TV program štvrtok, 2. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:40Mama na prenájom III. (81)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (7)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (18)13:55Mentalista II. (19)14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (82)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Dunaj, k vašim službám VI. (8)21:55Policie Modrava IV. (6)23:10Špecialisti VI. (6)00:15Mentalista II. (18)01:15Mentalista II. (19)02:10Policie Modrava IV. (6)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Nemocnica21:509-1-1 V. (7)22:409-1-1: Texas II. (5)23:35Myšlienky vraha VII. (1/24)00:35Riskuj!01:20Krimi01:50Noviny TV JOJ02:40Nemocnica03:35Bez servítky04:30Top Star
03:40Správy RTVS „N“04:30Postav dom, zasaď strom05:10Asterix a Obelix07:00Ranné správy RTVS08:30Destinácie08:50Detektívi zo severu V (16/16)09:50Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu VI (1/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Hit roka21:40Fénix - Kultúrna pamiatka roka22:55Columbo00:10Prelomiť mlčanie01:40Správy RTVS „N“02:35Góly-body-sekundy02:50Počasie
06:00Druhý dych (64)06:40Túžba tela (44)07:25Túžba tela (45)08:30Krok za krokom IV. (19)09:15Krok za krokom IV. (20)09:55Krok za krokom IV. (21)10:40Chicago Fire VI. (2)11:20S hlavou v oblakoch (93)12:10S hlavou v oblakoch (94)13:15Oteckovia (14)14:25Keď kvitne láska (25)15:30Keď kvitne láska (26)16:20Túžba tela (46)17:05Túžba tela (47)18:05Chicago Fire VI. (3)19:00Keď kvitne láska (27)20:00Keď kvitne láska (28)20:55Krok za krokom IV. (22)21:25Krok za krokom IV. (23)21:55Priatelia IV. (1)22:25Priatelia IV. (2)22:55New Amsterdam V. (7)23:50Keď kvitne láska (27)00:50Keď kvitne láska (28)01:30S hlavou v oblakoch (93)02:15S hlavou v oblakoch (94)03:00Smotánka04:00Adela show05:10Oteckovia (14)
05:00Bez servítky06:05Nákupné maniačky07:35Letecké katastrofy08:50Extrémni nájomníci VIII. (2)09:40Vražedné čísla III. (6)10:40Vražedné čísla III. (7)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky12:30Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:35Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:45Letecké katastrofy17:45Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:45Naši II. (20) (ST) - skryté titulky19:25Profesionáli II. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Ako básnici nestrácajú nádej23:05Aféra Thomasa Crowna01:25Profesionáli II. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:20Mafstory (11)03:10Kinosála03:20Ničitelia mýtov: Epické pokusy04:05Haló04:35Extrémni nájomníci VII.
06:00Zázračný miniateliér06:10Čím cestovať06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Rómsky magazín08:30Vnímanie09:00Kvarteto09:25Kvarteto09:55Matúš11:30Obedníček11:35Odo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:10Na programe televízia15:10Divoké Slovensko s Nigelom Marvenom16:00Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom- film o filme16:30Regina17:30Noc v archíve18:30Večerníček18:40Odo18:45Lilin ostrov pokladov18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:05Malý rytier Trenk19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Moja diagnóza20:40Senna22:25SK DEJINY23:20Najväčšie kriminálne prípady Slovenska23:45Najväčšie kriminálne prípady Slovenska00:10Správy RTVS „N“
05:10Průhonice05:30Kluci v akci05:59Studio 609:00Čarodějův učeň10:05Kluci v akci10:35Silvestrovský koktejl11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Buchty po ránu14:30Hrabě Monte Christo (4/4)16:00Zdravotní škola V16:45Plné hnízdo ve Zlínském kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Spravedlnost (1/3)21:25Máte slovo s M. JílkovouL22:25Na stopě22:49Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:50(Maigret)00:20AZ-kvíz00:45Banánové rybičky01:25Chalupa je hra01:50Bydlení je hra02:15Dobré ráno04:45Hobby naší doby
05:05Nedej se05:30Království divočiny: Národní park Širetoko05:59Dobré ránoL08:30Okavango - řeka snů: Ráj na Zemi (1/4)09:25Planeta pokladů: Latinská Amerika10:20Největší apokalypsy dějin: Mayové11:15Namibie, naděje a budoucnost12:10Hrdinové legend: Noe a potopa13:00Krásy evropského pobřeží: Kréta13:10Perimetr13:40Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)14:30Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Borneo15:25Kvarteto15:55Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)16:40Člověk jako živočišný druh (2/2)17:35Velké stroje zblízka II: Létající loď18:20Auto moto svět18:45Auto moto test19:0050 let pražského metra19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Výborná SHOW20:50Stezka Českem (9/10)21:20Skryté skvosty II. (9/10)21:50S kuchařem kolem světa: Řecko22:50Černobyl: Nová svědectví (2/2)23:35Agent Hamilton II (7/8)00:20Feral01:35Hranice bez hranic: Králický Sněžník02:00Stopy, fakta, tajemství: Kalvárie lidických letců02:30Ukrajinský rozcestník02:55Sabotáž03:25Před půlnocí03:50Cizinec mezi svými04:20V zajetí železné opony: Svobodnější než nepřítel04:35Tři ženy v chalupě
05:55Snídaně08:25Ulice (4692)09:25Jedna rodina (75)10:40Kriminálka Anděl II (1)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (144)13:40Kriminálka Miami V (11)14:30Kriminálka Miami V (12)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4694)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (76)21:40Zlatá labuť (51)23:00Na vaší straně23:45Kriminálka Miami V (11)00:45Kriminálka Miami V (12)01:45Kriminálka Anděl II (1)03:00Ulice (4694)04:45Novashopping
05:10My Little Pony: Nová generace06:35Žabí král aneb Železný Jindřich07:30Smrt jí sluší09:35Tajemství hradu v Karpatech11:40Závod s časem13:20Živelná pohroma15:30Honza málem králem17:25Arabela se vrací (17)18:05Arabela se vrací (18)18:45O statečném kováři20:00Nákaza22:15Plán útěku 300:10Hodina vlka02:1021 mostů03:35Zneužitá na internetu
06:00Nový den07:00M*A*S*H (229)07:25M*A*S*H (230)07:55M*A*S*H (231)08:25M*A*S*H (232)08:55M*A*S*H (233)09:25Polda V (3)10:30Policie Hamburk VIII (16)11:30Policie Hamburk VIII (17)12:30Closer VII (12)13:25Komisař Rex II (12)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15ZOO (196)21:40Inkognito22:50Inkognito00:00Ano, šéfe!01:05Policie v akci02:05Policie Hamburk VIII (16)03:10Policie Hamburk VIII (17)04:20Closer VII (12)05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Těžká dřina06:30Partička XXL07:50RE-PLAY08:15Top Gear 2011 (7)09:20Top Gear XVIII (1)10:30Hvězdná brána VI (19)11:25Hvězdná brána VI (20)12:30Futurama VI (3)13:00Futurama VI (4)13:30Simpsonovi XXI (4)14:00Simpsonovi XXI (5)14:25Simpsonovi XXI (6)14:55Simpsonovi XXI (7)15:15Hvězdná brána VI (21)16:10Hvězdná brána VI (22)17:15Futurama VI (5)17:45Futurama VI (6)18:15Simpsonovi XXII (9)18:45Simpsonovi XXII (10)19:15Simpsonovi XXII (11)19:45Simpsonovi XXII (12)20:15Partička XXL22:00Lovec démonů23:40Simpsonovi XXII (9)00:05Simpsonovi XXII (10)00:35Simpsonovi XXII (11)01:05Simpsonovi XXII (12)01:35Futurama VI (5)02:05Futurama VI (6)02:35Brickleberry III (9)03:05Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (7)03:40Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (8)04:10Ženy ve wrestlingu VIII (11)05:20Těžká dřina
06:00Karolína, domácí kuchařka06:25Prostřeno!07:20Sestřičky (16)08:45Slunečná (123)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:00Rosamunde Pilcher14:00Záchranáři z hor VII (4)15:00Záchranáři z hor VII (5)16:00Ve hře je láska (166)17:00Ve hře je láska (167)17:55Záchranáři z hor VII (6)18:55Záchranáři z hor VII (7)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (17)23:10Polda V (3)00:10Rodina doktora Kleista II (3)01:15Rodina doktora Kleista II (4)02:30Ve hře je láska (166)03:30Ve hře je láska (167)04:35Lásce navzdory (27)05:40Na zámku
03:35Černý jestřáb sestřelen06:00Vánoční pohádka07:45Před kamerou XXI. (17)08:15Dvě letenky do Řecka10:05Dvojčata11:35Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část12:55Mack a Rita14:30Znovu se zamilovat16:15Škola je naše18:05Terminator Salvation20:00Junioři21:35Brandy Hellville a démoni módního průmyslu23:05Bože, ochraňuj Texas (3)00:05Úkryt02:00Test
04:25Stylová romance06:00Purpurová barva08:15Po zániku Země09:55Kočky11:45Průměrňákovi VIII. (7): Kdo to nemluví?12:05Průměrňákovi VIII. (8): Velký pád12:30A do kuchyně!14:05Před kamerou XXI. (17)14:30Princ Egyptský16:10Znám tvou duši (1)17:00Znám tvou duši (2)17:50Vše je pravdivé19:30Falešný agent21:25Kill room23:00Sedmilhářky II. (6)23:50Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (2): Pevné pouto přátelství00:40Nit z přízraků02:50Daniel
06:15Totalcar VI.06:50Profil zločinu II.07:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.08:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:45Profil zločinu II.10:45Profil zločinu II.11:40Hvězdná brána: Atlantida III.12:35S.W.A.T. VI.13:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.15:10Profil zločinu II.16:20Profil zločinu III.17:25S.W.A.T. VI.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.20:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.00:25Vteřiny života I.01:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.02:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.02:50Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.03:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.05:05Totalcar II.05:30Seriálový tip
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:35Soudce Alexandr15:50Soudkyně Barbara16:50Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:15Soudkyně Barbara23:35Soudce Alexandr04:05Exkluziv Kateřiny Brožové04:50Ostříháno05:30Konec vysílání
05:45Vtip za stovku!07:05Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:30Popelka17:40Poklad z půdy18:55Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:40Nebezpečné vztahy live01:35Ostříháno02:40Na plac!03:10Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Hovory Kalousek Soukup21:05Týden podle Jaromíra Soukupa21:35Poklad z půdy22:45Vtip za stovku!23:45ONA A ON00:20MOJE ZPRÁVY00:30VIP svět00:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:00Na plac!02:25Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Honba za nefritem06:20Záchranáři na dálnici 40107:20Záchranáři na dálnici 40108:20Australští zlatokopové09:15Australští zlatokopové10:15Výnosné ojetiny11:10Výnosné ojetiny12:10Australští zlatokopové13:05Australští zlatokopové14:00Australští zlatokopové14:55Honba za nefritem15:25Honba za nefritem15:55Velká čínská zeď s Ashem Dykesem16:55Australští lovci humrů17:55Australští zlatokopové18:50Australští zlatokopové19:50Australští zlatokopové20:45Stavba miliardové výletní lodě22:00Top Guns: Uvnitř královského letectva23:00Záchranáři na dálnici 40100:00Záchranáři na dálnici 40101:00Australští zlatokopové01:55Australští zlatokopové02:45Stavba miliardové výletní lodě03:50Top Guns: Uvnitř královského letectva04:45Renovace rachotin
06:00Velkolepé stavby dávnověku06:55Velkolepé stavby dávnověku08:00100 dní do kapitulace09:10Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:15Nejlepší vojenské prostředky11:20Iznik, zatopená záhada12:35Římské megastavby13:35Velkolepé stavby dávnověku14:45Velkolepé stavby dávnověku15:50Odhalené mumie16:50Odhalené mumie17:45100 dní do kapitulace18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Mýty: Velké záhady lidstva22:05Zakázaná historie23:00Zakázaná historie00:00100 dní do kapitulace01:05100 dní do kapitulace02:10Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:00Mýty: Velké záhady lidstva03:55Zakázaná historie04:40Zakázaná historie05:30Prokleté rodokmeny
06:10Psi hyenovití: Ve smečce06:35Australská mega zoo07:20Nejdivočejší přežití08:10Nejdivočejší přežití09:00Království makaka medvědího09:45Tibet: Střecha světa10:35Skrytá Indie11:25Divoká Čína s Rayem Mearsem11:55Divoká Čína s Rayem Mearsem12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Úžasní mořští predátoři14:55Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall15:45Záchranáři divokých zvířat: Austrálie16:35Záchrana divokých zvířat v Malawi17:25Říční monstra18:15Nejjedovatější zvířata světa19:10Bleskové útoky v přírodě20:00Doba ledová: Zamrzlý svět20:45Kolosální zvířata21:40Zvířecí odysea22:35Odhalená ztracená zvířata23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Divoká Čína s Rayem Mearsem03:50Nejdivočejší přežití04:40Nejdivočejší přežití05:30Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc08:55Partička09:45Dva a pol chlapa IV. (23)10:05Dva a pol chlapa IV. (24)10:40M*A*S*H II. (21)11:05M*A*S*H II. (22)11:45Dva a pol chlapa V. (1)12:00Dva a pol chlapa V. (2)12:45Teória veľkého tresku I. (10)13:25Teória veľkého tresku I. (11)13:55Teória veľkého tresku I. (12)14:20Teória veľkého tresku I. (13)14:50Teória veľkého tresku I. (14)15:15Teória veľkého tresku I. (15)15:45Priatelia III. (24)16:15Priatelia III. (25)16:45Dva a pol chlapa V. (3)17:15Dva a pol chlapa V. (4)17:45M*A*S*H II. (23)18:15M*A*S*H II. (24)18:50Mladý Sheldon III. (11)19:20Mladý Sheldon III. (12)19:45Susedia20:30FILM TÝŽDŇA: Amazing Spider-Man23:15Expresná zásielka00:55GÓÓÓL!01:30ŠPORTOVÉ NOVINY01:45Susedia02:20Silvánovci03:55Susedia04:30Zig a Sharko05:05Bernieho dobrodružstvá05:15Oggy a šváby
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:40Svokra10:35Rodinné prípady11:25V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Búrlivé víno I.13:55V mene zákona14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:10Susedia21:55Susedia22:35Susedia23:15FARMA00:40Doktori01:45Aj múdry schybí02:30Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:40NCIS: Los Angeles XIV. (21)06:20NCIS: Los Angeles XII. (1)07:00Špecialisti V. (14)07:50Slečna Marplová VI. (1)09:15Kosti II. (3)09:55Kosti II. (4)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (21)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (22)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti II. (5)16:05Kosti II. (6)17:00Mentalista II. (18)18:00Mentalista II. (19)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (23)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (24)20:55NCIS: Los Angeles XII. (2)21:55NCIS: Los Angeles XII. (3)22:50Kosti II. (5)23:45Kosti II. (6)00:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (23)01:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (24)01:5011204:40Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky II. (1/10)06:25Tom Gates (13)06:40Okido III. (21)06:55Strážcovia Trstinového mora (21)07:05Lloyd a muchy (31)07:20100%-ný vlk: Magická kniha II. (1/26)07:45Mechamato (24) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (4)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (23)09:00Požiarnik Sam VIII. (3) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (36)09:35Plamienok a štvorkolky I. (10)10:00Sonic Boom 2 (1/52)10:15Rybičky Flip a Flap II. (39)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (20)10:35Mestská farma Lellobee (9, 10)10:45Pirátska akadémia (1/52)11:00Moe a jeho šou II. (8)11:15Strašidielka (24)11:20Idefix (3)11:35Zvieratká (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:55Digley a Dazey (35, 36)12:00Naše prasiatko (27, 28)12:05Odbodkovia II. (4)12:20Bambuľko a Bulienka II. (10)12:30Barbapapa na ceste okolo sveta (9)12:35Medzi nami zvieratkami (23)12:40Máša a medveď V. (17)12:50Požiarnik Sam VIII. (4) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (52)13:15Fíha tralala (9)13:25Deti z farmy (41)13:40Volám sa Caillou V. (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun IV. (13)14:15Máša a medveď V. (18)14:30Pirátska akadémia (2)14:45Digley a Dazey (35, 36)14:50Naše prasiatko (27, 28)14:55MalinyJamológia 2 (2)15:15Chrumka a Čipsík II. (4)15:30Bambuľko a Bulienka II. (11)15:40Angličanina (3)16:00Máša a medveď V. (19)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (14)16:20Moe a jeho šou II. (9)16:30Ovečka Shaun IV. (13)16:45Lloyd a muchy (31)17:00100%-ný vlk: Magická kniha II. (2)17:30Knihy od Stonožky (53)17:40Idefix (4)17:55Labková patrola I. (2)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (20)18:30Mestská farma Lellobee (9)18:35Sonic Boom 2 (2)18:50Plamienok a štvorkolky I. (11)19:15Deti z farmy (41)19:30Zvierací ochrancovia (37)19:50Ruby z dúhy I. (24) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (21)20:10Zvieratká (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (24) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (4)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (12)21:40Volám sa Caillou V. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (17) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (2) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (18)23:00Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates (13)23:50Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (21)00:25Zabi nudu! (22, 23)00:40Knihy od Stonožky (52)00:50Fidlivareška (8)01:05MalinyJamológia 2 (2)01:25Zabi nudu! (22, 23)01:40Knihy od Stonožky (53)01:50Kikirikí (9, 10)02:00Sníček (4, 5)02:20Knihy od Stonožky (53)02:30Rapotáčik 2 (9/9)02:40Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (18)03:00Sníček (4, 5)03:20Rapotáčik 2 (9/9)03:30Knihy od Stonožky (52)03:40Tom Gates (13)03:55Volám sa Caillou V. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (4)04:30Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:45Mestská farma Lellobee (10)04:50Sníček a Dúhalka (2) (ST) - skryté titulky05:05Fidlivareška (6)05:25MalinyJamológia 2 (2)05:35Knihy od Stonožky (53)05:45Viking Vicky (18)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryte titulky07:30Ovečka Shaun I.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia08:45Bambuľko a Bulienka III.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:45Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík II.11:05Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky11:45Ťukiho dobrodružstvá11:50Bambuľko a Bulienka III.12:00Deti z farmy12:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:05Ovečka Shaun I.13:10Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:35Digley a Dazey13:40Digley a Dazey13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia II.14:25Robin Hood 114:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:30Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:10Čím chceš byť?16:20Idefix16:35Matematické príšerky II.17:00Zvierací ochrancovia17:15Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:10Strážcovia Trstinového mora18:20Mia a čarovné ihrisko I.18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:00Diagnóza: Vražda VIII. (19,20)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:50Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:00Vraždy v Midsomeri VII. (2)11:30Diagnóza: Vražda VIII. (21,22/22)13:55Dr. House VII. (3,4)15:50Vraždy v Midsomeri VII. (3)18:00Vražedné čísla III. (8,9)20:10Dr. House VII. (5,6)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (18)23:00Súkromné očko (7)23:50FBI: International I. (3)00:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:35Myšlienky vraha VI. (24/24)02:15FBI: International I. (3)02:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:35Moja mama varí lepšie ako tvoja04:15Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00SK dejiny04:50Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:25Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:55Svet :2401:25Komentáre dňa02:05Správy :24
03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:00Góly–body–sekundy05:10Správy RTVS „N“06:00Góly–body–sekundy06:10Správy RTVS „N“07:00Góly–body–sekundy07:15Športové ozveny07:40Futbal - Highlighty Serie A08:10Cyklistika09:55Športuj pre radosť (9/3)10:10Tipos Iná liga (7/30)10:40Niké - palubovka 202412:40Cyklopotulky12:50Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy13:40OH 2024 - Cesta do Paríža13:55Futbal - Highlighty Niké ligy15:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1616:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1617:00Storočie športu17:10Futbal - Highlighty Ligy majstrov17:35Futbal - Highlighty Ligy majstrov18:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1619:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1620:00Športové ozveny20:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2423:15Góly–body–sekundy23:25Futbal - Highlighty Bundesligy00:20Gymnastika - ME 2024 (športová)02:00Správy RTVS „N“
06:00Bolek a Lolek06:20M*A*S*H06:45M*A*S*H07:05Námořní vyšetřovací služba VIII (23)08:00Námořní vyšetřovací služba VIII (24)09:00Mušketýr11:05Dařbuján a Pandrhola12:55Hvězdný prach15:40Olympijský sen17:20Stmívání20:00Na samotě u lesa21:45Hra s nevěrou00:00Poslouchej01:50Hombre04:20Námořní vyšetřovací služba VIII (24)05:20M*A*S*H
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (18)09:25Modrý kód (196)10:45Show Jana Krause11:50Krejzovi (10)13:20ZOO (19)14:40Modrý kód (197)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Inkognito20:15Ano, šéfe!21:25ZOO (196)22:50Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:15Prostřeno!01:55ZOO (18)03:00Modrý kód (196)04:00Krejzovi (10)05:05Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:10Koloseum (5)06:50Pravdy, lži a dějiny (2)08:05Hledání nesmrtelnosti09:15Prima ČESKO09:50Prima SVĚT10:20Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)11:30Rybí království (2)12:45Lovec rybích obrů V (2)13:45Mnichov: Teror na olympiádě (1)14:50Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)15:50NASA: Vynálezy a inovace (3)16:50Časoprostor (4)17:55Dálnice vedoucí peklem VIII (17)19:00Stavitelské katastrofy IV (8)20:00Druhá světová válka v barvě (4)21:05Tajné nacistické základny II (1)22:05Nezkrotné Portugalsko (6)23:10Planeta ovcí (2)00:05Vetřelci dávnověku XIV (15)01:05Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)02:10Napoleon: Začátek konce04:20Krásy čínské krajiny (1)05:20Prima SVĚT
04:20Ligue 1 Highlights (30)05:15Walker Texas Ranger IV (15)06:00Strážci hranic: Amerika (21,22)06:40Mistři zastavárny XX (15)07:35Američtí sběratelé XVIII (3)08:30Pomozte autům V (5)09:30Kobra 11 XVI (10,11)11:35Walker Texas Ranger IV (16)12:35Válka skladů IV (3-6)14:35Mistři zastavárny XX (16)15:30Strážci hranic: Amerika (25,26)16:30Kobra 11 XVI (12,13)18:35Válka skladů IV (7,8)19:30Mistři zastavárny XX (17)20:30Američtí sběratelé XVIII (4)21:25Pomozte autům V (7)22:25Walker Texas Ranger IV (17)23:20Kobra 11 XVI (12,13)01:15Svět motorů (43)01:55Pomozte autům V (6)02:40Strážci hranic: Amerika (21,22)03:25Walker Texas Ranger IV (17)04:05ČEZ RunTour - České Budějovice
04:25Susedia VI (12)05:10Zig a Sharko IV (26-29)05:55Bakugan: Ozbrojená aliance (104)06:05Přátelé (17,18)07:002 $ocky II (24)07:302 $ocky III (1-3)08:50Malý Sheldon (2-5)10:25Susedia VI (14)11:10Susedia VII (1)11:55Dva a půl chlapa X (8,9)12:50Přátelé (17,18)13:45Teorie velkého třesku XI (3-6)15:252 $ocky III (4-7)17:15Zlatá sedmdesátá (21,22)18:15Dva a půl chlapa X (10,11)19:10Malý Sheldon (6,7)20:00Teorie velkého třesku XI (7-10)21:40Přátelé (19,20)22:35Griffinovi II (1,2)23:30Dva a půl chlapa X (10,11)00:25Teorie velkého třesku XI (7-10)02:05Malý Sheldon (2,3)02:40Zlatá sedmdesátá (21,22)03:20Griffinovi II (1,2)04:05Tele Tele
05:50Televizní noviny06:35Na lovu07:30MasterChef Česko IV (33)08:50Beze stopy V (2)09:45Don Matteo VII (13)10:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)11:45Beze stopy V (3)12:40MasterChef Česko IV (34)13:55Tescoma s chutí14:00Don Matteo VII (14)15:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)16:15Můj přítel Monk VIII (3)17:10Můj přítel Monk VIII (4)18:05Kriminálka Miami V (11)19:00Kriminálka Miami V (12)20:00Můj přítel Monk VIII (7)20:55Můj přítel Monk VIII (8)21:50Beze stopy V (4)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)23:35Don Matteo VII (14)00:45Můj přítel Monk VIII (7)01:25Můj přítel Monk VIII (8)02:05Beze stopy V (4)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)03:25Na lovu04:05Co na to Češi
05:55Snídaně08:35Ulice (4693)09:20Utajený šéf I (6)10:30Nová cestománie10:55Nová cestománie11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:05Specialisté (221)13:55Ulice (3064)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (823)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (824)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4694)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (76)21:40Atentát (13)22:40Život ve hvězdách23:00Víkend23:30Ulice (3064)00:20Ordinace v růžové zahradě 2 (823)01:25Ordinace v růžové zahradě 2 (824)02:25Televizní noviny03:10Snídaně03:55Smějeme se s Petrem Rychlým04:25Riskuj!05:15Áčko
04:40Ulice (4248, 4249)06:15Život na jachtě VII (3, 4)08:05Gilmorova děvčata VI (16, 17)09:55Oteckovia (127, 128)11:55Nekonečná láska (101, 102)13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (742)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (743)16:20Vyměněné osudy (7, 8)18:20Gilmorova děvčata VI (18)19:20Gilmorova děvčata VI (19)20:15Nekonečná láska (105)21:15Nekonečná láska (106)22:15Ordinace v růžové zahradě 2 (744)23:30Ordinace v růžové zahradě 2 (745)00:45Nemocnice Chicago Med IV (4)01:40Vyměněné osudy (3, 4)03:10Gilmorova děvčata VI (14, 15)
07:00Sportovní noviny07:05Stade Rennes - Stade Brestois08:45GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off12:45ČEZ RunTour - České Budějovice13:00Polední Sportovní noviny13:05TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg14:45Ženská basketbalová liga16:30Magazín Muaythai (2)17:00NHL play-off18:45NHL News19:00Ligue 1 Highlights (31)20:00Spade poker show 2024 (8)20:30Velká cena Ostravy v plavání21:00Sportovní noviny21:05NBA play-off23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:00Basketbal Champions League06:00Závěr vysílání
07:00Bath Rugby - Saracens08:45Gloucester Rugby - Exeter Chiefs10:30Absa Cape Epic Best of WOMEN11:00NBA play-off13:00Stade Rennes - Stade Brestois14:45ČEZ RunTour - České Budějovice15:00NHL play-off16:45PFL Mena 119:30Magazín Muaythai (2)20:05Premier League Darts 202400:00Velikonoční regata 202400:15Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon00:45GÓÓÓL (29)01:35NBA play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00Liga Mistrů UEFA08:45Liga mistrů UEFA Highlights09:15Liga mistrů UEFA Highlights09:45TIKI-TAKA (241)11:15Bundesliga special (19)11:45Bundesliga Highlights (31)12:45LaLiga Best 11 (8)13:15LaLiga15:15Made In Italy - Abdoulrahmane Harroui15:30Serie A17:15Serie A Full Impact (34)17:45Bundesliga19:45Bundesliga special (19)20:15LaLiga Talking Football (8)20:45LaLiga Chronicles (32)21:15LaLiga23:00Serie A01:00Bundesliga02:50Závěr vysílání
07:00Bundesliga08:45LaLiga10:45Serie A Full Impact (34)11:15Serie A13:00Bundesliga15:00Bundesliga Highlights (31)16:00Bundesliga special (19)16:30LaLiga18:15Bundesliga20:00Serie A22:00Liga Mistrů UEFA00:00Liga mistrů UEFA Highlights00:30Liga mistrů UEFA Highlights01:00LaLiga02:45LaLiga Talking Football (8)03:15LaLiga Chronicles (32)03:40Závěr vysílání
09:00Bundesliga - konferenční přenos11:00LaLiga 2 Highlights (37)12:00Elche CF - Espanyol Barcelona13:45SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt15:15Olympique Marseille - RC Lens17:00World Pool Masters19:30World Pool Masters21:30OffRoad Maraton (2/2024)22:00Racing magazine (3)22:30World Endurance Championship - 6 hodin v Imole23:30WRC Chorvatsko00:30Závěr vysílání
09:00UFC Main Event: Teixeira vs. Hill09:45UFC 301 Countdown: Pantoja vs. Erceg10:45UFC Fight Night: Nicolau vs. Kape 213:15Paris Saint-Germain - Le Havre AC15:00Racing magazine (3)15:30LaLiga 2 Highlights (37)16:30Gloucester Rugby - Exeter Chiefs18:15Elche CF - Espanyol Barcelona20:15Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto2)21:00Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto2)21:45Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto2)22:45Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)23:45Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)00:45Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Kroky a skoky české animace (6/6)20:40Životy slavných22:30Příběhy filmových legend23:25Pavarotti01:15Americký step02:15Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem02:30Blues Alive Šumperk 202303:30Ladí neladí04:25Fojtství Velké Karlovice04:45Flašinetář Henri04:55Flamenco, můj život
06:15Případy detektiva Murdocha07:00Případy detektiva Murdocha07:40Případy detektiva Murdocha08:25Endeavour09:55Inspektor George Gently11:25Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Bídníci22:00Maigret23:30Soud s Christine Keelerovou00:35Babylon Berlín01:20Bídníci02:20Maigret03:50Případy detektiva Murdocha04:35Případy detektiva Murdocha05:20Případy detektiva Murdocha
04:05Klub nájemných vrahů06:00García a García07:40Jabloňový květ09:40Teorie velkého třesku III. (7): Zesílené vzpomínky10:00Teorie velkého třesku III. (8): Deficit lepících kachen10:25Velký George Foreman12:30Black Adam14:35Creed16:50Creed II.19:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (10): Pochybnosti20:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (11): Nový den21:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (5)21:40Veliká (10): Bobrův čenich22:30Barry III. (7): Zbabělí sráči23:05Sympatizant (3): Miluj ji, nebo táhni00:05Boratův navázaný telefilm01:40John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (5)02:20Veliká (10): Bobrův čenich03:10Barry III. (7): Zbabělí sráči
00:13Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 5/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 6/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 7/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 37/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 21/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 12/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 13/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 10/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 17/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 18/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 16/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 12/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 13/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 15/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 16/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 31/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 28/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 29/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 1/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 37/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 38/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 7/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 31/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 32/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 33/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 30/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 31/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 32/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 2/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 10/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 6/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 6/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 32/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 11/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 12/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 11/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 12/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 21/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 22/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 25/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 25/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 9/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 10/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 11/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 12/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 19/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 13/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 14/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 5/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 6/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 37/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 38/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 2/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 3/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 20/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 21/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 22/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 3/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 4/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 11/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 11/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 12/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 13/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 14/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 21/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 1/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 6/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 8/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 32/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 21/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 22/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 13/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 11/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 12/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 10/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 14/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 32/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 9/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 10/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 4/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr17:59Messyho skvělá dobrodružství 47/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 48/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 1/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 2/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 3/5 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 18/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 19/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 20/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 8/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 3/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 4/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 3/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 4/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 2/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:29Pan Jezevec a paní Liška 3/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:42Lokomotiva Tomáš 3/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 4/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 3/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 4/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 4/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 9/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 10/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 30/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 31/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 30/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 31/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 23/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 24/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:05Láska časem prokletá02:05Klub miliardářů03:50Někdy na tom záleží05:00Přestávka05:50Tunel do Číny07:30Strážce majáku09:05Asterix a Olympijské hry11:00Když byla Dolly Parton má matka12:35Hospodu vám nedáme14:10Nestanu se tvojí ženou15:45Bradův život17:25Křehkost19:10Stažení21:00Mister Mayfair - EP. 5 - Serenina hra22:35Ztracený čas
00:00V Pasti Zrady01:45Králové léta03:20Mocná síla soucitu04:00Přestávka05:00Past na lásku06:25Timber - Lovec pokladů07:55Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů09:25Pytel mouky10:55VIY: Tajemství dračí pečeti12:55Jenny se vdává14:30Lope - Nezkrotný básník16:20Síla slova18:25Dárce20:00One true loves21:40Havran23:30Korzet
00:00Duchové01:30Synku synku cos to proved03:00Chůva Jménem Alex04:00Přestávka05:25Čekání na Anyu07:25Criminal Games by Agatha Christie - EP. 909:35Bůh masakru11:10Nouzový východ13:50Agatha Christie\'s Marple - S4, EP. 215:50Hercule Poirot - Rodinné sídlo18:00Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1020:00Nevinnost22:05Dokonalá manželka
00:00Hitlerovo americké bojiště 1 - Útok z hlubin (1)00:45Temná tajemství parníku Lusitania - Temná tajemství parníku Lusitania ()01:30Vězněm v cizině 12 - Ráj narkomafie (3)02:15Zákulisí letiště Sydney 1 - Nebezpečí (3)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Odhalení metamfetaminové laboratoře (17)05:15Obří stroje 1 - Námořní kolosy (2)06:00Skvělý dr. Pol 7 - Doktoří podivnosti (3)10:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr 3 - Souboj v těžké váze (3)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Noční můra (1)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Rozptýlený kapitán (8)14:00Očima fotografa 1 - Hledání světla (04)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Jablečná omáčka a cibulové kroužky (18)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Fíky a organické máslo (23)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Drogy na provázku (27)17:00Vězněm v cizině 9 - Zajatcem v džungli (4)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Turbovrtulový děs (9)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Závodní koně (9)20:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Pevnost Japonsko (3)21:00Setkání s Plutem - Setkání s Plutem ()22:00UFO: Zkoumání fenoménu 1 - Blízká setkání nad raketovými základnami (3)23:00Staré dobré devadesátky 1 - Co je to láska? (10)
00:30Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci 99 - Na lovu: Afričtí zabijáci (1)02:06Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Indo-Pacifik (1)02:54Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Afrika (2)03:40Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)05:13Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Indo-Pacifik (1)06:25Život psounů 1 - Rodinná záležitost (4)06:50Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)07:37Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)08:26Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Filipíny (1)09:16Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)10:05Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)10:53Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)11:42Království opů 1 - Střet králů (1)12:26Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Filipíny (1)13:17Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)14:04Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Mexiko (3)14:51Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Arábie (4)15:38Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)16:24Skvělý dr. Pol 13 - Na rybách (2)17:11Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)18:00Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)19:37Největší zabijáci: Dokonalí hadi 2 - Největší zabijáci: Dokonalí hadi (1)20:26Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Na rybách (2)22:03Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)22:52Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)23:41Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)
00:05Montéři na laně00:50Černobylská katastrofa01:35Historie KGB02:30Vzdušní bojovníci03:25Dějiny vědy04:15Na 18 kolech v Americe04:50Na 18 kolech v Americe05:25Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fikce, nebo pravda07:55LEGO Masters - Nový Zéland08:50Vzdušní bojovníci09:55Život v sevření mrazu10:55Fikce, nebo pravda11:55Zvláštní a záhadné12:50Vzdušní bojovníci13:55Těžší, než by se zdálo14:20Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:15Život v sevření mrazu16:15LEGO Masters - Nový Zéland17:10Zvláštní a záhadné18:05Montéři na laně19:00LEGO Masters - Velká Británie20:00Zvláštní a záhadné20:55První nasazení letadlové lodi Queen Elizabeth22:05Záhady světových válek23:05Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou
00:55Italská města, italské chutě01:20Projekt \"Domov\"02:10Luxusní bydlení02:35Luxusní bydlení03:00Luxusní bydlení03:25Luxusní bydlení03:50Luxusní bydlení04:15River Cottage: Průvodce04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:50Dům snů07:45Projekt \"Domov\"08:40Nejlepší dům ve čtvrti09:35Monty Don a japonské zahrady10:45Italská města, italské chutě11:15Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15Projekt \"Domov\"16:10Italská města, italské chutě16:35Velkolepé plány17:30Přelétavá léta18:25Dům snů19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Úžasné prostory George Clarka22:007 pod nulou23:30Přízrak v domě
06:00Rození obchodníci: 3. díl (S14E03)07:00Rození obchodníci: 1. díl (S16E01)08:00Jak se to dělá: Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo (S23E06)08:30Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily (S10E09)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 4. díl (S04E04)10:00Nazí a vystrašení: 7. díl (S04E07)11:00Záchrana statku: 16. díl (S05E16)13:00Záchrana statku: 8. díl (S05E08)15:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 9. díl (S05E09)16:00Schováno v kůlnách: 12. díl (S05E12)16:30Bitvy o zavazadla: 12. díl (S02E12)17:00Rození obchodníci: Rover P5 B (S12E10)18:00Jak to dělají?: 1. díl (S16E01)18:30Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely (S05E63)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 11. díl (S04E11)20:00Lovci odpadu: Mistři obchodu (S18E05)21:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S05E15)22:00Lovci odpadu: 13. díl (S17E13)23:00Nazí a vystrašení: 12. díl (S05E12)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 19. díl (S04E19)02:00Lovci odpadu: Mistři obchodu (S18E05)03:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S05E15)04:00Rození obchodníci: TVR Cerbera (S10E06)05:00Lovci odpadu: Venkovský život (S09E14)
06:00How Do They Do It?: Sugar Beets, Feather Dusters06:24How Do They Do It?: Pencils, Liquorice06:48How Do They Do It?: Peppermint, Tennis Racquets07:12How Do They Do It?: Trombone, Spanish Bota07:36How Do They Do It?: Surfboards, Satchels08:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gun Crime A Virus?08:48Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We All Become Geniuses?09:36Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is The Force With Us?10:24Expedition: Back To The Future: Almost Outta Time11:12Expedition: Back To The Future: Great Josh!12:00How It\'s Made: Leather Sculptures, Travel Hot Plates12:24How It\'s Made: Spiral Stairs, Pita Bread12:50How It\'s Made: Solar Street Lights, Dolls13:14How It\'s Made: Glass Sculptures, Inductors13:38How It\'s Made: Fish Rubbings, Clay Shooting Machines14:02How It\'s Made: Throttle Bodies, Limestone Mantels14:26Blowing Up History: Tower Of Babel: The New Evidence15:14Blowing Up History: Lost City Of Troy16:02How the Universe Works: Secret History Of Pluto16:50How the Universe Works: The Dark Matter Enigma17:40How the Universe Works: Strangest Alien Worlds18:30How Do They Do It?: Stainless Steel, Safe Locks18:55How Do They Do It?: Geoduck, Steam Trains19:20How Do They Do It?: Bufori Cars, Sports Whistles19:45How Do They Do It?: Pile Drivers, Cricket Bats20:10How Do They Do It?: Tractors, Cowbells20:35How Do They Do It?: Bird\'s Nest Soup, Rowing Oars21:00How It\'s Made: Multi-Tools/Jojoba Oil/Marionettes21:25How It\'s Made: Fish Decoys/Film Digitization21:50How It\'s Made: Bamboo Bicycles/Chainsaw Art/Breath Mints22:15How It\'s Made: Dinnerware/Air Brake Tanks/Frosted Cereal22:40How Do They Do It?: Fertiliser, Maple Syrup23:05How Do They Do It?: Basmati Rice, Mechanical Birds23:30How Do They Do It?: Hearing Aids, Trains23:55How Do They Do It?: Remotely Operated Vehicles01:10How the Universe Works: Life & amp; Death On The Red Planet02:00How the Universe Works: Stars That Kill02:48Blowing Up History: Dead Sea Scrolls: The Dark Truth03:36Blowing Up History: Pompeii\'s Evil Twin04:24How It\'s Made: Spiral Stairs, Pita Bread04:48How It\'s Made: Solar Street Lights, Dolls05:12How It\'s Made: Glass Sculptures, Inductors05:36How It\'s Made: Fish Rubbings, Clay Shooting Machines
06:00Vražedné nahrávky: Vytetovaná červenka (S04E08)07:00Vražedné nahrávky: 10. díl (S04E10)08:00Rozlousknuté vraždy: Škrtič z Honolulu (S01E05)10:00Vražda přichází: Pan a paní Fantastičtí (S01E02)11:00Vražda přichází: Miláčkové Ameriky (S01E03)12:00Vrah po mém boku: Terč na zádech (S01E01)13:00Vrah po mém boku: Zlo uvnitř (S01E02)14:00Zlý sen v sousedním domě: Chladná vražda (S05E01)15:00Zlý sen v sousedním domě: Riskantní obchod (S05E03)16:00Smrtelná tajemství: Pravda bolí (S01E01)17:00Smrtelná tajemství: Ďáblovo kouzlo (S01E02)18:00Jižanské vraždy: Chyťte mě, jestli můžete (S01E05)19:00Jižanské vraždy: Teror v asfaltovém státě (S01E06)20:00Naprosté ticho: Dívka na billboardu (S04E05)21:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Krev a meč (S12E06)22:00Vraždy v bistru s hamburgery: Murders At The Burger Joint23:00Vražda o páteční noci: Zvrácený spoluhráč (S03E08)01:00Vraždy v bistru s hamburgery: Murders At The Burger Joint02:00Naprosté ticho: Dívka na billboardu (S04E05)03:00Jižanské vraždy: Chyťte mě, jestli můžete (S01E05)04:00Vrah po mém boku: Terč na zádech (S01E01)05:00Vrah po mém boku: Zlo uvnitř (S01E02)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Ve svatební róbě (S05E04)06:00Dvojnásobní Derricové: 1. díl (S02E01)07:00Můj 270kg život: Liz (S06E04)09:00Láska v překladu: El říká to, ella zas tohle (S01E12)10:00Malí lidé, velký svět: Tohle bude katastrofa (S16E06)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 9. díl (S02E09)12:00Dvojnásobní Derricové: 6. díl (S02E06)13:00Beďarová doktorka: 5. díl (S03E05)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 10. díl (S03E10)16:00Můj 270kg život: Liz (S06E04)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 9. díl (S02E09)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Poslední čisté místo (S05E06)20:00SOS: Zachraňte mi kůži: Fuj! Co to je? (S06E03)21:00Můj 270kg život: 14. díl (S10E14)23:00Nestvůry ve mně: Nemůžu vystát mé zlé dvojče (S07E05)01:00SOS: Zachraňte mi kůži: Fuj! Co to je? (S06E03)02:00Můj 270kg život: 14. díl (S10E14)03:40Beďarová doktorka: 5. díl (S03E05)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 9. díl (S02E09)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Nový začátek (S12E03)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)07:40Záchrana statku: 4. díl (S02E04)08:30Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)09:25Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)10:20Zoltan, vlčí muž: 2. díl (S01E02)11:15Záchrana statku: Otrávená půda (S02E02)12:10Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)13:05Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)14:00Invaze žraloků bílých15:00Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec (S09E05)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)17:00Záchrana statku: 5. díl (S02E05)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Příběh o aligátorovi (S06E02)19:00Hrdinové z The Dodo: Zaříkávač koal Izzy (S01E05)20:00Projekt Grizzly: 1. díl (S01E01)21:00Projekt Grizzly: Jak naučit medvěda lovit ryby (S01E02)22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)23:00Veterinární policie Houston: Dýchej! (S17E05)01:30Plavání s monstry: Steve Backshall: Kalmar peruánský (S01E04)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda (S01E01)03:00Zoltan, vlčí muž: 2. díl (S01E02)03:45Záchrana statku: 5. díl (S02E05)04:30Veterinární policie Houston: Tajná mise (S17E01)05:15Veterinární policie Houston: Neboj se, Daisy (S17E02)
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny10:36Máša a Medvěd10:43Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00ASTERIX V BRITÁNII21:20Máša a Medvěd21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:10Fotbal: Liga mistrů UEFA05:45Branky, body, vteřiny06:00Basketbal: BK Opava - NH Ostrava08:10PanoramaL08:40BBV po 25 letech08:55Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR10:30Fotbal: Liga mistrů UEFA11:00Fotbal: TCL V Repre12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Motorismus: Svět motorů14:00Fotbal: Magazín EURO 202414:25Volejbalový magazín14:40Cyklotoulky14:55Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 202415:05Golf Time15:25Běh: Česko běží modře15:35Triatlon: Aquatlon MČR České Budějovice15:55Plavání: MČR v synchronizovaném plavání16:10Plavání: Velká cena Ostravy16:30Silniční cyklistika: Gracia Orlová 202416:50Silniční cyklistika: GP West Bohemia17:10Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Troja17:30Hokej: Česko - FinskoL20:40Fotbal: EL nebo EKL UEFAL23:50Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSIO Zduchovice00:05Branky, body, vteřiny00:20Hokej: Česko - Finsko02:15Golf Time02:35Běh: Česko běží modře02:45Triatlon: Aquatlon MČR České Budějovice03:05Plavání: MČR v synchronizovaném plavání03:20Branky, body, vteřiny03:35Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar IV.13:35Totalcar IV.14:10Lovci pokladů III.15:10Lovci pokladů III.16:10Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05Ztracený svět I.19:05Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů III.21:00Lovci pokladů III.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:55K poctě zbraň02:45K poctě zbraň03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Sneak Peek Ro 202407:25Castle Iv.08:25Castle Iv.09:25Profil zločinu IX.10:25Profil zločinu IX.11:40Castle Iv.12:35Castle Iv.13:30MacGyver IV.14:25MacGyver IV.15:25Bones Viii.16:20Csi I.17:20Castle Iv.18:10Castle Iv.19:10MacGyver V.20:05MacGyver V.21:00Zelenáč V.21:55The Rookie: Feds I.22:55Fbi I.23:50MacGyver V.00:45MacGyver V.01:40Zelenáč V.02:25The Rookie: Feds I.03:05Bones Ix.04:00Teleshop
06:05Sneak Peek Hu 202406:20Sneak Peek Hu 202406:50Hvězdná brána: Atlantida II.07:45Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:35MacGyver II.10:35MacGyver II.11:30Lovci pokladů III.12:30Dr. House VII.13:25Námořní vyšetřovací služba XVII.14:25Námořní vyšetřovací služba XVII.15:20Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:10Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:05Lovci pokladů III.20:05Dr. House VII.21:00S.W.A.T. V.21:55S.W.A.T. V.22:50Zelenáč I.23:45Zelenáč I.00:40Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.01:55Lovci pokladů III.02:40Strážce pořádku V.03:25Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland V.14:25Ranč Heartland V.15:25Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:50Domek na prérii III.18:50Ranč Heartland V.19:50Ranč Heartland V.20:50Domek na prérii III.21:50Ranč Heartland V.22:50Ranč Heartland V.23:45Divoké včely I.00:50Brousko Iii.02:10Brousko Iii.03:10Seriálový tip03:25Seriálový tip04:00Teleshop
00:35Der Zweite Weltkrieg in Wochen01:25Der Zweite Weltkrieg in Wochen02:15Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:40Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe03:25Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe04:15Inside Putin - Charakter, Kriegsherr und Karriere05:05Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg06:00Die große Elchwanderung07:30Scandinavian Star08:35Wild Winners - Helden der Tierwelt09:30Inside Putin - Charakter, Kriegsherr und Karriere10:25Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg11:20Der Zweite Weltkrieg in Wochen12:15Der Zweite Weltkrieg in Wochen13:05Der Zweite Weltkrieg in Wochen14:00Shipwreck Sharks - Überlebenskünstler der Hochsee14:50Iberien - Waldparadies Europas15:50Iberien - Waldparadies Europas16:45Wild Winners - Helden der Tierwelt17:40Wer waren die Neandertaler?18:35Die große Elchwanderung20:15Der Kotknacker21:10Genial selbstgemacht22:15Die Suche nach Planet B23:45Mission: Joy - Zuversicht & amp; Freude in bewegten Zeiten
01:05Percy Jackson: Im Bann des Zyklopen03:00Eragon - Das Vermächtnis der Drachenreiter04:40Der Blaulicht Report05:20CSI: Miami06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Blamieren oder Kassieren20:45UEFA Europa League
00:00My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet00:50CSI: Den Tätern auf der Spur01:30Im Namen des Gesetzes02:20Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:30Harold Shipman: Dr. Death05:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05Guy Georges: Die Bestie der Bastille08:35Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:15Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20CSI: New York14:05CSI: New York14:50CSI: New York15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Leverage21:00Leverage21:45Ransom22:25Ransom23:10Leverage23:50Leverage
00:15Home-Makeover mit Jessica Alba01:05Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover01:45Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover02:30Zwischen Tüll und Tränen03:154 Hochzeiten und eine Traumreise04:004 Hochzeiten und eine Traumreise04:45Das perfekte Dinner05:35Ginos Familienurlaub - italienisch genießen06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:40Zwischen Tüll und Tränen08:254 Hochzeiten und eine Traumreise09:20Das perfekte Dinner10:10Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton11:00Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps11:50Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?12:40Ginos Familienurlaub - italienisch genießen13:05Jamie kocht Italien13:55Jamie kocht Italien14:45Home-Makeover mit Jessica Alba15:40Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover16:25Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover17:15Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:55Ginos Familienurlaub - italienisch genießen19:20Jamie kocht Italien20:15Cook clever mit Jamie21:05Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club21:55Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
01:35Teleshopping03:40Recht & amp; Ordnung04:00Recht & amp; Ordnung04:25Recht & amp; Ordnung04:45Schneller als die Polizei erlaubt05:10Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:15Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:30Law & amp; Order08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:20Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Law & amp; Order: Special Victims Unit21:00Law & amp; Order: Special Victims Unit21:55Law & amp; Order: Special Victims Unit22:50Law & amp; Order: Special Victims Unit23:35Law & amp; Order: Special Victims Unit
00:10Magda macht das schon!00:35Magda macht das schon!01:00McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Sankt Maik16:55Magda macht das schon!17:20Magda macht das schon!17:50McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15You Shall Not Lie21:20Vier Hochzeiten und ein Todesfall22:10Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:35Unter uns23:05Alles was zählt23:30You Shall Not Lie
00:40Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter01:25Teleshopping02:25Das Strafgericht03:10Das Strafgericht03:55Das Jugendgericht04:40Das Jugendgericht05:30Das Familiengericht06:15Das Familiengericht06:55Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Monk21:00Monk21:50Monk22:35Monk23:25Monk
00:05Snapped - Wenn Frauen töten01:00Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:30Monster High12:45Karate Schaf12:55Karate Schaf13:00Karate Schaf13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf14:10ALVINNN!!! und die Chipmunks14:20ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:05Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15CSI: Miami21:10CSI: Miami22:05CSI: Miami23:00CSI: Miami23:55CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Blaze und die Monster-Maschinen09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:30Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:45Polly Pocket13:10Monster High13:20Monster High13:30Monster High13:45Karate Schaf13:55Karate Schaf14:00Karate Schaf14:15Willkommen bei den Louds14:25Willkommen bei den Louds14:40SpongeBob Schwammkopf15:10ALVINNN!!! und die Chipmunks15:20ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:05Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:40Rubble & amp; Crew18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:50Snapped - Wenn Frauen töten02:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:15CSI: Vegas11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Pets 222:00Speed 2: Cruise Control
00:25CopyCat Killers01:25CopyCat Killers02:05Teleshopping05:10Wissenshunger05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:30Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap21:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap22:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap23:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap
00:00Královna čokolády00:25Královna čokolády00:50Luca vaří italsky01:15Italské chutě podle Davida Rocca01:45Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Sbíhají se sliny na těstoviny07:00Pohodové hody07:55Moje venkovská kuchyně08:25Moje venkovská kuchyně08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Královna čokolády11:30Královna čokolády12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Sbíhají se sliny na těstoviny13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Jednoduše s Raymondem18:30Jednoduše s Raymondem19:00Luca vaří italsky19:30Ginova jihoitalská kuchyně20:00John Torode - středovýchodní chutě20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (96)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (88)06:55Blue (143)07:05Blue (144)07:10Blue (146)07:25Blue (147)07:30Blue (148)07:40Blue (53)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (43)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (44)08:55Mickeyho klubík (37)09:25Mickeyho klubík (38)09:55Taffy (27)10:00Taffy (15)10:10Taffy (24)10:20Taffy (29)10:30Taffy (25)10:35Taffy (23)10:50Greenovi ve velkoměstě (72)11:20Greenovi ve velkoměstě (73)11:50Hailey jde na to! (2)12:20Hailey jde na to! (6)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (102)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (103)13:50Příšerky v rachotě (7)14:20Příšerky v rachotě (8)14:45Kiff (13)15:15Kiff (14)15:45Blue (107)15:50Blue (108)16:00Blue (109)16:15Křečík a Gréta (27)16:45Křečík a Gréta (28)17:15Hailey jde na to! (10)17:40Hailey jde na to! (4)18:10Příšerky v rachotě (8)18:40Příšerky v rachotě (9)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (125)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (131)20:10Záporáci z Valley View (5)20:40Jessie (80)21:10Jessie (74)21:35Táborníci z Kikiwaka (127)22:00Táborníci z Kikiwaka (128)22:30U Raven doma (54)23:00U Raven doma (55)23:30Kluk Holka atd. (93)23:40Kluk Holka atd. (94)24:00Kluk Holka atd. (95)24:10Kluk Holka atd. (96)24:25Ghostforce (15)24:50Ghostforce (16)25:10Tým Tiki (15)25:35Tým Tiki (16)25:55Tým Tiki (17)26:15Anna mezi obojživelníky (17)26:40Anna mezi obojživelníky (18)27:00Anna mezi obojživelníky (19)27:25Ghostforce (17)27:45Ghostforce (18)28:05Pyžamasky (16)28:30Pyžamasky (17)28:55Dalmatinská 101 (13)29:15Dalmatinská 101 (14)29:35Kluk Holka atd. (53)29:45Kluk Holka atd. (54)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (1)14:00Spidey and His Amazing Friends (1)14:30The Lion Guard (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (2)19:00Sofia The First (2)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Turnaj sytých jídel (S20E12)06:45Pouliční jídla Afriky: 4. díl (S01E04)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Cukrové hole (S11E02)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Pro mě je to všechno žakie (S28E11)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Nejlepší šaty v televizi (S28E12)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Skvělé mořské plody (S30E05)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Hovězí bonanza (S30E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Vysoká hra (S23E19)10:10Vyřazeni: Dědečkové změří síly (S26E04)10:55Průkopnice: Letní jídla za 16 minut (S19E05)11:17Průkopnice: Výtečný oběd pro kovbojské pomocníky (S19E06)11:40Ciao dům: Dělej to jako nonna (S01E02)12:25Vaření na divokou kartu: Výhody soutěže (S01E02)13:10Vyřazeni: Jídla z pojízdných bister (S52E07)13:55Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: Rozhovor s pekařem (S11E07)14:40Dívka na farmě: Pocta norským jídlům (S07E01)15:02Dívka na farmě: Dívka a led (S07E02)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Guayaquil (S08E02)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bermudy (S08E03)16:10Jarní cukrářská soutěž: 7. díl (S08E07)17:00Průkopnice: Hotové a poprášené (S21E02)17:25Průkopnice: Levné a snadné (S21E03)17:55Giadina domácí kuchyně: Italské Vánoce (S07E10)18:17Giadina domácí kuchyně: Sváteční moučníky (S07E11)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Vysoká hra (S23E19)19:25Vyřazeni: Dědečkové změří síly (S26E04)20:10Průkopnice: Letní jídla za 16 minut (S19E05)20:32Průkopnice: Výtečný oběd pro kovbojské pomocníky (S19E06)20:55Ciao dům: Dělej to jako nonna (S01E02)21:40Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: Rozhovor s pekařem (S11E07)22:25Dívka na farmě: Pocta norským jídlům (S07E01)22:47Dívka na farmě: Dívka a led (S07E02)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Guayaquil (S08E02)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Bermudy (S08E03)23:55Jarní cukrářská soutěž: 7. díl (S08E07)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Cukrové hole (S11E02)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Pro mě je to všechno žakie (S28E11)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Nejlepší šaty v televizi (S28E12)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Skvělé mořské plody (S30E05)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Hovězí bonanza (S30E08)03:40Restaurant: Impossible: Trápení v Abilene (S20E10)04:25Restaurant: Impossible: Mizerný trojboj (S20E11)05:10Restaurant: Impossible: Stále postaru (S20E12)
06:00Stavět na Aljašce: Den nezávislosti (S04E06)07:00Mrazivé zlato: Rubínová horečka (S02E01)08:00Výprava za pokladem: Návrat k Legendě (S01E08)09:00Výprava za yettim: Ruka zvířete (S02E04)10:00Záhady muzeí: Padlí Robinové a Romeo špioni (S08E03)11:00Výprava do neznáma: 2. díl (S06E02)12:00Spřízněné duše (duchové): Mrtvá zastávka (S05E04)13:00Stavět na Aljašce: Doma to nezkoušejte (S04E07)14:00Mrazivé zlato: Břicho rudého netvora (S02E02)15:00Výprava za pokladem: Liberty - americká nákladní loď z 2. světové války (S01E09)16:00Výprava za yettim: Čas utíká (S02E05)17:00Záhady muzeí: Zapomenutý Lindbergh, Fordlandie a podvod s lesní sůvičkou (S08E06)18:00Výprava do neznáma: 3. díl (S06E03)19:00Spřízněné duše (duchové): Ďábel v Salemu (S05E05)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Brána do pekla (S01E06)21:00Záhady muzeí: Vzkříšení Mary a další (S22E08)22:00Záhady muzeí: Strašidlo se zlomeným srdcem a další (S22E10)23:00Horské příšery: Co je to kouřový vlk? (S05E05)01:00Paranormální akta: Ukolébavka pro mrtvé (S09E05)02:00Osbourneovi chtějí věřit: Zombie Stomp nejen jako písnička (S02E17)03:00Směr hrůza: Stará nemocnice na College Hill (S02E14)04:00Horské příšery: Co je to kouřový vlk? (S05E05)05:00Spřízněné duše (duchové): Ďábel v Salemu (S05E05)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.