TV program sobota, 25. máj 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Tom a Jerry07:10Scooby-Doo a Batman proti superzločincom08:45Výnimočná Nikol II. (5)10:00Dobre vedieť!11:10Ruža pre nevestu II.13:40Hitch: Liek pre moderného muža16:15Vieš udržať tajomstvo?18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Zrodila sa hviezda23:30Vo štvorici po opici 301:35Bláznivé prázdniny03:05Vo štvorici po opici 304:40UEFA EURO 2024: Magazín
04:55Noviny TV JOJ05:35Krimi06:05Noviny TV JOJ06:50Naši I. (10,11) (ST) - skryté titulky08:05Labková patrola VI. (24)08:30SpongeBob SquarePants XI.08:55Dovidenia, stará mama! (8) (ST) - skryté titulky09:40Miláčikovo10:15Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.11:15Malá13:40MS v hokeji 2024: Semifinále17:35Najlepšie počasie17:40MS v hokeji 2024: Semifinále21:00Bez výčitiek23:3547 roninov: Meč pomsty02:00Rituálny zabijak03:50Nikto nie je dokonalý05:20Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:45Dovidenia, stará mama! (8) (ST) - skryté titulky06:20Miláčikovo
03:05Počasie03:15Don Matteo04:15Správy RTVS „N“05:05Góly-body-sekundy05:20Počasie05:30Cestou necestou05:55Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;06:05Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;06:15Príbeh rieky Poprad (4/15) & amp;#34;N & amp;#34;06:35Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;07:00Príbehy z čarovnej záhrady07:15Zberateľ zvukov07:20Xavier Riddle a Tajné múzeum07:30Údolie Muminovcov07:50Šéfkuchár Shane08:00Čudná príroda08:10Čo budeme robiť08:25Superveda08:35Duel junior09:05NAJpátrači I09:20Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:35Hoodie I10:00Nikto nie je dokonalý11:10Nebíčko v papuľke11:45Toskánska vášeň II (8/14)13:30Záhady tela14:30Milujem Slovensko16:05Columbo17:15Neposlušní17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Neskoro večer22:40Hit roka23:55Salvador01:55Správy RTVS „N“
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:05Krok za krokom V. (24)08:25Krok za krokom VI. (1)09:10Krok za krokom VI. (2)09:50Chicago Fire VI. (16)10:55Chicago Fire VI. (17)11:40Chicago Med VI. (7)12:40Smotánka13:35Mama na prenájom III. (92)14:35Mama na prenájom III. (93)15:40Mama na prenájom III. (94)16:40Mama na prenájom III. (95)17:40Mama na prenájom III. (96)18:45Na nože20:30Lepšie neskoro ako nikdy23:10Čierna vdova: Príbeh Stacey Castorovej01:00Lepšie neskoro ako nikdy03:15Čierna vdova: Príbeh Stacey Castorovej04:40Chicago Med VI. (9)05:20Adela show
04:50Kutyil s.r.o. (ST) - skryté titulky (AD) – audiokomentár05:55Tajný život v ZOO III. (7/7)07:15Veľké upratovanie VIII. (3)08:20Na chalupe (ST) - skryté titulky09:25Nové bývanie10:50Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:20Dievčatá z Jersey16:40Kung Fu Panda18:35Naši II. (ST) - skryté titulky19:20Kinosála19:40Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Podfukárky22:30Miluj suseda svojho00:45Znovu a lepšie02:45Alpskí záchranári03:30Prírodné katastrofy04:15Veľké upratovanie VIII. (3)
05:40Etnografický atlas Slovenska06:10Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:05Odhodlaní putovať07:30Klenoty pohraničia08:00Živá panoráma08:30Extrémne v horách08:55Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:20HiSTORY09:25Noc v archíve10:30VAT ŠPECIÁL (Vedec roka)11:00Autosalón11:25Generácia11:55Cesta12:20Moja diagnóza13:00Mliekarenstvo a syrárstvo podľa Karola Heriana13:40Kvarteto14:10Kapura15:00Farmárska revue15:25Hubačka15:40Na rybách - Petrov zdar16:05Na zelenej adrese16:20Červené víno (3/3)17:40Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Odo18:40Dimitri18:45Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Malý rytier Trenk19:30Andyho svetové dobrodružstvá19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Anjeli strážni20:40Angelin popol23:00Vyšetrovanie (3/6)23:45Trochu inak - hudobný špeciál
05:30Události v regionech06:00Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice06:15Buchty po ránu06:45Polopatě07:35Pohádka pro pamětníky08:10Pohádka pro pamětníky08:45Úsměvy Jana Libíčka09:25Gejzír09:55Otec Brown X10:45Všechnopárty11:40Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Potrhlá Andula14:00Blankytná pohádka15:10Pro pamětníky...16:50Hercule Poirot18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:10Zázraky přírody21:20Eliška Balzerová - 75 let22:14Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:15Zelňačka23:55Hitparáda televizní zábavy00:50Případy detektiva Murdocha XVI01:35Sama doma03:05Bolkoviny04:00Banánové rybičky04:35Malý švédský stůl
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Skandální příběh rodiny Boleynových: Pád (3/3)06:50Velká Británie z výšky: Jižní Anglie07:45Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice08:05Cyklotoulky08:15Ohrožená Amazonie: Mokřady (2/3)09:10Zázraky techniky V: Supertanker Europe10:00Letecké katastrofy: Smrt Kobeho Bryanta10:45Auto moto svět11:05Auto moto test11:20Babylon11:50Fenomény dneška12:20Počesku12:30Trabantem z Austrálie do Asie (1/12)12:55Trabantem z Austrálie do Asie (2/12)13:25Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Patagonie14:25Planeta Země - živý organismus: Od moře k oblakům (1/2)15:20Dostihy16:50Fotbal19:10Obrázky z Francie: Alsasko19:30Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Atentát na Heydricha22:00Muž na hraně23:40Čtyři životy (2/3)00:40Proč ztroskotala Costa Concordia? (2/2)01:30Vigil (6/6)02:20Za zbrašovským aragonitem02:40Dolní Bojanovice03:10Mistři obuvníci03:30400 let na gruntě03:50Mahájánový buddhismus04:15Designtrend04:30Každý má své Lambaréné04:55Postřehy odjinud
06:00Bernieho dobrodružství06:05Zig a Sharko IV06:15Monchhichi (13, 14)07:05Alvin a Chipmunkové IV (26)07:30Alvin a Chipmunkové (1)07:55Víkendová Snídaně09:15Na vodě (5)10:25Rady ptáka Loskutáka11:20Tipy ptáka Loskutáka11:35Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda13:25Taková normální holka15:20Let\'s Dance17:35Croodsovi: Nový věk19:30Televizní noviny20:20Superlov21:45Sherlock Holmes: Hra stínů00:15Tajemství jejich očí02:35Zlatá labuť (54)03:55Malá mořská víla04:50Novashopping
06:00M*A*S*H (33)06:25M*A*S*H (34)06:50M*A*S*H (35)07:20M*A*S*H (36)07:50Fotr na tripu08:35Autosalon.tv09:50Máme rádi Česko11:40Česko na grilu12:55TEMNÝ KRAJ (10)14:25Copak je to za vojáka...16:20Falešná kočička18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda V (12)21:35České chaty snů22:35Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic00:20Dlouhý polibek na dobrou noc02:55Labyrint lží05:40Libovky Pepy Libického
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Těžká dřina06:30Největší průšvihy v Top Gearu (1)07:15To nejlepší z Top Gearu (2)08:20To nejlepší z Top Gearu (1)09:30Top Gear: Nejhorší auto všech dob (1)10:25Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2)11:15RE-PLAY11:50Futurama IX (7)12:15Futurama IX (8)12:45Simpsonovi XXV (7)13:15Simpsonovi XXV (8)13:40Simpsonovi XXV (9)14:10Simpsonovi XXV (10)14:30Ten nejlepší17:15Futurama IX (9)17:45Futurama IX (10)18:15Simpsonovi XXVI (13)18:45Simpsonovi XXVI (14)19:15Simpsonovi XXVI (15)19:45Simpsonovi XXVI (16)20:15Návrat blbýho a blbějšího22:25Cesta bojovníka00:25Simpsonovi XXVI (13)00:55Simpsonovi XXVI (14)01:20Simpsonovi XXVI (15)01:50Simpsonovi XXVI (16)02:20Futurama IX (9)02:50Futurama IX (10)03:20RE-PLAY03:55Ženy ve wrestlingu VIII (34)04:55Autosalon.tv
06:00Na zámku06:15ZOO (201)07:20Sestřičky (39)08:40Slunečná (146)10:05Receptář prima nápadů10:55Libovky Pepy Libického11:25Zahradník po ruce12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor X (14)15:00Záchranáři z hor XI (1)16:00Čas lásky a třešní (10)17:00Čas lásky a třešní (11)17:55Záchranáři z hor XI (2)18:55Záchranáři z hor XI (3)20:00Anděl smrti21:50Sestřičky (40)23:00Inkognito23:55Rodina doktora Kleista V (10)01:00Rodina doktora Kleista V (11)02:15Čas lásky a třešní (10)03:15Čas lásky a třešní (11)04:20Lásce navzdory (50)05:20Karolína, domácí kuchařka05:45Na zámku
04:25Igby06:00Mandle a mořský koník07:35Pes na Vánoce09:00Spider-Man: Daleko od domova11:10Hotel Transylvánie 212:40Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort14:05Po zániku Země15:45Mamma Mia!17:35Mamma Mia! Here We Go Again19:30Nic ve zlým21:15201223:50Sympatizant (6): Orientální modus destrukce00:55Spy/Master (1)01:50Bojovník III. (1)02:45Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
06:15Seriálový tip06:35Totalcar I.07:10Profil zločinu IV.08:10Námořní vyšetřovací služba XVII.09:00Námořní vyšetřovací služba XVII.09:55Námořní vyšetřovací služba XVII.10:50Námořní vyšetřovací služba XVII.11:45Námořní vyšetřovací služba XVII.12:35MacGyver III.13:25MacGyver III.14:20MacGyver III.15:10MacGyver III.16:05Pravidla pomsty18:00Bez úniku20:00Agent na útěku22:05Blesk00:00Bloodrayne: Třetí říše01:10Námořní vyšetřovací služba XVII.01:50Námořní vyšetřovací služba XVII.02:30Námořní vyšetřovací služba XVII.03:10Námořní vyšetřovací služba XVII.03:50Námořní vyšetřovací služba XVII.04:35Black Jack I.
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:30Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:15Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík18:55Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy23:00Jak to dopadlo!?00:00Nebezpečné vztahy live00:55Babica vs. Sapík01:50Ostříháno02:50Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:50Jak to dopadlo!?06:45Jak to dopadlo!?07:45Skandály slavných - Tatiana Dyková08:35Klenot TV10:40Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:00Vaření se Soukupem13:00Babica vs. Sapík13:50Vítejte ve světě Andrého Rieu (3,4)15:30S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live16:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:35To nejlepší z Vtipu za stovku22:30Nikdo není perfektní23:35Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:35MOJE ZPRÁVY00:50VIP svět01:00Exkluziv Kateřiny Brožové01:45Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:25Rybářské hvězdy06:55Stavební selhání08:00Neuvěřitelné železnice09:05Neuvěřitelné železnice10:05Neuvěřitelné železnice11:05Neuvěřitelné železnice12:05Neuvěřitelné železnice13:05Neuvěřitelné železnice14:05Australské mega metro15:10Pobřežná hlídka: SOS16:10Australští tiráci17:05Australští tiráci18:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem19:10Australští tiráci20:05Australští tiráci21:00Obrovští kapři22:00Hrdinové East Harbour22:50Velká čínská zeď s Ashem Dykesem23:55Ledoví vikingové00:55Ledoví vikingové01:50Ledoví vikingové02:40Ledoví vikingové03:30Ledoví vikingové04:20Ledoví vikingové05:10Ledoví vikingové
06:00Nejlepší vojenské prostředky07:05Nejlepší vojenské prostředky08:05Nejlepší vojenské prostředky09:10Nejlepší vojenské prostředky10:15Temná věda nacistů11:30Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy12:35Tajemství hieroglyfů13:30Tajemství hieroglyfů14:30Starověký Egypt: Kroniky říše15:35Neobjasněná akta Egypta16:35Neobjasněná akta Egypta17:30Římské megastavby18:35Římské megastavby19:40Římské megastavby21:00Znovuobjevení Číny22:05Znovuobjevení Číny23:10Rusko 1917: Odpočet k revoluci00:25Temná věda nacistů01:40Nacistická vražedná pole02:35Hitlerova moc03:25Starověká velkoměsta04:20Zakázaná historie05:05Vražedná historie05:55Zakázaná historie
06:10Psi hyenovití: Ve smečce06:35Veterinář z Yorkshiru07:20Záchrana divokých zvířat v Malawi08:10Záchrana divokých zvířat v Malawi09:00Říční monstra09:50Říční monstra10:40Nejjedovatější zvířata světa11:30Extrémní hadi12:25Divocí bojovníci13:15Bleskové útoky v přírodě14:05Bylo nebylo v národním parku Tsavo15:00Bylo nebylo v národním parku Tsavo15:55Transylvánští medvědi domácí16:45Skotsko - nová divočina17:35Skotsko: Rok v divočině18:25Anglie: Rok v divočině19:10Nejkrásnější krajiny světa20:00Velký bariérový útes20:55Velký bariérový útes: Živý poklad21:40Hlubinné potápění v Austrálii22:45Mocné řeky23:35Záchrana divokých zvířat v Malawi00:25Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:55Veterinář z Yorkshiru02:40Veterinář z Yorkshiru03:25Divoká Čína s Rayem Mearsem03:55Záchrana divokých zvířat v Malawi04:45Záchrana divokých zvířat v Malawi
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:30Susedia08:15Kredenc09:05Partička09:40UEFA EURO 2024: Magazín10:20Dva a pol chlapa VI. (20)10:40Dva a pol chlapa VI. (21)11:15M*A*S*H IV. (1)11:45M*A*S*H IV. (2)12:25Dva a pol chlapa VI. (22)12:50Dva a pol chlapa VI. (23)13:10Teória veľkého tresku III. (16)13:40Teória veľkého tresku III. (17)14:05Teória veľkého tresku III. (18)14:35Teória veľkého tresku III. (19)15:00Teória veľkého tresku III. (20)15:35UEFA EURO 2024: Magazín16:05NIKÉ LIGA18:50Mladý Sheldon IV. (17)19:15Mladý Sheldon IV. (18)19:40Susedia20:30Posledný Mohykán22:50300: Vzostup impéria00:55ŠPORTOVÉ NOVINY01:05Susedia01:40Silvánovci03:20Susedia03:55Oggy a šváby05:05Zig a Sharko
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:15Aj múdry schybí11:10Ruža pre nevestu II.13:35Susedia14:10Susedia14:40Susedia15:20Horná Dolná XI.16:15Horná Dolná XI.17:15Horná Dolná XI.18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Survivor22:45Rodinné prípady23:35Rodinné prípady00:20Rodinné prípady01:00Nebezpečné vzťahy01:45Modré z neba
05:35Policajné prípady06:20Policajné prípady07:00Policajné prípady07:50Policajné prípady08:30V mene zákona09:15Špecialisti V. (35)10:00Špecialisti V. (36)10:50Špecialisti VI. (11)11:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (1)12:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (2)13:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (3)14:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. (4)15:10NCIS: Los Angeles XIII. (6)16:05NCIS: Los Angeles XIII. (7)17:00Polícia Chicago I. (9)18:00Polícia Chicago I. (10)19:00Bostonské vraždy IV. (15)19:55Bostonské vraždy IV. (16)20:55Špecialisti V. (37)22:00Špecialisti V. (38)23:00Špecialisti VI. (11)00:10S chladom zabijaka II. (7)00:50Polícia Chicago I. (9)01:30Polícia Chicago I. (10)02:15Špecialisti V. (37)03:00Špecialisti V. (38)03:5011204:50Mesto tieňov 2
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Štúdio JOJ 2411:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:10JOJ Zdravie17:00Udalosti o 17:0017:50CHECK-IN18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0023:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (17)06:25Tom Gates II. (16)06:40Maškrtné medvedie príbehy (13)06:45Maškrtné medvedie recepty (13)06:50Lloyd a muchy (2)07:05Mechamato (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (8) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (5)08:15Fíha tralala (2)08:25Hanička a Murko pre najmenších (6)08:35Odbodkovia II. (27)08:50Jojko oslávencom (121,122,123)09:05Angličanina (11)09:20Plamienok a štvorkolky I. (13)09:45Knihy od stonožky (11)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (19)10:05Mestská farma Lellobee (26,27)10:15Sonic Boom 2 (24)10:35Labková patrola I. (11)11:00Strašidielka (53)11:05Idefix (2)11:20Moe a jeho šou II. (31)11:30Babička, rozprávaj! (7)11:50Zvierací ochrancovia (8) (AD) - audiokomentár12:05Rybičky Flip a Flap II. (10)12:15Barbapapa na ceste okolo sveta (32)12:25Máša a medveď V. (22)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (14)13:00Deti z farmy (12)13:15Bambuľko a Bulienka I. (7)13:25Hanička a Murko pre najmenších (7)13:35Ekofaktor (4)13:50Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (2)14:25Naše prasiatko (21,22)14:35Zvierací ochrancovia (8) (AD) - audiokomentár14:50Bambuľko a Bulienka I. (8)15:00MalinyJamológia 2 (3)15:20Ovečka Shaun V. (16)15:30Strážcovia Trstinového mora (18)15:45Angličanina (12)16:00Idefix (3)16:15Moe a jeho šou II. (32)16:35Mechamato (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (11)17:15Sonic Boom 2 (25)17:30Strašidielka (54)17:40Babička, rozprávaj! (7)17:55Labková patrola I. (11)18:25Mestská farma Lellobee (26,27)18:30Mestská farma Lellobee (27)18:35Tajomstvá Medovej doliny (25)18:45Jojko oslávencom (121,122,123)19:00Zoopark (5)19:20Plamienok a štvorkolky I. (14)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (14)20:15Mechamato (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík I. (7)21:00Volám sa Caillou V. (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (14) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (25) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (41)22:25Kúzlovanie (5) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates II. (16)23:15Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (11)23:40Zabi nudu! (8,9)23:55Fidlivareška (7)00:10MalinyJAMológia (9)00:30Zabi nudu! (8,9)00:45Knihy od stonožky (11)00:55Kikirikí (13,14/14)01:10Sníček (8,9)01:35Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky01:50Rapotáčik 3 (2)02:00Kúzlovanie (5) (ST) - skryté titulky02:15Jojo, to vážne?! (2)02:30Sníček (8,9)03:00Hanička a Murko pre najmenších (7)03:10Knihy od stonožky (11)03:20Tom Gates II. (16)03:35Volám sa Caillou V. (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (7)04:10Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka (7) (ST) - skryté titulky04:45Fidlivareška (5)05:05Pat a Mat (24,25)05:25Ekofaktor (4)05:35Rapotáčik 3 (2)05:45Viking Vicky (41)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:25Ovečka Shaun II.07:35Bambuľko a Bulienka I.07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia III.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou III.10:45Strážcovia Trstinového mora10:55Chrumka a Čipsík I.11:10Čím chceš byť? 211:20Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:35Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:50Ťuki a stratený psík11:55Bambuľko a Bulienka II.12:05Deti z farmy12:20Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky12:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:05Ovečka Shaun II.13:15Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:40Digley a Dazey13:45Mestská farma Lellobee13:50Mestská farma Lellobee13:55Naše prasiatko14:00O škriatkovi Racochejlovi14:10Strašidielka14:15Rozprávky z machu a papradia14:25Odbodkovia III.14:35Robin Hood 114:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:10Máša a medveď V.15:20#aaron 215:35Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:40Lloyd a muchy15:55Moe a jeho šou IV.16:00Robin Hood 216:15Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:30Strážcovia Trstinového mora16:40Idefix16:50Matematické príšerky I.17:15Zvierací ochrancovia17:30Tajomstvá Medovej doliny17:40Plamienok a štvorkolky I.18:00Labková patrola III.18:25Čím chceš byť? 218:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:10Ronja, lúpežníkova dcéra19:35Neposlušník 319:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko II.20:35Pat a Mat20:45Pat a Mat20:55Bob staviteľ XV. - XVIII.21:05Chrumka a Čipsík I.21:20Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:40Neposlušník 2
07:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Súkromné očko V. (7,8/8)11:55Klamári III. (6,7)13:5524 hodín na urgente X. (1,2/21)16:00Doktori V. (3,4)18:009-1-1 III. (14,15)20:10Sestry detektívky I. (1/10)21:00Sestry detektívky I. (2)22:00Myšlienky vraha XII. (13,14)23:50Hříchy pro pátera Knoxe (10/10)01:10Elon Musk (2,3/3)03:00Myšlienky vraha XII. (13,14)04:25Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:35Súdna sieň (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II (38/40)07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:25Svet :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:30Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:10Sobotné dialógy13:00Správy :2413:15Téma :2413:30Cez lupu14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Týždeň vo svete17:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30KULTÚRA SK19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Sobotné dialógy21:00Správy :2421:25Reportéri22:00Správy :2422:25Cesty istoty II (38/40)22:30Experiment23:00Správy :2423:25KULTÚRA SK00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie00:55Slovensko v obrazoch01:20Týždeň vo svete01:45Správy :24
03:00Góly–body–sekundy03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:05Góly–body–sekundy05:15Správy RTVS „N“06:05Góly–body–sekundy06:15Správy RTVS „N“07:05Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)08:05Futbal - ME 2024 do 17 rokov (2/3)10:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1611:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1612:00Dostihy 2024 (magazín) (4/12)12:45Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)14:15Motorizmus - plochá dráha: kvalifikácia Speedway Grand Prix (Žarnovica)17:00Moderná gymnastika19:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1620:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1620:30Moderná gymnastika21:40Storočie športu21:50Góly–body–sekundy22:00Atletika - Diamantová liga 202400:00Volejbal - Liga národov 2024 (15/15)01:30Správy RTVS „N“
06:00M*A*S*H06:25Námořní vyšetřovací služba IX (22)07:10Námořní vyšetřovací služba IX (23)08:05Nádech pro lásku10:25Vodní svět13:10Servírka15:25Přístav naděje17:50Zakleté pírko20:00Povolení zabíjet22:55Poslední minuty na Zemi00:45Cesta bojovníka02:50Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2/2)04:50Námořní vyšetřovací služba IX (23)
06:00Ptačí říše06:05Hausbot Petra Horkého06:25Život v divočině (5)07:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (7)08:25Vetřelci dávnověku XIV (7)09:20Ruské války (2)10:30Kolaborovali s nacisty (12)11:35Zelená planeta (4)12:50Zvířecí výzbroj (6)14:00Kapří monstra VI (4)15:00Když žraloci útočí V (5)16:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici (2)17:05Šílené počasí: Skutečné záběry VI (4)18:00Norské domy snů VII (6)19:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (4)20:00Divocí koně: Příběh z pusty21:10Šampioni přírody (3)22:15Hon na obchodníka se smrtí00:10Svět kouře a oceli (1)01:10Zapomenuté megastavby V (1)02:10Jak funguje vesmír V (7)03:20Jak funguje vesmír V (8)04:30Velké vlakové putování VII (6)
04:40Ikony Ligue 1 - Basile Boli04:45ČEZ RunTour - Kopřivnice04:55Walker, Texas Ranger V (12)05:35Strážci hranic: Kanada II (14,15)06:20Mistři zastavárny XXI (18)07:15Američtí sběratelé XVIII (16)08:10Pomozte autům: 7denní výzva (2)09:10Kobra 11 XIX (9,10)11:20Walker, Texas Ranger V (13)12:20Válka skladů VI (18,19)13:20Survivor Česko & amp; Slovensko III (23)15:15SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (12)16:30Kobra 11 XIX (11,12)18:35Válka skladů VI (22,23)19:30Mistři zastavárny XXI (20)20:30Věznice Fortress 222:20Walker, Texas Ranger V (14)23:20Kobra 11 XIX (11,12)01:20Američtí sběratelé XVIII (17)02:00Pomozte autům VII (1)02:45Strážci hranic: Kanada II (14,15)03:30Walker, Texas Ranger V (14)04:15Běhej lesy - Karlštejn
04:05Susedia IX (22,23)05:20Karate ovce (40-43)06:00Bakugan (23)06:10Přátelé III (15,16)07:052 $ocky (2-5)08:50Malý Sheldon III (4-7)10:30Susedia IX (24,25)11:55Dva a půl chlapa XII (9,10)12:50Přátelé III (15,16)13:45Teorie velkého třesku III (7-10)15:252 $ocky (6-9)17:15Zlatá sedmdesátá III (16,17)18:10Dva a půl chlapa XII (11,12)19:05Malý Sheldon III (8,9)20:00Teorie velkého třesku III (11-14)21:45Přátelé III (17,18)22:40Griffinovi IV (4,5)23:35Dva a půl chlapa XII (11,12)00:30Teorie velkého třesku III (11-14)02:10Malý Sheldon III (4,5)02:50Zlatá sedmdesátá III (16,17)03:30Tele Tele04:00Stahovák04:25Film o filmu - Přání Ježíškovi
05:25Televizní noviny06:10Na lovu07:05MasterChef Česko V (21)08:25Koření08:50Víkend09:30Grantchester II (6)10:30Médium (1)11:30Specialisté (8)12:35MasterChef Česko V (22)13:55Grantchester15:15Médium (2)16:10Slečna Marplová III (3)18:05Kriminálka Las Vegas III (20)19:00Kriminálka Las Vegas III (22)20:00Myšlenky zločince V (17)20:55Myšlenky zločince V (18)21:50Myšlenky zločince V (19)22:45Médium (3)23:40Grantchester00:55Myšlenky zločince V (17)01:35Myšlenky zločince V (18)02:20Myšlenky zločince V (19)02:55Médium (3)03:40Riskuj!04:05Grantchester
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně09:15Politické harašení...10:00Nová cestománie10:30Nová cestománie11:00Koření11:20Víkend11:50Rady ptáka Loskutáka12:45Rady ptáka Loskutáka13:25Ulice (4701)14:10Ulice (4702)14:55Ulice (4703)15:40Ulice (4704)16:30Ulice (4705)17:15Doktoři z Počátků (11)18:20Doktoři z Počátků (12)19:30Televizní noviny20:20Superlov21:45Politické harašení...22:35Tele Tele23:00Mr. GS23:30Country estráda00:25DO-RE-MI01:15Televizní noviny02:00Tele Tele02:25Mr. GS03:20Country estráda04:10DO-RE-MI04:55Áčko05:35Kolotoč
04:45Ulice (4271, 4272)06:25Život na jachtě IX (12, 13)08:10Čarodějky (6, 7)10:00Vítejte doma III11:55Nekonečná láska II (21, 22)13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (788)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (789)16:20Pan Selfridge II (9)17:20Pan Selfridge II (10)18:15Doktorka Quinnová VI (21, 22)20:15Sladké starosti21:55Ordinace v růžové zahradě 2 (790)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (791)00:25Nemocnice Chicago Med V (5)01:20Vyměněné osudy (37, 38)02:50Čarodějky (4, 5)04:15U Haliny v kuchyni
07:00Sportovní noviny07:05Manchester City - Chelsea FC09:15NHL play-off11:051:1 Sport Show (68)11:40Coventry City - Manchester United14:20FA Cup Preview (8)15:15Manchester City - Manchester United18:45Kolo pro život - Beroun19:00NHL News19:151. FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen22:45Sportovní noviny22:50NHL News23:05NHL play-off23:50Marián Hossa - hokejová legenda01:00If it´s easy it´s not fun01:30World Downhill Skateboarding Championship - Men02:05NHL play-off05:00Závěr vysílání
07:00Ligue 209:00FA Cup Preview (8)10:00Spade poker show 2024 (11)10:30Magazín NBA Action (31)11:00NBA play-off13:00Premier League Darts 202415:30Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou16:00Ligue 1 Highlights (34)16:55Coupe Gambardella19:15World Downhill Skateboarding Championship - Men20:00NHL News20:25Road to the final Coupe de France20:55Olympique Lyon - Paris Saint-Germain23:00NBA play-off01:00VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen02:35NBA play-off05:05Závěr vysílání
07:00Bundesliga Weekly (39)07:30Bundesliga09:15TIKI-TAKA (244)10:45LaLiga World (42)11:15LaLiga Chronicles (35)11:45LaLiga Best 11 (9)12:15LaLiga14:15LaLiga Highlights (37)15:10LaLiga Show (38)15:40LaLiga FANS (9)16:10Bundesliga18:00Bundesliga Weekly (39)18:30Bundesliga special (21) - TOP góly19:00Bundesliga20:55Serie A23:15Magazín Ligy mistrů UEFA (31)23:45Serie A01:45LaLiga Highlights (37)02:30Závěr vysílání
07:00Inside Serie A (38)07:30Serie A09:30LaLiga Show (38)10:00Bundesliga12:00Bundesliga Highlights (34)13:00Bundesliga15:00Bundesliga Weekly (39)15:30LaLiga17:30Magazín Ligy mistrů UEFA (31)17:55Inside Serie A (38)18:25Serie A20:35Made In Italy - Nikola Milenković20:55Serie A23:15Bundesliga special (21) - TOP góly23:45TIKI-TAKA (244)01:15Serie A03:05Závěr vysílání
09:00Bundesliga - konferenční přenos10:40Formule 3 - Velká cena Monaka 2024 (sprintový závod)11:40Rentor Rally magazín 2024 (4)12:25Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (3. trénink)13:35Český motorsport 202414:10Formule 2 - Velká cena Monaka 2024 (sprintový závod)15:20Porsche Supercup v Monaku (kvalifikace)15:55Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)17:05Rychlá kola (5/2024)17:15FIA Karting Championship 2024 (2)17:45Bomby na ledu (32)18:45Formule 3 - Velká cena Monaka 2024 (sprintový závod)20:00Formule 2 - Velká cena Monaka 2024 (sprintový závod)21:15Chasing The Dream (5)21:30Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (3. trénink)22:45Formule 1 - Velká cena Monaka 2024 (kvalifikace)23:45Porsche Supercup v Monaku (kvalifikace)00:20Závěr vysílání
08:40Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. trénink Moto3)09:25Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. trénink Moto2)10:10Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. volný trénink MotoGP)10:50Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace MotoGP)11:40Vítěz může být jen jeden (4)12:15OffRoad Maraton (2/2024)12:50Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace Moto3)13:45Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace Moto2)14:40Gran Premi Monster Energy de Catalunya (Sprint race MotoGP)15:45Bomby na ledu (32)16:45Český motorsport 202417:15Rentor Rally magazín 2024 (4)17:45Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. trénink Moto3)18:30Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. trénink Moto2)19:15Gran Premi Monster Energy de Catalunya (2. volný trénink MotoGP)20:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace MotoGP)20:55LaLiga 223:15Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace Moto3)00:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (kvalifikace Moto2)01:00Gran Premi Monster Energy de Catalunya (Sprint race MotoGP)02:00Závěr vysílání
06:05Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Inspektor George Gently09:00Inspektor George Gently10:30Inspektor George Gently12:00Inspektor George Gently13:30Inspektor George Gently14:55Slečna Marplová16:30Případy detektiva Murdocha17:15Inspektor George Gently18:45Inspektor George Gently20:10Archie21:00Dům snů21:45Slečna Marplová23:20Policajt00:05Dům snů00:50Slečna Marplová02:25Policajt03:10Inspektor George Gently04:40Případy detektiva Murdocha05:45Případy detektiva Murdocha
04:30Íá06:00Vánoce na place07:30Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství09:05Roboti10:40Uzavřený kruh (3)11:35Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (5)12:25Létání pro začátečníky14:00Muži v černém: Globální hrozba15:55Creed II.18:05Nadějná mladá žena20:00Syndrom vraha (1)20:50Syndrom vraha (2)21:35Syndrom vraha (3)22:25Syndrom vraha (4)23:10Syndrom vraha (5)23:55Syndrom vraha (6)00:40Trojúhelník smutku03:05Roboti
00:13Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 48/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 49/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 50/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 8/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 18/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 7/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 12/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 14/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 6/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 7/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 17/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 18/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 9/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 10/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 2/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod04:38Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 23/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 24/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 31/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 32/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 6/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 22/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 23/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 24/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 43/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 44/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 45/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 46/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 25/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 7/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 3/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 29/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 16/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 3/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na08:11Moje kamarádka Conni 5/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 6/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 5/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 6/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 15/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 16/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 22/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 22/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 3/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 4/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:25Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 42/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 19/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 20/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 51/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 52/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 31/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 32/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 48/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 49/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 51/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 52/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 21/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 5/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 6/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 7/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 8/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 44/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 8/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 9/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 3/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 5/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 3/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 15/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 16/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 7/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 8/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 5/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 6/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:56Moje kamarádka Conni 7/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 11/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 3/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 7/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 8/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 27/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Lokomotiva Tomáš: Záchrna z mlžného ostrova Lokomotiva Tomáš zažívá se svými přáteli mnoho dobrodružství. Na ostrově maš19:04Lední medvídek Paddles 4/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 49/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 50/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 49/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 50/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 48/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 49/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 6/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 1/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 10/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 11/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 1/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 15/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 16/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 24/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 25/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 64/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 17/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 18/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:10Sexbomba od vedle02:50Souboj cti04:20Žraločí tornádo 405:40Zoom In05:50Zoom In06:00Close Up06:30Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes06:45Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980\'s06:55Ip Man 4: The Finale09:10Chytrák a dva společníci11:15Pošetilost mocných13:15Drahé tety a já14:40Bláznivý šaman16:30Jdi na to18:25Korsický případ20:05G.I. Jane22:00Underworld: Probuzení23:25Krutá rasa
00:00The head - S1, EP. 500:45The head - S1, EP. 601:55Modlitba lovce03:25Poslední polda - S2, EP. 104:10Kytice05:00Přestávka05:35Syn draka 1. část07:10Syn draka 2. část09:05Mazel a tajemství lesa10:50Pták Ohnivák12:50Výtažek14:45Vlastníci16:45Zločin v šantánu18:15Bobule20:05MORTAL THOUGHTS22:10Břicho bestie
00:00Bombardování Pompejí - Bombardování Pompejí ()00:45Holokaust v plné hrůze - Holokaust v plné hrůze ()01:30Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Dovolená zlých snů (10)02:15Strážci hranic: Španělsko 1 - 24 hodin s civilní stráží (1)03:00Jak chytit pašeráka 5 - S kokainem v žaludku (5)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 4 - Rybí šílenství (5)05:15Pomozte autům 10 - MGB (10)06:00Vyrobeno za den 1 - Vesmírné rakety (7)06:30Vyrobeno za den 1 - Pálivá omáčka (8)09:00Arktický výstup 1 - Stěna (03)11:00Tajemství zámku Neuschwanstein - Tajemství zámku Neuschwanstein ()12:00Poslední rybí titáni 3 - Neznámé vody (05)13:00Tajemství oceánů - výběr 5 - Námořní bitvy (2)14:00Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (3)14:30Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (4)15:00Továrna na jídlo 6 - Fiesta (8)15:30Továrna na jídlo 6 - Díkůvzdání (7)16:00To nejlepší z osmdesátek 1 - Okamžiky, které nás dostaly do varu (1)17:00Pomozte autům 12 - TVR Grantura (07)18:00Strážci hranic: Španělsko 1 - GEAS v akci (6)19:00Ostrov mimo zákon 6 - Přípravy na medvěda (4)21:00Ztracené poklady Egypta 4 - Alexandr Veliký (7)23:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak být vynalézavý (8)
00:30Žraločí gangy - Žraločí gangy ()01:18Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)02:54Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Sluch predátorů (6)03:40Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()04:26Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)06:00Život psounů 1 - Záplava starostí (9)06:25Život psounů 1 - Jak byl dobyt západ (10)07:37Ženské zbraně - Ženské zbraně ()08:26Nová divočina Evropy 1 - Ztracený rys (2)10:05Ženské zbraně - Ženské zbraně ()11:42Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Milovaný štěkot (05)12:26Skvělý dr. Pol 13 - Ten zub nezvládneš (11)13:17Skvělý dr. Pol 13 - Mor na tebe (12)14:04Hadi ve městě 5 - Horká a naštvaná (1)15:38Hadi ve městě 5 - Mamba (3)16:24Hadi ve městě 5 - Humongosaur (4)17:11Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)18:48Nevlídná planeta 1 - Oceány (5)21:15Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Milovaný štěkot (05)22:03Skvělý dr. Pol 13 - Ten zub nezvládneš (11)22:52Skvělý dr. Pol 13 - Mor na tebe (12)
00:00Zvláštní a záhadné00:45Válečné lodě pohřbené v moři01:30Podivná světová válka02:15Vzdušní bojovníci03:00Tajemství britských zámků03:45Drama v oblacích04:30Zde řídíš na vlastní nebezpečí!05:15Na 18 kolech ve Vietnamu06:00Záchranáři - Norsko06:25Záchranáři - Norsko06:55Jak je vidí ptáci07:25Jak je vidí ptáci07:55Život v sevření mrazu: Kanada08:55LEGO Masters - Nový Zéland09:50LEGO Masters - Nový Zéland10:45Jak je vidí ptáci11:20Zvláštní a záhadné12:15Zvláštní a záhadné13:10Technické katastrofy14:10Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití15:05Válečné lodě16:05Vynálezy, které otřásly světem17:00Afrika z výšky18:05Afrika z výšky19:05Afrika z výšky20:10Afrika z výšky21:10Afrika z výšky22:15Rozený král - Život Karla III.23:15Americká 80. léta
01:25Domy snů u jezera01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou07:55Dům snů - Domov, sladký domov08:40Uspořádejte si svůj život09:45Luxusní domy10:10Luxusní domy10:40Velkolepé plány - Nový Zéland11:35Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona12:25Na chalupě Austrálie13:15Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou13:40Netradiční bydlení?14:30Luxusní domy15:00Luxusní domy15:25Dům snů16:10Jako na drátkách v kuchyňských zahrádkách16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf – USA18:35Bohatí a chudí19:30Italská města, italské chutě20:00Revolta21:25Kód neznámý23:25Nedívej se
06:00Jak se to dělá: 60. díl (S05E60)06:30Jak se to dělá: 61. díl (S05E61)07:00Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice (S05E62)07:30Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely (S05E63)08:00Rození obchodníci: 8. díl (S17E08)09:00Schováno v kůlnách: Ploughman\'s (S02E12)09:30Schováno v kůlnách: Vojenské přívěsy a další kousky (S02E13)10:00Schováno v kůlnách: Pára, kola a válcování kovů (S02E14)10:30Schováno v kůlnách: Učiněné poklady (S02E15)11:00Ostřílení řidiči kamionů: 3. díl (S01E03)12:00Ostřílení řidiči kamionů: 4. díl (S01E04)13:00Recyklační tým: Penzion v Hill Crest (S02E04)13:30Recyklační tým: Přístav (S02E05)14:00Recyklační tým: Záchrana předmětů v Norfolku (S02E06)14:30Recyklační tým: Záchrana předmětů ze statku (S02E07)15:00Hraniční kontrola: Itálie: 7. díl (S01E07)16:00Hraniční kontrola: Itálie: 8. díl (S01E08)17:00Jak se to dělá: Psací pera Space Pen, korálová akvária, kovové rakve (S19E13)17:30Jak se to dělá: Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony (S20E01)18:00Hraniční kontrola: Evropa: 5. díl (S01E05)18:30Hraniční kontrola: Evropa: 6. díl (S01E06)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 4. díl (S06E04)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 8. díl (S07E08)21:00Spojené státy zlaté: 2. díl (S01E02)22:00Lovci odpadu: 15. díl (S13E15)23:00Záchrana statku: Otřásající se země (S03E01)01:00Lovci odpadu: 11. díl (S16E11)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 8. díl (S07E08)03:00Spojené státy zlaté: 2. díl (S01E02)04:00Lovci odpadu: Belgie (S12E07)05:00Lovci odpadu: Holandsko (S12E08)
06:00How Do They Do It?: Parchment, Shuttlecocks06:24Killers Of The Cosmos: Cosmic Scrap07:12Killers Of The Cosmos: Little Green Men08:00Expedition Unknown: Lost Gold Of Scotland08:48Expedition Unknown: The Hunt For The Golden Owl09:36How It\'s Made: Dream Cars: Bentley Continental GT Speed10:00How It\'s Made: Dream Cars: Alpha Romeo 4C10:24How It\'s Made: Dream Cars: Pagani Huayra10:48How It\'s Made: Dream Cars: Caterham Seven11:12How It\'s Made: Dream Cars: Bugatti Veyron11:36How It\'s Made: Dream Cars: Morgan 3-Wheeler12:00How Do They Do It?: Super Yachts, Space Suits12:24How Do They Do It?: Barra Airport, Lederhosen12:50How Do They Do It?: Lobster Fishing13:14How Do They Do It?: Baseball Gloves13:38How Do They Do It?: Newspapers, Socks14:02How Do They Do It?: Raisins, Washi Paper14:26NASA\'s Unexplained Files: Revenge of the Fireflies15:14NASA\'s Unexplained Files: Spacewalk of Doom16:02Killers Of The Cosmos: Dark Star16:50Killers Of The Cosmos: Big Sleep17:40How It\'s Made: Rubber Balls, Motion Chairs18:05How It\'s Made: Aerospace Fasteners18:30How It\'s Made: Wall Beds, Sundae Cups18:55How It\'s Made: Dream Cars: Morgan Aero Coupe19:20How It\'s Made: Dream Cars: Porsche 91119:45How It\'s Made: Dream Cars: Ferrari FF20:10Alien Highway: Legend Of The Skinwalker21:00Alien Highway: SoCal Clusters21:50Cooper\'s Treasure: Dragon\'s Teeth22:40Cooper\'s Treasure: Island Of Fortune23:30In Search Of Monsters: The Wendigo01:10The Alaska Triangle: Haunted Fairground02:00How It\'s Made: Dream Cars: Bentley Continental GT Speed02:24How It\'s Made: Dream Cars: Alpha Romeo 4C02:48How Do They Do It?: Super Yachts, Space Suits03:12How Do They Do It?: Barra Airport, Lederhosen03:36How Do They Do It?: Lobster Fishing04:00How Do They Do It?: Baseball Gloves04:24How It\'s Made: Chemical Tank Pressure Vents, Candy Wafers, Food Trucks, Traditional Ropes04:48How It\'s Made: Graphene, The World\'s Smallest Car, Force Testers, And Composite Cans05:12How It\'s Made: LED Tubes, Chocolate Peanut Butter Bars, and Robotic Medication Dispensers05:36How It\'s Made: Commercial Drones, Aquarium Fish, Runway Cleaners, and Shuttlecocks
06:00Vražda v srdci země: 5. díl (S04E06)07:00Vražda v srdci země: Zašeptaná varování (S04E07)08:00Vyšetřuji vraždy: Svoboda ve Filadelfii (S01E02)09:00Vyšetřuji vraždy: Sériový střelec (S01E03)10:00Pokrevní příbuzní: Prohlašuji vás za mrtvé (S04E04)11:00Pokrevní příbuzní: V záchvatu šílenství (S04E05)12:00Smrtící matky a otcové: Kdo zabil malé dítě? (S01E06)13:00Smrtící matky a otcové: Nemilosrdná matka (S01E07)14:00Americké monstrum: Dvojitý kříž (S04E08)15:00Americké monstrum: Kouř ti stoupá do očí (S04E09)16:00Obsession: Dark Desires: Pronásledovatel (S04E02)17:00Obsession: Dark Desires: Sraz ze střední školy (S04E04)18:00Kdo by mohl něco takového...: Z největšího obdivovatele korunním svědkem (S01E20)18:30Kdo by mohl něco takového...: Herní pole vášní a nenávisti (S03E10)19:00Kdo by mohl něco takového...: Moje vnitřní zbraň (S01E18)19:30Kdo by mohl něco takového...: Nejistota v rodné zemi (S03E12)20:00Brány do pekla: Zábavní park Lake Shawnee (S02E17)21:00Paranormální akta: Trýznění (S10E04)22:00Paranormální akta: Prokletá poušť (S09E02)23:00Strašidelné Irsko: Hrad Ardgillan (S01E07)01:00Paranormální akta: Trýznění (S10E04)02:00Paranormální akta: Prokletá poušť (S09E02)03:00Pokrevní příbuzní: Snůška lží (S04E06)04:00Pokrevní příbuzní: V nesnázích (S04E07)05:00Smrtící matky a otcové: Kdo zabil malé dítě? (S01E06)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Podle mámy nebo nijak (S06E09)06:00Deníky 90 dní: Knowing Me, Knowing You (S05E03)07:00Hledá se manželka sestra: Hledání věrnosti (S05E06)08:00Doma u Debboerových: Skvělá farma (S01E06)09:00Malí lidé, velký svět: Kde je Amy (S16E09)10:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Narozeniny a nuda pláže (S05E05)11:00Vítejte u Plathových: Zima naší nespokojenosti (S05E08)12:00Deníky 90 dní: Knowing Me, Knowing You (S05E03)13:00Já, nebo restaurace: Vrať se do reality, prosím (S01E03)14:00Láska v překladu: Arigato, a co dál? (S01E08)15:00Láska v překladu: Ta druhá chica (S01E09)16:0090denní snoubenci: A spojit je v jedno (S10E05)18:0090denní snoubenci: Pokud má někdo nějaké námitky (S10E06)20:00Hledá se manželka sestra: Hledání odpovědí (S05E07)21:00Jak si vybrat správné šaty: Je to odvážné (S21E01)22:00Velká královská svatba23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Moje třetí prso (S06E06)02:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Nejlepší kamarádky v nadměrné velikosti (S01E01)02:50Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Velké a zodpovědné (S01E02)03:40Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Nejsme tady k smíchu (S01E03)04:30Kadeřnická bohyně: Dlouhé vlasy Lociky (S01E05)
06:00Má pekelná kočka: Noční můra parašutisty (S05E01)06:50Pitbulové a propuštění trestanci: Zlatá holka (S10E02)07:40Záchrana statku: 4. díl (S02E04)08:30Neuvěřitelné bazény: Zen a umělecky navržené bazény (S02E06)09:25Život na Veterinární univerzitě: Pohotovost pro velká zvířata (S01E03)10:20Psi: jejich neznámé dějiny: Tuláci (S01E05)11:15Záchrana statku: Na kraji sopky (S03E13)12:10Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)13:05Život na Veterinární univerzitě: Žádný spánek až do závěrečných zkoušek (S01E01)14:00Invaze obřích krokodýlů15:00Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy: Sestry záchranářky (S11E03)16:00Pitbulové a propuštění trestanci: 9. díl (S10E09)17:00Záchrana statku: Vražedná zóna (S02E06)18:00Neuvěřitelné bazény: Skrytá večírková zóna (S02E08)19:00Jak to zvířata dokážou: Inteligentní delfíni a hladové hyeny (S01E07)19:30Jak to zvířata dokážou: Brouci z kosmu a mentální mapy veverek (S01E08)20:00Dobrovolní zachránci: Nasazení dronu na psy (S01E04)21:00Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)22:00Lidé z aljašských lesů: 5. díl (S04E05)23:00Stal jsem se kořistí: 7. díl (S03E07)01:30Jak to zvířata dokážou: Inteligentní delfíni a hladové hyeny (S01E07)01:53Jak to zvířata dokážou: Brouci z kosmu a mentální mapy veverek (S01E08)02:15Stal jsem se kořistí: 7. díl (S03E07)03:00Stal jsem se kořistí: 9. díl (S03E09)03:45Záchrana statku: Vražedná zóna (S02E06)04:30Neuvěřitelné bazény: Zen a umělecky navržené bazény (S02E06)05:15Jak to zvířata dokážou: Inteligentní delfíni a hladové hyeny (S01E07)05:38Jak to zvířata dokážou: Brouci z kosmu a mentální mapy veverek (S01E08)
00:00Verleihung Deutscher Kleinkunstpreis 2024 - Frankfurter Hof, Mainz, Mai 202401:30Hazel Brugger: Kennen Sie diese Frau? - Theaterhaus Stuttgart, November 202302:35Horst Evers: Wer alles weiß, hat keine Ahnung - Frankfurter Hof, Mainz, März 202203:20Berni Wagner: Galápagos - 3satFestival Mainz, September 202303:50Nikita Miller: Freizeitgangster gibt es nicht! - 3satFestival Mainz, September 202204:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturplatz - Das Kulturmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen07:35Bilder aus Südtirol08:00Wanderparadies Wienerwald - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"08:40Österreichs große Reisestraßen - In den Westen (1/3) - Aus der ORF III-Reihe \"Erbe Österreich\"09:30Österreichs große Reisestraßen - In den Norden (2/3) - Aus der ORF III-Reihe \"Erbe Österreich\"10:15Österreichs große Reisestraßen – In den Süden (3/3) - Aus der ORF-Reihe \"Erbe Österreich\"11:00ZIB11:15Notizen aus dem Ausland11:20quer - ... durch die Woche mit Christoph Süß12:05Ländermagazin - Heute aus Thüringen Katholisches Leben in Thüringen12:35Kunst + Krempel - Familienschätze unter der Lupe13:05Gartenparadiese auf Zypern - Die Insel der Aphrodite - Auf Entdeckungsreise mit Karl Ploberger13:30Inas Reisen - Kopenhagen - Film von Tom Häussler14:00Auf dem Weg - Wanderung auf dem Gendarmenpfad - Film von Linnéa Kviske14:45Ærø – Die dänische Hochzeitsinsel - Film von Lisa Knittel15:30Zum Glück gibt\'s Schreiner - Fernsehfilm, Deutschland 201917:00heute17:183sat-Wetter17:20Galeriendämmerung? - Wie junge Künstler mit Instagram den Kunstmarkt aufmischen18:00Tagesschau18:15Die Wiener Philharmoniker in der Waldbühne Berlin - Eine europäische Nacht, Mai 202419:45Cristian Macelaru dirigiert Dvorák, Bartók und Brahms - Kölner Philharmonie, März 202421:15Mord in Genua - Ein Fall für Petra Delicato (5/8) - Gefährliche Gefühle (Petra)22:45Mord in Genua - Ein Fall für Petra Delicato (6/8) - Das Leid der Straße (Petra)
00:35Fakt oder Fake01:30Seitenwechsel - So werden wir Europameister02:30Was gibt es Neues?03:10American Housewife - Einer für alle, alle für einen S2E2203:30The Kids are Alright - Himmel auf Erden S1E1404:00Dragons - Die jungen Drachenretter - Zeppla S1E2004:25StoryZoo - Im Schnee spielen S2E904:40Noahs Insel - Gnus auf Trampelpfaden S2E1005:05Fix & amp; Foxi - Die Überraschung S1E805:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der himmelblaue Affe05:55Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schnell + schlau06:00Hallo okidoki S202406:05ABC Bär S201606:20Hallo okidoki06:25Tolle Tiere06:40Hallo okidoki06:451, 2 oder 3 - Wunderwelt Wiese S202107:10Hallo okidoki07:15Tom Turbo - Robin Spuk07:40Hallo okidoki07:45Das Wunder DU - Ohren08:00Hexe Lilli - Lilli und der Schluckauf S3E1308:25Dragons - Die Reiter von Berk - Der Falschspieler S1E508:45Spirit: Wild und frei - Drei Detektivinnen S1E809:05Die Schlümpfe - Der Schlumpfstreichtag S2E3609:15Inside Monaco - Adel, Geld und Glamour - Teil 310:15Formel 1 Großer Preis von Monaco 2024 - F1 drittes Training11:40Inside Monaco - Adel, Geld und Glamour - Teil 212:40Inside Monaco - Adel, Geld und Glamour - Teil 113:40Formel 1 Großer Preis von Monaco 2024 - F1 News13:55Formel 1 Großer Preis von Monaco 2024 - F1 Qualifying15:15ZIB Flash15:20Teamgeist - Unser Weg: Folge 216:15Teamgeist - Unser Weg: Folge 317:05Heimspiel - Europa am Ball - Die Zukunft des Fußballs ist jetzt17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin Klima18:15Simpl Revue - Luft nach unten19:50100 Dinge21:40Stars unter Palmen - Die Preisverleihung der 77. Filmfestspiele von Cannes21:55Fußball 2.Liga - 30.Runde22:15Bad Boys - Harte Jungs
00:20Allmen und das Geheimnis der Erotik01:50Seitenblicke01:55Barbara Karlich - Talk um 4 - Vom Kinderwunsch zum Wunschkind02:50Studio 203:40Rund ums Rad03:45Mayrs Magazin - Wissen für alle04:05Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Zurück zur Natur - Niedere Tauern S202407:30Der große Rudolph09:00Seine Mutter und ich10:30Tierische Augenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:17Wetter11:20Seitenblicke11:25Der Österreichische Film - Heimat zu verkaufen12:55Der Bergdoktor - Wunderheilung S513:40Der Bergdoktor - Verloren S514:25Erlebnis Österreich - Unterwegs zur Milchstraße - Von Sternenjägern und Nachteulen14:55Religionen der Welt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Bewusst Gesund - Das Magazin16:00Bürgeranwalt16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Broll + Baroni - Für immer tot19:50ZIB20:00Militärmusikfestival 2024 für Licht ins Dunkel21:55Columbo - Keine Spur ist sicher23:25Broll + Baroni - Für immer tot
00:00Der Österreichische Film - Eine fast perfekte Hochzeit01:3520 Jahre iPop - Das Jubiläumskonzert02:55Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv03:40Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ziehende Wolken04:05Landleben - Almsommer in den Hohen Tauern04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:55Erbe Österreich - Geheimnisvolle Augustinerkirche07:45Der alte Richter (1/12) - Die Erbschaft08:45Der alte Richter (2/12) - Die Bürgermeisterwahl09:50Der alte Richter (3/12) - Das Wanderbaby10:50Der alte Richter (4/12) - Die Bahn-Affäre11:55Der alte Richter (5/12) - Der Gemeindearzt12:55Der alte Richter (6/12) - Zirkusleute14:00Unser Österreich - Die Kunst des Seifensiedens14:50Unser Österreich - Herrschaftliche Anwesen zwischen Alpen und Meer - Von Kärnten an die Adria15:45Heimat Österreich - Über die Mühlviertler Alm16:35Landleben - Leben im Passailer Becken17:25Land der Berge - Das Tal der Dreitausender: Ahrntal in Südtirol18:15zeit.geschichte - Schauspiellegenden - Christiane Hörbiger19:05zeit.geschichte - Schauspiellegenden - Susi Nicoletti19:55zeit.geschichte - Schauspiellegenden - Senta Wengraf20:45zeit.geschichte - Schauspiellegenden - Curd Jürgens21:35Aus dem Archiv - Wolfram Berger22:40Auf dem Roten Stuhl - Alex Kristan23:35Kabarett im Turm - Stefan Haider - Supplierstunde
00:15Yoga Kids - Piraten 200:30Hallo, was machst Du? - Koch00:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die blaue Wunderblume01:25Das Dschungelbuch - Safari - Eierlegende Tiere S1E2301:35ABC Bär S201601:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich02:00Athena - Die Dinnerparty S1E2002:20Garfield - Katzilla S1E1102:30Garfield - Ein Truthahn zum Abendessen S1E802:40Schmatzo S201802:55Hexe Lilli - Lilli und der Meisterdetektiv S2E703:15Yoga Kids - Piraten 203:30Hallo, was machst Du? - Koch03:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201604:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2404:40Yakari - Die Bärenkralle S2E104:50Yakari - Der Sternensplitter S2E205:00ABC Bär S201605:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause05:25Garfield - Prinz Nermal S1E1305:35Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1405:45Schmatzo S201806:00Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E806:20Yoga Kids - Zirkus 306:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz06:55FREI - [Mini Spezial PD5]07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201607:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2407:40Yakari - Die Bärenkralle S2E107:50Yakari - Der Sternensplitter S2E208:00ABC Bär S201608:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause08:25Garfield - Prinz Nermal S1E1308:35Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1408:45Schmatzo S201809:00Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E809:20Yoga Kids - Zirkus 309:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz09:55FREI - [Mini Spezial PD5]10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201610:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2410:40Yakari - Die Bärenkralle S2E110:50Yakari - Der Sternensplitter S2E211:00ABC Bär S201611:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause11:25Garfield - Prinz Nermal S1E1311:35Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1411:45Schmatzo S201812:00Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E812:20Yoga Kids - Zirkus 312:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz12:55FREI - [Mini Spezial PD5]13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201613:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2413:40Yakari - Die Bärenkralle S2E113:50Yakari - Der Sternensplitter S2E214:00ABC Bär S201614:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause14:25Garfield - Prinz Nermal S1E1314:35Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1414:45Schmatzo S201815:00Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E815:20Yoga Kids - Zirkus 315:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz15:55FREI - [Mini Spezial PD5]16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201616:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2416:35ABC Bär S201616:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause17:00Athena - Hammer megacoole Lexy S1E2117:20Garfield - Prinz Nermal S1E1317:30Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1417:40Schmatzo S201817:55Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E818:15Yoga Kids - Zirkus 318:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz18:55FREI - [Mini Spezial PD5]19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201619:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2419:35ABC Bär S201619:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause20:00Athena - Hammer megacoole Lexy S1E2120:20Garfield - Prinz Nermal S1E1320:30Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1420:40Schmatzo S201820:55Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E821:15Yoga Kids - Zirkus 321:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Umweltschutz21:55FREI - [Mini Spezial PD5]22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co.: Zwei wie Pech und Schwefel S201622:25Das Dschungelbuch - Safari - Konkurrenz S1E2422:35ABC Bär S201622:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause23:00Athena - Hammer megacoole Lexy S1E2123:20Garfield - Prinz Nermal S1E1323:30Garfield - Jeder braucht einen Freund S1E1423:40Schmatzo S201823:55Hexe Lilli - Lilli in Hollywood S2E8
01:00Leichtathletik Austrian Open 2024, Highlights aus Eisenstadt03:00Golf Gösser Open 2024, Highlights aus Maria Lankowitz03:45Funsport04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 504:18Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1704:34Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 104:51Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 205:02Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 305:20Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 305:31Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 405:48Silent Sports + - Basketball Superliga Damen: Klosterneuburg-St.Pölten05:55Yoga Magazin - Folge 22106:25Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 13306:55Yoga Magazin - Folge 22107:25OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4807:55Yoga Magazin - Folge 22108:25OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4808:55LIVE Triathlon World Triathlon Championship Series 2024 - 3. Rennen Damen Standard aus Cagliari11:25Yoga Magazin - Folge 22111:55Funsport12:10LIVE IIHF Eishockey WM 2024: - Semifinale 1 aus Prag15:00Heimspiel - Fußball abseits von Toren und Tabellen - Folge 115:15LIVE Fußball 2. Liga - 30. Runde: Konferenzschaltung18:00LIVE IIHF Eishockey WM 2024: - Semifinale 2 aus Prag19:00#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1719:30Stubenbergsee Triathlon 2024, Highlights aus Stubenbergsee20:00Mass Participation 2024: Le Marathon des Sables, Highlights aus Marokko20:30World Sailing Show 2024 - Folge 521:00Badminton Austrian Open 2024, Highlights aus Graz22:30Handball Frauen WHA Finale 2: Atzgersdorf - Hypo Niederösterreich, Highlights aus Wien
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Politické spektrum13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:50Počasí v letoviscích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Historie.cs: Obrazy z dějin česko-polských22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:00Tenis02:00Tenis04:00Házená06:00Televizní nákupy07:30Lední hokej10:00Televizní nákupy11:00Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas11:15Házená13:00Házená15:00Házená16:45Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagøtu17:00Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie17:30Superenduro, sestřih, Francie18:00Házená19:45Házená21:45Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagøtu22:00Fotbal
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Barbie a Kouzlo Pegase09:30Barbie Růženka11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Jetsonovi: Film21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:45Branky, body, vteřiny06:00Sportovní aerobik07:00Box07:40Golf Time07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Sokolský zpravodaj08:55Archiv D: Olympijské jubileum10:55Horská kola11:30Horská kola12:00Triatlon13:15PanoramaL13:35Po trailech přes hory13:55Hokej14:00Hokej17:00Házená17:50Hokej18:00Hokej21:00Hokej v 10 minutách21:10Volejbal22:45Atletika00:45Branky, body, vteřiny01:00Hokej03:00Branky, body, vteřiny03:15Hokej
06:00Teleshop09:00Ultrafialoví II.10:00Ultrafialoví II.11:00Teleshop13:00MacGyver I.13:55MacGyver I.14:50MacGyver I.15:45MacGyver I.16:45MacGyver I.17:40Hvězdná brána: Atlantida III.18:35Hvězdná brána: Atlantida III.19:30Hvězdná brána: Atlantida III.20:25Hvězdná brána: Atlantida III.21:25Hvězdná brána: Atlantida III.22:20Ztracený svět II.23:20Ztracený svět II.00:20Ztracený svět III.01:25Ultrafialoví II.02:15Ultrafialoví II.03:00Totalcar IV.03:25Totalcar V.04:00Teleshop
07:05S láskou, Rosie09:15Profil zločinu X.10:25Profil zločinu X.11:45Csi Ii.12:40Csi Ii.13:30Csi Ii.14:25Csi Ii.15:25Csi Ii.16:20Bones Viii.17:15Bones Viii.18:10Bones Ix.19:05Bones Ix.20:05Bones Ix.21:00Bloodrayne: Třetí říše22:40Nájemní zabijáci00:45Území mrazu02:40Námořní vyšetřovací služba XVI.03:25Sneak Peek Ro 202403:40Sneak Peek Ro 202404:00Teleshop
06:00Ztracený svět I.07:00Ztracený svět I.08:00Ztracený svět I.09:00Ztracený svět I.10:00Ztracený svět I.11:00Hvězdná brána IX.12:00Hvězdná brána IX.12:55Hvězdná brána IX.13:50Hvězdná brána IX.14:45Zelenáč II.15:40Zelenáč II.16:45Chyťte ho!18:55Cizinec21:00Saltová23:00Velký táta00:55Zelenáč II.01:50Zelenáč II.02:30S.W.A.T. V.03:10Strážce pořádku VI.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:05Vteřiny života I.15:05Vteřiny života I.16:05Zelenáč II.17:00Zelenáč II.17:55Zelenáč II.18:50Vteřiny života I.19:50Čtyři sestry I.21:10Čtyři sestry I.22:30Zelenáč II.23:30Zelenáč II.00:25Zelenáč II.01:20Brousko Iii.02:30Brousko Iii.03:30Seriálový tip04:00Teleshop
00:00The Wolfpack - Mitten in Manhatten06:00Die schönsten Zugreisen der Welt01:25Naturparadiese in Lateinamerika06:45Kantabrien - Spaniens Zauberberge02:10Rheingold - Gesichter eines Flusses07:35Das kleine Rentier und sein erstes Weihnachten03:40Kitz & amp; Co. - Die Kunst des Verschwindens08:25Rheingold - Gesichter eines Flusses04:25Wildes Großbritannien10:00Kitz & amp; Co. - Die Kunst des Verschwindens05:10Wildes Großbritannien10:45Wildes Großbritannien11:35Wildes Großbritannien12:25The Wolfpack - Mitten in Manhatten13:55Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte14:50Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte15:50Zurück in die Eiszeit16:40Particle Fever - Die Jagd nach dem Higgs18:20Die Prärie - Rückkehr der Wildnis19:15Geheimnisvolle Pyramiden20:15Geheimnisvolle Pyramiden21:10Der Wilde Westen22:05Kulturschätze der Welt22:55Kleopatra - Das geheime Grab23:50Kleopatra - Das geheime Grab
00:00Exclusiv Spezial - Let\'s Dance05:45Der Blaulicht Report00:30RTL Nachtjournal06:45Der Blaulicht Report01:03RTL Nachtjournal - Das Wetter07:15Der Blaulicht Report01:05CSI: Miami08:05Der Blaulicht Report01:50CSI: Miami09:05Der Blaulicht Report02:45CSI: Miami10:00Der Blaulicht Report03:40CSI: New York10:50Der Blaulicht Report04:20CSI: New York11:50Verklag mich doch!05:05CSI: New York12:20Verklag mich doch!12:50Barbara Salesch - Das Strafgericht13:45Barbara Salesch - Das Strafgericht14:30Ulrich Wetzel - Das Strafgericht15:30Formel 1: Qualifying17:15Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:45Gala18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15Luxus spektakulär! Die 44 unglaublichsten Geschichten aus der Welt der Superreichen
00:20Gilgo Beach - Den Toten auf der Spur05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:10CSI: Den Tätern auf der Spur06:10Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:55Im Namen des Gesetzes06:35Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes07:25Im Namen des Gesetzes03:30CSI: Vegas08:15Im Namen des Gesetzes04:15CSI: Vegas09:05Im Namen des Gesetzes04:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf09:55Im Namen des Gesetzes10:45Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei11:35Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:50Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei15:40CSI: Vegas16:25CSI: Vegas17:10CSI: Vegas17:55CSI: Vegas18:40CSI: New York19:25CSI: New York20:15CSI: New York21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: New York
00:20Mein Traumhaus auf dem Land05:55Shopping Queen01:10Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird06:40Shopping Queen01:55Mein einzigartiges B & amp;B07:30Zwischen Tüll und Tränen02:45Zwischen Tüll und Tränen08:154 Hochzeiten und eine Traumreise03:304 Hochzeiten und eine Traumreise09:05Das perfekte Dinner04:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:55Jamie Oliver - günstig genießen05:05Das perfekte Dinner10:45Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club11:35Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club12:25Nigella - Kochen, essen, leben12:55Cook clever mit Jamie13:50Cook clever mit Jamie14:40Mein Traumhaus auf dem Land15:30Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird16:20Mein einzigartiges B & amp;B17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Nigella - Kochen, essen, leben19:20Cook clever mit Jamie20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer21:05Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:00Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:35Zwischen Tüll und Tränen
00:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:50Hercules01:35Teleshopping05:25Hercules03:40Recht & amp; Ordnung06:05Hercules04:00Schneller als die Polizei erlaubt06:50Ein Colt für alle Fälle04:25Schneller als die Polizei erlaubt07:50Ein Colt für alle Fälle08:45Ein Colt für alle Fälle09:35Trio mit vier Fäusten10:35Trio mit vier Fäusten11:25MacGyver12:25MacGyver13:20Die Tuning Profis14:10Top Gear15:05Top Gear15:50American Pickers - Die Trödelsammler16:40American Pickers - Die Trödelsammler17:25American Pickers - Die Trödelsammler18:15MacGyver19:15MacGyver20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf22:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:00Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:00Temptation Island US06:00Alles was zählt Classics00:55McLeods Töchter06:25Alles was zählt Classics01:45Heartland - Paradies für Pferde06:50Alles was zählt Classics02:30Buffy - Im Bann der Dämonen07:15Alles was zählt Classics03:15Alles was zählt Classics07:40Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics08:05Die Camper04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten08:30Die Camper04:45Unter uns08:55Die Camper05:10Alles was zählt09:25Die Camper05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics09:50Die Camper10:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics10:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:45Unter uns Classics13:15Unter uns Classics13:40Unter uns Classics14:10Unter uns Classics14:35Unter uns Classics15:05Sankt Maik15:55Magda macht das schon!16:25Magda macht das schon!16:50Bettgeflüster17:15Bettgeflüster17:40Vier Hochzeiten und ein Todesfall18:35Temptation Island US19:20Temptation Island US20:15The Heirs - Highschool der Superreichen21:20Raju Ban Gaya Gentleman - Der gemachte Mann23:50Buffy - Im Bann der Dämonen
00:10Nikola05:40Das Familiengericht00:45Alles Atze06:20Das Familiengericht01:05Alles Atze07:10Das Jugendgericht01:30Teleshopping08:00Das Jugendgericht02:30Das Strafgericht08:50Das Jugendgericht03:15Das Strafgericht09:50Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht10:50Das Strafgericht04:50Das Jugendgericht11:45Das Strafgericht12:40Quincy13:25Quincy14:15Quincy15:10Quincy16:00Mord ist ihr Hobby16:50Mord ist ihr Hobby17:45Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:20Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:05Mord ist ihr Hobby21:55Mord ist ihr Hobby22:45Mord ist ihr Hobby23:30Mord ist ihr Hobby
00:30Die Nanny05:30Ranger Rob00:55Teleshoppingsendung05:40Ranger Rob05:50CoComelon05:55CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:30Toggolino - Die Show mit Muhpidu!07:50Krümelmonsters Foodie Truck mit Steffen Henssler08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:30Ninjago - Aufstieg der Drachen10:55Grizzy & amp; die Lemminge11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:25Grizzy & amp; die Lemminge11:30Grizzy & amp; die Lemminge11:45ALVINNN!!! und die Chipmunks12:15Willkommen bei den Louds12:25Willkommen bei den Louds12:40Willkommen bei den Louds12:50Willkommen bei den Louds13:05Angelo!13:20Angelo!13:40Angelo!14:05Pokémon Horizonte: Die Serie14:30Pokémon Horizonte: Die Serie14:55Pokémon Horizonte: Die Serie15:20Pokémon Horizonte: Die Serie15:45Pokémon Horizonte: Die Serie16:10Pokémon Horizonte: Die Serie16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35Rubble & amp; Crew17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Der Zoowärter22:15Brautalarm
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon06:55CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Peppa Pig08:25Peppa Pig08:30Toggolino - Die Show mit Muhpidu!08:50Krümelmonsters Foodie Truck mit Steffen Henssler09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:30Ninjago - Aufstieg der Drachen11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Grizzy & amp; die Lemminge12:25Grizzy & amp; die Lemminge12:30Grizzy & amp; die Lemminge12:45ALVINNN!!! und die Chipmunks13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40Willkommen bei den Louds13:50Willkommen bei den Louds14:05Angelo!14:20Angelo!14:40Angelo!15:05Pokémon Horizonte: Die Serie15:30Pokémon Horizonte: Die Serie15:55Pokémon Horizonte: Die Serie16:20Pokémon Horizonte: Die Serie16:45Pokémon Horizonte: Die Serie17:10Pokémon Horizonte: Die Serie17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35Rubble & amp; Crew18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten05:45CSI: NY00:40Snapped - Wenn Frauen töten06:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier01:30Snapped - Wenn Frauen töten07:25Criminal Intent - Verbrechen im Visier02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin08:20Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin09:10Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:50Shopping Queen12:50Shopping Queen13:50Shopping Queen14:50Shopping Queen15:50Shopping Queen16:50Der Hundeprofi17:55hundkatzemaus - Das Haustiermagazin19:10Der Hundeprofi - Rütters Team20:15Sister Act - Eine himmlische Karriere22:20Lara Croft: Tomb Raider - Die Wiege des Lebens
00:45Chicago Fire05:05Verklag mich doch!01:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Verklag mich doch!02:00Teleshopping07:00Verklag mich doch!08:15Verklag mich doch!10:10Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:20Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:25Loro Park - Einsatz für wilde Tiere12:55Loro Park - Einsatz für wilde Tiere13:25Hautnah: Die Tierklinik14:20Hautnah: Die Tierklinik15:20Hautnah: Die Tierklinik16:20Jamies 5-Zutaten-Küche16:55Jamies 5-Zutaten-Küche17:30Jamie Oliver: 5 Zutaten mediterran18:30The Good Doctor19:15The Good Doctor20:15Chicago Med21:00Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:40Chicago Med
00:00Příběhy ze zahradí kuchyně00:30Mary se nedá vyvést z míry00:50Gordon, Gino a Fred na cestách01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00Ginova jihoitalská kuchyně06:30Gino: Maminčina kuchyně07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Královna čokolády08:30Královna čokolády09:00Jamieho hospodárné vaření10:00Šéfkuchařka Mary10:30Šéfkuchařka Mary11:00Mistrovské pečení - Švédsko12:00Pohodové hody13:00Tareq Taylor - skandinávské chutě13:35Italské chutě podle Davida Rocca14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od sezony k sezoně15:00Královna čokolády15:30Královna čokolády16:00Jamieho zázračné hrnce16:30Jamieho zázračné hrnce17:00Šéfkuchařka Mary17:30Šéfkuchařka Mary18:00Mistrovské pečení - Švédsko19:00Pohodové hody20:00Tareq Taylor - skandinávské chutě20:35Italské chutě podle Davida Rocca21:00Ginova jihoitalská kuchyně21:30Gino: Maminčina kuchyně22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od sezony k sezoně
06:00Blue (42)06:05Blue (43)06:10Blue (44)06:25Blue (45)06:35Blue (46)06:45Blue (47)06:55Blue (48)07:10Spidey a jeho úžasní přátelé (50)07:40Spidey a jeho úžasní přátelé (51)08:10Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)08:40Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (2)09:10Příšerky v rachotě (1)09:35Příšerky v rachotě (4)10:00Příšerky v rachotě (3)10:30Příšerky v rachotě (2)11:00Příšerky v rachotě (5)11:25Kiff (16)11:55Kiff (17)12:25Kiff (18)12:55Kiff (19)13:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (114)13:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (115)14:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (116)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (117)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (118)15:55Křečík a Gréta (1)16:20Křečík a Gréta (2)16:50Blue (136)17:00Blue (140)17:05Blue (142)17:20Blue (141)17:25Blue (143)17:35Blue (144)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (95)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (96)19:20Hailey jde na to! (10)19:50Příšerky v rachotě (14)20:20Příšerky v rachotě (15)20:50Táborníci z Kikiwaka (71)21:15Táborníci z Kikiwaka (72)21:50Jessie (97)22:20Jessie (93)22:45Poper se s tím! (40)23:15Poper se s tím! (41)23:45Ghostforce (15)24:10Ghostforce (16)24:35Ghostforce (17)25:00Tým Tiki (6)25:20Tým Tiki (7)25:45Tým Tiki (8)26:10Anna mezi obojživelníky (6)26:35Anna mezi obojživelníky (7)26:55Anna mezi obojživelníky (8)27:15Ghostforce (11)27:40Ghostforce (12)28:00Pyžamasky (23)28:25Pyžamasky (24)28:45Dalmatinská 101 (7)29:10Dalmatinská 101 (8)29:30Kluk Holka atd. (93)29:40Taffy (44)29:50Taffy (33)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30Bluey (2)07:40Bluey (2)07:50Bluey (2)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (2)10:10Bluey (2)10:20Bluey (2)10:30Bluey (2)10:40Bluey (2)10:50Bluey (2)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)12:00Mickey\'s Monster Musical ()13:00Mickey Mouse Funhouse (1)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Spidey and His Amazing Friends (1)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)16:15PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)16:30PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)16:45PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)17:00PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)17:15PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)17:30PJ Masks: Power Heroes (1)18:00A Goofy Fairy Tale ()19:00Mickey Mouse Funhouse (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (5)23:25PJ Masks (5)23:50PJ Masks (5)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Italské klasiky (S09E05)06:45Kulinářská akademie Jenny a Rezy: Základní znalosti: Jak na grilování (S01E03)07:10Alex proti Americe: Alex proti lososu (S03E10)07:55Alex proti Americe: Alex proti cukrářům (S03E08)08:40Alex proti Americe: Alex proti derby (S03E01)09:25Rodinný souboj: Kebabová dvojčata proti ostrovním bratrům (S01E11)10:10Rodinný souboj: Jižanská rodina proti řecké (S01E12)10:55Rodinný souboj: Domácí kuchaři proti filipínským sourozencům (S01E13)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Ztraceno v kvásku (S01E01)12:25Jarní cukrářská soutěž: Jiné roční období (S04E07)13:10Strašidelné výrobky z perníku: Antverpy (S02E04)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Latinská jídla (S31E07)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Máma a táta (S31E08)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Domácí chutě (S31E09)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: 10. díl (S31E10)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Vezměte ho do Fresna (S19E02)15:48Porážka Bobbyho Flaye: Až k zbláznění (S19E03)16:13Porážka Bobbyho Flaye: Nezapomeň porazit Bobbyho (S19E04)16:36Porážka Bobbyho Flaye: Staří přátelé (S19E05)17:00Výcvikový tábor kuchařů: 4. díl (S02E04)17:55Měření sil Iron Chef: Souboj s fazolemi (S01E02)18:40Porážka Bobbyho Flaye: Plnočelná nahota (S33E11)19:03Porážka Bobbyho Flaye: Sestavte A-tým! (S33E12)19:25Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Hostina ze středozápadu (S03E06)19:48Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Tropické grilování (S03E07)20:10Vaření na divokou kartu: Stoupající hvězda latinských dobrot (S01E05)20:55Vyřazeni: Hledá se zástupce šéfkuchaře: 2. bitva (S52E10)21:40Jarní cukrářská soutěž: Jiné roční období (S04E07)22:25Strašidelné výrobky z perníku: Antverpy (S02E04)23:10Výcvikový tábor kuchařů: 4. díl (S02E04)23:55Pravidla farmy: Teta Jean se vrací do města (S03E05)01:25Průkopnice: Haley má miminko (S22E10)01:47Průkopnice: Dva rančeři a Ree (S22E11)02:10Průkopnice: Výuka malování (S22E12)02:32Průkopnice: Rychle a snadno: Ověřeno dětmi (S23E01)02:55Průkopnice: Rychle a snadno: Z jedné pánve (S23E02)03:17Průkopnice: Rychle a snadno: Venkovní vaření na ranči (S23E03)03:40Průkopnice: Rychle a snadno: Kuřata (S23E04)04:02Průkopnice: Rychle a snadno: Nová oblíbená jídla (S23E05)04:25Průkopnice: Rychle a snadno: Pět ingrediencí (S23E06)04:47Průkopnice: Rychle a snadno: Herní jídla (S23E07)05:10Pravidla farmy: Teta Jean se vrací do města (S03E05)05:35Pravidla farmy: Holka z farmy potkává kluka z města (S03E06)
06:00Mrazivé zlato: Zlatý ledovec (S03E05)07:00Mrazivé zlato: Když se vše zhroutí (S03E06)08:00Mrazivé zlato: Uvězněni na ostrově Cloud (S03E07)09:00Mrazivé zlato: Podivná věda (S03E08)10:00Mrazivé zlato: Zlato z Eqi (S03E09)11:00Záhady muzeí: Italské UFO, Ten, kdo přežil soudný den, Zrození geocachingu (S09E09)12:00Záhady muzeí: Kdo zabil Supermana, Mořský had ze Silver Lake, Útěk dřevěného koně (S09E10)13:00Záhady muzeí: Bandita s chlapeckým účesem, Smrtelná záměna, Útěk z džungle (S09E11)14:00Záhady muzeí: Holubí podprsenka, Záchrana Alpin Air, Její zaslíbená země (S09E12)15:00Záhady muzeí: Otcovo poslání, Hilaryho yetti, Thatchergate (S09E13)16:00Stavět na Aljašce: Do finiše (S07E07)17:00Stavět na Aljašce: Vrcholné finále (S07E08)18:00Stavět na Aljašce: Nestálý podklad (S09E01)19:00Stavět na Aljašce: Může dojít k čemukoli (S09E02)20:00Stavět na Aljašce: Aljašský záchod (S07E06)21:00Brány do pekla: Hotel Padre (S02E18)22:00Strašidelná města: Falls River, MA (S01E07)23:00Duchařská smyčka: Znepokojený a nebezpečný (S01E02)01:00Záhady muzeí: Prezidentská předtucha (S23E03)02:00Paranormální akta: Štváč (S05E04)03:00Dobrodružství s duchy: Nemocnice Linda Vista (S02E13)04:00Duchařská smyčka: Znepokojený a nebezpečný (S01E02)05:00Stavět na Aljašce: Může dojít k čemukoli (S09E02)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.