TV program štvrtok, 9. máj 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:40Mama na prenájom III. (86)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (9)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista III. (3)13:55Mentalista III. (4)14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (87)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Dunaj, k vašim službám VI. (10)21:55Policie Modrava IV. (8)23:15Špecialisti VI. (8)00:20Mentalista III. (3)01:15Mentalista III. (4)02:15Policie Modrava IV. (8)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:25Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (21/21)14:00Bez servítky15:10Nákupné maniačky17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Nemocnica (ST) - skryté titulky21:509-1-1 V. (8)22:509-1-1: Texas II. (6)23:45Myšlienky vraha VII. (5)00:35Riskuj!01:20Krimi01:50Noviny TV JOJ02:40Nemocnica (ST) - skryté titulky03:35Bez servítky04:30Top Star
03:50Správy RTVS „N“04:40Postav dom, zasaď strom05:20Asterix a Obelix: Misia Kleopatra07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu VI (4/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:05Zdravá maškrta14:30Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu VI (5/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Hit roka21:40Citrónshow22:30Columbo00:00Vraždy v Marie-Galante01:30Správy RTVS „N“02:25Góly-body-sekundy
06:00Druhý dych (69)06:45Túžba tela (54)07:25Túžba tela (55)08:40Krok za krokom V. (6)09:25Krok za krokom V. (7)10:05Chicago Fire VI. (7)11:10S hlavou v oblakoch (103)11:55S hlavou v oblakoch (104)13:00Oteckovia (19)14:10Keď kvitne láska (35)15:15Keď kvitne láska (36)16:05Túžba tela (56)17:00Túžba tela (57)18:00Chicago Fire VI. (8)19:00Keď kvitne láska (37)19:55Keď kvitne láska (38)20:50Krok za krokom V. (8)21:20Krok za krokom V. (9)21:50Priatelia IV. (11)22:20Priatelia IV. (12)22:50New Amsterdam V. (12)23:45Keď kvitne láska (37)00:40Keď kvitne láska (38)01:20S hlavou v oblakoch (103)02:05S hlavou v oblakoch (104)02:45Smotánka03:45Adela show05:10Oteckovia (19)
05:00Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:10Nákupné maniačky07:35Letecké katastrofy08:55Extrémni nájomníci VIII. (3)09:40Vražedné čísla III. (14)10:40Vražedné čísla III. (15)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.14:40Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:45Moja mama varí lepšie ako tvoja16:50Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov IX.18:50Naši II. (25) (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli II. (9) (ST) - skryté titulky20:30Noc v múzeu22:55Tropická búrka01:00Profesionáli II. (9) (ST) - skryté titulky02:00Mafstory (14)02:50Kinosála03:00Chlpatí šampióni II.04:00Haló04:30Miláčikovo
06:00Zázračný miniateliér06:10Čím cestovať06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:30Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:40Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:05Malý rytier Trenk07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Rómsky magazín08:30Vnímanie09:00Kvarteto09:25Kvarteto09:50Štefan Kvietik jubiluje10:05Rosmersholm11:40Obedníček11:50Odo12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:05Na programe televízia15:00Na programe televízia16:00Svetové vinárske civilizácie16:30Regina17:30Retro noviny17:55Hľadanie stratených svetov18:30Večerníček18:35Odo18:45Dimitri18:50Príbehy z čarovnej záhrady19:00Malý rytier Trenk19:25Čím cestovať19:40Zázračný miniateliér19:50Sviatočné slovo20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Moja diagnóza20:40Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy21:50SK DEJINY22:45Najväčšie kriminálne prípady Slovenska23:10Najväčšie kriminálne prípady Slovenska23:35Najväčšie kriminálne prípady Slovenska00:05Správy RTVS „N“
05:30Kluci v akci05:59Studio 609:00Zdravotní škola V09:45Docent10:10Kluci v akci10:35Dynastie Nováků (11/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Buchty po ránu14:30Smrt krásných srnců16:05Zdravotní škola V16:45Plné hnízdo v Ústeckém kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Spravedlnost (2/3)21:25Máte slovo s M. JílkovouL22:25Na stopě22:49Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:50(Maigret)00:30AZ-kvíz00:55V říši ovoce a zeleniny01:20Poštovní holub01:45Banánové rybičky02:15Dobré ráno04:45Hobby naší doby
05:05Nedej se05:30Království divočiny: Daman skalní05:59Dobré ránoL08:30Okavango - řeka snů: Mezi dvěma světy (2/4)09:25Planeta pokladů: Evropa10:15Ztracené poklady Egypta: Tutanchamonova tajemství11:05Meghan, americká princezna11:55Skandální příběh rodiny Boleynových: Ambice (1/3)12:45Perimetr13:10Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)14:05Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib15:00Evropa dnes15:25Královna ve válce16:25Zvířecí demokracie: Naslouchající vůdce (1/2)17:20Velké stroje zblízka II: Superbike18:05Auto moto svět18:25Auto moto test18:40Petr Sís - 75 let19:0050 let pražského metra19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Výborná SHOW21:00Eurovision Song Contest 2024L23:15Konec 2. světové války00:40Amsterdam v ohrožení01:35Agent Hamilton II (8/8)02:20Žijeme s vírou02:50To mě baví03:20Na moll04:10Kuželovský rodák Jan Pavlík04:30Do nitra Turoldu04:50Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
05:55Snídaně08:25Ulice (4697, 4698)10:30Jedna rodina (77)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (148)13:35Kriminálka Miami V (19)14:30Kriminálka Miami V (20)15:25Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4699)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (78)21:45Zlatá labuť (52)23:05Na vaší straně23:50Kriminálka Miami V (19)00:50Kriminálka Miami V (20)01:50Specialisté (5)03:00Ulice (4698)04:05Víkend04:45Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (246)07:40M*A*S*H (247)08:10M*A*S*H (248)08:40M*A*S*H (249)09:15Polda V (7)10:30Policie Hamburk VIII (24)11:30Policie Hamburk VIII (25)12:30Closer VII (16)13:30Komisař Rex III (1)14:35Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15ZOO (198)21:40Inkognito22:50Inkognito23:55Ano, šéfe!01:05Policie v akci02:05Policie Hamburk VIII (24)03:10Policie Hamburk VIII (25)04:20Closer VII (16)05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:35Partička XXL07:55RE-PLAY08:20Top Gear XVIII (1)09:25Top Gear XIX (3)10:30Hvězdná brána VII (7)11:25Hvězdná brána VII (8)12:30Futurama VII (1)13:00Futurama VII (2)13:30Simpsonovi XXII (9)14:00Simpsonovi XXII (10)14:25Simpsonovi XXII (11)14:55Simpsonovi XXII (12)15:15Hvězdná brána VII (9)16:10Hvězdná brána VII (10)17:15Futurama VII (3)17:45Futurama VII (4)18:15Simpsonovi XXIII (15)18:45Simpsonovi XXIII (16)19:15Simpsonovi XXIII (17)19:45Simpsonovi XXIII (18)20:15Partička XXL22:00Pohyblivý terč23:50Simpsonovi XXIII (15)00:20Simpsonovi XXIII (16)00:50Simpsonovi XXIII (17)01:15Simpsonovi XXIII (18)01:45Futurama VII (3)02:15Futurama VII (4)02:45Brickleberry III (12)03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy03:50Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy04:25Ženy ve wrestlingu VIII (18)05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Na zámku06:05Libovky Pepy Libického06:20Prostřeno!07:15Sestřičky (23)08:40Slunečná (130)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor VIII (6)15:00Záchranáři z hor VIII (7)16:00Ve hře je láska (180)17:00Ve hře je láska (181)17:55Záchranáři z hor VIII (8)18:55Záchranáři z hor VIII (9)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (24)23:10Polda V (7)00:10Rodina doktora Kleista III (4)01:15Rodina doktora Kleista III (5)02:25Ve hře je láska (180)03:25Ve hře je láska (181)04:35Lásce navzdory (34)05:35Na zámku
05:25Před kamerou XXI. (18)06:00Kovboj Bebop07:55Velký George Foreman10:05Štěstí chodí po šálcích11:35Na 30 dní zase spolu13:15Aquaman15:35Aquaman a ztracené království17:40Purpurová barva20:00Taxikáři21:35Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu23:20Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1): Závisláci přichází00:20Cable Guy01:55Zlé sémě se vrací03:25Nejdelší víkend
04:25Hollarovi06:00Zázračné perníčky07:25Mimi šéf: Rodinný podnik09:10Karlík a továrna na čokoládu11:05Průměrňákovi VIII. (17): Bejvalky a princové11:25Průměrňákovi VIII. (18): Pařba11:50Mandle a mořský koník13:25Král Staten Islandu15:45Znám tvou duši (3)16:35Znám tvou duši (4)17:35Zkus mě rozesmát19:30Nadějná mladá žena21:25Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody23:50Sedmilhářky II. (7)00:40Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (3): Šetřím si slzy, dokud to nebude...01:30Liga spravedlnosti Zacka Snydera
06:10Totalcar VII.06:45Profil zločinu III.07:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.08:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.09:35Profil zločinu III.10:40Profil zločinu III.11:40Hvězdná brána: Atlantida III.12:35S.W.A.T. VI.13:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.14:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.15:10Profil zločinu III.16:15Profil zločinu III.17:25S.W.A.T. VI.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.20:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.21:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.00:25Vteřiny života I.01:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.02:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.02:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.03:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.05:15Totalcar III.05:40Seriálový tip
05:50Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:25Popelka17:35Poklad z půdy18:50Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:50Nebezpečné vztahy live01:50Ostříháno02:55Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:50Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:15Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:05Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Hovory Kalousek Soukup21:05Týden podle Jaromíra Soukupa21:35Poklad z půdy22:45Vtip za stovku!23:55ONA A ON00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Honba za nefritem06:30Záchranáři na dálnici 40107:25Záchranáři na dálnici 40108:20Australští zlatokopové09:15Australští zlatokopové10:15Australští renovátoři aut11:10Australští renovátoři aut12:10Australští zlatokopové13:05Australští zlatokopové14:00Australští zlatokopové14:55Honba za nefritem15:25Honba za nefritem15:55Velká čínská zeď s Ashem Dykesem17:00Australští lovci humrů17:55Australští lovci humrů18:55Australští zlatokopové19:50Australští zlatokopové20:45Australské mega metro21:50Pobřežná hlídka: SOS22:50Záchranáři na dálnici 40123:45Záchranáři na dálnici 40100:45Australští zlatokopové01:40Australští zlatokopové02:30Australské mega metro03:30Pobřežná hlídka: SOS04:20Renovace rachotin05:10Australští lovci býků
06:25Prokleté rodokmeny06:55Egyptské hrobky: Nejnovější objevy08:05Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války09:102. světová válka - Bitvy o Evropu10:15Nejlepší vojenské prostředky11:20Bismarck: 24 hodin do zániku12:20Temná věda nacistů13:20Tajemství nacistických válečných zbraní14:20Egyptské hrobky: Nejnovější objevy15:30Egyptské hrobky: Nejnovější objevy16:35Kosti ukřižovaných17:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Mýty: Velké záhady lidstva22:05Život s Hitlerem23:15Ztracená domácí videa nacistického Německa00:15Válečné továrny01:15Nejlepší vojenské prostředky02:152. světová válka - Bitvy o Evropu03:10Mýty: Velké záhady lidstva04:00Život s Hitlerem04:55Ztracená domácí videa nacistického Německa
06:05Psi hyenovití: Ve smečce06:30Veterinář z Yorkshiru07:15Záchrana divokých zvířat v Malawi08:05Záchrana divokých zvířat v Malawi08:55Vzácní přeživší: Legendární čínská divoká zvířata09:50Tibet: Střecha světa10:40Města: Nová přírodní divočina11:35Skrytá Indie12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Život ve vedrech: Afrika14:55Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall15:45Záchranáři divokých zvířat: Austrálie16:30Záchrana divokých zvířat v Malawi17:20Říční monstra18:10Kolosální zvířata19:05Život ve vedrech: Afrika20:00Doba ledová: Zamrzlý svět20:45Kolosální zvířata21:40Zvířecí odysea22:30Odhalená ztracená zvířata23:25Záchrana divokých zvířat v Malawi00:15Nejdivočejší přežití01:05Australská mega zoo01:50Veterinář z Yorkshiru02:35Veterinář z Yorkshiru03:20Divoká Čína s Rayem Mearsem03:50Záchrana divokých zvířat v Malawi04:35Záchrana divokých zvířat v Malawi05:25Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:50Partička09:40Dva a pol chlapa V. (11)10:00Dva a pol chlapa V. (12)10:35M*A*S*H III. (7)11:00M*A*S*H III. (8)11:40Dva a pol chlapa V. (14)11:55Dva a pol chlapa V. (15)12:40Teória veľkého tresku II. (7)13:25Teória veľkého tresku II. (8)13:50Teória veľkého tresku II. (9)14:20Teória veľkého tresku II. (10)14:50Teória veľkého tresku II. (11)15:15Teória veľkého tresku II. (12)15:45Priatelia IV. (9)16:15Priatelia IV. (10)16:45Dva a pol chlapa V. (16)17:15Dva a pol chlapa V. (18)17:45M*A*S*H III. (9)18:15M*A*S*H III. (10)18:50Mladý Sheldon III. (21)19:15Mladý Sheldon IV. (1)19:40Susedia20:30FILM TÝŽDŇA: Amazing Spider-Man 223:30Demolátor01:25GÓÓÓL!02:00ŠPORTOVÉ NOVINY02:10Susedia02:45Silvánovci04:10Susedia04:45Zig a Sharko05:15Bernieho dobrodružstvá05:20Oggy a šváby
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:40Svokra10:45Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Búrlivé víno I.13:55V mene zákona14:55Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:10Susedia21:50Susedia22:30Susedia23:05FARMA24:00Doktori01:05Aj múdry schybí01:55Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:50NCIS: Los Angeles XII. (8)06:30NCIS: Los Angeles XII. (9)07:10Špecialisti V. (20)07:55Slečna Marplová VI. (3)09:25Kosti II. (13)10:05Kosti II. (14)10:45NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (7)11:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (8)12:05Policajné prípady13:10Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti II. (15)16:05Kosti II. (16)17:00Mentalista III. (3)18:00Mentalista III. (4)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (9)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (10)20:55NCIS: Los Angeles XII. (10)21:55NCIS: Los Angeles XII. (11)22:50Kosti II. (15)23:50Kosti II. (16)00:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (9)01:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (10)01:5511204:50Mesto tieňov 2
05:45Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina07:25Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov09:20Rôzne chute sveta10:55Božská Florence12:55Gladiátori14:45Aj pre lásku sa zabíja16:55Randenie v New Yorku18:35Detektív z kuchyne: Jesť, piť a zomrieť20:15Deň vykúpenia22:10Posledná cesta00:00#FOLLOWME01:30Hodina neistoty02:50Detektív z kuchyne: Smrť al dente04:15Slečna pretekár
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky II. (6)06:25Tom Gates (20/20)06:40Okido III. (26/26)06:55Strážcovia Trstinového mora (2)07:05Lloyd a muchy (38)07:20100%-ný vlk: Magická kniha II. (6)07:45Mechamato (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (6)08:25Petronela Jabĺčková (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (11)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (28)09:00Požiarnik Sam VIII. (13) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (43)09:35Plamienok a štvorkolky I. (17)10:00Sonic Boom 2 (8)10:15Rybičky Flip a Flap II. (46)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (3)10:35Mestská farma Lellobee (23,24)10:45Pirátska akadémia (6)11:00Moe a jeho šou II. (15)11:15Strašidielka (33)11:20Idefix (10)11:35Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (10,11)11:55Naše prasiatko (41,42)12:05Odbodkovia II. (11)12:20Bambuľko a Bulienka III. (4)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (16)12:35Medzi nami zvieratkami (28)12:40Máša a medveď V. (21)12:50Požiarnik Sam VIII. (14) (ST) - skryté titulky13:00Knihy od Stonožky (62)13:15Fíha tralala (6)13:25Deti z farmy (48)13:40Volám sa Caillou V. (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun IV. (20/20)14:15Máša a medveď V. (22)14:30Pirátska akadémia (7)14:45Digley a Dazey (10,11)14:50Naše prasiatko (41,42)15:00MalinyJamológia 2 (5)15:20Chrumka a Čipsík II. (11)15:30Bambuľko a Bulienka III. (5)15:40Angličanina (1)16:00Máša a medveď V. (23)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (19)16:20Moe a jeho šou II. (16)16:35Ovečka Shaun IV. (20/20)16:45Lloyd a muchy (38)17:00100%-ný vlk: Magická kniha II. (7)17:30Knihy od Stonožky (63)17:40Idefix (11)17:55Labková patrola I. (7)18:25Mia a čarovné ihrisko I. (3)18:30Mestská farma Lellobee (23,24)18:35Sonic Boom 2 (9)18:50Plamienok a štvorkolky I. (18)19:20Deti z farmy (48)19:30Zvierací ochrancovia (44)19:50Ruby z dúhy I. (29) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (2)20:10Zvieratká (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík II. (11)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (17)21:40Volám sa Caillou V. (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (24) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (9) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (25)23:00Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky23:10Rev a motoroví miláčikovia I. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:35Tom Gates (20/20)23:50Malí fidlikanti (1/9) (AD) - audiokomentár00:05Okido III. (26/26)00:20Zabi nudu! (6,7)00:35Knihy od Stonožky (62)00:45Fidlivareška (7)01:00MalinyJamológia 2 (5)01:20Zabi nudu! (6,7)01:40Knihy od Stonožky (63)01:50Kikirikí (9,10)02:00Sníček (4,5)02:20Knihy od Stonožky (63)02:30Rapotáčik (5)02:35Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky02:50Máša a medveď V. (22)03:00Sníček (4,5)03:10Sníček03:20Rapotáčik (5)03:30Knihy od Stonožky (62)03:40Tom Gates (20/20)03:55Volám sa Caillou V. (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:20Fíha tralala (1)04:30Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:45Mestská farma Lellobee (24)04:50Sníček a Dúhalka (9) (ST) - skryté titulky05:05Fidlivareška (5)05:20MalinyJamológia 2 (5)05:35Knihy od Stonožky (63)05:45Viking Vicky (25)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:30Ovečka Shaun I.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka III.08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:20Idefix09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:50Odbodkovia II.10:00Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou III.10:40Strážcovia Trstinového mora10:50Chrumka a Čipsík II.11:05Čím chceš byť? 211:15Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:30Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:45Ťukiho dobrodružstvá11:50Bambuľko a Bulienka III.11:55Deti z farmy12:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:35Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00Ovečka Shaun I.13:10Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Mestská farma Lellobee13:50Naše prasiatko13:55Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia II.14:25Robin Hood 114:40Jahôdka a jej kamaráti I.15:00Máša a medveď V.15:10#aaron15:30Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:10Čím chceš byť?16:20Idefix16:35Matematické príšerky II.17:00Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:15Tajomstvá Medovej doliny17:20Plamienok a štvorkolky I.17:45Ronja, lúpežníkova dcéra18:15Strážcovia Trstinového mora18:20Mia a čarovné ihrisko I.18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík I.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
04:55To je vražda, napísala II. (7,8)06:45Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:50Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:55Vraždy v Midsomeri VII. (7/7)11:25To je vražda, napísala II. (9,10)13:55Dr. House VII. (11,12)15:55Vraždy v Midsomeri VIII. (1/8)18:00Vražedné čísla III. (16,17)20:10Dr. House VII. (13,14)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (1/25) (ST) - skryté titulky23:00Súkromné očko IV. (11)23:50FBI: International I. (8)00:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:15Myšlienky vraha VII. (4)02:55FBI: International I. (8)03:35Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:20Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie03:55Cez lupu04:25Archív :2404:50Správy :2405:15Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:25Cesty istoty II22:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:30Futbal - Highlighty Serie A03:55Správy RTVS „N“04:45Góly–body–sekundy04:55Správy RTVS „N“05:45Góly–body–sekundy05:55Správy RTVS „N“06:45Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Góly–body–sekundy08:00Futbal - Highlighty Serie A08:25Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta) (6/6)09:25Šport :2409:55Parahokej - MS 202411:30Cyklopotulky11:45Sila pohybu (1/12)12:10Niké - palubovka 202414:10Niké - palubovka 202415:55Cyklistika - ME 2024 (horská) (1/6)16:30Storočie športu16:40Cyklistika - ME 2024 (horská) (2/6)17:15Storočie športu17:25Futbal - Highlighty Ligy majstrov17:50Niké - palubovka 202420:00Šport :2420:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2423:20Góly–body–sekundy23:30Cyklistika - ME 2024 (horská) (1/6)00:00Cyklistika - ME 2024 (horská) (2/6)00:30Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta) (6/6)01:35Futbal - Highlighty Serie A02:00Správy RTVS „N“
06:00M*A*S*H06:25Námořní vyšetřovací služba IX (6)07:05Námořní vyšetřovací služba IX (7)08:00Tajemství za slovy10:10Den nezávislosti13:00Agent Cody Banks15:15Líbánky17:15Twilight sága: Nový měsíc20:00Noc na Karlštejně21:55Druhý muž23:35Skrýš01:55Stopa do minulosti04:00Námořní vyšetřovací služba IX (7)04:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
06:15Receptář prima nápadů06:50Vychytávky Ládi Hrušky07:20Show Jana Krause08:10ZOO (25)09:30Modrý kód (203)10:50Show Jana Krause11:55Krejzovi (15)13:20ZOO (26)14:40Modrý kód (204)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Inkognito20:15Ano, šéfová!21:25ZOO (198)22:45Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:10Prostřeno!01:55ZOO (25)02:55Modrý kód (203)03:50Krejzovi (15)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Koloseum (6)06:50Pravdy, lži a dějiny (3)07:55Tajemství Arktidy (1)09:00Prima ČESKO09:30Prima SVĚT10:05Nejkrásnější evropské cesty vlakem (5)11:15Rybí království (3)12:30Lovec rybích obrů V (3)13:30Mnichov: Teror na olympiádě (2)14:35Svět sportu: Rok za rokem (19)15:15Ledová království: Zkouška odvahy (1)15:45NASA: Vynálezy a inovace (4)16:45Časoprostor (5)17:45Divoké počasí s Richardem Hammondem (1)19:00Stavitelské katastrofy IV (9)20:00Druhá světová válka v barvě (5)21:10Tajné nacistické základny II (2)22:10Nezkrotné Portugalsko (7)23:10Marker Wadden: Ostrovy pro přírodu00:05Vetřelci dávnověku XIV (16)01:05Tajemství odhalená z výšky (1)02:05Civilizace dávné Asie II (1)03:20Tajná válka (12)04:35Krásy čínské krajiny (2)05:35Ptačí říše
04:20České taekwondo ITF (1)05:00Rentor Rally magazín 2024 (4)05:20Walker Texas Ranger IV (22)06:00Strážci hranic: Kanada (3,4)06:45Mistři zastavárny XXI (2)07:40Američtí sběratelé XVIII (7)08:35Pomozte autům V (10)09:30Kobra 11 XVII (9,10)11:35Walker Texas Ranger IV (23)12:35Válka skladů V (5-8)14:35Mistři zastavárny XXI (3)15:30Strážci hranic: Kanada (7,8)16:30Kobra 11 XVII (11,12)18:35Válka skladů V (9,10)19:30Mistři zastavárny XXI (4)20:30Američtí sběratelé XVIII (8)21:25Pomozte autům VI (2)22:25Tipsport Extraliga Season Review23:40Kobra 11 XVII (11,12)01:35Svět motorů (44)02:20Pomozte autům VI (1)03:00Strážci hranic: Kanada (3,4)03:45Walker Texas Ranger IV (24/26)04:30Ikony Ligue 1 - Zlatan Ibrahimovič
04:40Susedia VII (13)05:20Zig a Sharko IV (54-57)05:55Bakugan (7)06:05Přátelé II (7,8)07:002 $ocky IV (4-7)08:50Malý Sheldon (16-19)10:30Susedia VII (14,15)12:00Dva a půl chlapa X (22,23)12:50Přátelé II (7,8)13:50Teorie velkého třesku XII (7-10)15:302 $ocky IV (8-11)17:15Zlatá sedmdesátá II (10,11)18:10Dva a půl chlapa XI (1,2)19:05Malý Sheldon (20,21)20:00Teorie velkého třesku XII (11-14)21:40Přátelé II (9,10)22:35Griffinovi II (15,16)23:30Dva a půl chlapa XI (1,2)00:25Teorie velkého třesku XII (11-14)02:05Malý Sheldon (16,17)02:45Zlatá sedmdesátá II (10,11)03:25Griffinovi II (15,16)04:10Tele Tele
05:35Televizní noviny06:20Na lovu07:15MasterChef Česko V (4)08:30Beze stopy V (7)09:25Don Matteo VII (20)10:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)11:35Beze stopy V (8)12:35MasterChef Česko V (5)13:50Tescoma s chutí13:55Don Matteo VII (21)15:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)16:10Můj přítel Monk VIII (13)17:05Můj přítel Monk VIII (14)18:05Kriminálka Miami V (19)19:00Kriminálka Miami V (20)20:00Slečna Marplová (1)21:55Beze stopy V (9)22:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)23:45Don Matteo VII (21)01:05Slečna Marplová (1)02:40Beze stopy V (9)03:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)04:00Na lovu04:40Co na to Češi
05:55Snídaně08:35Ulice (4698)09:20Mise nový domov II10:25Nová cestománie11:00Nová cestománie11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (222)14:00Ulice (3069)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (828)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (829)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4699)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (78)21:45Atentát (14)22:50Život ve hvězdách23:10Víkend23:40Ulice (3069)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (828)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (829)02:30Televizní noviny03:15Snídaně04:10Čtveráci04:35Riskuj!05:25Kolotoč
04:40Ulice (4255, 4256)06:20Život na jachtě VII (17, 18)08:05Gilmorova děvčata VII (4, 5)09:55Oteckovia (137, 138)11:55Nekonečná láska (111, 112)13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (756)15:10Ordinace v růžové zahradě 2 (757)16:25Vyměněné osudy (17, 18)18:25Gilmorova děvčata VII (6)19:20Gilmorova děvčata VII (7)20:15Nekonečná láska II (1)21:15Nekonečná láska II (2)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (758)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (759)00:35Nemocnice Chicago Med IV (11)01:30Vyměněné osudy (13, 14)03:00Gilmorova děvčata VII (2)
07:00Sportovní noviny07:05Division 108:45Magazín Muaythai (2)09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off12:45ČEZ RunTour - Kopřivnice13:00Polední Sportovní noviny13:05Global Champions League 2024 - Šanghaj15:30TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg17:00NHL play-off18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Absa Cape Epic Best of WOMEN19:35Ligue 1 Highlights (32)20:30Spade poker show 2024 (9)21:00Sportovní noviny21:05NBA play-off23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00Ligue 108:45Füchse Berlin - VfL Gummersbach10:15ČEZ RunTour - Kopřivnice10:30Magazín Muaythai (2)11:00NBA play-off13:00Ligue 114:45NHL play-off16:30Division 118:30TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg20:05Premier League Darts 202400:00GÓÓÓL (30)00:45Ligue 1 Highlights (32)01:45Ligue 103:30Magazín Muaythai (2)04:05NBA play-off06:35Závěr vysílání
07:00Real Madrid - Bayern Mnichov08:45Liga mistrů UEFA Highlights09:15Liga mistrů UEFA Highlights09:45TIKI-TAKA (242)11:15Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna11:45Bundesliga Highlights (32)12:45LaLiga Talking Football (8)13:15LaLiga15:15Made In Italy - Abdoulrahmane Harroui15:30Serie A17:15Made In Italy - Valentin Gendrey17:30Serie A Full Impact (35)18:00Bundesliga20:00LaLiga Talking Football (8)20:30LaLiga ZAP (9)20:45LaLiga Chronicles (33)21:15LaLiga23:00Serie A01:00Bundesliga02:50Závěr vysílání
07:00Bundesliga08:45LaLiga10:45Serie A Full Impact (35)11:15Serie A13:00Bundesliga15:00Bundesliga Highlights (32)16:00Bundesliga special (19)16:30LaLiga18:15Bundesliga20:00Serie A22:00Real Madrid - Bayern Mnichov00:00Liga mistrů UEFA Highlights00:30Liga mistrů UEFA Highlights01:00LaLiga02:45LaLiga ZAP (9)03:00LaLiga Chronicles (33)03:25Závěr vysílání
09:00Bundesliga - konferenční přenos11:00LaLiga 2 Highlights (38)12:00Villarreal CF B - Levante UD13:45Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf15:15Rychlá kola (5/2024)15:30OffRoad Maraton (2/2024)16:00Racing magazine (3)16:302. Bundesliga18:30Rentor Rally magazín 2024 (4)19:00Český motorsport 202419:30FIA Karting Championship 2024 (2)20:00Leinster Rugby - Northampon Saints22:00Stade Toulousain - Harlequins00:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Životy slavných21:45Příběhy filmových legend22:40Hvězdy stříbrného plátna: Jeremy Irons23:30Smetanova Vltava očima Bamberských symfoniků00:20ArtZóna01:15Alicia Keys: Live in LA02:10Kanadská soda IX (3/14)02:35Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem02:50Mobitex 200603:15Zahrada03:30Crescendo04:20Dobrá káva v dobrém designu04:45Uchem jehly
06:05Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Endeavour09:45Inspektor George Gently11:10Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Bídníci22:00Maigret23:30Soud s Christine Keelerovou00:30Babylon Berlín01:15Bídníci02:15Maigret03:45Případy detektiva Murdocha04:30Případy detektiva Murdocha05:15Případy detektiva Murdocha
01:20Kill Bill03:05Lovci myšlenek04:40Close Up05:05Close Up05:30Close Up06:00Zoom In06:10Zoom In - Cruella06:20Zoom In06:35Close Up07:05Close Up07:40Beowulf09:25Neodolatelná11:05Těžký zločin13:05Dva výtečníci15:05Po čem ženy touží17:20Tanec s vlky20:20Equilibrium22:00Nelegální obchod23:30Scary Movie: Děsnej biják
04:30Cena pravdy06:00Zakladatel07:55Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství09:30Teorie velkého třesku III. (17): Porcování miláška09:55Teorie velkého třesku III. (18): Alternativní sundavání kalhot10:20Země11:50Zásnuby na dobu neurčitou13:55Princ Egyptský15:35Muži v černém17:15Všechny staré nože19:00The Wire - Špína Baltimoru V. (7): Převzetí20:00The Wire - Špína Baltimoru V. (8): Vyjasnění21:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (6)21:40Veliká II. (1): Hlava jsem já22:30Barry III. (8)23:00Sympatizant (4): Chceme dobré repliky00:00Úsvit mrtvých01:40John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (6)02:20Veliká II. (1): Hlava jsem já03:10Barry III. (8)03:45Před kamerou XXI. (14)
00:13Bořek Stavitel 35/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 36/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 26/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 1/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:01Hádej, jak moc tě mám rád 2/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád01:12Inui 44/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 2/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 26/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 27/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 4/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 31/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 32/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 23/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 26/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 1/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 5/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 6/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 29/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 30/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 42/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 43/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 8/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 52/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 14/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 52/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 53/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 54/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 57/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 58/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 59/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 60/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 9/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 4/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 13/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 39/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 25/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 26/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 25/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 26/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 35/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 36/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 6/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 6/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 23/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 24/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 26/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 7/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 8/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 19/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 20/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 51/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 52/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 16/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 17/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 42/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 43/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 17/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 18/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 5/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 25/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 26/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 1/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 2/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 28/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 2/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 3/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 13/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 15/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 39/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 9/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 10/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 27/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 25/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 26/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 17/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 21/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 39/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 23/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 24/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 11/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 5/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:11Messyho skvělá dobrodružství 6/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:24Berry a Dolly 3/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 4/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 33/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 34/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 35/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 15/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 17/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 18/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 17/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 18/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 2/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 16/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 17/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 10/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 11/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 4/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 5/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 11/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 3/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 4/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 44/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 45/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 62/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 63/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 64/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 11/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 12/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:10Rambo: Poslední krev02:35Vlak do Busanu 204:25Železný opičák05:50Zoom In06:00Pomoc, zmenšil jsem kamarády07:55Svatba, nebo pohřeb?10:05Zachráněná svatba11:35Zůstaň se mnou13:10Police Story 214:55Jestli se rozzlobíme, budeme zlí16:40Hádej kdo?18:35Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu20:20Fantomas22:00Cesta draka23:45Resident Evil: Odveta
01:35Kurýr: Restart03:10Poslední polda - S1, EP. 203:55Černý orel05:00Přestávka05:50Jak Básníci Neztrácejí Naději08:10Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi10:05Incident12:10Sněženky a machři po 25 letech14:45Poslední polda - S1, EP. 315:45Pompeje17:50Havel20:00Ninja 2: Pomsta22:00Nezahrávej si s ohněm
00:35Nevinnost02:15THE UNINVITED03:40Vražda v zámku05:00Přestávka05:45Slova a obrazy08:05Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1410:10Zamilovaní sousedé12:00Pisatel13:50Agatha Christie\'s Marple - S5, EP. 415:50Hercule Poirot - Schůzka se smrtí17:55Criminal Games by Agatha Christie - EP. 1520:00Miluji tě modře21:55STARS! - EP. 59 - Russell Crowe22:00Vévodkyně
00:00Král, který převezl Hitlera - Král, který převezl Hitlera ()00:45Očitým svědkem dne D - Očitým svědkem dne D ()01:30Vězněm v cizině 12 - Sám proti droze (8)03:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Dealer z darknetu (4)05:15Megastavby: Ledoborec - Megastavby: Ledoborec ()06:00Skvělý dr. Pol 7 - Štěstí (9)07:00Tajemné říše dávnověku 1 - Mongolská zakázaná zóna (1)08:00Tajemné říše dávnověku 1 - Posmrtní strážci (2)13:00Vteřiny před katastrofou 3 - Výbuch na mateřské letadlové lodi (4)14:00Prokletí tuňáci 11 - Dny pod psa (4)15:00Gordon Ramsay: Do neznáma 1 - Nový Zéland (4)16:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Kokain přes palubu (5)17:00Vězněm v cizině 9 - Panamánie (9)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Bez varování (04)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 3 - 4. díl (4)20:00Nacistické megastavby: Ruská válka 1 - Bitva o Kursk (2)21:00Temná tajemství Slunce - Temná tajemství Slunce ()22:00UFO: Zkoumání fenoménu 1 - Občané v akci (4)23:00Staré dobré devadesátky 1 - Vzestup internetu (05)
00:30Hadi ve městě 5 - Horká a naštvaná (1)01:18Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)02:06Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)02:54Afričtí lovci 3 - Odpadlík na cestě k dospělosti (3)03:40Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)04:26Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)05:13Afričtí lovci 3 - Smečka v ohrožení (2)06:00Zvířata v pohybu 1 - Invaze na Falklandech (1)06:50Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)07:37Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)08:26Královny říše zvířat 1 - Královny savany (01)09:16Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)10:05Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Brazílie (2)10:53Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Mexiko (3)11:42Deset nejnebezpečnějších hadů 3 - Arábie (4)12:26Královny říše zvířat 1 - Královny savany (01)13:17Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)14:04Královny říše zvířat 1 - Maličké královny džungle (03)14:51Královny říše zvířat 1 - Královny savany (01)15:38Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)16:24Skvělý dr. Pol 13 - Ve městě jsou nové kočky (6)17:11Skvělý dr. Pol 8 - Neuvěřitelné včely (16)19:37Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Ve městě jsou nové kočky (6)22:03Skvělý dr. Pol 8 - Neuvěřitelné včely (16)22:52Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)
00:05Zvláštní a záhadné00:50Válka v Iráku01:50Záhady světových válek02:40Vzdušní bojovníci03:30Dějiny vědy04:20Jak je vidí ptáci04:50Na 18 kolech v Americe05:25Na 18 kolech v Americe06:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině06:55Fantastické inženýrství07:55LEGO Masters - Velká Británie08:55Vzdušní bojovníci09:55Život v sevření mrazu10:55Zakázané zóny11:55Fantastické inženýrství12:55Vzdušní bojovníci13:55Těžší, než by se zdálo14:20Ben Fogl a lidé žijící v divočině15:15Život v sevření mrazu16:15Fantastické inženýrství17:15Zvláštní a záhadné18:05Zakázané zóny19:05LEGO Masters - Velká Británie20:00Zvláštní a záhadné20:55Válka v Iráku22:05Záhady světových válek23:05Blok odsouzenců k smrti v Texasu
01:00Přelétavá léta01:50Dobrodružství George Clarkea v Americe02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Dům snů07:55Dobrodružství George Clarkea v Americe08:55Nejlepší dům ve čtvrti09:50Přelétavá léta10:45Italská města, italské chutě11:15Velkolepé plány12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Až je koupím, budou mý!15:15George Clarke - Staré domy, nové domovy16:10Italská města, italské chutě16:35Velkolepé plány17:30Přelétavá léta18:25Úžasné prostory George Clarka19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Bláznivá svatba23:35D\'Artagnanova dcera
06:00Rození obchodníci: Austin-Healey (S14E08)07:00Rození obchodníci: Vykopaný Cayenne (S16E07)08:00Jak se to dělá: Sjezdová lyžařská vázání, podložky s ponornými díly, důlní ventilace a ořezávátka (S23E11)08:30Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily (S11E01)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Ford Fiesta Supersport a Lotus Elise (S05E04)10:00Nazí a vystrašení: Ostrov slz (S04E12)11:00Lovci odpadu: 4. díl (S13E04)12:00Rození obchodníci: Fanoušci aut (S14E18)13:00Záchrana statku: Bez elektřiny v Tennessee (S05E11)15:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 10. díl (S05E10)16:00Schováno v kůlnách: Dave / Lincolnshire (S05E17)16:30Bitvy o zavazadla: 4. díl (S05E04)17:00Rození obchodníci: Messerschmitt KR200 (S12E15)18:00Jak to dělají?: 6. díl (S16E06)18:30Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice (S06E68)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 16. díl (S04E16)20:00Lovci odpadu: V rodině (S18E06)21:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 16. díl (S05E16)22:00Lovci odpadu: 14. díl (S17E14)23:00Nazí a vystrašení: Blízká setkání (S06E02)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 4. díl (S05E04)02:00Lovci odpadu: V rodině (S18E06)03:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 16. díl (S05E16)04:00Rození obchodníci: Lotus Elise (S10E11)05:00Lovci odpadu: Správná cena (S11E04)
06:00How It\'s Made: Motorcycle Goggles, Handbuilt Jukeboxes06:24How It\'s Made: Peaked Caps, Custom Water Heaters06:48How It\'s Made: Dream Cars: Bentley Mulsanne07:12How It\'s Made: Dream Cars: Chevrolet Camaro07:36How It\'s Made: Dream Cars: Porsche Panamera08:00How the Universe Works: Strangest Alien Worlds08:48How the Universe Works: Secrets Of The Cosmic Web09:36How the Universe Works: Curse Of The Cosmic Rays10:24Extreme Engineering: New Orleans Surge Barrier11:12Extreme Engineering: Rio De Janeiro Power Grid12:00How It\'s Made: Cufflinks/Blueberry Turnovers/Dashboards12:24How It\'s Made: Blister Packs/Deli Slicer/Oysters12:50How It\'s Made: Top & amp; Bowler Hats/Solar Water Heaters13:14How It\'s Made: Turntable/Steam Engines/Playground Equipment13:38How It\'s Made: Basque Pelota Balls, Pallet Trucks14:02How It\'s Made: Laptops, Panettone14:26Secrets Of The Underground: Great Lakes Bermuda Triangle15:14Expedition Unknown: Origins Of Stonehenge16:02Secret Space Escapes: Gasping for Air16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: When Did Time Begin?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gravity an Illusion?18:30How It\'s Made: Dream Cars: Peugeot RCZ R18:55How It\'s Made: Dream Cars: Ariel Atom 3S19:20How It\'s Made: Dream Cars: Audi S819:45How It\'s Made: Dream Cars: Ultima Evolution20:10How It\'s Made: Dream Cars: Ferrari California T20:35How It\'s Made: Dream Cars: Jaguar XF21:00How It\'s Made: Skateboards, Braided Pastry21:25How It\'s Made: Plasma Gems, Special Effects Snow21:50How It\'s Made: Three-Wheel Electric Bikes, Skin Cream22:15How It\'s Made: Wild West Holsters, Water Video Housings22:40How to Build... Everything: Army Tank Confidential23:05How to Build... Everything: Inside a Jet Car23:30How to Build... Everything: Make a Monster Truck23:55How to Build... Everything: Drone Revolution01:10Secret Space Escapes: Fatal Re-Entry02:00Secret Space Escapes: Stranded02:48Blowing Up History: Finding Sparta\'s 30003:36Blowing Up History: Empire State Building: The New Secrets04:24How It\'s Made: Car Tires, Silk, Art Conservation, Scuba Tanks04:48How It\'s Made: Rock Crushers, Fabric Lampshades, Cake Sprinkles05:12How It\'s Made: Indy Steering Wheels, Mixed Salad, Wind Turbines05:36How It\'s Made: Blast Doors, Lipstick, Artificial Palm Trees, Brass Plaques
06:00Vražedné nahrávky: Dům na Lilian Street (S04E11)07:00Vražedné nahrávky: Modrá noční můra (S04E13)08:00Rozlousknuté vraždy: Modrý Mustang (S01E06)10:00Vražda přichází: Ďábel nosí tenisky (S01E04)11:00Vražda přichází: Žádný obyčejný výtržník (S01E05)12:00Vrah po mém boku: Život se lží (S01E03)13:00Vrah po mém boku: To by mě nikdy nenapadlo (S01E04)14:00Zlý sen v sousedním domě: Únos za bílého dne (S05E04)15:00Zlý sen v sousedním domě: Hrůza na kopci (S05E06)16:00Smrtelná tajemství: Mise: Obstarat důkazy (S01E03)17:00Smrtelná tajemství: Kolegové zabijáci (S01E04)18:00Jižanské vraždy: 7. díl (S01E07)19:00Jižanské vraždy: 8. díl (S01E08)20:00Wonderlandský masakr: Záhada v lese (S01E04)21:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Kladivo a prach (S12E07)22:00Co se stalo ve Fells Acres?: What Happened At Fells Acres?23:00Vražda o páteční noci: Vražda mistra (S03E05)01:00Co se stalo ve Fells Acres?: What Happened At Fells Acres?02:00Wonderlandský masakr: Záhada v lese (S01E04)03:00Jižanské vraždy: 7. díl (S01E07)04:00Vrah po mém boku: Život se lží (S01E03)05:00Vrah po mém boku: To by mě nikdy nenapadlo (S01E04)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Ve svatebním salonu je možné všechno (S05E01)06:00Dvojnásobní Derricové: 6. díl (S02E06)07:00Můj 270kg život: Renee (S06E10)09:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Láska, sex a rande u večeře (S05E03)10:00Malí lidé, velký svět: Takže starý Matt Roloff zemře? (S16E07)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Překročit linii (S03E02)12:00Dvojnásobní Derricové: 11. díl (S02E11)13:00Beďarová doktorka: 10. díl (S03E10)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 15. díl (S03E15)16:00Můj 270kg život: Renee (S06E10)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Překročit linii (S03E02)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Potřebujeme větší loď (S05E11)20:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nechci být zrůda (S06E04)21:00Můj 270kg život: Shakyia a její příběh (S10E19)23:00Nestvůry ve mně: Mám v hlavě červa (S08E03)01:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nechci být zrůda (S06E04)02:00Můj 270kg život: Shakyia a její příběh (S10E19)03:40Beďarová doktorka: 10. díl (S03E10)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: Překročit linii (S03E02)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce (S12E07)06:50Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu (S12E08)07:40Záchrana statku: 5. díl (S02E05)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: 4. díl (S02E04)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Překrásný hrad v korunách (S04E04)11:15Záchrana statku: 4. díl (S02E04)12:10Zvířecí obydlí: Jedinečné stavby (S01E09)13:05Hrdinové z The Dodo: 3. díl (S02E03)14:00Velryby zabijáci15:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Nejlepší společníci na cesty (S01E03)16:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Zvláštní epizoda - Jak pečovat o psy (S01E04)17:00Záchrana statku: Zemětřesení na čtyřicítce (S02E12)18:00Zvířecí obydlí: Bláznivý výběh pro kočky (S02E03)19:00Hrdinové z The Dodo: 6. díl (S02E06)20:00Projekt Grizzly: A co Bob? (S01E03)21:00Projekt Grizzly: Medvědi na útěku (S01E04)22:00Lidé z aljašských lesů: 21. díl (S03E21)23:00Stal jsem se kořistí: 9. díl (S03E09)01:30Odborníci na domy v korunách stromů: Překrásný hrad v korunách (S04E04)02:15Stal jsem se kořistí: 9. díl (S03E09)03:00Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce (S12E07)03:45Záchrana statku: 4. díl (S02E04)04:30Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu (S12E08)05:15Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:07Speciál ČT24: Předvolební Evropa21:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen00:45SuperEnduro03:15Box04:15Box04:45Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 30. kolo05:15Fotbal06:00Fotbal08:00Televizní nákupy09:00Fotbal11:00Televizní nákupy12:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín12:30Tenis14:45Házená16:30Házená18:15Fotbal, Saudi Pro League, magazín18:45Poker19:45Fotbal20:45Fotbal23:00Fotbal, EL a EKL, sestřih23:30Házená
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie, odvážná princezna10:48Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Lucky Luke - Daltonovi na útěku21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:20Paralympijský magazín05:40Branky, body, vteřiny06:00Fotbal07:45BBV po 25 letech08:00PanoramaL08:35Archiv Z 2004: Česko - USA10:35Cyklotoulky10:50Sokolský zpravodaj11:05Motorismus12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Fotbal13:25Fotbal13:55Fotbal15:00Akrobatický rokenrol15:35Cyklistika15:50Horská kola16:15Golf Time16:30V šachu17:05Box16:45Motorismus17:50Basketbal20:00Cyklistika20:20Fotbal20:30Fotbal23:45Jezdectví00:05Basketbal01:55Branky, body, vteřiny02:10Basketbal04:20Branky, body, vteřiny04:35Akrobatický rokenrol
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů III.10:00Lovci pokladů III.11:00Teleshop13:00Totalcar IV.13:35Totalcar IV.14:10Lovci pokladů III.15:10Lovci pokladů III.16:10Hvězdná brána: Atlantida II.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05Ztracený svět II.19:05Ztracený svět II.20:00Lovci pokladů III.21:00Lovci pokladů III.22:00Hvězdná brána: Atlantida II.23:00Hvězdná brána: Atlantida II.23:55Ztracený svět II.00:55Ztracený svět II.01:55K poctě zbraň02:45K poctě zbraň03:35Seriálový tip04:00Teleshop
07:00Sneak Peek Ro 202407:20Castle Iv.08:15Castle V.09:15Profil zločinu IX.10:25Profil zločinu IX.11:40Castle Iv.12:40Castle V.13:30MacGyver V.14:25MacGyver V.15:20Bones Viii.16:15Csi I.17:10Castle V.18:10Castle V.19:05MacGyver V.20:00MacGyver V.21:00Zelenáč V.21:55The Rookie: Feds I.22:55Fbi I.23:50MacGyver V.00:50MacGyver V.01:45Zelenáč V.02:30The Rookie: Feds I.03:10Bones Ix.04:00Teleshop
06:15Sneak Peek Hu 202406:40Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida III.08:35S.W.A.T. II.09:35MacGyver II.10:30MacGyver III.11:25Lovci pokladů III.12:25Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba L.A.14:20Námořní vyšetřovací služba L.A.15:10Hvězdná brána IX.16:10Hvězdná brána IX.17:05Hvězdná brána: Atlantida III.18:05S.W.A.T. II.19:00Ztracený svět I.20:00Dr. House VII.21:00Lovci pokladů I.22:00Lovci pokladů I.23:00S.W.A.T. V.23:55S.W.A.T. V.00:50Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII.02:05MacGyver II.02:45MacGyver III.03:25Sneak Peek Hu 202403:40Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Divoké včely I.12:00Teleshop12:15Domek na prérii III.13:25Ranč Heartland VI.14:25Ranč Heartland VI.15:25Brousko Iii.16:45Divoké včely I.17:45Domek na prérii III.18:50Ranč Heartland VI.19:45Ranč Heartland VI.20:40Domek na prérii III.21:50Ranč Heartland VI.22:45Ranč Heartland VI.23:40Divoké včely I.00:45Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Seriálový tip03:20Seriálový tip04:00Teleshop
00:00Geheimnisse der Cheops-Pyramide01:25Der einsamste Wal der Welt03:10Aufstieg der Wikinger04:05Aufstieg der Wikinger05:00Aufstieg der Wikinger06:00Die große Elchwanderung07:30Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga08:00Wildes Indonesien08:50Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe09:40Aufstieg der Wikinger10:35Aufstieg der Wikinger11:35Aufstieg der Wikinger12:30Aufstieg der Wikinger13:30Shipwreck Sharks - Überlebenskünstler der Hochsee14:20Blaue Welten15:15Iberien - Waldparadies Europas16:10Ein Waisenhaus für Nashörner17:00Wildes Indonesien17:50Der Kotknacker18:45Die große Elchwanderung20:15Von Pest bis Corona: Die größten Pandemien der Geschichte21:30Genial selbstgemacht22:35Die Welt in Farben23:20Hitlers Baumeister
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Interview mit einem Hundertjährigen00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:30CSI: Miami02:25CSI: Miami03:20CSI: Den Tätern auf der Spur04:10CSI: Den Tätern auf der Spur04:55CSI: Den Tätern auf der Spur05:35CSI: Den Tätern auf der Spur06:15CSI: Den Tätern auf der Spur07:00Marmaduke08:20...und dann kam Polly10:05Marley & amp; ich12:10Evan Allmächtig13:55Dr. Dolittle15:20Dr. Dolittle 216:55Nachts im Museum 218:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15UEFA Europa League
00:10My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet01:00CSI: Den Tätern auf der Spur01:45Im Namen des Gesetzes02:30Im Namen des Gesetzes03:15CSI: Vegas04:00CSI: Vegas04:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:00Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf05:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf06:15Im Namen des Gesetzes07:05Im Namen des Gesetzes07:55Roy Whiting: Der Mädchenmörder08:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei10:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf11:35Im Namen des Gesetzes12:30Im Namen des Gesetzes13:20CSI: New York14:05CSI: New York14:50CSI: New York15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf18:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Leverage21:00Leverage21:45Ransom22:25Ransom23:10Ransom23:50Leverage
00:15Home-Makeover mit Jessica Alba01:05Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover01:45Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover02:30Zwischen Tüll und Tränen03:154 Hochzeiten und eine Traumreise04:004 Hochzeiten und eine Traumreise04:45Das perfekte Dinner05:35Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton10:55Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps11:45Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?12:35Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie13:00Jamies Amerika13:55Jamies Amerika14:45Home-Makeover mit Jessica Alba15:35Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover16:20Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Donals blitzschnelle Küche - für die ganze Familie19:15Jamies Amerika20:15Cook clever mit Jamie21:05Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club21:55Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
01:30Teleshopping03:35Recht & amp; Ordnung03:55Recht & amp; Ordnung04:20Recht & amp; Ordnung04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:05Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:15Schneller als die Polizei erlaubt06:45Walker, Texas Ranger07:30Walker, Texas Ranger08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:25Walker, Texas Ranger13:10Walker, Texas Ranger13:55M*A*S*H14:20M*A*S*H14:50Eine schrecklich nette Familie15:15Eine schrecklich nette Familie15:45King of Queens16:05King of Queens16:35Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Eine schrecklich nette Familie18:45Eine schrecklich nette Familie19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Law & amp; Order: Special Victims Unit21:00Law & amp; Order: Special Victims Unit21:55Law & amp; Order: Special Victims Unit22:50Law & amp; Order: Special Victims Unit23:40Law & amp; Order: Special Victims Unit
00:05Magda macht das schon!00:30Magda macht das schon!00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Sankt Maik16:55Magda macht das schon!17:20Magda macht das schon!17:50McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Bettgeflüster20:40Bettgeflüster21:05Vier Hochzeiten und ein Todesfall21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Bettgeflüster23:45Bettgeflüster
00:40Die Hundefriseure - Profis für alle Felle02:25Das Strafgericht03:10Das Strafgericht03:55Staatsanwalt Posch ermittelt04:30Das Jugendgericht05:10Das Jugendgericht06:00Das Familiengericht06:45Das Familiengericht07:35Das Jugendgericht08:30Das Jugendgericht09:25Das Jugendgericht10:25Der Blaulicht Report11:25Der Blaulicht Report12:25Der Blaulicht Report13:15Der Blaulicht Report14:05Monk14:55Monk15:45Monk16:20Monk17:10Monk18:00Monk18:45Monk19:35Monk20:15Monk21:05Monk21:50Monk22:40Monk23:30Monk
00:40Die Nanny01:20Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Rubble & amp; Crew08:10Rubble & amp; Crew08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Rubble & amp; Crew08:55Rubble & amp; Crew09:05Rubble & amp; Crew09:15Rubble & amp; Crew09:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:30Grizzy & amp; die Lemminge11:50Grizzy & amp; die Lemminge12:00Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:15Grizzy & amp; die Lemminge12:35Grizzy & amp; die Lemminge12:55Grizzy & amp; die Lemminge13:20Barbie präsentiert: Elfinchen14:35Barbie - Ein verborgener Zauber14:55Barbie - Ein verborgener Zauber15:20Barbie: Die magischen Perlen16:35SpongeBob Schwammkopf16:45SpongeBob Schwammkopf16:55SpongeBob Schwammkopf17:05SpongeBob Schwammkopf17:15SpongeBob Schwammkopf17:35SpongeBob Schwammkopf17:45SpongeBob Schwammkopf17:55SpongeBob Schwammkopf18:05SpongeBob Schwammkopf18:25ALVINNN!!! und die Chipmunks18:35ALVINNN!!! und die Chipmunks18:45ALVINNN!!! und die Chipmunks18:55ALVINNN!!! und die Chipmunks19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:25ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks19:45ALVINNN!!! und die Chipmunks19:55ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15CSI: Miami21:10CSI: Miami22:05CSI: Miami23:00CSI: Miami23:55CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Rubble & amp; Crew09:10Rubble & amp; Crew09:20Rubble & amp; Crew09:30Rubble & amp; Crew09:45Rubble & amp; Crew09:55Rubble & amp; Crew10:05Rubble & amp; Crew10:15Rubble & amp; Crew10:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten12:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten12:30Grizzy & amp; die Lemminge12:50Grizzy & amp; die Lemminge13:00Grizzy & amp; die Lemminge13:05Grizzy & amp; die Lemminge13:15Grizzy & amp; die Lemminge13:35Grizzy & amp; die Lemminge13:55Grizzy & amp; die Lemminge14:20Barbie präsentiert: Elfinchen15:35Barbie - Ein verborgener Zauber15:55Barbie - Ein verborgener Zauber16:20Barbie: Die magischen Perlen17:35SpongeBob Schwammkopf17:45SpongeBob Schwammkopf17:55SpongeBob Schwammkopf18:05SpongeBob Schwammkopf18:15SpongeBob Schwammkopf18:35SpongeBob Schwammkopf18:45SpongeBob Schwammkopf18:55SpongeBob Schwammkopf19:05SpongeBob Schwammkopf19:25ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks19:45ALVINNN!!! und die Chipmunks19:55ALVINNN!!! und die Chipmunks20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:25ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:45ALVINNN!!! und die Chipmunks20:55ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:00vox nachrichten00:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:10Snapped - Wenn Frauen töten02:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:20CSI: NY06:00CSI: NY06:45CSI: NY07:35CSI: Vegas08:30CSI: Vegas09:25CSI: Vegas10:10CSI: Vegas11:05CSI: Miami12:00CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Pixels22:25The Equalizer
00:05Burn Notice01:05Burn Notice02:05Teleshopping05:25Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:20Verklag mich doch!07:25Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:45Verklag mich doch!10:50Verklag mich doch!11:55Verklag mich doch!14:00Verklag mich doch!15:00CSI: Den Tätern auf der Spur15:55CSI: Den Tätern auf der Spur16:50CSI: Den Tätern auf der Spur17:50Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap21:20Ab ins Beet! Die Garten-Soap22:20Burn Notice23:10Burn Notice
00:00Jednoduše s Raymondem00:25Jednoduše s Raymondem00:50Gino: Maminčina kuchyně01:15Ginova jihoitalská kuchyně01:40Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00John Torode - středovýchodní chutě06:30Sbíhají se sliny na těstoviny07:00Radostné vaření07:55Moje venkovská kuchyně08:25Moje venkovská kuchyně08:55Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Jednoduše s Raymondem11:30Jednoduše s Raymondem12:00Gino: Maminčina kuchyně12:30Ginova jihoitalská kuchyně12:55John Torode - středovýchodní chutě13:25Sbíhají se sliny na těstoviny13:55Radostné vaření14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady19:00Gino: Maminčina kuchyně19:30Ginova jihoitalská kuchyně20:00John Torode - středovýchodní chutě20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Radostné vaření22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (98)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (101)06:55Blue (79)07:05Blue (80)07:10Blue (81)07:25Blue (82)07:30Blue (83)07:40Blue (84)07:55Spidey a jeho úžasní přátelé (48)08:25Spidey a jeho úžasní přátelé (49)08:55Mickeyho klubík (50)09:25Mickeyho klubík (59)09:55Taffy (49)10:00Taffy (77)10:10Taffy (57)10:20Taffy (53)10:30Taffy (51)10:35Taffy (74)10:50Greenovi ve velkoměstě (3)11:20Greenovi ve velkoměstě (4)11:50Hailey jde na to! (13)12:20Hailey jde na to! (14)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (112)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (113)13:50Příšerky v rachotě (12)14:20Příšerky v rachotě (13)15:15Blue (139)15:25Blue (131)15:30Blue (132)15:45Blue (133)15:50Blue (134)16:00Blue (135)16:15Křečík a Gréta (7)16:45Křečík a Gréta (9)17:15Kiff (11)17:40Kiff (12)18:10Příšerky v rachotě (13)18:40Příšerky v rachotě (14)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (82)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (84)20:10Blue (19)20:15Blue (20)20:23Blue (21)20:40Blue (22)20:45Blue (23)20:50Blue (24)21:05Hailey jde na to! (6)21:35Jessie (89)21:55Jessie (88)22:25U Raven Doma (62)23:00U Raven Doma (63)23:30Kluk Holka atd. (9)23:40Kluk Holka atd. (10)24:00Kluk Holka atd. (11)24:10Kluk Holka atd. (12)24:20Auta na cestách (2)24:25Ghostforce (5)24:50Ghostforce (6)25:10Tým Tiki (10)25:35Tým Tiki (11)25:55Tým Tiki (12)26:15Anna mezi obojživelníky (38)26:40Anna mezi obojživelníky (39)27:00Anna mezi obojživelníky (40)27:25Ghostforce (5)27:45Ghostforce (6)28:05Pyžamasky (26)28:30Pyžamasky (1)28:55Dalmatinská 101 (1)29:15Dalmatinská 101 (2)29:35Kluk Holka atd. (65)29:45Kluk Holka atd. (66)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (2)08:30Spidey and His Amazing Friends (3)09:00Mickey\'s Monster Musical ()10:00Firebuds (2)10:15Firebuds (2)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Pupstruction (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (1)12:40Bluey (1)12:50Bluey (1)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (2)14:00Spidey and His Amazing Friends (2)14:30The Lion Guard (2)15:00The Lion Guard (2)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (2)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (2)19:00Sofia The First (2)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Z jara do léta (S21E02)06:45Pouliční jídla Afriky: 12. díl (S01E12)07:10Velká soutěž pojízdných restaurací: Aljašská aliance (S14E03)07:55Ayeshina domácí kuchyně: Lehká večeře (S02E02)08:17Ayeshina domácí kuchyně: Pohodové jídlo (S02E03)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Latinská jídla (S31E07)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Máma a táta (S31E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Guyovy letní hry (S10E01)10:10Vyřazeni: Jelita (S27E01)10:55Průkopnice: Hotové a poprášené (S21E02)11:17Průkopnice: Levné a snadné (S21E03)11:40Bitva desetiletí: To je boloňská! (S01E01)12:25Vaření na divokou kartu: Los Angeles u nás doma (S01E03)13:10Vyřazeni: Malé, ale mocné (S52E08)13:55Dětská cukrářská soutěž: Divadelní hra (S12E05)14:40Dívka na farmě: Večeře na šabat a následná snídaně (S07E11)15:02Dívka na farmě: Mekka středozápadu (S07E12)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Fes (S08E22)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Dillí (S08E23)16:10Dětská kuchařská soutěž: Perfektní hostina (S01E04)17:00Průkopnice: Oběd pro kovboje z kmene Osage (S21E04)17:25Průkopnice: Trénink quarterbacka (S21E05)17:55Giadina domácí kuchyně: Jídlo jako v restauraci (S07E12)18:17Giadina domácí kuchyně: Odpočinkový den (S07E13)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Guyovy letní hry (S10E01)19:25Vyřazeni: Jelita (S27E01)20:10Průkopnice: Hotové a poprášené (S21E02)20:32Průkopnice: Levné a snadné (S21E03)20:55Bitva desetiletí: To je boloňská! (S01E01)21:40Dětská cukrářská soutěž: Divadelní hra (S12E05)22:25Dívka na farmě: Večeře na šabat a následná snídaně (S07E11)22:47Dívka na farmě: Mekka středozápadu (S07E12)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Fes (S08E22)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Dillí (S08E23)23:55Dětská kuchařská soutěž: Perfektní hostina (S01E04)01:25Velká soutěž pojízdných restaurací: Aljašská aliance (S14E03)02:10Ayeshina domácí kuchyně: Lehká večeře (S02E02)02:32Ayeshina domácí kuchyně: Pohodové jídlo (S02E03)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Latinská jídla (S31E07)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Máma a táta (S31E08)03:40Rodinný souboj: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (S01E05)04:25Rodinný souboj: Vojenská rodina proti bratrancům (S01E06)05:10Rodinný souboj: Soutěživá rodina proti sourozencům (S01E07)
06:00Stavět na Aljašce: Létají jiskry (S04E11)07:00Mrazivé zlato: Zlatá horečka (S02E06)08:00Výprava za pokladem: Vítězství týmu Odyssey (S02E03)09:00Výprava za yettim: Paranormální anomálie (S02E09)10:00Záhady muzeí: Aligátoři v kanalizaci, Nezastavitelné auto a Založení forenzní vědy (S08E10)11:00Výprava do neznáma: 7. díl (S06E07)12:00Spřízněné duše (duchové): Výtržnické chování (S06E03)13:00Stavět na Aljašce: Čas krize (S04E12)14:00Mrazivé zlato: Není návratu (S02E07)15:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Pod povrchem (S01E01)16:00Výprava za yettim: Vláda ví (S02E10)17:00Záhady muzeí: Najít padělek, Rakvičky v Edinburghu, Záhada Cipetir (S08E11)18:00Výprava do neznáma: 8. díl (S06E08)19:00Spřízněné duše (duchové): Šmírák (S06E04)20:00Paranormální akta: Zrcadlové bludiště (S05E03)21:00Záhady muzeí: Velký útěk Wyatta Earpa (S22E11)22:00Záhady muzeí: Sériový truchlící a další (S22E12)23:00Sami s duchy: Blázinec (S01E03)01:00Paranormální akta: Vyzývání duchů (S09E06)02:00Osbourneovi chtějí věřit: Přízraky mimozemšťanů (S02E18)03:00Směr hrůza: Věznice státu Missouri (S03E01)04:00Sami s duchy: Blázinec (S01E03)05:00Spřízněné duše (duchové): Šmírák (S06E04)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.