TV program piatok, 24. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:45Mama na prenájom III. (95)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (13)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista IV. (1)13:55Mentalista IV. (2)14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (96)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:55Bláznivé prázdniny00:50Green Lantern02:45Mentalista IV. (1)03:30Mentalista IV. (2)04:25Susedské prípady05:10Rodinné prípady
05:15Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:55C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (11) (ST) - skryté titulky13:55Bez servítky15:00Nákupné maniačky17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Bez servítky21:50Rituálny zabijak23:50Miluj suseda svojho02:00Sedem03:00Krimi03:25Tomáš a Diana03:50Bez servítky
03:50Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy04:55Počasie05:05Občan za dverami05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Neposlušní09:00Detektívi zo severu VI (15/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:30Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Veľkou lyžicou14:40Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu VI (16/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Milujem Slovensko21:55Cestou necestou22:25Salvador00:25Ordinácia s výhľadom na more (1/18)01:55Správy RTVS „N“
06:00Druhý dych (80)06:45Túžba tela (76)07:25Túžba tela (77)08:40Krok za krokom VI. (4)09:25Krok za krokom VI. (5)10:10Chicago Fire VI. (18)11:10S hlavou v oblakoch (125)12:00S hlavou v oblakoch (126)13:00Oteckovia (30)14:10Keď kvitne láska (57)15:15Keď kvitne láska (58)16:05Túžba tela (78)17:05Túžba tela (79)18:05Chicago Fire VI. (19)19:00Keď kvitne láska (59)19:55Keď kvitne láska (60)20:50Krok za krokom VI. (6)21:20Krok za krokom VI. (7)21:50Priatelia V. (9)22:20Priatelia V. (10)22:50Chicago Med VI. (10)23:45Keď kvitne láska (59)00:40Keď kvitne láska (60)01:35S hlavou v oblakoch (125)02:20S hlavou v oblakoch (126)03:00Smotánka04:05Adela show05:10Oteckovia (30)
05:10Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:15Upratať, opraviť!07:35Letecké katastrofy08:50Extrémni nájomníci IX. (5)09:40Vražedné čísla IV. (12)10:30Vražedné čísla IV. (13)11:25Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:15Rodinné záležitosti (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.14:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:45Moja mama varí lepšie ako tvoja16:50Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.18:50Naši II. (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Traja mušketieri22:45Guru lásky00:45Po svadbe02:50Kinosála03:00Miláčikovo03:30Prírodné katastrofy04:15Upratať, opraviť!
06:00Zázračný miniateliér06:10Andyho svetové dobrodružstvá06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri06:50Nezbedný havran07:00Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Fórum09:00Regina09:55Hrdina západu11:30Obedníček11:35Odo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30SK DEJINY13:25Janko Kráľ14:15Blix, nie bomby. Diplomat a vojna15:40Národné parky Slovenska16:00Veda pre všetkých (4/13)16:30Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku16:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku17:30Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;17:45Superveda18:00Atletika - PTS 202420:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:09Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:40Katarína Veľká III - Samozvanci (11/16)21:30Radosť zo života22:00Trochu inak s Adelou23:05Bratislavské jazzové dni00:05Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:05Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice09:25Zavolejte porodní sestřičky XI (5/8)10:35Neobyčejné životy11:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:05Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice14:25Na stopě14:50Reportéři ČT15:40Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli16:05Polopatě17:00Bydlet jako... na tajném místě17:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin 2 (3/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:35Komisař Montalbano01:25AZ-kvíz tentokrát s Fortunou01:50Dobré ráno04:25Korbáček nebo korbáčik?04:45Na forbíně TM
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoká tvář Thajska: Boj o nesmrtelnost (2/2)09:15Dobrodružství vědy a techniky09:50Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice10:10Medvědi z Aljašky11:05Cyklodálky (3/8)11:30Postřehy odjinud11:40Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Galapágy12:40Apokalypsa: Hitler míří na východ (1/2)13:301975: Rudí Khmerové, noční můra začíná14:25Zázraky techniky V: Supertanker Europe15:15Koloseum - srdce Říma16:15Výborná SHOW17:00Kouzlo Velké Británie: Domy a sídla17:55V karavanu po Polsku (6/8)18:25Perimetr18:55Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice19:15Žiješ jenom 2x (5/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Tělo mého nepřítele22:05Dillinger23:55Apokalypsa: Hitler míří na východ (2/2)00:50Konec války v barvě: V srdci Třetí říše (1/5)01:35Skutečný neandertálec02:25Na moll03:10Před půlnocí03:35Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého03:40Ta naša kapela04:10Žít s písní na rtech04:35Designtrend04:50Evropa dnes
05:55Snídaně08:45Ulice (4709)09:50Specialisté (8)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (13)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (159)13:40Kriminálka Miami VI (17)14:30Kriminálka Miami VI (18)15:30Výměna manželek X16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4710)19:30Televizní noviny20:20Expedice: Džungle23:05Zúčtování01:50Kriminálka Miami VI (17)02:55Ulice (4710)04:00Ordinace v růžové zahradě 2 (159)04:55Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (31)07:40M*A*S*H (32)08:10M*A*S*H (33)08:45M*A*S*H (34)09:15ZOO (202)10:35Policie Hamburk IX (16)11:35Policie Hamburk IX (17)12:35Closer: Nové případy I (6)13:30Komisař Rex III (12)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:05Máme rádi Česko23:55Ano, šéfe!01:05Policie v akci02:05Policie Hamburk IX (16)03:05Policie Hamburk IX (17)04:20Closer: Nové případy I (6)
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Partička06:40Autosalon.tv07:40Těžká dřina08:15Top Gear: Patagonský speciál (2)09:30Největší průšvihy v Top Gearu (2)10:30Hvězdná brána VIII (7)11:30Hvězdná brána VIII (8)12:35Futurama IX (5)13:05Futurama IX (6)13:30Simpsonovi XXV (3)14:00Simpsonovi XXV (4)14:30Simpsonovi XXV (5)14:55Simpsonovi XXV (6)15:15Hvězdná brána VIII (9)16:10Hvězdná brána VIII (10)17:15Futurama IX (7)17:45Futurama IX (8)18:15Simpsonovi XXVI (9)18:45Simpsonovi XXVI (10)19:15Simpsonovi XXVI (11)19:45Simpsonovi XXVI (12)20:15Ten nejlepší22:55Poslední minuty na Zemi00:45Simpsonovi XXVI (9)01:15Simpsonovi XXVI (10)01:45Simpsonovi XXVI (11)02:15Simpsonovi XXVI (12)02:40Futurama IX (7)03:10Futurama IX (8)03:30Nezvěstná (6)04:40Ženy ve wrestlingu VIII (33)
06:00Karolína, domácí kuchařka06:25Prostřeno!07:20Sestřičky (38)08:40Slunečná (145)10:05Prostřeno!10:50Ano, šéfe!12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor X (12)15:00Záchranáři z hor X (13)16:00Čas lásky a třešní (8)16:55Čas lásky a třešní (9)17:55Záchranáři z hor X (14)18:55Záchranáři z hor XI (1)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (39)23:10ZOO (202)00:20Rodina doktora Kleista V (8)01:25Rodina doktora Kleista V (9)02:40Čas lásky a třešní (8)03:35Čas lásky a třešní (9)04:45Lásce navzdory (49)
04:20Space Oddity06:00Moje perská rodina07:45Dounia a princezna z Aleppa09:00Harry Potter a Relikvie smrti - část 1.11:25Harry Potter a Relikvie smrti - část 2.13:35Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek15:25Před kamerou XXI. (21)15:55Muž roku17:50Sázka na nejistotu20:00Pravá ruka pomsty21:50Přízrak23:20Pojď se mnou00:50Zlé sémě se vrací02:20Lov
03:35Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody06:00Meg 2: Příkop07:55Život vzhůru nohama09:30Teorie všeho11:35Průměrňákovi IX. (15)11:55Průměrňákovi IX. (16)12:20Molly Singerová se vrací do školy14:20Mandle a mořský koník15:55Pes na Vánoce17:20Spider-Man: Daleko od domova19:30Hotel Transylvánie 221:00Igby22:35Cannes bez obalu00:00Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (3): Co se to sakra děje?01:05Benga v záloze02:50Tichý les
06:00Seriálový tip06:20Profil zločinu V.07:20Profil zločinu V.08:20Námořní vyšetřovací služba XVI.09:10Námořní vyšetřovací služba XVI.10:00Profil zločinu V.11:00Profil zločinu V.12:00Hvězdná brána: Atlantida IV.12:55Tým SEAL V.13:50Námořní vyšetřovací služba XVI.14:40Námořní vyšetřovací služba XVI.15:35Profil zločinu V.16:35Profil zločinu V.17:30Tým SEAL V.18:25Hvězdná brána: Atlantida IV.19:15Námořní vyšetřovací služba XVI.20:05Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00Bez úniku23:00Bloodrayne: Třetí říše00:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.02:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:15Lukas04:35Black Jack I.
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:05Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:10Nebezpečné vztahy11:45Klenot TV14:10Klenot TV16:30Popelka17:40Poklad z půdy18:55Vtip za stovku!20:15Pašák (8)22:10El Chapo (9)23:20El Chapo II (1)00:30Nebezpečné vztahy live01:25Ostříháno02:30Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:40Česká tajenka14:20Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Vítejte ve světě Andrého Rieu (1,2)21:55Nečekaná úmrtí - Whitney Houston22:25Doktorka Kellerová (8)23:50Cyranův poloostrov (20)00:30S Arenbergerem nejen o medicíně00:55MOJE ZPRÁVY01:05VIP svět01:20Exkluziv Kateřiny Brožové02:35Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Honba za nefritem06:40Truckeři na okreskách07:35Truckeři na okreskách08:30Australští zlatokopové09:25Australští zlatokopové10:20Renovace rachotin11:20Renovace rachotin12:20Australští zlatokopové13:15Australští zlatokopové14:10Australští zlatokopové15:10Australské mega metro16:15Pobřežná hlídka: SOS17:15Australští lovci humrů18:10Australská záchrana lodí19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Ridleova cena21:55Záchrana vraků aut22:50Truckeři na okreskách23:50Truckeři na okreskách00:40Australští zlatokopové01:35Australští zlatokopové02:25Ridleova cena03:15Záchrana vraků aut04:05Renovace rachotin05:00Australští lovci býků
06:15Prokleté rodokmeny06:45Tajná hrobka Kleopatry07:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války08:552. světová válka - Bitvy o Evropu10:00Nejlepší vojenské prostředky11:05Starodávné apokalypsy12:05Králové ve válce13:15Králové ve válce14:25Tajná hrobka Kleopatry15:35Tajná hrobka Kleopatry16:35Kosti ukřižovaných17:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Tajné zbraně II. světové války21:00Poklady s Bettany Hughes22:00Zákony pro teror23:05Zákony pro teror00:10Válečné továrny01:10Tajné zbraně II. světové války02:152. světová válka - Bitvy o Evropu03:05Poklady s Bettany Hughes03:55Zákony pro teror04:50Zákony pro teror
06:10Psi hyenovití: Ve smečce06:35Veterinář z Yorkshiru07:20Záchrana divokých zvířat v Malawi08:10Záchrana divokých zvířat v Malawi09:00Velký bariérový útes: Živý poklad09:45Velký bariérový útes10:40Zachraňte žraloky11:30Zachraňte žraloky12:15Záchrana divokých zvířat v Malawi13:05Veterinář z Yorkshiru13:50Mizející králové: Lvi Namibu14:40Tajemné údolí velryb v Egyptě15:35Doba obrů16:30Zvířecí odysea17:20Říční monstra18:15Vývoj19:10Mizející králové: Lvi Namibu II20:00Nejjedovatější zvířata světa20:55Extrémní hadi21:45Divocí bojovníci22:35Bleskové útoky v přírodě23:30Záchrana divokých zvířat v Malawi00:20Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Divoká Čína s Rayem Mearsem03:50Záchrana divokých zvířat v Malawi04:40Záchrana divokých zvířat v Malawi
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc08:55Partička09:45Dva a pol chlapa VI. (18)10:05Dva a pol chlapa VI. (19)10:35M*A*S*H IV. (3)11:00M*A*S*H IV. (4)11:40Dva a pol chlapa VI. (20)12:10Dva a pol chlapa VI. (21)12:45Teória veľkého tresku III. (14)13:25Teória veľkého tresku III. (15)13:55Teória veľkého tresku III. (16)14:25Teória veľkého tresku III. (17)14:50Teória veľkého tresku III. (18)15:20Teória veľkého tresku III. (19)15:50Priatelia V. (7)16:15Priatelia V. (8)16:45Dva a pol chlapa VI. (22)17:15Dva a pol chlapa VI. (23)17:45M*A*S*H IV. (5)18:15M*A*S*H IV. (6)18:45Mladý Sheldon V. (2)19:15Mladý Sheldon V. (3)19:40Susedia20:30Útek zo Sibíri - PREMIÉRA23:30Desperado01:30ŠPORTOVÉ NOVINY01:40Susedia02:15Silvánovci04:05Susedia04:45Oggy a šváby05:10Bernieho dobrodružstvá05:20Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:05Susedia09:40Svokra10:40Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Búrlivé víno I.13:45V mene zákona14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:50FARMA00:55Aj múdry schybí02:25Partička03:00Adela show04:25Susedské prípady05:10Rodinné prípady
05:55NCIS: Los Angeles XIII. (8)06:35NCIS: Los Angeles XIII. (9)07:15Špecialisti V. (33)08:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (23)08:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (24)09:25Kosti III. (14)10:05Kosti III. (15)10:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (5)11:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (6)12:10Policajné prípady13:10Policajné prípady14:10V mene zákona15:05Kosti IV. (1)16:05Kosti IV. (2)17:00Mentalista IV. (1)18:00Mentalista IV. (2)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (7)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (8)20:55Špecialisti V. (35)21:55Špecialisti V. (36)22:50Kosti IV. (1)24:00Kosti IV. (2)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (7)01:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (8)02:00Špecialisti V. (35)02:50Špecialisti V. (36)03:4011204:30Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:0024 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky I. (7)06:25Tom Gates II. (15)06:40Okido III. (11)06:55Strážcovia Trstinového mora (17)07:05Lloyd a muchy (1/52)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (17)07:45Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (1)08:25Petronela Jabĺčková (31) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (26)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (39)09:00Požiarnik Sam IX. (9) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (6) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (12)10:00Sonic Boom 2 (23)10:15Rybičky Flip a Flap II. (9)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (18)10:35Mestská farma Lellobee (24,25)10:45Pirátska akadémia (17)11:00Moe a jeho šou II. (30)11:15Strašidielka (52)11:20Idefix (1/52)11:35Zvieratká (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (1,2/37)11:55Naše prasiatko (19,20)12:05Odbodkovia II. (26)12:20Bambuľko a Bulienka I. (6)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (31)12:35Medzi nami zvieratkami (9)12:40Máša a medveď V. (19)12:50Požiarnik Sam IX. (10) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (16)13:15Fíha tralala (1)13:25Deti z farmy (11)13:40Volám sa Caillou V. (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun V. (15)14:15Máša a medveď V. (20)14:30Pirátska akadémia (18)14:45Digley a Dazey (1,2/37)14:50Naše prasiatko (19,20)15:00MalinyJAMológia (6)15:20Chrumka a Čipsík I. (6)15:30Bambuľko a Bulienka I. (7)15:45Angličanina (10)16:00Máša a medveď V. (21)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (30)16:20Moe a jeho šou II. (31)16:30Ovečka Shaun V. (15)16:45Lloyd a muchy (1/52)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (18)17:30Knihy od Stonožky (17)17:40Idefix (2)17:55Labková patrola I. (18)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (18)18:30Mestská farma Lellobee (24,25)18:35Sonic Boom 2 (24)18:50Plamienok a štvorkolky I. (13)19:20Deti z farmy (11)19:30Zvierací ochrancovia (7) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (40) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (17)20:10Zvieratká (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (6)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2)21:40Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (13) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (24) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (40)23:00Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (15)23:50Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (11)00:20Zabi nudu! (6,7)00:35Knihy od Stonožky (16)00:45Fidlivareška (6)01:05MalinyJAMológia (6)01:25Zabi nudu! (6,7)01:40Knihy od Stonožky (17)01:50Kikirikí (11,12)02:00Sníček (6,7)02:20Knihy od Stonožky (17)02:30Rapotáčik 2 (7)02:40Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (20)03:00Sníček (6,7)03:20Rapotáčik 2 (7)03:30Knihy od Stonožky (16)03:40Tom Gates II. (15)03:55Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (6)04:30Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:50Mestská farma Lellobee (25)04:55Sníček a Dúhalka (6) (ST) - skryté titulky05:10Fidlivareška (4)05:30Knihy od Stonožky (17)05:45Viking Vicky (40)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:30Ovečka Shaun II.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka I.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:50Odbodkovia III.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík I.11:00Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:25Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:40Ťuki a stratený psík11:50Bambuľko a Bulienka II.11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Ovečka Shaun II.13:10Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia III.14:20Robin Hood 114:35Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:25Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou IV.15:55Robin Hood 216:05Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:20Čím chceš byť?16:30Idefix16:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:25Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:45Neposlušník 319:05Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:30Deti z farmy19:45Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron20:20Zvieracie pohodlíčko II.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík I.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:40Neposlušník 2
06:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:50Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:00Vraždy v Midsomeri IX. (3)11:30To je vražda, napísala III. (9,10)13:55Dr. House VIII. (6,7)15:55Vraždy v Midsomeri IX. (4)18:00Vražedné čísla IV. (14,15)20:10Polnočná spoveď (7,8/8)22:35C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (12) (ST) - skryté titulky23:35Doktori V. (3)00:30Doktori V. (4)01:20Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:35Myšlienky vraha VII. (13)04:15Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:30Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II (37/40)07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:25Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:25Cesty istoty II (37/40)22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS „N“07:55Góly–body–sekundy08:05Džudo - MS 2024 (5/7)09:55Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)11:00OH 2024 - Cesta do Paríža11:15Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)12:45Cyklopotulky12:55Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)15:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1616:00Džudo - MS 2024 (6/7)16:50Futbal - ME 2024 do 17 rokov (2/3)19:00Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)21:00Džudo - MS 2024 (6/7)22:40Góly–body–sekundy22:50Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1623:30Atletika - PTS 2024
06:00M*A*S*H06:25M*A*S*H06:50Námořní vyšetřovací služba IX (21)07:45Námořní vyšetřovací služba IX (22)08:40Holky z kalendáře10:55Skutečné vraždy: Divadelní večírek12:40Naše rodinná svatba14:50Dech života17:40Servírka20:00Zakleté pírko22:00Univerzální voják: Znovuzrození23:50Vybíjená01:50Rituál04:10Námořní vyšetřovací služba IX (22)05:05M*A*S*H05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Ptačí říše06:20Tajemství pravěkých obrů (5)07:20Koně a my08:25Pohotovost pro exotická zvířata IV (4)09:25Patrioti a zrádci (2)10:30Dračí císař a jeho říše (2)11:35Zabijáci v divočině (8)12:35Příběh šesti světadílů (6)13:40Mistři bolesti II (1)14:35Přežili 2. světovou válku (2)15:40Katastrofa na spadnutí III (1)16:45Svět sportu: Rok za rokem (32)17:20Honba za adrenalinem II (8)17:50Těsné úniky 2. světové války (6)18:55Kolaborovali s nacisty (1)20:00Když žraloci útočí VI (5)21:05Modré srdce planety: Mořské proudy (3)22:10Největší záhady historie II (2)23:55Zapomenuté megastavby VIII (6)00:55Kouzlo železniční architektury II (1)01:55Kolosální stroje II (4)03:10Extrémní přepravci III (9)04:20Zapomenuté poutní cesty (3)05:30Ptačí říše
04:15Ligue 1 Highlights (34)05:10Walker, Texas Ranger V (11)05:55Strážci hranic: Kanada II (12,13)06:35Mistři zastavárny XXI (17)07:30Svět motorů (46)08:25Pomozte autům: 7denní výzva (1)09:25Kobra 11 XIX (7,8)11:30Walker, Texas Ranger V (12)12:30Válka skladů VI (16-19)14:25Mistři zastavárny XXI (18)15:25Strážci hranic: Kanada II (16,17)16:25Kobra 11 XIX (9,10)18:35Válka skladů VI (20,21)19:30Mistři zastavárny XXI (19)20:30Američtí sběratelé XVIII (17)21:25Pomozte autům VII (1)22:25Tipsport Extraliga Season Review23:40Kobra 11 XIX (9,10)01:40Američtí sběratelé XVIII (16)02:20Pomozte autům: 7denní výzva (2)03:05Strážci hranic: Kanada II (12,13)03:45Walker, Texas Ranger V (13)
04:30Susedia IX (20)05:15Karate ovce (36-39)05:55Bakugan (22)06:05Přátelé III (13,14)07:002 $ocky VI (20-22)08:202 $ocky (1)08:50Malý Sheldon III (2-5)10:25Susedia IX (22,23)11:50Dva a půl chlapa XII (7,8)12:45Přátelé III (13,14)13:40Teorie velkého třesku III (3-6)15:252 $ocky (2-5)17:15Zlatá sedmdesátá III (14,15)18:10Dva a půl chlapa XII (9,10)19:05Malý Sheldon III (6,7)20:00Teorie velkého třesku III (7-10)21:45Přátelé III (15,16)22:40Griffinovi IV (2,3)23:35Dva a půl chlapa XII (9,10)00:30Teorie velkého třesku III (7-10)02:10Malý Sheldon III (2,3)02:45Zlatá sedmdesátá III (14,15)03:30Tele Tele
05:50Televizní noviny06:35Na lovu07:30MasterChef Česko V (20)08:50Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (12)09:45Grantchester II (5)10:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (22)11:45Beze stopy V (19)12:40MasterChef Česko V (21)14:00Tescoma s chutí14:05Grantchester II (6)15:05Médium (1)16:05Slečna Marplová III (2)18:05Kriminálka Miami VI (17)19:00Kriminálka Miami VI (18)20:00Slečna Marplová III (4)21:55Beze stopy V (20)22:50Médium (2)23:45Grantchester II (6)00:45Slečna Marplová III (4)02:20Beze stopy V (20)03:00Médium (2)03:40Na lovu04:20Grantchester II (6)
05:55Snídaně08:50Ulice (4709)09:40MasterChef Česko VI (4)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (8)14:00Ulice (3080)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (839)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (840)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4710)19:30Televizní noviny20:20Doktoři z Počátků (11)21:25Doktoři z Počátků (12)22:30Specialisté (223)23:25Ulice (3080)00:10Ordinace v růžové zahradě 2 (839)01:10Ordinace v růžové zahradě 2 (840)02:15Televizní noviny03:00Snídaně04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
04:30Ulice (4270, 4271)06:05Život na jachtě IX (10, 11)08:05Čarodějky (4, 5)09:55Oteckovia (159, 160)11:55Nekonečná láska II (19, 20)13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (786)15:10Ordinace v růžové zahradě 2 (787)16:25Vyměněné osudy (39, 40)18:20Čarodějky (6, 7)20:15Nekonečná láska II (23)21:10Nekonečná láska II (24)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (788)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (789)00:35Nemocnice Chicago Med V (4)01:30Vyměněné osudy (35, 36)03:00Čarodějky (2, 3)
07:00Sportovní noviny07:05Premiership Rugby08:45Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05Ligue 1 Highlights (34)12:00Road to the final Coupe de France12:30Grand Prix Hradec Králové 202413:00Polední Sportovní noviny13:05Bellator 303: Nurmagomedov vs. Shabliy17:45GÓÓÓL (32)18:30Kolo pro život - Beroun18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05World Downhill Skateboarding Championship - Men19:35Spade poker show 2024 (11)20:00FA Cup Preview (8)21:00Sportovní noviny21:05Ligue 123:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:00Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal01:30Absa Cape Epic Best of MEN02:05NHL play-off05:00Závěr vysílání
07:00Premier League Darts 202409:30THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen11:00NBA play-off13:001. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern15:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf17:001:1 Sport Show (68)17:30VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen19:00NHL play-off21:00Magazín NBA Action (31)21:30NBA play-off23:30Bellator 303: Nurmagomedov vs. Shabliy02:35NBA play-off05:05Závěr vysílání
07:00Bundesliga09:00LaLiga World (42)09:30LaLiga Chronicles (35)10:00LaLiga Highlights (37)11:00LaLiga Best 11 (9)11:30LaLiga13:15Serie A15:00Serie A Full Impact (37)15:30Serie A17:30Serie A19:30LaLiga Show (38)20:00Bundesliga Weekly (39)20:30Bundesliga22:30Bundesliga00:30Magazín Ligy mistrů UEFA (30)01:00TIKI-TAKA (244)02:30Závěr vysílání
07:00Serie A08:45Serie A Full Impact (37)09:15Serie A11:00Made In Italy - Abdoulrahmane Harroui11:15Made In Italy - Thomas Henry11:30TIKI-TAKA (244)13:00Bundesliga15:002. Bundesliga17:00Magazín Ligy mistrů UEFA (30)17:30LaLiga World (42)18:00LaLiga Chronicles (35)18:30LaLiga Highlights (37)19:30Serie A Full Impact (37)19:55Inside Serie A (38)20:25Serie A22:45Made In Italy - Paulo Dybala23:00Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain01:00Real Madrid - Bayern Mnichov02:30Závěr vysílání
09:00Ligue 111:05Formule 3 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)11:55Vodafone Rally Portugalsko13:00Racing magazine (3)13:25Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (1. trénink)14:35Rychlá kola (5/2024)15:05Formule 2 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)15:55Porsche Supercup v Monaku (trénink)16:30OffRoad Maraton (2/2024)16:55Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (2. trénink)18:05Český motorsport 202418:40Porsche Supercup v Monaku (kvalifikace)19:20Formule 3 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)20:05Formule 2 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)21:00Chasing The Dream (5)21:15Rentor Rally magazín 2024 (4)21:45Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (1. trénink)23:00Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (2. trénink)00:45Závěr vysílání
09:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (volný trénink Moto3)09:50Gran Premi Monster Energy de Catalunya (volný trénink Moto2)10:45Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. volný trénink MotoGP)11:40Vítěz může být jen jeden (1)12:05Vítěz může být jen jeden (2)12:35Vítěz může být jen jeden (3)13:15Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. trénink Moto3)14:05Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. trénink Moto2)15:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (trénink MotoGP)16:00Ligue 118:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (volný trénink Moto3)18:45Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. trénink Moto3)19:30Gran Premi Monster Energy de Catalunya (volný trénink Moto2)20:15Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. trénink Moto2)22:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (1. volný trénink MotoGP)23:15Bomby na ledu (32)00:15Závěr vysílání
05:05Echo Pražského jara 202405:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:13Echo Pražského jara 202420:15Ikony Kamila Střihavky20:45Pop-rockové pódium22:00Příběhy světové hudby22:45Kombo: Priessnitz v Tančírně v Račím údolí23:45Kanadská soda IX (6/14)00:10Odvrácená strana Hollywoodu (1/4)01:05Opera II (8/8)01:55Hledání J. A. Pitínského02:55O ikonách českého designu podruhé03:15Terra musica03:45Město04:00Notes04:40Uchem jehly
06:10Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:35Případy detektiva Murdocha08:20Endeavour09:50Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sven Hjerson Agathy Christie21:45Archie22:35Babylon Berlín23:25Všechny velké a malé bytosti00:15Případy detektiva Murdocha01:00Babylon Berlín01:55Sven Hjerson Agathy Christie02:40Případy detektiva Murdocha03:25Případy detektiva Murdocha04:10Slečna Marplová
00:05Vrána01:35Nikdy to nevzdávej 303:10Scary Movie 304:25Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960\'s04:35Close Up05:00Close Up05:30Close Up06:00Vánoce na páté avenue07:50Podivná slečna Willoughbyová09:40Život Briana11:20Rok jedna13:00Království prstenu14:40Království prstenu16:20Kluci a holky18:00Dvojníci19:55Vodní svět22:00Asijská spojka23:35Žoldáci spravedlnosti
04:10Astronaut06:00Kdo věří na lásku07:35Wonka09:30Teorie velkého třesku IV. (15): Úterý smažených nočků09:50Teorie velkého třesku IV. (16): Jak je důležité míti Sheldona10:15Nejlepších sto let mého života11:45Calamity - dětství Marthy Jane Cannary13:05Íá14:30Andělé a démoni16:45John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (8)17:25Bojovník III. (1)18:20Uzavřený kruh (3)19:10Banshee II. (9): Návrat domů20:00Banshee II. (10): Kulky a slzy21:00Jeho temné esence (1)21:55Jeho temné esence (2)22:50Jeho temné esence (3)23:45Jeho temné esence (4)00:45Jeho temné esence (5)01:40Jeho temné esence (6)02:35Jeho temné esence (7)03:30Jeho temné esence (8)
00:13Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 14/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 45/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 46/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 7/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 4/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 5/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 9/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 10/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 13/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 4/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 5/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 15/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 16/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 7/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 8/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 1/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod04:38Bořek Stavitel 20/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 23/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 29/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 30/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 5/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 19/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 20/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 21/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 39/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 42/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 24/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 6/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 2/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 28/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 15/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 2/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na08:11Moje kamarádka Conni 3/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 4/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 3/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 4/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 13/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 14/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 21/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 21/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 1/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 2/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:25Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 41/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 17/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 18/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 49/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 50/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 29/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 30/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 46/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 49/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 50/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 20/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 3/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 4/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 43/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 6/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 7/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 2/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 4/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 2/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 13/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 14/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 5/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 6/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 3/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 4/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:56Moje kamarádka Conni 6/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 10/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 2/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 5/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 6/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 26/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 1/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:11Messyho skvělá dobrodružství 2/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:24Berry a Dolly 10/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 11/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 12/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 3/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 47/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 48/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 47/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 48/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 17/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 46/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 47/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 5/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 26/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 8/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 9/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 26/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 13/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 14/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 22/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 23/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 60/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 61/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 63/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 15/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 16/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:00Saw 202:25Replikant03:55Nebezpečný cíl05:30Close Up06:00Close Up06:30Zoom In06:40Zoom In06:50Rybář a přátelé09:15Buldozer11:15Pravá a levá ruka ďábla13:15Legenda o Jiřím a drakovi14:50Učitelé na zakázku 216:30Tygři železnice18:40Nepolapitelní20:15Zatím spolu, zatím živi22:00Overlord23:50Underworld: Vzpoura Lycanů
00:20Pád bílého domu02:15Bez soucitu03:45Poslední polda - S1, EP. 1304:30Bloodrayne: Třetí říše05:00Přestávka06:00Ostrov pokladů08:00Fanfán Tulipán10:05THE ELECTRICAL LIFE OF LOUIS WAIN12:25Duše jako kaviár14:40Poslední polda - S2, EP. 115:35Dárce17:45Assassin\'s Creed20:05Dlouhá noc: Přežití22:00Tokarev
00:00Telepati01:35Ztracený čas03:25Podfuk04:00Přestávka05:30Zamračené dny07:25Strážce majáku09:00Dobrodružství Tedyho Stonese10:30Fame: Cesta za slávou12:15Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů13:45Coco Chanel 15:35Muž ve stínu17:40Krádež legendy19:05Vítejte v Holly Springs21:00Osudový verdikt22:35Země slepých
00:15Za hranou možností02:00Nepřítomnost03:30Zkažené mládí05:00Přestávka05:45Slova07:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2509:55Pád11:55Sladké letní víno13:50Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 415:50Hercule Poirot - Dobrodružství claphamské kuchařky16:55Hercule Poirot - Vražda v Mews17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2619:55STARS! - EP. 07 - Ben Affleck20:00Jak je důležité míti Filipa22:00Dobří sousedé23:55Nenápadná slečna
00:00Nacistické megastavby - výběr - Smrt z výšky (1)00:45Jednotky SS: Vzestup k moci 99 - Jednotky SS: Vzestup k moci (1)01:30Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Rukojmí na Filipínách (9)02:15Ostraha hranic 2 - Po zatčení (9)03:00Jak chytit pašeráka 5 - Zásilka extáze (4)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 4 - Jedovatý náklad (4)05:15Pomozte autům 10 - Vauxhall Cavalier Turbo (9)06:00Skvělý dr. Pol 8 - Dobrou noc (18)07:00Ztracené poklady Říma 1 - Tajemství Hadriánova valu (5)08:00Ztracené poklady Říma 1 - Zkáza Herculanea (6)09:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Rok vlka (10)10:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 2 - Potíže s palivem (5)11:00Odhalená tajemství druhé světové války 1 - Pearl Harbor (1)12:00Odhalená tajemství druhé světové války 1 - Hitlerova smrtící raketa (2)13:00Vteřiny před katastrofou 4 - Erupce sopky na ostrově Montserrat (11)14:00Prokletí tuňáci 11 - Marciano na palubě (15)15:00Gordon Ramsay: Do neznáma 2 - Speciality z Louisiany (7)16:00Jak chytit pašeráka 5 - S kokainem v žaludku (5)17:00Vězněm v cizině 10 - Teror v džungli (11)19:00Zákulisí letiště Sydney 1 - VIP osoby (5)21:00Pašerákům na stopě 1 - Pašeráci hašiše (01)22:00Narkobaroni a jejich pád 1 - Pekelný kartel (8)23:00Legalizace marihuany v Americe: nová vlna zelené horečky - Legalizace marihuany v Americe: nová vlna zelené horečky ()
00:30Nelítostné království 3 - Převaha (6)01:18Nelítostné království 3 - Když zavládne teror (2)02:06Nelítostné království 3 - Vyhnaní na okraj (3)02:54Nelítostné království 3 - Války (4)04:26Nelítostné království 3 - Když zavládne teror (2)05:13Nelítostné království 3 - Vyhnaní na okraj (3)06:00Život psounů 1 - Malý rošťák (7)06:25Život psounů 1 - Kde domov můj (8)06:50Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()07:37Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)08:26Žraločí gangy - Žraločí gangy ()09:16Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()10:05Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)11:42Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Sluch predátorů (6)12:26Žraločí gangy - Žraločí gangy ()13:17Největší žralok bělavý - Největší žralok bělavý ()14:04Havajští žraloci - Havajští žraloci ()14:51Žraločí kamufláž - Žraločí kamufláž ()15:38Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()16:24Skvělý dr. Pol 14 - Dandy a prase (14)17:11Skvělý dr. Pol 9 - Díkůvzdání (7)18:00Afričtí lovci 3 - Soupeři a soupeřky (5)18:48Afričtí lovci 3 - Odpadlík na cestě k dospělosti (3)19:37Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()20:26Afričtí lovci 3 - Soupeři a soupeřky (5)21:15Skvělý dr. Pol 14 - Dandy a prase (14)22:03Skvělý dr. Pol 9 - Díkůvzdání (7)22:52Největší žralok bělavý - Největší žralok bělavý ()23:41Afričtí lovci 3 - Soupeři a soupeřky (5)
00:00Zvláštní a záhadné00:45Válečné lodě pohřbené v moři01:30Podivná světová válka02:15Vzdušní bojovníci03:00Tajemství britských zámků03:45Drama v oblacích04:30Zde řídíš na vlastní nebezpečí!05:15Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fantastické inženýrství07:55LEGO Masters - Amerika08:50Vzdušní bojovníci09:45Život v sevření mrazu10:45Americké ostrovy s Martinem Clunesem11:45Fantastické inženýrství12:45Vzdušní bojovníci13:40Těžší, než by se zdálo14:10Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:05Život v sevření mrazu16:05Fantastické inženýrství17:05Na ty roky se nezapomíná18:10Americké ostrovy s Martinem Clunesem19:10LEGO Masters - Amerika20:05Zvláštní a záhadné21:00Válečné lodě pohřbené v moři22:00Podivná světová válka23:00Ostraha amerických hranic
01:05Hledá se nemovitost na anglickém venkově01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Prosluněné prázdninové pohodlí07:50George Clarke - Staré domy, nové domovy08:45Zahradníkův svět09:55Hledá se nemovitost na anglickém venkově10:45Domy snů u jezera11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15George Clarke - Staré domy, nové domovy16:10Domy snů u jezera16:35Velkolepé plány17:30Hledá se nemovitost na anglickém venkově18:25Prosluněné prázdninové pohodlí19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Posedlost23:30Útěk do Mexika
06:00Rození obchodníci: Mercury Capri MK2 z roku 1976 (S15E01)07:00Rození obchodníci: 1. díl (S17E01)08:00Jak se to dělá: Průmyslová kolečka, svatební dorty, terahertzové spektrometry a závodní katamarány (S23E22)08:30Jak se to dělá: Indukční varné plotny (S11E12)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Morris Minor GPO Van (S07E05)10:00Nazí a vystrašení: 7. díl (S05E07)11:00Lovci odpadu: 14. díl (S13E14)12:00Rození obchodníci: 12. díl (S15E12)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 9. díl (S02E09)14:00Hraniční kontrola: Švédsko: Auto plné alkoholu (S01E01)15:00Hraniční kontrola: Evropa: 1. díl (S01E01)15:30Hraniční kontrola: Evropa: 2. díl (S01E02)16:00Recyklační tým: Recyklace předmětů z bývalého kostela (S01E08)16:30Hraniční kontrola: Španělsko: 2. díl (S03E02)17:00Rození obchodníci: 1963 Chevy Corvair (S13E06)18:00Jak to dělají?: 17. díl (S16E17)18:30Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla (S07E01)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 7. díl (S05E07)20:00Hraniční kontrola: Švédsko: Záhadný kanystr (S01E03)21:00Přistiženi při činu: Necudné chování (S01E07)21:30Přistiženi při činu: Grand Theft Viral (S01E08)22:00Virální zločiny: Překvapivý útok (S01E07)22:30Virální zločiny: Přichycen při činu (S01E08)23:00Nazí a vystrašení: 3. díl (S07E03)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S05E15)02:00Hraniční kontrola: Švédsko: Záhadný kanystr (S01E03)03:00Přistiženi při činu: Necudné chování (S01E07)03:30Přistiženi při činu: Grand Theft Viral (S01E08)04:00Rození obchodníci: Rover P5 B (S12E10)05:00Lovci odpadu: Faktor X (S12E03)
06:00How It\'s Made: Pencil Sharpeners06:24How It\'s Made: Livestock Trailers06:48How It\'s Made: Coffee Filters07:12How It\'s Made: Time-Delay Locks07:36How It\'s Made: Water Pumps And Sake08:00Killers Of The Cosmos: Cosmic Scrap08:48Killers Of The Cosmos: Little Green Men09:36Killers Of The Cosmos: Dark Star10:24Killers Of The Cosmos: Cosmic Scrap11:12Killers Of The Cosmos: Little Green Men12:00How It\'s Made: Slate Tiles, Hot Dog Carts12:24How It\'s Made: Racing Leathers, Wood Rocking Chairs12:50How It\'s Made: Mountain Bikes, Lever Action Rifles13:14How It\'s Made: Saunas, Wheelchair Lifts13:38How It\'s Made: Upright Pianos, Flags14:02How It\'s Made: Oil Lamps, Chocolate Mints14:26Blowing Up History: Inca Apocalypse: The Dark Evidence15:14Blowing Up History: Viking City Of The Dead16:02How the Universe Works: How Black Holes Made Us16:50How the Universe Works: Secret World Of Nebulas17:40How the Universe Works: The Interstellar Mysteries18:30How It\'s Made: Champagne18:55How It\'s Made: Bladder Pumps19:20How It\'s Made: Pizza Ovens19:45How It\'s Made: Steam Cleaners20:10How It\'s Made: Wedding Cakes20:35How It\'s Made: Pneumatic Punchers21:00Cal Fire: Napa Burning21:50Cal Fire: The Devil\'s Wind22:40Monsters Inside Me: My Brain Is Under Attack23:30Monsters Inside Me: The Monster In My Mouth01:10How the Universe Works: Nightmares Of Neutron Stars02:00How the Universe Works: When Supernovas Strike02:48Secrets Of The Underground: Doomsday Volcano Mystery03:36Secrets Of The Underground: Atlantis In America04:24How It\'s Made: Whoopie Pies04:48How It\'s Made: Pasta Makers05:12How It\'s Made: Aluminium Aircraft05:36How It\'s Made: CNC Assembly Machines, Lemon Tarts, and Miniature War Figures
06:00Zlý sen v sousedním domě: Hodina čar (S05E10)07:00Zlý sen v sousedním domě: 3. díl (S06E03)08:00Zapovězeno: Smrt z lásky: Kupředu, křesťanský vojáku (S04E02)09:00Zapovězeno: Smrt z lásky: Dobrý skutek potrestán (S04E03)10:00Jižanské vraždy: Ťuky, ťuk, za chvilku zemřete (S02E01)11:00Jižanské vraždy: Tolik žen (S02E02)12:00Dokonalá vražda: Smrt a panna (S03E05)13:00Dokonalá vražda: Vražda na svatební cestě (S03E06)14:00Přetrvávající záhada: A najednou je mrtvá (S06E01)15:00Přetrvávající záhada: Mlčenliví svědci (S06E02)16:00Zabil bych pro tebe: Černá magie v Texasu (S02E08)17:00Zabil bych pro tebe: Aljašská smrtelná dohoda (S02E09)18:00Vítejte v zabijákově: Vražda v Macks Creek (S01E05)19:00Vítejte v zabijákově: Šokující objev (S01E06)20:00Kde je limit?: Bianca (S01E08)21:00Vraždy modelek Playboye: Utíkej, Bambi, utíkej (S02E03)22:00Vraždy modelek Playboye: Jak modelka potkala svobodného mládence (S01E03)23:00Smrtící polibek: Bláznivě zamilovaní (S01E01)01:00Vraždy modelek Playboye: Utíkej, Bambi, utíkej (S02E03)02:00Kde je limit?: Bianca (S01E08)03:00Vítejte v zabijákově: Vražda v Macks Creek (S01E05)04:00Dokonalá vražda: Smrt a panna (S03E05)05:00Dokonalá vražda: Vražda na svatební cestě (S03E06)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Tajemství a překvapení (S06E08)06:00Dvojnásobní Derricové: 6. díl (S03E06)07:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Lupe a Brittani (S04E07)09:00Hledání bratra manžela: Dva muži a dítě (S01E03)10:00Vítejte u Plathových: Zima naší nespokojenosti (S05E08)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S04E03)12:00Dvojnásobní Derricové: 11. díl (S03E11)13:00Beďarová doktorka: Trauma z lipomu (S03E21)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 3. díl (S04E03)16:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Lupe a Brittani (S04E07)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S04E03)19:00Extrémní držgrešle: Victoria (S01E03)19:30Extrémní držgrešle: Abdul a Vickie (S01E04)20:00Mozkový chirurg: 2. díl (S01E02)21:00Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí (S01E02)22:00450kg sestry: Kyselé hrozny (S04E17)23:00Podivná těla: Necítím bolest a miminko se dvěma hlavami (S02E02)01:00Mozkový chirurg: 2. díl (S01E02)02:00Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí (S01E02)02:50450kg sestry: Kyselé hrozny (S04E17)03:40Beďarová doktorka: Trauma z lipomu (S03E21)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 3. díl (S04E03)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku (S12E06)06:50Pitbulové a propuštění trestanci: Psi, které jsme si zamilovali (S10E01)07:40Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)08:30Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)09:25Život na Veterinární univerzitě: Rozdělení studentských stáží (S01E02)10:20Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)11:15Záchrana statku: Běsnění ve Smoky Mountains (S03E12)12:10Neuvěřitelné bazény: Mexická fiesta (S02E04)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: 12. díl (S02E12)14:00Z tuláků boháči: Den pro osla (S01E03)15:00Pitbulové a propuštění trestanci: Záchrana štěněte (S09E01)16:00Pitbulové a propuštění trestanci: Psi z jihu ve městě (S10E08)17:00Záchrana statku: 4. díl (S02E04)18:00Neuvěřitelné bazény: Hrad u moře (S02E07)19:00Život na Veterinární univerzitě: Pohotovost pro velká zvířata (S01E03)20:00Stal jsem se kořistí: 7. díl (S03E07)21:00Stal jsem se kořistí: 9. díl (S03E09)22:00Lidé z aljašských lesů: 4. díl (S04E04)23:00Soutěž o renovaci zvířecích útulků: Od začátku všechno špatně (S01E01)01:30Život na Veterinární univerzitě: Pohotovost pro velká zvířata (S01E03)02:15Soutěž o renovaci zvířecích útulků: Od začátku všechno špatně (S01E01)03:00Soutěž o renovaci zvířecích útulků: Přeměna útulku (S01E02)03:45Záchrana statku: 4. díl (S02E04)04:30Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)05:15Život na Veterinární univerzitě: Pohotovost pro velká zvířata (S01E03)
00:20Schweizer Hundegeschichten: Herdenschutzhunde - Die alpinen Beschützer gegen Wolf & amp; Co. - Film von Selina Beeri01:10Schweizer Hundegeschichten: Der Bernhardiner vom Großen Sankt Bernhard - Weit mehr als ein Mythos - Film von Michèle Kün02:05Schweizer Hundegeschichten: Laufhund Lilly und die Appenzeller - Film von Selina Beeri und Oliver Streuli02:55Schweizer Hundegeschichten: Ein Appenzeller namens Elvis - Film von Jonas Keller03:45Wunderwelt Schweiz: Das Tessin - Erzählt von Max Moor04:20Kulturzeit extra: 75 Jahre Grundgesetz - Wie weit geht die Meinungsfreiheit?05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit extra: 75 Jahre Grundgesetz - Wie weit geht die Meinungsfreiheit?07:45nano - Die Welt von morgen08:20Rundschau - Das Schweizer Politmagazin09:05Weiterleben in Putins Russland – Eine Reise am Rande der Dämmerung - Reportage von Christof Franzen09:40Stolperstein - Tiere helfen heilen10:10Bereit für den Ernstfall - Ein Pazifist denkt um - Film von Ilyas Mec10:40RESPEKT kompakt - Information und Freiheit - Wie wichtig ist das Internet für die Demokratie?10:5537°Leben - Überleben im Wald - Frauen im Survivaltraining11:25Wilde Inseln: Falklandinseln - Film von Richard Kirby und Colin Collis12:05Wilde Inseln: Amazonas - Film von Richard Kirby und Charlie Luckock12:50Magische Anden (1/5) - Ecuador und Kolumbien13:35Magische Anden (2/5) - Bolivien14:20Magische Anden (3/5) - Argentinien und Chile - Der Norden15:00Magische Anden (4/5) - Argentinien und Chile - Der Süden15:45Magische Anden (5/5) - Peru16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Suchkind 312 - Fernsehfilm, Deutschland 200719:45Erlebnisreisen: Niederlande - Von Rotterdam bis Roermond20:00ZIB 220:25Brandmal - Fernsehfilm, Deutschland 201521:5510 vor 1022:20extra 3 - Satiremagazin mit Christian Ehring23:05Willkommen Österreich - Late Night Satire Talkshow mit Stermann & amp; Grissemann
00:00Lady Bird01:30S.W.A.T. - The B-Team S2E1402:10S.W.A.T. - Korrupt S2E1502:509-1-1 Notruf L.A. - Im Fadenkreuz des Snipers S4E1403:35Black-ish - Wen man kennen sollte S5E1404:00ZIB Zack Mini04:05Nils Holgersson - Das Höllenloch S1E1304:30Dragons - Die jungen Drachenretter - Heiß, heiß, heiß S1E2104:50StoryZoo - Im Schnee spielen S2E905:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Das doppelte Fröschchen S201805:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201705:50ZIB Zack Mini05:55Hör mal, wer da hämmert - Abschied vom Heimwerkerkönig (1) S8E2506:15Hör mal, wer da hämmert - Abschied vom Heimwerkerkönig (2) S8E2606:40Scrubs - Die Anfänger - Mein neuer Gott S5E507:00Modern Family - Eine Familie von Gewinnern S9E707:20Modern Family - Promi-Begegnungen S9E807:40Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:25Q1 Ein Hinweis ist falsch09:10Was gibt es Neues? S202209:50Soko Kitzbühel - Tod einer Hexe S6E710:35Soko Kitzbühel - Flug in den Tod S6E811:20Formel 1 Großer Preis von Monaco 2024 - F1 erstes Training12:50Monk - Mr. Monk mal zwei S5E113:30Monk - Mr. Monk im Müll S5E214:15ZIB Flash14:20Die Lottosieger - Reif fürs Landleben? S3E1014:45Formel 1 Großer Preis von Monaco 2024 - F1 zweites Training16:15Teamgeist - Unser Weg: Folge 117:05Heimspiel - Europa am Ball - Die Zukunft des Fußballs ist jetzt17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Fakt oder Fake19:15Seitenwechsel - So werden wir Europameister20:20ZIB Flash20:30Was gibt es Neues?21:15Gute Nacht Österreich21:45ZIB 322:05Fußball Play-off Finale Hinspiel:22:15EU Wahl 24 - Treffpunkt Zukunft22:40EU Wahl 24 - Treffpunkt Zukunft
00:25Eco Spezial - Das große Aufrüsten: Wie Europa zum Teil auf Kriegswirtschaft umstellt00:55STÖCKL01:55Seitenblicke02:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Das Verschwinden der guten Manieren02:55Studio 203:50konkret04:10Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Hans Knauß07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Das Glück dieser Erde - Ein schlimmer Verdacht S1E508:45WIR - Das Volksgruppenmagazin09:15kreuz und quer - Die Wallfahrt nach El Rocio09:50Am Schauplatz - Ausgeliefert10:40Seitenblicke10:45Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht - Unterwegs im Tennengau12:25Um Himmels Willen - Lottokönig S6E413:15Die Rosenheim-Cops - Mord unter Freunden S14E314:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Vom Kinderwunsch zum Wunschkind14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:20Rund ums Rad16:30Mayrs Magazin - Wissen für alle16:51infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Der Alte - Gestorben wird immer19:20WeltWeit - Wertvolle Ware. Wem gehört das Wasser?20:00ZIB 220:25Euromillionen20:353 Am Runden Tisch21:05Universum History - Stolz ohne Vorurteil - Die Kurtisane Fanny Murray21:50WeltWeit - Wertvolle Ware. Wem gehört das Wasser?22:25Outlander - Die Highland-Saga - Die Schlacht von Alamance S5E723:20Der Alte - Gestorben wird immer
00:35Kabarett im Turm - Stefan Haider - Supplierstunde01:35Auf dem Roten Stuhl - Alex Kristan02:25Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ziehende Wolken03:15Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv04:10Stars & amp; Talente by Leona König - Nikola Gstöttner und Christian Kolonovits04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO07:00Gesundheit im Gespräch - Grauer Star - wenn sich die Linse eintrübt07:30ORF III AKTUELL11:00Expeditionen - Unbekanntes Arabien - Vereinigte Arabische Emirate (4/5)11:45Expeditionen - Unbekanntes Arabien: Die kleinen Nachbarn Bahrain, Katar, Kuwait (5/5)12:30Expeditionen - Ungezähmtes Albanien13:20Expeditionen - Seychellen - Ein Meer von Farben14:10Peter Steiners Theaterstadl - Liebe streng verboten15:45Peter Steiners Theaterstadl - Vorsicht Bräutigam17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Wahl spezial: zur SACHE S24052419:05Der Pfundskerl - Mord im Zoo20:40Der Pfundskerl - Engel, Retter der Senioren22:15Der Österreichische Film - Eine fast perfekte Scheidung
00:15Yoga Kids - Zirkus 100:30Museum AHA S202000:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Das rosa Sparschwein01:25Das Dschungelbuch - Safari - Unheimliche Tiere S1E2201:35ABC Bär S201501:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene02:00Athena - Im Falle einer Ablehnung S1E1902:20Garfield - Verbrecherjagd S1E902:30Garfield - Spione unter sich S1E1002:40Schmatzo S201802:55Hexe Lilli - In acht Tagen um die Welt S2E603:15Yoga Kids - Zirkus 103:30Museum AHA S202003:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume04:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2304:40Calimero 3D - Der Alles-Merker S1E10304:50Calimero 3D - Der unsichtbare Geist S1E10405:00ABC Bär S201605:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich05:25Garfield - Katzilla S1E1105:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E805:45Schmatzo S201806:00Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E706:20Yoga Kids - Piraten 206:35Hallo, was machst Du? - Koch06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume07:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2307:40Calimero 3D - Der Alles-Merker S1E10307:50Calimero 3D - Der unsichtbare Geist S1E10408:00ABC Bär S201608:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich08:25Garfield - Katzilla S1E1108:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E808:45Schmatzo S201809:00Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E709:20Yoga Kids - Piraten 209:35Hallo, was machst Du? - Koch09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume10:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2310:40Calimero 3D - Der Alles-Merker S1E10310:50Calimero 3D - Der unsichtbare Geist S1E10411:00ABC Bär S201611:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich11:25Garfield - Katzilla S1E1111:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E811:45Schmatzo S201812:00Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E712:20Yoga Kids - Piraten 212:35Hallo, was machst Du? - Koch12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume13:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2313:40Calimero 3D - Der Alles-Merker S1E10313:50Calimero 3D - Der unsichtbare Geist S1E10414:00ABC Bär S201614:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich14:25Garfield - Katzilla S1E1114:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E814:45Schmatzo S201815:00Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E715:20Yoga Kids - Piraten 215:35Hallo, was machst Du? - Koch15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume16:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2316:35ABC Bär S201616:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich17:00Athena - Die Dinnerparty S1E2017:20Garfield - Katzilla S1E1117:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E817:40Schmatzo S201817:55Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E718:15Yoga Kids - Piraten 218:30Hallo, was machst Du? - Koch18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume19:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2319:35ABC Bär S201619:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich20:00Athena - Die Dinnerparty S1E2020:20Garfield - Katzilla S1E1120:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E820:40Schmatzo S201820:55Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E721:15Yoga Kids - Piraten 221:30Hallo, was machst Du? - Koch21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume22:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2322:35ABC Bär S201622:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich23:00Athena - Die Dinnerparty S1E2023:20Garfield - Katzilla S1E1123:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E823:40Schmatzo S201823:55Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E7
00:00Golf Gösser Open 2024, Highlights aus Maria Lankowitz00:45Funsport01:00Handball Herren HLA Halbfinale 2.Spiel: Förthof UHK Krems - Alpla Hard, Highlights aus Krems02:30Handball Herren HLA Halbfinale 2.Spiel: Linz AG - Fivers Margareten, Highlights aus Linz04:00Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202304:26Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Technische Kür04:44Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Freie Kür05:05Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Einzel Freie Kür05:24Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1305:43Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1406:00Yoga Magazin - Folge 22106:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 13407:00Yoga Magazin - Folge 22107:30LIVE Pressekonferenz - 36. Frauenlauf 2024 aus Wien08:00Fußball U17-Euro 2024 Zypern: Österreich - Wales, Highlights aus Larnaca09:00Leichtathletik Austrian Open 2024, Highlights aus Eisenstadt11:00LIVE Badminton Austrian Open 2024 aus Graz14:00LIVE Volleyball Damen Golden League: - Slowakei - Österreich aus Schwechat16:30Funsport17:00Judo WM 2024 Tag 6, Highlights aus Abu Dhabi18:00Sport 2018:15LIVE Handball Frauen WHA - Finale 2: Atzgersdorf - Hypo Niederösterreich aus Wien20:00Billard - Vienna Snooker Open 2024, Highlights aus Wien20:30Sportbild21:00IIHF Eishockey WM 2024: Viertelfinale 3 oder 4, Highlights23:00IIHF Eishockey WM 2024: Viertelfinale 1 oder 2, Highlights
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Počasí v letoviscích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Události v regionech
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie: Mořská víla10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Šarlotina pavučinka: Wilburovo velké dobrodružství21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:15Olympiáda dětí a mládeže 202405:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Hokej10:40Hokej v 10 minutách10:50AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:20Cyklistika11:30Silniční cyklistika11:45Horská kola12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Fotbal13:55Fotbal14:05Běh14:25Sportovní aerobik15:30Mažoretkový sport16:05Golf Time16:20Touchdown16:35Box17:20Fotbal17:50Futsal20:05Touchdown20:20Volejbal22:45Hokej00:40Branky, body, vteřiny00:55Futsal03:05Branky, body, vteřiny03:20Volejbal
06:00Teleshop09:00Společnost Adventure10:00Společnost Adventure11:00Teleshop13:00MacGyver I.13:55MacGyver I.14:50Hvězdná brána: Atlantida III.15:50Hvězdná brána: Atlantida III.16:45Společnost Adventure17:45Ztracený svět III.18:40Ztracený svět III.19:40MacGyver I.20:35MacGyver I.21:30Hvězdná brána: Atlantida III.22:25Hvězdná brána: Atlantida III.23:20Ztracený svět III.00:20Ztracený svět III.01:25K poctě zbraň02:15K poctě zbraň03:05Totalcar IV.03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:10Sneak Peek Ro 202407:30Castle V.08:30Castle V.09:25Profil zločinu X.10:40Lovci pokladů I.11:40Castle V.12:30Castle V.13:25Zelenáč I.14:25Zelenáč I.15:20Bones Viii.16:15Csi Ii.17:10Castle V.18:05Castle Vi.19:05Zelenáč I.20:00Zelenáč I.21:00Nájemní zabjáci23:10Území mrazu01:15Zelenáč I.02:10Zelenáč I.02:50Csi Ii.03:35Sneak Peek Ro 202404:00Teleshop
06:15Sneak Peek Hu 202406:40Hvězdná brána: Atlantida III.07:40Hvězdná brána: Atlantida III.08:35Ztracený svět I.09:35Ztracený svět I.10:35MacGyver III.11:30MacGyver III.12:25Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba L.A.14:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.15:10Hvězdná brána X.16:05Hvězdná brána X.17:05Hvězdná brána: Atlantida III.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Dr. House VII.21:00Cizinec23:10Tiché místo00:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých IX.01:55MacGyver III.02:40Strážce pořádku VI.03:25Sneak Peek Hu 202403:40Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland VII.14:25Ranč Heartland VII.15:20Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:40Domek na prérii III.18:50Ranč Heartland VII.19:45Ranč Heartland VII.20:40Domek na prérii III.21:45Ranč Heartland VII.22:40Ranč Heartland VII.23:40Divoké včely I.00:40Brousko Iii.02:00Brousko Iii.03:05Seriálový tip03:20Seriálový tip04:00Teleshop
01:209,79 - Das schmutzigste Rennen aller Zeiten02:40Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte03:35Zurück in die Eiszeit04:20Particle Fever - Die Jagd nach dem Higgs06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Kantabrien - Spaniens Zauberberge07:35Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte08:30Zurück in die Eiszeit09:20Particle Fever - Die Jagd nach dem Higgs11:00Next Goal Wins - Das Spiel ihres Lebens12:359,79 - Das schmutzigste Rennen aller Zeiten14:00100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte14:50100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte15:45Der Nahostkonflikt: Wie alles begann16:45Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg17:45Das kleine Rentier und sein erstes Weihnachten18:40Rheingold - Gesichter eines Flusses20:15Kitz & amp; Co. - Die Kunst des Verschwindens21:00Wildes Großbritannien21:50Wildes Großbritannien22:40Kedi - Von Katzen und Menschen
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance - Das große Finale
00:05Leverage00:45CSI: Den Tätern auf der Spur01:30Im Namen des Gesetzes02:15Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Vegas03:45CSI: Vegas04:30Peter Bergna: Mord statt Scheidung04:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05Rae Carruth: Ein Football-Star als Killer08:35Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:15Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:45Im Namen des Gesetzes12:35Im Namen des Gesetzes13:25Leverage14:10Leverage14:55CSI: Vegas15:40CSI: Den Tätern auf der Spur16:25CSI: Vegas17:10CSI: Vegas17:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Sunshine Slayings - Killer im Urlaub21:05Gilgo Beach - Den Toten auf der Spur21:55Alltag im Knast- Australia Behind Bars22:45My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet23:35Sunshine Slayings - Killer im Urlaub
00:20Jamie Oliver - günstig genießen01:10Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club01:55Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club02:45Zwischen Tüll und Tränen03:304 Hochzeiten und eine Traumreise04:204 Hochzeiten und eine Traumreise05:05Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:10Das perfekte Dinner10:00Mein Traumhaus auf dem Land10:50Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover11:35Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover12:25Nigella - Kochen, essen, leben13:00Cook clever mit Jamie13:50Cook clever mit Jamie14:40Jamie Oliver - günstig genießen15:30Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club16:20Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Nigella - Kochen, essen, leben19:20Cook clever mit Jamie20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:00Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird21:55Mein einzigartiges B & amp;B22:40Das perfekte Dinner23:35Zwischen Tüll und Tränen
00:25Law & amp; Order: Special Victims Unit01:10Teleshopping03:15Burn Notice03:55Recht & amp; Ordnung04:15Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:00Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:45Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Walker, Texas Ranger07:25Walker, Texas Ranger08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:05Vier Hochzeiten und ein Todesfall00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Bettgeflüster16:30Bettgeflüster16:55Vier Hochzeiten und ein Todesfall17:50McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Temptation Island US21:00Temptation Island US21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:20Unter uns22:50Alles was zählt23:15Temptation Island US
00:05Monk00:50Monk01:30Teleshopping02:30Das Strafgericht03:15Das Strafgericht04:00Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:50Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Das Strafgericht17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:20Ritas Welt22:55Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:50Teleshoppingsendung05:30Ranger Rob05:40Ranger Rob05:50CoComelon05:55CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:25Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:25Blaze und die Monster-Maschinen08:50Dino Ranch09:00Dino Ranch09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Grizzy & amp; die Lemminge10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:40Polly Pocket11:50Polly Pocket12:05Monster High12:15Monster High12:25Monster High12:45Dreamzzz - Die Nacht der Nimmerhexe13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:25Jade Armor14:50Jade Armor15:15Dragons - Die 9 Welten15:45Scooby-Doo und wer bist Du?16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35Rubble & amp; Crew17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Brautalarm22:45Love in Yosemite - Natürlich verliebt
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon06:55CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:25Blaze und die Monster-Maschinen09:50Dino Ranch10:00Dino Ranch10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:40Polly Pocket12:50Polly Pocket13:05Monster High13:15Monster High13:25Monster High13:45DreamZzz14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:25Jade Armor15:50Jade Armor16:15Dragons - Die 9 Welten16:45Scooby-Doo und wer bist Du?17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35Rubble & amp; Crew18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:10vox nachrichten00:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Vegas08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:15CSI: Vegas11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Shopping Queen15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
00:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15VOXtours02:00Wissenshunger02:10Teleshopping05:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:40Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:10Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:40Verklag mich doch!07:50Verklag mich doch!08:55Verklag mich doch!10:00Verklag mich doch!11:00Verklag mich doch!12:00Verklag mich doch!14:05Verklag mich doch!15:05CSI: Den Tätern auf der Spur15:55CSI: Den Tätern auf der Spur16:50CSI: Den Tätern auf der Spur17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:05Chicago Fire23:00Chicago Fire23:55Chicago Fire
00:00Příběhy ze zahradí kuchyně00:30Mary se nedá vyvést z míry00:50Gordon, Gino a Fred na cestách01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00John a Lisa: Doma v kuchyni07:00Blázni do receptů07:30Blázni do receptů08:00Jak chutná venkov08:30Jak chutná venkov09:00Vegetariánem náhodou - nejlepší vegetarianská jídla09:30Dezerty nepřekonatelné Michaely10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Příběhy ze zahradí kuchyně11:35Mary se nedá vyvést z míry12:00Gordon, Gino a Fred na cestách13:00John a Lisa: Doma v kuchyni14:00Blázni do receptů14:30Blázni do receptů15:00Jak chutná venkov15:30Jak chutná venkov16:00Vegetariánem náhodou - nejlepší vegetarianská jídla16:30Dezerty nepřekonatelné Michaely17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Příběhy ze zahradí kuchyně18:35Mary se nedá vyvést z míry19:00Gordon, Gino a Fred na cestách20:00John a Lisa: Doma v kuchyni21:00Blázni do receptů21:30Blázni do receptů22:00Hladoví motorkáři v severní Anglii23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (122)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (123)06:55Blue (143)07:05Blue (144)07:10Blue (146)07:25Blue (147)07:30Blue (148)07:40Blue (104)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (35)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (36)08:55Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (5)09:25Mickeyho klubík (64)10:50Greenovi ve velkoměstě (25)11:20Greenovi ve velkoměstě (26)11:50Hailey jde na to! (5)12:20Hailey jde na to! (7)12:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (58)13:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (69)13:45Příšerky v rachotě (3)14:20Příšerky v rachotě (2)15:15Blue (101)15:25Blue (102)15:30Blue (103)15:45Blue (77)15:50Blue (104)16:00Blue (105)16:15Křečík a Gréta (29)16:45Křečík a Gréta (30)17:10Kiff (24)17:40Kiff (25)18:10Příšerky v rachotě (8)18:40Příšerky v rachotě (9)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (102)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (103)20:10Blue (86)20:15Blue (87)20:23Blue (88)20:40Blue (89)20:45Blue (90)20:50Blue (91)21:05Hailey jde na to! (14)21:35Jessie (13)22:00Jessie (8)22:30U Raven Doma (86)23:00U Raven Doma (87)23:30Kluk Holka atd. (53)23:40Kluk Holka atd. (54)24:00Kluk Holka atd. (55)24:10Kluk Holka atd. (56)24:20The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (4)24:25Ghostforce (13)24:50Ghostforce (14)25:10Tým Tiki (3)25:35Tým Tiki (4)25:55Tým Tiki (5)26:15Anna mezi obojživelníky (3)26:40Anna mezi obojživelníky (4)27:00Anna mezi obojživelníky (5)27:25Ghostforce (9)27:45Ghostforce (10)28:05Pyžamasky (22)28:30Pyžamasky (23)28:55Dalmatinská 101 (5)29:15Dalmatinská 101 (6)29:35Kluk Holka atd. (91)29:45Kluk Holka atd. (92)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)08:00Spidey and his Amazing Friends (1)08:15Spidey and His Amazing Friends (2)08:30Spidey and his Amazing Friends (1)08:45Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey Mouse Clubhouse Space... ()10:00Firebuds (2)10:30PJ Masks: Power Heroes (1)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:30Firebuds (1)14:00Spidey and his Amazing Friends (1)14:15Spidey and His Amazing Friends (2)14:30Spidey and his Amazing Friends (1)14:45Spidey and His Amazing Friends (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00Spidey and his Amazing Friends (1)18:15Spidey and His Amazing Friends (2)18:30Spidey and his Amazing Friends (1)18:45Spidey and His Amazing Friends (2)19:00Sofia The First (3)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (5)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Naše nejchutnější předělávky (S09E04)06:45Kulinářská akademie Jenny a Rezy: Základní znalosti: Vaření v horké vodě (S01E02)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Poslední kolo (S16E08)07:55Trisha a jižanská kuchyně: Jižanské základy s obměnou (S05E01)08:17Trisha a jižanská kuchyně: Oběd do krabice (S05E02)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Skvělá žebírka (S33E08)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Dobrodružství na Aljašce (S33E09)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze - finále (S10E12)10:10Vyřazeni: Odvaha se slaninou (S27E12)10:55Průkopnice: Rychle a snadno: Z jedné pánve (S23E02)11:17Průkopnice: Rychle a snadno: Venkovní vaření na ranči (S23E03)11:40Tucet pekařů: Vše je jen iluze (S01E04)12:25Průkopnice: Domácí vaření u Drummondů (S21E08)12:47Průkopnice: Kuře za 16 minut (S21E09)13:10Giadina domácí kuchyně: Oslava Hollywoodu (S08E03)13:32Giadina domácí kuchyně: Když na nás v noci přijde hlad (S08E04)13:55Mistři dortů: Dort pro hru Skylanders (S01E01)14:40Dívka na farmě: Pozdní snídaně pro dámy (S02E07)15:02Dívka na farmě: Zdravý nový rok (S02E08)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Reykjavík (S05E04)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Oslo (S05E05)16:10Dětská kuchařská soutěž: Prasečí uši (S03E02)17:00Strašidelné výrobky z perníku: Antverpy (S02E04)17:50Jarní cukrářská soutěž: Jiné roční období (S04E07)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze - finále (S10E12)19:25Vyřazeni: Odvaha se slaninou (S27E12)20:10Průkopnice: Rychle a snadno: Z jedné pánve (S23E02)20:32Průkopnice: Rychle a snadno: Venkovní vaření na ranči (S23E03)20:55Tucet pekařů: Vše je jen iluze (S01E04)21:40Mistři dortů: Dort pro hru Skylanders (S01E01)22:25Dívka na farmě: Pozdní snídaně pro dámy (S02E07)22:47Dívka na farmě: Zdravý nový rok (S02E08)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Reykjavík (S05E04)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Oslo (S05E05)23:55Dětská kuchařská soutěž: Prasečí uši (S03E02)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Poslední kolo (S16E08)02:10Trisha a jižanská kuchyně: Jižanské základy s obměnou (S05E01)02:32Trisha a jižanská kuchyně: Oběd do krabice (S05E02)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Skvělá žebírka (S33E08)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Dobrodružství na Aljašce (S33E09)03:40Guyova soutěž v samoobsluze: Kouzelné děti (S10E03)04:25Guyova soutěž v samoobsluze: Opět spolu: Hvězdy Food Network (S10E04)05:10Guyova soutěž v samoobsluze: Sýrový speciál (S10E05)
06:00Stavět na Aljašce: Může dojít k čemukoli (S09E02)07:00Mrazivé zlato: Podivná věda (S03E08)08:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 5. díl (S02E05)09:00Pátrání po yettim: Kanadský yetti, opravdu? (S02E02)10:00Záhady muzeí: Holubí podprsenka, Záchrana Alpin Air, Její zaslíbená země (S09E12)11:00Expedice Neznámo: Po konci pátrání: Dávní návštěvníci: Po konci pátrání (S01E02)12:00Spřízněné duše (duchové): Nevítaní hosté (S02E01)13:00Stavět na Aljašce: Náhradní plán (S09E03)14:00Mrazivé zlato: Zlato z Eqi (S03E09)15:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 6. díl (S02E06)16:00Pátrání po yettim: Malý yetti (S02E03)17:00Záhady muzeí: Otcovo poslání, Hilaryho yetti, Thatchergate (S09E13)18:00Expedice Neznámo: Po konci pátrání: UFO nad Anglií: Po konci pátrání (S01E03)19:00Spřízněné duše (duchové): Domov, sladký Holmes (S02E02)20:00Paranormální akta: Z donucení - St. Charles, Michigan (S07E04)21:00Aljašský trojúhelník: Město duchů z doby zlaté horečky (S02E04)22:00Aljašský trojúhelník: Strašidelný zábavní park (S02E05)23:00Sami s duchy: Statler City Hotel (S02E08)01:00Dobrodružství s duchy: Nemocnice Linda Vista (S02E13)02:00Ta nejhrůznější místa: Hrůza za branami (S01E05)03:00Paranormální akta: Temné myšlenky (S09E09)04:00Sami s duchy: Statler City Hotel (S02E08)05:00Spřízněné duše (duchové): Domov, sladký Holmes (S02E02)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.