TV program sobota, 11. máj 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Mačky a psy08:35Výnimočná Nikol II. (3)09:50Dobre vedieť!11:00Ruža pre nevestu II.13:20LET´S DANCE - FINÁLE16:10Po čem muži touží18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Stratení na mori - PREMIÉRA22:30Vo štvorici po opici00:50Stratení na mori02:25Vo štvorici po opici04:05UEFA EURO 2024: Magazín05:05Rodinné prípady
05:20Noviny TV JOJ06:00Krimi06:30Noviny TV JOJ07:10Trollovia: Svetové turné09:15Dovidenia, stará mama! (6) (ST) - skryté titulky09:55Miláčikovo10:35Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.11:35Nevesta na úteku14:20Deň matiek16:50Matky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Dolittle22:30Chcem ťa späť01:10Paradise Hills03:10Noviny TV JOJ03:40Dovidenia, stará mama! (6) (ST) - skryté titulky04:20Miláčikovo
03:55Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy05:00Počasie05:05Tajomstvo mojej kuchyne05:50Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;05:55Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;06:10Príbeh rieky Poprad (2/15) & amp;#34;N & amp;#34;06:25Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;06:55Príbehy z čarovnej záhrady07:05Zberateľ zvukov07:10Xavier Riddle a Tajné múzeum07:25Údolie Muminovcov07:45Šéfkuchár Shane07:55Čudná príroda08:00Čo budeme robiť08:15Superveda08:30Duel junior08:55Hamzova ekologická výprava09:10Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:25Hoodie I09:50Nikto nie je dokonalý10:55Nebíčko v papuľke11:30Toskánska vášeň II (6/14)13:15Záhady tela14:15Milujem Slovensko15:45Columbo17:15Neposlušní17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Citrónshow22:35Hit roka23:40Balada o pilotovi01:25Správy RTVS „N“02:15Góly-body-sekundy02:35Počasie
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:15Krok za krokom V. (5)09:00Krok za krokom V. (6)09:40Chicago Fire VI. (6)10:35Chicago Fire VI. (7)11:20New Amsterdam V. (10)12:25Smotánka13:15Zámena manželiek14:35Mama na prenájom III. (84)15:45Mama na prenájom III. (85)16:50Mama na prenájom III. (86)17:50Mama na prenájom III. (87)18:50Na nože III.20:30Život je raz taký23:00Láska cez apku 201:30Únos Lisy McVeyovej03:00Láska cez apku 204:50New Amsterdam V. (12)05:30Adela show
04:50Kutyil s.r.o. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Tajný život v ZOO III. (3)07:15Na chalupe (ST) - skryté titulky08:20Nové bývanie (ST) – skryté titulky09:45Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:00MS v hokeji 2024: VEĽKÁ BRITÁNIA - KANADA15:00Porsche 911: 60 výročie03:55Haló (vypadáva z vysielania)16:00MS v hokeji 2024: RAKÚSKO - DÁNSKO04:25Miláčikovo (vypadáva z vysielania)19:00Profesionáli II. (11) (ST) - skryté titulky20:00MS v hokeji 2024: NÓRSKO - ČESKO23:00Oktagon02:20Porsche 911: 60 výročie03:15Tropická búrka
06:05Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:00Odhodlaní putovať07:30Klenoty pohraničia08:00Živá panoráma08:30Televíkend08:55Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:20HiSTORY09:25Noc v archíve10:30VAT10:55Autosalón11:20Generácia11:50Cesta12:15Moja diagnóza12:50Jachtárske Himaláje: Severozápadná cesta13:10Jachtárske Himaláje : Plavba okolo sveta13:45Príbeh tuleňa14:10Kapura15:00Farmárska revue15:25Hubačka15:40Na rybách - Petrov zdar16:05Na zelenej adrese16:20Červené víno (1/3)17:30Návraty k hereckým legendám18:05Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Odo18:45Dimitri18:50Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Malý rytier Trenk19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Štefan Kvietik jubiluje20:40Boxer a smrť22:25Vyšetrovanie (1/6)23:10Deviaty deň
05:30Události v regionech06:00Buchty po ránu06:25Polopatě07:15Máme rádi zvířata07:45Pohádka pro pamětníky08:00Tři veteráni09:35Libuše Havelková - 100 let10:15Otec Brown X11:05Všechnopárty12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Co poudala bába Futeř13:50Předeme, předeme zlatou nitku15:00Pro pamětníky...16:15Hercule Poirot17:55Vinorodé břehy Mosely18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:10Zázraky přírody21:20Evergreen22:14Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:15Růžový panter znovu zasahuje23:55Hitparáda televizní zábavy00:50Případy detektiva Murdocha XVI01:35Sama doma03:05Bolkoviny03:45Na forbíně TM04:30Banánové rybičky
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Skandální příběh rodiny Boleynových: Ambice (1/3)06:50Příběhy divočiny: Koalové07:45Postřehy odjinud07:50Věčný Egypt: Dědictví08:45Cyklotoulky08:55Terezské údolí09:25Zázraky techniky V: Bojové transportéry10:15Letecké katastrofy: V naprosté tmě11:00Auto moto svět11:25Auto moto test11:40Středomoří - soužití člověka a přírody (5/5)12:35Babylon13:05Fenomény dneška13:35S kuchařem kolem světa: Senegal14:25Cesta16:05Kamera na cestách: Podivuhodný Vietnam17:00Zvon zvonů17:30Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Luangwa18:25Okavango - řeka snů: Rozpálené peklo (3/4)19:20Refreš/h/ (4/5)19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Italské romantické ostrovy21:00Eurovision Song Contest 2024L01:00Harry Palmer: Případ Ipcress (6/6)01:50Vigil (4/6)02:45Do chýnovských mramorů03:10Novoměstsko03:45Lidové nástroje národů světa04:10Šintoismus04:40Designtrend04:55Zpěvačka Alice Konečná
06:00Bernieho dobrodružství06:05Zig a Sharko IV06:15Monhchichi (5, 6)07:05Alvin a Chipmunkové IV (18, 19)07:55Víkendová Snídaně10:15Na vodě (3)11:25Alvin a Chipmunkové 213:10Smlouva s ďáblem15:05Kouzelná chůva Nanny McPhee17:00Dovolená za trest19:30Televizní noviny20:20Superlov21:45Red 200:00V mysli vraha02:10Zlatá labuť (52)03:55Hvězdné tolary04:55Novashopping
04:50Domácí mazlíček06:20Collateral Beauty: Druhá šance08:15Kriminálka Miami V (21)09:10Kriminálka Miami V (22)10:15Hvězdné tolary11:30...a zase ta Lucie!13:15Psí život15:10Na divoké vlně17:30Smrtící epidemie20:00Tintinova dobrodružství22:05V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz00:20300: Bitva u Thermopyl02:30Čelisti: Pomsta03:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (3)
06:00M*A*S*H (251)06:20M*A*S*H (252)06:45M*A*S*H (253)07:15M*A*S*H (254)07:50Fotr na tripu08:30Autosalon.tv09:35Inkognito10:45Máme rádi Česko12:35Česko na grilu13:55TEMNÝ KRAJ (7)15:20Noc na Karlštejně17:10Obušku, z pytle ven!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda V (8)21:35České chaty snů22:35Beowulf: Král barbarů00:45Ve službě02:50Londýnský gangster05:00Jak se staví sen
06:00Top Gear XIX (3)06:50Top Gear XVIII (5)07:55Top Gear XVIII (6)09:00Top Gear XIX (5)10:10Top Gear XIX (6)11:40RE-PLAY12:15Futurama VII (5)12:40Futurama VII (6)13:10Simpsonovi XXII (17)13:40Simpsonovi XXII (18)14:10Simpsonovi XXII (19)14:35Simpsonovi XXII (20)14:55Operace Zlomený šíp17:15Futurama VII (7)17:45Futurama VII (8)18:15Simpsonovi XXIV (1)18:45Simpsonovi XXIV (2)19:15Simpsonovi XXIV (3)19:45Simpsonovi XXIV (4)20:15Kung Fu Panda22:00Zabiják poldů23:55Simpsonovi XXIV (1)00:20Simpsonovi XXIV (2)00:50Simpsonovi XXIV (3)01:20Simpsonovi XXIV (4)01:50Futurama VII (7)02:20Futurama VII (8)02:50RE-PLAY03:25Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy04:00Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy04:35Ženy ve wrestlingu VIII (20)05:45Příhody Bolka a Lolka
06:00Na zámku06:10ZOO (197)07:15Sestřičky (25)08:35Slunečná (132)10:05Receptář prima nápadů10:50Libovky Pepy Libického11:25Zahradník po ruce12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor VIII (10)15:00Záchranáři z hor VIII (11)16:00Ve hře je láska (184)17:00Ve hře je láska (185)17:55Záchranáři z hor VIII (12)18:55Záchranáři z hor IX (1)20:00Zhoubná posedlost21:50Sestřičky (26)23:05Inkognito00:00Rodina doktora Kleista III (8)01:05Rodina doktora Kleista III (9)02:20Ve hře je láska (184)03:20Ve hře je láska (185)04:30Lásce navzdory (36)05:30Karolína, domácí kuchařka
04:35Matčina pomsta06:00Barbie: Ve hvězdách07:20Od podlahy08:50Spider-Man: Homecoming11:05Šmoulové 212:50Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla14:15Madeleine Collins16:00Mikádo17:35Petr Pan19:30International21:25Nit z přízraků23:35Sympatizant (4): Chceme dobré repliky00:35Znám tvou duši (3)01:25Znám tvou duši (4)02:25Úsvit mrtvých
06:20Profil zločinu III.07:30Alex Rider II.08:25Alex Rider II.09:20Námořní vyšetřovací služba XVII.10:15Námořní vyšetřovací služba XVII.11:00Námořní vyšetřovací služba XVII.12:00Námořní vyšetřovací služba XVII.12:55Námořní vyšetřovací služba XVII.13:50Dcera nejlepšího kamaráda15:35Muž ve stínu18:10Kosmický hřích20:00Unesená v Instanbulu22:35Nepovedenej kšeft00:15BloodRayne01:40Námořní vyšetřovací služba XVII.02:20Námořní vyšetřovací služba XVII.03:00Námořní vyšetřovací služba XVII.03:45Námořní vyšetřovací služba XVII.04:25Námořní vyšetřovací služba XVII.05:05Seriálový tip
06:20Česká tajenka07:05Soudce Alexandr14:10Soudkyně Barbara15:20Soudce Alexandr16:25Soudkyně Barbara17:45Soudce Alexandr19:00Soudkyně Barbara20:05Odvolací soud21:20Profesionálové (11)22:00El Chapo (5)22:55Intim s Heidi Janků01:55Exkluziv Kateřiny Brožové03:15Ostříháno04:20Na plac!05:45Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:30Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:20Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem21:00Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Jak to dopadlo!?23:55Nebezpečné vztahy live00:55Babica vs. Sapík01:45Ostříháno02:40Na plac!03:40Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:45Jak to dopadlo!?06:40Jak to dopadlo!?07:30Skandály slavných - Martin Písařík08:35Klenot TV10:40Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:00Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:35Ruská ruleta (2)15:35S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live17:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:35To nejlepší z Vtipu za stovku22:30Nikdo není perfektní23:35Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:35MOJE ZPRÁVY00:50VIP svět01:00Exkluziv Kateřiny Brožové02:20Na plac!03:05Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Rybářské hvězdy06:35Zamrzlé zlato07:30Zamrzlé zlato08:25Zamrzlé zlato09:20Zamrzlé zlato10:15Zamrzlé zlato11:10Zamrzlé zlato12:05Australští lovci safírů13:05Australští lovci humrů14:05Australské mega metro15:10Pobřežná hlídka: SOS16:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem17:15Australští tiráci18:10Australští tiráci19:10Australští tiráci20:05Australští tiráci21:00Australští lovci humrů21:55Hrdinové East Harbour22:50Velká čínská zeď s Ashem Dykesem23:55Ledoví vikingové00:55Ledoví vikingové01:50Ledoví vikingové02:40Ledoví vikingové03:30Ledoví vikingové04:20Ledoví vikingové05:10Ledoví vikingové
06:00Nejlepší vojenské prostředky07:00Nejlepší vojenské prostředky08:05Nejlepší vojenské prostředky09:10Zákony pro teror10:20Temná věda nacistů11:20Egyptské hrobky: Nejnovější objevy12:30Egyptské hrobky: Nejnovější objevy13:35Starověký Egypt: Kroniky říše14:40Starověký Egypt: Kroniky říše15:45Neobjasněná akta Egypta16:40Neobjasněná akta Egypta17:40Ztracené svitky pod Vesuvem18:50Vzestup Pompejí19:55Vzestup Pompejí21:00Hitlerova moc22:05Hitlerova moc23:05Hitlerova moc00:10Temná věda nacistů01:15Zákony pro teror02:15Hitlerova moc03:05Starověká velkoměsta04:00Zakázaná historie04:45Vražedná historie05:30Prokleté rodokmeny
06:10Veterinář z Yorkshiru06:55Veterinář z Yorkshiru07:40Záchrana divokých zvířat v Malawi08:30Australská mega zoo09:15Říční monstra10:05Říční monstra11:00Smrtící lovci11:45Adaptací k přežití12:30Divocí bojovníci13:20Hromadné útoky v přírodě14:10Extrémní hadi15:05Extrémní hadi16:00Skryté ráje Skandinávie16:45Skotsko - nová divočina17:35Skotsko: Rok v divočině18:25Anglie: Rok v divočině19:10Nejkrásnější krajiny světa20:00Hlubinné potápění v Austrálii21:00Velký bariérový útes: Živý poklad21:50Korálová planeta22:40Mocné řeky23:30Nemocnice pro slony00:20Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:40Veterinář z Yorkshiru03:25Divoká Čína s Rayem Mearsem03:50Záchrana divokých zvířat v Malawi04:40Australská mega zoo05:25Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:25Susedia08:05Kredenc09:05Partička09:40UEFA EURO 2024: Magazín10:20Dva a pol chlapa V. (16)10:55M.A.S.H. III. (5)11:25M.A.S.H. III. (6)12:05Dva a pol chlapa V. (19)12:35Dva a pol chlapa VI. (1)12:55Teória veľkého tresku II. (11)13:25Teória veľkého tresku II. (12)13:50Teória veľkého tresku II. (13)14:20Teória veľkého tresku II. (14)14:50Teória veľkého tresku II. (15)15:15Teória veľkého tresku II. (16)15:45Priatelia IV. (8)16:15Priatelia IV. (9)16:45Dva a pol chlapa VI. (2)17:15Dva a pol chlapa VI. (3)17:45M.A.S.H. III. (7)18:15M.A.S.H. III. (8)18:45Mladý Sheldon III. (19)19:15Mladý Sheldon III. (20)19:40Susedia20:30Práskač22:40Všetkých zabi!00:50ŠPORTOVÉ NOVINY01:00Susedia01:35Silvánovci03:25Susedia04:00Oggy a šváby04:55Zig a Sharko
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:05Aj múdry schybí11:00Ruža pre nevestu II.13:15Susedia13:55Susedia14:30Susedia15:15Horná Dolná16:10Horná Dolná17:10Horná Dolná18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Doktori21:50Doktori23:10Rodinné prípady23:55Rodinné prípady00:40Rodinné prípady01:20Nebezpečné vzťahy02:05Modré z neba03:40Aj múdry schybí05:05Rodinné prípady
05:40Policajné prípady06:20Policajné prípady07:05Policajné prípady07:50Policajné prípady08:35V mene zákona09:20Špecialisti V. (23)10:05Špecialisti V. (24)10:55Špecialisti VI. (7)11:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (5)12:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (6)13:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (7)14:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (8)15:10NCIS: Los Angeles XII. (8)16:05NCIS: Los Angeles XII. (9)17:00Polícia Chicago I. (1)18:00Polícia Chicago I. (2)19:00Bostonské vraždy IV. (7)19:55Bostonské vraždy IV. (8)20:55Špecialisti V. (25)22:00Špecialisti V. (26)23:00Špecialisti VI. (7)00:05S chladom zabijaka II. (3)00:45Polícia Chicago I. (1)01:30Polícia Chicago I. (2)02:10Špecialisti V. (25)02:55Špecialisti V. (26)03:4511204:50Mesto tieňov
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Štúdio JOJ 2411:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:1024 podcast17:00Udalosti o 17:0017:50Check inn18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút20:4024 podcast21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0023:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (13)06:25Tom Gates II. (2)06:40Maškrtné medvedie príbehy (9)06:45Maškrtné medvedie recepty (9)06:50Lloyd a muchy (40)07:05Mechamato (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (4) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (1)08:15Fíha tralala (8)08:25Hanička a Murko pre najmenších (6)08:35Odbodkovia II. (13)08:50Jojko oslávencom (109,110,111)09:00Angličanina (3)09:25Plamienok a štvorkolky I. (19)09:50Knihy od stonožky (10)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (5)10:05Mestská farma Lellobee (27,28)10:15Sonic Boom 2 (10)10:35Labková patrola I. (7)11:00Strašidielka (35)11:05Idefix (12)11:20Moe a jeho šou II. (17)11:30Babička, rozprávaj! (3)11:50Zvierací ochrancovia (46)12:05Rybičky Flip a Flap II. (48)12:15Barbapapa na ceste okolo sveta (18)12:25Máša a medveď V. (14)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (10)13:00Deti z farmy (50)13:15Bambuľko a Bulienka III. (6)13:25Hanička a Murko pre najmenších (7)13:35Ekofaktor (8)13:50Volám sa Caillou V. (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (8)14:25Naše prasiatko (45,46)14:35Zvierací ochrancovia (46)14:50Bambuľko a Bulienka III. (7)15:00MalinyJAMológia (9)15:20Ovečka Shaun V. (2)15:30Strážcovia Trstinového mora (4)15:40Angličanina (4)16:05Idefix (13)16:20Moe a jeho šou II. (18)16:35Mechamato (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (10)17:15Sonic Boom 2 (11)17:30Strašidielka (36)17:40Babička, rozprávaj! (3)17:55Labková patrola I. (7)18:25Mestská farma Lellobee (27,28)18:30Tajomstvá Medovej doliny (21)18:45Jojko oslávencom (109,110,111)18:55Naše prasiatko (45,46)19:00Zoopark (1)19:20Plamienok a štvorkolky I. (20/20)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (10)20:15Mechamato (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík II. (13)21:00Volám sa Caillou V. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (26/26) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (11) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (27)22:25Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates II. (2)23:15Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (10)23:40Zabi nudu! (10,11)23:55Fidlivareška (1)00:15MalinyJAMológia (5)00:30Zabi nudu! (10,11)00:50Knihy od stonožky (10)01:00Kikirikí (13,14/14)01:10Sníček (8,9)01:35Kúzlovanie (1/13) (ST) - skryté titulky01:50Rapotáčik 3 (7)02:00Naše prasiatko (46)02:05Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (8)02:35Sníček (8,9)02:45Sníček03:00Hanička a Murko pre najmenších (7)03:10Knihy od stonožky (10)03:20Tom Gates II. (2)03:35Volám sa Caillou V. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (3)04:10Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka 2 (1)04:45Fidlivareška (7)05:05Pat a Mat (16,17)05:20Ekofaktor (8)05:35Rapotáčik 3 (7)05:45Viking Vicky (27)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:25Ovečka Shaun I.07:35Bambuľko a Bulienka III.07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Idefix09:40Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.10:00Odbodkovia II.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou III.10:45Strážcovia Trstinového mora10:55Chrumka a Čipsík II.11:10Čím chceš byť? 211:25Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:55Ťukiho dobrodružstvá12:00Bambuľko a Bulienka I.12:10Deti z farmy12:20Jahôdka a jej kamaráti I.12:45Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:10Ovečka Shaun I.13:20Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:45Digley a Dazey13:50Mestská farma Lellobee13:55Mestská farma Lellobee14:00Naše prasiatko14:05O škriatkovi Racochejlovi14:15Strašidielka14:20Rozprávky z machu a papradia14:25Odbodkovia II.14:35Robin Hood 114:50Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:10Máša a medveď V.15:20#aaron15:40Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:45Lloyd a muchy16:00Moe a jeho šou IV.16:05Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:20Strážcovia Trstinového mora16:25Idefix16:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Labková patrola III.18:20Čím chceš byť? 218:35Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:05Ronja, lúpežníkova dcéra19:30Neposlušník 319:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko I.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík I.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:40Neposlušník 2
05:25Merlin (2/2)07:10Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (6/6)08:55Súkromné očko IV. (11,12/12)11:30Klamári III. (2,3)13:35Nemocnica (11,12) (ST) - skryté titulky16:00Vraždy v Brokenwoode II. (3)18:009-1-1 III. (9,11)20:10CSI: Vegas II. (17)21:00CSI: Vegas II. (18)22:00Myšlienky vraha XII. (5,6)23:50Hříchy pro pátera Knoxe (6)01:05Hříchy pro pátera Knoxe (7)02:05Vraždiace páry XIV. (10/10)02:50Záhadné zmiznutia04:30Myšlienky vraha XII. (5,6)05:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky06:20Záchranári
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:30Svet :2409:00Správy :2409:15Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:25Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:10Sobotné dialógy13:00Správy :2413:15Téma :2413:30Cez lupu14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Týždeň vo svete17:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30KULTÚRA SK19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Sobotné dialógy21:00Správy :2421:30Cez lupu22:00Správy :2422:25Cesty istoty II22:30Experiment23:00Správy :2423:25Počasie23:30KULTÚRA SK00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie01:00Slovensko v obrazoch01:25Týždeň vo svete01:50Správy :24
03:00Góly–body–sekundy03:10Správy RTVS „N“04:00Góly–body–sekundy04:10Správy RTVS „N“05:00Góly–body–sekundy05:10Správy RTVS „N“06:00Góly–body–sekundy06:10Správy RTVS „N“07:05Cyklistika - ME 2024 (horská) (3/6)08:15Džudo - World Tour 202410:05Citrónshow10:55Atletika - Diamantová liga 202413:00Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC) (2/7)14:00Džudo - World Tour 202416:00Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC) (2/7)17:05Niké - palubovka 202418:55Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC) (2/7)19:05Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (2/10)21:50Parahokej - MS 202423:30Niké Futsal Extraliga 2023/2401:10Góly–body–sekundy01:20Džudo - World Tour 2024
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:15M*A*S*H06:35M*A*S*H07:00M*A*S*H07:30Námořní vyšetřovací služba IX (8)08:25Námořní vyšetřovací služba IX (9)09:20Trable prcka Binka11:25Zatímco jsi spal13:45Zůstaň se mnou15:55Casanova18:15Byl jednou jeden král20:00Vyhlídka na smrt22:50Útok megažraloka00:50Zabiják poldů02:50Agent Cody Banks05:00Námořní vyšetřovací služba IX (9)
06:10Receptář prima nápadů06:45Vychytávky Ládi Hrušky07:15Show Jana Krause08:05ZOO (27)09:30Modrý kód (205)10:50Prima Partička11:50VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ12:45Libovky Pepy Libického13:00ZOO (28)14:20Modrý kód (206)15:40Nikdo není dokonalý16:457 pádů Honzy Dědka17:55Show Jana Krause18:55Kapitán Exner (11)20:15Polda IV (16)21:25Duch (7)22:35Receptář prima nápadů23:30Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:107 pádů Honzy Dědka02:00ZOO (27)03:00Modrý kód (205)04:00VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ04:40Libovky Pepy Libického04:55Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Hausbot Petra Horkého06:25Život v divočině (3)07:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (5)08:25Vetřelci dávnověku XIV (5)09:20Válka na Ukrajině: První měsíc10:35Kolaborovali s nacisty (10)11:40Zelená planeta (2)12:55Zvířecí výzbroj (4)14:00Kapří monstra VI (2)15:05Když žraloci útočí V (3)16:05Mistři bolesti II (10)17:00Šílené počasí: Skutečné záběry VI (2)18:00Norské domy snů VII (4)19:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (2)20:00Zvířecí hostina21:05Šampioni přírody (1)22:15Zločiny, které změnily svět (2)23:15Kouzlo železniční architektury II (10)00:00Tajemství supertováren II (7)01:05Údržbáři v akci (7)02:05Vesmírná záře (5)03:30Jak funguje vesmír V (5)04:40Velké vlakové putování VII (4)
04:20Rychlá kola (5/2024)04:30Velikonoční regata 202404:55Ikony Ligue 1 - Raí05:05Walker Texas Ranger IV (24)05:45Strážci hranic: Kanada (7,8)06:30Mistři zastavárny XXI (4)07:20Američtí sběratelé XVIII (8)08:20Pomozte autům VI (2)09:20Kobra 11 XVII (13,14)11:25Walker Texas Ranger IV (25)12:25Válka skladů V (9,10)13:25Survivor Česko & amp; Slovensko III (19)15:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (8)16:25Kobra 11 XVII (15,16)18:30Válka skladů V (13,14)19:30Mistři zastavárny XXI (6)20:30Bouřlivé dny22:35Walker Texas Ranger IV (26)23:35Kobra 11 XVII (15,16)01:35Američtí sběratelé XVIII (9)02:15Pomozte autům VI (3)03:00Strážci hranic: Kanada (7,8)03:40Walker Texas Ranger IV (26)
04:45Susedia VIII (1)05:25Zig a Sharko IV (61-65)06:10Bakugan (9)06:15Přátelé II (11,12)07:152 $ocky IV (12-15)09:00Malý Sheldon (20-22)10:15Malý Sheldon II (1)10:40Susedia VIII (3,4)12:05Dva a půl chlapa XI (3,4)13:00Přátelé II (11,12)13:55Teorie velkého třesku XII (15-18)15:402 $ocky IV (16-19)17:30Zlatá sedmdesátá II (14,15)18:30Dva a půl chlapa XI (5,6)19:25Malý Sheldon II (2,3)20:20Finále Miss Czech Republic 202422:10Přátelé II (13,14)23:10Griffinovi II (19,20)00:05Dva a půl chlapa XI (5,6)01:00Teorie velkého třesku XII (19-22)02:40Malý Sheldon (20,21)03:20Zlatá sedmdesátá II (14,15)04:00Tele Tele04:25Stahovák04:55Film o filmu - Okresní přebor
05:00Televizní noviny05:45Na lovu06:40MasterChef Česko V (6)08:00Koření08:25Víkend09:05Don Matteo VII (22)10:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)11:20Specialisté (5)12:25MasterChef Česko V (7)13:45Don Matteo VII (23)15:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)16:05Slečna Marplová (1)18:00Kriminálka Las Vegas III (12)19:00Kriminálka Las Vegas III (13)20:00Myšlenky zločince V (5)20:55Myšlenky zločince V (6)21:50Myšlenky zločince V (7)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)23:35Don Matteo VII (23)00:55Myšlenky zločince V (5)01:35Myšlenky zločince V (6)02:15Myšlenky zločince V (7)02:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)03:35Na lovu04:15Riskuj!
06:05DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně10:20Politické harašení11:25Nová cestománie11:55Nová cestománie12:25Koření12:45Víkend13:15Ulice (4691)14:05Ulice (4692)14:50Ulice (4693)15:40Ulice (4694)16:25Ulice (4695)17:15Doktoři z Počátků (7)18:20Doktoři z Počátků (8)19:30Televizní noviny20:20Superlov21:45Politické harašení...22:30Tele Tele23:00Mr. GS23:30Country estráda00:25DO-RE-MI01:15Televizní noviny02:00Tele Tele02:30Mr. GS03:15Country estráda04:10DO-RE-MI05:00Áčko05:35Kolotoč
04:30Ulice (4257, 4258)06:10Život na jachtě VIII (1, 2)07:55Gilmorova děvčata VII (8, 9)09:40Vítejte doma III11:35Nekonečná láska II (1, 2)13:30Ordinace v růžové zahradě 2 (760)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (761)16:00Pan Selfridge II (3)17:00Doktorka Quinnová VI (13, 14)18:55Jedna rodina (77)20:15Voníš mi k zbláznění21:55Ordinace v růžové zahradě 2 (762)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (763)00:25Nemocnice Chicago Med IV (13)01:20Vyměněné osudy (17, 18)02:50Gilmorova děvčata VII (6)
07:00Sportovní noviny07:05Premiership Rugby08:45Open Faces09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:451:1 Sport Show (66)13:20PFL Mena 116:35Kolo pro život - Beroun16:40Ligue 1 Preview (33)17:10Ružomberok - Žilina19:45NHL News20:00Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/1220:25Ligue 1 Preview (33)20:55Ligue 123:00Sportovní noviny23:05NBA play-off01:05NHL play-off04:00Velká cena Pardubic v plavání06:00Závěr vysílání
07:00Ligue 208:45Velká cena Pardubic v plavání10:45Absa Cape Epic Best of MEN11:15Magazín NBA Action (29)11:45Spade poker show 2024 (9)12:15Premiership Rugby14:00NHL play-off16:00Velká cena Pardubic v plavání18:00Velikonoční regata 202418:15Magazín Muaythai (2)18:45Grand Prix Hradec Králové 202419:15KSW 94: Wrzosek vs Szpilka00:00Premier League Darts 202402:15Ligue 104:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00Bundesliga Weekly (37)07:30Bundesliga09:15TIKI-TAKA (242)10:45LaLiga World (40)11:15LaLiga Chronicles (33)11:45Liga mistrů UEFA Highlights12:15Liga mistrů UEFA Highlights12:552. Bundesliga15:10Bundesliga - SV Darmstadt (23/24)15:25Bundesliga17:40Made In Italy - Jaka Bijol17:55Serie A20:10Magazín Ligy mistrů UEFA (29)20:40Serie A23:00Bundesliga01:002. Bundesliga02:50Závěr vysílání
09:00UK Open Pool 202412:00Bomby na ledu (30)13:00UK Open Pool 202415:20Bundesliga - konferenční přenos17:45Rychlá kola (5/2024)18:00OffRoad Maraton (2/2024)18:30FIA Karting Championship 2024 (2)19:00Rentor Rally magazín 2024 (4)19:30Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf20:55Ligue 123:00Bundesliga - konferenční přenos01:00Závěr vysílání
08:40Michelin Grand Prix de France (2. trénink Moto3)09:25Michelin Grand Prix de France (2. trénink Moto2)10:10Michelin Grand Prix de France (2. volný trénink MotoGP)10:50Michelin Grand Prix de France (kvalifikace MotoGP)11:45Český motorsport 202412:15FIA Karting Championship 2024 (2)12:50Michelin Grand Prix de France (kvalifikace Moto3)13:45Michelin Grand Prix de France (kvalifikace Moto2)14:40Michelin Grand Prix de France (Sprint race MotoGP)15:40Oliver König 202415:55Premiership Rugby18:00Racing magazine (3)18:25Premiership Rugby20:25UFC Connected (704)20:55Ligue 123:05Michelin Grand Prix de France (kvalifikace Moto2)00:00Michelin Grand Prix de France (Sprint race MotoGP)01:00UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento04:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Je nám ctí... Petr Sís - 75 let21:50Hvězdy stříbrného plátna: Kevin Costner22:35Kino Art00:30Ivan Hlas Trio01:25Robert De Niro: mlčení jako zbraň02:20Ikony Kamila Střihavky02:50Štědrost03:05Olomouc03:25Uchem jehly03:50Crescendo04:45Stará dobrá módní garda
06:05Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:35Inspektor George Gently09:05Inspektor George Gently10:30Inspektor George Gently12:00Inspektor George Gently13:30Inspektor George Gently14:55Slečna Marplová16:30Případy detektiva Murdocha17:15Inspektor George Gently18:45Inspektor George Gently20:10Archie21:00Dům snů21:45Slečna Marplová23:20Policajt00:05Dům snů00:50Slečna Marplová02:25Policajt03:10Inspektor George Gently04:40Případy detektiva Murdocha05:50Případy detektiva Murdocha
03:50Gran Turismo06:00Ve víru tajemství07:45Před kamerou XXI. (14)08:10Piráti odvedle 2: Nindžové odnaproti09:45Downeyho auta snů (5)10:35Uzavřený kruh (1)11:35Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (3): Šetřím si slzy, dokud to nebude...12:20Croodsovi: Nový věk13:55Láska podle plánu15:45Tenet18:15Láska a smrt (6): Šapitó19:00Láska a smrt (7): Ššššš20:00Stále v kurzu (1): Hranice neexistuje20:30Stále v kurzu (2): Primm21:05Stále v kurzu (3): Kšeft je kšeft21:35Stále v kurzu (4): D’Jewelry22:05Stále v kurzu (5): Pád22:35Stále v kurzu (6): Nové oči23:05Stále v kurzu (7): Tunel lásky23:35Stále v kurzu (8): 1,69 milionu00:05Stále v kurzu (9): Pohovor00:30Stále v kurzu (10): Myslím, že ano01:10Boratův navázaný telefilm02:45Klub nájemných vrahů
00:13Bořek Stavitel 39/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 40/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 8/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 46/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 4/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 30/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 31/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 35/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 36/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 25/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 4/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 5/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 9/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 10/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 33/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 40/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 47/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 10/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 3/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:37Leo, ochránce divočiny 4/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:49Požárník Sam 16/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 58/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 59/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 60/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 11/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 6/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 15/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 15/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 2/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 41/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 3/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 4/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 3/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 4/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 39/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 40/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 8/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 8/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 27/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 28/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 11/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 12/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 23/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 24/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 3/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:16Bořek Stavitel 4/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:28Hádej, jak moc tě mám rád 20/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 21/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 47/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 21/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 22/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 29/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 30/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 30/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 6/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 7/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 15/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 17/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 41/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 13/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 14/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 31/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 32/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 29/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 30/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 19/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 41/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 3/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 4/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 13/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Lokomotiva Tomáš: Král železnic Tomáš narazí na záhadu z minulosti a musí nejen zachránit chátrající zámek, ale také pom19:04Lední medvídek Paddles 17/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 21/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 22/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 21/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 22/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 4/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 20/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 21/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 12/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 13/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 8/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 9/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 13/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 7/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 8/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 48/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 72/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 73/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 15/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 16/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:15Purpurové řeky02:55Oko za oko04:20Šachový turnaj05:35Zoom In05:45Zoom In05:50Zoom In - Top Gun: Maverick06:00Close Up06:30Zoom In06:40Zoom In06:50Zoom In - tick, tick… Boom!07:05Police Story 209:00Kohout na víně11:10Nesnesitelná krutost12:55Veselé Vánoce přejí chobotnice14:30Síť16:30Jestli se rozzlobíme, budeme zlí18:15Síly temna20:00Revenant Zmrtvýchvstání22:20Underworld: Evolution (Boj v podsvětí 2)23:55Vlak do Busanu 2
01:00The head - S1, EP. 101:50The head - S1, EP. 202:4596 hodin04:15Poslední polda - S1, EP. 405:00Přestávka06:05Král Vánoc08:00Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1. část09:50Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2. část11:40Podfukáři13:55Velký Jake16:10Páni Edisoni17:45Čas smyslnosti20:05Země naděje22:15Ninja 2: Pomsta
00:10Odklad01:35Hodná holka03:05Hnutí odporu05:00Přestávka05:15Skoro přátelé06:55Starostka Dortíková08:30Tunel do Číny10:05Heidi, děvčátko z hor11:55Všechny cesty vedou do Říma13:25Nestanu se tvojí ženou15:00VIY: Tajemství dračí pečeti17:00Síla slova19:05Vítejte v Holly Springs21:00Život Jema Belchera22:45Špatný krok
00:00Přestávka04:55Když byla Dolly Parton má matka06:30Nico - bájný jednorožec09:40Regina11:10Dobrodružní skauti12:35STARS! - EP. 07 - Ben Affleck12:40STARS! - EP. 06 - Antonio Banderas12:45Až najdu domov14:35Deset pravidel jak se zamilovat16:10Vysněný život17:50Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů19:25Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona21:00Neprůstřelný plán22:35Lidé, které možná znáš
00:05Korzet01:55Nepoučitelní03:35Mimozemská invaze05:00Přestávka05:15Trattoria06:35Timber - Lovec pokladů08:05Fame: Cesta za slávou09:50Květy války11:25Učitelem z nouze13:10Madam služebná14:40Čarodějovy hodiny16:25Armáda jednoho17:55Hlas lásky20:00Footloose: Tanec zakázán21:50Možná řeknu ano23:25ASSASSIN\'S GAME
00:15Phantom punch01:55Ve skrytu své kůže03:40Pomsta v Clover Bend05:00Přestávka05:30Někdy na tom záleží07:15Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem08:55Mnou to není - S2, EP. 109:30Mnou to není - S2, EP. 209:55Hercule Poirot - Smrt staré posluhov12:00Hercule Poirot - Kočka mezi holuby14:102Bobule16:10Vražedná dvojnice18:05Bláznivá svatba20:00Kouzelný svět Davida Copperfielda22:40Mezi řádky
00:00Napadení Pearl Harbor 1 - Moment překvapení (1)00:45Napadení Pearl Harbor 1 - Přímý útok (2)01:30Vězněm v cizině 12 - Kokainová dáma (10)02:15Zákulisí letiště Sydney 1 - Vánoce s bílým práškem (10)03:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Do akce (7)05:15Ve světě obřích strojů 1 - Letadlová loď (6)06:00Vyrobeno za den 1 - Tenisky (3)06:30Vyrobeno za den 1 - Helikoptéry (4)07:00Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Off-roadová ruleta (06)09:00Arktický výstup 1 - 71 stupňů severní šířky (01)10:00Nezapomenutelná železniční putování z výšky 1 - Cesta Kanadou za polární září (2)11:00Očima fotografa 1 - Cítit se viděn (06)12:00Poslední rybí titáni 3 - Bod zlomu (03)13:00Inferno: Uprostřed vlny veder - Inferno: Uprostřed vlny veder ()14:00Továrna na jídlo: USA 1 - Preclíky a sušenky (19)14:30Továrna na jídlo: USA 1 - Preclíky v čokoládě a džem (20)15:00Továrna na jídlo 6 - Velikonoce (12)15:30Továrna na jídlo 6 - Valentýn (11)16:00Evropa z výšky 5 - Alpy (5)17:00Pomozte autům 12 - Honda CR-X (06)18:00Strážci hranic: Španělsko 1 - Pytláci ryb (4)19:00Ostrov mimo zákon 6 - Smrt za život (2)21:00Ztracené poklady Egypta 4 - Tutanchamonova smrt (5)22:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Zkáze navzdory (4)23:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak se zamilovat (6)
00:30Žraločí taktika - Žraločí taktika ()03:40Žraločí batolata - Žraločí batolata ()06:00Zvířata v pohybu 1 - Noc vánočních krabů (4)07:37Největší zabijáci Afriky 4 - Závod o život (3)08:26Divoké Chile - výběr 1 - Přežití v extrému (01)10:05Největší zabijáci Afriky 4 - Závod o život (3)10:53Největší zabijáci Afriky 4 - Speciální schopnosti (4)11:42Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Obvyklí podezřelí (03)12:26Skvělý dr. Pol 13 - Nechť Tě kůň provází (4)13:17Skvělý dr. Pol 13 - Převálcován sobem (5)14:04Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)14:51Nevlídná planeta: Mistři v přezimování 2 - Nehostinná planeta: Mistři v přezimování (1)18:00Divoká Aljaška - Divoká Aljaška ()19:37Klenoty přírody 1 - Mezi Pyrenejemi a mořem (1)20:26Divoká Aljaška - Divoká Aljaška ()21:15Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Obvyklí podezřelí (03)22:03Skvělý dr. Pol 13 - Nechť Tě kůň provází (4)22:52Skvělý dr. Pol 13 - Převálcován sobem (5)23:41Divoká Aljaška - Divoká Aljaška ()
00:05Zvláštní a záhadné00:50Válka v Iráku01:50Záhady světových válek02:35Vzdušní bojovníci03:25Pohledy do historie03:30Japonská válka04:20Jak je vidí ptáci04:50Na 18 kolech v Americe05:25Na 18 kolech v Americe06:00Záchranáři - Norsko06:25Záchranáři - Norsko06:55Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel07:55Život v sevření mrazu: Kanada08:55LEGO Masters - Amerika09:50LEGO Masters - Amerika10:45Jak je vidí ptáci11:15Zakázané zóny12:15Montéři na laně13:10Technické katastrofy14:10Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití15:05Válečné lodě16:05Vynálezy, které otřásly světem17:05Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět18:05Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět19:00Řecko z ptačí perspektivy20:00Řecko z ptačí perspektivy20:55Franco a španělská diktatura22:00Tragédie v na stadionu Heysel23:05Americká 80. léta
01:00A byt září novotou...01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Dílna Jimiho Kutila07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Lovci plážových domů10:10Najděte mi dům na pláži10:40Velkolepé plány: Austrálie11:35Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona12:25Na chalupě Austrálie13:15Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou13:40Netradiční bydlení?14:30Luxusní domy15:00Luxusní domy15:25Dům snů16:10Jezme zdravě, žijme zdravě16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf – USA18:35Bohatí a chudí19:30Italská města, italské chutě20:00Legenda o perlách naga21:45Tajemství polévky rámen23:25Hráči
06:00Jak se to dělá: 44. díl (S04E44)06:30Jak se to dělá: 45. díl (S04E45)07:00Jak se to dělá: 46. díl (S04E46)07:30Jak se to dělá: 47. díl (S04E47)08:00Rození obchodníci: 6. díl (S17E06)09:00Schováno v kůlnách: Všechno kromě kuchyňského dřezu (S02E03)09:30Schováno v kůlnách: Obří zisk? (S02E04)10:00Schováno v kůlnách: Klasické, vzácné a krásné (S02E05)10:30Schováno v kůlnách: Nejlepší v Yorkshire (S02E06)11:00Přeprodej rodinných vozů: Náš přívěs, náš hrad (S01E11)12:00Přeprodej rodinných vozů: Úspěch z nuly (S01E12)13:00Recyklační tým: Stáje jedné usedlosti (S01E09)13:30Recyklační tým: Čtvercový kostel (S01E10)14:00Recyklační tým: Poválečný dům v koloniálním stylu (S01E11)14:30Recyklační tým: Čtvercový dům (S01E12)15:00Hraniční kontrola: Itálie: 3. díl (S01E03)16:00Hraniční kontrola: Itálie: 4. díl (S01E04)17:00Jak se to dělá: Nádobí, nádrže vzduchových brzd (S19E09)17:30Jak se to dělá: Jíl, odpeckované sušené švestky, ostruhy (S19E10)18:00Hraniční kontrola: Evropa: 1. díl (S01E01)18:30Hraniční kontrola: Evropa: 2. díl (S01E02)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 2. díl (S06E02)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 6. díl (S07E06)21:00Spojené státy zlaté: 6. díl (S01E06)22:00Lovci odpadu: 13. díl (S13E13)23:00Záchrana statku: 9. díl (S05E09)01:00Lovci odpadu: 9. díl (S16E09)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 6. díl (S07E06)03:00Spojené státy zlaté: 6. díl (S01E06)04:00Lovci odpadu: Lov na poklady (S11E11)05:00Lovci odpadu: Excentričtí lidé (S11E12)
06:00How Do They Do It?: Axes, Messenger Bags, Rescue Boats06:24NASA\'s Unexplained Files: Revenge of the Fireflies07:12NASA\'s Unexplained Files: Spacewalk of Doom08:00Dino Hunters: Dinosaur Cowboys08:48Dino Hunters: Million-Dollar Dino09:36How It\'s Made: Bistro Sets, Letterpress Printing10:00How It\'s Made: Petanque Balls, Biologic Medicines10:24How It\'s Made: Leather Basketballs, Flood Gates10:48How It\'s Made: Power Steering Pumps11:12How It\'s Made: Plant Oil Extractors, Custom-Made Chandeliers11:36How It\'s Made: Witness Samples, Pressure Washers12:00How Do They Do It?: Heavy-lift Plane And More12:24How Do They Do It?: Monorail And More12:50How Do They Do It?: Screws And More13:14How Do They Do It?: Road Rollers And More13:38How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More14:02How Do They Do It?: Harp Strings And More14:26NASA\'s Unexplained Files: Life in Hell15:14NASA\'s Unexplained Files: Top Secret Terror16:02Killers Of The Cosmos: Killer Rocks16:50Killers Of The Cosmos: Death Ray17:40How It\'s Made: Fish Decoys/Film Digitization18:05How It\'s Made: Bamboo Bicycles/Chainsaw Art/Breath Mints18:30How It\'s Made: Dinnerware/Air Brake Tanks/Frosted Cereal18:55How It\'s Made: Clay/Pitted Prunes/Spurs19:20How It\'s Made: Tasers/Canned Soup/Diving Boards19:45How It\'s Made: Navajo Rugs/Crude Oil/Kaleidoscopes20:10Alien Highway: Missouri Mayhem21:00Alien Highway: UFO Terror21:50Cooper\'s Treasure: 500 Million Dollar List22:40Cooper\'s Treasure: Hunt For The Gold Table23:30In Search Of Monsters: Bigfoot01:10The Alaska Triangle: The Dark Pyramid02:00How It\'s Made: Bistro Sets, Letterpress Printing02:24How It\'s Made: Petanque Balls, Biologic Medicines02:48How Do They Do It?: Heavy-lift Plane And More03:12How Do They Do It?: Monorail And More03:36How Do They Do It?: Screws And More04:00How Do They Do It?: Road Rollers And More04:24How It\'s Made: Life Casting, Downdraft Cooktops, Compression Hosiery04:48How It\'s Made: Sidecars, Frozen French Toast, Refrigerator Compressors05:12How It\'s Made: Custom Knee Braces, Air Conditioners, Window Films05:36How It\'s Made: Solid State Drives, Eye Shadow, Limousines
06:00Vražda v srdci země: Poslední směna v Pirátské jeskyni (S05E08)07:00Vražda v srdci země: Vražda v rezervaci (S05E09)08:00Vyšetřovatel: Pohřešovaný na Štědrý den (S01E03)09:00Vyšetřovatel: Bonnie a Clyde (S01E04)10:00Americká noční můra: Hrůzný čin (S01E04)11:00Americká noční můra: Kryj si záda (S01E05)12:00Smrtící matky a otcové: Zabijácký otčím (S01E02)13:00Smrtící matky a otcové: Tragédie Ayeshy Ali (S01E03)14:00Americké monstrum: 2. díl (S04E02)15:00Americké monstrum: Jiný život (S04E05)16:00Zdánlivý známý: Ďábel v Idahu (S02E05)17:00Zdánlivý známý: Vražda na střední škole (S02E06)18:00Kdo by mohl něco takového...: Nemocní láskou (S03E01)19:00Kdo by mohl něco takového...: Srdce v plamenech (S03E03)20:00Brány do pekla: Pennhurst Asylum (S02E15)21:00Pekelný dům v Michiganu: Michigan Hell House23:00Strašidelné Irsko: Aughrim v hrabství Galway (S01E03)01:00Pekelný dům v Michiganu: Michigan Hell House03:00Pokrevní příbuzní: Nový dědic (S04E02)04:00Pokrevní příbuzní: Zlomocné síly (S04E03)05:00Smrtící matky a otcové: Zabijácký otčím (S01E02)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Záleží na rodině (S05E13)06:00Deníky 90 dní: Mamma Mia! (S05E01)07:00Hledá se manželka sestra: Hledání pravdy (S05E04)08:00Doma u Debboerových: 4. díl (S01E04)09:00Malí lidé, velký svět: Takže starý Matt Roloff zemře? (S16E07)10:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Láska, sex a rande u večeře (S05E03)11:00Vítejte u Plathových: Ať se děje, co se děje... (S05E06)12:00Deníky 90 dní: Mamma Mia! (S05E01)13:00Já, nebo restaurace: Seznamte se s páry (S01E01)14:00Láska v překladu: Tres jsou moc (S01E04)15:00Láska v překladu: Amor hýbe světem (S01E05)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: Pokaždé, když se loučíme (S06E15)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 16. díl (S06E16)20:00Hledá se manželka sestra: Hledání může být komplikované... (S05E05)21:00Jak si vybrat správné šaty: Nechtěla jsem Randyho rozplakat (S21E05)22:00Deníky 90 dní: I Have A Dream (S05E07)23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nechci být zrůda (S06E04)02:00Příliš velcí: Připraven změnit svůj život (S01E05)02:50Příliš velcí: Sen tlusté dívky (S01E06)03:40Příliš velcí: Dr. Procter je táta! (S01E03)04:30Kadeřnická bohyně: Bohyně prodlužování vlasů ze Staten Islandu (S01E01)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)06:50Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)07:40Záchrana statku: Hněv a oheň (S02E07)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)09:25Neuvěřitelné bazény: Vítejte v džungli (S02E01)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Veselé Rybonoce! (S04E06)11:15Záchrana statku: Vražedná zóna (S02E06)12:10Zvířecí obydlí: Rekreace pro činčily (S02E02)13:05Hrdinové z The Dodo: 5. díl (S02E05)14:00Velryby zabijáci15:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Průvodce psími rasami pro životní styly (S01E05)16:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Nejextrémnější (S01E06)17:00Záchrana statku: Oheň a zlato (S03E01)18:00Zvířecí obydlí: Palác pro prasátko (S02E05)19:00Jak to zvířata dokážou: Ptáci létající pozpátku a slizcí mořští tvorové (S01E03)19:30Jak to zvířata dokážou: Psí ocasy a krokodýlí čelisti (S01E04)20:00Dobrovolní zachránci: Naštvaný král (S01E02)21:00Veterinární policie Phoenix: Záhada chybějící nohy (S15E01)22:00Lidé z aljašských lesů: 23. díl (S03E23)23:00Stal jsem se kořistí: 3. díl (S03E03)01:30Jak to zvířata dokážou: Jasnovidné kočky a chlupaté vydry (S01E05)01:53Jak to zvířata dokážou: Psí ocasy a krokodýlí čelisti (S01E04)02:15Stal jsem se kořistí: 3. díl (S03E03)03:00Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)03:45Záchrana statku: Záplavy, pot a slzy - 2. část (S02E13)04:30Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček (S12E12)05:15Jak to zvířata dokážou: Jasnovidné kočky a chlupaté vydry (S01E05)05:38Jak to zvířata dokážou: Sloní nosy a starověká zvířata (S01E06)
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Politické spektrum13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Historie.cs: B. Smetana národní, nebo i světový22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:45Fotbal03:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín03:30Fotbal06:00Házená07:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen08:00Televizní nákupy09:00Poker10:00Poker11:00Televizní nákupy12:00Box13:00Fotbal15:00Házená16:45Zlaté okamžiky17:00Poker18:00Házená19:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen20:00Fotbal22:15Tenis
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Barbie Perlová princezna09:20Barbie: Zachraňte pejsky10:40Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Lucky Luke na Divokém zápádě21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:20Horská kola05:45Branky, body, vteřiny06:00Triatlon08:00PanoramaL08:35Sokolský zpravodaj08:45BBV po 25 letech09:00Hokej09:15AZ-kvíz tentokrát s Fortunou09:40Po trailech přes hory10:00Rychlostní kanoistika11:35PanoramaL11:55Hokej12:00Hokej15:00Hokej16:00Hokej19:00Hokej19:40Hokej22:50Hokej23:50Hokej00:00Hokej00:10Rychlostní kanoistika01:45Branky, body, vteřiny02:00Hokej04:00Branky, body, vteřiny04:15Hokej
06:00Teleshop09:00Ultrafialoví II.10:00Ultrafialoví II.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů III.13:55Lovci pokladů III.14:55Lovci pokladů III.15:55Lovci pokladů III.16:55Lovci pokladů III.17:55Hvězdná brána: Atlantida II.18:50Hvězdná brána: Atlantida II.19:50Hvězdná brána: Atlantida II.20:45Hvězdná brána: Atlantida II.21:45Hvězdná brána: Atlantida II.22:40Ztracený svět II.23:40Ztracený svět II.00:40Ztracený svět II.01:40Ultrafialoví II.02:25Ultrafialoví II.03:15Totalcar III.03:40Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Mia a bílý lev09:15Profil zločinu IX.10:25Profil zločinu IX.11:30Csi I.12:30Csi I.13:25Csi I.14:25Csi I.15:20Csi I.16:20Bones Viii.17:15Bones Viii.18:10Bones Viii.19:05Bones Viii.20:00Bones Viii.21:00Mission: Impossible Ii23:40Alibi na klíč01:30Dcera nejlepšího kamaráda03:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:15Ztracený svět I.07:20Ztracený svět I.08:20Ztracený svět I.09:20Ztracený svět I.10:20Hvězdná brána VIII.11:10Hvězdná brána VIII.12:10Hvězdná brána VIII.13:05Hvězdná brána VIII.14:05Hvězdná brána IX.15:00Zelenáč I.16:00Zelenáč I.16:55Krvavá jízda19:05Policajt ze sámošky21:00Kosmický hřích22:50Ztracený symbol I.23:40Ztracený symbol I.00:40Zelenáč I.01:40Zelenáč I.02:25S.W.A.T. V.03:05S.W.A.T. V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:10Vteřiny života I.15:10Vteřiny života I.16:10Zelenáč II.17:05Zelenáč II.17:55Zelenáč II.18:55Vteřiny života I.19:55Čtyři sestry I.21:15Čtyři sestry I.22:35Zelenáč II.23:30Zelenáč II.00:25Zelenáč II.01:20Brousko Iii.02:30Brousko Iii.03:30Seriálový tip04:00Teleshop
05:30Sandály06:00BlacKkKlansman08:15Bezúhonnost Josepha Chamberse09:50Víc než kdy jindy11:50Poslední paprsek13:05Půlnoc v kině Paradise14:40Příběhy z kaštanových lesů16:05Bezúhonnost Josepha Chamberse17:45BlacKkKlansman20:00Druhý nejlepší21:45Lék na život00:10Elektra01:45Odpadky patří do koše!02:05Tmavě červená
01:05Aufreiß-Künstler - Manipulation und Verführung06:00Der Zweite Weltkrieg in Wochen02:40Portugal - Die Küste der Störche06:55Portugal - Die Küste der Störche03:35Baden-Württemberg von oben07:55Baden-Württemberg von oben05:10Wildes Großbritannien09:30Wildes Großbritannien10:20Wildes Großbritannien11:10Museum of the Revolution12:45Aufreiß-Künstler - Manipulation und Verführung14:25Der Kotknacker15:20Von Pest bis Corona: Die größten Pandemien der Geschichte16:40Genial selbstgemacht17:40Die Welt in Farben18:30Wildes Indonesien19:15Geheimnisvolle Pyramiden20:15Geheimnisvolle Pyramiden21:10Der Wilde Westen22:00Kulturschätze der Welt22:50Die Reagan Show - Politik als Theater
00:00RTL Nachtjournal05:45Der Blaulicht Report00:25RTL Nachtjournal Spezial: Interview mit dem Zukunftsforscher Kai Gondlach06:45Der Blaulicht Report00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter07:45Der Blaulicht Report00:45CSI: Miami08:50Der Blaulicht Report01:35CSI: Miami09:40Der Blaulicht Report02:25CSI: Miami10:35Der Blaulicht Report03:30CSI: New York11:30Der Blaulicht Report04:10CSI: New York12:20Verklag mich doch!04:55Der Blaulicht Report12:55Verklag mich doch!05:30Der Blaulicht Report13:15Barbara Salesch - Das Strafgericht14:10Barbara Salesch - Das Strafgericht15:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht15:50Ulrich Wetzel - Das Strafgericht16:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:45Gala18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15Die große Lachparade - Die 55 lustigsten Momente vor laufender Kamera23:50Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen
00:10Der Fall Maddie - Auf der Suche nach der Wahrheit05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:00CSI: Den Tätern auf der Spur06:20Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:40Im Namen des Gesetzes06:45Im Namen des Gesetzes02:30Im Namen des Gesetzes07:30Im Namen des Gesetzes03:15CSI: Vegas08:20Im Namen des Gesetzes04:00CSI: Vegas09:10Im Namen des Gesetzes04:40Angel Maturino Resendez: Der Railroad-Killer10:00Im Namen des Gesetzes05:10Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:50Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei11:40Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:30Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei15:00CSI: Vegas15:45CSI: Vegas16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00CSI: Vegas18:45CSI: New York19:30CSI: New York20:15CSI: New York21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: New York
00:40Mein Traumhaus auf dem Land06:00Shopping Queen01:25Mein einzigartiges B & amp;B06:45Shopping Queen01:55Mein einzigartiges B & amp;B07:35Zwischen Tüll und Tränen02:25Mein einzigartiges B & amp;B08:204 Hochzeiten und eine Traumreise03:10Zwischen Tüll und Tränen09:15Das perfekte Dinner03:554 Hochzeiten und eine Traumreise10:05Cook clever mit Jamie04:40Das perfekte Dinner11:00Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club05:30Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie11:50Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch12:40Jamies Amerika13:35Jamies Amerika14:25Mein Traumhaus auf dem Land15:15Mein einzigartiges B & amp;B15:45Mein einzigartiges B & amp;B16:25Mein einzigartiges B & amp;B17:10Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:50Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie19:20Jamies Amerika20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer21:50Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:50Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:35Zwischen Tüll und Tränen
00:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:40Hercules01:40Teleshopping04:45Schneller als die Polizei erlaubt03:50Schneller als die Polizei erlaubt05:15Hercules04:15Schneller als die Polizei erlaubt06:00Hercules06:45Ein Colt für alle Fälle07:45Ein Colt für alle Fälle08:35Ein Colt für alle Fälle09:25Trio mit vier Fäusten10:15Trio mit vier Fäusten11:15Das A-Team12:10Das A-Team13:05Die Tuning Profis13:55Top Gear15:00Top Gear15:55American Pickers - Die Trödelsammler16:45American Pickers - Die Trödelsammler17:30American Pickers - Die Trödelsammler18:20Das A-Team19:15Das A-Team20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf22:00Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:00Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:30McLeods Töchter06:00Alles was zählt Classics01:20Heartland - Paradies für Pferde06:25Alles was zählt Classics02:05Buffy - Im Bann der Dämonen06:50Alles was zählt Classics02:50Alles was zählt Classics07:15Alles was zählt Classics03:15Alles was zählt Classics07:40Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics08:05Die Camper04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten08:30Die Camper04:45Unter uns08:55Die Camper05:10Alles was zählt09:25Die Camper05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics09:50Die Camper10:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics10:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:45Unter uns Classics13:15Unter uns Classics13:40Unter uns Classics14:10Unter uns Classics14:35Unter uns Classics15:05Sankt Maik15:55Magda macht das schon!16:25Magda macht das schon!16:50Bettgeflüster17:20Bettgeflüster17:45Vier Hochzeiten und ein Todesfall18:40Temptation Island US19:25Temptation Island US20:15The Heirs - Highschool der Superreichen21:20Deewana - Im Zeichen der Liebe23:55Buffy - Im Bann der Dämonen
00:10Nikola05:30Das Familiengericht00:45Alles Atze06:10Das Familiengericht01:05Alles Atze06:55Das Familiengericht02:30Staatsanwalt Posch ermittelt07:55Das Jugendgericht02:55Das Strafgericht08:45Das Jugendgericht03:55Das Jugendgericht09:45Das Jugendgericht04:40Das Jugendgericht10:45Das Strafgericht11:40Das Strafgericht12:35Das Strafgericht13:15Quincy14:10Quincy15:00Quincy15:55Mord ist ihr Hobby16:45Mord ist ihr Hobby17:40Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:25Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:10Mord ist ihr Hobby22:00Mord ist ihr Hobby22:55Mord ist ihr Hobby23:40Mord ist ihr Hobby
00:45Die Nanny05:30Die Oktonauten auf dem Festland01:10Teleshoppingsendung05:40Die Oktonauten05:50CoComelon05:55CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:00Rubble & amp; Crew08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:30Ninjago - Aufstieg der Drachen10:55Grizzy & amp; die Lemminge11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:25Grizzy & amp; die Lemminge11:30Grizzy & amp; die Lemminge11:45ALVINNN!!! und die Chipmunks12:15Willkommen bei den Louds12:25Willkommen bei den Louds12:40Willkommen bei den Louds12:50Willkommen bei den Louds13:05Angelo!13:25Angelo!13:45Angelo!14:05Angelo!14:20Pokémon Horizonte: Die Serie14:45Pokémon Horizonte: Die Serie15:15Pokémon Horizonte: Die Serie15:40Pokémon Horizonte: Die Serie16:05Pokémon Horizonte: Die Serie16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Ballerina22:00Die Braut, die sich nicht traut
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon06:55CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:50Rubble & amp; Crew09:00Rubble & amp; Crew09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:30Ninjago - Aufstieg der Drachen11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Grizzy & amp; die Lemminge12:25Grizzy & amp; die Lemminge12:30Grizzy & amp; die Lemminge12:45ALVINNN!!! und die Chipmunks13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40Willkommen bei den Louds13:50Willkommen bei den Louds14:05Angelo!14:25Angelo!14:45Angelo!15:05Angelo!15:20Pokémon Horizonte: Die Serie15:45Pokémon Horizonte: Die Serie16:15Pokémon Horizonte: Die Serie16:40Pokémon Horizonte: Die Serie17:05Pokémon Horizonte: Die Serie17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten05:45CSI: NY00:40Snapped - Wenn Frauen töten06:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier01:35Snapped - Wenn Frauen töten07:25Criminal Intent - Verbrechen im Visier02:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin08:20Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin09:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:55Criminal Intent - Verbrechen im Visier11:50Shopping Queen12:50Shopping Queen13:50Shopping Queen14:50Shopping Queen15:50Shopping Queen16:50Der Hundeprofi17:55hundkatzemaus - Das Haustiermagazin19:10Bunte Hunde - Wo die Tierliebe hinfällt20:15Der Zoowärter22:25The Equalizer
00:35Chicago Fire05:20Verklag mich doch!01:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:15Verklag mich doch!01:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände07:20Verklag mich doch!02:15Teleshopping08:20Verklag mich doch!10:25Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:30Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:30Loro Park - Einsatz für wilde Tiere13:00Loro Park - Einsatz für wilde Tiere13:30Hautnah: Die Tierklinik14:30Hautnah: Die Tierklinik15:30Hautnah: Die Tierklinik16:40Jamies Superfood für jeden Tag17:35Jamies Superfood für jeden Tag18:20The Good Doctor19:15The Good Doctor20:15Chicago Med21:00Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:50Chicago Med
00:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady00:50Gino: Maminčina kuchyně01:15Ginova jihoitalská kuchyně01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00Gordon, Gino a Fred na cestách07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Čokoládový ráj08:30Čokoládový ráj09:00Jamieho hospodárné vaření10:00Šéfkuchařka Mary10:30Šéfkuchařka Mary11:00Mistrovské pečení - Švédsko12:00Radostné vaření13:00Tareq Taylor - skandinávské chutě13:35Italské chutě podle Davida Rocca14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom15:00Čokoládový ráj15:30Čokoládový ráj16:00Jamieho hospodárné vaření17:00Šéfkuchařka Mary17:30Šéfkuchařka Mary18:00Mistrovské pečení - Švédsko19:00Pohodové hody20:00Tareq Taylor - skandinávské chutě20:35Italské chutě podle Davida Rocca21:00Gordon, Gino a Fred na cestách22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom
06:00Blue (15)06:05Blue (16)06:10Blue (17)06:25Blue (18)06:35Blue (19)06:50Blue (20)06:55Blue (21)07:10Spidey a jeho úžasní přátelé (42)07:40Spidey a jeho úžasní přátelé (43)08:10Mickeyho klubík (47)08:40Mickeyho klubík (51)09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (76)09:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (77)10:00Příšerky v rachotě (7)10:30Příšerky v rachotě (8)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (109)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (110)12:55Greenovi ve velkoměstě (73)13:25Greenovi ve velkoměstě (75)13:55Hailey jde na to! (2)14:25Hailey jde na to! (6)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (35)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (43)15:55Křečík a Gréta (23)16:20Křečík a Gréta (24)16:50Blue (116)17:00Blue (117)17:05Blue (118)17:20Blue (119)17:25Blue (120)17:35Blue (121)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (81)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (82)18:50Hailey jde na to! (15)19:20Hailey jde na to! (1)19:50Příšerky v rachotě (9)20:20Příšerky v rachotě (10)20:50Táborníci z Kikiwaka (63)21:25Táborníci z Kikiwaka (64)21:55Jessie (84)22:25Jessie (86)22:55Poper se s tím! (34)23:25Poper se s tím! (35)23:55Ghostforce (2021): Season 1 (17)24:05Ghostforce (10)24:30Ghostforce (11)25:00Tým Tiki (16)25:20Tým Tiki (17)25:45Tým Tiki (18)26:10Anna mezi obojživelníky (4)26:35Anna mezi obojživelníky (5)26:55Anna mezi obojživelníky (6)27:15Ghostforce (9)27:40Ghostforce (10)28:00Pyžamasky (15)28:25Pyžamasky (16)28:45Dalmatinská 101 (5)29:10Dalmatinská 101 (6)29:30Kluk Holka atd. (69)29:40Taffy (25)29:50Taffy (23)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30Bluey (1)07:40Bluey (1)07:50Bluey (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (1)10:10Bluey (1)10:20Bluey (1)10:30Bluey (1)10:40Bluey (1)10:50Bluey (1)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)12:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()13:00Mickey Mouse Funhouse (2)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Spidey and His Amazing Friends (1)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Firebuds (2)16:30Firebuds (2)17:00Firebuds (2)17:30Firebuds (2)18:00Mickey\'s Great Clubhouse Hunt ()19:00Mickey Mouse Funhouse (2)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Dokonalý piknik (S21E04)06:45Pouliční jídla Afriky: 16. díl (S01E16)07:10Alex proti Americe: Alex proti jedlým korýšům (S01E02)07:55Alex proti Americe: Alex proti hovězímu (S01E03)08:40Alex proti Americe: Alex proti čokoládě (S01E04)09:25Rodinný souboj: Sourozenci proti sourozencům (S01E03)10:10Rodinný souboj: Mámy proti mámám (S01E04)10:55Rodinný souboj: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (S01E05)11:40Rodinný souboj: Vojenská rodina proti bratrancům (S01E06)12:25Jarní cukrářská soutěž: Všude samé plody (S04E05)13:10Strašidelné výrobky z perníku: Los Angeles (S02E02)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Naplněné a smažené (S30E11)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Vzdálené chutě (S30E13)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Guyovi hvězdní hosté (S31E01)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: Rodinná jídla (S31E02)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Dokonale upečeno (S18E05)15:48Porážka Bobbyho Flaye: Zastavte mikrofon (S18E06)16:13Porážka Bobbyho Flaye: Řekněte sýr! (S18E07)16:36Porážka Bobbyho Flaye: Spousta smetany (S18E08)17:00Výcvikový tábor kuchařů: Dva a půl kuchaře (S02E01)17:55Další skvělý cukrář: Máma to ví nejlíp (S03E09)18:40Porážka Bobbyho Flaye: Ať je to na míru (S33E07)19:03Porážka Bobbyho Flaye: Místo činu kuchyně (S33E08)19:25Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Grilování ze všech stran (S03E02)19:48Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Oslava severovýchodního grilování (S03E03)20:10Vaření na divokou kartu: Los Angeles u nás doma (S01E03)20:55Vyřazeni: Malé, ale mocné (S52E08)21:40Jarní cukrářská soutěž: Všude samé plody (S04E05)22:25Strašidelné výrobky z perníku: Los Angeles (S02E02)23:10Výcvikový tábor kuchařů: Dva a půl kuchaře (S02E01)23:55Pravidla farmy: Sváteční období začíná (S07E05)01:25Průkopnice: Oslavme babičku (S19E13)01:47Průkopnice: Noční dobroty (S21E01)02:10Průkopnice: Hotové a poprášené (S21E02)02:32Průkopnice: Levné a snadné (S21E03)02:55Průkopnice: Oběd pro kovboje z kmene Osage (S21E04)03:17Průkopnice: Trénink quarterbacka (S21E05)03:40Průkopnice: Den čokolády (S21E06)04:02Průkopnice: Na večírek do zásoby (S21E07)04:25Průkopnice: Domácí vaření u Drummondů (S21E08)04:47Průkopnice: Kuře za 16 minut (S21E09)05:10Pravidla farmy: Sváteční období začíná (S07E05)05:35Pravidla farmy: Holka, venku je zima (S07E06)
06:00Mrazivé zlato: Všude samé rubíny (S02E04)07:00Mrazivé zlato: Vzestup a pád rubínové říše (S02E05)08:00Mrazivé zlato: Zlatá horečka (S02E06)09:00Mrazivé zlato: Není návratu (S02E07)10:00Mrazivé zlato: Vnitřní démoni (S02E08)11:00Záhady muzeí: První pilotka, Záhadný metronom a Dvojčlenná armáda (S08E08)12:00Záhady muzeí: Spiknutí Aarona Burra, Jak se stal Gatsby velkým a Dáma s lampou (S08E09)13:00Záhady muzeí: Aligátoři v kanalizaci, Nezastavitelné auto a Založení forenzní vědy (S08E10)14:00Záhady muzeí: Najít padělek, Rakvičky v Edinburghu, Záhada Cipetir (S08E11)15:00Záhady muzeí: Lodní záchrana JFK, Královniny machinace a Tygří klec (S08E12)16:00Stavět na Aljašce: Síla svalů (S04E09)17:00Stavět na Aljašce: Bez přestávky (S04E10)18:00Stavět na Aljašce: Létají jiskry (S04E11)19:00Stavět na Aljašce: Čas krize (S04E12)20:00Stavět na Aljašce: Bude to nebezpečné (S04E08)21:00Brány do pekla: Pennhurst Asylum (S02E15)22:00Strašidelná města: Vicksburg, MS (S01E05)23:00Směr hrůza: Madison Seminary (S01E08)01:00Záhady muzeí: Sériový truchlící a další (S22E12)02:00Paranormální akta: Nepříčetní (S05E02)03:00Dobrodružství s duchy: Vězení v Ohiu (S02E11)04:00Směr hrůza: Madison Seminary (S01E08)05:00Stavět na Aljašce: Čas krize (S04E12)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.