TV program streda, 1. máj 2024
Televízny program online
06:00Tom a Jerry06:20Tom a Jerry a Willy Wonka07:45Chrumkáči09:50Mama na prenájom III. (80)10:55Moderná Popoluška13:00Princezna ze mlejna 215:40Ako prísť o muža za 10 dní17:55Mama na prenájom III. (81)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Utajený šéf III.23:30Dobre vedieť!00:45Veľká španielska lúpež02:40Policie Modrava IV. (5)03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:15Krimi05:45Noviny TV JOJ06:25Malý upírik08:25Dračie srdce 5: Pomsta10:30Som sexi12:50Anjelská tvár15:35Rachot17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Pretty Woman23:00Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.00:00Myšlienky vraha VI. (24/24)01:00Krimi01:30Moja prvá dovolenka (8/8)02:35Inkognito03:35Bez servítky04:30Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:15Na krok od neba04:15Správy RTVS „N“05:05Počasie05:15Autosalón05:40Dámsky klub07:15Nezbedný havran08:30Čertovo vrece09:35Kovladov dar10:45Zločin a pokánie12:00Pražská terčovnica13:15Asterix a Obelix15:05Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel16:10Rozprávky bratov Grimmovcov: O živej vode17:10Majster kat18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:11Športovec mesiaca 202420:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:15Počasie20:3020 rokov Slovenska v Európskej únii - slávnostný galavečer22:05Prelomiť mlčanie23:35Oktopus (7/13)00:40Oktopus (8/13)01:40Správy RTVS „N“02:30Počasie
06:00Druhý dych (63)06:45Túžba tela (42)07:25Túžba tela (43)08:40Krok za krokom IV. (18)09:25Krok za krokom IV. (19)10:05Chicago Fire VI. (1)11:10S hlavou v oblakoch (91)12:00S hlavou v oblakoch (92)13:00Oteckovia (13)14:10Keď kvitne láska (23)15:15Keď kvitne láska (24)16:05Túžba tela (44)17:05Túžba tela (45)18:00Chicago Fire VI. (2)19:00Keď kvitne láska (25)20:00Keď kvitne láska (26)21:00Krok za krokom IV. (20)21:30Krok za krokom IV. (21)22:00Priatelia III. (24)22:30Priatelia III. (25)23:00New Amsterdam V. (6)23:55Keď kvitne láska (25)00:55Keď kvitne láska (26)01:35S hlavou v oblakoch (91)02:20S hlavou v oblakoch (92)02:55Smotánka04:00Adela show05:10Oteckovia (13)
06:00Lilin ostrov pokladov06:05Príbehy z čarovnej záhrady06:20Malý rytier Trenk06:45Ej, máje, máje...07:30Živá panoráma08:00Sadíme my máje08:25Môj vienok zelený08:50Osadné09:55S tebou ma baví Slovensko10:50Aj kone sa hrajú12:00Triptych - SĽUK13:30Vraj cholera14:25Slnečný kúpeľ15:00Prstienky z kukučiny16:35Hľadanie stratených svetov17:00Cesty Slovenskom18:00Banícky stav18:30Večerníček18:35Odo18:45Lilin ostrov pokladov18:50Príbehy z čarovnej záhrady19:00Malý rytier Trenk19:25Čím cestovať19:50Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:00Lov slov20:35Divoké Slovensko s Nigelom Marvenom21:25Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom- film o filme21:55Európska kaviareň ŠPECIÁL23:15Koncerty pod Pyramídou
05:15Černé ovce05:30Události v regionech06:00Pohádka pro pamětníky07:10Král Drozdí brada08:45O moudré Sorfarině09:55Přítelkyně pana ministračb11:20Čarovný kamínek12:45Karel Kachyňa - 100 let14:05Dobrý voják Švejk15:55RumplCimprCampr17:25Šíleně smutná princezna18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Četnické humoresky (17/39)21:35Marečku, podejte mi pero!23:04Výsledky losování Šťastných 1023:05Dynastie Prachařů00:25Marie Antoinetta (4/8)01:15Josef Lux - Kříž...02:15Banánové rybičky02:55Na forbíně TM03:35Pod pokličkou04:00Bydlení je hra04:20Chalupa je hra04:45Zahrada je hra
05:00Cesty víry: Církev na poli a v lese05:25Dobrodružství vědy a techniky06:00Zázraky lidského génia II: Skryté divy techniky06:50Velké stroje zblízka: Superrychlý vlak07:40Kouzlo Velké Británie: Obrana impéria08:25Naše tradice: 1. máj08:55Tajemství života KHM09:50Postřehy odjinud10:00Znovuotevření baziliky sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v PodještědíL11:30Světci a svědci: Svatá Zdislava11:45Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)12:35Postřehy odjinud: Španělsko očima Jaroslava Skalického12:40Příběhy divočiny: Ještěři13:35Divoké světy: Život s bengálskými tygry14:20Případ Thomase Crowna16:00Namibie, naděje a budoucnost16:55Planeta Česko18:20Skryté skvosty II. (8/10)18:45Člověk jako živočišný druh (1/2)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Kamera na cestách21:00V karavanu po Polsku (3/8)21:30Fenomény dneška22:00Letecké katastrofy: Náraz do stromů22:45Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)23:35Zázraky techniky V: Nejvyšší most na světě00:20Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF01:2550 let pražského metra02:05Hranice bez hranic: Orlické hory02:30Stopy, fakta, tajemství: Lynč03:00Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie03:30Babylon03:55Pouť na svatou horu04:20V zajetí železné opony: Život jako hra se smrtí04:35Lesáci církve
05:55Země dinosaurů: Putování statečných07:30Lucie, postrach ulice09:15Pětka s hvězdičkou10:55Zootropolis: Město zvířat13:05Honza málem králem15:00Nebe a dudy čb16:55O statečném kováři18:25Ulice (4693)19:30Televizní noviny20:20Utajený šéf V21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III23:40Specialisté (4)00:45Nebe a dudy čb02:40Ulice (4693)03:45Žabí král aneb Železný Jindřich04:45Novashopping
06:00Pohádky Bolka a Lolka06:20ZOO (195)07:40Víla Zuběnka09:45Hlava rodiny11:55Přes palubu14:15Dařbuján a Pandrhola16:00Jak se budí princezny17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda V (3)21:40Show Jana Krause22:40Show Jana Krause23:45Ano, šéfe!00:55Hlava rodiny03:10Víla Zuběnka05:55Nový den
06:00Těžká dřina06:25Partička XXL07:40Partička08:25Top Gear 2011 (6)09:30Top Gear XVII (6)10:35Hvězdná brána VI (17)11:30Hvězdná brána VI (18)12:35Futurama VI (1)13:05Futurama VI (2)13:35Simpsonovi XX (21)14:00Simpsonovi XXI (1)14:30Simpsonovi XXI (2)15:00Simpsonovi XXI (3)15:20Hvězdná brána VI (19)16:15Hvězdná brána VI (20)17:15Futurama VI (3)17:45Futurama VI (4)18:15Simpsonovi XXII (5)18:45Simpsonovi XXII (6)19:15Simpsonovi XXII (7)19:45Simpsonovi XXII (8)20:15Autosalon.tv21:25Fotr na tripu VII22:15Brickleberry III (10)22:35Vandráci (3)23:15Simpsonovi XXII (5)23:40Simpsonovi XXII (6)00:10Simpsonovi XXII (7)00:40Simpsonovi XXII (8)01:10Futurama VI (3)01:40Futurama VI (4)02:10Brickleberry III (8)02:30Top Gear XVII (6)03:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (5)04:20Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (6)04:55Ženy ve wrestlingu VIII (10)
06:00Karolína, domácí kuchařka06:25Prostřeno!07:20Sestřičky (15)08:45Slunečná (122)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:00Rosamunde Pilcher14:05Záchranáři z hor VII (2)15:05Záchranáři z hor VII (3)16:05Ve hře je láska (164)17:00Ve hře je láska (165)17:55Záchranáři z hor VII (4)18:55Záchranáři z hor VII (5)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (16)23:15ZOO (195)00:25Rodina doktora Kleista II (1)01:30Rodina doktora Kleista II (2)02:45Ve hře je láska (164)03:40Ve hře je láska (165)04:45Lásce navzdory (26)
06:00Šoumen krokodýl07:50Nedoručené Vánoce09:15Nechvalně proslulý Youssef Salem10:50Muž roku12:45Dvě letenky do Řecka14:35Cable Guy16:10Tichý zahradník18:00Tři mušketýři: D\'Artagnan20:00Láska a smrt (4): Nekonej zlo20:50Láska a smrt (5): Zatčení21:45Sympatizant (3): Miluj ji, nebo táhni22:45Patriot01:25Láska podle plánu03:10Před kamerou XXI. (17)
06:00Neneh Superstar07:35Igby09:15Vlastní pravidla11:05Průměrňákovi VIII. (5): Pirát silnic11:25Průměrňákovi VIII. (6): Díkůvzdání VIII11:50Peníze těch tupců13:35Purpurová barva15:55Po zániku Země17:35Spiknutí proti Americe (3)18:30Spiknutí proti Americe (4)19:30Kočky21:20Blok 9923:35Protest01:25Temné chvíle02:55Lov
06:20Totalcar VI.07:00Totalcar VI.07:35Profil zločinu II.08:35Alex Rider II.09:35Alex Rider II.10:30Alex Rider II.11:25Alex Rider II.12:20Monte Carlo14:30UFO Mimozemská invaze16:35Za hranou možností18:50Věčně mladá21:00Vteřiny života I.21:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.22:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.00:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.00:50MacGyver III.01:30MacGyver III.02:10Nezvěstná III.02:50Nezvěstná III.03:45Zelenáč V.04:25Zelenáč V.05:05Totalcar II.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:35Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:25Soudce Alexandr03:50Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:35Konec vysílání
05:45Vtip za stovku!07:00Popelka08:30Nebezpečné vztahy10:00Nebezpečné vztahy11:30Klenot TV13:55Klenot TV16:10Popelka17:25Poklad z půdy18:40Vtip za stovku - Speciál20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem21:00Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:40Nebezpečné vztahy live01:40Ostříháno02:40Na plac!03:10Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15André Rieu - Šťastné dny jsou zase tu23:25ONA A ON23:55MOJE ZPRÁVY00:05VIP svět00:20Exkluziv Kateřiny Brožové01:45Na plac!02:30Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Honba za nefritem06:25Záchranáři na dálnici 40107:25Záchranáři na dálnici 40108:20Záchranáři na dálnici 40109:20Záchranáři na dálnici 40110:20Záchranáři na dálnici 40111:20Záchranáři na dálnici 40112:15Záchranáři na dálnici 40113:15Záchranáři na dálnici 40114:15Australští zlatokopové15:15Australští lovci humrů16:10Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:05Australští lovci humrů18:00Záchranáři na dálnici 40119:00Záchranáři na dálnici 40120:00Záchranáři na dálnici 40121:00Velká čínská zeď s Ashem Dykesem22:05Záchrana vraků aut23:00Záchranáři na dálnici 40100:00Záchranáři na dálnici 40100:55Záchranáři na dálnici 40101:55Záchranáři na dálnici 40102:45Velká čínská zeď s Ashem Dykesem03:35Záchrana vraků aut04:20Renovace rachotin05:10Renovace rachotin
06:00Velkolepé stavby dávnověku07:00100 dní do kapitulace08:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě09:10Nejlepší vojenské prostředky10:15Megapole: Starověký svět odhalen11:25Římské megastavby12:30Římské megastavby13:35Velkolepé stavby dávnověku14:40Velkolepé stavby dávnověku15:50Odhalené mumie16:45Odhalené mumie17:40100 dní do kapitulace18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Nacistická vražedná pole22:05Osvětim: Muž uvnitř23:20Bismarck: 24 hodin do zániku00:20100 dní do kapitulace01:25100 dní do kapitulace02:25Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:15Nacistická vražedná pole04:10Osvětim: Muž uvnitř05:05Bismarck: 24 hodin do zániku
06:05Australská mega zoo06:50Australská mega zoo07:35Nejdivočejší přežití08:20Nejdivočejší přežití09:10Evropská divočina10:05Divoký východ Polska10:55Transylvánští medvědi domácí11:50Skryté ráje Skandinávie12:35Záchrana divokých zvířat v Malawi13:25Veterinář z Yorkshiru14:10Úžasní mořští predátoři15:00Honba za deštěm15:50Matka příroda16:40Matka příroda17:30Říční monstra18:20Doba ledová: Zamrzlý svět19:05Úžasní mořští predátoři20:00Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall20:50Záchranáři divokých zvířat: Austrálie21:40Záchrana divokých zvířat v Malawi22:30Nemocnice pro slony23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Divoká Čína s Rayem Mearsem03:40Nejdivočejší přežití04:30Nejdivočejší přežití05:20Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:55Partička09:45Dva a pol chlapa IV. (21)10:05Dva a pol chlapa IV. (22)10:40M*A*S*H II. (19)11:05M*A*S*H II. (20)11:45Dva a pol chlapa IV. (23)12:05Dva a pol chlapa IV. (24)12:45Teória veľkého tresku I. (8)13:25Teória veľkého tresku I. (9)13:55Teória veľkého tresku I. (10)14:20Teória veľkého tresku I. (11)14:50Teória veľkého tresku I. (12)15:15Teória veľkého tresku I. (13)15:45Priatelia III. (22)16:15Priatelia III. (23)16:45Dva a pol chlapa V. (1)17:15Dva a pol chlapa V. (2)17:45M*A*S*H II. (21)18:15M*A*S*H II. (22)18:50Mladý Sheldon III. (9)19:15Mladý Sheldon III. (10)19:40Susedia20:30Útek z väzenia22:55Hrozba smrti00:55Dajto v pokri z Card Casina01:20ŠPORTOVÉ NOVINY01:30Susedia02:10Silvánovci03:35Susedia04:15Zig a Sharko04:55Bernieho dobrodružstvá05:05Oggy a šváby
06:00Modré z neba07:35Reflex07:55Susedia08:35Susedia09:10Svokra10:10Rodinné prípady11:00Rodinné prípady11:45V mene zákona12:10Susedia12:45Búrlivé víno I.13:45V mene zákona14:55Susedské prípady15:40Rodinné prípady16:25Rodinné prípady17:15Rodinné prípady18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Partička23:10FARMA00:20Doktori01:25Aj múdry schybí02:15Partička02:45Rodinné prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:45NCIS: Los Angeles XIV. (19)06:25NCIS: Los Angeles XIV. (20)07:00Špecialisti V. (13)07:50Slečna Marplová V. (4)09:15Kosti II. (1)10:00Kosti II. (2)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (19)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (20)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti II. (3)16:05Kosti II. (4)17:00Mentalista II. (14)18:00Mentalista II. (15)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (21)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (22)20:55NCIS: Los Angeles XIV. (21)21:55NCIS: Los Angeles XII. (1)22:50Kosti II. (3)23:50Kosti II. (4)00:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (21)01:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (22)01:5511204:35Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Analýzy 2408:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:0024 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi22:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Krimi
06:00Matematické príšerky I. (15/15)06:25Tom Gates (12)06:40Okido III. (20)06:55Strážcovia Trstinového mora (19)07:05Lloyd a muchy (30)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (10)07:45Mechamato (23) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (8)08:25Petronela Jabĺčková (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (3)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (22)09:00Požiarnik Sam VIII. (1/26) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (35) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (9)10:00Strážcovia Trstinového mora (20)10:10Rybičky Flip a Flap II. (38)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (19)10:30Mestská farma Lellobee (7, 8)10:35Digley a Dazey (33, 34)10:45Naše prasiatko (25, 26)10:50Moe a jeho šou II. (7)11:05Strašidielka (23)11:10Idefix (2)11:20Zvieratká (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (10)12:05Odbodkovia II. (3)12:20Bambuľko a Bulienka II. (9)12:30Barbapapa na ceste okolo sveta (8)12:35Medzi nami zvieratkami (22)12:40Máša a medveď V. (14)12:50Požiarnik Sam VIII. (2) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (50)13:15Fíha tralala (8)13:25Deti z farmy (40)13:40Volám sa Caillou V. (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun IV. (12)14:15Máša a medveď V. (15)14:30Pirátska akadémia (1/52)14:45Digley a Dazey (33, 34)14:50Naše prasiatko (25, 26)14:55MalinyJamológia 2 (1/10)15:15Chrumka a Čipsík II. (3)15:30Bambuľko a Bulienka II. (10)15:40Angličanina (2)16:00Máša a medveď V. (16)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (13)16:20Moe a jeho šou II. (8)16:30Ovečka Shaun IV. (12)16:45Lloyd a muchy (30)17:00100%-ný vlk: Magická kniha II. (1/26)17:30Knihy od Stonožky (51)17:40Idefix (3)17:55Labková patrola I. (1/26)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (19)18:30Mestská farma Lellobee (7)18:35Sonic Boom 2 (1/52)18:50Plamienok a štvorkolky I. (10)19:15Deti z farmy (40)19:30Zvierací ochrancovia (36)19:50Ruby z dúhy I. (23) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (19)20:10Zvieratká (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (23) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (3)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (11)21:40Volám sa Caillou V. (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (16) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (1/26) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (17)23:00Kúzlovanie (1/13) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates (12)23:50Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (20)00:25Zabi nudu! (20, 21)00:40Knihy od Stonožky (50)00:50Fidlivareška (7)01:05MalinyJamológia 2 (1/10)01:25Zabi nudu! (20, 21)01:40Knihy od Stonožky (51)01:50Kikirikí (7, 8)02:00Sníček (2, 3)02:20Knihy od Stonožky (51)02:30Rapotáčik 2 (8)02:40Kúzlovanie (1/13) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (15)03:00Sníček (2, 3)03:20Rapotáčik 2 (8)03:30Knihy od Stonožky (50)03:40Tom Gates (12)03:55Volám sa Caillou V. (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (3)04:30Malí fidlikanti (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:50Sníček a Dúhalka (1/10) (ST) - skryté titulky05:05Fidlivareška (5)05:20MalinyJamológia 2 (1/10)05:35Knihy od Stonožky (51)05:45Viking Vicky (17)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:25Ovečka Shaun I.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Bambuľko a Bulienka III.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:30Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun VI.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:45Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík II.11:05Čím chceš byť?11:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:30Neposlušník 311:50Ťuki a mesto morčiat12:00Bambuľko a Bulienka III.12:05Deti z farmy12:20Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:45Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:10Ovečka Shaun I.13:20Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:40Digley a Dazey13:45Digley a Dazey13:50Mestská farma Lellobee13:55Mestská farma Lellobee14:00Naše prasiatko14:05Príbehy orchestra14:15Strašidielka14:20Rozprávky z machu a papradia14:25Odbodkovia II.14:35Robin Hood 114:50Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky15:15Máša a medveď V.15:25#aaron 215:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:50Lloyd a muchy16:05Moe a jeho šou IV.16:10Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:25Čím chceš byť?16:35Idefix16:50Matematické príšerky I.17:15Zvierací ochrancovia17:25Tajomstvá Medovej doliny17:35Plamienok a štvorkolky I.18:00Ronja, lúpežníkova dcéra18:25Strážcovia Trstinového mora18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Neposlušník 319:05Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
04:55Diagnóza: Vražda VIII. (17,18)06:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:50Vraždy v Midsomeri VII. (1/7)11:25Diagnóza: Vražda VIII. (19,20)13:45Dr. House VII. (1,2/23)15:40Vraždy v Midsomeri VII. (2)18:00Merlin (1/2)20:10Dr. House VII. (3,4)22:00Tajomstvá zločinu00:00FBI: International I. (2)00:55Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:40Myšlienky vraha VI. (23)02:20FBI: International I. (2)03:00Súdna sieň (ST) - skryté titulky03:45Moja mama varí lepšie ako tvoja04:20Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:30Svet :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:30Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:30Občan za dverami13:00Správy :2413:10SK dejiny14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00AKTUÁLNE :2418:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Občan za dverami00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Góly–body–sekundy03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:00Góly–body–sekundy05:10Správy RTVS „N“06:00Góly–body–sekundy06:10Správy RTVS „N“07:00Góly–body–sekundy07:10Správy RTVS „N“08:00Futbal - Highlighty La Ligy08:55Športové ozveny09:20Šport :2409:50Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (1/10)11:50Cyklopotulky12:05Futbal - Highlighty Niké ligy13:05E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (13/21)14:05Paralympijský magazín14:35Futbal - Highlighty Ligy majstrov15:00Cyklistika17:20Tipos Iná liga (7/30)17:50Niké - palubovka 202420:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1621:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1622:00OH 2024 - Cesta do Paríža22:20Futbal - Highlighty Serie A22:50Góly–body–sekundy23:00Gymnastika - ME 2024 (športová)00:40Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
06:00Bolek a Lolek06:20M*A*S*H06:40M*A*S*H07:05Námořní vyšetřovací služba VIII (22)08:00Námořní vyšetřovací služba VIII (23)09:05Říše divů10:55Temné záměry12:50Hostinec U kamenného stolu15:00Orel Eddie17:15Hvězdný prach20:00Stmívání22:30Poslouchej00:15Věznice vyvolených02:35Flash Gordon04:50Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (17)09:20Modrý kód (195)10:30Ano, šéfe!11:45Krejzovi (9)13:00ZOO (18)14:25Modrý kód (196)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:45Show Jana Krause18:50ZOO (195)20:15Show Jana Krause21:20Inkognito22:25Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:45ZOO (17)02:45Modrý kód (195)03:45Krejzovi (9)04:45Nikdo není dokonalý
06:00Hausbot Petra Horkého06:25Prima ČESKO06:50Prima SVĚT07:20Tajný život majáků II (1)08:25Obnažený vesmír IV (5)09:25Expedice Stříbrný spitfire10:40Umění přežít V (3)11:40Život v divočině (2)12:50Pohotovost pro exotická zvířata VII (4)13:50Touha po zlatě (1)14:55Touha po zlatě (2)16:00Tajemství světových mrakodrapů (2)17:00Zapomenuté megastavby V (8)18:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)19:00Nekončící povely (3)20:00Zelená planeta (1)21:15Zvířecí výzbroj (3)22:25Mistři bolesti II (9)23:20Šílené počasí: Skutečné záběry VI (1)00:05Bombardér Lancaster01:35Kolaborovali s nacisty (9)02:40Vetřelci dávnověku XIV (4)03:40Zakázaná historie VI (4)04:50Když žraloci útočí V (2)
04:35K.O. magazín (52)05:20Walker Texas Ranger IV (14)06:05Strážci hranic: Amerika (19,20)06:45Mistři zastavárny XX (14)07:40Američtí sběratelé XVIII (2)08:35Pomozte autům V (4)09:35Kobra 11 XVI (8,9)11:30Walker Texas Ranger IV (15)12:30Válka skladů IV (1-4)14:30Mistři zastavárny XX (15)15:30Strážci hranic: Amerika (23,24)16:30Kobra 11 XVI (10,11)18:35Válka skladů IV (5,6)19:30Mistři zastavárny XX (16)20:30Svět motorů (43)21:30Pomozte autům V (6)22:25Walker Texas Ranger IV (16)23:20Kobra 11 XVI (10,11)01:20Američtí sběratelé XVIII (3)02:00Pomozte autům V (5)02:45Strážci hranic: Amerika (19,20)03:25Walker Texas Ranger IV (16)
04:25Susedia VI (11)05:10Zig a Sharko IV (22-25)05:50Bakugan: Ozbrojená aliance (103)06:00Přátelé (15,16)07:002 $ocky II (20-23)08:45Malý Sheldon VI (22)09:10Malý Sheldon (1-3)10:25Susedia VI (12,13)11:55Dva a půl chlapa X (6,7)12:50Přátelé (15,16)13:45Teorie velkého třesku X (23,24)14:35Teorie velkého třesku XI (1,2)15:252 $ocky II (24)15:552 $ocky III (1-3)17:20Zlatá sedmdesátá (19,20)18:15Dva a půl chlapa X (8,9)19:10Malý Sheldon (4,5)20:00Teorie velkého třesku XI (3-6)21:45Přátelé (17,18)22:40Griffinovi (6,7)23:35Dva a půl chlapa X (8,9)00:30Teorie velkého třesku XI (3-6)02:10Malý Sheldon VI (22)02:30Malý Sheldon (1)02:50Zlatá sedmdesátá (19,20)03:30Griffinovi (6)03:55Tele Tele
05:45Televizní noviny06:30Na lovu07:25MasterChef Česko IV (32)08:40Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (18)09:35Don Matteo VII (12)10:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)11:45Beze stopy V (2)12:40MasterChef Česko IV (33)14:00Don Matteo VII (13)15:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)16:05Můj přítel Monk VIII (1)17:05Můj přítel Monk VIII (2)18:00Kriminálka Las Vegas III (4)18:55Kriminálka Las Vegas III (5)20:00Můj přítel Monk VIII (5)20:55Můj přítel Monk VIII (6)21:50Beze stopy V (3)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)23:35Don Matteo VII (13)00:45Můj přítel Monk VIII (5)01:20Můj přítel Monk VIII (6)02:00Beze stopy V (3)02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)03:20Na lovu04:05Co na to Češi05:20Riskuj!
05:55Tyjátr07:10Tenkrát na východě08:15Babicovy dobroty VIII08:30Koření08:50Ulice (4692)09:40Jedna rodina (75)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!11:55Babicovy dobroty12:55Tescoma s chutí13:05Nová cestománie13:35Nová cestománie14:05Ulice (3063)14:50Ordinace v růžové zahradě 2 (822)15:55Ordinace v růžové zahradě 2 (823)16:55Nová cestománie17:30Nová cestománie18:00Babicovy dobroty18:30Tescoma s chutí18:35Ulice (4693)19:30Televizní noviny20:15Utajený šéf I (6)21:40Survivor Česko & amp; Slovensko III (18)23:40Ulice (3063)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (822)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (823)02:30Televizní noviny03:15Tenkrát na východě04:35Riskuj!05:25Kolotoč
04:30Ulice (4247, 4248)06:05Život na jachtě VII (1, 2)07:55Gilmorova děvčata VI (14, 15)09:45Oteckovia (125, 126)11:45Nekonečná láska (99, 100)13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (740)15:00Ordinace v růžové zahradě 2 (741)16:20Vyměněné osudy (5, 6)18:20Gilmorova děvčata VI (16)19:20Gilmorova děvčata VI (17)20:15Nekonečná láska (103)21:10Nekonečná láska (104)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (742)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (743)00:40Nemocnice Chicago Med IV (3)01:35Vyměněné osudy (1, 2)03:15Gilmorova děvčata VI (12, 13)
07:00Sportovní noviny07:05Bath Rugby - Saracens08:45Absa Cape Epic Best of MEN09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:45Velikonoční regata 202413:00Běhej lesy - Karlštejn13:10Harlequins - Northampton Saints14:50Ligue 1 Highlights (31)15:45Spade poker show 2024 (7)16:15ČEZ RunTour - České Budějovice16:25GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde16:55NHL play-off18:40NHL News18:55Magazín Muaythai (2)19:15Ikony Ligue 1 - Steve Mandanda19:20Paris Saint-Germain - Le Havre AC21:00Sportovní noviny21:05Gloucester Rugby - Exeter Chiefs22:50NHL - akce měsíce23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:00Basketbal Champions League06:00Závěr vysílání
07:00Paris Saint-Germain - Le Havre AC08:45TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg10:15Velikonoční regata 202410:301:1 Sport Show (65)11:00NBA play-off13:00Ženská basketbalová liga14:45Běhej lesy - Karlštejn15:00NHL play-off16:45K.O. magazín (52)17:30Montpellier HSC - FC Nantes19:30Absa Cape Epic Best of WOMEN20:00NHL play-off21:45NBA - akce měsíce22:00NBA play-off00:00Ligue 1 Highlights (31)01:00Open Faces01:35NBA play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00LaLiga08:45Liga mistrů UEFA Highlights09:15Serie A11:00Bundesliga13:00Bundesliga Highlights (31)14:00Made In Italy - Rafael Leao14:15Serie A16:15LaLiga18:15LaLiga Highlights (33)19:15LaLiga World (39)19:45Liga mistrů UEFA Highlights20:15Liga Mistrů UEFA23:15Liga mistrů UEFA Highlights23:45Liga mistrů UEFA Highlights00:15LaLiga Best 11 (8)00:45Serie A02:45Serie A Full Impact (34)03:10Závěr vysílání
07:00Bundesliga08:45LaLiga10:45LaLiga Best 11 (8)11:15Serie A13:00LaLiga15:00Bundesliga16:45Bundesliga Highlights (31)17:45Liga mistrů UEFA Highlights18:15Serie A20:00Serie A Full Impact (34)20:30Serie A22:30Bundesliga00:15TIKI-TAKA (241)01:45LaLiga Highlights (33)02:45LaLiga World (39)03:10Závěr vysílání
09:00FC Metz - Lille OSC10:45World Pool Masters13:00Gloucester Rugby - Exeter Chiefs14:45WRC Chorvatsko15:45Racing magazine (3)16:15Paris Saint-Germain - Le Havre AC18:00Olympique Lyon - AS Monaco20:00MT Melsungen - Füchse Berlin21:30Olympique Marseille - RC Lens23:30LaLiga 2 Highlights (37)00:30Závěr vysílání
09:00Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto2)09:45Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto2)10:45Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto2)11:30Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)12:30Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)13:30Elche CF - Espanyol Barcelona15:15FC Metz - Lille OSC17:00World Endurance Championship - 6 hodin v Imole18:00Racing magazine (3)18:30UFC Main Event: Teixeira vs. Hill19:05UFC 301 Countdown: Pantoja vs. Erceg20:15Gran Premio de Espaňa (volný trénink Moto3)21:00Gran Premio de Espaňa (1. trénink Moto3)21:45Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto3)22:45Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto3)23:30Gran Premio de Espaňa (závod Moto3)00:45Závěr vysílání
20:00Události v kultuřeL20:15Evropský koncert 202421:55Galerie... kde byste je nečekali (4/6)22:25Karel Kachyňa - 100 let23:20Jedna báseň23:25Americký step00:30Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem00:50Kroky a skoky české animace (5/6)01:20Kim Novaková: hvězda s duší rebelky02:10Hokusai: stařec posedlý malováním03:10Ladí neladí04:05Roztroušený Hnát04:30Před půlnocí04:55Vstávej, cesta je dlouhá!
06:15Případy detektiva Murdocha07:00Případy detektiva Murdocha07:45Případy detektiva Murdocha08:25Endeavour09:55Inspektor George Gently11:20Slečna Marplová12:55Případy detektiva Murdocha13:35Případy detektiva Murdocha14:20Případy detektiva Murdocha15:05Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sisi21:50Policajt22:30Domina23:25Dům snů00:15Babylon Berlín01:00Sisi01:45Policajt02:30Případy detektiva Murdocha03:15Případy detektiva Murdocha04:00Případy detektiva Murdocha04:40Slečna Marplová
00:25Fargo01:15Monstrum02:35Říše vlků04:35Close Up05:05Close Up05:30Close Up06:00Zoom In - Army of the Dead06:10Close Up06:45Turecky snadno a rychle08:50Alex a Emma10:30Proč žít... a proč umírat12:40Dokonalý šéf14:25Hunger Games: Síla vzdoru 2. část16:35Mythica: Soumrak bohů18:40Nevidím zlo, neslyším zlo20:25Zelené peklo22:00Ong-Bak 223:35Doom
06:00Vánoce na farmě07:30Ave, Caesar!09:15Teorie velkého třesku III. (5): Korolár hrůzostrašné polevy09:40Teorie velkého třesku III. (6): Fotbalový klam10:00Croodsovi: Nový věk11:35Zamilovaný Shakespeare13:40Jeanne má každý rád15:20Barbie17:15Znám tvou duši (1)18:10Znám tvou duši (2)19:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (8): Kluci z rohu20:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (9): Znát své místo21:00East New York (18)21:45Vlajka smrti (1)22:20V krizi00:20Trojúhelník smutku02:45East New York (18)03:30Vlajka smrti (1)
00:13Bořek Stavitel 19/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 20/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 2/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 3/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 4/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 36/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 20/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 10/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 11/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 9/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 15/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 16/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 15/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 10/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 11/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 9/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 10/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 14/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 30/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 26/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 27/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 26/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 35/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 36/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 6/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 28/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 29/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 30/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 1/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 9/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 5/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 5/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 5/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 31/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 9/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 10/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 9/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 10/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 19/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 20/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 24/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 24/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 8/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:25Hádej, hádej s kocourkem 9/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 10/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 18/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 11/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 12/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 3/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 4/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 35/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 36/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 26/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 1/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 18/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 19/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 1/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 2/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 10/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 9/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 10/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 11/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 12/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 20/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 12/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 13/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:19Účíme se s kamarádem Timmym 5/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 7/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví15:39Simon 31/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 19/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 20/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 11/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 12/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 9/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 10/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 9/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 13/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 31/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 7/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 8/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:52Doodleboo 3/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr17:59Messyho skvělá dobrodružství 45/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 46/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 15/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 16/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 17/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 7/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 1/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 2/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 1/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 2/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 46/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 52/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 1/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:42Lokomotiva Tomáš 2/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 3/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 1/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 2/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 3/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 7/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 8/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 29/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 22/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 23/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 24/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 21/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 22/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:55Osudový verdikt05:45Slova a obrazy02:30Dante 0107:40Matčin stín03:00Přestávka09:20Můj nejlepší přítel10:55Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem12:10Soupis kandidátů13:35Gentleman s pistolí15:05Devět životů16:30Chlupáčci 17:55Hugo a jeho velký objev20:00Španělská královna22:05THE BRICKLAYER
01:10Ve skrytu své kůže05:30Coco Chanel 02:55Dokonalá roztleskávačka07:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 804:00Přestávka09:30Pompeje11:50Bobule13:50Agatha Christie\'s Marple - S4, EP. 115:50Hercule Poirot - Karty na stole17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 920:00Vražedná dvojnice21:55Vivárium
00:00Apokalypsa: Pád Hitlera 1 - Poslední tažení (02)00:45Norimberský proces – ztracená svědectví - Norimberský proces – ztracená svědectví ()01:30Vězněm v cizině 12 - Zrada nejlepšího přítele (2)02:15Zákulisí letiště Sydney 1 - Nadměrný náklad (2)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Metamfetamin za miliony (16)05:15Obří stroje 1 - Astronomická technika (1)06:00Skvělý dr. Pol 7 - Výstavní prasátko (2)10:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr 5 - Převrácené kamiony (4)11:00Staré dobré devadesátky 1 - Největší spory (03)12:00Staré dobré devadesátky 1 - Pořady pro všechny (06)14:00Očima fotografa 1 - Srdeční exploze (03)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Žvýkačky, křen a cupcaky (17)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Salsa, pralinky a omáčka z Buffala (22)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Odhalení metamfetaminové laboratoře (17)17:00Vězněm v cizině 9 - Peruánská rodičovská past (3)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Naprostá tma (8)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Kokain k proclení (8)20:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Japonský ostrov smrti (2)21:00Poslední rybí titáni 3 - Souboj se soltýnem (01)23:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství obřích mamutů (03)
02:14Příběh pumy 1 - Zrození (1)02:59Supersmečka - Supersmečka ()05:38Yukonská veterinářka 7 - Běh se soby (7)06:00Život psounů 1 - Tenkrát v Novém Mexiku (1)06:25Život psounů 1 - Hodný, zlý a tulivý (2)06:50Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)08:26Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci 99 - Na lovu: Afričtí zabijáci (1)09:16Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)10:53Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Indo-Pacifik (1)11:42Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Afrika (2)12:26Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci 99 - Na lovu: Afričtí zabijáci (1)13:17Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)14:04Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)14:51Afričtí lovci 3 - Odpadlík na cestě k dospělosti (3)15:38Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)16:24Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)17:11Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)18:00Yukonská veterinářka: Uznání - výběr 5 - Dobrá? Nejlepší! (01)18:48Yukonská veterinářka 8 - U protinožců (9)19:37Afričtí lovci 3 - Případ levhartice (4)20:26Yukonská veterinářka: Uznání - výběr 5 - Dobrá? Nejlepší! (01)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)22:03Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)22:52Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)23:41Yukonská veterinářka: Uznání - výběr 5 - Dobrá? Nejlepší! (01)
00:20Montéři na laně01:05Černobylská katastrofa01:50Zdi02:40Hitlerův tajný vztah: Eva Braun03:35Vzdušní bojovníci04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Nejikoničtější mosty světa06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fikce, nebo pravda07:55LEGO Masters - Nový Zéland08:50Vzdušní bojovníci09:55Život v sevření mrazu10:55Fikce, nebo pravda11:55Zvláštní a záhadné12:45Vzdušní bojovníci13:50Jak je vidí ptáci14:20Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:15Život v sevření mrazu16:15LEGO Masters - Nový Zéland17:15Zvláštní a záhadné18:05Montéři na laně19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55První nasazení letadlové lodi Queen Elizabeth22:05Historie KGB23:05Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou
01:25Italská města, italské chutě01:50Projekt \"Domov\"02:40Zahrady bájného východu03:40Opět spolu na chalupě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:55Dům snů07:50Projekt \"Domov\"08:50Nejlepší dům ve čtvrti09:50Monty Don a japonské zahrady11:00Italská města, italské chutě11:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:25Dům snů13:20Zahrady bájného východu14:25Až je koupím, budou mý!15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Agatha Christie: Plavý kůň21:40Světák23:35Zklamaná důvěra
06:00Rození obchodníci: 2. díl (S14E02)07:00Rození obchodníci: Chevrolet C10 1971 (S15E22)08:00Jak se to dělá: Betonové zdi, 3D tiskárny, teleskopické jeřáby a petrolejové lampy (S23E05)08:30Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu (S10E08)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 3. díl (S04E03)10:00Nazí a vystrašení: 6. díl (S04E06)11:00Záchrana statku: Dvojitá záchrana v Denali (S05E15)13:00Záchrana starých aut: Návrat Vanishing Paint (S02E11)14:00Záchrana starých aut: DeLoralet (S02E12)15:00Ostřílení řidiči kamionů: 1. díl (S03E01)16:00Schováno v kůlnách: 11. díl (S05E11)16:30Bitvy o zavazadla: Poklady světové války (S02E11)17:00Rození obchodníci: To nejlepší z USA (S12E09)18:00Jak to dělají?: 20. díl (S15E20)18:30Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice (S05E62)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 10. díl (S04E10)20:00Rození obchodníci: 9. díl (S18E09)21:00Rození obchodníci: 9. díl (S18E09)22:00Honička ve vysoké rychlosti: Hrůza na 18 kolech (S01E01)23:00Nazí a vystrašení: Honduraské peklo (S05E11)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 18. díl (S04E18)02:00Rození obchodníci: 9. díl (S18E09)03:00Rození obchodníci: 9. díl (S18E09)04:00Rození obchodníci: Morris Minor (S10E05)05:00Lovci odpadu: Dílna s historií (S09E13)
06:00How Do They Do It?: Lobster Fishing06:24How Do They Do It?: Baseball Gloves06:48How Do They Do It?: Newspapers, Socks07:12How Do They Do It?: Raisins, Washi Paper07:36How Do They Do It?: Charcoal, Soba08:00Killers Of The Cosmos: Big Sleep08:48Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Privacy Dead?09:36Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We Cheat Death?10:24Expedition: Back To The Future: Josh\'s Adventure Of A Lifetime11:12Expedition: Back To The Future: DeLorean Debacle12:00How It\'s Made: Bistro Sets, Letterpress Printing12:24How It\'s Made: Petanque Balls, Biologic Medicines12:50How It\'s Made: Leather Basketballs, Flood Gates13:14How It\'s Made: Power Steering Pumps13:38How It\'s Made: Plant Oil Extractors, Custom-Made Chandeliers14:02How It\'s Made: Witness Samples, Pressure Washers14:26Blowing Up History: Leaning Tower Of Pisa: The New Mystery15:14Blowing Up History: Ghosts Of The Wild West16:02How the Universe Works: Black Holes: The Secret Origin16:50How the Universe Works: Life & amp; Death On The Red Planet17:40How the Universe Works: Stars That Kill18:30How Do They Do It?: Sugar Beets, Feather Dusters18:55How Do They Do It?: Pencils, Liquorice19:20How Do They Do It?: Peppermint, Tennis Racquets19:45How Do They Do It?: Trombone, Spanish Bota20:10How Do They Do It?: Surfboards, Satchels20:35How Do They Do It?: Flying Horses, Chess Sets21:00Cooper\'s Treasure: Into The Storm21:50Cooper\'s Treasure: Striking Gold22:40Toucan Nation23:30Storming Area 5101:10How the Universe Works: Mystery Of Planet 902:00How the Universe Works: The Universe\'s Deadliest02:48Blowing Up History: Mysteries Of The Ice Mummy03:36Blowing Up History: Curse Of The Seventh Wonder04:24How It\'s Made: Power Steering Pumps04:48How It\'s Made: Plant Oil Extractors, Custom-Made Chandeliers05:12How It\'s Made: Witness Samples, Pressure Washers05:36How It\'s Made: Leather Sculptures, Travel Hot Plates
06:00Extrémní kroky: Narušení (S02E05)07:00Extrémní kroky: Drž si nepřátele nablízku (S02E06)08:00Znaky psychopata: Myslel, že budeme kamarádi (S03E13)08:30Znaky psychopata: Občas jsou lidé zastřeleni (S02E10)09:00Znaky psychopata: Pořád ji mám rád (S03E14)09:30Znaky psychopata: Bůh mne chtěl použít (S02E12)10:00Zdánlivý známý: Záhada vraždy v Maine (S02E02)11:00Zdánlivý známý: Noční můra na Oak Hollow Drive (S02E04)12:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Poskvrněná láska (S01E02)13:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: V žáru noci (S01E03)14:00Vražedné nahrávky: Vytetovaná červenka (S04E08)15:00Vražedné nahrávky: 10. díl (S04E10)16:00Rozlousknuté vraždy: Škrtič z Honolulu (S01E05)18:00Vražda přichází: Pan a paní Fantastičtí (S01E02)19:00Vražda přichází: Miláčkové Ameriky (S01E03)20:00Naprosté ticho: Červená řeka (S04E04)21:00Noční policejní zásahy: Řidičský průkaz nepotřebuji! (S01E03)21:30Noční policejní zásahy: Jen jedno pivo (S01E04)22:00Osobní kamery pro policii: 9. díl (S05E09)23:00Na stopě s Paulou Zahnovou: FLRT 12 (S12E05)01:00Noční policejní zásahy: Řidičský průkaz nepotřebuji! (S01E03)01:30Noční policejní zásahy: Jen jedno pivo (S01E04)02:00Osobní kamery pro policii: 9. díl (S05E09)03:00Vražda přichází: Pan a paní Fantastičtí (S01E02)04:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Poskvrněná láska (S01E02)05:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: V žáru noci (S01E03)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Zásadní pravidla (S05E02)06:00Dvojnásobní Derricové: Z lásky k Dawsyn (S01E06)07:00Můj 270kg život: Alicia (S06E03)09:00Hledá se manželka sestra: 3. díl (S05E03)10:00450kg sestry: Hotovo a konec (S04E13)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S02E08)12:00Dvojnásobní Derricové: 5. díl (S02E05)13:00Beďarová doktorka: 4. díl (S03E04)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 9. díl (S03E09)16:00Můj 270kg život: Alicia (S06E03)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S02E08)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Dům plný krys (S05E05)20:00Láska v překladu: El říká to, ella zas tohle (S01E12)21:00Láska v překladu: Ja, nebo nein? (S01E13)22:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Pře, pohřby a sňatky (S05E02)23:00Nestvůry ve mně: Odpadávají mi ruce (S07E04)01:00Láska v překladu: El říká to, ella zas tohle (S01E12)02:00Láska v překladu: Ja, nebo nein? (S01E13)02:50Přepečlivé matky to ví nejlépe: Pře, pohřby a sňatky (S05E02)03:40Beďarová doktorka: 4. díl (S03E04)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 8. díl (S02E08)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah (S12E01)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)07:40Záchrana statku: 3. díl (S02E03)08:30Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)09:25Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)10:20Zoltan, vlčí muž: 1. díl (S01E01)11:15Záchrana statku: Na suchu (S02E01)12:10Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)13:05Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)14:00Projekt Kojota Petersona: 1. díl (S01E01)14:30Projekt Kojota Petersona: 2. díl (S01E02)15:00Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! (S09E01)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)17:00Záchrana statku: 4. díl (S02E04)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Zázrak na dálnici (S06E01)19:00Hrdinové z The Dodo: Největší show na světě (S01E04)20:00Nejsmrtelnější žralok21:00Žraločí ulička22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Spřízněná malá duše (S05E07)23:00Veterinární policie Houston: Záplavy (S17E04)01:30Plavání s monstry: Steve Backshall: Žralok (S01E03)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Hroch (S01E02)03:00Zoltan, vlčí muž: 1. díl (S01E01)03:45Záchrana statku: 4. díl (S02E04)04:30Vymřeli či žijí: Severský dodo (S01E05)05:15Amanda zachraňuje: Hromada štěňátek (S01E03)
00:30Neben der Spur - Amnesie - Thriller, Deutschland 201501:55Blutiger Boden, deutscher Raum - Die Siedlungspläne der SS02:50Blutiger Boden, reiche Gewinne - Die Wirtschaftsmacht der SS03:50Die Eroberung des Südens - Mythos Südbahngesellschaft (1/2) - Aus der ORF-III-Reihe \"Erbe Österreich\"04:40Die Eroberung des Südens - Mythos Südbahngesellschaft (2/2) - Aus der ORF-III-Reihe \"Erbe Österreich\"05:25Wien und der Orientexpress - Die Kaiserin Elisabeth Bahn - Aus der ORF-III-Reihe \"Erbe Österreich\"06:10Reisebekanntschaft - (Komödie, DEU/AUT 1943)07:30Auf den Schienen des Doppeladlers - Aufbruch ins Eisenbahnzeitalter08:25Auf den Schienen des Doppeladlers - Die Eisenbahn im Ersten Weltkrieg09:15Auf den Schienen des Doppeladlers - Der Weg in den Westen10:05Auf den Schienen des Doppeladlers - Von den Alpen an die Adria11:00Auf den Schienen des Doppeladlers - Von der Puszta an die Adria11:50Endstation Glück - Fernsehfilm, Deutschland 201613:20Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz II (1/4) - Im \"Bernina Express\" von St. Moritz nach Tirano14:10Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz II (2/4) - Im \"Centovalli Express\" von Locarno nach Domodossola15:00Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz II (3/4) - Von Luzern über Interlaken aufs Jungfraujoch15:50Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz II (4/4) - Im \"Voralpen-Express\" von St. Gallen nach Luzern16:40Mit Volldampf durch Deutschland - Film von Susanne Mayer-Hagmann18:15Blutsschwestern - (Thriller, AUT/DEU 2014)19:40Irene Huss, Kripo Göteborg - Tödliches Netz - Fernsehfilm, Schweden/Deutschland 2011 (Irene Huss - Det lömska nätet)21:10Freigesprochen - (Spielfilm, AUT 2007)22:50Blutsschwestern - (Thriller, AUT/DEU 2014)
00:10Crash Test Dummies01:40Blind ermittelt - Tod im Palais03:10Scrubs - Die Anfänger - Mein Partner S4E1403:30Black-ish - Film ab! S5E804:00Dragons - Die jungen Drachenretter - Eiszeit S1E604:25Fix & amp; Foxi - Spuk mit Stacheln / Torte entlaufen / Lupo schmeckt´s / Elternaustrickstag S2E2604:50Wissper - Flamingo-Ei vermisst S2E304:55Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Das Zookonzert05:25Angry Birds - Der Film06:50The Lego Movie 208:20Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen09:40Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen 211:00Pets 212:20ZIB Flash12:25Nachts im Museum 214:00Heimspiel - Der Talk mit Toni Polster14:20ZIB Flash14:30UNIQA ÖFB Cup 2023/2024 Finale: Puntigamer Sturm - SK Rapid - Der Countdown14:55UNIQA ÖFB Cup 2023/2024 Finale: Puntigamer Sturm - SK Rapid - Das Spiel16:55UNIQA ÖFB Cup 2023/2024 Finale: Puntigamer Sturm - SK Rapid - Die Analyse17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Kabarettgipfel19:25Willkommen Staatsfeiertag!20:10Indien21:40Poppitz23:10Head Full of Honey
00:25Um Himmels Willen - Geldrausch S5E601:40Seitenblicke01:45Barbara Karlich - Talk um 4 - Mein Alter ist nur eine Zahl02:40Studio 203:40konkret04:15Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Menschen & amp; Mächte - Der 1. Mai - Ein Feiertag macht Geschichte07:55Mein Opa ist der Beste09:25Mein Opa und die 13 Stühle10:55Wetterschau11:00ZIB11:05Der Geschmack Europas - Das Salzkammergut11:35Ein Schutzengel auf Reisen13:00Schon wieder Henriette14:30Urwald der Alpen - Wildnisgebiet Dürrenstein15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Im Wandel der Zeit - Drei Familien - Drei Generationen16:25Österreich-Bild am Feiertag - Technik im Wandel - Frauen gefragt16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:17Lotto 6 aus 45 mit Joker17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Lena Lorenz - Das Leben ist jetzt S1019:50Autofocus - Alte Schule mit neuen Ansätzen S202420:00ZIB 220:30Kommissarin Lucas - Du bist mein22:00Der Feind meines Feindes23:30Lena Lorenz - Das Leben ist jetzt S10
00:00Dinner für Zwei - Stefano Bernardin & amp; Ulrike Beimpold00:30Dinner für Zwei - Gery Seidl & amp; Gerald Fleischhacker01:00Die Tafelrunde02:15Kabarett im Turm - Reinhard Nowak - Endlich!03:05Schlabarett - Atompilz von links03:45Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ein Storch macht noch keinen Sommer04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:55LICHTblicke & amp; WEGweiser - Mit Herbert Pixner in Innsbruck07:15Otto Schenk: Sternstunden und alte Hüte - Sternstunden und alte Hüte09:10zeit.geschichte - Erfolgsgeschichten in Rot-Weiß-Rot: Stoffe, Tracht und Nylonstrümpfe09:55zeit.geschichte - Erfolgsgeschichten in Rot-Weiß-Rot - Von Manner bis zum Kornspitz10:40zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von heiler Welt und Rock \'n\' Roll (1/4)11:30zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von Minirock und Jugendrevolte (2/4)12:20zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von Glockenhosen und Austropop (3/4)13:10zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von Schulterpolstern und Hitexporten (4/4)14:00zeit.geschichte - Wuchteln, Schmäh, Politsatire - Geschichte des österreichischen Kabaretts 1918 - 194514:50zeit.geschichte - Wuchteln, Schmäh, Politsatire - Geschichte des österreichischen Kabaretts 1945 - 196115:40zeit.geschichte - Wuchteln, Schmäh, Politsatire - Geschichte des österreichischen Kabaretts 1961 - 197816:30zeit.geschichte - Der 1. Mai und der Traum von der Weltrevolution17:25zeit.geschichte - Bildung für Alle - Geschichte der Volkshochschulen in Österreich18:15zeit.geschichte - Wie wir wurden. Was wir sind (1945-1960)19:10zeit.geschichte - Wie wir wurden. Was wir sind (1961-1976)20:05zeit.geschichte - Wie wir wurden. Was wir sind (1977-1985)21:00zeit.geschichte - Wie wir wurden. Was wir sind (1985-1995)21:50zeit.geschichte - Wie wir wurden. Was wir sind (1995-2008)22:35zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von heiler Welt und Rock \'n\' Roll (1/4)23:25zeit.geschichte - Soundtrack Österreich - Von Minirock und Jugendrevolte (2/4)
00:15Yoga Kids - Rummelplatz 200:30Knall genial S201500:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Ein Frosch im Hals01:25Das Dschungelbuch - Safari - Große Tiere S1E501:35ABC Bär S201402:00Athena - Die Gruppenarbeit S1E202:20SimsalaGrimm - Goldlöckchen und die drei Bären S2E1402:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli im Märchenland S1E203:15Yoga Kids - Rummelplatz 203:30Knall genial S201503:55ZIB Zack Mini04:00Tom Turbo - Von 0 auf 11105:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E105:50Schmatzo S201706:00Trickfabrik06:25Yoga Kids - Piraten 106:40Science Busters for Kids06:55Mini Spezial 2024 - Glück07:00Tom Turbo - Von 0 auf 11108:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E108:50Schmatzo S201709:00Trickfabrik09:25Yoga Kids - Piraten 109:40Science Busters for Kids09:55Mini Spezial 2024 - Glück10:00Tom Turbo - Von 0 auf 11111:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E111:50Schmatzo S201712:00Trickfabrik12:25Yoga Kids - Piraten 112:40Science Busters for Kids12:55Mini Spezial 2024 - Glück13:00Tom Turbo - Von 0 auf 11114:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E114:50Schmatzo S201715:00Trickfabrik15:25Yoga Kids - Piraten 115:40Science Busters for Kids15:55Mini Spezial 2024 - Glück16:00Tom Turbo - Von 0 auf 11117:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E117:50Schmatzo S201718:00Trickfabrik18:25Yoga Kids - Piraten 118:40Science Busters for Kids18:55Mini Spezial 2024 - Glück19:00Tom Turbo - Von 0 auf 11120:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E120:50Schmatzo S201721:00Trickfabrik21:25Yoga Kids - Piraten 121:40Science Busters for Kids21:55Mini Spezial 2024 - Glück22:00Tom Turbo - Von 0 auf 11123:30SimsalaGrimm - Hans und die Bohnenranke S2E123:50Schmatzo S2017
00:00Motorhome - Formel 1 GP von China 2024: Die Analyse, Highlights aus Shanghai00:50Funsport01:00Tischtennis Bundesliga Herren Finale: ,Highlights03:00Fußball Frauen Bundesliga 14. Runde: Altach/Vorderland - First Vienna, Highlights aus Altach04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1504:13Silent Sports + - Leichtathletik Götzis Damen & amp; Herren 202304:43Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 105:06Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 905:13Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1005:35Silent Sports + - Tischtennis Champions League Damen 2023/2024 Linz-Froschberg - Tarnobrzeg06:00Yoga Magazin - Folge 19806:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 6307:00Handball Herren HLA Viertelfinale 2.Spiel: Linz AG - Sparkasse Schwaz, Highlights aus Linz08:30Schwimmen ATUS Trophy Graz 2024, Highlights aus Graz08:45Funsport09:00Sport 2009:15Volleyball WVL Damen 2024 4. Finalspiel: Linz-Steg - Innsbruck, Highlights aus Linz11:15Funsport11:30LIVE Radsport UCI 2024 - Grand Prix Vorarlberg aus Nenzing13:30Tischtennis Bundesliga Herren Finale: ,Highlights15:30Fußball Frauen Bundesliga 14. Runde: Altach/Vorderland - First Vienna, Highlights aus Altach16:30Funsport17:00Motorsport European Le Mans Series 2024 - 1.Station Barcelona, Highlights18:00Sport 2018:15Vienna City Marathon 2024, Highlights aus Wien20:15Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1421:00Handball Herren HLA Viertelfinale 2.Spiel: Linz AG - Sparkasse Schwaz, Highlights aus Linz22:30Sportbild23:00Schwimmen ATUS Trophy Graz 2024, Highlights aus Graz23:15FIA WEC 2024 - 6 Stunden, Highlights von Imola
05:00Zprávy05:10Branky, body, vteřiny05:20Interview ČT2405:47Studio ČT2406:00Zprávy06:10Reportéři ČT06:50Studio ČT2407:00Zprávy07:05Archiv ČT2407:32Z metropole08:00Zprávy08:31Objektiv09:00Zprávy09:05Hyde Park Civilizace10:00Zprávy v 1010:03Studio ČT2411:00Zprávy11:03Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:30Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:0690 & amp;#39; ČT2421:3520 let od vstupu do EU23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Zajímavosti z regionů03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Zajímavosti z regionů04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie, odvážná princezna10:48Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00SNĚHOUNÍ VÁNOCE20:50Máša a Medvěd21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:35Cyklotoulky05:45Branky, body, vteřiny06:00Basketbal: MoraBanc Andorra - FC Barcelona07:40BBV po 25 letech07:55PanoramaL08:25Basketbal: BK Opava - NH Ostrava10:35Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko12:05PanoramaL12:25Cyklotoulky12:35Volejbalový magazín12:55Futsal: SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha15:00Fotbal: Liga mistrů UEFA15:35Magazín UEFA16:25Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Viktoria Žižkov18:15Basketbal: BK Opava - NH Ostrava20:30Motorismus: Svět motorů21:35Fotbal: TCL V Repre22:35Fotbal: Magazín EURO 202423:05Fotbal: Liga mistrů UEFAL23:40Magazín UEFA00:30Branky, body, vteřiny00:45Motorismus: Svět motorů01:50Fotbal: TCL V Repre02:50Branky, body, vteřiny03:05Futsal: SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha
04:00Cyklistika05:00Snooker07:00Cyklistika08:30Snooker10:00Cyklistika11:00Formule12:00Cyklistika12:30Horská kola13:30Horská kola14:30Cyklistika15:30Cyklistika17:30Atletika18:00Olympijské hry20:00Golf20:30Horská kola21:00Horská kola22:00Cyklistika23:00Motokros23:30Motokros00:00Cyklistika01:30Snooker03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:35Totalcar IV.14:10Lovci pokladů III.15:10Lovci pokladů III.16:10Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:05Ztracený svět I.19:05Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů III.21:00Lovci pokladů III.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:55K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:30Totalcar II.04:00Teleshop
07:00Sneak Peek Ro 202407:20Castle Iv.08:20Castle Iv.09:15Profil zločinu IX.10:25Profil zločinu IX.11:30Castle Iv.12:25Castle Iv.13:25MacGyver IV.14:20MacGyver IV.15:10Bones Viii.16:10Csi I.17:10Castle Iv.18:05Castle Iv.19:05MacGyver IV.20:00MacGyver IV.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.23:50MacGyver IV.00:45MacGyver IV.01:40Námořní vyšetřovací služba XVI.02:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:00Sneak Peek Hu 202406:20MacGyver II.07:15Hvězdná brána VIII.08:05Hvězdná brána VIII.09:05Hvězdná brána VIII.10:00Hvězdná brána VIII.11:00Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese12:55Spongebob v kalhotách: Film14:50SpongeBob ve filmu: Houba na suchu16:45Exmanželka za odměnu19:00Jako za starejch časů21:00Machři23:10Chceš mě, chci tě01:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.02:10Lovci pokladů III.02:55Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland V.14:25Ranč Heartland V.15:25Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:50Domek na prérii III.18:50Ranč Heartland V.19:50Ranč Heartland V.20:50Domek na prérii III.21:50Ranč Heartland V.22:50Ranč Heartland V.23:45Divoké včely I.00:50Brousko Iii.02:10Brousko Iii.03:10Seriálový tip03:25Seriálový tip04:00Teleshop
00:40Der Zweite Weltkrieg in Wochen01:30Der Zweite Weltkrieg in Wochen02:20Im Königreich der Makaken03:20Shipwreck Sharks - Überlebenskünstler der Hochsee04:10Iberien - Waldparadies Europas05:05Iberien - Waldparadies Europas06:00Die große Elchwanderung07:20Scandinavian Star08:25Wild Winners - Helden der Tierwelt09:20Im Königreich der Makaken10:10Shipwreck Sharks - Überlebenskünstler der Hochsee11:05Iberien - Waldparadies Europas12:00Der Zweite Weltkrieg in Wochen12:50Der Zweite Weltkrieg in Wochen13:45Der Zweite Weltkrieg in Wochen14:35Der Zweite Weltkrieg in Wochen15:30Merkel - Macht der Freiheit17:10Wild Winners - Helden der Tierwelt18:05Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe18:55Die große Elchwanderung20:15Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe21:05Inside Putin - Charakter, Kriegsherr und Karriere22:00Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg22:55Der Zweite Weltkrieg in Wochen23:45Der Zweite Weltkrieg in Wochen
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:10CSI: Den Tätern auf der Spur03:55CSI: Den Tätern auf der Spur04:40CSI: Den Tätern auf der Spur05:25CSI: Den Tätern auf der Spur06:05CSI: Den Tätern auf der Spur06:45Asterix und Kleopatra07:55Asterix - Sieg über Cäsar09:20Asterix - Operation Hinkelstein10:40Eragon - Das Vermächtnis der Drachenreiter12:30Percy Jackson: Im Bann des Zyklopen14:20Pirates of the Caribbean: Salazars Rache16:30Ant-Man18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Der Knochenknacker - Tierisch verrenkt20:15Guardians of the Galaxy22:25Marvel\'s The Avengers
00:15Dark Winds - Der Wind des Bösen01:05CSI: Den Tätern auf der Spur01:50Im Namen des Gesetzes02:40Im Namen des Gesetzes03:25CSI: Vegas04:10CSI: Vegas04:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:10Im Namen des Gesetzes07:00Im Namen des Gesetzes07:50Peter Bergna: Mord statt Scheidung08:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Dark Winds - Der Wind des Bösen14:05Ransom14:50Ransom15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Dating Death: Der Killer mit der Kamera21:00My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet21:50Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera22:35Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera23:20Dating Death: Der Killer mit der Kamera
00:25Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton01:10Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps01:55Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?02:45Zwischen Tüll und Tränen03:304 Hochzeiten und eine Traumreise04:204 Hochzeiten und eine Traumreise05:05Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Französische Landküche mit Michel Roux10:55Herr Raue reist! So schmeckt die Welt11:40Französische Landküche mit Michel Roux12:30Ginos Familienurlaub - italienisch genießen12:55Jamie kocht Italien13:50Jamie kocht Italien14:40Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton15:30Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps16:20Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Ginos Familienurlaub - italienisch genießen19:15Jamie kocht Italien20:15Home-Makeover mit Jessica Alba21:05Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover21:50Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover22:35Das perfekte Dinner23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:00Das Ding aus einer anderen Welt01:55Teleshopping04:00Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:05Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:15Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:30Law & amp; Order08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:10M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:25Eine schrecklich nette Familie15:55King of Queens16:15King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:55M*A*S*H18:25Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Jumper21:50Arrival23:55Lockout
00:05Club der roten Bänder00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Nachtschwestern16:55Club der roten Bänder17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:30Magda macht das schon!21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:15Law & amp; Order: Special Victims Unit00:55Law & amp; Order: Special Victims Unit01:35Law & amp; Order: Special Victims Unit02:15Teleshopping03:15Staatsanwalt Posch ermittelt03:55Das Jugendgericht04:40Das Jugendgericht05:30Das Familiengericht06:10Das Familiengericht06:55Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:40Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter10:40Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter11:40Die Hundefriseure - Profis für alle Felle12:35Die Hundefriseure - Profis für alle Felle13:25Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter15:10Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz16:00Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz16:55Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz17:45Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz18:35Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz19:25Die Landtierärzte - 24/7 im Einsatz20:15Die Hundefriseure - Profis für alle Felle21:10Die Hundefriseure - Profis für alle Felle22:00Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter23:40Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter
00:40Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Rubble & amp; Crew08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:40Rubble & amp; Crew08:50Rubble & amp; Crew09:05PAW Patrol: Rettung im Anflug09:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:50Pokémon 22: Mewtu schlägt zurück - Evolution13:20Pokémon 23 - Der Film: Geheimnisse des Dschungels15:00Pokémon Horizonte: Die Serie15:20Pokémon Horizonte: Die Serie15:45Pokémon Horizonte: Die Serie16:10Willkommen bei den Louds16:20Willkommen bei den Louds16:30Willkommen bei den Louds16:40Willkommen bei den Louds16:55Willkommen bei den Louds17:05Willkommen bei den Louds17:15Willkommen bei den Louds17:25Willkommen bei den Louds17:45SpongeBob Schwammkopf17:55SpongeBob Schwammkopf18:05SpongeBob Schwammkopf18:15SpongeBob Schwammkopf18:35SpongeBob Schwammkopf18:55SpongeBob Schwammkopf19:15ALVINNN!!! und die Chipmunks19:25ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks19:45ALVINNN!!! und die Chipmunks19:55ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Snapped - Wenn Frauen töten21:10Snapped - Wenn Frauen töten22:10Snapped - Wenn Frauen töten23:05Snapped - Wenn Frauen töten
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Rubble & amp; Crew09:20Rubble & amp; Crew09:30Rubble & amp; Crew09:40Rubble & amp; Crew09:50Rubble & amp; Crew10:05PAW Patrol: Rettung im Anflug10:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten12:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten12:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten12:50Pokémon 22: Mewtu schlägt zurück - Evolution14:20Pokémon 23 - Der Film: Geheimnisse des Dschungels16:00Pokémon Horizonte: Die Serie16:20Pokémon Horizonte: Die Serie16:45Pokémon Horizonte: Die Serie17:10Willkommen bei den Louds17:20Willkommen bei den Louds17:30Willkommen bei den Louds17:40Willkommen bei den Louds17:55Willkommen bei den Louds18:05Willkommen bei den Louds18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:45SpongeBob Schwammkopf18:55SpongeBob Schwammkopf19:05SpongeBob Schwammkopf19:15SpongeBob Schwammkopf19:35SpongeBob Schwammkopf19:55SpongeBob Schwammkopf20:15ALVINNN!!! und die Chipmunks20:25ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:45ALVINNN!!! und die Chipmunks20:55ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:15vox nachrichten00:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:20Snapped - Wenn Frauen töten03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:15CSI: NY06:00CSI: NY06:45CSI: NY07:40CSI: Den Tätern auf der Spur08:35CSI: Den Tätern auf der Spur09:30CSI: Den Tätern auf der Spur10:20CSI: Vegas11:15CSI: Miami12:10CSI: Miami13:05CSI: Miami14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:00Bones - Die Knochenjägerin00:55Bones - Die Knochenjägerin01:40Bones - Die Knochenjägerin02:25Teleshopping05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:20Verklag mich doch!07:25Verklag mich doch!08:25Verklag mich doch!09:25Verklag mich doch!10:30Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:20Hot oder Schrott - Die Allestester
00:00Královna čokolády00:25Královna čokolády00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Sbíhají se sliny na těstoviny07:00Pohodové hody07:55Moje venkovská kuchyně08:25Moje venkovská kuchyně08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Královna čokolády11:30Královna čokolády12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Sbíhají se sliny na těstoviny13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Královna čokolády18:30Královna čokolády19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (92)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (95)06:55Blue (153)07:05Blue (130)07:10Blue (136)07:25Blue (140)07:30Blue (142)07:40Blue (141)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (42)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (43)08:55Mickeyho klubík (35)09:25Mickeyho klubík (36)09:55Taffy (19)10:00Taffy (41)10:10Taffy (13)10:20Taffy (20)10:30Taffy (22)10:35Taffy (35)10:50Greenovi ve velkoměstě (70)11:20Greenovi ve velkoměstě (71)11:50Hailey jde na to! (1)12:20Hailey jde na to! (3)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (98)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (101)13:50Příšerky v rachotě (6)14:20Příšerky v rachotě (7)14:45Kiff (12)15:15Kiff (13)15:45Blue (104)15:50Blue (105)16:00Blue (106)16:15Křečík a Gréta (25)16:45Křečík a Gréta (26)17:15Hailey jde na to! (8)18:10Příšerky v rachotě (7)18:40Příšerky v rachotě (8)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (123)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (124)20:05Záporáci z Valley View (3)20:40Jessie (78)21:10Jessie (79)21:35Táborníci z Kikiwaka (125)22:00Táborníci z Kikiwaka (126)22:30U Raven doma (51)23:00U Raven doma (52)23:30Kluk Holka atd. (89)23:40Kluk Holka atd. (90)24:00Kluk Holka atd. (91)24:10Kluk Holka atd. (92)24:25Ghostforce (13)24:50Ghostforce (14)25:10Tým Tiki (12)25:35Tým Tiki (13)25:55Tým Tiki (14)26:15Anna mezi obojživelníky (14)26:40Anna mezi obojživelníky (15)27:00Anna mezi obojživelníky (16)27:25Ghostforce (15)27:45Ghostforce (16)28:05Pyžamasky (14)28:30Pyžamasky (15)29:15Dalmatinská 101 (12)29:35Kluk Holka atd. (51)29:45Kluk Holka atd. (52)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (2)09:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00Spidey and His Amazing Friends (2)14:30The Lion Guard (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (2)19:00Sofia The First (2)19:30Bluey (2)19:40Bluey (2)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Smíchejte své recepty (S20E11)06:45Pouliční jídla Afriky: 2. díl (S01E02)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Souboj ve sněhové bouři (S11E01)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Úplně na suchu (S28E09)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Kelly a tryskáč (S28E10)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Klobásky, šavarma a scaloppini (S30E03)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Britské, havajské a mexické (S30E04)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Jaký otec, takový kuchař (S23E18)10:10Vyřazeni: Vojenští veteráni (S26E03)10:55Průkopnice: Příprava jídel (S19E03)11:17Průkopnice: Čtyři jídla do ruky (S19E04)11:40Ciao dům: Vítejte v Ciao domě! (S01E01)12:25Vyřazeni: Sladkosti: Zimní oslavy (S01E01)13:10Dortové eso: Vánoce v červenci (S08E03)13:32Dortové eso: 5. díl (S08E05)13:55Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: Síla imitace oběda (S11E06)14:40Dívka na farmě: Čínské jídlo na Vánoce (S06E12)15:02Dívka na farmě: Večírek knižního klubu (S06E13)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Paříš: Znovu na návštěvě (S07E22)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Lyon (S07E23)16:10Jarní cukrářská soutěž: 6. díl (S08E06)17:00Vaření na divokou kartu: Výhody soutěže (S01E02)17:55Vyřazeni: Jídla z pojízdných bister (S52E07)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Jaký otec, takový kuchař (S23E18)19:25Vyřazeni: Vojenští veteráni (S26E03)20:10Průkopnice: Příprava jídel (S19E03)20:32Průkopnice: Čtyři jídla do ruky (S19E04)20:55Ciao dům: Vítejte v Ciao domě! (S01E01)21:40Dětská cukrářská soutěž: Biz Kids: Síla imitace oběda (S11E06)22:25Dívka na farmě: Čínské jídlo na Vánoce (S06E12)22:47Dívka na farmě: Večírek knižního klubu (S06E13)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Paříš: Znovu na návštěvě (S07E22)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Lyon (S07E23)23:55Jarní cukrářská soutěž: 6. díl (S08E06)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Souboj ve sněhové bouři (S11E01)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Úplně na suchu (S28E09)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Kelly a tryskáč (S28E10)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Klobásky, šavarma a scaloppini (S30E03)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Britské, havajské a mexické (S30E04)03:40Restaurant: Impossible: Zmírající bistro (S14E01)04:25Restaurant: Impossible: Proškolit učitelku (S20E08)05:10Restaurant: Impossible: Odkaz v ohrožení (S20E09)
06:00Stavět na Aljašce: Plán B (S04E05)07:00Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení (S01E06)08:00Výprava za pokladem: Odhalení Lusitanie (S01E07)09:00Výprava za yettim: Strašidelné díry (S02E03)10:00Záhady muzeí: Operace Migrace a další (S08E02)11:00Výprava do neznáma: 1. díl (S06E01)12:00Spřízněné duše (duchové): Falešný svědek (S05E03)13:00Stavět na Aljašce: Den nezávislosti (S04E06)14:00Mrazivé zlato: Rubínová horečka (S02E01)15:00Výprava za pokladem: Návrat k Legendě (S01E08)16:00Výprava za yettim: Ruka zvířete (S02E04)17:00Záhady muzeí: Padlí Robinové a Romeo špioni (S08E03)18:00Výprava do neznáma: 2. díl (S06E02)19:00Spřízněné duše (duchové): Mrtvá zastávka (S05E04)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Sledování bigfoota (S01E05)21:00Paranormální akta: Ochránci mrtvých (S05E01)22:00Dobrodružství s duchy: Továrna na výrobu zbraní (S02E10)23:00Horské příšery: Velká zeď lebek (S05E04)01:00Směr hrůza: Stará nemocnice na College Hill (S02E14)02:00Krotitelé duchů: Allen House (S01E04)03:00Krotitelé duchů: Delta Queen (S01E05)04:00Horské příšery: Velká zeď lebek (S05E04)05:00Spřízněné duše (duchové): Mrtvá zastávka (S05E04)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.