:30Nejdivočejší přežití08:20Záchrana divokých zvířat v Malawi09:10Na stopě divokých zvířat10:05Honba za deštěm10:55Smrtící lovci11:45Život ve vedrech: Afrika12:35Záchrana divokých zvířat v Malawi13:25Veterinář z Yorkshiru14:10Smrtící lovci15:00Zázraky Mexika15:50Poslední ráj: Guyana16:45Divoká Latinská Amerika17:35Říční monstra18:25Australští lovci hadů18:50Australští lovci hadů19:15Smrtící lovci20:00Patagonie: Tajný ráj na Zemi20:50Země z vesmíru21:45Roční období na planetě Zemi22:35Záhadná planeta23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Zoo Taronga04:05Veterinář z Yorkshiru04:50Veterinář z Yorkshiru05:35Divocí psi: Pravidla smečky
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:15Susedia07:50Kredenc09:05Partička10:30Joey II. (21)10:50Joey II. (22)11:25M*A*S*H X. (20)11:50M*A*S*H X. (21)12:25Dva a pol chlapa I. (19)12:50Dva a pol chlapa I. (20)13:10Teória veľkého tresku IX. (18)13:35Teória veľkého tresku IX. (19)14:05Teória veľkého tresku IX. (20)14:30Teória veľkého tresku IX. (21)14:55Teória veľkého tresku IX. (22)15:20Teória veľkého tresku IX. (23)15:50Priatelia I. (5)16:20Priatelia I. (6)16:45Dva a pol chlapa I. (21)17:15Dva a pol chlapa I. (22)17:45M*A*S*H X. (22)18:15M*A*S*H XI. (1)18:452 baby na mizine VI. (15)19:102 baby na mizine VI. (16)19:40Susedia20:30Futbalista roka 202322:25Posledný skaut00:25ŠPORTOVÉ NOVINY00:40Susedia01:15Susedia01:45Silvánovci03:35Susedia04:10Oggy a šváby04:55Bernieho dobrodružstvá05:10Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Reflex08:40Susedia09:15Susedia09:55Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:15Susedia22:00Svadba na prvý pohľad II.23:20FARMA00:20Sestričky III.01:15Aj múdry schybí02:00Partička03:20Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:35Vraždy v raji VIII. (5)06:25Špecialisti V. (31)07:15Špecialisti III. (15)08:05Bostonské vraždy II. (7)08:45Bostonské vraždy II. (8)09:25Kosti X. (17)10:05Kosti X. (18)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (3)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (4)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti X. (19)16:05Kosti X. (20)17:00Monk VII. (15)18:00Monk VII. (16)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (5)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (6)20:55Vraždy v raji VIII. (6)22:05Vraždy v raji VIII. (7)23:15Kosti X. (19)00:10Kosti X. (20)00:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (5)01:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (6)02:1511204:15Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy Na hrane19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Prezidentské voľby 2024 - predvolebná debata22:00Udalosti o 22:0022:30JOJ Zdravie00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy Na hrane02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio 2404:20Analýzy Na hrane
06:00Matematické príšerky I. (9)06:25Tom Gates II. (7)06:40Okido III. (15)06:55Maškrtné medvedie príbehy (13)07:00Maškrtné medvedie recepty (13)07:05Lloyd a muchy (39)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (19)07:45Mechamato (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (5)08:25Petronela Jabĺčková (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:35Odbodkovia I. (20)08:45Jojo, to vážne?! (4)08:55Babička, rozprávaj! (8/8)09:15Zvierací ochrancovia (44)09:35Plamienok a štvorkolky I. (18)10:00Strážcovia Trstinového mora (6)10:15Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)10:25Mestská farma Lellobee (8, 9)10:30Digley a Dazey (21, 22)10:40Naše prasiatko (43, 44)10:45Moe a jeho šou I. (16)11:00Strašidielka (70, 71)11:10Štaflík a Špagetka (3)11:20Zvieratká (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (5)12:05Odbodkovia I. (20)12:20Bambuľko a Bulienka II. (5)12:30Barbapapa II. (21)12:40Medzi nami zvieratkami (21)12:45Máša a medveď V. (14)12:55Ekofaktor (1)13:10Knihy od Stonožky (7)13:20Fíha tralala (5)13:30Deti z farmy (50)13:45Volám sa Caillou V. (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun II. (29)14:20Máša a medveď V. (15)14:35Zvieratká (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (13)15:00MalinyJamológia 2 (6)15:20Chrumka a Čipsík I. (20/20)15:35Bambuľko a Bulienka II. (6)15:45Angličanina (1)16:05Máša a medveď V. (16)16:20Caillouve nové dobrodružstvá V. (12)16:25Moe a jeho šou I. (17)16:45Tom Gates II. (8)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (20)17:30Knihy od Stonožky (8)17:45Štaflík a Špagetka (4)17:55Ovečka Shaun II. (29)18:05Lloyd a muchy (39)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)18:30Digley a Dazey (21)18:35Naše prasiatko (43)18:45Plamienok a štvorkolky I. (19)19:15Deti z farmy (50)19:30Zvierací ochrancovia (45)19:45Zoopark (10)20:05Strážcovia Trstinového mora (6)20:10Zvieratká (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (20/20)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)21:40Volám sa Caillou V. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (25) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti II. (13/13) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (52)23:00Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (7)23:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (15)00:20Zabi nudu! (24, 25)00:35Knihy od Stonožky (7)00:45Fidlivareška (4)01:05MalinyJamológia 2 (6)01:25Zabi nudu! (24, 25)01:30Knihy od Stonožky (8)01:40Kikirikí (5, 6)01:50Sníček (14/14)02:05Sníček (1/14)02:15Knihy od Stonožky (8)02:25Rapotáčik (4)02:35Digley a Dazey (22)02:40Naše prasiatko (44)02:45Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky02:55Máša a medveď V. (15)03:05Sníček (14/14)03:20Sníček (1/14)03:30Rapotáčik (4)03:40Knihy od Stonožky (7)03:50Tom Gates II. (7)04:05Volám sa Caillou V. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (10)04:40Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (2)05:15Fidlivareška (2)05:35Mestská farma Lellobee (9)05:40Strašidielka (7)05:45Viking Vicky (52)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido III.07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky08:30Zvierací ochrancovia08:45Štaflík a Špagetka08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun II.09:55Odbodkovia III.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík II.10:50Čím chceš byť? 211:10Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:50Štaflík a Špagetka12:00Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00O lúpežníkovi Rumcajsovi13:10Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia III.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:20Ovečka Shaun II.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 216:10Čím chceš byť?16:20Neposlušník 316:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:45Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:50Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:35Diagnóza: Vražda V. (25/25)13:00Diagnóza: Vražda VI. (1/22)06:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:00Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:15Vraždy v Midsomeri XV. (3)11:40Diagnóza: Vražda VI. (2,3)14:00Dr. House IV. (13,14)16:00Vraždy v Midsomeri XV. (4)18:00Stratené duše V. (18,19)20:10Dr. House IV. (15,16/16)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami V. (8,9)23:50Bad Cop: Zlý poliš (1/10)00:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:20Diaľnica peklom VII. (6)03:05Bad Cop: Zlý poliš (1/10)03:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:30Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Ekonomika :2404:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Téma :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:50Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy07:40Biatlon - Svetový pohár08:35Futbal - Magazín kvalifikácie ME 2024 (preview)09:25Biatlon - Svetový pohár10:25Futbal - Highlighty Bundesligy11:20Cyklopotulky11:30Športuj pre radosť (3/3)11:45E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (8/21)12:45Športové ozveny13:15Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2415:05Zjazdové lyžovanie - SP 2023/24 (17/26)16:05Zjazdové lyžovanie - SP 2023/24 (15/26)17:10Futbal - Highlighty Niké ligy18:10O športe19:15Niké - palubovka 202420:35Futbal - Highlighty La Ligy21:30Hádzaná22:55Góly–body–sekundy23:05Atletika - Halové MS 202401:10Futbal - Highlighty Bundesligy02:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00M*A*S*H06:25M*A*S*H06:50Námořní vyšetřovací služba VII (3)07:45Námořní vyšetřovací služba VII (4)08:45Láska s vůní medu10:35Brána válečníků12:35Ach, ty ženy!14:20Svědkem vraždy16:00Kempink 318:10Záhada v Saint-Tropez20:00Policajt v Beverly Hills II22:05Zabijákův osobní strážce00:15Mrazivá pomsta02:10Pařba v Mexiku03:35Námořní vyšetřovací služba VII (4)04:201890 (7)05:20M*A*S*H
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (134)09:10Modrý kód (152)10:30Fotr na tripu11:20Fotr na tripu12:00Přístav II (2)13:25Slunečná (135)14:45Modrý kód (153)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Zalez do spacáku (7)20:15Ano, šéfe!21:25ZOO (183)22:50Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:15Prostřeno!01:55Slunečná (134)03:00Modrý kód (152)03:55Přístav II (2)05:00Nikdo není dokonalý
06:00Prima SVĚT06:25Itálie z výšky (1)07:15Úžasné domy (5)08:15Prima ČESKO08:50Prima SVĚT09:20Divočina z výšky10:25Krásy Kanárských ostrovů (1)11:40Zvířecí odysea (1)12:45Tajemství Arktidy (5)13:50Kolosální stroje II (5)14:55Extrémní přepravci III (10)16:00Zapomenuté megastavby VIII (7)16:55Kouzlo železniční architektury II (2)17:55Objevitelé vesmíru (5)19:00Jak funguje vesmír IV (6)20:00Kleopatřina tajná hrobka (2)21:05Tajemství pařížského podzemí22:15Letecké katastrofy: Nové důkazy V (2)23:10Svět sportu: Rok za rokem (23)23:40Ledová království: Zkouška odvahy (5)00:00Mistři bolesti I (1)00:45Železnice v arktickém ledu (3)01:35Ponorky: Přízraky pod hladinou (1)02:35Peklo: Vzestup a pád nacistů (5)03:30Deníky z divočiny: Austrálie (2)04:20Kanadské národní parky (1)05:10Hausbot Petra Horkého05:30Ptačí říše
05:00Reconnecting TWO05:30Walker, Texas Ranger II (20)06:15SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie IV (5)07:00Mistři zastavárny XVII (18,19)07:55Mezi žraloky X (4,5)09:50Kobra 11 X (2,3)11:55Walker, Texas Ranger II (21)12:55Mistři aukcí V (11-14)14:45Mistři zastavárny XVII (20)15:15Mistři zastavárny XVIII (51)15:40Strážci hranic: Austrálie XIV (3,4)16:40Kobra 11 X (4,5)18:40Mistři aukcí V (15,16)19:35Mistři zastavárny XVIII (52,53)20:30Američtí sběratelé XVI (18)21:25Pomozte autům II (5)22:20Walker, Texas Ranger II (22)23:20Kobra 11 X (4,5)01:15Američtí sběratelé XVI (17)02:00Pomozte autům II (4)02:40SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie IV (5)03:30Walker, Texas Ranger II (22)04:15Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille04:30Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/1204:45Památné zápasy - Lyon vs. Marseille ze sezóny 2008/09
04:40Susedia (16)05:20Karate ovce (36-39)06:00Bakugan: Ozbrojená aliance (60)06:10Přátelé VII (19,20)07:05Průměrňákovi IV (15-18)08:55Malý Sheldon II (19-22)10:35Susedia (18,19)12:00Dva a půl chlapa VI (6,7)12:50Přátelé VII (19,20)13:45Teorie velkého třesku III (18-21)15:30Průměrňákovi IV (19-22)17:20Zlatá sedmdesátá VI (5,6)18:15Dva a půl chlapa VI (8,9)19:10Malý Sheldon III (1,2)20:00Teorie velkého třesku III (22,23)20:50Teorie velkého třesku IV (1,2)21:40Přátelé VII (21,22)22:35Bobovy burgery (8,9)23:30Dva a půl chlapa VI (8,9)00:20Teorie velkého třesku III (22,23)01:10Teorie velkého třesku IV (1,2)02:05Malý Sheldon II (19,20)02:40Zlatá sedmdesátá VI (5,6)03:25Bobovy burgery (8,9)04:05TELE TELE04:35Průměrňákovi IV (15)
06:10Televizní noviny06:55Co na to Češi07:45MasterChef Česko III (12)09:00Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (11)09:55Don Matteo V (17)11:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (14)12:00Odložené případy VII (17)13:00MasterChef Česko III (13)14:15Tescoma s chutí14:20Don Matteo V (18)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (15)16:20Kriminálka Las Vegas (20)17:15Kriminálka Las Vegas (21)18:10Kriminálka Miami II (21)19:05Kriminálka Miami II (22)20:00Můj přítel Monk IV (7)20:50Můj přítel Monk IV (8)21:45Odložené případy VII (18)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (16)23:30Don Matteo V (18)00:35Můj přítel Monk IV (7)01:15Můj přítel Monk IV (8)01:55Odložené případy VII (18)02:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (16)03:15Chcete být milionářem?04:50Riskuj05:15Co na to Češi
05:55Snídaně08:45Volejte Novu09:05Ulice (4661)09:55Specialisté (215)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Kriminálka Anděl (8)13:55Ulice (3032)14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (791)15:45Ordinace v růžové zahradě 2 (792)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4662)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (63)21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III (5)23:40Ulice (3032)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (791)01:35Ordinace v růžové zahradě 2 (792)02:35Televizní noviny03:20Snídaně04:25Riskuj!05:15Áčko
05:35Nemocnice Chicago Med II (2)06:15Ulice (4204, 4205)07:50Nemocnice Chicago Med II (2)08:45Gilmorova děvčata III (18, 19)10:30Oteckovia (63, 64)12:25Doktorka Quinnová V (9, 10)14:15Ordinace v růžové zahradě 2 (654)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (655)16:35Na každém kroku (17, 18)18:25Gilmorova děvčata III (20)19:20Gilmorova děvčata III (21)20:15Nekonečná láska (41)21:10Nekonečná láska (42)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (656)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (657)00:25Nemocnice Chicago Med II (3)01:15Falešně obviněn02:40Doktorka Quinnová V (9, 10)04:10Ulice (4204)
07:00Sportovní noviny07:05Irsko - Skotsko08:45Reconnecting TWO09:15Calgary Flames - Washington Capitals11:00Ranní Sportovní noviny11:05Seattle Kraken - Buffalo Sabres13:00Polední Sportovní noviny13:05FA CUP15:00GÓÓÓL (24)15:45Stopa pro život - Krkonošská 7016:001:1 Sport Show (59)16:30Calgary Flames - Washington Capitals18:15NHL News18:25Pinar Karsiyaka - Hapoel BY Jeruzalém20:25Unicaja - Cholet Basket22:30FA Cup Highlights (6)23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:30European Freestyle Pro Tour Season Wrap up00:05Boston Bruins - Ottawa Senators03:05Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning05:45Závěr vysílání
07:00FA Cup09:00Ligue 1 Highlights (26)10:00GÓÓÓL (24)10:45FA Cup12:45Stopa pro život - Krkonošská 7013:00Montpellier HSC - Paris Saint-Germain14:45Seattle Kraken - Buffalo Sabres16:25NHL Den hokeje v Česku 202416:40Reconnecting TWO17:10K.O. magazín (50)17:55FA Cup Highlights (6)18:25Peristeri bwin - Lenovo Tenerife20:25SIG Štrasburk - Tofas Bursa22:30Premier League Darts 202401:00Reconnecting TWO01:30SSL Gold Cup02:05Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets04:35Peristeri bwin - Lenovo Tenerife06:20Závěr vysílání
07:00Hellas Verona - AC Milán08:45LaLiga Talking Football (6)09:15Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt11:00LaLiga ZAP (7)11:15Atlético Madrid - Inter Milán13:00Arsenal FC - FC Porto15:00Atlético Madrid - FC Barcelona16:45LaLiga World (32)17:15LaLiga Chronicles (27)17:451. FC Köln - RB Lipsko19:30Magazín Ligy mistrů UEFA (22)20:001. FC Norimberk - FC St. Pauli22:00SV Darmstadt - Bayern Mnichov23:45Bundesliga Highlights (26)00:45Borussia Dortmund - PSV Eindhoven02:35Závěr vysílání
07:00SC Freiburg - Bayer Leverkusen08:45Magazín Ligy mistrů UEFA (22)09:15Borussia Dortmund - PSV Eindhoven11:00Bundesliga Highlights (26)12:00AS Řím - US Sassuolo14:00Inter Milán - SSC Neapol16:00Real Sociedad - Cádiz CF18:00Liga mistrů UEFA Highlights18:30Liga mistrů UEFA Highlights19:00CA Osasuna - Real Madrid21:00Getafe CF - Girona FC22:45LaLiga World (32)23:15LaLiga Chronicles (27)23:45Athletic Bilbao - Deportivo Alavés01:30RCD Mallorca - Granada CF03:15Závěr vysílání
09:00FC Andorra - SD Amorebieta11:00Bundesliga - konferenční přenos13:00Rayo Vallecano - Real Betis15:00Sevilla FC - Celta Vigo17:001:1 Sport Show (55)17:30VfL Wolfsburg - FC Augsburg19:35Rentor Rally magazín 2024 (2)20:00Stade Rennes - Olympique Marseille22:00Villarreal CF - Valencia CF00:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15ArtZóna21:10Legendy výtvarného umění22:05V záři seriálů22:50Hudební klub00:10Ikony Kamila Střihavky (8/10)00:35Alice Cooper na Wacken Open Air01:20Rande s hvězdou II: New York Dolls02:20Příběhy rukopisů: Alenka v říší divů Lewise Carrolla (1/4)02:45Bohové a hrdinové antických mýtů03:10Před půlnocí03:40Colours of Ostrava Radegast Czech stage 201504:40Terra musica
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:40Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Všechny velké a malé bytosti21:45Inspektor George Gently23:15Tom Jones00:10Babylon Berlín01:00Všechny velké a malé bytosti01:45Inspektor George Gently03:15Případy detektiva Murdocha04:00Případy detektiva Murdocha
01:15Zákon ulice02:45Oprávněné vraždy04:20Dalších 48 hodin05:50Zoom In - Thor: Love and Thunder06:00Zoom In - Hitman\'s Wife\'s Bodyguard06:15Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore06:25Zoom In - News of the World06:40Close Up07:10Close Up07:45Dáma ve zlatém09:40Police Story 311:25Bezpečný přístav13:20Chytrák a dva společníci15:30Velký blondýn s černou botou17:05Nepolapitelní18:45Ghost Rider 2: Duch pomsty20:25Přepadení v Pacifiku22:00Cesta smrti23:40The Walking Dead: The Ones Who Live
03:40Moonage Daydream06:00Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek07:55Hop09:30Přátelé IX. (16): Plastika09:55Přátelé IX. (17): Smuteční slavnost10:20Přátelé IX. (18): Loterie10:45Vánoční pohádka12:30Fantastičtí kamarádi II. (5): Florida13:25Na 30 dní zase spolu15:05Velký George Foreman17:15Omamná láska19:00Temný případ II. (5): Jiné životy20:00Temný případ II. (6): Kostel v troskách21:00Děti zla (6)21:50Sedmilhářky (7): Dostaneš, co potřebuješ22:50Věrný až za hrob00:25Zavolejte Jane02:25Děti zla (6)03:15Sedmilhářky (7): Dostaneš, co potřebuješ
00:13Bořek Stavitel 37/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 38/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 3/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 4/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 5/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 45/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 3/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 3/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 4/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 35/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 36/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 25/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 16/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 17/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 3/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 4/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 5/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 39/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 44/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 45/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 9/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 9/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:37Leo, ochránce divočiny 10/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 13/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 55/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 56/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 57/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 1/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:22Simon 3/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 5/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:40Robozáchranáři 1/1 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchranář07:55Berry a Dolly 14/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 15/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 16/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:11Moje kamarádka Conni 1/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 2/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pan Jezevec a paní Liška 37/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro08:47Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro09:01Účíme se s kamarádem Timmym 8/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový09:07Messyho skvělá dobrodružství 11/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 12/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 7/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 7/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 26/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 1/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 2/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 27/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 15/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl11:16Lokomotiva Tomáš 17/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 18/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 7/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 8/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 1/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:16Bořek Stavitel 2/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:28Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 44/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 16/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 17/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 18/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 27/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 29/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 4/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 5/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:23Daisy a Ollie 1/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 16/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:36Woozle a Pip 17/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:43Taina a strážci Amazonie 11/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 12/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 37/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 38/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Pan Jezevec a paní Liška 5/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod16:43Pan Jezevec a paní Liška 6/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod16:56Pošťák Pat17:12Hrdinové velkoměsta 22/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:30Požárník Sam 8/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 9/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:52Doodleboo 12/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:58Messyho skvělá dobrodružství 4/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:09Messyho skvělá dobrodružství 5/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:22Berry a Dolly 11/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 12/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 13/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 3/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:14Pettson a Fiškus 4/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:27Franklin a Přátelé 3/4 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do19:50Účíme se s kamarádem Timmym 3/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 4/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 5/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 3/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 18/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 19/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 5/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 12/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 6/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 12/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 13/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 14/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 2/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 3/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 42/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 43/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 44/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 13/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 14/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:10Za hranou možností02:00Tichý Don 1. část03:35Lidé, které možná znáš05:00Přestávka05:30Postel06:00Supermafián Quido07:25Tmavý kůň09:15Fotbalová chůva10:50Starostka Dortíková12:15Hospodu vám nedáme13:50Jack Hunter: Nebeská hvězda15:25Hořko - sladko17:10Kupec benátský19:20Leonie21:00Hříšní lidé města Oss22:50To jsem já
01:30Vytí vlkodlaků: Znovuzrození03:00Zkáza rodu Hickmanů04:00Přestávka06:05Strážce majáku07:40Timber - Lovec pokladů09:10Matčin stín10:50Všechny cesty vedou do Říma12:20Národní vánoční strom13:45Vánoční rande mého táty15:15Nestanu se tvojí ženou16:50Jak milovat s D18:25Švec20:00Můj nejlepší přítel21:35Síla života23:35Případ Sloane
00:00Zanedbání péče01:35Prohlášen za mrtvého03:05I slova zabíjí05:00Přestávka05:40Deset pravidel jak se zamilovat07:35Criminal Games by Agatha Christie - EP. 409:45Boxer11:45Láska v Indii13:45Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 115:50Hercule Poirot - Křížový král16:50Hercule Poirot - Sen17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 519:55STARS! - EP. 30 - James Franco20:00Iluze lásky22:05Podnájemník
00:00Nacistický tábor smrti: velký únik - Nacistický tábor smrti: velký únik ()00:45Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 1 - Vlčí smečka (4)01:30Narkobaroni a jejich pád 1 - Kokainový ředitel (6)02:15Jak chytit pašeráka: Letiště JFK 1 - Ukrytý heroin (3)03:00Jak chytit pašeráka 2 - Ohrožená zvířata (2)03:45Aljaška: Noví osadníci 2 - Příliš mladí na smrt (3)04:30Prokletí tuňáci 12 - Kdo bude nejlepší? (1)07:00Tajemství oceánů 3 - Piráti v Karibiku (8)08:00Tajemství oceánů 3 - Chicago (9)09:00Umění přežít: Mekong 1 - Jedlé zlato (2)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 22 - Havárie na Azorech (2)13:00Nacistické megastavby 6 - Pekelný ostrov (03)14:00Evropa z výšky 5 - Španělské ostrovy (2)15:00Továrna na jídlo 3 - Je libo šálek čaje? (3)15:30Továrna na jídlo 3 - Milujeme ovoce (4)16:00Jak chytit pašeráka 2 - Loď plná drog (2)17:00Vězněm v cizině 12 - Královské výkupné (5)18:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 7. díl (7)21:00Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 3 - Záchrana pilotů na Iwodžimě (6)22:00Když nacisté kapitulovali - Když nacisté kapitulovali ()23:00Apokalypsa: Pád Hitlera 1 - Velký šok (01)
07:39Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)08:26Divoké Kongo 1 - Řeka příšer (1)10:05Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)10:53Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)11:42Afričtí lovci 3 - Odpadlík na cestě k dospělosti (3)12:26Divoké Kongo 1 - Řeka příšer (1)13:17Divoké Kongo 1 - King Kongovo doupě (2)16:24Skvělý dr. Pol 5 - Návštěva z Holandska (4)17:11Skvělý dr. Pol 4 - Jako o závod (14)18:00Lvi a hyeny: Věční nepřátelé - Lvi a hyeny: Věční nepřátelé ()18:48Ženské zbraně - Ženské zbraně ()20:26Lvi a hyeny: Věční nepřátelé - Lvi a hyeny: Věční nepřátelé ()21:15Skvělý dr. Pol 5 - Návštěva z Holandska (4)22:03Skvělý dr. Pol 4 - Jako o závod (14)22:52Divoké Kongo 1 - King Kongovo doupě (2)23:41Lvi a hyeny: Věční nepřátelé - Lvi a hyeny: Věční nepřátelé ()
00:20Moře záhadných katastrof01:10Dějiny v číslech01:55Špinavé prádlo02:35Soudruzi, nasedat!03:20Pohledy do historie03:30Druhá světová válka: Cena říše04:20Odpočítávání: Na prahu druhé světové války05:00Pohledy do historie05:10Zdi06:00Lovci opálů07:00Na 18 kolech ve Vietnamu08:00LEGO Masters - Velká Británie09:00Fantastické inženýrství10:00Život v sevření mrazu11:00Na 18 kolech ve Vietnamu12:00Chyby a katastrofy13:00Fantastické inženýrství14:00Lovci opálů15:00Život v sevření mrazu16:00LEGO Masters - Velká Británie17:00Chyby a katastrofy18:00Moře záhadných katastrof19:00LEGO Masters - Velká Británie20:00Zvláštní a záhadné20:55Druhá světová válka: Cena říše22:00Odpočítávání: Na prahu druhé světové války23:00Špinavé prádlo23:55Záchranáři - Norsko
00:00Jonesovi01:25Italská města, italské chutě01:50Utajený šéf02:40Váš dokonalý domov03:40Dům snů04:25Až je koupím, budou mý!05:10Jít nebo zůstat?06:00Dům snů06:50Dům snů - hnízdečko lásky07:40Úžasné prostory George Clarka08:40Mistrovské pečení09:50Nejnebezpečnější cesty do školy10:50Italská města, italské chutě11:20Mistři dřeva12:20Jít nebo zůstat?13:20Váš dokonalý domov14:30Až je koupím, budou mý!15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Mistři dřeva17:55Utajený šéf18:55Jít nebo zůstat?19:55Až je koupím, budou mý!20:50Váš dokonalý domov22:00Na hraně strachu23:55Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
06:00Rození obchodníci: To nejlepší z USA (S12E09)07:00Rození obchodníci: 5. díl (S14E05)08:00Nic se neschová: 3. díl (S01E03)09:00Nic se neschová: 4. díl (S01E04)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 17. díl (S04E17)11:00Lovci odpadu: 11. díl (S14E11)12:00Rození obchodníci: Noble M12 GTO 2.5 (S12E19)13:00Opravy farem: 6. díl (S02E06)14:00Opravy farem: 7. díl (S02E07)15:00Nazí a vystrašení: 12. díl (S07E12)17:00Rození obchodníci: 10. díl (S18E10)18:00Jak to dělají?: Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci (S14E09)18:30Jak se to dělá: 30. díl (S03E30)19:00Zlatá horečka: 22. díl (S14E22)20:00Zlatá horečka: 23. díl (S14E23)22:00Výhra, prohra, nebo podvádění: 5. díl (S01E05)23:00Rození obchodníci: Jeep Grand Wagoneer z roku 1988 (S14E10)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 7. díl (S01E07)02:00Zlatá horečka: 23. díl (S14E23)04:00Rození obchodníci: BMW 335i (S17E04)05:00Lovci odpadu: 12. díl (S16E12)
06:00How It\'s Made: Scuba Lights, Convertible Sandals06:24How It\'s Made: Wood Windows, Woven Cashmere06:48How It\'s Made: Gas Barbecues, Mattress Pads07:12How It\'s Made: Skateboards, Braided Pastry07:36How It\'s Made: Plasma Gems, Special Effects Snow08:00How the Universe Works: Secret World Of Nebulas08:48How the Universe Works: The Interstellar Mysteries09:36How the Universe Works: Did The Big Bang Really Happen?10:24Killers Of The Cosmos: Cosmic Scrap11:12Killers Of The Cosmos: Little Green Men12:00How Do They Do It?: Turbochargers, Plastic Roads12:24How Do They Do It?: Sails, Ceremonial Swords12:50How Do They Do It?: Guitar Amplifier, Clay Pots13:14How Do They Do It?: Petronas Window Cleaners13:38How Do They Do It?: RVs, Chupa Chups14:02How Do They Do It?: Mushrooms, Maps14:26Secrets Of The Underground: Quest For The Gold Rush Fortune15:14Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Mad Scientist On Long Island16:02How the Universe Works: Uranus & amp; Neptune: Rise Of The Ice Giants16:50How the Universe Works: The Quasar Enigma17:40How the Universe Works: Death Of The Milky Way18:30How It\'s Made: Three-Wheel Electric Bikes, Skin Cream18:55How It\'s Made: Wild West Holsters, Water Video Housings19:20How It\'s Made: Wood Garage Doors, Animatronic Dinosaurs19:45How It\'s Made: Grammy Awards And Bike Lights20:10How It\'s Made: Apple Cider And Stone Floors20:35How It\'s Made: Fishing Line And Tow Trucks21:00Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 521:50Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 622:40You Have Been Warned: Owned It23:30You Have Been Warned: Ultimate Upgraders01:10How the Universe Works: Strange Lives Of Dwarf Planets02:00How the Universe Works: Twin Suns: The Alien Mysteries02:48Valley Of The Kings: The Lost Tombs04:24How It\'s Made: Grain Driers And Frying Pans04:48How It\'s Made: Pencil Sharpeners05:12How It\'s Made: Livestock Trailers05:36How It\'s Made: Coffee Filters
06:00Hraniční kontrola: Evropa: 3. díl (S01E03)06:30Hraniční kontrola: Evropa: 10. díl (S01E10)07:00Hraniční kontrola: Evropa: 4. díl (S01E04)07:30Hraniční kontrola: Evropa: 11. díl (S01E11)08:00Osobní kamery pro policii: Na číhané (S02E17)09:00Osobní kamery pro policii: Bojuj, nebo běž (S02E20)10:00Americké monstrum: Tělesný typ (S05E03)11:00Americké monstrum: Románek ze Staten Island (S05E04)12:00Síť lží: Virtuální stopování (S07E04)13:00Síť lží: Vražedná chatovací místnost (S07E05)14:00Osobní kamery pro policii: Na číhané (S02E17)15:00Osobní kamery pro policii: Bojuj, nebo běž (S02E20)16:00Americké monstrum: Tělesný typ (S05E03)17:00Americké monstrum: Románek ze Staten Island (S05E04)18:00Síť lží: Virtuální stopování (S07E04)19:00Síť lží: Vražedná chatovací místnost (S07E05)20:00Síť lží: 3. díl (S06E03)21:00Tady žije ďábel: Stíny smrti: Vyjednávání s vrahem (S03E09)22:00Operace Sexuální žihadlo: Sex na prodej (S01E01)23:00Megan Thee Stallion proti Tory Lanezovi: Pět výstřelů: Příběh Megan (S01E01)01:00Síť lží: 3. díl (S06E03)02:00Osobní kamery pro policii: Na číhané (S02E17)03:00Osobní kamery pro policii: Bojuj, nebo běž (S02E20)04:00Americké monstrum: Tělesný typ (S05E03)05:00Americké monstrum: Románek ze Staten Island (S05E04)
05:30Má bláznivá italská svatba: Maria Pia a Luigi (S01E01)06:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Lizzie M. (S04E04)07:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Lisa T. (S04E05)08:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Příběh Bethany P. (S04E06)09:00Sestry manželky: Svatba Christine a Davida: 2. díl (S11E02)10:00Faktické rodiny: 1. díl (S01E01)11:00Má okázalá americká cikánská svatba: Díl 6 (S04E06)12:00Má okázalá americká cikánská svatba: Cikánské kletby a svatební veselí (S04E03)13:00Má okázalá americká cikánská svatba: Vzal jsem si svou chůvu... (S04E05)14:00Jak si vybrat správné šaty: Lancashire: Zapomeň na tradice (S01E04)15:00Jak si vybrat správné šaty: Lancashire: Velká osobnost hledá odpovídající šaty (S01E05)16:00Velká nevěra: 25. díl (S02E25)16:30Velká nevěra: 26. díl (S02E26)17:00Velká nevěra: 27. díl (S02E27)17:30Velká nevěra: 28. díl (S02E28)18:00Velká nevěra: 25. díl (S03E25)18:30Velká nevěra: 26. díl (S03E26)19:00Velká nevěra: 27. díl (S03E27)19:30Velká nevěra: 28. díl (S03E28)20:00Jak si vybrat správné šaty: Nejlepší známky ve všech oblastech (S21E02)21:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Narozeniny a nuda pláže (S05E05)22:00Najdi mi protějšek v zahraničí: Prolistovat svou knihu (S01E05)23:00Má nadměrná kůže: Antonia a Natasha (S03E02)01:00Přeprodeje El Moussaových: Přeprodej v rodinném stylu (S01E06)02:00Sestry manželky: Hodit ručník do ringu (S11E24)02:50Ty, já a ex: 7. díl (S02E07)03:40Beďarová doktorka: Moje třetí oko (S03E12)04:30Má okázalá americká cikánská svatba: Díl 6 (S04E06)
06:00Má pekelná kočka: Kočky, přátelství či nevraživost? (S07E09)06:50Má pekelná kočka: 3. díl (S08E03)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)08:30Vymřeli či žijí: Newfoundlandský bílý vlk (S01E02)09:25Jak to zvířata dokážou: 17. díl (S01E17)09:53Jak to zvířata dokážou: 18. díl (S01E18)10:20Má pekelná kočka: Hrůzná kočka (S08E10)11:15Zákon v Texasu: 10. díl (S06E10)12:10Akvária na míru: Akvárium pro Kurta Busche (S08E10)13:05Pitbulové a propuštění trestanci: Nová kapitola (S09E19)14:00Dobrovolní zachránci: Zátah na množírnu psů (S01E01)15:00Veterinární policie Houston: Pes ze skládky (S09E02)16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Příběh o aligátorovi (S06E02)19:00Amanda zachraňuje: Amandini stopující psi (S01E02)20:00Zoltan, vlčí muž: 1. díl (S01E01)21:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S04E01)22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)23:00Veterinární policie Houston: Nádor (S17E03)01:30Amanda zachraňuje: Amandini stopující psi (S01E02)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda (S01E01)03:00Drsná spravedlnost: To nejsou medvídci na hraní (S02E01)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)04:30Vymřeli či žijí: Floridský černý vlk (S01E03)05:15Amanda zachraňuje: Amandini stopující psi (S01E02)
00:10Caren Miosga01:10PULS Open Air 2023 - Best of 1 mit Edwin Rosen, PANTHA, Dilla und Ennio02:10PULS Open Air 2023 - Best of 2 mit Alli Neumann, Lie Ning und 0109903:10Startrampe COVERED - Diana Goldberg und Damona03:35Startrampe COVERED - Kasi und Zimmer9004:00Startrampe - Unterwegs mit Ennio und Paula Hartmann04:30Startrampe - Unterwegs mit Lie Ning und Ätna05:00Erlebnisreisen: Thailand - Film von Valentin Rahmel, Benjamin Gelhaar05:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD06:00nano - Die Welt von morgen06:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Alpenpanorama07:30ZIB07:33Alpenpanorama08:00ZIB08:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD08:45nano - Die Welt von morgen09:20Ein Jahr auf Kihnu in Estland - Leben zwischen Leichtigkeit und Schwermut10:00Finnland - Sommer auf der Seenplatte - Film von André Schäfer und Markus Augé10:45Hessen à la carte - Es schmeckt nach Frühling11:15Servicezeit11:45Englische Gärten in Frauenhand - Auf Entdeckungsreise mit Biogärtner Karl Ploberger12:10Radioaktive Wölfe - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:55Mit Wölfen unter einer Decke (1/3) - Ernstbrunn - Montana und zurück13:40Mit Wölfen unter einer Decke (2/3) - Sechs Welpen und ein Todesfall14:25Mit Wölfen unter einer Decke (3/3) - Im Rudel geht es rund15:15Wildes Shetland15:55Wildnis, Whisky, Highlands - Schottlands Quell des Lebens - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"16:40Shannon - Geheimnisvoller Fluss im Herzen Irlands - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"17:30nano - Die Welt von morgen18:00heute18:183sat-Wetter18:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD19:00Tagesschau19:15Tödliche Geheimnisse - Das Versprechen - Fernsehfilm, Deutschland 202020:40kinokino - Das Filmmagazin21:00ZIB 221:25Mauerkinder - Die 60er Jahre in Berlin - Film von Karin Reiss22:10Kultauto Wartburg Von Zweitaktduft und Schrauberlust - Film von Steffi Peltzer-Büssow22:55Alzheimer mit 56 – Das Familienleben nach der Diagnose - Reportage von Magnus Renggli23:3010 vor 1023:55Hart aber fair
00:20The Sinner - Teil 1 S2E101:05The Good Doctor - Der letzte Tag S2E101:50Station 19 - Genesung S2E102:30Station 19 - Unter der Oberfläche S2E203:10All American - Alte Wunden S2E403:50All American - Der Hilfeschrei S2E504:30Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule - Spektakel S2E1105:00ZIB Zack Mini05:05Wickie und die starken Männer - Reingefallen Bullermann S4E905:25Ein lustiges Hundeleben - Die große Talentshow / Das Schlummerschnarchschlafspektakel S1E305:50Baumhausdetektive - Der Fall mit dem falschen Chamäleon S1E1906:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Mitternachts im Märchenmoor06:30ABC Bär Lied06:35Schmatzo06:50ZIB Zack Mini06:55Hör mal, wer da hämmert - Wilsons Nichte S7E607:20Hör mal, wer da hämmert - Heimliche Leidenschaft S7E707:40Scrubs - Die Anfänger - Meine Regeln S3E1008:00Modern Family - Phils Haus ist einfach zu sexy S7E708:25Modern Family - Räum deine Ramsch-Schublade auf S7E808:45Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten09:30Q1 Ein Hinweis ist falsch10:10Was gibt es Neues? S202110:55Soko Donau - 3,2,1...Mord S12E1611:40Soko Donau - Ich sehe was, was du nicht siehst S13E112:20Monk - Mr. Monk und Natalie gehen getrennte Wege? S7E313:05Monk - Mr. Monk steigt in den Ring S7E413:45Monk - Mr. Monk geht unter S7E514:25Monk - Mr. Monk und die Liebe auf den ersten Blick S7E615:10ZIB Flash15:15Soko Donau - Grenzfall S13E216:00Soko Donau - Die Entscheidung S13E316:45ZIB Flash16:51Wetter16:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten17:45Q1 Ein Hinweis ist falsch18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:02ZIB Magazin19:15Soko Linz - Get rich quick S3E320:05Soko Kitzbühel - Home Invasion S20E120:50ZIB Flash21:00Willkommen Österreich mit Stermann & amp; Grissemann S202422:00Pratersterne S202222:30Reiseckers Reisen - Berlin (Deutschland) Teil 223:00ZIB 323:15Shameless - Adios Gringos S10E6
00:30Die Millionenshow S202401:20Thema02:05kulturMontag03:05Der größte Erzähler ist das Licht - Der Schriftsteller Christoph Ransmayr03:35Silvia kocht03:55Seitenblicke04:00Studio 204:55konkret05:15Wetter-Panorama und Programmvorschau05:30Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Guten Morgen Österreich07:30ZIB07:33Guten Morgen Österreich08:00ZIB08:10Fit mit Philipp08:27Wetter-Panorama08:30Silvia kocht08:55Um Himmels Willen - Ratespiel S3E709:45Bewusst Gesund - Das Magazin10:10Bürgeranwalt11:00Thema11:45Seitenblicke11:50Wetterschau12:00ZIB12:18Wetter12:20Aktuell nach eins13:00Silvia kocht13:25Sturm der Liebe - Teil 422114:15Die Rosenheim-Cops - Ausgetanzt S13E615:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Der schrecklichste Tag in meinem Leben15:57Bundesland heute kompakt16:00ZIB16:05Aktuell nach fünf16:30Studio 217:30konkret17:51infos & amp; tipps17:57Bundesland heute Service18:00Bundesland heute18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:05Seitenblicke19:15Universum - Musik liegt in der Luft - Attenboroughs lautstarke Tiere20:05Report21:00ZIB 221:25Euromillionen21:35kreuz und quer - Hildegard von Bingen und die Macht der Frauen22:20kreuz und quer - Reinigung von innen - Fasten in den Religionen23:15Die Heilerin
00:10ORF III Themenmontag - Türkei - Urlaubsparadies in der Krise?00:55ORF III Themenmontag - Alptraum Alpen - der Massentourismus und die Berge01:45ORF III Themenmontag - Kreuzfahrtriese Aida - die Insider02:30ORF III Themenmontag - Kreuzfahrt - Was Sie besser nicht wissen wollen03:20ORF III Themenmontag - Türkei - Urlaubsparadies in der Krise?04:05ORF III Themenmontag - Alptraum Alpen - der Massentourismus und die Berge04:55Kult.reloaded - Comedy Express - Folge 705:35Kultur Heute06:00WETTER/INFO07:25Heimat Fremde Heimat07:55Orientierung08:30ORF III AKTUELL12:00Landleben - Am Attersee12:35Expeditionen - Natur im Garten - Die Katze auf dem heißen Dach (2/3)13:35Expeditionen - Natur im Garten - Raum für den Gartentraum (3/3)14:35Expeditionen - Unsere Alpen: Mythen der Alpen15:30Land der Berge - Fürst der Berge: Der Schafberg im Salzkammergut16:20Expeditionen - Inn - Der grüne Fluss aus den Alpen17:15Dinner für Zwei - Martin Leutgeb & amp; Aida Loos17:50Dinner für Zwei - Gerald Pichowetz & amp; Caroline Athanasiadis18:18ORF III AKTUELL am Abend18:25Nachrichten in Einfacher Sprache18:30Österreich Heute - Das Magazin18:45Kultur Heute19:15Erbe Österreich - Sauberes Wien - (Um-)Weltstadt im Wandel20:05Erbe Österreich - Wienerwald - Habsburgs grüne Sünde20:55Erbe Österreich - Die Wiener Müllabfuhr – Wie alles begann21:45erLesen22:20Erbe Österreich - Sauberes Wien - (Um-)Weltstadt im Wandel23:05Erbe Österreich - Wienerwald - Habsburgs grüne Sünde23:55Erbe Österreich - Die Wiener Müllabfuhr – Wie alles begann
00:15FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Damen, Highlights aus Vikersund01:15IBU Biathlon Weltcup 2023/2024 Massenstart Herren, Highlights aus Canmore02:00ACSL Basketball Final Four, Highlights aus Stadthalle04:00Freestyle Weltcup 2023/2024 Skicross, Highlights aus Veysonnaz05:00Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien05:17Silent Sports + - Skispringen 4-Schanzen Finale Bischofshofen 202405:39Silent Sports + - Ski Alpin Abfahrt Damen Zauchensee 202406:01Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Lead Finale Damen & amp; Herren 202306:22Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 506:40Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 607:00Yoga Magazin - Folge 17307:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 5508:00Tischtennis Bundesliga Damen 10. Runde: Linz AG Froschberg - Kufstein, Highlights aus Linz10:00Snowboard Weltcup 2023/2024 Snowboardcross, Highlights aus Montafon11:00Sport 2011:15Fußball Frauen Bundesliga 10. Runde: spusu SKN St.Pölten - Austria Wien, Highlights aus St.Pölten12:15FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Damen, Highlights aus Vikersund13:15IBU Biathlon Weltcup 2023/2024 Massenstart Herren, Highlights aus Canmore14:00ACSL Basketball Final Four, Highlights aus Stadthalle16:00Freestyle Weltcup 2023/2024 Skicross, Highlights aus Veysonnaz17:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 10km klassisch Herren, Highlights aus Falun17:35Funsport18:00Sportbild18:30Outdoor Sports Show 2024 - Folge 319:00Sport 2019:15Handball Herren EM 2024: Hauptrunde: Österreich - Ungarn aus Köln20:45Handball Herren EM 2024: Hauptrunde: Deutschland - Österreich aus Köln22:15Fußball Bundesliga - 23. Runde, Highlights vom Samstag22:45Fußball Bundesliga - 23. Runde, Highlights vom Sonntag23:15Sport 2023:30Tischtennis Bundesliga Damen 10. Runde: Linz AG Froschberg - Kufstein, Highlights aus Linz
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Sněhové zpravodajství19:56Branky, body, vteřiny20:07Fokus Václava Moravce22:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2401:34Události v regionech02:00Zprávy02:10Studio ČT2403:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:30Házená02:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen02:30Tenis, WTA 250, sestřih, Austin03:00Box04:30Box06:00Tenis, WTA 250, sestřih, Austin06:30Box07:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín07:30Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska08:00Televizní nákupy09:00Fotbal11:00Televizní nákupy12:00Fotbal13:00Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie13:30Box16:15Lední hokej18:45Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 24. kolo19:15Fotbal20:00Lední hokej22:30Poker23:30Lední hokej
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00Máša a Medvěd05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Úsvit Croodsových08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie: Skipper a její velké dobrodružství při hlídání dětí10:40Máša a Medvěd10:50Máša a Medvěd11:00Spirit volnost nadevše11:30Spirit volnost nadevše12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Úsvit Croodsových20:00NEKONEČNÉ VÁNOCE20:50The Owl & amp; Co.21:00Barbie - Na to jsou potřeba dva21:30Barbie a dotek kouzla22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:05Motorismus: Svět motorů05:35Sokolský zpravodaj05:45Branky, body, vteřiny06:00Horská kola: Absa Cape Epic06:30Volejbalový magazín06:45PanoramaL07:15BBV po 25 letech07:30Horská kola: Absa Cape EpicL12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Běžkotoulky13:05Sokolský zpravodaj13:15Lety na lyžích: SP Norsko15:30Olympiáda dětí a mládeže 202416:05Florbal: Livesport Superliga - play offL18:25Milan Nový18:40Hokej: Play off Tipsport extraligyL22:05Fotbal: TCL V Repre23:10Horská kola: Absa Cape Epic23:40Branky, body, vteřiny23:55Florbal: Livesport Superliga - play off02:15Olympiáda dětí a mládeže 202402:45Sokolský zpravodaj03:00Branky, body, vteřiny03:10Lety na lyžích: SP Norsko
05:00Skoky na lyžích05:30Skoky na lyžích06:00Skoky na lyžích06:30Snooker07:30Snooker10:30Biatlon11:00Biatlon11:30Alpské lyžování12:00Alpské lyžování12:30Snooker15:30Biatlon16:00Biatlon16:30Běžecké lyžování17:00Běžecké lyžování17:30Alpské lyžování18:00Cyklistika18:30Cyklistika19:00Snooker21:00Formule22:00Cyklistika23:00Surfing00:00Snooker01:30Skoky na lyžích02:00Běžecké lyžování02:30Běžecké lyžování03:00Závěr vysílání
04:00Cyklistika05:00Snooker06:30Alpské lyžování07:00Alpské lyžování07:30Běžecké lyžování08:00Běžecké lyžování08:30Cyklistika09:30Šerm10:30Cyklistika11:30Cyklistika12:30Skoky na lyžích13:00Skoky na lyžích13:30Skoky na lyžích14:00Cyklistika15:00Cyklistika16:45Alpské lyžování17:30Snooker19:00Cyklistika19:30Cyklistika20:00Běžecké lyžování20:30Běžecké lyžování21:00Alpské lyžování21:30Alpské lyžování22:00Snooker00:00Cyklistika01:00Cyklistika01:30Snooker03:00Závěr vysílání
05:00Skoky na lyžích05:30Skoky na lyžích06:00Skoky na lyžích06:30Snooker07:30Snooker10:30Biatlon11:00Biatlon11:30Alpské lyžování12:00Alpské lyžování12:30Snooker15:30Biatlon16:00Biatlon16:30Běžecké lyžování17:00Běžecké lyžování17:30Alpské lyžování18:00Cyklistika18:30Cyklistika19:00Snooker21:00Formule22:00Cyklistika23:00Surfing00:00Snooker01:30Skoky na lyžích02:00Běžecké lyžování02:30Běžecké lyžování03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar VII.13:30Totalcar I.14:00Lovci pokladů III.15:00Lovci pokladů III.16:00Hvězdná brána: Atlantida III.16:55Hvězdná brána: Atlantida III.17:55Tým SEAL18:55Tým SEAL19:55Lovci pokladů III.20:55Lovci pokladů III.21:55Tým SEAL22:55Tým SEAL23:55Hvězdná brána: Atlantida III.00:50Hvězdná brána: Atlantida III.01:50K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:25Totalcar V.04:00Teleshop
07:00Totalcar II.07:40Castle I.08:30Castle I.09:25Profil zločinu V.10:25Profil zločinu VI.11:40Castle I.12:40Castle I.13:30Macgyver I.14:25Macgyver I.15:25Bones Xi.16:20Csi Iii.17:15Castle I.18:05Castle I.19:05Macgyver I.20:00Macgyver I.21:00Bones Viii.21:55Bones Viii.22:55Námořní vyšetřovací služba XVI.23:50Macgyver I.00:45Macgyver I.01:45Bones Viii.02:30Bones Viii.03:10Csi: Vegas Ii.04:00Teleshop
06:10Green 25 X.06:45Hvězdná brána: Atlantida I.07:40S.w.a.t. Vi.08:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.10:25Lovci pokladů II.11:25Ten, kdo tě chrání III.12:20Ten, kdo tě chrání III.13:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:10Hvězdná brána V.16:05Hvězdná brána V.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05S.w.a.t. Vi.19:00Lovci pokladů II.20:00Dr. House V.21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.22:50Děti Anakondy00:45Macgyver I.01:45MacGyver II.02:25Strážce pořádku V.03:10Strážce pořádku V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Little House On The Prairie I.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland II.14:25Ranč Heartland II.15:25Brousko Ii.16:30Little House On The Prairie I.17:35Divoké včely I.18:35Brousko Ii.19:40Brousko Ii.20:50Ranč Heartland II.21:50Ranč Heartland II.22:50Little House On The Prairie I.23:50Divoké včely I.00:50Ranč Heartland II.01:50Ranč Heartland II.02:35Brousko Ii.03:25Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:55Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga01:25RBG - Ein Leben für die Gerechtigkeit03:00Marokko von oben04:20Unantastbar - Der Fall Harvey Weinstein06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:55Das kleine Rentier und sein erstes Weihnachten07:50Meeresschildkröten - Eine ungewisse Zukunft08:45Die Mutter aller Lügen10:25Marokko von oben11:50Unantastbar - Der Fall Harvey Weinstein13:30Wer erlegt den Dachs? - Die Jagd auf Bernard Hinault14:50Indien entdecken mit Bettany Hughes15:40Indien entdecken mit Bettany Hughes16:35Die schönsten Zugreisen der Welt17:20Der Fall Bill Cosby18:25Das Great Barrier Reef - Schatzkiste der Natur19:15Schlangen - Wahrheit und Mythos20:15Die wunderliche Welt von Madagaskar21:10Das Elefantenkrankenhaus22:00Das Elefantenkrankenhaus22:50Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen23:35Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35Justice - Die Justizreportage01:15Seitenwechsel - Die Welt mit anderen Augen sehen02:10CSI: Miami02:55CSI: Miami03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Miss Merkel - Ein Uckermark-Krimi22:15RTL Direkt22:35Extra - Das RTL Magazin
00:05Anwälte der Toten - Im Kopf des Mörders00:50CSI: Cyber01:30Im Namen des Gesetzes02:20Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Miami03:50CSI: Miami04:30Rae Carruth: Ein Football-Star als Killer05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05Michael Skakel: Killer aus dem Kennedy-Clan08:35CSI: New York09:20CSI: New York10:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:50Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Crossing Jordan - Pathologin mit Profil14:05Crossing Jordan - Pathologin mit Profil14:55Crossing Jordan - Pathologin mit Profil15:40CSI: Cyber16:25CSI: Miami17:10CSI: Miami17:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:40Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Cyber20:15Dark Winds - Der Wind des Bösen21:00Bring on the Dancing Horses - Die Killerin vor der Tür21:30Bring on the Dancing Horses - Die Killerin vor der Tür22:00Partisan - Farm des Bösen22:50Das Fahle Pferd23:40M - Eine Stadt sucht einen Mörder
00:30Eva Longorias Mexiko01:10Einfach kochen mit Mary01:35Einfach kochen mit Mary01:55Herr Raue reist! So schmeckt die Welt02:50Zwischen Tüll und Tränen03:354 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap11:00Die Beet-Brüder12:35Mit Gebäck im Gepäck - um die Welt mit Paul Hollywood13:00Jamie At Home13:30Jamies 30 Minuten Menüs13:55Jamies 30 Minuten Menüs14:30Eva Longorias Mexiko15:15Einfach kochen mit Mary15:40Einfach kochen mit Mary16:05Herr Raue reist! So schmeckt die Welt17:00Shopping Queen17:50Zwischen Tüll und Tränen18:40Nigella - Kochen, essen, leben19:15Jamie At Home19:45Jamies 30 Minuten Menüs20:15Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!21:10Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!22:00Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!22:50Das perfekte Dinner23:45Zwischen Tüll und Tränen
00:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:45Teleshopping03:50Recht & amp; Ordnung04:10Recht & amp; Ordnung04:30Schneller als die Polizei erlaubt04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:20Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:00Schneller als die Polizei erlaubt06:30Law & amp; Order07:15Law & amp; Order08:10Burn Notice08:55Burn Notice09:35Burn Notice10:30Matlock11:25Matlock12:25Renegade - Gnadenlose Jagd13:15Renegade - Gnadenlose Jagd14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alf16:10Alf16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Surrogates - Mein zweites Ich21:5012 Monkeys
00:35McLeods Töchter01:20Heartland - Paradies für Pferde02:05Buffy - Im Bann der Dämonen02:50Alles was zählt Classics03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Herz über Kopf04:45Herz über Kopf05:10Herz über Kopf05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:10Alles was zählt15:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:10Dating Naked17:00Dating Naked17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Nachtschwestern21:10Club der roten Bänder22:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Nachtschwestern
00:35Hinter Gittern - Der Frauenknast01:20Hinter Gittern - Der Frauenknast02:05Teleshopping03:05Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:40Das Familiengericht06:25Das Familiengericht07:05Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:55Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Law & amp; Order: Special Victims Unit21:00Law & amp; Order: Special Victims Unit21:50Law & amp; Order: Special Victims Unit22:40Law & amp; Order: Special Victims Unit23:20Law & amp; Order: Special Victims Unit
00:50Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland05:50Die Oktonauten06:05CoComelon06:10Billy - Der Cowboy Hamster06:20Billy - Der Cowboy Hamster06:30Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Super Wings08:05Super Wings08:25Batwheels08:35Batwheels08:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:20Hello Kitty: Super Style!09:30Hello Kitty: Super Style!09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:25Voll zu spät!10:55Grizzy & amp; die Lemminge11:20Barbie - Ein verborgener Zauber11:50Barbie - Ein verborgener Zauber12:15DreamZzz12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Agent 20315:05Voll zu spät!15:25Voll zu spät!15:40Ninjago - Aufstieg der Drachen16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:45Woozle - Die Serie16:55Woozle Goozle17:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew17:50Rubble & amp; Crew18:10SpongeBob Schwammkopf18:20SpongeBob Schwammkopf18:30Willkommen bei den Louds19:00ALVINNN!!! und die Chipmunks19:20ALVINNN!!! und die Chipmunks19:40ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Hawaii für Zwei - Wenn Liebe surfen lernt21:55Eine Prise Portugal23:35Rizzoli & amp; Isles
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Die Oktonauten auf dem Festland06:50Die Oktonauten07:05CoComelon07:10Billy - Der Cowboy Hamster07:20Billy - Der Cowboy Hamster07:30Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:55Super Wings09:05Super Wings09:25Batwheels09:35Batwheels09:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:20Hello Kitty: Super Style!10:30Hello Kitty: Super Style!10:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:25Voll zu spät!11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Barbie - Ein verborgener Zauber12:50Barbie - Ein verborgener Zauber13:15DreamZzz13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:40SpongeBob Schwammkopf14:50SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Agent 20316:05Voll zu spät!16:25Voll zu spät!16:40Ninjago - Aufstieg der Drachen17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:45Woozle - Die Serie17:55Woozle Goozle18:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:40Rubble & amp; Crew18:50Rubble & amp; Crew19:10SpongeBob Schwammkopf19:20SpongeBob Schwammkopf19:30Willkommen bei den Louds20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:20ALVINNN!!! und die Chipmunks20:40ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten00:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05CSI: NY05:50CSI: NY06:35CSI: NY07:30CSI: Den Tätern auf der Spur08:25CSI: Den Tätern auf der Spur09:20CSI: Den Tätern auf der Spur10:10CSI: Miami11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami12:55vox nachrichten13:00Zwischen Tüll und Tränen14:00Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Herz an Bord - Frisch verliebt auf hoher See22:15Hot oder Schrott - Die Allestester
00:00Rizzoli & amp; Isles00:40Rizzoli & amp; Isles01:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände01:55Teleshopping05:00Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:40Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:10Verklag mich doch!07:20Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:30Verklag mich doch!10:35Verklag mich doch!11:35Verklag mich doch!13:35Verklag mich doch!14:50Im Namen des Gesetzes15:50Law & amp; Order16:45Law & amp; Order17:40Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Bones - Die Knochenjägerin21:05Bones - Die Knochenjägerin22:05Bones - Die Knochenjägerin23:55Bones - Die Knochenjägerin
00:15Jednohubky00:30Šéfkuchařka Mary00:50Jamieho středomořské vaření01:40Mary se nedá vyvést z míry02:00Programové tipy06:00Koláče a nákypy07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Luxus za pár korun08:30Pepeho zdravá kuchyňa09:00Mistrovské pečení - Nový Zéland10:00Mistrovské pečení11:15Jednohubky11:30Šéfkuchařka Mary12:00Jamieho středomořské vaření13:00Koláče a nákypy14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Luxus za pár korun15:30Pepeho zdravá kuchyňa16:00Mistrovské pečení - Nový Zéland17:00Mistrovské pečení18:15Jednohubky18:30Šéfkuchařka Mary19:00Jamieho středomořské vaření20:00Koláče a nákypy21:00Hodný kuchař, zlý kuchař21:30Hodný kuchař, zlý kuchař22:00Luxus za pár korun22:30Pepeho zdravá kuchyňa23:00Mistrovské pečení
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (81)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (82)06:55Blue (121)07:05Blue (122)07:10Blue (123)07:25Blue (124)07:30Blue (125)07:40Blue (126)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (9)08:25Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (23)08:55MICKEYHO KLUBÍK (83)09:25MICKEYHO KLUBÍK (91)10:50Greenovi ve velkoměstě (79)11:20Greenovi ve velkoměstě (81)11:50Hailey jde na to! (10)12:20Hailey jde na to! (11)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (99)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)13:50Poloviční superhrdinové (17)14:20Poloviční superhrdinové (18)14:45Duch a Molly (25)15:15Duch a Molly (28)15:45Blue (45)15:50Blue (46)16:00Blue (47)16:05Blue (48)16:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (128)16:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (129)17:20Hailey jde na to! (11)17:50Hailey jde na to! (12)18:20Greenovi ve velkoměstě (81)18:45Greenovi ve velkoměstě (82)19:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (63)19:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (68)20:15Záporáci z Valley View (32)20:45Jessie (8)21:10Jessie (15)21:40Táborníci z Kikiwaka (125)22:10Táborníci z Kikiwaka (126)22:40U Raven Doma (97)23:10U Raven Doma (98)23:40Záporáci z Valley View (24)24:00Záporáci z Valley View (25)24:25Ghostforce (23)24:50Ghostforce (24)25:10Tým Tiki (13)25:35Tým Tiki (14)25:55Tým Tiki (15)26:15Anna mezi obojživelníky (5)26:40Anna mezi obojživelníky (6)27:00Anna mezi obojživelníky (7)27:25Ghostforce (7)27:45Ghostforce (8)28:05Pyžamasky (4)28:30Pyžamasky (5)28:55Dalmatinská 101 (3)29:15Dalmatinská 101 (4)29:35Kluk Holka atd. (31)29:45Kluk Holka atd. (32)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey\'s Monster Musical ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (4)11:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)11:15Alice\'s Wonderland Bakery S2 Splits (2)11:30Mickey Mouse Funhouse (1)11:45Mickey Mouse Funhouse (2)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)15:45Alice\'s Wonderland Bakery S2 Splits (2)16:00Mickey Mouse Funhouse (1)16:15Mickey Mouse Funhouse (2)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:15Alice\'s Wonderland Bakery S2 Splits (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)22:45Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)
06:00Kuchyně: Léto po celý rok (S14E07)06:45Giadina domácí kuchyně: Italské Vánoce (S07E10)07:10Jarní cukrářská soutěž: Všude samé plody (S04E05)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Nelelkuj tady! (S23E11)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Budeme tě soudit (S23E12)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Kreolské pokrmy, salámy a palačinky (S25E03)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Hospodská strava (S25E04)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Odvetné utkání (S11E05)10:10Vyřazeni: Ingredience podle diváků (S23E10)10:55Průkopnice: Odpolední čaj (S14E01)11:17Průkopnice: Pár, který spolu vaří (S14E07)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Ztraceno v kvásku (S01E01)12:25Bitva desetiletí: Čas na oběd (S01E08)13:10Ciao dům: Toskánská možnost nápravy (S01E07)13:55Dětská cukrářská soutěž: 4. díl (S11E04)14:40Dívka na farmě: Železné výročí (S07E08)15:02Dívka na farmě: Máma ze středozápadu (S07E09)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Phoenix (S08E11)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Las Vegas (S08E12)16:10Velikonoční výzva: Vaječné dobrodružství (S01E05)17:00Přepadení v supermarketu: Problémy s třívrstvými jídly (S02E11)17:50Kuchařský souboj s celebritou: Nemožný pštrosí úkol (S02E03)18:15Kuchařský souboj s celebritou: Rajčata, rajčata! (S02E01)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Odvetné utkání (S11E05)19:25Vyřazeni: Ingredience podle diváků (S23E10)20:10Průkopnice: Odpolední čaj (S14E01)20:32Průkopnice: Pár, který spolu vaří (S14E07)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Ztraceno v kvásku (S01E01)21:40Dětská cukrářská soutěž: 4. díl (S11E04)22:25Dívka na farmě: Železné výročí (S07E08)22:47Dívka na farmě: Máma ze středozápadu (S07E09)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Phoenix (S08E11)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Las Vegas (S08E12)23:55Velikonoční výzva: Vaječné dobrodružství (S01E05)01:25Jarní cukrářská soutěž: Všude samé plody (S04E05)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Nelelkuj tady! (S23E11)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Budeme tě soudit (S23E12)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Kreolské pokrmy, salámy a palačinky (S25E03)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Hospodská strava (S25E04)03:40Buddy versus Duff: Svatební války (S01E04)04:25Buddy versus Duff: Donuty a magie (S01E05)05:10Buddy versus Duff: Velké finále (S01E06)
06:00Aljašský trojúhelník: Tajemství hory Hayes (S01E01)07:00Jak pára nad hrncem: Pátrání po letu č. MH370 (S01E01)08:00Neobjasněná akta NASA: 1. díl (S01E01)09:00Pátrání po yettim: Tanec s yettim (S02E26)10:00Záhady muzeí: Koule plná záhad a další (S23E01)11:00Neobjasněná akta NASA: Život v pekle (S02E01)12:00Spřízněné duše (duchové): Odkaz Lizzie Bordenové (S02E03)13:00Aljašský trojúhelník: Ztracený Douglas (S01E03)14:00Jak pára nad hrncem: Atlantida: ztracené důkazy (S01E02)15:00Neobjasněná akta NASA: Mimozemský smrtící paprsek (S01E02)16:00Pátrání po yettim: Yetti a zrzek (S02E27)17:00Záhady muzeí: Prezidentská předtucha (S23E03)18:00Neobjasněná akta NASA: Přísně tajná hrůza (S02E02)19:00Spřízněné duše (duchové): Škrtič (S02E04)20:00Ústav duchů: Missourská státní věznice (S03E03)21:00Paranormální jevy s Nickem Groffem: Panství Malvern (S02E05)22:00Paranormální akta: Nebezpeční příbuzní - Louisville, Kentucky (S08E09)23:00Horské příšery: Vlčí muž z okresu Wolfe (S01E01)01:00Aljašský trojúhelník: Ostrov bigfoota (S02E02)02:00Brány do pekla: Pevnost William Henry (S02E03)03:00Odtajněné paranormální aktivity: Sledování bigfoota (S01E05)04:00Tyto lesy jsou prokleté: Hledal jsem vlkodlaka a snažilo se mě to zabít (S03E03)05:00Aljašský trojúhelník: Dinosaurus z Kodiaku (S02E03)
Zaujímavosti
Diese Seite nicht korrekt angezeigt, weil JavaScript nicht aktiviert ist! Um eine korrekte Darstellung ist notwendig, um ihn oder aktivieren. wiederum in den Browser.