Reklama

Práve teraz (16:46)

Markíza
Rodinné prípady
[15:55]
JOJ
POLICAJTI V AKCII (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
[16:25]
DAJTO
Priatelia X.
[16:00]
TV Doma
Chlapi neplačú
[14:40]
JOJ Plus
Nákupné maniačky
[16:15]
WAU
Vražedné čísla V. (21)
[15:55]
STV 1
Hodvábna cesta
[16:25]
Prima Family
Policie v akci
[16:45]
NOVA
Dr. House III (24)
[15:55]
ČT 1
To je vražda, napsala III
[16:00]
ČT 2
Válka v Pacifiku (3/3)
[16:30]
HBO
Colectiv
[16:20]
AXN
Rookie Blue IV.
[16:25]

Reklama

Naše stránky na Facebooku


20:05
POČASIE
20:20
ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
Koronavírus: Mimoriadna relácia
20:25
ŠPORT
20:30
NAJLEPŠIE POČASIE
20:35
NOVÝ ŽIVOT II. - PREMIÉRA
20:15
Rozhodujúci úder Jackieho Chana
21:55
Mŕtvy bod II. 15-17/22
00:30
DAJTO V POKRI: SPADEPOKER
20:30
CENNET (3-4) - NOVÝ SERIÁL
22:15
Kúsok zo mňa (59-60)
00:15
Dobrý doktor II. 11-12/18
20:25
T-34
23:25
Divoká noc
01:35
Vikingovia V. - PREMIÉRA (16)
20:10
Myšlienky vraha III. (12)
21:00
Dr. House VI. (3)
22:00
Slnečno, sem-tam vraždy I. (4)
20:15
Počasie
20:30
Kolonáda (12/13)
22:00
Julie Lescautová
20:15
Slunečná (23)
21:40
Karanténa: Jedeme v tom spolu
22:15
Na Pavláska
20:20
Ordinace v růžové zahradě 2 (965)
21:30
Víkend
22:30
Smrtonosná zbraň (16)
19:56
Branky, body, vteřiny
20:10
Vyprávěj
21:00
Ach, ty vraždy!
20:00
Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk
20:55
Kovy řeší dějiny
21:50
Světové války: Bod obratu (5/6)
20:00
Spiknutí proti Americe (3)
21:00
Geniální přítelkyně II. (2)
22:00
Westworld III. (1)
20:05
Námořní vyšetřovací služba XIII.
21:00
Dobrý doktor II.
21:55
Dobrý doktor II.

Reklama

Reklama

Reklama

16:20
Regina
17:00
Encyklopédia slovenských obcí
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
18:00
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Veselá farma IV
18:45
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:05
Martinka II
19:20
Martinka II
19:30
Fidlibumove pokusy
19:40
Zázračný miniateliér
19:45
Čo rozprávala teta Srna
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les
21:05
A.bloshie - brána do pekla
22:00
Divadlo za mrežami
22:50
Kinorama
23:15
Umenie
23:45
Dvaja v lunaparku
00:25
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
01:15
Správy - Hírek
06:00
Malé tajomstvá veľkých obrazov
06:25
Pa a Pi
06:35
Pa a Pi
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
07:00
Yakari IV.
07:10
Martinka II
07:25
Martinka II
07:35
Fidlibumove pokusy
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Regina
09:15
Školský klub
10:45
Tresky plesky
10:50
Škriatok
11:15
Bambuľkine dobrodružstvá
11:30
Obedníček
11:35
Kremienok a Chocholúšik
11:45
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:30
Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les
13:20
A.bloshie - brána do pekla
14:25
Umenie
14:55
Asperger
15:20
Rómsky magazín
15:50
Malé tajomstvá veľkých obrazov
16:20
Regina
17:00
Encyklopédia slovenských obcí
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Veselá farma IV
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari IV.
19:05
Martinka II
19:20
Martinka II
19:30
Fidlibumove pokusy
19:40
Zázračný miniateliér
19:45
Čo rozprávala teta Srna
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)
20:10
1968 - rok, ktorý otriasol svetom (2/2)
21:50
Slováci na bojiskách
22:50
Polícia
23:05
Retro noviny
23:30
Československý filmový týždenník
23:40
Československý filmový týždenník
23:50
Československý filmový týždenník
00:00
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;

Reklama

16:25
Teória zábavy pre pokročilých
17:40
Najdivšie tvory (3/6)
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Veselá farma IV
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari IV.
19:05
Martinka II
19:20
Martinka II
19:30
Fidlibumove pokusy
19:40
Zázračný miniateliér
19:45
Čo rozprávala teta Srna
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F)
20:08
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G)
20:10
Zopár spomienok k storočnici SND
20:50
Iná láska
22:05
Narcos II (3/10)
22:55
Príbeh služobníčky I (8/10)
23:40
Trochu inak - hudobný špeciál
00:00
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:05
Kvety, stromy a kry Slovenska
06:15
Kvety, stromy a kry Slovenska
06:25
Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku
07:10
Cyklopotulky
07:20
Genius loci Slovensko
07:30
Televíkend
08:00
Živá panoráma
08:30
Chochmesovci
08:35
Kapura
09:20
Farmárska revue
09:45
Halali
10:20
Test magazín
10:30
Hľadanie stratených svetov
11:00
Família - Oksana a Mykola
11:25
Obeť
12:45
Misia bratov Konštantína a Metoda
13:35
Krížové cesty
14:15
Herecké legendy
14:35
Horali
15:45
JÁNOŠÍK JE SLOBODA A SLOBODA JE VEČNÁ!
16:45
Ktosi je za dverami
17:35
Najdivšie tvory (4/6)
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Veselá farma IV
18:50
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:00
Martinka II
19:15
Martinka II
19:30
Fidlibumove pokusy
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Sviatočné slovo na Kvetnú nedeľu
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
DIALÓG S PLANÉTOU
21:10
Hranice slobody
21:30
Nikde v Afrike
23:45
Pozvánka do divadla
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Veselá farma IV
18:45
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:05
Martinka II
19:15
Martinka II
19:30
Fidlibumove pokusy
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
Tajomné Karpaty (3/3)
21:05
Kašuke ďivesa - Hluché dni
22:00
Správy a komentáre
22:25
Do kríža
23:15
Druhé dejstvo
00:00
Stálo za to obetovať sa za človeka?
00:30
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
01:20
Správy a komentáre
01:45
Národnostné správy
01:50
Správy - Hírek
06:00
Malé tajomstvá veľkých obrazov
06:25
Pa a Pi
06:35
Pa a Pi
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Yakari IV.
07:10
Martinka II
07:20
Martinka II
07:35
Fidlibumove pokusy
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Turínske plátno
08:55
Pascha - z utrpenia k životu
09:50
Aj kone sa hrajú
10:55
Tam je hviezda Sírius (1/2)
11:25
Tam je hviezda Sírius (2/2)
12:05
Živá panoráma
12:35
Medzinárodný ekumenický koncert
14:00
Concorde - nadzvukové preteky (1/2)
14:50
Zem - história jednej cesty (1/2)
15:45
Zo Zemplína k pápežovi
16:20
Ivan Romančík jubiluje
17:40
Tajomstvá pokladov V. (1/6)
18:30
Večerníček
18:45
Veselá farma IV
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari IV.
19:05
Martinka II
19:20
Martinka II
19:35
Fidlibumove pokusy
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)
20:10
EXPERIMENT: Dá sa prežiť bez pohybu?
20:40
Oceány
22:20
Na východ od raja
00:10
Polícia
16:45
Buster Keaton, génius, ktorého zničil Hollywood
17:40
Tajomstvá pokladov V. (3/6)
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:00
Dráčik Zog
19:25
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C)
20:06
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F)
20:08
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G)
20:10
Legenda o lietajúcom Cypriánovi
22:00
Narcos II (4/10)
22:55
Prvý džezmen zo Sicílie
00:00
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00
Jarné zvykoslovie z Liptova
06:20
Cyklopotulky
06:30
Genius loci Slovensko
06:35
Televíkend
07:00
Dekretove dedičstvo
07:30
Baránok Boží
08:00
Živá panoráma
08:30
Chochmesovci
08:35
Kapura
09:20
Farmárska revue
09:45
Na rybách - Petrov zdar
10:15
Test magazín
10:25
O hlúpej žene
11:15
Mláďatká - prvý rok na Zemi (3/3)
12:05
Vysoké Tatry
12:35
Revúcki discipuli
13:20
Orientácie
13:45
GEN.sk
14:00
Kronika komika
15:20
Motýle Slovenska – Hory a lesy
15:50
Pod vládou ženy aj na svitaní
16:50
Gene Kelly - žiť a tancovať
17:45
Tajomstvá pokladov V. (4/6)
18:30
Večerníček
18:35
Ako škovránok prebudil jar
18:45
Krtko
19:00
Všetci letia na metle
19:25
Fidlibumove pokusy
19:30
Zázračný miniateliér
19:40
Sviatočné slovo
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
Triptych - SĽUK
21:45
Krutá ľúbosť
23:00
Mosty Gesharim - Sima Martausová
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Krtko
18:45
Veselá farma IV
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari IV.
19:10
Martinka II
19:20
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
Život s vlkmi
21:05
Neplodnosť - prekliatie človeka
22:00
Správy a komentáre
22:25
Kinorama
22:55
Umenie
23:20
Ťažká duša
00:30
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
01:20
Správy a komentáre
01:45
Správy - Hírek
06:00
Malé tajomstvá veľkých obrazov
06:25
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:35
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Yakari IV.
07:10
Martinka II
07:20
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
07:35
Fidlibumove pokusy
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Maďarský magazín
10:00
Cesta životom (2/3)
11:00
Možno sa ti zdá
11:30
Obedníček
11:35
Krtko
11:45
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:25
Život s vlkmi
13:15
Concorde - nadzvukové preteky (2/2)
14:15
Umenie
14:40
Pohľad späť
15:25
Rómsky magazín
15:50
Malé tajomstvá veľkých obrazov
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
18:00
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Krtko
18:45
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:00
Heidi
19:20
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)
20:10
Experiment
21:10
Záhady DNA
22:00
Správy a komentáre
22:25
Ako sa varia dejiny
23:55
Polícia
00:10
Retro noviny
00:35
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
01:25
Správy a komentáre
16:45
Ktosi je za dverami
17:35
Najdivšie tvory (5/6)
18:30
Večerníček
18:35
Krtko
18:45
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:00
Heidi
19:20
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C)
20:06
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F)
20:08
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G)
20:10
Anjeli strážni Andreja Szaboa
20:40
Sladký čas Kalimagdory
22:25
Narcos II (5/10)
23:20
Príbeh služobníčky I (9/10)
00:05
Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00
Kvety, stromy a kry Slovenska
06:10
Kvety, stromy a kry Slovenska
06:20
Kvety, stromy a kry Slovenska
06:30
Cyklopotulky
06:45
Genius loci Slovensko
06:50
Televíkend
07:20
Kapura
08:05
Živá panoráma
08:35
Chochmesovci
08:40
Farmárska revue
09:10
Halali
09:40
Test magazín
09:50
Majstri ľudovej umeleckej výroby: Ján Fotta
10:00
SVÄTÁ OMŠA na sviatok Božieho milosrdenstva
11:40
Mystická reč ikon
12:05
Família - Zostali opustené, ale nie samy
12:35
Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou
13:30
Televízny posol
14:10
Herecké legendy
14:30
Zurvalec
16:00
Folklórny festival - Detva
17:20
Ktosi je za dverami
17:40
Najdivšie tvory (6/6)
18:30
Večerníček
18:40
Krtko
18:45
Smajlíkovci
18:50
Yakari IV.
19:05
Heidi
19:25
Andyho dobrodružstvá v prírode I.
19:40
Sviatočné slovo
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:15
DIAlÓG S PLANÉTOU
21:05
Hľadanie pokoja
21:25
Katyň
23:25
Svätenie jari
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.