TV program piatok, 17. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Zámena manželiek09:45Mama na prenájom III. (90)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (12)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista III. (15)13:55Mentalista III. (16)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (91)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:55Týždeň bez záväzkov01:00Shazam!03:15Mentalista III. (15)03:55Mentalista III. (16)04:55Rodinné prípady
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:55Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (6) (ST) - skryté titulky14:20Bez servítky15:30Top Star15:45Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Bez servítky21:40Veľký dar23:45Inkognito00:55Riskuj!01:35Krimi02:05Noviny TV JOJ02:55Bez servítky03:40Bez servítky04:50Top Star
03:05Na krok od neba04:05Správy RTVS „N“05:00Góly-body-sekundy05:15Občan za dverami05:40Slovensko v obrazoch06:05Tajomstvo mojej kuchyne06:45Destinácie07:00Ranné správy RTVS08:25Neposlušní08:55Detektívi zo severu VI (10/16)09:55Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:55Veľkou lyžicou14:35Zdravá maškrta15:00Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu VI (11/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Milujem Slovensko21:55Citrónshow22:50Mŕtvy muž prichádza00:50Správy RTVS „N“01:40Góly-body-sekundy02:00Počasie
06:00Druhý dych (75)06:40Túžba tela (66)07:25Túžba tela (67)08:40Krok za krokom V. (18)09:25Krok za krokom V. (19)10:05Chicago Fire VI. (13)11:05S hlavou v oblakoch (115)12:00S hlavou v oblakoch (116)13:00Oteckovia (25)14:10Keď kvitne láska (47)15:15Keď kvitne láska (48)16:05Túžba tela (68)17:05Túžba tela (69)18:00Chicago Fire VI. (14)19:00Keď kvitne láska (49)19:55Keď kvitne láska (50)20:50Krok za krokom V. (20)21:20Krok za krokom V. (21)21:50Priatelia IV. (23)22:20Priatelia IV. (24)22:45Chicago Med VI. (5)23:40Keď kvitne láska (49)00:40Keď kvitne láska (50)01:30S hlavou v oblakoch (115)02:20S hlavou v oblakoch (116)02:55Smotánka03:55Adela show05:10Oteckovia (25)
05:15Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:35Upratať, opraviť!07:40Letecké katastrofy09:00Extrémni nájomníci VIII. (10/10)09:45Vražedné čísla IV. (2)10:40Vražedné čísla IV. (3)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Rodinné záležitosti (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:50Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.14:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:00MS v hokeji 2024: VEĽKÁ BRITÁNIA - DÁNSKO19:00Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:00MS v hokeji 2024: ČESKO - RAKÚSKO23:00Blesk01:05Kamerový záznam02:50Profesionáli II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:30Haló04:05Miláčikovo04:30Extrémni nájomníci VIII.
06:00Zázračný miniateliér06:10Čím cestovať06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri06:50Nezbedný havran07:00Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria09:00Regina09:55Herecké legendy10:10Zdena Studenková jubiluje11:30Obedníček11:35Odo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30SK DEJINY13:25Zamurované fotografie Magdalény Robinsonovej14:10Prípad Pinochet16:00Svetové vinárske civilizácie16:30Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku16:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku17:35Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;18:00Čo budeme robiť18:15Superveda18:30Večerníček18:35Odo18:40Dimitri18:45Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Malý rytier Trenk19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Família20:35Katarína Veľká III - Samozvanci (10/16)21:30Radosť zo života22:00Trochu inak s Adelou23:00Kto je kto : Zuzana Fialová23:15Bratislavské jazzové dni00:15Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zavolejte porodní sestřičky XI (1/8)10:05Vinorodé břehy Mosely10:35Neobyčejné životy11:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Na stopě14:25Reportéři ČT15:15Chvíle pro písničku15:25Úsměvy Libuše Havelkové16:05Polopatě17:00Bydlet jako... podle Le Corbusiera17:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Doktor Martin 2 (2/16)21:05Všechnopárty21:59Výsledky losování Šťastných 1022:00Hercule Poirot23:35Komisař Montalbano01:20AZ-kvíz tentokrát s Fortunou01:45Bydlení je hra02:10Dobré ráno04:45Kratochvíle
05:00Babylon05:30Křesťanský magazín05:59Dobré ránoL08:30Divoká tvář Thajska: Boj o přežití (1/2)09:15Rozmnožování v divočině10:10Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce10:15Cyklodálky (2/8)10:45Postřehy odjinud10:50Zapomenuté příběhy 2. světové války (6/6)11:45Pronásledování nacistů12:30Portugalsko za 2. světové války13:25Zázraky techniky V: Mrakodrap Independent14:15Tajemná Saúdská Arábie15:10Výborná SHOW15:55Refreš/h/ (5/5)16:25Sousedé16:50Kouzlo Velké Británie: Duchovní dědictví17:45V karavanu po Polsku (5/8)18:15Perimetr18:45Dobrodružství vědy a techniky19:10Žiješ jenom 2x (4/16)19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00100 000 dolarů na sluncičb22:10Rudá pláž23:55Apokalypsa: Hitler míří na východ (1/2)00:45Ruiny: Historie současného válčení01:40Rozluštěné poklady: Zapomenutý faraon02:25Hranice bez hranic: Trojmezí na východě02:50Stopy, fakta, tajemství: Záhada létajících talířů03:20Fenomén fichtl03:45Dějiny neposlušnosti (4)04:15Bůh je v každém z nás04:40Počesku04:50Evropa dnes
05:55Snídaně08:50Ulice (4704)09:50Specialisté (7)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (8)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:25Ordinace v růžové zahradě 2 (154)13:40Kriminálka Miami VI (7)14:35Kriminálka Miami VI (8)15:30Výměna manželek X16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:25Ulice (4705)19:30Televizní noviny20:20Tomb Raider22:45Padesát odstínů svobody01:00Kriminálka Miami VI (7)02:00Kriminálka Miami VI (8)03:05Ulice (4705)04:00Ordinace v růžové zahradě 2 (154)05:00Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (13)07:35M*A*S*H (14)08:10M*A*S*H (15)08:40M*A*S*H (16)09:15ZOO (200)10:35Policie Hamburk IX (6)11:35Policie Hamburk IX (7)12:35Closer: Nové případy I (1)13:30Komisař Rex III (7)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Máme rádi Česko22:05Máme rádi Česko23:55Ano, šéfe!01:00Policie v akci02:05Policie Hamburk IX (6)03:05Policie Hamburk IX (7)04:15Closer: Nové případy I (1)
06:00Příhody Bolka a Lolka06:30Autosalon.tv07:25Těžká dřina08:05Top Gear XIX (4)09:10Top Gear: Patagonský speciál (2)10:30Hvězdná brána VII (19)11:25Hvězdná brána VII (20)12:30Futurama VIII (4)13:00Futurama VIII (5)13:30Simpsonovi XXIII (19)14:00Simpsonovi XXIII (20)14:25Simpsonovi XXIII (21)14:55Simpsonovi XXIII (22)15:15Hvězdná brána VII (21)16:10Hvězdná brána VII (22)17:15Futurama VIII (6)17:45Futurama VIII (7)18:15Simpsonovi XXV (3)18:45Simpsonovi XXV (4)19:15Simpsonovi XXV (5)19:45Simpsonovi XXV (6)20:15Bez dechu22:25Návrat megažraloků00:10Simpsonovi XXV (3)00:35Simpsonovi XXV (4)01:05Simpsonovi XXV (5)01:35Simpsonovi XXV (6)02:05Futurama VIII (6)02:35Futurama VIII (7)03:05Nezvěstná (3)04:15Ženy ve wrestlingu VIII (26)05:15Těžká dřina
06:00Karolína, domácí kuchařka06:25Prostřeno!07:20Sestřičky (31)08:40Slunečná (138)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor IX (10)15:00Záchranáři z hor IX (11)16:05Ve hře je láska (196)17:00Ve hře je láska (197)17:55Záchranáři z hor IX (12)18:55Záchranáři z hor X (1)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (32)23:10ZOO (200)00:20Rodina doktora Kleista IV (7)01:25Rodina doktora Kleista IV (8)02:40Ve hře je láska (196)03:35Ve hře je láska (197)04:40Lásce navzdory (42)05:45Na zámku
04:20Létání pro začátečníky06:00Manžel na zkoušku07:50Nic ve zlým09:35Rachel se vdává11:30Průměrňákovi IX. (5)11:50Průměrňákovi IX. (6)12:15Maškaráda14:30Lorax15:55Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru17:35Spider-Man: Paralelní světy19:30Hotel Transylvánie21:00V zemi Jane Austenové22:35Zázračný aparát00:05Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (2): Válka proti konvencím01:05Apokalypsa v Hollywoodu02:50Kill room
06:00Seriálový tip06:20Profil zločinu IV.07:30Námořní vyšetřovací služba XVI.08:25Námořní vyšetřovací služba XVI.09:20Profil zločinu IV.10:25Profil zločinu IV.11:35Hvězdná brána: Atlantida IV.12:30S.W.A.T. VI.13:25Námořní vyšetřovací služba XVI.14:15Námořní vyšetřovací služba XVI.15:05Profil zločinu IV.16:10Profil zločinu IV.17:25Tým SEAL V.18:20Hvězdná brána: Atlantida IV.19:10Námořní vyšetřovací služba XVI.20:05Námořní vyšetřovací služba XVI.21:00Tísňová linka22:50BloodRayne 2: Vykoupení00:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.01:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.02:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.02:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.03:30Black Jack I.04:15Black Jack I.05:05Seriálový tip
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:10Popelka08:40Nebezpečné vztahy10:10Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:30Popelka17:40Poklad z půdy18:55Vtip za stovku!20:15Pašák (7)22:05El Chapo (7,8)00:00Nebezpečné vztahy live00:55Ostříháno02:30Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:40Česká tajenka14:20Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:05Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Doktorka Kellerová (7)21:35Nečekaná úmrtí - Judy Garland22:10Kurňa, co to je?23:25Cyranův poloostrov (19)00:00S Arenbergerem nejen o medicíně00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:05Australští lovci býků06:40Truckeři na okreskách07:35Truckeři na okreskách08:30Australští zlatokopové09:30Australští zlatokopové10:25Renovace rachotin11:20Renovace rachotin12:20Australští zlatokopové13:15Australští zlatokopové14:10Australští zlatokopové15:10Australské mega metro16:15Pobřežná hlídka: SOS17:15Australští lovci humrů18:10Australská záchrana lodí19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Ridleova cena21:55Záchrana vraků aut22:50Truckeři na okreskách23:50Truckeři na okreskách00:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:30Ridleova cena03:20Záchrana vraků aut04:10Renovace rachotin05:00Australští lovci býků
06:00Prokleté rodokmeny06:25Prokleté rodokmeny06:50Královny starověkého Egypta07:55Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války09:002. světová válka - Bitvy o Evropu10:05Nejlepší vojenské prostředky11:10Mýty: Velké záhady lidstva12:20Bismarck: 24 hodin do zániku13:20Fašisté a svobodní zednáři14:25Královny starověkého Egypta15:35Královny starověkého Egypta16:35Baiae, římská Atlantida17:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Poklady s Bettany Hughes22:00Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel23:05Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel00:10Válečné továrny01:05Nejlepší vojenské prostředky02:102. světová válka - Bitvy o Evropu03:00Poklady s Bettany Hughes03:50Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel04:45Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel05:35Prokleté rodokmeny
06:05Psi hyenovití: Ve smečce06:35Veterinář z Yorkshiru07:20Nejdivočejší přežití08:10Nejdivočejší přežití08:55Velký bariérový útes: Živý poklad09:45Korálová planeta10:35Krajina stínů11:30Mytické ostrovy Nového Zélandu12:30Nemocnice pro slony13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Hromadné útoky v přírodě14:55Doba ledová: Zamrzlý svět15:40Attenborough a pohřebiště mamutů16:40Zvířecí odysea17:35Říční monstra18:25Velký bariérový útes: Živý poklad19:10Hromadné útoky v přírodě20:00Smrtící lovci20:50Adaptací k přežití21:35Divocí bojovníci22:25Bleskové útoky v přírodě23:15Záchrana divokých zvířat v Malawi00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Veterinář z Yorkshiru03:55Nejdivočejší přežití04:45Nejdivočejší přežití
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc09:35Partička10:20Dva a pol chlapa VI. (8)10:55M*A*S*H III. (19)11:20M*A*S*H III. (20)12:00Dva a pol chlapa VI. (10)12:20Dva a pol chlapa VI. (11)12:45Teória veľkého tresku II. (23)13:30Teória veľkého tresku III. (1)13:55Teória veľkého tresku III. (2)14:25Teória veľkého tresku III. (3)14:55Teória veľkého tresku III. (4)15:20Teória veľkého tresku III. (5)15:50Priatelia IV. (21)16:20Priatelia IV. (22)16:50Dva a pol chlapa VI. (12)17:15Dva a pol chlapa VI. (13)17:45M*A*S*H III. (21)18:15M*A*S*H III. (22)18:50Mladý Sheldon IV. (12)19:15Mladý Sheldon IV. (13)19:40Susedia20:30Posledná pevnosť23:10Boeing 747 v ohrození01:50ŠPORTOVÉ NOVINY02:05Susedia02:40Silvánovci04:15Susedia04:50Oggy a šváby05:15Bernieho dobrodružstvá05:25Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Varte s nami08:35Susedia09:05Susedia09:45Svokra10:40Rodinné prípady11:25V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Búrlivé víno I.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Ruža pre nevestu II.22:55FARMA00:45Aj múdry schybí02:20Partička03:20Adela show04:55Rodinné prípady
05:45NCIS: Los Angeles XII. (18)06:25NCIS: Los Angeles XIII. (1)07:05Špecialisti V. (27)07:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (13)08:35NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (14)09:15Kosti III. (4)10:00Kosti III. (5)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (19)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (20)12:05Policajné prípady13:05Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti III. (6)16:05Kosti III. (7)17:00Mentalista III. (15)18:00Mentalista III. (16)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (21)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (22)20:55Špecialisti V. (29)21:55Špecialisti V. (30)22:50Kosti III. (6)24:00Kosti III. (7)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (21)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (22)02:05Špecialisti V. (29)02:50Špecialisti V. (30)03:3511204:40Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:0024 podcast19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Štúdio JOJ 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 podcast02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Matematické príšerky I. (2)06:25Tom Gates II. (8)06:40Okido III. (6)06:55Strážcovia Trstinového mora (10)07:05Lloyd a muchy (46)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (12)07:45Mechamato (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (4)08:25Petronela Jabĺčková (26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (19)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (34)09:00Požiarnik Sam VIII. (25) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (51)09:35Plamienok a štvorkolky I. (5)10:00Sonic Boom 2 (16)10:15Rybičky Flip a Flap II. (2)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (11)10:35Mestská farma Lellobee (10, 11)10:45Pirátska akadémia (12)11:00Moe a jeho šou II. (23)11:15Strašidielka (43)11:20Idefix (18)11:35Zvieratká (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:55Digley a Dazey (24, 25)12:00Naše prasiatko (5, 6)12:05Odbodkovia II. (19)12:20Bambuľko a Bulienka III. (12)12:30Barbapapa na ceste okolo sveta (24)12:35Medzi nami zvieratkami (4)12:40Máša a medveď V. (15)12:50Požiarnik Sam VIII. (26/26) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (6)13:15Fíha tralala (4)13:25Deti z farmy (4)13:40Volám sa Caillou V. (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun V. (8)14:15Máša a medveď V. (16)14:30Pirátska akadémia (13)14:45Digley a Dazey (24, 25)14:50Naše prasiatko (5, 6)14:55MalinyJAMológia (1/10)15:05Strašidielka (29)15:15Chrumka a Čipsík II. (19)15:30Bambuľko a Bulienka III. (13/13)15:40Angličanina (12)16:00Máša a medveď V. (17)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (25)16:20Moe a jeho šou II. (24)16:30Ovečka Shaun V. (8)16:45Lloyd a muchy (46)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (13)17:30Knihy od Stonožky (7)17:40Idefix (19)17:55Labková patrola I. (13)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (11)18:30Mestská farma Lellobee (10)18:35Sonic Boom 2 (17)18:50Plamienok a štvorkolky I. (6)19:20Deti z farmy (4)19:30Zvierací ochrancovia (52/52)19:50Ruby z dúhy I. (35) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (10)20:10Zvieratká (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (19)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (23)21:40Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (6) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (17) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (33)23:00Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates II. (8)23:50Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (6)00:25Zabi nudu! (22, 23)00:40Knihy od Stonožky (6)00:50Fidlivareška (7)01:05Strašidielka (27)01:10MalinyJAMológia (1/10)01:20Strašidielka (29)01:25Zabi nudu! (22, 23)01:40Knihy od Stonožky (7)01:50Kikirikí (11, 12)02:00Sníček (6, 7)02:25Knihy od Stonožky (7)02:35Rapotáčik 2 (2)02:40Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (16)03:00Sníček (6, 7)03:20Rapotáčik 2 (2)03:30Knihy od Stonožky (6)03:40Tom Gates II. (8)03:55Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (9)04:30Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:50Sníček a Dúhalka 2 (7)05:05Fidlivareška (5)05:20Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:35Knihy od Stonožky (7)05:45Viking Vicky (33)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap II.07:10Okido I. (ST) - skryté titulky07:25Ovečka Shaun I.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka I.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Idefix09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:50Odbodkovia II.10:00Lloyd a muchy10:10Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:45Chrumka a Čipsík I.11:00Čím chceš byť? 211:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:45Ťuki a stratený psík11:55Bambuľko a Bulienka I.12:00Deti z farmy12:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:05Ovečka Shaun I.13:10Mechamato (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Digley a Dazey13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia II.14:25Robin Hood 114:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:00Máša a medveď V.15:10#aaron15:35Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:45Lloyd a muchy16:00Moe a jeho šou IV.16:05Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:15Čím chceš byť? 216:35Idefix16:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:25Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:45Neposlušník 319:05Mechamato (AD) - audiokomentár19:30Deti z farmy19:45Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron 220:15Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík I.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:35Neposlušník 2
05:00To je vražda, napísala II. (19,20)06:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:55Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky08:55Vraždy v Midsomeri VIII.11:30To je vražda, napísala II. (21,22/22)13:55Dr. House VII. (21,22)15:55Vraždy v Midsomeri VIII. (7)18:00Vražedné čísla IV. (4,5)20:10Polnočná spoveď (5,6)22:35C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (7) (ST) - skryté titulky23:35Doktori V. (1/23)00:30Doktori V. (2)01:20Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:40Myšlienky vraha VII. (9)04:20Súdna sieň (ST) - skryté titulky05:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie03:55Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II (30/40)07:00Ranné správy RTVS08:25Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Týždeň v ekonomike17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Týždeň v ekonomike22:00Správy :2422:25Cesty istoty II (30/40)22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:00Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS „N“07:55Góly–body–sekundy08:05Sila pohybu (1/12)08:35Malý futbal - Niké Superliga (3/20)09:25Malý futbal - Niké Superliga (4/20)10:15Tipos Iná liga (9/30)10:45OH 2024 - Cesta do Paríža11:05Volejbal - Liga národov 2024 (4/95)12:25Cyklopotulky12:35Paralympijský magazín13:00Niké - palubovka 202415:05Citrónshow15:55Volejbal - Liga národov 2024 (7/95)17:55Futbal - Highlighty La Ligy18:50Niké - palubovka 202421:00Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)22:45Góly–body–sekundy22:55Motorizmus - FIM Speedway Grand Prix 2024 (highlighty) (2/12)23:45Volejbal - Liga národov 2024 (7/95)01:10Futbal - ME 2024 do 17 rokov (ženy) (1/3)
06:05Receptář prima nápadů06:40Vychytávky Ládi Hrušky07:10Show Jana Krause08:00ZOO (33)09:25Modrý kód (211)10:50Ano, šéfová!11:50Krejzovi (21)13:05ZOO (34)14:30Modrý kód (212)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55ZOO (200)20:15Prima Partička21:20Kapitán Exner (12)22:30Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:45ZOO (33)02:50Modrý kód (211)03:50Krejzovi (21)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:10Tajemství pravěkých obrů (4)07:05Ztracení králové z Bioka08:25Pohotovost pro exotická zvířata IV (3)09:25Patrioti a zrádci (1)10:35Dračí císař a jeho říše (1)11:35Zabijáci v divočině (7)12:35Příběh šesti světadílů (5)13:45Mistři bolesti I (9)14:40Přežili 2. světovou válku (1)15:40Letecké katastrofy: Nové důkazy V (10)16:40Svět sportu: Rok za rokem (31)17:15Honba za adrenalinem II (7)17:45Těsné úniky 2. světové války (5)18:55Převratné zbraně (3)20:00Když žraloci útočí VI (4)21:00Modré srdce planety: Mořské proudy (2)22:05Největší záhady historie II (1)23:50Zapomenuté megastavby VIII (5)00:50Umění špionáže (8)01:50Kolosální stroje II (3)03:05Extrémní přepravci III (8)04:20Zapomenuté poutní cesty (2)05:30Ptačí říše
04:25K.O. magazín (52)05:10Walker, Texas Ranger V (4)05:50Strážci hranic: Kanada II (2,3)06:35Mistři zastavárny XXI (10)07:30Svět motorů (45)08:25Pomozte autům VI (6)09:25Kobra 11 XVIII (9,10)11:30Walker, Texas Ranger V (5)12:30Válka skladů VI (2-5)14:30Mistři zastavárny XXI (11)15:25Strážci hranic: Kanada II (6,7)16:30Kobra 11 XVIII (11,12)18:35Válka skladů VI (6,7)19:30Mistři zastavárny XXI (12)20:30Američtí sběratelé XVIII (13)21:25Pomozte autům VI (8)22:25Walker, Texas Ranger V (6)23:20Kobra 11 XVIII (11,12)01:15Američtí sběratelé XVIII (12)02:00Pomozte autům VI (7)02:45Strážci hranic: Kanada II (2,3)03:25Walker, Texas Ranger V (6)
05:00Karate ovce (7-11)05:50Bakugan (15)06:00Přátelé II (23,24)07:002 $ocky V (14-17)08:45Malý Sheldon II (10-13)10:20Susedia IX (8,9)11:45Dva a půl chlapa XI (15,16)12:40Přátelé II (23,24)13:35Teorie velkého třesku (15-17)14:55Teorie velkého třesku II (1)15:202 $ocky V (18-21)17:10Zlatá sedmdesátá II (26)17:40Zlatá sedmdesátá III (1)18:10Dva a půl chlapa XI (17,18)19:05Malý Sheldon II (14,15)20:00Teorie velkého třesku II (2-5)21:45Přátelé III (1,2)22:45Griffinovi III (10,11)23:45Dva a půl chlapa XI (17,18)00:40Teorie velkého třesku II (2-5)02:25Malý Sheldon II (10,11)03:00Zlatá sedmdesátá II (26)03:25Zlatá sedmdesátá III (1)03:45Griffinovi III (10,11)04:25Tele Tele
05:55Televizní noviny06:40Na lovu07:35MasterChef Česko V (13)08:50Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VII (7)09:50Grantchester (4)10:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (15)11:45Beze stopy V (14)12:45MasterChef Česko V (14)14:05Tescoma s chutí14:10Grantchester (5)15:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (16)16:05Slečna Marplová II (1)18:05Kriminálka Miami VI (7)19:00Kriminálka Miami VI (8)20:00Slečna Marplová II (3)21:50Beze stopy V (15)22:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (17)23:45Grantchester (5)00:45Slečna Marplová II (3)02:15Beze stopy V (15)02:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (17)03:40Na lovu04:20Co na to Češi04:55Grantchester (5)
05:55Snídaně08:50Ulice (4704)09:40MasterChef Česko VI (2)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty12:55Tescoma s chutí13:05Specialisté (7)13:55Ulice (3075)14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (834)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (835)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4705)19:30Televizní noviny20:20Doktoři z Počátků (9)21:25Doktoři z Počátků (10)22:30Specialisté (6)23:20Ulice (3075)00:05Ordinace v růžové zahradě 2 (834)01:10Ordinace v růžové zahradě 2 (835)02:10Televizní noviny03:00Snídaně04:10Riskuj!05:00Áčko05:35Kolotoč
04:40Ulice (4263, 4264)06:15Život na jachtě VIII (13, 14)08:05Gilmorova děvčata VII (16, 17)09:55Oteckovia (149, 150)11:55Nekonečná láska II (9, 10)13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (772)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (773)16:25Vyměněné osudy (29, 30)18:25Gilmorova děvčata VII (18)19:20Gilmorova děvčata VII (19)20:15Nekonečná láska II (13)21:15Nekonečná láska II (14)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (774)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (775)00:40Nemocnice Chicago Med IV (19)01:35Vyměněné osudy (25, 26)03:00Gilmorova děvčata VII (14, 15)
07:00Sportovní noviny07:05THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen08:45ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 2. etapa09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny13:05KSW 94: Wrzosek vs Szpilka15:30K.O. magazín (52)16:15Grand Prix Hradec Králové 202416:45GÓÓÓL (31)17:30NHL - akce měsíce17:45NHL News18:00Global Champions League 2024 - Madrid20:40Ligue 222:45Běhej lesy - Karlštejn23:00ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 3. etapa23:25NHL play-off01:05NHL play-off04:00Global Champions League 2024 - Madrid06:00Závěr vysílání
07:00Premier League Darts 202409:15Ružomberok - Žilina11:00NBA play-off13:00Velká cena Pardubic v plavání15:00NHL play-off16:30ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 2. etapa17:00Bellator 303: Nurmagomedov vs. Shabliy23:00Magazín NBA Action (30)23:301:1 Sport Show (67)00:00K.O. magazín (52)00:45KSW 94: Wrzosek vs Szpilka03:30Grand Prix Hradec Králové 202404:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00LaLiga World (41)07:30LaLiga Chronicles (34)08:00LaLiga Highlights (35)09:00LaLiga FANS (9)09:30LaLiga11:15Bundesliga13:15LaLiga15:15Serie A Full Impact (36)15:45Serie A17:45Serie A19:30Bundesliga Weekly (38)20:00Bundesliga22:00Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna22:30LaLiga00:30LaLiga Talking Football (8)01:00Magazín Ligy mistrů UEFA (29)01:30TIKI-TAKA (243)03:00Závěr vysílání
08:45Rally Kanárské ostrovy09:50Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)11:00Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)12:00OffRoad Maraton (2/2024)12:25FIA World Endurance Championship - 6 hodin ve Spa-Francorchamps13:25Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (1. trénink)14:35Racing magazine (3)15:00Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)15:55Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)16:55Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (2. trénink)18:05Chasing The Dream (4)18:25Porsche Supercup v Imole (trénink)19:20Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)20:20Formule 2 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)21:05Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (1. trénink)22:20Formule 1 - Velká cena MSC Cruises Emilia Romagna 2024 (2. trénink)23:35Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (trénink)00:35Formule 3 - Velká cena Emilia Romagna 2024 (kvalifikace)01:20Porsche Supercup v Imole (trénink)02:05Závěr vysílání
09:00Bundesliga10:45Bundesliga - konferenční přenos12:45Ligue 114:30Ligue 116:30LaLiga 2 Highlights (39)17:30Rychlá kola (5/2024)17:45Český motorsport 202418:15UFC Connected (705)18:45UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento20:40Ligue 223:00Bomby na ledu (31)00:00FIA Karting Championship 2024 (2)00:30OffRoad Maraton (2/2024)01:00Závěr vysílání
05:05Echo Pražského jara 202405:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:13Echo Pražského jara 202420:15Ikony Kamila Střihavky20:45Pop-rockové pódium21:50Kombo: Vltava v Paláci Akropolis22:50Příběhy světové hudby23:35Kanadská soda IX (5/14)00:00Nezávislý maestro Andrea Camilleri00:55Opera II (7/8)01:45Hudební cestopis slavných skladatelů: Georg Friedrich Händel (2/8)02:45Tečka páteční noci04:50Trakijec z Vítkova
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:40Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sven Hjerson Agathy Christie21:45Archie22:30Babylon Berlín23:15Všechny velké a malé bytosti00:05Případy detektiva Murdocha00:50Babylon Berlín01:35Sven Hjerson Agathy Christie02:20Případy detektiva Murdocha03:05Případy detektiva Murdocha03:45Slečna Marplová05:20Případy detektiva Murdocha
01:05Neporazitelný02:25Horal04:20Podvod05:45Zoom In06:00Zoom In06:10Zoom In - Sing 206:25Zoom In06:35Close Up07:10Close Up07:45Legenda o perlách naga09:45Hroši v Africe11:35Sen noci svatojánské13:40Sudá a lichá15:45Spartacus17:20Spartacus18:55League of Gods20:45Scary Movie 322:00Vrána23:40Kill Bill 2
03:50Velký George Foreman06:00Jeanne má každý rád07:40Ve víru tajemství09:25Teorie velkého třesku IV. (5): Feromonový zápach zoufalství09:45Teorie velkého třesku IV. (6): Alibi z Irské hospody10:10Fantastický pan Lišák11:40Spirála lží13:20Emily15:30Šifra mistra Leonarda17:55John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (7)18:35Uzavřený kruh (2)19:15Banshee (9): Mizerný šachista20:00Banshee (10): Šílená posedlost21:00Rod Draka (6): Princezna a královna22:05Rod Draka (7): Náplavomarka23:05Rod Draka (8): Pán přílivů00:10Rod Draka (9): Zelená rada01:05Rod Draka (10): Černá královna02:05Tenkrát v Mexiku
00:13Bořek Stavitel 51/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 52/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 24/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 26/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 52/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 10/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 42/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 43/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 12/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 47/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 48/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 6/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 16/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 17/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 1/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 2/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 45/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 46/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 46/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 7/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 16/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 15/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 16/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 22/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 76/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 77/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 78/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 17/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 12/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 21/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 21/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 8/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 47/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 15/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 16/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 15/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 16/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 51/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 52/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 14/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 14/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 39/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 40/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 15/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 16/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 34/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 3/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 4/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 35/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 36/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 32/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 33/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 34/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 35/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 13/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 41/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 36/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 5/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 6/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 21/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 23/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 47/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 25/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 26/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 43/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 44/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 41/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 42/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 25/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 3/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 47/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 15/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:41Požárník Sam 16/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p17:52Doodleboo 19/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 17/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 18/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 8/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 9/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 10/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 52/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 53/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 23/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 33/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 34/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 33/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 34/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 10/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 32/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 33/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 18/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 19/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 8/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 19/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 19/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 20/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 8/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 9/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 24/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 25/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 1/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 2/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:25Já jsem…01:55Špatný krok03:30Výtažek05:00Přestávka05:30Tunel do Číny07:10Dobrodružství Tedyho Stonese08:40Starostka Dortíková10:05Strážce majáku11:40Hospodu vám nedáme13:15Všechny cesty vedou do Říma14:45Bůh masakru16:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem17:20Paříž 3619:20Skoro přátelé21:00Za borovicovým hájem23:15Příležitost dělá zloděje
00:30Ztraceni ve Florencii02:05Ztracený čas03:00Přestávka05:10Deset pravidel jak se zamilovat07:05Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2009:10Cesta na vrchol11:50Vlčák Rain13:50Agatha Christie\'s Marple - S1, EP. 315:55Hercule Poirot - Velká čtyřka17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2120:00Poslední semestr21:55Café society
00:00Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie 1 - Průlom (2)00:45Hitlerův poslední útok 5 - Bitva o pevnost (3)01:30Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Zrazeni a prozrazeni (4)02:15Ostraha hranic 2 - Tajná skrýš (4)03:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Záplavy metamfetaminu (10)05:15Pomozte autům 10 - Ford Escort RS2000 (4)06:00Skvělý dr. Pol 8 - Královny mléka (13)07:00Ztracená města s Albertem Linem: Zlatá horečka - výběr - Ztracená města s Albertem Linem: Zlatá horečka - výběr (1)08:00Ztracená města s Albertem Linem: Historické stavby - výběr - Ztracená města s Albertem Linem: Historické stavby - výběr09:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Bod zvratu (05)11:00Nacistické megastavby: Ruská válka 1 - Bitva o Kursk (2)12:00Nacistické megastavby: Ruská válka 1 - Hitlerův ústup (3)13:00Vteřiny před katastrofou 4 - Železniční katastrofa v Paddingtonu (4)14:00Prokletí tuňáci 11 - Vzpoura (10)15:00Gordon Ramsay: Do neznáma 2 - V zemi Vikingů (2)16:00Jak chytit pašeráka 5 - Čluny plné kokainu (1)17:00Vězněm v cizině 10 - Osud plný zvratů (6)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Nebezpečná směrnice (10)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 10. díl (10)21:00Pašerákům na stopě 1 - Slepé muly (09)22:00Narkobaroni a jejich pád 1 - Partyzánský kartel (7)23:00Peklo na zemi: Mexiko - Peklo na zemi: Mexiko ()
00:30Nelítostné království 3 - Počátek temnoty (1)01:18Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)02:06Královny říše zvířat 1 - Maličké královny džungle (03)02:54Královny říše zvířat 1 - Královny savany (01)03:40Nelítostné království 3 - Královnin pád (5)04:26Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)05:13Královny říše zvířat 1 - Maličké královny džungle (03)06:50Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)07:37Nejnebezpečnější žraloci světa - Nejnebezpečnější žraloci světa ()08:26Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Dokonalá bouře (2)09:16Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)10:05Nejnebezpečnější žraloci světa - Nejnebezpečnější žraloci světa ()10:5350 odstínů žraloků - 50 odstínů žraloků ()11:42Čelisti versus čluny - Čelisti versus čluny ()12:26Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Dokonalá bouře (2)13:17Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)14:51Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Sluch predátorů (6)15:38Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)16:24Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)17:11Skvělý dr. Pol 9 - Alpakalypsa (2)18:00Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)18:48Afričtí lovci 3 - Soupeři a soupeřky (5)19:37Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Slepá zuřivost (1)20:26Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)22:03Skvělý dr. Pol 9 - Alpakalypsa (2)22:52Když žraloci útočí: 360 stupňů 1 - Mladí a divocí (3)23:41Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)
00:00Zvláštní a záhadné00:45Na ty roky se nezapomíná01:40Záhady světových válek02:25Vzdušní bojovníci03:10Pohledy do historie03:15Legendární Ford Mustang04:05Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska04:30Zde řídíš na vlastní nebezpečí!05:15Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fantastické inženýrství07:55LEGO Masters - Amerika08:50Pohledy do historie08:55Vzdušní bojovníci09:55Život v sevření mrazu10:55Zakázané zóny11:55Fantastické inženýrství12:55Vzdušní bojovníci13:55Těžší, než by se zdálo14:20Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:15Život v sevření mrazu16:15Fantastické inženýrství17:15Zvláštní a záhadné18:05Zakázané zóny19:05LEGO Masters - Amerika20:00Zvláštní a záhadné20:55Na ty roky se nezapomíná22:00Záhady světových válek23:00Ruský Alcatraz
01:05A byt září novotou...01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Prosluněné prázdninové pohodlí07:50George Clarke - Staré domy, nové domovy08:45Zahradníkův svět09:55A byt září novotou...10:45Domy snů u jezera11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15George Clarke - Staré domy, nové domovy16:10Domy snů u jezera16:35Velkolepé plány17:30A byt září novotou...18:25Prosluněné prázdninové pohodlí19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Naši a já23:35Zlatokopka
06:00Rození obchodníci: Lancia Fulvia z roku 1972 (S14E14)07:00Rození obchodníci: TR4 v opravě (S16E11)08:00Jak se to dělá: Restaurace soch, stativy, polské klobásy a svářecí pistole (S23E17)08:30Jak se to dělá: Mikrofony (S11E07)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: BMW 323i (S06E05)10:00Nazí a vystrašení: 2. díl (S05E02)11:00Lovci odpadu: 10. díl (S13E10)12:00Rození obchodníci: Volkswagen Rabbit GTI (S15E06)13:00Rození obchodníci: Vysněné auto: 8. díl (S02E08)14:00Záchrana statku: 16. díl (S05E16)16:00Recyklační tým: Robert E. Lee Hotel (S01E03)16:30Bitvy o zavazadla: 10. díl (S05E10)17:00Rození obchodníci: Mercedes 560SL z roku 1987 (S13E01)18:00Jak to dělají?: 12. díl (S16E12)18:30Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky (S06E74)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 2. díl (S05E02)20:00Hraniční kontrola: Švédsko: Shodit šaty (S01E02)21:00Přistiženi při činu: Muž z Floridy (S01E05)21:30Přistiženi při činu: Jak uniknout zákonu (S01E06)22:00Virální zločiny: Vezmi a jdi (S01E05)22:30Virální zločiny: Statečná obrana (S01E06)23:00Nazí a vystrašení: Drama na Bahamách (S06E11)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 10. díl (S05E10)02:00Hraniční kontrola: Švédsko: Shodit šaty (S01E02)03:00Přistiženi při činu: Muž z Floridy (S01E05)03:30Přistiženi při činu: Jak uniknout zákonu (S01E06)04:00Rození obchodníci: AMC Pacer - Kalifornie (S12E05)05:00Lovci odpadu: Vyklízení (S11E10)
06:00How It\'s Made: Hospital Laundry, Brass Instrument Restoration, Horse Replicas06:24How It\'s Made: Ceramic Fireplaces, Synthetic Corks06:48How It\'s Made: Oil Pressure Sensors, Large Format Printing07:12How It\'s Made: Mobile Concert Stages, Mascara07:36How It\'s Made: NASCAR Car Bodies, Thermal Coffee Pot08:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Luck Real?08:48Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Does the Ocean Think?09:36Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Will We Become God?10:24Alaska Mega Machines: Warriors In The Last Frontier11:12Alaska Mega Machines: Behemoths Of The Bush12:00How It\'s Made: Dream Cars: BMW M612:24How It\'s Made: Dream Cars: Rolls-Royce Dawn12:50How Do They Do It?: Peppermint, Tennis Racquets13:14How Do They Do It?: Surfboards, Satchels13:38How Do They Do It?: Ammo, Dental Drill, Road Markings14:02How Do They Do It?: Floating Power Stations14:26Secrets Of The Underground: Doomsday Volcano Mystery15:14Secrets Of The Underground: Atlantis In America16:02Alien Encounters: The Entanglement16:50Alien Encounters: The Prophecies17:40Alien Encounters: The Escalation18:30How It\'s Made: Slate Tiles, Hot Dog Carts18:55How It\'s Made: Racing Leathers, Wood Rocking Chairs19:20How It\'s Made: Mountain Bikes, Lever Action Rifles19:45How It\'s Made: Saunas, Wheelchair Lifts20:10How It\'s Made: Upright Pianos, Flags20:35How It\'s Made: Oil Lamps, Chocolate Mints21:00Cal Fire: Mountain Of Flame21:50Cal Fire: Blaze Brotherhood22:40Monsters Inside Me: There\'s A Maggot In My Head23:30Monsters Inside Me: Something Is Eating My Baby01:10NASA\'s Unexplained Files: Return of the Moon Bugs02:00Alien Encounters: The Aura02:48Expedition Unknown: Pyramid Of Legends03:36Expedition Unknown: Viking Secrets04:24How It\'s Made: Wood Windows, Woven Cashmere04:48How It\'s Made: Gas Barbecues, Mattress Pads05:12How It\'s Made: Skateboards, Braided Pastry05:36How It\'s Made: Plasma Gems, Special Effects Snow
06:00Zlý sen v sousedním domě: Vrah má univerzální klíč (S05E08)07:00Zlý sen v sousedním domě: Vražda v Omaze (S05E09)08:00Smrtelná tajemství: Vnitřní oheň (S01E05)09:00Smrtelná tajemství: Ruka zabijáka (S01E06)10:00Jižanské vraždy: Krvácející srdce (S01E09)11:00Jižanské vraždy: Přátelství pod palbou (S01E10)12:00Dokonalá vražda: Jízda s ďáblem (S03E03)13:00Dokonalá vražda: Poslední tanec (S03E04)14:00Ďábel hovoří: Pohřbena na ranči (S02E05)15:00Ďábel hovoří: Jezero lží (S02E06)16:00Zabil bych pro tebe: Uvězněna v lásce (S02E06)17:00Zabil bych pro tebe: Vražda na pobřeží pokladů (S02E07)18:00Vítejte v zabijákově: Vražda v Kendricku (S01E03)19:00Vítejte v zabijákově: Z popela (S01E04)20:00Smrtící polibek: Krev nikdy nelže (S01E05)21:00Vraždy modelek Playboye: Zajíček a Charles Manson (S02E04)22:00Vraždy modelek Playboye: Jak můra ke světlu (S01E02)23:00Srdce tmy: Vražda v oblasti Poconos (S01E05)01:00Vraždy modelek Playboye: Zajíček a Charles Manson (S02E04)02:00Smrtící polibek: Krev nikdy nelže (S01E05)03:00Vítejte v zabijákově: Vražda v Kendricku (S01E03)04:00Dokonalá vražda: Jízda s ďáblem (S03E03)05:00Dokonalá vražda: Poslední tanec (S03E04)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Syndrom prvních šatů (S06E01)06:00Dvojnásobní Derricové: 1. díl (S03E01)07:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Doug a Erica (S04E02)09:00Hledání bratra manžela: Tři jsou dav, ale čtyři... (S01E02)10:00Vítejte u Plathových: Romeo, Romeo! (S05E07)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Matka mezi námi (S03E08)12:00Dvojnásobní Derricové: 6. díl (S03E06)13:00Beďarová doktorka: Zmrazení névy (S03E16)14:0090 dní: Život o samotě: Loď vyplula (S02E10)15:0090 dní: Život o samotě: Polib a vyprávěj (S02E11)16:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: Doug a Erica (S04E02)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Matka mezi námi (S03E08)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Horší než strašidelný dům (S05E17)20:00Mozkový chirurg: 1. díl (S01E01)21:00Cizí předměty v těle: Nevytahovat! (S01E01)22:00450kg sestry: Tuk, pláč a tanec (S04E16)23:00Nestvůry ve mně: Orgány na cucky (S08E09)01:00Mozkový chirurg: 1. díl (S01E01)02:00Cizí předměty v těle: Nevytahovat! (S01E01)02:50450kg sestry: Tuk, pláč a tanec (S04E16)03:40Beďarová doktorka: Zmrazení névy (S03E16)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: Matka mezi námi (S03E08)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Bonnie a Clyde (S12E09)06:50Veterinární policie Filadelfie: Záchrana v nejvyšší čas (S12E10)07:40Záchrana statku: Vražedná zóna (S02E06)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: Tuláci (S01E05)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 10. díl (S02E10)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Nejskvělejší dům v korunách (S03E03)11:15Záchrana statku: 5. díl (S02E05)12:10Zvířecí obydlí: Podzemní ráj (S02E08)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: 5. díl (S02E05)14:00Z tuláků boháči: Den pro osla (S01E03)15:00Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy: Sestry záchranářky (S11E03)16:00Pitbulové a propuštění trestanci: Psi, které jsme si zamilovali (S10E01)17:00Záchrana statku: Ráj pro prasata a peklo pro hospodářství (S03E07)18:00Zvířecí obydlí: Nejlepší stavby (S02E11)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 9. díl (S02E09)20:00Stal jsem se kořistí: 5. díl (S03E05)21:00Stal jsem se kořistí: 6. díl (S03E06)22:00Lidé z aljašských lesů: 29. díl (S03E29)23:00Projekt Grizzly: Dospívající medvědi (S01E05)01:30Odborníci na domy v korunách stromů: Javor k meditaci (S03E01)02:15Projekt Grizzly: Dospívající medvědi (S01E05)03:00Veterinární policie Filadelfie: Bonnie a Clyde (S12E09)03:45Záchrana statku: 3. díl (S02E03)04:30Veterinární policie Filadelfie: Záchrana v nejvyšší čas (S12E10)05:15Psi: jejich neznámé dějiny: Tuláci (S01E05)
00:11Die Nordreportage: Frau Doktor vom Dorf - Aus dem Alltag einer Landärztin00:41Traumseen der Schweiz II: Sommergeschichten am Wasser - Film von Eliane Kerschbaumer01:31Z\'Alp: Start zum Abenteuer - Film von Karen Ballmer und Christine Zimmermann02:18Z\'Alp: Reise zu einem anderen Lebensrhythmus - Film von Karen Ballmer und Christine Zimmermann03:08Z\'Alp: Die Ankunft - Film von Karen Ballmer und Christine Zimmermann03:52Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz II: \"Furka-Bergstrecke\" - Die Gemütliche - Film von Katharina Deuber04:08Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz II: \"Montreux-Rochers de Naye\" – Die Extravagante - Film von Silvia Fleck04:23Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:08Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:09Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:46nano - Die Welt von morgen08:15Rundschau - Das Schweizer Politmagazin09:06Weiterleben in Putins Russland – Ein Schweizer in Sibirien - Reportage von Christof Franzen09:40Selbstbestimmt - Lebst du deinen Traum? fragt Tan Caglar10:1037°: Aufbruch hinter Gittern - Theater im Knast10:5437°Leben - Einfach weg! Kurztrip für die Seele11:22Die wilden Flüsse Afrikas (1/3) - Nil12:06Die wilden Flüsse Afrikas (2/3) - Sambesi12:50Die wilden Flüsse Afrikas (3/3) - Hoanib13:34Die Großkatzen der Masai Mara (1/2) - Auf der Jagd14:18Die Großkatzen der Masai Mara (2/2) - In der Kinderstube15:02Kalahari – Gesetz der Wildnis (1/2) - Gemeinschaften15:46Kalahari – Gesetz der Wildnis (2/2) - Regenzeit16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:213sat-Wetter17:23Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Wasser für die Kaiserstadt - Die Wiener Hochquellenleitung - (Dokumentation, AUT 2023)19:09Der Wiener Gugelhupf19:20Live vom Wiener Rathausplatz: - Eröffnung der Wiener Festwochen 202420:59Im Tal von Elah - Spielfilm, USA 2007 (In the Valley of Elah)22:5010 vor 1023:19extra 3 - Satiremagazin mit Christian Ehring
00:44Vorstadtweiber - Folge 17 S2E701:33Vorstadtweiber - Folge 18 S2E802:21Vorstadtweiber - Folge 19 S2E903:10Vorstadtweiber - Folge 20 S2E1004:00ZIB Zack Mini04:05Nils Holgersson - Das Frühlingsfest der Tiere S1E904:29Dragons - Die jungen Drachenretter - Der Mechano-Drache S1E1704:51StoryZoo - Im Supermarkt S2E505:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Das Märchenfest05:30ABC Bär Lied05:34Schmatzo S201705:49Wissper - Ein Hippo in der Hitze S2E1605:57ZIB Zack Mini06:02Hör mal, wer da hämmert - Heimwerker-Hotline S8E2106:25Hör mal, wer da hämmert - Eine haarige Sache S8E2206:48Scrubs - Die Anfänger - Mein Aufstieg S5E107:09Modern Family - Der Unterhosenfluch S9E307:31Modern Family - Sex, Lies & amp; Kickball S9E407:52Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:36Q1 Ein Hinweis ist falsch09:18Was gibt es Neues? S202209:59Soko Kitzbühel - Tödliche Trugbilder (1) S510:42Soko Kitzbühel - Tödliche Trugbilder (2) S511:26Monk - Mr. Monk und die schwarze Witwe S4E712:07Monk - Mr. Monk war auch mal klein S4E812:48Monk - Mr. Monk unterwegs als Weihnachtsmann S4E913:30Monk - Mr. Monk betritt die Modewelt S4E1014:11ZIB Flash14:17Soko Kitzbühel - Tödliche Wanderung S6E115:02Soko Kitzbühel - Wunderski S6E215:47ZIB Flash15:54Wetter15:56Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:44Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:50Wetter17:55Sport Aktuell18:03ZIB Magazin18:15Die große Chance - Let\'s sing and dance - Das Finale20:18ZIB Flash20:25Die große Chance - Let\'s sing and dance - Das Finale - Die Entscheidung21:07Was gibt es Neues? - Classics21:50ZIB 322:08Fußball 2.Liga - 28.Runde22:29Der Schwarm - Folge 123:14Der Schwarm - Folge 2
00:24STÖCKL01:25Silvia kocht01:50Seitenblicke01:55Barbara Karlich - Talk um 4 - Heiraten einst und jetzt02:49Studio 203:46konkret04:08Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:08Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:08Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:09Fit mit den Stars - Hans Knauß07:26Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Das Glück dieser Erde - Die Entscheidung S1E108:44Erlebnis Österreich - Von klein bis groß - Menschen und ihr Zuhause09:09kreuz und quer - Frauen an die Waffen?09:56Am Schauplatz - Leben ohne Schnitzel10:44Seitenblicke10:49Wetterschau11:00ZIB11:21Wetter11:23Aktuell nach eins12:02Silvia kocht - Unterwegs in der Südsteiermark12:27Sturm der Liebe - Teil 426013:18Die Rosenheim-Cops - Abgerechnet wird zum Schluss S18E2414:03Barbara Karlich - Talk um 4 - LGBTIQ+: So leben wir14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:07Aktuell nach fünf15:29Studio 216:20Rund ums Rad16:29Mayrs Magazin - Wissen für alle16:40infos & amp; tipps16:43Lotto 6 aus 45 - Bonus Ziehung16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:50Wetter17:55Sport Aktuell18:03Seitenblicke18:14Der Alte - Der Weg in die Freiheit19:20Eröffnung der Wiener Festwochen 202421:02ZIB21:08Euromillionen21:14Universum History - Solidarnosc - Umbruch im Osten22:02Outlander - Die Highland-Saga - Das Testament S5E623:01Der Alte - Der Weg in die Freiheit
00:02DENK mit KULTUR - Jakob Seeböck und Andrea Händler00:50Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv01:42Land der Berge - Das Tal der Dreitausender: Ahrntal in Südtirol02:28Land der Berge - Südtirol - Rund um den Ortler03:11Landleben - Leben im Passailer Becken03:48Ausflug ins Gestern - Dalmatinische Küste03:59Kult.reloaded - Phettbergs nette Leit Show (18/18)05:00Wetter Kompakt05:05Panorama Wetter live05:15Panorama Wetter live05:33Panorama Wetter live05:57Panorama Wetter live06:00Wetter Kompakt06:05Panorama Wetter live06:26Panorama Wetter live06:35Panorama Wetter live06:43Erbe Österreich - Kaiserstadt Bad Ischl07:30ORF III AKTUELL11:03Landleben - Am Bodensee11:35Expeditionen - Helden der Evolution: Reptilien12:30Expeditionen - Helden der Evolution: Elefanten13:25Expeditionen - Spielen im Tierreich14:11Peter Steiners Theaterstadl - Die Schwindelnichte15:44Peter Steiners Theaterstadl - Seine Majestät, der Kurgast17:18ORF III AKTUELL am Abend17:30Nachrichten in Einfacher Sprache17:35Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Runde der ChefredakteurInnen19:05Der Pfundskerl - Eine Frage der Ehre20:40Der Pfundskerl - SOS Maria22:13Kult.reloaded - Phettbergs nette Leit Show (10/18)23:03Kult.reloaded - Phettbergs nette Leit Show (4/18)
00:15Yoga Kids - Wald 200:30Museum AHA S202000:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kapserl & amp; Co: Die Piratenfalle S201701:25Das Dschungelbuch - Safari - Tapfere/Clevere Tiere S1E1701:35ABC Bär S201501:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Begegnung, aber sicher S202002:00Athena - Neue Herausforderungen S1E1402:20SimsalaGrimm - Die drei Federn S2E2602:40Schmatzo S201802:55Hexe Lilli - Lilli und König Artus S2E103:15Yoga Kids - Wald 203:30Museum AHA S202003:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201704:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1804:40Calimero 3D - Der gestohlene Aufsatz S1E9304:50Calimero 3D - Die Su-Mu S1E9405:00ABC Bär S201505:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202305:25Garfield - Krieg der Nudeln S1E105:35Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E205:45Schmatzo S201806:00Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E206:20Yoga Kids - Strand 206:35So denkt das junge Österreich - Freundschaft06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201707:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1807:40Calimero 3D - Der gestohlene Aufsatz S1E9307:50Calimero 3D - Die Su-Mu S1E9408:00ABC Bär S201508:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202308:25Garfield - Krieg der Nudeln S1E108:35Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E208:45Schmatzo S201809:00Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E209:20Yoga Kids - Strand 209:35So denkt das junge Österreich - Freundschaft09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201710:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1810:40Calimero 3D - Der gestohlene Aufsatz S1E9310:50Calimero 3D - Die Su-Mu S1E9411:00ABC Bär S201511:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202311:25Garfield - Krieg der Nudeln S1E111:35Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E211:45Schmatzo S201812:00Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E212:20Yoga Kids - Strand 212:35So denkt das junge Österreich - Freundschaft12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201713:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1813:40Calimero 3D - Der gestohlene Aufsatz S1E9313:50Calimero 3D - Die Su-Mu S1E9414:00ABC Bär S201514:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202314:25Garfield - Krieg der Nudeln S1E114:35Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E214:45Schmatzo S201815:00Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E215:20Yoga Kids - Strand 215:35So denkt das junge Österreich - Freundschaft15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201716:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1816:35ABC Bär S201516:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202317:00Athena - Zufall oder Schicksal? S1E1517:20Garfield - Krieg der Nudeln S1E117:30Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E217:40Schmatzo S201817:55Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E218:15Yoga Kids - Strand 218:30So denkt das junge Österreich - Freundschaft18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201719:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1819:35ABC Bär S201519:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202320:00Athena - Zufall oder Schicksal? S1E1520:20Garfield - Krieg der Nudeln S1E120:30Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E220:40Schmatzo S201820:55Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E221:15Yoga Kids - Strand 221:30So denkt das junge Österreich - Freundschaft21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Gespensterhütte S201722:25Das Dschungelbuch - Safari - Durst S1E1822:35ABC Bär S201522:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Auf die Schnelle S202323:00Athena - Zufall oder Schicksal? S1E1523:20Garfield - Krieg der Nudeln S1E123:30Garfield - Von Katzen und Mäusen S1E223:40Schmatzo S201823:55Hexe Lilli - Lilli und Kolumbus S2E2
00:28Radsport Race Around Niederösterreich 2024, Highlights00:43Eishockey WM 2024: Kanada - Österreich, Highlights aus Prag02:45Sportbild03:15Alpine Trailrunning Festival 2024, Highlights aus Innsbruck03:27Leichtathletik ÖM Vereine 2024, Highlights aus Südstadt04:00Silent Sports + - Judo Grand Prix Linz 202304:26Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Technische Kür04:44Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Duett Freie Kür05:05Silent Sports + - Schwimm-WM Fukuoka 2023 Synchronschwimmen Einzel Freie Kür05:24Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1305:43Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1406:00Yoga Magazin - Folge 22006:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12607:00Eishockey WM 2024: Finnland - Österreich, Highlights aus Prag09:00Tanzen - Staatsmeisterschaft Kombination 2024, Highlights aus Koblach10:00Leichtathletik Horst Mandl Memorial, Highlights aus Graz10:30Radsport Race Around Niederösterreich 2024, Highlights10:45Funsport11:00LIVE Pressekonferenz Fußball - Salzburg vor dem Showdown um den Meistertitel aus Salzburg11:30FIA WEC 2024 - 6 Stunden, Highlights von Spa-Francorchamps12:30LIVE Pressekonferenz Fußball - Sturm Graz vor dem Showdown um den Meistertitel aus Graz13:00Eishockey WM 2024: Kanada - Österreich, Highlights aus Prag15:00Funsport15:25#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1615:55LIVE Fußball 2. Liga - 28. Runde: Konferenzschaltung18:00Sport 2018:15LIVE Eishockey WM 2024: - Tschechien - Österreich aus Prag19:45LIVE Basketball 3x3 Olympia Qualifier: Israel - Österreich aus Debrecen21:00Basketball 3x3 Olympia Qualifier: - Österreich - Puerto Rico, Highlights aus Debrecen21:25Eishockey WM 2024: Finnland - Österreich, Highlights aus Prag23:25Yoga Magazin - Folge 22023:55Billard Pool Bundesliga 2. Spieltag 2024, Highlights aus Wien
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Počasí v letoviscích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Události v regionech
01:45Superenduro, sestřih Velké ceny\\nMaďarska02:15Lední hokej04:45Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota05:15MVP06:00Televizní nákupy07:30Lední hokej10:00Televizní nákupy11:00Box11:45Box12:15Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagøtu12:30SuperEnduro15:00Poker16:00Poker17:00Fotbal19:15Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagøtu19:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín20:00Fotbal22:15MVP23:00Box
00:15Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas00:30Fotbal02:45Tenis05:00Poker06:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 31. kolo06:30Fotbal07:15Superenduro, sestřih, Polsko07:45Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagøtu08:00Televizní nákupy09:00Házená10:45Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas11:00Televizní nákupy12:00Házená14:00Lední hokej16:30Lední hokej19:00Fotbal21:00Poker22:00Box22:30Fotbal
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie Perlová princezna10:48Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Pettson a Fiškus21:15Máša a Medvěd21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:30Plavání05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej07:55PanoramaL08:30BBV po 25 letech08:40Hokej10:40Hokej10:50AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:20Dráhová cyklistika11:35Triatlon11:50Plavání12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Motorismus13:10Fotbal14:10Fotbal14:40Jezdectví15:00Silniční cyklistika15:35Motorismus15:55Hokej16:00Hokej19:00Hokej19:40Hokej22:50Hokej23:50Hokej00:00Hokej00:05Motorismus00:20Motorismus00:25Branky, body, vteřiny00:40Hokej02:35Branky, body, vteřiny02:50Hokej04:45Silniční cyklistika
06:00Teleshop09:00Společnost Adventure10:00Společnost Adventure11:00Teleshop13:00MacGyver I.13:50MacGyver I.14:45Hvězdná brána: Atlantida II.15:45Hvězdná brána: Atlantida II.16:40Společnost Adventure17:40Ztracený svět II.18:40Ztracený svět II.19:40MacGyver I.20:30MacGyver I.21:25Hvězdná brána: Atlantida II.22:25Hvězdná brána: Atlantida II.23:20Ztracený svět II.00:20Ztracený svět II.01:30K poctě zbraň02:25K poctě zbraň03:15Totalcar IV.04:00Teleshop
07:10Sneak Peek Ro 202407:30Castle V.08:30Castle V.09:25Profil zločinu X.10:30Profil zločinu X.11:40Castle V.12:30Castle V.13:25Zelenáč I.14:25Zelenáč I.15:20Bones Viii.16:15Csi Ii.17:10Castle V.18:05Castle V.19:05Zelenáč I.20:00Zelenáč I.21:00Mission: Impossible Ii23:40Mission: Impossible Iii02:05Zelenáč I.02:50Zelenáč I.03:30Sneak Peek Ro 202404:00Teleshop
06:10Sneak Peek Hu 202406:35Hvězdná brána: Atlantida III.07:35Hvězdná brána: Atlantida III.08:30Ztracený svět I.09:30Ztracený svět I.10:30MacGyver III.11:25MacGyver III.12:20Dr. House VII.13:15Námořní vyšetřovací služba L.A.14:10Námořní vyšetřovací služba L.A.15:05Hvězdná brána IX.16:05Hvězdná brána IX.17:00Hvězdná brána: Atlantida III.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Dr. House VII.21:00Po přečtení spalte23:10Venom01:20Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII.02:20MacGyver III.03:00Strážce pořádku V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland VI.14:25Ranč Heartland VI.15:20Brousko Iii.16:40Divoké včely I.17:40Domek na prérii III.18:45Ranč Heartland VI.19:40Ranč Heartland VI.20:40Domek na prérii III.21:40Ranč Heartland VI.22:40Ranč Heartland VI.23:40Divoké včely I.00:40Brousko Iii.02:00Brousko Iii.03:00Seriálový tip03:15Seriálový tip04:00Teleshop
00:15Der Sturz - Mary Decker gegen Zola Budd01:50Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:15Von Pest bis Corona: Die größten Pandemien der Geschichte03:25Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte04:20Zurück in die Eiszeit05:10T-Rex - Rekonstruktion einer Riesenechse06:00Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe06:45Wilde Schönheiten07:40Wilde Schönheiten08:35Von Pest bis Corona: Die größten Pandemien der Geschichte09:50Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte10:45Zurück in die Eiszeit11:35T-Rex - Rekonstruktion einer Riesenechse12:25Der Sturz - Mary Decker gegen Zola Budd14:05Aufstieg der Wikinger15:00100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte15:55Die Flucht aus Alcatraz16:50Aus der Asche - Europa nach dem Zweiten Weltkrieg17:50Naturparadiese in Lateinamerika18:35Baden-Württemberg von oben20:15Rheingold - Gesichter eines Flusses21:50Wildes Großbritannien22:40Wildes Großbritannien23:25Fahrrad gegen Auto - Eine Straßenschlacht
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Let\'s Dance23:30Exclusiv Spezial - Let\'s Dance
00:05Leverage00:45CSI: Den Tätern auf der Spur01:30Im Namen des Gesetzes02:15Im Namen des Gesetzes03:05CSI: Vegas03:45CSI: Vegas04:30Christopher Porco: Der Elternhasser04:55Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:10Im Namen des Gesetzes07:05Im Namen des Gesetzes07:50Susan Vaughan Smith: Die Kindermörderin08:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf10:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Leverage14:05Leverage14:50CSI: Vegas15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Sunshine Slayings - Killer im Urlaub21:05Der Fall Maddie - Auf der Suche nach der Wahrheit21:55Alltag im Knast- Australia Behind Bars22:45My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet23:30Sunshine Slayings - Killer im Urlaub
00:30Jamie Oliver - günstig genießen01:20Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club02:05Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten und eine Traumreise04:254 Hochzeiten und eine Traumreise05:10Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:10Das perfekte Dinner10:00Home-Makeover mit Jessica Alba10:50Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover11:35Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover12:25Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie12:50Jamies Chefkoch13:45Jamies Chefkoch14:40Jamie Oliver - günstig genießen15:30Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club16:20Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Nigellas Lieblingsrezepte19:20Cook clever mit Jamie20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:00Mein einzigartiges B & amp;B21:40Mein einzigartiges B & amp;B22:25Das perfekte Dinner23:20Zwischen Tüll und Tränen
00:20Law & amp; Order: Special Victims Unit01:05Teleshopping03:15Recht & amp; Ordnung03:40Recht & amp; Ordnung04:00Recht & amp; Ordnung04:25Recht & amp; Ordnung04:45Schneller als die Polizei erlaubt05:10Schneller als die Polizei erlaubt05:35Schneller als die Polizei erlaubt05:55Schneller als die Polizei erlaubt06:15Schneller als die Polizei erlaubt06:45Walker, Texas Ranger07:35Walker, Texas Ranger08:20Burn Notice09:05Burn Notice09:55Burn Notice10:45Matlock11:35Matlock12:35Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin22:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd23:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:00Vier Hochzeiten und ein Todesfall00:45McLeods Töchter01:30Heartland - Paradies für Pferde02:15Buffy - Im Bann der Dämonen03:00Verbotene Liebe Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:50Hinter Gittern - Der Frauenknast08:40Alles was zählt09:05Unter uns09:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:00McLeods Töchter10:50Buffy - Im Bann der Dämonen11:35Alles was zählt Classics12:05Unter uns Classics12:30Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:00Verbotene Liebe Classics13:45Hinter Gittern - Der Frauenknast14:35Unter uns15:00Alles was zählt15:30Gute Zeiten, schlechte Zeiten15:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics16:25Bettgeflüster16:45Bettgeflüster17:10Vier Hochzeiten und ein Todesfall17:55McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:30Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Temptation Island US21:00Temptation Island US21:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:10Unter uns22:40Alles was zählt23:05Temptation Island US23:50Temptation Island US
00:10Monk00:55Monk01:35Teleshopping02:35Das Strafgericht03:20Das Strafgericht04:05Das Jugendgericht04:45Das Jugendgericht05:35Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Das Strafgericht17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Nanny20:35Die Nanny21:05Die Nanny21:30Die Nanny22:00Ritas Welt22:25Ritas Welt22:55Ritas Welt23:15Nikola23:40Nikola
00:50Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:25Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:25Blaze und die Monster-Maschinen08:50Gigantosaurus09:00Gigantosaurus09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:20Grizzy & amp; die Lemminge10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes11:40Polly Pocket11:50Polly Pocket12:05Monster High12:15Monster High12:25Monster High12:45Karate Schaf12:55Karate Schaf13:00Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:25Jade Armor14:50Jade Armor15:15Dragons - Die 9 Welten15:45Scooby-Doo und wer bist Du?16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:45Rubble & amp; Crew17:55Rubble & amp; Crew18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Bride Wars - Beste Feindinnen22:00A Paris Proposal - Ein funkelndes Versprechen23:40Die Nanny
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:25Blaze und die Monster-Maschinen09:50Gigantosaurus10:00Gigantosaurus10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45Rubble & amp; Crew10:55Rubble & amp; Crew11:05Rubble & amp; Crew11:20Grizzy & amp; die Lemminge11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:25Bugs Bunny & amp; Looney Tunes12:40Polly Pocket12:50Polly Pocket13:05Monster High13:15Monster High13:25Monster High13:45Karate Schaf13:55Karate Schaf14:00Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:25Jade Armor15:50Jade Armor16:15Dragons - Die 9 Welten16:45Scooby-Doo und wer bist Du?17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:45Rubble & amp; Crew18:55Rubble & amp; Crew19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:05vox nachrichten00:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:25Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Vegas08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:15CSI: Vegas11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
00:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap01:15VOXtours02:05Teleshopping05:10Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:00Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:30Verklag mich doch!07:35Verklag mich doch!08:50Verklag mich doch!09:50Verklag mich doch!10:55Verklag mich doch!11:55Verklag mich doch!14:00Verklag mich doch!15:00CSI: Den Tätern auf der Spur15:55CSI: Den Tätern auf der Spur16:50CSI: Den Tätern auf der Spur17:50Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Chicago Fire21:05Chicago Fire22:00Chicago Fire23:00Chicago Fire23:55Chicago Fire
00:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady00:50Gordon, Gino a Fred na cestách01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00John Torode: Jak chutná Irsko07:00Blázni do receptů07:30Blázni do receptů07:55Moje venkovská kuchyně08:25Moje venkovská kuchyně08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady12:00Gordon, Gino a Fred na cestách12:55John Torode: Jak chutná Irsko13:55Blázni do receptů14:25Blázni do receptů14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady19:00Gordon, Gino a Fred na cestách20:00John Torode: Jak chutná Irsko21:00Blázni do receptů21:30Blázni do receptů22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (112)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (113)06:55Blue (114)07:05Blue (115)07:10Blue (116)07:25Blue (117)07:30Blue (118)07:40Blue (119)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (54)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (26)08:55Mickeyho klubík (54)09:25Mickeyho klubík (62)10:50Greenovi ve velkoměstě (16)11:20Greenovi ve velkoměstě (17)11:50Hailey jde na to! (4)12:20Hailey jde na to! (11)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (124)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (125)13:50Příšerky v rachotě (18)15:15Blue (67)15:25Blue (71)15:30Blue (72)15:45Blue (73)15:50Blue (74)16:00Blue (75)16:15Křečík a Gréta (19)16:45Křečík a Gréta (20)17:15Kiff (19)17:40Kiff (20)18:40Příšerky v rachotě (20)19:15Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)19:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (93)20:15Blue (56)20:23Blue (57)20:40Blue (58)20:45Blue (59)20:50Blue (60)21:05Hailey jde na to! (4)21:35Jessie (3)21:55Jessie (2)22:25U Raven Doma (76)23:00U Raven Doma (77)23:30Kluk Holka atd. (33)23:40Kluk Holka atd. (34)24:00Kluk Holka atd. (35)24:10Kluk Holka atd. (36)24:20Auta na cestách (8)24:25Ghostforce (23)24:50Ghostforce (24)25:10Tým Tiki (8)25:35Tým Tiki (9)25:55Tým Tiki (10)26:15Anna mezi obojživelníky (22)26:40Anna mezi obojživelníky (23)27:00Anna mezi obojživelníky (24)27:25Ghostforce (21)27:45Ghostforce (22)28:05Pyžamasky (12)28:30Pyžamasky (13)28:55Dalmatinská 101 (17)29:15Dalmatinská 101 (18)29:35Kluk Holka atd. (79)29:45Kluk Holka atd. (80)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30SuperKitties (1)07:45SuperKitties (1)08:00Bluey (2)08:10Bluey (3)08:20Bluey (2)08:30Pupstruction (1)08:45Pupstruction (1)09:00A Goofy Fairy Tale ()10:00Firebuds (2)10:30PJ Masks: Power Heroes (1)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:30Firebuds (1)14:00Pupstruction (1)14:15Pupstruction (1)14:30SuperKitties (1)14:45SuperKitties (1)15:00Bluey (2)15:10Bluey (3)15:20Bluey (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (3)19:00Sofia The First (3)19:30Bluey (2)19:40Bluey (3)19:50Bluey (1)20:00Pupstruction (1)20:15Pupstruction (1)20:30SuperKitties (1)20:45SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (4)23:50PJ Masks (4)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Neplacená letní dovolená (S21E10)06:45Úchvatná Asie podle Ching: Zpátky do školy (S01E05)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Tým-ploze (S16E03)07:55Trisha a jižanská kuchyně: Rodinné smažené ryby (S02E04)08:17Trisha a jižanská kuchyně: Díkůvzdání u Yearwoodů (S02E05)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Jídla z celé země (S32E07)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Tučná jídla (S32E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Mistři koření (S10E07)10:10Vyřazeni: V duchu Karibiku (S27E07)10:55Průkopnice: 10 věcí, které miluji na Laddovi (S22E02)11:17Průkopnice: Dívčí noc (S22E04)11:40Bitva desetiletí: Jídlo rychle a zběsile (S01E07)12:25Průkopnice: Den čokolády (S21E06)12:47Průkopnice: Na večírek do zásoby (S21E07)13:10Giadina domácí kuchyně: Čtyři nejoblíbenější jídla fanoušků (S08E01)13:32Giadina domácí kuchyně: Čokoládové pusinky (S08E02)13:55Šampionát v pečení košíčků: Podvodníci (S01E01)14:40Dívka na farmě: Skvělá mamka jede! (S13E10)15:02Dívka na farmě: Dobrá zábava na Roš hašana (S13E11)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Baltimore (S04E18)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Edinburgh (S04E19)16:10Dětská kuchařská soutěž: Roztomilé ambice (S01E10)17:00Strašidelné výrobky z perníku: Dublin (S02E03)17:50Jarní cukrářská soutěž: Pouštní zákusky (S04E06)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Mistři koření (S10E07)19:25Vyřazeni: V duchu Karibiku (S27E07)20:10Průkopnice: 10 věcí, které miluji na Laddovi (S22E02)20:32Průkopnice: Dívčí noc (S22E04)20:55Bitva desetiletí: Jídlo rychle a zběsile (S01E07)21:40Šampionát v pečení košíčků: Podvodníci (S01E01)22:25Dívka na farmě: Skvělá mamka jede! (S13E10)22:47Dívka na farmě: Dobrá zábava na Roš hašana (S13E11)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Baltimore (S04E18)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Edinburgh (S04E19)23:55Dětská kuchařská soutěž: Roztomilé ambice (S01E10)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Tým-ploze (S16E03)02:10Trisha a jižanská kuchyně: Rodinné smažené ryby (S02E04)02:32Trisha a jižanská kuchyně: Díkůvzdání u Yearwoodů (S02E05)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Jídla z celé země (S32E07)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Tučná jídla (S32E08)03:40Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Občanská válka (S09E04)04:25Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Výlet po Route 66 (S09E05)05:10Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Dálnicí podél pobřeží Pacifiku (S09E06)
06:00Stavět na Aljašce: Ať už přestane pršet (S07E05)07:00Mrazivé zlato: Smrt z výšin (S03E03)08:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Jmění na dosah (S01E06)09:00Pátrání po yettim: Yetti v Georgii (S01E03)10:00Záhady muzeí: Mořský národ, Jezerní příšera z Nantucket, Královna banditů (S09E07)11:00Výprava do neznáma: 16. díl (S06E16)12:00Spřízněné duše (duchové): Ztracená Amy (S01E04)13:00Stavět na Aljašce: Aljašský záchod (S07E06)14:00Mrazivé zlato: Strachy bez sebe (S03E04)15:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: 1. díl (S02E01)16:00Pátrání po yettim: Opice z bažin (S01E04)17:00Záhady muzeí: Smrt Van Gogha, Maratónka, Montana hořící (S09E08)18:00Výprava do neznáma: 17. díl (S06E17)19:00Spřízněné duše (duchové): Stíny (S01E05)20:00Paranormální akta: Blázinec (S05E11)21:00Aljašský trojúhelník: Ostrov bigfoota (S02E02)22:00Aljašský trojúhelník: Dinosaurus z Kodiaku (S02E03)23:00Sami s duchy: Dům na Monroeově ulici (S02E03)01:00Dobrodružství s duchy: Státní škola a nemocnice Pennhurst (S02E12)02:00Ta nejhrůznější místa: Hřbitov Atlantiku (S01E04)03:00Paranormální akta: Smrtelné odrazy (S09E08)04:00Sami s duchy: Dům na Monroeově ulici (S02E03)05:00Spřízněné duše (duchové): Stíny (S01E05)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.