TV program streda, 22. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (93)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista III. (21)13:55Mentalista III. (22)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (94)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože22:10Utajený šéf III.23:40Dobre vedieť!00:55Mentalista III. (21)01:50Mentalista III. (22)02:30Policie Modrava I. (4)03:35Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:20Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (9) (ST) - skryté titulky14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Štvanec22:30Sedem23:30Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.00:25Myšlienky vraha VII. (12)01:25Riskuj!02:05Noviny TV JOJ02:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:35Bez servítky04:35Top Star
03:50Správy RTVS „N“04:40Góly-body-sekundy05:00Počasie05:05Autosalón05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:05Detektívi zo severu VI (13/16)10:05Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:25Bez batožiny16:50Destinácie17:05Detektívi zo severu VI (14/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:14Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:15Počasie20:30Vraždy na Mont-Saint-Michel22:10Sneh23:40Oktopus (13/13)00:55Správy RTVS „N“01:45Počasie01:55Miesto zločinu Ostrava (7/13)
06:00Druhý dych (78)06:40Túžba tela (72)07:25Túžba tela (73)08:40Krok za krokom V. (24)09:25Krok za krokom VI. (1)10:10Chicago Fire VI. (16)11:10S hlavou v oblakoch (121)12:00S hlavou v oblakoch (122)13:05Oteckovia (28)14:10Keď kvitne láska (53)15:20Keď kvitne láska (54)16:05Túžba tela (74)17:05Túžba tela (75)18:05Chicago Fire VI. (17)19:00Keď kvitne láska (55)19:55Keď kvitne láska (56)21:00Krok za krokom VI. (2)21:30Krok za krokom VI. (3)21:55Priatelia V. (5)22:25Priatelia V. (6)22:55Chicago Med VI. (8)23:50Keď kvitne láska (55)00:45Keď kvitne láska (56)01:30S hlavou v oblakoch (121)02:15S hlavou v oblakoch (122)02:55Smotánka03:55Adela show05:10Oteckovia (28)
05:10Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:20Upratať, opraviť!07:35Letecké katastrofy08:55Extrémni nájomníci IX. (3)09:40Vražedné čísla IV. (8)10:40Vražedné čísla IV. (9)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Rodinné záležitosti (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:45Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.14:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:45Moja mama varí lepšie ako tvoja16:50Letecké katastrofy17:55Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.18:55Naši II. (ST) - skryté titulky19:35Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Guru lásky22:35Rozchod na objednávku00:50Profesionáli II. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:45Mafstory (21)02:35Naši II. (ST) - skryté titulky03:10Miláčikovo03:40Prírodné katastrofy04:00Upratať, opraviť!04:45Extrémni nájomníci IX.
06:00Zázračný miniateliér06:05Andyho svetové dobrodružstvá06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri06:50Nezbedný havran07:00Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Kimondó - Na kus reči09:00Regina09:55Boj tigrov (2/2)11:30Obedníček11:35Odo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:10Na programe televízia15:05Magnáti (1/3)16:00Veda pre všetkých (2/13)16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:35Odo18:40Dimitri18:45Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Malý rytier Trenk19:30Andyho svetové dobrodružstvá19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10V modrých hĺbkach (1/3)21:00Fascinujúce dejiny džínsov22:05Do kríža22:55Na značky!00:15Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:05Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice09:25Zavolejte porodní sestřičky XI (3/8)10:25Zpívá Karel Gottčb10:40Dynastie Nováků (13/13)11:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Vinorodé břehy Sáry (7/7)14:30Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice15:00Zločin na poště15:45Zavolejte porodní sestřičky XI (4/8)16:45Plné hnízdo v Karlovarském kraji 217:15AZ-kvíz tentokrát s Fortunou17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Četnické humoresky (20/39)21:4013. komnata Jany Doleželové22:10Gejzír22:39Výsledky losování Šťastných 1022:40Bolero18+00:30Marie Antoinetta (7/8)01:15AZ-kvíz tentokrát s Fortunou01:45Banánové rybičky02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: Hledání šumavské duše05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Kouzlo Velké Británie: Domy a sídla09:20Egypt (1/6)10:15Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice10:35Dobrodružství s kamerou ve Středozemním moři11:30Příběhy divočiny: Alchymisté smrti12:25Divoká tvář Thajska: Boj o přežití (1/2)13:10Jezevec lesní13:201945: Cesta k vítězství14:10Vše, co zůstává k vidění15:05Klíč15:30Skryté skvosty II. (10/10)16:00Atletika: Kladno házíL18:00Velké stroje zblízka II: Obří letoun18:45Vytrženo z metropole: Stará Pankrác18:55Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice19:10Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Ohrožená Amazonie: Mokřady (2/3)21:00V karavanu po Polsku (6/8)21:30Fenomény dneška22:00Letecké katastrofy: Smrt Kobeho Bryanta22:45Čtyři životy (2/3)23:45Zázraky techniky V: Supertanker Europe00:351975: Rudí Khmerové, noční můra začíná01:30Česká mise: Čeští vojenští pozorovatelé OSN01:55Semínka dobrodějů02:20Všechno dobře dopadne03:45Módní designérka Zuzana Veselá04:10Před půlnocí04:35Pupenářka
05:55Snídaně08:45Ulice (4707)09:45Specialisté (223)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (11)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (157)13:35Kriminálka Miami VI (13)14:35Kriminálka Miami VI (14)15:30Výměna manželek X16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4708)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVII (2)21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III23:40Kriminálka Miami VI (13)00:40Kriminálka Miami VI (14)01:40Specialisté (8)02:45Ulice (4708)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (157)04:45Novashopping
04:30Jesse Stone: Smrt v jezeře05:55Návrat na vrchol08:20Kriminálka Miami VI (11)09:20Kriminálka Miami VI (12)10:15Jeden den v New Yorku12:05Dívka na koštěti13:40Jumanji15:45Tomb Raider18:10Když se setmí20:00Sherlock Holmes22:35Zrození legendy00:55Annabelle se vrací 302:55Prci, prci, prcičky: Kniha lásky
06:00Nový den07:05M*A*S*H (27)07:35M*A*S*H (28)08:10ZOO (201)09:30Policie Hamburk IX (12)10:30Policie Hamburk IX (13)11:30Closer: Nové případy I (4)12:25Komisař Rex III (10)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda V (11)21:40Show Jana Krause22:45Show Jana Krause23:50Ano, šéfe!00:55Policie v akci02:00Policie Hamburk IX (12)03:00Policie Hamburk IX (13)04:00Closer: Nové případy I (4)05:05Libovky Pepy Libického05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:30Partička07:00Mikýřova hysteorie českých dějin07:40Top Gear: Indický speciál09:30To nejlepší z Top Gearu (4)10:35Hvězdná brána VIII (3)11:30Hvězdná brána VIII (4)12:35Futurama IX (1)13:05Futurama IX (2)13:35Simpsonovi XXIV (17)14:05Simpsonovi XXIV (18)14:30Simpsonovi XXIV (19)15:00Simpsonovi XXIV (20)15:20Hvězdná brána VIII (5)16:15Hvězdná brána VIII (6)17:15Futurama IX (3)17:45Futurama IX (4)18:15Simpsonovi XXVI (1)18:45Simpsonovi XXVI (2)19:15Simpsonovi XXVI (3)19:45Simpsonovi XXVI (4)20:15Autosalon.tv21:25Fotr na tripu VII22:05Nezvěstná (6)23:05Vandráci (6)23:40Simpsonovi XXVI (1)00:05Simpsonovi XXVI (2)00:35Simpsonovi XXVI (3)01:05Simpsonovi XXVI (4)01:35Futurama IX (3)02:05Futurama IX (4)02:25To nejlepší z Top Gearu (4)03:30Nezvěstná (4)04:40Ženy ve wrestlingu VIII (31)
06:00Na zámku06:05Libovky Pepy Libického06:20Prostřeno!07:15Sestřičky (36)08:35Slunečná (143)10:00Prostřeno!10:45Ano, šéfe!11:55Inga Lindström13:55Záchranáři z hor X (8)14:55Záchranáři z hor X (9)15:55Čas lásky a třešní (4)16:55Čas lásky a třešní (5)17:55Záchranáři z hor X (10)18:55Záchranáři z hor X (11)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (37)23:10ZOO (201)00:15Rodina doktora Kleista V (4)01:20Rodina doktora Kleista V (5)02:30Čas lásky a třešní (4)03:35Čas lásky a třešní (5)04:45Lásce navzdory (47)
04:20Nepopsaný list06:00Dvě letenky do Řecka07:55Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana09:30Kong: Ostrov lebek11:25Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství13:00Demolice14:40Ex Machina16:25Šoumen krokodýl18:10Věčný svit neposkvrněné mysli20:00Samaritán21:40Sympatizant (6): Orientální modus destrukce22:40Případ Goldman00:35Bláznův ráj02:15Men04:00Karanténa smrti
04:15The Independent06:00Vlastní pravidla07:50Úžasný Mauric09:20Mikádo11:00Průměrňákovi IX. (11)11:20Průměrňákovi IX. (12)11:45Hobit: Bitva pěti armád14:05Aloha15:50Petr Pan17:40Scott Pilgrim proti zbytku světa19:30Temný případ: Noční krajina (3)20:25Temný případ: Noční krajina (4)21:30Kdo se směje teď23:20Uzavřený kruh (3)00:15Válečnice02:25Apokalypsa v Hollywoodu
06:00Seriálový tip06:20Totalcar VII.06:55Profil zločinu V.07:55Námořní vyšetřovací služba XVI.08:50Námořní vyšetřovací služba XVI.09:45Profil zločinu IV.10:50Profil zločinu V.11:55Hvězdná brána: Atlantida IV.12:50Tým SEAL V.13:45Námořní vyšetřovací služba XVI.14:35Námořní vyšetřovací služba XVI.15:25Profil zločinu V.16:30Profil zločinu V.17:30Tým SEAL V.18:20Hvězdná brána: Atlantida IV.19:10Námořní vyšetřovací služba XVI.20:05Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00Vteřiny života I.21:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV.23:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV.00:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV.00:55MacGyver III.01:35MacGyver III.02:20Harrow03:10Harrow04:00Zelenáč V.04:45Zelenáč V.05:25Seriálový tip
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:10Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:10Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:30Popelka17:40Poklad z půdy18:55Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:55Nebezpečné vztahy live01:50Ostříháno02:55Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:40Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15TOP - Dětské filmy20:55Tajemství filmů a seriálů - Hoří, má panenko21:25Nikdo není perfektní22:35Poklad z půdy23:45Intim s Heidi Janků00:20MOJE ZPRÁVY00:30VIP svět00:45Exkluziv Kateřiny Brožové02:00Na plac!02:25Ostříháno04:10Konec vysílání
06:05Honba za nefritem06:25Honba za nefritem06:55Truckeři na okreskách07:50Truckeři na okreskách08:45Australští zlatokopové09:40Australští zlatokopové10:35Renovace rachotin11:30Renovace rachotin12:30Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:25Australští zlatokopové15:20Australští lovci humrů16:15Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:15Australští lovci humrů18:10Australská záchrana lodí19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Velká čínská zeď s Ashem Dykesem22:05Záchrana vraků aut23:00Truckeři na okreskách23:55Truckeři na okreskách00:50Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Velká čínská zeď s Ashem Dykesem03:35Záchrana vraků aut04:20Renovace rachotin05:10Australští lovci býků
06:00Prokleté rodokmeny06:20Prokleté rodokmeny06:55Abú Simbel: Obři na Nilu08:00Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války09:002. světová válka - Bitvy o Evropu10:05Nejlepší vojenské prostředky11:15Starověká velkoměsta12:20Hitler: Odpočet k válce13:20100 dní do kapitulace14:30Pyramida v Gíze: Cesta ke hvězdám15:35Abú Simbel: Obři na Nilu16:40Římské megastavby17:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Tajné zbraně II. světové války21:00Odboj23:00Tajemství nacistických válečných zbraní00:00Temná věda nacistů01:00Válečné továrny01:55Tajné zbraně II. světové války02:502. světová válka - Bitvy o Evropu03:40Odboj05:20Temná věda nacistů
06:40Veterinář z Yorkshiru07:25Záchrana divokých zvířat v Malawi08:15Záchrana divokých zvířat v Malawi09:05Evropská divočina09:55Vlk: Tulák bez hranic10:50Divoká Belgie11:40Návrat medvědů12:35Záchrana divokých zvířat v Malawi13:20Veterinář z Yorkshiru14:05Smrtící lovci14:55Skotsko - nová divočina15:45Skotsko: Rok v divočině16:35Anglie: Rok v divočině17:20Říční monstra18:10Hlubinné potápění v Austrálii19:15Smrtící lovci20:00Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall20:50Záchranáři divokých zvířat: Austrálie21:40Záchrana divokých zvířat v Malawi22:25Nemocnice pro slony23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Veterinář z Yorkshiru03:55Záchrana divokých zvířat v Malawi04:40Záchrana divokých zvířat v Malawi
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc09:15Partička10:05Dva a pol chlapa VI. (16)10:25Dva a pol chlapa VI. (17)11:00Mladý Sheldon IV. (14)11:15Mladý Sheldon IV. (15)11:50Mladý Sheldon IV. (16)12:15Mladý Sheldon IV. (17)12:45Teória veľkého tresku III. (10)13:30Teória veľkého tresku III. (11)13:55Teória veľkého tresku III. (12)14:25Teória veľkého tresku III. (13)14:50Teória veľkého tresku III. (14)15:15Teória veľkého tresku III. (15)15:45Priatelia V. (3)16:15Priatelia V. (4)16:45Dva a pol chlapa VI. (18)17:15Dva a pol chlapa VI. (19)17:45M*A*S*H IV. (1)18:15M*A*S*H IV. (2)18:45Mladý Sheldon IV. (16)19:10Mladý Sheldon IV. (17)19:35Susedia20:30Bitkári 4: Vzbura - PREMIÉRA22:30Sama proti všetkým00:40Dajto v pokri z Card Casina01:00ŠPORTOVÉ NOVINY01:10Susedia01:50Silvánovci03:35Susedia04:15Oggy a šváby04:55Bernieho dobrodružstvá05:05Zig a Sharko
06:00Teleráno08:30Reflex08:45Susedia09:20Susedia10:00Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Búrlivé víno I.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože22:10Partička23:25FARMA00:10Survivor02:10Partička03:35Susedské prípady04:15Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:55NCIS: Los Angeles XIII. (4)06:35NCIS: Los Angeles XIII. (5)07:15Špecialisti V. (31)08:05Polícia Chicago I. (5)08:45Polícia Chicago I. (6)09:25Kosti III. (10)10:05Kosti III. (11)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (1)11:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (2)12:10Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti III. (12)16:05Kosti III. (13)17:00Mentalista III. (21)18:00Mentalista III. (22)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (3)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (4)20:55NCIS: Los Angeles XIII. (6)21:55NCIS: Los Angeles XIII. (7)22:50Kosti III. (12)23:50Kosti III. (13)00:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (3)01:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (4)01:5511204:50Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (5)06:25Tom Gates II. (13)06:40Okido III. (9)06:55Strážcovia Trstinového mora (15)07:05Lloyd a muchy (51)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (15)07:45Mechamato (24) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (29) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (24)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (37)09:00Požiarnik Sam IX. (5) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (4) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (10)10:00Sonic Boom 2 (21)10:15Rybičky Flip a Flap II. (7)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (16)10:35Mestská farma Lellobee (20,21)10:45Pirátska akadémia (15)11:00Moe a jeho šou II. (28)11:15Strašidielka (50)11:20Idefix (51)11:35Zvieratká (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (34,35)11:55Naše prasiatko (15,16)12:05Odbodkovia II. (24)12:20Bambuľko a Bulienka I. (4)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (29)12:35Medzi nami zvieratkami (7)12:40Máša a medveď V. (26/26)12:50Požiarnik Sam IX. (6) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (12)13:15Fíha tralala (9)13:25Deti z farmy (9)13:40Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun V. (13)14:15Máša a medveď V. (14)14:30Pirátska akadémia (16)14:45Digley a Dazey (34,35)14:50Naše prasiatko (15,16)15:00MalinyJAMológia (4)15:15Chrumka a Čipsík I. (4)15:30Bambuľko a Bulienka I. (5)15:45Angličanina (8)16:00Máša a medveď V. (15)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (28)16:20Moe a jeho šou II. (29)16:30Ovečka Shaun V. (13)16:45Lloyd a muchy (51)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (16)17:30Knihy od Stonožky (13)17:40Idefix (52/52)17:55Labková patrola I. (16)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (16)18:30Mestská farma Lellobee (20,21)18:35Sonic Boom 2 (22)18:50Plamienok a štvorkolky I. (11)19:15Deti z farmy (9)19:30Zvierací ochrancovia (5) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (38) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (15)20:10Zvieratká (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (24) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (4)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (26/26)21:40Volám sa Caillou V. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (11) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (22) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (38)23:00Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (13)23:50Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (9)00:20Zabi nudu! (2,3)00:35Knihy od Stonožky (12)00:45Fidlivareška (4)01:05MalinyJAMológia (4)01:20Zabi nudu! (2,3)01:35Knihy od Stonožky (13)01:45Kikirikí (7,8)01:55Sníček (2,3)02:15Knihy od Stonožky (13)02:30Rapotáčik 2 (5)02:40Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (14)03:00Sníček (2,3)03:20Rapotáčik 2 (5)03:30Knihy od Stonožky (12)03:40Tom Gates II. (13)03:55Volám sa Caillou V. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (4)04:30Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:50Mestská farma Lellobee (21)04:55Sníček a Dúhalka (4) (ST) - skryté titulky05:05Fidlivareška (2)05:25MalinyJAMológia (4)05:35Knihy od Stonožky (13)05:45Viking Vicky (38)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:30Ovečka Shaun II.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:50Bambuľko a Bulienka I.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia III.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík I.11:05Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:45Ťuki a stratený psík11:50Bambuľko a Bulienka I.12:00Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Ovečka Shaun II.13:10Mechamato (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia III.14:25Robin Hood 114:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:25Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:05Čím chceš byť? 216:20Idefix16:35Matematické príšerky I.17:00Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:10Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:10Strážcovia Trstinového mora18:20Mia a čarovné ihrisko I.18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron20:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík I.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
04:55To je vražda, napísala III. (3,4)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:50Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:00Vraždy v Midsomeri IX. (1/8)11:30To je vražda, napísala III. (5,6)13:55Dr. House VIII. (2,3)15:50Vraždy v Midsomeri IX. (2)18:00Vražedné čísla IV. (10,11)20:10Dr. House VIII. (4,5)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (10) (ST) - skryté titulky23:00Súkromné očko V. (7)23:55FBI: International I. (16)00:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:30Myšlienky vraha VII. (11)02:15FBI: International I. (16)02:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:25Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II (35/40)07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:25Cesty istoty II (35/40)22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:00Správy :24
03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:00Góly–body–sekundy05:10Správy RTVS „N“06:00Góly–body–sekundy06:10Správy RTVS „N“07:00Góly–body–sekundy07:10Správy RTVS „N“08:05Futbal - Highlighty La Ligy08:55Džudo - MS 2024 (3/7)10:35Futbal - ME 2024 do 17 rokov (1/3)12:30Cyklopotulky12:40Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy13:05Športové ozveny13:30Niké - palubovka 202415:30Tipos Iná liga (10/30)16:00Džudo - MS 2024 (4/7)18:20Niké - palubovka 202420:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2423:30OH 2024 - Cesta do Paríža23:50Góly–body–sekundy00:00Džudo - MS 2024 (4/7)01:50Góly–body–sekundy02:00Správy RTVS „N“
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:10M*A*S*H06:35M*A*S*H07:00M*A*S*H07:30Námořní vyšetřovací služba IX (19)08:30Námořní vyšetřovací služba IX (20)09:35Proč kočka není pes?11:45Fantom Morrisvillu13:20Bez dechu15:35Nádech pro lásku18:05Jít za svým snem20:00Twilight sága: Rozbřesk (1/2)22:25Modlitba lovce00:00Dlouhý polibek na dobrou noc02:40Žába k zulíbání04:50Námořní vyšetřovací služba IX (20)
06:00Hausbot Petra Horkého06:25Prima ČESKO06:50Prima SVĚT07:25Nejnebezpečnější železnice světa (1)08:35Obnažený vesmír IV (8)09:35Do Ameriky ve stopách vikingů (3)10:35Záchrana velkolepých staveb (2)11:35Život v divočině (5)12:40Pohotovost pro exotická zvířata VII (7)13:40Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (1)14:45Odhalené skvosty: Monumenty Francie (1)15:55Nemožné na počkání (3)16:55Zapomenuté megastavby V (11)17:55Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (10)18:55Nekončící povely (6)20:00Zelená planeta (4)21:15Zvířecí výzbroj (6)22:20Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici (2)23:20Šílené počasí: Skutečné záběry VI (4)00:15Ruské války (2)01:25Kolaborovali s nacisty (12)02:35Vetřelci dávnověku XIV (7)03:35Zakázaná historie VI (7)04:45Kapří monstra VI (4)
04:50Kolo pro život - Beroun05:00Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Teji Savanier05:10Walker, Texas Ranger V (9)05:55Strážci hranic: Kanada II (8,9)06:35Mistři zastavárny XXI (15)07:30Američtí sběratelé XVIII (14)08:25Pomozte autům VI (9)09:25Kobra 11 XIX (3,4)11:30Walker, Texas Ranger V (10)12:30Válka skladů VI (12-15)14:30Mistři zastavárny XXI (16)15:30Strážci hranic: Kanada II (12,13)16:30Kobra 11 XIX (5,6)18:35Válka skladů VI (16,17)19:30Mistři zastavárny XXI (17)20:30Svět motorů (46)21:30Pomozte autům: 7denní výzva (1)22:25Walker, Texas Ranger V (11)23:20Kobra 11 XIX (5,6)01:15Američtí sběratelé XVIII (15)02:00Pomozte autům VI (10)02:45Strážci hranic: Kanada II (8,9)03:25Walker, Texas Ranger V (11)
04:30Susedia IX (16)05:15Karate ovce (28-31)05:55Bakugan (20)06:05Přátelé III (9,10)07:002 $ocky VI (12-15)08:45Malý Sheldon II (20-22)10:05Malý Sheldon III (1)10:30Susedia IX (18,19)11:50Dva a půl chlapa XII (3,4)12:45Přátelé III (9,10)13:40Teorie velkého třesku II (18-21)15:252 $ocky VI (16-19)17:15Zlatá sedmdesátá III (10,11)18:10Dva a půl chlapa XII (5,6)19:05Malý Sheldon III (2,3)20:00Teorie velkého třesku II (22,23)20:50Teorie velkého třesku III (1,2)21:50Přátelé III (11,12)22:45Griffinovi III (20,21)23:40Dva a půl chlapa XII (5,6)00:35Teorie velkého třesku II (22,23)01:25Teorie velkého třesku III (1,2)02:20Malý Sheldon II (20,21)03:00Zlatá sedmdesátá III (10,11)03:40Griffinovi III (20,21)04:20Tele Tele
05:55Televizní noviny06:40Na lovu07:35MasterChef Česko V (18)08:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (10)09:50Grantchester II (3)10:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (20)11:50Beze stopy V (17)12:45MasterChef Česko V (19)14:05Tescoma s chutí14:10Grantchester II (4)15:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (21)16:10Slečna Marplová II (4)18:05Kriminálka Miami VI (13)19:00Kriminálka Miami VI (14)20:00Slečna Marplová III (2)21:55Beze stopy V (18)22:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (22)23:45Grantchester II (4)00:45Slečna Marplová III (2)02:20Beze stopy V (18)03:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (22)03:40Na lovu04:20Co na to Češi05:00Grantchester II (4)
05:55Snídaně08:55Ulice (4707)09:40MasterChef Česko VI (3)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3078)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (837)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (838)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4708)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVII (2)21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III23:40Ulice (3078)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (837)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (838)02:35Televizní noviny03:20Snídaně04:05Čtveráci04:35Riskuj!05:25Kolotoč
04:35Ulice (4268, 4269)06:10Život na jachtě IX (6, 7)08:00Gilmorova děvčata VII (22)08:55Čarodějky (1)09:50Oteckovia (155, 156)11:50Nekonečná láska II (15, 16)13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (782)15:00Ordinace v růžové zahradě 2 (783)16:20Vyměněné osudy (35, 36)18:20Čarodějky (2, 3)20:15Nekonečná láska II (19)21:15Nekonečná láska II (20)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (784)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (785)00:40Nemocnice Chicago Med V (2)01:35Vyměněné osudy (31, 32)03:05Gilmorova děvčata VII (20, 21)
07:00Sportovní noviny07:05Global Champions League 2024 - Madrid09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05If it´s easy it´s not fun11:30THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen13:00Polední Sportovní noviny13:05TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin14:30Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal15:00Ligue 1 Highlights (34)16:00Spade poker show 2024 (10)16:30Kolo pro život - Beroun16:45Longines Global Champions Tour 2024 - Madrid18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Premiership Rugby20:45Památné zápasy - Lyon vs. Marseille ze sezóny 2008/0921:00Sportovní noviny21:05Ligue 123:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:00Magazín Muaythai (2)01:30Grand Prix Hradec Králové 202402:05NHL play-off05:00Závěr vysílání
07:00VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen08:30Ligue 110:301:1 Sport Show (68)11:00NBA play-off13:00Ligue 115:00Road to the final Coupe de France15:30Kolo pro život - Beroun15:45Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal16:15K.O. magazín (53)17:00Grand Prix Hradec Králové 202417:30THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen19:00NHL play-off21:00NBA play-off23:00Ligue 1 Highlights (34)00:00Premier League Darts 202402:35NBA play-off05:05Závěr vysílání
07:00LaLiga08:452. Bundesliga10:45Bundesliga12:30Bundesliga Highlights (34)13:30Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna14:00Serie A16:00Magazín Ligy mistrů UEFA (30)16:30LaLiga18:30LaLiga ZAP (9)18:45LaLiga Highlights (37)19:45LaLiga World (42)20:15Bundesliga22:00LaLiga00:00LaLiga FANS (9)00:30Serie A02:30Serie A Full Impact (37)02:55Závěr vysílání
07:00Bundesliga09:00LaLiga10:45LaLiga FANS (9)11:15Serie A13:15LaLiga15:00Bundesliga17:00Bundesliga Highlights (34)18:00Serie A20:00Serie A Full Impact (37)20:30Serie A22:15Magazín Ligy mistrů UEFA (30)22:45TIKI-TAKA (244)00:15LaLiga02:00LaLiga Highlights (37)03:00LaLiga World (42)03:25Závěr vysílání
09:00Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)10:00Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)10:45Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (sprintový závod)12:00Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 202413:25Porsche Supercup v Imole (trénink)14:15Porsche Supercup v Imole (kvalifikace)14:45Porsche Supercup v Imole (závod)15:45Rychlá kola (5/2024)16:00Vodafone Rally Portugalsko17:00FIA Karting Championship 2024 (2)17:30Rentor Rally magazín 2024 (4)18:00OffRoad Maraton (2/2024)18:30Český motorsport 202419:00Bundesliga - konferenční přenos21:00LaLiga 223:00LaLiga 2 Highlights (40)00:00Závěr vysílání
09:00Vodafone Rally Portugalsko10:00FIA World Endurance Championship - 6 hodin ve Spa-Francorchamps11:00UFC 301 Countdown: Pantoja vs. Erceg16:00LaLiga 218:00Ligue 120:00FIA Karting Championship 2024 (2)20:30Rentor Rally magazín 2024 (4)21:00Michelin Grand Prix de France (závod Moto3)22:00Michelin Grand Prix de France (závod Moto2)23:00Michelin Grand Prix de France (závod MotoGP)00:15Závěr vysílání
05:05Echo Pražského jara 202405:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:13Echo Pražského jara 202420:15Klobouk dolů21:05Na plovárně s Pavlem Koutským21:35Milada Šubrtová - 100 let22:10Miroslav Kůra - 100 let23:00Odvrácená strana Hollywoodu (1/4)23:50Bruce Willis: vyvolený00:45Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem01:00Hudební cestopis slavných skladatelů: Edvard Hagerup Grieg (3/8)01:55Rivalové v umění: Nolde versus Liebermann (3/5)02:50Uchem jehly03:15Crescendo04:15Terra musica04:40Neplavcům vstup zakázán?
06:40Případy detektiva Murdocha07:20Případy detektiva Murdocha08:05Endeavour09:35Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Archie21:45Policajt22:30Domina23:25Dům snů00:15Babylon Berlín01:05Archie01:50Policajt02:35Případy detektiva Murdocha03:20Případy detektiva Murdocha04:05Slečna Marplová05:55Případy detektiva Murdocha
01:15Scary Movie 302:30Torrente 3 - Hloupá ruka zákona04:00Push05:45Zoom In05:50Zoom In - Red Notice06:00Zoom In - The Croods: A New Age06:10Sanctum08:20Život Briana10:05Den zrady11:45Podivná slečna Willoughbyová13:30Kluci a holky15:10Rok jedna16:50Flynn Carsen 3: Jidášův kalich18:30Snídaně u Tiffanyho20:35Lásce na stopě22:00Wrong Turn23:55EX MACHINA
04:20Tísňová linka06:00Barbie07:50Lauřina hvězdička09:10Teorie velkého třesku IV. (11): Rekombinace Ligy spravedlnosti09:30Teorie velkého třesku IV. (12): Využití kalhot do autobusu09:55Fantastický pan Lišák11:20Róise a Frank12:45Zamilovaný Shakespeare14:45Ave, Caesar!16:30Aquaman a ztracené království18:35Spy/Master (1)19:25Banshee II. (5): Pravda o jednorožcích20:10Banshee II. (6): Zabijáci21:00East New York (21)21:45Vlajka smrti (4)22:25Trojúhelník smutku00:50Insidious: Poslední klíč02:30East New York (21)03:15Vlajka smrti (4)
00:13Bořek Stavitel 9/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 10/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 39/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 40/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 41/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 5/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 15/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 52/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 1/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 4/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 5/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 6/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 11/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 26/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 1/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 3/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 4/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 51/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 17/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 21/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 25/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 26/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 3/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 13/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 14/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 15/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 31/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 32/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 33/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 34/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 22/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 4/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 26/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 26/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 13/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 52/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 25/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 26/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 25/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 26/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 9/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 10/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 19/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 39/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 13/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 14/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 45/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 46/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 25/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 26/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 42/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 43/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 45/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 46/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 18/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 52/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 1/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 2/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 41/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 3/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 26/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 2/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 52/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 9/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 10/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 1/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 2/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 51/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 52/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 4/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 8/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 52/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 1/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 2/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 24/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 4/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 5/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 6/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 60/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 61/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 1/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 43/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 44/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 43/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 44/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 15/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 42/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 43/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 3/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 24/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 4/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 5/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 24/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 9/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 10/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 18/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 19/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 52/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 53/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 11/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 12/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:20Dlouhá noc: Přežití02:50Země slepých04:00Přestávka05:45Matčin stín07:25Ranvej08:55Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem10:10Iluze lásky11:45Láska v Indii13:20Krycí jméno Lev14:55Lope - Nezkrotný básník16:45Madam služebná18:15Devátý život Luise Draxe20:00Julieta21:40After: Polibek23:25After: Přiznání
00:55Vpich02:35Odhalení04:10Smrtící Kousek05:00Přestávka05:40Hrdinové07:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2309:55Ranvej11:55Bláznivá svatba13:50Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 215:50Hercule Poirot - Opona - Poirotův poslední případ17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2419:55STARS! - EP. 10 - Bradley Cooper20:00Matka vražda21:55Výkupné23:45Hra pro čtyři
00:00Apokalypsa: Vzestup Hitlera 1 - Jak se zrodil Hitler (1)00:45Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 2 - Nekonečný hon (3)01:30Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Setkání s mafií (7)02:15Ostraha hranic 2 - Pašerácké triky (7)03:00Jak chytit pašeráka 5 - Banány a kokain (3)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 4 - Jen ať sněží (2)05:15Pomozte autům 10 - Dennis D-series (7)06:00Skvělý dr. Pol 8 - Neuvěřitelné včely (16)07:00Ztracené poklady Říma 1 - Skrytá tajemství Pompejí (1)08:00Ztracené poklady Říma 1 - Potopená antická tajemství (2)09:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Síla mysli (08)10:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 2 - Srážka ve vzduchu (3)11:00Nacistické megastavby 1 - Odpalovací základny raket V2 (3)12:00Nacistické megastavby 1 - Supertanky (4)13:00Vteřiny před katastrofou 4 - Bhópál (6)14:00Prokletí tuňáci 11 - Uspět (13)15:00Gordon Ramsay: Do neznáma 2 - Metropole indického koření (5)16:00Jak chytit pašeráka 7 - Ty drogy nejsou moje (02)17:00Vězněm v cizině 10 - Rukojmím somálských pirátů (12)19:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nebezpečí (3)21:00Poslední rybí titáni 3 - Tajné loviště (04)23:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství vakovlka (06)
00:30Ženské zbraně - Ženské zbraně ()01:18Největší zabijáci Afriky 7 - Mokřady (1)02:06Největší zabijáci Afriky 7 - Oceány (2)02:54Největší zabijáci Afriky 7 - Malí, ale mocní (3)03:40Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)04:26Největší zabijáci Afriky 7 - Mokřady (1)05:13Největší zabijáci Afriky 7 - Oceány (2)06:25Život psounů 1 - Rodinná záležitost (4)06:50Hadí taktika - Hadí taktika ()09:16Hadí taktika - Hadí taktika ()14:04Hadi ve městě 7 - Všude samé krajty (1)14:51Hadi ve městě 7 - Nechtění svatebčané (2)15:38Hadí taktika - Hadí taktika ()16:24Skvělý dr. Pol 13 - Mor na tebe (12)17:11Skvělý dr. Pol 9 - Polovi u jezera (5)18:00Veterináři na jedničku 1 - Hra na kočku a rysa (1)18:48Veterináři na jedničku 1 - Svoboda nade vše (2)19:37Hadí taktika - Hadí taktika ()20:26Veterináři na jedničku 1 - Hra na kočku a rysa (1)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Mor na tebe (12)22:03Skvělý dr. Pol 9 - Polovi u jezera (5)23:41Veterináři na jedničku 1 - Hra na kočku a rysa (1)
00:00Zvláštní a záhadné00:45Válečné lodě pohřbené v moři01:30Záhady světových válek02:15Vzdušní bojovníci03:00Tajemství britských zámků03:45Drama v oblacích04:30Zde řídíš na vlastní nebezpečí!05:15Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fantastické inženýrství07:55LEGO Masters - Amerika08:50Vzdušní bojovníci09:45Život v sevření mrazu10:45Zakázané zóny11:45Fantastické inženýrství12:45Vzdušní bojovníci13:40Těžší, než by se zdálo14:10Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:05Život v sevření mrazu16:05Fantastické inženýrství17:05Na ty roky se nezapomíná18:10Americké ostrovy s Martinem Clunesem19:10LEGO Masters - Amerika20:05Zvláštní a záhadné21:00Válečné lodě pohřbené v moři22:00Podivná světová válka23:00Ostraha amerických hranic
01:25Domy snů u jezera01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Prosluněné prázdninové pohodlí07:50George Clarke - Staré domy, nové domovy08:45Zahradníkův svět09:55Hledá se nemovitost na anglickém venkově10:45Domy snů u jezera11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15George Clarke - Staré domy, nové domovy16:10Domy snů u jezera16:35Velkolepé plány17:30Hledá se nemovitost na anglickém venkově18:25Prosluněné prázdninové pohodlí19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Mateřské odhodlání23:30Kar Beyaz
06:00Rození obchodníci: International Scout z roku 1970 (S14E17)07:00Rození obchodníci: S vozem Travelall kolem celého světa (S16E14)08:00Jak se to dělá: Zátky na šampaňské, pneumatické systémy, kávovary na přípravu espressa a pece na pizzu (S23E20)08:30Jak se to dělá: Obrovské ventily (S11E10)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Landrover Series-2a (S07E03)10:00Nazí a vystrašení: Ať tě nekousnou brouci z džungle (S05E05)11:00Lovci odpadu: 12. díl (S13E12)12:00Rození obchodníci: Dílna zatracenců (speciály) (S15E10)13:00Ostřílení řidiči kamionů: 8. díl (S03E08)14:00Ostřílení řidiči kamionů: 9. díl (S03E09)15:00Ostřílení řidiči kamionů: 10. díl (S03E10)16:00Recyklační tým: Viktoriánské řadovky (S01E06)16:30Bitvy o zavazadla: Disko obchod (S05E13)17:00Rození obchodníci: 1980 Chevy LUV (S13E04)18:00Jak to dělají?: 15. díl (S16E15)18:30Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu (S06E77)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 5. díl (S05E05)20:00Rození obchodníci vyrážejí do světa: 2. díl (S01E02)21:00Honička ve vysoké rychlosti: Smrt v rodině (S01E02)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Honička po dálnici (S01E04)23:00Nazí a vystrašení: V Amazonii (S06E14)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 13. díl (S05E13)02:00Rození obchodníci vyrážejí do světa: 2. díl (S01E02)03:00Honička ve vysoké rychlosti: Smrt v rodině (S01E02)04:00Rození obchodníci: Desoto Firedome (S12E08)05:00Lovci odpadu: Cotswolds (S12E01)
06:00How It\'s Made: Wild West Holsters, Water Video Housings06:24How It\'s Made: Wood Garage Doors, Animatronic Dinosaurs06:48How It\'s Made: Grammy Awards And Bike Lights07:12How It\'s Made: Apple Cider And Stone Floors07:36How It\'s Made: Fishing Line And Tow Trucks08:00How the Universe Works: Battle Of The Dark Universe08:48How the Universe Works: Cassini\'s Final Secrets09:36How the Universe Works: Hunt For Alien Life10:24Killers Of The Cosmos: Dark Star11:12Killers Of The Cosmos: Big Sleep12:00How Do They Do It?: Fertiliser, Maple Syrup12:24How Do They Do It?: Basmati Rice, Mechanical Birds12:50How Do They Do It?: Hearing Aids, Trains13:14How Do They Do It?: Remotely Operated Vehicles13:38How It\'s Made: Motion Sensors, Belt Loaders, Pheasant Breeding, Diving Helmets14:02How It\'s Made: Rawhide Lampshades, Chocolate Chip Cookies, MRI Scanners14:26Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: Search for the Lost Lab15:14Tesla\'s Death Ray: A Murder Declassified: A Suspect In Serbia16:02How the Universe Works: War On Asteroids16:50How the Universe Works: Secret History Of Mercury17:40How the Universe Works: Dark History Of The Solar System18:30How It\'s Made: Industrial Fans18:55How It\'s Made: 3D Printers And Concrete Walls19:20How It\'s Made: Directional Drills19:45How It\'s Made: Septic Tanks20:10How It\'s Made: Silk Fibre Lamps20:35How It\'s Made: Armored Vehicles And Rowers21:00In Search Of Monsters: The Wendigo21:50In Search Of Monsters: The Yeti22:40The Alaska Triangle: Haunted Fairground23:30The Alaska Triangle: Ghosts Of Independence Mine01:10How the Universe Works: The Quasar Enigma02:00How the Universe Works: Death Of The Milky Way02:48Lost Beasts of the Ice Age04:24How It\'s Made: Time-Delay Locks04:48How It\'s Made: Water Pumps And Sake05:12How It\'s Made: Champagne05:36How It\'s Made: Bladder Pumps
06:00Smrtící matky a otcové: Kdo zabil malé dítě? (S01E06)07:00Smrtící matky a otcové: Nemilosrdná matka (S01E07)08:00Prvotní instinkt: Schůzka (S02E03)09:00Prvotní instinkt: Pomalu shoř (S02E04)10:00Obsession: Dark Desires: Pronásledovatel (S04E02)11:00Obsession: Dark Desires: Sraz ze střední školy (S04E04)12:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Vražda na hřebenech (S02E09)13:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Nenávist a zloba (S02E10)14:00Vražedné nahrávky: Tělo v polích (S04E17)15:00Vražedné nahrávky: Muž v červené košili (S04E18)16:00Utajená vražda: 3. díl (S01E03)17:00Utajená vražda: 4. díl (S01E04)18:00Vražda přichází: Tajemství vesnické prodejny (S02E07)19:00Vražda přichází: Pekelní kovbojové (S02E08)20:00Kde je limit?: Sahara (S01E06)21:00Obvinění na útěku: Kuřecí krev, želvy a běžec (S01E03)21:30Obvinění na útěku: Baseball, střízlivost a systém (S01E04)22:00Čas zabíjení: Zlý pohled (S01E01)23:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Prokletý tanec (S12E08)01:00Obvinění na útěku: Kuřecí krev, želvy a běžec (S01E03)01:30Obvinění na útěku: Baseball, střízlivost a systém (S01E04)02:00Čas zabíjení: Zlý pohled (S01E01)03:00Vražda přichází: Tajemství vesnické prodejny (S02E07)04:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Vražda na hřebenech (S02E09)05:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Nenávist a zloba (S02E10)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Mezi dvěma styly (S06E06)06:00Dvojnásobní Derricové: Jih má co říct (S03E04)07:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Nicole a Ashley D. (S04E05)09:00Hledá se manželka sestra: Hledání věrnosti (S05E06)10:00450kg sestry: Tuk, pláč a tanec (S04E16)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S04E01)12:00Dvojnásobní Derricové: Neříkej to mámě (S03E09)13:00Beďarová doktorka: Můj obří nos mne zabíjí (S03E19)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 1. díl (S04E01)16:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Nicole a Ashley D. (S04E05)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S04E01)19:00Jak si vybrat správné šaty: Je to odvážné (S21E01)20:00Panské sídlo pro MILFky: 3. díl (S02E03)21:00Hledání bratra manžela: Dva muži a dítě (S01E03)22:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Narozeniny a nuda pláže (S05E05)23:00Nestvůry ve mně: Mám v moči větvičky (S08E12)01:00Panské sídlo pro MILFky: 3. díl (S02E03)02:00Hledání bratra manžela: Dva muži a dítě (S01E03)02:50Přepečlivé matky to ví nejlépe: Narozeniny a nuda pláže (S05E05)03:40Beďarová doktorka: Můj obří nos mne zabíjí (S03E19)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S04E01)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace (S12E02)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)07:40Záchrana statku: Běsnění ve Smoky Mountains (S03E12)08:30Neuvěřitelné bazény: Úžasný akvapark (S02E03)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 12. díl (S02E12)10:20Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)11:15Záchrana statku: Vyhoření (S03E09)12:10Neuvěřitelné bazény: Podmořský život (S02E02)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: 10. díl (S02E10)14:00Projekt Kojota Petersona: Noc gekonů (S01E07)14:30Projekt Kojota Petersona: Mimozemšťané z divočiny (S01E08)15:00Psi: jejich neznámé dějiny: Tuláci (S01E05)16:00Pitbulové a propuštění trestanci: Štěňátka v krabici (S10E06)17:00Záchrana statku: Na kraji sopky (S03E13)18:00Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)19:00Život na Veterinární univerzitě: Žádný spánek až do závěrečných zkoušek (S01E01)20:00Žraloci z Badlands21:00Žraločí tornádo22:00Lidé z aljašských lesů: 2. díl (S04E02)23:00Z tuláků boháči: Zlý Chico (S01E02)01:30Život na Veterinární univerzitě: Žádný spánek až do závěrečných zkoušek (S01E01)02:15Z tuláků boháči: Den pro osla (S01E03)03:00Pitbulové a propuštění trestanci: Záchrana štěněte (S09E01)03:45Záchrana statku: Na kraji sopky (S03E13)04:30Neuvěřitelné bazény: Úžasný akvapark (S02E03)05:15Život na Veterinární univerzitě: Žádný spánek až do závěrečných zkoušek (S01E01)
00:35Frankreichs deutsche Kinder - Film von Anja Unger und Renauld Lavergne01:20Francos Erbe - Spaniens geraubte Kinder - Film von Inga Bremer02:10Waffen der Tiere: Dschungel - Film von Jeremy Hogarth und Kylie Stott02:55Waffen der Tiere: Offenes Gelände - Film von Jeremy Hogarth und Kylie Stott03:40Die Azoren – Grünes Inselparadies - Film von Franck Decluzet04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:20Tierische Superbauten: Wunderwerk Nest - Film von Ann Johnson Prum09:05Tierische Superbauten: Die perfekte Lage - Film von Ann Johnson Prum09:50Grillen mit Ivana und Adnan (3/8) - Bayerischer Reis mit Pute10:20Servicezeit10:50Bergauf-Bergab - Das Magazin für Bergsteiger11:20Im Bann der Drachenberge - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:00Söhne der Wüste - Durch die Atacama (1/3) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:45Söhne der Wüste - Durch die Sahara (2/3) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"13:30Söhne der Wüste - Durch Gobi und Taklamakan (3/3) - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"14:15Wüstenschiffe: Von Kamelen und Menschen - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"15:00Wüstenkönige - Die Löwen der Namib - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"15:45Die Wüstenlöwen der Namib - Aufbruch und Wiederkehr - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Wie Hochsensible die Welt wahrnehmen19:05Was unsere Gene lenkt - Epigenetik und Schicksal - Aus der ORF-Reihe \"kreuz und quer\"20:00ZIB 220:25Sommerhäuser - Spielfilm, Deutschland 201721:5510 vor 1022:25STÖCKL23:25Panorama - Lebensmittelverschwendung23:50Wüstenschiffe: Von Kamelen und Menschen - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"
00:00Atmen01:25DAVE S202302:00DAVE S202302:30DAVE S202303:05Scrubs - Die Anfänger - Mein Sinn für Humor S5E203:25American Housewife - Die Kinder schlagen zurück S2E2104:00ZIB Zack Mini04:05Nils Holgersson - Die Nacht am Ronneby-Fluß S1E1104:30Dragons - Die jungen Drachenretter - Die Schatzsuche S1E1904:50StoryZoo - In einem Zelt übernachten S2E705:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Das Gespensterschloss S201605:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201705:50ZIB Zack Mini06:00Hör mal, wer da hämmert - Brads große Chance S8E2306:20Hör mal, wer da hämmert - Das große Fressen S8E2406:45Scrubs - Die Anfänger - Mein Triathlon S5E307:05Modern Family - Phil und der Riesenkürbis S9E507:25Modern Family - Der Zauber der Vergangenheit S9E607:45Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:30Q1 Ein Hinweis ist falsch09:10Was gibt es Neues? S202209:55Soko Kitzbühel - Sein letzter Fall S6E310:40Soko Kitzbühel - Bis der Mord uns scheidet S6E411:18Monk - Mr. Monk und das Geheimnis einer Ehe S4E1211:57Monk - Mr. Monk erinnert sich an nichts S4E1112:21Monk - Mr. Monk auf der Jagd nach dem verschwundenen Juwel S4E1312:58Monk - Mr. Monk und das außerirdische Alibi S4E1414:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Stalking S6E515:00Soko Kitzbühel - Tödliche Hände S6E615:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Dok 1 - Mythos Ungesund, Teil 219:05Auf der Suche nach dem guten Fett20:00Dok 1 - Mythos Ungesund20:50ZIB 321:10S.W.A.T. - The B-Team S2E1421:55ZIB Flash22:00UEFA Europa League Finale: Atalanta - Bayer 04 Leverkusen - Highlights22:15S.W.A.T. - Korrupt S2E1522:55Station 19 - All meine Wünsche S5E823:40Station 19 - Die neue Chefin S5E9
00:25Um Himmels Willen - Hanna von Orleans S6E101:15Silvia kocht01:40Seitenblicke01:45Barbara Karlich - Talk um 4 - Unsere Liebesgeschichte ist außergwöhnlich02:40Studio 203:40konkret04:00Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Hans Knauß07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Das Glück dieser Erde - Gestüt in Gefahr S1E308:45Land und Leute S24E1009:10Universum - Das Tote Gebirge - Wunderwelt des Lebens09:55Universum History - Verfolgte Liebe - Die Männer mit dem Rosa Winkel10:40Seitenblicke10:45Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht12:25Um Himmels Willen - Der allerletzte Zeuge S6E213:15Die Rosenheim-Cops - Traumhochzeit mit Todesfall S14E114:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Dunkle Familiengeheimnisse14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:44infos & amp; tipps16:48Lotto 6 aus 45 mit Joker16:59Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Inga Lindström: Die Braut vom Götakanal19:50Reisezeit - Kurztrip - Pillerhöhe, Tirol20:00ZIB 220:30EU-Wahl 24 - Fokus Europa: EU als Wirtschaftsraum21:00Allmen und das Geheimnis der Erotik22:30Inga Lindström: Die Braut vom Götakanal
00:15Erbe Österreich - Die Steyr - Wilder Fluss im Land der Hämmer00:40Erbe Österreich - Geheimnisvolle Augustinerkirche01:30Erbe Österreich - Die Habsburger in Mariazell02:15Erbe Österreich - Die Steyr - Wilder Fluss im Land der Hämmer02:45Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv03:30Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ziehende Wolken04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:55Heimat fremde Heimat07:30ORF III AKTUELL11:00Erbe Österreich - Die Steyr - Wilder Fluss im Land der Hämmer11:30Expeditionen - Unbekanntes Arabien: Es war einmal... Das Märchenland Oman (3/5)12:20Expeditionen - Unbekanntes Arabien - Vereinigte Arabische Emirate (4/5)13:10Expeditionen - Unbekanntes Arabien: Die kleinen Nachbarn Bahrain, Katar, Kuwait (5/5)14:00Wahl 24: ORF III AKTUELL - Die Duelle - Konfrontation der EU-Spitzenkandidat:innen und die Analyse15:45Peter Steiners Theaterstadl - Der verjüngte Jakob17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Heimat Österreich - Rund ums Fellhorn19:05Landleben - Im Bergdorf Hüttschlag19:55Landleben - Almsommer in den Hohen Tauern20:30Wahl 24: ORF III AKTUELL - Die Duelle - Konfrontation der EU-Spitzenkandidat:innen und die Analyse22:15BürgerFRAGEN - Funktionsweise der EU und wie entstehen Gesetze?22:45BürgerFRAGEN - Die Wirtschaftskraft der EU und die Finanzierung der EU23:20Heimat Österreich - Rund ums Fellhorn
00:15Yoga Kids - Stadion 100:30Knall genial S201600:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Pezi: Ein Abenteuer mit Dagobert S201701:25Das Dschungelbuch - Safari - Herdentiere S1E2001:35ABC Bär S201501:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Köpfchen mit Helm02:00Athena - Das Wintermärchen S1E1702:20Garfield - Allein unter Hunden S1E502:30Garfield - Odies große Liebe S1E602:40Schmatzo S201802:55Hexe Lilli - Lilli und der Zauberkünstler S2E403:15Yoga Kids - Stadion 103:30Knall genial S201603:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein04:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2104:40Calimero 3D - Der schönste Ort der Stadt S1E9904:50Calimero 3D - Der Schrumpfinator S1E10005:00ABC Bär S201505:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202005:25Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E705:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E805:45Schmatzo S201806:00Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E506:20Yoga Kids - Weltraum 106:35Kling Klang - Trompete06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein07:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2107:40Calimero 3D - Der schönste Ort der Stadt S1E9907:50Calimero 3D - Der Schrumpfinator S1E10008:00ABC Bär S201508:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202008:25Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E708:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E808:45Schmatzo S201809:00Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E509:20Yoga Kids - Weltraum 109:35Kling Klang - Trompete09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein10:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2110:40Calimero 3D - Der schönste Ort der Stadt S1E9910:50Calimero 3D - Der Schrumpfinator S1E10011:00ABC Bär S201511:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202011:25Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E711:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E811:45Schmatzo S201812:00Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E512:20Yoga Kids - Weltraum 112:35Kling Klang - Trompete12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein13:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2113:40Calimero 3D - Der schönste Ort der Stadt S1E9913:50Calimero 3D - Der Schrumpfinator S1E10014:00ABC Bär S201514:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202014:25Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E714:35Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E814:45Schmatzo S201815:00Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E515:20Yoga Kids - Weltraum 115:35Kling Klang - Trompete15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein16:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2116:35ABC Bär S201516:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202017:00Athena - Das perfekte Jackett S1E1817:20Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E717:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E817:40Schmatzo S201817:55Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E518:15Yoga Kids - Weltraum 118:30Kling Klang - Trompete18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein19:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2119:35ABC Bär S201519:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202020:00Athena - Das perfekte Jackett S1E1820:20Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E720:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E820:40Schmatzo S201820:55Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E521:15Yoga Kids - Weltraum 121:30Kling Klang - Trompete21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Ein Schlossgespenst kommt selten allein22:25Das Dschungelbuch - Safari - Balz S1E2122:35ABC Bär S201522:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Mit der Kuh auf Du S202023:00Athena - Das perfekte Jackett S1E1823:20Garfield - Der bittere Klang der Musik S1E723:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E823:40Schmatzo S201823:55Hexe Lilli - Lilli und der Goldrausch S2E5
01:00IIHF Eishockey WM 2024: Norwegen - Österreich, Highlights aus Prag03:00ÖM Einzel Rhythmische Gymnastik 2024, Highlights aus St.Pölten04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1504:13Silent Sports + - Leichtathletik Götzis Damen & amp; Herren 202304:43Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 105:06Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 905:13Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1005:35Silent Sports + - Tischtennis Champions League Damen 2023/2024 Linz-Froschberg - Tarnobrzeg06:00Yoga Magazin - Folge 12606:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12107:00Leichtathletik Liese Prokop Memorial, Highlights aus St.Pölten08:00LIVE Pressekonferenz - Segeln vor Paris 2024 aus Wien09:00Fußball 2. Liga 29. Runde: Konferenzschaltung, Highlights11:00Basketball Herren Superliga Finale 2: Unger Steel Gunners Oberwart-UBSC Graz,Highlights aus Oberwart13:00Judo WM 2024 Tag 1, Highlights aus Abu Dhabi14:00LIVE Judo WM 2024 - Tag 4 aus Abu Dhabi16:30Heimspiel - Fußball abseits von Toren und Tabellen - Folge 116:45Heimspiel - Fußball abseits von Toren und Tabellen - Folge 217:00LIVE Leichtathletik Austrian Open 2024 - aus Eisenstadt19:45OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4820:15Golf Gösser Open 2024, Highlights aus Maria Lankowitz21:00Eishockey Champions Hockey League Auslosung 2024/25, Highlights aus Prag21:45Handball Herren HLA Halbfinale 2.Spiel: Förthof UHK Krems - Alpla Hard, Highlights aus Krems23:15Handball Herren HLA Halbfinale 2.Spiel: Linz AG - Fivers Margareten, Highlights aus Linz
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Počasí v letoviscích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie™ Tajná Agentka10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Země Dinosaurů Viii- Doba Ledová21:20Máša a Medvěd21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej08:00PanoramaL08:35BBV po 25 letech08:50Hokej10:45Hokej v 10 minutách11:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:25Sokolský zpravodaj11:40Cyklotoulky11:50Golf Time12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Vodní slalom14:15Motorismus15:20Házená17:30Fotbal20:30Fotbal23:35Fotbal00:35Branky, body, vteřiny00:50Fotbal02:45Branky, body, vteřiny03:00Házená
06:00Teleshop09:00Společnost Adventure10:00Společnost Adventure11:00Teleshop13:00MacGyver I.13:55MacGyver I.14:50Hvězdná brána: Atlantida III.15:50Hvězdná brána: Atlantida III.16:45Společnost Adventure17:45Ztracený svět III.18:45Ztracený svět III.19:40MacGyver I.20:40MacGyver I.21:30Hvězdná brána: Atlantida III.22:25Hvězdná brána: Atlantida III.23:25Ztracený svět III.00:20Ztracený svět III.01:30K poctě zbraň02:20K poctě zbraň03:10Totalcar IV.03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Sneak Peek Ro 202407:25Castle V.08:25Castle V.09:20Profil zločinu X.10:30Profil zločinu X.11:50Castle V.12:45Castle V.13:45Zelenáč I.14:40Zelenáč I.15:30Bones Viii.16:25Csi Ii.17:20Castle V.18:15Castle V.19:05Zelenáč I.20:00Zelenáč I.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba XVI.22:50Námořní vyšetřovací služba XVII.23:50Zelenáč I.00:45Zelenáč I.01:40Námořní vyšetřovací služba XVI.02:25Námořní vyšetřovací služba XVI.03:05Námořní vyšetřovací služba XVII.04:00Teleshop
06:15Sneak Peek Hu 202406:35Hvězdná brána: Atlantida III.07:35Hvězdná brána: Atlantida III.08:35Ztracený svět I.09:35Ztracený svět I.10:35MacGyver III.11:30MacGyver III.12:20Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba L.A.14:15Námořní vyšetřovací služba L.A.15:05Hvězdná brána IX.16:05Hvězdná brána IX.17:05Hvězdná brána: Atlantida III.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Dr. House VII.21:00Dr. House V.21:55Dr. House V.22:55Vteřiny života I.23:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých IX.01:45MacGyver III.02:25MacGyver III.03:05Strážce pořádku VI.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland VII.14:25Ranč Heartland VII.15:20Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:40Domek na prérii III.18:45Ranč Heartland VII.19:40Ranč Heartland VII.20:40Domek na prérii III.21:40Ranč Heartland VII.22:40Ranč Heartland VII.23:40Divoké včely I.00:40Brousko Iii.02:00Brousko Iii.03:00Seriálový tip03:15Seriálový tip04:00Teleshop
00:25Banksy - Exit Through the Gift Shop01:50Naturparadiese in Lateinamerika02:35Rottnest Island: Im Reich der Quokkas03:25Rottnest Island: Im Reich der Quokkas04:20Ein Waisenhaus für Nashörner05:10Ein Waisenhaus für Nashörner06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Naturparadiese in Lateinamerika07:35Rottnest Island: Im Reich der Quokkas08:30Rottnest Island: Im Reich der Quokkas09:25Ein Waisenhaus für Nashörner10:15Ein Waisenhaus für Nashörner11:10Geheimnisvolle Pyramiden12:05Sue, Dinosaurier Nr. 1313:45Banksy - Exit Through the Gift Shop15:15Gunda16:50Der einsamste Wal der Welt18:30Kantabrien - Spaniens Zauberberge19:20100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte20:15100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte21:10Der Nahostkonflikt: Wie alles begann22:10Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg23:05Marilyn Monroe - Frau. Ikone. Mysterium.23:50Marilyn Monroe - Frau. Ikone. Mysterium.
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15UEFA Europa League
00:25Beyond the Walls - Hinter den Mauern01:10CSI: Den Tätern auf der Spur01:55Im Namen des Gesetzes02:40Im Namen des Gesetzes03:30CSI: Vegas04:10CSI: Vegas04:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei08:55Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:35Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:25Im Namen des Gesetzes12:15Im Namen des Gesetzes13:05Beyond the Walls - Hinter den Mauern13:50Auris15:30CSI: Den Tätern auf der Spur16:15CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Alltag im Knast- Australia Behind Bars21:05My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet21:55Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera22:40Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera23:30Alltag im Knast- Australia Behind Bars
00:30Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton01:15Monty Don: Große Ideen für kleine Gärten02:15Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?03:00Zwischen Tüll und Tränen03:454 Hochzeiten und eine Traumreise04:304 Hochzeiten und eine Traumreise05:15Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds10:35Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds11:00Herr Raue reist! So schmeckt die Welt11:55Das Koch-Duell um die Welt13:00Nigellas Lieblingsrezepte13:35Cook clever mit Jamie14:25Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton15:10Monty Don: Große Ideen für kleine Gärten16:20Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?17:05Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Nigellas Lieblingsrezepte19:20Cook clever mit Jamie20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:05Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover22:00Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
00:10Der Plan02:00Teleshopping04:15Recht & amp; Ordnung04:35Recht & amp; Ordnung05:00Schneller als die Polizei erlaubt05:20Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:30Schneller als die Polizei erlaubt07:00Walker, Texas Ranger07:45Walker, Texas Ranger08:25Burn Notice09:15Burn Notice10:00Burn Notice10:55Matlock11:50Matlock12:40Walker, Texas Ranger13:20Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Das Bourne Ultimatum22:15Who am I - Kein System ist sicher
00:05Club der roten Bänder00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Nachtschwestern16:55Club der roten Bänder17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:30Magda macht das schon!21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:05Law & amp; Order: Special Victims Unit00:50Law & amp; Order: Special Victims Unit01:30Law & amp; Order: Special Victims Unit02:10Teleshopping03:10Das Strafgericht04:00Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:30Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Das Strafgericht17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter22:00Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter23:35Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter
00:40Teleshoppingsendung05:30Ranger Rob05:40Ranger Rob05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:25Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:25Blaze und die Monster-Maschinen08:50Dino Ranch09:00Dino Ranch09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Grizzy & amp; die Lemminge10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:40Polly Pocket11:50Polly Pocket12:05Monster High12:15Monster High12:25Monster High12:45Dreamzzz - Die Nacht der Nimmerhexe13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:25Jade Armor14:50Jade Armor15:15Dragons - Die 9 Welten15:45Scooby-Doo und wer bist Du?16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35Rubble & amp; Crew17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Die Prinzessin und ihr Bodyguard22:00Royal Matchmaker - Die königliche Heiratsvermittlerin23:45Diana - Die Liebe einer Mutter
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:25Blaze und die Monster-Maschinen09:50Dino Ranch10:00Dino Ranch10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:40Polly Pocket12:50Polly Pocket13:05Monster High13:15Monster High13:25Monster High13:45DreamZzz14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf14:50SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:25Jade Armor15:50Jade Armor16:15Dragons - Die 9 Welten16:45Scooby-Doo und wer bist Du?17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35Rubble & amp; Crew18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
01:30vox nachrichten01:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:40Snapped - Wenn Frauen töten03:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Vegas08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:15CSI: Vegas11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Shopping Queen15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:10Bones - Die Knochenjägerin00:50Bones - Die Knochenjägerin01:35Bones - Die Knochenjägerin02:20Teleshopping05:25Wissenshunger05:35Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:05Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:35Verklag mich doch!07:40Verklag mich doch!08:50Verklag mich doch!10:00Verklag mich doch!11:05Verklag mich doch!12:05Verklag mich doch!14:00Verklag mich doch!15:00CSI: Den Tätern auf der Spur15:55CSI: Den Tätern auf der Spur16:50CSI: Den Tätern auf der Spur17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:15Hot oder Schrott - Die Allestester
00:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady00:50Gordon, Gino a Fred na cestách01:45Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00John Torode: Jak chutná Irsko07:00Blázni do receptů07:30Blázni do receptů08:00Jak chutná venkov08:25Jak chutná venkov08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady12:00Gordon, Gino a Fred na cestách13:00John Torode: Jak chutná Irsko14:00Blázni do receptů14:30Blázni do receptů15:00Jak chutná venkov15:30Jak chutná venkov16:00Vegetariánem náhodou - nejlepší vegetarianská jídla16:30Dezerty nepřekonatelné Michaely17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady19:00Gordon, Gino a Fred na cestách20:00John a Lisa: Doma v kuchyni21:00Blázni do receptů21:30Blázni do receptů22:00Jak chutná venkov22:30Jak chutná venkov23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (118)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (119)06:55Blue (131)07:05Blue (132)07:10Blue (133)07:25Blue (134)07:30Blue (135)07:40Blue (129)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (31)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (32)08:55Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (3)09:25Mickeyho klubík (46)10:50Greenovi ve velkoměstě (23)11:20Greenovi ve velkoměstě (22)11:50Hailey jde na to! (1)12:20Hailey jde na to! (3)12:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (129)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (130)13:50Příšerky v rachotě (1)14:20Příšerky v rachotě (4)15:20Blue (89)15:25Blue (90)15:30Blue (91)15:45Blue (92)15:55Blue (93)16:00Blue (94)16:15Křečík a Gréta (25)16:45Křečík a Gréta (26)17:15Kiff (22)17:40Kiff (23)18:10Příšerky v rachotě (2)18:40Příšerky v rachotě (5)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (100)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (83)20:10Blue (73)20:15Blue (74)20:23Blue (75)20:40Blue (76)20:45Blue (78)20:50Blue (79)21:05Hailey jde na to! (12)21:35Jessie (9)22:00Jessie (11)22:30U Raven Doma (82)23:00U Raven Doma (83)23:30Kluk Holka atd. (45)23:40Kluk Holka atd. (46)24:00Kluk Holka atd. (47)24:10Kluk Holka atd. (48)24:20The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (2)24:25Ghostforce (9)24:50Ghostforce (10)25:10Tým Tiki (23)25:35Tým Tiki (24)25:55Tým Tiki (25)26:15Anna mezi obojživelníky (37)26:40Anna mezi obojživelníky (38)27:00Anna mezi obojživelníky (39)27:25Ghostforce (5)27:45Ghostforce (6)28:05Pyžamasky (18)28:30Pyžamasky (19)28:55Dalmatinská 101 (1)29:15Dalmatinská 101 (2)29:35Kluk Holka atd. (87)29:45Kluk Holka atd. (88)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)08:00Mickey Mouse Funhouse (2)08:15Mickey Mouse Funhouse (2)08:30Mickey Mouse Funhouse (2)08:45Mickey Mouse Funhouse (2)09:00Mickey\'s Great Clubhouse Hunt ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks: Power Heroes (1)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:30Firebuds (1)14:00Mickey Mouse Funhouse (2)14:15Mickey Mouse Funhouse (2)14:30Mickey Mouse Funhouse (2)14:45Mickey Mouse Funhouse (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00Mickey Mouse Funhouse (2)18:15Mickey Mouse Funhouse (2)18:30Mickey Mouse Funhouse (2)18:45Mickey Mouse Funhouse (2)19:00Sofia The First (3)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Den pí s koláči (S09E02)06:45Úchvatná Asie podle Ching: Exploze chutí (S01E10)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Rodinné recepty (S16E06)07:55Trisha a jižanská kuchyně: Trisha opět s bývalou spolubydlící z koleje (S02E10)08:17Trisha a jižanská kuchyně: Garth Brooks v kuchyni (S02E11)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Kuřata a hovězí hrudí (S32E13)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Švédský stůl z Jižní Dakoty (S33E05)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 3 (S10E10)10:10Vyřazeni: Nečekané překvapení (S27E10)10:55Průkopnice: Haley má miminko (S22E10)11:17Průkopnice: Dva rančeři a Ree (S22E11)11:40Tucet pekařů: Není to jen základ (S01E02)12:25Vyřazeni: Sladkosti: Opilé koše (S01E04)13:10Nejlepší jídla ve městě: Davis v Kalifornii (S01E01)13:55Šampionát v pečení košíčků: Vánoce v červenci (S01E04)14:40Dívka na farmě: Zábava pro dívky (S02E03)15:02Dívka na farmě: Sváteční duch (S02E04)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Sydney (S04E25)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Horní poloostrov, Michigan (S05E01)16:10Dětská kuchařská soutěž: Dortové těsto (S01E13)17:00Vaření na divokou kartu: Stoupající hvězda latinských dobrot (S01E05)17:55Vyřazeni: Hledá se zástupce šéfkuchaře: 2. bitva (S52E10)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 3 (S10E10)19:25Vyřazeni: Nečekané překvapení (S27E10)20:10Průkopnice: Haley má miminko (S22E10)20:32Průkopnice: Dva rančeři a Ree (S22E11)20:55Tucet pekařů: Není to jen základ (S01E02)21:40Šampionát v pečení košíčků: Vánoce v červenci (S01E04)22:25Dívka na farmě: Zábava pro dívky (S02E03)22:47Dívka na farmě: Sváteční duch (S02E04)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Sydney (S04E25)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Horní poloostrov, Michigan (S05E01)23:55Dětská kuchařská soutěž: Dortové těsto (S01E13)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Rodinné recepty (S16E06)02:10Trisha a jižanská kuchyně: Trisha opět s bývalou spolubydlící z koleje (S02E10)02:32Trisha a jižanská kuchyně: Garth Brooks v kuchyni (S02E11)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Kuřata a hovězí hrudí (S32E13)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Švédský stůl z Jižní Dakoty (S33E05)03:40Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Skotsko Williama Wallace (S07E03)04:25Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Bitva v Ardenách (S07E04)05:10Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Tajně pálená kořalka v Severní Karolíně (S07E06)
06:00Stavět na Aljašce: Vrcholné finále (S07E08)07:00Mrazivé zlato: Když se vše zhroutí (S03E06)08:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 3. díl (S02E03)09:00Pátrání po yettim: Zmrzlý Yetti (S01E06)10:00Záhady muzeí: Kdo zabil Supermana, Mořský had ze Silver Lake, Útěk dřevěného koně (S09E10)11:00Výprava do neznáma: Ztracená hrobka mumie (S06E19)12:00Spřízněné duše (duchové): Pohřben zaživa (S01E07)13:00Stavět na Aljašce: Nestálý podklad (S09E01)14:00Mrazivé zlato: Uvězněni na ostrově Cloud (S03E07)15:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 4. díl (S02E04)16:00Pátrání po yettim: Zvědavý yetti (S02E01)17:00Záhady muzeí: Bandita s chlapeckým účesem, Smrtelná záměna, Útěk z džungle (S09E11)18:00Expedice Neznámo: Po konci pátrání: Blízká setkání: Po konci pátrání (S01E01)19:00Spřízněné duše (duchové): Sklep (S01E08)20:00Paranormální akta: Obětování - East Flat Rock, Severní Karolína (S07E01)21:00Paranormální akta: Štváč (S05E04)22:00Dobrodružství s duchy: Nemocnice Linda Vista (S02E13)23:00Sami s duchy: Waverly Hills (S02E06)01:00Směr hrůza: Sanatorium Waverly Hills (S03E03)02:00Holzerova akta: Vlastníkovo prokletí (S01E04)03:00Holzerova akta: Pomsta z hrobu (S01E05)04:00Sami s duchy: Waverly Hills (S02E06)05:00Spřízněné duše (duchové): Sklep (S01E08)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.