TV program streda, 20. marec 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (52)10:40Dunaj, k vašim službám V. (17)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Monk VIII. (1)13:50Monk VIII. (2)14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (53)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:05Utajený šéf IV.23:40Dobre vedieť!00:50Monk VIII. (1)01:45Monk VIII. (2)02:25Policie Modrava III. (1)03:30Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:25C.S.I.: Kriminálka Miami V. (10,11)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vytoč môjho agenta (1/8)21:50Tomáš a Diana22:30Sedem23:30Súkromné očko II. (13)00:25Myšlienky vraha V. (23/23)01:25Riskuj!02:05Noviny TV JOJ02:55Nákupné maniačky03:50Bez servítky
03:25Doktor z hôr (36/45)04:15Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:10Autosalón05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Vulkány09:05Detektívi zo severu IV (4/16)10:05Doktor z hôr (37/45)11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:35Vulkány17:05Detektívi zo severu IV (5/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:40Góly-body-sekundy19:54Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3519:56Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:00Počasie20:10Voľby prezidenta 2024 - Predvolebná superdebata23:45Miesto zločinu České Budějovice (13/13)00:50Božie mlyny (3/6)01:45Božie mlyny (4/6)
06:00Druhý dych (33)06:40Rany z lásky (219)07:20Rany z lásky (220)08:20Krok za krokom II. (5)09:05Krok za krokom II. (6)09:50Chicago Fire IV. (23)10:55S hlavou v oblakoch (35)11:45S hlavou v oblakoch (36)12:55Chlapi neplačú IV. (78)14:10Nedodržaný sľub (73)15:15Nedodržaný sľub (74)16:00Rany z lásky (221)17:00Rany z lásky (222)18:00Chicago Fire V. (1)19:00Nedodržaný sľub (75)19:55Nedodržaný sľub (76)21:00Krok za krokom II. (7)21:30Krok za krokom II. (8)22:00Priatelia I. (9)22:35Priatelia I. (10)23:05New Amsterdam IV. (1)24:00Nedodržaný sľub (75)01:00Nedodržaný sľub (76)01:40S hlavou v oblakoch (35)02:25S hlavou v oblakoch (36)03:10Reflex03:45Smotánka04:45Adela show
04:40Bez servítky05:50Nákupné maniačky07:15Vojna skladov: Kanada II.07:45Majstri aukcií IV.08:20Ničivá sila prírody09:40Ničivá sila planéty (3)10:45Letecké katastrofy11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:25Vojna skladov: Kanada II. (18)13:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VI.14:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:15Moja mama varí lepšie ako tvoja17:20Letecké katastrofy18:25Geissenovci - Ťažký život milionárov VII.19:30Profesionáli VIII. (1/19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Honba na bin Ládina22:45Kód smrti00:45Profesionáli VIII. (1/19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:55Mafstory IV. (18)02:40Kinosála02:50Upratať, opraviť!03:35Vojna skladov: Kanada II.03:55Vojna skladov: Kanada II.04:20Majstri aukcií V.
06:00Zázračný miniateliér06:10Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Ronja, dcéra lúpežníka07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Laboda08:55Regina09:55Spomíname na Jozefa Kronera11:10Namiesto pamätí11:30Obedníček11:35Kremienok a Chocholúšik11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:15Bežkopotulky12:30Večera s Havranom14:15Dračí cisár a jeho ríša (1/2)15:00Ženy v nacistickom Nemecku (1/2)16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:35Kremienok a Chocholúšik18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Ronja, dcéra lúpežníka19:35Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II19:50Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Radosť zo života20:35Muž, ktorý vedel lietať20:55Obchod na korze22:55Kým kohút nezaspieva
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola09:40Světlonoš10:10Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli10:40Dynastie Nováků (4/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Písničky z jednoho města14:15Kočka není pes14:45Peče celá země15:55Zdravotní škola16:40Na cestě po severním Sulawesi17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Četnické humoresky (11/39)21:2513. komnata Zuzany Smatanové21:55Gejzír22:24Výsledky losování Šťastných 1022:25Occamova břitva23:50(Maigret)01:30AZ-kvíz01:55Podzámecká zahrada v Kroměříži02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: Sutana barvy khaki05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Bali, ostrov snů09:20Zázraky lidského génia II: Zlato10:15Mloci - vzor adaptability v přírodě11:10České stopy: Tajemství kamenného počítače12:10Divoká Austrálie: Klokaní království13:00Zvířata s kamerami: Austrálie13:50Počesku14:00Klamné operace 2. světové války (2/4)14:50Velké stroje zblízka: Obří rypadlo15:40Déšť známý i neznámý: Součást našeho života (2/3)16:30Televizní klub neslyšících17:00Z traktoru na svět se dívám17:55Skryté skvosty II. (2/10)18:20Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (1/6)19:15Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Kamera na cestách20:50Krajinou vína po Slovensku (3/6)21:20Fenomény dneška21:50Letecké katastrofy: Vyčkávací okruh22:40Dalgliesh II23:25Zázraky techniky V: Bluewaters Island00:15Hitler a korunovační klenoty Svaté říše římské01:05Svědkové času II. - Starověké Řecko: Řecké kolonie01:35Země plná glyfosátu02:00Medvěd na Smrku02:15Ztracené adresy: Tamovice02:35Stopy, fakta, tajemství: Bomba pro TGM03:00Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie03:30Babylon03:55Vírou ke svobodě04:20Příběhy železné opony: Zahrada plukovníka Hrušky04:35Sláma, les a školka
05:55Snídaně08:30Ulice (4662)09:30Jedna rodina (63)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (13)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (116)13:40Kriminálka Miami II (23)14:35Kriminálka Miami II (24)15:35Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4663)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III (6)23:40Kriminálka Miami II (23)00:40Kriminálka Miami II (24)01:40Specialisté (206)03:00Ulice (4663)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (116)04:45Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (118)07:35M*A*S*H (119)08:05M*A*S*H (120)08:40M*A*S*H (121)09:10ZOO (183)10:30Policie Hamburk VI (20)11:30Policie Hamburk VI (21)12:30Closer V (14)13:25Návrat komisaře Rexe X (9)14:25Policie v akci15:30Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda VI (5)21:40Show Jana Krause22:40Show Jana Krause23:40Ano, šéfe!00:45Policie v akci01:35Policie Hamburk VI (20)02:25Policie Hamburk VI (21)03:10Closer V (14)04:00Jak se staví sen04:45Jak se staví sen05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Autosalon.tv07:00Partička XXL08:10Plnej kotel08:45Top Gear VIII (8)09:45Top Gear IX (5)10:50Hvězdná brána IV (1)11:45Hvězdná brána IV (2)12:45Jak jsem poznal vaši matku IX (13)13:15Jak jsem poznal vaši matku IX (14)13:40Simpsonovi XIII (4)14:10Simpsonovi XIII (5)14:35Simpsonovi XIII (6)15:05Simpsonovi XIII (7)15:25Hvězdná brána IV (3)16:15Hvězdná brána IV (4)17:15Jak jsem poznal vaši matku IX (15)17:45Jak jsem poznal vaši matku IX (16)18:15Simpsonovi XIV (10)18:45Simpsonovi XIV (11)19:15Simpsonovi XIV (12)19:45Simpsonovi XIV (13)20:15Autosalon.tv21:25Bábovky a plechovky II22:10Brickleberry II (5)22:30Mezi COOLky II23:05Simpsonovi XIV (10)23:25Simpsonovi XIV (11)23:50Simpsonovi XIV (12)00:15Simpsonovi XIV (13)00:35Jak jsem poznal vaši matku IX (15)01:00Jak jsem poznal vaši matku IX (16)01:25Brickleberry II (3)01:45Top Gear IX (5)02:45Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (5)03:10Spravedlnost v krvi XII (8)03:55Spravedlnost v krvi XII (9)04:35Autosalon.tv05:25Příhody Bolka a Lolka
06:15Karolína, domácí kuchařka06:40Prostřeno!07:35Modrý kód (237)08:55Slunečná (80)10:20Prostřeno!11:00Ano, šéfe!12:10Rosamunde Pilcher14:05Doktor z hor: Nové příběhy XV (10)15:05Doktor z hor: Nové příběhy XV (11)16:00Ve hře je láska (80)17:00Ve hře je láska (81)17:55Doktor z hor: Nové příběhy XV (12)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XV (13)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (238)23:10ZOO (183)00:20Moje máma veterinářka II (1)01:10Moje máma veterinářka II (2)02:05Ve hře je láska (80)02:55Ve hře je láska (81)03:45Spoutaná láska IV (7)04:45Spoutaná láska IV (8)05:35Na zámku
04:108 Mile06:00Dcera nejlepšího kamaráda07:30Divoké vlny08:55Bídníci (2012)11:30Průměrňákovi V. (17): Procházka11:50Průměrňákovi V. (18): Smrad12:15Nejlepších sto let mého života13:40Tři Kristové15:25Kovboj Bebop17:20Bahno z Mississippi19:30Paní Davisová (5)20:30Paní Davisová (6)21:30Ztraceno v překladu23:10Larry, kroť se XII. (6)23:45Desperado01:30Karanténa smrti02:55Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové
06:00Alex Rider I.06:55Námořní vyšetřovací služba XVI.07:50Námořní vyšetřovací služba XVI.08:45Profil zločinu VI.09:50Profil zločinu VI.11:10Hvězdná brána: Atlantida II.12:05S.W.A.T. V.13:00Námořní vyšetřovací služba XVI.13:55Námořní vyšetřovací služba XVI.14:55Profil zločinu VI.16:15Profil zločinu VII.17:15S.W.A.T. V.18:10Hvězdná brána: Atlantida II.19:05Námořní vyšetřovací služba XVI.20:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00Tým SEAL V.21:55Tým SEAL V.22:50Návrat do života II.00:05Návrat do života II.01:05MacGyver II.01:50Macgyver Iii.02:30Nezvěstná II.03:10Nezvěstná II.03:55Zelenáč IV.04:35Zelenáč IV.05:20Totalcar VII.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Soudce Alexandr03:40Exkluziv Kateřiny Brožové04:20Ostříháno04:55Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:40Popelka17:55Nůžky, prosím!19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:30Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:25Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50TOP - Sérioví vrazi II.21:25Tajemství filmů a seriálů - Byl jednou jeden dům22:00Nikdo není perfektní23:30Poklad z půdy00:45ONA A ON01:30MOJE ZPRÁVY01:40VIP svět01:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:25Na plac!03:35Ostříháno04:10Konec vysílání
06:30Honba za nefritem07:00Záchranáři na dálnici 40108:00Záchranáři na dálnici 40108:55Australští zlatokopové09:55Australští zlatokopové10:50Záchrana vraků aut11:45Záchrana vraků aut12:35Honba za nefritem13:35Honba za nefritem14:30Honba za nefritem15:25Australští lovci humrů16:25Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:20Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Dřevo nad zlato21:55Záchrana vraků aut22:50Záchranáři na dálnici 40123:50Záchranáři na dálnici 40100:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:35Dřevo nad zlato03:20Záchrana vraků aut04:10Renovace rachotin05:00Renovace rachotin
06:05Prokleté rodokmeny06:30Starověký Egypt: Kroniky říše07:35Velkolepé stavby dávnověku08:40Válečné továrny09:352. světová válka - Bitvy o Evropu10:40Tajné zbraně II. světové války11:45Odhalené mumie12:40Místo činu: Starověk13:50Vražedná historie14:45Neobjasněná akta Egypta15:45Starověký Egypt: Kroniky říše16:50Velkolepé stavby dávnověku17:55Válečné továrny18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Tajné zbraně II. světové války21:00Znovuobjevení Číny22:15Znovuobjevení Číny23:20Rusko 1917: Odpočet k revoluci00:35Tajné zbraně II. světové války01:40Válečné továrny02:252. světová válka - Bitvy o Evropu03:20Znovuobjevení Číny04:15Znovuobjevení Číny05:10JFK: 24 hodin, které změnily svět
06:00Zoo Taronga06:45Zoo Taronga07:30Nejdivočejší přežití08:20Záchrana divokých zvířat v Malawi09:10Evropská divočina10:00Kouzelné hory v srdci Německa10:55Skotsko: Rok v divočině11:45Divoké Švýcarsko12:35Záchrana divokých zvířat v Malawi13:25Veterinář z Yorkshiru14:10Smrtící lovci15:00Patagonie: Tajný ráj na Zemi15:50Země z vesmíru16:45Roční období na planetě Zemi17:35Říční monstra18:25Australští lovci hadů18:50Australští lovci hadů19:15Smrtící lovci20:00Nemocnice pro slony20:45Záchrana divokých zvířat v Malawi21:35Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall22:25Záchranáři divokých zvířat: Austrálie23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:35Veterinář z Yorkshiru02:20Veterinář z Yorkshiru03:05Zoo Taronga03:55Veterinář z Yorkshiru04:40Veterinář z Yorkshiru05:25Divocí psi: Pravidla smečky
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:50Kredenc09:10Partička10:35Dva a pol chlapa I. (19)10:55Dva a pol chlapa I. (20)11:30M*A*S*H X. (22)11:50M*A*S*H XI. (1)12:30Dva a pol chlapa I. (21)12:55Dva a pol chlapa I. (22)13:15Teória veľkého tresku IX. (20)13:40Teória veľkého tresku IX. (21)14:05Teória veľkého tresku IX. (22)14:30Teória veľkého tresku IX. (23)14:55Teória veľkého tresku IX. (24)15:20Teória veľkého tresku X. (1)15:50Priatelia I. (7)16:20Priatelia I. (8)16:50Dva a pol chlapa I. (23)17:15Dva a pol chlapa I. (24)17:45M*A*S*H XI. (2)18:15M*A*S*H XI. (3)18:502 baby na mizine VI. (17)19:152 baby na mizine VI. (18)19:45Susedia20:30Život22:35Nákaza z hlbín00:30ŠPORTOVÉ NOVINY00:40Susedia01:15Susedia01:45Silvánovci03:35Susedia04:05Oggy a šváby04:50Bernieho dobrodružstvá05:05Zig a Sharko
06:00Teleráno08:20Reflex08:35Susedia09:10Susedia09:45Svokra10:45Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Svadba na prvý pohľad II.23:10Svadba na prvý pohľad - Stále spolu23:25FARMA00:20Sestričky III.01:15Aj múdry schybí02:00Partička03:30Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:20Vraždy v raji VIII. (6)06:10Vraždy v raji VIII. (7)07:00Špecialisti III. (16)07:50Slečna Marplová II. (4)09:20Kosti X. (19)10:05Kosti X. (20)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (5)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (6)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti X. (21)16:05Kosti X. (22)17:00Monk VIII. (1)18:00Monk VIII. (2)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (7)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (8)20:55Vraždy v raji VIII. (8)22:05Vraždy v raji IX. (1)23:15Kosti X. (21)00:15Kosti X. (22)00:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (7)01:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. (8)02:2011204:20Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (10)06:25Tom Gates II. (8)06:40Okido III. (16)06:55Maškrtné medvedie príbehy (14)07:00Maškrtné medvedie recepty (14)07:05Lloyd a muchy (40)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (20)07:45Mechamato (21) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (6)08:25Petronela Jabĺčková (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:35Odbodkovia I. (21)08:45Jojo, to vážne?! (5)08:55Babička, rozprávaj! (1/8)09:15Zvierací ochrancovia (45)09:35Plamienok a štvorkolky I. (19)10:00Strážcovia Trstinového mora (7)10:15Mia a čarovné ihrisko I. (1/24)10:25Mestská farma Lellobee (10, 11)10:30Digley a Dazey (23, 24)10:40Naše prasiatko (45, 46)10:45Moe a jeho šou I. (17)11:00Strašidielka (71, 72)11:05Štaflík a Špagetka (4)11:20Zvieratká (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)12:05Odbodkovia I. (21)12:20Bambuľko a Bulienka II. (6)12:30Barbapapa II. (22)12:40Medzi nami zvieratkami (22)12:45Máša a medveď V. (17)12:55Ekofaktor (2)13:10Knihy od Stonožky (9)13:20Fíha tralala (6)13:30Deti z farmy (51)13:45Volám sa Caillou V. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun II. (30)14:20Máša a medveď V. (18)14:35Zvieratká (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (14)15:00MalinyJamológia 2 (7)15:20Chrumka a Čipsík II. (1/20)15:35Bambuľko a Bulienka II. (7)15:45Angličanina (2)16:05Máša a medveď V. (19)16:20Caillouve nové dobrodružstvá V. (13)16:25Moe a jeho šou I. (18)16:45Tom Gates II. (9)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (21)17:30Knihy od Stonožky (10)17:45Štaflík a Špagetka (5)17:55Ovečka Shaun II. (30)18:05Lloyd a muchy (40)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (1/24)18:30Digley a Dazey (23)18:35Naše prasiatko (45)18:45Plamienok a štvorkolky I. (20/20)19:15Deti z farmy (51)19:30Zvierací ochrancovia (46)19:45Zoopark (1)20:05Strážcovia Trstinového mora (7)20:10Zvieratká (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (21) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (1/20)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (7)21:40Volám sa Caillou V. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (26/26) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti III. (1/13) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (53)23:00Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (8)23:50Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (16)00:20Zabi nudu! (26, 27, 28)00:35Knihy od Stonožky (9)00:45Fidlivareška (5)01:05MalinyJamológia 2 (7)01:20Zabi nudu! (26, 27)01:30Knihy od Stonožky (10)01:40Kikirikí (7, 8)01:50Sníček (2, 3, 4)02:15Knihy od Stonožky (10)02:25Rapotáčik (5)02:35Digley a Dazey (24)02:40Naše prasiatko (46)02:45Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky02:55Máša a medveď V. (18)03:05Sníček (2, 3, 4)03:30Rapotáčik (5)03:40Knihy od Stonožky (9)03:50Tom Gates II. (8)04:05Volám sa Caillou V. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (1)04:40Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (3)05:15Fidlivareška (3)05:35Mestská farma Lellobee (11)05:40Strašidielka (8)05:45Viking Vicky (53)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido III.07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky08:30Zvierací ochrancovia08:45Štaflík a Špagetka08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun II.09:55Odbodkovia III.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík II.10:55Čím chceš byť? 211:10Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:45Ťuki a mesto morčiat11:50Štaflík a Špagetka12:00Deti z farmy12:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:05O lúpežníkovi Rumcajsovi13:10Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Digley a Dazey13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia III.14:25O škriatkovi Racochejlovi14:35Jahôdka a jej kamaráti II. (ST) - skryté titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:25Ovečka Shaun II.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.16:00Robin Hood 216:10Čím chceš byť?16:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky II.17:10Zvierací ochrancovia17:25Tajomstvá Medovej doliny17:30100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa (ST) - skryté titulky17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:35Diagnóza: Vražda VI. (2,3)07:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:15Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:10Vraždy v Midsomeri XV. (4)11:35Diagnóza: Vražda VI. (4,5)14:00Dr. House IV. (15,16/16)15:55Vraždy v Midsomeri XV. (5)18:00Stratené duše V. (20,21)20:10Dr. House V. (1,2/24)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami V. (10,11)23:55Bad Cop: Zlý poliš (2)00:55Policajti v akcii (ST) - skryté titulky02:25Diaľnica peklom VII. (7)03:10Bad Cop: Zlý poliš (2)03:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:40Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky05:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:45Téma :2407:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;19:40Góly-body-sekundy19:50Téma :2420:10Voľby prezidenta 2024 - Predvolebná superdebata & amp;#34;N & amp;#34;23:40Svet :2400:15Občan za dverami00:45Správy RTVS z regiónov01:15Góly-body-sekundy01:30Ekonomika :2402:00Interview :24
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:50Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:55Góly–body–sekundy07:05Velikáni08:00Paralympijský magazín08:30Futbal - Highlighty La Ligy09:20Športové ozveny09:50Biatlon - Svetový pohár11:15Cyklopotulky11:25Biatlon - Svetový pohár12:55Šport :2413:25Futbal - Highlighty Niké ligy14:30O športe15:35Šport 202316:30Šport 2022: zostrihy17:00Olympijský magazín17:20Iná Liga17:50Niké - palubovka 202420:00Futbal - Magazín kvalifikácie ME 2024 (preview)20:50Futbal - Highlighty Serie A21:15Zjazdové lyžovanie - SP 2023/24 (15/26)22:20Góly–body–sekundy22:30Futbal - Highlighty Ligy majstrov22:55Futbal - Highlighty Ligy majstrov23:20Zjazdové lyžovanie - SP 2023/24 (17/26)00:20Atletika - Halové MS 202402:20Športové ozveny
06:00Nad krajinou06:05Velké putování Bolka a Lolka06:25M*A*S*H06:50Námořní vyšetřovací služba VII (4)07:30Námořní vyšetřovací služba VII (5)08:20Volání netvora: Příběh života10:25Výbuch bude v pět11:50Policajt v Beverly Hills I13:50Kempink 315:50Sexy 4017:50Policajt v Beverly Hills II20:00Peacemaker22:30Valachiho svědectví00:45Zabijákův osobní strážce02:40Angel Heart04:351890 (8)
06:10Receptář prima nápadů06:45Vychytávky Ládi Hrušky07:15Show Jana Krause08:05Slunečná (135)09:25Modrý kód (153)10:45Ano, šéfe!11:55Přístav II (3)13:10Slunečná (136)14:30Modrý kód (154)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (183)20:15Show Jana Krause21:20Polda VI (5)22:30Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:50Slunečná (135)02:50Modrý kód (153)03:40Přístav II (3)04:40Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Jak funguje vesmír V (8)06:50Přehrady na řece Verdon07:55Thajsko: Svátek barev (1)08:50Artemis I: Cesta na Měsíc09:50Norské domy snů VII (7)10:50Největší loupeže s Piercem Brosnanem (5)11:45Veterinář z Yorkshiru XI (6)12:45Pohotovost pro exotická zvířata IV (6)13:45Uvnitř pyramid (4)14:50Posvátná místa II (6)16:00Svět kouře a oceli (2)17:00Zapomenuté megastavby V (2)18:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (1)18:55V divočině s Bearem Gryllsem (7)20:00Po stopách divokých psů (1)21:05Zachyceno v pohybu (2)22:10Mistři bolesti II (3)23:10Přežili 2. světovou válku (4)00:00Těsné úniky 2. světové války (8)00:55Kolaborovali s nacisty (3)01:55Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (4)02:45Nevysvětlitelné záznamy III (8)03:30Nejbizarnější obyvatelé moří (3)04:25Záchrana zřícenin (4)05:10Prima SVĚT05:35Ptačí říše
05:05SSL Gold Cup05:30Walker, Texas Ranger II (21)06:15Strážci hranic: Austrálie XIV (1,2)07:00Mistři zastavárny XVII (20)07:25Mistři zastavárny XVIII (51)07:55Američtí sběratelé XVI (17)08:50Pomozte autům II (4)09:50Kobra 11 X (4,5)11:55Walker, Texas Ranger II (22)12:55Mistři aukcí V (13-16)14:45Mistři zastavárny XVIII (52,53)15:40Strážci hranic: Austrálie XIV (5,6)16:40Kobra 11 X (6,7)18:45Mistři aukcí V (17,18)19:35Mistři zastavárny XVIII (54,55)20:30Svět motorů (37)21:25Pomozte autům II (6)22:20Walker, Texas Ranger II (23)23:20Kobra 11 X (6,7)01:15Američtí sběratelé XVI (18)01:55Pomozte autům II (5)02:40Strážci hranic: Austrálie XIV (1,2)03:25Walker, Texas Ranger II (23)04:10Queen & amp; King of the Court #4
04:55Susedia (18)05:35Karate ovce (40-43)06:15Bakugan: Ozbrojená aliance (61)06:25Přátelé VII (21,22)07:20Průměrňákovi IV (19-22)09:10Malý Sheldon II (21, 22)10:00Malý Sheldon III (1, 2)10:50Susedia (20,21)12:05Dva a půl chlapa VI (8,9)12:55Přátelé VII (21,22)13:50Teorie velkého třesku III (22,23)14:40Teorie velkého třesku IV (1,2)15:35Průměrňákovi IV (23,24)16:25Průměrňákovi V (1,2)17:20Zlatá sedmdesátá VI (7,8)18:15Dva a půl chlapa VI (10,11)19:10Malý Sheldon III (3,4)20:00Teorie velkého třesku IV (3-6)21:40Přátelé VII (23,24)22:35Bobovy burgery (10,11)23:30Dva a půl chlapa VI (10,11)00:20Teorie velkého třesku IV (3-6)02:05Malý Sheldon II (21,22)02:40Zlatá sedmdesátá VI (7,8)03:25Bobovy burgery (10,11)04:05TELE TELE
06:00Televizní noviny06:45Co na to Češi07:40MasterChef Česko III (13)08:50Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (12)09:45Don Matteo V (18)10:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (15)11:50Odložené případy VII (18)12:45MasterChef Česko III (14)14:05Tescoma s chutí14:10Don Matteo V (19)15:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (16)16:20Můj přítel Monk IV (5)17:15Můj přítel Monk IV (6)18:05Kriminálka Miami II (23)19:00Kriminálka Miami II (24)20:00Můj přítel Monk IV (9)20:50Můj přítel Monk IV (10)21:45Odložené případy VII (19)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (17)23:30Don Matteo V (19)00:40Můj přítel Monk IV (9)01:20Můj přítel Monk IV (10)02:00Odložené případy VII (19)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXI (17)03:25Chcete být milionářem?05:00Riskuj
05:55Snídaně08:30Babicovy dobroty VII08:50Ulice (4662)09:35Jedna rodina (63)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3033)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (792)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (793)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4663)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III (6)23:40Ulice (3033)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (792)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (793)02:30Televizní noviny03:20Snídaně04:20Riskuj!05:10Áčko
05:35Nemocnice Chicago Med II (3)06:15Ulice (4205, 4206)07:50Nemocnice Chicago Med II (3)08:40Gilmorova děvčata III (20, 21)10:25Oteckovia (65, 66)12:20Nekonečná láska (39, 40)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (656)15:20Ordinace v růžové zahradě 2 (657)16:35Na každém kroku (19, 20)18:25Gilmorova děvčata III (22)19:20Gilmorova děvčata IV (1)20:15Nekonečná láska (43)21:10Nekonečná láska (44)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (658)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (659)00:25Nemocnice Chicago Med II (4)01:15Na každém kroku (15, 16)02:40Gilmorova děvčata III (18, 19)04:05Ulice (4205)04:50Oteckovia (61)
07:00Sportovní noviny07:05FA CUP08:45SSL Gold Cup09:15Boston Bruins - Ottawa Senators11:00Ranní Sportovní noviny11:05Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning13:00Polední Sportovní noviny13:05Unicaja - Cholet Basket14:45Ligue 1 Highlights (26)15:45FA Cup Highlights (6)16:15Reconnecting ONE16:45Stopa pro život - Krkonošská 7017:00Boston Bruins - Ottawa Senators18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05K.O. magazín (50)19:55JDA Bourgogne Dijon - Galatasaray Ekmas22:00NHL Den hokeje v Česku 202422:15Sportovní noviny22:20NHL News22:45Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning00:35Washington Capitals - Toronto Maple Leafs03:15KSW 92: Wiklacz vs. Jojua06:45Závěr vysílání
07:00SIG Štrasburk - Tofas Bursa08:45Pinar Karsiyaka - Hapoel BY Jeruzalém10:301:1 Sport Show (59)11:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets13:00Le Havre AC - Montpellier HSC14:45Profil klubu Le Havre - továrna talentů15:00Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning16:55FA Cup Highlights (6)17:25Ligue 1 Highlights (26)18:25Hapoel Holon - UCAM Murcia20:30Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets22:30Niké liga00:35Boston Celtics - Milwaukee Bucks03:05GÓÓÓL (24)03:50Hapoel Holon - UCAM Murcia05:35Závěr vysílání
07:00TSG Hoffenheim - VfB Stuttgart08:45Made In Italy - Guillermo Ochoa09:00Juventus FC - Janov CFC10:45Made In Italy - Felipe Anderson11:00Hannover 96 - 1. FC Kaiserslautern13:00Bundesliga Highlights (26)14:00Bundesliga special (16) - To nejlepší z února14:30AS Řím - US Sassuolo16:30SC Freiburg - Bayer Leverkusen18:30Magazín Ligy mistrů UEFA (22)18:45LaLiga Highlights (29)19:45LaLiga World (33)20:15Atlético Madrid - FC Barcelona22:15Inter Milán - SSC Neapol00:15Serie A Full Impact (29)00:45Arsenal FC - FC Porto02:35Závěr vysílání
07:00Hellas Verona - AC Milán09:00VfL Osnabrück - Fortuna Düsseldorf10:45LaLiga ZAP (7)11:00Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt13:00Atlético Madrid - FC Barcelona15:001. FC Köln - RB Lipsko16:45Bundesliga Highlights (26)17:45Juventus FC - Janov CFC19:45Serie A Full Impact (29)20:15SV Darmstadt - Bayern Mnichov22:15TIKI-TAKA00:00TSG Hoffenheim - VfB Stuttgart02:00LaLiga Highlights (29)03:00LaLiga World (33)03:15Závěr vysílání
09:00RC Lens - OGC Nice11:00Montpellier HSC - Paris Saint-Germain12:45LaLiga ZAP (7)13:00FC Andorra - SD Amorebieta15:00New Zealand Winter Games Park Jam Team Challenge15:30Bundesliga - konferenční přenos17:301:1 Sport Show (56)18:05Rayo Vallecano - Real Betis19:55MHP Riesen - Telekom Baskets Bonn22:00LaLiga 2 Highlights (31)23:00Abu Dhabi Desert Challenge 2024 Highlights00:051:1 Sport Show (53)00:40Rentor Rally magazín 2024 (2)01:15Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Klobouk dolů21:05Na plovárně s Jaromírem Švejdíkem21:35Příběhy rukopisů: Bídníci Victora Huga (2/4)22:05Petr Spálený - 80 let22:40Pavel Dobeš - 75 let23:05Jedna báseň23:10MP3, světová hudební revoluce00:05Bohové a hrdinové antických mýtů00:25KAPRKÓD01:55Super Diva - Carmen (8/13)02:50Frida Kahlo (2/3)03:50Ladí neladí04:40Před půlnocí
06:10Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:35Případy detektiva Murdocha08:20Endeavour09:50Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sisi21:55Policajt22:40Domina23:35Továrna na panenky00:25Babylon Berlín01:10Sisi02:10Policajt02:50Případy detektiva Murdocha03:35Případy detektiva Murdocha
00:25Fargo01:15Cesta draka02:45Příběh z Bronxu04:35Close Up05:05Close Up05:30Close Up06:00Zoom In - tick, tick… Boom!06:10Zoom In06:20Zoom In - News of the World06:30Close Up07:05Svatební obřad08:45Zachráněná svatba10:20Banditi12:25Rodičovství14:35Průseráři16:25Hádej kdo?18:20Síť20:20Purpurové řeky22:00Zásah z pekla23:40Temné hlubiny
04:15Na 30 dní zase spolu06:00Velký George Foreman08:05Nezvěstná10:00Přátelé IX. (19): Jak Rachel snila10:25Přátelé IX. (20): Seriálový večírek10:50Přátelé IX. (21): Test plodnosti11:20Škola je naše13:10Manžel na zkoušku15:00Superbad16:55Těžká puberta18:30Temný případ II. (7): Černé mapy a pokoje v motelu19:35Temný případ II. (8): Konečná stanice21:00East New York (12): V kouři21:45Smrtící hra (1): Tatang22:45Nadějná mladá žena00:35Nezvěstná02:25East New York (12): V kouři03:10Smrtící hra (1): Tatang
00:13Bořek Stavitel 39/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 40/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 8/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 46/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 4/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 5/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 37/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 38/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 26/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 18/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 19/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 5/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 6/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 8/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 40/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 47/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 10/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 11/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 12/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 14/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 58/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 59/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 60/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 2/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:22Simon 4/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:40Robozáchranáři 2/1 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchranář07:55Berry a Dolly 17/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 1/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 2/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:11Moje kamarádka Conni 3/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 4/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pan Jezevec a paní Liška 39/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro08:47Pan Jezevec a paní Liška 40/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro09:01Účíme se s kamarádem Timmym 9/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový09:07Messyho skvělá dobrodružství 13/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 14/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 8/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 8/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 27/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 28/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 16/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl11:16Lokomotiva Tomáš 19/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 20/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 9/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 10/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 3/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:16Bořek Stavitel 4/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:28Hádej, jak moc tě mám rád 20/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 21/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 19/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 20/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 21/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 29/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 30/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 30/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 6/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:23Daisy a Ollie 2/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 18/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:36Woozle a Pip 19/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:43Taina a strážci Amazonie 13/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 14/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 39/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 40/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Pan Jezevec a paní Liška 7/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod16:43Pan Jezevec a paní Liška 8/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod16:56Pošťák Pat17:12Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:30Požárník Sam 10/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 11/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 13/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:58Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:09Messyho skvělá dobrodružství 7/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:22Berry a Dolly 1/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 2/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 3/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 5/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:14Pettson a Fiškus 6/1 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:27Franklin a Přátelé 4/4 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do19:50Účíme se s kamarádem Timmym 6/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 7/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 8/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 4/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 20/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 21/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 6/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 13/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 8/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 9/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 13/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 15/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 16/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 4/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 5/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 15/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 16/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:10Street Fighter: Poslední boj02:45Vrána04:15Kontraband05:40Zoom In06:00Close Up06:40Close Up07:15Extralarge 5: Miamský zabiják09:15Dva misionáři10:55Neuvěřitelná cesta kapitána Drake12:35Austin Powers: Špionátor14:15Fantomas kontra Interpol16:05Hunger Games: Síla vzdoru 1. část18:05Dva výtečníci20:05Snídaně u Tiffanyho22:00Goon23:30Útes smrti
00:15Hranice pašeráků01:45Tichý Don 2. část03:15Carmenin polibek04:00Přestávka05:40Nájemník06:10Hrdinové07:55Dobrodružství Toma Sawyera09:30Národní vánoční strom10:55Vánoční láska12:30Květy války14:05Deník lásky15:35Všechny cesty vedou do Říma17:05Kouzelný svět Davida Copperfielda19:00Čas beznaděje21:00Nenápadná slečna22:30Vrásky
00:00Dezertér01:35Ztracená generace03:10Polski film05:00Přestávka05:25Leonie07:15Criminal Games by Agatha Christie - EP. 509:20Králové léta11:25Zvláštní zásilka13:25Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 215:40Hercule Poirot - Dáma se závojem16:45Hercule Poirot - Ztracený důl17:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 619:55STARS! - EP. 31 - Jennifer Aniston20:00Dokonalá roztleskávačka21:55Ve sněžné pasti23:50Pro Dítě Zemřu
00:00Hitlerův poslední útok 3 - Chrabré dobývání hradu (3)00:45Podivná druhá světová válka 1 - Hitlerovo ztracené zlato (5)01:30Narkobaroni a jejich pád 1 - Partyzánský kartel (7)02:15Jak chytit pašeráka: Letiště JFK 1 - Dutiny jako úkryt (4)03:00Jak chytit pašeráka 2 - Loď plná drog (2)03:45Aljaška: Noví osadníci 2 - Duch v lesích (4)04:30Prokletí tuňáci 12 - Neohrožené rybářky (2)07:00Tajemství oceánů 3 - Poslední vraky 2. světové války (10)08:00Tajemství oceánů 4 - Zaniklá Benátská říše (1)09:00Umění přežít: Mekong 1 - Skrytá vesnice (3)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 22 - Bod zlomu (3)13:00Nacistické megastavby 6 - Japonská železnice smrti (02)14:00Evropa z výšky 5 - Britské ostrovy (3)15:00Továrna na jídlo 3 - Halloweenský speciál 1 (5)15:30Továrna na jídlo 3 - Halloweenský speciál 2 (6)16:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nadměrný náklad (2)17:00Vězněm v cizině 12 - Potíže v Tokiu (6)18:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 8. díl (8)
00:30Divoké Kongo 1 - Řeka příšer (1)01:18Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)02:06Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)02:54Afričtí lovci 3 - Odpadlík na cestě k dospělosti (3)04:26Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)05:13Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)07:39Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)08:26Překvapivá tajemství hadů - Překvapivá tajemství hadů ()10:05Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)10:53Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Mexiko (3)11:42Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Arábie (4)12:26Překvapivá tajemství hadů - Překvapivá tajemství hadů ()13:17Hadí taktika - Hadí taktika ()14:04Hadi zabijácí - Hadi zabijácí ()14:51Vražedné čelisti - Vražedné čelisti ()16:24Skvělý dr. Pol 5 - Překvapení (5)17:11Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)18:00Vítejte u šimpanzů 1 - Tady jsme doma (01)18:48Disneyho říše zvířat 2 - Míč pro gepardy (3)20:26Vítejte u šimpanzů 1 - Tady jsme doma (01)21:15Skvělý dr. Pol 5 - Překvapení (5)22:03Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)22:52Hadí taktika - Hadí taktika ()23:41Vítejte u šimpanzů 1 - Tady jsme doma (01)
00:15Moře záhadných katastrof01:05Dějiny v číslech01:50Špinavé prádlo02:30Historie KGB03:20Pohledy do historie03:30Druhá světová válka: Cena říše04:20Odpočítávání: Na prahu druhé světové války05:05Co vypráví univerzum06:00Lovci opálů07:00Na 18 kolech ve Vietnamu08:00LEGO Masters - Velká Británie09:00Fantastické inženýrství10:00Život v sevření mrazu11:00Na 18 kolech v Indonézii12:00Chyby a katastrofy13:00Fantastické inženýrství14:00Lovci opálů15:00Život v sevření mrazu16:00LEGO Masters - Velká Británie17:00Zvláštní a záhadné18:00Moře záhadných katastrof19:00LEGO Masters - Velká Británie20:00Zvláštní a záhadné20:55Druhá světová válka: Cena říše22:00Odpočítávání: Na prahu druhé světové války23:00Špinavé prádlo23:55Záchranáři - Norsko
01:25Italská města, italské chutě01:50Utajený šéf02:40Váš dokonalý domov03:40Dům snů04:25Až je koupím, budou mý!05:10Jít nebo zůstat?06:00Dům snů06:50Dům snů - hnízdečko lásky07:40Úžasné prostory George Clarka08:40Mistrovské pečení09:50Nejnebezpečnější cesty do školy10:50Italská města, italské chutě11:20Mistři dřeva12:20Jít nebo zůstat?13:20Váš dokonalý domov14:30Až je koupím, budou mý!15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Mistři dřeva17:55Utajený šéf18:55Jít nebo zůstat?19:55Až je koupím, budou mý!20:50Váš dokonalý domov22:00Pavučína Lži
06:00Rození obchodníci: Rover P5 B (S12E10)07:00Rození obchodníci: 6. díl (S14E06)08:00Nic se neschová: 5. díl (S01E05)09:00Nic se neschová: 6. díl (S01E06)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 18. díl (S04E18)11:00Lovci odpadu: 12. díl (S14E12)12:00Rození obchodníci: Nejlepší z (S12E20)13:00Záchrana starých aut: Motor pro Model A (S01E07)14:00Záchrana starých aut: Rebel bez příčiny (S01E08)15:00Záchrana starých aut: Rallaxie ze severu (S02E01)16:00Schováno v kůlnách: 1. díl (S04E01)16:30Bitvy o zavazadla: 7. díl (S01E07)17:00Rození obchodníci: 1. díl (S18E01)18:00Jak to dělají?: Ford Transit, Driza-bone, slanečci (S14E10)18:30Jak se to dělá: 32. díl (S03E32)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 1. díl (S01E01)20:00Záchrana starých aut: Chevelle s kravským zvoncem (S02E07)21:00Rození obchodníci: 3. díl (S18E03)22:00Lovci odpadu: 1. díl (S13E01)23:00Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Quadrifoglio z roku 1987 (S14E11)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 8. díl (S01E08)02:00Záchrana starých aut: Chevelle s kravským zvoncem (S02E07)03:00Rození obchodníci: 3. díl (S18E03)04:00Rození obchodníci: 5. díl (S17E05)05:00Lovci odpadu: 13. díl (S16E13)
06:00How It\'s Made: Wild West Holsters, Water Video Housings06:24How It\'s Made: Wood Garage Doors, Animatronic Dinosaurs06:48How It\'s Made: Grammy Awards And Bike Lights07:12How It\'s Made: Apple Cider And Stone Floors07:36How It\'s Made: Fishing Line And Tow Trucks08:00How the Universe Works: Battle Of The Dark Universe08:48How the Universe Works: Cassini\'s Final Secrets09:36How the Universe Works: Hunt For Alien Life10:24Killers Of The Cosmos: Dark Star11:12Killers Of The Cosmos: Big Sleep12:00How Do They Do It?: Fertiliser, Maple Syrup12:24How Do They Do It?: Basmati Rice, Mechanical Birds12:50How Do They Do It?: Hearing Aids, Trains13:14How Do They Do It?: Remotely Operated Vehicles13:38How It\'s Made: Motion Sensors; Belt Loaders; Pheasant Breeding; Diving Helmets14:02How It\'s Made: Rawhide Lampshades; Chocolate Chip Cookies; MRI Scanners14:26Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Search for the Lost Lab15:14Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: A Suspect In Serbia16:02How the Universe Works: War On Asteroids16:50How the Universe Works: Secret History Of Mercury17:40How the Universe Works: Dark History Of The Solar System18:30How It\'s Made: Industrial Fans18:55How It\'s Made: 3D Printers And Concrete Walls19:20How It\'s Made: Directional Drills19:45How It\'s Made: Septic Tanks20:10How It\'s Made: Silk Fibre Lamps20:35How It\'s Made: Armored Vehicles And Rowers21:00In Search Of Monsters: The Wendigo21:50In Search Of Monsters: The Yeti22:40The Alaska Triangle: Haunted Fairground23:30The Alaska Triangle: Ghosts Of Independence Mine01:10How the Universe Works: The Quasar Enigma02:00How the Universe Works: Death Of The Milky Way02:48Lost Beasts of the Ice Age04:24How It\'s Made: Time-Delay Locks04:48How It\'s Made: Water Pumps And Sake05:12How It\'s Made: Champagne05:36How It\'s Made: Bladder Pumps
06:00Hraniční kontrola: Evropa: 5. díl (S01E05)06:30Hraniční kontrola: Evropa: 12. díl (S01E12)07:00Hraniční kontrola: Evropa: 6. díl (S01E06)07:30Hraniční kontrola: Evropa: 13. díl (S01E13)08:00Osobní kamery pro policii: Konec cesty (S03E11)09:00Osobní kamery pro policii: Život v ruinách (S03E01)10:00Americké monstrum: Maso a krev (S05E05)11:00Americké monstrum: Kdo jsem? (S05E06)12:00Síť lží: Modelka predátor (S07E06)13:00Síť lží: Vnitřní nepřítel (S07E07)14:00Osobní kamery pro policii: Konec cesty (S03E11)15:00Osobní kamery pro policii: Život v ruinách (S03E01)16:00Americké monstrum: Maso a krev (S05E05)17:00Americké monstrum: Kdo jsem? (S05E06)18:00Síť lží: Modelka predátor (S07E06)19:00Síť lží: Vnitřní nepřítel (S07E07)20:00Síť lží: 6. díl (S06E06)21:00Vražedné nahrávky: Vrah na kameře (S06E06)22:00Osobní kamery pro policii: 3. díl (S05E03)23:00Vražda v srdci země: Tajemství šaten (S06E06)01:00Síť lží: 6. díl (S06E06)02:00Osobní kamery pro policii: Konec cesty (S03E11)03:00Osobní kamery pro policii: Život v ruinách (S03E01)04:00Americké monstrum: Maso a krev (S05E05)05:00Americké monstrum: Kdo jsem? (S05E06)
05:30Má bláznivá italská svatba: Giusy a Luca (S01E02)06:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Příběh Karen K. (S04E07)07:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Příběh Kim L. (S04E08)08:00Butik pro plnoštíhlé nevěsty: Příběh Delly N. (S04E09)09:0090denní snoubenci: 17. díl (S10E17)11:00Má okázalá americká cikánská svatba: Rebelka se vrací (S04E07)12:00Má okázalá americká cikánská svatba: Cikánský bál: Nezapomenutelná noc (S04E08)13:00Má okázalá americká cikánská svatba: 5. díl (S05E05)14:00Jak si vybrat správné šaty: Lancashire: Jistý výběr (S01E06)15:00Jak si vybrat správné šaty: Lancashire: Trochu jiná princezna (S01E07)16:00Velká nevěra: 29. díl (S02E29)16:30Velká nevěra: 30. díl (S02E30)17:00Velká nevěra: 31. díl (S02E31)17:30Velká nevěra: 32. díl (S02E32)18:00Velká nevěra: 29. díl (S03E29)18:30Velká nevěra: 30. díl (S03E30)19:00Velká nevěra: 31. díl (S03E31)19:30Velká nevěra: 32. díl (S03E32)20:00Láska v překladu: 6. díl (S01E06)21:00Deníky 90 dní: Knowing Me, Knowing You (S05E03)22:00Láska mimo civilizační sítě: Vidlácké sídlo pro playboye (S01E03)23:00Má okázalá americká cikánská svatba: Cikánský bál: Nezapomenutelná noc (S04E08)01:0090denní snoubenci: Opačným směrem: Rozvodové lůžko (S05E11)02:0090 dní: Poslední možnost v ráji: Poslední pokus (S01E06)02:50Najdi mi protějšek v zahraničí: Prolistovat svou knihu (S01E05)03:40Velká nevěra: 29. díl (S02E29)04:05Velká nevěra: 30. díl (S02E30)04:30Velká nevěra: 30. díl (S03E30)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)07:40Záchrana statku: 3. díl (S02E03)08:30Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)09:25Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)10:20Zoltan, vlčí muž: 1. díl (S01E01)11:15Záchrana statku: Na suchu (S02E01)12:10Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)13:05Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)14:00Projekt Kojota Petersona: 1. díl (S01E01)14:30Projekt Kojota Petersona: 2. díl (S01E02)15:00Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! (S09E01)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)17:00Záchrana statku: 4. díl (S02E04)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Zázrak na dálnici (S06E01)19:00Hrdinové z The Dodo: Největší show na světě (S01E04)20:00Nejsmrtelnější žralok21:00Žraločí ulička22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Spřízněná malá duše (S05E07)23:00Veterinární policie Houston: Záplavy (S17E04)01:30Plavání s monstry: Steve Backshall: Žralok (S01E03)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Hroch (S01E02)03:00Zoltan, vlčí muž: 1. díl (S01E01)03:45Záchrana statku: 4. díl (S02E04)04:30Veterinární policie Houston: Tajná mise (S17E01)05:15Veterinární policie Houston: Neboj se, Daisy (S17E02)
01:15Tödliche Geheimnisse - Das Versprechen - Fernsehfilm, Deutschland 202002:40Mauerkinder - Die 60er Jahre in Berlin - Film von Karin Reiss03:25Kultauto Wartburg Von Zweitaktduft und Schrauberlust - Film von Steffi Peltzer-Büssow04:10Mit Wölfen unter einer Decke - Im Rudel geht es rund05:00Streifzug durch Istrien: Pula und Rovinj05:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD06:00nano - Die Welt von morgen06:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Alpenpanorama07:30ZIB07:33Alpenpanorama08:00ZIB08:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD08:45nano - Die Welt von morgen09:15Mit Wölfen unter einer Decke - Ernstbrunn - Montana und zurück10:00Mit Wölfen unter einer Decke - Sechs Welpen und ein Todesfall10:45Mit Herz am Herd - Lieblings-Lasagne11:15Servicezeit11:45freizeit12:15Umbrien - Herz und Seele Italiens - Film von Emanuela Casentini und Milena Schwoge13:00Sizilien genießen - Film von Claudia Lewerenz13:45An der Toskanischen Küste - Von Pisa bis zur Insel Elba14:30Capri - Sehnsuchtsziel im blauen Meer - Film von Susie Maass15:15Cannoli, Couscous und Pistazien - Genussvoll reisen durch Sizilien16:00Faszination Kroatien - Film von Maud Schwarz16:45Montenegro erleben - Film von Nina Heins und Jonas Weinhold17:30nano - Die Welt von morgen18:00heute18:183sat-Wetter18:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD19:00Tagesschau19:15Europas missbrauchte Kinder - Film von Karin Bauer20:05Die evangelikale Welt der Läderachs - Züchtigung im Namen Gottes - Film von Eveline Falk21:00ZIB 221:25Sie hat es verdient - Fernsehfilm, Deutschland 201022:5010 vor 1023:20STÖCKL
00:05Nacktschnecken01:35Biester - Folge 902:20Biester - Folge 1003:05Willkommen Österreich mit Stermann & amp; Grissemann S202404:00Pratersterne S202204:30Mr. Griffin - Kein Bock auf Schule - Reite den Widder S2E1205:00ZIB Zack Mini05:05Wickie und die starken Männer - Bullermanns Geschenk S4E1005:25Ein lustiges Hundeleben - Los Show, los / Schlüssel zum Erfolg S1E405:50Baumhausdetektive - Der Fall mit den erstaunlichen Steinen S1E2006:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Der zerbrochene Zauberstab06:30ABC Bär Lied06:35Schmatzo06:50ZIB Zack Mini06:55Hör mal, wer da hämmert - Heimliche Leidenschaft S7E707:20Hör mal, wer da hämmert - Der ungläubige Sohn S7E807:40Scrubs - Die Anfänger - Mein sauberer Abgang S3E1108:05Modern Family - Räum deine Ramsch-Schublade auf S7E808:25Modern Family - Ihr Kinderlein kommet, o kloppt euch doch all\'! S7E908:45Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten09:30Q1 Ein Hinweis ist falsch10:15Was gibt es Neues? S202110:55Soko Donau - Grenzfall S13E211:40Soko Donau - Die Entscheidung S13E312:25Monk - Mr. Monk geht unter S7E513:05Monk - Mr. Monk und die Liebe auf den ersten Blick S7E613:45Monk - Mr. Monks 100ster Fall S7E714:25Monk - Mr. Monk als Kind im Manne S7E815:10ZIB Flash15:15Soko Donau - Familie Schweiger S13E416:00Soko Donau - Die Fäden in der Hand S13E516:45ZIB Flash16:51Wetter16:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten17:45Q1 Ein Hinweis ist falsch18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:02ZIB Magazin19:15Dok 1 - Hexen im Internet20:05ORF 1 Spezial - Wie geht\'s Österreich? ORF fragt20:55Dok 1 - Zeit sparen, Geld sparen: Leichter Leben mit Lifehacks21:45ZIB 322:05Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Der 18-Millionen-Coup22:50Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Überfall auf das Pierre Hotel23:35Spektakuläre Raubüberfälle mit Pierce Brosnan - Tunnel unter der Baker Street
00:45Outlander - Die Highland-Saga - Getrennte Wege S4E1001:35Report02:20Silvia kocht02:45Seitenblicke02:50Barbara Karlich - Talk um 4 - Der schrecklichste Tag in meinem Leben03:45Studio 204:40konkret05:00Wetter-Panorama und Programmvorschau05:30Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Guten Morgen Österreich07:30ZIB07:33Guten Morgen Österreich08:00ZIB08:10Fit mit Philipp08:27Wetter-Panorama08:30Silvia kocht08:55Um Himmels Willen - Notquartier S3E809:45Erlebnis Österreich - Durchs Waldviertel wie zu Kaisers Zeiten10:10Universum - Musik liegt in der Luft - Attenboroughs lautstarke Tiere10:55Report11:45Seitenblicke11:50Wetterschau12:00ZIB12:18Wetter12:20Aktuell nach eins13:00Silvia kocht13:25Sturm der Liebe - Teil 422214:15Die Rosenheim-Cops - Erst reich, dann tot S13E915:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Was mich wirklich glücklich macht15:57Bundesland heute kompakt16:00ZIB16:05Aktuell nach fünf16:30Studio 217:30konkret17:44infos & amp; tipps17:48Lotto 6 aus 45 mit Joker17:59Bundesland heute Service18:00Bundesland heute18:30Zeit im Bild18:51Wetter18:56Sport Aktuell19:05Seitenblicke19:15Inga Lindström: Geliebter Sven20:50Autofocus - Nicht nur gut konstruiert, auch gut trainiert S202421:00ZIB 221:30WELTjournal22:05WELTjournal +22:55Der Lissabon-Krimi: Feuerteufel
00:40erLesen01:15Erbe Österreich - Sauberes Wien - (Um-)Weltstadt im Wandel02:00Erbe Österreich - Wienerwald - Habsburgs grüne Sünde02:50Erbe Österreich - Die Wiener Müllabfuhr – Wie alles begann03:35erLesen04:10Kult.reloaded - Comedy Express - Folge 704:45Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv05:35Kultur Heute06:00WETTER/INFO08:05Politik live - Nationalratssitzung18:18ORF III AKTUELL am Abend18:25Nachrichten in Einfacher Sprache18:30Österreich Heute - Das Magazin18:45Kultur Heute19:15Heimat Österreich - Rund ums Klippitztörl20:05Landleben - Neumarkt am Sattel20:55Landleben - Im Rosental21:30MERYNS sprechzimmer - Wenn das Immunsystem zum Feind wird22:20treffpunkt medizin - Wie funktioniert unser Immunsystem?23:05Heimat Österreich - Rund ums Klippitztörl23:55Landleben - Neumarkt am Sattel
01:30Funsport02:00Sport 2002:15Fußball Frauen Bundesliga 10. Runde: spusu SKN St.Pölten - Austria Wien, Highlights aus St.Pölten03:15FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Damen, Highlights aus Vikersund04:15IBU Biathlon Weltcup 2023/2024 Massenstart Herren, Highlights aus Canmore05:00Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 205:21Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien05:38Silent Sports + - Nordische Kombination Herren Seefeld 202206:01Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 706:25Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 806:37Silent Sports + - Biathlon 4x7,5 km Staffel Herren Hochfilzen 202307:00Yoga Magazin - Folge 17407:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 4908:00Outdoor Sports Show 2024 - Folge 308:30Handball Herren EM 2024: Hauptrunde: Deutschland - Österreich aus Köln10:00Fußball Bundesliga - 23. Runde, Highlights vom Samstag10:30Fußball Bundesliga - 23. Runde, Highlights vom Sonntag11:00Sport 2011:15Tischtennis Bundesliga Damen 10. Runde: Linz AG Froschberg - Kufstein, Highlights aus Linz13:15Funsport14:00Snowboard Weltcup 2023/2024 Snowboardcross, Highlights aus Montafon15:00Sport 2015:15Fußball Frauen Bundesliga 10. Runde: spusu SKN St.Pölten - Austria Wien, Highlights aus St.Pölten16:15FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 Damen, Highlights aus Vikersund17:15Funsport17:20LIVE ISU Eiskunstlauf WM Montreal 2024 - Paare Kurzprogramm aus Montreal19:45FIS Skiflug Weltcup 2023/2024 - HS240 RAW Air Herren, Highlights vom Samstag aus Vikersund21:00LIVE ISU Eiskunstlauf WM Montreal 2024 - Damen Kurzprogramm aus Montreal
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Sněhové zpravodajství19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2401:34Události v regionech02:00Zprávy02:10Studio ČT2403:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00Máša a Medvěd05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Úsvit Croodsových08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie Síla mořských panen10:40Máša a Medvěd10:50Máša a Medvěd11:00Spirit volnost nadevše11:30Spirit volnost nadevše12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Úsvit Croodsových20:00Jetsonovi: Film21:30Barbie a dotek kouzla22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:20GalaFit05:45Branky, body, vteřiny06:00Horská kola: Absa Cape Epic06:30Běžkotoulky06:40PanoramaL07:10BBV po 25 letech07:30Horská kola: Absa Cape EpicL12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Hokej: Play off Tipsport extraligy14:50Fotbal: TCL V Repre15:55Magazín českého snowboardingu16:05Motorismus: Svět motorů16:40Hokej: Play off Tipsport extraligyL20:10České ragby20:25Horská kola: Absa Cape Epic21:00Krasobruslení: MS Kanada 2024L03:00Branky, body, vteřiny03:10Hokej: Play off Tipsport extraligy
04:00Cyklistika05:00Snooker06:30Alpské lyžování07:30Biatlon08:00Biatlon08:30Cyklistika09:30Surfing10:30Formule11:30Cyklistika12:30Alpské lyžování13:30Cyklistika14:00Cyklistika15:00Cyklistika16:30Cyklistika17:30Alpské lyžování18:00Curling21:00Cyklistika21:30Golf22:00Snooker00:00Cyklistika01:00Cyklistika01:30Snooker03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar I.13:30Totalcar I.14:05Lovci pokladů III.15:05Lovci pokladů III.16:05Hvězdná brána: Atlantida III.17:00Hvězdná brána: Atlantida III.18:00Tým SEAL19:00S.w.a.t. Vi.19:55Lovci pokladů III.20:55Lovci pokladů III.21:55Tým SEAL22:55S.w.a.t. Vi.23:50Hvězdná brána: Atlantida III.00:45Hvězdná brána: Atlantida III.01:45K poctě zbraň02:30K poctě zbraň03:25Totalcar V.04:00Teleshop
07:00Totalcar II.07:40Castle I.08:30Castle I.09:35Profil zločinu VI.10:40Profil zločinu VI.11:50Castle I.12:45Castle I.13:40Macgyver I.14:35Macgyver I.15:30Bones Xi.16:25Csi Iii.17:20Castle Ii.18:15Castle Ii.19:05Macgyver I.20:00Macgyver I.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.23:50Macgyver I.00:45Macgyver I.01:45Námořní vyšetřovací služba XVI.02:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:05Green 25 X.06:40Hvězdná brána: Atlantida I.07:40S.w.a.t. Vi.08:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.10:25Lovci pokladů II.11:25Ten, kdo tě chrání III.12:20Ten, kdo tě chrání III.13:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:10Hvězdná brána VI.16:05Hvězdná brána VI.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05S.w.a.t. Vi.19:00Lovci pokladů II.20:00Dr. House VI.21:00Dr. House V.21:55Dr. House V.22:55Sin City01:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.02:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.02:55Strážce pořádku V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Little House On The Prairie I.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland II.14:25Ranč Heartland II.15:25Brousko Ii.16:30Little House On The Prairie I.17:35Divoké včely I.18:35Brousko Ii.19:40Brousko Ii.20:50Ranč Heartland II.21:50Ranč Heartland II.22:45Little House On The Prairie I.23:50Divoké včely I.00:50Ranč Heartland II.01:50Ranč Heartland II.02:35Brousko Ii.03:25Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:20Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen01:05Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen01:50Das Great Barrier Reef - Schatzkiste der Natur02:40Schlangen - Wahrheit und Mythos03:35Die wunderliche Welt von Madagaskar04:25Das Elefantenkrankenhaus05:10Das Elefantenkrankenhaus06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Das Great Barrier Reef - Schatzkiste der Natur07:35Schlangen - Wahrheit und Mythos08:30Die wunderliche Welt von Madagaskar09:25Das Elefantenkrankenhaus10:10Das Walross und der Whistleblower11:40Das Elefantenkrankenhaus12:30Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen13:15Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen14:00Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen14:45Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen15:35Die Mutter aller Lügen17:15Marokko von oben18:40Das Great Barrier Reef - Schatzkiste der Natur19:30Hitlers Baumeister20:15Hitlers Baumeister21:05Winston Churchill - Ikone des 2. Weltkriegs22:00Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe22:50Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen23:35Murder Maps - Geheimnisvolle Verbrechen
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Die Bachelors - Das große Finale22:15RTL Direkt22:35stern TV
00:30Dark Winds - Der Wind des Bösen01:15CSI: Cyber01:55Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes03:30CSI: Miami04:15CSI: Miami05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05Nathaniel Bar-Jonah: Der Kannibale von Montana08:35CSI: New York09:20CSI: New York10:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:50Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Dark Winds - Der Wind des Bösen14:05Bring on the Dancing Horses - Die Killerin vor der Tür14:35Bring on the Dancing Horses - Die Killerin vor der Tür15:05Partisan - Farm des Bösen15:50CSI: Cyber16:35CSI: Miami17:20CSI: Miami18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Cyber20:15Familien: Mord und Totschlag21:05The Disappearance of William Tyrrell - Der Junge im Spiderman Kostüm22:00Moment of Proof - Der letzte Beweis22:35Moment of Proof - Der letzte Beweis23:05Moment of Proof - Der letzte Beweis23:40Moment of Proof - Der letzte Beweis
00:30Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!01:20Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!02:05Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten und eine Traumreise04:304 Hochzeiten und eine Traumreise05:15Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Zwischen Tüll und Tränen07:354 Hochzeiten und eine Traumreise08:25Das perfekte Dinner09:20Eva Longorias Mexiko10:05Einfach kochen mit Mary10:30Einfach kochen mit Mary10:55Herr Raue reist! So schmeckt die Welt11:50Nigella - Kochen, essen, leben12:25Jamie At Home12:55Jamie At Home13:25Jamies 30 Minuten Menüs13:55Jamies 30 Minuten Menüs14:25Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!15:20Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!16:10Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!17:00Shopping Queen17:50Zwischen Tüll und Tränen18:40Nigella - Kochen, essen, leben19:15Jamie At Home19:45Jamies 30 Minuten Menüs20:15Meerverliebt - Die schönsten Strandhütten21:05Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume22:00Mein Design - Wohnträume werden wahr22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
00:10The Purge: Election Year02:05Teleshopping04:15Recht & amp; Ordnung04:35Schneller als die Polizei erlaubt04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:25Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:05Schneller als die Polizei erlaubt06:35Law & amp; Order07:20Law & amp; Order08:10Burn Notice08:50Burn Notice09:40Burn Notice10:30Matlock11:25Matlock12:25Renegade - Gnadenlose Jagd13:15Renegade - Gnadenlose Jagd14:05M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alf16:10Alf16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Cop Out - Geladen und entsichert22:00Death Wish
00:15Club der roten Bänder01:00McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Nachtschwestern17:00Club der roten Bänder17:50McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:30Magda macht das schon!21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:05Law & amp; Order: Special Victims Unit00:55Law & amp; Order: Special Victims Unit01:30Law & amp; Order: Special Victims Unit02:15Teleshopping03:15Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:40Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:05Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:55Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:50Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:35Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter22:15Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter
00:30Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland05:50Die Oktonauten06:05CoComelon06:10Billy - Der Cowboy Hamster06:20Billy - Der Cowboy Hamster06:30Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Super Wings08:05Super Wings08:25Batwheels08:35Batwheels08:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:20Hello Kitty: Super Style!09:30Hello Kitty: Super Style!09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:25Voll zu spät!10:55Grizzy & amp; die Lemminge11:20Barbie - Ein verborgener Zauber11:50Barbie - Ein verborgener Zauber12:15DreamZzz12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Agent 20315:05Voll zu spät!15:25Voll zu spät!15:40Ninjago - Aufstieg der Drachen16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:45Woozle - Die Serie16:55Woozle Goozle17:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew18:10SpongeBob Schwammkopf18:20SpongeBob Schwammkopf18:30Willkommen bei den Louds19:00ALVINNN!!! und die Chipmunks19:20ALVINNN!!! und die Chipmunks19:40ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Snapped - Wenn Frauen töten21:10Snapped - Wenn Frauen töten22:05Snapped - Wenn Frauen töten23:05Snapped - Wenn Frauen töten
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Die Oktonauten auf dem Festland06:50Die Oktonauten07:05CoComelon07:10Billy - Der Cowboy Hamster07:20Billy - Der Cowboy Hamster07:30Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:55Super Wings09:05Super Wings09:25Batwheels09:35Batwheels09:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:20Hello Kitty: Super Style!10:30Hello Kitty: Super Style!10:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:25Voll zu spät!11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Barbie - Ein verborgener Zauber12:50Barbie - Ein verborgener Zauber13:15DreamZzz13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:40SpongeBob Schwammkopf14:50SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Agent 20316:05Voll zu spät!16:25Voll zu spät!16:40Ninjago - Aufstieg der Drachen17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:45Woozle - Die Serie17:55Woozle Goozle18:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:40Rubble & amp; Crew19:10SpongeBob Schwammkopf19:20SpongeBob Schwammkopf19:30Willkommen bei den Louds20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:20ALVINNN!!! und die Chipmunks20:40ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten00:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:25Snapped - Wenn Frauen töten03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05CSI: NY05:50CSI: NY06:35CSI: NY07:30CSI: Den Tätern auf der Spur08:25CSI: Den Tätern auf der Spur09:20CSI: Den Tätern auf der Spur10:10CSI: Miami11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami12:55vox nachrichten13:00Zwischen Tüll und Tränen14:00Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15CSI: Vegas21:10CSI: Vegas22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:05Bones - Die Knochenjägerin01:00Bones - Die Knochenjägerin01:45Wissenshunger02:00Teleshopping05:00Wissenshunger05:15Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:35Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:05Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:35Verklag mich doch!07:35Verklag mich doch!08:45Verklag mich doch!09:40Verklag mich doch!10:55Verklag mich doch!11:55Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:40Burn Notice18:30Burn Notice19:20Burn Notice20:15Hot oder Schrott - Die Allestester21:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:15Hot oder Schrott - Die Allestester23:15Hot oder Schrott - Die Allestester
00:15Jednohubky00:30Šéfkuchařka Mary00:50Jamieho středomořské vaření01:40Mary se nedá vyvést z míry02:00Programové tipy06:00Koláče a nákypy07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Luxus za pár korun08:30Pepeho zdravá kuchyňa09:00Mistrovské pečení - Nový Zéland10:00Mistrovské pečení11:15Jednohubky11:30Šéfkuchařka Mary12:00Jamieho středomořské vaření13:00Koláče a nákypy14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Luxus za pár korun15:30Pepeho zdravá kuchyňa16:00Mistrovské pečení - Nový Zéland17:00Mistrovské pečení18:15Jednohubky18:30Šéfkuchařka Mary19:00Jamieho středomořské vaření20:00Koláče a nákypy21:00Hodný kuchař, zlý kuchař21:30Hodný kuchař, zlý kuchař22:00Luxus za pár korun22:30Pepeho zdravá kuchyňa23:00Mistrovské pečení
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (84)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (85)06:55Blue (124)07:05Blue (125)07:10Blue (126)07:25Blue (127)07:30Blue (128)07:40Blue (137)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (10)08:25Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (27)08:55MICKEYHO KLUBÍK (93)09:25MICKEYHO KLUBÍK (94)09:55Taffy (1)10:00Taffy (2)10:10Taffy (7)10:20Taffy (5)10:30Taffy (3)10:35Taffy (4)10:50Greenovi ve velkoměstě (81)11:20Greenovi ve velkoměstě (82)11:50Hailey jde na to! (4)12:20Hailey jde na to! (12)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (93)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (94)13:50Poloviční superhrdinové (18)14:20Poloviční superhrdinové (19)14:45Duch a Molly (30)15:15Duch a Molly (31)15:45Blue (49)15:50Blue (50)16:00Blue (51)16:05Blue (52)16:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (130)16:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (27)17:20Hailey jde na to! (12)17:50Hailey jde na to! (13)18:20Greenovi ve velkoměstě (82)18:45Greenovi ve velkoměstě (83)19:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (71)19:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (73)20:15Záporáci z Valley View (33)20:45Jessie (20)21:10Jessie (22)21:40Táborníci z Kikiwaka (127)22:10Táborníci z Kikiwaka (128)22:40U Raven Doma (95)23:10U Raven Doma (99)23:40Záporáci z Valley View (26)24:00Záporáci z Valley View (27)24:25Ghostforce (25)24:50Ghostforce (26)25:10Tým Tiki (16)25:35Tým Tiki (17)25:55Tým Tiki (18)26:15Anna mezi obojživelníky (8)26:40Anna mezi obojživelníky (9)27:00Anna mezi obojživelníky (10)27:25Ghostforce (9)27:45Ghostforce (10)28:05Pyžamasky (6)28:30Pyžamasky (7)28:55Dalmatinská 101 (5)29:15Dalmatinská 101 (6)29:35Kluk Holka atd. (33)29:45Kluk Holka atd. (34)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (4)11:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)11:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)11:30Mickey Mouse Funhouse (1)11:45Mickey Mouse Funhouse (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)15:45Alice\'s Wonderland Bakery (1)16:00Mickey Mouse Funhouse (1)16:15Mickey Mouse Funhouse (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)22:45Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)
06:00Kuchyně: Nové triky (S14E08)06:45Giadina domácí kuchyně: Sváteční moučníky (S07E11)07:10Jarní cukrářská soutěž: Pouštní zákusky (S04E06)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Řeznice (S23E13)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Hádej, kdo je zpět? (S24E01)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Párky, plody moře a šavarma (S25E06)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Kosmopolitní pohoda (S25E07)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Venkovní vaření kuchařské stanice (S11E06)10:10Vyřazeni: Soudci tváří v tvář (S23E11)10:55Průkopnice: Kuchyňské fúze (S14E08)11:17Průkopnice: Jídla do lahůdkářství (S14E09)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Prostě mi už dejte tu výhru! (S01E02)12:25Přepadení v supermarketu: Problémy s třívrstvými jídly (S02E11)13:10Kuchařský souboj s celebritou: Nemožný pštrosí úkol (S02E03)13:32Kuchařský souboj s celebritou: Rajčata, rajčata! (S02E01)13:55Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: 8 malých pekařů jde na trh (S11E05)14:40Dívka na farmě: Rodinné hry Yeh-Hagenových (S07E10)15:02Dívka na farmě: Večeře na šabat a následná snídaně (S07E11)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Velký ostrov (S08E13)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Tahiti (S08E14)16:10Jarní cukrářská soutěž: Velikonoční dobroty (S03E01)17:00Vyřazeni: Fritované dobroty (S50E18)17:55Guy a dokonalá noc plná her: Donáška pizzy (S01E05)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Venkovní vaření kuchařské stanice (S11E06)19:25Vyřazeni: Soudci tváří v tvář (S23E11)20:10Průkopnice: Kuchyňské fúze (S14E08)20:32Průkopnice: Jídla do lahůdkářství (S14E09)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Prostě mi už dejte tu výhru! (S01E02)21:40Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: 8 malých pekařů jde na trh (S11E05)22:25Dívka na farmě: Rodinné hry Yeh-Hagenových (S07E10)22:47Dívka na farmě: Večeře na šabat a následná snídaně (S07E11)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Velký ostrov (S08E13)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Tahiti (S08E14)23:55Jarní cukrářská soutěž: Velikonoční dobroty (S03E01)01:25Jarní cukrářská soutěž: Pouštní zákusky (S04E06)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Řeznice (S23E13)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Hádej, kdo je zpět? (S24E01)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Párky, plody moře a šavarma (S25E06)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Kosmopolitní pohoda (S25E07)03:40Strašidelné výrobky z perníku: Palermo (S02E01)04:25Strašidelné výrobky z perníku: Los Angeles (S02E02)05:10Strašidelné výrobky z perníku: Dublin (S02E03)
06:00Aljašský trojúhelník: Ztracený Douglas (S01E03)07:00Jak pára nad hrncem: Atlantida: ztracené důkazy (S01E02)08:00Neobjasněná akta NASA: Mimozemský smrtící paprsek (S01E02)09:00Pátrání po yettim: Yetti a zrzek (S02E27)10:00Záhady muzeí: Prezidentská předtucha (S23E03)11:00Neobjasněná akta NASA: Přísně tajná hrůza (S02E02)12:00Spřízněné duše (duchové): Škrtič (S02E04)13:00Aljašský trojúhelník: Aljašská lochneska (S01E05)14:00Jak pára nad hrncem: Pouštní loď duchů (S01E03)15:00Neobjasněná akta NASA: Černý rytíř povstal (S01E03)16:00Pátrání po yettim: Yetti miluje grilování (S02E28)17:00Záhady muzeí: Vrah osamělých srdcí a další (S23E11)18:00Neobjasněná akta NASA: Smrtící zbraně (S02E03)19:00Spřízněné duše (duchové): Popravčí (S02E05)20:00Ústav duchů: Nemocnice v Old South Pittsburg (S03E04)21:00Tyto lesy jsou prokleté: Kostel v lesích a málem nás to zabilo (S03E01)22:00Spřízněné duše (duchové): Nástražný drát (S06E05)23:00Horské příšery: Ďábelský pes z okresu Logan (S01E02)01:00Aljašský trojúhelník: Město duchů z doby zlaté horečky (S02E04)02:00Neobjasněné případy: Opravdový vymítač ďábla a záhada umírajících losů (S02E03)03:00Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka - ruská mumie (S02E04)04:00Tyto lesy jsou prokleté: Viděl jsem to přistávat (S03E05)05:00Aljašský trojúhelník: Strašidelný zábavní park (S02E05)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.