TV program sobota, 27. apríl 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Scooby-Doo a duch Labužník08:25Výnimočná Nikol II. (1)09:45Dobre vedieť!10:55Ruža pre nevestu II.13:10LET´S DANCE16:10Diabolská svokra18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Iveta (3)22:00Iveta II. (1) – NOVÁ SÉRIA23:10Zmiznutá - PREMIÉRA01:55Drsniačky03:45UEFA EURO 2024: Magazín04:50Susedské prípady
05:30Noviny TV JOJ06:15Krimi06:45Noviny TV JOJ07:25Naši I. (1,2/21) (ST) - skryté titulky08:45Labková patrola VI. (18)09:15SpongeBob SquarePants XI. (1/26)09:40Dovidenia, stará mama! (4) (ST) - skryté titulky10:20Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.11:20Deti Nagana13:45Príprava na MS v hokeji: SLOVENSKO - ČESKO16:35Tomáš a Diana17:05Co je doma, to se počítá, pánové...19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Jaskyňa smrti23:00Úsmev01:35Dedičstvo03:40Krimi04:05Noviny TV JOJ04:55Inkognito
03:15Na krok od neba04:20Správy RTVS „N“05:15Góly-body-sekundy05:30Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;05:35Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;05:45Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;06:15Lilin ostrov pokladov06:20Bella a Sebastián06:35Bella a Sebastián06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Zberateľ zvukov07:05Xavier Riddle a Tajné múzeum07:15Údolie Muminovcov07:40Šéfkuchár Shane07:50Čudná príroda (17/25)08:00Čo budeme robiť08:10Superveda08:25Duel junior08:50Hamzova ekologická výprava (17/20)09:05Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:20Hoodie I09:45Nikto nie je dokonalý10:50Nebíčko v papuľke11:25Toskánska vášeň II (4/14)13:10Krištáľové krídlo15:35Columbo17:15Neposlušní17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Neskoro večer22:40Hit roka23:50Komisár Montalbano01:35Správy RTVS „N“02:30Góly-body-sekundy02:50Počasie
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:20Krok za krokom IV. (9)09:05Krok za krokom IV. (10)09:50Chicago Fire V. (18)10:50Chicago Fire V. (19)11:40New Amsterdam IV. (22)12:45Smotánka13:40Mama na prenájom III. (74)14:40Mama na prenájom III. (75)15:45Mama na prenájom III. (76)16:50Mama na prenájom III. (77)17:50Mama na prenájom III. (78)18:55Na nože III.20:30Hráči so smrťou22:40Na dotyk00:55Bez teba to nedám02:30Hráči so smrťou04:15Bez teba to nedám
05:05Dvojičky (11) (ST) - skryté titulky06:00Tajný život v ZOO II. (5)07:15Veľké upratovanie V. (24)08:35Na chalupe (ST) - skryté titulky09:40Nové bývanie (ST) - skryté titulky11:00Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:35Šialené rande16:25Esá z pralesa18:35Naši II. (17) (ST) - skryté titulky19:15Kinosála19:30Profesionáli (15) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Agent na úteku22:40Oktagon01:55Spackané plastické operácie VI. (19)02:35Spackané plastické operácie VI. (20)03:20Kinosála03:30Až vyjde mesiac04:50Haló
06:10Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:05Odhodlaní putovať07:30Od východu na východ08:00Živá panoráma08:30Extrémne v horách09:00Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:25HiSTORY09:30Noc v archíve10:30VAT10:55Autosalón11:25Generácia11:50Cesta12:20Moja diagnóza13:00Jachtárske Himaláje: Od trópov po Arktídu13:40Kvarteto14:10Kapura15:00Farmárska revue15:25Hubačka15:40Na rybách - Petrov zdar16:05Na zelenej adrese16:20Jedenáste prikázanie (4/5)17:25Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:35Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Anjeli strážni20:40Bez kompromisov22:15Vzbura oceánov23:00My (6/6)
05:10Brněnské městské parky05:30Události v regionech06:00Buchty po ránu06:25Polopatě07:15Máme rádi zvířata07:45Pohádka pro pamětníky08:50Ilja Prachař - 100 let09:30Ilja Prachař - 100 let10:15Otec Brown X11:05Všechnopárty12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Zlaté kapradí14:10O princezně, která nesměla na slunce14:45Pro pamětníky...16:15Hercule Poirot17:55Vinorodé břehy Mosely18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:10Zázraky přírody21:20Ilja Prachař - 100 let22:39Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:40Clouseau na stopě00:20Případy detektiva Murdocha XVI01:05Strejda Čtvrtek01:55Sama doma03:30Na forbíně TM04:10Slaví celá rodina04:35Přes nový práh
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Hrdinové legend: Píseň o Nibelunzích06:50Příběhy divočiny: Lachtani07:45Věčný Egypt: Nil08:40Cyklotoulky08:50Stezka Českem (8/10)09:20Zázraky techniky V: Stíhací letoun F-35 Lightning II10:10Letecké katastrofy: Drama nad Michiganem11:00Auto moto svět11:20Auto moto test11:35Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)12:30Krásy evropského pobřeží: Benátky12:35Babylon13:05Fenomény dneška13:35S kuchařem kolem světa: Madagaskar14:30Zachovejme klid16:05Kamera na cestách17:00Skryté skvosty II. (8/10)17:30Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Borneo18:25Okavango - řeka snů: Ráj na Zemi (1/4)19:20Refreš/h/ (3/5)19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Zlatý transport22:05Přichází Satan!23:55Harry Palmer: Případ Ipcress (4/6)00:45Černobyl: Nová svědectví (1/2)01:30Vigil (2/6)02:30V kondici02:45Jarošov nad Nežárkou03:15Na krála, matičko, na krála!03:35Vzkaz Valéra Kováče03:50Konfuciánství a taoismus04:20Majetkové vyrovnání státu a církve04:45Pavel Tománek, profesor nanotechnolog
06:00Bernieho dobrodružství06:05Zig a Sharko IV06:20Denver: Poslední dinosaurus (23)07:10Alvin a Chipmunkové IV (10, 11)07:55Víkendová Snídaně09:45Na vodě (1)10:55Velký táta12:45Dvojčata15:00Pan božský17:10Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:40Plán útěku 323:3521 mostů01:30Kriminálka Miami V (6)02:10Zlatá labuť (50)03:35O Rampelníkovi04:55Novashopping
04:10Popelka05:10Rezistence07:10Kriminálka Miami V (5)08:10Kriminálka Miami V (6)09:10O Rampelníkovi10:55Chlapec v pruhovaném pyžamu12:50Bláznivá dovolená v Evropě14:40Madagaskar16:15K-9: Můj přítel se studeným čumákem18:15Stepfordské paničky20:00Matrix Resurrections22:55V zajetí démonů01:15Lansky: Příběh mafie03:20Jako štvaná zvěř04:45Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
06:00Pohádky Bolka a Lolka06:10M*A*S*H (219)06:30M*A*S*H (220)06:55M*A*S*H (221)07:25M*A*S*H (222)07:55Fotr na tripu08:40Autosalon.tv09:50Máme rádi Česko11:40Česko na grilu12:55TEMNÝ KRAJ (5)14:20Konec básníků v Čechách16:35Hostinec U kamenného stolu18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Česko na grilu21:35České chaty snů22:35Kingsman: Zlatý kruh01:30Strážci relikvie03:30Srážka s mimozemšťanem05:35Libovky Pepy Libického
06:00Příhody Bolka a Lolka06:20Top Gear 2011 (8)07:10Top Gear 2011 (2)08:15Top Gear 2011 (3)09:20Top Gear 2011 (9)10:25Top Gear XVII (1)11:40RE-PLAY12:10Futurama V (9)12:40Futurama V (10)13:10Simpsonovi XX (5)13:40Simpsonovi XX (6)14:05Simpsonovi XX (7)14:35Simpsonovi XX (8)14:55Já, robot17:15Futurama V (11)17:45Futurama V (12)18:15Simpsonovi XXI (12)18:45Simpsonovi XXI (13)19:15Simpsonovi XXI (14)19:45Simpsonovi XXI (15)20:15Den poté22:50Ve špatný čas na špatném místě00:50Simpsonovi XXI (12)01:20Simpsonovi XXI (13)01:50Simpsonovi XXI (14)02:15Simpsonovi XXI (15)02:45Futurama V (11)03:15Futurama V (12)03:40RE-PLAY04:15Ženy ve wrestlingu VIII (6)05:20Těžká dřina
06:00Karolína, domácí kuchařka06:20ZOO (193)07:25Sestřičky (11)08:45Slunečná (118)10:10Receptář prima nápadů11:00Libovky Pepy Libického11:30Zahradník po ruce12:05Rosamunde Pilcher14:05Záchranáři z hor VI (6)15:00Záchranáři z hor VI (7)16:00Ve hře je láska (156)17:00Ve hře je láska (157)18:00Záchranáři z hor VI (8)18:55Záchranáři z hor VI (9)20:00Vražedné zaslepení21:50Sestřičky (12)23:05Inkognito00:10Rodina doktora Kleista (6)01:15Rodina doktora Kleista (7)02:25Ve hře je láska (156)03:25Ve hře je láska (157)04:30Lásce navzdory (22)05:30Na zámku
04:05Barbie06:00Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část07:20Muž roku09:15Flash11:40Bláznův ráj13:20Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek15:10Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství17:30Inferno19:30Peníze těch tupců21:15Papežův vymítač23:00Sympatizant (2)00:00Smrtící hra (6): Sisoy00:50Syndrom vraha (6)01:35Patriot
06:15Totalcar VI.06:50Totalcar VI.07:25Profil zločinu I.08:20Námořní vyšetřovací služba XVI.09:10Námořní vyšetřovací služba XVI.10:05Námořní vyšetřovací služba XVI.10:55Námořní vyšetřovací služba XVI.11:50Námořní vyšetřovací služba XVI.12:45MacGyver II.13:40MacGyver II.14:30MacGyver II.15:20MacGyver II.16:20Hodná holka18:10Dezertér20:00Vysněný život21:55Pojď se mnou23:50Velkej biják01:00Námořní vyšetřovací služba XVI.01:40Námořní vyšetřovací služba XVI.02:25Námořní vyšetřovací služba XVI.03:05Harrow03:55Harrow04:50Totalcar II.05:15Totalcar II.
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:25Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:15Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Jak to dopadlo!?23:50Nebezpečné vztahy live00:45Babica vs. Sapík01:35Ostříháno02:35Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:45Jak to dopadlo!?06:45Jak to dopadlo!?07:40Skandály slavných - Tomáš Řepka08:35Klenot TV10:45Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:10Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:40Nebesky líný anděl15:30S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live16:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:25To nejlepší z Vtipu za stovku22:20Nikdo není perfektní23:25Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:30MOJE ZPRÁVY00:40VIP svět00:55Exkluziv Kateřiny Brožové02:10Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:05Neuvěřitelné železnice07:05Neuvěřitelné železnice08:05Neuvěřitelné železnice09:10Neuvěřitelné železnice10:10Neuvěřitelné železnice11:10Australští lovci safírů12:15Australští lovci humrů13:15Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření14:30Australští lovci safírů15:35Australští lovci safírů16:40Australští lovci safírů17:45Australští lovci safírů18:50Australští lovci safírů19:55Australští lovci safírů21:00Australští lovci humrů21:55Hrdinové East Harbour22:50Dřevo nad zlato23:50Ledoví vikingové00:45Ledoví vikingové01:45Ledoví vikingové02:35Ledoví vikingové03:25Ledoví vikingové04:15Ledoví vikingové05:10Ledoví vikingové
06:05Prokleté rodokmeny06:35Nejlepší vojenské prostředky07:35Nejlepší vojenské prostředky08:45Nejlepší vojenské prostředky09:50Nejlepší vojenské prostředky10:55Nejlepší vojenské prostředky12:00Egyptské hrobky: Nejnovější objevy13:05Egyptské hrobky: Nejnovější objevy14:10Odhalené mumie15:10Odhalené mumie16:10Odhalené mumie17:05Pompeje: Pohřbená tajemství Villa Giuliana18:15Tajná hrobka Kleopatry19:20Tajná hrobka Kleopatry20:30Prokleté rodokmeny21:00Nacistická vražedná pole22:05Osvětim: Muž uvnitř23:15Bismarck: 24 hodin do zániku00:15Pracovat pro nepřítele01:20Tajná akta nacistů02:202. světová válka: Ženy v první linii03:05Megapole: Starověký svět odhalen04:00Odhaleno: Záhady starověkých vražd04:55Vražedná historie05:40Prokleté rodokmeny
06:00Psi hyenovití: Ve smečce06:25Australská mega zoo07:10Nejdivočejší přežití08:00Záchrana divokých zvířat v Malawi08:50Říční monstra09:40Říční monstra10:30Extrémní hadi11:20Extrémní hadi12:15Smrtící lovci13:00Úžasní mořští predátoři13:55Nejjedovatější zvířata světa14:50Nejjedovatější zvířata světa15:45Kouzelné hory v srdci Německa16:35Honba za deštěm17:30Země z vesmíru18:20Roční období na planetě Zemi19:10Nejkrásnější krajiny světa20:00Poslední ráj: Guyana20:50Kolosální zvířata21:45Divočina Patricka Aryeeho22:30Mocné řeky23:20Nemocnice pro slony00:05Nejdivočejší přežití00:55Australská mega zoo01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Záchrana divokých zvířat v Malawi04:00Australská mega zoo04:45Veterinář z Yorkshiru05:30Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:40Partička09:10UEFA EURO 2024: Magazín09:50Dva a pol chlapa IV. (15)10:10Dva a pol chlapa IV. (16)10:45M*A*S*H II. (9)11:15M*A*S*H II. (10)11:55Dva a pol chlapa IV. (17)12:25Dva a pol chlapa IV. (18)12:50Teória veľkého tresku XII. (24)13:20Teória veľkého tresku I. (1)13:50Teória veľkého tresku I. (2)14:20Teória veľkého tresku I. (3)14:50Teória veľkého tresku I. (4)15:15Teória veľkého tresku I. (5)15:45Priatelia III. (13)16:15Priatelia III. (14)16:45Dva a pol chlapa IV. (19)17:15Dva a pol chlapa IV. (20)17:45M*A*S*H II. (11)18:15M*A*S*H II. (12)18:45Mladý Sheldon II. (21)19:15Mladý Sheldon II. (22)19:40Susedia20:30Motýľ: Útek z väzenia23:15Godzilla vs. Kong01:15ŠPORTOVÉ NOVINY01:25Susedia02:05Silvánovci03:50Susedia04:25Zig a Sharko05:20Oggy a šváby
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:05Aj múdry schybí10:55Ruža pre nevestu II.13:10Susedia13:45Susedia14:20Susedia14:50Susedia15:25Horná Dolná16:20Horná Dolná17:15Horná Dolná18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Doktori21:50Doktori23:10Rodinné prípady23:50Rodinné prípady00:35Rodinné prípady01:20Nebezpečné vzťahy02:05Modré z neba04:50Susedské prípady
05:30Policajné prípady06:10Policajné prípady06:55Policajné prípady07:40Policajné prípady08:25Detektív Kripta08:45Detektív Kripta09:05Špecialisti V. (11)09:50Špecialisti V. (12)10:40Špecialisti VI. (3)11:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (9)12:15NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (10)13:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (11)14:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (12)15:05NCIS: Los Angeles XIV. (13)16:00NCIS: Los Angeles XIV. (14)16:55Slečna Marplová V. (4)19:00Bostonské vraždy III. (14)19:55Bostonské vraždy III. (15)20:55Špecialisti V. (13)21:55Špecialisti V. (14)23:00Špecialisti VI. (3)24:00S chladom zabijaka I. (7)00:45Slečna Marplová V. (4)02:10Špecialisti V. (13)03:00Špecialisti V. (14)03:5011204:10Mesto tieňov
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Štúdio JOJ 2411:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:10JOJ Zdravie17:00Udalosti o 17:0017:50CHECK-IN18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút20:4024 podcast21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0023:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (7)06:25Tom Gates (6)06:40Maškrtné medvedie príbehy (5)06:45Maškrtné medvedie recepty (5)06:50Lloyd a muchy (26)07:05Mechamato (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (10/10) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (7)08:15Fíha tralala (4)08:25Hanička a Murko pre najmenších (6)08:35Odbodkovia I. (59)08:50Jojko oslávencom (97,98,99)09:00Angličanina (8)09:20Plamienok a štvorkolky I. (5)09:45Knihy od stonožky (9)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (15)10:05Mestská farma Lellobee (28,29/29)10:15Digley a Dazey (25,26)10:20Naše prasiatko (17,18)10:30Labková patrola I. (3)10:55Strašidielka (17)11:00Idefix (26)11:15Moe a jeho šou II. (3)11:30Babička, rozprávaj! (7)11:45Zvierací ochrancovia (32) (AD) - audiokomentár12:00Rybičky Flip a Flap II. (34)12:10Barbapapa na ceste okolo sveta (4)12:20Máša a medveď V. (19)12:30SpongeBob v nohaviciach IX. (6)12:55Deti z farmy (36)13:10Bambuľko a Bulienka II. (5)13:20Hanička a Murko pre najmenších (7)13:30Ekofaktor (4)13:45Volám sa Caillou V. (23) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Fíha tralala (4)14:20Zvierací ochrancovia (32) (AD) - audiokomentár14:40Bambuľko a Bulienka II. (6)14:50MalinyJAMológia (6)15:15Ovečka Shaun IV. (8)15:25Strážcovia Trstinového mora (13)15:40Angličanina (9)16:00Idefix (27)16:20Moe a jeho šou II. (4)16:35Mechamato (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (9)17:15Zvieratká (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:30Strašidielka (18)17:40Babička, rozprávaj! (7)17:55Labková patrola I. (3)18:25Mestská farma Lellobee (28,29/29)18:30Tajomstvá Medovej doliny (17)18:45Jojko oslávencom (97,98,99)19:00Zoopark (7)19:20Plamienok a štvorkolky I. (6)19:45SpongeBob v nohaviciach IX. (6)20:15Mechamato (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík I. (19)21:00Volám sa Caillou V. (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (12) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (26/26) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (13)22:25Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates (6)23:15Malí fidlikanti (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (9)23:40Zabi nudu! (12,13)23:55Fidlivareška (3)00:15MalinyJAMológia (1/10)00:30Naše prasiatko (17,18)00:35Zabi nudu! (12,13)00:50Knihy od stonožky (9)01:00Kikirikí (13,14/14)01:10Sníček (8,9)01:35Kúzlovanie (9) (ST) - skryté titulky01:50Rapotáčik 3 (3)02:00Digley a Dazey (25,26)02:05Naše prasiatko (18)02:10Kúzlovanie (8) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (4)02:35Sníček (8,9)03:00Hanička a Murko pre najmenších (7)03:10Knihy od stonožky (9)03:20Tom Gates (6)03:35Volám sa Caillou V. (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (9)04:10Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka 2 (5)04:45Fidlivareška (1)05:10Pat a Mat (8,9)05:30Ekofaktor (4)05:45Viking Vicky (13)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido I. (ST) - skryte titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Bambuľko a Bulienka II.07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Deti z farmy08:55Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:35Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:50Ovečka Shaun VI.10:00Odbodkovia II.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou II.10:35Strážcovia Trstinového mora10:45Chrumka a Čipsík II.10:55Čím chceš byť?11:10Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:20Neposlušník 311:40Ťuki a mesto morčiat11:50Bambuľko a Bulienka III.11:55Deti z farmy12:10Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:00O lúpežníkovi Rumcajsovi13:05Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:30Digley a Dazey13:35Digley a Dazey13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50O škriatkovi Racochejlovi14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:15Odbodkovia II.14:25O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron15:30Ovečka Shaun VI.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou IV.16:00Robin Hood 116:15Strážcovia Trstinového mora16:20Neposlušník 316:40Matematické príšerky I.17:10Zvierací ochrancovia17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Labková patrola III.18:20Čím chceš byť?18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:15Ronja, lúpežníkova dcéra19:40Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko II.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík II.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:40Neposlušník 2
07:20Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (4)09:00Súkromné očko IV. (3,4)11:35Klamári II. (20,21)13:30Nemocnica16:00Vraždy v Brokenwoode II. (1/4)18:009-1-1 III. (5,6)20:10CSI: Vegas II. (13)21:00CSI: Vegas II. (14)22:00Myšlienky vraha XI. (19,20)23:50Hříchy pro pátera Knoxe (4)01:05Myšlienky vraha XI. (19,20)02:25Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (4)03:25Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:40Súdna sieň06:10Súdna sieň (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:25Svet :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:30Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:10Sobotné dialógy13:00Správy :2413:10SK dejiny14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Týždeň vo svete17:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30KULTÚRA SK19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Sobotné dialógy21:00Správy :2421:30Cez lupu22:00Správy :2422:30Experiment23:00Správy :2423:30KULTÚRA SK00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie00:55Slovensko v obrazoch01:20Týždeň vo svete01:50Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Góly–body–sekundy08:00Návraty08:05OH 2024 - Cesta do Paríža08:30Niké - palubovka 202410:30Olympijský magazín10:50Gymnastika - ME 2024 (športová)12:30Tipos Iná liga (6/30)13:00Atletika - Diamantová liga 202415:00Návraty 202415:05Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy15:55Paralympijský magazín16:25Gymnastika - ME 2024 (športová)17:50Niké - palubovka 202420:00Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (1/10)22:00Góly–body–sekundy22:10Gymnastika - ME 2024 (športová)23:50Atletika - Diamantová liga 202401:55Góly–body–sekundy02:05Správy RTVS „N“
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:30M*A*S*H06:55M*A*S*H07:25M*A*S*H07:55Námořní vyšetřovací služba VIII (18)08:50Námořní vyšetřovací služba VIII (19)09:50Addamsova rodina11:30Liga výjimečných13:40Říše divů15:30Mušketýr17:45Orel Eddie20:00Nikdy neříkej nikdy22:50Chobotnice00:55Ve špatný čas na špatném místě02:50Jack Reacher: Poslední výstřel05:30M*A*S*H
06:15Receptář prima nápadů06:50Vychytávky Ládi Hrušky07:20Show Jana Krause08:20ZOO (13)09:40Modrý kód (191)10:50Prima Partička11:55VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ12:45Libovky Pepy Libického13:00ZOO (14)14:20Modrý kód (192)15:40Nikdo není dokonalý16:457 pádů Honzy Dědka17:55Show Jana Krause19:00Kapitán Exner (9)20:15Polda IV (14)21:25Duch (5)22:45Receptář prima nápadů23:30Vychytávky Ládi Hrušky00:10Show Jana Krause01:157 pádů Honzy Dědka02:05ZOO (13)03:05Modrý kód (191)04:00VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ04:40Libovky Pepy Libického04:55Nikdo není dokonalý
06:00Hausbot Petra Horkého06:30Život v divočině (1)07:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (3)08:25Vetřelci dávnověku XIV (3)09:20Těsné úniky 2. světové války (13)10:25Kolaborovali s nacisty (8)11:30Iriomote: Japonský ostrovní ráj12:40Zvířecí výzbroj (2)13:45Klenoty Alp: Italská velká jezera (5)14:55Když žraloci útočí V (1)15:55Mistři bolesti II (8)16:50Chladná tvář války (3)18:00Norské domy snů VII (2)18:55Michael Palin v Iráku (3)20:00Indické divoké kočky (2)21:00Život v barvě s Davidem Attenboroughem (2)22:101945: Rok zvratů23:20Kouzlo železniční architektury II (8)00:10Tajemství supertováren II (5)01:10Údržbáři v akci (5)02:10Vesmírná záře (3)03:25Jak funguje vesmír V (3)04:35Velké vlakové putování VII (2)
05:25Velkolepá sezona - Lille 2020/2105:45Walker Texas Ranger IV (10)06:30Strážci hranic: Amerika (15,16)07:10Mistři zastavárny XX (10)08:05Američtí sběratelé XVII (15)09:00Pomozte autům V (2)09:55Kobra 11 XV (14)10:55Kobra 11 XVI (1)11:55Walker Texas Ranger IV (11)12:50Válka skladů III (13,14)13:45Survivor Česko & amp; Slovensko III (15)15:40SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)16:40Kobra 11 XVI (2,3)18:40Válka skladů III (17,18)19:35Mistři zastavárny XX (12)20:30Skleněné peklo23:30Walker Texas Ranger IV (12)00:30Kobra 11 XVI (2,3)02:20Američtí sběratelé XVIII (1)03:05Pomozte autům V (3)03:50Strážci hranic: Amerika (15,16)04:30Walker Texas Ranger IV (12)
04:50Susedia VI (2)05:30Zig a Sharko IV (6-9)06:10Bakugan: Ozbrojená aliance (99)06:20Přátelé (7,8)07:152 $ocky II (4-7)09:00Malý Sheldon VI (14-17)10:40Susedia VI (4,5)12:00Dva a půl chlapa IX (22,23)12:55Přátelé (7,8)13:55Teorie velkého třesku X (7-10)15:352 $ocky II (8-11)17:20Zlatá sedmdesátá (11,12)18:15Dva a půl chlapa IX (24)18:40Dva a půl chlapa X (1)19:10Malý Sheldon VI (18,19)20:00Teorie velkého třesku X (11-14)21:40Přátelé (9,10)22:35Bobovy burgery V (19,20)23:30Dva a půl chlapa IX (24)23:55Dva a půl chlapa X (1)00:20Teorie velkého třesku X (11-14)02:00Malý Sheldon VI (14,15)02:40Zlatá sedmdesátá (11,12)03:25Bobovy burgery V (19,20)04:05Tele Tele04:30Stahovák04:55Film o filmu - Kameňák 405:052 $ocky II (4)
06:10Televizní noviny06:55Na lovu07:50MasterChef Česko IV (28)09:05Koření09:30Víkend10:10Don Matteo VII (8)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)12:10Specialisté (3)13:05MasterChef Česko IV (29)14:20Don Matteo VII (9)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)16:25Můj přítel Monk VII (13)17:15Můj přítel Monk VII (14)18:10Kriminálka Las Vegas II (23)19:05Kriminálka Las Vegas III- Pilot (1)20:00Myšlenky zločince IV (19)20:50Myšlenky zločince IV (20)21:45Myšlenky zločince IV (21)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)23:35Don Matteo VII (9)00:45Myšlenky zločince IV (19)01:25Myšlenky zločince IV (20)02:05Myšlenky zločince IV (21)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)03:25Na lovu04:10Chcete být milionářem?04:55Co na to Češi
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně09:45Čtveráci10:20Politické harašení...11:25Nová cestománie11:55Nová cestománie12:25Koření12:45Víkend (422)13:15Ulice (4681)14:05Ulice (4682)14:50Ulice (4683)15:35Ulice (4684)16:25Ulice (4685)17:10Doktoři z Počátků (3)18:20Doktoři z Počátků (4)19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:40Politické harašení...22:45TELE TELE23:15Mr.GS IV23:45Country estráda00:45DO-RE-MI01:30Televizní noviny02:20TELE TELE02:45Mr.GS IV03:20Čtveráci03:55Country estráda04:50DO-RE-MI05:35Kolotoč
05:00Ulice (4243, 4244)06:35Život na jachtě VI (10, 11)08:20Gilmorova děvčata VI (10, 11)10:05Vítejte doma III11:55Nekonečná láska (95, 96)13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (732)15:05Ordinace v růžové zahradě 2 (733)16:15Pan Selfridge (9)17:10Doktorka Quinnová VI (5, 6)19:00Jedna rodina (73)20:15Podzimní sny21:55Ordinace v růžové zahradě 2 (734)23:05Ordinace v růžové zahradě 2 (735)00:20Nemocnice Chicago Med III (19)01:10Na každém kroku (71, 72)02:35Gilmorova děvčata VI (8, 9)
07:00Sportovní noviny07:05USK Praha - Žabiny Brno08:45Absa Cape Epic Best of WOMEN09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:451:1 Sport Show (64)13:15Michalovce - Banská Bystrica15:00FA Cup Highlights (7)15:30Velikonoční regata 202416:00Harlequins - Northampton Saints18:00GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde18:30České taekwondo ITF (1)18:50NHL News19:05NHL play-off21:45Sportovní noviny21:50Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon22:20Mediterranean Epic23:00Sportovní noviny23:05NHL play-off01:45Svenska Superligan03:45Svenska Superligan05:25Závěr vysílání
07:05Montpellier HSC - FC Nantes08:45Premier League Darts 202411:15Magazín NBA Action (27)11:40Svenska Superligan14:15Spade poker show 2024 (7)14:40Svenska Superligan17:00PFL 319:05Orlando Magic - Cleveland Cavaliers21:35NBA play-off00:05Absa Cape Epic Best of WOMEN00:35Spade poker show 2024 (7)01:05NHL play-off03:45USK Praha - Žabiny Brno05:30Závěr vysílání
07:00Bundesliga Weekly (35)07:30Bundesliga 23/2409:30Bundesliga special (19)10:00TIKI-TAKA (240)11:30LaLiga World (38)12:00LaLiga Chronicles (31)12:30LaLiga Best 11 (8)12:55Bundesliga 23/24 (2.liga)15:10Bundesliga - SV Darmstadt (23/24)15:25Bundesliga - konferenční přenos17:40Made In Italy - Dušan Vlahović17:55Serie A 23/2420:10Magazín Ligy mistrů UEFA (27)20:40Serie A 23/2423:00Bundesliga - konferenční přenos01:00Bundesliga 23/24 (2.liga)02:50Závěr vysílání
08:40Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto3)09:25Gran Premio de Espaňa (2. trénink Moto2)10:10Gran Premio de Espaňa (2.volný trénink MotoGP)10:50Gran Premio de Espaňa (kvalifikace MotoGP)11:45Francesco Bagnaia obhájce titulu12:00Vítěz může být jen jeden (4)12:50Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto3)13:45Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)14:40Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)15:45Bomby na ledu (28)16:55Montpellier HSC - FC Nantes18:35BP Ultimate Rally-Raid Highlights19:05Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto3)20:00Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)20:55Paris Saint-Germain - Le Havre AC23:00Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)00:00UFC Main Event: Sterling vs. Cejudo01:00UFC Fight Night: Nicolau vs. Kape 204:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Je nám ctí...22:05Filmařské legendy: Joel a Ethan Coenovi22:50Kino Art00:30Hudební ceny Žebřík01:30Kim Novaková: hvězda s duší rebelky02:25Ikony Kamila Střihavky02:50Georges Mélies, filmový čaroděj03:55Veřejný prostor - místo k obývání04:20Uchem jehly04:45Ikony českého designu
06:05Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Inspektor George Gently08:55Inspektor George Gently10:25Inspektor George Gently11:55Inspektor George Gently13:25Inspektor George Gently14:50Slečna Marplová16:25Případy detektiva Murdocha17:10Inspektor George Gently18:40Inspektor George Gently20:10Slečna Scarletová a Vévoda21:00Dům snů21:45Slečna Marplová23:20Policajt00:05Dům snů00:50Slečna Marplová02:25Policajt03:10Případy detektiva Murdocha03:55Případy detektiva Murdocha04:35Případy detektiva Murdocha05:20Případy detektiva Murdocha
00:50Monstrum02:15Hořící nebesa03:50Šibenice05:20Close Up05:45Zoom In - Army of the Dead06:00Zoom In06:20Close Up06:50Mythica: Železná koruna08:50Malý unavený Joe10:50Vázení prátelé, ano12:50Bez dechu14:40Nečistá hra16:45Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn18:35Z nuly hrdinou20:10Bumerang22:00Neporazitelný: Návrat krále23:35Sniper: Special Ops
04:15Nepopsaný list06:00Nejhorší člověk na světě08:10Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda09:40Downeyho auta snů (3)10:25Petr Pan12:20Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (1)13:10Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství14:45Před kamerou XXI. (12)15:15Muži v černém: Globální hrozba17:10Láska a smrt (1): Lovkyně18:05Láska a smrt (2): Střety19:00Láska a smrt (3): Dobrý začátek20:00Režim (1): Pomník20:50Režim (2): Nalezenec21:35Režim (3): Banket kašparů22:35Režim (4): Půlnoční hostina23:30Režim (5): Vy všichni věrní00:30Režim (6): Zatím se neradujte01:30Kill room03:05Pojď se mnou
00:13Bořek Stavitel 11/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 12/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 42/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 43/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 44/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 32/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 16/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 2/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 3/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 5/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 7/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 8/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 11/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 2/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 3/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 1/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 2/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 5/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 26/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 18/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 19/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 22/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 27/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 28/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 2/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 16/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 17/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 18/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 12/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 1/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 2/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 1/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 1/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 1/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 27/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 1/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 2/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 1/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 2/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 11/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 12/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 20/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 20/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 51/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 52/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 1/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 2/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 14/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 3/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 4/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 22/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 23/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p12:05Bořek Stavitel 27/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 28/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 5/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 6/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 7/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 29/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 30/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 31/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 1/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 2/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 16/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 4/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 5/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 1/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 16/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 27/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 11/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 12/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 3/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 4/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 1/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 2/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:56Moje kamarádka Conni 5/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 9/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla17:24Simon 27/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 25/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 26/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 51/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Lokomotiva Tomáš 1/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho18:23Lokomotiva Tomáš 2/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho18:47Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 16/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 13/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 14/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 16/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 17/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 18/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 42/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 44/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 45/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 18/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 25/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 6/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 25/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 21/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 25/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 26/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 20/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 21/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 4/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 5/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 6/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 1/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 13/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 14/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
01:40Santa je úchyl!03:05Babylon A.D.04:40Close Up05:05Close Up05:30Zoom In05:40Zoom In05:45Zoom In06:00Close Up06:40Close Up07:10Zoom In07:20Grand restaurant pana Septima09:10Ghost Rider 2: Duch pomsty10:50Rozmarné léto12:15Život jde dál14:10Božská relikvie 216:10Podraz18:25Nikdy to nevzdávej20:20Lara Croft - Tomb Raider22:00Dredd23:35Maximální riziko
00:00Přestávka05:25Církevní Basketbal07:00Africké Safari08:25Fotbalová chůva10:00Spy Kids: Stroj času11:25Heidi, děvčátko z hor13:15Hrdinové15:00Všechny cesty vedou do Říma16:30Láska v Indii18:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem19:20Leonie21:00Lidé, které možná znáš22:30Jak se točí film
00:00Druhá světová válka: Peklo v hlubinách 3 - Záchrana pilotů na Iwodžimě (6)01:30Vězněm v cizině 11 - Břicho plné kokainu (10)03:00Jak chytit pašeráka 3 - Mobilní metamfetamin (14)05:15Dokonalý vůz 2 - Dokonalý vůz (5)06:00Restaurace na konci světa 1 - Brazilská hostina na lodi (4)07:00Záchrana na zledovatělé silnici 8 - Pozor na řeku (04)09:00Nikdy neříkej nikdy 1 - Z Islandu k Amazonce (7)10:00Starověká Čína z ptačí perspektivy 1 - Čínské Pompeje (3)11:00Očima fotografa 1 - Hledání světla (04)12:00Poslední rybí titáni 3 - Boj s barakudou (01)13:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství megalodona (05)14:00Továrna na jídlo: USA 1 - Ramen a chléb (11)14:30Továrna na jídlo: USA 1 - Fazole, farfale a čaj (12)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Zmrzlina a skořicové rolky (13)15:30Továrna na jídlo: USA 1 - Třešně a muffiny (14)16:00Evropa z výšky 5 - Britské ostrovy (3)17:00Pomozte autům 12 - BMW E30 Alpina (02)18:00Strážci hranic: Španělsko 1 - Oči na šťopkách (3)19:00Gordon Ramsay: Do neznáma 3 - Mexiko (10)20:00Inferno: Uprostřed vlny veder - Inferno: Uprostřed vlny veder ()21:00Ztracené poklady Egypta 4 - Vzestup Kleopatřiny moci (3)22:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Vrcholná éra (2)23:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak vést válku (4)
00:03Žraločí batolata - Žraločí batolata ()00:49Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)01:33Akta žralok 1 - Smrtící čelisti (3)02:17Akta žralok 1 - Člověk versus žralok (4)03:01Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()03:46Akta žralok 1 - Žraloci na souši (2)04:30Žraločí batolata - Žraločí batolata ()07:10Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)07:57Ženské zbraně - Ženské zbraně ()08:43Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)09:29Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)10:17Ženské zbraně - Ženské zbraně ()11:49Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)12:35Skvělý dr. Pol 7 - Štěstí (9)13:20Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)14:05Nejnebezpečnější žraloci světa - Nejnebezpečnější žraloci světa ()18:00Největší zabijáci – výběr 4 - Tajné zbraně (01)20:17Největší zabijáci – výběr 4 - Tajné zbraně (01)21:01Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)21:48Skvělý dr. Pol 7 - Štěstí (9)22:33Skvělý dr. Pol 7 - Lama (10)23:18Největší zabijáci – výběr 4 - Tajné zbraně (01)
00:20Montéři na laně01:05Americká 90. léta01:50Zdi02:40Válka Adolfa Hitlera03:35Vzdušní bojovníci04:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití05:10Nejikoničtější mosty světa06:00S tátou kolem světa06:30S tátou kolem světa07:00Dunaj - proti proudu08:00Život v sevření mrazu: Kanada09:00LEGO Masters - Amerika09:55LEGO Masters - Amerika11:00Zakázané zóny12:05Montéři na laně13:00Technické katastrofy14:00Život v sevření mrazu15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině16:00Země v ohrožení17:00Antarktida z ptačí perspektivy18:00Antarktida z ptačí perspektivy19:00Na hranici existence20:00Na hranici existence21:00Na hranici existence22:00Skutečný Oppenheimer23:00Filmy a realita23:55Války ve znamení drog
01:50Projekt \"Domov\"02:40Monty Don: Americké rajské zahrady03:40Opět spolu na chalupě04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Dílna Jimiho Kutila07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Lovci plážových domů10:10Najděte mi dům na pláži10:40Velkolepé plány: Austrálie11:40Vaše dokonalá zahrada12:25Úžasné prostory George Clarka13:15Dílna Jimiho Kutila13:40Netradiční bydlení?14:30Lovci plážových domů15:00Najděte mi dům na pláži15:25Dům snů16:10Jezme zdravě, žijme zdravě16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf - USA18:30Zaprášená tajemství: Pokoj smrti20:00Agatha Christie: Zkouška neviny20:50Agatha Christie: Zkouška neviny21:40Americano23:40Zklamaná důvěra
06:00Jak se to dělá: 27. díl (S03E27)06:30Jak se to dělá: 28. díl (S03E28)07:00Jak se to dělá: 29. díl (S03E29)07:30Jak se to dělá: 30. díl (S03E30)08:00Rození obchodníci: BMW 335i (S17E04)09:00Schováno v kůlnách: Cotswolds (S01E15)09:30Schováno v kůlnách: West Sussex (S01E16)10:00Schováno v kůlnách: Herefordshire (S01E17)10:30Schováno v kůlnách: Gloucestershire (S01E18)11:00Přeprodej rodinných vozů: Přívěs jako zámek (S01E07)12:00Přeprodej rodinných vozů: Vzácný přívěs (S01E08)13:00Recyklační tým: Dům Izard House (S01E01)13:30Recyklační tým: Továrna Washington Mill (S01E02)14:00Recyklační tým: Robert E. Lee Hotel (S01E03)14:30Recyklační tým: Mlýn Bent Mountain Mill (S01E04)15:00Renovace nemožná: Neopracovaný diamant (S01E07)16:00Renovace nemožná: 8. díl (S01E08)17:00Jak se to dělá: Travní koberce, sušené hovězí, kuželky na bowling (S19E05)17:30Jak se to dělá: Univerzální nástroje, jojobový olej, loutky (S19E06)18:00Hraniční kontrola: Švédsko: Komu to patří? (S01E13)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 20. díl (S05E20)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 4. díl (S07E04)21:00Spojené státy zlaté: 1. díl (S01E01)22:00Lovci odpadu: 11. díl (S13E11)23:00Záchrana statku: 16. díl (S05E16)01:00Lovci odpadu: Iluminace v Blackpoolu (S16E07)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 4. díl (S07E04)03:00Spojené státy zlaté: 1. díl (S01E01)04:00Lovci odpadu: Neobvyklé předměty (S11E03)05:00Lovci odpadu: Správná cena (S11E04)
06:00How Do They Do It?: Logging, Tiles And Jaffa Cakes06:24How the Universe Works: Death Of The Milky Way07:12How the Universe Works: War On Asteroids08:00Expedition X: Canyon Of The Apes08:48Expedition X: UFOs Over New Mexico09:36How It\'s Made: Coconut Charcoal, Dial Indicators10:00How It\'s Made: Pasta Dyes, Blueberries10:24How It\'s Made: Angle Grinders, Berry Baskets, And Omnidirectional Speakers10:48How It\'s Made: Cartridge Blades, Chocolate Banana Loaves, Vending Machines11:12How It\'s Made: Ultra-Thin Glass, Pallet Dismantlers, Cupcakes11:36How It\'s Made: Potash, Leather Bracelets, Wild Rice12:00How Do They Do It?: Logging, Tiles And Jaffa Cakes12:24How Do They Do It?: Heavy-lift Plane And More12:50How Do They Do It?: Monorail And More13:14How Do They Do It?: Road Rollers And More13:38How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More14:02How Do They Do It?: Harp Strings And More14:26Space Launch: Splashdown16:02How the Universe Works: Secret History Of Mercury16:50How the Universe Works: Dark History Of The Solar System17:40How It\'s Made: CNC Assembly Machines, Lemon Tarts, and Miniature War Figures18:05How It\'s Made: Chemical Tank Pressure Vents, Candy Wafers, Food Trucks, Traditional Ropes18:30How It\'s Made: Graphene, The World\'s Smallest Car, Force Testers, And Composite Cans18:55How It\'s Made: LED Tubes, Chocolate Peanut Butter Bars, and Robotic Medication Dispensers19:20How It\'s Made: Commercial Drones, Aquarium Fish, Runway Cleaners, and Shuttlecocks19:45How It\'s Made: Mortars & amp; Pestles, Bowling Lane Conditioners, Crematories, & amp; Wood Playsets20:10The Alaska Triangle: Haunted And Kushtaka Curse21:00The Alaska Triangle: The Alaskan Titanic21:50Alien Highway: Arizona Anomalies22:40Alien Highway: Escape From Area 5123:30Cooper\'s Treasure: Dragon\'s Teeth01:10Unexplained & amp; Unexplored: Mystery Of The American Maya02:00How It\'s Made: U-Locks, Teepees, Croissants, Rolling Luggage02:24How It\'s Made: Prams, Factory-Built Homes, Wood Flutes, Bicycle Tyres02:48How Do They Do It?: Monorail And More03:12How Do They Do It?: Screws And More03:36How Do They Do It?: Road Rollers And More04:00How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More04:24How It\'s Made: Potash, Leather Bracelets, Wild Rice04:48How It\'s Made: Nail Files, Birch Canoes, Boat Hardtops, And High Voltage Circuit Breakers05:12How It\'s Made: Macarons, Pine Needle Baskets, and Micrometers05:36How It\'s Made: Endoscopes, Megaphones, And Uranium
06:00Vražda v srdci země: 4. díl (S05E04)07:00Vražda v srdci země: Pravidla ochrany (S05E05)08:00Spravedlnost v Atlantě: Blíže než si myslíš (S01E05)09:00Spravedlnost v Atlantě: Smrt nevinnosti (S01E06)10:00Tělo ve sklepě: Lov a lži (S01E05)11:00Tělo ve sklepě: Pohřešovaný znamená vraždu (S01E06)12:00Extrémní kroky: 3. díl (S02E03)13:00Extrémní kroky: 4. díl (S02E04)14:00Kde se skrývá vražda: Vražedné řezy (S03E02)15:00Kde se skrývá vražda: 3. díl (S03E03)16:00Zdánlivý známý: Vražda na Den padlých (S01E04)17:00Zdánlivý známý: Záhadná nemoc (S01E05)18:00Zlá krev: Kevinův případ (S01E01)18:30Zlá krev: Spravedlnost v Jersey (S01E06)19:00Zlá krev: Sestra proti sestře (S01E02)19:30Zlá krev: Zrazený bratr (S01E08)20:00Brány do pekla: Panské sídlo Grant-Humphreyových (S02E13)21:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Farma v Ashmoru (S01E03)22:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Státní vězení v Nevadě (S01E04)23:00Pomoc! Můj dům je prokletý: Kaple neodpočinku (S04E15)01:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Farma v Ashmoru (S01E03)02:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Státní vězení v Nevadě (S01E04)03:00Americká noční můra: Ztracený ráj (S01E01)04:00Americká noční můra: Byt č. 23 (S01E03)05:00Extrémní kroky: 3. díl (S02E03)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Rodinná dynamika (S03E16)06:00Jak si vybrat správné šaty: Je to odvážné (S21E01)07:00Hledá se manželka sestra: 2. díl (S05E02)08:00Doma u Debboerových: Útulně sofistikované (S01E02)09:00Malí lidé, velký svět: Pojďme se podívat na prsten (S16E05)10:00Láska v překladu: 11. díl (S01E11)11:00Vítejte u Plathových: Život je jen chodící stín (S05E04)12:00Jak si vybrat správné šaty: Je to odvážné (S21E01)13:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 10. díl (S05E10)14:00Láska v překladu: Co je to bonjour (S01E01)15:30Jak si vybrat správné šaty - družičky: Praskají ve švech (S04E06)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: Osudová přitažlivost (S06E07)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 8. díl (S06E08)20:00Hledá se manželka sestra: 3. díl (S05E03)21:00Jak si vybrat správné šaty: Na šaty řekla možná (S21E03)22:00Deníky 90 dní: S.O.S. (S05E05)23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Nejsi čarodějnice (S06E02)02:00450kg sestry: Tuk, pláč a tanec (S04E16)02:50450kg sestry: Kyselé hrozny (S04E17)03:40450kg sestry: 18. díl (S04E18)04:30Dva z milionu: Život s šupinami (S01E03)
06:00Má pekelná kočka: Bláznivý Max (S02E02)06:50Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Kočky: přítulní tvorové (S05E01)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Štěstí (S05E04)08:30Neuvěřitelné bazény: 2. díl (S03E02)09:25No nazdar! Irwinovi zasahují: Bojovníci z nemocnice pro divoká zvířata (S03E05)10:20No nazdar! Irwinovi zasahují: Psík puggle (S03E06)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)12:10Neuvěřitelné bazény: Líná řeka (S02E10)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: Záchrana před lesním požárem (S03E03)14:00Žraloci proti delfínům: Konfrontace15:00Blue Serengeti16:00Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Psi: spokojení hafani (S05E02)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Uprchlík (S05E05)18:00Neuvěřitelné bazény: 3. díl (S03E03)19:00Jak to zvířata dokážou: 25. díl (S01E25)19:30Jak to zvířata dokážou: 26. díl (S01E26)20:00Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda (S01E01)21:00Drsná spravedlnost: Hoří! (S02E05)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Lov (S01E02)23:00Vetřelci: Invaze kanibalů (S01E05)01:30Jak to zvířata dokážou: 25. díl (S01E25)02:00Neuvěřitelné bazény: 2. díl (S03E02)03:00Nestvůry ve mně: Únos oka (S06E09)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Uprchlík (S05E05)04:30Neuvěřitelné bazény: 3. díl (S03E03)05:15Jak to zvířata dokážou: 25. díl (S01E25)05:38Jak to zvířata dokážou: 26. díl (S01E26)
00:50Was gibt es Neues?01:30Herr Ostrowski sucht das Glück - In der Esoterik02:00Herr Ostrowski sucht das Glück - In der Kunst02:25Herr Ostrowski sucht das Glück - An der Grenze02:55Herr Ostrowski sucht das Glück - Im Rausch03:25Herr Ostrowski sucht das Glück - In den Höhepunkten03:55Gugelhupf-Varianten für jeden Geschmack04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturplatz - Das Kulturmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen07:35Bilder aus Südtirol08:00Die Berge der Zukunft: Von Villnöss in die Dolomiten - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"08:45Stauseen der Alpen: Tirol - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"09:30Stauseen der Alpen: Steiermark - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"10:15Thema11:00ZIB11:15Notizen aus dem Ausland11:20quer - ... durch die Woche mit Christoph Süß12:05Ländermagazin - Heute aus Rheinland-Pfalz12:35Kunst + Krempel - Familienschätze unter der Lupe13:05Natur im Garten (2/10)13:30Romantisches Holland - Zwischen Tulpenpracht und Königskrone - Film von Sabine Fricke14:00Judith Kemp - Fernsehfilm, Deutschland 200415:30Grüß Gott, Herr Anwalt - Fernsehfilm, Deutschland 200717:00heute17:183sat-Wetter17:20Kaminer Inside: Filmstadt Babelsberg - Film von Nadja Kölling18:00Tagesschau18:15Vilde Frang und das BR-Symphonieorchester - München, Herkulessaal, März 202419:35Der Schwan von Tuonela - Herkulessaal der Münchener Residenz, Juni 202319:45Robert Frank - Don\'t blink - Film von Laura Israel21:05Januar - Spielfilm, Litauen/Lettland/Polen 2022 (Janvaris)22:40lebensArt23:25Unterwegs in den Hohen Tauern23:40das aktuelle sportstudio
01:24Die große Chance - Let\'s sing and dance03:35Die große Chance - Let\'s sing and dance - Die Entscheidung04:00Dragons - Die jungen Drachenretter - Phantomschwinge S1E304:25StoryZoo - Geburtstag S1E504:40Noahs Insel - Geier im Sturzflug S2E605:05Fix & amp; Foxi - Der faule Zahn S1E405:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Strolchis großer Auftritt S201605:55Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Blaulicht und Sirene06:00Hallo okidoki S202406:05ABC Bär S201506:20Hallo okidoki06:25Tolle Tiere06:40Hallo okidoki06:451, 2 oder 3 - Mangas, Comics & amp; Co S202407:10Hallo okidoki07:15Tom Turbo - Das Gold des Geiermeiers07:40Hallo okidoki07:45Das Wunder DU - Gehirn07:55Hexe Lilli - Lilli und die Operndiva S3E908:20Dragons - Die Reiter von Berk - Die Drachen-Akademie von Berk S1E108:40Die Schlümpfe - Talent gesucht S2E408:55Shaun, das Schaf - Besuch im Streichelzoo S6E1909:00Spirit: Wild und frei - Der Konkurrenzkampf S1E409:20Pippi Langstrumpf - Die Zeichentrickserie - Die gefährliche Zugfahrt09:45The Kids are Alright - Etwas Kleines S1E710:10The Kids are Alright - Hahnenkampf S1E810:30Black-ish - Ziemlich beste Freundinnen S5E710:50Black-ish - Film ab! S5E811:10Die Simpsons - Das Institut S33E1411:30Die Simpsons - Daytime-Marge S34E411:55Jamie Oliver: 5 Zutaten mediterran - Frankreich12:40Young Sheldon - Der Cheat-Code und die Schlafzimmer-Überraschung S7E413:00Mom - Rudys erstes Mal S7E413:20Dok 1 - Geliebt, gehasst, gekauft - Streitfall SUV14:10Essen online einkaufen14:55ZIB Flash15:00Q1 Ein Hinweis ist falsch15:40Q1 Ein Hinweis ist falsch16:25ZIB Flash16:35Q1 Ein Hinweis ist falsch17:20Fußball17:51Wetter17:56ZIB Flash18:02ZIB Magazin Klima18:15Sauerkrautkoma19:50Das ewige Leben21:50Head Full of Honey23:50Sauerkrautkoma
00:45STÖCKL01:45Seitenblicke01:50Barbara Karlich - Talk um 4 - Plus Size: Selbstliebe statt Schlankheitswahn02:45Studio 203:35Rund ums Rad03:40Mayrs Magazin - Wissen für alle04:00Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Zurück zur Natur - Mödling S202407:30Alles Schwindel09:00Zwei unter einem Dach10:30Tierische Augenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:17Wetter11:20Seitenblicke11:25Um Himmels Willen - Pechvogel S20E812:15Die Rosenheim-Cops - Der Tod ist kein Veganer S20E2613:00Der Bergdoktor - Dunkle Wolken S513:45Der Bergdoktor - Umkämpftes Glück S514:30Erlebnis Österreich - Café Schindler - Apfelstrudel und Antisemitismus14:55Religionen der Welt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Bewusst Gesund - Das Magazin16:00Bürgeranwalt16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Die Flut - Tod am Deich20:05ZIB20:15Tatort - Lenas Tante21:45Columbo - Mord per Telefon22:55Die Flut - Tod am Deich
00:10Sophie – Schlauer als die Polizei - Der große Abgang01:00Sophie – Schlauer als die Polizei - Zeit zu sterben01:55Sophie – Schlauer als die Polizei - Das letzte Mahl02:45Sophie – Schlauer als die Polizei - Das Geheimnis der Puppe03:40Sophie – Schlauer als die Polizei - Der Kranz des Todes04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:45Volkstheater in den Außenbezirken07:15Oben ohne - Hochzeitstag S1E108:05Oben ohne - Leiche im Haus S1E208:50Oben ohne - Der Einbruch S1E309:40Oben ohne - Judith und James S1E410:25Oben ohne - Vater kommt S1E511:15Oben ohne - Gas im Haus S1E612:00Oben ohne - Polizei im Bett S2E112:50Oben ohne - Die Kündigung S2E213:35Oben ohne - Gustls Quarantäne S2E314:25Unser Österreich - Das Südbahn: Einzigartige Geschichte eines großen Hotels15:15Unser Österreich - Sommerfrische in den Wiener Alpen15:45Unser Österreich - Wanderparadies Wienerwald16:35Land der Berge - Der Wanderer im Waldviertel17:25Landleben - In den Hausruckbergen18:15zeit.geschichte - Des Kaisers Spion - Maximilian Ronge19:05zeit.geschichte - Des Kaisers Waffenschmiede - Die Skodawerke19:55zeit.geschichte - Der letzte Kaiser - Karl I.20:45zeit.geschichte - Abrechnung mit einer Dynastie: Die Habsburger nach 191821:35Die Tafelrunde22:45Kabarett im Turm - Reinhard Nowak - Endlich!23:40Schlabarett - Atompilz von links
00:15Yoga Kids - Wald 100:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy00:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der verhexte Besen S201701:25Das Dschungelbuch - Safari - Japan S1E201:35ABC Bär S201402:00Theodosia - Gebranntes Kind S1E2502:20SimsalaGrimm - Die zertanzten Schuhe S2E1102:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli und das Geheimnis der verschwundenen Bienen S3E2503:15Yoga Kids - Wald 103:30YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Handy03:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201604:30Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E304:40Calimero 3D - Die Verlosung S1E6304:50Calimero 3D - Das Veilchen-Parfum S1E6405:00ABC Bär S201405:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause05:25SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1205:45Schmatzo S201706:00Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2606:20Yoga Kids - Strand 106:35So denkt das junge Österreich - Handy06:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201607:30Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E307:40Calimero 3D - Die Verlosung S1E6307:50Calimero 3D - Das Veilchen-Parfum S1E6408:00ABC Bär S201408:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause08:25SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1208:45Schmatzo S201709:00Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2609:20Yoga Kids - Strand 109:35So denkt das junge Österreich - Handy09:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201610:30Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E310:40Calimero 3D - Die Verlosung S1E6310:50Calimero 3D - Das Veilchen-Parfum S1E6411:00ABC Bär S201411:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause11:25SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1211:45Schmatzo S201712:00Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2612:20Yoga Kids - Strand 112:35So denkt das junge Österreich - Handy12:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201613:30Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E313:40Calimero 3D - Die Verlosung S1E6313:50Calimero 3D - Das Veilchen-Parfum S1E6414:00ABC Bär S201414:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Check dein Zuhause14:25SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1214:45Schmatzo S201715:00Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2615:20Yoga Kids - Strand 115:35So denkt das junge Österreich - Handy15:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201616:25Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E316:35ABC Bär S201417:00Theodosia - Der letzte Sonnenaufgang S1E2617:20SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1217:40Schmatzo S201717:55Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2618:15Yoga Kids - Strand 118:30So denkt das junge Österreich - Handy18:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201619:25Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E319:35ABC Bär S201420:00Theodosia - Der letzte Sonnenaufgang S1E2620:20SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1220:40Schmatzo S201720:55Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2621:15Yoga Kids - Strand 121:30So denkt das junge Österreich - Handy21:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201622:25Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E322:35ABC Bär S201423:00Theodosia - Der letzte Sonnenaufgang S1E2623:20SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1223:40Schmatzo S201723:55Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E26
00:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4601:00Tischtennis Bundesliga Herren Halbfinal Rückspiel: Salzburg - Wr.Neustadt, Highlights aus Salzburg03:00Funsport04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1904:14Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 204:35Silent Sports + - Volleyball AVL Graz - Amstetten 202304:49Silent Sports + - Pferdesport Vielseitigkeits-Staatsmeisterschaften 202305:10Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 105:29Silent Sports + - Basketball Superliga Herren: Klosterneuburg-St.Pölten05:37Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 206:00Yoga Magazin - Folge 21706:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 8407:00Yoga Magazin - Folge 21707:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4608:00Yoga Magazin - Folge 21708:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4609:00Eishockey Länderspiel: Deutschland - Österreich, Highlights aus Garmisch11:00OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4611:30Yoga Magazin - Folge 21712:00Funsport12:05LIVE Fußball 2. Liga - 25. Runde: FAC Wien - First Vienna 1894 aus Wien14:05LIVE Eishockey Länderspiel: - Österreich - Deutschland aus Zell am See16:45LIVE Judo EM 2024 - Tag 3 aus Zagreb17:30Der weiße Rausch 2024, Highlights aus St. Anton18:00Sport 2018:15LIVE Eishockey Frauen WM Division 1A: - Österreich - Niederlande aus Klagenfurt21:00Fußball 2. Liga 25. Runde: Konferenzschaltung, Highlights23:00Eishockey Frauen WM Division 1A: Österreich - Ungarn, Highlights aus Klagenfurt
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Politické spektrum13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Historie.cs: Ne znamená ne22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Barbie a 12 tancujících princezen09:30Barbie - Príbeh Morské Panny10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Jetsonovi: Film21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:35Touchdown05:45Branky, body, vteřiny06:00Hokej: Kanada - Česko07:55BBV po 25 letech08:05PanoramaL08:35Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy08:55Archiv D: Blahopřání09:35Sokolský zpravodaj09:45Po trailech přes hory10:05Fotbal: MFK Vyškov - FK VarnsdorfL12:15PanoramaL12:35Paralympijský magazín13:00Veslování: ME Maďarsko13:50Hokej: Slovensko - ČeskoL16:30Po trailech přes hory16:50Volejbal: ČEZ Extraliga - finále play offL19:20Házená: Chance Extraliga - play offL21:10Motorismus: FIM Speedway Grand Prix ChorvatskoL22:05Atletika: Wanda Diamond League Šanghaj00:10Branky, body, vteřiny00:25Fotbal: MFK Vyškov - FK Varnsdorf02:15Archiv D: Blahopřání02:55Branky, body, vteřiny03:10Házená: Chance Extraliga - play off
06:00Teleshop09:00Ultrafialoví II.10:00Ultrafialoví II.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů II.14:00Lovci pokladů II.15:00Lovci pokladů II.16:00Lovci pokladů II.17:00Lovci pokladů II.17:55Hvězdná brána: Atlantida I.18:55Hvězdná brána: Atlantida I.19:50Hvězdná brána: Atlantida I.20:50Hvězdná brána: Atlantida I.21:45Hvězdná brána: Atlantida I.22:45Ztracený svět I.23:40Ztracený svět I.00:40Ztracený svět I.01:40Ultrafialoví II.02:25Ultrafialoví II.03:10Totalcar II.04:00Teleshop
07:05Želvy Ninja: Mutantí chaos09:15Profil zločinu VIII.10:25Profil zločinu VIII.11:30Csi I.12:30Csi I.13:30Csi I.14:30Csi I.15:30Csi I.16:30Bones Viii.17:20Bones Viii.18:15Bones Viii.19:05Bones Viii.20:00Bones Viii.21:00Strážci: Watchmen00:25Ledová archa02:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:30Totalcar IV.04:00Teleshop
06:25Ten, kdo tě chrání III.07:25Ten, kdo tě chrání III.08:25Ten, kdo tě chrání III.09:25Ten, kdo tě chrání III.10:25Hvězdná brána VII.11:25Hvězdná brána VII.12:20Hvězdná brána VIII.13:20Hvězdná brána VIII.14:15Hvězdná brána VIII.15:10Zelenáč I.16:10Zelenáč I.17:05Zoom18:55Chceš mě, chci tě21:00Jako za starejch časů22:55Ztracený symbol I.23:50Ztracený symbol I.00:50Zelenáč I.01:50Zelenáč I.02:30S.W.A.T. V.03:10Dr. House V.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:10Vteřiny života I.15:10Vteřiny života I.16:10Zelenáč I.17:05Zelenáč II.17:55Zelenáč II.18:50Vteřiny života I.19:50Čtyři sestry I.21:10Čtyři sestry I.22:30Zelenáč I.23:30Zelenáč II.00:25Vteřiny života I.01:25Brousko Iii.02:35Brousko Iii.04:00Teleshop
00:10NOW06:00Die große Elchwanderung01:30Wilder Norden07:25Hitler - Ein Leben in Bildern02:25Wildes Shetland08:15Wildes Shetland03:30Gefiederte Nachbarn - Unsere Gartenvögel09:20Gefiederte Nachbarn - Unsere Gartenvögel04:25Wildes Großbritannien10:15Wildes Großbritannien05:10Wildes Großbritannien11:00Wildes Großbritannien11:55Wie viel wiegt ihr Gebäude, Mr. Foster?13:15NOW14:40Human Revolution - Die Reise des Menschen15:35Genial selbstgemacht16:40Wilder Norden17:35Geheimnisvolle Pyramiden18:30Die große Elchwanderung20:15Geheimnisvolle Pyramiden21:10Der Mann, der Tutanchamun fotografierte22:15Rom - 8 Tage die Geschichte schrieben23:00Vom Welpen zum Blindenhund
00:00RTL Nachtjournal05:50Der Blaulicht Report00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter06:45Der Blaulicht Report00:35CSI: Miami07:45Der Blaulicht Report01:20CSI: Miami08:45Der Blaulicht Report02:15CSI: Miami09:45Der Blaulicht Report03:00CSI: New York10:45Der Blaulicht Report03:45CSI: New York11:45Verklag mich doch!04:30CSI: New York12:15Verklag mich doch!05:15Der Blaulicht Report12:45Barbara Salesch - Das Strafgericht13:45Barbara Salesch - Das Strafgericht14:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht15:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht16:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:45Gala18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15Drei gegen Einen - Die Show der Champions
00:20Der Rhein-Ruhr-Ripper05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd01:10CSI: Den Tätern auf der Spur06:25Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd01:55Im Namen des Gesetzes07:10Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes07:55Im Namen des Gesetzes03:35CSI: Vegas08:45Im Namen des Gesetzes04:20CSI: Vegas09:35Im Namen des Gesetzes05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd10:25Im Namen des Gesetzes11:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:50Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:40Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:30Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei15:20Danny Rolling: Der Schlitzer von Gainesville15:50CSI: Vegas16:35CSI: Vegas17:20CSI: Vegas18:05CSI: Vegas18:45CSI: New York19:30CSI: New York20:15CSI: New York21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: New York
00:40Mein Traumhaus auf dem Land06:00Shopping Queen01:25Mein einzigartiges B & amp;B06:45Shopping Queen01:55Mein einzigartiges B & amp;B07:35Zwischen Tüll und Tränen02:25Mein einzigartiges B & amp;B08:204 Hochzeiten und eine Traumreise03:10Zwischen Tüll und Tränen09:10Das perfekte Dinner03:554 Hochzeiten und eine Traumreise10:05Cook clever mit Jamie04:454 Hochzeiten und eine Traumreise10:55Jamies Superfood für jeden Tag05:30Jamie At Home11:45Jamie Oliver: Together - Alle an einem Tisch12:35Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh13:30Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:20Mein Traumhaus auf dem Land15:10Mein einzigartiges B & amp;B15:40Mein einzigartiges B & amp;B16:20Mein einzigartiges B & amp;B17:05Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Jamie At Home19:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer21:50Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:45Hercules01:35Teleshopping05:25Hercules03:45Recht & amp; Ordnung06:05Hercules04:05Hercules06:50Ein Colt für alle Fälle07:50Ein Colt für alle Fälle08:40Ein Colt für alle Fälle09:35Trio mit vier Fäusten10:30Trio mit vier Fäusten11:20Das A-Team12:15Das A-Team13:05Die Tuning Profis14:00Top Gear14:55Top Gear15:55American Pickers - Die Trödelsammler16:45American Pickers - Die Trödelsammler17:30Die Kirmes-Könige18:25Das A-Team19:15Das A-Team20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf22:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:00Singletown - Gemeinsam oder einsam?06:00Alles was zählt Classics00:45McLeods Töchter06:25Alles was zählt Classics01:30Heartland - Paradies für Pferde06:50Alles was zählt Classics02:15Buffy - Im Bann der Dämonen07:15Alles was zählt Classics03:00Verbotene Liebe Classics07:40Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics08:05Herz über Kopf04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten08:30Herz über Kopf04:45Unter uns08:55Herz über Kopf05:10Alles was zählt09:25Herz über Kopf05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics09:50Herz über Kopf10:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics10:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:45Unter uns Classics13:15Unter uns Classics13:40Unter uns Classics14:10Unter uns Classics14:35Unter uns Classics15:05Sankt Maik15:55Magda macht das schon!16:25Magda macht das schon!16:50You Shall Not Lie17:50Vier Hochzeiten und ein Todesfall18:35Singletown - Gemeinsam oder einsam?19:25Singletown - Gemeinsam oder einsam?20:15The Heirs - Highschool der Superreichen21:20Krieg der Clans23:30Buffy - Im Bann der Dämonen
00:10Nikola05:30Das Familiengericht00:40Alles Atze06:15Das Familiengericht01:00Alles Atze06:55Das Familiengericht01:25Teleshopping07:55Das Jugendgericht02:25Das Strafgericht08:45Das Jugendgericht03:10Das Strafgericht09:45Das Jugendgericht04:00Das Jugendgericht10:45Das Strafgericht04:45Das Jugendgericht11:45Das Strafgericht12:35Das Strafgericht13:20Quincy14:10Quincy15:05Quincy15:55Mord ist ihr Hobby16:50Mord ist ihr Hobby17:40Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:20Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:05Mord ist ihr Hobby22:00Mord ist ihr Hobby22:50Mord ist ihr Hobby23:35Mord ist ihr Hobby
01:20Teleshoppingsendung05:30Die Oktonauten auf dem Festland05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:00Rubble & amp; Crew08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:35Jade Armor11:00Ninjago - Aufstieg der Drachen11:30ALVINNN!!! und die Chipmunks11:50ALVINNN!!! und die Chipmunks12:20Barbie und die geheime Tür13:35Barbie - Ein verborgener Zauber14:05Voll zu spät!14:15Voll zu spät!14:25Voll zu spät!14:40Voll zu spät!14:50Voll zu spät!15:10Voll zu spät!15:20Voll zu spät!15:35Voll zu spät!15:45Voll zu spät!16:05Voll zu spät!16:15Voll zu spät!16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Brücke nach Terabithia22:05Der Pferdeflüsterer
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:50Rubble & amp; Crew09:00Rubble & amp; Crew09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:35Jade Armor12:00Ninjago - Aufstieg der Drachen12:30ALVINNN!!! und die Chipmunks12:50ALVINNN!!! und die Chipmunks13:20Barbie und die geheime Tür14:35Barbie - Ein verborgener Zauber15:05Voll zu spät!15:15Voll zu spät!15:25Voll zu spät!15:40Voll zu spät!15:50Voll zu spät!16:10Voll zu spät!16:20Voll zu spät!16:35Voll zu spät!16:45Voll zu spät!17:05Voll zu spät!17:15Voll zu spät!17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:25vox nachrichten05:50CSI: NY00:45Snapped - Wenn Frauen töten06:35Criminal Intent - Verbrechen im Visier01:35Snapped - Wenn Frauen töten07:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier02:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin08:15Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin09:10Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:50Shopping Queen12:50Shopping Queen13:50Shopping Queen14:50Shopping Queen15:50Shopping Queen16:50Wenn keiner guckt - Das geheimnisvolle Leben unserer Katzen17:55hundkatzemaus - Das Haustiermagazin19:10Bunte Hunde - Wo die Tierliebe hinfällt20:1550 Jahre ABBA und das Geheimnis des Schwedenpop
00:50Chicago Fire05:10Verklag mich doch!01:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:00Verklag mich doch!01:50Wissenshunger07:05Verklag mich doch!02:05Teleshopping08:15Verklag mich doch!10:05Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:20Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:25hundkatzemaus - Das Haustiermagazin13:30Hautnah: Die Tierklinik14:30Hautnah: Die Tierklinik15:30Hautnah: Die Tierklinik16:30Jamies Superfood für jeden Tag17:30Jamies Superfood für jeden Tag18:25The Good Doctor19:15The Good Doctor20:15Chicago Med21:00Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:40Chicago Med
00:00Královna čokolády00:25Královna čokolády00:45Luca vaří italsky01:10Italské chutě podle Davida Rocca01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00James Martin: Španělská dobrodružství07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Zákusky Almy Obreganové08:30Zákusky Almy Obreganové09:00Mary Berry peče klasicky09:35Mary Berry peče jednoduše10:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou10:30Tak chutná zdraví11:00Mistrovské pečení - Nový Zéland12:00Radostné vaření13:00John Torode - středovýchodní chutě13:30John Torode - středovýchodní chutě14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou15:00Zákusky Almy Obreganové15:30Zákusky Almy Obreganové16:00Mary Berry peče klasicky16:35Mary Berry peče jednoduše17:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou17:30Tak chutná zdraví18:00Mistrovské pečení - Nový Zéland19:05Radostné vaření20:00John Torode - středovýchodní chutě20:30John Torode - středovýchodní chutě21:00Gordon, Gino a Fred na cestách22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou
06:00Blue (136)06:05Blue (140)06:10Blue (142)06:25Blue (141)06:35Blue (143)06:50Blue (144)06:55Blue (146)07:10(34)07:40(35)08:10Mickeyho klubík (36)08:40Mickeyho klubík (37)09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (73)09:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (65)10:00Příšerky v rachotě (1)10:30Příšerky v rachotě (4)11:00Poloviční superhrdinové (1)11:25Poloviční superhrdinové (2)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (101)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (102)12:55Greenovi ve velkoměstě (65)13:25Greenovi ve velkoměstě (66)13:55Hailey jde na to! (4)14:25Hailey jde na to! (11)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (39)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (32)15:55Křečík a Gréta (25)16:20Křečík a Gréta (26)16:50Blue (135)17:00Blue (129)17:05Blue (145)17:20Blue (130)17:25Blue (136)17:35Blue (140)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (131)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (126)18:50Hailey jde na to! (8)19:50Příšerky v rachotě (1)20:20Příšerky v rachotě (4)20:50Táborníci z Kikiwaka (57)21:15Táborníci z Kikiwaka (58)21:50Jessie (78)22:20Jessie (79)22:45Poper se s tím! (32)23:15Poper se s tím! (27)23:45Ghostforce (3)24:10Ghostforce (4)24:35Ghostforce (5)25:00Tým Tiki (26)25:20Tým Tiki (1)25:45Tým Tiki (2)26:10Anna mezi obojživelníky (2)26:35Anna mezi obojživelníky (3)26:55Anna mezi obojživelníky (4)27:15Ghostforce (7)27:40Ghostforce (8)28:00Pyžamasky (7)28:25Pyžamasky (8)28:45Dalmatinská 101 (3)29:10Dalmatinská 101 (4)29:30Kluk Holka atd. (45)29:40Taffy (13)29:50Taffy (20)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:30Bluey (2)07:40Bluey (2)07:50Bluey (2)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (2)10:10Bluey (3)10:20Bluey (3)10:30Bluey (3)10:40Bluey (3)10:50Bluey (3)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (1)12:00A Goofy Fairy Tale ()13:00Mickey Mouse Funhouse (2)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Spidey and His Amazing Friends (2)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00SuperKitties (1)16:30SuperKitties (1)17:00SuperKitties (1)17:15SuperKitties (1)17:30PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)17:45PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:00PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:15PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:30PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:45PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)19:00PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)19:15PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Oblíbená jídla, 2. část (S20E07)06:45Giadina domácí kuchyně: Oblíbené jednohubky (S06E23)07:10Buddy versus Duff: Donuty a magie (S01E05)07:55Buddy versus Duff: Velké finále (S01E06)08:40Try Guys a výlet bez receptů: Santa Barbara: ryba, croissant (S01E01)09:25Nejlepší americký pekař: Pacifik (S04E08)10:10Extrémní války dortů: Simpsonovi (S01E01)10:55Extrémní války dortů: Komiksové vydavatelství (S01E02)11:40Extrémní války dortů: Svatební kreace (S01E03)12:25Jarní cukrářská soutěž: Parádní jarní den (S04E03)13:10Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Vědecký veletrh (S12E10)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Od vepřového po těstoviny (S29E01)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Sendviče a jižanské pokrmy (S29E02)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Preclíky, vepřové, paella (S29E03)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: Velké hamburgery a italská čtvrť (S29E04)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Pocity porotce (S17E08)15:48Porážka Bobbyho Flaye: Flayovi na míru (S17E10)16:13Porážka Bobbyho Flaye: Vtípky o Bobbym (S17E11)16:36Porážka Bobbyho Flaye: Porotkyně z Vyřazených (S17E12)17:00Výcvikový tábor kuchařů: Předveďte mi horlivost (S01E03)17:55Další skvělý cukrář: Souboj pohlaví (S03E07)18:40Porážka Bobbyho Flaye: Pěkně se narovnej! (S33E03)19:03Porážka Bobbyho Flaye: Takhle Kati roluje (S33E04)19:25Zachraňte zbytky: Příběh dvou ledniček (S01E01)20:10Vaření na divokou kartu: 1. díl (S01E01)20:55Vyřazeni: Sexy hostina (S52E05)21:40Jarní cukrářská soutěž: Parádní jarní den (S04E03)22:25Dětská cukrářská soutěž: Pečou školáci: Vědecký veletrh (S12E10)23:10Výcvikový tábor kuchařů: Předveďte mi horlivost (S01E03)23:55Pravidla farmy: Oslava matek (S06E08)01:25Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli (S18E06)01:47Průkopnice: Vaření ala Kansas (S18E07)02:10Průkopnice: Snadné pohoštění (S18E08)02:32Průkopnice: Večeře pro dva (S18E09)02:55Průkopnice: Oběd pro pomocníky (S18E10)03:17Průkopnice: 16minutová texasko-mexická jídla (S18E11)03:40Průkopnice: Dobroty pro maminky (S18E12)04:02Průkopnice: Jídlo do hotýlku (S18E13)04:25Průkopnice: Co přinést na večírek: BBQ (S19E01)04:47Průkopnice: Kuře na čtyři způsoby (S19E02)05:10Pravidla farmy: Oslava matek (S06E08)05:35Pravidla farmy: Večírek z toho, co je zrovna po ruce (S06E09)
06:00Laboratoř duchů: Deadwood (S02E13)07:00Mrazivé zlato: David a Goliáš (S01E01)08:00Mrazivé zlato: Není nad Stor? (S01E02)09:00Mrazivé zlato: Trhliny (S01E03)10:00Mrazivé zlato: Zoufalá situace (S01E04)11:00Záhady muzeí: Šmírák Tom Butler (S07E09)12:00Záhady muzeí: Prezidentova ztracená kráva (S07E10)13:00Záhady muzeí: Velké kiptonské vlakové neštěstí (S07E11)14:00Záhady muzeí: Křížovkářský kód a Brushy Bill (S07E12)15:00Záhady muzeí: Atomová sci-fi bomba, Ford proti Ferrari (S07E13)16:00Stavět na Aljašce: Nejlepší chvilky (S03E11)17:00Stavět na Aljašce: Závěrečné práce (S03E12)18:00Stavět na Aljašce: Jsme zpět (S04E01)19:00Stavět na Aljašce: Bestie je mrtvá (S04E02)20:00Stavět na Aljašce: Varování (S03E10)21:00Brány do pekla: Panské sídlo Grant-Humphreyových (S02E13)22:00Strašidelná města: Gettysburg (S01E03)23:00Směr hrůza: Sanatorium Sweet Springs (S01E04)01:00Záhady muzeí: Písečný muž z Borrega a další (S22E07)02:00Tyto lesy jsou prokleté: Otázka života a smrti (S03E06)03:00Dobrodružství s duchy: Ostrov Poveglia (S02E09)04:00Směr hrůza: Sanatorium Sweet Springs (S01E04)05:00Stavět na Aljašce: Bestie je mrtvá (S04E02)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.