Reklama

Práve teraz (05:31)

Markíza
TELEVÍZNE NOVINY
[05:10]
JOJ
NOVINY TV JOJ
[05:10]
DajTo
Kobra 11 II.
[05:00]
TV Doma
Ordinácia v ružovej záhrade
[04:30]
JOJ Plus
Ničitelia mýtov III.
[05:05]
WAU
Búrka: Dobrodružstvo lásky (119, 120)
[05:00]
STV 1
Správy RTVS "N"
[05:05]
Prima Family
Sběratelé kostí III
[04:15]
NOVA
Novashopping
[05:05]
FANDA
Přestávka ve vysílání
[03:45]
ČT 1
Události v regionech - ST – AD -
[05:30]
ČT 2
Anatomie náboženství ČT HD - ST – AD -
[05:30]
HBO
Nahoře-dole
[04:25]
AXN
Vražedná práva I.
[02:35]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Nejlepší šéfkuchař, nejhorší šéfkuchař: Daniel a Carl
06:50
Král pekáren: Grandma Millie's Bakery Café
07:40
Jak si vybrat správné šaty: Představuje se svatební salon
08:10
Něco vypůjčeného, něco nového: Vyšperkovaná nevěsta z New Jersey
08:35
Král dortů: Dort v podobě lustru a křtiny
09:05
Král dortů: Paleontologie a žádost o ruku
09:30
Malí lidé, velký svět: Malá vidlička, velká terasa
10:00
Šéf kuchyně: Rodinná oslava
10:25
Aljašské ženy hledají lásku: Vítej, slunce
11:20
Můj velký tlustý a báječný život: Nenávistná pošta
11:45
Můj velký tlustý a báječný život: Kladný přístup k životu
12:15
Návrat k Amišům: 1. Díl
13:10
17 dětí a možná víc: Duggarovi na safari
13:40
Jon a Kate plus 8: Výlet do zoo
14:05
Souboj extrémních střádalů: Výstupy a balónky: Reba versus Cindy
15:00
Caparti a čelenky: Krásné panenky
15:55
Jak si vybrat správné šaty: Třikrát nevěstou
16:25
Malí lidé, velký svět: Problémy s terasou
16:50
Král dortů: Pouť, směr Syracuse a speciální výročí
17:20
Král dortů: Problémy s dopravou a dvě nevěsty
17:45
Šéf kuchyně: Nezapomenutelné jídlo
18:15
Něco vypůjčeného, něco nového: Tímhle nikoho neuzemním!
18:40
17 dětí a možná víc: Hledání diamantů
19:10
Aljašské ženy hledají lásku: Předělej mě k obrazu svému, Miami
20:05
Nové tělo, nový styl
21:00
Malí lidé, velký svět: Zachova první láska
21:55
Muž bez penisu
22:50
Aljašské ženy hledají lásku: Předělej mě k obrazu svému, Miami
23:45
Nové tělo, nový styl
00:40
Malí lidé, velký svět: Zachova první láska
01:35
17 dětí a možná víc: Hledání diamantů
01:59
Muž bez penisu
02:47
Aljašské ženy hledají lásku: Předělej mě k obrazu svému, Miami
03:35
Jak si vybrat správné šaty: Třikrát nevěstou
03:59
Něco vypůjčeného, něco nového: Tímhle nikoho neuzemním!
04:23
Caparti a čelenky: Krásné panenky
05:11
Šéf kuchyně: Nezapomenutelné jídlo
05:35
Jon a Kate plus 8: Výlet do zoo
06:20
Kulturzeit - (Wh.)
07:00
nano - (Wh.)
07:30
Alpenpanorama
09:00
ZIB
09:05
Kulturzeit - (Wh.)
09:45
nano - (Wh.)
10:15
Markus Lanz
11:30
Der Zauberlehrling - Peter Marvey, mein magischer Mitschüler
12:00
Newton - Neues aus der Welt der Wissenschaft
12:25
König der Alpen - Der Steinbock in Tirol - Aus der ORF-Reihe & quot;Unterwegs in Österreich & quot;
12:50
Sommer in den Kitzbüheler Alpen
13:00
ZIB
13:15
Auf schmalen Spuren - Eine Entdeckungsreise entlang der Waldviertel Bahn
13:40
Auf schmalen Spuren - Eine Entdeckungsreise entlang der Mariazeller Bahn
14:05
Mariazeller Land - Geheimnisvolle Bergwelt zwischen Ötscher und Hochschwab - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
14:55
Sonnenberge - Von der Rax zur Buckligen Welt - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
15:40
Plitvice - Im Land der fallenden Seen - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
16:30
Kultstätten und mystische Plätze zwischen Karst und Alpen
16:50
Menschen im Karst - Leben zwischen Himmel und Hölle - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
17:40
Isonzo - Der Krieg in den Bergen
18:30
nano - Die Welt von morgen
19:00
heute - anschl. 3sat-Wetter
19:20
Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SF und ARD
20:00
Tagesschau
20:15
Keine Hand frei - Aus dem Leben alleinerziehender Mütter
21:05
Videospiele - Revolution einer Generation - Film von Jean-Daniel Bohnenblust und Patrick Léger
22:00
ZIB 2
22:25
Glück - Spielfilm, Deutschland 2011 (Glück)
00:10
Deutschland, deine Künstler: Doris Dörrie - Film von Alice Agneskirchner
00:55
10 vor 10
01:25
Hummerfang in Kanada - Film von Dominique Clément
01:50
Isonzo - Der Krieg in den Bergen
02:40
Menschen im Karst - Leben zwischen Himmel und Hölle - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
03:30
Sonnenberge - Von der Rax zur Buckligen Welt - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
04:15
Mariazeller Land - Geheimnisvolle Bergwelt zwischen Ötscher und Hochschwab - Aus der ORF-Reihe & quot;Universum & quot;
05:05
Auf schmalen Spuren - Eine Entdeckungsreise entlang der Waldviertel Bahn
05:25
Auf schmalen Spuren - Eine Entdeckungsreise entlang der Mariazeller Bahn
06:00
Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen - Ein kleiner Verdacht wär´ schon schön
06:25
Biene Maja - Willi bei den Ameisen
06:45
Kasperlüberraschung
06:50
Kati & amp; Mim-Mim - Boomer ganz groß
07:00
Heidi 3D - Ein alter Freund?
07:25
Rätselburg
07:30
Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen - Scheidung ohne Ehe
07:55
Alles okidoki
08:00
Hand aufs Herz - Folge 62
08:25
Hand aufs Herz - Folge 63
08:45
Die Nanny - Frans Tattoo
09:10
Gilmore Girls - Das Darlehen
09:55
Drop Dead Diva - Das Vorjahresmodell
10:35
Soko Kitzbühel - Alte Wunden
11:20
Soko Donau - Kein Gestern, kein Heute, kein Morgen
12:05
Gilmore Girls - Vater-Tag
12:45
Drop Dead Diva - Will und Grayson
13:30
Die Nanny - Rund ums Auto
13:55
Mike & amp; Molly - Molly macht Suppe
14:15
Mike & amp; Molly - Jim frisst nicht
14:35
Raising Hope - Die Spiele beginnen
14:55
Malcolm mittendrin - Der Rauswurf
15:20
The Big Bang Theory - Für ihn oder mit ihm?
15:40
How I Met Your Mother - Wie Lily Weihnachten gestohlen hat
16:00
How I Met Your Mother - Erste Male
16:20
ZIB Flash
16:25
Malcolm mittendrin - Der Babysitter
16:50
Raising Hope - Der Joker im Tarot
17:10
Die Simpsons - Down by Lisa
17:35
Die Simpsons - Lebwohl, Mona
17:55
ZIB Flash
18:00
How I Met Your Mother - Säulen der Menschheit
18:25
How I Met Your Mother - Das Montagsspiel
18:55
The Big Bang Theory - Der Mann, der seine Omi liebte
19:20
Two and a Half Men - Baseball. Busen. Busen. Baseball
19:45
ZIB Magazin
19:54
Wetter
20:00
ZIB 20
20:15
Fußball UEFA Europa League Finale: - Der Countdown
20:35
Fußball UEFA Europa League Finale: - Das Spiel
21:30
ZIB Flash
22:50
Fußball UEFA Europa League Finale: - Die Analyse
23:05
CSI: Vegas - Lautloser Killer
23:50
ZIB 24
00:10
Dexter - Alles ist illumeniert
01:00
In Plain Sight - In der Schusslinie - Gewinner und Verlierer
01:40
Dallas - Der Tod des J.R. Ewing
02:25
Grey's Anatomy - Carpe Diem
03:05
Private Practice - Blinde Liebe
03:50
Republic of Doyle - Einsatz für zwei - Der Mann für alle Fälle
04:30
Republic of Doyle - Einsatz für zwei - Der Anfang vom Ende
05:15
Cougar Town - Fangfragen und Fischfang
05:35
Cougar Town - Alkoholkontrolle
05:55
Seitenblicke
06:00
Jak se to dělá (Series 20): 5. Díl
06:25
Válka skladů v Kanadě (Series 2): 8. Díl
06:50
Lovci skladovacích jednotek (Series 3): 6. Díl
07:15
Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost (Díl 2)
07:45
Jak to dělají? (Series 7): Zápalky/chróm (Díl 19)
08:10
Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: 2. díl (Díl 21)
09:05
Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech (Díl 5)
09:55
Dvojí přežití (Series 4): 8. Díl
10:50
Zlatá horečka (Series 4): Buď všechno, nebo nic (Díl 4)
11:40
Zlato z Beringova moře (Series 3): Oheň a ledovce (Díl 6)
12:35
Automobilové podzemí (Series 1): Napadeni (Díl 4)
13:30
Dílna zatracenců (Series 1): 7. Díl
14:25
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 19. Díl
14:55
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 20. Díl
15:20
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 21. Díl
15:50
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 22. Díl
16:15
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 23. Díl
16:45
Hledači pokladů na aukcích (Series 1): 24. Díl
17:10
Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost (Díl 2)
17:40
Lovci skladovacích jednotek (Series 3): 6. Díl
18:05
Pátá rychlost: 1. Díl
18:35
Pátá rychlost: 2. Díl
19:00
Jak to dělají? (Series 6): 1. Díl
19:30
Jak to dělají? (Series 11): 3. Díl
20:00
Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): 7. Díl
21:00
Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory (Díl 9)
22:00
Králové sekvojí (Series 1): Kobka v San Francisku (Díl 5)
23:00
Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2): 12. Díl
00:00
Aljaška: poslední hranice (Series 3): Predátoři a kořist (Díl 16)
00:55
Lety po divoké Aljašce (Series 1): Halloween (Díl 9)
01:50
Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): 7. Díl
02:40
Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory (Díl 9)
03:30
Králové sekvojí (Series 1): Kobka v San Francisku (Díl 5)
04:20
Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2): 12. Díl
05:10
Jak to dělají? (Series 6): 1. Díl
05:35
Jak to dělají? (Series 11): 3. Díl
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.