TV program pondelok, 29. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (78)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (14)13:55Mentalista II. (15)14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (79)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Výnimočná Nikol II. (2)21:55Odznak Vysočina I. (2)23:05Dobre vedieť!00:10Mentalista II. (14)01:10Mentalista II. (15)02:05Odznak Vysočina I. (2)03:10Susedské prípady04:00Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:50Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (16)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Inkognito21:50Inkognito23:00Nikto nie je dokonalý00:30Myšlienky vraha VI. (22)01:25Riskuj!02:05Krimi02:35Inkognito03:35Bez servítky04:35Top Star
03:05Počasie03:15Pohľady zhora II04:10Správy RTVS „N“05:05Slovensko v obrazoch05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu V (14/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu V (15/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Kým sa rozlúčime22:05Reportéri22:40Inšpektor Max (7/11)23:40Agatha Christie: Poirot00:30Agatha Christie: Poirot01:20Správy RTVS „N“
06:00Druhý dych (61)06:40Túžba tela (38)07:15Túžba tela (39)08:20Krok za krokom IV. (14)09:05Krok za krokom IV. (15)09:50Chicago Fire V. (21)10:50S hlavou v oblakoch (87)11:45S hlavou v oblakoch (88)12:50Oteckovia (11)14:00Keď kvitne láska (19)15:05Keď kvitne láska (20)15:55Túžba tela (40)17:00Túžba tela (41)18:00Chicago Fire V. (22)19:00Keď kvitne láska (21)19:55Keď kvitne láska (22)20:50Varte s nami21:05Krok za krokom IV. (16)21:35Krok za krokom IV. (17)22:05Priatelia III. (20)22:35Priatelia III. (21)23:05New Amsterdam V. (4)00:05Keď kvitne láska (21)01:05Keď kvitne láska (22)01:45S hlavou v oblakoch (87)02:30S hlavou v oblakoch (88)03:15Smotánka04:15Adela show05:10Oteckovia (11)
06:00Nákupné maniačky07:30Letecké katastrofy08:45Extrémni nájomníci VII. (7/7)09:30Vražedné čísla III. (2)10:25Vražedné čísla III. (3)11:20Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:10Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:35Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:45Letecké katastrofy17:45Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:45Naši II. (18) (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli II. (1/31) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Jaskyňa smrti23:00Úsmev01:35Profesionáli II. (1/31) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:25Mafstory (10)03:15Šťastie v nešťastí03:35Ničitelia mýtov: Epické pokusy04:20Miláčikovo04:50Extrémni nájomníci VII.
06:00Zázračný miniateliér06:10Čím cestovať06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Vietnamský magazín08:30Od prameňa - Český09:00Generácia09:25Orientácie09:50Cesta10:20Ľuboš Machaj jubiluje11:30Obedníček11:35Odo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30SK dejiny13:25Peniaze14:05Plié, pot a slzy14:55Desať minút lásky16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Farmárska revue18:00Na rybách - Petrov zdar18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Malý rytier Trenk19:35Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:05Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata20:10Lov slov20:35Tajomstvá vesmíru (6/6)21:30Experiment22:00Hinterland23:35Anjeli strážni00:05Správy RTVS „N“
05:00Bydlet jako... na houbách05:59Studio 605:30Zajímavosti z regionů09:00Otec Brown X09:45Perla, příběh koně10:00168 hodin10:35Doktor Martin (15/16)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Bydlet jako... na houbách14:30Zip14:55Čarodějův učeň16:00Zdravotní škola IV16:45Máme rádi zvířata17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Stíny v mlze II (4/12)21:20Reportéři ČT22:00Plné hnízdo ve Zlínském kraji 222:29Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:30Marie Antoinetta (4/8)23:25Vigil (3/6)00:25AZ-kvíz01:00Pod pokličkou01:20Z metropole01:50Kalendárium02:05Dobré ráno04:50Na stopě
05:00Refreš/h/ (3/5)05:59Dobré ránoL05:30Klíč08:30Kamera na cestách09:25Sloni zblízka: Nezkrotní obři (1/2)10:15Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve10:25Věčný Egypt: Nil11:20Babylon11:50Planeta pokladů: Blízký východ12:40Klíč13:10Cesty víry: Církev na poli a v lese13:35Okavango - řeka snů: Ráj na Zemi (1/4)14:30S kuchařem kolem světa: Madagaskar15:25Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)16:10Dobrodružství vědy a techniky16:40Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF17:45Letecké katastrofy: Drama nad Michiganem18:30Stezka Českem (8/10)19:00Evropa dnes19:25Československý filmový týdeník 1974 (1511/2379)čb19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Hrabě Monte Christo (4/4)21:40Velikáni filmu: Karel Kachyňa - 100 let23:15Píseň jmen01:05Věk válečných lodí: Štvanice01:55Hranice bez hranic: Broumovsko02:20Stopy, fakta, tajemství: Ztracená závěť Lídy Baarové02:50Davidové z Lukavce03:15Babylon03:45V zajetí železné opony: Šest týdnů svobody04:00Voda, která bolí
05:55Snídaně08:30Ulice (4690)09:30Iveta II (2)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (17)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (142)13:35Kriminálka Miami V (7)14:30Kriminálka Miami V (8)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4691)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (221)21:25Specialisté (4)22:30Víkend23:10Kriminálka Las Vegas V (4)00:10Kriminálka Miami V (7)01:10Kriminálka Miami V (8)02:10Kriminálka Las Vegas V (4)03:05Ulice (4691)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (142)04:45Novashopping
06:00Nový den07:00M*A*S*H (223)07:25M*A*S*H (224)07:55M*A*S*H (225)08:25M*A*S*H (226)08:55M*A*S*H (227)09:20Vytoč mého agenta (6)10:30Policie Hamburk VIII (12)11:30Policie Hamburk VIII (13)12:30Closer VII (10)13:25Komisař Rex II (10)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Lež na pláži (5)21:30Tátové na tahu (9)22:40Tlouštíci23:45Receptář prima nápadů00:30Policie v akci01:30Policie Hamburk VIII (12)02:25Policie Hamburk VIII (13)03:25Closer VII (10)04:20Jak se staví sen05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:40Autosalon.tv07:25Prima Partička08:25Top Gear 2011 (4)09:30Top Gear XVII (4)10:35Hvězdná brána VI (13)11:30Hvězdná brána VI (14)12:35Futurama V (13)13:00Futurama V (14)13:30Simpsonovi XX (13)14:00Simpsonovi XX (14)14:25Simpsonovi XX (15)14:55Simpsonovi XX (16)15:15Hvězdná brána VI (15)16:10Hvězdná brána VI (16)17:15Futurama V (15)17:45Futurama V (16)18:15Simpsonovi XXI (20)18:45Simpsonovi XXI (21)19:15Simpsonovi XXI (22)19:45Simpsonovi XXI (23)20:15Prima Partička21:15Partička22:10Brickleberry III (8)22:35RE-PLAY23:10Simpsonovi XXI (20)23:40Simpsonovi XXI (21)00:05Simpsonovi XXI (22)00:35Simpsonovi XXI (23)01:00Futurama V (15)01:30Futurama V (16)01:55Top Gear XVII (4)03:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (1)03:40Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (2)04:15Ženy ve wrestlingu VIII (8)05:10Těžká dřina05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Na zámku06:05Karolína, domácí kuchařka06:30Prostřeno!07:30Sestřičky (13)08:50Slunečná (120)10:15Prostřeno!11:10Ano, šéfe!12:15Vražedné zaslepení14:00Záchranáři z hor VI (10)15:00Záchranáři z hor VI (11)16:00Ve hře je láska (160)17:00Ve hře je láska (161)18:00Záchranáři z hor VI (12)18:55Záchranáři z hor VII (1)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (14)23:05Vytoč mého agenta (6)00:20Rodina doktora Kleista (10)01:25Rodina doktora Kleista (11)02:35Ve hře je láska (160)03:35Ve hře je láska (161)04:40Lásce navzdory (24)05:40Na zámku
04:00Capote06:00A do kuchyně!07:35Tintinova dobrodružství09:20Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové10:45Kočky12:40Mandle a mořský koník14:20Tři mušketýři: D\'Artagnan16:25Válka o dědictví18:05Mimi šéf: Rodinný podnik20:00Sympatizant (3)21:00Až po uši II. (9)21:35Až po uši II. (10)22:106523:40Kill room01:15Slečna bestie02:55Tichý les
04:35Róise a Frank06:00García a García07:40MravenecZ09:00Velký George Foreman11:05Průměrňákovi VIII. (1): Zdravé jádro11:25Průměrňákovi VIII. (2): Nestravitelné sousto11:50Lauřina hvězdička13:10Země14:40Downeyho auta snů (3)15:30East New York (17)16:10Láska a smrt (4): Nekonej zlo17:00Láska a smrt (5): Zatčení17:55Opilí láskou19:30Dej mi své jméno21:40Zamilovaný Shakespeare23:45Wonder Woman02:05House party
06:15Totalcar VI.06:50Profil zločinu II.07:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.08:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:40Profil zločinu II.10:45Profil zločinu II.11:45Hvězdná brána: Atlantida III.12:40S.w.a.t. Vi.13:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:20Profil zločinu II.16:25Profil zločinu II.17:25S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.21:00Zelenáč V.21:55Zelenáč V.22:50Bosch Iv.23:50Bosch Iv.00:35Vteřiny života I.01:20Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.02:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.02:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.03:45Bosch Iv.04:30Bosch Iv.05:15Seriálový tip05:30Seriálový tip
06:00Česká tajenka06:55Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:40Soudce Alexandr15:45Soudkyně Barbara16:55Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:25Soudce Alexandr03:50Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:35Konec vysílání
05:45Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:25Popelka17:35Poklad z půdy18:50Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:35Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Pašák (5)22:10El Chapo (3,4)00:15Cyranův poloostrov (17)00:50MOJE ZPRÁVY01:00VIP svět01:25Exkluziv Kateřiny Brožové02:30Na plac!02:55Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Záchranáři na dálnici 40106:55Záchranáři na dálnici 40107:55Záchranáři na dálnici 40108:50Australští zlatokopové09:50Australští zlatokopové10:45Výnosné ojetiny11:40Výnosné ojetiny12:35Australští zlatokopové13:35Australští zlatokopové14:30Australští zlatokopové15:25Renovátoři rezavého šrotu16:20Záchrana vraků aut17:15Australští lovci humrů18:10Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Australští lovci safírů22:05Zamrzlé zlato23:00Záchranáři na dálnici 40100:00Záchranáři na dálnici 40101:00Australští zlatokopové01:55Australští zlatokopové02:45Zamrzlé zlato03:35Australští lovci safírů04:35Renovace rachotin05:30Australští lovci býků
06:00Prokleté rodokmeny06:20Mýty: Velké záhady lidstva07:25Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:20Tajné zbraně II. světové války09:25Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:30Nejlepší vojenské prostředky11:35Poklady s Bettany Hughes12:35Dobyvatelé: Vzestupy a pády13:30Španělská chřipka: Neviditelný nepřítel14:40Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato15:35Mýty: Velké záhady lidstva16:35Egyptské hrobky: Nejnovější objevy17:50Tajné zbraně II. světové války18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Nacistická vražedná pole22:05Egyptské hrobky: Nejnovější objevy23:20Egyptské hrobky: Nejnovější objevy00:252. světová válka: Ženy v první linii01:25Tajné zbraně II. světové války02:252. světová válka - Bitvy o Evropu03:20Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě04:10Nacistická vražedná pole05:052. světová válka: Ženy v první linii
06:10Divoká Čína s Rayem Mearsem06:40Australská mega zoo07:25Nejdivočejší přežití08:15Záchrana divokých zvířat v Malawi09:05Nezkrocená Velká jezera09:55Divoká Kanada10:50Aljaška: Rok v divočině11:35Americká Arktida - ohrožené útočiště12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Afričtí noční lovci14:55Extrémní hadi15:50Extrémní hadi16:45Smrtící lovci17:30Říční monstra18:20Doba ledová: Zamrzlý svět19:05Úžasní mořští predátoři20:00Vlk: Tulák bez hranic20:50Transylvánští medvědi domácí21:45Divoký život v zemi větrných mlýnů22:40Návrat medvědů23:35Záchrana divokých zvířat v Malawi00:20Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:55Veterinář z Yorkshiru02:40Veterinář z Yorkshiru03:25Záchrana divokých zvířat v Malawi04:15Australská mega zoo05:00Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:25Susedia08:00Kredenc08:50Partička10:15Dva a pol chlapa IV. (19)10:35Dva a pol chlapa IV. (20)11:10M*A*S*H II. (15)11:35M*A*S*H II. (16)12:15Mladý Sheldon III. (1)12:40Mladý Sheldon III. (2)13:00Teória veľkého tresku I. (4)13:25Teória veľkého tresku I. (5)13:55Teória veľkého tresku I. (6)14:25Teória veľkého tresku I. (7)14:50Teória veľkého tresku I. (8)15:20Teória veľkého tresku I. (9)15:45Priatelia III. (18)16:15Priatelia III. (19)16:45Dva a pol chlapa IV. (21)17:15Dva a pol chlapa IV. (22)17:45M*A*S*H II. (17)18:20M*A*S*H II. (18)18:50Mladý Sheldon III. (5)19:20Mladý Sheldon III. (6)19:45Susedia20:30Veľká španielska lúpež23:00Motýľ: Útek z väzenia01:25Dajto v pokri z Card Casina01:45ŠPORTOVÉ NOVINY01:55Susedia02:30Silvánovci04:15Susedia04:40Zig a Sharko05:10Bernieho dobrodružstvá05:25Oggy a šváby
06:00Teleráno08:25Reflex08:40Susedia09:15Susedia09:50Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Chlapi neplačú IV.13:50V mene zákona14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Horná Dolná21:35Horná Dolná22:40Horná Dolná23:35FARMA00:45Doktori01:55Aj múdry schybí02:40Partička03:10Susedské prípady04:00Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:30Policajné prípady06:15Policajné prípady06:55Špecialisti V. (11)07:45Bostonské vraždy III. (14)08:25Bostonské vraždy III. (15)09:05Kosti I. (19)09:45Kosti I. (20)10:25Špecialisti V. (15)11:15Špecialisti V. (16)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti I. (21)16:05Kosti I. (22)17:00Mentalista II. (14)18:00Mentalista II. (15)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (17)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (18)20:55NCIS: Los Angeles XIV. (17)21:55NCIS: Los Angeles XIV. (18)22:50Kosti I. (21)23:50Kosti I. (22)00:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (17)01:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (18)01:5511204:40Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:30Prvá liga23:00Štúdio JOJ 2400:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (13)06:25Tom Gates (8)06:40Okido III. (18)06:55Strážcovia Trstinového mora (15)07:05Lloyd a muchy (28)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (6)07:45Mechamato (21) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (6)08:25Petronela Jabĺčková (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (1)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (20)09:00Požiarnik Sam X. (16) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (31) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (7)10:00Strážcovia Trstinového mora (16)10:10Rybičky Flip a Flap II. (36)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (17)10:30Mestská farma Lellobee (3, 4)10:35Digley a Dazey (29, 30)10:45Naše prasiatko (21, 22)10:50Moe a jeho šou II. (5)11:05Strašidielka (21)11:10Idefix (28)11:20Zvieratká (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (8)12:05Odbodkovia II. (1)12:20Bambuľko a Bulienka II. (7)12:30Barbapapa na ceste okolo sveta (6)12:40Medzi nami zvieratkami (20)12:45Máša a medveď V. (21)12:55Požiarnik Sam X. (17) (ST) - skryté titulky13:10Knihy od Stonožky (46)13:20Fíha tralala (6)13:30Deti z farmy (38)13:45Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun IV. (10)14:20Máša a medveď V. (22)14:35Zvieratká (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (15)15:00MalinyJAMológia (9)15:20Chrumka a Čipsík II. (1/20)15:35Bambuľko a Bulienka II. (8)15:45Angličanina (12)16:05Máša a medveď V. (23)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (11)16:25Moe a jeho šou II. (6)16:45Tom Gates (9)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (9)17:30Knihy od Stonožky (47)17:40Idefix (1/52)17:55Ovečka Shaun IV. (10)18:05Lloyd a muchy (28)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (17)18:30Digley a Dazey (29)18:35Naše prasiatko (21)18:45Plamienok a štvorkolky I. (8)19:15Deti z farmy (38)19:30Zvierací ochrancovia (34) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (21) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (15)20:10Zvieratká (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (21) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (1/20)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (9)21:40Volám sa Caillou V. (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (14) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti II. (2) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (15)23:00Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates (8)23:55Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (18)00:25Zabi nudu! (16, 17)00:40Knihy od Stonožky (46)00:50Fidlivareška (5)01:10MalinyJAMológia (9)01:25Zabi nudu! (16, 17)01:40Knihy od Stonožky (47)01:50Kikirikí (3, 4)02:05Sníček (12, 13)02:30Knihy od Stonožky (47)02:40Rapotáčik 2 (6)02:50Kúzlovanie (12) (ST) - skryté titulky03:05Máša a medveď V. (22)03:15Sníček (12, 13)03:40Rapotáčik 2 (6)03:50Knihy od Stonožky (46)04:00Tom Gates (8)04:15Volám sa Caillou V. (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:40Fíha tralala (1)04:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:05Sníček a Dúhalka 2 (7)05:20Fidlivareška (3)05:35Knihy od Stonožky (47)05:45Viking Vicky (15)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:30Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun VI.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík II.10:50Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:15Neposlušník 311:35Ťuki a mesto morčiat11:45Bambuľko a Bulienka III.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:25Digley a Dazey13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia II.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:20Ovečka Shaun VI.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou IV.15:50Moe a jeho šou IV.15:55Čím chceš byť? 216:15Neposlušník 316:35Matematické príšerky I.17:00Zvierací ochrancovia17:15Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:15Strážcovia Trstinového mora18:25Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:00Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:10Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:20Diagnóza: Vražda VIII. (13,14)07:10Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:10Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri VI. (4)11:50Diagnóza: Vražda VIII. (15,16)14:00Zelenáč III. (11,12)15:50Vraždy v Midsomeri VI. (5/5)18:00Vražedné čísla III. (4,5)20:10Dr. House VI. (21,22/22)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (16)23:00Súkromné očko IV. (5)00:00Jedna svadba, jeden pohreb (8/8)01:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:45Diaľnica peklom VIII. (2)02:30Jedna svadba, jeden pohreb (8/8)03:15Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:05Večera s Havranom04:15Archív :2404:45Správy :2405:10Peniaze05:35KULTÚRA SK06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Šport :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:40Téma :2410:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Futbal - Highlighty Niké ligy08:00Niké - palubovka 202409:35Gymnastika - ME 2024 (športová)11:20Cyklopotulky11:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2413:55Niké - palubovka 202415:30Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy16:20Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)18:00Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (1/10)20:00Storočie športu20:10Športuj pre radosť (9/3)20:30E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (13/21)21:45Športové ozveny22:15Góly–body–sekundy22:25Futbal - Highlighty Bundesligy23:20Šport :2423:45Niké - palubovka 202401:40Olympijský magazín02:00Správy RTVS „N“
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10M*A*S*H06:30Námořní vyšetřovací služba VIII (20)07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (21)08:15Země zaslíbená10:20Základ rodiny12:25Záměna14:30Agent WC 4016:05Pravá blondýnka 217:55#jsemtady20:00Podfukářky21:551323:55Kingsman: První mise02:35Spojenci05:00Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (15)09:10Modrý kód (193)10:30Agrometal (6)11:50Krejzovi (7)13:05ZOO (16)14:30Modrý kód (194)15:50Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55Poslední oběť (2)20:15Fotr na tripu20:55Fotr na tripu21:35Lež na pláži (5)22:50Receptář prima nápadů23:45Vychytávky Ládi Hrušky00:20Show Jana Krause01:20Prostřeno!02:00ZOO (15)03:00Modrý kód (193)04:00Krejzovi (7)05:05Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:15Rok na Lofotech (1)07:00Zabijáci v divočině (4)08:00Příběh šesti světadílů (2)09:05Záchrana zřícenin (10)10:05Když žraloci útočí VI (1)11:05Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)12:05Mechanici obřích strojů II (10)13:05Extrémní přepravci III (5)14:15Zapomenuté megastavby VIII (2)15:15Umění špionáže (5)16:10Největší záhady historie I (5)17:50Koloseum (5)18:50Pravdy, lži a dějiny (2)20:00Prima ČESKO20:30Prima SVĚT21:05Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)22:10NASA: Vynálezy a inovace (3)23:10Časoprostor (4)00:15Mnichov: Teror na olympiádě (1)01:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)02:15Dálnice vedoucí peklem VIII (17)03:25Stavitelské katastrofy IV (8)04:35V říši mravenců
05:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)05:45Mistři zastavárny XX (12)06:35Skleněné peklo09:40Kobra 11 XVI (4,5)11:45Walker Texas Ranger IV (13)12:45Válka skladů III (17-20)14:40Mistři zastavárny XX (13)15:35Strážci hranic: Amerika (19,20)16:35Kobra 11 XVI (6,7)18:40Válka skladů IV (1,2)19:35Mistři zastavárny XX (14)20:30Američtí sběratelé XVIII (2)21:25Pomozte autům V (4)22:20Walker Texas Ranger IV (14)23:15Kobra 11 XVI (6,7)01:20Čistá práce03:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)03:40Walker Texas Ranger IV (14)04:25NBA06:25Francouzská derby - Marseille vs. Bordeaux
04:35Susedia VI (7)05:20Zig a Sharko IV (14-17)06:00Bakugan: Ozbrojená aliance (101)06:15Přátelé (11,12)07:102 $ocky II (12-15)08:55Malý Sheldon VI (18-21)10:35Susedia VI (8,9)12:05Dva a půl chlapa X (2,3)12:55Přátelé (11,12)13:50Teorie velkého třesku X (15-18)15:302 $ocky II (16-19)17:15Zlatá sedmdesátá (15,16)18:15Dva a půl chlapa X (4,5)19:05Malý Sheldon VI (22)19:30Malý Sheldon (1)20:00Teorie velkého třesku X (19-22)21:35Přátelé (13,14)22:35Griffinovi (2,3)23:30Dva a půl chlapa X (4,5)00:20Teorie velkého třesku X (19-22)02:00Malý Sheldon VI (18,19)02:35Zlatá sedmdesátá (15,16)03:20Griffinovi (2,3)04:00Tele Tele04:252 $ocky II (12-13)
06:25Televizní noviny07:10Na lovu IV08:05MasterChef Česko IV (30)09:20Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (16)10:10Don Matteo VII (10)11:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)12:10Beze stopy IV (24)13:05MasterChef Česko IV (31)14:20Tescoma s chutí14:25Don Matteo VII (11)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)16:20Kriminálka Las Vegas II (23)17:15Kriminálka Las Vegas III- Pilot (1)18:10Kriminálka Miami V (7)19:00Kriminálka Miami V (8)20:00Můj přítel Monk VIII (1)20:50Můj přítel Monk VIII (2)21:45Beze stopy V (1)22:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)23:30Don Matteo VII (11)00:35Můj přítel Monk VIII (1)01:15Můj přítel Monk VIII (2)01:55Beze stopy V (1)02:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)03:15Na lovu IV04:00Co na to Češi05:15Riskuj!
05:55Snídaně08:40Babicovy dobroty09:10Ulice (4690)09:55Specialisté (220)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí13:00Na vodě (13)13:55Ulice (3061)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (820)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (821)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4691)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (221)21:25Specialisté (4)22:30Víkend23:00Ulice (3061)23:50Ordinace v růžové zahradě 2 (820)00:55Ordinace v růžové zahradě 2 (821)01:55Televizní noviny02:40Snídaně03:25Panoptikum Ivana Mládka04:00Riskuj!04:50Áčko05:25Kolotoč
05:05Ulice (4245, 4246)06:40Život na jachtě VI (14, 15)08:25Pan Selfridge (9)09:15Pan Selfridge (10)10:10Oteckovia (121, 122)12:05Doktorka Quinnová VI (5, 6)13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (736)15:10Ordinace v růžové zahradě 2 (737)16:20Vyměněné osudy (1, 2)18:30Gilmorova děvčata VI (12)19:20Gilmorova děvčata VI (13)20:15Nekonečná láska (99)21:10Nekonečná láska (100)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (738)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (739)00:30Nemocnice Chicago Med IV (1)01:20Zneužitá na internetu02:50Doktorka Quinnová VI (5, 6)04:15Nemocnice Chicago Med IV (1)
07:00Sportovní noviny07:05Ženská basketbalová liga08:45Spade poker show 2024 (7)09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny14:45Stade Rennes - Stade Brestois16:40Ikony Ligue 1 - Raí16:50NHL play-off18:35NHL News18:45Odpolední Sportovní noviny18:55GÓÓÓL (29)19:30TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg21:00Sportovní noviny21:05Absa Cape Epic Best of MEN21:351:1 Sport Show (65)22:05Handi talks (7)22:20Handi talks (8)23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00Basketbal Champions League08:45Basketbal Champions League10:45Velikonoční regata 202411:00NBA play-off13:00NBA play-off15:00NHL play-off17:00Open Faces17:30Svenska Superligan19:30Běhej lesy - Karlštejn19:40Ligue 1 Highlights (31)20:40USL Dunkerque - AJ Auxerre22:45NBA play-off00:45Absa Cape Epic Best of MEN01:151:1 Sport Show (65)02:05NHL play-off04:45Závěr vysílání
07:00Serie A08:45Bundesliga10:30Magazín Ligy mistrů UEFA (27)11:002. Bundesliga13:00LaLiga15:00Serie A17:00Made In Italy - Razvan Marin17:15Made In Italy - Nahitan Nández17:30Bundesliga special (19)18:00Bundesliga20:00Bundesliga Highlights (31)20:55La Liga23:15Bundesliga01:15LaLiga03:05Závěr vysílání
09:00World Pool Masters11:00FC Metz - Lille OSC13:00Paris Saint-Germain - Le Havre AC14:45Gloucester Rugby - Exeter Chiefs16:30MT Melsungen - Füchse Berlin18:00Racing magazine (2)18:30WRC Chorvatsko19:30Český motorsport 2024 (1)20:00Racing magazine (3)20:30Elche CF - Espanyol Barcelona22:45Olympique Lyon - AS Monaco00:30Závěr vysílání
09:00Gran Premio de Espaňa (1. volný trénink MotoGP)09:45Gran Premio de Espaňa (trénink MotoGP)10:50Gran Premio de Espaňa (2.volný trénink MotoGP)11:40Gran Premio de Espaňa (kvalifikace MotoGP)12:30Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)13:05Gran Premio de Espaňa (závod MotoGP)14:20Rallye Maďarsko15:15Racing magazine (2)15:45Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto2)16:30Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto2)17:15Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto2)18:00Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)19:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)20:00UFC Main Event: Teixeira vs. Hill21:00UFC Fight Night: Nicolau vs. Kape 223:00SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt00:25Závěr vysílání
09:20Obyvatelé českých vod15:35Kreslíme s Willem a jeho vypravěči15:50Bláznivá kapela17:05Obyvatelé českých vod07:35Včelka Mája09:55Ve vodě to žije!11:40Včelka Mája12:05Hej, Hafí! III14:45Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí09:15Jasmine a Jambo09:45Příliv pokladů10:15Za zvířátky do zahrádky12:35Planeta Praha: co ve filmu nebylo13:20Ach, ten pokrok!13:55Terčin zvířecí svět15:25Koumando17:00Jasmine a Jambo08:05Hej, Hafí! III10:55Taneční hrátky s Honzou Onderem11:20Superkutilové11:35Nefertine na Nilu12:00Divočina12:25Bo & amp; To13:00Matylda13:35Top Wing: Ptačí kadeti II14:15Koumando15:05Tajný život kluků IV (6/10)16:45Šikulové - Velká výzva18:50Mira, královský detektiv II (8/29)06:25Ježeček Štístko06:35Tlapková patrola V07:20Prasátko Peppa III07:25Nefertine na Nilu07:40Včelka Mája07:50Becca a její banda08:00Hej, Hafí! III08:10Bobo II08:15Sovička Ollie08:20Stateční zajíčci08:30Kouzelná školka09:10Tryskouni III09:30Muchomůrek a Muchlíci09:40Příliv pokladů09:50Ježeček Štístko10:00Ve vodě to žije!10:10Za zvířátky do zahrádky10:20Velká kniha o zvířátkách10:25Lístku, leť!11:25Bob a Bobek na cestách11:55Divočina12:10Bing12:30Stateční zajíčci12:45Čtení do ouška13:05Tyjo! To je paráda!13:25Top Wing: Ptačí kadeti II13:50Krtek a hodiny14:30Mokova neuvěřitelná dobrodružství14:40Už tam budem?15:10Tajný život kluků IV (7/10)15:30Wifina16:00Dodohando16:10Operace Jauu!16:40DVA316:55Terčin zvířecí svět17:10Taneční hrátky s Honzou Onderem17:50Kung Fu Panda: Tlapky osudu19:15Tučňáci z Madagaskaru (12/26)19:45Čtení do ouška06:20Mira, královský detektiv II (7/29)06:45Pošťák Pat a velcí motýli11:05Bob a Bobek na cestách11:15Lvíčata11:45Špačkovi v síti času (7/16)12:20Bludiště12:50Krasohled12:55Srdíčko a Mňamka14:25Šikulové - Velká výzva14:55Kiwi a Strit II15:00Zeleňák Norman15:20Kung Fu Panda: Tlapky osudu15:45Kung Fu Panda: Tlapky osudu16:30Tlapková patrola V17:20Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II18:15Šmoulové06:00Raníček06:05Prasátko Peppa III06:10Prasátko Peppa III06:15Mira, královský detektiv II (8/29)06:40Pošťák Pat a létající talíře07:00Ovečka Shaun V07:05Tlapková patrola V07:30Studio Kamarád09:00Draci v hrnci09:25Pohádky noci10:45Slunce10:50Bob a Bobek na cestách11:00Operace Jauu!11:30Zeleňák Norman11:50AZ kvíz junior12:15Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí12:40Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II13:30Už tam budem?14:00Mokova neuvěřitelná dobrodružství14:10Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:20Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:35Grace a úžasné stroje II14:50Art Ninja15:15Kung Fu Panda: Tlapky osudu15:40Kung Fu Panda: Tlapky osudu16:05Kde je Valda? II16:25Mira, královský detektiv II (9/29)16:50Tlapková patrola V17:15Friends: Nová kapitola17:35Ovečka Shaun V17:45Krtek ve snu18:10Šmoulové18:40Zprávičky18:45Večerníček18:55Mira, královský detektiv II (11/29)19:20Tučňáci z Madagaskaru (14/26)19:40Kiwi a Strit II19:50Bob a Bobek na cestách
06:05Případy detektiva Murdocha06:50Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Domina21:55Endeavour23:25Případy detektiva Murdocha00:25Babylon Berlín01:15Domina02:05Endeavour03:35Případy detektiva Murdocha04:20Případy detektiva Murdocha05:05Případy detektiva Murdocha
01:15Bumerang06:00Close Up03:05Monstrum06:35Close Up04:30Close Up07:10Superpolda04:55Close Up09:20Chůva v akci05:25Close Up10:55Jak básníci neztrácejí naději05:50Zoom In - Jurassic World: Dominion13:00Agent z Panamy14:55Bez dechu16:45Mythica: Soumrak bohů18:45Bulšit20:20Twilight sága: Rozbřesk - 2. část22:00Walking Dead: Daryl Dixon, The22:50Fargo23:45Vikingové II
04:05Klíč k sexu06:00Mack a Rita07:35Králíček Petr09:10Teorie velkého třesku III. (1): Fluktuace elektrického otvíráku na konzervy09:30Teorie velkého třesku III. (2): Spor o cvrčka09:55Jerry Maguire12:10Muž na laně14:10Smrtící hra (6): Sisoy15:008 Mile16:50Blue Beetle19:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (4): Uprchlíci20:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (5): Aliance21:00Sympatizant (3)22:05Zkrocená hora00:20Sázka na nejistotu02:30Sympatizant (3)
00:13Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 48/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 49/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 50/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 34/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 18/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 6/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 7/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 12/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 13/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 6/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 7/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 5/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 6/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 9/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 10/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 28/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 23/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 24/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 31/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 32/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 4/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 22/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 23/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 24/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 18/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 19/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 20/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 5/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 6/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 3/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 3/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 3/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 29/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 5/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 6/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 5/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 6/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 15/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 16/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 22/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 22/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 3/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 4/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:25Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 16/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 7/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 8/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 2/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 3/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 31/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 32/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 22/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 23/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 35/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 36/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 37/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 8/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 5/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 6/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 7/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 8/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 18/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 8/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 9/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 3/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 18/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 29/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 15/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 16/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 8/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 5/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 6/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:56Moje kamarádka Conni 7/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 11/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 29/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 3/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 4/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:52Doodleboo 1/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr17:59Messyho skvělá dobrodružství 41/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 42/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 9/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 10/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 11/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 18/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 17/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 18/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 22/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 23/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 44/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 48/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 49/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 20/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 1/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 10/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 11/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 1/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 23/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 3/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 4/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 24/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 3/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 17/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 18/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:30Prvotní vztek06:00Close Up03:05Osudový dotek06:30Zoom In - No Time to Die04:50Close Up06:40Zoom In - Red Notice05:20Close Up06:50Muži, co zírají na kozy05:45Zoom In08:45Kleopatra05:50Zoom In - News of the World10:25Kleopatra12:05Rytíři nebes14:25Hrdina16:10Nikdy to nevzdávej18:05Křidýlko nebo stehýnko20:00Let22:05Boj23:5048 hodin
01:35Silence04:00Přestávka05:00Madam služebná06:30Sammyho dobrodružství 3D07:55Asterix a Olympijské hry09:50Tygři železnice11:50Kouzelný svět Davida Copperfielda13:45Nestanu se tvojí ženou15:20Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů16:50Švec18:25Můj nejlepší přítel20:00Protokol21:30Program: Pád legendy23:10Případ Sloane
00:15Odhalení01:50V Pasti Zrady03:35Útěk z domu05:00Přestávka05:30Učitelem z nouze07:30Criminal Games by Agatha Christie - EP. 609:45Bel Canto11:55Všechny cesty vedou do Říma13:50Agatha Christie\'s Marple - S3, EP. 315:55Hercule Poirot - Poslední víkend17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 719:55STARS! - EP. 54 - Pierce Brosnan20:00Mocná síla soucitu22:10Králové léta
00:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Tunel z Tijuany (3)00:45Vězněm v cizině 11 - Odtajněné případy: Dealer koksu v utajení (2)01:30Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Ve spěchu (2)02:15Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Off-roadová ruleta (06)03:00Dokonalý vůz 2 - Maserati Mc20 (3)03:45Poslední rybí titáni 3 - Boj s barakudou (01)04:30Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem 1 - Rozkvět říše Kananejců (03)05:15Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství vražedného T-Rexe (01)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Zuřiví býci (15)07:00Tajemství oceánů: Darebáci z podsvětí - Tajemství oceánů: Darebáci z podsvětí (1)08:00Tajemství oceánů: Beze stopy - Tajemství oceánů: Beze stopy (1)10:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr 5 - V hlavní roli řetězy (2)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Vrah v kokpitu (9)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Kolaps nad Káthmándú (6)13:00Nacistické megastavby 1 - Berlínská pevnost (6)14:00Očima fotografa 1 - Dokud nás smrt nerozdělí (01)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Rybí filé a párky v těstíčku (15)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Expresní zásilka extáze (15)17:00Vězněm v cizině 9 - Mexické peklo (1)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Hrůza nad Michiganem (6)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Pohotovost na letišti (6)22:00Jak chytit pašeráka 6 - Ukryto v kufru (1)23:00Svět narkotik: Honit draka 3 - Drogový džihád (4)
00:43Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)01:29Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)02:15Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)03:01Příběh pumy 1 - Zrození (1)04:33Královny říše zvířat 1 - Ze zákulisí Královen (07)06:00Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)06:50Yukonská veterinářka 7 - Jen žádné koniny (3)07:12Yukonská veterinářka 7 - Hříbata nad zlato (4)08:19Říše čínské divočiny 1 - Languři čínští: Dokázat nemožné (1)10:32Říše čínské divočiny 1 - Languři čínští: Dokázat nemožné (1)11:18Říše čínské divočiny 1 - Orongo: Migrace opředená tajemstvím (2)12:04Říše čínské divočiny 1 - Neohrožení sloni z Jün-nanu (3)16:28Skvělý dr. Pol 8 - Královny mléka (13)17:14Skvělý dr. Pol 7 - Rytíři kulatého stolu (8)18:00Skvělá farma doktora Pola 1 - Stoletá stodola (07)18:23Skvělá farma doktora Pola 1 - Nápad jak stodola (08)18:46Skvělý dr. Pol 22 - Zaseknutý problém (4)20:15Skvělá farma doktora Pola 1 - Stoletá stodola (07)20:38Skvělá farma doktora Pola 1 - Nápad jak stodola (08)21:01Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Co je malé, to je milé (02)21:45Skvělý dr. Pol 7 - Rytíři kulatého stolu (8)23:15Skvělá farma doktora Pola 1 - Stoletá stodola (07)23:38Skvělá farma doktora Pola 1 - Nápad jak stodola (08)
00:20Války ve znamení drog06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině00:40Londýnská věznice Belmarsh07:00Fikce, nebo pravda01:30Země v ohrožení08:00LEGO Masters - Nový Zéland02:20Nezkrocená Patagonie09:00Vzdušní bojovníci03:00Nezkrocená Patagonie10:05Život v sevření mrazu03:40Nezkrocená Patagonie11:05Fikce, nebo pravda04:20Jak je vidí ptáci12:05Zvláštní a záhadné04:45Jak je vidí ptáci13:00Vzdušní bojovníci05:15Technické katastrofy14:05Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:05Život v sevření mrazu16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Montéři na laně19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55První nasazení letadlové lodi Queen Elizabeth22:10Historie KGB23:15Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou
01:25Záhadná žena: Nemluvně06:00Až je koupím, budou mý!02:20Lovci plážových domů06:55Dům snů02:45Uspořádejte si svůj život07:55Projekt \"Domov\"03:45Vaše dokonalá zahrada08:55Nejlepší dům ve čtvrti04:30Netradiční bydlení?09:55Opět spolu na chalupě05:15Dům snů - Dvojčata vzpomínají10:55Italská města, italské chutě11:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:25Dům snů13:20Monty Don: Americké rajské zahrady14:25Až je koupím, budou mý!15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Agatha Christie: Plavý kůň21:40Láska na vinicích23:20Odvázaná láska
06:00Rození obchodníci: Nejlepší ze dvou (S13E18)07:00Rození obchodníci: 17. díl (S15E17)08:00Jak se to dělá: Vlasce, komerční mixery, přírodní jedlá soda, odtahové vozy (S23E03)08:30Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky (S10E06)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 1. díl (S04E01)10:00Nazí a vystrašení: Hurikán pátého stupně (S04E08)11:00Záchrana statku: Divoký vítr (S05E13)13:00Zlato z Beringova moře: Žádná Jane, žádný zisk: 1. část (S11E07)14:00Zlato z Beringova moře: Žádná Jane, žádný zisk: 2. část (S11E08)15:00Zlato z Beringova moře: Konflikt povinností: 1. část (S11E09)16:00Schováno v kůlnách: 9. díl (S05E09)16:30Bitvy o zavazadla: 9. díl (S02E09)17:00Rození obchodníci: Volkswagen 181 Thing (S12E07)18:00Jak to dělají?: 18. díl (S15E18)18:30Jak se to dělá: 60. díl (S05E60)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 8. díl (S04E08)20:00Nazí a vystrašení: Nezničitelná (S10E06)21:30Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky (S10E06)22:00Přežít na moři: Ustup a sleduj, jak to hoří (S01E05)23:00Nazí a vystrašení: 16. díl (S04E16)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 16. díl (S04E16)02:00Nazí a vystrašení: Nezničitelná (S10E06)03:30Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky (S10E06)04:00Rození obchodníci: Range Rover Mk3 (S10E03)05:00Lovci odpadu: 11. díl (S09E11)
06:00How It\'s Made: Rubber Balls, Motion Chairs06:24How It\'s Made: Aerospace Fasteners06:48How It\'s Made: Wall Beds, Sundae Cups07:12How Do They Do It?: Harris Tweed07:36How Do They Do It?: Beds, Space Freighters08:00Alien Highway: Escape From Area 5108:48Killers Of The Cosmos: Killer Rocks09:36Killers Of The Cosmos: Death Ray10:24Man v Expert: Episode 311:12Man v Expert: Episode 412:00How It\'s Made: Dream Cars: Superperformance GT4012:24How It\'s Made: Dream Cars: Porsche 918 Spyder12:50How It\'s Made: Dream Cars: Aston Martin Vanquish13:14How It\'s Made: Dream Cars: Zenvo ST 113:38How It\'s Made: Dream Cars: McLaren 650S14:02How It\'s Made: Dream Cars: Falcon F714:26Blowing Up History: Egypt\'s Buried City15:14Blowing Up History: Vesuvius\'s Secret Victim16:02Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Luck Real?16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Does the Ocean Think?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Will We Become God?18:30How Do They Do It?: Stratocaster Guitars, Caviar18:55How Do They Do It?: Leaning Tower Of Pisa19:20How Do They Do It?: Parchment, Shuttlecocks19:45How Do They Do It?: Violins, Milk Deliveries, Pumice20:10How Do They Do It?: Super Yachts, Space Suits20:35How Do They Do It?: Barra Airport, Lederhosen21:00Truth Behind the Moon Landing: Conspiracy Of The Lost Tapes21:50Truth Behind the Moon Landing: The Hollywood Conspiracy22:40How the Universe Works: Battle Of The Dark Universe23:30How the Universe Works: Cassini\'s Final Secrets01:10Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: When Did Time Begin?02:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gravity an Illusion?02:48Blowing Up History: Curse Of The Jungle Treasure03:36Blowing Up History: Lost Kingdom Of Kush04:24How It\'s Made: Nuno Felt, Drum Crushers04:48How It\'s Made: Wood Watches, Steel Bicycles05:12How It\'s Made: Fireplace Bellows, Calissons05:36How It\'s Made: Artist Brushes, DEF Tank Heaters
06:00Vraždy u jezera Erie: 10. díl (S02E10)07:00Nejhorší noční můra: Vražedný dům (S02E03)08:00Kdo zabil neznámou oběť?: Dívka ze stanu (S02E04)09:00Kdo zabil neznámou oběť?: Dcera, sestra, diamat, neznámá identita (S02E05)10:00Manželství plné tajností: Dvojí tvář (S02E07)11:00Manželství plné tajností: Pohřešovaná na Aljašce (S02E08)12:00Vražda v srdci země: Vrah z kasina (S05E06)13:00Vražda v srdci země: Vraždy v Gravel Pit (S05E07)14:00Americká noční můra: Hrůzný čin (S01E04)15:00Americká noční můra: Kryj si záda (S01E05)16:00Zlá krev: Kdo je vrah? (S01E03)16:30Zlá krev: Spravedlnost pro Britney (S01E04)17:00Já, monstrum: Brutální vraždy (S01E04)17:30Já, monstrum: Podvodník (S01E05)18:00Kde se skrývá vražda: Rodinné lži (S03E04)19:00Kde se skrývá vražda: Ďábelský ďábel (S03E05)20:00Naprosté ticho: Výlet do přírody (S04E02)21:00Vražda o páteční noci: Zvrácený spoluhráč (S03E08)22:00Tady žije ďábel: Viděla jsem na nahrávce samu sebe (S08E17)23:00Sláva a smrt: Sestřelená stoupající hvězda (S02E07)01:00Noční policejní zásahy: Jsi nahráván (S01E01)01:30Noční policejní zásahy: Dokázala jsem to! (S01E02)02:00Vražda o páteční noci: Zvrácený spoluhráč (S03E08)03:00Kde se skrývá vražda: Rodinné lži (S03E04)04:00Vražda v srdci země: Vrah z kasina (S05E06)05:00Vražda v srdci země: Vraždy v Gravel Pit (S05E07)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Góly a cíle (S03E18)06:00Dvojnásobní Derricové: 4. díl (S01E04)07:00Můj 270kg život: Rena a Lee (S06E01)09:00Deníky 90 dní: The Name Of The Game (S05E08)10:00Jak si vybrat správné šaty: Na šaty řekla možná (S21E03)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S02E06)12:00Dvojnásobní Derricové: 3. díl (S02E03)13:00Beďarová doktorka: 2. díl (S03E02)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 7. díl (S03E07)16:00Můj 270kg život: Rena a Lee (S06E01)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S02E06)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Dvojí život (S05E02)20:00Malí lidé, velký svět: Tohle bude katastrofa (S16E06)21:00Vítejte u Plathových: Loučení je tak sladká chvíle stesku (S05E05)22:00Doma u Debboerových: 3. díl (S01E03)23:00Nestvůry ve mně: Něco mi žije v ruce (S07E02)01:00Malí lidé, velký svět: Tohle bude katastrofa (S16E06)02:00Vítejte u Plathových: Loučení je tak sladká chvíle stesku (S05E05)02:50Doma u Debboerových: 3. díl (S01E03)03:40Beďarová doktorka: 2. díl (S03E02)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S02E06)
06:00Má pekelná kočka: Neobyčejná koťata: záchranná akce (S08E05)06:50Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Psi: spokojení hafani (S05E02)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Šťastný párek velbloudů (S05E08)08:30Vymřeli či žijí: 1. díl (S02E01)09:25Amanda zachraňuje: Sladký domov (S01E07)10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Tygrův příběh (S05E06)12:10Vymřeli či žijí: Jávský tygr (S01E07)13:05Amanda zachraňuje: Nový domov pro slepé štěně (S01E05)14:00Žralok z džungle15:00Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! (S09E01)16:00Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Roztomilí hafani (S05E04)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Až po uši (S05E09)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Zázrak na dálnici (S06E01)19:00Jak to zvířata dokážou: 19. díl (S01E19)19:30Jak to zvířata dokážou: 20. díl (S01E20)20:00Plavání s monstry: Steve Backshall: Hroch (S01E02)21:00Drsná spravedlnost: Ilegální zabití (S02E02)22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: 1. díl (S05E01)23:00Veterinární policie Houston: Tajná mise (S17E01)01:30Jak to zvířata dokážou: 19. díl (S01E19)01:53Jak to zvířata dokážou: 20. díl (S01E20)02:15Vetřelci: Stěny mají oči (S01E02)03:00Nestvůry ve mně: Mám něco v koleni (S06E03)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Až po uši (S05E09)04:30Vymřeli či žijí: 2. díl (S02E02)05:15Jak to zvířata dokážou: 19. díl (S01E19)05:38Jak to zvířata dokážou: 20. díl (S01E20)
00:40Wilde Schweiz II: Die Jungfrau-Region - Die schönsten Naturparks01:30unterwegs - Seychellen - Meer, Inseln und Lächeln02:10unterwegs - Vietnam - Geschichte, Reisfelder und Frühlingsrollen02:55unterwegs - Laos - Elefanten, Seide und Buddhas03:35unterwegs - Bali - Reisterrassen, Strände und Götter04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD
00:35Karl Kraus - Die Macht des Wortes01:20Ikonen Österreichs - Der Roman \"Josefine Mutzenbacher\"01:30Die Kulturwoche01:45Aufgetischt am Sonntag - Der Strudengau S202002:10Seitenblicke02:15Dobar dan Hrvati02:45Dober dan, Koroška03:15Heimat Fremde Heimat03:45Orientierung04:15Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich
00:00Erbe Österreich - Liebe und Körperkult damals00:45Erbe Österreich - Auf in den Süden – Die Eroberung des Semmerings01:35Erbe Österreich - Geschichte um die Wiener Bäder02:20Unser Österreich - Das Südbahn: Einzigartige Geschichte eines großen Hotels03:10Unser Österreich - Sommerfrische in den Wiener Alpen03:35Land der Berge - Vom Brandnertal ins Montafon04:35Kultur Heute Weekend
00:00Trickfabrik00:25Yoga Kids - Weltraum 200:40Ganz Ohr - U-Bahn00:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage01:00Ostwind - Aris Ankunft02:40Tolle Tiere03:00Trickfabrik03:25Yoga Kids - Weltraum 203:40Ganz Ohr - U-Bahn03:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Ein Schatz für Leopold04:30Das Dschungelbuch - Safari - Unterwasser - Jäger und Angler S1E404:40Calimero 3D - Der große Spielzeugtausch S1E6504:50Calimero 3D - Peters Muschelsammlung S1E66
00:00Judo EM 2024 Tag 3, Highlights aus Zagreb01:00Fußball 2. Liga 25. Runde: Konferenzschaltung, Highlights03:00Judo EM 2024 Tag 2, Highlights aus Zagreb04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1604:15Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien04:32Silent Sports + - Tischtennis Bundesliga Damen 2023/2024 LZ Linz - Bodensdorf
05:00Zprávy05:59Studio 605:15Zajímavosti z regionů09:00Studio 605:40Studio ČT2410:00Studio ČT2405:50Tajemství pražských dvorků12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Události v regionech00:35Události v regionech01:00Zprávy01:10Zajímavosti z regionů01:35Zajímavosti z regionů02:00Zprávy02:10Události v regionech02:35Události v regionech03:00Zprávy03:10Zajímavosti z regionů03:35Zajímavosti z regionů04:00Zprávy04:10Branky, body, vteřiny04:20Interview ČT2404:47Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných06:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky00:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Hotel pro mazlíčky00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:10Lovecká sezona - Volání divočiny01:30Agentka 20307:30Croodsovi - Rodinný strom01:55Agentka 20308:00LEGO Friends: Dívky s posláním02:20Správná pětka - na stopě08:10LEGO Friends: Dívky s posláním02:40Správná pětka - na stopě08:30Barbie a dotek kouzla03:05Život s tátou09:00Polly Pocket - Síla malých03:15Život s tátou09:30Barbie a 12 tancujících princezen03:25Život s tátou11:00Mia a já03:35Život s tátou11:30Mia a já03:50Idefix a smečka Nepoddajných12:00Mimi šéf: zpátky ve hře04:00Idefix a smečka Nepoddajných12:30Mimi šéf: zpátky ve hře04:10Idefix a smečka Nepoddajných13:00Jurský svět: Křídový kemp04:20Idefix a smečka Nepoddajných13:30Jurský svět: Křídový kemp04:35Agentka 20314:00Polly Pocket - Síla malých05:00LEGO Friends: Dívky s posláním14:30Polly Pocket - Síla malých05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky15:00Barbie: Dreamhouse Adventures05:35Mia a já15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00SANTŮV UČEŇ21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
06:00Hokej: Švédsko - Česko07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Házená: DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart10:30Po trailech přes hory10:50Fotbal: Dohráno12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Cyklotoulky13:05Sokolský zpravodaj13:20Archiv D: Blahopřání14:00Hokej: Česko - KazachstánL16:45Volejbalový magazín17:05Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Viktoria Žižkov18:55Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA21:00Studio Time OutL22:05Magazín UEFA22:55Hokej: Česko - Kazachstán00:55Branky, body, vteřiny01:10Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA03:10Branky, body, vteřiny03:25Studio Time Out04:25Magazín UEFA
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:35Totalcar III.14:05Lovci pokladů II.15:05Lovci pokladů II.16:05Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů III.21:00Lovci pokladů III.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.22:55Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:55K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:25Totalcar II.04:00Teleshop
07:00Totalcar V.07:40Castle Iv.08:30Castle Iv.09:25Profil zločinu VIII.10:35Profil zločinu VIII.11:55Castle Iv.12:50Castle Iv.13:50MacGyver IV.14:45MacGyver IV.15:40Bones Viii.16:30Csi I.17:25Castle Iv.18:15Castle Iv.19:10MacGyver IV.20:05MacGyver IV.21:00Fbi I.21:55Csi: Vegas Ii.22:50Csi Ii.23:50MacGyver IV.00:45MacGyver IV.01:40Fbi I.02:25Csi: Vegas Ii.03:05Csi Ii.04:00Teleshop
06:05Green 25 Ix.06:45Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:35MacGyver II.10:30MacGyver II.11:25Lovci pokladů III.12:25Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba XVII.14:20Námořní vyšetřovací služba XVII.15:15Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VII.21:00MacGyver II.21:55MacGyver II.22:50Ztracený symbol I.23:45Ztracený symbol I.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.01:50Lovci pokladů III.02:35Zachraň mě03:15Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland V.14:30Ranč Heartland V.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland V.19:50Ranč Heartland V.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland V.23:50Ranč Heartland V.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:00Der Nahostkonflikt: Wie alles begann01:00Der Nahostkonflikt: Wie alles begann01:55Der Nahostkonflikt: Wie alles begann02:55Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß03:40Leaving the Frame - Eine Weltreise ohne Drehbuch05:15Die schönsten Zugreisen der Welt06:00Die große Elchwanderung07:40Hitler - Ein Leben in Bildern08:30Wildes Uganda09:25Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß10:15Die schönsten Zugreisen der Welt11:05Der Nahostkonflikt: Wie alles begann12:05Der Nahostkonflikt: Wie alles begann13:05Geheimnisvolle Pyramiden14:05Geheimnisvolle Pyramiden15:00Der Mann, der Tutanchamun fotografierte16:05Wilder Pazifik17:00Reiseziel: Woanders18:30Die große Elchwanderung20:15Merkel - Macht der Freiheit21:55Die Shackleton-Expedition - Kampf ums Überleben23:25Ted Hall - Ein ungewöhnlicher Spion
00:15The Hunt02:00CSI: Vegas02:50CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Wer wird Millionär?, Teil 122:15RTL Direkt22:35Wer wird Millionär?, Teil 223:20Spiegel TV
00:15Rae Carruth: Ein Football-Star als Killer00:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd01:30Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd02:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd02:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd03:35Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:20Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:25Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes08:00Die schrecklichsten Verbrechen der Welt - Bernado & amp; Homolka08:30Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt14:05Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera14:55Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera15:40CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15CSI: Vegas21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: Vegas
00:25Die Beet-Brüder01:55Die Beet-Brüder02:45Zwischen Tüll und Tränen03:304 Hochzeiten und eine Traumreise04:154 Hochzeiten und eine Traumreise05:05Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein10:05Goodbye Deutschland! Die Auswanderer11:45Goodbye Deutschland! Die Auswanderer12:35Jamie At Home13:05Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh13:55Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:50Die Beet-Brüder16:25Die Beet-Brüder17:15Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamie At Home19:20Jamie kocht Italien20:15Französische Landküche mit Michel Roux21:00Herr Raue reist! So schmeckt die Welt21:50Französische Landküche mit Michel Roux22:35Das perfekte Dinner23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:25CSI: New York01:15CSI: Den Tätern auf der Spur01:55Teleshopping04:00Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:00Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:25Law & amp; Order08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:25Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:25M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50King of Queens16:15King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei21:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei22:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:55Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
00:45Hinter Gittern - Der Frauenknast01:30Hinter Gittern - Der Frauenknast02:20Hinter Gittern - Der Frauenknast03:05Hinter Gittern - Der Frauenknast03:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics04:20Unter uns Classics04:45Unter uns Classics05:10Unter uns Classics05:35Unter uns Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?16:55Singletown - Gemeinsam oder einsam?17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Dating Naked21:00Paradise Hotel (US)21:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:10Unter uns22:40Alles was zählt23:05Dating Naked23:50Paradise Hotel (US)
00:40Nachbarschaftsstreit01:25Nachbarschaftsstreit02:10Teleshopping03:10Das Strafgericht03:55Das Strafgericht04:40Das Strafgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:15Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:50Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Medicopter 117 - Jedes Leben zählt21:10Medicopter 117 - Jedes Leben zählt22:00Hinter Gittern - Der Frauenknast22:55Hinter Gittern - Der Frauenknast23:40Hinter Gittern - Der Frauenknast
00:45Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:30Monster High12:45Karate Schaf12:55Karate Schaf13:00Karate Schaf13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:10ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:05Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew17:50Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:05Bones - Die Knochenjägerin23:00Bones - Die Knochenjägerin23:55Bones - Die Knochenjägerin
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Blaze und die Monster-Maschinen09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:30Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:35Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:45Polly Pocket13:10Monster High13:20Monster High13:30Monster High13:45Karate Schaf13:55Karate Schaf14:00Karate Schaf14:15Willkommen bei den Louds14:25Willkommen bei den Louds14:40SpongeBob Schwammkopf14:50SpongeBob Schwammkopf15:10ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:05Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:40Rubble & amp; Crew18:50Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Die Höhle der Löwen22:55Meine Familien-Firma23:55vox nachrichten
00:30Major Crimes01:15Schneller als die Polizei erlaubt01:40Schneller als die Polizei erlaubt02:05Teleshopping05:10Wissenshunger05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:20Verklag mich doch!07:25Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:30Verklag mich doch!10:35Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:50Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Rizzoli & amp; Isles21:05Rizzoli & amp; Isles22:05Rizzoli & amp; Isles23:00Rizzoli & amp; Isles23:55Rizzoli & amp; Isles
00:00Zákusky Almy Obreganové06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca00:25Zákusky Almy Obreganové06:30Sbíhají se sliny na těstoviny00:55Mary Berry peče klasicky07:00Pohodové hody01:25Mary Berry peče jednoduše07:50Moje venkovská kuchyně02:00Programové tipy08:20Moje venkovská kuchyně08:50Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Královna čokolády11:30Královna čokolády12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Sbíhají se sliny na těstoviny13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Královna čokolády18:30Královna čokolády19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (85)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (86)06:55Blue (127)07:05Blue (128)07:10Blue (137)07:25Blue (138)07:30Blue (139)07:40Blue (131)07:55(40)08:25(41)08:55Mickeyho klubík (30)09:25Mickeyho klubík (32)09:55Taffy (4)10:00Taffy (9)10:10Taffy (21)10:20Taffy (10)10:30Taffy (17)10:35Taffy (16)10:50Greenovi ve velkoměstě (66)11:20Greenovi ve velkoměstě (67)11:50Hailey jde na to! (13)12:20Hailey jde na to! (14)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (94)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (87)13:50Příšerky v rachotě (2)14:20Příšerky v rachotě (5)14:45Kiff (9)15:15Kiff (10)15:45Blue (141)15:50Blue (143)16:00Blue (144)16:15Křečík a Gréta (21)16:45Křečík a Gréta (22)17:15Hailey jde na to! (2)17:40Hailey jde na to! (6)18:10Příšerky v rachotě (5)18:40Příšerky v rachotě (6)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (119)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (120)20:05Záporáci z Valley View (1)20:40Jessie (69)21:10Jessie (70)21:35Táborníci z Kikiwaka (119)22:00Táborníci z Kikiwaka (122)22:30U Raven doma (47)23:00U Raven doma (49)23:30Kluk Holka atd. (81)23:40Kluk Holka atd. (82)24:00Kluk Holka atd. (83)24:10Kluk Holka atd. (84)24:25Ghostforce (9)24:50Ghostforce (10)25:10Tým Tiki (6)25:35Tým Tiki (7)25:55Tým Tiki (8)26:15Anna mezi obojživelníky (8)26:40Anna mezi obojživelníky (9)27:00Anna mezi obojživelníky (10)27:25Ghostforce (11)27:45Ghostforce (12)28:05Pyžamasky (10)28:30Pyžamasky (11)28:55Dalmatinská 101 (7)29:15Dalmatinská 101 (8)29:35Kluk Holka atd. (47)29:45Kluk Holka atd. (48)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00Mickey\'s Pirate Adventure ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (3)25:55Spidey and His Amazing Friends (3)26:20Spidey and His Amazing Friends (3)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Naše tajemství, 2. část (S20E09)06:45Giadina domácí kuchyně: S příchutí Thajska (S06E25)07:10Jarní cukrářská soutěž: 9. díl (S08E09)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Řepou do něho (S28E07)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Tady jede Puck (S28E08)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Od sendvičů k stroganovu (S29E07)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Regionální recepty (S29E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Dezertní hry (S23E16)10:10Vyřazeni: Oktoberfest (S25E13)10:55Průkopnice: Dobroty pro maminky (S18E12)11:17Průkopnice: Jídlo do hotýlku (S18E13)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Výhra výhra výhra (S01E06)12:25Banket: Nesplnitelný úkol: Život na ostrově (S10E01)13:10Bobbyho trojitá hrozba: Titáni proti Byronu Gomezovi (S02E07)13:55Dětská cukrářská soutěž: 4. díl (S11E04)14:40Dívka na farmě: Smažená večeře na farmě (S06E08)15:02Dívka na farmě: Rodinné Díkůvzdání (S06E09)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Pobřeží New Jersey (S07E09)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: New Jersey (S07E10)16:10Jarní cukrářská soutěž: Káva a čaj s Molly (S08E03)17:00Porážka Bobbyho Flaye: Odmítnout kvůli čemu? (S33E05)17:30Porážka Bobbyho Flaye: Cit pro bouillabaissu (S33E06)17:55Flayův seznam: Smažená kuřata (S01E06)18:18Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Barbacoa na zadním dvorku (S03E01)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Dezertní hry (S23E16)19:25Vyřazeni: Oktoberfest (S25E13)20:10Průkopnice: Dobroty pro maminky (S18E12)20:32Průkopnice: Jídlo do hotýlku (S18E13)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Výhra výhra výhra (S01E06)21:40Dětská cukrářská soutěž: 4. díl (S11E04)22:25Dívka na farmě: Smažená večeře na farmě (S06E08)22:47Dívka na farmě: Rodinné Díkůvzdání (S06E09)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Pobřeží New Jersey (S07E09)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: New Jersey (S07E10)23:55Jarní cukrářská soutěž: Káva a čaj s Molly (S08E03)01:25Jarní cukrářská soutěž: 9. díl (S08E09)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Řepou do něho (S28E07)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Tady jede Puck (S28E08)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Od sendvičů k stroganovu (S29E07)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Regionální recepty (S29E08)03:40Restaurant: Impossible: Poslušný syn (S18E12)04:25Restaurant: Impossible: Slavomam (S18E13)05:10Restaurant: Impossible: Poslední střela (S20E01)
06:00Stavět na Aljašce: Tanec kolem stavby (S04E03)07:00Mrazivé zlato: Zoufalá situace (S01E04)08:00Výprava za pokladem: Malta (S01E05)09:00Výprava za yettim: Pátrání pokračuje (S02E01)10:00Záhady muzeí: Atomová sci-fi bomba, Ford proti Ferrari (S07E13)11:00Výprava do neznáma: 11. díl (S05E10)12:00Spřízněné duše (duchové): Ve stínech (S05E01)13:00Stavět na Aljašce: Útok medvěda (S04E04)14:00Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev (S01E05)15:00Výprava za pokladem: Německé ponorky (S01E06)16:00Výprava za yettim: Volání a odpověď (S02E02)17:00Záhady muzeí: Dolley Madison a další (S08E01)18:00Výprava do neznáma: Tajemství Ježíše (S05E11)19:00Spřízněné duše (duchové): Mořská čarodějnice (S05E02)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Záhada mrzačení dobytka (S01E03)21:00Osbourneovi chtějí věřit: Zombie Stomp nejen jako písnička (S02E17)22:00Směr hrůza: Stará nemocnice na College Hill (S02E14)23:00Horské příšery: Policejní pes u hrobu (S05E02)01:00Strašidelná města: Gettysburg (S01E03)02:00Směr hrůza: Státní vězení v Nevadě (S03E12)03:00Směr hrůza: Stará nemocnice v Adrianu (S03E13)04:00Horské příšery: Policejní pes u hrobu (S05E02)05:00Spřízněné duše (duchové): Mořská čarodějnice (S05E02)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.