TV program piatok, 5. január 2024
Televízny program online
06:00Zajac Bugs a káčer Duffy06:40Tom a Jerry06:45LEGO príbeh 208:30Varte s nami08:45Poly - PREMIÉRA10:40Kšefty s otcom13:00Korenie lásky15:00Bezva ženská na krku17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Rodinné prípady19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Harry Potter a Kameň mudrcov23:30Všetky moje ex01:15Big Brother Česko & amp; Slovensko02:15Big Brother Česko & amp; Slovensko03:10Chceš ma, chcem ťa04:40Rodinné prípady
06:20Krimi06:45Noviny TV JOJ07:15Bez servítky08:20Arabela (11)08:55Návštevníci10:40Madagaskar 2: Útek do Afriky12:35Šťastný nový rok 2: Dobro došli14:45Návštevníci16:25Sám doma 2: Stratený v New Yorku19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:35Krakonošovo tajomstvo22:35Jerry a Marge: Tajomstvo lotérie00:40Láska nebeská02:55Krimi03:20Pomstiteľ04:50Všetko čo má Ander rád (ST) - skryté titulky05:05Česko Slovensko má talent
03:55Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:45Tresky plesky & amp;#34;N & amp;#34;04:55Mimi a Líza & amp;#34;N & amp;#34;05:05Železný Ján06:30Yakari07:50Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa!08:50Zlaté jabĺčko pre Johanku09:50Čertovské pero11:35Zlatá hus13:05Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete14:05Kúzelnik Žito16:00Mišo17:10Čierny tulipán19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Eiffel22:20Ďalšia láska23:50Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;00:45Góly-body-sekundy01:00Počasie01:10Zrodenie šampióna: Príbeh Borisa Beckera
06:00Horúca krv II. (16)06:55Rany z lásky (113)07:40Rany z lásky (114)08:30Krok za krokom IV. (11)09:10Krok za krokom IV. (12)09:50Krok za krokom IV. (13)10:30Chicago Fire II. (15)11:15Dve tváre Istanbulu (65)12:05Dve tváre Istanbulu (66)13:10Chlapi neplačú IV. (25)14:20Nauč ma milovať (7)15:25Nauč ma milovať (8)16:15Rany z lásky (115)17:10Rany z lásky (116)18:10Chicago Fire II. (16)19:00Nauč ma milovať (9)19:50Nauč ma milovať (10)20:40Krok za krokom IV. (14)21:10Krok za krokom IV. (15)21:40Priatelia VI. (16)22:05Priatelia VI. (17)22:35Baby boom00:35Nauč ma milovať (9)01:25Nauč ma milovať (10)02:05Dve tváre Istanbulu (65)02:50Dve tváre Istanbulu (66)03:35Reflex03:50Smotánka04:55Adela show
06:20Hoď svišťom (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:50Chlpatí šampióni II. (7)07:55Chlpatí šampióni II. (8/8)09:00Cesta za Vianočnou hviezdou10:25Pýcha a predsudok12:30Bez vecí nad vecou14:30Ľadové ostrie 3: Splnený sen16:10Mr. Bean17:50Láska na druhý pohľad20:30Pasca22:55Modré diamanty01:05Mafstory (5)01:40Mafstory (6)02:15Víťazstvo hriešnice04:20Dievča na želanie05:30Veľké rodinné Vianoce
06:05Zázračný miniateliér06:10Andyho svetové dobrodružstvá06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:45Šmolkovia - nové príbehy07:00Malý Džej a Veľká Ses07:10Molly z Denali I07:40Puf a Muf & amp;#34;N & amp;#34;08:00Živá panoráma08:304 generácie08:55Svet zajtrajška09:50Svet zajtrajška10:45Tajomstvá pokladov VII. (6/6)11:30Obedníček11:40Bluey11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;12:00Živá panoráma12:30Žily sveta14:20Nenapraviteľný Belmondo (1/2)15:10Nenapraviteľný Belmondo (2/2)16:00Moje miesta - príbeh mesta16:30Moje miesta - príbeh mesta17:05Príbehy tatranských štítov18:00Astrid Lindgren18:30Večerníček18:40Bluey18:45Malý Džej a Veľká Ses19:00Šmolkovia - nové príbehy19:10Molly z Denali I19:35Andyho svetové dobrodružstvá19:50Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Bláznivé dobrodružstvá Louisa de Funésa (1/2)21:00Bláznivé dobrodružstvá Louisa de Funésa (2/2)21:50Jeden blbec na večeru23:10Posledný bohém - Karol Duchoň 70
05:55Snídaně08:40Ulice (4609)09:35Jedna rodina (42)10:50Chůva k pohledání IV (11, 12)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:35Ordinace v růžové zahradě 2 (63)13:45Dr. House VIII (8)14:40Dr. House VIII (9)15:35Výměna manželek IV16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:35Na lovu II18:30Ulice (4610)19:30Televizní noviny20:20Rychle a zběsile22:15Prci, prci, prcičky 200:10Dr. House VIII (8)01:05Dr. House VIII (9)01:50Kriminálka Anděl IV (13)02:50Život ve hvězdách03:10Ulice (4610)03:55Ordinace v růžové zahradě 2 (63)04:55Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (151)07:35M*A*S*H (152)08:05M*A*S*H (153)08:35M*A*S*H (154)09:10ZOO (162)10:30Policie Hamburk II (19)11:30Policie Hamburk II (20)12:30Closer II (19)13:30Komisař Rex VI (9)14:40Ano, šéfe!15:50Policie v akci16:50Policie v akci17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:05Máme rádi Česko23:55Ano, šéfe!01:00Policie v akci02:00Policie Hamburk II (19)03:05Policie Hamburk II (20)04:15Closer II (19)
06:00Příhody Bolka a Lolka06:20Autosalon.tv07:25Těžká dřina07:50Top Gear III (6)09:15Top Gear XXI (1)10:25Hvězdná brána IX (1)11:20Hvězdná brána IX (2)12:20Jak jsem poznal vaši matku III (3)12:50Jak jsem poznal vaši matku III (4)13:20Simpsonovi XXXIII (16)13:50Simpsonovi XXXIII (17)14:20Simpsonovi XXXIII (18)14:50Simpsonovi XXXIII (19)15:10Hvězdná brána IX (3)16:10Hvězdná brána IX (4)17:15Jak jsem poznal vaši matku III (5)17:45Jak jsem poznal vaši matku III (6)18:15Simpsonovi XXXIV (22)18:45Simpsonovi I (1)19:15Simpsonovi I (2)19:45Simpsonovi I (3)20:15Vulkán v Los Angeles22:10Jurská vzpoura: Dinodárci23:55Simpsonovi XXXIV (22)00:25Simpsonovi I (1)01:00Simpsonovi I (2)01:30Simpsonovi I (3)02:00Jak jsem poznal vaši matku III (5)02:30Jak jsem poznal vaši matku III (6)03:00Lovci prokletých pokladů II (5)04:10Ženy ve wrestlingu VIII (50)05:20Těžká dřina
06:00Na zámku06:15Prostřeno!07:20Modrý kód (162)08:35Slunečná (5)10:05Prostřeno!10:50Ano, šéfe!11:55Rosamunde Pilcher13:55Doktor z hor: Nové příběhy VI (4)14:55Doktor z hor: Nové příběhy VI (5)15:55Láska s vůní oliv (68)16:55Láska s vůní oliv (69)17:55Doktor z hor: Nové příběhy VI (6)18:55Doktor z hor: Nové příběhy VI (7)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (163)23:10ZOO (162)00:20Zasněná láska (144)01:20Zasněná láska (145)02:30Láska s vůní oliv (68)03:30Láska s vůní oliv (69)04:40Spoutaná láska (5)05:45Na zámku
04:05Zkus mě rozesmát06:00Záhada Vánočního diamantu07:25Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové08:55Teorie všeho11:00Ave, Caesar!12:45Mikádo14:20Ušák Chicky a Zlokřeček15:55Ovce mezi vlky17:35Před kamerou XXI. (1)18:05Nadějná mladá žena20:00Delirium21:40El Mariachi23:00Sestra00:35Čas02:20Lucy má děťátko
04:3530 minut nebo méně06:00Blue Beetle08:05Nedoručené Vánoce09:35Kong: Ostrov lebek11:35Průměrňákovi (7): Zranění11:55Průměrňákovi (8): Díkůvzdání12:20Zvědavá pekařka: Čokoládová závislost13:45Než přijde pan Bojangles15:50Jeanne má každý rád17:25Jumanji: Další level19:30Addamsova rodina21:00Batman začíná23:20Y2K: Časovaná bomba00:55Low Country: Rajón Murdaughových (1)01:45Insidious 2
06:00S.W.A.T. IV.06:45S.W.A.T. IV.07:35Profil zločinu VI.08:35Profil zločinu VI.09:35Zelenáč III.10:20S.W.A.T. IV.11:05S.W.A.T. IV.11:55Profil zločinu VI.12:55Profil zločinu VI.14:00Zelenáč III.14:50S.W.A.T. IV.15:40S.W.A.T. IV.16:25Profil zločinu VI.17:20Profil zločinu VI.18:25Zelenáč III.19:10S.W.A.T. IV.20:00Špatný krok21:40Vysněný život23:25Velkej biják00:45Tupíři02:00Macgyver Ii.02:40Macgyver Ii.03:20Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII.04:10Profil zločinu VI.05:00Totalcar II.
06:00Česká tajenka11:30Soudce Alexandr13:05Soudkyně Barbara14:05Soudce Alexandr15:00Soudkyně Barbara16:00Soudce Alexandr16:55Soudkyně Barbara18:00Soudce Alexandr18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:00Soudce Alexandr22:05Soudkyně Barbara23:15Intim s Heidi Janků03:10Exkluziv Kateřiny Brožové04:20Ostříháno04:50Na plac!05:30Konec vysílání
05:50Co bude dnes k večeři?06:10Nebezpečné vztahy live07:00Jak to dopadlo!?08:20Nebezpečné vztahy09:00Nebezpečné vztahy10:20Nebezpečné vztahy11:45Klenot TV14:10Klenot TV16:30Co bude dnes k večeři?16:55Což takhle dát si VIP?18:05Popelka19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem21:35Nebezpečné vztahy22:30Nebezpečné vztahy23:30Jak to dopadlo!?00:15Nebezpečné vztahy live01:05Ostříháno02:30Na plac!04:00Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:30Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?08:45Klenot TV11:30Teleshopping Soukup shop12:40Kašpárku, vař!13:05Česká tajenka13:40Nebezpečné vztahy live14:35Jak to dopadlo!?15:20Nebezpečné vztahy16:10Nebezpečné vztahy17:00Česká tajenka17:30Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem18:20Jak to dopadlo!?19:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:10MOJE ZPRÁVY20:20VIP svět20:30Jasně a stručně20:50Vítejte ve světě Andrého Rieu II (7,8)22:35Nečekaná úmrtí - Helena a Jiří Růžičkovi23:05S ex ve městě23:40Kurňa, co to je?00:30MOJE ZPRÁVY00:40VIP svět01:00Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:15Ostříháno04:14Konec vysílání
06:20Honba za nefritem06:55Truckeři na okreskách07:50Truckeři na okreskách08:40Australští zlatokopové09:35Australští zlatokopové10:35Australští zlatokopové11:30Australští zlatokopové12:25Australští zlatokopové13:25Australští zlatokopové14:20Australští zlatokopové15:15Obrovské stavitelské chyby16:10Neuvěřitelné železnice17:10Muži z kamenolomů18:10Australští lovci humrů19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Záchrana vraků aut21:55Renovace rachotin22:55Truckeři na okreskách23:50Truckeři na okreskách00:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:30Záchrana vraků aut03:20Renovace rachotin04:10Renovace rachotin05:00Renovace rachotin
06:20Prokleté rodokmeny06:55Nejpodivnější nálezy07:55Inženýrství starověku08:55Světová válka: 1914-194510:00Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války11:002. světová válka - Bitvy o Evropu12:05Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato13:00Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato13:55Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato14:50Poklady s Bettany Hughes15:50Nejpodivnější nálezy16:50Inženýrství starověku17:50Světová válka: 1914-194518:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války19:552. světová válka - Bitvy o Evropu21:00Dobyvatelé: Vzestupy a pády22:00Americké pohraničí22:55Normandie: Země válečníků00:00Zapomenuté válečné linie01:052. světová válka - Bitvy o Evropu02:10Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války03:00Dobyvatelé: Vzestupy a pády03:45Americké pohraničí04:30Normandie: Země válečníků05:20Prokleté rodokmeny
06:10Psi hyenovití: Ve smečce06:35Australská mega zoo07:20Nejdivočejší přežití08:10Záchrana divokých zvířat v Malawi09:00Divoký Nový Zéland09:50Krajina stínů10:45Korálová planeta11:40Velký bariérový útes: Živý poklad12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Zoo Taronga14:00Divocí bojovníci14:50Kolosální zvířata15:45Odhalená ztracená zvířata16:35Zvířecí odysea17:30Říční monstra18:20Mocné řeky19:10Divocí bojovníci20:00Hromadné útoky v přírodě20:50Hromadné útoky v přírodě21:40Smrtící lovci22:30Adaptací k přežití23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Divoká Čína s Rayem Mearsem03:40Zoo Taronga04:25Veterinář z Yorkshiru05:10Veterinář z Yorkshiru05:55Australská mega zoo
06:00Aj múdry schybí07:00Partička07:30Susedia08:05Kredenc09:05Partička09:402 baby na mizine I. (22)10:002 baby na mizine I. (23)10:35Dva a pol chlapa VI. (22)10:55Dva a pol chlapa VI. (23)11:10M*A*S*H VI. (10)11:35M*A*S*H VI. (11)12:10Dva a pol chlapa VI. (24)12:40Dva a pol chlapa VII. (1)13:00Teória veľkého tresku III. (13)13:30Teória veľkého tresku III. (14)13:55Teória veľkého tresku III. (15)14:25Teória veľkého tresku III. (16)14:50Teória veľkého tresku III. (17)15:20Teória veľkého tresku III. (18)15:50Priatelia VI. (14)16:20Priatelia VI. (15)16:45Dva a pol chlapa VII. (2)17:15Dva a pol chlapa VII. (3)17:45M*A*S*H VI. (12)18:15M*A*S*H VI. (13)18:452 baby na mizine I. (24)19:152 baby na mizine II. (1)19:45Susedia20:30Kingsman: Tajná služba23:05Mobil01:05NHL: New Jersey Devils – Chicago Blackhawks03:30ŠPORTOVÉ NOVINY03:40Susedia04:10Silvánovci04:40Oggy a šváby05:05Bernieho dobrodružstvá05:15Zig a Sharko
06:00Modré z neba07:10Susedia07:50Susedia08:30Varte s nami08:45Svokra10:35Rodinné prípady11:20Rodinné prípady12:00Chlapi neplačú IV.12:55V mene zákona14:00Susedské prípady14:45Rodinné prípady15:35Rodinné prípady16:15Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Rodinné prípady21:20Rodinné prípady22:20Partička23:20BIG BROTHER ČESKO & amp; SLOVENSKO00:15TELEVÍZNE NOVINY01:05Adela show02:15Svokra03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady04:55Rodinné prípady
05:10Policajné prípady05:55Vraždy v raji IX. (3)06:45Vraždy v raji IX. (4)07:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (8)08:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (9)09:00Kosti V. (19)09:40Kosti V. (20)10:20Odložený prípad V. (9)11:05Odložený prípad V. (10)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:00V mene zákona15:05Kosti V. (21)16:05Kosti V. (22)17:00Odložený prípad V. (11)18:00Odložený prípad V. (12)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (17)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (18)20:55ŠPECIALISTI VII. (23)22:00ŠPECIALISTI VII. (24)23:10Kosti V. (21)00:05Kosti V. (22)00:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (17)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. (18)02:10ŠPECIALISTI VII. (23)02:55ŠPECIALISTI VII. (24)03:4511204:35Mesto tieňov 2
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:00Veľké vlakové putovanie po Európe V.07:00Krimi07:25Noviny TV JOJ07:5524 podcast08:45Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:0024 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:30Sme v kaviarni00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Tlačové konferencie02:00Veľké vlakové putovanie po Európe V.03:0024 Podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (14) (ST) - skryté titulky06:15Tom Gates II. (9)06:30Jahôdka a jej kamaráti I. (18) (ST) - skryté titulky06:55Maškrtné medvedie príbehy (17)07:00Maškrtné medvedie recepty (17)07:05Lloyd a muchy (17)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (23)07:45Matematické príšerky I. (7)08:10Fíha tralala (1)08:20Petronela Jabĺčková (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:35Odbodkovia II. (6)08:50Jojo, to vážne?! 2 (11)09:00Okido III. (15)09:20Zvierací ochrancovia (22)09:40Zoopark (5)10:00Rybičky Flip a Flap II. (35)10:05Strážcovia Trstinového mora (10)10:20Mechamato (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár10:50Moe a jeho šou I. (42)11:05Strašidielka (83)11:1020 rokov so Spievankovom (5)11:20Zvieratká (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (5)12:05Odbodkovia II. (6)12:20Najmenší slon na svete (6)12:30Barbapapa na ceste okolo sveta (42)12:35Medzi nami zvieratkami (29)12:40Máša a medveď V. (18)12:50Ekofaktor (7)13:05Knihy od Stonožky (59)13:15Fíha tralala (1)13:25Deti z farmy (28)13:45Volám sa Caillou V. (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun III. (15)14:20Máša a medveď V. (19)14:30O dievčatku Makovičke (2)14:40Dážďovečky (1/52)14:55Najmenší slon na svete (6)15:05MalinyJamológia 2 (7)15:20Chrumka a Čipsík II. (6)15:35Dážďovečky (23)15:45Angličanina (5)16:05Máša a medveď V. (20)16:15Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (9)16:25Moe a jeho šou I. (43)16:45Tom Gates (14)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (24)17:30Knihy od Stonožky (60)17:4020 rokov so Spievankovom (6)17:55Ovečka Shaun III. (15)18:10Lloyd a muchy (17)18:20Zvieratká (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár18:40Tajomstvá Medovej doliny (25)18:50Petronela Jabĺčková (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:05Deti z farmy (28)19:25Zvierací ochrancovia (23)19:40Zoopark (6)20:00Strážcovia Trstinového mora (10)20:10Mechamato (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:40Chrumka a Čipsík II. (6)20:55Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)21:20Volám sa Caillou V. (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:50Strážca vesmíru Roger (3) (ST) - skryté titulky22:05Jahôdka a jej kamaráti I. (19) (ST) - skryté titulky22:30Viking Vicky (56)22:45Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky23:00Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (24) (ST) - skryté titulky23:15Tom Gates II. (9)23:30Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:50Dážďovečky (23)00:00Zabi nudu! II. (26,27)00:15Knihy od Stonožky (59)00:25Fidlivareška (2)00:45MalinyJamológia 2 (7)01:00Knihy od Stonožky (60)01:10Zabi nudu! II. (26,27)01:20Kikirikí (9,10)01:30Sníček (6,7)01:55Knihy od Stonožky (60)02:10Rapotáčik (6)02:2020 rokov so Spievankovom (6)02:30Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky02:45Máša a medveď V. (19)02:55Sníček (6,7)03:20Rapotáčik (6)03:30Knihy od Stonožky (59)03:40Tom Gates II. (9)03:55Volám sa Caillou V. (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (6)04:30Malí fidlikanti (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:50Sníček a Dúhalka (10/10) (ST) - skryté titulky05:0520 rokov so Spievankovom (6)05:10Fidlivareška (8)05:30Knihy od Stonožky (60)05:45Viking Vicky (56)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Tom Gates II.06:40Robin Hood 106:55Medzi nami zvieratkami07:00Rybičky Flip a Flap I.07:05Okido I. (ST) - skryté titulky07:20Bob a Bobek, králiky z klobúka07:30Rozprávky z machu a papradia07:35Jahôdka a jej kamaráti I.08:00100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa08:25Zvierací ochrancovia08:40Štaflík a Špagetka08:45Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Najmenší slon na svete09:25Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:35Ovečka Shaun III.09:45O dievčatku Makovičke09:50Odbodkovia I.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Jazvec Chrujda10:40Chrumka a Čipsík II.10:50Čím chceš byť? 211:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:45Štaflík a Špagetka11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Bob a Bobek, králiky z klobúka13:10Mechamato (AD) - audiokomentár13:30Najmenší slon na svete13:40Príbehy orchestra13:50Strašidielka13:55Rozprávky z machu a papradia14:00Odbodkovia I.14:10O dievčatku Makovičke14:20Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky14:40Máša a medveď V.14:50#aaron 215:10Ovečka Shaun III.15:20Lloyd a muchy15:35Moe a jeho šou II.15:50Robin Hood 116:05Čím chceš byť?16:15Neposlušník 316:35Matematické príšerky II.17:00Zvierací ochrancovia17:15Tajomstvá Medovej doliny17:25100%-ný vlk - Legenda Mesačného kameňa17:50Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Jazvec Chrujda18:30Tom Gates II.18:45Chrumka a Čipsík I.19:00Mechamato (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko I.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:35Neposlušník 2
05:00Tajomstvá úchvatných záhrad (7,8)06:25Diagnóza: Vražda I. (5,6)08:15Súdna sieň (ST) - skryté titulky09:15Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár10:00Vraždy v Midsomeri VIII. (5)11:50Diagnóza: Vražda I. (7,8)13:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky14:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky15:40Vraždy v Midsomeri VIII. (6)17:35Pod hladinou (7,8)20:00Arabela (12)20:35Dahmer: Spoveď sériového vraha (1/2)21:35Dahmer: Spoveď sériového vraha (2/2)22:35Pod hladinou (5,6)01:15Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:55Hypnotizér04:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:30Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS ( & amp;#34;N & amp;#34;)03:50Góly-body-sekundy04:00Správy RTVS ( & amp;#34;N & amp;#34;)04:50Góly-body-sekundy05:00Správy RTVS ( & amp;#34;N & amp;#34;)05:50Góly-body-sekundy06:00Správy RTVS ( & amp;#34;N & amp;#34;)06:50Návraty06:55Vodné pólo07:55Vodné pólo08:55Atletika - MS 2023 (7/14)11:00Šport 202311:55Vodné pólo13:05NeCelebrity13:10Futbal - Highlighty Ligy majstrov14:00Bežkopotulky14:15Biatlon15:40Skoky na lyžiach17:10Kométy a legendy (1/2)17:40Vodné pólo18:50Vodné pólo19:55Šport minulých liet20:10Vodné pólo21:20Góly-body-sekundy21:30Motorizmus22:25Futbal: Highlighty - La Liga 2023/24 (19. kolo)23:20Góly-body-sekundy23:30Biatlon00:55Vodné pólo02:00Správy RTVS ( & amp;#34;N & amp;#34;)
06:00Nad zimní krajinou06:05Námořní vyšetřovací služba III (21)06:50Námořní vyšetřovací služba III (22)07:50Hra s úzkostí09:45Dr. Dolittle 211:35Pan Popper a jeho tučňáci13:25Královský víkend15:25Robin Hood17:50Au pair aneb Slečna na hlídání20:00Robinson Crusoe21:55Ulička přízraků00:50Zejtra napořád03:00Námořní vyšetřovací služba III (22)04:00Prima Partička05:10Partička
07:10Receptář prima nápadů07:45Vychytávky Ládi Hrušky08:15Show Jana Krause09:15Slunečná (60)10:30Modrý kód (78)11:40Ano, šéfe!12:45Přístav (32)13:50Slunečná (61)15:00Modrý kód (79)16:05Nikdo není dokonalý17:05Prostřeno!18:00Show Jana Krause19:00ZOO (162)20:15Prima Partička21:05Einstein - Případy nesnesitelného génia 2 (1)22:15Receptář prima nápadů22:55Vychytávky Ládi Hrušky23:30Show Jana Krause00:35Prostřeno!01:15Slunečná (60)02:20Modrý kód (78)03:15Přístav (32)04:15Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí svět (3)06:45Maya: Tygří královna07:50Veterinář z Bondi Beach X (7)08:45Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (3)09:50Odhalené skvosty: Monumenty Francie (3)11:00Zvířecí osudy (2)12:05Kanadské národní parky (2)13:25Dálnice vedoucí peklem VIII (11)14:25Stavitelské katastrofy IV (2)15:35Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (1)16:45Nekončící povely (8)17:50Ozvěny první světové války (4)18:50Pearl Harbor: Do útrob Arizony (2/2)20:00Tajný život tuleňů21:05Když žraloci útočí V (7)22:05Vetřelci dávnověku XIV (9)23:05Zakázaná historie VI (9)23:50Zapomenuté megastavby VII (8)00:55Tajná válka (6)02:00Smrtící věda (1)03:20Videoherní války: Návrat Japonska04:30Ocelová srdce VIII (8)05:35Ptačí říše
05:35Northampton Saints - Sale Sharks07:20Strážci hranic: Austrálie VI (17,18)08:05Válka stěhováků V (7,8)08:45Mistři zastavárny XII (48,49)09:35Američtí sběratelé XIII (18)10:20Dannyho auťáky IV (42,43)11:10Kobra 11 I - Pilot (1,2)12:55Strážci hranic: Austrálie VI (15,16)13:50Válka stěhováků V (7,8)14:35Válka stěhováků V (9,10)15:25Mistři zastavárny XII (50,51)16:10Strážci hranic: Austrálie VI (19,20)17:05Kobra 11 (1,2)18:55Válka stěhováků V (11,12)19:45Mistři zastavárny XII (52,53)20:30Američtí sběratelé XIII (20)21:20Dannyho auťáky V (1)21:45DAKAR 202423:05Kobra 11 (1,2)01:05New Jersey Devils - Chicago Blackhawks03:45Američtí sběratelé XIII (19)04:25Dannyho auťáky IV (44)04:45Dannyho auťáky IV (45)
05:25Susedia (24,25)06:30Zig a Sharko IV (5,6)06:50Zig a Sharko IV (7-10)07:25Bakugan: Legends (12)07:35Průměrňákovi (2-5)09:10Přátelé (17,18)10:00Krok za krokem III (6,7)10:55Superstore V (19,20)11:40Susedia (26,27)12:55Dva a půl chlapa XI (11,12)13:45Přátelé (17,18)14:35Teorie velkého třesku II (20-23)16:05Průměrňákovi (6-9)17:40Superstore V (21)18:05Superstore VI (1)18:30Dva a půl chlapa XI (13,14)19:20Krok za krokem III (8,9)20:10Teorie velkého třesku III (1-4)21:45Big Brother Česko & amp; Slovensko (53)22:55Big Brother Česko & amp; Slovensko (54)00:10Dva a půl chlapa XI (13,14)00:55Teorie velkého třesku III (1-4)02:30Krok za krokem III (4,5)03:15Superstore V (21)03:35Superstore VI (1)03:55Tele Tele04:20Průměrňákovi (2-4)
06:10Televizní noviny06:55Co na to Češi07:40MasterChef Česko VI (29)08:45MasterChef Česko VI (30)09:50Teleshopping10:05Na lovu II10:55Don Matteo (15)11:55Lovci zločinců II (20)12:50Odložené případy V (6)13:35MasterChef Česko VI (31)14:50Tescoma s chutí14:55Don Matteo (16)15:45Lovci zločinců II (21)16:35To je vražda, napsala XI (20, 21)18:20Dr. House VIII (8)19:10Dr. House VIII (9)20:00To je vražda, napsala XII (1, 2)21:45Odložené případy V (7)22:35Lovci zločinců II (22)23:25Don Matteo (16)00:20To je vražda, napsala XII (1, 2)01:50Odložené případy V (7)02:35Lovci zločinců II (22)03:15Chcete být milionářem?04:50Riskuj
05:55Snídaně08:50Ulice (4609)09:40Jedna rodina (42)10:45Na lovu II11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:05Specialisté (191)13:55Ulice (2980)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (739)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (740)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:35Na lovu II18:25Tescoma s chutí18:35Ulice (4610)19:30Televizní noviny20:20Místo v životě (1)21:20Místo v životě (2)22:20Big Brother Česko & amp; Slovensko (46)23:25Ulice (2980)00:10Ordinace v růžové zahradě 2 (739)01:15Ordinace v růžové zahradě 2 (740)02:15Televizní noviny03:05Snídaně03:50Panoptikum Ivana Mládka04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
05:25Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11, 12)06:55Ulice (4130, 4131)08:30Mateřská láska (35, 36)10:20Teleshopping10:35Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11, 12)12:20Nemocnice New Amsterdam (17)13:10Láska z donucení (91, 92)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (506)15:55Ordinace v růžové zahradě 2 (507)17:05Mateřská láska (39, 40)18:55Život na jachtě: Za dobrodružstvím (13)19:40Život na jachtě (1)20:15Láska z donucení (95)21:00Láska z donucení (96)21:50Ordinace v růžové zahradě 2 (508)23:00Ordinace v růžové zahradě 2 (509)00:10Nemocnice New Amsterdam (18)00:55Život na jachtě: Za dobrodružstvím (9, 10)02:20Nemocnice New Amsterdam (17, 18)03:40Ulice (4130)
07:15Sportovní noviny07:20IBF Falun - Pixbo Wallenstam IBK09:00NHL - akce měsíce09:15Boston Bruins - Pittsburgh Penguins11:00Ranní Sportovní noviny11:15Los Angeles Kings - Detroit Red Wings13:00Polední Sportovní noviny13:05Rytas Vilnius - Peristeri bwin14:45NBA - akce měsíce14:551:1 Sport Show (34) Vasil Ducár15:301:1 Sport Show (36) Filip Kohn16:00European Freestyle Pro Tourstop Geneva16:30Magazín Muaythai (8)17:00Los Angeles Kings - Detroit Red Wings18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Profile Marko Grilc19:35TITAN DESERT SERIES - Neom20:10Rychlá kola (1/2024)20:25FA Cup Preview (3)20:55Tottenham Hotspur - Burnley FC23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Boston Bruins - Pittsburgh Penguins01:05New Jersey Devils - Chicago Blackhawks04:05Anaheim Ducks - Winnipeg Jets06:45Závěr vysílání
07:00Crystal Palace - Everton FC08:45Magazín Muaythai (8)09:15Le Mans Sarthe - Promitheas Patras11:00San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks13:00AIK IBF - Team Thorengruppen SK14:45Boston Bruins - Pittsburgh Penguins16:30World Darts Championship - 30 let (6)17:00World Darts Championship - 30 let (7)17:30Pinar Karsiyaka - Rio Breogan19:15Magazín NBA Action (11)19:40World Darts Championship - 30 let (8)20:10World Darts Championship - 30 let (9)20:40Sale Sharks - Bristol Bears22:45Profile Marko Grilc23:15San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks01:15World Darts Championship 202403:15PAOK mateco - Tofas Bursa05:15Závěr vysílání
07:00UD Las Palmas - FC Barcelona08:45CA Osasuna - UD Almería10:45Serie A Full Impact (18)11:15AC Milán - US Sassuolo13:00Real Sociedad - Deportivo Alavés15:00LaLiga Talking Football (4)15:30LaLiga ZAP (4)16:00Cagliari Calcio - Empoli FC18:00Real Madrid - SSC Neapol19:45UEFA Pobouření - Život s postižením20:10Brentford FC - Wolverhampton Wanderers22:30Valencia CF - Villarreal CF00:30LaLiga World (22)01:00Celta Vigo - Real Betis03:00Bologna FC - Janov CFC04:50Závěr vysílání
07:00Sevilla FC - Athletic Bilbao08:45Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen10:45Bundesliga Special (10)11:15LaLiga World (22)11:45LaLiga Talking Football (4)12:15Bundesliga Special (8)12:45Juventus FC - AS Řím14:45RB Lipsko - VfB Stuttgart16:30LaLiga - nejlepší zápasy 202317:30Real Madrid - RCD Mallorca19:30Bundesliga Special (10)20:00Serie A Full Impact (18)20:40Bologna FC - Janov CFC23:00ACF Fiorentina - Turín FC01:00Magazín Ligy mistrů UEFA (16)02:00Girona FC - Atlético Madrid03:50Závěr vysílání
06:05Případy detektiva Murdocha06:50Případy detektiva Murdocha07:35Případy detektiva Murdocha08:20Endeavour09:50Inspektor George Gently11:20Slečna Marplová12:50Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:35Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Dům snů21:45Dalgliesh23:15Všechny velké a malé bytosti00:05Babylon Berlín00:50Dům snů01:35Dalgliesh03:05Případy detektiva Murdocha03:50Případy detektiva Murdocha
00:50Linie násilí02:45Řežba v Tombstone04:15Close Up04:40Close Up05:10Close Up05:35Zoom In05:45Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960\'s06:00Zoom In - News of the World06:10Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore06:20Close Up06:50Před svatbou ne!09:10Merlin10:45Merlin12:20Iluzionista14:10Hrdina15:50Rok jedna17:30Panna nebo orel19:00Ace Ventura: Zvířecí detektiv20:30Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna22:00District 923:45Underworld: Krvavé války
05:30Před kamerou XX. (48)06:00Kdo věří na lásku07:35Bláznův ráj09:15Je to jen úlet, miláčku11:05Přátelé III. (4): Chandlerův tunel11:30Přátelé III. (5): Bratrská láska11:55Přátelé III. (6): Vzpomínky12:20Shazam! Hněv bohů14:30Zhulený bratři II. (3)14:55Zhulený bratři II. (4)15:25Klub nájemných vrahů17:20Poker Face18:55Mare z Easttownu (7): Svátost20:00Boj o moc (1): Pilot21:00Boj o moc (2): Prů*er v továrně na sr*čky22:00Boj o moc (3): Záchranné čluny22:55Boj o moc (4): Lákání peněz pro chudinky23:55Boj o moc (5): Šel jsem na trh…00:50Boj o moc (6): Na čí jsi straně?01:50Boj o moc (7): Austerlitz02:50Boj o moc (8): Praha03:45Boj o moc (9): Před svatbou
00:13Bořek Stavitel 45/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 15/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 16/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 17/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 23/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 7/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 11/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 12/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 10/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 43/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 44/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 28/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 26/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 1/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 15/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 16/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 14/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 17/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 52/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 1/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 13/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 25/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 26/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 13/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 67/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 68/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 69/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Franklin a Přátelé 5/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do07:20Simon 33/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.07:27Hádej, jak moc tě mám rád 9/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:40Robozáchranáři 5/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchranář07:55Berry a Dolly 13/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:00Berry a Dolly 1/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:05Berry a Dolly 2/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.08:10Moje kamarádka Conni 9/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:21Moje kamarádka Conni 10/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Pettson a Fiškus 1/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.08:47Pettson a Fiškus 2/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.09:01Účíme se s kamarádem Timmym 12/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov09:07Ruff Ruff, Tweet a Dave 19/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n09:18Ruff Ruff, Tweet a Dave 20/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n09:30Hurá za hádankou 11/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 11/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 9/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 10/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:26Hádej, hádej s kocourkem 9/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:38Hádej, hádej s kocourkem 10/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 5/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:01Hrdinové velkoměsta 19/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl11:16Robozáchranáři 19/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchraná11:31Chuggington11:35Chuggington11:40Požárník Sam 7/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá11:52Požárník Sam 8/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá12:05Bořek Stavitel 9/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:16Bořek Stavitel 10/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 26/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 1/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 56/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 57/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 58/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 2/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 3/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 4/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 10/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 11/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 12/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 11/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 12/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:48Harry a jeho dinosauři 7/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:01Franklin a Přátelé 7/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do15:25Daisy a Ollie 5/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.15:34Woozle a Pip 5/1 Doprovázejte psí kamarády Woozla a Pipa na jejich fantastických výpravách plných neočekávaných zvratů a15:41Hurá za hádankou 6/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř16:06Ruff Ruff, Tweet a Dave 7/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:19Bořek Stavitel 8/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick16:31Pan Jezevec a paní Liška 13/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:43Pan Jezevec a paní Liška 14/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro16:57Pošťák Pat17:14Chuggington 19/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.17:24Chuggington 20/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.17:36Doodleboo 40/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:41Doodleboo 41/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:46Doodleboo 42/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:53Messyho skvělá dobrodružství 3/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:07Messyho skvělá dobrodružství 4/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:22Berry a Dolly 6/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:27Berry a Dolly Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:32Berry a Dolly 8/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:38Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:46Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:03Požárník Sam 8/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př19:16Požárník Sam 9/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př19:28Franklin a Přátelé 7/3 Franklin je správný želví kluk, který se svými kamarády poznává svět a zažívá spoustu veselých do19:52Simon 40/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.19:57Simon 41/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 26/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 27/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 11/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 16/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 1/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři 16/2 V malém městečku Broomstown dochází každý den k nepředvídaným událostem. Naštěstí je místní záchraná21:46Chuggington 9/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:57Chuggington 10/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 17/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 18/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 61/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:13Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:21Bing 63/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:29Bing 64/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:37Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:47Oswald 21/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 22/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:35Základní instinkt 203:20Cesta do Palomy04:45Close Up05:10Zoom In05:20Close Up05:45Zoom In06:00Close Up06:30Close Up07:05Zoom In - Cruella07:15Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore07:25Pouštní květ09:15Svatební obřad10:45Kolos12:35Den po zítřku14:10Most přes řeku Kwai16:55Police Story18:25Superpolicajti z Miami20:05Cesta kolem světa za 80 dní22:00Resident Evil: Poslední kapitola23:40Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
00:00Přestávka05:40Zuřivé plameny07:15Africké Safari08:40Fotbalová chůva10:15Ztracené Vánoce11:55Církevní Basketbal13:30Starověka Histerie: Dobrodružství Povrchních Římanů15:00Láska v Indii16:35Všechny cesty vedou do Říma18:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem19:20Bernie21:00Čas beznaděje23:00Příležitost dělá zloděje
00:20Supernova01:55Che Guevara: Partyzánská Válka04:00Přestávka04:50Nestanu se tvojí ženou06:25Pisatel07:50Timber - Lovec pokladů09:20Heidi, děvčátko z hor11:10Chůva v akci14:35Vánoční rande mého táty16:05Iluze lásky17:40Kouzelný svět Davida Copperfielda19:35Psí veličenstvo21:00Život Jema Belchera22:45Tichá noc
00:15Lidé, které možná znáš01:45Podfuk03:20Pokušení04:00Přestávka05:50Návrat07:50Agatha Christie\'s Marple - S5, EP. 409:50Deset pravidel jak se zamilovat11:55Někdy na tom záleží13:50Agatha Christie\'s Marple - S6, EP. 115:50Hercule Poirot - Dobrodružství na moři17:00Hercule Poirot - Podivná loupež18:05Ztracená sestra19:55STARS! - EP. 48 - Michael Douglas20:00SPONTANEOUS22:05Vanilkové nebe
00:00Podivná druhá světová válka 1 - Hitlerova droga (2)01:00Nacistický tábor smrti: velký únik - Nacistický tábor smrti: velký únik ()02:00Pašerákům na stopě 2 - Metamfetamin (5)02:48Jak chytit pašeráka 2 - Loď plná drog (2)00:36Ostrov mimo zákon - výběr 1 - Kde číhá nebezpečí (4)04:24Jedinečné letiště v Dubaji 1 - Spusťte alarm (9)05:12Prokletí tuňáci - speciál 1 - Počasí na naší straně (4)09:00Skvělý dr. Pol 4 - Vtipkuj se mnou (16)10:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Smrt doručena (10)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Ztráta legendy (10)12:00Nacistické megastavby 2 - Himmlerova SS (4)13:00Nacistické megastavby 1 - Supertanky (4)14:00Tajemství oceánů - výběr 5 - Poklady a jejich nálezci (1)15:00Evropa z výšky 4 - Dánsko (2)16:00Jak chytit pašeráka 5 - Banány a kokain (3)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Setkání s mafií (7)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 17 - Zimní smrt (10)19:00Továrna na jídlo 5 - Pochoutky zalité sluncem (4)19:30Továrna na jídlo 5 - Hořkosladké pokušení (17)20:00Nacistické megastavby: Ruská válka 1 - Blitzkrieg na východě (1)21:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak se stát prezidentem (1)22:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak uniknout trestu (2)23:00Hitlerova bitva s médii - Hitlerova bitva s médii ()
00:44Tajný život predátorů 1 - Nepozorovaní (2)01:29Tajný život predátorů 1 - V obnažení (3)02:14Tajný život predátorů 1 - Bez úkrytu (4)03:46Tajný život predátorů 1 - Nepozorovaní (2)04:31Tajný život predátorů 1 - V obnažení (3)07:32Žraločí batolata - Žraločí batolata ()08:19Divoká Jižní Afrika 1 - Země gigantů (2)09:05Žraločí taktika - Žraločí taktika ()09:49Žraločí batolata - Žraločí batolata ()10:35Divoká Jižní Afrika 1 - Země gigantů (2)11:20Divoká Jižní Afrika 1 - Zabijáci z Kalahari (3)12:06Obři modrých hlubin - Obři modrých hlubin ()12:47Žraločí taktika - Žraločí taktika ()13:31Největší zabijáci - výběr 1 - Největší zabijáci: Žraločí šílenství (9)14:1650 odstínů žraloků - 50 odstínů žraloků ()15:02Čelisti versus čluny - Čelisti versus čluny ()15:45Žraločí batolata - Žraločí batolata ()16:32Skvělý dr. Pol 22 - Nový přírůstek (6)17:15Skvělý dr. Pol 7 - Kvikot snů (18)18:00Žraločí kamufláž - Žraločí kamufláž ()18:42Čelisti zblízka - Čelisti zblízka ()19:25Žraločí batolata - Žraločí batolata ()20:10Žraločí kamufláž - Žraločí kamufláž ()21:38Skvělý dr. Pol 22 - Veterinární POLární express (1)22:22Největší zabijáci - výběr 1 - Největší zabijáci: Žraločí šílenství (9)23:07Žraločí kamufláž - Žraločí kamufláž ()23:49Žraločí taktika - Žraločí taktika ()
00:00FBI - Agenti řeší případy00:25Špinavé prádlo01:10Mafiánky01:55Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa02:45FBI - Agenti řeší případy03:10Život na válečné lodi03:55Architektonické legendy a moderní divy04:45Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel05:35Auta k zbláznění06:00Lovci opálů06:50Zapnout mozky07:10Těžší, než by se zdálo07:35Těžší, než by se zdálo08:05Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel09:05Architektonické legendy a moderní divy10:05Život v sevření mrazu11:05Těžší, než by se zdálo11:30Těžší, než by se zdálo11:55Život na válečné lodi12:55Za planetou Zemí14:00Lovci opálů14:55Pohledy do historie15:00Život v sevření mrazu16:00Řecko z ptačí perspektivy17:00Život na válečné lodi17:50Ekologické katastrofy19:05Řecko z ptačí perspektivy20:00Život v sevření mrazu21:00Špinavé prádlo21:55Pohledy do historie22:00Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda23:00Pobřežní stráž USA23:55Pohledy do historie
01:30Bohatí a chudí02:15Domov, o jakém sníme03:00Dům snů03:45Dům snů04:30Dům snů05:15Nejlepší dům ve čtvrti06:00Dům snů06:55Dům snů - souboj07:50Na chalupě Austrálie08:50Zahradníkův svět10:00Bohatí a chudí10:55Jedním slovem skvělé11:30Projekt \"Domov\"12:30Nejlepší dům ve čtvrti13:30Dům snů14:30Dům snů15:25Na chalupě Austrálie16:25River Cottage: Průvodce16:40Jedním slovem skvělé17:10Projekt \"Domov\"18:10Domov, o jakém sníme19:05Nejlepší dům ve čtvrti20:05Dům snů21:00Velkolepé plány: Austrálie22:00Ledová apokalypsa23:50Ledová apokalypsa
06:00Rození obchodníci: 9. díl (S17E09)07:00Rození obchodníci: Chevrolet Camaro (S11E06)08:00Jak se to dělá: Travní koberce, sušené hovězí, kuželky na bowling (S19E05)08:30Jak se to dělá: 45. díl (S04E45)09:00Schováno v kůlnách: 10. díl (S05E10)09:30Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula (S02E07)10:00Lovci odpadu: 15. díl (S16E15)11:00Lovci odpadu: 1. díl (S11E01)12:00Rození obchodníci: 4. díl (S18E04)13:00Lovci odpadu: 9. díl (S17E09)14:00Lovci odpadu: 10. díl (S17E10)15:00Lovci odpadu: 11. díl (S17E11)16:00Schováno v kůlnách: 3. díl (S04E03)16:30Recyklační tým: Fasáda divadla (S02E12)17:00Rození obchodníci: 20. díl (S15E20)18:00Jak to dělají?: 16. díl (S16E16)18:30Jak se to dělá: Napařovací košíky, tříkolové koloběžky (S26E04)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 9. díl (S04E09)20:00Ostřílení řidiči kamionů: 3. díl (S01E03)21:00Honička ve vysoké rychlosti: Lidský štít (S01E05)22:00Hraniční kontrola: Itálie: 2. díl (S01E02)23:00Rození obchodníci: Lincoln Continental (S11E14)01:00Rození obchodníci: 4. díl (S16E04)02:00Ostřílení řidiči kamionů: 3. díl (S01E03)03:00Honička ve vysoké rychlosti: Lidský štít (S01E05)04:00Rození obchodníci: Alfa Romeo 164L z roku 1991 (S15E05)05:00Lovci odpadu: 13. díl (S13E13)
06:00How It\'s Made: Dream Cars: Ariel Atom 3S06:24How It\'s Made: Dream Cars: Audi S806:48How It\'s Made: Dream Cars: Ultima Evolution07:12How It\'s Made: Dream Cars: Ferrari California T07:36How It\'s Made: Dream Cars: Jaguar XF08:00How the Universe Works: Dark History Of Earth08:48How the Universe Works: Voyager\'s Ultimate Mission09:36How the Universe Works: Hunt For Dark Matter10:24Mythbusters Jr.: Bug Special11:12Mythbusters Jr.: Paper Shred Ka-Boom!12:00How It\'s Made: Steamer Baskets, 3-Wheel Scooters12:24How It\'s Made: Mountain Bike Tyres12:50How It\'s Made: Rice Cookers, Concealment Furniture13:14How It\'s Made: Glass Faucets, Firetruck Ladders13:38How It\'s Made: Educational Robots, Boxing Belts14:02How It\'s Made: Cotton, Rodeo Roping Chutes14:26Blowing Up History: Hidden City Of The Incas15:14Blowing Up History: Treasures Of The Terracotta Army16:02Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Luck Real?16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Does the Ocean Think?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Will We Become God?18:30How It\'s Made: Dream Cars: BMW M618:55How It\'s Made: Dream Cars: Rolls-Royce Dawn19:20How Do They Do It?: Peppermint, Tennis Racquets19:45How Do They Do It?: Trombone, Spanish Bota20:10How Do They Do It?: Surfboards, Satchels20:35How Do They Do It?: Flying Horses, Chess Sets21:00Cal Fire: Sacrifice21:50Cal Fire: A Devil Comin\' At You22:40Monsters Inside Me: My Second Brain Is Killing Me23:30Monsters Inside Me: Help! I\'m Being Eaten Alive01:10Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: When Did Time Begin?02:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gravity an Illusion?02:48Blowing Up History: Hidden City Of The Incas03:36Blowing Up History: Treasures Of The Terracotta Army04:24How It\'s Made: Carbon Fibre, Antique Frame Restoration, Railcar Movers04:48How It\'s Made: Sawhorses And Toolboxes, Sorbet Pops, School Buses05:12How It\'s Made: Sanders, Solid Terrain Models, Stucco05:36How It\'s Made: Pressed Glass, Pickup Truck Caps, Alpaca Yarn
06:00Sériový vrah: Nespoutaný ďábel: 1. díl (S01E01)08:00Vraždy v močálech: Špatná cesta na rozcestí (S02E08)09:00Vraždy v močálech: Sebranka od řeky Quil (S02E09)10:00Natalie Woodová: americká vražda11:00Harvey Weinstein12:00Časopis People vyšetřuje: Údolí smrti (S06E01)13:00Časopis People vyšetřuje: Voják mé matky (S06E02)14:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: 10. díl (S02E10)15:00Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou: Sex a smrt (S03E01)16:00Výslechová místnost: Vraždící tým (S01E02)17:00Výslechová místnost: Těla v popele (S01E04)18:00Nezletilí v utajení: Na každém aspektu záleží (S01E01)19:00Nezletilí v utajení: Dvě lži za každou pravdu (S01E02)20:00Nejhorší noční můra: Noc o samotě (S03E01)21:00S kým to sakra žiju?: Dětská nevěsta (S07E07)22:00Přísně tajné místo činu: Ohnivý spor (S02E05)23:00Zabil bych pro tebe: Časově souběžné vraždy (S01E01)01:00S kým to sakra žiju?: Dětská nevěsta (S07E07)02:00Nezletilí v utajení: Na každém aspektu záleží (S01E01)03:00Nezletilí v utajení: Dvě lži za každou pravdu (S01E02)04:00Časopis People vyšetřuje: Údolí smrti (S06E01)05:00Časopis People vyšetřuje: Voják mé matky (S06E02)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Velká Británie: Vysoká očekávání (S02E30)06:007 malých Johnstonů: Jak si Elizabeth napravila život (S04E03)07:00Můj velký tlustý a báječný život: Sex, lži a sendviče (S07E07)08:00Můj velký tlustý a báječný život: Potop se, nebo plav (S07E08)09:00Chantelina rodina: A kdyby se růže jinak jmenovala... (S05E03)10:00Doma u Debboerových: 4. díl (S01E04)11:00Smíšená rodinka: Ještě jedno dítě? (S01E06)12:007 malých Johnstonů: Láska po německu (S04E08)13:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Americký ocásek (S02E07)14:0090 dní do svatby: láska až za hrob?: 13. díl (S02E13)15:0090 dní do svatby: láska až za hrob?: 14. díl (S02E14)16:00Můj velký tlustý a báječný život: Sex, lži a sendviče (S07E07)17:00Můj velký tlustý a báječný život: Potop se, nebo plav (S07E08)18:00Smíšená rodinka: Ještě jedno dítě? (S01E06)19:00Hlavní ceremoniář: 3. díl (S04E03)19:30Hlavní ceremoniář: 4. díl (S04E04)20:00SOS: Zachraňte mi kůži: Tohle určitě není ekzém (S05E06)21:00SOS: Zachraňte mi kůži: Jsem slátán dohromady (S05E07)22:00Ach ty nohy!: Hmota tajemství (S01E27)23:00Klinika pro léčbu vypadávání vlasů: 4. díl (S01E04)01:00SOS: Zachraňte mi kůži: Tohle určitě není ekzém (S05E06)02:00SOS: Zachraňte mi kůži: Jsem slátán dohromady (S05E07)02:50Ach ty nohy!: Hmota tajemství (S01E27)03:40Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: Americký ocásek (S02E07)04:30Smíšená rodinka: Ještě jedno dítě? (S01E06)
06:00Má pekelná kočka: Divoká kočka z prodejny (S08E04)06:50Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Kočky: přítulní tvorové (S05E01)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Spřízněná malá duše (S05E07)08:30Vymřeli či žijí: Tasmánský tygr v Austrálii (S01E08)09:25Amanda zachraňuje: Výprava do Portorika (S01E06)10:20Amanda zachraňuje: Sladký domov (S01E07)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Uprchlík (S05E05)12:10Vymřeli či žijí: Madagaskarský obr (S01E06)13:05Amanda zachraňuje: Život je pláž pro psy (S01E04)14:00Akvárium: Rozmnožování korálů (S02E01)15:00Akvárium: Velké dobrodružství Slaniny a Rajčete (S02E02)16:00Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Psi: spokojení hafani (S05E02)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Šťastný párek velbloudů (S05E08)18:00Vymřeli či žijí: 1. díl (S02E01)19:00Amanda zachraňuje: Sladký domov (S01E07)20:00Vetřelci: Stěny mají oči (S01E02)21:00Nestvůry ve mně: Mám něco v koleni (S06E03)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Konec temnoty (S01E08)23:00Nestvůry ve mně: Pomoc! Můj syn je malomocný (S06E04)01:30Amanda zachraňuje: Sladký domov (S01E07)02:15Dobrovolní zachránci: Zátah na množírnu psů (S01E01)03:00Dobrovolní zachránci: Naštvaný král (S01E02)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Šťastný párek velbloudů (S05E08)04:30Vymřeli či žijí: 1. díl (S02E01)05:15Amanda zachraňuje: Sladký domov (S01E07)
06:35Schweizer Hundegeschichten: Herdenschutzhunde - Die alpinen Beschützer gegen Wolf & amp; Co.07:30Alpenpanorama09:00ZIB09:05Künstlerduelle: Turner vs. Constable09:45Abenteuer Schönbrunn - Der älteste Zoo der Welt10:30Abenteuer Schönbrunn - Wo sich Eisbären und Löwen zu Hause fühlen11:15Abenteuer Schönbrunn - Dem Zooleben auf der Spur12:00Abenteuer Schönbrunn - Unbekannte und wiederentdeckte Zoobewohner12:45Abenteuer Schönbrunn - Tierbabys: Die neue Generation13:35Sieben Kontinente - Ein Planet (1/7)14:20Sieben Kontinente - Ein Planet (2/7)15:00Sieben Kontinente - Ein Planet (3/7)15:45Sieben Kontinente - Ein Planet (4/7)16:30Sieben Kontinente - Ein Planet (5/7)17:15Sieben Kontinente - Ein Planet (6/7)18:00Sieben Kontinente - Ein Planet (7/7)19:00heute19:183sat-Wetter19:20Künstlerduelle: Van Gogh vs. Gauguin20:00Tagesschau20:15Maximilian - Das Spiel von Macht und Liebe (3/3)21:50Winteridylle in den österreichischen Alpen22:00ZIB 222:25Amour fou Basic Instinct00:25Nachrichtenmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen: 10 vor 1000:55Andreas Rebers: Rein geschäftlich01:40Till Reiners: Flamingos am Kotti03:10Teresa Reichl: Obacht, i kann wos!03:40Alain Frei: All In04:10Stefan Waghubinger: Ich sag\'s jetzt nur zu Ihnen04:40Rainald Grebe: Die Band05:25Dirk Stermann: Zusammenbraut
06:00ZIB Zack Mini06:05Pippi Langstrumpf06:25King Julien06:50Mama Fuchs und Papa Dachs07:05Servus Kasperl07:30ABC Bär Lied07:35Knall genial07:50Yakari08:05ZIB Zack Mini (Wh.)08:10Hör mal, wer da hämmert08:35Hör mal, wer da hämmert09:00Scrubs - Die Anfänger09:25Modern Family09:45Modern Family10:05Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten10:50Q1 Ein Hinweis ist falsch11:30Was gibt es Neues?12:10Soko Donau12:55Soko Donau13:40Monk14:20IBU Biathlon Weltcup Oberhof14:40Monk15:25Monk15:45FIS Skispringen Weltcup Damen Villach HS 9816:15Soko Donau16:25FIS Skispringen Vier Schanzen Tournee Herren Bischofshofen HS 142 Qualifikation17:00Soko Donau17:45FIS Skispringen Vier Schanzen Tournee Herren Bischofshofen HS 142 Qualifikation17:51Wetter17:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten18:45Q1 Ein Hinweis ist falsch19:30Zeit im Bild19:51Wetter19:56Sport Aktuell20:02ZIB Magazin20:15Kabarettgipfel21:20Alex Kristan: Jetlag22:20ZIB Flash22:30Was gibt es Neues? - Classics23:15ZIB 323:30FIS Skispringen Vier Schanzen Tournee Herren Bischofshofen HS 142 Qualifikation00:00Zum 60. Geb. v. Nicolas Cage am 7.1.2024: Con Air01:45Kabarettgipfel02:45Alex Kristan: Jetlag03:50The Good Doctor04:30The Good Doctor05:10Scrubs - Die Anfänger05:35Scrubs - Die Anfänger
06:10Text Aktuell07:15Wetter-Panorama09:00ZIB09:10Fit mit Philipp09:27Wetter-Panorama09:30Silvia kocht09:55Kaisermühlen Blues10:40Die Diva, Thailand und wir!12:10Erlebnis Österreich (Wh.)12:35Seitenblicke12:40Wetterschau13:00ZIB13:18Wetter13:20Aktuell nach eins14:10Silvia kocht14:40Das Traumhotel - Seychellen16:10Die Rosenheim-Cops17:00ZIB17:05Aktuell nach fünf17:30Mit dem Kajak durch das Salzkammergut - Eine Reise in vier Jahreszeiten17:55Der Glöcklerlauf - Ein Raunachtsbrauch aus dem Salzkammergut18:30Mayrs Magazin - Wissen für alle19:00Bundesland heute19:23Wetter aus dem Bundesland19:30Zeit im Bild19:51Wetter19:56Sport Aktuell20:05Seitenblicke20:15ORF-Premiere: Der Zürich-Krimi: Borchert und die Spur der Diamanten21:50Aufgetischt vor 1022:00ZIB 222:25Euromillionen22:35Dritter und letzter Teil: Davos 1917 (3)00:05Ein Dorf wehrt sich01:55Clara Immerwahr03:25Titel folgt04:10Seitenblicke04:15Mayrs Magazin - Wissen für alle04:35Das Traumhotel - Seychellen
06:35Fernsehen wie damals07:00WETTER/INFO09:00Österreich - Die ganze Geschichte (9/10)09:45Österreich - Die ganze Geschichte (10/10)10:35Erbe Österreich11:20Erbe Österreich12:10Erbe Österreich13:15Erbe Österreich14:05Hokuspokus oder: Wie lasse ich meinen Mann verschwinden15:40Filmschatz Österreich17:05Filmschatz Österreich18:35Kaisermühlen Blues19:25Kaisermühlen Blues20:15Monaco Franze21:10Monaco Franze21:55Monaco Franze22:50Monaco Franze23:40Monaco Franze00:35Die Zürcher Verlobung02:20Klaus Eckel: Weltwundern03:25Fernsehen wie damals03:55Fernsehen wie damals04:40Erbe Österreich05:30Erbe Österreich
06:00Silent Sports +06:06Silent Sports +06:28Silent Sports +06:41Silent Sports +06:57Silent Sports +07:12Silent Sports +07:27Silent Sports +07:33Silent Sports +07:43Silent Sports +08:00Yoga Magazin08:30Fit Aktiv für Junggebliebene09:00Yoga Magazin09:30FIS Skisprung Herren Weltcup 2023/202411:00Sport11:30Sport12:00Sport 2012:15Tennis Erste Bank Open 2023 Finale, Highlights aus Wien14:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 Sprint Freistil Damen & amp; Herren, Highlights aus Davos15:00Sportbild15:30Funsport15:35LIVE Motorsport Jänner Rallye16:25Sport16:55Sport 2017:10FIS Ski Alpin Weltcup 2023/202418:25Funsport19:00Sport19:30Sport20:00Sport 2020:15Motorsport Jänner Rallye 1. Sonderprüfung, Highlights aus Freistadt21:00IBU Biathlon Weltcup 2023/2024 Sprint Herren, Highlights aus Oberhof22:00IBU Biathlon Weltcup 2023/2024 Sprint Damen, Highlights aus Oberhof23:00Yoga Magazin23:30Sport00:00Sport 2000:15FIS Skisprung Herren Weltcup 2023/202401:30FIS Skisprung Herren Weltcup 2023/202403:00Sport 2003:15Tennis Erste Bank Open 2023 Finale, Highlights aus Wien05:00FIS Langlauf Weltcup 2023/2024 Sprint Freistil Damen & amp; Herren, Highlights aus Davos
00:00Sestry00:10Sestry00:25Máša a Medvěd00:30Máša a Medvěd00:35Máša a Medvěd00:50To já ve tvém věku…01:00To já ve tvém věku…01:15Ernest a Rebecca01:25Ernest a Rebecca01:40Idefix a smečka Nepoddajných01:50Idefix a smečka Nepoddajných02:05Geronimo versus Wermouse02:30Můj syn je génius02:55Lenin ranč03:20The Owl & amp; Co.03:25The Owl & amp; Co.03:30The Owl & amp; Co.03:45Máša a Medvěd03:50Máša a Medvěd04:00Máša a Medvěd04:05Máša a Medvěd04:15Lepkavý stav04:45Agentka 20305:10Sestry05:20Sestry05:35Ernest a Rebecca05:45Ernest a Rebecca06:00My Little Pony: Život poníků06:10My Little Pony: Život poníků06:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Idefix a smečka Nepoddajných07:00Život s tátou07:10Život s tátou07:30Bizonohroší Láska08:00Lego Friends: The Next Chapter08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie: a Škola pro princezny10:50The Owl & amp; Co.11:00My Little Pony: Život poníků11:10My Little Pony: Život poníků11:30Spirit12:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky12:30Případ falešných bankovek13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Jak babička získala zpět svůj kufr14:30Celý náklad maličkostí15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky16:30Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky17:00Agentka 20317:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Dokonalá Vlna20:00Barbie a kouzelné Vánoce21:20The Owl & amp; Co.21:30Barbie a dotek kouzla22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Croodsovi - Rodinný strom23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
04:15Běžecké lyžování05:30Snooker07:30Rallye08:30Biatlon09:30Skoky na lyžích10:30Běžecké lyžování11:45Běžecké lyžování13:00Biatlon14:15Biatlon15:45Power of Sport16:00Skoky na lyžích18:00Alpské lyžování18:45Alpské lyžování19:30Biatlon20:30Skoky na lyžích22:00Alpské lyžování22:45Alpské lyžování23:30Rallye00:30Biatlon01:30Snooker03:00Závěr vysílání
05:30Biatlon06:30Běžecké lyžování07:30Běžecké lyžování08:30Skoky nal yžích09:30Biatlon10:30Alpské lyžování11:15Alpské lyžování12:00Snooker14:30Skoky na lyžích15:30Alpské lyžování16:15Alpské lyžování17:00Běžecké lyžování18:00Běžecké lyžování19:00Olympijské hry20:00Olympijské hry21:00Rallye22:00Skoky na lyžích23:00Biatlon00:00Golf03:00Závěr vysílání
04:15Běžecké lyžování05:30Snooker07:30Rallye08:30Biatlon09:30Skoky na lyžích10:30Běžecké lyžování11:45Běžecké lyžování13:00Biatlon14:15Biatlon15:45Power of Sport16:00Skoky na lyžích18:00Alpské lyžování18:45Alpské lyžování19:30Biatlon20:30Skoky na lyžích22:00Alpské lyžování22:45Alpské lyžování23:30Rallye00:30Biatlon01:30Snooker03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:15Lovci pokladů III.10:05Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar II.13:25Totalcar II.14:00Hvězdná brána: Atlantida III.14:50Hvězdná brána: Atlantida III.15:40Lovci pokladů III.16:25Lovci pokladů III.17:15Námořní vyšetřovací služba L.A.18:00Námořní vyšetřovací služba L.A.18:50Hvězdná brána: Atlantida III.19:40Hvězdná brána: Atlantida III.20:25Lovci pokladů III.21:15Lovci pokladů III.22:05Hvězdná brána: Atlantida III.22:55Hvězdná brána: Atlantida III.23:45Squad I.00:40Squad I.01:35Squad I.02:25Ultrafialoví II.03:10Totalcar VII.04:00Teleshop
07:10Námořní vyšetřovací služba XVII.08:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.09:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.10:00Profil zločinu I.10:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.12:00Profil zločinu I.13:00S.W.A.T. V.13:50S.W.A.T. V.14:40Castle Vi.15:25Castle Vi.16:15Bones Ix.17:00Bones Ix.17:50S.W.A.T. V.18:40S.W.A.T. V.19:25Castle Vi.20:10Castle Vi.21:00Agent na útěku22:50Lukas00:25Castle Vi.01:15Castle Vi.02:00Námořní vyšetřovací služba XVI.02:40Námořní vyšetřovací služba XVI.03:20Behind The Blacklist04:00Teleshop
06:20Lovci pokladů II.07:25Strážce pořádku I.08:15Námořní vyšetřovací služba L.A.09:10Námořní vyšetřovací služba L.A.10:05Krvavé diamanty II.10:55Krvavé diamanty II.11:55Lovci pokladů III.12:55Ten, kdo tě chrání I.13:50Námořní vyšetřovací služba L.A.14:45Námořní vyšetřovací služba L.A.15:40Hvězdná brána I.16:30Hvězdná brána I.17:25S.W.A.T. V.18:20S.W.A.T. V.19:05Lovci pokladů III.20:05Dr. House III.21:00Nic než trable22:50Mizerové 201:50S.W.A.T. II.02:30S.W.A.T. II.03:10Strážce pořádku I.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Dobrý doktor11:50Teleshop12:05Divoké včely I.12:55Ranč Heartland III.13:45Ranč Heartland III.14:35Brousko Ii.15:35Brousko Ii.16:30Dobrý doktor17:20Divoké včely I.18:10Brousko Ii.19:10Brousko Ii.20:10Ranč Heartland III.21:00Ranč Heartland III.21:50Dobrý doktor22:40Divoké včely I.23:30Ranč Heartland III.00:25Ranč Heartland III.01:20Brousko Ii.02:05Brousko Ii.02:55Brousko Ii.04:00Teleshop
04:25Pod fíkovníky06:00Příběhy z kaštanových lesů07:25Dcera vzteku09:00Máme papeže!10:45Letizia Battaglia - fotografka života a smrti (1)12:25Letizia Battaglia - fotografka života a smrti (2)14:20Ti nejhorší16:00Dcera vzteku17:30Holčičí film19:10Věž (1)20:00Svatební host21:40Přání smrti23:25Tvrdá rána00:55Hudin salón02:30Stále jsme tady04:00Huldra
05:35Sestavte sami06:00Runner07:25A pak přišla láska...08:55Hrobníkova žena10:20Mraky Černobylu11:40Tři rodiny (1)12:40Tři rodiny (2)13:40Lola: Zprávy z budoucnosti15:00Moře času16:55Nebesa19:00A pak přišla láska...20:30Obsluhoval jsem anglického krále22:30Ohňostroje00:40My děti ze stanice Zoo02:50Příběh lásky a touhy
01:30Prosecuting Evil - Das Böse vor Gericht02:55UFOs - Erforschung des Unerklärlichen04:002050 - Stadt der Zukunft04:55Warum wir länger leben06:00GEO-Reportage06:55Durch Grönland mit Nikolaj Coster-Waldau07:40UFOs - Erforschung des Unerklärlichen08:35Particle Fever - Die Jagd nach dem Higgs10:152050 - Stadt der Zukunft11:10Warum wir länger leben12:10Fahrrad gegen Auto - Eine Straßenschlacht13:40Prosecuting Evil - Das Böse vor Gericht15:10Hitlers Baumeister16:00Hitlers Baumeister16:50Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg17:45Der Zweite Weltkrieg in Wochen18:40Durch Grönland mit Nikolaj Coster-Waldau19:25Planet Erde - Unser Leben aus dem All20:15Portugal - Europas wilder Westen21:05Die Kleiderordnung der Tiere21:55Im Dschungel der Rheinauen22:45Royals Declassified - Geheimakte Königshaus23:35Royals Declassified - Geheimakte Königshaus
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:10CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Wer wird Millionär? Die 3-Millionen-Euro-Woche
00:05Leverage00:45Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei01:30Trio mit vier Fäusten02:20Trio mit vier Fäusten03:05CSI: Miami03:50CSI: Miami04:35Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf04:55Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera05:45Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera06:35Trio mit vier Fäusten07:20Trio mit vier Fäusten08:05CSI: New York08:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf09:15CSI: New York10:00Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera10:50Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera11:40Trio mit vier Fäusten12:25Trio mit vier Fäusten13:15Leverage14:00Leverage14:45Reyka - Mord in Afrika15:35Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei16:25CSI: Miami17:05CSI: Miami17:50Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera18:40Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera19:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei20:15Meredith Kercher - Die Studentin und der blutige Tod21:05Auf den Spuren der Killer21:55Im Namen Gottes - Die Todessekte aus Brasilien22:40Kill thy Neighbour - Tödliche Nachbarn23:30Meredith Kercher - Die Studentin und der blutige Tod
00:30Jamie Oliver: Veggies01:20Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht02:10Jamie Oliver: Die große Kochbuch-Challenge02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:40Zwischen Tüll und Tränen08:254 Hochzeiten und eine Traumreise09:20Das perfekte Dinner10:15Architektur-Highlights - Die schönsten Häuser der Welt11:00Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume11:50Mein einzigartiges B & amp;B12:40Mit Gebäck im Gepäck - um die Welt mit Paul Hollywood13:30Jamie At Home14:05Jamie At Home14:30Jamie Oliver: Veggies15:25Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht16:15Jamie Oliver: Die große Kochbuch-Challenge17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Mit Gebäck im Gepäck - um die Welt mit Paul Hollywood19:40Jamie At Home20:15Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus21:05König Charles renoviert - Ein Schloss für Schottland22:05Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird22:55Das perfekte Dinner23:45Zwischen Tüll und Tränen
00:20Law & amp; Order: Special Victims Unit01:10Teleshopping03:15Recht & amp; Ordnung03:35Recht & amp; Ordnung04:00Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:45Schneller als die Polizei erlaubt05:05Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:30Law & amp; Order08:20The Glades09:05The Glades09:55The Glades10:50J.A.G. - Im Auftrag der Ehre11:45J.A.G. - Im Auftrag der Ehre12:30Renegade - Gnadenlose Jagd13:20Renegade - Gnadenlose Jagd14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50Alle unter einem Dach16:10Alle unter einem Dach16:40King of Queens17:05King of Queens17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15NFL Sideline - Das Football-Magazin20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05First 48 - Am Tatort mit den US-Ermittlern23:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:25Absturz!00:55McLeods Töchter01:40Parker Lewis - Der Coole von der Schule02:05Parker Lewis - Der Coole von der Schule02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Das Liebeskarussell16:35Absturz!17:05Absturz!17:45McLeods Töchter18:30Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:00Parker Lewis - Der Coole von der Schule19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Das Liebeskarussell20:40Das Liebeskarussell21:10Die Dating Queen - Single oder Mingle?22:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Das Liebeskarussell23:45Das Liebeskarussell
00:05Monk00:50Monk01:30Teleshopping02:30Das Strafgericht03:15Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:40Das Familiengericht06:20Das Familiengericht07:05Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:50Der Blaulicht Report10:50Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:40Die Nanny21:10Die Nanny21:35Die Nanny22:05Ritas Welt22:25Ritas Welt22:55Ritas Welt23:20Nikola23:45Nikola
00:45Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Oggy Oggy05:45Oggy Oggy05:50Oggy Oggy06:00CoComelon06:10Super Wings06:20Super Wings06:35Peppa Pig06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:25Caillou07:45Peppa Pig08:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:20ALVINNN!!! und die Chipmunks10:50ALVINNN!!! und die Chipmunks11:15ALVINNN!!! und die Chipmunks11:40ALVINNN!!! und die Chipmunks12:20ALVINNN!!! und die Chipmunks12:45Grizzy & amp; die Lemminge13:10Grizzy & amp; die Lemminge13:45SpongeBob Schwammkopf14:10Willkommen bei den Louds14:40Monster Loving Maniacs14:50Monster Loving Maniacs15:05Voll zu spät!15:45Die Tom und Jerry Show16:15Angelo!16:50Woozle Goozle17:20Tiny Toons Looniversity17:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:20SpongeBob Schwammkopf18:50Willkommen bei den Louds19:10Grizzy & amp; die Lemminge19:40Die Tom und Jerry Show20:15Eine zauberhafte Nanny22:05Picture Perfect Mysteries: Hochzeitsbild mit Leiche23:50CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:40Oggy Oggy06:45Oggy Oggy06:50Oggy Oggy07:00CoComelon07:10Super Wings07:20Super Wings07:35Peppa Pig07:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:25Caillou08:45Peppa Pig09:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:20ALVINNN!!! und die Chipmunks11:50ALVINNN!!! und die Chipmunks12:15ALVINNN!!! und die Chipmunks12:40ALVINNN!!! und die Chipmunks13:20ALVINNN!!! und die Chipmunks13:45Grizzy & amp; die Lemminge14:10Grizzy & amp; die Lemminge14:45SpongeBob Schwammkopf15:10Willkommen bei den Louds15:40Monster Loving Maniacs15:50Monster Loving Maniacs16:05Voll zu spät!16:45Die Tom und Jerry Show17:15Angelo!17:50Woozle Goozle18:20Tiny Toons Looniversity18:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:20SpongeBob Schwammkopf19:50Willkommen bei den Louds20:10Grizzy & amp; die Lemminge20:40Die Tom und Jerry Show21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:40vox nachrichten01:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY06:00CSI: NY06:55CSI: NY07:50CSI: Vegas08:40CSI: Vegas09:35CSI: Vegas10:30CSI: Vegas11:25CSI: Miami12:20CSI: Miami13:10CSI: Miami14:05CSI: Miami15:00Shopping Queen16:00Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Wo die Liebe hinfällt - Jedes Paar ist anders22:15Glam Girls - Hinreißend verdorben
00:30Real Detective - Fälle, die man nicht vergisst01:15Im Namen des Gesetzes02:05Teleshopping05:00Wissenshunger05:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:40Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:05Verklag mich doch!07:15Verklag mich doch!08:20Verklag mich doch!09:25Verklag mich doch!10:25Verklag mich doch!11:25Verklag mich doch!13:30Verklag mich doch!14:40Im Namen des Gesetzes15:35Law & amp; Order16:30Law & amp; Order17:30The Glades18:25The Glades19:15The Glades20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:05CSI: Vegas23:00CSI: Vegas23:55Chicago Fire
00:00James Martin: Španělská dobrodružství00:50Gino na rodinných prázdninách01:15Gino na rodinných prázdninách01:40Anna Olson peče při každé příležitosti02:00Programové tipy06:00Mistrovské pečení - Kanada07:00Prostě maso07:30Masná mise08:00Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou08:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom09:00Hodný kuchař, zlý kuchař09:30Hodný kuchař, zlý kuchař10:00Mary Berry: Vařím pro vás10:35Mary se nedá vyvést z míry11:00James Martin: Španělská dobrodružství12:00Gino na rodinných prázdninách12:30Gino na rodinných prázdninách13:00Mistrovské pečení - Kanada14:00Prostě maso14:30Masná mise15:00Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou15:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom16:00Hodný kuchař, zlý kuchař16:30Hodný kuchař, zlý kuchař17:00Mary Berry: Vařím pro vás17:35Mary se nedá vyvést z míry18:00James Martin: Španělská dobrodružství19:00Gino na rodinných prázdninách19:30Gino na rodinných prázdninách20:00Mistrovské pečení - Kanada21:00Prostě maso21:30Masná mise22:00Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou22:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom23:00Mary Berry: Vařím pro vás23:35Mary se nedá vyvést z míry
04:00Eureka! (1)04:30Eureka! (1)05:00Eureka! (1)05:15Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (1)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)07:45SuperKitties (1)08:00Bluey (2)08:10Bluey (1)08:20Bluey (3)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00The Wizard of Dizz ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (2)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00SuperKitties (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (1)12:50Bluey (3)13:00Bluey (2)13:10Bluey (1)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:15Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30SuperKitties (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (2)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (1)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (3)19:40Bluey (1)19:50Bluey (3)20:00Bluey (2)20:10Bluey (1)20:20Bluey (3)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (4)23:50PJ Masks (4)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)
06:00The Kitchen (Series 20): Going Green (Episode 15)06:45Trisha\'s Southern Kitchen (Series 11): Tour Wrap Up (Episode 12)07:10Kids Baking Championship (Series 10): All Puffed Up (Episode 5)07:55Dinner At Tiffani\'s (Series 2): Southern Style (Episode 14)08:17Dinner At Tiffani\'s (Series 2): Lobster For Four (Episode 15)08:40Diners, Drive-Ins, And Dives (Series 34): Traditional Twists (Episode 15)09:02Diners, Drive-Ins, And Dives (Series 34): Tacos, Tots And Chops (Episode 16)09:25Guy\'s Grocery Games (Series 23): Guy\'s Trivia Games (Episode 23)10:10Chopped (Series 19): Chopped Tournament Of Stars: Comedians! (Episode 11)10:55The Pioneer Woman (Series 25): Home Sweet Home 11 (Episode 6)11:17The Pioneer Woman (Series 25): Home Sweet Home 12 (Episode 7)11:40The Kitchen (Series 16): Snowed In (Episode 4)12:25Valerie\'s Home Cooking (Series 8): Happy Birthday Luna (Episode 7)12:47Valerie\'s Home Cooking (Series 8): No Siesta Fiesta (Episode 8)13:10Giada At Home (Series 6): Career Day (Episode 1)13:32Giada At Home (Series 6): Grilling With Bobby (Episode 2)13:55Iron Chef Showdown (Series 1): Italian Holiday Battle (Episode 1)14:40Girl Meets Farm (Series 2): Healthy New Year (Episode 8)15:02Girl Meets Farm (Series 2): Pizza Friday (Episode 9)15:25Bizarre Foods: Delicious Destinations (Series 7): Emiliaromagna (Episode 21)15:47Bizarre Foods: Delicious Destinations (Series 7): Paris A Second Bite (Episode 22)16:10Chopped Junior (Series 3): Fish Tale (Episode 4)17:00Baker\'s Dozen (Series 1): Sounds Like A Mashup To Me (Episode 1)17:55Cake Masters (Series 1): Hollywood Panorama Cake (Episode 2)18:40Guy\'s Grocery Games (Series 23): Guy\'s Trivia Games (Episode 23)19:25Chopped (Series 19): Chopped Tournament Of Stars: Comedians! (Episode 11)20:10The Pioneer Woman (Series 25): Home Sweet Home 11 (Episode 6)20:32The Pioneer Woman (Series 25): Home Sweet Home 12 (Episode 7)20:55The Kitchen (Series 16): Snowed In (Episode 4)21:40Iron Chef Showdown (Series 1): Italian Holiday Battle (Episode 1)22:25Girl Meets Farm (Series 2): Healthy New Year (Episode 8)22:47Girl Meets Farm (Series 2): Pizza Friday (Episode 9)23:10Bizarre Foods: Delicious Destinations (Series 7): Emiliaromagna (Episode 21)23:32Bizarre Foods: Delicious Destinations (Series 7): Paris A Second Bite (Episode 22)23:55Chopped Junior (Series 3): Fish Tale (Episode 4)01:25Kids Baking Championship (Series 10): All Puffed Up (Episode 5)02:10Dinner At Tiffani\'s (Series 2): Southern Style (Episode 14)02:32Dinner At Tiffani\'s (Series 2): Lobster For Four (Episode 15)02:55Diners, Drive-Ins, And Dives (Series 34): Traditional Twists (Episode 15)03:17Diners, Drive-Ins, And Dives (Series 34): Tacos, Tots And Chops (Episode 16)03:40Cooking For Real (Series 8): Borrowing From The South (Episode 12)04:02Cooking For Real (Series 8): Phonin\' In Flavor (Episode 13)04:25Cooking For Real (Series 9): Smother, Cover And Hover! (Episode 1)04:47Cooking For Real (Series 9): Diner Breakfast (Episode 2)05:10Cooking For Real (Series 9): Don\'t Scrimp On Shrimp (Episode 3)05:35Cooking For Real (Series 9): Much Ado About Stuffing & amp; Pork (Episode 4)
06:00Ice Cold Gold: Hitting the Wall07:00Aliens In Alaska: Night Stalkers08:00Expedition Unknown: Butch Cassidy\'s Lost Loot09:00In Search Of Monsters: The Beast Of Bray Road10:00Mysteries At The Museum: Hughes Hoax And More11:00NASA\'s Unexplained Files: Interstellar Gold Rush12:00Kindred Spirits: Lost Amy13:00Ice Cold Gold: Discord, Deer and Discovery14:00Aliens In Alaska: They Walk Among Us15:00Expedition Unknown: Viking Secrets16:00In Search Of Monsters: Chupacabra17:00Mysteries At The Museum: The Real Ghostbusters And More18:00NASA\'s Unexplained Files: Ghosts On The Moon19:00Kindred Spirits: Shadows20:00The Dead Files: The Obsession21:00Destination Fear: Yorktown Memorial Hospital22:00Alaska Haunting: Gold Town Terror23:00Paranormal Lockdown: Anderson Hotel01:00Ghost Asylum: Cannon Memorial Banner02:00Portals To Hell: Emerald Hill Hell House03:00The Dead Files: Deadly Relations - Lake City, Florida04:00Paranormal Lockdown: Anderson Hotel05:00Kindred Spirits: Shadows
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.