TV program pondelok, 6. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (83)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (22)13:55Mentalista II. (23)14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (84)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Výnimočná Nikol II. (3)21:55Odznak Vysočina I. (3)23:05Dobre vedieť!00:15Mentalista II. (22)01:15Mentalista II. (23)02:10Odznak Vysočina I. (3)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (19)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Inkognito21:50Inkognito22:50Nikto nie je dokonalý00:20Myšlienky vraha VII. (2)01:20Riskuj!01:55Noviny TV JOJ02:45Inkognito03:35Bez servítky04:35Top Star
04:10Správy RTVS „N“05:05Počasie05:15Slovensko v obrazoch05:40Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:05Detektívi zo severu VI (2/16)10:05Na krok od neba10:55Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:25Bez batožiny16:50Destinácie17:05Detektívi zo severu VI (3/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Moje leto v Provence22:10Reportéri22:45Inšpektor Max (8/11)23:45Agatha Christie: Poirot00:35Agatha Christie: Poirot01:30Správy RTVS „N“02:20Góly-body-sekundy02:40Počasie
06:00Druhý dych (66)06:40Túžba tela (48)07:25Túžba tela (49)08:40Krok za krokom IV. (24)09:20Krok za krokom V. (1)10:05Chicago Fire VI. (4)11:05S hlavou v oblakoch (97)11:55S hlavou v oblakoch (98)13:00Oteckovia (16)14:10Keď kvitne láska (29)15:15Keď kvitne láska (30)16:05Túžba tela (50)17:05Túžba tela (51)18:00Chicago Fire VI. (5)19:00Keď kvitne láska (31)19:50Keď kvitne láska (32)20:50Varte s nami21:00Krok za krokom V. (2)21:35Krok za krokom V. (3)22:05Priatelia IV. (5)22:35Priatelia IV. (6)23:05New Amsterdam V. (9)00:05Keď kvitne láska (31)01:00Keď kvitne láska (32)01:40S hlavou v oblakoch (97)02:25S hlavou v oblakoch (98)03:05Smotánka04:10Adela show05:10Oteckovia (16)
05:00Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:10Nákupné maniačky07:40Letecké katastrofy08:55Extrémni nájomníci VIII. (4)09:45Vražedné čísla III. (10)10:45Vražedné čísla III. (11)11:45Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.14:40Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:45Letecké katastrofy17:45Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.18:45Naši II. (23) (ST) - skryté titulky19:25Profesionáli II. (7) (ST) - skryté titulky20:30Sexi kosť22:40Tisíc slov00:35Profesionáli II. (7) (ST) - skryté titulky01:35Mafstory (13)02:25Kinosála02:35Chlpatí šampióni II.03:35Haló04:05Miláčikovo04:35Extrémni nájomníci VIII.
06:05Zázračný miniateliér06:15Čím cestovať06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:50Dimitri06:55Príbehy z čarovnej záhrady07:05Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Fórum09:00Orientácie09:25Televízny klub nepočujúcich & amp;#34;N & amp;#34;09:55Herecké legendy10:10Dvaja11:40Obedníček11:50Odo12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30SK dejiny13:25Peniaze14:00Breakheartský priesmyk15:30Slovensko a víno16:00Svetové vinárske civilizácie16:30Regina17:30Farmárska revue17:55Halali18:30Večerníček18:35Odo18:45Dimitri18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Malý rytier Trenk19:35Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata20:10Lov slov20:35Slnečné búrky - neznáme nebezpečenstvo21:30Experiment22:00Ukryté dieťa23:50Trochu inak - hudobný špeciál (5/20)00:00Správy RTVS „N“
05:55Snídaně08:35Ulice (4695)09:35Iveta II (3)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (1)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (146)13:40Kriminálka Miami V (15)14:30Kriminálka Miami V (16)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4696)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (222)21:25Specialisté (5)22:30Víkend23:10Kriminálka Las Vegas V (5)00:05Kriminálka Miami V (15)01:10Kriminálka Miami V (16)02:10Přestávka ve vysílání
06:00Nový den07:05M*A*S*H (240)07:35M*A*S*H (241)08:05M*A*S*H (242)08:40M*A*S*H (243)09:15Vytoč mého agenta (7)10:30Policie Hamburk VIII (20)11:30Policie Hamburk VIII (21)12:30Closer VII (14)13:30Komisař Rex II (14)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Lež na pláži (6)21:30Česko na grilu22:50Tátové na tahu (10)23:55Receptář prima nápadů00:45Policie Hamburk VIII (20)01:45Policie Hamburk VIII (21)02:55Closer VII (14)
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:35Autosalon.tv07:20Prima Partička08:20Top Gear XVII (4)09:25Top Gear XVIII (7)10:30Hvězdná brána VII (1)11:25Hvězdná brána VII (2)12:30Futurama VI (11)13:00Futurama VI (12)13:30Simpsonovi XXI (20)14:00Simpsonovi XXI (21)14:25Simpsonovi XXI (22)14:55Simpsonovi XXI (23)15:15Hvězdná brána VII (3)16:10Hvězdná brána VII (4)17:15Futurama VI (13)17:45Futurama VI (14)18:15Simpsonovi XXIII (3)18:45Simpsonovi XXIII (4)19:15Simpsonovi XXIII (5)19:45Simpsonovi XXIII (6)20:15Prima Partička21:15Mikýřova hysteorie českých dějin22:05Brickleberry III (11)22:35RE-PLAY23:05Simpsonovi XXIII (3)23:25Simpsonovi XXIII (4)23:45Simpsonovi XXIII (5)00:15Simpsonovi XXIII (6)00:45Futurama VI (13)01:15Futurama VI (14)01:45Top Gear XVIII (7)03:00Ženy ve wrestlingu VIII (15)
04:00Případ Goldman06:00Angry Birds ve filmu07:40Jiskra Vánoc09:05Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek10:55Muž roku12:45Aftersun14:25Poslední hra o zlato16:15Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství17:45Gran Turismo20:00Sympatizant (4): Chceme dobré repliky21:00Uzavřený kruh (1)22:00Král Staten Islandu00:15Mrtví neumírají02:00Rituál
03:55Nevědomí06:00Záhada Vánočního diamantu07:25Moonage Daydream09:35Dokonalý trik11:45Průměrňákovi VIII. (11): Šťastná hospodyňka12:05Průměrňákovi VIII. (12): Nedokonalé souznění12:30Aquaman a ztracené království14:35Downeyho auta snů (4)15:20East New York (18)16:05Láska a smrt (6): Šapitó16:50Láska a smrt (7): Ššššš17:50Po zániku Země19:30Capote21:25Venom23:15Kdo se směje teď01:05Matčina pomsta02:30Zloději luxusu: Případ Bling Ring
06:00Profil zločinu III.07:05Profil zločinu III.08:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.08:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:50Profil zločinu III.10:55Profil zločinu III.11:50Hvězdná brána: Atlantida III.12:45S.W.A.T. VI.13:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:30Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.15:20Profil zločinu III.16:25Profil zločinu III.17:25S.W.A.T. VI.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.20:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.21:00Zelenáč V.21:55Zelenáč V.22:50Bosch Iv.23:45Bosch Iv.00:35Vteřiny života I.01:20Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.02:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.03:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.03:50Bosch Iv.04:35Bosch Iv.05:25Totalcar II.
05:45Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:25Popelka17:35Poklad z půdy18:50Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:55Nebezpečné vztahy live01:50Ostříháno02:55Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:40Česká tajenka14:20Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Pašák (6)22:10El Chapo (5,6)00:05Cyranův poloostrov (18)00:45MOJE ZPRÁVY00:55VIP svět01:15Exkluziv Kateřiny Brožové02:25Na plac!02:55Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Honba za nefritem06:25Honba za nefritem06:50Záchranáři na dálnici 40107:50Záchranáři na dálnici 40108:50Australští zlatokopové09:45Australští zlatokopové10:40Australští renovátoři aut11:35Australští renovátoři aut12:35Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:30Australští zlatokopové15:25Ridleova cena16:20Záchrana vraků aut17:15Australští lovci humrů18:10Australští lovci humrů19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Australští lovci safírů22:05Zamrzlé zlato22:55Záchranáři na dálnici 40123:55Záchranáři na dálnici 40100:55Australští zlatokopové01:55Australští zlatokopové02:45Zamrzlé zlato03:30Australští lovci safírů04:30Renovace rachotin05:20Australští lovci býků
06:05Abú Simbel: Obři na Nilu07:10Pyramida v Gíze: Cesta ke hvězdám08:15Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války09:202. světová válka - Bitvy o Evropu10:25Nejlepší vojenské prostředky11:30Poklady s Bettany Hughes12:30Ztracená města Trójanů13:25Ztracená města Trójanů14:20Abú Simbel: Obři na Nilu15:30Pyramida v Gíze: Cesta ke hvězdám16:35Ztracené svitky pod Vesuvem17:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Nejlepší vojenské prostředky20:55Pracovat pro nepřítele22:00Temná věda nacistů23:00Zákony pro teror00:05Válečné továrny01:05Nejlepší vojenské prostředky02:102. světová válka - Bitvy o Evropu03:00Temná věda nacistů03:50Zákony pro teror04:40Hitlerova moc
06:40Veterinář z Yorkshiru07:25Záchrana divokých zvířat v Malawi08:15Záchrana divokých zvířat v Malawi09:05San Andreas: Závod s časem10:00Divoká Kanada10:55Aljaška: Rok v divočině11:40Národní park Grasslands: Skrytá divočina Severní Ameriky12:30Záchrana divokých zvířat v Malawi13:20Veterinář z Yorkshiru14:05Bleskové útoky v přírodě14:55Smrtící lovci15:45Adaptací k přežití16:30Divocí bojovníci17:25Říční monstra18:15Kolosální zvířata19:05Život ve vedrech: Afrika20:00Divoký východ Polska20:50Divoká Belgie21:40Evropská divočina22:35Evropská divočina23:30Záchrana divokých zvířat v Malawi00:20Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Divoká Čína s Rayem Mearsem03:50Záchrana divokých zvířat v Malawi04:40Záchrana divokých zvířat v Malawi
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:55Partička09:45Dva a pol chlapa V. (7)10:05Dva a pol chlapa V. (8)10:35M*A*S*H III. (1)11:00M*A*S*H III. (2)11:40Mladý Sheldon III. (11)12:10Mladý Sheldon III. (12)12:40Teória veľkého tresku II. (1)13:25Teória veľkého tresku II. (2)13:55Teória veľkého tresku II. (3)14:20Teória veľkého tresku II. (4)14:50Teória veľkého tresku II. (5)15:15Teória veľkého tresku II. (6)15:45Priatelia IV. (3)16:15Priatelia IV. (4)16:45Dva a pol chlapa V. (9)17:15Dva a pol chlapa V. (10)17:45M*A*S*H III. (3)18:15M*A*S*H III. (4)18:50Mladý Sheldon III. (15)19:15Mladý Sheldon III. (16)19:40Susedia20:30Valkýra23:00Operácia Valkýra: Komando útočí00:50Dajto v pokri z Card Casina01:10ŠPORTOVÉ NOVINY01:20Susedia01:55Silvánovci03:45Susedia04:25Zig a Sharko05:00Bernieho dobrodružstvá05:15Oggy a šváby
06:00Teleráno08:25Reflex08:40Susedia09:15Susedia09:45Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Búrlivé víno I.13:50V mene zákona14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Horná Dolná21:30Horná Dolná22:35Horná Dolná23:35FARMA00:30Doktori01:40Aj múdry schybí02:25Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:35Policajné prípady06:15Policajné prípady06:55Špecialisti V. (17)07:45Bostonské vraždy IV. (3)08:25Bostonské vraždy IV. (4)09:05Kosti II. (7)09:50Kosti II. (8)10:30Špecialisti V. (21)11:15Špecialisti V. (22)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti II. (9)16:05Kosti II. (10)17:00Mentalista II. (22)18:00Mentalista II. (23)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (3)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (4)20:55NCIS: Los Angeles XII. (4)21:50NCIS: Los Angeles XII. (5)22:50Kosti II. (9)23:45Kosti II. (10)00:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (3)01:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (4)01:5011204:45Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:30Prvá liga23:00Štúdio JOJ 2400:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky II. (3)06:25Tom Gates (17)06:40Okido III. (23)06:55Strážcovia Trstinového mora (25)07:05Lloyd a muchy (35)07:20100%-ný vlk: Magická kniha II. (3)07:45Mechamato (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (3)08:25Petronela Jabĺčková (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (8)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (25)09:00Požiarnik Sam VIII. (7) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (38)09:35Plamienok a štvorkolky I. (14)10:00Sonic Boom 2 (5)10:15Rybičky Flip a Flap II. (43)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)10:35Mestská farma Lellobee (17,18)10:45Pirátska akadémia (3)11:00Moe a jeho šou II. (12)11:15Strašidielka (30)11:20Idefix (7)11:35Zvieratká (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (4,5)11:55Naše prasiatko (35,36)12:05Odbodkovia II. (8)12:20Bambuľko a Bulienka III. (1/13)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (13)12:35Medzi nami zvieratkami (25)12:40Máša a medveď V. (25)12:50Požiarnik Sam VIII. (8) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (56)13:15Fíha tralala (3)13:25Deti z farmy (45)13:40Volám sa Caillou V. (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun IV. (17)14:15Máša a medveď V. (26)14:30Pirátska akadémia (4)14:45Digley a Dazey (4,5)14:50Naše prasiatko (35,36)15:00MalinyJamológia 2 (2)15:20Chrumka a Čipsík II. (8)15:30Bambuľko a Bulienka III. (2)15:45Angličanina (10)16:00Máša a medveď V. (14)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (16)16:20Moe a jeho šou II. (13)16:30Ovečka Shaun IV. (17)16:45Lloyd a muchy (35)17:00100%-ný vlk: Magická kniha II. (4)17:30Knihy od Stonožky (57)17:40Idefix (8)17:55Labková patrola I. (4)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)18:30Mestská farma Lellobee (17,18)18:35Sonic Boom 2 (6)18:50Plamienok a štvorkolky I. (15)19:15Deti z farmy (45)19:30Zvierací ochrancovia (41)19:50Ruby z dúhy I. (26) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (25)20:10Zvieratká (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (8)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (14)21:40Volám sa Caillou V. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (21) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (6) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (22)23:00Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates (17)23:50Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (23)00:20Zabi nudu! (30/30)00:25Zabi nudu! (1/30)00:35Knihy od Stonožky (56)00:45Fidlivareška (4)01:05MalinyJamológia 2 (2)01:25Zabi nudu! (30/30)01:30Zabi nudu! (1/30)01:40Knihy od Stonožky (57)01:50Kikirikí (3,4)02:00Sníček (12,13)02:20Knihy od Stonožky (57)02:30Rapotáčik (2)02:40Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (26/26)03:00Sníček (12,13)03:10Sníček03:20Rapotáčik (2)03:30Knihy od Stonožky (56)03:40Tom Gates (17)03:55Volám sa Caillou V. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (8)04:30Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:45Mestská farma Lellobee (18)04:50Sníček a Dúhalka (6) (ST) - skryté titulky05:05Fidlivareška (2)05:20MalinyJamológia 2 (2)05:35Knihy od Stonožky (57)05:45Viking Vicky (22)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:30Ovečka Shaun I.07:40Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:50Bambuľko a Bulienka III.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík II.11:05Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:45Ťukiho dobrodružstvá11:50Bambuľko a Bulienka III.11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Ovečka Shaun I.13:10Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia II.14:25Robin Hood 114:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:30Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:10Čím chceš byť?16:20Idefix16:35Matematické príšerky II.17:00Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:15Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:10Strážcovia Trstinového mora18:20Mia a čarovné ihrisko I.18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko I.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík II.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:35Neposlušník 2
04:55To je vražda, napísala II. (1,2/22)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:35Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:00Vraždy v Midsomeri VII. (4)11:30To je vražda, napísala II. (3,4)13:55Zelenáč III. (13,14/14)15:50Vraždy v Midsomeri VII. (5)18:00Vražedné čísla III. (12,13)20:10Dr. House VII. (7,8)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (20)23:00Súkromné očko IV. (9)23:50FBI: International I. (5)00:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:15Diaľnica peklom VIII. (3)03:00FBI: International I. (5)03:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:25Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Večera s Havranom04:10Archív :2404:40Správy :2405:05Peniaze05:30KULTÚRA SK06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II07:00Ranné správy RTVS08:30Šport :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:40Téma :2410:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:25Cesty istoty II22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Góly–body–sekundy08:00Futbal - Highlighty Niké ligy09:05Džudo - World Tour 202410:55Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1611:45Cyklopotulky11:55Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1612:45Motorizmus - European Le Mans Series 202414:15Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)15:55Šport :2416:20OH 2024 - Cesta do Paríža16:40Futbal - Highlighty Ligy majstrov17:05Storočie športu17:15Futbal - Highlighty Ligy majstrov17:40Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy18:30Gymnastika - ME 2024 (športová)20:10Športuj pre radosť (10/3)20:30O športe21:30Športové ozveny22:00E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (14/21)23:05Góly–body–sekundy23:15Futbal - Highlighty Bundesligy00:05Džudo - World Tour 202401:55Správy RTVS „N“
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10M*A*S*H06:30M*A*S*H06:55M*A*S*H07:25Námořní vyšetřovací služba IX (3)08:20Námořní vyšetřovací služba IX (4)09:15Agent WC 4010:50Podfukářky12:50Tři muži a nemluvně15:05Svatební pochod 5: Staronový přítel16:50Den nezávislosti20:00Přes palubu22:25Londýnský gangster00:20Na nože03:05Námořní vyšetřovací služba IX (4)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (22)09:15Modrý kód (200)10:40Agrometal (7)11:50Krejzovi (12)13:10ZOO (23)14:30Modrý kód (201)15:50Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55Poslední oběť (3)20:15Fotr na tripu20:55Fotr na tripu21:35Lež na pláži (6)22:50Receptář prima nápadů23:45Vychytávky Ládi Hrušky00:20Show Jana Krause01:15Prostřeno!02:00ZOO (22)03:00Modrý kód (200)
06:00Rok na Lofotech (2)06:45Zabijáci v divočině (5)07:45Příběh šesti světadílů (3)08:50Úžasné domy (1)09:55Když žraloci útočí VI (2)10:55Tajemství oceánu12:05Kolosální stroje II (1)13:05Extrémní přepravci III (6)14:15Zapomenuté megastavby VIII (3)15:15Umění špionáže (6)16:10Největší záhady historie I (6)17:55Koloseum (6)18:50Pravdy, lži a dějiny (3)20:00Prima ČESKO20:35Prima SVĚT21:05Nejkrásnější evropské cesty vlakem (5)22:15NASA: Vynálezy a inovace (4)23:15Časoprostor (5)00:05Mnichov: Teror na olympiádě (2)01:20Svět sportu: Rok za rokem (19)02:00Ledová království: Zkouška odvahy (1)02:30Evoluce v pohybu (1)03:40Ptačí říše
03:25NBA05:25Walker Texas Ranger IV (19)06:10Mistři zastavárny XX (19)07:05Pád letu A 80009:30Kobra 11 XVII (3,4)11:30Walker Texas Ranger IV (20)12:30Válka skladů IV (11,12)13:30Válka skladů V (1,2)14:30Mistři zastavárny XX (20)15:25Strážci hranic: Kanada (1,2)16:30Kobra 11 XVII (5,6)18:35Válka skladů V (3,4)19:30Mistři zastavárny XXI (1)20:30Američtí sběratelé XVIII (6)21:25Pomozte autům V (9)22:25Walker Texas Ranger IV (21)23:20Kobra 11 XVII (5,6)01:15SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (6)02:00Přestávka ve vysílání
05:25Zig a Sharko IV (42-45)06:00Bakugan (4)06:10Přátelé II (1,2)07:052 $ocky III (16-19)08:55Malý Sheldon (10-13)10:35Susedia VII (8,9)11:55Dva a půl chlapa X (16,17)12:50Přátelé II (1,2)13:45Teorie velkého třesku XI (19-22)15:252 $ocky III (20-23)17:15Zlatá sedmdesátá II (4,5)18:15Dva a půl chlapa X (18,19)19:05Malý Sheldon (14,15)20:00Teorie velkého třesku XI (23,24)20:50Teorie velkého třesku XII (1,2)21:45Přátelé II (3,4)22:40Griffinovi II (9,10)23:35Dva a půl chlapa X (18,19)00:30Teorie velkého třesku XI (23,24)01:25Teorie velkého třesku XII (1,2)02:15Přestávka ve vysílání
05:30Televizní noviny06:15Na lovu IV07:10MasterChef Česko V (1)08:30Beze stopy V (4)09:30Don Matteo VII (17)10:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)11:35Beze stopy V (5)12:35MasterChef Česko V (2)13:50Tescoma s chutí13:55Don Matteo VII (18)15:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (5)16:10Kriminálka Las Vegas III (6)17:05Kriminálka Las Vegas III (7)18:05Kriminálka Miami V (15)19:00Kriminálka Miami V (16)20:00Můj přítel Monk VIII (11)20:50Můj přítel Monk VIII (12)21:45Beze stopy V (6)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (6)23:35Don Matteo VII (18)00:50Můj přítel Monk VIII (11)01:30Můj přítel Monk VIII (12)02:05Beze stopy V (6)02:50Přestávka ve vysílání
05:55Snídaně08:35Babicovy dobroty09:05Ulice (4695)09:55Specialisté (221)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí13:00To nevymyslíš14:00Ulice (3066)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (825)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (826)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4696)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (222)21:25Specialisté (5)22:30Víkend23:00Ulice (3066)23:45Ordinace v růžové zahradě 2 (825)00:50Ordinace v růžové zahradě 2 (826)01:50Přestávka ve vysílání
04:20Ulice (4252, 4253)06:00Život na jachtě VII (11, 12)07:50Pan Selfridge II (1)08:50Pan Selfridge II (2)09:50Oteckovia (131, 132)11:50Doktorka Quinnová VI (9, 10)13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (750)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (751)16:20Vyměněné osudy (11, 12)18:20Gilmorova děvčata VI (22)19:20Gilmorova děvčata VII (1)20:15Nekonečná láska (109)21:15Nekonečná láska (110)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (752)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (753)00:40Nemocnice Chicago Med IV (8)01:35Unesena z ráje
07:00Sportovní noviny07:05TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg08:30Běhej lesy - Karlštejn08:45Spade poker show 2024 (8)09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny13:05Paris Saint-Germain Ž - Fleury 91 Ž15:05Ligue 116:50NHL play-off18:35NHL News18:45Odpolední Sportovní noviny18:55GÓÓÓL (30)19:40Füchse Berlin - VfL Gummersbach21:00Sportovní noviny21:15Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal21:301:1 Sport Show (66)22:00Magazín Muaythai (2)22:30Kolo pro život - Beroun22:45ČEZ RunTour - Kopřivnice23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:00Global Champions League 2024 - Šanghaj06:00Závěr vysílání
07:00Ligue 108:45Ligue 110:30Spade poker show 2024 (8)11:00NBA play-off13:00NBA play-off15:00NHL play-off17:00Ligue 118:45Kolo pro život - Beroun19:00Open Faces19:30ČEZ RunTour - Kopřivnice19:45Ligue 1 Highlights (32)20:45EA Guingamp - AS Saint-Étienne22:45Premier League Darts 202401:15Ligue 103:001:1 Sport Show (66)03:35NHL play-off06:15Závěr vysílání
07:00Serie A08:45Bundesliga10:30Magazín Ligy mistrů UEFA (28)11:002. Bundesliga13:00LaLiga15:00Serie A17:00Made In Italy - Jaka Bijol17:15Made In Italy - Felipe Anderson17:30Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna18:00Bundesliga20:00Bundesliga Highlights (32)20:55LaLiga23:15Bundesliga01:15LaLiga02:50Závěr vysílání
09:00Formule 1 - Velká cena Crypto.com Miami 202412:15F1 Academy - Velká cena Miami 2024 (2. závod)13:152. Bundesliga15:15Leinster Rugby - Northampon Saints17:15Stade Toulousain - Harlequins19:15Rychlá kola (5/2024)19:30Rentor Rally magazín 2024 (4)19:50Český motorsport 202420:30Villarreal CF B - Levante UD22:30OffRoad Maraton (2/2024)23:00Racing magazine (3)23:30World Endurance Championship - 6 hodin v Imole00:30Závěr vysílání
09:00Ligue 110:45Francouzská derby - Olympique Marseille vs. Olympique Lyon11:00Ligue 113:00Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf14:30OffRoad Maraton (2/2024)15:00Racing magazine (3)15:30Rychlá kola (5/2024)15:45UFC Main Event: Teixeira vs. Hill16:30Památné zápasy - Lyon vs. Marseille ze sezóny 2008/0916:40Ligue 118:30Bundesliga - konferenční přenos20:30Oliver König 202420:50UFC Connected (704)21:20UFC 301: Pantoja vs. Erceg01:15Bundesliga - konferenční přenos02:55Závěr vysílání
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:40Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Domina21:55Endeavour23:30Bídníci00:30Babylon Berlín01:20Domina02:15Endeavour03:50Případy detektiva Murdocha04:35Případy detektiva Murdocha05:15Případy detektiva Murdocha
04:10Nezvěstná06:00Senna07:45Jízda s Madeleine09:15Teorie velkého třesku III. (11): Mateřská shoda09:35Teorie velkého třesku III. (12): Okultní klamy10:00Addamsova rodina11:30Kašlu na lásku13:10Kovboj Bebop15:05Vlajka smrti (1)15:40Létání pro začátečníky17:15House party19:00The Wire - Špína Baltimoru V. (1): Udělat víc, i když máme míň20:00The Wire - Špína Baltimoru V. (2): Nepotvrzené zprávy21:00Sympatizant (4): Chceme dobré repliky22:00Uzavřený kruh (1)23:00Equalizer 3: Poslední kapitola00:50Zlé sémě se vrací02:20Sympatizant (4): Chceme dobré repliky03:20Uzavřený kruh (1)
00:13Bořek Stavitel 29/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 30/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 17/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 41/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 25/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 20/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 21/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 1/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 25/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 26/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 20/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 20/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 21/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 19/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 20/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 23/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 24/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 35/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 36/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 37/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 5/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 45/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 46/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 11/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 43/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 44/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 45/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 6/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 1/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 10/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 10/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 36/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 19/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 20/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 19/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 20/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 29/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 30/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 3/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 3/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 17/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 19/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 20/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 23/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 1/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 2/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 13/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 14/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 45/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 10/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 11/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 32/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 33/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 34/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 11/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 12/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 2/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 19/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 20/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 21/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 22/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 25/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 9/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 10/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:19Účíme se s kamarádem Timmym 10/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 12/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 36/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 3/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 4/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 21/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 22/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 19/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 20/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 14/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 18/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 36/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 17/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 18/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 8/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr17:59Messyho skvělá dobrodružství 51/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 52/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 7/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 8/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 9/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 24/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 12/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 11/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 12/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 11/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 12/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 51/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 10/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 11/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 7/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 8/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 11/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 12/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 8/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 17/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 18/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 38/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 39/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 5/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 6/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:00Boj06:00Close Up01:30Zabiják06:30Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes02:55Cesta za pomstou06:45Správná volba04:35Close Up09:10Newyorská romance05:00Close Up11:05Velký flám05:30Close Up13:15Ip Man15:05Zilionáři16:40Ip Man 218:35Jestli se rozzlobíme, budeme zlí20:20Purpurové řeky22:00Symptom Pandorum23:50Dalších 48 hodin
00:00Mezi dimenzemi01:35Londýnský gangster03:15Muži, co zírají na kozy04:00Přestávka06:05Krádež legendy07:30Asterix a Olympijské hry09:25Hrdinové11:10Všechny cesty vedou do Říma12:40Dobrodružství Tedyho Stonese14:10Tunel do Číny15:45Síla slova17:50Gentleman s pistolí19:20Vysněný život21:00Smrtící krása22:30Nenápadná slečna
00:55Korzet02:45Hnutí odporu04:00Přestávka05:40Chůva v akci07:15Fame: Cesta za slávou09:00Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem10:15Láska v Indii11:50VIY: Tajemství dračí pečeti13:50Imogene15:30Černý motýl17:00Poslední závod18:35Past na lásku20:00Korzet21:50Čarodějovy hodiny23:35Osobní spravedlnost
00:10Hranice pašeráků01:40Maminčina malá tajemství03:05V Pasti Zrady04:00Přestávka05:45Květy války07:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1109:50Na shledanou v září11:45Leonie13:50Agatha Christie\'s Marple - S5, EP. 115:50Hercule Poirot - Smrt staré posluhov17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1220:00MANSFIELD PARK22:15Svobodní se závazky
00:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Dealer z darknetu (4)00:45Vězněm v cizině 11 - Mafiánský terminátor (3)01:30Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Tragédie při vzletu (3)02:15Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Těsné vyváznutí (07)03:00Dokonalý vůz 2 - Bugatti Rimac Nevera (4)03:45Poslední rybí titáni 3 - Žraločí stín (02)04:30Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem 1 - Zázrak v poušti (04)05:15Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství dravého kytovce (2)06:00Skvělý dr. Pol 7 - Dr. Všeuměl (5)07:00Ztracená města s Albertem Linem 1 - Templářská pevnost (1)08:00Ztracená města s Albertem Linem 1 - El Dorado (2)11:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Japonští válečníci (1)12:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Japonský ostrov smrti (2)13:00Vteřiny před katastrofou 3 - Katastrofa v Queens (1)14:00Prokletí tuňáci 11 - Znovu na lovu (1)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Olivy, zmrzlinová lízátka a sušenkové chipsy (25)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - McMuffin a košer víno (1)16:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Ryby plné kokainu (2)17:00Vězněm v cizině 9 - Na vrcholu (6)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Hrůza nad Tichým oceánem (01)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 1. díl (1)20:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Hitlerův poslední útok (5)22:00Jak chytit pašeráka 6 - Probuzeni na balících kokainu (2)23:00Svět narkotik: Honit draka 3 - Národ prášků proti bolesti (5)
00:30Nová divočina Evropy 1 - Ztracený rys (2)01:18Nová divočina Evropy 1 - Záchrana medvědů (3)02:06Nová divočina Evropy 1 - Evropská Amazonka (4)03:40Chris Hemsworth na pláži žraloků - Chris Hemsworth na pláži žraloků ()05:13Nová divočina Evropy 1 - Evropská Amazonka (4)06:00Americká divočina 2 - Krásami Grand Canyonu (1)06:25Americká divočina 2 - Havajské ostrovy (4)06:50Přistiženi při činu 4 - Život a smrt (6)08:26Přistiženi při činu 4 - Když se kořist brání (1)09:16Přistiženi při činu 4 - Život a smrt (6)12:26Přistiženi při činu 4 - Když se kořist brání (1)13:17Přistiženi při činu 4 - Útok! (2)14:04Přistiženi při činu 4 - Podivní a divocí (3)14:51Přistiženi při činu 4 - Kluby rváčů (4)15:38Přistiženi při činu 4 - Život a smrt (6)16:24Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Co je malé, to je milé (02)17:11Skvělý dr. Pol 8 - Královny mléka (13)18:00Skvělá farma doktora Pola 1 - Problémy v rouše beránčím (09)18:25Skvělá farma doktora Pola 1 - Jezírko s ostrovem (10)18:48Skvělá farma doktora Pola 1 - Založení farmy (01)19:12Skvělá farma doktora Pola 1 - Plány se senem (02)19:37Přistiženi při činu 4 - Život a smrt (6)20:26Skvělá farma doktora Pola 1 - Problémy v rouše beránčím (09)20:50Skvělá farma doktora Pola 1 - Jezírko s ostrovem (10)21:15Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Obvyklí podezřelí (03)22:03Skvělý dr. Pol 8 - Královny mléka (13)22:52Přistiženi při činu 4 - Útok! (2)23:41Skvělá farma doktora Pola 1 - Problémy v rouše beránčím (09)
00:00Války ve znamení drog06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině00:25Války ve znamení drog06:55Fikce, nebo pravda00:50Tragédie v na stadionu Heysel07:55LEGO Masters - Velká Británie01:45Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa08:55Vzdušní bojovníci02:35Filmy a realita09:55Život v sevření mrazu03:20FBI - Agenti řeší případy10:55Proč Titanic ztroskotal03:45Vynálezy, které otřásly světem11:55Fantastické inženýrství04:30Válečné lodě12:50Vzdušní bojovníci05:15Technické katastrofy13:55Těžší, než by se zdálo14:20Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:15Život v sevření mrazu16:15Fantastické inženýrství17:10Zvláštní a záhadné18:05Zakázané zóny19:05LEGO Masters - Velká Británie20:00Zvláštní a záhadné20:55Válka v Iráku22:05Záhady světových válek23:05Blok odsouzenců k smrti v Texasu
01:20Záhadná žena: Rudá mafie06:00Až je koupím, budou mý!02:45Uspořádejte si svůj život06:55Dům snů03:45Ukážeme vám jak na zahradu07:55Dobrodružství George Clarkea v Americe04:30Netradiční bydlení?08:55Nejlepší dům ve čtvrti05:15Dům snů - Dvojčata vzpomínají09:50Přelétavá léta10:45Italská města, italské chutě11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15Dobrodružství George Clarkea v Americe16:10Italská města, italské chutě16:35Velkolepé plány17:30Přelétavá léta18:25Dům snů19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Kuře s ušima
06:00Rození obchodníci: 5. díl (S14E05)07:00Rození obchodníci: 4. díl (S16E04)08:00Jak se to dělá: Brzdy na zip-line dráhy, lampy z hedvábných vláken, lisy na kulaté balíky a komfortní boty (S23E08)08:30Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku (S10E11)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Citroen DS & amp; Lotus 7 (S05E01)10:00Nazí a vystrašení: Láska na první pohled (S04E09)12:00Rození obchodníci: Datsun 510 z roku 1972 (S14E15)13:00Zlato z Beringova moře: 10. díl (S10E10)14:00Zlato z Beringova moře: 11. díl (S10E11)15:00Zlato z Beringova moře: 12. díl (S10E12)16:00Schováno v kůlnách: Rebecca a Sue / Nottinghamshire (S05E14)16:30Bitvy o zavazadla: 1. díl (S05E01)17:00Rození obchodníci: Alfa Romeo Alfasud (S12E12)18:00Jak to dělají?: 3. díl (S16E03)18:30Jak se to dělá: 65. díl (S05E65)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 13. díl (S04E13)20:00Nazí a vystrašení: Trojitá hrozba (S10E07)22:00Přežít na moři: Zrada (S01E06)23:00Nazí a vystrašení: Více neznamená bezpečněji (S05E14)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 1. díl (S05E01)02:00Nazí a vystrašení: Trojitá hrozba (S10E07)04:00Rození obchodníci: Ford Popular (S10E08)05:00Lovci odpadu: 1. díl (S11E01)
06:00How It\'s Made: Mountain Bike Tyres06:24How It\'s Made: Rice Cookers, Concealment Furniture06:48How It\'s Made: Glass Faucets, Firetruck Ladders07:12How It\'s Made: Educational Robots, Boxing Belts07:36How It\'s Made: Cotton, Rodeo Roping Chutes08:00Space Launch: Splashdown09:36How the Universe Works: Mystery Of Planet 910:24X-Ray Mega Airport: Race Against the Clock11:12X-Ray Mega Airport: Total Control12:00How Do They Do It?: Ford Transits, Driza-bone, Saltfish12:24How Do They Do It?: Wood Stoves, Indigo, Synthesiser12:50How Do They Do It?: Morgan Cars, Bamboo Cotton, Toilets13:14How Do They Do It?: Wind Turbines, Car Tyres, Mushrooms13:38How Do They Do It?: Ammo, Dental Drill, Road Markings14:02How Do They Do It?: Floating Power Stations14:26Secrets Of The Underground: American Stonehenge15:14Secrets Of The Underground: Mystery Of The Serpent Mound16:02Space Launch: Splashdown17:40Secret Space Escapes: Fire on the Mir18:30How It\'s Made: Sleeper Rigs, Pecans18:55How It\'s Made: Wood Slat Baskets, Bells19:20How It\'s Made: DeLorean Restoration, Bison Fibre19:45How It\'s Made: Leather Overnight Bags, Horse Exercisers20:10How It\'s Made: Custom Shoe Trees, Clay Targets20:35How It\'s Made: Orthodontic Retainer, Orange Juice21:00Contact: Alien Evidence21:50Contact: Declassified Breakthrough22:40NASA\'s Unexplained Files: Pluto\'s Evil Twin23:30NASA\'s Unexplained Files: The Black Hole Next Door01:10How the Universe Works: Voyager\'s Ultimate Mission02:00How the Universe Works: Hunt For Dark Matter02:48Blowing Up History: Mysteries In The Alien Desert03:36Blowing Up History: Alcatraz\'s Hidden Secrets04:24How It\'s Made: Rubber Gloves, Soap Carvings04:48How It\'s Made: Powder Horns, Handcrafted Molds, Pierogies05:12How It\'s Made: Lace, Antique Frame Replicas, Orchids05:36How It\'s Made: External Hard Drives, Frozen Shrimp, Thai Rice Boxes
06:00Nejhorší noční můra: Noc o samotě (S03E01)07:00Nejhorší noční můra: Černá vdova (S03E06)08:00Zabil bych pro tebe: Matka všech vražd (S02E01)09:00Zabil bych pro tebe: Krvavé opatrovnictví (S02E02)10:00Manželství plné tajností: Zvrácenost (S02E09)11:00Manželství plné tajností: Dívka za oknem (S02E10)12:00Vražda v srdci země: Poslední směna v Pirátské jeskyni (S05E08)13:00Vražda v srdci země: Vražda v rezervaci (S05E09)14:00Pokrevní příbuzní: Nový dědic (S04E02)15:00Pokrevní příbuzní: Zlomocné síly (S04E03)16:00Kdo by mohl něco takového...: Nemocní láskou (S03E01)16:30Kdo by mohl něco takového...: Láska na jednu noc (S03E02)17:00Kdo by mohl něco takového...: Srdce v plamenech (S03E03)17:30Kdo by mohl něco takového...: Patriarcha predátor (S03E04)18:00Americké monstrum: 2. díl (S04E02)19:00Americké monstrum: Jiný život (S04E05)20:00Wonderlandský masakr: Pacifická hrůza (S01E01)21:00Vražda o páteční noci: Vražda mistra (S03E05)22:00Tady žije ďábel: Prostřelil mi srdce (S08E15)23:00Sláva a smrt: Říct pravdu (S02E08)01:00Vražda o páteční noci: Vražda mistra (S03E05)02:00Osobní kamery pro policii: 9. díl (S05E09)03:00Americké monstrum: 2. díl (S04E02)04:00Vražda v srdci země: Poslední směna v Pirátské jeskyni (S05E08)05:00Vražda v srdci země: Vražda v rezervaci (S05E09)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Drama s matkou (S05E08)06:00Dvojnásobní Derricové: 3. díl (S02E03)07:00Můj 270kg život: Lisa (S06E07)09:00Jak si vybrat správné šaty: Musí to být... pořádné (S21E04)10:00Jak si vybrat správné šaty: Nechtěla jsem Randyho rozplakat (S21E05)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)12:00Dvojnásobní Derricové: 8. díl (S02E08)13:00Beďarová doktorka: 7. díl (S03E07)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 12. díl (S03E12)16:00Můj 270kg život: Lisa (S06E07)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Mé zuby jsou ztracené na hromadě (S05E08)20:00Malí lidé, velký svět: Takže starý Matt Roloff zemře? (S16E07)21:00Vítejte u Plathových: Ať se děje, co se děje... (S05E06)22:00Doma u Debboerových: 4. díl (S01E04)23:00Nestvůry ve mně: Pekelná dovolená (S07E07)01:00Malí lidé, velký svět: Takže starý Matt Roloff zemře? (S16E07)02:00Vítejte u Plathových: Ať se děje, co se děje... (S05E06)02:50Doma u Debboerových: 4. díl (S01E04)03:40Beďarová doktorka: 7. díl (S03E07)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)06:50Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)07:40Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S02E01)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Dům v korunách pro Nelsonovi (S04E01)11:15Záchrana statku: Záplavy, pot a slzy - 2. část (S02E13)12:10Zvířecí obydlí: Super bejvák pro staršího psa (S01E06)13:05Hrdinové z The Dodo: Sloní ráj Katherine (S01E06)14:00Zvířecí obydlí: Obydlí pro chlupaté mazlíčky (S01E08)15:00Stal jsem se kořistí: 2. díl (S03E02)16:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Nejlepší psí rasy pro aktivní životní styl (S01E01)17:00Záchrana statku: Fiasko ve Wisconsinu (S02E09)18:00Zvířecí obydlí: Jedinečné stavby (S01E09)19:00Hrdinové z The Dodo: 3. díl (S02E03)20:00Velryby zabijáci21:00Invaze obřích krokodýlů22:00Lidé z aljašských lesů: 18. díl (S03E18)23:00Projekt Kojota Petersona: 3. díl (S01E03)23:30Projekt Kojota Petersona: 4. díl (S01E04)01:30Odborníci na domy v korunách stromů: Dům v korunách pro Nelsonovi (S04E01)02:15Projekt Kojota Petersona: 3. díl (S01E03)02:38Projekt Kojota Petersona: 4. díl (S01E04)03:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)03:45Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)04:30Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)05:15Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)
00:40Die Europa-Saga (2/6) - Woran wir glauben - Was wir denken05:00nano - Die Welt von morgen01:20Die Europa-Saga (3/6) - Was uns antreibt - Was wir uns nehmen05:30Alpenpanorama02:05Die Europa-Saga (4/6) - Was wir erschaffen - Was wir uns leisten06:00ZIB02:50Die Europa-Saga (5/6) - Was uns eint - Was uns teilt06:05Alpenpanorama03:35Die Europa-Saga (6/6) - Wo wir stehen - Was uns bleibt06:30ZIB04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:15Im Flug über Island - Film von Richard Pickwoad08:35Faszinierende Erde II: Berge - Film von Mike Bluett und Toni Houston09:20Faszinierende Erde II: Feuer - Film von Mike Bluett und Toni Houston10:05Zu Tisch ... in Galicien - Film von Claus Wischmann10:30Servicezeit11:00Normandie, da will ich hin! - mit Michael Friemel11:30Naturjuwele Sloweniens11:55Wilde Bretagne12:50Korsika - Wildnis zwischen Schnee und Sand - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"13:30Portugal - Wildnis zwischen Land und Ozean - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"14:15Ungezähmtes Albanien - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"15:00Wildes Griechenland - Der unbekannte Norden (1/2) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"15:45Wildes Griechenland - Die geheimnisvollen Inseln (2/2) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Raupe auf Reisen - Film von Lucas Allain und Marie Allart19:00Wunderwelt Wiese – Ein verlorenes Paradies? - Film von Jan Haft19:45Erlebnisreisen: Bretagne - Der stürmische Westen20:00ZIB 220:25Das Schweigen meines Vaters - Dokumentarfilm von Aliona van der Horst, Niederlande 202121:5537°: Vertrauen missbraucht - Wenn Therapie zum Tatort wird22:2510 vor 1022:55Caren Miosga23:55Wildes Griechenland - Der unbekannte Norden (1/2) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"
00:15Kindsköpfe 205:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Rettungsaktion Blumeninsel S201601:50Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - Wiederholung aus Miami05:30ABC Bär Lied04:00ZIB Zack Mini05:35Schmatzo S201604:05Nils Holgersson - Das Wichtelmännchen S1E105:55ZIB Zack Mini04:25Dragons - Die jungen Drachenretter - Eierdiebe S1E906:00Hör mal, wer da hämmert - Die Doughnut-Detektive S8E1304:50StoryZoo - Groß und Klein S1E1006:20Hör mal, wer da hämmert - Die Schreibblockade S8E1406:45Scrubs - Die Anfänger - Meine Mitbewohner S4E1807:05Modern Family - Unter dem Schweine-Mond S8E1707:25Modern Family - Fünf Minuten S8E1807:50Q1 Ein Hinweis ist falsch08:30Q1 Ein Hinweis ist falsch09:10Was gibt es Neues? S202209:50Soko Kitzbühel - Himmelfahrt S4E1310:35Soko Kitzbühel - Land & amp; Liebe S4E1411:20Monk - Mr. Monk arbeitet im Supermarkt S3E712:00Monk - Mr. Monk spielt mit S3E812:45Monk - Mr. Monk kann auch anders S3E913:25Monk - Mr. Monk und Natalie fischen im Dunkeln S314:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Fehler im System S4E1515:00Soko Kitzbühel - Feindliche Übernahme S5E115:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Mamma Mia!19:55ZIB Flash20:05Mamma Mia 2! Here We Go Again21:55ZIB 322:05Eurodreams22:10ABBA Forever23:009-1-1 Notruf L.A. - Misstrauen S4E1323:45God Friended Me - Hoffnungsschimmer S2E11
00:05Die Kulturwoche05:00ZIB00:25Columbo - Tödliche Tricks05:10Guten Morgen Österreich01:55Seitenblicke05:30ZIB02:00Dober dan, Koroška05:33Guten Morgen Österreich02:30Dobar dan Hrvati06:00ZIB03:00Heimat Fremde Heimat06:10Guten Morgen Österreich03:30Orientierung06:30ZIB04:00Wetter-Panorama und Programmvorschau06:33Guten Morgen Österreich04:30Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Bernhard Kohl07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht - Unterwegs im Innviertel07:55Um Himmels Willen - Ungebetener Gast S5E808:45Mayrs Magazin - Wissen für alle09:05Eco09:35Hohes Haus10:05Universum History - Undercover zwischen Nazis - Der Hitlerputsch und Paula Schlier10:50Seitenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht12:25Sturm der Liebe - Teil 425213:15Die Rosenheim-Cops - Bretter, die die Welt bedeuten S18E1614:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Wandergesellen treffen Influencer14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:51infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15ZIB WISSEN - Europa19:20Thema20:00ZIB 220:30kulturMontag21:30Anna Jermolaewa. Die Sprache des Widerstandes22:00Tatort - Am Tag der wandernden Seelen23:30Thema
00:45zeit.geschichte - Mauthausen vor der Tür - Das Schicksal der Frauen05:00WETTER/INFO01:40zeit.geschichte - Bildung für Alle - Geschichte der Volkshochschulen in Österreich06:25Dobar dan, Hrvati02:30Die lange Nacht des Kabarett06:55Dober dan, Koroška03:30Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Die fünf Sinne07:30ORF III AKTUELL04:35Kultur Heute Weekend11:00Expeditionen - Ligurien - Leben zwischen Himmel und Meer11:50Unser Österreich - Hermann Maier: Meine Heimat - Der Bregenzerwald12:35Unser Österreich - Stürzende Berge - Klimawandel in den Alpen13:05Expeditionen - Unsere Alpen: Traun - Ein Fluss wie ein Kristall13:55Expeditionen - Zurück zum Urwald - Nationalpark Kalkalpen14:45Expeditionen - Das Jahr des Igels15:35Dinner für Zwei - Gernot Haas & amp; Lilian Klebow16:10Dinner für Zwei - Günther Lainer & amp; Ariana Schirasi-Fard16:45MERYN am Montag - Hormone im Wechsel - Ihre Fragen17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:32Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute Spezial - Europa feiert Beethoven18:15ORF III Themenmontag - Erfrischungsgetränke - der Check19:05ORF III Themenmontag - Softe Drinks, harte Wahrheiten19:55ORF III Themenmontag - Gesundheitskiller Energydrink20:30Themenmontag - Der Talk - Talk: Zucker ohne Ende21:20ORF III Themenmontag - Erfrischungsgetränke - der Check22:05ORF III Themenmontag - Gesundheitskiller Energydrink22:35ORF III Themenmontag - Softe Drinks, harte Wahrheiten23:20Themenmontag - Der Talk - Talk: Zucker ohne Ende
00:30Funsport05:10Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 501:00World Judo Tour 2024 - Grand Prix Dushanbe Tag 1, Highlights05:29Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 602:00Fußball 2. Liga 26. Runde: GAK 1902 - Flyeralarm Admira, Highlights aus Graz05:49Silent Sports + - Handball EHF Cup Krems-Bregenz04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1606:00Yoga Magazin - Folge 20004:15Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien06:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 9304:32Silent Sports + - Tischtennis Bundesliga Damen 2023/2024 LZ Linz - Bodensdorf07:00Eishockey Länderspiel: Österreich - Kanada, Highlights aus Wien09:00Pferderennsport Jubiläumsrenntag \"150 Jahre Wiener Trabrennverein\", Highlights aus Wien10:00LIVE Pressekonferenz Fußball - Sportland NÖ Frauen Cup Finale aus Wien10:30Basketball Herren Superliga Semifinale 1:, Highlights12:30Funsport13:00Volleyball CEV Champions League - Herren Finale 2024: Trentino Itas - Jastrzebski Wegiel, Highlights aus Antalya15:00Volleyball CEV Champions League - Herren Finale 2024: A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano, Highligh17:00Fußball Bundesliga - 30. Runde, Highlights vom Samstag17:30Fußball Bundesliga - 30. Runde, Highlights vom Sonntag18:00Sport 2018:15Formel 1 GP von Miami 2024, Highlights aus Miami20:15Motorhome - Formel 1 GP von Miami 2024: Die Analyse, Highlights aus Miami20:45Funsport21:00Eishockey Länderspiel: Österreich - Kanada, Highlights aus Wien23:00World Judo Tour 2024 - Grand Prix Dushanbe Tag 3, Highlights
00:00Idefix a smečka Nepoddajných06:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky00:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Hotel pro mazlíčky00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:10Lovecká sezona - Volání divočiny01:30Agentka 20307:30Byla jednou jedna… Věc01:55Agentka 20307:35Byla jednou jedna… Věc02:20Mia a já07:40Byla jednou jedna… Věc02:40Mia a já08:00Lego Friends: Nová kapitola03:05Život s tátou08:30Barbie: Dreamhouse Adventures03:15Život s tátou09:00Polly Pocket - Síla malých03:25Život s tátou09:30Barbie ™ a Poníková akademie03:35Život s tátou10:48Máša a Medvěd03:50Idefix a smečka Nepoddajných11:00Mia a já04:00Idefix a smečka Nepoddajných11:30Mia a já04:10Idefix a smečka Nepoddajných12:00Mimi šéf: zpátky ve hře04:20Idefix a smečka Nepoddajných12:30Mimi šéf: zpátky ve hře04:35Agentka 20313:00Jurský svět: Křídový kemp05:00LEGO Friends: Dívky s posláním13:30Jurský svět: Křídový kemp05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky14:00Polly Pocket - Síla malých05:35Mia a já14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Felix a Morgiin poklad21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar IV.13:35Totalcar IV.14:10Lovci pokladů III.15:10Lovci pokladů III.16:10Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05Ztracený svět II.19:05Ztracený svět II.20:00Lovci pokladů III.21:00Lovci pokladů III.22:00Hvězdná brána: Atlantida II.23:00Hvězdná brána: Atlantida II.23:55Ztracený svět II.00:55Ztracený svět II.01:55K poctě zbraň02:45K poctě zbraň03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Sneak Peek Ro 202407:25Castle Iv.08:25Castle Iv.09:20Profil zločinu IX.10:25Profil zločinu IX.11:40Castle Iv.12:40Castle Iv.13:30MacGyver V.14:25MacGyver V.15:25Bones Viii.16:25Csi I.17:20Castle Iv.18:15Castle Iv.19:05MacGyver V.20:00MacGyver V.21:00Fbi I.21:55Csi: Vegas Ii.22:50Csi Ii.23:45MacGyver V.00:40MacGyver V.01:40Fbi I.02:20Csi: Vegas Ii.03:05Csi Ii.04:00Teleshop
06:20Sneak Peek Hu 202406:45Hvězdná brána: Atlantida II.07:45Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:40MacGyver II.10:35MacGyver II.11:30Lovci pokladů III.12:25Dr. House VII.13:25Námořní vyšetřovací služba XVII.14:25Námořní vyšetřovací služba XVII.15:15Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:05Dr. House VII.21:00MacGyver II.21:55MacGyver II.22:50S.W.A.T. V.23:50S.W.A.T. V.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII.01:50Lovci pokladů III.02:35Strážce pořádku V.03:15Strážce pořádku V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland V.14:30Ranč Heartland V.15:25Brousko Iii.16:45Divoké včely I.17:50Domek na prérii III.18:55Ranč Heartland V.19:55Ranč Heartland V.20:55Domek na prérii III.21:55Ranč Heartland V.22:55Ranč Heartland V.23:55Divoké včely I.00:55Brousko Iii.02:10Brousko Iii.03:10Seriálový tip03:25Seriálový tip04:00Teleshop
00:20CSI: New York01:05CSI: Den Tätern auf der Spur01:50Teleshopping04:00Recht & amp; Ordnung04:25Recht & amp; Ordnung04:45Schneller als die Polizei erlaubt05:10Schneller als die Polizei erlaubt05:35Schneller als die Polizei erlaubt05:55Schneller als die Polizei erlaubt06:20Schneller als die Polizei erlaubt06:45Walker, Texas Ranger07:30Walker, Texas Ranger08:15Burn Notice09:05Burn Notice09:50Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:25Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei21:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei22:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:55Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
00:45Nachbarschaftsstreit01:30Nachbarschaftsstreit03:15Das Strafgericht04:00Das Strafgericht04:45Das Strafgericht05:40Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:05Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Medicopter 117 - Jedes Leben zählt21:10Medicopter 117 - Jedes Leben zählt22:00Hinter Gittern - Der Frauenknast22:55Hinter Gittern - Der Frauenknast23:40Hinter Gittern - Der Frauenknast
00:45Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:25Batwheels08:35Batwheels08:50Gigantosaurus09:00Gigantosaurus09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:15Mighty Mops11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:40Barbie im Doppelpack12:05Monster High12:15Monster High12:25Monster High12:45Karate Schaf12:55Karate Schaf13:00Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:25Jade Armor14:50Jade Armor15:15Dragons - Die 9 Welten15:45Scooby-Doo und wer bist Du?16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35Rubble & amp; Crew17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:25Blaze und die Monster-Maschinen09:50Gigantosaurus10:00Gigantosaurus10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:40Polly Pocket12:50Polly Pocket13:05Monster High13:15Monster High13:25Monster High13:45Karate Schaf13:55Karate Schaf14:00Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:25Jade Armor15:50Jade Armor16:15Dragons - Die 9 Welten16:45Scooby-Doo und wer bist Du?17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35Rubble & amp; Crew18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20Major Crimes01:15Schneller als die Polizei erlaubt01:40Schneller als die Polizei erlaubt02:00Teleshopping05:05Wissenshunger05:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:40Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:15Verklag mich doch!07:20Verklag mich doch!08:25Verklag mich doch!09:30Verklag mich doch!10:35Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:55Verklag mich doch!14:55CSI: Den Tätern auf der Spur15:50CSI: Den Tätern auf der Spur16:40CSI: Den Tätern auf der Spur17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Rizzoli & amp; Isles21:15Rizzoli & amp; Isles22:15Rizzoli & amp; Isles23:15Rizzoli & amp; Isles
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (93)06:55Blue (60)07:05Blue (61)07:10Blue (62)07:25Blue (63)07:30Blue (64)07:40Blue (68)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (45)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (46)08:55Mickeyho klubík (43)09:25Mickeyho klubík (40)09:55Taffy (44)10:00Taffy (33)10:10Taffy (32)10:20Taffy (38)10:30Taffy (40)10:35Taffy (36)10:50Greenovi ve velkoměstě (76)11:20Greenovi ve velkoměstě (77)11:50Hailey jde na to! (8)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (106)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (107)13:50Příšerky v rachotě (9)14:20Příšerky v rachotě (10)15:15Blue (113)15:25Blue (114)15:30Blue (115)15:45Blue (116)15:50Blue (117)16:00Blue (118)16:15Křečík a Gréta (1)16:45Křečík a Gréta (2)17:15Kiff (1)17:40Kiff (2)18:10Příšerky v rachotě (10)18:40Příšerky v rachotě (11)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (128)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (129)20:10Blue (1)20:15Blue (2)20:23Blue (3)20:40Blue (4)20:45Blue (5)20:50Blue (6)21:05Hailey jde na to! (1)21:35Jessie (91)21:55Jessie (85)22:25U Raven doma (59)23:00U Raven doma (60)23:30Kluk Holka atd. (101)23:40Kluk Holka atd. (102)24:00Kluk Holka atd. (103)24:10Kluk Holka atd. (104)24:25Ghostforce (25)24:50Ghostforce (26)25:10Tým Tiki (1)25:35Tým Tiki (2)25:55Tým Tiki (3)26:15Anna mezi obojživelníky (29)26:40Anna mezi obojživelníky (30)27:00Anna mezi obojživelníky (31)27:25Ghostforce (25)27:45Ghostforce (26)28:05Pyžamasky (20)28:30Pyžamasky (21)28:55Dalmatinská 101 (21)29:15Dalmatinská 101 (22)29:35Kluk Holka atd. (59)29:45Kluk Holka atd. (60)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00A Goofy Fairy Tale ()10:00Firebuds (2)10:15Firebuds (2)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (1)12:40Bluey (1)12:50Bluey (1)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (2)14:00Spidey and His Amazing Friends (1)14:30The Lion Guard (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (2)19:00Sofia The First (2)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (3)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Jaro v akci (S20E16)06:45Pouliční jídla Afriky: 9. díl (S01E09)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Nový šampion v Newportu (S11E04)07:55Ayeshina domácí kuchyně: Lehký oběd pro holky (S01E02)08:17Ayeshina domácí kuchyně: Rande (S01E03)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Guyovi hvězdní hosté (S31E01)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Rodinná jídla (S31E02)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Příští američtí šéfkuchaři (S23E21)10:10Vyřazeni: Příbuzenské týmy (S26E06)10:55Průkopnice: Odpolední dobroty (S19E09)11:17Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli: Vše o dětech (S19E10)11:40Ciao dům: Není ohýnku bez kouře! (S01E04)12:25Banket: Nesplnitelný úkol: Vikingská hostina (S10E02)13:10Kolem zeměkoule: Chapulines a oslavy (S01E02)13:55Dětská cukrářská soutěž: Skákat radostí (S12E02)14:40Dívka na farmě: Výlet s piknikem (S07E05)15:02Dívka na farmě: Fondue večírek (S07E06)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Phuket (S08E08)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Kjóto (S08E09)16:10Dětská kuchařská soutěž: Mléčný koktejl (S01E01)17:00Porážka Bobbyho Flaye: Ať je to na míru (S33E07)17:30Porážka Bobbyho Flaye: Místo činu kuchyně (S33E08)17:55Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Grilování ze všech stran (S03E02)18:18Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Oslava severovýchodního grilování (S03E03)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Příští američtí šéfkuchaři (S23E21)19:25Vyřazeni: Příbuzenské týmy (S26E06)20:10Průkopnice: Odpolední dobroty (S19E09)20:32Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli: Vše o dětech (S19E10)20:55Ciao dům: Není ohýnku bez kouře! (S01E04)21:40Dětská cukrářská soutěž: Skákat radostí (S12E02)22:25Dívka na farmě: Výlet s piknikem (S07E05)22:47Dívka na farmě: Fondue večírek (S07E06)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Phuket (S08E08)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Kjóto (S08E09)23:55Dětská kuchařská soutěž: Mléčný koktejl (S01E01)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Nový šampion v Newportu (S11E04)02:10Ayeshina domácí kuchyně: Lehký oběd pro holky (S01E02)02:32Ayeshina domácí kuchyně: Rande (S01E03)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Guyovi hvězdní hosté (S31E01)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Rodinná jídla (S31E02)03:40Měření sil Iron Chef: Bitva s masem (S01E03)04:25Měření sil Iron Chef: Barová jídla (S01E04)05:10Měření sil Iron Chef: Souboj s Bobbym Flayem (S01E05)
06:00Stavět na Aljašce: Bude to nebezpečné (S04E08)07:00Mrazivé zlato: Ztráty (S02E03)08:00Výprava za pokladem: Záhadný lodní náklad (S01E10)09:00Výprava za yettim: Doupě bigfoota? (S02E06)10:00Záhady muzeí: Lék na alkoholismus, Útočiště Reno a Podivná smrt prezidenta (S08E07)11:00Výprava do neznáma: 4. díl (S06E04)12:00Spřízněné duše (duchové): Zombie kluk (S05E06)13:00Stavět na Aljašce: Síla svalů (S04E09)14:00Mrazivé zlato: Všude samé rubíny (S02E04)15:00Výprava za pokladem: Honba za pokladem potopené lodi Gairsoppa (S02E01)16:00Výprava za yettim: Výprava na západ (S02E07)17:00Záhady muzeí: První pilotka, Záhadný metronom a Dvojčlenná armáda (S08E08)18:00Výprava do neznáma: 5. díl (S06E05)19:00Spřízněné duše (duchové): Tajemství pohřebního ústavu (S06E01)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Zombie apokalypsa (S01E08)21:00Osbourneovi chtějí věřit: Přízraky mimozemšťanů (S02E18)22:00Směr hrůza: Věznice státu Missouri (S03E01)23:00Horské příšery: Den hněvu (S05E07)01:00Strašidelná města: Bisbee, AZ (S01E04)02:00Směr hrůza: Státní sanatorium v Indianě (S03E14)03:00Směr hrůza: Loftus Hall (S03E15)04:00Horské příšery: Den hněvu (S05E07)05:00Spřízněné duše (duchové): Tajemství pohřebního ústavu (S06E01)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.