Reklama

Práve teraz (05:18)

Markíza
TELEVÍZNE NOVINY
[05:05]
JOJ
Tajomstvo Sherwoodskeho lesa
[05:00]
DajTo
Nebezpečné šelmy VI.
[05:05]
TV Doma
Na streche
[04:30]
JOJ Plus
100 rokov svedectiev
[05:05]
WAU
Sladké hviezdy
[05:00]
STV 1
McLeodove dcéry III.
[04:40]
Prima Family
Pravidla podsvětí
[04:00]
NOVA
Novashopping
[05:15]
FANDA
Případ Thomase Crowna
[04:35]
ČT 1
Zahrada je hra
[04:45]
ČT 2
Volavčí kolonie
[05:10]
HBO
Konzultant
[04:00]
AXN
Tajnosti a lži
[02:35]

Reklama

Odporuč nás na Google

Naše stránky na Facebooku


Reklama

Reklama

Reklama

06:00
Nejlepší nákupčí: Duyal Wheelerová, Nyomi Lennyová, Jemelin Artigasová a Anette Martinsenová
06:50
Nejlepší nákupčí: Gaelle Girardová, Sarah Burnettová-Mooreová, Chey Butlerová a Mary O'Connorová
07:40
Jak si vybrat správné šaty: Velký doprovod, ještě více názorů
08:10
Jak si vybrat správné šaty: Babičky to vědí nejlíp
08:35
Jak si vybrat správné šaty: Odvaha se odlišit
09:05
Jak si vybrat správné šaty: Na den královnou
09:30
17 dětí a možná víc: Oslavy v San Francisku
10:00
17 dětí a možná víc: Duggarovi na safari
10:25
17 dětí a možná víc: Hledání diamantů
10:55
17 dětí a možná víc: Duggarovi v Salvadoru
11:20
90 dní do svatby: 5. Díl
12:15
Jak si vybrat správné šaty: Stylová terapie
12:45
Jak si vybrat správné šaty: Nevěsta jak na trní
13:10
Nevěsty z Beverly Hills: Linda Hoganová
13:40
Nevěsty z Beverly Hills: Sabrina Parisiová
14:05
Nevěsty z Beverly Hills: Elissa Reillyová
14:35
Nevěsty z Beverly Hills: Médium Silvana
15:00
Nevěsty z Beverly Hills: Carla Hericová
15:30
Má okázalá americká cikánská svatba: Cikánský maškarní bál
16:25
Randy vás zachrání: Dallas
17:20
Randy vás zachrání: San Diego
18:15
Randy vás zachrání: Las Vegas
19:10
Randy vás zachrání: New Orleans
20:05
Příliš oškliví na lásku: 5. Díl
21:00
Můj obrovský obličejový nádor
21:55
Láska a velký věkový rozdíl: 5. Díl
22:50
Útěk před prorokem: 4. Díl
23:45
Útěk před prorokem: Nevítaní
00:40
Útěk před prorokem: 6. Díl
01:35
Šokující rodinná tajemství: Kolem světa a zpět
02:23
Šokující rodinná tajemství: Debutantka v nouzi
03:11
Láska a velký věkový rozdíl: 5. Díl
03:59
17 dětí a možná víc: Oslavy v San Francisku
04:23
17 dětí a možná víc: Duggarovi na safari
04:47
17 dětí a možná víc: Hledání diamantů
05:11
17 dětí a možná víc: Duggarovi v Salvadoru
05:35
17 dětí a možná víc: Mise Duggarových
06:20
Kulturzeit - (Wh.)
07:00
nano - (Wh.)
07:30
Alpenpanorama
09:00
ZIB
09:05
Kulturplatz - Das Kulturmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen
09:35
Bahöö im Herz - Neues vom alten Wienerlied
10:00
Alltagsgeschichte: Beim Heurigen
10:45
Kaisermühlen Blues (5/12) - Hof-Konzert
11:40
Kaisermühlen Blues (6/12) - Der Abschied
12:30
Bilder aus Südtirol
13:00
ZIB
13:10
Notizen aus dem Ausland
13:15
quer - ... durch die Woche mit Christoph Süß
14:00
Kunst & amp; Krempel - Familienschätze unter der Lupe
14:30
Reisewege Finnland - Von Helsinki nach Karelien
15:15
Ländermagazin - Heute aus Nordrhein-Westfalen
15:45
Südtirol, die Sonnenseite der Alpen - Film von Elisabeth Heydeck
16:00
Traumorte - Capri - Film von Eric Bacos
16:45
Der Stern von Santa Clara - Spielfilm, BRD 1958 (Der Held von Santa Clara)
18:05
Gartenparadiese in Österreich (2/10) - GartenLust
18:30
Abenteuer Westpommern - Film von Ulrich Adrian
19:00
heute - anschl. 3sat-Wetter
19:30
Bauerfeind - assistiert Winfried Kretschmann
20:00
Tagesschau
20:15
König Ottokars Glück und Ende - Trauerspiel in fünf Aufzügen von Franz Grillparzer
22:45
Neun Tage - Auf Tournee mit Benjamin Schmid
23:35
Menschen bei Maischberger
00:50
lebens.art
01:25
Aus Fleisch und Blut - Vom Essen in der Kunst
01:50
das aktuelle sportstudio
03:15
Ghosted - Spielfilm, Deutschland/Taiwan 2009 (Ai-Mei)
04:45
Mädchengeschichten: Schwestern der langen Nacht - Dokumentarfilm von Bettina Haasen, Deutschland 2004
05:15
Mädchengeschichten: Fatimas Erwachen - Dokumentarfilm von Natia Arabuli, Deutschland 2009
06:00
Wickie und die starken Männer - Flucht aus dem Schloss
06:25
1001 Nacht - Falsche Geschenke
06:35
Horseland, die Pferderanch - Geteilte Aufmerksamkeit
07:00
Der kleine Ritter Trenk - Heimliche Heimkehr
07:25
Hallo okidoki
07:30
Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Ein Löwe will zum Zirkus
07:55
Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Achtung, Landleben!
08:00
ABC Bär
08:15
Franz Ferdinand
08:25
Tom Turbo - Detektivclub - Die Geldfresser kommen
08:55
Hallo okidoki
09:00
Schmatzo - Der Koch-Kids-Club
09:15
Hallo okidoki
09:25
1, 2 oder 3 - Polarforscher
09:50
Miniversum - Im Nationalpark Kalkalpen
10:05
Kung Fu Panda - Mein großer Bruder Po
10:30
Ski: FIS Weltcup Abfahrt der Damen Garmisch - Der Countdown
10:35
Disneys Fillmore - Nur Kummer mit Hummer
10:40
Ski: FIS Weltcup Abfahrt der Damen Garmisch - Das Rennen
11:00
Disneys Liv & amp; Maddie - Die Geburtstagslüge
11:25
Disneys Jessie - Der Bertram-Roboter
11:50
Ski: FIS Weltcup Abfahrt der Herren Kvitfjell - Der Countdown
11:55
Ski: FIS Weltcup Abfahrt der Herren Kvitfjell - Das Rennen
12:00
H2O - Plötzlich Meerjungfrau - Bella irrt
12:25
Jamies 30 Minuten Menüs Genial geplant - blitzschnell gekocht - Hähnchen-Pie
12:50
Jamies 15 Minuten Küche - Camembertstangen & amp; Goldenes Hähnchen
13:15
Biathlon WM 2015 Kontiolahti 10km Sprint Herren - Das Rennen
13:20
Jamies 15 Minuten Küche - Rindfleisch Stroganoff & amp; Miesmuscheln marokkanisch
13:45
The Secret Life of the American Teenager - Der Ausflug
14:30
FIS Weltcup Nordische Kombination Teamsprint Lahti - Highlights
15:20
Melissa & amp; Joey - Die Grundstücksgrenze
15:40
Suburgatory - Der Krampus
16:00
New Girl - Katie
16:25
Biathlon WM 2015 Kontiolahti 7,5km Sprint Damen - Das Rennen
16:30
Happy Endings - Baby Ballabala
16:55
Mom - Eine kulinarische Affäre
17:20
How I Met Your Mother - Schlechte Nachrichten
17:50
FIS Weltcup Skispringen Team Lahti HS 130 - Der Countdown
17:55
FIS Weltcup Skispringen Team Lahti HS 130 - Das Springen
18:00
Die Simpsons - Wiedersehen nach Jahren
18:20
Die Simpsons - Die Perlen-Präsidentin
18:45
The Big Bang Theory - Für immer zu dritt
19:10
The Big Bang Theory - Ein Abend mit Darth Vader
19:30
Two and a Half Men - Das Tagebuch
19:54
Wetter
20:00
ZIB 20
20:15
Der ganz normale Wahnsinn - Working Mum
21:35
ZIB Flash mit Bundesliga
21:50
Wenn Liebe so einfach wäre
23:45
Obsessed
01:30
Ich weiß, wer mich getötet hat
03:10
Stiefbrüder
04:40
Mike & amp; Molly - Mikes Wohnung
05:00
Mike & amp; Molly - Der Tag danach
05:15
Hot In Cleveland - Zurück in L.A. (1)
05:35
Hot In Cleveland - Zurück in L.A. (2)
05:55
Seitenblicke
06:00
Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky (Díl 17)
06:25
Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep (Díl 17)
07:15
Pátá rychlost (Series 22): 9. Díl
08:10
Fantom Works (Series 1): Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A (Díl 1)
09:05
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Triky hledačů pokladů (Díl 3)
09:30
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Tonův dobrý instinkt (Díl 4)
09:55
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Stará dobrá hotovost (Díl 5)
10:25
Hledači pokladů na aukcích (Series 3): 6. Díl
10:50
Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus (Díl 9)
11:15
Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye (Díl 10)
11:40
Co se dělo dál? (Series 2): 10. Díl
12:10
Co se dělo dál? (Series 2): 11. Díl
12:35
Co se dělo dál? (Series 2): 12. Díl
13:05
Co se dělo dál? (Series 2): 13. Díl
13:30
Co se dělo dál? (Series 2): 14. Díl
14:00
Co se dělo dál? (Series 2): 15. Díl
14:25
Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky (Díl 17)
14:55
Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně (Díl 18)
15:20
Extrémní stroje (Series 1): Sea Hawk, Atlas, Collosus (Díl 5)
16:15
Bořiči mýtů (Series 8): Létající gilotina (Díl 173)
17:10
Laik versus profesionál (Series 1): 1. Díl
18:05
Superlidé (Series 1): Vytrvalost (Díl 1)
19:00
Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa (Díl 2)
20:00
Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – 2. díl (Díl 4)
21:00
Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus (Díl 1)
22:00
Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým (Díl 5)
23:00
Na pokraji Aljašky (Series 1): 4. Díl
00:00
Hlídači čtvrtí (Series 1): Sokové (Díl 1)
00:55
Zápasníci (Series 1): Připraveni (Díl 1)
01:50
Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – 2. díl (Díl 4)
02:40
Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus (Díl 1)
03:30
Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým (Díl 5)
04:20
Na pokraji Aljašky (Series 1): 4. Díl
05:10
Jak se to dělá (Series 12): Pneumatický nárazový šroubovák (Díl 1)
05:35
Jak se to dělá (Series 12): Vyprošťovací nůžky (Díl 2)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.