TV program nedeľa, 12. máj 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Scooby-Doo a piráti08:20Hrdina Max 2: Chlpatý bodyguard - PREMIÉRA10:10Amazing Spider-Man 213:00Na telo13:50Splnený sen16:35Horná Dolná IX. (8)17:50Horná Dolná X. (7)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Vedľajší produkt - PREMIÉRA00:20Dokonalá lúpež02:10Práskač03:50Horná Dolná X. (7)05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:00Noviny TV JOJ05:50Krimi06:20Noviny TV JOJ07:00Naši I. (6) (ST) - skryté titulky07:35Hľadá sa Yeti09:35Dolittle11:40MS v hokeji 2024: SLOVENSKO - KAZACHSTAN15:40Nová záhrada16:45Na chalupe (ST) - skryté titulky17:50Nové bývanie (ST) - skryté titulky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Preteky s časom22:30Slečna beštia00:50Zábavný park03:00Na chalupe (ST) - skryté titulky03:45Nové bývanie
03:55Cestou necestou04:30Správy RTVS „N“05:20Počasie05:30Nebíčko v papuľke06:00Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I06:15Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;06:20Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;06:35Odo06:40Nezbedný havran06:55Malý rytier Trenk07:20Príbehy z čarovnej záhrady07:30Zberateľ zvukov07:35Xavier Riddle a Tajné múzeum07:50Údolie Muminovcov08:10Šéfkuchár Shane08:20Dokážeš to!08:40Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;09:05Príbeh rieky Poprad (3/15) & amp;#34;N & amp;#34;09:35Autosalón10:00Pohľady zhora II11:00Slovensko v obrazoch11:25Svet v obrazoch11:55O 5 minút 1213:15Občan za dverami13:45Peniaze14:10Agatha Christie: Poirot15:05Agatha Christie: Poirot16:00Hriech Kataríny Padychovej17:20Neskoro večer18:15Veľkou lyžicou18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:20Počasie20:30Skrytý prameň22:10Citrónshow23:00Hriech Kataríny Padychovej00:15Správy RTVS „N“01:10Góly-body-sekundy01:30Počasie
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:15Krok za krokom V. (8)09:00Krok za krokom V. (9)09:40Chicago Fire VI. (8)10:35Chicago Fire VI. (9)11:20New Amsterdam V. (11)12:25Smotánka13:50Zámena manželiek15:15Ruža pre nevestu II.17:30Dunaj, k vašim službám VI. (9)18:55Dunaj, k vašim službám VI. (10)20:30Rozdelené dvojičky22:30Splnený sen01:10Rozdelené dvojičky02:35Únos Lisy McVeyovej04:00Láska cez apku 2
04:55Kutyil s.r.o. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Tajný život v ZOO III. (4)07:15Na chalupe (ST) - skryté titulky08:05Nové bývanie (ST) - skryté titulky09:25Bez servítky13:00Hříchy pro pátera Knoxe (6)14:25Hříchy pro pátera Knoxe (7)15:55MS v hokeji 2024: DÁNSKO - KANADA19:00Profesionáli II. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:55MS v hokeji 2024: RAKÚSKO - ŠVAJČIARSKO23:00Ten, kto dáva bacha01:05Svadobný kolotoč02:35Profesionáli II. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:20Haló03:45Extrémni nájomníci VIII.04:10Miláčikovo04:40Najväčšie hoaxy v dejinách
06:05Etnografický atlas Slovenska06:35Etnografický atlas Slovenska07:05Cyklopotulky07:15Encyklopédia slovenských obcí07:30Televíkend08:00Živá panoráma08:30Chochmesovci08:35Kapura09:25Farmárska revue09:55Hubačka10:05Na rybách - Petrov zdar10:35Na zelenej adrese11:00Família11:30Koncerty komornej hudby11:55Dievča s blankytnými očami13:00Štefan Kvietik jubiluje13:30Odhodlaní putovať14:00Televízny posol14:35Vtedy vo Východnej15:50Moja knižnica16:05Manifest16:20Fotka je mŕtva16:35Trochu inak s Adelou17:50Lov slov18:30Večerníček18:35Odo18:45Dimitri18:50Nezbedný havran19:00Malý rytier Trenk19:25Čím cestovať19:40Slovo19:50Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:00Jean-Michel Jarre: Most z budúcnosti22:00Posledné kroky22:30Bez mena
06:00Bernieho dobrodružství06:05Zig a Sharko IV06:15Monhchichi (7, 8)07:05Alvin a Chipmunkové IV (20, 21)07:55Víkendová Snídaně09:25Vzpomínáme s láskou: Hogo Fogo10:25Rady ptáka Loskutáka11:30Tipy ptáka Loskutáka11:55Za pět minut dvanáct12:55Hříchy pro pátera Knoxe (4)14:15Případ mrtvého nebožtíka16:20Třetí princ18:10Arabela se vrací (21)18:45Arabela se vrací (22)19:30Televizní noviny20:20Odznak Vysočina III (1)21:35Kriminálka Anděl II (2)22:50Střepiny23:25Zmizelá02:40Superlov03:45Na vaší straně04:20Střepiny04:45Novashopping
06:00M*A*S*H (253)06:20M*A*S*H (254)06:45M*A*S*H (255)07:15M*A*S*H (1)07:50České chaty snů08:45Prima ČESKO09:15Prima SVĚT09:50Inkognito11:00PARTIE Terezie Tománkové12:00Receptář prima nápadů12:55Libovky Pepy Libického13:30Zahradník po ruce14:15Vychytávky Ládi Hrušky14:55Vychytávky Extra15:15Polda V (8)16:30Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Vytoč mého agenta (8)21:35TEMNÝ KRAJ (8)23:10Stopa do minulosti01:10Druhý muž03:10Skrýš05:35Libovky Pepy Libického05:55Nový den
06:00Autosalon.tv06:45Top Gear XIX (5)07:50Top Gear XIX (6)09:05Top Gear XIX (7)10:20Top Gear: Olympijský speciál11:25Autosalon.tv12:40Futurama VII (7)13:10Futurama VII (8)13:40Simpsonovi XXII (21)14:05Simpsonovi XXII (22)14:35Simpsonovi XXIII (1)15:05Simpsonovi XXIII (2)15:25Kung Fu Panda17:15Futurama VII (9)17:45Futurama VII (10)18:15Simpsonovi XXIV (5)18:45Simpsonovi XXIV (6)19:15Simpsonovi XXIV (7)19:45Simpsonovi XXIV (8)20:15Mise statečných22:00Dnes zemřeš23:50Simpsonovi XXIV (5)00:20Simpsonovi XXIV (6)00:50Simpsonovi XXIV (7)01:20Simpsonovi XXIV (8)01:45Futurama VII (9)02:15Futurama VII (10)02:45Top Gear XIX (4)04:05Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy04:40Ženy ve wrestlingu VIII (21)05:40Příhody Bolka a Lolka
04:05International06:00Madeleine Collins07:45Mikádo09:20Petr Pan11:10Šmoulové: Zapomenutá vesnice12:40Mariah Carey\'s All I Want For Christmas Is You14:10Neneh Superstar15:45Sépie a velryba17:05Počátek19:30John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (6)20:15Dej mi své jméno22:25Létání pro začátečníky00:00Veliká II. (1): Hlava jsem já00:50Sestra02:25Ozbrojení a nebezpeční
06:20Profil zločinu III.07:30Alex Rider II.08:25Alex Rider II.09:20Hvězdná brána: Atlantida III.10:10Hvězdná brána: Atlantida III.11:05Hvězdná brána: Atlantida III.12:00Hvězdná brána: Atlantida IV.13:00Muž ve stínu15:40Kosmický hřích17:25Unesená v Instanbulu20:00BloodRayne 2: Vykoupení22:00Dcera nejlepšího kamaráda23:45Nepovedenej kšeft01:10Námořní vyšetřovací služba XVII.01:50Námořní vyšetřovací služba XVII.02:30Námořní vyšetřovací služba XVII.03:15Black Jack I.04:05Black Jack I.04:55Black Jack I.
05:50Co bude dnes k večeři?06:00Nikdo není perfektní08:30Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:20Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:50Jak to dopadlo!?23:55Nebezpečné vztahy live00:50Babica vs. Sapík01:45Ostříháno02:40Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:45Jak to dopadlo!?06:45Jak to dopadlo!?07:40Skandály slavných - Roman Šebrle08:35Klenot TV10:40Babica vs. Sapík11:30Kašpárku, vař!12:00Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:30Pašák (6)15:35S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live17:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Tajemství Paola Villaggia20:50Tajemství Gerarda Depardieua21:20Cyranův poloostrov (19)21:55Kurňa, co to je?23:05Reakce Jaromíra Soukupa23:40EXPLOZIV00:10Aféry - neuvěřitelné životní příběhy01:10MOJE ZPRÁVY01:20VIP svět01:40Exkluziv Kateřiny Brožové02:15Na plac!03:35Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Australští lovci býků06:45Těžaři z Mud Mountain07:40Těžaři z Mud Mountain08:40Těžaři z Mud Mountain09:35Těžaři z Mud Mountain10:35Těžaři z Mud Mountain11:30Těžaři z Mud Mountain12:25Zamrzlé zlato13:20Australští lovci safírů14:25Australští zlatokopové15:20Australští zlatokopové16:15Australští zlatokopové17:15Australští zlatokopové18:10Australští zlatokopové19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato21:55Australští lovci safírů22:55Neuvěřitelné železnice00:00Australští lovci safírů01:05Australští lovci safírů02:05Australští lovci safírů03:05Muži z kamenolomů03:55Muži z kamenolomů04:50Muži z kamenolomů
06:00Zákony pro teror07:00Ztracené svitky pod Vesuvem08:15Starověká velkoměsta09:20Poklady s Bettany Hughes10:20Mýty: Velké záhady lidstva11:25Tajemství hieroglyfů12:20Tajemství hieroglyfů13:20Královny starověkého Egypta14:30Pyramida v Gíze: Cesta ke hvězdám15:35Skenování Nilu16:40Skenování Nilu17:50Caesarovy galské války18:45Římské megastavby19:55Kosti ukřižovaných21:00Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy22:05Vzestup Pompejí23:10Vzestup Pompejí00:15Hitlerova moc01:20Hitlerova moc02:20Hitlerova moc03:10Mýty: Velké záhady lidstva04:05Zakázaná historie04:50Zakázaná historie05:35Prokleté rodokmeny05:55Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy
06:15Veterinář z Yorkshiru07:00Veterinář z Yorkshiru07:45Australská mega zoo08:30Australská mega zoo09:15Skotsko: Rok v divočině10:05Skotsko: Rok v divočině10:55Skotsko: Rok v divočině11:45Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall12:35Záchranáři divokých zvířat: Austrálie13:25Záchrana divokých zvířat v Malawi14:15Smrtící lovci15:00Adaptací k přežití15:45Divocí bojovníci16:35Hromadné útoky v přírodě17:25Extrémní hadi18:20Extrémní hadi19:15Skryté ráje Skandinávie20:00Yellowstonský supervulkán20:50Yellowstonský supervulkán21:40Yellowstone, americká tikající bomba22:30Nestálá Země23:20Nemocnice pro slony00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Divoká Čína s Rayem Mearsem03:40Australská mega zoo04:25Australská mega zoo05:10Australská mega zoo
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:25Susedia08:05Kredenc09:50Partička10:40Dva a pol chlapa V. (19)11:15M*A*S*H III. (9)11:45M*A*S*H III. (10)12:25Dva a pol chlapa VI. (2)12:55Dva a pol chlapa VI. (3)13:15Teória veľkého tresku II. (13)13:40Teória veľkého tresku II. (14)14:10Teória veľkého tresku II. (15)14:40Teória veľkého tresku II. (16)15:05Teória veľkého tresku II. (17)15:35Teória veľkého tresku II. (18)16:05Priatelia IV. (10)16:35UEFA EURO 2024: Magazín17:05NIKÉ LIGA: DAC 1904 - Spartak19:40Susedia20:30Diablov advokát23:40GÓÓÓL!00:25Cobra01:50ŠPORTOVÉ NOVINY02:05Susedia02:40Dajto v pokri z Card Casina03:00Silvánovci04:40Susedia05:15Oggy a šváby05:35Zig a Sharko
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:05Aj múdry schybí13:00Na telo13:50Susedia14:25Susedia15:05Susedia15:40Susedia16:35Horná Dolná17:50Horná Dolná19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Survivor22:50Rodinné prípady23:45Rodinné prípady00:30Rodinné prípady01:20Nebezpečné vzťahy02:05Modré z neba03:50Horná Dolná05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:55Policajné prípady06:40Policajné prípady07:25Policajné prípady08:10Policajné prípady08:55V mene zákona09:40Špecialisti V. (25)10:30Špecialisti V. (26)11:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (9)11:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (10)12:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. (11)13:50Výnimočná Nikol II.15:05NCIS: Los Angeles XII. (10)16:05NCIS: Los Angeles XII. (11)17:00Polícia Chicago I. (3)18:00Polícia Chicago I. (4)19:00Bostonské vraždy IV. (9)19:55Bostonské vraždy IV. (10)20:55Špecialisti V. (27)21:55Špecialisti V. (28)23:00Špecialisti VI. (8)00:05S chladom zabijaka II. (4)00:45Polícia Chicago I. (3)01:25Polícia Chicago I. (4)02:05Špecialisti V. (27)02:55Špecialisti V. (28)03:4511204:35Mesto tieňov
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 Podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55JOJ Zdravie08:45Šport09:00Noviny09:3024 minút10:00Štúdio JOJ 2411:00Noviny11:30Svet 2412:00Noviny12:30Regióny 2413:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:1024 podcast17:00Udalosti o 17:0018:00Spektrum 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Regióny 2420:40Svet 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 minút01:40JOJ History02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Spektrum 24
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (14)06:25Tom Gates II. (3)06:40Maškrtné medvedie príbehy (10)06:45Maškrtné medvedie recepty (10)06:50Lloyd a muchy (41)07:05Mechamato (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (5) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (2)08:15Fíha tralala (9)08:25Hanička a Murko pre najmenších (8/8)08:35Odbodkovia II. (14)08:50Jojko oslávencom (112,113,114)09:00Angličanina (5)09:25Plamienok a štvorkolky I. (20/20)09:50Knihy od stonožky (10)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (6)10:05Mestská farma Lellobee (29/29)10:10Mestská farma Lellobee (1/29)10:15Sonic Boom 2 (11)10:35Labková patrola I. (8)11:00Strašidielka (37)11:05Idefix (13)11:20Moe a jeho šou II. (18)11:30Babička, rozprávaj! (4)11:50Zvierací ochrancovia (47)12:05Rybičky Flip a Flap II. (49)12:15Barbapapa na ceste okolo sveta (19)12:25Máša a medveď V. (15)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (11)13:00Deti z farmy (51)13:15Bambuľko a Bulienka III. (7)13:25Hanička a Murko pre najmenších (1/8)13:35Ekofaktor (1)13:50Volám sa Caillou V. (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Fíha tralala (9)14:25Naše prasiatko (47,48)14:35Zvierací ochrancovia (47/52)14:50Bambuľko a Bulienka III. (8)14:55MalinyJAMológia (10/10)15:20Ovečka Shaun V. (3)15:30Strážcovia Trstinového mora (5)15:45Angličanina (7)16:00Idefix (14)16:15Moe a jeho šou II. (19)16:35Mechamato (12) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (10)17:15Sonic Boom 2 (12)17:30Strašidielka (38)17:40Babička, rozprávaj! (4)17:55Labková patrola I. (8)18:25Mestská farma Lellobee (1/29)18:30Tajomstvá Medovej doliny (22)18:45Jojko oslávencom (112,113,114)18:55Naše prasiatko (47,48)19:00Zoopark (2)19:20Plamienok a štvorkolky I. (1/20)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (11)20:15Mechamato (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík II. (14)21:00Volám sa Caillou V. (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (1/26) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (12) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (28)22:25Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates II. (3)23:15Malí fidlikanti (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (10)23:40Zabi nudu! (12,13)23:55Fidlivareška (2)00:15MalinyJAMológia (6)00:30Zabi nudu! (12,13)00:45Knihy od stonožky (10)01:00Kikirikí (1,2/14)01:10Sníček (10,11)01:35Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky01:50Rapotáčik 3 (8)02:00Naše prasiatko (48)02:05Kúzlovanie (2) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (9)02:35Sníček (10,11)02:45Sníček03:00Hanička a Murko pre najmenších (1/8)03:10Knihy od stonožky (10)03:20Tom Gates II. (3)03:35Volám sa Caillou V. (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (4)04:10Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka 2 (2)04:45Fidlivareška (8)05:05Pat a Mat (18,19)05:20Ekofaktor (1)05:40Digley a Dazey (14,15)05:45Viking Vicky (28)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido I. (ST) - skryté titulky07:30Ovečka Shaun I.07:35Bambuľko a Bulienka III.07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Idefix09:40Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.10:00Odbodkovia II.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou III.10:50Strážcovia Trstinového mora11:00Chrumka a Čipsík II.11:10Čím chceš byť? 211:25Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:35Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky11:50Ťukiho dobrodružstvá12:00Bambuľko a Bulienka I.12:05Deti z farmy12:20Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky12:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:10Ovečka Shaun I.13:15Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:40Digley a Dazey13:45Digley a Dazey13:50Mestská farma Lellobee13:55Naše prasiatko14:00O škriatkovi Racochejlovi14:10Strašidielka14:15Rozprávky z machu a papradia14:25Odbodkovia II.14:35Robin Hood 114:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky15:10Máša a medveď V.15:20#aaron15:40Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:50Lloyd a muchy16:00Moe a jeho šou IV.16:10Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár16:20Strážcovia Trstinového mora16:30Idefix16:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.18:00Labková patrola III.18:25Čím chceš byť? 218:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:10Ronja, lúpežníkova dcéra19:35Neposlušník 319:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko I.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík I.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:40Neposlušník 2
07:05Vraždy v Brokenwoode II. (3)09:30Súkromné očko V. (1,2/8)12:059-1-1 III. (9,11)14:00To je vražda, napísala: Smrtonosný príbeh16:00CSI: Vegas II. (17,18)18:00Klamári III. (2,3)20:10Zelenáč IV. (1/22)21:00Zelenáč IV. (2)21:55Myšlienky vraha XII. (7,8)23:45To je vražda, napísala: Smrtonosný príbeh01:25Vraždiace páry XIV. (10/10)02:05Myšlienky vraha XII. (7,8)03:25Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:55Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:05Správy :2403:30Góly-body-sekundy03:50Správy RTVS „N“04:40Góly-body-sekundy05:05Týždeň vo svete05:30VAT06:00Správy RTVS „N“06:50Cesty istoty II07:00Správy :2407:10Sobotné dialógy08:00Správy :2408:15Komentáre dňa09:00Správy :2409:15KULTÚRA SK09:40Téma :2410:00Správy :2410:25Týždeň vo svete11:00Správy :2411:20Reportéri11:55O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;13:05Správy :2413:15Téma :2413:30Cez lupu14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Archív :2417:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30Občan za dverami19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;21:30Šport :2422:00Správy :2422:25Cesty istoty II22:30Cez lupu23:00Správy :2423:25Počasie23:30Slovensko v obrazoch23:55Správy :2400:20O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;01:35Svet v obrazoch02:00Správy RTVS „N“
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS „N“05:50Návraty05:55Správy RTVS „N“06:45Šport 2022: zostrihy07:15Niké - palubovka 202409:15Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (1/10)11:20Štúdio Šport12:20Citrónshow13:10Horská cyklistika14:25Štúdio Šport15:20Džudo - World Tour 202416:30Horská cyklistika17:40OH 2024 - Cesta do Paríža17:55Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC) (2/7)19:30Atletika - Diamantová liga 202421:30Futbal - Highlighty Niké ligy22:30Góly–body–sekundy22:40Horská cyklistika00:00Džudo - World Tour 202401:55Góly–body–sekundy02:05Správy RTVS „N“
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10M*A*S*H06:30M*A*S*H06:55Námořní vyšetřovací služba IX (9)07:55Námořní vyšetřovací služba IX (10)08:50Hurvínek a kouzelné muzeum10:45Noc na Karlštejně12:40Casanova14:55Tři muži a mladá dáma17:10Vyhlídka na smrt20:00Táta v sukni22:45Tři Tygři ve filmu: JACKPOT00:50Útok megažraloka02:50Pohyblivý terč04:50Námořní vyšetřovací služba IX (10)
06:00VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ06:35Libovky Pepy Libického06:50Show Jana Krause07:40ZOO (28)08:55Modrý kód (206)10:10Polda IV (16)11:30Receptář prima nápadů12:25Vychytávky Ládi Hrušky13:00ZOO (29)14:25Modrý kód (207)15:40Nikdo není dokonalý16:457 pádů Honzy Dědka17:50Show Jana Krause18:55Duch (7)20:15Agrometal (8)21:25Poslední oběť (4)22:35Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:00Show Jana Krause01:057 pádů Honzy Dědka01:55ZOO (28)02:55Modrý kód (206)03:55Receptář prima nápadů04:35Vychytávky Ládi Hrušky05:05Nikdo není dokonalý
06:00Hausbot Petra Horkého06:20Rybí království (3)07:25Lovec rybích obrů V (3)08:25Civilizace dávné Asie II (1)09:30Vetřelci dávnověku XIV (16)10:25Tajemství odhalená z výšky (1)11:25Nezkrotné Portugalsko (7)12:30Marker Wadden: Ostrovy pro přírodu13:40Krásy čínské krajiny (2)14:35Balkánské národní parky (4)15:45Druhá světová válka v barvě (5)16:55Tajné nacistické základny II (2)17:50Prima ČESKO18:25Prima SVĚT18:55Tajný život majáků II (3)20:00Do Ameriky ve stopách vikingů (2)21:00Záchrana velkolepých staveb (1)22:00Nemožné na počkání (2)23:00Zapomenuté megastavby V (10)23:50Obnažený vesmír IV (7)00:50Jak funguje vesmír II (4)01:50Stonehenge: Skrytá pravda (2)03:00Viking Rollo04:20Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (9)05:20Prima SVĚT
04:35Magazín NBA Action05:05Walker Texas Ranger IV (25)05:45Strážci hranic: Kanada (9,10)06:30Mistři zastavárny XXI (5)07:25Američtí sběratelé XVIII (9)08:20Pomozte autům VI (3)09:20Kobra 11 XVII (15,16)11:25Walker Texas Ranger IV (26)12:30Válka skladů V (11,12)13:30Survivor Česko & amp; Slovensko III (20)15:25SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (9)16:30Kobra 11 XVIII (1,2)18:35Válka skladů V (15,16)19:30Mistři zastavárny XXI (7)20:30Úhel pohledu22:15Walker, Texas Ranger V (1)23:10Kobra 11 XVIII (1,2)01:10Bouřlivé dny
05:15Zig a Sharko IV (65-69)06:00Bakugan (10)06:10Přátelé II (13,14)07:052 $ocky IV (16-19)08:50Malý Sheldon (22)09:15Malý Sheldon II (1-3)10:30Susedia VIII (5,6)12:00Dva a půl chlapa XI (5,6)12:50Přátelé II (13,14)13:45Teorie velkého třesku XII (19-22)15:252 $ocky IV (20-22)16:502 $ocky V (1)17:20Zlatá sedmdesátá II (16,17)18:15Dva a půl chlapa XI (7,8)19:10Malý Sheldon II (4-5)20:00Teorie velkého třesku XII (23,24)20:50Teorie velkého třesku (1,2)21:50Přátelé II (15,16)22:45Griffinovi II (21)23:15Griffinovi III (1)23:45Dva a půl chlapa XI (7,8)00:40Teorie velkého třesku XII (23,24)01:30Teorie velkého třesku (1,2)02:25Malý Sheldon (22)02:45Malý Sheldon II (1)03:00Zlatá sedmdesátá II (16,17)03:45Griffinovi II (21)04:05Tele Tele04:30Stahovák
04:45Televizní noviny05:30Na lovu06:25MasterChef Česko V (7)07:45Nová cestománie08:25Nová cestománie09:00Don Matteo VII (23)10:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)11:15MasterChef Česko V (8)12:35MasterChef Česko V (9)13:55Don Matteo VII (24)15:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)16:10Slečna Marplová (2)18:05Kriminálka Las Vegas III (14)19:05Kriminálka Las Vegas III (16)20:00Myšlenky zločince V (8)20:50Myšlenky zločince V (9)21:50Myšlenky zločince V (10)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)23:35Don Matteo VII (24)00:55Myšlenky zločince V (8)01:30Myšlenky zločince V (9)02:15Myšlenky zločince V (10)02:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)03:35Na lovu04:15Co na to Češi04:55Riskuj!
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně09:25Vzpomínáme s láskou: Hogo Fogo10:20Politické harašení...11:10Babicovy dobroty IX11:25Babicovy dobroty11:55Život ve hvězdách12:15Na vaší straně12:55Rady ptáka Loskutáka13:30Ulice (4696)14:20Ulice (4697)15:05Ulice (4698)15:50Ulice (4699)16:40Ulice (4700)17:25Nová cestománie17:55Nová cestománie18:25Hasiči19:30Televizní noviny20:20Profesor T. (1)21:35Kriminálka Anděl II (2)22:50Střepiny23:20Tele Tele23:45Mr. GS00:15Country estráda01:15DO-RE-MI02:00Televizní noviny02:50Tele Tele03:15Mr. GS04:10Country estráda05:05DO-RE-MI
04:05Ulice (4258, 4259)05:45Život na jachtě VIII (3, 4)07:35Voníš mi k zbláznění09:20Vítejte doma III10:20Zlatá labuť (52)11:35Nekonečná láska II (3, 4)13:30Ordinace v růžové zahradě 2 (762)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (763)16:00Pan Selfridge II (4)17:00Doktorka Quinnová VI (15, 16)18:55Jedna rodina (78)20:15Smlouva s ďáblem22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (764)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (765)00:30Nemocnice Chicago Med IV (14)01:10Vyměněné osudy (19, 20)02:55Gilmorova děvčata VII (8, 9)
07:00Sportovní noviny07:05Ligue 108:45Absa Cape Epic Best of MEN09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:45Tipsport Extraliga Season Review13:45Premiership Rugby15:30Ligue 217:15NHL play-off19:00NHL News19:15Ružomberok - Žilina21:00Sportovní noviny21:05Ligue 123:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:00Velká cena Pardubic v plavání06:00Závěr vysílání
07:00Premiership Rugby08:45Velká cena Pardubic v plavání10:45Běhej lesy - Karlštejn11:00NBA play-off13:00KSW 94: Wrzosek vs Szpilka15:30Grand Prix Hradec Králové 202416:00Velká cena Pardubic v plavání18:00Kolo pro život - Beroun18:15ČEZ RunTour - Kopřivnice18:301:1 Sport Show (66)19:00Ligue 221:00NBA Triple (7)21:35NBA play-off00:05Spade poker show 2024 (9)00:35Magazín Muaythai (2)01:05Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal01:35NBA play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00Serie A08:45Serie A10:302. Bundesliga12:25Serie A14:40Made In Italy - Nikola Milenković14:55Serie A17:10Made In Italy - Perr Schuurs17:25Bundesliga19:45Magazín Ligy mistrů UEFA (29)20:10Made In Italy - Felipe Anderson20:25Made In Italy - Paulo Dybala20:40Serie A23:00Serie A01:00Serie A02:50Závěr vysílání
09:00Michelin Grand Prix de France (kvalifikace Moto3)09:45Michelin Grand Prix de France (Sprint race MotoGP)10:45Michelin Grand Prix de France (závod Moto3)12:00Michelin Grand Prix de France (závod Moto2)13:10Michelin Grand Prix de France (závod MotoGP)15:30Oliver König 202415:55OffRoad Maraton (2/2024)16:25Český motorsport 202417:00UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento19:30UFC Connected (704)20:00Bundesliga - konferenční přenos21:45Michelin Grand Prix de France (závod Moto3)22:45Michelin Grand Prix de France (závod Moto2)23:45Bomby na ledu (30)01:45Závěr vysílání
06:35Případy detektiva Murdocha07:15Případy detektiva Murdocha08:00Případy detektiva Murdocha08:45Případy detektiva Murdocha09:25Případy detektiva Murdocha10:10Případy detektiva Murdocha10:55Případy detektiva Murdocha11:40Slečna Marplová13:15Slečna Marplová14:50Slečna Marplová16:25Případy detektiva Murdocha17:10Inspektor George Gently18:40Inspektor George Gently20:10Všechny velké a malé bytosti21:00Bídníci22:00Sven Hjerson Agathy Christie22:50Domina23:45Babylon Berlín00:35Soud s Christine Keelerovou01:35Bídníci02:35Sven Hjerson Agathy Christie03:25Domina04:20Inspektor George Gently05:55Případy detektiva Murdocha
00:05Street Fighter: Poslední boj01:35Můj otec je šílenec03:20Equilibrium05:00Close Up05:25Close Up06:00Zoom In - Red Notice06:15Close Up06:45Rozhádaní dědicové08:35Sen noci svatojánské10:40Dva výtečníci12:40Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky14:20Valerian a město tisíce planet16:40Mejdan v Las Vegas18:25Po čem ženy touží20:35Neporazitelný22:00Torrente 2 - mise v Marbelle23:45Vymítač ďábla: Zrození
04:35Je moje všechno06:00Dcera nejlepšího kamaráda07:30Země09:00Zamilovaný Shakespeare11:05Stále v kurzu II. (7)11:35Stále v kurzu II. (8)12:10East New York (19)12:55Spider-Man: Paralelní světy14:50Spider-Man: Napříč paralelními světy17:10Barbie19:05Sedmilhářky II. (7)19:55Sympatizant (4): Chceme dobré repliky21:00Znám tvou duši (5)21:50Znám tvou duši (6)22:50House party00:30Trojúhelník smutku02:55Znám tvou duši (5)03:45Znám tvou duši (6)
00:13Bořek Stavitel 41/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 42/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 9/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád00:49Hádej, jak moc tě mám rád 10/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 11/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 47/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 5/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř01:46Messyho skvělá dobrodružství 32/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 33/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 37/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 38/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 1/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 6/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 7/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 11/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 12/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 36/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 41/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 48/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 49/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 11/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 5/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:37Leo, ochránce divočiny 6/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:49Požárník Sam 17/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p06:00Trojčata 61/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 62/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 63/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 69/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 71/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 72/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 12/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 7/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 16/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 16/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 3/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 42/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 5/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 6/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 5/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 6/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 41/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 42/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 9/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 9/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 29/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 30/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 29/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 13/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 14/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 25/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 26/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 5/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:16Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick12:28Hádej, jak moc tě mám rád 22/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 23/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 52/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 23/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 24/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 8/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 31/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 32/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 7/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 8/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 31/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 8/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 9/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 16/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 18/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 42/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 15/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 16/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 33/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 34/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 31/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 32/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 20/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 24/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 42/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 5/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 6/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 14/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Lokomotiva Tomáš: Sodorská legenda o ztraceném pokladu Během jejich dosud nejodvážnějšího dobrodružství čeká na Tomáše a19:04Lední medvídek Paddles 18/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 23/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 24/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 23/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 24/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 5/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád20:17Pan Jezevec a paní Liška 22/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 23/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 13/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 14/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 10/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 11/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 14/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 9/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 10/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 17/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 18/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:05Vlak do Busanu 201:55Cesta draka03:30Štvanice05:10Close Up05:35Zoom In05:45Zoom In05:50Zoom In - Thor: Love and Thunder06:00Zoom In06:10Přítel pro mojí ženu08:00Pomsta Černého korzára09:50Operace Valkýra11:35Učitelé na zakázku13:10Chobotnice z druhého patra14:55Hádej kdo?16:45Mistrův syn18:45Fantomas20:40Připoutejte se, prosím! 222:00Saw: Hra o přežití23:45Symptom Pandorum
00:20Krvácející srdce01:45Hříšní lidé města Oss03:35Dokonale čestní05:00Přestávka05:10Bernie06:50Strážce majáku08:25Spy Kids: Stroj času09:50Dobrodružství Tedyho Stonese11:20Fame: Cesta za slávou13:05Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů14:35Stažení16:25Jak milovat s D18:00Vysněný život19:40Bůh masakru21:00Syčák Hesher22:45Precious
00:50Bolest a sláva02:40Colette: Příběh vášně04:00Přestávka04:40VIY: Tajemství dračí pečeti08:30Čekání na Anyu10:15Tygři železnice12:15Kouzelný svět Davida Copperfielda14:10Valerian a město tisíce planet16:25Rivalové18:25Hrátky s ohněm20:00Nádech pro lásku21:55STARS! - EP. 05 - Anthony Hopkins22:00Velká svatba23:30Bitva o Hill 60
00:55E.A. Poe: Podivný experiment02:45Sólista04:00Přestávka05:25Romantické útočiště07:00Starostka Dortíková10:50Hercule Poirot - Třetí dívka12:55Hercule Poirot - Schůzka se smrtí15:00Hercule Poirot - Tragédie o třech jednáních17:00Mnou to není - S2, EP. 117:35Mnou to není - S2, EP. 218:05Miluji tě modře20:00Café society22:00Nora Roberts: Prokletá zátoka
00:00Pašerákům na stopě 1 - Pašeráci lidí (06)00:45Továrna na jídlo 6 - Láska (5)01:08Továrna na jídlo 6 - Zimní prázdniny (6)01:30Továrna na jídlo 6 - Díkůvzdání (7)01:52Továrna na jídlo 6 - Fiesta (8)02:15Jak chytit pašeráka - výběr 3 - Logika na 1. místě (1)03:00Jak chytit pašeráka - výběr 3 - Překvapivé nálezy (2)03:45Tajemství oceánů - výběr 3 - Potopené válečné zbraně (5)04:30Megastavby: Ledoborec - Megastavby: Ledoborec ()05:15Aljaška: Noví osadníci 6 - Svobodně se toulat (09)06:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Rok vlka (10)07:00V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva 2 - Bradley Cooper v roklích Wyomingské pánve (3)09:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Tragédie v Dutch Harbour (02)10:00Továrna na jídlo 3 - Pálí, pálí, pálí (21)10:30Továrna na jídlo 3 - Výlet do Dijonu (22)11:00Továrna na jídlo 3 - Hasič žízně (23)11:30Továrna na jídlo 3 - Bonbonky Sixlets (24)12:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Páteční šílenství (7)13:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Od úsvitu do soumraku (1)15:00Zákulisí letiště Sydney 1 - VIP osoby (5)16:00Aljaška: Noví osadníci 7 - Posel (06)17:00Aljaška: Noví osadníci 7 - Ještě není všem dnům konec ()18:00Tajemství oceánů 5 - Alamo (4)19:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nadměrný náklad (2)20:00Staré dobré devadesátky 1 - Vzestup internetu (05)21:00Svět narkotik: Mafie 2 - Kokainový kmotr (5)22:00Pašerákům na stopě 1 - Pašeráci lidí (06)23:00Pomozte autům 12 - Honda CR-X (06)
00:30Nevlídná planeta: Mistři v přezimování 2 - Nehostinná planeta: Mistři v přezimování (1)04:26Největší zabijáci Afriky 4 - Závod o život (3)06:25Zvířata v pohybu 1 - Pouštní sloni (7)06:50Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)08:26Divoké Středomoří 1 - Centrální oblast (01)09:16Afričtí lovci 3 - Vzestup Kimby (1)10:53Klenoty přírody 1 - Mezi Pyrenejemi a mořem (1)11:42Skvělý dr. Pol 13 - Ve městě jsou nové kočky (6)12:26Skvělý dr. Pol 13 - Štěkající smršť (7)13:17Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Obvyklí podezřelí (03)14:04Klenoty přírody 1 - Mezi Pyrenejemi a mořem (1)14:51Klenoty přírody 1 - Mezi Pyrenejemi a pouští (2)17:11Sardinie: Archa z kamene - Sardinie: Archa z kamene ()18:00Divoké Středomoří 1 - Nezkrocené pobřeží (02)18:48Tajemná krása Evropy 1 - Pyreneje (2)19:37Divoké Portugalsko - Divoké Portugalsko ()20:26Divoké Středomoří 1 - Nezkrocené pobřeží (02)21:15Skvělý dr. Pol 13 - Ve městě jsou nové kočky (6)22:03Skvělý dr. Pol 13 - Štěkající smršť (7)22:52Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Obvyklí podezřelí (03)23:41Divoké Středomoří 1 - Nezkrocené pobřeží (02)
00:00Války ve znamení drog00:25Války ve znamení drog00:50Tragédie v na stadionu Heysel01:45Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa02:35Americká 80. léta03:20FBI - Agenti řeší případy03:45Vynálezy, které otřásly světem04:30Válečné lodě05:15Technické katastrofy06:00Záchranáři - Norsko06:25Záchranáři - Norsko06:55Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel07:55Život v sevření mrazu: Kanada08:55Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska09:25Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska09:55Největší objevy v historii10:50Těžší, než by se zdálo11:15Ben Fogl a lidé žijící v divočině12:10Ben Fogl a lidé žijící v divočině13:10Technické katastrofy14:10Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití15:05Válečné lodě16:05Vynálezy, které otřásly světem17:05LEGO Masters - Amerika18:00LEGO Masters - Amerika18:55Fikce, nebo pravda19:55Fikce, nebo pravda20:55Franco a španělská diktatura22:00Tragédie v na stadionu Heysel23:05Americká 80. léta
00:55McBride: Vražda po půlnoci02:20Luxusní domy02:45Uspořádejte si svůj život03:45Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona04:30Netradiční bydlení?05:15Dům snů - Dvojčata vzpomínají06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Luxusní domy10:10Luxusní domy10:40Velkolepé plány: Austrálie11:35Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona12:25Na chalupě Austrálie13:15Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou13:40Netradiční bydlení?14:30Luxusní domy15:00Luxusní domy15:25Dům snů16:10Jako na drátkách v kuchyňských zahrádkách16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf – USA18:35Bohatí a chudí19:30Italská města, italské chutě20:00Storm a tajné psaní21:45Spiknutí23:20Hranice
06:00Jak se to dělá: 48. díl (S04E48)06:30Jak se to dělá: 49. díl (S04E49)07:00Jak se to dělá: 50. díl (S04E50)07:30Jak se to dělá: 51. díl (S04E51)08:00Rození obchodníci: Triumph Dolomite Sprint (S18E01)09:00Rození obchodníci: Porsche 911 (S18E02)10:00Recyklační tým: Mlýn Bent Mountain Mill (S01E04)10:30Recyklační tým: Dům James House (S01E05)11:00Recyklační tým: Viktoriánské řadovky (S01E06)11:30Recyklační tým: Jezero Smith Mountain Lake (S01E07)12:00Lovci odpadu: Krok s dobou (S12E06)13:00Lovci odpadu: Belgie (S12E07)14:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 19. díl (S04E19)15:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 20. díl (S04E20)16:00Spojené státy zlaté: 6. díl (S01E06)17:00Lovci odpadu: Mistři obchodu (S18E05)18:00Lovci odpadu: Restaurátoři: Od pedálů k medaili (S06E08)19:00Záchrana starých aut: Skvělý Ford 8N (S02E08)20:00Downeyho auta snů: Mimo silnice (S01E05)21:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: Složitá fuška (S07E03)22:00Virální zločiny: Ne, ty ne (S01E13)22:30Virální zločiny: Dětská noční můra (S01E14)23:00Přistiženi při činu: Zátahy a zatčení (S01E03)23:30Přistiženi při činu: Co vidí kamera u dveří (S01E04)01:00Nazí a vystrašení: 7. díl (S08E07)02:00Downeyho auta snů: Mimo silnice (S01E05)03:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: Složitá fuška (S07E03)04:00Lovci odpadu: Cotswolds (S12E01)05:00Lovci odpadu: Na začátku (S12E02)
06:00How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More06:24Secret Space Escapes: Stranded07:12Secret Space Escapes: Gasping for Air08:00Dino Hunters: Curse Of The Carnivore08:48Dino Hunters: Shots Fired09:36How It\'s Made: Leather Sculptures, Travel Hot Plates10:00How It\'s Made: Spiral Stairs, Pita Bread10:24How It\'s Made: Solar Street Lights, Dolls10:48How It\'s Made: Glass Sculptures, Inductors11:12How It\'s Made: Fish Rubbings, Clay Shooting Machines11:36How It\'s Made: Throttle Bodies, Limestone Mantels12:00How Do They Do It?: Robo-farm And More12:24How Do They Do It?: Bamboo Scaffolding And More12:50How Do They Do It?: Espadrilles And More13:14How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More13:38How Do They Do It?: Cooking Pans And More14:02How Do They Do It?: Sitar, Biltong And Bulldozers14:26Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 115:14Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 216:02Contact: Alien Evidence16:50Contact: Declassified Breakthrough17:40How It\'s Made: Space Pens/Reef Aquariums/Metal Caskets18:05How It\'s Made: Nuno Felt, Drum Crushers18:30How It\'s Made: Wood Watches, Steel Bicycles18:55How It\'s Made: Fireplace Bellows, Calissons19:20How It\'s Made: Artist Brushes, DEF Tank Heaters19:45How It\'s Made: Foosball Tables, Marseille Soap20:10Legendary Locations: Monuments, Mountains, Monsters20:35Legendary Locations: Back From The Dead21:00Legendary Locations: Game Of Bones And Unknowns21:25Legendary Locations: Lost And Found21:50Curse of the Bermuda Triangle: Aliens In The Triangle22:40Curse of the Bermuda Triangle: Unexplained Encounters23:30NASA\'s Unexplained Files: Life in Hell01:10Killers Of The Cosmos: Killer Rocks02:00Killers Of The Cosmos: Death Ray02:48How Do They Do It?: Robo-farm And More03:12How Do They Do It?: Bamboo Scaffolding And More03:36How Do They Do It?: Espadrilles And More04:00How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More04:24How It\'s Made: Dragster Tires, Icing, Floating Docks04:48How It\'s Made: Rubber Gloves, Soap Carvings05:12How It\'s Made: Powder Horns, Handcrafted Molds, Pierogies05:36How It\'s Made: Lace, Antique Frame Replicas, Orchids
06:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Podvod a vražda (S01E06)07:00Pandořina skříňka: Rozpoutání zla: Anděl smrti (S02E04)08:00Vrah po mém boku: Život se lží (S01E03)09:00Vrah po mém boku: To by mě nikdy nenapadlo (S01E04)10:00Vražedné nahrávky: Vytetovaná červenka (S04E08)11:00Vražedné nahrávky: 10. díl (S04E10)12:00Zlý sen v sousedním domě: Únos za bílého dne (S05E04)13:00Zlý sen v sousedním domě: Hrůza na kopci (S05E06)14:00Vražda přichází: Ďábel nosí tenisky (S01E04)15:00Vražda přichází: Žádný obyčejný výtržník (S01E05)16:00Jižanské vraždy: 7. díl (S01E07)17:00Jižanské vraždy: 8. díl (S01E08)18:00Prvotní instinkt: Nedokončený business (S01E03)19:00Prvotní instinkt: Vrah v utajení (S01E05)20:00Noční policejní zásahy: Zpověď čestného zloděje (S01E05)20:30Noční policejní zásahy: Bingo s drag queen (S01E06)21:00Gypsyina pomsta23:00Tady žije ďábel: Máma mi pomohla (S05E14)01:00Vraždy modelek Playboye: Všechno to pozlátko (S01E01)02:00Tady žije ďábel: Použil motorovou pilu (S08E19)03:00Smrtící matky a otcové: Tragédie Ayeshy Ali (S01E03)04:00Vražedné nahrávky: Dům na Lilian Street (S04E11)05:00Vražedné nahrávky: Modrá noční můra (S04E13)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Uplakaný muž (S05E14)06:00Jak si vybrat správné šaty: Dvacet bláznivých sezón (S20E01)07:00Jak si vybrat správné šaty: Budu problémové dítě (S20E06)08:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Hovory z ložnice: Vše se třese (S06E08)09:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Hovory z ložnice: Ne až tak tiší partneři (S06E09)10:00Já, nebo restaurace: Seznamte se s páry (S01E01)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Láska, sex a rande u večeře (S05E03)12:00Jak si vybrat správné šaty: Nechtěla jsem Randyho rozplakat (S21E05)13:00Hledání bratra manžela: Prší muži (S01E01)14:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Čára mezi láskou a váhou (S02E10)15:00Jsem Shauna Rae: 1. díl (S01E01)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 17. díl (S06E17)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 18. díl (S06E18)20:00Podivný případ Natalie Grace: Z pohledu Natalie: Traumatizující pouto (S02E05)21:00Podivný případ Natalie Grace: Z pohledu Natalie: Jedny dveře se zavírají (S02E06)22:00Láska v překladu: Tres jsou moc (S01E04)23:00Můj 270kg život: Charlesův příběh (S10E16)01:00450kg sestry: Pudinková bitva (S04E15)02:00Dítě všechno změní: Zpátky v ringu (S02E09)02:50Dítě všechno změní: Zásadní otázka (S02E10)03:40Dítě všechno změní: Mistři v přebalování (S03E01)04:30Kadeřnická bohyně: Neúspěšné otevření (S01E02)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Záchrana koně (S12E13)06:50Veterinární policie Filadelfie: Městská farma na štěňata (S12E14)07:40Záchrana statku: V jednom ohni (S02E08)08:30Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)09:25Jak to zvířata dokážou: Jasnovidné kočky a chlupaté vydry (S01E05)09:53Jak to zvířata dokážou: Psí ocasy a krokodýlí čelisti (S01E04)10:20Odborníci na domy v korunách stromů: Dům na stromě velikosti Texasu (S04E07)11:15Záchrana statku: Hněv a oheň (S02E07)12:10Zvířecí obydlí: Bláznivý výběh pro kočky (S02E03)13:05Hrdinové z The Dodo: 6. díl (S02E06)14:00Projekt Grizzly: A co Bob? (S01E03)15:00Projekt Grizzly: Medvědi na útěku (S01E04)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: Přežijí ti nejpřátelštější (S01E01)17:00Záchrana statku: Nebezpečný los (S03E02)18:00Zvířecí obydlí: Stodola na zahradě (S02E06)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: 3. díl (S02E03)20:00Projekt Kojota Petersona: Městské agamy (S01E05)20:30Projekt Kojota Petersona: Stisk obrovské krajty (S01E06)21:00Akvária na míru: Historické výtvory (S04E09)22:00Lidé z aljašských lesů: 24. díl (S03E24)23:00Dobrovolní zachránci: Naštvaný král (S01E02)01:30Hrdinové z The Dodo: 3. díl (S02E03)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Žralok (S01E03)03:00Veterinární policie Filadelfie: Záchrana koně (S12E13)03:45Záchrana statku: Hněv a oheň (S02E07)04:30Veterinární policie Filadelfie: Městská farma na štěňata (S12E14)05:15Psi: jejich neznámé dějiny: 2. díl (S01E02)
00:15das aktuelle sportstudio01:40Christina Aguilera: Back to Basics - Live and Down Under - Adelaide Entertainment Centre & amp; Acer Arena Sydney,02:40Simply Red: Live at Old Trafford - Theatre of Dreams - Old Trafford Stadium, Manchester, Großbritannien 199603:40Pet Shop Boys: Discovery - Live in Rio - Metropolitan Music Hall, Rio de Janeiro, Brasilien 199404:45kinokino - Das Filmmagazin05:00Science Talk - Nachhaltiges Bauen05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Sternstunde Philosophie - SRF-Gesprächsreihe08:05Islam in Europa – Der neue Nachbar als alter Feind? - Gast: Susanne Schröter08:55Stradivari - Mythos und Markt - Die dunklen Seiten des Klangwunders09:30Die Erfindung der guten Mutter - (Dokumentation, AUT 2022)10:25Druckfrisch - Neue Bücher mit Denis Scheck11:00ZIB11:20Karnische Alpen - Ein Gebirge voller Kostbarkeiten - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:05Inseln im Strom - Vergessenes Paradies im Ärmelkanal - Film von Alexander von Sobeck12:25Im Zauber der Wildnis - Magie des Yukon: Der Kluane-Nationalpark - Film von Jochen Schliessler und Nanje Teuscher13:05Im Zauber der Wildnis - Ein kalifornischer Traum: Der Yosemite-Nationalpark - Film von Catharina Kleber und Christian Bo13:50Im Zauber der Wildnis - Geheimnis der Rockies: Der Banff-Nationalpark - Film von Jochen Schliessler und Nanje Teuscher14:35Mein großer Freund Shane - Spielfilm, USA 1953 (Shane)16:30SCHWEIZWEIT: Die Melodie des Glücks - Film von Romain Miranda (La mélodie du bonheur)17:00heute17:083sat-Wetter17:10Frauen und die Formel 1 – Fehlende Gleichstellung im Motorsport - Film von Julia Schwamborn17:40Schätze der Welt - Erbe der Menschheit - Die Namib, Namibia - Der Ort an dem nichts ist18:00Tagesschau18:15Till Reiners\' Happy Hour - Primetime-Comedy mit Till Reiners und Gästen19:00Die Anstalt - Politsatire mit Max Uthoff und Claus von Wagner19:45Ladies Night - Kabarettistischer Abend mit reiner Frauenbesetzung20:30Hazel Brugger: Kennen Sie diese Frau? - Theaterhaus Stuttgart, November 202321:35The Homesman - Spielfilm, Frankreich/USA 2014 (The Homesman)23:25Flusskreuzfahrten (1/4) - Mündungsdelta von Rhein und Maas
00:40T2 Trainspotting02:25God Friended Me - Hoffnungsschimmer S2E1103:10The Kids are Alright - Im Briefkasten S1E1103:30The Kids are Alright - Vietnam S1E1204:00Spirit: Wild und frei - Überraschung! S1E604:25Fix & amp; Foxi - Das Geisterschiff S1E604:50Barbapapa und Familie - Kein Müll mehr S1E5005:05Die Ollie & amp; Moon Show - Im Land des Leuchtens S1E3305:15Die Ollie & amp; Moon Show - Hektik in Hellas S1E3405:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Der Hexenkaktus05:55Rätselburg06:00Hallo okidoki06:05ABC Bär S201506:20Hallo okidoki06:25Tolle Tiere06:40Hallo okidoki06:45Schmatzo S201807:00Hallo okidoki07:051000 Tricks S202207:20Hallo okidoki07:25Tom Turbo - Der Tierbaby-Dieb S201707:50Bailey - Ein Hund kehrt zurück09:25Young Sheldon - Untertitel folgt! S7E609:45Sport-Bild10:15Im Dutzend billiger 2 - Zwei Väter drehen durch11:45Mrs. Doubtfire - Das stachelige Kindermädchen13:40ZIB Flash13:50Handball Herren WM Playoff: Österreich - Georgien aus Wien - Das Spiel16:00Sport am Sonntag17:00Salzburg Marathon - Highlights17:15Fußball17:51Wetter17:56ZIB Flash18:02ZIB Magazin Kino18:15Muttertag19:55MA 2412 - Die Staatsdiener21:30Blue Bloods - Crime Scene New York - Donnie Dumpfbacke S11E322:15Muttertag23:45MA 2412 - Die Staatsdiener
00:25Donna Leon: Auf Treu und Glauben01:50Seitenblicke01:55Die Rosenheim-Cops - Ein unliebsamer Mitbewohner S18E2002:40Der Bergdoktor - Entscheidung mit Folgen S503:25Der Bergdoktor - Blindes Vertrauen S504:10Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Beethovens Neunte und das Kärntnertortheater – Ein musikalischer Krimi08:00Zehn Schrauben und eine Idee - Das Prinzip Thonet08:45Die Kulturwoche09:00ZIB09:05Pressestunde10:00Hohes Haus10:30Orientierung11:00ZIB11:17Wetter11:20Seitenblicke Weekend11:35Heimat Fremde Heimat12:05Andi & amp; Alex12:30Meine Mutter traut sich was14:00Tierische Augenblicke14:30Erlebnis Österreich - Von klein bis groß - Menschen und ihr Zuhause14:55Was ich glaube15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Natur im Garten S202415:55Zurück zur Natur - Wien S202416:25Österreich-Bild aus dem Landesstudio Wien - Wien wie es wächst16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:17Lotto 6 aus 45 mit Joker17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Die Toten vom Bodensee - Der Wegspuk19:50ZIB 220:10IM ZENTRUM21:05Müssen Frauen Mütter sein?22:05Beethovens Neunte und das Kärntnertortheater – Ein musikalischer Krimi23:00Zehn Schrauben und eine Idee - Das Prinzip Thonet23:45Die Kulturwoche
00:15Auf dem Roten Stuhl - Klaus Eckel01:35Echt fett - Folge 602:00Echt fett - Folge 702:25Echt fett - Folge 802:55Echt fett - Folge 903:20Echt fett - Folge 1003:45Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ein Pferd kann man nicht mischen04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:35Kultur Heute Weekend07:00WIR - Das Volksgruppenmagazin07:35Stars & amp; Talente by Leona König - Magdalena Hafner und Alma Deutscher08:00ORF III LIVE - Katholischer Gottesdienst aus Salzburg09:05zeit.geschichte - Grace Kelly - Filmstar & amp; Fürstin10:05Lieselotte11:40Wink des Himmels13:15Der Pfundskerl - Alles für die Katz14:50Der Pfundskerl - Vater gesucht16:30Ein süßer Fratz18:15Erlebnis Bühne - Titel folgt20:25zeit.geschichte - Die SS - Macht und Mythos: Himmler21:15zeit.geschichte - Die SS - Macht und Mythos: Heydrich22:00zeit.geschichte - Die SS - Macht und Mythos: Terror22:45zeit.geschichte - Die SS - Macht und Mythos: Krieg23:30zeit.geschichte - Die SS - Macht und Mythos: Totenkopf
00:00World Judo Tour 2024 - Grand Slam Almaty Tag 1, Highlights00:55Funsport01:00Fußball Sportland NÖ Frauen Cup:Finale spusu SKN St. Pölten-Austria Wien,Highlights aus Wr. Neustadt03:00OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4703:30Yoga Magazin - Folge 21904:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 504:18Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1704:34Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 104:51Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 205:02Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 305:20Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 305:31Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 405:48Silent Sports + - Volleyball Silver League Damen AUT-LAT 202305:53Silent Sports + - Basketball Superliga Damen: Klosterneuburg-St.Pölten06:00Yoga Magazin - Folge 21906:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 16707:00Yoga Magazin - Folge 21907:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4708:00Yoga Magazin - Folge 21908:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4709:00World Judo Tour 2024 - Grand Slam Almaty Tag 1, Highlights09:55Funsport10:00#mitHerz - das ORF-Frauenfußball-Magazin - Folge 1510:30Funsport10:40LIVE Fußball Frauen Bundesliga - 16. Runde: Sturm Graz - USV Neulengbach aus Graz12:35LIVE Tennis ATP 100 Challenger Mauthausen 2024 - Tag 5 Finale14:45World Judo Tour 2024 - Grand Slam Almaty Tag 3, Highlights16:00LIVE Handball Frauen WHA - Halbfinale 218:00Sport 2018:15LIVE Eishockey WM 2024: - Österreich - Schweiz aus Prag21:00FIA WEC 2024 - 6 Stunden, Highlights von Spa-Francorchamps23:00Tennis ATP 100 Challenger Mauthausen 2024 Tag 4 Semifinali, Highlights
01:30Fotbal03:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen04:00Box06:00Box07:00Televizní nákupy08:30Poker09:30Poker10:30Televizní nákupy11:30MVP12:15Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota12:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen13:00Fotbal15:00Fotbal17:00Box17:30Zlaté okamžiky17:45Házená20:00MVP20:45Box23:45Házená
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Barbie Thumbelina09:20Barbie ™ Mariposa a Květinová princezna10:44Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie - Na to jsou potřeba dva15:30Barbie - Na to jsou potřeba dva16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Lego Friends: Nová kapitola - Nové začátky20:50Máša a Medvěd21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
06:00Teleshop09:00Ztracený svět II.10:00Ztracený svět II.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů III.14:00Lovci pokladů III.15:00Lovci pokladů III.15:55Lovci pokladů III.16:55Lovci pokladů III.17:55Hvězdná brána: Atlantida II.18:55Hvězdná brána: Atlantida II.19:50Hvězdná brána: Atlantida II.20:45Hvězdná brána: Atlantida II.21:45Hvězdná brána: Atlantida II.22:40Ztracený svět II.23:41Ztracený svět II.00:40Ztracený svět II.01:40Ztracený svět II.02:25Ztracený svět II.03:10Totalcar III.03:40Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Sneak Peek Ro 202407:25Dcera nejlepšího kamaráda09:20Profil zločinu IX.10:30Profil zločinu IX.11:45Bones Viii.12:40Bones Viii.13:30Bones Viii.14:25Bones Viii.15:20Bones Viii.16:15Csi I.17:10Csi I.18:05Csi I.19:05Csi Ii.20:00Csi Ii.21:00Mission: Impossible Iii23:40Agent na útěku01:45Alibi na klíč03:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:10Sneak Peek Hu 202406:35Lovci pokladů III.07:35Lovci pokladů III.08:35Lovci pokladů III.09:35Hvězdná brána IX.10:30Hvězdná brána IX.11:30Hvězdná brána IX.12:25Hvězdná brána IX.13:20Hvězdná brána IX.14:15Zelenáč I.15:10Zelenáč I.16:15Coach Carter19:10Kosmický hřích21:00Venom23:10Americký sniper01:50Zelenáč I.02:35Zelenáč I.03:15Sneak Peek Hu 202403:30Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:05Vteřiny života I.15:05Vteřiny života I.16:05Zelenáč II.17:00Zelenáč II.17:55Zelenáč II.18:50Vteřiny života I.19:50Čtyři sestry I.21:10Čtyři sestry I.22:35Brousko Iii.23:55Brousko Iii.01:15Brousko Iii.02:25Brousko Iii.03:25Seriálový tip03:40Seriálový tip04:00Teleshop
00:40Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:25Teleshopping03:30Schneller als die Polizei erlaubt03:55Schneller als die Polizei erlaubt04:15Hercules05:40Hercules06:15Hercules06:55Ein Colt für alle Fälle07:50Ein Colt für alle Fälle08:45Ein Colt für alle Fälle09:30Trio mit vier Fäusten10:30Trio mit vier Fäusten11:20Das A-Team12:10Das A-Team13:05Die Tuning Profis14:00Die Tuning Profis14:50Top Gear15:50Top Gear17:05Top Gear18:20Das A-Team19:15Das A-Team20:15CSI: Miami21:00CSI: New York21:50CSI: Den Tätern auf der Spur22:45CSI: Den Tätern auf der Spur23:35CSI: Miami
00:35Law & amp; Order: Special Victims Unit01:15Law & amp; Order: Special Victims Unit02:00Teleshopping03:00Staatsanwalt Posch ermittelt03:55Das Jugendgericht04:40Das Jugendgericht05:30Quincy06:10Quincy07:00Quincy08:00Mord ist ihr Hobby08:50Mord ist ihr Hobby09:50Mord ist ihr Hobby10:45Mord ist ihr Hobby11:40Mord ist ihr Hobby12:35Mord ist ihr Hobby13:20Das Strafgericht14:10Das Strafgericht15:00Das Strafgericht15:55Das Strafgericht16:45Das Strafgericht17:35Der Blaulicht Report18:30Der Blaulicht Report19:20Der Blaulicht Report20:15Disko 7621:05Disko 7621:45Disko 7622:25Disko 7623:10Disko 7623:45Disko 76
00:40Chicago Med01:25Chicago P.D.02:05Teleshopping05:10Verklag mich doch!06:05Verklag mich doch!07:05Verklag mich doch!08:15Verklag mich doch!09:15Verklag mich doch!10:15Shopping Queen11:10Shopping Queen12:10Shopping Queen13:10Shopping Queen14:10Shopping Queen15:10Schneller als die Polizei erlaubt15:40Schneller als die Polizei erlaubt16:15Schneller als die Polizei erlaubt16:45Schneller als die Polizei erlaubt17:15Schneller als die Polizei erlaubt17:40Schneller als die Polizei erlaubt18:10Schneller als die Polizei erlaubt18:50Schneller als die Polizei erlaubt19:10Schneller als die Polizei erlaubt19:35Schneller als die Polizei erlaubt20:15Major Crimes21:05Major Crimes22:00Major Crimes22:40Major Crimes23:30Major Crimes
06:00Blue (22)06:05Blue (24)06:20Blue (25)06:25Blue (26)06:40Cars Toons (1)06:45Blue (27)06:50Blue (28)07:05Spidey a jeho úžasní přátelé (44)07:35Spidey a jeho úžasní přátelé (45)08:05Mickeyho klubík (56)08:35Mickeyho klubík (50)09:05Kouzelná Beruška a Černý kocour (78)09:35Kouzelná Beruška a Černý kocour (79)09:55Příšerky v rachotě (9)10:25Příšerky v rachotě (10)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (111)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (112)12:55Greenovi ve velkoměstě (74)13:25Greenovi ve velkoměstě (76)13:55Hailey jde na to! (5)14:25Hailey jde na to! (7)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (44)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (45)15:55Křečík a Gréta (25)16:20Křečík a Gréta (26)16:50Blue (122)17:00Blue (123)17:05Blue (124)17:20Blue (125)17:25Blue (126)17:35Blue (127)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (84)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (85)18:50Hailey jde na to! (3)19:20Hailey jde na to! (2)19:50Příšerky v rachotě (11)20:20Příšerky v rachotě (12)20:50Táborníci z Kikiwaka (65)21:15Táborníci z Kikiwaka (66)21:50Jessie (90)22:20Jessie (94)22:45Poper se s tím! (36)23:15Poper se s tím! (37)23:45Ghostforce (12)24:10Ghostforce (13)24:35Ghostforce (14)25:00Tým Tiki (19)25:20Tým Tiki (20)25:45Tým Tiki (21)26:10Anna mezi obojživelníky (7)26:35Anna mezi obojživelníky (8)26:55Anna mezi obojživelníky (9)27:15Ghostforce (11)27:40Ghostforce (12)28:00Pyžamasky (17)28:25Pyžamasky (18)28:45Dalmatinská 101 (7)29:10Dalmatinská 101 (8)29:30Kluk Holka atd. (70)29:40Taffy (26)29:50Taffy (30)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30Bluey (1)07:40Bluey (1)07:50Bluey (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (1)10:10Bluey (1)10:20Bluey (1)10:30Bluey (1)10:40Bluey (1)10:50Bluey (1)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)12:00Mickey\'s Great Clubhouse Hunt ()13:00Mickey Mouse Funhouse (2)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Spidey and His Amazing Friends (2)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)16:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)17:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)17:30Alice\'s Wonderland Bakery (2)18:00Mickey Mouse Clubhouse Road Rally ()19:00Mickey Mouse Funhouse (2)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (3)23:25PJ Masks (3)23:50PJ Masks (3)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (2)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Naše nejlepší letní jídla (S21E05)06:45Pouliční jídla Afriky: 17. díl (S01E17)07:10Restaurant: Impossible: Poslušný syn (S18E12)07:55Restaurant: Impossible: Slavomam (S18E13)08:40Restaurant: Impossible: Poslední střela (S20E01)09:25Lehký oběd s Bobbym: Doma na svátky (S06E05)09:47Lehký oběd s Bobbym: Lehký oběd bez pocitu viny (S06E06)10:10Lehký oběd s Bobbym: K obědu pečivo (S06E07)10:32Lehký oběd s Bobbym: Levné a působivé pokrmy (S06E08)10:55Lehký oběd s Bobbym: Oběd s podmáslím (S06E09)11:17Lehký oběd s Bobbym: Divočina k obědu (S06E10)11:40Lehký oběd s Bobbym: Pikantní obídek (S06E11)12:02Lehký oběd s Bobbym: S kakaovou příchutí (S06E12)12:25Výcvikový tábor kuchařů: Dva a půl kuchaře (S02E01)13:10Další skvělý cukrář: Máma to ví nejlíp (S03E09)13:55Velká soutěž pojízdných restaurací: S krevetami to není jednoduché (S05E06)14:40Velká soutěž pojízdných restaurací: Vyhrát klíče v Key West (S05E07)15:30Velká soutěž pojízdných restaurací: Rodinná aféra (S07E01)16:15Velká soutěž pojízdných restaurací: Jahodové pokrmy (S07E02)17:00Banket: Nesplnitelný úkol: Souboj pojízdných bister (S10E03)17:55Kolem zeměkoule: Od základu, uzení a tofu (S01E03)18:40Vyřazeni: Sladkosti: Dokonalá čokoláda (S01E02)19:25Dortové eso: 6. díl (S08E06)19:47Dortové eso: 7. díl (S08E07)20:10Průkopnice: Oběd pro kovboje z kmene Osage (S21E04)20:33Průkopnice: Trénink quarterbacka (S21E05)20:55Giadina domácí kuchyně: Jídlo jako v restauraci (S07E12)21:17Giadina domácí kuchyně: Odpočinkový den (S07E13)21:40Banket: Nesplnitelný úkol: Souboj pojízdných bister (S10E03)22:25Kolem zeměkoule: Od základu, uzení a tofu (S01E03)23:10Další skvělý cukrář: Máma to ví nejlíp (S03E09)23:55Pravidla farmy: Pozdní snídaně na den otevřených dveří (S07E07)01:25Večírky Patricie Heaton: Patty rozmazluje (S02E09)01:47Večírky Patricie Heaton: Opětovné setkání hvězd (S02E10)02:10Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Barbacoa na zadním dvorku (S03E01)02:32Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Grilování ze všech stran (S03E02)02:55Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Oslava severovýchodního grilování (S03E03)03:17Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Grilování z farmy do ohně léta (S03E04)03:40Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Úchvatné španělské grilování (S03E05)04:02Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Hostina ze středozápadu (S03E06)04:25Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Tropické grilování (S03E07)04:47Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Delizioso grilování (S03E08)05:10Pravidla farmy: Pozdní snídaně na den otevřených dveří (S07E07)05:35Pravidla farmy: Zdravá sklizeň (S07E08)
06:00Výprava do neznáma: 5. díl (S06E05)07:00Výprava do neznáma: 6. díl (S06E06)08:00Výprava do neznáma: 7. díl (S06E07)09:00Výprava do neznáma: 8. díl (S06E08)10:00Výprava do neznáma: 9. díl (S06E09)11:00Spřízněné duše (duchové): Tajemství pohřebního ústavu (S06E01)12:00Spřízněné duše (duchové): Dávej na mě pozor (S06E02)13:00Spřízněné duše (duchové): Výtržnické chování (S06E03)14:00Spřízněné duše (duchové): Šmírák (S06E04)15:00Spřízněné duše (duchové): Nástražný drát (S06E05)16:00Výprava za pokladem: Honba za pokladem potopené lodi Gairsoppa (S02E01)17:00Výprava za pokladem: Kletba lodi Mantola (S02E02)18:00Výprava za pokladem: Vítězství týmu Odyssey (S02E03)19:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Pod povrchem (S01E01)20:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Směr noční můra (S01E02)21:00Holzerova akta: Legendy a lži (S01E02)22:00Holzerova akta: Hrůzná tajemství (S01E03)23:00Směr hrůza: Hotel Statler (S01E09)01:00Aljašský trojúhelník: Temná pyramida (S02E01)02:00Záhady muzeí: Velký útěk Wyatta Earpa (S22E11)03:00Záhady muzeí: Sériový truchlící a další (S22E12)04:00Směr hrůza: Hotel Statler (S01E09)05:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov: Pod povrchem (S01E01)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.