TV program štvrtok, 25. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:55Mama na prenájom III. (76)10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:55Mentalista II. (10)13:50Mentalista II. (11)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (77)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Dunaj, k vašim službám VI. (6)21:55Policie Modrava IV. (4)23:10Špecialisti VI. (4)00:15Mentalista II. (10)01:15Mentalista II. (11)02:10Policie Modrava IV. (4)03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (14)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Nemocnica21:509-1-1 (6)22:509-1-1: Texas II. (4)23:45Myšlienky vraha VI. (21)00:40Riskuj!01:20Krimi01:50Noviny TV JOJ02:40Nemocnica03:35Bez servítky04:35Top Star
03:55Správy RTVS „N“04:50Postav dom, zasaď strom05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu V (12/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub13:50Tajomstvo mojej kuchyne14:35Zdravá maškrta14:55Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu V (13/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:30Hit roka21:40Lekárka z ostrova (6/6)23:10Columbo00:45Vraždy na ostrove Porquerolles
06:00Druhý dych (59)06:45Túžba tela (34)07:25Túžba tela (35)08:25Krok za krokom IV. (10)09:10Krok za krokom IV. (11)09:55Chicago Fire V. (19)11:00S hlavou v oblakoch (83)11:55S hlavou v oblakoch (84)13:00Oteckovia (9)14:10Keď kvitne láska (15)15:15Keď kvitne láska (16)16:00Túžba tela (36)17:00Túžba tela (37)18:00Chicago Fire V. (20)19:00Keď kvitne láska (17)19:55Keď kvitne láska (18)20:55Krok za krokom IV. (12)21:25Krok za krokom IV. (13)21:55Priatelia III. (16)22:25Priatelia III. (17)22:55New Amsterdam V. (2)23:55Keď kvitne láska (17)00:50Keď kvitne láska (18)01:30S hlavou v oblakoch (83)02:15S hlavou v oblakoch (84)03:00Smotánka04:00Adela show05:10Oteckovia (9)
05:00Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár06:10Nákupné maniačky07:35Letecké katastrofy08:55Extrémni nájomníci VII. (5)09:40Vražedné čísla II. (35)10:40Vražedné čísla II. (36)11:40Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Extrémne prípady (ST) - skryté titulky13:40Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.14:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár15:45Moja mama varí lepšie ako tvoja16:50Letecké katastrofy17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII.18:50Naši II. (16) (ST) - skryté titulky19:35Profesionáli (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Brána bojovníkov22:40Zrodenie draka00:40Profesionáli (13) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:30Mafstory (8)02:25Šťastie v nešťastí02:45Chlpatí šampióni I.03:40Ničitelia mýtov: Epické pokusy04:25Haló
06:05Zázračný miniateliér06:15Čím cestovať06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:10Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Rómsky magazín08:30Vnímanie09:00Regina09:55Záhrada plná plienok11:30Obedníček11:35Odo11:40Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:30Do kríža13:20Moja misia14:10Fantómy ropy15:05Divoké Portugalsko15:55Cesty za umením16:30Regina17:30Retro noviny17:55Hľadanie stratených svetov18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:05Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:07Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker20:10Moja diagnóza20:35Dean Martin: Kráľ elegánov22:25SK dejiny23:15Najväčšie kriminálne prípady Slovenska23:40Najväčšie kriminálne prípady Slovenska00:05Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola IV09:45Zlodějkačb10:10Kluci v akci10:35Silvestrovský koktejl11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Buchty po ránu14:30Mít tak holku na hlídání15:05Hrabě Monte Christo (3/4)16:30Zdravotní škola IV17:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:10Boží mlýny (6/6)21:05Máte slovo s M. JílkovouL22:00Na stopě22:24Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty22:25(Maigret)00:10AZ-kvíz00:40Na forbíně TM01:20Bezlepková není zlá01:45Banánové rybičky02:15Dobré ráno04:45Hobby naší doby
05:05Nedej se05:30Království divočiny: Včelojed chocholatý05:59Dobré ránoL08:30Afrika z výšky: Botswana09:25Planeta pokladů: Blízký východ10:15Největší apokalypsy dějin: Záhada mořských národů11:10Svatá kněžna Ludmila12:05Hrdinové legend: Píseň o Nibelunzích13:00Perimetr13:25Středomoří - soužití člověka a přírody (2/5)14:20Zázračná planeta: Serengeti II (6/6)15:15Evropa dnes15:40Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)16:30Člověk jako živočišný druh (1/2)17:20Velké stroje zblízka: Superrychlý vlak18:10Auto moto svět18:35Auto moto test18:50Království divočiny: Včelojed chocholatý19:1524 hodin pražského metra19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Výborná SHOW20:55Stezka Českem (8/10)21:20Skryté skvosty II. (8/10)21:50S kuchařem kolem světa: Madagaskar22:45Černobyl: Nová svědectví (1/2)23:35Rwanda, cena za úspěch00:30Agent Hamilton II (6/8)01:15Žijeme s vírou02:15Ta naša kapela02:40Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy02:50Historie.cs03:40V kondici04:00Před půlnocí04:25Hraje vám... Straňanka
05:55Snídaně08:40Ulice (4688)09:40Kriminálka Anděl (13)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (15)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (140)13:35Kriminálka Miami V (3)14:35Kriminálka Miami V (4)15:30Výměna manželek IX16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4689)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (74)21:40Zlatá labuť (50)23:00Na vaší straně23:45Kriminálka Miami V (3)00:45Kriminálka Miami V (4)01:45Kriminálka Anděl (13)03:05Ulice (4689)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (140)04:45Novashopping
04:35Klub odložených žen06:05Čapí dobrodružství07:40Kriminálka Miami V (1)08:40Kriminálka Miami V (2)09:40Táta za všechny peníze11:30V podstatě jsme normální13:25Dokážeš udržet tajemství?15:15Poslední turné17:05Arabela se vrací (15)17:40Arabela se vrací (16)18:15V oku tornáda20:00Chlapec v pruhovaném pyžamu21:55Jako štvaná zvěř23:45Král Staten Islandu02:15Divoká dámská jízda04:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (12)05:26Detektivové vyšetřují smrt bývalé narkomanky, která zemřela ve svém bytě na předávkování drogami. V jejím žaludku se naj
06:00Nový den07:00M*A*S*H (213)07:25M*A*S*H (214)07:55M*A*S*H (215)08:25M*A*S*H (216)08:55M*A*S*H (217)09:20Polda V (2)10:30Policie Hamburk VIII (8)11:30Policie Hamburk VIII (9)12:30Closer VII (8)13:25Komisař Rex II (8)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15ZOO (194)21:40Inkognito22:45Inkognito23:55Ano, šéfe!01:00Policie v akci01:55Policie Hamburk VIII (8)02:55Policie Hamburk VIII (9)03:55Closer VII (8)04:50Rozpal to, šéfe!05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:35Partička XXL07:50RE-PLAY08:15Top Gear 2011 (7)09:25Top Gear 2011 (7)10:30Hvězdná brána VI (9)11:25Hvězdná brána VI (10)12:30Futurama V (5)13:00Futurama V (6)13:30Simpsonovi XIX (17)14:00Simpsonovi XIX (18)14:25Simpsonovi XIX (19)14:55Simpsonovi XIX (20)15:15Hvězdná brána VI (11)16:10Hvězdná brána VI (12)17:15Futurama V (7)17:45Futurama V (8)18:15Simpsonovi XXI (4)18:45Simpsonovi XXI (5)19:15Simpsonovi XXI (6)19:45Simpsonovi XXI (7)20:15Partička XXL22:00Flash Gordon00:25Simpsonovi XXI (4)00:55Simpsonovi XXI (5)01:20Simpsonovi XXI (6)01:50Simpsonovi XXI (7)02:15Futurama V (7)02:45Futurama V (8)03:15Brickleberry III (6)03:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (11)04:15Ženy ve wrestlingu VIII (4)05:20Těžká dřina
06:00Karolína, domácí kuchařka06:20Prostřeno!07:20Sestřičky (9)08:45Slunečná (116)10:10Prostřeno!10:55Ano, šéfe!12:00Rosamunde Pilcher14:00Záchranáři z hor VI (2)15:00Záchranáři z hor VI (3)16:00Ve hře je láska (152)17:00Ve hře je láska (153)18:00Záchranáři z hor VI (4)18:55Záchranáři z hor VI (5)20:00Rosamunde Pilcher21:55Sestřičky (10)23:10Polda V (2)00:20Rodina doktora Kleista (2)01:25Rodina doktora Kleista (3)02:35Ve hře je láska (152)03:35Ve hře je láska (153)04:40Lásce navzdory (20)05:40Na zámku
04:20Demolice06:00Ve víru tajemství07:45Kašlu na lásku09:258 Mile11:15Průměrňákovi VII. (21): Lanai11:35Průměrňákovi VII. (22): Zrušený Den matek12:00Láska podle plánu13:50Létání pro začátečníky15:25Mistrovské dílo17:00Tenet19:30Nechte ho jít21:25Sedmilhářky II. (5)22:10Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (1)23:00Insidious: Poslední klíč00:40Promenáda02:05V krizi
06:00Profil zločinu I.07:00Profil zločinu II.08:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.08:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.09:50Profil zločinu II.10:50Profil zločinu II.11:55Hvězdná brána: Atlantida III.12:50S.w.a.t. Vi.13:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:25Profil zločinu II.16:30Profil zločinu II.17:30S.w.a.t. Vi.18:20Hvězdná brána: Atlantida III.19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.00:30Vteřiny života I.01:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých I.02:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých II.03:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.05:10Totalcar I.05:35Seriálový tip
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:20Co bude dnes k večeři?16:35Popelka17:50Tomáš Arsov v akci18:50Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Nebezpečné vztahy23:50Jak to dopadlo!?00:40Nebezpečné vztahy live01:35Ostříháno02:40Na plac!03:35Exkluziv Kateřiny Brožové04:18Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:15Jak to dopadlo!?07:10Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:20Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Hovory Kalousek Soukup21:05Týden podle Jaromíra Soukupa21:35Poklad z půdy22:45Vtip za stovku!23:50ONA A ON00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!02:30Ostříháno03:10Konec vysílání
06:05Honba za nefritem06:30Záchranáři na dálnici 40107:30Záchranáři na dálnici 40108:30Australští zlatokopové09:25Australští zlatokopové10:20Výnosné ojetiny11:15Výnosné ojetiny12:15Australští zlatokopové13:10Australští zlatokopové14:10Australští zlatokopové15:05Honba za nefritem15:35Honba za nefritem16:05Dřevo nad zlato17:00Australští lovci humrů17:55Záchrana vraků aut18:50Australští zlatokopové19:50Australští zlatokopové20:45Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření22:00Top Guns: Uvnitř královského letectva23:00Záchranáři na dálnici 40100:00Záchranáři na dálnici 40101:00Australští zlatokopové01:55Australští zlatokopové02:45Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření03:55Top Guns: Uvnitř královského letectva04:45Renovace rachotin
06:05Prokleté rodokmeny06:30Mýty: Velké záhady lidstva07:35Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:30Tajné zbraně II. světové války09:35Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě10:35Nejlepší vojenské prostředky11:40100 dní do kapitulace12:50100 dní do kapitulace13:55100 dní do kapitulace15:05Tutanchamon: Poslední výstava16:40Nevyřešené historické případy17:50Tajné zbraně II. světové války18:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Mýty: Velké záhady lidstva22:05Tutanchamon: Poslední výstava23:40Tajné zbraně II. světové války00:452. světová válka - Bitvy o Evropu01:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě02:45Mýty: Velké záhady lidstva03:35Odhalené mumie04:25Zakázaná historie05:05Zakázaná historie05:50Prokleté rodokmeny
06:10Divoká Čína s Rayem Mearsem06:40Australská mega zoo07:25Nejdivočejší přežití08:15Záchrana divokých zvířat v Malawi09:05Tajné opičí království v Číně10:00Skrytá Indie10:50Divoká Čína s Rayem Mearsem11:20Divoká Čína s Rayem Mearsem11:50Divoká Čína s Rayem Mearsem12:20Divoká Čína s Rayem Mearsem12:50Nemocnice pro slony13:35Veterinář z Yorkshiru14:20Smrtící lovci15:05Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall16:00Záchranáři divokých zvířat: Austrálie16:45Po požárech: Obnova australské divočiny17:35Říční monstra18:25Divočina Patricka Aryeeho19:15Smrtící lovci20:00Tajemné údolí velryb v Egyptě20:55Kolosální zvířata21:45Attenborough a pohřebiště mamutů22:45Odhalená ztracená zvířata23:40Nemocnice pro slony00:25Nejdivočejší přežití01:15Australská mega zoo02:00Veterinář z Yorkshiru02:45Veterinář z Yorkshiru03:30Záchrana divokých zvířat v Malawi04:20Australská mega zoo05:05Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:50Partička10:10Dva a pol chlapa IV. (11)10:30Dva a pol chlapa IV. (12)11:05M*A*S*H II. (11)11:30M*A*S*H II. (12)12:05Dva a pol chlapa IV. (13)12:35Dva a pol chlapa IV. (14)12:55Teória veľkého tresku XII. (20)13:20Teória veľkého tresku XII. (21)13:50Teória veľkého tresku XII. (22)14:15Teória veľkého tresku XII. (23)14:45Teória veľkého tresku XII. (24)15:15Teória veľkého tresku I. (1)15:45Priatelia III. (14)16:15Priatelia III. (15)16:45Dva a pol chlapa IV. (15)17:15Dva a pol chlapa IV. (16)17:45M*A*S*H II. (13)18:15M*A*S*H II. (14)18:45Mladý Sheldon III. (1)19:15Mladý Sheldon III. (2)19:40Susedia20:30FILM TÝŽDŇA: Spider-Man 323:20Nindža zabijak01:05GÓÓÓL!01:40ŠPORTOVÉ NOVINY01:50Susedia02:25Silvánovci04:05Susedia04:45Oggy a šváby05:30Bernieho dobrodružstvá05:40Zig a Sharko
06:00Teleráno08:25Na nože III.09:50Svokra10:55Rodinné prípady12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:50V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Susedia21:15Susedia21:55Susedia22:35Susedia23:15FARMA00:30Sestričky IV.01:20Aj múdry schybí02:10Partička03:15Susedské prípady03:55Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:40NCIS: Los Angeles XIV. (13)06:20NCIS: Los Angeles XIV. (14)07:00Špecialisti V. (8)07:45Slečna Marplová V. (3)09:15Kosti I. (15)09:55Kosti I. (16)10:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (11)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (12)12:00Policajné prípady13:00Policajné prípady14:05V mene zákona15:05Kosti I. (17)16:05Kosti I. (18)17:00Mentalista II. (10)18:00Mentalista II. (11)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (13)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (14)20:55NCIS: Los Angeles XIV. (15)21:50NCIS: Los Angeles XIV. (16)22:50Kosti I. (17)23:45Kosti I. (18)00:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (13)01:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (14)01:5011204:45Mesto tieňov
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast23:00Štúdio JOJ 2400:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky I. (11)06:25Tom Gates (2)06:40Okido III. (16)06:55Strážcovia Trstinového mora (9)07:05Lloyd a muchy (24)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (4)07:45Mechamato (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (2)08:25Petronela Jabĺčková (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (57)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (18)09:00Požiarnik Sam X. (12) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (29) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (3)10:00Strážcovia Trstinového mora (10)10:05Rybičky Flip a Flap II. (32)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (13)10:30Mestská farma Lellobee (24,25)10:35Digley a Dazey (21,22)10:45Naše prasiatko (13,14)10:50Moe a jeho šou II. (1/52)11:05Strašidielka (15)11:10Idefix (24)11:20Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (6)12:05Odbodkovia I. (57)12:20Bambuľko a Bulienka II. (3)12:25Barbapapa na ceste okolo sveta (2)12:35Medzi nami zvieratkami (18)12:40Máša a medveď V. (26/26)12:50Požiarnik Sam X. (13) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (42)13:15Fíha tralala (2)13:30Deti z farmy (34)13:45Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun IV. (6)14:20Máša a medveď V. (14)14:35Zvieratká (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (13)15:00MalinyJAMológia (7)15:20Chrumka a Čipsík I. (17)15:30Bambuľko a Bulienka II. (4)15:45Angličanina (5)16:05Máša a medveď V. (15)16:20Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (9)16:25Moe a jeho šou II. (2)16:45Tom Gates (3)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (5)17:30Knihy od Stonožky (43)17:40Idefix (25)17:55Ovečka Shaun IV. (6)18:05Lloyd a muchy (24)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (13)18:30Mestská farma Lellobee (24,25)18:35Digley a Dazey (21,22)18:40Naše prasiatko (13,14)18:45Plamienok a štvorkolky I. (4)19:15Deti z farmy (34)19:30Zvierací ochrancovia (30) (AD) - audiokomentár19:50Ruby z dúhy I. (19) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (9)20:10Zvieratká (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (17)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (7)21:40Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (10) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (24) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (11)23:00Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates (2)23:50Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (16)00:25Zabi nudu! (8,9)00:40Knihy od Stonožky (42)00:50Fidlivareška (1)01:10MalinyJAMológia (7)01:30Mestská farma Lellobee (25)01:35Zabi nudu! (8,9)01:45Knihy od Stonožky (43)01:55Kikirikí (9,10)02:05Sníček (4,5)02:30Digley a Dazey (22)02:35Knihy od Stonožky (43)02:45Rapotáčik 2 (4)02:50Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (14)03:05Máša a medveď V. (14)03:15Sníček (4,5)03:40Rapotáčik 2 (4)03:45Knihy od Stonožky (42)03:55Tom Gates (2)04:05Volám sa Caillou V. (22) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (7)04:40Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka 2 (3)05:15Fidlivareška (7)05:35Knihy od Stonožky (43)05:45Viking Vicky (11)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Bambuľko a Bulienka II.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:30Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:45Ovečka Shaun VI.09:55Odbodkovia II.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť?11:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:15Neposlušník 311:35Ťuki a mesto morčiat11:45Bambuľko a Bulienka II.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (AD) - audiokomentar13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Naše prasiatko13:45Príbehy orchestra13:55Strašidielka14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia II.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:50Máša a medveď V.15:00#aaron15:20Ovečka Shaun VI.15:30Lloyd a muchy15:40Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 116:10Čím chceš byť? 216:25Neposlušník 316:45Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:00Mechamato (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík I.19:55#aaron20:15Zvieracie pohodlíčko II.20:25Pat a Mat20:35Pat a Mat20:45Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:10Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:00Diagnóza: Vražda VIII. (9,10)06:40Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:55Vraždy v Midsomeri VI. (2)11:25Diagnóza: Vražda VIII. (11,12)13:50Dr. House VI. (17,18)15:45Vraždy v Midsomeri VI. (3)18:00Vražedné čísla II. (24/24)20:10Dr. House VI. (19,20)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (14)23:00Súkromné očko (4)00:00Jedna svadba, jeden pohreb (7)00:55Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:35Myšlienky vraha VI. (20)03:15Jedna svadba, jeden pohreb (7)03:55Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:40Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2422:55Správy :2423:20Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Góly–body–sekundy08:05Športy na Slovensku09:05Olympijský magazín09:25Futbal - Highlighty Serie A09:50OH 2024 - Cesta do Paríža10:05Atletika - MS v chôdzi 2024 (1/9)11:30Šport 202311:55Cyklopotulky12:05Niké - palubovka 202413:50Tipos Iná liga (6/30)14:20Šport :2414:50Športové ozveny15:20Futbal - Highlighty Ligy majstrov15:45Futbal - Highlighty Ligy majstrov16:10Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1617:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1617:50Niké - palubovka 202420:05Malý futbal21:15Storočie športu21:25Malý futbal22:35Góly–body–sekundy22:45Futbal - Highlighty Niké ligy23:45OH 2024 - Cesta do Paríža00:05Atletika - Diamantová liga 2024
06:00Nad krajinou06:05M*A*S*H06:30Námořní vyšetřovací služba VIII (16)07:10Námořní vyšetřovací služba VIII (17)08:05Dračí princ10:10Spravedlnost pro mou dceru11:55John Tucker musí zemřít13:40Země zaslíbená15:45Utajená pomsta17:35Hombre20:00Konec básníků v Čechách22:20Zbouchnutá01:00Srážka s mimozemšťanem03:05Zamilovaná chůva04:55Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
06:10Receptář prima nápadů06:50Vychytávky Ládi Hrušky07:20Show Jana Krause08:10ZOO (11)09:30Modrý kód (189)10:50Show Jana Krause11:55Krejzovi (5)13:10ZOO (12)14:35Modrý kód (190)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Inkognito20:15Ano, šéfe!21:25ZOO (194)22:50Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:15Prostřeno!01:55ZOO (11)02:55Modrý kód (189)03:50Krejzovi (5)04:55Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:20Koloseum (4)07:05Pravdy, lži a dějiny (1)08:10Zvířecí úklidová četa09:20Prima ČESKO09:50Prima SVĚT10:25Nejkrásnější evropské cesty vlakem (3)11:30Rybí království (1)12:50Lovec rybích obrů V (1)13:50Čína: Přípravy na bouři (3)14:55Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (5)15:50NASA: Vynálezy a inovace (2)16:55Časoprostor (3)17:55Dálnice vedoucí peklem VIII (16)19:00Stavitelské katastrofy IV (7)20:00Druhá světová válka v barvě (3)21:05Válečné stroje (6)22:10Nezkrotné Portugalsko (5)23:10Planeta ovcí (1)00:20Vetřelci dávnověku XIV (14)01:15Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)02:15Přistání na Měsíci a nacisté03:30Tajná válka (11)04:45Do divočiny: Korea (2)
04:50Ligue 1 Highlights (30)05:45Walker Texas Ranger IV (8)06:30Strážci hranic: Amerika (11,12)07:10Mistři zastavárny XX (8)08:05Američtí sběratelé XVII (14)09:00Pomozte autům IV (10)10:00Kobra 11 XV (10,11)11:55Walker Texas Ranger IV (9)12:55Válka skladů III (9-12)14:45Mistři zastavárny XX (9)15:40Strážci hranic: Amerika (15,16)16:40Kobra 11 XV (12,13)18:40Válka skladů III (13,14)19:35Mistři zastavárny XX (10)20:30Američtí sběratelé XVII (15)21:25Pomozte autům V (2)22:20Walker Texas Ranger IV (10)23:20Kobra 11 XV (12,13)01:15Svět motorů (42)01:55Pomozte autům V (1)02:40Strážci hranic: Amerika (11,12)03:20Walker Texas Ranger IV (10)04:05SSL Gold Cup04:35European Freestyle Pro Tour Season Wrap up05:00Reconnecting TWO
04:35Susedia V (12)05:15Oggy a škodíci: Nová generace (75-78)05:50Zig a Sharko IV (1)06:05Bakugan: Ozbrojená aliance (97)06:15Přátelé (3,4)07:152 $ocky (20-23)09:00Malý Sheldon VI (10-13)10:35Susedia V (14)11:20Susedia VI (1)12:00Dva a půl chlapa IX (18,19)12:50Přátelé (3,4)13:50Teorie velkého třesku IX (23,24)14:35Teorie velkého třesku X (1,2)15:302 $ocky (24)15:552 $ocky II (1-3)17:15Zlatá sedmdesátá (7,8)18:10Dva a půl chlapa IX (20,21)19:05Malý Sheldon VI (14,15)20:00Teorie velkého třesku X (3-6)21:40Přátelé (5,6)22:35Bobovy burgery V (15,16)23:25Dva a půl chlapa IX (20,21)00:20Teorie velkého třesku X (3-6)02:00Malý Sheldon VI (10,11)02:35Zlatá sedmdesátá (7,8)03:20Bobovy burgery V (15,16)04:00Tele Tele - Střihák04:302 $ocky (20)
06:20Televizní noviny07:05Na lovu08:00MasterChef Česko IV (26)09:15Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (14)10:05Don Matteo VII (6)11:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15)12:00Beze stopy IV (22)12:55MasterChef Česko IV (27)14:10Tescoma s chutí14:15Don Matteo VII (7)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)16:15Můj přítel Monk VII (9)17:10Můj přítel Monk VII (10)18:05Kriminálka Miami V (3)19:00Kriminálka Miami V (4)20:00Můj přítel Monk VII (13)20:50Můj přítel Monk VII (14)21:45Beze stopy IV (23)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)23:30Don Matteo VII (7)00:40Můj přítel Monk VII (13)01:20Můj přítel Monk VII (14)02:00Beze stopy IV (23)02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)03:20Na lovu04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:50Ulice (4688)09:35Utajený šéf I10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:30Babicovy dobroty13:00Tescoma s chutí13:10Specialisté (220)14:00Ulice (3059)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (818)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (819)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4689)19:30Televizní noviny20:20Jedna rodina (74)21:40Atentát (12)22:50Život ve hvězdách23:10Víkend (422)23:40Ulice (3059)00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (818)01:30Ordinace v růžové zahradě 2 (819)02:30Televizní noviny03:15Snídaně04:35Riskuj!05:25Kolotoč
05:15Ulice (4241, 4242)06:50Život na jachtě VI (6, 7)08:35Gilmorova děvčata VI (6, 7)10:20Oteckovia (117, 118)12:15Nekonečná láska (91, 92)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (728)15:25Ordinace v růžové zahradě 2 (729)16:35Na každém kroku (71, 72)18:30Gilmorova děvčata VI (8)19:20Gilmorova děvčata VI (9)20:15Nekonečná láska (95)21:10Nekonečná láska (96)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (730)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (731)00:35Nemocnice Chicago Med III (17)01:25Na každém kroku (67, 68)02:55Gilmorova děvčata VI (4, 5)
07:00Sportovní noviny07:05Paris Saint-German - Paris FC08:45FA Cup Highlights (7)09:15NHL play-off11:00Ranní Sportovní noviny11:05NHL play-off13:00Polední Sportovní noviny13:05Northampton Saints - Leicester Tigers14:45Absa Cape Epic Best of WOMEN15:15Handi talks (5)15:30Handi talks (6)15:50NHL play-off17:35NHL News17:50Ženská basketbalová liga19:50ČEZ RunTour - České Budějovice20:10Velikonoční regata 202420:30Spade poker show 2024 (7)21:00Sportovní noviny21:05NBA play-off23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20NHL play-off01:05NHL play-off04:05NHL play-off06:45Závěr vysílání
07:00FC Lorient - Paris Saint-Germain08:45Manchester City - Chelsea FC10:30Handi talks (5)10:45Handi talks (6)11:00NBA play-off13:00Olympique Marseille - OGC Nice14:45NHL play-off16:30ČEZ RunTour - České Budějovice16:45SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg18:15Toulouse FC - Olympique Marseille20:05Premier League Darts 202423:45FA Cup Highlights (7)00:15GÓÓÓL (28)01:00Open Faces01:30Exeter Chiefs - Bath Rugby03:30Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon04:05Los Angeles Lakers - Denver Nuggets05:45Závěr vysílání
07:00Valencia CF - Real Betis08:45TIKI-TAKA (240)10:15Bundesliga Highlights (30)11:15Bundesliga special (19)11:45LaLiga FANS (8)12:15Sevilla FC - RCD Mallorca14:15Made In Italy - Rafael Leao14:30AC Milán - Inter Milán16:15Serie A Full Impact (33)16:45Bundesliga special (18) - To nejlepší z března17:15Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen19:00LaLiga Best 11 (8)19:30LaLiga Chronicles (31)20:00LaLiga Genuine - inspirativní soutěž (Tenerife)20:15Real Madrid - FC Barcelona22:00Cagliari Calcio - Juventus FC00:00AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo02:00Bundesliga special (17)02:30Magazín Ligy mistrů UEFA (26)02:50Závěr vysílání
07:00VfL Wolfsburg - VfL Bochum08:45Bundesliga special (19)09:15Girona FC - Cádiz CF11:15AS Řím - Bologna FC13:00Werder Brémy - VfB Stuttgart15:00Bundesliga Highlights (30)16:00Union Berlín - Bayern Mnichov18:00Getafe CF - Real Sociedad20:00Janov CFC - SS Lazio22:00TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach00:00Athletic Bilbao - Granada CF02:00LaLiga Best 11 (8)02:30LaLiga Chronicles (31)02:55Závěr vysílání
09:00UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo10:00UFC Connected (703)10:30UFC 300: Pereira vs. Hill13:05Lille OSC - Racing Strasbourg15:00BP Ultimate Rally-Raid Highlights15:30Rallye Maďarsko16:30Racing magazine (2)17:00LaLiga 2 Highlights (36)18:00AS Monaco - Lille OSC20:00Bundesliga - konferenční přenos22:00Rayo Vallecano - CA Osasuna00:00World Endurance Championship - 6 hodin v Imole00:55Závěr vysílání
06:40Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:40Inspektor George Gently11:15Slečna Marplová12:45Případy detektiva Murdocha13:30Případy detektiva Murdocha14:15Případy detektiva Murdocha15:00Inspektor George Gently16:30Endeavour18:00Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Slečna Scarletová a Vévoda21:50Dalgliesh23:25Sisi00:10Babylon Berlín01:05Slečna Scarletová a Vévoda02:00Dalgliesh03:30Případy detektiva Murdocha04:15Případy detektiva Murdocha05:00Případy detektiva Murdocha
03:50Shazam! Hněv bohů06:00Je to nádhera!07:40Batman a Superman: Bitva supersynů09:00Nejdelší víkend10:15Teorie velkého třesku II. (20): Hofstadterův izotop10:35Teorie velkého třesku II. (21): Lasvegaský reset11:00Middletonská romance12:40Spider-Man: Paralelní světy14:35Spider-Man: Napříč paralelními světy16:55Blue Beetle19:00The Wire - Špína Baltimoru III. (12): Úkol splněn20:00The Wire - Špína Baltimoru IV. (1): Kluci na prázdninách21:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (4)21:40Veliká (9): Útrapy lásky22:35Barry III. (6): 710N23:05Sympatizant (2)00:05Přicházejí v noci01:35John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (4)02:15Veliká (9): Útrapy lásky03:10Barry III. (6): 710N
00:13Bořek Stavitel 7/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 8/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 36/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 37/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 38/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 30/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 14/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 25/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 3/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 4/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 9/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 18/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 19/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 17/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 18/4 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 1/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 2/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 24/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 14/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 20/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 23/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 24/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 24/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 10/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 11/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 12/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 10/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 11/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 12/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 25/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 12/2 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 25/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 23/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 24/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 24/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 7/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 8/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 18/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 18/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 47/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 48/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 12/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 25/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 26/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 18/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 19/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 23/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 24/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 14/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 15/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 23/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 24/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 25/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 4/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 49/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 50/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 25/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 26/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 14/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 13/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 1/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 25/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 14/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 25/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 7/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 8/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 59/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 60/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 49/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 50/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 3/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 7/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 25/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 21/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 22/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 49/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 37/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 38/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 3/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 4/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 5/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 5/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 14/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 9/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 10/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 10/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 11/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 12/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 40/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 40/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 41/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 16/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 23/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 2/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 3/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 23/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 19/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 21/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 22/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 16/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 17/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 70/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 71/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 72/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 73/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 25/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 9/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 10/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:55Paradise City03:15Santa je úchyl!04:40Close Up05:10Close Up05:35Zoom In05:40Zoom In06:00Close Up06:35Close Up07:10Dáma ve zlatém09:15Anna Maria v Novela Landu11:00King Kong13:20Sloužit Sáře15:00Moje superbejvalka16:40Kaktusový Jack18:20Ghost Rider 2: Duch pomsty20:00Parfém: Příběh vraha22:10London23:45Resident Evil: Zánik
00:00Odhalení01:35Zanedbání péče03:10Lidé, které možná znáš04:00Přestávka05:55Fotbalová chůva07:30Starostka Dortíková08:55Sniff a strašidelný hrad10:15Asterix a Olympijské hry12:10Sniff válečný hrdina13:50Pytel mouky15:20Návrat17:00Muž ve stínu19:05Vítejte v Holly Springs21:00Mister Mayfair - EP. 4 - Válka22:35Muž, který miloval
01:20Sólista03:00Smrtící Krása04:00Přestávka05:35Slova07:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 409:50Učitelem z nouze12:00Romantické útočiště13:50Agatha Christie\'s Marple - S3, EP. 115:55Hercule Poirot - Temný cypřiš18:00Criminal Games by Agatha Christie - EP. 519:55STARS! - EP. 52 - Nicolas Cage20:00Bobule22:00Lope - Nezkrotný básník
00:45Když nacisté kapitulovali - Když nacisté kapitulovali ()01:30Vězněm v cizině 11 - Víc, než můžeš unést (8)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Fentanyl v těle (13)05:15Dokonalý vůz 2 - Maserati Mc20 (3)06:00Skvělý dr. Pol 4 - Jako o závod (14)07:00Tajemství na dně oceánu 1 - Tajemství na dně oceánu (1)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 19 - Do hlubin Atlantiku (7)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí 20 - Uzemněný Boeing Max 8 (4)13:00Nacistické megastavby 1 - Supertanky (4)14:00Egypt z výšky 1 - Starověká říše (1)15:00Továrna na jídlo: USA 2 - Sendviče, krekry a mandarinky (7)15:30Továrna na jídlo: USA 2 - Salát a polévka (12)16:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Jedenáct rozhodujících vteřin (05)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 5 - Zbraně, hadi a letadla (9)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 21 - Dvojí problém (4)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 2 - Perník (4)21:00Mise: Saturn - Mise: Saturn ()22:00UFO: Zkoumání fenoménu 1 - Obří UFO nad Texasem (2)23:00Staré dobré devadesátky 1 - Pořady pro všechny (06)
00:15Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)01:01Lovci krajt 3 - Smrtící zmije (1)01:48Lovci krajt 3 - Australští ještěři (5)02:35Lovci krajt 3 - Výprava na chřestýše (4)03:22Nejnebezpečnější hadi světa 1 - Severní a Jižní Amerika (3)04:08Lovci krajt 3 - Smrtící zmije (1)04:55Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)05:40Americká divočina 2 - Záhady Údolí smrti (2)07:17Království opů 1 - Bratr proti bratrovi (2)08:03Linie predátorů 1 - Lví odkaz (2)08:49Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)09:36Království opů 1 - Bratr proti bratrovi (2)10:22Linie predátorů 1 - Lví odkaz (2)11:08Linie predátorů 1 - Sesterstvo (3)11:54Linie predátorů 1 - Klan (4)12:40Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)13:26Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)14:12Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)14:58Království opů 1 - Střet králů (1)15:44Království opů 1 - Bratr proti bratrovi (2)16:30Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)17:15Skvělý dr. Pol 5 - Krocaní příběh (7)18:00Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)18:47Lovci krajt 3 - Smrtící zmije (1)19:34Království opů 1 - Bratr proti bratrovi (2)20:20Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)21:07Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)21:51Skvělý dr. Pol 6 - Polův psí svět (7)22:36Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)23:22Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)
00:20Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:05Americká 90. léta01:50Zdi02:40Válka Adolfa Hitlera03:35Vzdušní bojovníci04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Nejikoničtější mosty světa06:00Jak je vidí ptáci06:30Jak je vidí ptáci07:00Fikce, nebo pravda08:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Fikce, nebo pravda12:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Jak je vidí ptáci14:35Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55Klimatická krize - Je už pozdě?22:00Černobylská katastrofa23:00Ekologické katastrofy
01:25Italská města, italské chutě01:50Projekt \"Domov\"02:40Monty Don: Americké rajské zahrady03:40Rok na Jimmyho farmě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:55Dům snů07:55Projekt \"Domov\"08:55Nejlepší dům ve čtvrti09:55Opět spolu na chalupě10:55Italská města, italské chutě11:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny12:25Dům snů13:20Monty Don: Americké rajské zahrady14:25Až je koupím, budou mý!15:25Projekt \"Domov\"16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Agatha Christie: Zkouška neviny21:40Dům na konci ulice23:35Tajný slib
06:00Rození obchodníci: 1985 Maserati Biturbo (S13E16)07:00Rození obchodníci: 15. díl (S15E15)08:00Jak se to dělá: Ceny Grammy, cyklistická světla, nadzemní bazény, skládací solární panely (S23E01)08:30Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel (S10E04)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: 4. díl (S03E04)10:00Nazí a vystrašení: Loveni (S03E08)11:00Záchrana statku: 4. díl (S05E04)13:00Záchrana statku: Most přes rozbouřenou řeku (S05E14)15:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 8. díl (S05E08)16:00Schováno v kůlnách: 7. díl (S05E07)16:30Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář (S02E07)17:00Rození obchodníci: AMC Pacer - Kalifornie (S12E05)18:00Jak to dělají?: 16. díl (S15E16)18:30Jak se to dělá: 58. díl (S05E58)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 6. díl (S04E06)20:00Lovci odpadu: Místní nákupy (S18E04)21:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 14. díl (S05E14)22:00Lovci odpadu: 12. díl (S17E12)23:00Nazí a vystrašení: V ohrožení (S04E14)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 14. díl (S04E14)02:00Lovci odpadu: Místní nákupy (S18E04)03:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 14. díl (S05E14)04:00Rození obchodníci: Aston Martin DB7 (S10E01)05:00Lovci odpadu: 9. díl (S09E09)
06:00How It\'s Made: Bistro Sets, Letterpress Printing06:24How It\'s Made: Petanque Balls, Biologic Medicines06:48How It\'s Made: Leather Basketballs, Flood Gates07:12How It\'s Made: Power Steering Pumps07:36How It\'s Made: Plant Oil Extractors, Custom-Made Chandeliers08:00Alien Highway: UFO Terror08:48Alien Highway: Murder On The Prairie09:36Alien Highway: UFO Recovery10:24Savage Builds: Mega Food Fight11:12Savage Builds: Dogfight Derby12:00How It\'s Made: Dream Cars: Pagani Huayra12:24How It\'s Made: Dream Cars: Caterham Seven12:50How It\'s Made: Dream Cars: Bugatti Veyron13:14How It\'s Made: Dream Cars: Morgan 3-Wheeler13:38How It\'s Made: Dream Cars: Ginetta G4014:02How It\'s Made: Dream Cars: Lucra LC47014:26Blowing Up History: Dead Sea Scrolls: The Dark Truth15:14Blowing Up History: Pompeii\'s Evil Twin16:02Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Gun Crime A Virus?16:50Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We All Become Geniuses?17:40Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is The Force With Us?18:30How It\'s Made: Leather Sculptures, Travel Hot Plates18:55How It\'s Made: Spiral Stairs, Pita Bread19:20How It\'s Made: Solar Street Lights, Dolls19:45How It\'s Made: Glass Sculptures, Inductors20:10How It\'s Made: Fish Rubbings, Clay Shooting Machines20:35How It\'s Made: Throttle Bodies, Limestone Mantels21:00How It\'s Made: Garden Forks/ Toffee/Bundt Pans21:25How It\'s Made: Pewter Flasks/Potato Salad/Hydrogen Fuel Cells21:50How It\'s Made: Hunting Decoys/Canned Tomatoes/Lassos22:15How It\'s Made: Turf Grass/Beef Jerky/Bowling Pins22:40How Do They Do It?: Guitar Amplifier, Clay Pots23:05How Do They Do It?: Petronas Window Cleaners23:30How Do They Do It?: RVs, Chupa Chups23:55How Do They Do It?: Mushrooms, Maps01:10Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Is Privacy Dead?02:00Morgan Freeman\'s Through The Wormhole: Can We Cheat Death?02:48Blowing Up History: Forbidden City Of The Pharaohs03:36Blowing Up History: Egypt\'s Lost Skyscrapers04:24How It\'s Made: Combination Squares, Farmed Shrimp, Ball Valves, And String Trimmers04:48How It\'s Made: Chinese Style Furniture, Electrical Switches, Thai Fish Sauce, And Cappers05:12How It\'s Made: Race Car Oil Tanks, Plaster Moldings, Lemongrass Oil, And Fly Tying Vises05:36How It\'s Made: Coconut Charcoal, Dial Indicators
06:00Vražedné nahrávky: 4. díl (S04E04)07:00Vražedné nahrávky: Co je v batohu? (S04E05)08:00Rozlousknuté vraždy: Záhada velkého domu (S01E04)10:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: Selhání spravedlnosti (S01E08)11:00Wonderlandský masakr: 3. díl (S02E03)12:00Přiměřená pochybnost: Vražda v Cave Creeku (S04E08)13:00Přiměřená pochybnost: Zhypnotizován (S04E10)14:00Jak chytit vraha: Za světla (S01E05)15:00Jak chytit vraha: Problematické zatčení (S01E06)16:00Vraždy v močálech: Řetězová reakce (S01E03)17:00Vraždy v močálech: Těžké prachy (S01E04)18:00Jižanské vraždy: Polibek bratrance a sestřenice (S01E03)19:00Jižanské vraždy: Osudná kráska (S01E04)20:00Naprosté ticho: Tajemství Pohoří Santa Cruz (S02E06)21:00Na stopě s Paulou Zahnovou: FLRT 12 (S12E05)22:00Deadline: Crime with Tamron Hall: Tanec s ďáblem (S06E08)23:00Vražda o páteční noci: Zlomená pouta (S03E06)01:00Deadline: Crime with Tamron Hall: Tanec s ďáblem (S06E08)02:00Naprosté ticho: Tajemství Pohoří Santa Cruz (S02E06)03:00Jižanské vraždy: Polibek bratrance a sestřenice (S01E03)04:00Přiměřená pochybnost: Vražda v Cave Creeku (S04E08)05:00Přiměřená pochybnost: Zhypnotizován (S04E10)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Druhé šaty zadarmo (S03E14)06:00Dvojnásobní Derricové: Několik následných otřesů (S01E02)07:00Můj 270kg život: Steven a Justin, 1. část (S05E13)09:00Láska v překladu: 11. díl (S01E11)10:00Malí lidé, velký svět: Pojďme se podívat na prsten (S16E05)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 4. díl (S02E04)12:00Dvojnásobní Derricové: 1. díl (S02E01)13:00Beďarová doktorka: 14. díl (S02E14)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 5. díl (S03E05)16:00Můj 270kg život: Steven a Justin, 1. část (S05E13)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 4. díl (S02E04)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: Miláčku, jsem rocková hvězda! (S04E18)20:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nejsi čarodějnice (S06E02)21:00Můj 270kg život: 10. díl (S10E10)23:00Nestvůry ve mně: Améba napadla můj mozek (S06E10)01:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nejsi čarodějnice (S06E02)02:00Můj 270kg život: 10. díl (S10E10)03:40Beďarová doktorka: 14. díl (S02E14)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 4. díl (S02E04)
06:00Má pekelná kočka: Mňoukající kámoši (S09E12)06:50Má pekelná kočka: Zastrašovaní klienti (S02E01)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)08:30Neuvěřitelné bazény: Líná řeka (S02E10)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)10:20No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Bizoní hlídači koní (S06E12)12:10Neuvěřitelné bazény: Skrytá večírková zóna (S02E08)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: 1. díl (S03E01)14:00Výprava za yettim: Ví, že jsme tady (S01E07)15:00Výprava za yettim: Poslední hodiny (S01E08)16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)18:00Neuvěřitelné bazény: 1. díl (S03E01)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)20:00Úžasná zvířata Dubaje21:00Život levhartů obláčkových22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Kruh života (S03E10)23:00Žraloci proti delfínům: Konfrontace01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)02:15Žraloci proti delfínům: Konfrontace03:00Blue Serengeti03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)04:30Neuvěřitelné bazény: 1. díl (S03E01)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)
00:36Waterwoman: Hautnah bei den Haien der Azoren - Film von Henning Rütten01:21Waterwoman: In der Wasserwelt von Mexiko - Film von Henning Rütten02:05Waterwoman: Wasserabenteuer mitten in Budapest - Film von Henning Rütten02:49Waterwoman: Auf Island im klarsten Wasser der Welt - Film von Henning Rütten03:34Inas Reisen - Reykjavik - Film von Sabine Howe04:23Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:08Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:09Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:46nano - Die Welt von morgen08:24Island extrem - Film von Michael Höft09:09Inas Reisen - Reykjavik - Film von Sabine Howe09:54Vom Niemandsland zum Grünen Band - Aus der ORF-Reihe \"Erlebnis Österreich\"10:20Servicezeit10:51Unkraut - Der Skandal um das Umweltgift PFAS: Auf ewig in der Natur?11:21Frösche - Schätze des Regenwaldes - Film von Ajay und Vijay Bedi12:06Koala, Wombat & amp; Co. - Leben nach dem Buschfeuer12:49Naturparadiese am Äquator (1/5) - Borneo und Sumatra13:34Naturparadiese am Äquator (2/5) - Afrikas Regenwälder und Savannen14:18Naturparadiese am Äquator (3/5) - Pazifische Korallengärten15:02Naturparadiese am Äquator (4/5) - Nebelwald und Anden-Hochland15:46Naturparadiese am Äquator (5/5) - Amazonas16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:203sat-Wetter17:22Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:16Echtes Fleisch ohne Tier - Die Zukunft schmeckt anders - Film von Ingolf Baur19:01scobel: Kulturkampf ums Essen20:00ZIB 220:25auslandsjournal extra - ZDF-Korrespondenten berichten aus aller Welt20:55Almen in Gefahr - Aus der ORF-Reihe \"Am Schauplatz\"21:43Mein Los Angeles - Aus der ORF-Reihe \"WELTjournal\"22:1310 vor 1022:43maischberger23:58Die Nordreportage: Rosen - Blühende Leidenschaft - Zwischen Profizucht und Liebhabergarten
00:42Vorstadtweiber - Folge 4 S1E401:32Vorstadtweiber - Folge 5 S1E502:21Vorstadtweiber - Folge 6 S1E603:10Vorstadtweiber - Folge 7 S1E704:00ZIB Zack Mini04:04Wickie und die starken Männer - Gestrandet S6E804:28Dragons - Die jungen Drachenretter - Phantomschwinge S1E304:51StoryZoo - Frühling S1E405:04Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201605:27ABC Bär Lied05:36Schmatzo S201605:52ZIB Zack Mini05:57Hör mal, wer da hämmert - Eine kleine Affäre S8E706:19Hör mal, wer da hämmert - Tims erstes Auto S8E806:42Scrubs - Die Anfänger - Mein bester Moment S4E1207:03Modern Family - Der Apfel will weit weg vom Stamm S8E1107:25Modern Family - Irrungen und Wirrungen... zum Valentinstag S8E1207:47Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:33Q1 Ein Hinweis ist falsch09:14Was gibt es Neues? S202209:55Soko Kitzbühel - Der Ring der Toten (1) S410:39Soko Kitzbühel - Der Ring der Toten (2) S411:22Monk - Mr. Monk und der Zeitungsjunge S2E1012:04Monk - Mr. Monk, sein Bruder und drei Kuchen S2E1112:46Monk - Mr. Monk und der Fernsehstar S2E1213:27Monk - Mr. Monk und die entführte Großmutter S2E1314:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Schlittenfahrt in den Tod S4E315:00Soko Kitzbühel - Aus der Stille kommt der Tod S4E415:45ZIB Flash15:52Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:43Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03ZIB Magazin18:15Wonder Woman20:23ZIB Flash20:34MacGyver - Gefährliche Erinnerungen S5E421:20MacGyver - Die Wildnis der Spiegel S5E522:02Eurodreams22:07ZIB 322:21All American - Harte Tackles S3E523:02Grey\'s Anatomy - Gehen oder bleiben? S18E1623:44Grey\'s Anatomy - Ich steh hinter dir S18E17
00:36Vielleicht in einem anderen Leben02:06Autofocus - Leerer Tank, volle Batterie? S202402:12Barbara Karlich - Talk um 4 - Mein Weg aus der Sinnkrise03:05Studio 203:58konkret04:13Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:08Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:08Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:09Fit mit den Stars - Andreas Goldberger07:26Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Schwarzes Schaf S5E308:44Österreich-Bild aus dem Landesstudio Wien - Mehr als warmes Wasser - 50 Jahre Therme Wien09:11Natur im Garten S202409:36Niederösterreich genießen - der Geschmack der Regionen10:02Menschen & amp; Mächte - Der Patronenkönig - Das unheimliche Leben des Fritz Mandl10:54Wetterschau11:00ZIB11:21Wetter11:24Aktuell nach eins12:03Silvia kocht12:27Sturm der Liebe - Teil 424613:18Die Rosenheim-Cops - Ein Fehler mit fatalen Folgen S18E1014:03Barbara Karlich - Talk um 4 - Melonen, Wagyu, Meeresfische: Exotisches Essen aus Österreich14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:08Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:49infos & amp; tipps16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:55Sport Aktuell18:03Seitenblicke18:15Die Rosenheim-Cops - Der Tod ist kein Veganer S20E2619:05Am Schauplatz Gericht - Am rechten Weg?20:00ZIB 220:31Eco Spezial - Die Russland-Connection: Wie die OMV sich selbst und Österreich vom russischen Gas abhängig gemacht21:04STÖCKL22:03Meine fremde Frau23:33Alles Schwindel
00:30Landleben - Rund um Windischgarsten01:02MERYNS sprechzimmer - Bis der Akku leer ist - macht uns das Handy krank?01:51Nicht ohne mein Handy!02:38Heimat Österreich - Am Fuß des Untersberg03:26Landleben - An der Piesting04:12Menschen mit Gespür für Holz04:34Kultur Heute05:00Wetter Kompakt05:05Panorama Wetter live05:15Panorama Wetter live05:33Panorama Wetter live05:57Panorama Wetter live06:00Wetter Kompakt06:05Panorama Wetter live06:26Panorama Wetter live06:35Panorama Wetter live06:41Land der Berge - Der Wanderer im Waldviertel07:30ORF III AKTUELL11:03Panorama Wetter live11:17Expeditionen - Costa Rica - Der Regenwald der Österreicher12:04Expeditionen - Wiener Wälder - Grüne Juwele12:51Landleben - Die Kraft des Waldes - Die letzten Pecher von Hernstein13:26Unser Österreich - Waldstadt Wien - Was wäre Wien ohne seinen Wald?13:55Expeditionen - Der Bayerische Wald14:44Expeditionen - Wunderwelt Wald (1/2)15:31Expeditionen - Wunderwelt Wald (2/2)16:18Dinner für Zwei - Leo Lukas & amp; Patrizia Wunderl16:47Dinner für Zwei - Angelika Niedetzky & amp; Christian Dolezal17:18ORF III AKTUELL am Abend17:30Nachrichten in Einfacher Sprache17:35Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Land der Berge - Das magische Maggiatal: Klare Bergseen und majestätische Gipfel19:04Land der Berge - Vom Brandnertal ins Montafon19:54Die Tafelrunde20:59Kabarett im Turm - Reinhard Nowak - Endlich!21:43DENK mit KULTUR - Reinhard Nowak und Erika Pluhar22:35Schlabarett - Atompilz von links23:15Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Bella Justitia oder Eine schöne Gerechtigkeit
00:15Yoga Kids - Piraten 200:30Hallo, was machst Du?00:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Ritze-Ratze, aus Hund wird Katze S201801:25Der kleine Rabe Socke - Der Schatzkistentag E5201:35ABC Bär S201402:00Theodosia - Die Mumien sind los! S1E2302:20SimsalaGrimm - Die Nachtigall S2E902:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli und Hektor in Australien S3E2303:15Yoga Kids - Piraten 203:30Hallo, was machst Du?03:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201604:30Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E104:40Calimero 3D - Hops Auftrag S1E5904:50Calimero 3D - Dustin Karottenkuchen S1E6005:00ABC Bär S201405:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene05:25SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1005:45Schmatzo S201706:00Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2406:20Yoga Kids - Zirkus 306:35Museum AHA S202006:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201607:30Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E107:40Calimero 3D - Hops Auftrag S1E5907:50Calimero 3D - Dustin Karottenkuchen S1E6008:00ABC Bär S201408:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene08:25SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1008:45Schmatzo S201709:00Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2409:20Yoga Kids - Zirkus 309:35Museum AHA S202009:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201610:30Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E110:40Calimero 3D - Hops Auftrag S1E5910:50Calimero 3D - Dustin Karottenkuchen S1E6011:00ABC Bär S201411:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene11:25SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1011:45Schmatzo S201712:00Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2412:20Yoga Kids - Zirkus 312:35Museum AHA S202012:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201613:30Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E113:40Calimero 3D - Hops Auftrag S1E5913:50Calimero 3D - Dustin Karottenkuchen S1E6014:00ABC Bär S201414:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Busfahren für Fortgeschrittene14:25SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1014:45Schmatzo S201715:00Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2415:20Yoga Kids - Zirkus 315:35Museum AHA S202015:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201616:25Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E116:35ABC Bär S201417:00Theodosia - In ihrer Haut S1E2417:20SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1017:40Schmatzo S201717:55Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2418:15Yoga Kids - Zirkus 318:30Museum AHA S202018:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201619:25Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E119:35ABC Bär S201420:00Theodosia - In ihrer Haut S1E2420:20SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1020:40Schmatzo S201720:55Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E2421:15Yoga Kids - Zirkus 321:30Museum AHA S202021:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Karottenmonster & amp; Co S201622:25Das Dschungelbuch - Safari - Tierbabys in der Arktis S1E122:35ABC Bär S201423:00Theodosia - In ihrer Haut S1E2423:20SimsalaGrimm - Die Schöne und das Biest S2E1023:40Schmatzo S201723:55Hexe Lilli - Lilli und der Kung Fu Mönch S3E24
01:09Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Samstag01:39Fußball Bundesliga - 27. Runde, Highlights vom Sonntag02:09Tiroler Sportlerwahl 2023, Highlights aus Innsbruck03:09Funsport04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 904:22Silent Sports + - Judo Grand Slam Budapest04:50Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Lead Finale Damen & amp; Herren 202305:10Silent Sports + - Kletterweltcup Innsbruck Boulder Finale Herren 202305:28Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1105:41Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1206:00Yoga Magazin - Folge 19506:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 9707:00Eishockey Frauen WM Division 1A: Österreich - Frankreich, Highlights aus Klagenfurt09:00Volleyball WVL Damen 2024 3. Finalspiel: Innsbruck - Linz-Steg, Highlights aus Innsbruck11:00Basketball Herren Superliga Viertelfinale 2: Oberwart - Gmunden, Highlights aus Oberwart13:00Tiroler Sportlerwahl 2023, Highlights aus Innsbruck14:00Fußball Bundesliga - 28. Runde, Highlights vom Dienstag14:30Fußball Bundesliga - 28. Runde, Highlights vom Mittwoch15:00LIVE Judo EM 2024 - Tag 1 aus Zagreb17:30LIVE Eishockey Länderspiel: - Deutschland - Österreich aus Garmisch19:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4620:00Yoga Magazin - Folge 21720:30Sportbild21:00Tischtennis Bundesliga Herren Halbfinal Rückspiel: Salzburg - Wr.Neustadt, Highlights aus Salzburg23:00Eishockey Frauen WM Division 1A: Österreich - Frankreich, Highlights aus Klagenfurt
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Lego Friends: Nová kapitola08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie™ in Rock ‘n Royals11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:35Cyklotoulky05:45Branky, body, vteřiny06:00Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín07:45BBV po 25 letech08:00PanoramaL08:35Fotbal: TCL V Repre09:35Fotbal: Magazín EURO 202410:05Motorismus: Svět motorů11:10Paralympijský magazín11:30Tance: Kometa Cup11:50BMX: EP Benátky nad Jizerou12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Olympiáda dětí a mládeže 202413:25Hokej: Buly - debata expertů14:00Hokej: Česko - ŠvýcarskoL16:50Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play offL19:15Golf Time19:30Cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice19:50Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy20:10Fotbal: Dohráno MOL CupL20:45Hokej: Česko - Švýcarsko22:40Hokej: Buly - debata expertů23:15Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem23:30Golf Time23:45Cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice00:05Branky, body, vteřiny00:15Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy00:35Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play off02:55Branky, body, vteřiny03:10Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín04:55Paralympijský magazín
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů II.10:00Lovci pokladů II.11:00Teleshop13:00Totalcar III.13:30Totalcar III.14:05Lovci pokladů II.15:05Lovci pokladů II.16:05Hvězdná brána: Atlantida I.17:05Hvězdná brána: Atlantida I.18:00Ztracený svět I.19:00Ztracený svět I.20:00Lovci pokladů II.21:00Lovci pokladů II.22:00Hvězdná brána: Atlantida I.22:55Hvězdná brána: Atlantida I.23:55Ztracený svět I.00:55Ztracený svět I.01:50K poctě zbraň02:40K poctě zbraň03:25Totalcar I.04:00Teleshop
07:05Totalcar IV.07:45Castle Iv.08:40Castle Iv.09:40Profil zločinu VIII.10:40Profil zločinu VIII.11:50Castle Iv.12:45Castle Iv.13:45MacGyver IV.14:35MacGyver IV.15:25Bones Viii.16:25Csi I.17:25Castle Iv.18:20Castle Iv.19:10MacGyver IV.20:05MacGyver IV.21:00Zelenáč V.21:55The Rookie: Feds I.22:50Fbi I.23:50MacGyver IV.00:45MacGyver IV.01:40Zelenáč V.02:20The Rookie: Feds I.03:05Bones Ix.04:00Teleshop
06:10Green 25 Viii.06:45Hvězdná brána: Atlantida II.07:40Hvězdná brána: Atlantida II.08:40S.W.A.T. II.09:35MacGyver II.10:30MacGyver II.11:25Lovci pokladů III.12:25Dr. House VII.13:20Námořní vyšetřovací služba XVII.14:15Námořní vyšetřovací služba XVII.15:10Hvězdná brána VIII.16:10Hvězdná brána VIII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.W.A.T. II.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VII.21:00S.W.A.T. V.21:55S.W.A.T. V.22:50Dr. House V.23:45Vteřiny života I.00:45Leo Mattei: Oddělení mladistvých V.01:50Lovci pokladů III.02:35Zachraň mě03:20Zachraň mě04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland IV.14:30Ranč Heartland IV.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland V.19:50Ranč Heartland V.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland V.23:50Ranč Heartland V.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
04:05Narkóza06:00Dos Estaciones07:40Když Harry potkal Sally09:20Joyland11:25Přepadení v Pacifiku13:10Přepadení 2: Temné území14:50Úžasná Elisa16:35Když Harry potkal Sally18:10Výjimeční přátelé20:00Maxine (1)20:45Maxine (2)21:30Maxine (3)22:20Blízká setkání třetího druhu00:35X (2022)02:20Zvěstovatel03:45Babiččin sexuální život
00:55O.J. - Made in America02:30Tasmanien - Eine Insel steht Kopf03:25Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe04:20Tschernobyl - Chronik einer Katastrophe05:05Hitlers Russlandfeldzug06:00Die große Elchwanderung07:30Operation: Streng geheim! Täuschung im Zweiten Weltkrieg08:25Tasmanien - Eine Insel steht Kopf09:20Hitlers Russlandfeldzug10:10Liberté - Der blutige Weg aus Frankreichs Kolonialherrschaft11:35O.J. - Made in America13:15O.J. - Made in America14:50Mystisches Malaysien15:50Iberien - Waldparadies Europas16:45Wilder Norden17:45Human Revolution - Die Reise des Menschen18:40Die große Elchwanderung20:15Wer waren die Neandertaler?21:10Genial selbstgemacht22:15Unser Schlaf - Eine Wissenschaft für sich23:00O.J. - Made in America
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Achtung Verbrechen!22:15RTL Direkt22:35Bankraub 2.0: Jagd auf die Automatensprenger
00:05My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet00:55CSI: Den Tätern auf der Spur01:35Im Namen des Gesetzes02:25Im Namen des Gesetzes03:10CSI: Vegas03:55CSI: Vegas04:35Colin Ferguson: Das Eisenbahn-Massaker05:05Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Im Namen des Gesetzes07:20Im Namen des Gesetzes08:10CSI: New York08:55CSI: New York09:40CSI: New York10:25Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:10Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:55Im Namen des Gesetzes12:45Im Namen des Gesetzes13:35CSI: New York14:15CSI: New York15:00CSI: New York15:45CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Leverage21:00Leverage21:45Ransom22:30Ransom23:15Leverage23:55Leverage
00:15Home-Makeover mit Jessica Alba01:00Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover01:40Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover02:25Zwischen Tüll und Tränen03:104 Hochzeiten und eine Traumreise04:004 Hochzeiten und eine Traumreise04:45Das perfekte Dinner05:35Jamie At Home06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Das perfekte Dinner10:05Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton10:55Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps11:45Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?12:35Jamie At Home13:00Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh13:55Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:45Home-Makeover mit Jessica Alba15:35Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover16:20Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Jamie At Home19:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh20:15Cook clever mit Jamie21:05Jamies Superfood für jeden Tag21:55Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch22:45Das perfekte Dinner23:40Zwischen Tüll und Tränen
00:40Upgrade02:15Teleshopping04:30Schneller als die Polizei erlaubt04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:20Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:05Schneller als die Polizei erlaubt06:35Law & amp; Order07:20Law & amp; Order08:10Burn Notice08:50Burn Notice09:35Burn Notice10:30Matlock11:20Matlock12:15Walker, Texas Ranger13:10Walker, Texas Ranger14:00M*A*S*H14:25M*A*S*H14:55Ein Käfig voller Helden15:20Ein Käfig voller Helden15:50King of Queens16:10King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Law & amp; Order: Special Victims Unit21:00Law & amp; Order: Special Victims Unit21:55Law & amp; Order: Special Victims Unit22:50Law & amp; Order: Special Victims Unit23:35Law & amp; Order: Special Victims Unit
00:10Magda macht das schon!00:35Magda macht das schon!01:00McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:50Hinter Gittern - Der Frauenknast08:40Prager Botschaft10:20McLeods Töchter11:10Buffy - Im Bann der Dämonen11:55Alles was zählt Classics12:25Unter uns Classics12:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:20Verbotene Liebe Classics14:05Hinter Gittern - Der Frauenknast14:55Versprich mir, dass es den Himmel gibt16:35Sankt Maik17:25Magda macht das schon!17:50McLeods Töchter18:40Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15You Shall Not Lie21:10Vier Hochzeiten und ein Todesfall22:00S.O.S. Barracuda - Terror im Paradies23:35You Shall Not Lie
00:35Die Hundefriseure - Profis für alle Felle01:25Teleshopping02:25Das Strafgericht03:10Das Strafgericht04:10Das Jugendgericht04:55Das Jugendgericht05:45Das Familiengericht06:25Das Familiengericht07:10Das Jugendgericht08:05Das Jugendgericht08:55Das Jugendgericht09:55Der Blaulicht Report10:55Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:50Das Familiengericht13:35Das Familiengericht14:25Das Familiengericht15:15Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report17:00Der Blaulicht Report17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Monk21:05Monk21:50Monk22:40Monk23:30Monk
00:00Snapped - Wenn Frauen töten00:55Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:00Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:50Peppa Pig08:00Super Wings08:10Super Wings08:30Batwheels08:40Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:45Grizzy & amp; die Lemminge11:05Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:10Monster High12:20Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:20Willkommen bei den Louds13:35SpongeBob Schwammkopf13:45SpongeBob Schwammkopf14:05ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:00Dragons - Die 9 Welten15:30Scooby-Doo und wer bist Du?15:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50Rubble & amp; Crew18:00Rubble & amp; Crew18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15CSI: Miami21:10CSI: Miami22:05CSI: Miami23:00CSI: Miami23:55CSI: Miami
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:00Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:45Peppa Pig08:50Peppa Pig09:00Super Wings09:10Super Wings09:30Batwheels09:40Batwheels09:55Gigantosaurus10:05Gigantosaurus10:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:50Rubble & amp; Crew11:00Rubble & amp; Crew11:20Go Wild! - Mission Wildnis11:45Grizzy & amp; die Lemminge12:05Grizzy & amp; die Lemminge12:20Mighty Mops12:25Mighty Mops12:30Mighty Mops12:45Barbie im Doppelpack13:10Monster High13:20Monster High13:40Karate Schaf13:45Karate Schaf13:50Karate Schaf14:10Willkommen bei den Louds14:20Willkommen bei den Louds14:35SpongeBob Schwammkopf14:45SpongeBob Schwammkopf15:05ALVINNN!!! und die Chipmunks15:35Jade Armor16:00Dragons - Die 9 Welten16:30Scooby-Doo und wer bist Du?16:55Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:00Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50Rubble & amp; Crew19:00Rubble & amp; Crew19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:00vox nachrichten00:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:10Snapped - Wenn Frauen töten02:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Die Mumie: das Grabmal des Drachenkaisers22:30Speed
00:25CopyCat Killers01:25CopyCat Killers02:10Teleshopping05:10Wissenshunger05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:25Verklag mich doch!08:30Verklag mich doch!09:30Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:45Verklag mich doch!13:50Verklag mich doch!14:55Im Namen des Gesetzes15:55Law & amp; Order16:45Law & amp; Order17:45Burn Notice18:25Burn Notice19:20Burn Notice20:15Ab ins Beet! Die Garten-Soap21:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap22:10Mein urbaner Garten - Zwischen Blüten und Beton23:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap
00:00Čokoládový ráj00:25Čokoládový ráj00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca06:30Justininy malajské pochoutky07:00Pohodové hody07:50Moje venkovská kuchyně08:20Moje venkovská kuchyně08:50Mistrovské pečení - Austrálie10:05Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Čokoládový ráj12:00Luca vaří italsky12:30Italské chutě podle Davida Rocca12:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca13:25Justininy malajské pochoutky13:55Pohodové hody14:50Moje venkovská kuchyně15:20Moje venkovská kuchyně15:50Mistrovské pečení - Austrálie17:05Mistrovské pečení - Kanada18:00Královna čokolády18:30Královna čokolády19:00Luca vaří italsky19:30Italské chutě podle Davida Rocca20:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca20:30Sbíhají se sliny na těstoviny21:00Pohodové hody22:00Moje venkovská kuchyně22:30Moje venkovská kuchyně23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (80)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (81)06:55Blue (115)07:05Blue (116)07:10Blue (117)07:25Blue (118)07:30Blue (119)07:40Blue (120)07:55(38)08:25(39)08:55Mickeyho klubík (25)09:25Mickeyho klubík (27)10:50Greenovi ve velkoměstě (62)11:20Greenovi ve velkoměstě (63)11:50Hailey jde na to! (4)12:20Hailey jde na to! (11)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (97)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (99)13:50Příšerky v rachotě (4)14:20Příšerky v rachotě (3)14:45Kiff (5)15:15Kiff (6)15:45Blue (129)15:50Blue (145)16:00Blue (130)16:15Křečík a Gréta (28)16:45Křečík a Gréta (29)17:10Hailey jde na to! (14)17:40Hailey jde na to! (15)18:10Příšerky v rachotě (3)18:40Příšerky v rachotě (2)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (115)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (116)20:10Záporáci z Valley View (38)20:40Jessie (71)21:10Jessie (68)21:40Táborníci z Kikiwaka (116)22:10Táborníci z Kikiwaka (117)22:40U Raven doma (48)23:10U Raven doma (42)23:40Kluk Holka atd. (73)23:50Kluk Holka atd. (74)24:00Kluk Holka atd. (75)24:15Kluk Holka atd. (76)24:25Ghostforce (25)24:50Ghostforce (26)25:10Tým Tiki (20)25:35Tým Tiki (21)25:55Tým Tiki (22)26:15Anna mezi obojživelníky (36)26:40Anna mezi obojživelníky (37)27:00Anna mezi obojživelníky (38)27:25Ghostforce (3)27:45Ghostforce (4)28:05Pyžamasky (6)28:30Pyžamasky (7)28:55Dalmatinská 101 (25)29:15Dalmatinská 101 (26)29:35Kluk Holka atd. (41)29:45Kluk Holka atd. (42)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:30SuperKitties (1)08:00SuperKitties (1)08:15SuperKitties (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (3)08:45Spidey and His Amazing Friends (3)09:00Minnie\'s Winter Bow Show ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (2)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (3)12:40Bluey (3)12:50Bluey (3)13:00Bluey (3)13:10Bluey (3)13:20Bluey (3)13:30Firebuds (1)14:00SuperKitties (1)14:15SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (3)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (3)17:30Bluey (3)17:40Bluey (3)17:50Bluey (3)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (2)20:00Bluey (2)20:10Bluey (2)20:20Bluey (2)20:30SuperKitties (1)20:45SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks: Power Heroes (1)23:25PJ Masks: Power Heroes (1)23:50PJ Masks: Power Heroes (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (2)25:55Spidey and His Amazing Friends (2)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Cenami ověnčená sytá jídla, 2. část (S20E05)06:45Giadina domácí kuchyně: Koření života (S06E21)07:10Jarní cukrářská soutěž: 7. díl (S08E07)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Těstovinová mise (S28E03)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Rambutan je ovoce (S28E04)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Preclíky, vepřové, paella (S29E03)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Velké hamburgery a italská čtvrť (S29E04)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Fieriho delikátní burgery (S23E14)10:10Vyřazeni: Souboj teenagerů: Finále (S25E11)10:55Průkopnice: Snadné pohoštění (S18E08)11:17Průkopnice: Večeře pro dva (S18E09)11:40Peč, dokud nevyhraješ: Mé mistrovské dílo (S01E04)12:25Vaření na divokou kartu: 1. díl (S01E01)13:10Vyřazeni: Sexy hostina (S52E05)13:55Dětská cukrářská soutěž: 2. díl (S11E02)14:40Bizarní jídla: Lahodné destinace: Peking (S05E24)15:02Bizarní jídla: Lahodné destinace: Hamptons (S07E01)15:25Jarní cukrářská soutěž: Květinový dort (S08E01)17:00Průkopnice: Příliš unavená na vaření (S28E13)17:25Průkopnice: Noční dobroty (S21E01)17:55Giadina domácí kuchyně: Oslava Díkůvzdání (S07E08)18:17Giadina domácí kuchyně: Snídaně (S07E09)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Fieriho delikátní burgery (S23E14)19:25Vyřazeni: Souboj teenagerů: Finále (S25E11)20:10Průkopnice: Snadné pohoštění (S18E08)20:32Průkopnice: Večeře pro dva (S18E09)20:55Peč, dokud nevyhraješ: Mé mistrovské dílo (S01E04)21:40Dětská cukrářská soutěž: 2. díl (S11E02)22:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Peking (S05E24)22:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Hamptons (S07E01)23:10Jarní cukrářská soutěž: Květinový dort (S08E01)01:25Jarní cukrářská soutěž: 7. díl (S08E07)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Těstovinová mise (S28E03)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Rambutan je ovoce (S28E04)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Preclíky, vepřové, paella (S29E03)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Velké hamburgery a italská čtvrť (S29E04)03:40Restaurant: Impossible: Zbytečně velké sendviče (S18E06)04:25Restaurant: Impossible: Napravení pověsti (S18E07)05:10Restaurant: Impossible: Irské oči se mračí (S18E08)
06:00Stavět na Aljašce: Jsme zpět (S04E01)07:00Mrazivé zlato: Není nad Stor? (S01E02)08:00Výprava za pokladem: Legenda (S01E03)09:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Cook Inlet: Vodní stvůra (S02E07)10:00Záhady muzeí: Velké kiptonské vlakové neštěstí (S07E11)11:00Výprava do neznáma: 9. díl (S05E08)12:00Spřízněné duše (duchové): Strážce světla (S04E12)13:00Stavět na Aljašce: Bestie je mrtvá (S04E02)14:00Mrazivé zlato: Trhliny (S01E03)15:00Výprava za pokladem: Přeměna olova ve zlato (S01E04)16:00Aljašské nestvůry: Bigfoot z Matanusky: Stvůra z Klondiku (S02E08)17:00Záhady muzeí: Křížovkářský kód a Brushy Bill (S07E12)18:00Výprava do neznáma: 10. díl (S05E09)19:00Spřízněné duše (duchové): Rakev (S04E13)20:00Odtajněné paranormální aktivity: Monstra z hlubin (S01E01)21:00Záhady muzeí: Posedlá kočka a další (S22E06)22:00Záhady muzeí: Písečný muž z Borrega a další (S22E07)23:00Horské příšery: Zkroucená pochodeň (S04E10)01:00Paranormální akta: Vystrašeni (S09E03)02:00Osbourneovi chtějí věřit: Cesta časem (S02E16)03:00Směr hrůza: Stará věznice v Idahu (S02E13)04:00Horské příšery: Zkroucená pochodeň (S04E10)05:00Spřízněné duše (duchové): Rakev (S04E13)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.