TV program piatok, 12. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:40Mama na prenájom III. (67)10:40Dunaj, k vašim službám V. (23)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista I. (15)13:50Mentalista I. (16)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (68)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:50Jak se zbavit nevěsty00:50Godzilla02:50Mentalista I. (15)03:30Mentalista I. (16)04:30Susedské prípady05:10Rodinné prípady
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:50Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (5)14:20Bez servítky15:30Top Star15:45Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vtip za stovku22:00Všetko čo má Ander rád23:00Temný dom01:25Riskuj!02:00Krimi02:35Noviny TV JOJ03:15Vtip za stovku04:25Bez servítky05:30Top Star
03:10Don Matteo04:15Správy RTVS04:40Góly-body-sekundy05:00Počasie05:05Občan za dverami05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Neposlušní09:05Detektívi zo severu V (3/16)10:05Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Veľkou lyžicou14:40Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:35Bez batožiny17:05Detektívi zo severu V (4/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Milujem Slovensko21:55Cestou necestou22:25Misery nechce zomrieť00:10Lekárka z ostrova (4/6)01:40Správy RTVS „N“02:35Góly-body-sekundy
06:00Druhý dych (50)06:40Túžba tela (15)07:25Túžba tela (16)08:20Krok za krokom III. (15)09:05Krok za krokom III. (16)09:50Chicago Fire V. (10)10:50S hlavou v oblakoch (65)11:40S hlavou v oblakoch (66)12:45Chlapi neplačú IV. (92) - FINÁLE14:00Nedodržaný sľub (101)15:10Nedodržaný sľub (102)16:05Túžba tela (17)17:05Túžba tela (18)18:05Chicago Fire V. (11)19:00Nedodržaný sľub (103)20:00Nedodržaný sľub (104) - FINÁLE21:10Krok za krokom III. (17)21:40Krok za krokom III. (18)22:10Priatelia II. (22)22:40Priatelia II. (23)23:10New Amsterdam IV. (15)00:05Nedodržaný sľub (103)01:05Nedodržaný sľub (104) - FINÁLE02:10S hlavou v oblakoch (65)02:55S hlavou v oblakoch (66)03:35Reflex04:20Smotánka05:20Adela show
04:40Bez servítky05:50Nákupné maniačky07:20Letecké katastrofy08:30Vojna aukcií09:15Vražedné čísla I. (17)10:15Vražedné čísla I. (18)11:20Riskuj! (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:45Extrémne prípady (ST) - skryte titulky14:00Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.15:00Policajti v akcii (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:10Príprava na MS v hokeji: SLOVENSKO – ŠVAJČIARSKO19:15Profesionáli (18) (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar20:30Agentka budúcnosti23:05Tiesňová linka01:00Spackané plastické operácie VI. (9)02:00Spackané plastické operácie VI. (10)02:40Mafstory IV. (33)03:25Šťastie v nešťastí03:45Opraviť? Nemožné!04:30Najväčšie hoaxy v dejinách
06:00Zázračný miniateliér06:05Ja a moja rodina06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria09:00Regina09:55Spomíname na Ľuba Romana11:30Obedníček11:35Píkova zoo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20SK dejiny13:20Československý vesmír13:45Československý vesmír14:15Československý vesmír14:40Československý vesmír15:05Československý vesmír15:30Československý vesmír16:00Cesty za umením16:30Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku16:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku17:35Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;18:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;18:15Superveda18:30Večerníček18:35Píkova zoo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:30Ja a moja rodina19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:35Katarína Veľká III - Samozvanci (5/16)21:30Radosť zo života22:00Trochu inak s Adelou23:00 & amp;#34;Bratříčku, zavřel jsi vrátka & amp;#34;23:25Slovíčka00:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola III09:45Taška10:05Vinorodé břehy Rýna (1/7)10:35Tichý muž11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Blondýna14:15Na stopě14:40Reportéři ČT15:25Úsměvy Karoliny Slunéčkové16:05Polopatě17:00Bydlet jako... v bruselském stylu17:30AZ-kvíz18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin (13/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:45Komisař Montalbano01:40AZ-kvíz02:05Očkované štěně02:30Dobré ráno
05:15Zprávy v českém znakovém jazyce05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoké světy: Namibie, život s pouštními lvy09:15Dobrodružství vědy a techniky09:45Bílí lvi - zrozeni v divočině: Navzdory osudu (1/2)10:40Království divočiny: Lev11:05Barokní velmož12:00Postřehy odjinud12:10Vládci Třetí říše (1/4)13:05Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku13:50Zázraky techniky V: Letoun AWACS14:40Římské legie - armáda stavitelů15:35Výborná SHOW16:20Refreš/h/ (1/5)16:50Kouzlo Velké Británie: Národní poklady17:45Krajinou vína po Slovensku (6/6)18:15Perimetr18:45Chutné k nepřežití? Mořské okurky v ohrožení19:10Spolu na hranici (15/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Sicilský klan22:05Příliš dokonalá podoba18+23:55Vládci Třetí říše (2/4)00:50Věk válečných lodí: Zrození obrů01:40Rozluštěné poklady: Ztracené město Canopus02:25Před půlnocí02:55Věřím03:20Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera03:25Ta naša kapela03:55Historie.cs04:45Evropa dnes
05:55Snídaně08:30Ulice (4679)09:30Jedna rodina (70)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (6)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (131)13:45Kriminálka Miami IV (9)14:35Kriminálka Miami IV (10)15:35Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4680)19:30Televizní noviny20:20Andělé a démoni23:10Poslední výstřel01:20Kriminálka Miami IV (9)02:20Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (6)03:10Ulice (4679)03:55Ordinace v růžové zahradě 2 (130)04:55Novashopping
06:00Nový den07:00M*A*S*H (177)07:25M*A*S*H (178)07:55M*A*S*H (179)08:25M*A*S*H (180)08:55M*A*S*H (181)09:20ZOO (190)10:35Policie Hamburk VII (20)11:35Policie Hamburk VII (21)12:30Closer VI (14)13:25Komisař Rex I (13)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:00Máme rádi Česko23:40Ano, šéfe!00:40Policie v akci01:35Policie Hamburk VII (20)02:30Policie Hamburk VII (21)03:20Closer VI (14)04:10Jak se staví sen05:05Libovky Pepy Libického
06:00Příhody Bolka a Lolka06:20Autosalon.tv07:10Těžká dřina07:40Top Gear 2009 (5)08:50Top Gear 2010 (6)10:30Hvězdná brána V (13)11:25Hvězdná brána V (14)12:30Futurama III (6)13:00Futurama III (7)13:30Simpsonovi XVII (9)13:55Simpsonovi XVII (10)14:25Simpsonovi XVII (11)14:55Simpsonovi XVII (12)15:15Hvězdná brána V (15)16:10Hvězdná brána V (16)17:15Futurama III (8)17:45Futurama III (9)18:15Simpsonovi XVIII (15)18:45Simpsonovi XVIII (16)19:15Simpsonovi XVIII (17)19:45Simpsonovi XVIII (18)20:15Percy Jackson: Moře nestvůr22:20Vesmírní žraloci: Nenažraná strana Měsíce00:15Simpsonovi XVIII (15)00:40Simpsonovi XVIII (16)01:05Simpsonovi XVIII (17)01:35Simpsonovi XVIII (18)02:00Futurama III (8)02:25Futurama III (9)02:55Brickleberry III (1)03:20Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (9)03:45Spravedlnost v krvi XIII (11)04:35Spravedlnost v krvi XIII (12)05:20Těžká dřina
06:00Na zámku06:20Karolína, domácí kuchařka06:45Teď vaří šéf!07:35Prostřeno!08:15Modrý kód (260)09:35Slunečná (103)11:00Prostřeno!11:40Ano, šéfe!12:50Rosamunde Pilcher14:35Záchranáři z hor III (8)15:30Záchranáři z hor III (9)16:20Ve hře je láska (126)17:15Ve hře je láska (127)18:15Záchranáři z hor III (10)19:05Záchranáři z hor IV (1)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (261)23:00ZOO (190)00:10Moje máma veterinářka V (8)01:10Moje máma veterinářka V (9)02:10Ve hře je láska (126)03:05Ve hře je láska (127)04:05Lásce navzdory (6)05:00Lásce navzdory (7)05:40Na zámku
04:1021 Jump Street06:00Vánoce prince a chuďase07:25Space Oddity09:00Znovu se zamilovat10:45Průměrňákovi VII. (3): Košile11:05Průměrňákovi VII. (4): Riskantní podnik11:30Kalifornský sen13:20Země14:50Hotel Sinestra16:15Sépie a velryba17:35Muži v černém: Globální hrozba19:30MravenecZ20:55Demolice22:35Nadpřirozená moc00:30Malujeme s Johnem III. (6)00:55Temná pouť02:30Klub nájemných vrahů
06:10Seriálový tip06:30Profil zločinu IX.07:45Námořní vyšetřovací služba XVII.08:40Námořní vyšetřovací služba XVII.09:35Profil zločinu IX.10:40Profil zločinu IX.11:45Hvězdná brána: Atlantida III.12:40S.W.A.T. V.13:35Námořní vyšetřovací služba XVII.14:25Námořní vyšetřovací služba XVII.15:15Profil zločinu IX.16:20Profil zločinu X.17:30S.W.A.T. V.18:25Hvězdná brána: Atlantida III.19:15Námořní vyšetřovací služba XVII.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Elitní zabiják22:50Kódované vysílání00:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.02:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:10Harrow04:00Harrow04:55Totalcar IV.05:20Seriálový tip
06:00Česká tajenka06:55Soudce Alexandr13:15Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:35Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Intim Night03:15Exkluziv Kateřiny Brožové03:55Ostříháno04:25Na plac!00:00Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:05Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:25Co bude dnes k večeři?16:55Popelka18:05Tomáš Arsov v akci19:00Vtip za stovku!20:15Pašák (2)22:05Nebezpečné vztahy23:05Nebezpečné vztahy00:00Jak to dopadlo!?00:55Nebezpečné vztahy live01:50Ostříháno02:55Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:15Jak to dopadlo!?07:10Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:35Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Doktorka Kellerová (2)21:40Nečekaná úmrtí - Sid Vicious22:15Kurňa, co to je?23:25S Arenbergerem nejen o medicíně23:55ONA A ON00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Těžaři z Mud Mountain06:55Těžaři z Mud Mountain07:50Těžaři z Mud Mountain08:50Australští zlatokopové09:40Australští zlatokopové10:35Výnosné ojetiny: Renovace klasik11:35Výnosné ojetiny: Renovace klasik12:30Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:25Australští zlatokopové15:20Tesaři z extrémních nadmořských výšek16:20Top Guns: Uvnitř královského letectva17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Renovátoři rezavého šrotu21:55Renovátoři rezavého šrotu22:50Těžaři z Mud Mountain23:50Těžaři z Mud Mountain00:45Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Renovátoři rezavého šrotu03:20Renovátoři rezavého šrotu04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:20Prokleté rodokmeny06:40Mýty: Velké záhady lidstva07:45Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:40Tajné zbraně II. světové války09:45Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války10:45Nejlepší vojenské prostředky11:50Mýty: Velké záhady lidstva12:55Odhalené mumie13:50Prolomit kód14:55Hlasy mrtvých15:50Odhalené mumie16:50Prokleté poklady17:50Tajné zbraně II. světové války18:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Královny, které změnily svět22:00Hlasy mrtvých22:55Odhalené mumie23:55Tajné zbraně II. světové války01:002. světová válka - Bitvy o Evropu01:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války02:40Královny, které změnily svět03:30Dobyvatelé: Vzestupy a pády04:15Čingischánovo Mongolsko05:05Zakázaná historie
06:25Australská mega zoo07:10Nejdivočejší přežití08:00Záchrana divokých zvířat v Malawi08:50Korálová planeta09:40Mytické ostrovy Nového Zélandu10:45Zachraňte žraloky11:30Krajina stínů12:20Záchrana divokých zvířat v Malawi13:10Veterinář z Yorkshiru13:55Extrémní hadi14:50Zvířecí odysea15:40Kolosální zvířata16:35Mamuti: Obři doby ledové17:25Říční monstra18:10Vývoj19:05Extrémní hadi20:00Leopardice20:50Leopardice21:45Smrtící lovci22:30Úžasní mořští predátoři23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Záchrana divokých zvířat v Malawi04:10Australská mega zoo04:50Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:50Partička10:10Dva a pol chlapa III. (13)10:30Dva a pol chlapa III. (14)11:05M*A*S*H I. (17)11:30M*A*S*H I. (18)12:10Dva a pol chlapa III. (15)12:40Dva a pol chlapa III. (16)13:00Teória veľkého tresku XI. (18)13:25Teória veľkého tresku XI. (19)13:55Teória veľkého tresku XI. (20)14:20Teória veľkého tresku XI. (21)14:50Teória veľkého tresku XI. (22)15:15Teória veľkého tresku XI. (23)15:45Priatelia II. (20)16:15Priatelia II. (21)16:45Dva a pol chlapa III. (17)17:15Dva a pol chlapa III. (18)17:45M*A*S*H I. (19)18:15M*A*S*H I. (20)18:50Mladý Sheldon II. (5)19:15Mladý Sheldon II. (6)19:40Susedia20:30Ronin23:00Divoký Django01:55ŠPORTOVÉ NOVINY02:05NHL: St. Louis Blues – Carolina Hurricanes04:30Susedia05:05Oggy a šváby05:20Bernieho dobrodružstvá05:25Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:10To najlepšie zo Susedov09:35Svokra10:30Rodinné prípady11:15Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:50FARMA00:55Aj múdry schybí02:40Partička03:15Adela show04:30Susedské prípady05:10Rodinné prípady
05:35Vraždy v raji XI. (7)06:25Vraždy v raji XI. (8)07:15Špecialisti IV. (19)08:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (10)08:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (11)09:20Kosti XII. (9)10:05Kosti XII. (10)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (16)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (17)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti XII. (11)16:05Kosti XII. (12)17:00Mentalista I. (15)18:00Mentalista I. (16)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (18)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (19)20:55Špecialisti IV. (21)22:00Špecialisti IV. (22)23:10Kosti XII. (11)00:05Kosti XII. (12)00:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (18)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (19)02:05Špecialisti IV. (21)02:55Špecialisti IV. (22)03:4011204:35Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0017:55Na hrane19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky I. (2)06:25Tom Gates II. (2)06:40Okido III. (7)06:55Strážcovia Trstinového mora (13)07:05Lloyd a muchy (11)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (17)07:45Mechamato (24) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (1/39) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (44)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (10)09:00Požiarnik Sam X. (19) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (16) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (10)10:00Strážcovia Trstinového mora (14)10:10Rybičky Flip a Flap II. (19)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)10:30Mestská farma Lellobee (27,28)10:35Digley a Dazey (32,33)10:45Naše prasiatko (39,40)10:50Moe a jeho šou I. (40)11:05Strašidielka (99)11:10Idefix (11)11:20Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (23)12:05Odbodkovia I. (44)12:20Bambuľko a Bulienka I. (3)12:25Barbapapa II. (44)12:35Medzi nami zvieratkami (9)12:40Máša a medveď V. (21)12:50Požiarnik Sam X. (20) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (19)13:15Fíha tralala (9)13:30Deti z farmy (21)13:45Volám sa Caillou V. (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun III. (13)14:20Máša a medveď V. (22)14:35Zvieratká (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (4)15:00MalinyJamológia 2 (6)15:20Chrumka a Čipsík I. (4)15:35Bambuľko a Bulienka I. (4)15:45Angličanina (11)16:00Máša a medveď V. (23)16:15Caillouve nové dobrodružstvá V. (30/30)16:25Moe a jeho šou I. (41)16:45Tom Gates II. (3)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (18)17:30Knihy od Stonožky (20)17:40Idefix (12)17:55Ovečka Shaun III. (13)18:05Lloyd a muchy (11)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (24/24)18:30Mestská farma Lellobee (27)18:35Digley a Dazey (32)18:40Naše prasiatko (39)18:45Plamienok a štvorkolky I. (11)19:15Deti z farmy (21)19:30Zvierací ochrancovia (17) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (10) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (13)20:10Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (24) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (4)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (24)21:40Volám sa Caillou V. (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (23) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (11) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (76)23:00Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates II. (2)23:50Malí fidlikanti (1/9) (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (7)00:25Zabi nudu! (12,13)00:40Knihy od Stonožky (19)00:45Fidlivareška (4)01:10MalinyJamológia 2 (6)01:25Mestská farma Lellobee (28)01:30Zabi nudu! (12,13)01:40Knihy od Stonožky (20)01:50Kikirikí (11,12)02:00Sníček (6,7)02:25Digley a Dazey (33)02:30Knihy od Stonožky (20)02:40Rapotáčik (4)02:50Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (40)03:05Máša a medveď V. (22)03:15Sníček (6,7)03:35Rapotáčik (4)03:45Knihy od Stonožky (19)03:55Tom Gates II. (2)04:10Volám sa Caillou V. (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (4)04:40Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (8)05:15Fidlivareška (2)05:35Knihy od Stonožky (20)05:45Viking Vicky (76)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 206:55Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido III.07:20O lúpežníkovi Rumcajsovi07:30Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:40Bambuľko a Bulienka I.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun IV.09:50Odbodkovia I.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:35Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť? 211:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:40Ťuki a stratený psík11:45Bambuľko a Bulienka I.11:55Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:30Digley a Dazey13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia I.14:25O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:20Ovečka Shaun V.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 216:10Čím chceš byť?16:25Neposlušník 316:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík I.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:35Diagnóza: Vražda VII. (15,16)07:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:00Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XVIII. (5)11:45Diagnóza: Vražda VII. (17,18)14:00Dr. House VI. (3,4)16:00Vraždy v Midsomeri XVIII. (6/6)18:00Vražedné čísla II. (6,7)20:10Wisting II. (3)21:00Wisting II. (4)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (5)23:00Tvárou v tvár I. (7/8)00:05Špecialisti: Prví na mieste vraždy I. (9)01:25Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:35Myšlienky vraha VI. (13)04:15Špecialisti: Prví na mieste vraždy I. (9)05:15Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:55Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:50Góly–body–sekundy08:05Šport 202308:55Futbal - Highlighty Ligy majstrov09:20Futbal - Highlighty Ligy majstrov09:45Futbal - Highlighty Niké ligy10:45Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2413:10Cyklopotulky13:20Futbal - Highlighty Bundesligy14:15Niké - palubovka 202416:05O športe17:05Športové ozveny17:35Olympijský magazín17:50Na skialpoch cez hory (6/7)18:10Iná liga (4/30)18:35Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (12/15)20:15Futbal - Highlighty Serie A20:45Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy21:35Šport :2422:05Futbal - Highlighty Ligy majstrov22:30Góly–body–sekundy22:40Futbal - Highlighty Ligy majstrov23:05Atletika - Halové MS 202401:05E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (10/21)
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:25M*A*S*H06:45M*A*S*H07:10M*A*S*H07:35Námořní vyšetřovací služba VIII (3)08:25Námořní vyšetřovací služba VIII (4)09:15Dva v tom11:20Skutečné vraždy: Záhadné zmizení13:05Zemřít mladý15:20Špion, který mě miloval18:05Láska navždy20:00Čertoviny22:15Americký ninja 200:00Vraždy podle předlohy02:15Hashtag podvodnice04:10Námořní vyšetřovací služba VIII (4)05:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (9)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (158)09:20Modrý kód (176)10:40Ano, šéfe!11:55Přístav II (20)13:05Slunečná (159)14:25Modrý kód (177)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (190)20:15Prima Partička21:20Kapitán Exner (7)22:30Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:45Slunečná (158)02:45Modrý kód (176)03:45Přístav II (20)04:45Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:10Hausbot Petra Horkého06:30Zvířecí odysea (4)07:25Tajemství Arktidy II (8)08:25Pohotovost pro exotická zvířata III (6)09:25Normandie: Země bojovníků (1)10:30Největší mýty historie (2)11:35Zabijáci v divočině (2)12:45Hra kočky s myší13:50Mistři bolesti I (4)14:45Železnice v arktickém ledu (6)15:45Letecké katastrofy: Nové důkazy V (5)16:45Svět sportu: Rok za rokem (26)17:15Honba za adrenalinem II (2)17:50Island: Hranice studené války (2)18:55Peklo: Vzestup a pád nacistů (8)20:0050 odstínů žraloka21:00Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (1)22:00Největší záhady historie (3)23:55Říše mumií (4)00:50Umění špionáže (3)01:45Mechanici obřích strojů II (8)02:45Extrémní přepravci III (3)03:45Grónsko: Přežití na konci světa (1/2)04:40V divočině s Bearem Gryllsem (10)05:30Ptačí říše
04:30Rychlá kola (4/2024)04:40DFB-Pokal Highlights (6)05:05Velkolepá sezona - Monako 2016/1705:25Walker Texas Ranger III (20)06:10Strážci hranic: Austrálie XV (15,16)06:55Mistři zastavárny XIX (26,27)07:50Svět motorů (40)08:45Pomozte autům IV (1)09:45Kobra 11 XIII (10,11)11:50Walker Texas Ranger III (21)12:50Válka skladů II (20-23)14:45Mistři zastavárny XIX (28,29)15:40Strážci hranic: Austrálie XV (19,20)16:40Kobra 11 XIII (12)17:40Kobra 11 XIV (1)18:40Válka skladů II (24,25)19:35Mistři zastavárny XIX (30,31)20:30Američtí sběratelé XVII (8)21:25Pomozte autům IV (3)22:20Walker Texas Ranger III (22)23:10Kobra 11 XIII (12)00:10Kobra 11 XIV (1)01:10Američtí sběratelé XVII (7)02:05St. Louis Blues - Carolina Hurricanes04:45Walker Texas Ranger III (22)
04:35Susedia IV (11)05:15Oggy a škodíci: Nová generace (24-27)05:55Bakugan: Ozbrojená aliance (84)06:10Přátelé IX (19,20)07:05Průměrňákovi VIII (15-18)08:55Malý Sheldon V (6-9)10:35Susedia IV (13,14)12:00Dva a půl chlapa VIII (8,9)12:50Přátelé IX (19,20)13:50Teorie velkého třesku VII (19-22)15:30Průměrňákovi VIII (19-22)17:20Zlatá sedmdesátá VIII (3,4)18:15Dva a půl chlapa VIII (10,11)19:05Malý Sheldon V (10,11)20:00Teorie velkého třesku VII (23,24)20:50Teorie velkého třesku VIII (1,2)21:40Přátelé IX (21,22)22:45Bobovy burgery IV (11,12)23:35Dva a půl chlapa VIII (10,11)00:30Teorie velkého třesku VII (23,24)01:20Teorie velkého třesku VIII (1,2)02:10Malý Sheldon V (6,7)02:50Zlatá sedmdesátá VIII (3,4)03:30Bobovy burgery IV (11)03:50TELE TELE
06:30Televizní noviny07:15Na lovu08:10MasterChef Česko IV (13)09:25Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (5)10:20Don Matteo VI (17)11:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (2)12:15Beze stopy IV (13)13:10MasterChef Česko IV (14)14:20Tescoma s chutí14:25Don Matteo VI (18)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (3)16:25Můj přítel Monk VI (7)17:20Můj přítel Monk VI (8)18:10Kriminálka Miami IV (9)19:05Kriminálka Miami IV (10)20:00Můj přítel Monk VI (11)20:50Můj přítel Monk VI (12)21:45Beze stopy IV (14)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (4)23:35Don Matteo VI (18)00:40Můj přítel Monk VI (11)01:20Můj přítel Monk VI (12)02:00Beze stopy IV (14)02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (4)03:20Na lovu04:00Chcete být milionářem?05:35Riskuj!
05:55Snídaně08:35Babicovy dobroty VIII08:50Ulice (4679)09:35Jedna rodina (70)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:35Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (1)14:00Ulice (3050)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (809)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (810)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4680)19:30Televizní noviny20:20Místo v životě 2 (16)21:15Místo v životě 2 (17)22:10Specialisté (218)23:00Ulice (3050)23:50Ordinace v růžové zahradě 2 (809)00:50Ordinace v růžové zahradě 2 (810)01:50Televizní noviny02:40Snídaně03:25Čtveráci04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
05:20Ulice (4228, 4229)06:55Život na jachtě IV (9, 10)08:40Gilmorova děvčata V (10, 11)10:30Oteckovia (99, 100)12:25Nekonečná láska (73, 74)14:15Ordinace v růžové zahradě 2 (702)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (703)16:35Na každém kroku (53, 54)18:25Gilmorova děvčata V (12)19:20Gilmorova děvčata V (13)20:15Nekonečná láska (77)21:10Nekonečná láska (78)22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (704)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (705)00:25Nemocnice Chicago Med III (4)01:15Na každém kroku (49, 50)02:45Gilmorova děvčata V (8, 9)04:05Nemocnice Chicago Med III (4)
07:15Sportovní noviny07:20Ženská basketbalová liga09:00České taekwondo ITF (1)09:15Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings11:00Ranní Sportovní noviny11:05Global Champions League 2024 - Miami Beach13:00Polední Sportovní noviny13:05KSW 93: Parnasse vs. Mircea15:30Ligue 1 Highlights (28)16:30GÓÓÓL (26)17:10Žilina - Ružomberok19:45NHL News20:00GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde20:30Ligue 1 Preview (29)20:55FC Metz - RC Lens23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Los Angeles Kings - Calgary Flames01:00Mediterranean Epic01:30Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon02:05St. Louis Blues - Carolina Hurricanes04:45Boston Celtics - New York Knicks06:45Závěr vysílání
07:00Premier League Darts 202409:30Ligue 1 Highlights (28)10:30Boston Celtics - New York Knicks12:30NBA Triple (5)13:00FC Nantes - Olympique Lyon14:45Ženská basketbalová liga16:30Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings18:25Spade poker show 2024 (5)18:55Svenska Superligan20:55Division 123:00Magazín NBA Action (25)23:30Magazín Muaythai (1)00:00PFL 206:00Závěr vysílání
07:00LaLiga World (36)07:30LaLiga ZAP (8)07:45LaLiga Talking Football (7)08:15LaLiga Best 11 (7)08:45Union Berlín - Bayer Leverkusen10:45Juventus FC - ACF Fiorentina12:45Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo14:45Serie A Full Impact (31)15:15Borussia Dortmund - VfB Stuttgart17:15Made In Italy - Jaka Bijol17:30Udinese Calcio - Inter Milán19:30Inside Serie A (32)19:55LaLiga Show (31)20:25FC Augsburg - Union Berlín22:45Arsenal FC - Bayern Mnichov00:30Atlético Madrid - Borussia Dortmund02:15Liga mistrů UEFA Highlights02:45Liga mistrů UEFA Highlights03:15Závěr vysílání
07:00Frosinone Calcio - Bologna FC08:45Serie A Full Impact (31)09:15Bundesliga special (18) - To nejlepší z března09:45VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach11:45LaLiga World (36)12:15LaLiga ZAP (8)12:30TIKI-TAKA (238)14:00TSG Hoffenheim - FC Augsburg16:00Atlético Madrid - Borussia Dortmund17:55Bundesliga Weekly (33)18:25Greuther Fürth - 1. FC Kaiserslautern20:55Real Betis - Celta Vigo23:05Paris Saint-Germain - FC Barcelona01:00Greuther Fürth - 1. FC Kaiserslautern02:50Závěr vysílání
09:00DHL Stormers - Stade Rochelais11:00Union Bordeaux Bégles - Saracens13:00Basketball Champions League15:00Bundesliga - konferenční přenos17:00Rentor Rally magazín 2024 (3)17:30OffRoad Maraton (1/2024)18:00Paris Saint-Germain - Clermont Foot20:00LaLiga 2 Highlights (34)20:55European Rugby Champions Cup22:45FIA Karting Championship 2024 (1)23:15Bomby na ledu (26)00:15Závěr vysílání
09:00UFC Main Event: Moreno vs. Pantoja 209:50UFC 300 Countdown: Pereira vs. Hill10:45UFC Fight Night: Vettori vs. Allen13:15Paris Saint-Germain - Clermont Foot15:00OffRoad Maraton (1/2024)15:30Rentor Rally magazín 2024 (3)16:00Red Bull Grand Prix of The Americas (volný trénink Moto3)16:50Red Bull Grand Prix of The Americas (volný trénink Moto2)17:45Red Bull Grand Prix of The Americas (1. volný trénink MotoGP)18:45Safari Rallye Keňa19:45FIA Karting Championship 2024 (1)20:15Red Bull Grand Prix of The Americas (1. trénink Moto3)21:05Red Bull Grand Prix of The Americas (1. trénink Moto2)22:00Red Bull Grand Prix of The Americas (trénink MotoGP)23:05Jiří Procházka - návrat ke kořenům01:50Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Ikony Kamila Střihavky20:45Vlasta Redl21:40Kombo: Bára Poláková v Malostranské besedě22:40Příběhy světové hudby23:45Občan Karel Kryl00:40Kanadská soda VIII (14/14)01:00Jedna báseň01:05Opera II (2/8)01:50Kroky a skoky české animace (4/6)02:15Super Diva - Síla osudu (11/13)03:15Crescendo04:05Notes04:40Uchem jehly
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Vídeňská krev22:30Babylon Berlín23:15Všechny velké a malé bytosti00:05Policie Paříž 190001:00Babylon Berlín01:45Vídeňská krev03:15Případy detektiva Murdocha04:05Případy detektiva Murdocha04:45Případy detektiva Murdocha05:35Případy detektiva Murdocha
01:10Žoldnéř02:45Ve jménu krále 3: Síla medailonu04:05Django05:30Zoom In05:40Zoom In05:45Zoom In06:00Zoom In06:10Close Up06:45Close Up07:20Svatba na bitevním poli09:20Volání divočiny11:00Galaxy Quest12:45Jdi na to14:45Let\'s Dance 216:30Twilight sága: Nový měsíc18:40Králova přízeň20:40Scary Movie 522:00Krokodýl: Návrat do krvavé laguny23:35Underworld: Vzpoura Lycanů
03:45Zkrocená hora06:00Bestsellery07:40Mariah Carey\'s All I Want For Christmas Is You09:10Teorie velkého třesku II. (2): Topologie váčkovitého poklopce09:35Teorie velkého třesku II. (3): Barbarská sublimace10:00Králíček Petr11:35Stážisti13:30Agent na útěku15:15Válka zítřka17:35John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (2)18:15Syndrom vraha (4)19:00The Wire - Špína Baltimoru II. (6): Všechno je jen prolog20:00The Wire - Špína Baltimoru II. (7): Vír21:00Hra o trůny VI. (1): Rudá žena21:50Hra o trůny VI. (2): Domů22:45Hra o trůny VI. (3): Křivopřísežník23:35Hra o trůny VI. (4): Kniha Cizince00:35Hra o trůny VI. (5): Vrata01:40To nic, drahá
00:13Bořek Stavitel 33/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 34/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 23/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 24/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 25/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 17/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 1/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 25/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 29/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 30/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 48/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 12/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 13/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 1/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 2/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 11/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 40/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 41/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 7/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 57/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 58/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 11/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 49/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 50/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 51/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 30/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 10/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 11/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 12/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 12/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 12/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 12/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 23/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 24/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 23/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 24/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 7/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 8/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 5/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 5/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 21/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 22/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 51/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 19/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 20/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 16/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 17/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 49/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 50/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 40/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 41/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 38/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 39/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 36/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 37/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 38/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 17/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 23/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 24/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 1/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 13/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 1/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 12/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 1/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 12/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 7/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 8/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 33/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 34/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 23/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 24/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 16/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 20/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 12/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 8/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 9/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 36/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 19/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 20/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 2/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 3/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 4/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 54/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 55/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 56/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 2/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 3/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 4/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 23/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 25/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 27/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 14/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 15/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 3/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 10/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 3/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 10/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 6/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 21/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 22/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 50/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 51/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 5/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 6/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 7/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 12/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 9/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 10/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:15Jackie Brown03:40Prci, prci, prcičky05:10Close Up05:40Zoom In05:45Zoom In06:00Close Up06:40Close Up07:10Zoom In07:20Jako horký brambor09:20Kód Enigmy11:20Otec rodiny13:30Sněhurka15:15Strážci pokladu 17:00Z džungle do džungle18:50Hon na čarodějnice20:30Vigilante Diaries22:00Resident Evil: Apokalypsa23:35Zastav a nepřežiješ
01:35Černej polda03:05Franny04:00Přestávka04:50Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů06:20S větrem o závod08:15Timber - Lovec pokladů09:45Strážce majáku11:20Šéf13:10Chůva v akci14:45Vyhlášení války16:25Nádech pro lásku18:20One true loves20:00Za borovicovým hájem22:15Vrátná23:50Bitva o Hill 60
00:25Láska časem prokletá02:25Nenápadná slečna03:50Vražedná záměna05:00Přestávka05:25Kouzelný svět Davida Copperfielda07:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2209:50Učitelem z nouze12:00Romantické útočiště13:50Agatha Christie\'s Marple - S6, EP. 315:45Hercule Poirot - Vánoce Hercula Poirota17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2319:55STARS! - EP. 48 - Michael Douglas20:00SPONTANEOUS22:05Spisovatelé
00:00Hitlerova armáda smrti: Das Reich 1 - 1. díl (1)00:45Hitlerova armáda smrti: Das Reich 1 - 2. díl (2)03:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Boj s klopením (07)03:45Aljaška: Noví osadníci 3 - Nesnadný cíl (7)04:30Prokletí tuňáci 12 - Poslední minuty (19)05:15Nikdy neříkej nikdy 1 - Z Islandu k Amazonce (7)06:00Skvělý dr. Pol 3 - Jak se cvičí pes (5)07:00Tajemství oceánů - výběr 4 - Zmizení (3)08:00Tajemství oceánů - výběr 4 - Poklady Egypta (4)09:007 nejtěžších dní 1 - Omán (3)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 7 - Zima vrací úder (7)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 18 - Meze smrti (8)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5 - Špatné pilotování (8)13:002. světová válka z výšky 2 - Bitva o Británii (1)14:00Evropa z výšky 3 - Island (6)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Sendviče, salsa a čokoláda (7)15:30Továrna na jídlo: USA 1 - Zmrzlina a skořicové rolky (13)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Zabiják ketamin (7)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Dovolená zlých snů (10)18:00Zákulisí letiště Sydney 1 - VIP osoby (5)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 1 - Řetězová reakce (5)20:00Vraky na dně oceánu 1 - Zběsilá pomsta (5)21:00Pašerákům na stopě 1 - Sexuální vydírání (08)22:00Narkobaroni a jejich pád 1 - Neviditelný kartel (2)23:00Tajemství oceánů 6 - Vzestup mafie (2)
00:07Území predátorů 1 - Lvi (1)01:39Hroch versus krokodýl - Hroch versus krokodýl ()02:25Polární světy s Bertiem Gregorym - Polární světy s Bertiem Gregorym ()03:09Jihoafrická republika: kolébka zabijáků 2017 - Jihoafrická republika: kolébka zabijáků (1)04:41Území predátorů 1 - Lvi (1)05:57Australský kovboj 4 - Past (3)06:25Australský kovboj 4 - Nepolapitelný krokodýl (4)06:46Australský kovboj 4 - Loď v ohrožení (5)07:30Kdy a proč žraloci útočí 1 - Útok na Bali (5)09:00Kdy a proč žraloci útočí 1 - Kalifornská krize (1)09:44Kdy a proč žraloci útočí 1 - Útok na Bali (5)11:15Vzestup černého vlka - Vzestup černého vlka ()12:02Žralok bělavý versus kladivoun velký - Žralok bělavý versus kladivoun velký ()12:46Kdy a proč žraloci útočí 1 - Kalifornská krize (1)13:30Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)14:15Kdy a proč žraloci útočí 1 - Přepadení v Austrálii (4)14:59Kdy a proč žraloci útočí 1 - Pobřeží pokladů (3)15:43Kdy a proč žraloci útočí 1 - Útok na Bali (5)16:28Skvělý dr. Pol 7 - Doktoří podivnosti (3)17:13Skvělý dr. Pol 4 - Jarní horečka (8)18:46Majestátní vládci moří - Majestátní vládci moří ()19:32Kdy a proč žraloci útočí 1 - Útok na Bali (5)21:02Skvělý dr. Pol 7 - Kvikot snů (18)21:46Skvělý dr. Pol 4 - Jako o závod (14)22:32Kdy a proč žraloci útočí 1 - Newyorská noční můra (2)
00:00Záchranáři - Norsko00:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:10Navzdory přesile - Boj proti AIDS01:55Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa02:45II. světová válka - Cesta k vítězství03:40Život na válečné lodi04:25Lucky - Bernie Ecclestone a historie Formule-105:10Legendární Ford Mustang06:00Fermont: Město železné rudy06:25Jak je vidí ptáci07:00Lucky - Bernie Ecclestone a historie Formule-108:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Fikce, nebo pravda12:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Fermont: Město železné rudy14:30Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55II. světová válka - Cesta k vítězství22:00Život na válečné lodi23:00Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa
01:25Italská města, italské chutě01:50Úžasné prostory George Clarka02:40Monty Don a japonské zahrady03:40Bohatí a chudí04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:50Dům snů07:40Úžasné prostory George Clarka08:30Romantické skrýše08:55Mistrovské pečení10:05Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky10:20River Cottage: Průvodce10:35River Cottage: Průvodce10:50Italská města, italské chutě11:20Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:10Dům snů13:00Monty Don a japonské zahrady14:10Až je koupím, budou mý!15:00Romantické skrýše15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Úžasné prostory George Clarka21:50Sloužit Sáře23:40Vzájemná objetí
06:00Rození obchodníci: 1965 Land Rover IIA (S13E07)07:00Rození obchodníci: Alfa Romeo 164L z roku 1991 (S15E05)08:00Jak se to dělá: Automatické posuvné dveře, gin (S22E18)08:30Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky (S09E08)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Jaguar a Mercedes (S01E03)10:00Nazí a vystrašení: Hladoví a naštvaní (S02E31)11:00Záchrana statku: Nejlíp se bydlí v kupoli (S04E11)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 3. díl (S02E03)14:00Záchrana statku: Bez elektřiny v Tennessee (S05E11)16:00Schováno v kůlnách: 18. díl (S04E18)16:30Bitvy o zavazadla: 12. díl (S02E12)17:00Rození obchodníci: Ford Popular (S10E08)18:00Jak to dělají?: 7. díl (S15E07)18:30Jak se to dělá: 49. díl (S04E49)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 8. díl (S02E08)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 7. díl (S02E07)21:00Hraniční kontrola: Švédsko: Tajnosti v kufru (S01E12)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Honička po dálnici (S01E04)23:00Nazí a vystrašení: Královna bažin (S04E05)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S04E05)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 7. díl (S02E07)03:00Hraniční kontrola: Švédsko: Tajnosti v kufru (S01E12)04:00Rození obchodníci: 2. díl (S18E02)05:00Lovci odpadu: 15. díl (S17E15)
06:00How Do They Do It?: Redbrush Tea And More06:24How Do They Do It?: Credit Cards, Tiffin And Boat Lift06:48How Do They Do It?: Power Tunnel And More07:12How Do They Do It?: Baklavas, Gyroplanes, Ukuleles07:36How Do They Do It?: Longboards, Lemonade, Forklifts08:00How the Universe Works: Secrets Of Time Travel08:48How the Universe Works: How To Build A Planet09:36How the Universe Works: Earth\'s Cosmic Journey10:24Extreme Engineering: Constructing Serbia\'s Longest Bridge11:12Extreme Engineering: Azerbaijan\'s Amazing Transformation12:00How Do They Do It?: Turkish Delight12:24How Do They Do It?: Canvas, Stinky Tofu12:50How Do They Do It?: Beekeeping13:14How Do They Do It?: Heat-proof Glass, ATMs, Pagani13:38How Do They Do It?: Dock Cranes14:02How Do They Do It?: Balsamic Vinegar14:26Blowing Up History: Lost Pyramids Of The Americas15:14Blowing Up History: Statue Of Liberty: The New Secrets16:02NASA\'s Unexplained Files: The Earth Next Door16:50NASA\'s Unexplained Files: Curse Of The Full Moon17:40NASA\'s Unexplained Files: Did Earth Have Two Moons?18:30How Do They Do It?: Cameras, Big Airbags, Jelly Beans18:55How Do They Do It?: Caravans, Tuning Forks19:20How Do They Do It?: Vinyl Records, Bumper Cars19:45How Do They Do It?: Axes, Messenger Bags, Rescue Boats20:10How Do They Do It?: Wensleydale Cheese, Paintbrushes20:35How Do They Do It?: The Tesla Model S, Horsehair Fabrics21:00Blowing Up History: Curse Of The Blood Pyramids21:50Blowing Up History: Mystery Of Egypt\'s Mega Temple22:40Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Search for the Lost Lab23:30Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: A Suspect In Serbia01:10NASA\'s Unexplained Files: Rise Of The Planet Killer02:00NASA\'s Unexplained Files: A President\'s Close Encounter02:48Secrets Of The Underground: America\'s Buried Massacre03:36Secrets Of The Underground: Rocky Mountain Monsters04:24How It\'s Made: Ceramic Fireplaces, Synthetic Corks04:48How It\'s Made: Oil Pressure Sensors, Large Format Printing05:12How It\'s Made: Mobile Concert Stages, Mascara05:36How It\'s Made: NASCAR Car Bodies, Thermal Coffee Pot
06:00Jak chytit vraha: Po ďáblově boku (S01E01)07:00Jak chytit vraha: Tíživý problém (S01E02)08:00Vraždy v močálech: Co se stalo v lese (S05E07)09:00Vraždy v močálech: Není návratu (S05E08)10:00Všude dobře, doma vražda: Ve jménu otce (S01E05)11:00Všude dobře, doma vražda: Nebezpečné vztahy (S01E06)12:00Dokonalá vražda: Vražda milionáře (S01E03)13:00Dokonalá vražda: Nejdražší tatínek (S01E04)14:00Vraždy u jezera Erie: 5. díl (S02E05)15:00Vraždy u jezera Erie: 6. díl (S02E06)16:00Kdo zabil neznámou oběť?: Její šeptající kosti (S01E06)17:00Kdo zabil neznámou oběť?: Mrtvola v poušti (S02E01)18:00Manželství plné tajností: Tanec se smrtí (S02E02)19:00Manželství plné tajností: Hrátky se smrtí (S02E04)20:00Naprosté ticho: Prokletí řeky Dismal Creek (S01E01)21:00Sláva a smrt: Scénář vraždy (S02E05)22:00Sláva a smrt: Zpěvačka a stalker (S01E04)23:00Vraždy zkažených holek: Zoufalé texaské manželky (S01E03)01:00Sláva a smrt: Scénář vraždy (S02E05)02:00Naprosté ticho: Prokletí řeky Dismal Creek (S01E01)03:00Manželství plné tajností: Tanec se smrtí (S02E02)04:00Dokonalá vražda: Vražda milionáře (S01E03)05:00Dokonalá vražda: Nejdražší tatínek (S01E04)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Změny a pochybnosti (S03E01)06:007 malých Johnstonů: Milý chlapče (S08E13)07:00Můj 270kg život: Brandi a Kandi (S05E01)09:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)10:00Vítejte u Plathových: Žádné dědictví není tak bohaté jako počestnost (S05E02)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S01E03)12:007 malých Johnstonů: Tělesná prohlídka (S08E18)13:00Beďarová doktorka: 7. díl (S02E07)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: 13. díl (S06E13)16:00Můj 270kg život: Brandi a Kandi (S05E01)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S01E03)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: To jsou moje krámy (S04E09)20:00Můj 270kg život: 11. díl (S10E11)22:00450kg sestry: Přines domů výplatu (S04E11)23:00Nestvůry ve mně: Kde, že mám plíseň!? (S06E01)01:00Můj 270kg život: 11. díl (S10E11)02:50450kg sestry: Přines domů výplatu (S04E11)03:40Beďarová doktorka: 7. díl (S02E07)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S01E03)
06:00Má pekelná kočka: Hodná kočička, zlobivá kočička (S08E11)06:50Útulek ve stodole: Záchranná akce při požáru (S01E03)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Zázrak na dálnici (S06E01)08:30Vymřeli či žijí: 7. díl (S02E07)09:25Amanda zachraňuje: 2. díl (S02E02)10:20Útulek ve stodole: Jarní horečka (S01E01)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Rodinné setkání (S05E12)12:10Vymřeli či žijí: Želva sloní (S02E05)13:05Amanda zachraňuje: Havajská mise (S01E10)14:00Akvárium: Co je velké, to je krásné (S02E03)15:00Akvárium: Letní tábor pro mořské vydry (S02E04)16:00Útulek ve stodole: Klub kohoutích rváčů (S01E04)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Příběh o aligátorovi (S06E02)18:00Vymřeli či žijí: Vlk coloradský (S02E08)19:00Amanda zachraňuje: 3. díl (S02E03)20:00Vetřelci: Přicházejí zespoda (S01E03)21:00Nestvůry ve mně: K Vánocům operace mozku (S06E05)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Hluboká zima (S02E07)23:00Nestvůry ve mně: Červi mi žerou plíce (S06E06)01:30Amanda zachraňuje: 3. díl (S02E03)02:15Dobrovolní zachránci: Zátah (S01E03)03:00Dobrovolní zachránci: Nasazení dronu na psy (S01E04)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Příběh o aligátorovi (S06E02)04:30Vymřeli či žijí: Vlk coloradský (S02E08)05:15Amanda zachraňuje: 3. díl (S02E03)
00:00Die Nordreportage: Die LKW-Dirigentin - Film von Karin Rowold00:30Fokus Japan (1/3) - Hektische Megacity, erholsame Landidylle und faszinierende Essregeln01:15Fokus Japan (2/3) - Hektische Megacity, erholsame Landidylle und faszinierende Essregeln01:55Fokus Japan (3/3) - Hektische Megacity, erholsame Landidylle und faszinierende Essregeln02:40Fernweh: Zug um Zug - Im Zug durch Indien, Madagaskar, Argentinien - (aus der Reihe \"SRF Spezial\")03:20Fernweh: Zug um Zug - Im Zug durch Indien, Madagaskar, Neuseeland - (aus der Reihe \"SRF Spezial\")04:05Bahnhöfe dieser Welt - Nächster Halt Zukunft - Bahnhof Zürich04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:15Rundschau - Das Schweizer Politmagazin09:05Reporter09:40Sehen statt Hören - Magazin für Hörgeschädigte mit Untertiteln und Gebärdensprache10:10puzzle - Viele Kulturen - Ein Land10:35Fromme Törtchen - Zwischen Teig & amp; Tradition Lesbisch & amp; katholisch: Geht das? - \"Dadar Guling aus Indonesien\" Gas10:5537°Leben - Mental Load - Organisieren bis zum Limit11:20Die Königinnen der Savanne - Film von Caitlin und Mark Starowicz12:05Kalahari – Gesetz der Wildnis (1/2) - Gemeinschaften12:50Kalahari – Gesetz der Wildnis (2/2) - Regenzeit13:30Die wilden Flüsse Afrikas (1/3) - Nil14:15Die wilden Flüsse Afrikas (2/3) - Sambesi15:00Die wilden Flüsse Afrikas (3/3) - Hoanib15:45Afrikas Schlangen – Giftig und gefährlich - Film von Brennan Nurthen16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Die Affäre Borgward - Fernsehfilm, Deutschland 201819:45Erlebnisreisen: Rumänien - Roadtrip ins Unbekannte20:00ZIB 220:25Hard Rain - Spielfilm, USA/Frankreich/Norwegen 1997 (Hard Rain / The Flood)22:0010 vor 1022:25extra 3 - Satiremagazin mit Christian Ehring23:10Willkommen Österreich - Late Night Satire Talkshow mit Stermann & amp; Grissemann
01:259-1-1 Notruf L.A. - Massenkarambolage S4E902:05S.W.A.T. - Giftgas S2E902:45God Friended Me - Familienbande S1E1303:30Black-ish - Mut zur Lücke S5E104:00ZIB Zack Mini04:05Wickie und die starken Männer - Die Voraussagung S5E1204:25Ein lustiges Hundeleben - Team Tatze / Das Willkommenskomitee S1E2004:50Baumhausdetektive - Der Fall mit dem Superschlitten S2E1505:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Die Nervensäge05:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo05:55ZIB Zack Mini06:00Hör mal, wer da hämmert - Das Nachtfahrverbot S7E2306:20Hör mal, wer da hämmert - Das Weltall ruft S7E2406:45Scrubs - Die Anfänger - Meine Begegnung mit dem Tod S4E407:05Modern Family - Auf Tuchfühlung mit der Toleranz S8E207:25Modern Family - Kinder-Überraschungen S8E307:45Q1 Ein Hinweis ist falsch08:30Q1 Ein Hinweis ist falsch09:10Was gibt es Neues? S202109:50Soko Kitzbühel - Mord a la carte S2E910:35Soko Kitzbühel - Tiefer Fall S2E1011:20Monk - Mr. Monk auf dem Rummelplatz S1E512:00Monk - Mr. Monk in der Anstalt S1E612:45Monk - Mr. Monk und ein Milliardär auf Abwegen S1E713:25Monk - Mr. Monk und Monica S1E814:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Die Nagelfalle S2E1115:00Soko Kitzbühel - Fit für den Tod S2E1215:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Die große Chance - Let\'s sing and dance20:15ZIB Flash20:25Was gibt es Neues?21:10Gute Nacht Österreich21:40ZIB 322:00Fußball 2.Liga - 23.Runde22:25BlacKkKlansman
00:25Eco00:55STÖCKL01:55Seitenblicke02:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Vorbild Vater - Vorbild Mutter02:55Studio 203:50konkret04:10Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit Philipp07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Bis aufs Mark S4E808:45WIR - Das Volksgruppenmagazin09:15kreuz und quer - Mit Gott an die Macht (1)10:05Am Schauplatz - Die Macht der Investoren10:55Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht - Unterwegs auf Malta12:25Sturm der Liebe - Teil 423713:15Die Rosenheim-Cops - Tödlicher Verrat S13E2414:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Lebenskünstler, Aussteiger und Co14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:20Rund ums Rad16:30Mayrs Magazin - Wissen für alle16:43infos & amp; tipps16:47Lotto 6 aus 45 - Bonus Ziehung16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Der Alte - Exit19:20WeltWeit20:00ZIB 220:25Euromillionen20:35Universum History - Das Uhrwerk des Lebens (2) - Geschichte des Alters21:20WeltWeit21:55Outlander - Die Highland-Saga - Zwischen den Fronten S5E222:45Der Alte - Exit23:45Clarissas Geheimnis
00:15Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Frisch gestrichen01:05Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv01:55Land der Berge - Bergsteigerdörfer in Tirol - Steinberg am Rofan und Sellraintal02:40Unser Österreich - Juwel der Berge: Tannheimertal03:30Heimat Österreich - Leben im Oberdrautal04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:40Expeditionen - Das Genie der Natur (3/3)07:30ORF III AKTUELL11:00ORF III Themenmontag - Die Tricks der Diätindustrie11:35Landleben - Auf den Steirer und Kärntner Almen12:05Landleben - Am Eisenpass12:55Expeditionen - Helden der Evolution: Wildkatzen13:50Expeditionen - Helden der Evolution: Haie14:45Expeditionen - Helden der Evolution: Oktopusse15:40Tohuwabohu - Folge 5316:30Tohuwabohu - Folge 5417:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15zur SACHE19:05Der Österreichische Film - Mord in bester Gesellschaft - Der Tote im Elchwald20:35Der Österreichische Film - Der Bestseller - Mord auf Italienisch22:10Der Österreichische Film - Das Mädchen aus der Torte23:40Werner Grubers Experimentalküche: - Galaktisch - mit Teebeutelrakete ins Universum
00:00Sport 2000:15Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1201:00Sportbild01:30Sport02:00Sport 2002:15Golf Audi Circuit Play Off Murhof 2024, Highlights04:00Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202304:26Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Technische Kür04:44Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Freie Kür05:05Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Einzel Freie Kür05:24Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1305:43Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1406:00Yoga Magazin - Folge 21506:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 10407:00UNIQA ÖFB Cup Halbfinale Red Bull Salzburg - Puntigamer Sturm Graz, Highlights aus Salzburg09:00Volleyball AVL Herren 2024 1. Finalspiel, Highlights11:00Sport11:30Sport12:00Sport 2012:15Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1213:00Sportbild13:30Sport14:00Golf Audi Circuit Play Off Murhof 2024, Highlights15:45Funsport15:55LIVE Fußball 2. Liga - 23. Runde: Konferenzschaltung18:00Sport 2018:15LIVE Fußball 2. Liga - 23. Runde: FAC Wien - DSV Leoben GGMT Revolution aus Wien20:30Sport21:00Yoga Magazin - Folge 21521:30Sport22:00Sport 2022:15OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4522:45UNIQA ÖFB Cup Halbfinale Red Bull Salzburg - Puntigamer Sturm Graz, Highlights aus Salzburg
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:31Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Události v regionech
01:45Fotbal, studio AC Milan - AS Roma02:00Fotbal04:00Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota04:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín05:00Superenduro, sestřih Velké ceny\\nMaďarska05:30Box06:00Televizní nákupy07:30SuperEnduro10:00Televizní nákupy11:00Poker12:00Poker13:00Fotbal15:15Fotbal18:00Lední hokej20:00Lední hokej22:30Fotbal
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Living with Dad03:15Living with Dad03:25Living with Dad03:35Living with Dad03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Living with Dad07:10Living with Dad07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie: Tajemství víl10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Living with Dad19:10Living with Dad19:30Croodsovi - Rodinný strom20:00CHYTRÝ GEORGE - PŘÍCHOD JARA21:05Hotel pro mazlíčky21:15Hotel pro mazlíčky21:30Barbie: Dreamhouse Adventures22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Croodsovi - Rodinný strom23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:10Hokej: Buly - souhrn05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej: Česko - Německo07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Fotbal: FC Viktoria Plzeň - ACF Fiorentina10:30Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA11:15Fotbal: Magazín EURO 202411:45Silniční cyklistika: Škoda Cup12:00Běh: Memoriál Jaroslava Štůly12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Házená: Česko - Španělsko14:50Basketbal: Villeneuve d & amp;#39;Ascq LM - ZVVZ USK PrahaL17:05Atletika: WA Race Walking Tour Gold - Poděbrady17:30Golf Time17:50Hokej na zemi18:20Házená: Nizozemsko - Česko20:15Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA21:05Hokej: Buly - debata expertůL21:35Golf: MastersL01:30Branky, body, vteřiny01:45Basketbal: Villeneuve d & amp;#39;Ascq LM - ZVVZ USK Praha03:55Branky, body, vteřiny04:10Hokej na zemi04:35Hokej: Buly - debata expertů
04:00Lezení05:00Vytrvalostní závody05:30Olympijské hry07:00Cyklistika06:30Horská kola08:30Lezení07:30Horská kola09:30Vytrvalostní závody11:00Cyklistika11:45Cyklistika10:30Snooker17:45Horská kola12:30Cyklistika18:45Horská kola13:45Cyklistika20:00Cyklistika15:45Horská kola21:00Lezení16:45Lezení22:00Cyklistika18:00Cyklistika00:00Tenis19:30Motokros01:00Snooker03:00Závěr vysílání20:30Motokros21:30Cyklistika22:30Olympijské hry23:30Olympijské hry00:30Olympijské hry01:30Atletika
04:00Cyklistika05:00Cyklistika07:00Snooker07:30Olympijské hry08:30Cyklistika09:30Cyklistika11:00Vytrvalostní závody10:30Triatlon12:00Horská kola13:30Motokros12:30Motokros14:00Motokros13:00Motokros15:00Formule16:00Motokros17:00Motokros14:30Olympijské hry18:00Vytrvalostní závody15:30Olympijské hry19:00Golf16:30Snooker00:00Snooker01:00Cyklistika03:00Závěr vysílání19:30Cyklistika20:30Cyklistika21:30Olympijské hry22:30Horská kola23:30Cyklistika02:00Olympijské hry
04:00Lezení05:00Vytrvalostní závody05:30Olympijské hry07:00Cyklistika06:30Horská kola08:30Lezení07:30Horská kola09:30Vytrvalostní závody11:00Cyklistika11:45Cyklistika10:30Snooker17:45Horská kola12:30Cyklistika18:45Horská kola13:45Cyklistika20:00Cyklistika15:45Horská kola21:00Lezení16:45Lezení22:00Cyklistika18:00Cyklistika00:00Tenis19:30Motokros01:00Snooker03:00Závěr vysílání20:30Motokros21:30Cyklistika22:30Olympijské hry23:30Olympijské hry00:30Olympijské hry01:30Atletika
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů I.10:00Lovci pokladů I.11:00Teleshop13:00Totalcar II.13:35Totalcar II.14:05Lovci pokladů I.15:05Lovci pokladů I.16:05Hvězdná brána: Atlantida V.17:05Hvězdná brána: Atlantida V.18:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.18:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.19:50Lovci pokladů II.20:50Lovci pokladů II.21:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.22:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:45Hvězdná brána: Atlantida V.00:40Hvězdná brána: Atlantida V.01:40K poctě zbraň02:30K poctě zbraň03:20Totalcar VII.04:00Teleshop
07:15Castle Iii.08:10Castle Iii.09:05Profil zločinu VII.10:15Profil zločinu VII.11:45Castle Iii.12:40Castle Iii.13:35MacGyver III.14:30MacGyver III.15:25Bones Vii.16:25Námořní vyšetřovací služba XVI.17:20Castle Iii.18:10Castle Iii.19:05MacGyver III.20:00MacGyver III.21:00Star Trek: Do temnoty23:45Lukas01:35MacGyver III.02:15MacGyver III.02:55Csi Ii.04:00Teleshop
06:10Green 25 Vi.06:45Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:35MacGyver I.10:30MacGyver I.11:25Lovci pokladů III.12:25Dr. House VI.13:20Námořní vyšetřovací služba XVI.14:20Námořní vyšetřovací služba XVI.15:10Hvězdná brána VII.16:10Hvězdná brána VII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VI.21:00Ztracený symbol I.21:55Ztracený symbol I.22:55Já, legenda00:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.02:05Lovci pokladů III.02:50Strážce pořádku VI.03:35Green 25 Vi.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland IV.14:30Ranč Heartland IV.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:55Divoké včely I.18:55Ranč Heartland IV.19:55Ranč Heartland IV.20:55Domeček na prérii II.21:55Divoké včely I.22:55Ranč Heartland IV.23:55Ranč Heartland IV.00:55Brousko Iii.02:10Brousko Iii.03:10Mistři starožitníci04:00Teleshop
04:20Hranice života06:00Medúza Deluxe07:40Škola selfie08:15Její cesta09:50Café Marylin10:20Uklízečky12:05Věž II. (1)12:50Věž II. (2)13:35Věž II. (3)14:20Věž II. (4)15:10První láska16:50Její cesta18:25Bílý ráj20:00Muž, který věděl příliš málo21:30Ricardovi23:40Človíček Tate01:20Robocop 203:15Anatomie českého odpoledne
00:20Scientology: Ein Glaubensgefängnis02:15UFOs - Erforschung des Unerklärlichen03:25Human Revolution - Die Reise des Menschen04:20Die Geheimnisse der Gravitation05:05Zurück in die Eiszeit06:00Hitlers Propaganda-Maschine06:55Das geheime Leben der Eulen07:45Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga08:10Human Revolution - Die Reise des Menschen09:10Die Geheimnisse der Gravitation10:00Zurück in die Eiszeit10:50The Wolfpack - Mitten in Manhatten12:20Scientology: Ein Glaubensgefängnis14:20Hitlers Baumeister15:10Hitlers Baumeister16:00Prosecuting Evil - Das Böse vor Gericht17:30Hitler-Deutschland - Leben im Dritten Reich18:25Malika - Die Königin der Löwen19:10Wildes Norwegen20:15Die Donau - Durch Vergangenheit und Gegenwart21:15Wildes Großbritannien22:05Wildes Großbritannien22:55Riders Of Destiny - Indonesiens kleine Reiter
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance23:30Exclusiv Spezial - Let\'s Dance
00:00Leverage00:45CSI: Den Tätern auf der Spur01:30Im Namen des Gesetzes02:20Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35Hans Reiser: Mord an der Ehefrau05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05CSI: New York08:50CSI: New York09:35CSI: New York10:20Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:50Im Namen des Gesetzes12:40Im Namen des Gesetzes13:30Leverage14:15Leverage15:00CSI: Vegas15:45CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:25CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder21:05Der Rhein-Ruhr-Ripper21:55Ich liebe meinen Mörder23:05My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet23:50Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder
00:40Jamies 5-Zutaten-Küche01:05Jamies 5-Zutaten-Küche01:35Jamies Superfood für jeden Tag02:20Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch03:10Zwischen Tüll und Tränen03:554 Hochzeiten - Von Braut zu Braut04:40Das perfekte Dinner05:30Jamie Oliver - Genial italienisch06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten - Von Braut zu Braut09:15Das perfekte Dinner10:05Home-Makeover mit Jessica Alba11:00Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume11:50Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover12:40Jamie Oliver - Genial italienisch13:05Jamies 30 Minuten Menüs13:40Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht14:30Jamies 5-Zutaten-Küche15:00Jamies 5-Zutaten-Küche15:30Jamies Superfood für jeden Tag16:20Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch17:10Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamie Oliver - Genial italienisch19:20Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:00Mein einzigartiges B & amp;B21:35Mein einzigartiges B & amp;B22:05Mein einzigartiges B & amp;B23:00Das perfekte Dinner23:50Zwischen Tüll und Tränen
00:10Law & amp; Order: Special Victims Unit01:00Teleshopping03:10MythBusters - Die Wissensjäger03:55Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:05Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:30Law & amp; Order08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:35Matlock11:30Matlock12:25Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50King of Queens16:15King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:15Beecham House01:00McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05You Shall Not Lie17:00Beecham House17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:20Unter uns22:50Alles was zählt23:15Singletown - Gemeinsam oder einsam?
00:05Monk00:50Monk01:35Teleshopping02:35Das Strafgericht03:20Das Strafgericht04:10Das Jugendgericht04:55Das Jugendgericht05:40Das Familiengericht06:25Das Familiengericht07:10Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:55Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:50Das Familiengericht13:35Das Familiengericht14:25Das Familiengericht15:15Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:50Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:00CSI: Miami01:00Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland05:50Die Oktonauten06:05CoComelon06:10Caillou06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Super Wings08:05Super Wings08:25Batwheels08:35Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:50Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:15Monster High12:25Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:10ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:05Dragons - Die 9 Welten15:35Ninjago - Aufstieg der Drachen16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:40Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew17:50Rubble & amp; Crew18:10SpongeBob Schwammkopf18:20SpongeBob Schwammkopf18:30Willkommen bei den Louds18:40Willkommen bei den Louds19:00ALVINNN!!! und die Chipmunks19:10ALVINNN!!! und die Chipmunks19:20ALVINNN!!! und die Chipmunks19:40ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Werner - Volles Rooäää!!!21:50Mr. Bean22:20Mr. Bean22:55Mr. Bean23:25Mr. Bean23:55Mr. Bean
01:55vox nachrichten02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Volle Kraft voraus - Die Kreuzfahrt-Doku22:20Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
00:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton02:05Teleshopping05:10Wissenshunger05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:50Verklag mich doch!13:55Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:50Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00CSI: Vegas23:00CSI: Vegas23:55CSI: Vegas
00:00Čokoládový ráj00:25Šéfkuchařka Mary00:45Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Paul Hollywood hltá Japonsko07:00Pohodové hody08:00Recepty pro radost od našich babiček08:30Pepeho zdravá kuchyňa09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Šéfkuchařka Mary12:00Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem13:00Paul Hollywood hltá Japonsko14:00Pohodové hody15:00Recepty pro radost od našich babiček15:30Pepeho zdravá kuchyňa16:00Mistrovské pečení - Švédsko17:00Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Šéfkuchařka Mary19:00Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem20:00Paul Hollywood hltá Japonsko21:00Pohodové hody22:00Pepeho zdravé dezerty22:30Pepeho zdravé dezerty23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (115)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (116)06:55Blue (128)07:05Blue (137)07:10Blue (138)07:25Blue (139)07:30Blue (132)07:40Blue (134)07:55(29)08:25(30)08:55MICKEYHO KLUBÍK (120)09:25Mickeyho klubík (1)10:50Greenovi ve velkoměstě (74)11:20Greenovi ve velkoměstě (80)11:50Hailey jde na to! (11)12:20Hailey jde na to! (12)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (126)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (127)13:50Poloviční superhrdinové (17)14:20Poloviční superhrdinové (18)14:45Kiff (2)15:15Kiff (3)15:45Blue (110)15:50Blue (111)16:00Blue (112)16:15Křečík a Gréta (18)16:45Křečík a Gréta (19)17:15Hailey jde na to! (13)17:40Hailey jde na to! (14)18:10Greenovi ve velkoměstě (67)18:40Greenovi ve velkoměstě (68)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (87)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (100)20:05Záporáci z Valley View (29)20:40Jessie (50)21:10Jessie (48)21:35Táborníci z Kikiwaka (98)22:00Táborníci z Kikiwaka (99)22:30U Raven doma (24)23:00U Raven doma (25)23:30Kluk Holka atd. (37)23:40Kluk Holka atd. (38)24:00Kluk Holka atd. (39)24:10Kluk Holka atd. (40)24:22The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (5)24:25Ghostforce (21)24:50Ghostforce (22)25:10Tým Tiki (7)25:35Tým Tiki (8)25:55Tým Tiki (9)26:15Anna mezi obojživelníky (37)26:40Anna mezi obojživelníky (38)27:00Anna mezi obojživelníky (39)27:25Ghostforce (3)27:45Ghostforce (4)28:05Pyžamasky (14)28:30Pyžamasky (15)28:55Dalmatinská 101 (25)29:15Dalmatinská 101 (26)29:35Kluk Holka atd. (19)29:45Kluk Holka atd. (20)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)17:55Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (4)23:50PJ Masks (4)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Objetí na talíři (S16E05)06:45Giadina domácí kuchyně: Zbytky po oslavách svátku Díkůvzdání (S06E08)07:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní sušenkové klasiky (S07E07)07:55Porážka Bobbyho Flaye: To je hodně ciabatty (S26E11)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Kdo je šéf (S26E12)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Hranolky se sýrem a omáčkou, pizza a vepřové (S27E11)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Maminčina kuchyně (S28E01)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Turnaj: Super týmy, finále (S23E05)10:10Vyřazeni: Divácké přísady (S25E02)10:55Průkopnice: Pohotovostní balíček (S17E03)11:17Průkopnice: Večeře po práci (S17E04)11:40Vítězný dort: Apolo Oho říká ano dortům! (S01E07)12:25Průkopnice: Jídla pro dospívající (S28E09)12:47Průkopnice: Večerní rande (S28E10)13:10Giadina domácí kuchyně: Rychlé a snadné pokrmy (S07E04)13:32Giadina domácí kuchyně: Vaření s tetou Raffy (S07E05)13:55Dětská cukrářská soutěž: Soupeři v dezertech (S10E03)14:40Dívka na farmě: Čínská nostalgie (S13E05)15:02Dívka na farmě: Den Bernieho a Iry (S13E06)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Helsinky (S05E06)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Portland, Maine (S05E07)16:10Jarní cukrářská soutěž: Oslavy jara (S07E02)17:00Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Návštěva knihovny (S12E08)17:50Jarní cukrářská soutěž: Jarní hraní všemi barvami (S04E01)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Turnaj: Super týmy, finále (S23E05)19:25Vyřazeni: Divácké přísady (S25E02)20:10Průkopnice: Pohotovostní balíček (S17E03)20:32Průkopnice: Večeře po práci (S17E04)20:55Vítězný dort: Apolo Oho říká ano dortům! (S01E07)21:40Dětská cukrářská soutěž: Soupeři v dezertech (S10E03)22:25Dívka na farmě: Čínská nostalgie (S13E05)22:47Dívka na farmě: Den Bernieho a Iry (S13E06)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Helsinky (S05E06)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Portland, Maine (S05E07)23:55Jarní cukrářská soutěž: Oslavy jara (S07E02)01:25Jarní cukrářská soutěž: Jarní sušenkové klasiky (S07E07)02:10Porážka Bobbyho Flaye: To je hodně ciabatty (S26E11)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Kdo je šéf (S26E12)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Hranolky se sýrem a omáčkou, pizza a vepřové (S27E11)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Maminčina kuchyně (S28E01)03:40Restaurant: Impossible: Dovnitř se starým, ven s novým (S16E04)04:25Restaurant: Impossible: Staré zvyky těžko potlačit (S16E06)05:10Restaurant: Impossible: Zachránit kousek historie (S16E07)
06:00Stavět na Aljašce: Nebezpečné zdržení (S03E04)07:00Laboratoř duchů: Věčný domov (S02E06)08:00Cooperův poklad: Lov na zlatý stůl (S02E02)09:00Aljašské nestvůry: Severní obr (S01E04)10:00Záhady muzeí: Akce Zip to Zap (S07E02)11:00Výprava do neznáma: Pátrání po rubínových pantoflích (S04E14)12:00Spřízněné duše (duchové): Kufr (S04E03)13:00Stavět na Aljašce: Ninja Framer (S03E05)14:00Laboratoř duchů: Zábavní park smrti (S02E07)15:00Cooperův poklad: Vrak na mělčině (S02E03)16:00Aljašské nestvůry: Aljašský tygr (S01E05)17:00Záhady muzeí: Golfista za nepřátelskou linií (S07E03)18:00Výprava do neznáma: Jean Laffite a jeho poklad (S04E15)19:00Spřízněné duše (duchové): Salazarova pomsta (S04E04)20:00Krotitelé duchů: Plantáž Magnolia (S01E02)21:00Směr hrůza: Panství Edinburgh (S03E08)22:00Směr hrůza: Sirotčinec Twin Bridges (S03E09)23:00Horské příšery: Bezkrevný tvor z okresu Harisson (S01E19)01:00Dobrodružství s duchy: Magnolia Plantation (S02E06)02:00Paranormální jevy s Nickem Groffem: Statler City Hotel (S02E08)03:00Paranormální akta: Černá minulost (S09E01)04:00Horské příšery: Bezkrevný tvor z okresu Harisson (S01E19)05:00Spřízněné duše (duchové): Salazarova pomsta (S04E04)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.