TV program pondelok, 12. február 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (25)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Monk IV. (7)13:50Monk IV. (8)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (26)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Zrada (2)21:50Ženy v pokušení00:15Dobre vedieť!01:25Monk IV. (7)02:15Zrada (2)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryte titulky12:00Noviny o 12:0012:25C.S.I.: Kriminálka Miami III. (3,4)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Inkognito21:50Inkognito23:00Súkromné očko I. (1/10)23:50Myšlienky vraha V. (1/23)00:50Riskuj!01:25Krimi01:55Noviny TV JOJ02:40Nákupné maniačky03:35Bez servítky04:35Top Star
03:20Posledné raje04:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:00Slovensko v obrazoch05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Cesty okolo sveta08:45Destinácie09:05Detektívi zo severu II (9/16)10:10Doktor z hôr (10/45)11:00Duel šampiónov11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Cesty okolo sveta16:45Destinácie17:00Detektívi zo severu II (10/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel šampiónov18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Deň D22:05Reportéri22:35Priznanie (6/10)23:30Agatha Christie: Poirot01:15Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;02:10Góly-body-sekundy02:25Počasie
05:50Druhý dych (6)06:30Rany z lásky (165)07:10Rany z lásky (166)08:00Krok za krokom VI. (15)08:20Krok za krokom VI. (16)09:05Krok za krokom VI. (17)09:50Chicago Fire III. (19)10:50Dve tváre Istanbulu (117)11:40Dve tváre Istanbulu (118)12:45Chlapi neplačú IV. (51)14:00Nedodržaný sľub (19)15:05Nedodržaný sľub (20)15:55Rany z lásky (167)17:00Rany z lásky (168)18:00Chicago Fire III. (20)19:00Nedodržaný sľub (21)19:55Nedodržaný sľub (22)20:50Varte s nami21:05Krok za krokom VI. (18)21:35Krok za krokom VI. (19)22:05Priatelia VIII. (21)22:35Priatelia VIII. (22)23:05New Amsterdam II. (6)24:00Nedodržaný sľub (21)00:55Nedodržaný sľub (22)01:35Dve tváre Istanbulu (117)02:15Dve tváre Istanbulu (118)03:00Reflex03:35Smotánka04:40Adela show
04:45Bez servítky (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar05:50Nový život III. (23)07:15Vojna skladov: Kanada I.07:45Majstri aukcií III. (12)08:20Riskuj! (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:50Nákupné maniačky11:15Letecké katastrofy12:25Vojna skladov: Kanada I. (27)13:00Geissenovci - Ťažký život milionárov V.14:00Policajti v akcii (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:20Moja mama varí lepšie ako tvoja17:25Letecké katastrofy18:30Geissenovci - Ťažký život milionárov V.19:40Profesionáli III. (17) (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar20:30Lucy22:25Maggie má plán00:25Profesionáli III. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar01:25Mafstory (30)02:20Nový život III. (23)03:05Tvárou v tvár I. (5)03:30Vojna skladov: Kanada I.03:55Zachytené kamerou04:40Šťastie v nešťastí
06:00Zázračný miniateliér06:10Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Bob a Bobek na cestách06:40Malý Džej a Veľká Ses06:50Šmolkovia - nové príbehy07:00Údolie Muminovcov II07:30Živá panoráma08:00NV - Hírek08:05Nemecký magazín08:30Od prameňa - národnostný09:00Televízny posol09:25Cesta09:55Matky (6/13)11:30Obedníček11:35Bluey11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Bežkopotulky12:30SK DEJINY13:25Peniaze14:15Elena Maróthy-Šoltésová14:40Radosť zo života15:10Bratislavské pondelky (3/7)16:05Psi - a ich záchrancovia (20/22)16:30Regina17:30Halali17:55Farmárska revue18:30Večerníček18:35Bluey18:40Malý Džej a Veľká Ses18:55Fidlibumove pokusy19:00Šmolkovia - nové príbehy19:15Údolie Muminovcov II19:35Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou19:50Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Lov slov20:35Konštrukčné zázraky (6/10)21:25Experiment21:55Renoir00:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:05Bydlení je hra05:59Studio 605:30Zajímavosti z regionů09:00Otec Brown IX09:45Písničky z archivučb10:00168 hodin10:35Doktor Martin (5/16)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Všechno, co mám ráda14:30Písničky z klobouku14:45Fešák Hubert16:15Na krok od nebe VII17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Stíny v mlze (6/12)21:25Dobré ráno, Brno! II (6/8)21:55Reportéři ČT22:39Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:40Slečna Marplová00:15Grantchester VI (6/8)01:10AZ-kvíz01:35Z metropole02:05Kalendárium02:20Dobré ráno04:50Na stopě
05:59Dobré ránoL08:30Kamera na cestách09:15Fríské ostrovy10:10Údolí Loiry, francouzský poklad11:05Babylon11:30Údolí Aosty, italské Alpy12:25Krásy evropského pobřeží: Perly Kvarneru12:35Televizní klub neslyšících13:05Boží mládí (3/4)13:30Jak se natáčel cyklus Námluvy ve světě zvířat14:25Lidové tradice v krajích České republiky: Jihočeský kraj15:25Vévodové, vévodkyně a média (1/2)16:20Dobrodružství vědy a techniky16:50Hitlerovi otroci: Vyhlazení (2/3)17:45Letecké katastrofy: Poslední zatáčka18:30K poctě zbraň!: Jankov 1645 (5/8)18:55Evropa dnes19:25Československý filmový týdeník 1974 (1500/2379)čb19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Poklad Aztéků21:45Velikáni filmu: Rob Reiner00:00Zemřít znovu01:45Apokalypsa: Válka světů (5/6)02:40Česko na drogách (3/6)02:55Notes03:35Tábor03:50Zveme vás... do pálenice04:25Lidové nástroje netradičně
05:55Snídaně08:30Ulice (4635)09:35Policie Hvar (2)10:50Chůva k pohledání VI (13, 14)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (89)13:35Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (12)14:30Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (13)15:30Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu II18:30Ulice (4636)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (210)21:25Specialisté (201)22:30Víkend23:10Kriminálka Las Vegas IV (7)00:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (12)01:05Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (13)02:05Kriminálka Las Vegas IV (7)03:05Ulice (4636)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (89)04:45Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (9)07:40M*A*S*H (10)08:10M*A*S*H (11)08:40M*A*S*H (12)09:15Sedm schodů k moci (3)10:35Policie Hamburk IV (21)11:35Policie Hamburk IV (22)12:35Closer IV (2)13:30Komisař Rex VIII (5)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Zalez do spacáku (2)21:35Hubne celá vesnice22:40Tlouštíci23:45Receptář prima nápadů00:30Policie v akci01:25Policie Hamburk IV (21)02:20Policie Hamburk IV (22)03:15Closer IV (2)04:05Partička04:40Partička05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:15Autosalon.tv07:05Prima Partička - prostě to nejlepší08:15Top Gear VI (5)09:20Top Gear VI (10)10:25Hvězdná brána I (13)11:25Hvězdná brána I (14)12:20Jak jsem poznal vaši matku VI (11)12:50Jak jsem poznal vaši matku VI (12)13:20Simpsonovi VI (22)13:50Simpsonovi VI (23)14:20Simpsonovi VI (24)14:50Simpsonovi VI (25)15:10Hvězdná brána I (15)16:10Hvězdná brána I (16)17:15Jak jsem poznal vaši matku VI (13)17:45Jak jsem poznal vaši matku VI (14)18:15Simpsonovi VII (25)18:45Simpsonovi VIII (1)19:15Simpsonovi VIII (2)19:45Simpsonovi VIII (3)20:15Prima Partička - prostě to nejlepší21:25Plnej kotel22:00Dexter: Nová krev (8)23:00RE-PLAY23:25Simpsonovi VII (25)23:50Simpsonovi VIII (1)00:15Simpsonovi VIII (2)00:45Simpsonovi VIII (3)01:10Jak jsem poznal vaši matku VI (13)01:35Jak jsem poznal vaši matku VI (14)02:00Top Gear VI (10)03:05Živí mrtví X (9)04:05Živí mrtví X (10)05:00Autosalon.tv
06:00Na zámku06:15Prostřeno!07:15Modrý kód (200)08:35Slunečná (43)10:05Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:05Tajemné křížovky: Hra se smrtí13:50Doktor z hor: Nové příběhy XI (2)14:50Doktor z hor: Nové příběhy XI (3)15:50Ve hře je láska (6)16:50Ve hře je láska (7)17:50Doktor z hor: Nové příběhy XI (4)18:55Doktor z hor: Nové příběhy XI (5)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (201)23:10Sedm schodů k moci (3)00:15Příchuť lásky (59)01:10Příchuť lásky (60)02:00Ve hře je láska (6)02:55Ve hře je láska (7)03:55Spoutaná láska (42)04:50Spoutaná láska (43)05:35Na zámku
04:00Rytíř pohárů06:00Nejhorší člověk na světě08:05Lorax09:30Sázka na nejistotu11:40Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana13:10Shazam! Hněv bohů15:15Je moje všechno16:35Jak stvořit dívku18:15To jsem já, Margaret!20:00Temný případ: Noční krajina (5)21:00Až po uši (1)21:35Až po uši (2)22:15Zpráva00:15Východní přísliby02:00Sázka na nejistotu
04:00Birdman06:00Manžel na zkoušku07:50Bídníci (2012)10:252 srdce12:05Průměrňákovi III. (11): Vánoční dárek12:25Průměrňákovi III. (12): Rok Heckových12:50Láska podle plánu14:40Fantastičtí kamarádi (6): Irsko15:30East New York (6): Stín minulosti16:15Kdo věří na lásku17:50Igby19:30Terminator Salvation21:25Nit z přízraků23:35Odliv01:00Pojď se mnou02:30Hra plná tajností
06:15Totalcar V.06:55Tým SEAL07:55Námořní vyšetřovací služba L.A.08:55Námořní vyšetřovací služba L.A.09:50Profil zločinu II.10:55Profil zločinu II.12:00Tým SEAL13:00Námořní vyšetřovací služba L.A.13:55Námořní vyšetřovací služba L.A.14:55Profil zločinu II.16:00Profil zločinu II.17:05Tým SEAL18:05Hvězdná brána: Atlantida I.19:05Námořní vyšetřovací služba L.A.20:00Námořní vyšetřovací služba L.A.21:00Zelenáč IV.21:55Zelenáč IV.22:55Bosch Ii.23:50Bosch Ii.00:35Dobrý doktor01:15Dobrý doktor01:55Návrat do života I.02:55Návrat do života I.03:45Bosch Ii.04:30Bosch Ii.05:10Totalcar I.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:30Soudkyně Barbara14:40Soudce Alexandr15:45Soudkyně Barbara16:45Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:00Soudce Alexandr22:05Soudkyně Barbara23:10Soudce Alexandr03:35Exkluziv Kateřiny Brožové04:20Ostříháno04:50Na plac!05:30Konec vysílání
05:50Co bude dnes k večeři?06:10Což takhle dát si VIP?07:05Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:15Nebezpečné vztahy11:45Klenot TV14:10Klenot TV16:35Co bude dnes k večeři?16:55Což takhle dát si VIP?18:05Popelka19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:50Nebezpečné vztahy22:35Nebezpečné vztahy23:30Jak to dopadlo!?00:25Nebezpečné vztahy live01:20Ostříháno03:00Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:05Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy16:55Česká tajenka17:30Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:20Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:35MOJE ZPRÁVY, komentáře20:50Poklad z půdy21:55EXPLOZIV22:25Reakce Jaromíra Soukupa23:05Vtip za stovku!00:10ONA A ON00:45MOJE ZPRÁVY00:55VIP svět01:20Exkluziv Kateřiny Brožové01:50Na plac!03:05Ostříháno04:10Konec vysílání
06:20Honba za nefritem06:50Záchranáři na dálnici 40107:45Záchranáři na dálnici 40108:45Australští zlatokopové09:40Australští zlatokopové10:35Ze starých aut elektrická11:30Ze starých aut elektrická12:25Muži z kamenolomů13:25Muži z kamenolomů14:25Muži z kamenolomů15:25Renovátoři rezavého šrotu16:25Ze starých aut elektrická17:20Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Zamrzlé zlato21:55Australští lovci safírů23:00Záchranáři na dálnici 40123:55Záchranáři na dálnici 40100:55Australští zlatokopové01:50Australští zlatokopové02:40Zamrzlé zlato03:30Australští lovci safírů04:30Renovace rachotin05:25Honba za nefritem
06:10Prokleté rodokmeny06:35Mýty: Velké záhady lidstva07:45Starodávné apokalypsy08:50Válečné továrny09:50Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů10:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě11:50Odysea Priamova pokladu12:50Americké pohraničí13:50Hedvábná stezka14:55Rozluštěné poklady15:55Mýty: Velké záhady lidstva17:00Starodávné apokalypsy18:05Válečné továrny19:00Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů20:00Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě21:00Tajné zbraně II. světové války22:00Bombardéry: Postrach 2. světové války23:052. světová válka - Bitvy o Evropu00:102. sv. válka: Peklo na zemi01:15Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě02:15Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů03:00Tajné zbraně II. světové války03:50Bombardéry: Postrach 2. světové války04:402. světová válka - Bitvy o Evropu05:30Prokleté rodokmeny
06:05Australská mega zoo06:50Australská mega zoo07:35Nejdivočejší přežití08:25Záchrana divokých zvířat v Malawi09:15Divoká Kanada10:10Kanada: Rok v divočině10:55Aljaška: Rok v divočině11:40Nezkrocená Velká jezera12:30Nemocnice pro slony13:20Veterinář z Yorkshiru14:05Planeta žraloků14:55Afričtí noční lovci15:50Bleskové útoky v přírodě16:40Bleskové útoky v přírodě17:30Říční monstra18:20Australští lovci hadů18:45Australští lovci hadů19:10Život ve vedrech: Afrika20:00Mytické ostrovy Nového Zélandu21:00Velký bariérový útes: Živý poklad21:50Korálová planeta22:40Atlantik: Rok v divočině23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Zoo Taronga01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Zoo Taronga04:10Veterinář z Yorkshiru04:55Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí07:00Susedia07:30Susedia08:00Kredenc09:20Partička10:05Dva a pol chlapa X. (14)10:25Dva a pol chlapa X. (15)10:55M*A*S*H VIII. (12)11:20M*A*S*H VIII. (13)12:00Joey I. (22)12:25Joey I. (23)13:00Teória veľkého tresku VI. (18)13:30Teória veľkého tresku VI. (19)13:55Teória veľkého tresku VI. (20)14:25Teória veľkého tresku VI. (21)14:50Teória veľkého tresku VI. (22)15:20Teória veľkého tresku VI. (23)15:45Priatelia VIII. (19)16:15Priatelia VIII. (20)16:45Dva a pol chlapa X. (16)17:15Dva a pol chlapa X. (17)17:45M*A*S*H VIII. (14)18:15M*A*S*H VIII. (15)18:452 baby na mizine IV. (8)19:152 baby na mizine IV. (9)19:40Susedia20:3022 míľ22:30Úder z nebies00:25ŠPORTOVÉ NOVINY00:35Susedia01:05Susedia01:45Silvánovci03:25Susedia04:00Oggy a šváby04:50Bernieho dobrodružstvá05:00Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Reflex08:45Susedia09:20Susedia09:55Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:40V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Horná Dolná21:35Horná Dolná22:40Partička23:20FARMA00:20Sestričky I.01:15TELEVÍZNE NOVINY02:05Adela show03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:35Policajné prípady06:20Policajné prípady07:05Špecialisti II. (1)07:50Bostonské vraždy VII. (8)08:30Bostonské vraždy VII. (9)09:10Kosti VIII. (13)09:55Kosti VIII. (14)10:30Špecialisti II. (5)11:20Špecialisti II. (6)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:10V mene zákona14:35V mene zákona15:10Kosti VIII. (15)16:05Kosti VIII. (16)17:00Monk IV. (7)18:00Monk IV. (8)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. (23)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. (24)20:50Vraždy v raji III. (5)22:00Vraždy v raji III. (6)23:10Kosti VIII. (15)24:00Kosti VIII. (16)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. (23)01:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. (24)02:0011204:35Mesto tieňov 2
06:10Lož má krátke nohy08:05Vstaň a padni09:45Bindu skúšaná životom11:30To dievča musíš milovať13:10Jednoducho svadba!14:50Svätá Judy16:45Arthur a Minimojovia18:40Detektív z kuchyne: Otrávené menu20:15Veselá historka21:50Stratení v raji23:15Honba na vraha00:50Londýn v plameňoch02:25Štyri deti a škriatok
05:20Noviny TV JOJ05:50Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:30Prvá liga23:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:0024 podcast04:30Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (8)06:25Tom Gates II. (9)06:40Okido III. (15)06:55Maškrtné medvedie príbehy (3)07:00Maškrtné medvedie recepty (3)07:05Lloyd a muchy (3)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (7)07:45Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (34) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (44)08:50Jojo, to vážne?! (1)09:05Babička, rozprávaj! (4)09:20Zvierací ochrancovia (6)09:40Zoopark (1)10:00Strážcovia Trstinového mora (22)10:15Rybičky Flip a Flap II. (9)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (12)10:30Mestská farma Lellobee (23,24)10:35Digley a Dazey (23,24)10:50Naše prasiatko (23,24)10:55Moe a jeho šou II. (30)11:10Strašidielka (24)11:15Štaflík a Špagetka (17)11:25Zvieratká (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (5)12:05Odbodkovia II. (44)12:20Najmenší slon na svete (4)12:30Barbapapa I. (30)12:35Medzi nami zvieratkami (25)12:40Máša a medveď V. (17)12:50Ekofaktor (5)13:05Knihy od Stonožky (18)13:20Fíha tralala (9)13:30Deti z farmy (14)13:45Volám sa Caillou V. (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun I. (33)14:20Máša a medveď V. (18)14:35O dievčatku Makovičke (1/13)14:40Dážďovečky (39)14:50Najmenší slon na svete (4)15:00MalinyJAMológia (8)15:20Chrumka a Čipsík II. (4)15:30Dážďovečky (49)15:45Angličanina (3)16:05Máša a medveď V. (19)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (35)16:25Moe a jeho šou II. (31)16:45Tom Gates (2)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (10)17:30Knihy od Stonožky (19)17:40Štaflík a Špagetka (18)17:55Ovečka Shaun I. (33)18:05Lloyd a muchy (3)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (12)18:35Mestská farma Lellobee (23,24)18:40Digley a Dazey (23,24)18:50Tajomstvá Medovej doliny (11)19:00Petronela Jabĺčková (35) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:15Deti z farmy (14)19:30Zvierací ochrancovia (9)19:45Zoopark (4)20:05Strážcovia Trstinového mora (22)20:10Zvieratká (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (4)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)21:40Volám sa Caillou V. (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (15) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (3) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (16)23:00Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (9)23:50Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Dážďovečky (49)00:20Zabi nudu! (12,13)00:35Knihy od Stonožky (18)00:45Fidlivareška (8)01:05MalinyJAMológia (8)01:20Zabi nudu! (12,13)01:35Knihy od Stonožky (19)01:45Kikirikí (3,4)01:55Sníček (12,13)02:20Knihy od Stonožky (19)02:30Rapotáčik 2 (5)02:40Štaflík a Špagetka (18)02:50Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky03:00Máša a medveď V. (18)03:10Sníček (12,13)03:35Rapotáčik 2 (5)03:45Knihy od Stonožky (18)03:55Tom Gates II. (9)04:10Volám sa Caillou V. (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:35Fíha tralala (4)04:45Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (2)05:15Štaflík a Špagetka (18)05:25Fidlivareška (6)05:45Viking Vicky (16)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 206:55Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:20Bob a Bobek, králiky z klobúka07:30Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skryte titulky08:05100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa08:25Zvierací ochrancovia08:40Štaflík a Špagetka08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Najmenší slon na svete09:25Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:40Ovečka Shaun VI.09:50O dievčatku Makovičke09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou I.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík II.10:55Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:45Štaflík a Špagetka11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Bob a Bobek, králiky z klobúka13:05Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:30Najmenší slon na svete13:40Príbehy orchestra13:45Strašidielka13:50Rozprávky z machu a papradia14:00Odbodkovia II.14:10O dievčatku Makovičke14:20Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skryte titulky14:40Máša a medveď V.14:50#aaron 215:10Ovečka Shaun I.15:15Lloyd a muchy15:30Moe a jeho šou I.15:45Robin Hood 215:55Čím chceš byť? 216:10Neposlušník 316:35Matematické príšerky I.17:00Zvierací ochrancovia17:15Tajomstvá Medovej doliny17:25100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa17:50Ronja, lúpežníkova dcéra18:15Strážcovia Trstinového mora18:25Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:00Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko II.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík II.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:35Neposlušník 2
05:20Diagnóza: Vražda III. (16,17)06:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:55Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:05Vraždy v Midsomeri XI. (7/7)11:35Stratené duše III. (5,6)13:55Zelenáč II. (9,10)15:55Vraždy v Midsomeri XII. (1/7)18:00Stratené duše III. (7,8) (AD) - audiokomentár20:10Dr. House II. (19,20)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami III. (3,4)23:55Najhľadanejší II. (12)00:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:15Diaľnica peklom V. (8)03:05Najhľadanejší II. (12)03:45Súdna sieň04:25Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky
03:00Večera s Havranom04:10Archív :2404:35Správy :2405:00Peniaze05:20KULTÚRA SK05:45Kto je kto06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:00Ranné správy RTVS08:30Šport :2409:00Správy :2409:20Téma :2410:00AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Z prvej ruky00:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:55Góly–body–sekundy04:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:55Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:55Góly–body–sekundy07:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;08:00Hokej - All Star Legendy - ZÁPAD vs VÝCHOD09:45Futbal - Highlighty Niké liga10:45Biatlon - MS 202411:35Plavecké športy - MS 2024 - plávanie13:05Biatlon - MS 202413:55Plavecké športy - MS 2024 - vodné pólo15:05Športové šoty15:25Plavecké športy - MS 2024 - vodné pólo16:35ZOH Lillehammer 1994 - Poďme Slovač!17:00Plavecké športy - MS 2024 - plávanie18:50Plavecké športy - MS 2024 - vodné pólo19:35Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy20:30O športe21:30Športové ozveny22:00Futbal - Highlighty Bundesliga22:50Góly–body–sekundy23:05Plavecké športy - MS 2024 - vodné pólo00:05Niké - palubovka 202401:25Plavecké športy - MS 2024 - vodné pólo
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (98)09:20Modrý kód (116)10:30Sedm schodů k moci (3)11:50Přístav (58)13:05Slunečná (99)14:30Modrý kód (117)15:50Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55Zákony vlka (7)20:15Fotr na tripu20:50Fotr na tripu21:30Zalez do spacáku (2)22:45Receptář prima nápadů23:30Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:10Prostřeno!01:55Slunečná (98)02:55Modrý kód (116)03:50Přístav (58)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Do divočiny: Korea (2)06:50Balkánské národní parky (2)08:00Norské domy snů VI (9)09:00Rybí království (1)10:15Lovec rybích obrů V (1)11:20Smrtící věda (6)12:25Výstavba obrů III (5)13:30Přistání na Měsíci a nacisté14:45Tajná válka (11)15:50Vetřelci dávnověku XIV (14)16:50Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)17:50Touha po zlatě (2)18:50Tajemství templářských rytířů (3)20:00Prima ČESKO20:35Prima SVĚT21:10Tajný život majáků II (1)22:10Obnažený vesmír IV (5)23:10Jak funguje vesmír II (2)00:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)00:55Nekončící povely (3)01:50Dálnice vedoucí peklem VIII (6)02:50Lovci tanků (1)04:00Dinosauři se Stephenem Fryem (2)05:05Vodní obři IV (6)
04:30Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder06:30Mistři aukcí II (19,20)07:10Mistři zastavárny XV (28,29)08:00Rio Lobo10:05Kobra 11 V (10,11)12:05SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie II (4)13:05Mistři aukcí II (19-22)14:55Mistři zastavárny XV (30,31)15:45Strážci hranic: Austrálie IX (11,12)16:45Kobra 11 V (12,13)18:45Mistři aukcí II (23,24)19:35Mistři zastavárny XV (32,33)20:30Američtí sběratelé XV (10)21:25Dannyho auťáky VII (5)22:15Kriminálka New York IX (6)23:10Kobra 11 V (12,13)01:10Poslední loupež02:55SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie II (4)03:40Mistři zastavárny XV (32)04:00Miami Heat - Boston Celtics
04:35Susedia VI (10)05:10Průměrňákovi VII (14-17)07:00Oggy a škodíci: Nová generace (12-15)07:40Bakugan: Ozbrojená aliance (24)07:50Přátelé IV (20,21)08:40Krok za krokem VI (14,15)09:35Zlatá sedmdesátá III (8,9)10:25Susedia VI (12,13)11:55Dva a půl chlapa III (1,2)12:50Přátelé IV (20,21)13:45Teorie velkého třesku IX (10-13)15:25Průměrňákovi VII (18-21)17:15Zlatá sedmdesátá III (10,11)18:10Dva a půl chlapa III (3,4)19:05Krok za krokem VI (16,17)20:00Teorie velkého třesku IX (14-17)21:35Přátelé IV (22,23)22:30Americký táta VIII (11,12)23:25Dva a půl chlapa III (3,4)00:20Teorie velkého třesku IX (14-17)02:00Krok za krokem VI (12,13)02:40Zlatá sedmdesátá III (10,11)03:20Americký táta VIII (11,12)04:05Tele Tele
06:10Televizní noviny06:55Co na to Češi07:45MasterChef Česko (19)09:00Na lovu II09:55Teleshopping10:15Don Matteo IV (5)11:20Lovci zločinců IV (13)12:15Odložené případy VI (14)13:10MasterChef Česko II (1)14:20Tescoma s chutí14:25Don Matteo IV (6)15:30Lovci zločinců IV (14)16:25Kriminálka Las Vegas XV (18)17:15Kriminálka Las Vegas XV (19)18:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (12)19:05Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně III (13)20:00Zločiny v zahradách III (7)21:00Můj přítel Monk21:50Odložené případy VI (15)22:50Lovci zločinců IV (15)23:45Don Matteo IV (6)00:50Zločiny v zahradách III (7)01:35Můj přítel Monk (1)02:15Odložené případy VI (15)02:55Lovci zločinců IV (15)03:35Chcete být milionářem?04:25Riskuj04:50Co na to Češi
05:55Snídaně08:35Babicovy dobroty09:05Ulice (4635)09:55Specialisté (209)10:45Na lovu II11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí13:00Na vodě (2)13:55Ulice (3006)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (765)15:45Ordinace v růžové zahradě 2 (766)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu II18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4636)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (210)21:25Specialisté (201)22:30Víkend23:00Místo v životě (11)23:55Ulice (3006)00:45Ordinace v růžové zahradě 2 (765)01:45Ordinace v růžové zahradě 2 (766)02:50Televizní noviny03:35Snídaně04:35Riskuj!05:25Kolotoč
05:00Vítejte doma II05:40Ulice (4168, 4169)07:20Nemocnice New Amsterdam IV (1)08:10Viktorie (5)09:10Viktorie (6)10:05Teleshopping10:20Oteckovia (11, 12)12:15Doktorka Quinnová IV (15, 16)14:05Ordinace v růžové zahradě 2 (582)15:20Ordinace v růžové zahradě 2 (583)16:30Mateřská láska (91, 92)18:30Gilmorova děvčata (11)19:20Gilmorova děvčata (12)20:15Nauč mě milovat (29)21:10Nauč mě milovat (30)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (584)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (585)00:30Nemocnice New Amsterdam IV (2)01:20Doktorka Quinnová IV (15, 16)02:50Nemocnice New Amsterdam IV (2)03:30Ulice (4168)
07:00Sportovní noviny07:05OGC Nice - AS Monaco08:45New Zealand Winter Games Big Air Team Challenge09:15Montreal Canadiens - St. Louis Blues11:00Ranní Sportovní noviny11:05Skotsko - Francie13:00Polední Sportovní noviny13:05Irsko - Itálie14:45Paris Saint-Germain - Lille OSC16:30DFB-Pokal Highlights (5)17:00Boston Bruins - Washington Capitals18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05GÓÓÓL (19)19:45SC Magdeburg - MT Melsungen21:10Sportovní noviny21:15Rychlá kola (2/2024)21:301:1 Sport Show (54)22:00Reconnecting ONE22:30Stalo se v NHL (7)23:25Sportovní noviny23:30NHL News23:45Montreal Canadiens - St. Louis Blues01:30Ligue 1 Highlights (21)02:30HBW Balingen-Weilstetten - FRISCH AUF! Göppingen04:05Vegas Golden Knights - Minnesota Wild06:45Závěr vysílání
07:00Premier League Pool10:00Queen & amp; King of the Court #410:30HBW Balingen-Weilstetten - FRISCH AUF! Göppingen12:00Miami Heat - Boston Celtics14:00Florida Panthers - Colorado Avalanche15:45Skotsko U20 - Francie U2017:30Rychlá kola (2/2024)17:45Le Havre AC - Stade Rennes19:40Ligue 1 Highlights (21)20:40AS Saint-Étienne - ES Troyes22:45Premier League Darts 202401:151:1 Sport Show (54)01:45Reconnecting ONE02:15OGC Nice - AS Monaco04:00Linköping IBK - Mullsjö AIS05:45Racing magazine - Speciál 202406:45Závěr vysílání
07:00Real Madrid - Girona FC08:45Cádiz CF - Real Betis10:45US Sassuolo - Turín FC12:30LaLiga World (27)13:00FC Barcelona - Granada CF15:00LaLiga Talking Football (5)15:30ACF Fiorentina - Frosinone Calcio17:30Magazín Ligy mistrů UEFA (17)18:00VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 0520:00Bundesliga Highlights (21)20:55UD Almería - Athletic Bilbao23:00Real Valladolid - Albacete Balompié01:00AC Milán - SSC Neapol03:00Union Berlín - VfL Wolfsburg04:50Závěr vysílání
07:00ACF Fiorentina - Frosinone Calcio08:45AC Milán - SSC Neapol10:45TSG Hoffenheim - 1. FC Köln12:45RCD Mallorca - Rayo Vallecano14:45Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov16:30Sevilla FC - Atlético Madrid18:30US Sassuolo - Turín FC20:40Juventus FC - Udinese Calcio23:00Borussia Mönchengladbach - SV Darmstadt01:00Bundesliga Highlights (21)02:00Magazín Ligy mistrů UEFA (17)02:30LaLiga ZAP (6)03:00UD Almería - Athletic Bilbao04:50Závěr vysílání
09:35Pikkuli10:00Úžasná zvířata13:50Filharmonici na ulici15:45Bláznivá kapela18:50Kuřecí četa (8/29)09:45Ne-Ne16:45Ty Brďo!17:05Cvičky pana Hudbičky07:45Chuggington VI - Veselé vláčky09:15Jasmine a Jambo13:15Ach, ten pokrok!15:25FUTURO07:40Břinčíci III10:05Leo, strážce přírody II11:15Šikovné prstíky11:45Břinčíci III12:55Koulelo se jablíčko13:05Výtvarka!13:30Lovci pokladů15:00Já, Frankie II (1/22)15:20Filharmonici na ulici15:55Klíč k hudbě16:05Planeta YÓ16:40Šikulové - Velká výzva06:15Příliv pokladů06:25Ne-Ne06:35Tlapková patrola VII07:00Já, Frankie II (2/22)07:20Prasátko Peppa II07:25Zou III07:35Břinčíci III07:50Chuggington VI - Veselé vláčky08:00Škola řvaní II08:05Pip a Posy08:15Obejmi mě!08:20Kazubovi!08:30Kouzelná školka09:10Tryskouni III09:30Lišák a Zajda09:40Příliv pokladů09:50Ne-Ne09:55Úžasná zvířata10:10Leo, strážce přírody II10:20Údolí Muminků10:45Vyber si svůj sport11:20O krtkovi11:30Zou III12:05Škola řvaní II12:10Pip a Posy12:20Sovička Ollie12:25Kravička Henrietta12:30Čtyřlístek12:50Koulelo se jablíčko13:00Zvířecí detektivové13:25Lovci pokladů13:40Lovci pokladů13:55Kriminálka 5.C (6/13)14:20Méďa a lumíci II14:30Mrňouskové II15:05Já, Frankie II (2/22)15:30Wifina16:10Operace Jauu! X16:35DVA317:50Dynotrax II18:15Šmoulové19:15Zákony Mila Murphyho (2/21)09:25Mia a bílý lev11:05Lvíčata11:35Tajemství pana M. (4/8)11:55Tish a Tash12:00Bludiště12:35Krasohled12:45Leo da Vinci: Mise Mona Lisa14:40Mrňouskové II15:35Dynotrax II17:00City: Dobrodružství III19:45Tish a Tash06:00Raníček06:05Prasátko Peppa II06:10Prasátko Peppa II06:20Kuřecí četa (11/29)06:45Gusta, malý velký rytíř06:55Ovečka Shaun IV07:05Tlapková patrola VII07:30Studio Kamarád09:00Draci v hrnci09:20Dobrodružství Tedyho Stonese10:50O krtkovi11:00Operace Jauu! X11:25Myší mušketýři11:40Myší mušketýři11:50AZ kvíz junior12:15Super třída II12:40Nejlepší zvítězí: Severní Amerika13:35Už tam budem?14:05Méďa a lumíci II14:10Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:25Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:35Grace a úžasné stroje II14:50Výtvarka!15:15Dynotrax II15:40Dynotrax II16:00Kde je Valda?16:25Kuřecí četa (12/29)16:50Tlapková patrola VII17:10City: Dobrodružství III17:20City: Dobrodružství III17:35Ovečka Shaun IV17:40Kriminálka 5.C (7/13)18:10Šmoulové18:40Zprávičky18:45Večerníček18:55Kuřecí četa (14/29)19:20Zákony Mila Murphyho (4/21)19:40Tish a Tash19:50O krtkovi
20:00Události v kultuřeL20:15Z první řady...21:50Backstage: Komedianti / Sedlák kavalír22:20Super Diva - Sedlák kavalír (4/13)23:10Kino Art01:15Emoce v umění: Samota (7/24)02:00Gotika: na pomezí hororu, víry a geniality03:00Blues ze Staré Pekárny03:40Basa tvrdí muziku04:05Terra musica04:35Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina04:40Uchem jehly
06:10Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:35Případy detektiva Murdocha08:20Endeavour09:50Inspektor George Gently11:20Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Továrna na panenky21:50Endeavour23:20Bílá princezna00:15Babylon Berlín01:05Továrna na panenky01:55Endeavour03:25Případy detektiva Murdocha04:10Případy detektiva Murdocha04:55Případy detektiva Murdocha
01:15Blood And Bone06:00Zoom In - Sonic the Hedgehog 202:45Serenity06:10Zoom In04:35Resident Evil: Apokalypsa06:20Jako horký brambor08:25Rande na dvě noci09:55Strážci pokladu 11:40Oskar13:15Zilionáři14:50Božská relikvie 216:50Křidýlko nebo stehýnko18:40Dvojníci20:35Hon na čarodějnice22:00Cesta samuraje23:40Podezření
04:00Kalifornský sen06:00Flash08:25Godzilla II Král monster10:40Přátelé VI. (10): Taneční kreace11:05Přátelé VI. (11): Apatykářský stolek11:30Přátelé VI. (12): Vtip11:55Šampaňské!13:35R.Kelly: Speciál o falešnosti14:25750016:00Flash18:25Ticho II. (6)19:15Rodina Sopranů IV. (10): Silný, mlčenlivý typ20:10Rodina Sopranů IV. (11): Volání o pomoc21:00Temný případ: Noční krajina (5)22:00Larry, kroť se XII. (1)22:35Boratův navázaný telefilm00:108 Mile02:00Temný případ: Noční krajina (5)03:00Larry, kroť se XII. (1)
00:13Bořek Stavitel 17/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 18/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 51/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 52/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 1/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 9/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 35/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 36/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 9/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 15/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 16/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 14/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 10/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 11/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 11/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 12/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 3/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod04:38Bořek Stavitel 24/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 25/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 25/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 41/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 14/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 25/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 26/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 27/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 21/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 22/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 23/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 24/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 4/4 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:22Simon 19/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:28Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:40Robozáchranáři 17/1 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchraná07:55Berry a Dolly 2/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 3/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 4/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:10Moje kamarádka Conni 7/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:21Moje kamarádka Conni 8/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pettson a Fiškus 12/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.08:47Pettson a Fiškus 13/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.09:01Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov09:07Ruff Ruff, Tweet a Dave 43/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n09:18Ruff Ruff, Tweet a Dave 44/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n09:30Hurá za hádankou 23/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 23/3 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 5/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 6/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:26Hádej, hádej s kocourkem 7/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:38Hádej, hádej s kocourkem 8/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 43/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Hrdinové velkoměsta 5/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla11:16Robozáchranáři 5/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchranář11:31Chuggington11:35Chuggington11:40Požárník Sam 9/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá11:52Požárník Sam 10/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 33/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 34/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 24/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 25/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 12/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 13/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 14/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 9/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 8/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 9/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 10/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 45/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 10/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 11/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:23Daisy a Ollie 17/3 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:31Woozle a Pip 22/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:36Woozle a Pip 23/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů15:43Hurá za hádankou 18/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte16:07Ruff Ruff, Tweet a Dave 45/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:19Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic16:31Pan Jezevec a paní Liška 37/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:43Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:57Pošťák Pat17:14Hrdinové velkoměsta 12/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:30Požárník Sam 10/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:41Požárník Sam 11/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:53Doodleboo 28/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:58Messyho skvělá dobrodružství 11/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:09Messyho skvělá dobrodružství 12/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:22Berry a Dolly 2/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly 3/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 4/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:02Pettson a Fiškus 10/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:16Pettson a Fiškus 11/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.19:28Franklin a Přátelé 6/1 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do19:52Účíme se s kamarádem Timmym 23/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:57Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 45/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 50/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 51/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 9/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 2/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 12/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 13/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 2/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:46Chuggington 13/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:57Chuggington 14/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 33/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 34/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 18/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 19/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 20/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 21/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 19/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 20/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:05Sbal prachy a vypadni06:00Zoom In - Cruella02:50Underworld: Evolution (Boj v podsvětí 2)06:10Náhodná setkání04:25Lovec démonů08:05Nikdo nechce noc05:40Zoom In09:55Popelka v Monte Carlu05:50Zoom In11:50Druhý muž13:20Mušketýr15:10Zeptejte se Cindy16:50Bláznivý šaman18:40Kdo najde přítele, najde poklad20:30Zmizelá22:00Červený drak
00:35Bez soucitu02:05Kukačka v temném lese03:40Bourák05:00Přestávka05:10Doly krále Šalomouna 1. část07:05Doly krále Šalomouna 2. část08:55Mazel a tajemství lesa10:35Teroristka12:40Prodloužený čas14:20Zůstat naživu16:35Poplach v oblacích18:00Criminal Games By Agatha Christie - The \'70S - EP. 1020:00Dvě nevěsty a jedna svtba21:50Velký Jake
00:25Slepá vášeň01:55Vrtěti ženou03:30Synku synku cos to proved05:00Přestávka05:35Hrdinové07:50Agatha Christie\'s Marple - S6, EP. 309:45Fotbalová chůva11:45Leonie13:50Agatha Christie\'s Marple - S1, EP. 115:50Hercule Poirot - Vražda v Mezopotámii18:00Nevlastní dcera19:55STARS! - EP. 04 - Angelina Jolie20:00MANSFIELD PARK22:15Snídaně Po Sexu
00:007 nejtěžších dní 1 - Kyrgyzstán (1)01:30Zákulisí letiště Sydney 1 - Nebezpečí (3)02:15Dokonalý vůz 2 - Dokonalý vůz (1)03:45Nikdy neříkej nikdy 1 - Tučňáčí mejdan v Patagonii (8)04:30Gordon Ramsay: Do neznáma 3 - Impozantní Island (2)05:15Jak chytit pašeráka 6 - Zlatokopové (6)07:00Dávní Američané 1 - Mayové a Inkové: Mistři inovací (1)08:00Dávní Američané 1 - Mayové a Inkové: Mistři válek (2)09:00Umění přežít - výběr 3 - Extrémní pohoří (4)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 16 - Bouřlivý let (6)13:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Pearl Harbor (4)14:00Ztracené poklady Egypta 3 - Vzestup Ramesse II. (1)15:00Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (1)15:30Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (14)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - Těhotná a za mřížemi (6)19:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 2 - Na titulních stránkách (1)21:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Oheň a déšť (4)22:00Jak chytit pašeráka 5 - Drogy pod kapotou (6)23:00Zabezpečení letiště: V první třídě 2 - Vzdorující delikventi (4)
01:18Královna rychlosti - Královna rychlosti ()03:40Z mláděte dospělým 1 - Příběh lvíčete ()00:26Z mláděte dospělým 1 - Příběh štěněte ()06:00Zvířata v pohybu 1 - Noc vánočních krabů (4)06:25Zvířata v pohybu 1 - Příležitost (3)17:11Skvělý dr. Pol 23 - Čím víc štěňat, tím větší zmatek (01)18:00Yukonská veterinářka 11 - Kocourův mlsný jazýček (1)18:48Příšerky v péči jižanských veterinářů 2 - Osel versus kozel (2)20:26Yukonská veterinářka 11 - Kocourův mlsný jazýček (1)21:15Skvělý dr. Pol 23 - Na jarmarku (04)23:41Yukonská veterinářka 11 - Kocourův mlsný jazýček (1)
00:05Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou06:00Lovci opálů00:55Vojenská akta X07:00Na 18 kolech v Americe01:40Luštitelé konspiračních teorií07:40Fermont: Město železné rudy02:30Špinavé prádlo08:05Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět03:10Filmy a realita09:05Auta snů pod lupou03:55Architektonické legendy a moderní divy10:00Život v sevření mrazu04:45Fantastické inženýrství11:00Na 18 kolech v Americe05:35Těžší, než by se zdálo11:40Fermont: Město železné rudy12:05Válečné lodě13:00Auta snů pod lupou14:00Lovci opálů15:00Život v sevření mrazu16:00Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět17:00Pět dnů v jaderné ponorce18:00Drama v oblacích19:00Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět20:00Život v sevření mrazu21:00Moře záhadných katastrof22:00Válka v Iráku23:15Londýnská věznice Belmarsh
01:20Přelétavá léta06:00Dům snů02:10Až je koupím, budou mý!06:55Dům snů - souboj02:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny07:50Na chalupě Austrálie03:40Opět spolu na chalupě08:55Zahradníkův svět04:30Domy snů u jezera10:05Bohatí a chudí04:50Domy snů u jezera11:00Lovci ostrovů05:15Dům snů - Domov, sladký domov11:30Renovovat, nebo přestavět?12:30Jít nebo zůstat?13:30Velkolepé plány14:30Dům snů15:25Na chalupě Austrálie16:30Lovci ostrovů17:00Renovovat, nebo přestavět?18:00Utajený šéf - USA19:00Jít nebo zůstat?20:05Dům snů21:00Velkolepé plány22:007 pod nulou23:50Jeepers Creepers
06:00Rození obchodníci: 5. díl (S18E05)07:00Rození obchodníci: VW Corrado VR6 (S12E17)08:00Jak se to dělá: Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola (S21E05)08:30Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy (S06E73)09:00Recyklační tým: Záchrana předmětů ve městě Columbus (S02E03)09:30Bitvy o zavazadla: 6. díl (S05E06)10:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 1. díl (S02E01)11:00Lovci odpadu: 15. díl (S12E15)12:00Rození obchodníci: Ford Thunderbird (S11E08)13:00Zlato z Beringova moře: 4. díl (S10E04)14:00Zlato z Beringova moře: 5. díl (S10E05)15:00Zlato z Beringova moře: 6. díl (S10E06)16:00Schováno v kůlnách: Klasické, vzácné a krásné (S02E05)16:30Recyklační tým: Poutač Little Chef (S05E12)17:00Rození obchodníci: 6. díl (S17E06)18:00Jak to dělají?: 3. díl (S13E03)18:30Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety (S01E04)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S05E15)20:00Nazí a vystrašení: Soutěž nové generace (S08E06)21:00Nazí a vystrašení: Poslední vyhrává: Více medu, více problémů (S01E05)23:00Rození obchodníci: 1988 Ford Mustang GT (S13E05)01:00Rození obchodníci: Triumph Dolomite Sprint (S18E01)02:00Nazí a vystrašení: Poslední vyhrává: Více medu, více problémů (S01E05)04:00Rození obchodníci: 5. díl (S16E05)05:00Lovci odpadu: 1. díl (S15E01)
06:00How Do They Do It?: Cameras, Big Airbags, Jelly Beans06:24How Do They Do It?: Caravans, Tuning Forks06:48How Do They Do It?: Vinyl Records, Bumper Cars07:12How Do They Do It?: Axes, Messenger Bags, Rescue Boats07:36How Do They Do It?: Wensleydale Cheese, Paintbrushes08:00How the Universe Works: Hunt For Alien Evidence08:48How the Universe Works: Asteroid Apocalypse: The New Threat10:24Extreme Engineering: Drought-Proofing Australia11:12Extreme Engineering: Amsterdam\'s Futuristic Floating City12:00How Do They Do It?: Steel, Wool, Kiteboards12:24How Do They Do It?: Mattresses12:50How Do They Do It?: Plaster, Awards13:14How Do They Do It?: Car Windows13:38How Do They Do It?: Logging, Tiles And Jaffa Cakes14:02How Do They Do It?: Heavy-lift Plane And More14:26Blowing Up History: Hunt For The Real Atlantis15:14Blowing Up History: Wrath Of Attila The Hun16:02NASA\'s Unexplained Files: Mystery Of The Invisible Planet16:50NASA\'s Unexplained Files: Mars\' Deepest Secret17:40NASA\'s Unexplained Files: Curse Of The Gas Giant18:30How Do They Do It?: Snails, Cutlery, Fishing Kayaks18:55How Do They Do It?: Emergency Bridges, Marker Pens19:20How Do They Do It?: Crystal Glass, Flat Screen TVs19:45How Do They Do It?: Sydney Opera House, Handsaws20:10How Do They Do It?: Gemstones, Cowboy Boots20:35How Do They Do It?: Duvets, Drill Pipes, Rubber Bands21:00Truth Behind the Moon Landing: Fire In The Cockpit21:50Truth Behind the Moon Landing: NASA Nazi Conspiracy22:40How the Universe Works: How Black Holes Made Us23:30How the Universe Works: Secret World Of Nebulas01:10NASA\'s Unexplained Files: Curse Of The Full Moon02:00NASA\'s Unexplained Files: Did Earth Have Two Moons?02:48Secrets Of The Underground: California\'s Hidden Doomsday03:36Secrets Of The Underground: Secret History of the New World04:24How It\'s Made: Wood Windows, Woven Cashmere04:48How It\'s Made: Gas Barbecues, Mattress Pads05:12How It\'s Made: Skateboards, Braided Pastry05:36How It\'s Made: Plasma Gems, Special Effects Snow
06:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Vražda na silnici č. 91 (S04E09)07:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Balada Billi-Jo (S04E10)08:00S kým to sakra žiju?: Co se stalo mimo kameru (S06E01)09:00S kým to sakra žiju?: Povinnost, čest a klam (S06E02)10:00Nezletilí v utajení: Setkání s monstrem (S02E05)11:00Nezletilí v utajení: Lov ve stínech (S02E06)12:00Vražda v srdci země: 9. díl (S03E09)13:00Vražda v srdci země: Láska na ledu (S03E10)14:00Vražda přichází: Dvojnásobná tragédie (S05E03)15:00Vražda přichází: Pekelný oheň (S05E04)16:00Zvrácené sestry: Hodná sestra (S03E04)17:00Zvrácené sestry: Domácí pravidla (S03E07)18:00Síť lží: Vražedná chatovací místnost (S07E05)19:00Síť lží: Modelka predátor (S07E06)20:00Nejhorší noční můra: Každý tvůj krok (S04E01)21:00Americké monstrum: Dýchej za mne, mami (S09E01)22:00Na stopě s Johnem Walshem: Dopadeni: Spravedlnosti učiněno zadost (S04E01)23:00Vražda podle plánu: Další na řadě? (S02E01)01:00Americké monstrum: Dýchej za mne, mami (S09E01)02:00Na stopě s Johnem Walshem: Dopadeni: Spravedlnosti učiněno zadost (S04E01)03:00Síť lží: Vražedná chatovací místnost (S07E05)04:00Vražda v srdci země: 9. díl (S03E09)05:00Vražda v srdci země: Láska na ledu (S03E10)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie: Obnažené nevěsty (S03E28)06:007 malých Johnstonů: Láska v čase korony (S06E01)07:00450kg sestry: 4. díl (S01E04)08:00450kg sestry: 5. díl (S01E05)09:00Faktické rodiny: 2. díl (S01E02)10:00450kg sestry: Tuk, pláč a tanec (S04E16)11:00Neočekávané: 6. díl (S03E06)12:007 malých Johnstonů: Kdo jsi ty sám? (S06E06)13:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Mé třetí oko (S04E12)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: 13. díl (S04E13)16:00450kg sestry: 4. díl (S01E04)17:00450kg sestry: 5. díl (S01E05)18:00Neočekávané: 6. díl (S03E06)19:00Jak si vybrat správné šaty: Polsko: 5. díl (S01E05)20:00Sestry manželky: 34. díl (S11E34)21:00Jak si vybrat správné šaty: Tan France: Šaty pro drag queen (S01E04)22:00Já, neuvěřitelný: 2. díl (S01E02)23:00Nevěděla jsem, že čekám dítě: To nebyla otrava jídlem (S01E09)23:30Nevěděla jsem, že čekám dítě: Pomoc shůry (S01E10)01:00Sestry manželky: 34. díl (S11E34)02:00Jak si vybrat správné šaty: Tan France: Šaty pro drag queen (S01E04)02:50Já, neuvěřitelný: 2. díl (S01E02)03:40Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Mé třetí oko (S04E12)04:30Neočekávané: 6. díl (S03E06)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)06:50Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)07:40Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 3. díl (S02E03)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Venkovské anglické sídlo (S04E08)11:15Záchrana statku: Záplavy, pot a slzy - 2. část (S02E13)12:10Zvířecí obydlí: Bungalov na pláži pro zajíčky (S02E04)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S02E01)14:00Zvířecí obydlí: Stodola na zahradě (S02E06)15:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 3. díl (S02E03)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)17:00Záchrana statku: Po zemětřesení (S03E03)18:00Zvířecí obydlí: Kozí hřiště (S02E07)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 4. díl (S02E04)20:00Krokodýli zabijáci21:00Invaze obřích krokodýlů22:00Lidé z aljašských lesů: Víra a rodina (S03E25)23:00Projekt Kojota Petersona: Městské agamy (S01E05)23:30Projekt Kojota Petersona: Stisk obrovské krajty (S01E06)01:30Odborníci na domy v korunách stromů: Veselé Rybonoce! (S04E06)02:15Projekt Kojota Petersona: Městské agamy (S01E05)02:38Projekt Kojota Petersona: Stisk obrovské krajty (S01E06)03:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)03:45Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)04:30Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)05:15Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)
01:06Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Brienzer Rothorn\" – Die Charmante - Film von Donat Hofer01:57Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Pilatus\" – Die Mythische - Film von Jonas Keller02:46Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Gornergratbahn\" – Die Imposante - Film von Katharina Deuber03:38Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz: \"Rigi\" - Die Königliche - Film von Katharina Deuber04:29Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz: Im \"Goldenpass Belle Époque\" von Montreux ins Berner Oberland - Film von Anja Tschu
00:30zeit.geschichte - Österreichs Weg in die Kanzlerdiktatur01:15zeit.geschichte - Die Jahre der Kanzlerdiktatur02:00zeit.geschichte - Kurt Schuschnigg, katholisch, diktatorisch, amerikanisch.02:50Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv03:40Kult.reloaded - Comedy Express - Folge 204:15Heimat Österreich - Winter rund um Mariazell
00:00Handball Herren EHF European Cup Achtelfinale: Förthof UHK Krems - Bregenz, Highlights aus Krems01:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 Sprint Freistil Damen und Herren, Highlights aus Canmore02:00Eishockey Länderspiel: Frankreich - Österreich, Highlights aus Èpinal03:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 15km Freistil Massenstart Damen, Highlights aus Canmore04:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 15km Freistil Massenstart Herren, Highlights aus Canmore
05:00Zprávy05:59Studio 605:15Zajímavosti z regionů09:00Studio 605:40Studio ČT2410:00Studio ČT2405:50Tajemství pražských dvorků12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Sněhové zpravodajství19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Události v regionech00:35Události v regionech01:00Zprávy01:10Zajímavosti z regionů01:35Zajímavosti z regionů02:00Zprávy02:10Události v regionech02:35Události v regionech03:00Zprávy03:10Zajímavosti z regionů03:35Zajímavosti z regionů04:00Zprávy04:10Branky, body, vteřiny04:20Interview ČT2404:47Studio ČT24
00:45Fotbal06:00Televizní nákupy02:45Fotbal, Copa Del Rey, semifinále, sestřih07:30Lední hokej03:15Lední hokej10:00Televizní nákupy11:00Házená12:45Házená14:30Superenduro, sestřih, Francie15:00Fotbal17:00Lední hokej19:30Fotbal20:30Box21:15Superenduro, sestřih, Polsko21:45Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas22:00Lední hokej
00:00Idefix a smečka Nepoddajných06:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných06:30Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:00Život s tátou01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:10Život s tátou01:30Agentka 20307:30Úsvit Croodsových01:55Agentka 20308:00Lego Friends: Nová kapitola02:20Správná pětka - na stopě08:30Barbie: Dreamhouse Adventures02:40Správná pětka - na stopě09:00Polly Pocket - Síla malých03:05Život s tátou09:30Duchařská hlídka03:15Život s tátou10:20The Owl & amp; Co.03:25Život s tátou10:25The Owl & amp; Co.03:35Život s tátou10:35The Owl & amp; Co.03:50Idefix a smečka Nepoddajných10:40The Owl & amp; Co.04:00Idefix a smečka Nepoddajných10:50The Owl & amp; Co.04:10Idefix a smečka Nepoddajných11:00Spirit volnost nadevše04:20Idefix a smečka Nepoddajných11:30Spirit volnost nadevše04:35Správná pětka - na stopě12:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:00Máša a Medvěd12:30Správná pětka - na stopě05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky13:00Jurský svět: Křídový kemp05:35Agentka 20313:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Agentka 20317:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Úsvit Croodsových20:00Barbie™ Ve Světě Her21:20The Owl & amp; Co.21:30Barbie: Dreamhouse Adventures22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Úsvit Croodsových23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:30Klasické lyžování: Orlický maraton06:00Hokej: Švýcarsko - Česko05:40Branky, body, vteřiny07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Basketbal: BAXI Manresa - FC Barcelona10:45Fotbal: Dohráno11:55Sokolský zpravodaj12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:40Biatlon exkluziv13:00Biatlon: Michael Málek13:10Biatlon: MS Česko13:55Biatlon: MS Česko14:35Běžkotoulky14:50Skoky na lyžích: SP USA15:35Klasické lyžování: Orlický maraton15:50Volejbal: Chance Český pohár Final FourL18:10Biatlon exkluziv18:30Volejbalový magazín18:50Volejbal: Chance Český pohár Final FourL21:15Studio Time OutL22:20Poker: The Big Wrap PLOL01:20Branky, body, vteřiny01:35Volejbal: Chance Český pohár Final Four03:55Branky, body, vteřiny04:10Studio Time Out
04:00Alpské lyžování05:00Freestylové lyžování06:00Běžecké lyžování06:45Běžecké lyžování07:30Skoky na lyžích08:30Cyklistika09:30Alpské lyžování10:00Alpské lyžování10:30Biatlon11:00Biatlon11:30Skoky na lyžích12:00Lukostřelba13:00Snooker13:30Snooker17:30Padel18:30Skoky na lyžích19:00Biatlon19:30Biatlon20:00Snooker00:00Cyklistika01:00Skoky na lyžích01:30Snooker03:00Závěr vysílání
04:00Běžecké lyžování04:45Běžecké lyžování05:30Skoky na lyžích06:30Snooker08:30Běžecké lyžování09:15Běžecké lyžování10:00Skoky na lyžích11:00Cyklistika12:00Freestylové lyžování13:00Biatlon13:30Biatlon14:00Cyklistika15:00Cyklistika17:15Freestylové lyžování18:00Alpské lyžování19:00Cyklistika20:00Alpské lyžování21:00Padel22:00Lukostřelba23:00Běžecké lyžování23:45Běžecké lyžování00:30Freestylové lyžování01:30Cyklistika02:00Cyklistika03:00Závěr vysílání
04:00Alpské lyžování05:00Freestylové lyžování06:00Běžecké lyžování06:45Běžecké lyžování07:30Skoky na lyžích08:30Cyklistika09:30Alpské lyžování10:00Alpské lyžování10:30Biatlon11:00Biatlon11:30Skoky na lyžích12:00Lukostřelba13:00Snooker13:30Snooker17:30Padel18:30Skoky na lyžích19:00Biatlon19:30Biatlon20:00Snooker00:00Cyklistika01:00Skoky na lyžích01:30Snooker03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Zločin II.10:00Zločin II.11:00Teleshop13:00Totalcar V.13:30Totalcar V.14:05Hvězdná brána: Atlantida V.15:00Hvězdná brána: Atlantida V.16:00Tým SEAL17:00Tým SEAL18:00Námořní vyšetřovací služba XVI.18:55Zelenáč III.19:55Lovci pokladů I.20:55Lovci pokladů I.21:55Námořní vyšetřovací služba XVI.22:50Zelenáč III.23:45Hvězdná brána: Atlantida I.00:45Hvězdná brána: Atlantida I.01:45K poctě zbraň02:35K poctě zbraň03:20Totalcar II.04:00Teleshop
07:00Behind The Blacklist07:30Zelenáč III.08:25Zelenáč III.09:20Profil zločinu III.10:30Profil zločinu III.11:45Zelenáč III.12:40Zelenáč III.13:40Castle Viii.14:30Castle Viii.15:25Bones X.16:25Csi Ii.17:15Zelenáč IV.18:10Zelenáč IV.19:05Castle Viii.20:05Castle Viii.21:00Csi I.21:55Csi I.22:55Csi I.23:55Castle Viii.00:50Castle Viii.01:50Csi I.02:30Csi I.03:15Csi I.04:00Teleshop
06:15Green 25 Xii.06:50S.W.A.T. IV.07:45S.W.A.T. IV.08:40Námořní vyšetřovací služba XVII.09:35Námořní vyšetřovací služba XVII.10:35Lovci pokladů I.11:35Ten, kdo tě chrání III.12:30Ten, kdo tě chrání III.13:25Námořní vyšetřovací služba XVII.14:20Námořní vyšetřovací služba XVII.15:10Hvězdná brána III.16:10Hvězdná brána III.17:10S.W.A.T. IV.18:05S.W.A.T. IV.19:00Lovci pokladů I.20:00Dr. House IV.21:00Macgyver I.21:55Macgyver I.22:50Křupan00:50Ten, kdo tě chrání III.01:50Ten, kdo tě chrání III.02:35Strážce pořádku III.03:15Strážce pořádku III.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Návrat do života II.12:10Teleshop12:30Divoké včely I.13:35Ranč Heartland V.14:35Ranč Heartland V.15:35Brousko Ii.16:40Návrat do života II.18:00Divoké včely I.19:00Brousko Ii.20:10Brousko Ii.21:15Ranč Heartland V.22:15Ranč Heartland VI.23:15Návrat do života II.00:30Divoké včely I.01:30Ranč Heartland V.02:20Ranč Heartland VI.03:05Brousko Ii.04:00Teleshop
00:35Die Eisbrücke - Expedition in eine neue Welt01:25Die schönsten Zugreisen der Welt02:10Die schönsten Zugreisen der Welt03:00Die schönsten Zugreisen der Welt03:45Extreme Expeditionen mit Steve Backshall04:40Westwood: Punk. Ikone. Aktivistin06:00Durch Grönland mit Nikolaj Coster-Waldau06:45Zuhause bei Familie Ziesel07:20Hidden Kingdoms - Im Königreich der kleinen Tiere, Teil 208:15Die schönsten Zugreisen der Welt09:05Die schönsten Zugreisen der Welt09:50Die schönsten Zugreisen der Welt10:40Extreme Expeditionen mit Steve Backshall11:35Der letzte Dalai Lama?12:25Die Legende von Bonnie & amp; Clyde13:20Die Eisbrücke - Expedition in eine neue Welt14:15Der Wilde Westen15:05Der Wilde Westen15:55Rettung der Tempel am Nil16:40Kulturschätze der Welt17:35Mini-Monster - Australiens flauschige Räuber18:30Assassins - Brudermord in Kuala Lumpur20:15Maria Ressa - Presse vs. Präsident21:55Die Shackleton-Expedition - Kampf ums Überleben23:25Merkel - Macht der Freiheit
04:30Alone - Überlebe die Wildnis05:30Der Blaulicht Report06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Wer wird Millionär?, Teil 122:15RTL Direkt22:35Wer wird Millionär?, Teil 223:20Spiegel TV
00:05Cold Justice - Verdeckte Spuren00:50Cold Justice - Verdeckte Spuren01:30Cold Justice - Verdeckte Spuren02:10Cold Justice - Verdeckte Spuren02:55Cold Justice - Verdeckte Spuren03:35Cold Justice - Verdeckte Spuren04:20Cold Justice - Verdeckte Spuren05:00Cold Justice - Verdeckte Spuren05:45Cold Justice - Verdeckte Spuren06:25Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes08:05Harold Shipman: Dr. Death08:35CSI: New York09:15CSI: New York10:00Cold Justice - Verdeckte Spuren10:40Cold Justice - Verdeckte Spuren11:25Im Namen des Gesetzes12:15Im Namen des Gesetzes13:05Anwälte der Toten - Im Kopf des Mörders13:55Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera14:45Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera15:35Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei16:25CSI: Miami17:10CSI: Miami17:55Cold Justice - Verdeckte Spuren18:40Cold Justice - Verdeckte Spuren19:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei20:15CSI: Vegas21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: Vegas
00:25Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap02:00Ab ins Beet! Die Garten-Soap02:50Zwischen Tüll und Tränen03:354 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:40Zwischen Tüll und Tränen08:254 Hochzeiten und eine Traumreise09:20Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein10:10Grill den Henssler12:40Jamies Chefkoch13:40Jamies Chefkoch14:30Ab ins Beet! Die Garten-Soap15:25Ab ins Beet! Die Garten-Soap16:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Ginos Familienurlaub - italienisch genießen19:15Jamies Chefkoch20:15Simply Raymond Blanc - Sterneküche leicht gemacht20:45Simply Raymond Blanc - Sterneküche leicht gemacht21:15Einfach kochen mit Mary21:35Einfach kochen mit Mary22:05Herr Raue reist! So schmeckt die Welt22:50Das perfekte Dinner23:45Zwischen Tüll und Tränen
00:40CSI: Den Tätern auf der Spur01:25Teleshopping03:35Recht & amp; Ordnung03:55Recht & amp; Ordnung04:20Schneller als die Polizei erlaubt04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:10Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:55Schneller als die Polizei erlaubt06:20Law & amp; Order07:05Law & amp; Order08:00NFL LIVE13:30King of Queens14:00M*A*S*H14:20M*A*S*H14:50Ein Käfig voller Helden15:15Ein Käfig voller Helden15:45Alf16:10Alf16:40King of Queens17:00King of Queens17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:40Ein Käfig voller Helden19:15Alf19:45Alf20:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei21:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei22:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
00:45Hinter Gittern - Der Frauenknast01:30Hinter Gittern - Der Frauenknast02:20Hinter Gittern - Der Frauenknast03:05Hinter Gittern - Der Frauenknast03:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics04:20Unter uns Classics04:45Unter uns Classics05:10Unter uns Classics05:35Unter uns Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Paradise Hotel (US)16:50Paradise Hotel (US)17:40McLeods Töchter18:30Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:00Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Dating Naked21:00Dating Naked21:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:10Unter uns22:40Alles was zählt23:05Dating Naked23:50Dating Naked
00:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:25Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf02:10Teleshopping03:15Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf04:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf04:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:35Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:50Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:25Das Familiengericht14:15Das Familiengericht15:05Der Blaulicht Report15:55Der Blaulicht Report16:50Der Blaulicht Report17:40Das Strafgericht18:35Das Strafgericht19:25Das Strafgericht20:15Medicopter 117 - Jedes Leben zählt21:05Medicopter 117 - Jedes Leben zählt21:55Hinter Gittern - Der Frauenknast22:50Hinter Gittern - Der Frauenknast23:35Hinter Gittern - Der Frauenknast
00:40Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Oggy Oggy05:45Oggy Oggy05:50Oggy Oggy06:00CoComelon06:10Super Wings06:20Super Wings06:35Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Caillou07:45Peppa Pig07:55Blaze und die Monster-Maschinen08:25Petronix Defenders08:35Petronix Defenders08:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde09:25Hello Kitty: Super Style!09:35Hello Kitty: Super Style!09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15Voll zu spät!10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:10Zig & amp; Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!11:45Barbie - Ein verborgener Zauber12:10DreamZzz12:35Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so13:10Grizzy & amp; die Lemminge13:45SpongeBob Schwammkopf14:15Willkommen bei den Louds14:35Agent 20315:05Voll zu spät!15:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Angelo!16:45Woozle - Die Serie16:55Woozle Goozle17:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:15SpongeBob Schwammkopf18:35Willkommen bei den Louds19:05Grizzy & amp; die Lemminge19:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes19:55TOGGO Touchdown20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:05Bones - Die Knochenjägerin23:00Bones - Die Knochenjägerin23:55CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Oggy Oggy06:45Oggy Oggy06:50Oggy Oggy07:00CoComelon07:10Super Wings07:20Super Wings07:35Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Caillou08:45Peppa Pig08:55Blaze und die Monster-Maschinen09:25Petronix Defenders09:35Petronix Defenders09:55Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:05Mighty Express - Superschnelle Zugfreunde10:25Hello Kitty: Super Style!10:35Hello Kitty: Super Style!10:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15Voll zu spät!11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:10Zig & amp; Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!12:45Barbie - Ein verborgener Zauber13:10DreamZzz - Abenteuer der Traumwelten13:35Bo, Flo & amp; Co. - Familie und so14:10Grizzy & amp; die Lemminge14:45SpongeBob Schwammkopf15:15Willkommen bei den Louds15:35Agent 20316:05Voll zu spät!16:40Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Angelo!17:45Woozle - Die Serie17:55Woozle Goozle18:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:15SpongeBob Schwammkopf19:35Willkommen bei den Louds20:05Grizzy & amp; die Lemminge20:45Bugs Bunny & amp; Looney Tunes20:55TOGGO Touchdown21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05CSI: NY05:50CSI: NY06:35CSI: NY07:30CSI: Den Tätern auf der Spur08:25CSI: Den Tätern auf der Spur09:20CSI: Den Tätern auf der Spur10:10CSI: Miami11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami12:55vox nachrichten13:00Zwischen Tüll und Tränen14:00Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15First Dates Hotel22:20Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
00:35Major Crimes01:25Schneller als die Polizei erlaubt02:00Teleshopping05:05Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:35Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:00Verklag mich doch!07:05Verklag mich doch!08:10Verklag mich doch!09:25Verklag mich doch!10:20Verklag mich doch!11:35Verklag mich doch!13:40Verklag mich doch!14:45Im Namen des Gesetzes15:45Law & amp; Order16:45Law & amp; Order17:40CSI: Cyber18:35CSI: Cyber19:20CSI: Cyber20:15Rizzoli & amp; Isles21:05Rizzoli & amp; Isles22:05Rizzoli & amp; Isles23:10Rizzoli & amp; Isles
00:00Královna čokolády06:00Mistrovské pečení - Kanada00:25Královna čokolády07:00Moje venkovská kuchyně00:50Chutě vedou do USA07:30Moje venkovská kuchyně02:00Programové tipy08:00Čtyři roční období s šéfkuchařem08:30So šéfkuchárom okolo sveta09:00Hodný kuchař, zlý kuchař09:30Hodný kuchař, zlý kuchař10:00S Mary Berry je to hračka10:35Nadiya snadno a rychle11:05Gordonovo vaření pro radost12:00Hladoví motorkáři v severní Anglii13:00Mistrovské pečení - Kanada14:00Moje venkovská kuchyně14:30Moje venkovská kuchyně15:00Čtyři roční období s šéfkuchařem15:30So šéfkuchárom okolo sveta16:00Hodný kuchař, zlý kuchař16:30Hodný kuchař, zlý kuchař17:00Nadiya peče každý den17:35Nadiya snadno a rychle18:05Gordonovo vaření pro radost19:00Hladoví motorkáři v severní Anglii20:00Mistrovské pečení - Kanada21:00Moje venkovská kuchyně21:30Moje venkovská kuchyně22:00Čtyři roční období s šéfkuchařem22:30So šéfkuchárom okolo sveta23:00Nadiya peče každý den23:35Nadiya snadno a rychle
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (108)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (109)06:55Blue (29)07:00Blue (30)07:15Blue (46)07:20Blue (47)07:30Blue (48)07:40Spidey a jeho úžasní přátelé (8)08:10Chip a Dale: Život v parku, 2. řada (15)08:40Mickeyho klubík (19)09:05Mickeyho klubík (26)09:35Křečík a Gréta (12)10:00Taffy (1)10:05Taffy (2)10:10Taffy (7)10:25Taffy (5)10:30Taffy (3)10:40Taffy (4)10:55Greenovi ve velkoměstě (62)11:20Greenovi ve velkoměstě (63)11:45Křečík a Gréta (15)12:15Křečík a Gréta (16)12:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (79)13:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (80)13:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (81)14:00Poloviční superhrdinové (21)14:30Poloviční superhrdinové (22)14:55Molly a Duch (12)15:25Molly a Duch (7)15:50Blue (30)16:00Blue (31)16:05Blue (32)16:20Blue (46)16:25Blue (47)16:35Blue (48)16:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (53)17:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (54)17:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (79)18:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (80)18:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (81)19:05Kouzelná Beruška a Černý kocour (105)19:35Kouzelná Beruška a Černý kocour (106)20:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (107)20:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (108)20:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (109)21:25Jessie (64)21:55Jessie (65)22:50Táborníci z Kikiwaka (88)23:20Táborníci z Kikiwaka (102)23:50Táborníci z Kikiwaka (104)24:10Ghostforce (19)24:35Ghostforce (20)24:55Taffy (21)25:05Tým Tiki (9)25:25Tým Tiki (10)25:50Tým Tiki (11)26:10Anna mezi obojživelníky (17)26:35Anna mezi obojživelníky (18)26:55Anna mezi obojživelníky (19)27:15Ghostforce (13)27:40Ghostforce (14)28:00Pyžamasky (4)28:25Pyžamasky (5)28:45Dalmatinská 101 (9)29:10Dalmatinská 101 (10)29:30Kluk Holka atd. (30)29:40Taffy (47)29:50Taffy (50)
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (3)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00Mickey\'s Monster Musical ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (3)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)
06:00Kuchyně: Sváteční koktejlový večírek (S11E10)06:45Giadina domácí kuchyně: Těstoviny od základů (S05E25)07:10Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Kypr (S08E08)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Výstřel z minulosti (S16E11)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Dej mu znovu (S16E12)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Jedinečné grilování (S19E11)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Nefalšované dobroty (S19E12)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Velká slaninová soutěž (S09E02)10:10Vyřazeni: Ultimátní šampioni: Amatérští šampioni (S21E10)10:55Průkopnice: Přátelská fiesta (S10E06)11:17Průkopnice: Jen já a děvčata (S10E07)11:40Extrémní války dortů: Svatební kreace (S01E03)12:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Rodinné recepty (S16E06)13:10Bobbyho trojitá hrozba: Titáni proti Jonathonu Sawyerovi (S01E01)13:55Dětská cukrářská soutěž: Jedlá architektura (S08E08)14:40Dívka na farmě: Zdravý nový rok (S02E08)15:02Dívka na farmě: Páteční pizza (S02E09)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Portland, Maine (S05E07)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Manhattan (S05E08)16:10Dětská kuchařská soutěž: Rychlá jídla neboli fast food (S06E04)17:00Bitva desetiletí: Návrat do roku 2004! (S01E03)17:55Ciao dům: Dělej to jako nonna (S01E02)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Velká slaninová soutěž (S09E02)19:25Vyřazeni: Ultimátní šampioni: Amatérští šampioni (S21E10)20:10Průkopnice: Přátelská fiesta (S10E06)20:32Průkopnice: Jen já a děvčata (S10E07)20:55Extrémní války dortů: Svatební kreace (S01E03)21:40Dětská cukrářská soutěž: Jedlá architektura (S08E08)22:25Dívka na farmě: Zdravý nový rok (S02E08)22:47Dívka na farmě: Páteční pizza (S02E09)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Portland, Maine (S05E07)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Manhattan (S05E08)23:55Dětská kuchařská soutěž: Rychlá jídla neboli fast food (S06E04)01:25Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Kypr (S08E08)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Výstřel z minulosti (S16E11)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Dej mu znovu (S16E12)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Jedinečné grilování (S19E11)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Nefalšované dobroty (S19E12)03:40Rodinný souboj: Mámy proti mámám (S01E04)04:25Rodinný souboj: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (S01E05)05:10Rodinný souboj: Vojenská rodina proti bratrancům (S01E06)
06:00Treasure Quest (Series 1): Malta (Episode 5)07:00Ghost Nation (Series 2): Spectre Of The Surgeon (Episode 6)08:00Expedition Unknown (Series 6): Gold Rush Of The Atlantic (Episode 4)09:00Finding Bigfoot (Series 1): Fishing for Bigfoot in Oregon (Episode 5)10:00Mysteries At The Museum (Series 18): Jefferson\'s Wine And More (Episode 4)11:00Ghost Lab (Series 2): The Morgue (Episode 5)12:00Kindred Spirits (Series 4): Dead Men Tell Tales (Episode 4)13:00Treasure Quest (Series 1): U-Boats (Episode 6)14:00Ghost Nation (Series 2): Evil Ink (Episode 8)15:00Expedition Unknown (Series 6): Hunt For The Chupacabra (Episode 5)16:00Finding Bigfoot (Series 1): Frozen Bigfoot (Episode 6)17:00Mysteries At The Museum (Series 18): Alaska Highway And More (Episode 5)18:00Ghost Lab (Series 2): Eternal Home (Episode 6)19:00Kindred Spirits (Series 4): School Spirit (Episode 5)20:00The Dead Files (Series 9): Jumped (Episode 3)21:00The Osbournes Want To Believe (Series 2): Children Of The Grave (Episode 5)22:00Destination Fear (Series 2): Old Montana Prison (Episode 3)23:00Destination Fear (Series 2): Sheboygan County Asylum (Episode 5)01:00Haunting In The Heartland (Series 1): Face Of Evil (Episode 6)02:00Destination Fear (Series 2): Saratoga County Homestead (Episode 7)03:00The Alaska Triangle (Series 1): The Alaskan Titanic (Episode 8)04:00Destination Fear (Series 2): Sheboygan County Asylum (Episode 5)05:00Kindred Spirits (Series 4): School Spirit (Episode 5)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.