TV program pondelok, 22. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:50Mama na prenájom III. (73)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (4)13:50Mentalista II. (5)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (74)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Výnimočná Nikol II. (1) - NOVÉ ČASTI21:55Odznak Vysočina I. (1)23:10Dobre vedieť!00:15Mentalista II. (4)01:10Mentalista II. (5)02:00Odznak Vysočina I. (1)03:10Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (11)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Inkognito21:50Inkognito22:30Vtip za stovku23:55Myšlienky vraha VI. (18)00:55Riskuj!01:35Krimi02:05Noviny TV JOJ02:55Inkognito03:45Bez servítky
03:10Pohľady zhora I04:05Správy RTVS „N“04:55Počasie05:05Slovensko v obrazoch05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu V (9/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:50Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:35Bez batožiny17:05Detektívi zo severu V (10/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Lietajúci Škót22:10Reportéri22:45Inšpektor Max (6/11)23:40Agatha Christie: Poirot00:35Agatha Christie: Poirot.01:25Správy RTVS „N“02:20Góly-body-sekundy02:35Počasie
06:00Druhý dych (56)06:45Túžba tela (28)07:25Túžba tela (29)08:25Krok za krokom IV. (4)09:10Krok za krokom IV. (5)09:55Chicago Fire V. (16)10:55S hlavou v oblakoch (77)11:45S hlavou v oblakoch (78)12:55Oteckovia (6)14:00Keď kvitne láska (9)15:10Keď kvitne láska (10)16:00Túžba tela (30)17:00Túžba tela (31)18:00Chicago Fire V. (17)19:00Keď kvitne láska (11)19:50Keď kvitne láska (12)20:45Varte s nami21:00Krok za krokom IV. (6)21:30Krok za krokom IV. (7)22:00Priatelia III. (10)22:30Priatelia III. (11)23:05New Amsterdam IV. (21)24:00Keď kvitne láska (11)01:00Keď kvitne láska (12)01:40S hlavou v oblakoch (77)02:25S hlavou v oblakoch (78)03:10Smotánka04:05Adela show05:10Oteckovia (6)
05:00Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:10Nákupné maniačky07:35Letecké katastrofy08:55Vojna aukcií09:40Vražedné čísla II. (29)10:40Vražedné čísla II. (30)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:40Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:40Moja mama varí lepšie ako tvoja16:45Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:50Naši II. (13) (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30V službe22:35Predátor: Korisť00:40Profesionáli (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:40Mafstory (5)02:35Šťastie v nešťastí02:55Šťastie v nešťastí03:15Chlpatí šampióni I.04:10Ničitelia mýtov: Epické pokusy
06:00Zázračný miniateliér06:10Ja a moja rodina06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Česká beseda09:00Generácia09:25Orientácie09:55Televízny klub nepočujúcich & amp;#34;N & amp;#34;10:20Pasians11:30Obedníček11:35Píkova zoo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30SK dejiny13:25Peniaze14:10Ostrov Žitný už nie je taký pitný15:05Po nás potopa15:30Bolo raz jedno more16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Farmárska revue17:55Halali18:30Večerníček18:35Píkova zoo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:05Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata20:10Lov slov20:35Tajomstvá vesmíru (5/6)21:30Experiment22:00Všetko sa zmení23:30Bolo raz jedno more00:05Správy RTVS „N“
05:00Bydlet jako... na plátně05:59Studio 605:30Zajímavosti z regionů09:00Otec Brown X10:00168 hodin10:35Doktor Martin (14/16)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Bydlet jako... na plátně14:40Příbuzenstvo16:00Zdravotní škola IV16:45Máme rádi zvířata17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Stíny v mlze II (3/12)21:15Reportéři ČT21:55Plné hnízdo v Olomouckém kraji 222:24Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:25Marie Antoinetta (3/8)23:20Vigil (2/6)00:20AZ-kvíz00:55Kozí mýdlo01:20Z metropole01:45Kalendárium02:00V kondici02:20Dobré ráno04:50Na stopě
05:00Refreš/h/ (2/5)05:59Dobré ránoL05:30Televizní klub neslyšících08:30Kamera na cestách09:2524 hodin v životě zvířat10:20Podivuhodná Asie: Indonésie11:05Kubánské umění žít11:25Babylon11:55Planeta pokladů: Indie12:50Televizní klub neslyšících13:15Cesty víry: Manažerky v hábitu13:45Afrika z výšky: Botswana14:40S kuchařem kolem světa: Vietnam15:35Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)16:20Dobrodružství vědy a techniky16:50Fantom ze Spandau17:45Letecké katastrofy: Pád do Pacifiku18:30Stezka Českem (7/10)18:55Evropa dnes19:25Československý filmový týdeník 1974 (1510/2379)čb19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Hrabě Monte Christo (3/4)21:35Velikáni filmu: Monica Vittiová23:15To nejlepší teprve přijde01:10Věk válečných lodí: Svět v plamenech02:00Vzkaz Miloše Štědroně02:15Před půlnocí02:40Ta naša kapela03:10Rodičovství03:35Historie.cs04:30V kondici04:45Cesty
05:55Snídaně08:45Ulice (4685)09:45Iveta II (1)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (12)05:26Detektivové vyšetřují smrt bývalé narkomanky, která zemřela ve svém bytě na předávkování drogami. V jejím žaludku se naj11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (137)13:35Kriminálka Miami IV (22)14:35Kriminálka Miami IV (23)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4686)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (220)21:25Specialisté (3)22:30Víkend23:10Kriminálka Las Vegas V (3)00:10Kriminálka Miami IV (22)01:10Kriminálka Miami IV (23)02:10Kriminálka Las Vegas V (3)03:05Ulice (4686)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (137)04:45Novashopping
06:00Nový den07:00M*A*S*H (204)07:25M*A*S*H (205)07:55M*A*S*H (206)08:25M*A*S*H (207)08:50M*A*S*H (208)09:20Vytoč mého agenta (5)10:30Policie Hamburk VIII (2)11:30Policie Hamburk VIII (3)12:30Closer VII (5)13:25Komisař Rex II (5)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Lež na pláži (4)21:25Tátové na tahu (8)22:35Tlouštíci23:40Receptář prima nápadů00:25Policie v akci01:25Policie Hamburk VIII (2)02:20Policie Hamburk VIII (3)03:20Closer VII (5)04:15Jak se staví sen05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Těžká dřina06:35Autosalon.tv07:15Prima Partička08:15Top Gear 2011 (4)09:25Top Gear 2011 (4)10:30Hvězdná brána VI (3)11:25Hvězdná brána VI (4)12:30Futurama IV (11)13:00Futurama IV (12)13:30Simpsonovi XIX (5)14:00Simpsonovi XIX (6)14:25Simpsonovi XIX (7)14:55Simpsonovi XIX (8)15:15Hvězdná brána VI (5)16:10Hvězdná brána VI (6)17:15Futurama V (1)17:45Futurama V (2)18:15Simpsonovi XX (13)18:45Simpsonovi XX (14)19:15Simpsonovi XX (15)19:45Simpsonovi XX (16)20:15Prima Partička21:15Partička22:10Brickleberry III (5)22:35RE-PLAY23:10Simpsonovi XX (13)23:40Simpsonovi XX (14)00:05Simpsonovi XX (15)00:35Simpsonovi XX (16)01:00Futurama V (1)01:30Futurama V (2)02:00Top Gear 2011 (4)03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (6)03:50Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (7)04:20Ženy ve wrestlingu VIII (1)05:20Těžká dřina
06:00Na zámku06:05Karolína, domácí kuchařka06:30Prostřeno!07:30Sestřičky (6)08:55Slunečná (113)10:20Prostřeno!11:10Ano, šéfe!12:15Povědomí strachu14:00Záchranáři z hor V (8)15:00Záchranáři z hor V (9)15:55Ve hře je láska (146)17:00Ve hře je láska (147)18:00Záchranáři z hor V (10)18:55Záchranáři z hor V (11)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (7)23:05Vytoč mého agenta (5)00:20Moje máma veterinářka VII (2)01:20Moje máma veterinářka VII (3)02:30Ve hře je láska (146)03:35Ve hře je láska (147)04:40Lásce navzdory (17)05:40Na zámku
04:05Nadějná mladá žena06:00Věčně mladá07:55Batman: Zkáza Gothamu09:25Tina11:25Průměrňákovi VII. (15): Heckovi v kině11:45Průměrňákovi VII. (16): Stát se mužem12:10Princ Egyptský13:50Downeyho auta snů (2)14:35East New York (16): Osobní nákupy15:15Láska a smrt (1): Lovkyně16:10Láska a smrt (2): Střety17:00Láska a smrt (3): Dobrý začátek18:00Fantastický pan Lišák19:30Birdman21:30Trojúhelník smutku23:55Klub nájemných vrahů01:45Ex Machina03:30Před kamerou XXI. (16)
06:00Profil zločinu X.07:05Profil zločinu I.08:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:55Profil zločinu I.10:55Profil zločinu I.11:55Hvězdná brána: Atlantida III.12:50S.w.a.t. Vi.13:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:25Profil zločinu I.16:25Profil zločinu I.17:30S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Zelenáč V.21:55Zelenáč V.22:45Bosch Iii.23:45Bosch Iii.00:35Tým SEAL V.01:20Tým SEAL V.02:05Návrat do života II.03:00Návrat do života II.03:55Bosch Iii.04:40Bosch Iii.05:30Seriálový tip
06:00Česká tajenka06:55Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:40Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:15Soudkyně Barbara23:35Soudce Alexandr04:05Exkluziv Kateřiny Brožové04:50Ostříháno05:31Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:30Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:35Popelka17:55Tomáš Arsov v akci18:50Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:35Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:35Na plac!03:55Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Pašák (4)22:10El Chapo (1,2)00:30Cyranův poloostrov (16)01:05MOJE ZPRÁVY01:15VIP svět01:40Exkluziv Kateřiny Brožové02:10Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Těžaři z Mud Mountain06:55Těžaři z Mud Mountain07:55Záchranáři na dálnici 40108:50Australští zlatokopové09:50Australští zlatokopové10:45Výnosné ojetiny11:40Výnosné ojetiny12:35Australští zlatokopové13:35Australští zlatokopové14:30Australští zlatokopové15:30Renovátoři rezavého šrotu16:20Renovátoři rezavého šrotu17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Australští lovci safírů22:05Zamrzlé zlato23:00Těžaři z Mud Mountain23:55Záchranáři na dálnici 40100:55Australští zlatokopové01:50Australští zlatokopové02:40Zamrzlé zlato03:30Australští lovci safírů04:30Renovace rachotin05:25Honba za nefritem
06:10Prokleté rodokmeny06:25Mýty: Velké záhady lidstva07:35Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:30Tajné zbraně II. světové války09:35Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:35Nejlepší vojenské prostředky11:40Poklady s Bettany Hughes12:40Dobyvatelé: Vzestupy a pády13:35Čingischánovo Mongolsko14:35Tajná hrobka Kleopatry15:40Odhalené mumie16:40Nevyřešené historické případy17:50Tajné zbraně II. světové války18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Pracovat pro nepřítele22:05Tajná hrobka Kleopatry23:10Odhaleno: Záhady starověkých vražd00:20Tajné zbraně II. světové války01:252. světová válka - Bitvy o Evropu02:25Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě03:15Pracovat pro nepřítele04:05Tajná akta nacistů04:552. světová válka: Ženy v první linii05:45Prokleté rodokmeny
06:00Psi hyenovití: Ve smečce06:25Australská mega zoo07:10Nejdivočejší přežití08:00Nejkrásnější krajiny světa08:45Nejkrásnější krajiny světa09:35Nejkrásnější krajiny světa10:25Roční období na planetě Zemi11:15Roční období na planetě Zemi12:05Roční období na planetě Zemi13:00Roční období na planetě Zemi13:50Korálová planeta14:45Korálová planeta15:40Korálová planeta16:30Země z vesmíru17:25Země z vesmíru18:15Země z vesmíru19:10Země z vesmíru20:00Vlk: Tulák bez hranic20:50Divoký východ Polska21:45Divoká Belgie22:35Transylvánští medvědi domácí23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Záchrana divokých zvířat v Malawi04:10Australská mega zoo04:50Veterinář z Yorkshiru05:35Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:50Partička10:15Dva a pol chlapa IV. (7)10:35Dva a pol chlapa IV. (8)11:10M*A*S*H II. (5)11:35M*A*S*H II. (6)12:15Mladý Sheldon II. (13)12:40Mladý Sheldon II. (14)13:00Teória veľkého tresku XII. (14)13:25Teória veľkého tresku XII. (15)13:55Teória veľkého tresku XII. (16)14:20Teória veľkého tresku XII. (17)14:45Teória veľkého tresku XII. (18)15:15Teória veľkého tresku XII. (19)15:45Priatelia III. (8)16:15Priatelia III. (9)16:45Dva a pol chlapa IV. (9)17:15Dva a pol chlapa IV. (10)17:45M*A*S*H II. (7)18:15M*A*S*H II. (8)18:45Mladý Sheldon II. (17)19:15Mladý Sheldon II. (18)19:35Susedia20:25GÓL MESIACA20:30Podfukári22:45Vitajte v džungli00:45Dajto v pokri z Card Casina01:05ŠPORTOVÉ NOVINY01:15Susedia01:50Silvánovci03:40Susedia04:15Oggy a šváby05:05Bernieho dobrodružstvá05:15Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Reflex08:45Susedia09:15Susedia09:45Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:45V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Horná Dolná21:30Horná Dolná22:35Horná Dolná23:30FARMA00:35Sestričky IV.01:25Aj múdry schybí02:10Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:25Policajné prípady06:10Policajné prípady06:50Špecialisti V. (5)07:35Bostonské vraždy III. (10)08:15Bostonské vraždy III. (11)08:55Kosti I. (9)09:40Kosti I. (10)10:20Špecialisti V. (9)11:10Špecialisti V. (10)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:10Kosti I. (11)16:05Kosti I. (12)17:00Mentalista II. (4)18:00Mentalista II. (5)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (7)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (8)20:55NCIS: Los Angeles XIV. (9)21:55NCIS: Los Angeles XIV. (10)22:50Kosti I. (11)23:45Kosti I. (12)00:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (7)01:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (8)01:4511204:40Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:30Prvá liga23:00Štúdio JOJ 2400:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (8)06:25Tom Gates II. (16)06:40Okido III. (13)06:55Strážcovia Trstinového mora (3)07:05Lloyd a muchy (21)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (25)07:45Mechamato (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (9)08:25Petronela Jabĺčková (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (54)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (15)09:00Požiarnik Sam X. (6) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (24) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (20/20)10:00Strážcovia Trstinového mora (4)10:10Rybičky Flip a Flap II. (29)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (10)10:30Mestská farma Lellobee (18,19)10:35Digley a Dazey (15,16)10:45Naše prasiatko (7,8)10:50Moe a jeho šou I. (50)11:05Strašidielka (12)11:10Idefix (21)11:20Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (3)12:05Odbodkovia I. (54)12:20Bambuľko a Bulienka I. (13/13)12:25Barbapapa II. (54)12:35Medzi nami zvieratkami (15)12:40Máša a medveď V. (17)12:50Požiarnik Sam X. (7) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (36)13:20Fíha tralala (9)13:30Deti z farmy (31)13:45Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun IV. (3)14:20Máša a medveď V. (18)14:35Zvieratká (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (10)15:00MalinyJAMológia (4)15:20Chrumka a Čipsík I. (14)15:35Bambuľko a Bulienka II. (1/13)15:45Angličanina (2)16:05Máša a medveď V. (19)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (6)16:25Moe a jeho šou I. (51)16:45Tom Gates II. (17)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (2)17:30Knihy od Stonožky (37)17:40Idefix (22)17:55Ovečka Shaun IV. (3)18:05Lloyd a muchy (21)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (10)18:30Mestská farma Lellobee (18,19)18:35Digley a Dazey (15,16)18:40Naše prasiatko (7,8)18:45Plamienok a štvorkolky I. (1/20)19:15Deti z farmy (31)19:30Zvierací ochrancovia (27) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (16) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (3)20:10Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (14)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (4)21:40Volám sa Caillou V. (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (7) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (21) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (8)23:00Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates II. (16)23:50Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (13)00:25Zabi nudu! (2,3)00:40Knihy od Stonožky (36)00:50Fidlivareška (6)01:10MalinyJAMológia (4)01:25Mestská farma Lellobee (19)01:30Zabi nudu! (2,3)01:40Knihy od Stonožky (37)01:50Kikirikí (3,4)02:00Sníček (12,13)02:25Digley a Dazey (16)02:30Knihy od Stonožky (37)02:40Rapotáčik 2 (1/9)02:50Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (8)03:05Máša a medveď V. (18)03:15Sníček (12,13)03:35Rapotáčik 2 (1)03:45Knihy od Stonožky (36)03:55Tom Gates II. (16)04:05Volám sa Caillou V. (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (4)04:40Malí fidlikanti (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:55Sníček a Dúhalka (10/10) (ST) - skryté titulky05:10Fidlivareška (4)05:35Knihy od Stonožky (37)05:45Viking Vicky (8)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 106:55Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:20O lúpežníkovi Rumcajsovi07:30Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:30Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun V.09:50Odbodkovia II.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:25Strážcovia Trstinového mora10:35Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť? 211:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:15Neposlušník 311:35Ťuki a mesto morčiat11:45Bambuľko a Bulienka II.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentar13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia II.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:20Ovečka Shaun VI.15:30Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar17:25Tajomstvá Medovej doliny17:35Plamienok a štvorkolky I.18:00Ronja, lúpežníkova dcéra18:25Strážcovia Trstinového mora18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:05Mechamato (AD) - audiokomentar19:30Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:25Diagnóza: Vražda VIII. (3,4)07:10Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:20Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XIX. (5)11:45Diagnóza: Vražda VIII. (5,6)14:00Zelenáč III. (9,10)15:55Vraždy v Midsomeri XIX. (6/6)18:00Vražedné čísla II. (18,19)20:10Dr. House VI. (13,14)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (11)23:00Súkromné očko IV. (1/12)00:00Jedna svadba, jeden pohreb (4)01:00Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:30Diaľnica peklom VIII. (1/17)03:15Jedna svadba, jeden pohreb (4)03:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:40Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
04:57Počasie05:15Peniaze05:30KULTÚRA SK06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Šport :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:40Téma :2410:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“
03:20Góly–body–sekundy03:30Správy RTVS „N“04:20Góly–body–sekundy04:30Správy RTVS „N“05:20Góly–body–sekundy05:30Správy RTVS „N“06:20Góly–body–sekundy06:30Správy RTVS „N“07:25Cyklistika: Liége-Bastogne-Liége 202409:10Futbal - Highlighty Niké ligy10:10Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko11:40Cyklopotulky11:55Atletika - MS v chôdzi 2024 (1/9)13:15Atletika - Diamantová liga 202415:15Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1615:55Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1616:50Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy17:35Šport :2418:05Niké - palubovka 202420:10Športuj pre radosť (8/3)20:30O športe21:30Športové ozveny22:00E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (12/21)23:05Góly–body–sekundy23:15Futbal - Highlighty Bundesligy00:10Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1601:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1601:50Góly–body–sekundy02:00Správy RTVS „N“
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:15M*A*S*H06:35M*A*S*H07:00M*A*S*H07:30Námořní vyšetřovací služba VIII (13)08:25Námořní vyšetřovací služba VIII (14)09:20Ďáblice11:25Dračí princ13:35Základ rodiny15:40Pravá blondýnka17:40Nečekaná rodina20:00Záměna22:05Jump Street 2200:20Kingsman: Zlatý kruh03:05Polární bouře04:55Námořní vyšetřovací služba VIII (14)
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (8)09:15Modrý kód (186)10:25Agrometal (5)11:45Krejzovi (2)13:05ZOO (9)14:30Modrý kód (187)15:50Nikdo není dokonalý16:55Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:55Poslední oběť (1)20:15Fotr na tripu20:55Fotr na tripu21:35Lež na pláži (4)22:50Receptář prima nápadů23:45Vychytávky Ládi Hrušky00:20Show Jana Krause01:15Prostřeno!02:00ZOO (8)03:00Modrý kód (186)03:55Krejzovi (2)05:05Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:10Grónsko: Přežití na konci světa (2/2)06:55Zabijáci v divočině (3)08:00Příběh šesti světadílů (1)09:10Záchrana zřícenin (9)10:10Žraločí batolata11:10Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)12:05Mechanici obřích strojů II (9)13:10Extrémní přepravci III (4)14:15Zapomenuté megastavby VIII (1)15:15Umění špionáže (4)16:10Největší záhady historie I (4)17:50Koloseum (4)18:50Pravdy, lži a dějiny (1)20:00Prima ČESKO20:30Prima SVĚT21:05Nejkrásnější evropské cesty vlakem (3)22:10NASA: Vynálezy a inovace (2)23:10Časoprostor (3)00:10Čína: Přípravy na bouři (3)01:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (5)02:10Dálnice vedoucí peklem VIII (16)03:20Stavitelské katastrofy IV (7)04:30Stromoví klokani: Duchové lesa05:35Ptačí říše
04:45Walker Texas Ranger IV (5)05:30SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (2)06:20Mistři zastavárny XX (5)07:15Moneyball09:45Kobra 11 XV (4,5)11:45Walker Texas Ranger IV (6)12:45Válka skladů III (3,4)13:15Válka skladů III (4-6)14:45Mistři zastavárny XX (6)15:40Strážci hranic: Amerika (9,10)16:35Kobra 11 XV (6,7)18:35Válka skladů III (7,8)19:30Mistři zastavárny XX (7)20:30Američtí sběratelé XVII (13)21:25Pomozte autům IV (9)22:20Walker Texas Ranger IV (7)23:15Kobra 11 XV (6,7)01:15SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (2)02:00Walker Texas Ranger IV (7)02:45NBA play-off
04:40Susedia V (6)05:25Oggy a škodíci: Nová generace (64-67)06:05Bakugan: Ozbrojená aliance (94)06:20Přátelé X (15,16)07:152 $ocky (8-11)09:00Malý Sheldon VI (4-7)10:35Susedia V (8,9)12:00Dva a půl chlapa IX (12,13)12:55Přátelé X (15,16)13:50Teorie velkého třesku IX (11-14)15:302 $ocky (12-15)17:15Zlatá sedmdesátá (1,2)18:10Dva a půl chlapa IX (14,15)19:05Malý Sheldon VI (8,9)20:00Teorie velkého třesku IX (15-18)21:35Přátelé X (17,18)22:35Bobovy burgery V (9,10)23:30Dva a půl chlapa IX (14,15)00:25Teorie velkého třesku IX (15-18)02:00Malý Sheldon VI (4,5)02:35Zlatá sedmdesátá (1,2)03:20Bobovy burgery V (9,10)04:00TELE TELE
06:20Televizní noviny07:05Na lovu IV08:00MasterChef Česko IV (23)09:15Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (11)10:05Don Matteo VII (3)11:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)12:00Beze stopy IV (19)12:55MasterChef Česko IV (24)14:05Tescoma s chutí14:10Don Matteo VII (4)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)16:15Kriminálka Las Vegas II (19)17:10Kriminálka Las Vegas II (20)18:05Kriminálka Miami IV (22)19:00Kriminálka Miami IV (23)20:00Můj přítel Monk VII (7)20:50Můj přítel Monk VII (8)21:45Beze stopy IV (20)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)23:30Don Matteo VII (4)00:45Můj přítel Monk VII (7)01:25Můj přítel Monk VII (8)02:05Beze stopy IV (20)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)03:25Na lovu IV04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:50Babicovy dobroty VIII09:10Ulice (4685)09:55Specialisté (219)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí13:00Na vodě (12)14:00Ulice (3056)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (815)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (816)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4686)19:30Televizní noviny20:20Specialisté (220)21:25Specialisté (3)22:30Víkend23:00Ulice (3056)23:45Ordinace v růžové zahradě 2 (815)00:50Ordinace v růžové zahradě 2 (816)01:50Televizní noviny02:35Snídaně03:35Panoptikum Ivana Mládka04:00Riskuj!04:45Áčko05:25Kolotoč
05:15Ulice (4238, 4239)06:50Život na jachtě V (15)07:45Život na jachtě VI (1)08:40Pan Selfridge (7)09:35Pan Selfridge (8)10:30Oteckovia (111, 112)12:25Doktorka Quinnová VI (1, 2)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (722)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (723)16:35Na každém kroku (65, 66)18:30Gilmorova děvčata VI (2)19:20Gilmorova děvčata VI (3)20:15Nekonečná láska (89)21:10Nekonečná láska (90)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (724)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (725)00:30Nemocnice Chicago Med III (14)01:20Černý víkend02:50Doktorka Quinnová VI (1, 2)04:20Nemocnice Chicago Med III (14)
07:00Sportovní noviny07:05KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové08:45Spade poker show 2024 (6)09:15Winnipeg Jets - Colorado Avalanche11:00Ranní Sportovní noviny11:05New York Rangers - Washington Capitals13:00Polední Sportovní noviny13:05Florida Panthers - Tampa Bay Lightning15:00K.O. magazín (51)15:45Winnipeg Jets - Colorado Avalanche17:30NHL News17:50Žabiny Brno - USK Praha20:00GÓÓÓL (28)20:45ČEZ RunTour - České Budějovice21:00Sportovní noviny21:05Absa Cape Epic Best of WOMEN21:351:1 Sport Show (64)22:00Handi talks (5)22:20Handi talks (6)23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Florida Panthers - Tampa Bay Lightning01:05Boston Bruins - Toronto Maple Leafs03:35Dallas Stars - Vegas Golden Knights06:15Závěr vysílání
07:00Coventry City - Manchester United08:45Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon09:15Manchester City - Chelsea FC11:00Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks13:00NBA play-off15:00KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové16:40Exeter Chiefs - Bath Rugby18:25Pixbo Wallenstam IBK - Västeras Rönnby IBK20:30NBA Triple (6)21:00FA Cup Highlights (7)21:30Ligue 1 Highlights (30)22:30NBA play-off00:30Absa Cape Epic Best of WOMEN01:001:1 Sport Show (64)01:35Carolina Hurricanes - New York Islanders04:15Žabiny Brno - USK Praha06:00Závěr vysílání
07:00AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo09:00US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina10:45Magazín Ligy mistrů UEFA (26)11:151. FC Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden13:00Athletic Bilbao - Granada CF15:00Janov CFC - SS Lazio17:00Bundesliga special (17)17:30Getafe CF - Real Sociedad19:15Bundesliga Highlights (30)20:15AC Milán - Inter Milán23:15VfL Wolfsburg - VfL Bochum01:00Valencia CF - Real Betis02:50Závěr vysílání
07:00Real Madrid - FC Barcelona08:45Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen10:45Cagliari Calcio - Juventus FC12:30Bundesliga special (19)13:00Union Berlín - Bayern Mnichov15:00Liga mistrů UEFA Highlights15:30Liga mistrů UEFA Highlights16:00Olympiakos Pireus U19 - FC Nantes U1917:55UEFA Youth League20:05LaLiga FANS (8)20:35LaLiga ZAP (8)20:55Sevilla FC - RCD Mallorca23:15Magazín Ligy mistrů UEFA (26)23:45Girona FC - Cádiz CF01:30UEFA Youth League03:20Závěr vysílání
09:00Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024 (1. trénink)10:15Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024 (kvalifikace na sprintový závod)11:15Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024 (sprintový závod)12:45Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024 (kvalifikace)14:00Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 202417:30BP Ultimate Rally-Raid Highlights18:00Chasing The Dream (4)18:15Rychlá kola (4/2024)18:25AS Řím - Bologna FC20:30Racing magazine (2)21:00RC Lens - Clermont Foot23:00Paris Saint-Germain - Olympique Lyon00:45Závěr vysílání
09:00Paris Saint-Germain - Olympique Lyon11:00Bundesliga - konferenční přenos13:00Rayo Vallecano - CA Osasuna15:00BP Ultimate Rally-Raid Highlights15:30FIA Karting Championship 2024 (1)16:00WorldSSP - Dutch Round (Superpole)16:50WorldSSP - Dutch Round (1. závod)17:55WorldSSP - Dutch Round (2. závod)19:00Rallye Maďarsko20:00UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo21:00Lille OSC - Racing Strasbourg22:45Stade Brestois - AS Monaco00:35Závěr vysílání
09:20Obyvatelé českých vod09:35Muchomůrek a Muchlíci15:35Kreslíme s Willem a jeho vypravěči15:50Bláznivá kapela17:05Obyvatelé českých vod11:25Ava Riko Teo13:20Ach, ten pokrok!14:40Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí16:45Ty Brďo!10:45Sportující zvířata IV11:55Becca a její banda13:15Ach, ten pokrok!14:30Wifina17:00Jasmine a Jambo07:25Nefertine na Nilu08:15Sovička Ollie09:10Tryskouni III09:40Příliv pokladů09:55Ve vodě to žije!10:10Za zvířátky do zahrádky10:25Lístku, leť!11:05Kouzelný vesmír11:20Superkutilové11:35Nefertine na Nilu11:45Včelka Mája12:10Hej, Hafí! III12:25Sovička Ollie12:55Matylda13:05Art Ninja15:00Tajný život kluků IV (1/10)15:25Filharmonici na ulici15:55Dodohando16:40Šikulové - Velká výzva18:50Mira, královský detektiv II (1/29)06:25Ježeček Štístko06:35Tlapková patrola V07:20Prasátko Peppa III07:40Včelka Mája07:50Becca a její banda08:05Hej, Hafí! III08:10Bobo II08:20Sovička Ollie08:25Kravička Henrietta08:30Kouzelná školka09:15Tryskouni III09:30Muchomůrek a Muchlíci09:45Příliv pokladů09:50Ježeček Štístko10:00Ve vodě to žije!10:15Za zvířátky do zahrádky10:20Velká kniha o zvířátkách10:30Lístku, leť!11:10Draci v hrnci11:40Nefertine na Nilu12:20Bobo II12:30Sovička Ollie12:50Čtení do ouška13:00Matylda13:10Tyjo! To je paráda!13:35Top Wing: Ptačí kadeti II13:55Krtek a orel14:25Mokova neuvěřitelná dobrodružství15:05Tajný život kluků IV (2/10)15:30Wifina16:00Dodohando16:10Operace Jauu!16:35DVA316:55Terčin zvířecí svět17:10Taneční hrátky s Honzou Onderem17:50Kung Fu Panda: Tlapky osudu18:10Šmoulové19:15Tučňáci z Madagaskaru (5/26)19:45Čtení do ouška06:20Mira, královský detektiv (25/25)10:55Bob a Bobek na cestách12:00Kiwi a Strit II12:05Bludiště12:35Krasohled12:45Malý Nemo14:55Zeleňák Norman16:30Tlapková patrola IV17:20Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II06:00Raníček06:05Prasátko Peppa III06:10Prasátko Peppa III06:15Mira, královský detektiv II (1/29)06:40Pošťák Pat a bleší trh07:00Ovečka Shaun V07:05Tlapková patrola V07:30Studio Kamarád09:00Draci v hrnci09:25Srdíčko a Mňamka10:50Bob a Bobek na cestách11:00Operace Jauu!11:30Zeleňák Norman11:50AZ kvíz junior12:15Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí12:40Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II13:30Už tam budem?14:00Mokova neuvěřitelná dobrodružství14:10Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:20Kreslíme s Willem a jeho vypravěči14:35Grace a úžasné stroje II14:50Art Ninja15:20Kung Fu Panda: Tlapky osudu15:40Kung Fu Panda: Tlapky osudu16:05Kde je Valda? II16:25Mira, královský detektiv II (2/29)16:50Tlapková patrola V17:15Friends: Nová kapitola17:35Ovečka Shaun V17:45Krtek a hodiny18:15Šmoulové18:40Zprávičky18:45Večerníček18:55Mira, královský detektiv II (4/29)19:20Tučňáci z Madagaskaru (7/26)19:40Kiwi a Strit II19:50Bob a Bobek na cestách
06:40Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:40Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Domina21:55Endeavour23:25Španělská princezna00:25Babylon Berlín01:10Domina02:00Endeavour03:30Případy detektiva Murdocha04:15Případy detektiva Murdocha05:00Případy detektiva Murdocha
00:50Ve jménu krále 206:00Close Up02:15Lovecký úplněk06:30Close Up03:30Hadí stisk07:05Close Up05:05Close Up07:35Mythica: Čaroděj05:35Zoom In09:30Eso es05:40Zoom In11:20Elektra05:50Zoom In12:55Mythica: Železná koruna14:35Malý unavený Joe16:35Škola hada18:25Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn20:15Twilight sága: Rozbřesk - 1. část22:00Walking Dead: Daryl Dixon, The22:45Fargo23:40Náhlá smrt
03:55Věznice 7706:00Kalifornský sen07:55Lorax09:20Teorie velkého třesku II. (14): Finanční alternativy09:40Teorie velkého třesku II. (15): Mateřská kapacita10:05Gran Turismo12:15Petr Pan14:10Smrtící hra (5): Roman15:10Tři Kristové16:55Válka zítřka19:10The Wire - Špína Baltimoru III. (6): Návrat domů20:05The Wire - Špína Baltimoru III. (7): U ledu21:00Sympatizant (2)22:05Lucy má děťátko23:35Karanténa smrti01:00Mariupol: Očima obyvatel02:35Sympatizant (2)
00:13Bořek Stavitel 1/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 2/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 27/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 28/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 29/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 27/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 11/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 18/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 19/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 13/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 49/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 50/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 6/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 12/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 13/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 21/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 22/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 21/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 8/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 9/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 17/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 21/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 1/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 2/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 3/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 4/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 5/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 9/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 22/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 9/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 22/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 17/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 18/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 17/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 18/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 1/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 2/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 15/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 15/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 41/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 9/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 19/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 20/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 12/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 13/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 17/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 18/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 8/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 9/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 68/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 14/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 15/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 16/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 1/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 43/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 44/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 19/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 20/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 7/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 8/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 22/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 11/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 22/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 1/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 2/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 53/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 54/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 43/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 44/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 26/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 4/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 22/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 15/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 16/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 46/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 31/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 32/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 7/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 8/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 9/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 72/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 73/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 11/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 3/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 4/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 1/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový19:55Účíme se s kamarádem Timmym 2/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:00Účíme se s kamarádem Timmym 3/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový20:05Hádej, jak moc tě mám rád 37/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 34/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 35/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 13/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 20/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 9/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 10/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 20/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 16/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 15/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 16/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 10/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 11/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 55/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 56/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 57/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 58/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 22/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 3/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 4/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:55Teror ve vlaku06:00Ženy, které flirtovaly02:15Šest výstřelů07:55To zvládnem, amigo04:00Promlčeno09:50Láska a jiné závislosti05:35Zoom In11:50Kleopatra05:40Zoom In13:30Kleopatra05:50Zoom In15:10Sloužit Sáře16:50Nevěsta na útěku18:50Kaktusový Jack20:25Babylon A.D.22:00Maximální riziko23:40Pravidla podsvětí
01:05After: Přiznání02:50Vrátná04:00Přestávka05:00Vyhlášení války06:40Heidi, děvčátko z hor08:30Dobrodružství Toma Sawyera10:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem11:20Učitelem z nouze13:05Iluze lásky14:40Trattoria16:00Kupec benátský18:10Lope - Nezkrotný básník20:00Doba Kamenná21:40Zabiják23:30Supernova
00:10THE UNINVITED01:35Vytí vlkodlaků: Znovuzrození03:05Ztracený čas04:00Přestávka05:40Večerní Slunce07:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 110:00Zamilovaní sousedé11:50Poslední přístav13:45Agatha Christie\'s Marple - S2, EP. 215:50Hercule Poirot - Zlo pod sluncem17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 219:55STARS! - EP. 49 - Michelle Pfeiffer20:00Odhalení22:05Druhá šance
00:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Ryby plné kokainu (2)00:45Vězněm v cizině 11 - Odtajněné případy: Příběh krysy (1)01:30Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Noční můra (1)03:00Dokonalý vůz 2 - McLaren Artura (2)03:45Arktický výstup 1 - Stěna (03)04:30Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem 1 - Království barbarů (02)05:15Nikdy neříkej nikdy 1 - Tučňáčí mejdan v Patagonii (8)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Odpoledne v omámení (11)08:00Tajemství oceánů 6 - Vzestup mafie (2)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Zmatek na pojezdové dráze (4)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Noční můra (1)13:00Nacistické megastavby 1 - Atlantický val (1)14:00Indie z výšky 1 - Moderní i mystická (1)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Slaninová limonáda a čokoláda (4)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Housky, popcornové chipsy a táborákový sendvič (9)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Pašování v době korony (12)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - Těhotná a za mřížemi (6)18:00Zachraňte Alpy - Zachraňte Alpy ()19:00Země z výšky - Země z výšky ()20:00Bitva o aljašskou ropu - Bitva o aljašskou ropu ()22:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Jedenáct rozhodujících vteřin (05)23:00Svět narkotik: Honit draka 3 - Mafie a mudžahedíni (3)
01:24Říše čínské divočiny 1 - Languři čínští: Dokázat nemožné (1)02:10Říše čínské divočiny 1 - Orongo: Migrace opředená tajemstvím (2)02:56Říše čínské divočiny 1 - Neohrožení sloni z Jün-nanu (3)05:15Americká divočina 2 - Apalačskou stezkou (5)05:40Americká divočina 2 - Záhady Údolí smrti (2)06:28Zvířata v pohybu 1 - Pouštní sloni (7)06:51Nevlídná planeta 1 - Travnaté pláně (2)07:40Nevlídná planeta 1 - Polární oblasti (3)08:29Nevlídná planeta 1 - Džungle (1)09:18Nevlídná planeta 1 - Travnaté pláně (2)10:07Nevlídná planeta 1 - Polární oblasti (3)10:56Nevlídná planeta 1 - Pouště (4)11:45Nevlídná planeta 1 - Oceány (5)12:34Nevlídná planeta 1 - Pohoří (6)13:23Říše čínské divočiny 1 - Languři čínští: Dokázat nemožné (1)14:09Říše čínské divočiny 1 - Orongo: Migrace opředená tajemstvím (2)14:55Říše čínské divočiny 1 - Neohrožení sloni z Jün-nanu (3)15:41Létající drahokamy - Létající drahokamy ()16:27Austrálie, země prastarých tvorů - Austrálie, země prastarých tvorů ()20:27Z mláděte dospělým: První dny - Z mláděte dospělým: První dny (01)21:12Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)21:59Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Polární rodičovství (02)22:44Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Honba za deštěm (01)
00:00Války ve znamení drog06:00Fermont: Město železné rudy00:25Války ve znamení drog06:25Jak je vidí ptáci00:50Schumacher a Schumacher07:00Fikce, nebo pravda01:35Luxusní odpočinek08:00LEGO Masters - Nový Zéland02:20Kennedy, Sinatra a mafie09:00Vzdušní bojovníci03:10Nejikoničtější mosty světa10:05Život v sevření mrazu: Kanada04:00Nejikoničtější mosty světa11:05Fikce, nebo pravda04:50V síti12:05Zvláštní a záhadné05:15Technické katastrofy13:00Vzdušní bojovníci14:05Fermont: Město železné rudy14:30Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55Klimatická krize - Je už pozdě?22:00Země v ohrožení23:00Epidemie, která otřásla světemWorld
00:55Záhadná žena: Na první pohled06:00Až je koupím, budou mý!02:20Lovci plážových domů06:55Dům snů02:45Uspořádejte si svůj život07:55Projekt \"Domov\"03:45Vaše dokonalá zahrada08:55Nejlepší dům ve čtvrti04:30Netradiční bydlení?09:55Rok na Jimmyho farmě05:15Dům snů - Dvojčata vzpomínají10:55Italská města, italské chutě11:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:25Dům snů13:20Monty Don: Moře zahrad u Jadranu14:25Až je koupím, budou mý!15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Agatha Christie: Zkouška neviny21:40Tajný slib23:25Dlouhá cesta dolů
06:00Rození obchodníci: 1973 Chevrolet Camaro (S13E13)07:00Rození obchodníci: 12. díl (S15E12)08:00Jak se to dělá: Elektrická tříkolka, pleťový krém (S22E24)08:30Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií (S10E01)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 1. díl (S03E01)10:00Nazí a vystrašení: Kletba bažiny (S03E05)11:00Záchrana statku: 2. díl (S05E02)13:00Zlato z Beringova moře: Tohle je válka: 2. část (S11E04)14:00Zlato z Beringova moře: Nepřízeň osudu: 1. část (S11E05)15:00Zlato z Beringova moře: Nepřízeň osudu: 2. část (S11E06)16:00Schováno v kůlnách: Chopper Roy / Triton a Bantam (S05E04)16:30Bitvy o zavazadla: Výbuch (S02E04)17:00Rození obchodníci: Ford F100 - Seattle (S12E02)18:00Jak to dělají?: 13. díl (S15E13)18:30Jak se to dělá: 55. díl (S05E55)19:00Pod povrchem: Bitva o korálové útesy20:00Nazí a vystrašení: Nevěsta na útěku (S10E08)22:00Přežít na moři: Připrav se na nahotu (S01E04)23:00Nazí a vystrašení: Potíže v ráji (S04E11)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 11. díl (S04E11)02:00Nazí a vystrašení: Nevěsta na útěku (S10E08)04:00Rození obchodníci: 8. díl (S18E08)05:00Lovci odpadu: 6. díl (S09E06)
06:00How It\'s Made: Dream Cars: Chevrolet Corvette Stingray06:24How It\'s Made: Dream Cars: KTM X-Bow06:48How It\'s Made: Dream Cars: Tesla Model S07:12How It\'s Made: Dream Cars: Superformance MKIII07:36How It\'s Made: Dream Cars: Koenigsegg One:108:00NASA\'s Unexplained Files: Mystery Of The Invisible Planet08:48NASA\'s Unexplained Files: Mars\'s Deepest Secret09:36NASA\'s Unexplained Files: Curse Of The Gas Giant10:24Savage Builds: Building Iron Man11:12Savage Builds: Wheel Of Death12:00How Do They Do It?: Snails, Cutlery, Fishing Kayaks12:24How Do They Do It?: Emergency Bridges, Marker Pens12:50How Do They Do It?: Crystal Glass, Flat Screen TVs13:14How Do They Do It?: Sydney Opera House, Handsaws13:38How Do They Do It?: Gemstones, Cowboy Boots14:02How Do They Do It?: Duvets, Drill Pipes, Rubber Bands14:26Blowing Up History: Curse Of The Jungle Treasure15:14Blowing Up History: Lost Kingdom Of Kush16:02Alien Highway: Escape From Area 5116:50Killers Of The Cosmos: Killer Rocks17:40Killers Of The Cosmos: Death Ray18:30How It\'s Made: Dream Cars: Superperformance GT4018:55How It\'s Made: Dream Cars: Porsche 918 Spyder19:20How It\'s Made: Dream Cars: Aston Martin Vanquish19:45How It\'s Made: Dream Cars: Zenvo ST 120:10How It\'s Made: Dream Cars: McLaren 650S20:35How It\'s Made: Dream Cars: Falcon F721:00Truth Behind the Moon Landing: CIA\'s Secret Space War21:50Truth Behind the Moon Landing: Killing Armstrong22:40How the Universe Works: The Interstellar Mysteries23:30How the Universe Works: Did The Big Bang Really Happen?01:10Alien Highway: SoCal Clusters02:00Alien Highway: Arizona Anomalies02:48Blowing Up History: Hunt For The Real Atlantis03:36Blowing Up History: Wrath Of Attila The Hun04:24How It\'s Made: Whoopie Pies04:48How It\'s Made: Pasta Makers05:12How It\'s Made: Aluminium Aircraft05:36How It\'s Made: CNC Assembly Machines, Lemon Tarts, and Miniature War Figures
06:00Vraždy u jezera Erie: 8. díl (S02E08)07:00Vraždy u jezera Erie: 9. díl (S02E09)08:00Kdo zabil neznámou oběť?: Bezejmenná dívka (S02E02)09:00Kdo zabil neznámou oběť?: Mrtvola v lese (S02E03)10:00Manželství plné tajností: Nikdy se nevrátím (S02E05)11:00Manželství plné tajností: Sériový podvod (S02E06)12:00Vražda v srdci země: 4. díl (S05E04)13:00Vražda v srdci země: Pravidla ochrany (S05E05)14:00Americká noční můra: Ztracený ráj (S01E01)15:00Americká noční můra: Byt č. 23 (S01E03)16:00Zlá krev: Kevinův případ (S01E01)16:30Zlá krev: Spravedlnost v Jersey (S01E06)17:00Zlá krev: Sestra proti sestře (S01E02)17:30Zlá krev: Zrazený bratr (S01E08)18:00Kde se skrývá vražda: Vražedné řezy (S03E02)19:00Kde se skrývá vražda: 3. díl (S03E03)20:00Naprosté ticho: Opakovaná násilnost (S02E03)21:00Vražda o páteční noci: Zlomená pouta (S03E06)22:00Tady žije ďábel: Přinesl růže a zbraň (S08E16)23:00Sláva a smrt: Mimo záznam (S02E06)01:00Vražda o páteční noci: Zlomená pouta (S03E06)02:00Osobní kamery pro policii: 7. díl (S05E07)03:00Kde se skrývá vražda: Vražedné řezy (S03E02)04:00Vražda v srdci země: 4. díl (S05E04)05:00Vražda v srdci země: Pravidla ochrany (S05E05)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Dostat se do správné nálady (S03E11)06:007 malých Johnstonů: Trentova vánoční roláda (S08E19)07:00Můj 270kg život: Tanisha (S05E11)09:00Deníky 90 dní: I Have A Dream (S05E07)10:00Jak si vybrat správné šaty: Nejlepší známky ve všech oblastech (S21E02)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)12:00Dvojnásobní Derricové: 4. díl (S01E04)13:00Beďarová doktorka: 13. díl (S02E13)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 2. díl (S03E02)16:00Můj 270kg život: Tanisha (S05E11)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Jen se to tu hemží! (S04E15)20:00Malí lidé, velký svět: Pojďme se podívat na prsten (S16E05)21:00Vítejte u Plathových: Život je jen chodící stín (S05E04)22:00Doma u Debboerových: Útulně sofistikované (S01E02)23:00Nestvůry ve mně: Požírač očí (S06E07)01:00Malí lidé, velký svět: Pojďme se podívat na prsten (S16E05)02:00Vítejte u Plathových: Život je jen chodící stín (S05E04)02:50Doma u Debboerových: Útulně sofistikované (S01E02)03:40Beďarová doktorka: 13. díl (S02E13)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S02E01)
06:00Má pekelná kočka: Divoká kočka (S09E09)06:50Má pekelná kočka: Postrach Posey (S09E10)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Francouzský buldoček s nádorem (S06E11)08:30Neuvěřitelné bazény: Hrad u moře (S02E07)09:25Amanda zachraňuje: 10. díl (S02E10)10:20Útulek ve stodole: Záchrana divočáka (S01E11)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nový táta bezsrstého kotěte (S06E09)12:10Neuvěřitelné bazény: Zábava v Huntsville (S02E05)13:05Amanda zachraňuje: 9. díl (S02E09)14:00Vetřelci: Nebezpeční a jedovatí (S01E04)15:00Legendy divočiny: 4. díl (S01E04)16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Francouzský buldoček s nádorem (S06E11)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Bizoní hlídači koní (S06E12)18:00Neuvěřitelné bazény: Skrytá večírková zóna (S02E08)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S03E01)20:00Výprava za yettim: Ví, že jsme tady (S01E07)21:00Výprava za yettim: Poslední hodiny (S01E08)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Už aby přišel sníh (S03E07)23:00Zoltan, vlčí muž: 4. díl (S01E04)01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S03E01)02:15Zoltan, vlčí muž: 4. díl (S01E04)03:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Samá mláďata (S04E04)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Bizoní hlídači koní (S06E12)04:30Neuvěřitelné bazény: Skrytá večírková zóna (S02E08)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S03E01)
00:12Asiens wilde Überlebenskünstler (3/3) - Auf fernen Inseln05:01nano - Die Welt von morgen00:56Traumziele Südostasiens (1/4) - Die Philippinen und Vietnam (Navigating the World – Southeast Asia 1)05:30Alpenpanorama01:39Traumziele Südostasiens (2/4) - Von Myanmar bis Thailand (Navigating the World – Southeast Asia 2 North)06:00ZIB02:23Traumziele Südostasiens (3/4) - Von Sumatra nach Malaysia (Navigating the World – Southeast Asia 3)06:09Alpenpanorama03:06Traumziele Südostasiens (4/4) - Indonesische Inselwelten (Navigating the World – Southeast Asia 4)06:30ZIB03:50Java – Im Schatten der Vulkane - Film von Eric Bacos und Marushka Hullot-Guiot06:33Alpenpanorama04:20Notizen aus dem Ausland - Street Food Thailand07:00ZIB04:24Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:09Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:46nano - Die Welt von morgen08:14Die Tempelretter von Kathmandu08:29Japan im Licht der Jahreszeiten (1/2) - Frühling und Sommer09:13Japan im Licht der Jahreszeiten (2/2) - Herbst und Winter09:57Zu Tisch ... in Lykien - Film von Elke Sasse10:24Servicezeit10:54Tallinn, da will ich hin! - mit Michael Friemel11:23Big Pacific (1/4) - Der gewaltsame Ozean12:07Big Pacific (2/4) - Der geheimnisvolle Ozean12:51Big Pacific (3/4) - Der leidenschaftliche Ozean13:34Big Pacific (4/4) - Der gierige Ozean14:18Der Humboldtstrom (1/3) - Das wilde Patagonien15:02Der Humboldtstrom (2/3) - Die Küste der Atacama15:46Der Humboldtstrom (3/3) - Von Peru bis Galapagos16:30nano - Die Welt von morgen16:59heute17:203sat-Wetter17:22Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:16Wanderparadies Schweiz (3/4) - Unterwegs an der Suone von Ayent19:09Wanderparadies Schweiz (4/4) - Unterwegs auf der Via Spluga20:00ZIB 220:28Kinder der Hoffnung - Dokumentarfilm von Yael Reuveny, Deutschland/Israel 202021:5137°: Surfen als Therapie - Nach dem Krebs zurück ins Leben22:2110 vor 1022:50Caren Miosga23:48Rockpalast Crossroads - Kris Barras Band
00:15Infinite - Lebe unendlich05:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Die Zauberjacke01:50Vacation - Wir sind die Griswolds05:28ABC Bär Lied03:21Mom - Die Janikowski-Entscheidung S7E305:35Schmatzo S201603:40Young Sheldon - Strudel am Bahnhof und Dampf in der Dusche S7E305:50ZIB Zack Mini04:00ZIB Zack Mini05:55Hör mal, wer da hämmert - Fußball ist unser Leben S8E404:04Wickie und die starken Männer - Der Märchenerzähler S6E506:17Hör mal, wer da hämmert - Die Schwächen des Mannes S8E504:28Ein lustiges Hundeleben - Das Pfotstädter Kaubiläum / Operation \"Mietze\" S1E2606:40Scrubs - Die Anfänger - Mein Spiel mit dem Feuer S4E904:50StoryZoo - Auf dem Bauernhof S1E107:01Modern Family - Geheime Allianz S8E807:22Modern Family - Ausrutscher auf dem Schnee-Ball S8E907:43Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:31Q1 Ein Hinweis ist falsch09:12Was gibt es Neues? S202109:54Soko Kitzbühel - Tödliches Dreieck S3E910:37Soko Kitzbühel - Eine Mords-Rallye S3E1011:20Monk - Mr. Monk geht in den Zirkus S2E412:03Monk - Mr. Monk und der älteste Mann der Welt S2E512:45Monk - Mr. Monk geht mit Sharona ins Theater S2E613:27Monk - Mr. Monk und der schlafende Verdächtige S2E714:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Todessprung S3E1114:59Soko Kitzbühel - Die Bestattung S3E1315:44ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:43Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Blind ermittelt - Tod im Kaffeehaus19:46ZIB Flash19:56Schnell ermittelt - Lia Pollak S6E320:47ZIB 321:01Eurodreams21:08Letzter Wille - Frost S1E521:57Letzter Wille - Fische S1E622:439-1-1 Notruf L.A. - Retterin in Not S4E1123:24God Friended Me - Die Entscheidung S2E9
00:03Marianna von Martines - Die vergessene Komponistin05:00ZIB00:47Die Kulturwoche05:08Guten Morgen Österreich01:01Columbo - Mord in der Botschaft05:30ZIB02:11Seitenblicke05:33Guten Morgen Österreich02:15Dober dan, Koroška06:00ZIB02:45Dobar dan Hrvati06:08Guten Morgen Österreich03:15Heimat Fremde Heimat06:30ZIB03:45Orientierung06:33Guten Morgen Österreich04:16Wetter-Panorama und Programmvorschau07:00ZIB04:30Guten Morgen Österreich07:09Fit mit den Stars - Andreas Goldberger07:26Wetter-Panorama07:30Silvia kocht - Unterwegs im inneren Salzkammergut07:55Um Himmels Willen - Simsalabim S4E1308:43Mayrs Magazin - Wissen für alle09:04Eco09:35Hohes Haus10:07Universum History - Alcatraz - Gefangen in der Hölle10:53Wetterschau11:00ZIB11:21Wetter11:23Aktuell nach eins12:02Silvia kocht12:27Sturm der Liebe - Teil 424313:17Die Rosenheim-Cops - Mord wie er im Buche steht S18E714:03Barbara Karlich - Talk um 4 - Ehefrau trifft Geliebte14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:08Aktuell nach fünf15:29Studio 216:30konkret16:47infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03Seitenblicke18:15Die Millionenshow S202419:11Thema20:00ZIB 220:34kulturMontag21:19Karl Kraus - Die Macht des Wortes22:05Jeanny - Das 5. Mädchen23:44Die Millionenshow S2024
00:40Erbe Österreich - Florenz - Habsburg und die Schöne am Arno05:00Wetter Kompakt01:29Unser Österreich - Bergbauernleben: Der Frühling05:05Panorama Wetter live02:24Unser Österreich - Solange der Herrgott will05:15Panorama Wetter live03:13Landleben - Rund um die Parseierspitze05:33Panorama Wetter live03:47Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv05:57Panorama Wetter live04:34Kultur Heute Weekend06:00Wetter Kompakt06:05Panorama Wetter live06:25Dobar dan, Hrvati06:57Dober dan, Koroška07:30ORF III AKTUELL11:02treffpunkt medizin - Die Apotheke im Gemüsekorb11:46Wilder Kaiser und Kitzbüheler Alpen11:56Unser Österreich - Solange der Herrgott will12:45Unser Österreich - Weg in die Stille - Zu Fuß durch die Pfunderer Berge13:11Expeditionen - Wunderwelt Wiese13:57Expeditionen - Magische Anden: Peru14:53Expeditionen - Dschungelhunde - Brasiliens scheue Jäger15:40Dinner für Zwei - Dieter Chmelar & amp; Nina Hartmann16:09Dinner für Zwei - Manuel Rubey & amp; Elena Wolff16:45MERYN am Montag - ADHS erkennen - Ihre Fragen17:18ORF III AKTUELL am Abend17:31Nachrichten in Einfacher Sprache17:36Österreich Heute - Das Magazin17:44Kultur Heute18:15ORF III Themenmontag - Bio - die Lösung für wirklich alles?19:06ORF III Themenmontag - Ausgerechnet Vegan19:57ORF III Themenmontag - Die Mittelmeerküche - Rezept für ein langes Leben?20:53ORF III Themenmontag - Feindbild Kohlenhydrate21:38ORF III Themenmontag - Bio - die Lösung für wirklich alles?22:26ORF III Themenmontag - Ausgerechnet Vegan23:12ORF III Themenmontag - Die Mittelmeerküche - Rezept für ein langes Leben?
00:00Trickfabrik05:00ABC Bär S201400:20Yoga Kids - Stadion 105:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Tu was00:35Science Busters for Kids05:25SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E700:55Mini Spezial05:45Schmatzo S201601:00Ostwind - Aufbruch nach Ora06:00Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2102:40Tolle Tiere06:20Yoga Kids - Weltraum 103:00Trickfabrik06:35Kling Klang03:20Yoga Kids - Stadion 106:55ZIB Zack Mini03:35Science Busters for Kids07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201703:55Mini Spezial07:30Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5004:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201707:40Calimero 3D - Der Riesen-Schmetterling S1E5304:30Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5007:50Calimero 3D - Der Super-Bumerang S1E5404:40Calimero 3D - Der Riesen-Schmetterling S1E5308:00ABC Bär S201404:50Calimero 3D - Der Super-Bumerang S1E5408:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Tu was08:25SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E708:45Schmatzo S201609:00Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2109:20Yoga Kids - Weltraum 109:35Kling Klang09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201710:30Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5010:40Calimero 3D - Der Riesen-Schmetterling S1E5310:50Calimero 3D - Der Super-Bumerang S1E5411:00ABC Bär S201411:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Tu was11:25SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E711:45Schmatzo S201612:00Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2112:20Yoga Kids - Weltraum 112:35Kling Klang12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201713:30Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5013:40Calimero 3D - Der Riesen-Schmetterling S1E5313:50Calimero 3D - Der Super-Bumerang S1E5414:00ABC Bär S201414:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Tu was14:25SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E714:45Schmatzo S201615:00Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2115:20Yoga Kids - Weltraum 115:35Kling Klang15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201716:25Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5016:35ABC Bär S201417:00Theodosia - Was hast du für große Zähne? S1E2117:20SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E717:40Schmatzo S201617:55Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2118:15Yoga Kids - Weltraum 118:30Kling Klang18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201719:25Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5019:35ABC Bär S201420:00Theodosia - Was hast du für große Zähne? S1E2120:20SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E720:40Schmatzo S201620:55Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E2121:15Yoga Kids - Weltraum 121:30Kling Klang21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der hinterlistige Schlaumaier S201722:25Der kleine Rabe Socke - Rollentausch E5022:35ABC Bär S201423:00Theodosia - Was hast du für große Zähne? S1E2123:20SimsalaGrimm - Die vier kunstreichen Brüder S2E723:40Schmatzo S201623:55Hexe Lilli - Lilli und das erste Fahrradrennen der Welt S3E21
01:41Fußball 2. Liga 24. Runde: Schwarz-Weiss Bregenz - FAC Wien, Highlights aus Bregenz05:10Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 503:42#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1205:29Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 604:12Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1605:49Silent Sports + - Handball EHF Cup Krems-Bregenz04:15Silent Sports + - Handball Frauen WM 2023 Österreich - Slowenien06:00Yoga Magazin - Folge 19204:32Silent Sports + - Tischtennis Bundesliga Damen 2023/2024 LZ Linz - Bodensdorf06:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12307:00Volleyball WVL Damen 2024 2. Finalspiel: Linz-Steg - Innsbruck, Highlights aus Linz09:00LIVE Pressekonferenz - Leichtathletik Victoria Hudson - Saisonausblick aus Maria Enzersdorf09:30Handball Frauen ÖHB-Cup Finale: Hypo Niederösterreich - Stockerau,Highlights aus Schwaz10:30Volleyball AVL Herren 2024 4. Finalspiel: Hartberg - Hypo Tirol, Highlights aus Hartberg12:30Funsport13:00Fußball 2. Liga 24. Runde: Schwarz-Weiss Bregenz - FAC Wien, Highlights aus Bregenz15:00#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1215:30Funsport16:25Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Samstag16:55Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Sonntag17:25LIVE Eishockey Frauen WM Division 1A: - Österreich - Süd Korea aus Klagenfurt20:00Tiroler Sportlerwahl 2023, Highlights aus Innsbruck21:00Volleyball WVL Damen 2024 2. Finalspiel: Linz-Steg - Innsbruck, Highlights aus Linz23:00Fußball Frauen Bundesliga 13. Runde: USV Neulengbach - Altach/Vorderland, Highlights aus St. Pölten
05:00Zprávy05:59Studio 605:15Zajímavosti z regionů09:00Studio 605:40Studio ČT2410:00Studio ČT2405:50Vytrženo z metropole: Vyšehradský domek12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných06:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky00:30Idefix a smečka Nepoddajných06:40Hotel pro mazlíčky00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky07:10Lovecká sezona - Volání divočiny01:30Agentka 20307:30Croodsovi - Rodinný strom01:55Agentka 20308:00Lego Friends: Nová kapitola02:20Správná pětka - na stopě08:30Barbie a dotek kouzla02:40Správná pětka - na stopě09:00Polly Pocket - Síla malých03:05Living with Dad09:30Barbie z Labutího jezera03:15Living with Dad11:00Mia a já03:25Living with Dad11:30Mia a já03:35Living with Dad12:00Mimi šéf: zpátky ve hře03:50Idefix a smečka Nepoddajných12:30Mimi šéf: zpátky ve hře04:00Idefix a smečka Nepoddajných13:00Jurský svět: Křídový kemp04:10Idefix a smečka Nepoddajných13:30Jurský svět: Křídový kemp04:20Idefix a smečka Nepoddajných14:00Polly Pocket - Síla malých04:35Agentka 20314:30Polly Pocket - Síla malých05:00LEGO Friends: Dívky s posláním15:00Barbie: Dreamhouse Adventures05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky15:30Barbie: Dreamhouse Adventures05:35Mia a já16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Balto21:22Máša a Medvěd21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:05Golf Time06:00Fotbal: MFK Vyškov - FC Zbrojovka Brno05:20České ragby07:45BBV po 25 letech05:40Branky, body, vteřiny07:55PanoramaL08:30Horská kola: SP Brazílie10:00Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA10:50Fotbal: Dohráno12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Archiv D: Sport 197513:50Házená: Chance Extraliga - play off15:50Nordic Walking Tour Praha15:55Sokolský zpravodaj16:05České ragby16:25Hokej: Baráž o Tipsport extraligu18:20Volejbalový magazín18:40Basketbal: Kooperativa NBL - čtvrtfinále play offL21:20Studio Time OutL22:25Poker: Slovenian Poker TourL01:25Branky, body, vteřiny01:40Basketbal: Kooperativa NBL - čtvrtfinále03:30Branky, body, vteřiny03:45Studio Time Out04:50Archiv D: Sport 1975
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:30Totalcar III.14:05Lovci pokladů II.15:05Lovci pokladů II.16:05Hvězdná brána: Atlantida V.17:05Hvězdná brána: Atlantida V.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů II.21:00Lovci pokladů II.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:00Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:55K poctě zbraň02:45K poctě zbraň03:30Totalcar I.04:00Teleshop
07:00Totalcar IV.07:40Castle Iii.08:35Castle Iii.09:35Profil zločinu VIII.10:40Profil zločinu VIII.11:50Castle Iii.12:45Castle Iii.13:40MacGyver III.14:35MacGyver III.15:30Bones Vii.16:25Csi I.17:25Castle Iii.18:15Castle Iii.19:10MacGyver III.20:00MacGyver III.21:00Fbi I.21:55Csi: Vegas Ii.22:50Csi Ii.23:50MacGyver III.00:45MacGyver III.01:45Fbi I.02:25Csi: Vegas Ii.03:10Csi Ii.04:00Teleshop
06:00Green 25 Viii.06:40Hvězdná brána: Atlantida II.07:35Hvězdná brána: Atlantida II.08:35S.W.A.T. II.09:30MacGyver I.10:25MacGyver I.11:20Lovci pokladů III.12:20Dr. House VI.13:20Námořní vyšetřovací služba XVI.14:15Námořní vyšetřovací služba XVI.15:10Hvězdná brána VII.16:05Hvězdná brána VII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:00S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VI.21:00MacGyver II.21:55MacGyver II.22:50Ztracený symbol I.23:45Ztracený symbol I.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV.01:45Lovci pokladů III.02:30Strážce pořádku VI.03:15Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland IV.14:30Ranč Heartland IV.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland IV.19:50Ranč Heartland IV.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland IV.23:50Ranč Heartland IV.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
04:05Prokletí nepláčou06:00Lola: Zprávy z budoucnosti07:20Rádce07:50Mrzout hledá Escort09:45Ukradené jméno11:35Rozlučka se svobodou12:00Mutt13:30Jsi jako já15:05Hodinový manžel16:30Mrzout hledá Escort18:25Čtvrtá brightonská ulice20:00Růže21:45Trio z Belleville23:10Runner00:35Zpověď hochštaplera Felixe Krulla02:30Svatební host
00:40RFK - Der Beinahe-Präsident01:25JFK - Aufstieg zum Präsidenten02:10Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß02:55Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß03:40Die schönsten Zugreisen der Welt04:25Bruce Lee: Be Water06:00Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß06:45Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga07:15Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß08:00Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß08:50Die schönsten Zugreisen der Welt09:40Auf dem Weg11:40Die Eisbrücke - Expedition in eine neue Welt12:35RFK - Der Beinahe-Präsident13:25Rettung der Tempel am Nil14:10Geheimnisvolle Pyramiden15:10Mythos Hallstatt16:05Dinosaurier - Reise in eine vergangene Welt16:55Picture a Scientist - Frauen der Wissenschaft18:30Die große Elchwanderung20:15Reiseziel: Woanders21:50Ted Hall - Ein ungewöhnlicher Spion23:30Diego Maradona
00:25Pirates of the Caribbean - Fremde Gezeiten03:00CSI: Vegas03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:20CSI: Vegas06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Wer wird Millionär?, Teil 122:15RTL Direkt22:35Wer wird Millionär?, Teil 223:20Spiegel TV
00:20Danny Rolling: Der Schlitzer von Gainesville00:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd01:30Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd02:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd02:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd03:35Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:20Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10Colin Ferguson: Das Eisenbahn-Massaker08:40CSI: New York09:25CSI: New York10:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:40Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt14:05Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera14:55Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera15:40CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15CSI: Vegas21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: Vegas
00:15Die Beet-Brüder01:45Die Beet-Brüder02:30Zwischen Tüll und Tränen03:154 Hochzeiten - Von Braut zu Braut04:054 Hochzeiten - Von Braut zu Braut04:50Das perfekte Dinner05:40Jamie At Home06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein10:05Allererste Sahne - Wer backt am besten?10:55Allererste Sahne - Wer backt am besten?11:40Goodbye Deutschland! Die Auswanderer12:35Jamie At Home13:05Jamie Oliver: Veggies14:00Jamie Oliver: Veggies14:45Die Beet-Brüder16:25Die Beet-Brüder17:15Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamie At Home19:20Jamie Oliver: Veggies20:15Französische Landküche mit Michel Roux21:00Einfach gut: Donals Familienrezepte21:35Einfach gut: Donals Familienrezepte22:00Französische Landküche mit Michel Roux22:50Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
00:25CSI: New York01:10CSI: Den Tätern auf der Spur01:50Teleshopping04:00Schneller als die Polizei erlaubt04:20Schneller als die Polizei erlaubt04:45Hercules05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:25Law & amp; Order08:10Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:35Matlock11:30Matlock12:25Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:10M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:25Ein Käfig voller Helden15:55King of Queens16:15King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei21:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei22:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei23:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
00:15Hinter Gittern - Der Frauenknast01:05Hinter Gittern - Der Frauenknast01:50Hinter Gittern - Der Frauenknast02:40Hinter Gittern - Der Frauenknast03:25Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics03:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics04:20Unter uns Classics04:45Unter uns Classics05:10Unter uns Classics05:35Unter uns Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Singletown - Gemeinsam oder einsam?16:55Singletown - Gemeinsam oder einsam?17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Dating Naked21:00Dating Naked21:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:10Unter uns22:40Alles was zählt23:05Dating Naked23:50Dating Naked
00:40Nachbarschaftsstreit01:25Nachbarschaftsstreit02:10Teleshopping03:15Das Strafgericht03:55Das Strafgericht04:40Das Strafgericht05:30Das Familiengericht06:10Das Familiengericht06:55Das Jugendgericht07:55Das Jugendgericht08:45Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:45Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:15Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:00Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:45Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Medicopter 117 - Jedes Leben zählt21:10Medicopter 117 - Jedes Leben zählt22:00Hinter Gittern - Der Frauenknast22:55Hinter Gittern - Der Frauenknast23:40Hinter Gittern - Der Frauenknast
00:45Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:00Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:00Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?15:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:05Bones - Die Knochenjägerin23:00Bones - Die Knochenjägerin23:55Bones - Die Knochenjägerin
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Batwheels09:40Batwheels09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:50Rubble & amp; Crew11:00Rubble & amp; Crew11:20Go Wild! - Mission Wildnis11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Mighty Mops12:25Mighty Mops12:30Mighty Mops12:45Barbie im Doppelpack13:10Monster High13:20Monster High13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:00Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:30Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Die Höhle der Löwen23:05Meine Familien-Firma
00:20Major Crimes01:10Schneller als die Polizei erlaubt01:35Schneller als die Polizei erlaubt02:00Teleshopping05:10Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:00Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:30Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:35Verklag mich doch!09:50Verklag mich doch!10:50Verklag mich doch!11:55Verklag mich doch!14:00Verklag mich doch!15:00Im Namen des Gesetzes16:00Law & amp; Order16:55Law & amp; Order17:50Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Rizzoli & amp; Isles21:05Rizzoli & amp; Isles22:05Rizzoli & amp; Isles23:00Rizzoli & amp; Isles23:55Rizzoli & amp; Isles
00:00Zákusky Almy Obreganové06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca00:25Zákusky Almy Obreganové06:30Justininy malajské pochoutky00:55Mary Berry peče klasicky07:00Pohodové hody01:25Mary Berry peče jednoduše08:00Moje venkovská kuchyně02:00Programové tipy08:30Moje venkovská kuchyně09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Šéfkuchařka Mary12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca13:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:30Justininy malajské pochoutky14:00Pohodové hody15:00Moje venkovská kuchyně15:30Moje venkovská kuchyně16:00Mistrovské pečení - Švédsko17:00Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Šéfkuchařka Mary19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Justininy malajské pochoutky21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (126)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (127)06:55Blue (142)07:05Blue (141)07:10Blue (143)07:25Blue (144)07:30Blue (146)07:40Blue (147)07:55(35)08:25(36)08:55Mickeyho klubík (16)09:25Mickeyho klubík (17)10:50Greenovi ve velkoměstě (83)11:20Greenovi ve velkoměstě (84)11:50Hailey jde na to! (6)12:20Hailey jde na to! (5)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (89)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (91)13:50Poloviční superhrdinové (25)14:20Poloviční superhrdinové (26)14:45Kiff (14)15:15Kiff (15)15:45Blue (128)15:50Blue (137)16:00Blue (138)16:15Křečík a Gréta (25)16:45Křečík a Gréta (26)17:40Hailey jde na to! (10)18:10Greenovi ve velkoměstě (79)18:40Příšerky v rachotě (1)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (109)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (110)20:05Záporáci z Valley View (37)20:35Jessie (63)21:05Jessie (64)21:35Táborníci z Kikiwaka (110)22:00Táborníci z Kikiwaka (111)22:30U Raven doma (36)23:00U Raven doma (40)23:30Kluk Holka atd. (61)23:40Kluk Holka atd. (62)24:00Kluk Holka atd. (63)24:10Kluk Holka atd. (64)24:22The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (11)24:25Ghostforce (19)24:50Ghostforce (20)25:10Tým Tiki (11)25:35Tým Tiki (12)25:55Tým Tiki (13)26:15Anna mezi obojživelníky (27)26:40Anna mezi obojživelníky (28)27:00Anna mezi obojživelníky (29)27:25Ghostforce (23)27:45Ghostforce (24)28:05Pyžamasky (26)28:30Pyžamasky (1)28:55Dalmatinská 101 (19)29:15Dalmatinská 101 (20)29:35Kluk Holka atd. (35)29:45Kluk Holka atd. (36)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00SuperKitties (1)08:15SuperKitties (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (3)08:45Spidey and His Amazing Friends (3)09:00The Wizard of Dizz ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (3)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:10Bluey (3)17:20Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks: Power Heroes (1)23:25PJ Masks: Power Heroes (1)23:50PJ Masks: Power Heroes (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Výhry všedních večerů - 1. část (S20E02)06:45Giadina domácí kuchyně: Jídlo pro duši (S06E18)07:10Jarní cukrářská soutěž: Káva a čaj s Molly (S08E03)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Vegetariánské soupeření (S27E10)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Flirt s vítězstvím (S27E11)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Výprava za kuřecími pochoutkami (S28E14)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Fúze chutí (S28E16)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Výprodejové války (S23E11)10:10Vyřazeni: Souboj teenagerů: 2. díl (S25E08)10:55Průkopnice: Hlavně neplýtvat (S18E02)11:17Průkopnice: Velký zápas, skvělé jídlo (S18E03)11:40Vítězný dort: Svatba plná cukrátek (S01E13)12:25Banket: Nesplnitelný úkol: Tropické blesky (S09E03)13:10Bobbyho trojitá hrozba: Titáni proti Mei Lin (S02E06)13:55Dětská cukrářská soutěž: Mléčné koktejly (S10E09)14:40Dívka na farmě: Sklizeň pšenice (S04E05)15:02Dívka na farmě: Falafelová noc (S04E06)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Hanoj (S05E18)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Brusel (S05E19)16:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní kratochvíle (S07E08)17:00Porážka Bobbyho Flaye: Pěkně se narovnej! (S33E03)17:30Porážka Bobbyho Flaye: Takhle Kati roluje (S33E04)17:55Zachraňte zbytky: Příběh dvou ledniček (S01E01)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Výprodejové války (S23E11)19:25Vyřazeni: Souboj teenagerů: 2. díl (S25E08)20:10Průkopnice: Hlavně neplýtvat (S18E02)20:32Průkopnice: Velký zápas, skvělé jídlo (S18E03)20:55Vítězný dort: Svatba plná cukrátek (S01E13)21:40Dětská cukrářská soutěž: Mléčné koktejly (S10E09)22:25Dívka na farmě: Sklizeň pšenice (S04E05)22:47Dívka na farmě: Falafelová noc (S04E06)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Hanoj (S05E18)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Brusel (S05E19)23:55Jarní cukrářská soutěž: Jarní kratochvíle (S07E08)01:25Jarní cukrářská soutěž: Káva a čaj s Molly (S08E03)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Vegetariánské soupeření (S27E10)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Flirt s vítězstvím (S27E11)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Výprava za kuřecími pochoutkami (S28E14)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Fúze chutí (S28E16)03:40Restaurant: Impossible: Záchrana amerického snu (S17E12)04:25Restaurant: Impossible: Dům karet (S17E14)05:10Restaurant: Impossible: Netečnost v Louisianě (S17E15)
06:00Stavět na Aljašce: Varování (S03E10)07:00Laboratoř duchů: Komnaty hrůzy (S02E12)08:00Cooperův poklad: Zlatý poklad (S02E08)09:00Aljašské nestvůry: Bigfoot ze země medvědů: Obří tlapa (S02E04)10:00Záhady muzeí: Tlačení buráků na Pikes Peak (S07E08)11:00Výprava do neznáma: Loď duchů z Velkých jezer (S05E05)12:00Spřízněné duše (duchové): Pekelný dům (S04E09)13:00Stavět na Aljašce: Nejlepší chvilky (S03E11)14:00Laboratoř duchů: Deadwood (S02E13)15:00Výprava za pokladem: Královská kupecká loď Merchant Royal (S01E01)16:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Cache Creek: Lesní muž (S02E05)17:00Záhady muzeí: Šmírák Tom Butler (S07E09)18:00Výprava do neznáma: Americký válečný hrdina (S05E06)19:00Spřízněné duše (duchové): Výpadek (S04E10)20:00Krotitelé duchů: Pamětní budova okresu Cocke (S02E06)21:00Osbourneovi chtějí věřit: Cesta časem (S02E16)22:00Směr hrůza: Stará věznice v Idahu (S02E13)23:00Horské příšery: Král kojotů (S04E07)01:00Strašidelná města: 2. díl (S01E02)02:00Směr hrůza: Nemocnice Old Nazareth (S03E10)03:00Směr hrůza: Nemocnice Phelps Dodge (S03E11)04:00Horské příšery: Král kojotů (S04E07)05:00Spřízněné duše (duchové): Výpadek (S04E10)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.