Reklama

Práve teraz (16:24)

Markíza
27 šiat
[15:55]
JOJ
Jurský svet: Zánik ríše
[16:15]
DAJTO
Priatelia IX. (9)
[15:50]
TV Doma
Druhá šanca II. (12)
[16:15]
JOJ Plus
Nemocnica (26/26)
[16:20]
WAU
Letecké katastrofy (9,10/10)
[15:55]
STV 1
Columbo III (3/8)
[14:45]
Prima Family
Diagnóza smrti
[15:05]
NOVA
Táta na plný úvazek
[15:00]
ČT 1
Pro pamětníky...
[15:00]
ČT 2
Na cestě po Bali
[16:10]
HBO
Králíček Petr
[15:15]
AXN
Úhel pohledu
[15:45]

Reklama

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
FARMA - DUEL
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Česko Slovensko má talent - Finále
20:30
Tridsať prípadov majora Zemana (4)
21:45
Tridsať prípadov majora Zemana (5)
22:55
Tridsať prípadov majora Zemana (6)
20:30
After: Tajomstvo - PREMIÉRA
22:35
Šanca pre Emmu
00:40
Na Vianoce s rodinou
20:30
Non-Stop
22:35
Patrola
00:55
Podivuhodné dobrodružstvá vlčieho chlapca
20:10
Myšlienky vraha XI. (9,10)
21:55
Klamári II. (12,13)
23:55
Myšlienky vraha XI. (7,8)
20:15
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:17
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:15
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - FINÁLE
23:00
Temný kraj II (14)
00:20
Oko v oblacích
20:20
Jurský svět: Zánik říše
22:50
Světová válka Z
01:10
Lovec: Zimní válka
20:05
Infocentrum: Drahé Česko, ...?
20:10
Zázraky přírody
21:25
Marta Kubišová - 80 let
20:00
Pár správných chlapů
22:20
Elitní zabijáci
00:15
Dalgliesh (1/6)
20:00
Vévoda z Wellingtonu
21:40
Nejhorší člověk na světě
23:50
Plán A
20:00
The Detonator
22:00
Art Of War Ii, The: Betrayal
00:10
Hostel II

Reklama

Reklama

Reklama

16:15
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Regionální chutě (12. Díl)
16:40
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Sázka na steaky (2. Díl)
17:20
Vyřazeni (52. Řada): Hledá se zástupce šéfkuchaře: Finále (13. Díl)
18:05
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
18:35
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 6. díl (6. Díl)
19:05
Restaurant: Impossible (20. Řada): Trápení v Abilene (10. Díl)
19:50
Souboj perníků na svátky (2. Řada): Perníkový útok gremlinů (4. Díl)
20:35
Přepadení v supermarketu (1. Řada): Vaječné dobrodružství (3. Díl)
21:20
Kuchyně (12. Řada): Nejoblíbenější pohodovky (8. Díl)
22:05
Kuchyně (12. Řada): Vaření o víkendu (9. Díl)
22:50
Kuchyně (12. Řada): Snadné pokrmy (10. Díl)
23:35
Kuchyně (12. Řada): Jarní zásoby (11. Díl)
01:00
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
01:25
Průkopnice (11. Řada): Kempování příbuzných (13. Díl)
01:50
Průkopnice (12. Řada): Studentská jídla (1. Díl)
02:15
Průkopnice (12. Řada): Večírek v ledničce (2. Díl)
02:35
Průkopnice (12. Řada): Vánoční dobroty (3. Díl)
03:00
Průkopnice (12. Řada): Výročí (4. Díl)
03:20
Průkopnice (12. Řada): Zázraky bez masa (5. Díl)
03:45
Průkopnice (12. Řada): Sušení sena (6. Díl)
04:05
Průkopnice (12. Řada): Jednoduchá jídla (7. Díl)
04:30
Průkopnice (12. Řada): Pro Petea (8. Díl)
04:50
Průkopnice (12. Řada): Den dvojí hry (9. Díl)
05:15
Průkopnice (12. Řada): Kuchyňské zpovědi: Čtyři roční doby na ranči (10. Díl)
05:35
Průkopnice (12. Řada): Čtyři odstíny čokolády (11. Díl)
16:15
Dívka na farmě (2. Řada): Velká hra (12. Díl)
16:40
Extrémní války dortů (1. Řada): Wonder Woman (22. Díl)
17:20
Buddy versus Duff (1. Řada): Svatební války (4. Díl)
18:05
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
18:35
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
19:05
Velká soutěž pojízdných restaurací (14. Řada): Bitva o sever (1. Díl)
19:50
Další skvělý cukrář (2. Řada): Dorty v životní velikosti (2. Díl)
20:35
Restaurant: Impossible (20. Řada): Trápení v Abilene (10. Díl)
21:20
Souboj perníků na svátky (2. Řada): Nejhorší Vánoce (1. Díl)
22:05
Souboj perníků na svátky (2. Řada): Psí Vánoce (2. Díl)
22:50
Souboj perníků na svátky (2. Řada): Santův den volna (3. Díl)
23:35
Souboj perníků na svátky (2. Řada): Perníkový útok gremlinů (4. Díl)
01:00
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 7. díl (7. Díl)
01:25
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Hovězí, bůček, slanina a bourbon (13. Díl)
01:50
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Nebezpečně dobrá jídla (14. Díl)
02:15
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Ďábelské burgery (15. Díl)
02:35
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Špičkově uzené a delikátní (16. Díl)
03:00
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Trojboj tří mas (17. Díl)
03:20
Burgery, pivo a grilování (4. Řada): Rodinná hostina (18. Díl)
03:45
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Symonovo clevelandské grilování (1. Díl)
04:05
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Sestav si svůj burger (2. Díl)
04:30
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Varianty uzených jídel (3. Díl)
04:50
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Radost pro milovníky masa (4. Díl)
05:15
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Klobásky, Frankové a psi (5. Díl)
05:35
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Slaninová monstra (6. Díl)

Reklama

16:05
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Veselá vánoční předělávka (8. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Donuty na oslazení (8. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Veselé narozeniny, Raffy (21. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Zasadit semínko (22. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Souboj otců (11. Díl)
19:05
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Maso a oheň (13. Díl)
19:30
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Sendviče a koření (14. Díl)
19:50
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Samá křidýlka (3. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Prvotřídní klasiky (6. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Donuty na oslazení (8. Díl)
22:05
Války jídelních koutků (1. Řada): Slum Dogz vs. Pimento Jamaican (6. Díl)
22:50
Porážka Bobbyho Flaye (23. Řada): Budeme tě soudit (12. Díl)
23:15
Porážka Bobbyho Flaye (23. Řada): Řeznice (13. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (9. Řada): Tři čtvercová jídla (4. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Souboj otců (11. Díl)
01:40
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Veselá vánoční předělávka (8. Díl)
02:20
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Prvotřídní klasiky (6. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (8. Řada): Okinawa (3. Díl)
03:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Vánoční neplecha (5. Díl)
04:35
Vyřazeni (28. Řada): Blues o řeznických špalcích (11. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Souboj otců (11. Díl)
16:05
Průkopnice (17. Řada): Co přinést na večírek (9. Díl)
16:25
Průkopnice (20. Řada): Kovbojové na sušenkách (11. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Nugety? Zapomeňte! (9. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Výběr diváků 2 (23. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Taneční lekce pro Jade (24. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Soutěž o nejlepší dezert (12. Díl)
19:05
Vyřazeni (52. Řada): Koláč v oblacích (1. Díl)
19:50
Vyřazeni: Sladkosti (2. Řada): Vezměte mě do tropů (12. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Opětovný dar (7. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Nugety? Zapomeňte! (9. Díl)
22:05
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Maso a oheň (13. Díl)
22:30
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Sendviče a koření (14. Díl)
22:50
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Samá křidýlka (3. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (9. Řada): Čas na piknik (5. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Soutěž o nejlepší dezert (12. Díl)
01:40
Průkopnice (17. Řada): Co přinést na večírek (9. Díl)
02:00
Průkopnice (20. Řada): Kovbojové na sušenkách (11. Díl)
02:20
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Opětovný dar (7. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (8. Řada): Šanghaj (4. Díl)
03:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Uprostřed sezóny (6. Díl)
04:35
Vyřazeni (28. Řada): Láska prochází žaludkem (12. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (9. Řada): Soutěž o nejlepší dezert (12. Díl)
16:05
Průkopnice (24. Řada): Sváteční zeptejte se mne na cokoliv (1. Díl)
16:25
Průkopnice (15. Řada): Trochu jiné Vánoce (2. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Chytré smažení (10. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Těstoviny od základů (25. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (5. Řada): Naplň to (26. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Guyovy letní hry (1. Díl)
19:05
Průkopnice (22. Řada): Rychlejší těstoviny (6. Díl)
19:30
Průkopnice (22. Řada): Bez vaření (7. Díl)
19:50
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Nedělní oběd (1. Díl)
20:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Piknik na pláži (2. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Sváteční hopla (8. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Chytré smažení (10. Díl)
22:05
Vyřazeni (52. Řada): Koláč v oblacích (1. Díl)
22:50
Vyřazeni: Sladkosti (2. Řada): Vezměte mě do tropů (12. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (9. Řada): Pořádné koření (6. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Guyovy letní hry (1. Díl)
01:40
Průkopnice (24. Řada): Sváteční zeptejte se mne na cokoliv (1. Díl)
02:00
Průkopnice (15. Řada): Trochu jiné Vánoce (2. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (2. Řada): Sváteční hopla (8. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (8. Řada): Bronx (6. Díl)
03:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Domácí svátky (7. Díl)
04:35
Vyřazeni (28. Řada): Skok víry (13. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Guyovy letní hry (1. Díl)
16:05
Dívka na farmě (2. Řada): Sváteční duch (4. Díl)
16:25
Dívka na farmě (6. Řada): Čínské jídlo na Vánoce (12. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Proč citrónový pěnový koláč? (11. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Návštěva u dcery ve škole (1. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Grilování s Bobbym (2. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Stoupající hvězdy (2. Díl)
19:05
Extrémní války dortů (1. Řada): Roald Dahl (23. Díl)
19:50
Buddy versus Duff (1. Řada): Donuty a magie (5. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Známky sezóny (1. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Proč citrónový pěnový koláč? (11. Díl)
22:05
Průkopnice (22. Řada): Rychlejší těstoviny (6. Díl)
22:30
Průkopnice (22. Řada): Bez vaření (7. Díl)
22:50
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Nedělní oběd (1. Díl)
23:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Piknik na pláži (2. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (9. Řada): Pochoutky pro štěňata (7. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Stoupající hvězdy (2. Díl)
01:40
Dívka na farmě (2. Řada): Sváteční duch (4. Díl)
02:00
Dívka na farmě (6. Řada): Čínské jídlo na Vánoce (12. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Známky sezóny (1. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (8. Řada): Stockholm (7. Díl)
03:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Veselá vánoční předělávka (8. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Čas na smažená kuřata (1. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Stoupající hvězdy (2. Díl)
16:15
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Sendviče a koření (14. Díl)
16:40
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Samá křidýlka (3. Díl)
17:20
Vyřazeni (52. Řada): Koláč v oblacích (1. Díl)
18:05
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
18:35
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Nedělní oběd (1. Díl)
19:05
Restaurant: Impossible (20. Řada): Mizerný trojboj (11. Díl)
19:50
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Dokonalost (1. Díl)
20:15
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Rychlé a snadné (2. Díl)
20:35
Přepadení v supermarketu (1. Řada): Karnevalová hostina (4. Díl)
21:20
Kuchyně (12. Řada): Na programu snídaně (13. Díl)
22:05
Kuchyně (13. Řada): Jarní hostina (1. Díl)
22:50
Kuchyně (13. Řada): Jarní kuře (2. Díl)
23:35
Kuchyně (13. Řada): Jarní přísady (3. Díl)
01:00
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
01:25
Průkopnice (12. Řada): Zvláštní den (12. Díl)
01:50
Průkopnice (12. Řada): Stravování 101 (13. Díl)
02:15
Průkopnice (13. Řada): Dítě na ranči (1. Díl)
02:35
Průkopnice (13. Řada): Příběh o čtyřech obědech (2. Díl)
03:00
Průkopnice (13. Řada): Často kladené otázky (3. Díl)
03:20
Průkopnice (13. Řada): Obchodní setkání (4. Díl)
03:45
Průkopnice (13. Řada): Tequila (5. Díl)
04:05
Průkopnice (13. Řada): Den pro maminku (6. Díl)
04:30
Průkopnice (13. Řada): Příprava jídel (7. Díl)
04:50
Průkopnice (13. Řada): Hladové žaludky (8. Díl)
05:15
Průkopnice (13. Řada): Recepty z bufetů (9. Díl)
05:35
Průkopnice (13. Řada): Oběd s mexickou příchutí (10. Díl)
16:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Piknik na pláži (2. Díl)
16:40
Extrémní války dortů (1. Řada): Roald Dahl (23. Díl)
17:20
Buddy versus Duff (1. Řada): Donuty a magie (5. Díl)
18:05
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
18:35
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Piknik na pláži (2. Díl)
19:05
Velká soutěž pojízdných restaurací (14. Řada): Oheň a led (2. Díl)
19:50
Další skvělý cukrář (2. Řada): Svatební říše divů (3. Díl)
20:35
Restaurant: Impossible (20. Řada): Mizerný trojboj (11. Díl)
21:20
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Dokonalý obrázek Vánoc (1. Díl)
22:05
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Barvy Vánoc (2. Díl)
22:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Jasná světla, velké sušenky (3. Díl)
23:35
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Vánoční tradice (4. Díl)
01:00
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 8. díl (8. Díl)
01:25
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Spálené konce na snídani (7. Díl)
01:50
Burgery, pivo a grilování (5. Řada): Originální řecká chuť (8. Díl)
02:15
Muž vs. jídlo (1. Řada): Memphis (1. Díl)
02:35
Muž vs. jídlo (1. Řada): Columbus (2. Díl)
03:00
Muž vs. jídlo (1. Řada): Austin (3. Díl)
03:20
Muž vs. jídlo (1. Řada): Amarillo (4. Díl)
03:45
Muž vs. jídlo (1. Řada): Chicago (5. Díl)
04:05
Muž vs. jídlo (1. Řada): Pittsburgh (6. Díl)
04:30
Muž vs. jídlo (1. Řada): Atlanta (7. Díl)
04:50
Muž vs. jídlo (1. Řada): Boston (8. Díl)
05:15
Muž vs. jídlo (1. Řada): New York (9. Díl)
05:35
Muž vs. jídlo (1. Řada): New Orleans (10. Díl)
16:05
Kuchyně (11. Řada): Sváteční koktejlový večírek (10. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Strach z chia (13. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Rychlé občerstvení (5. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Pohoštění na Halloween (6. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Opět spolu: Hvězdy Food Network (4. Díl)
19:05
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Obměny tradičních jídel (15. Díl)
19:30
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Tacos, panáky a kotlety (16. Díl)
19:50
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Celé prase (4. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Zábava na Díkůvzdání (3. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (4. Řada): Strach z chia (13. Díl)
22:05
Války jídelních koutků (1. Řada): Burger Company vs. Pizzeria (7. Díl)
22:50
Porážka Bobbyho Flaye (24. Řada): Hádej, kdo je zpět? (1. Díl)
23:15
Porážka Bobbyho Flaye (24. Řada): Tohle přesně sem! (2. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (9. Řada): Koláč z plechu (9. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Opět spolu: Hvězdy Food Network (4. Díl)
01:40
Kuchyně (11. Řada): Sváteční koktejlový večírek (10. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Zábava na Díkůvzdání (3. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (9. Řada): Ve stopách Lewise a Clarka (1. Díl)
03:50
Kuchyně (11. Řada): Sváteční koktejlový večírek (10. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Samý hot dog (3. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Opět spolu: Hvězdy Food Network (4. Díl)
16:05
Kuchyně (15. Řada): Slavnostní rodinná hostina (8. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Tropické vlivy (2. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Parádní dárky (9. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Vánoční lehký oběd (10. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Pocta hasičům (6. Díl)
19:05
Průkopnice (22. Řada): Večeře pro tátu (8. Díl)
19:30
Průkopnice (22. Řada): Zeptejte se, na co chcete: Venkovní vaření (9. Díl)
19:50
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Grilování na zadním dvorku (3. Díl)
20:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Krevetí hostina (4. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Sladká překvapení (5. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Tropické vlivy (2. Díl)
22:05
Vyřazeni (52. Řada): Nakládané zkušenosti (2. Díl)
22:50
Dětská kuchařská soutěž (7. Řada): Divné a strašidelné (1. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (10. Řada): Plavat jako motýl (1. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Pocta hasičům (6. Díl)
01:40
Kuchyně (15. Řada): Slavnostní rodinná hostina (8. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (3. Řada): Sladká překvapení (5. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (9. Řada): Po stopě jižanského grilování (3. Díl)
03:50
Kuchyně (15. Řada): Slavnostní rodinná hostina (8. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Vaření s chilli (5. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Pocta hasičům (6. Díl)
16:15
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Tacos, panáky a kotlety (16. Díl)
16:40
Souboj v grilování: Flay vs. Symon (1. Řada): Celé prase (4. Díl)
17:20
Vyřazeni (52. Řada): Nakládané zkušenosti (2. Díl)
18:05
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
18:35
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Grilování na zadním dvorku (3. Díl)
19:05
Restaurant: Impossible (20. Řada): Stále postaru (12. Díl)
19:50
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Faktor obdivu (3. Díl)
20:15
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Večírek (4. Díl)
20:35
Přepadení v supermarketu (1. Řada): Chcete pizzu? (5. Díl)
21:20
Kuchyně (13. Řada): Oslavme dobré časy (5. Díl)
22:05
Kuchyně (13. Řada): Připijme si na maminky (6. Díl)
22:50
Kuchyně (13. Řada): Čerstvé nové příchutě (7. Díl)
23:35
Kuchyně (13. Řada): Budeme grilovat (8. Díl)
01:00
Kulinářské infiltrace (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
01:25
Průkopnice (13. Řada): Dobrá práce, tati (11. Díl)
01:50
Průkopnice (13. Řada): Jídla za 16 minut: Léto (12. Díl)
02:15
Průkopnice (13. Řada): Kuře, kuře a zase kuře (13. Díl)
02:35
Průkopnice (14. Řada): Odpolední čaj (1. Díl)
03:00
Průkopnice (14. Řada): Dobroty na box (2. Díl)
03:20
Průkopnice (14. Řada): Dobroty do obchodu (3. Díl)
03:45
Průkopnice (14. Řada): Večeře pro děti (4. Díl)
04:05
Průkopnice (14. Řada): Nízkosacharidové pokrmy (5. Díl)
04:30
Průkopnice (14. Řada): Jídla do mrazáku (10. Díl)
04:50
Průkopnice (14. Řada): Pár, který spolu vaří (7. Díl)
05:15
Průkopnice (14. Řada): Kuchyňské fúze (8. Díl)
05:35
Průkopnice (14. Řada): Jídla do lahůdkářství (9. Díl)
16:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Krevetí hostina (4. Díl)
16:40
Extrémní války dortů (1. Řada): Addamsova rodina (24. Díl)
17:20
Buddy versus Duff (1. Řada): Velké finále (6. Díl)
18:05
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
18:35
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Krevetí hostina (4. Díl)
19:05
Velká soutěž pojízdných restaurací (14. Řada): Aljašská aliance (3. Díl)
19:50
Další skvělý cukrář (2. Řada): Cukráři na ledě (4. Díl)
20:35
Restaurant: Impossible (20. Řada): Stále postaru (12. Díl)
21:20
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Uprostřed sezóny (6. Díl)
22:05
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Domácí svátky (7. Díl)
22:50
Vánoční sušenkový turnaj (3. Řada): Veselá vánoční předělávka (8. Díl)
23:35
Šampionát ve svátečním pečení (7. Řada): Hry se svátečními dobrotami (2. Díl)
01:00
Pouliční jídla Afriky (1. Řada): 9. díl (9. Díl)
01:25
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Cesta do Beantown (1. Díl)
01:50
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Pořádné omáčky (2. Díl)
02:15
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Klasiky napříč krajinou (3. Díl)
02:35
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Festival světových chutí (4. Díl)
03:00
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Oblíbená jídla malého města (5. Díl)
03:20
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Zázraky jedné ulice (6. Díl)
03:45
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Hlavně maso (8. Díl)
04:05
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Něco o polévkách (9. Díl)
04:30
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Baltimore po celou dobu (10. Díl)
04:50
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Kuřecí festival (11. Díl)
05:15
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Čerstvá ryba a plesnivé kuře (12. Díl)
05:35
Motoresty, drive-iny a bufety (21. Řada): Staré, ale dobré (13. Díl)
16:05
Kuchyně (8. Řada): Výměna cukroví (2. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Zábava z farmy (5. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Koktejly a předkrmy (15. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Dětská jídla pro dospělé (16. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 2 (9. Díl)
19:05
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Sytá klasika (17. Díl)
19:30
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Z Evropy do Asie (18. Díl)
19:50
Přepadení v supermarketu (1. Řada): Noční rande, denní smažení (1. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Pochoutky na sváteční večírek (1. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Zábava z farmy (5. Díl)
22:05
Na ostří nože (9. Řada): Melasa a problémy (1. Díl)
22:50
Je to sloJíte (1. Řada): Jižanské domácí dobroty? Skvělé! (1. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (10. Řada): Cereální psycho (4. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 2 (9. Díl)
01:40
Kuchyně (8. Řada): Výměna cukroví (2. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Pochoutky na sváteční večírek (1. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (9. Řada): Dálnicí podél pobřeží Pacifiku (6. Díl)
03:50
Kuchyně (8. Řada): Výměna cukroví (2. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Turnaj dospívajících: 2. bitva (8. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 2 (9. Díl)
16:05
Kuchyně (8. Řada): Vánoční pokrmy (3. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Děti se sekáčky (6. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Dovolená v Los Angeles (17. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Jídlo pro duši (18. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 3 (10. Díl)
19:05
Vyřazeni (52. Řada): Duel s lahůdkami (3. Díl)
19:50
Dětská kuchařská soutěž (7. Řada): Šampioni: 1. část (2. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Sezóna sdílení (2. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Děti se sekáčky (6. Díl)
22:05
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Sytá klasika (17. Díl)
22:30
Motoresty, drive-iny a bufety (34. Řada): Z Evropy do Asie (18. Díl)
22:50
Přepadení v supermarketu (1. Řada): Noční rande, denní smažení (1. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (10. Řada): Nadýchané dobroty (5. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 3 (10. Díl)
01:40
Kuchyně (8. Řada): Vánoční pokrmy (3. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Sezóna sdílení (2. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (9. Řada): Úžasná řeka Mississippi (7. Díl)
03:50
Kuchyně (8. Řada): Vánoční pokrmy (3. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Turnaj dospívajících: 3. bitva (9. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 3 (10. Díl)
16:05
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Dokonalost (1. Díl)
16:25
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Rychlé a snadné (2. Díl)
16:50
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Pálivé pokrmy (7. Díl)
17:35
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Jaro v Itálii (19. Díl)
18:00
Giadina domácí kuchyně (6. Řada): Tajná přísada (20. Díl)
18:20
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 4 (11. Díl)
19:05
Průkopnice (22. Řada): Haley má miminko (10. Díl)
19:30
Průkopnice (22. Řada): Dva rančeři a Ree (11. Díl)
19:50
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Piknik v parku (5. Díl)
20:15
Delikatesy slečny Brownové (1. Řada): Opětovné rodinné setkání (6. Díl)
20:35
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Duch Díkůvzdání (3. Díl)
21:20
Dětská kuchařská soutěž (6. Řada): Pálivé pokrmy (7. Díl)
22:05
Vyřazeni (52. Řada): Duel s lahůdkami (3. Díl)
22:50
Dětská kuchařská soutěž (7. Řada): Šampioni: 1. část (2. Díl)
23:35
Dětská cukrářská soutěž (10. Řada): BBQ LOL OMG (6. Díl)
01:00
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 4 (11. Díl)
01:40
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Dokonalost (1. Díl)
02:00
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Rychlé a snadné (2. Díl)
02:25
Šampionát ve svátečním pečení (4. Řada): Duch Díkůvzdání (3. Díl)
03:05
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem (9. Řada): Cajunskou krajinou (8. Díl)
03:50
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Dokonalost (1. Díl)
04:10
Jak uvařit na Vánoce s Mattem a Lisou (1. Řada): Rychlé a snadné (2. Díl)
04:35
Vyřazeni (29. Řada): Turnaj dospívajících: 4. bitva (10. Díl)
05:15
Guyova soutěž v samoobsluze (10. Řada): Superhvězdy v soutěži v samoobsluze 4 (11. Díl)
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.