TV program streda, 12. jún 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:35Mama na prenájom III. (106)10:40Dunaj, k vašim službám VI. (18)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10ŠPORTOVÉ NOVINY 1212:15Susedia13:00Mentalista V. (3)13:55Mentalista V. (4)14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25PRVÉ ŠPORTOVÉ NOVINY17:30Reflex17:55Mama na prenájom III. (107)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože II.22:05Utajený šéf I.23:35Dobre vedieť!00:50Mentalista V. (3)01:45Mentalista V. (4)02:25Policie Modrava I. (10)03:20Susedské prípady04:00Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (24) (ST) - skryté titulky14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Zachráňte tigra22:40Sedem23:40Geissenovci: Hlavne luxusne!00:40Myšlienky vraha VII. (24/24)01:50Riskuj!02:25Krimi02:55Inkognito03:45Bez servítky
03:20Na krok od neba04:15Správy RTVS „N“05:05Autosalón05:35Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu VII (12/16)10:00Na krok od neba10:55Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:00Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:25Bez batožiny16:50Destinácie17:05Detektívi zo severu VII (13/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:14Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:15Počasie20:30Vraždy v Collioure22:10V srdci23:45Komisár Montalbano01:25Správy RTVS „N“02:15Góly-body-sekundy02:35Počasie
06:00Druhý dych II. (13)06:50Túžba tela (102)07:30Túžba tela (103)08:35Krok za krokom VII. (6)09:20Krok za krokom VII. (7)10:05Chicago Fire VII. (8)11:05S hlavou v oblakoch (151)11:55S hlavou v oblakoch (152)13:00Oteckovia (43)14:10Keď kvitne láska (83)15:15Keď kvitne láska (84)16:05Túžba tela (104)17:05Túžba tela (105)18:05Chicago Fire VII. (9)19:00Keď kvitne láska (85)19:55Keď kvitne láska (86)20:50Krok za krokom VII. (8)21:20Krok za krokom VII. (9)21:50Priatelia VI. (11)22:20Priatelia VI. (12)22:50Chicago Med VII. (7)23:45Keď kvitne láska (85)00:40Keď kvitne láska (86)01:20S hlavou v oblakoch (151)02:05S hlavou v oblakoch (152)02:45Smotánka03:45Adela show05:10Oteckovia (43)
04:10Diaľnica peklom V.04:55Bez servítky06:05Záchranári (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:15Letecké katastrofy VI.08:25Vražedné čísla V. (20)09:35Vražedné čísla V. (21)10:35Riskuj! (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:25Záchranári (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:15Ups, zmenil som svet (8)13:25Geissenovci - Ťažký život milionárov X.14:20Policajti v akcii (ST) - skryté titulky15:25Moja mama varí lepšie ako tvoja16:30Letecké katastrofy VI.17:50Geissenovci - Ťažký život milionárov X.18:50Naši III. (10) (ST) - skryté titulky19:30Profesionáli III. (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Pravá blondínka22:35Ďalších 48 hodín00:35Profesionáli III. (14) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár01:40Mafstory (1/33)02:30Prírodné katastrofy02:55Miláčikovo03:25Ups, zmenil som svet (8)
06:05Zázračný miniateliér06:10Doma chutí najlepšie06:25Jurošík06:30Bob a Bobek na cestách06:40Bob a Bobek na cestách06:45Dimitri II06:50Nezbedný havran07:05Hrdinovia mýtov a legiend07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Arcélek - Profily09:00Regina09:55O mužoch, ženách a deťoch11:30Obedníček11:35Odo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:15Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:10Storočnica SND (4)15:05Apokalypsa: Deň D16:00Veda pre všetkých16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:35Odo18:40Dimitri II18:45Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Hrdinovia mýtov a legiend19:30Doma chutí najlepšie19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Čarovné lesy a močiare21:00Čína: Štátna kontrola alebo laboratórium budúcnosti21:45GEN.sk22:00Do kríža22:55Denník Anny Frankovej00:20Správy RTVS „N“
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zavolejte porodní sestřičky XII (6/8)09:55Na cestě po severovietnamském pobřeží10:25My všichni školou povinní (3/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Horákovi (15/39)13:20Horákovi (16/39)14:10Byli jsme druzí14:45Recepty doktora Kudrny15:50Zavolejte porodní sestřičky XII (7/8)16:45Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:15Četnické humoresky (23/39)21:4513. komnata Zdeňka Žáka22:10Gejzír22:44Výsledky losování Šťastných 1022:45Experti00:10Sisi (2/6)01:05AZ-kvíz01:30Život je pes (2/6)02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: Lidický mučedník05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Nádherná Jižní Korea (2/2)09:25Egypt (4/6)10:15Poklady ve stínu pyramid11:15Hlubiny Středozemního moře12:05Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu12:15S rodinou pumy13:00Severokorejská dynastie: Syn boha (2/4)13:50Velké stroje zblízka II: Arktický ledoborec14:35Chůze - lék pro tělo a duši15:30Televizní klub neslyšících16:00Jan Koller - Příběh obyčejného kluka17:50Trabantem z Austrálie do Asie (6/12)18:20Dobrodružství s hejnem sedmi set žraloků19:15Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Běžná selhání21:30Kamera na cestách22:25Letecké katastrofy: Nedostatek disciplíny23:10Zázraky techniky V: Nejštíhlejší mrakodrap00:00Život s Hitlerem: Pád a odkaz (3/3)00:50Chico01:20Půvab rakouských hor (2/5)02:05Vzkaz Diny Štěrbové02:20Na hranici tradic: Slovácký rok v Kyjově02:45Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku03:05V zajetí železné opony: Potrestaní příbuzní03:20Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie03:45Babylon04:10Duch vane, kudy chce04:40Přátelé z bitevního pole
05:55Snídaně08:45Ulice (4722)09:50Specialisté (226)10:55Můj přítel Monk (11)11:50Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (172)13:35Kriminálka Miami VII (22)14:30Kriminálka Miami VII (23)15:30Výměna manželek XI16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4723)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:45Survivor Česko & amp; Slovensko III23:45Kriminálka Miami VII (22)00:45Kriminálka Miami VII (23)01:50Specialisté (11)03:05Ulice (4723)03:50Ordinace v růžové zahradě 2 (172)04:45Novashopping
06:00Nový den07:00M*A*S*H (82)07:35M*A*S*H (83)08:05M*A*S*H (84)08:35M*A*S*H (85)09:10ZOO (207)10:35Policie Hamburk X (22)11:35Policie Hamburk X (23)12:35Closer: Nové případy II (9)13:30Komisař Rex IV (13)14:30Policie v akci15:30Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda (1)21:40Show Jana Krause22:40Show Jana Krause23:50Ano, šéfe!00:55Policie v akci01:55Policie Hamburk X (22)02:55Policie Hamburk X (23)03:50Closer: Nové případy II (9)04:50Rozpal to, šéfe!05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:10Těžká dřina06:35Partička XXL07:45Mikýřova hysteorie českých dějin08:25Top Gear speciál: Když se nedaří (5)09:30Top Gear speciál: Nejlepší závody (6)10:35Hvězdná brána IX (13)11:35Hvězdná brána IX (14)12:40Jmenuju se Earl I (17)13:10Jmenuju se Earl I (18)13:40Simpsonovi XXVIII (13)14:05Simpsonovi XXVIII (14)14:35Simpsonovi XXVIII (15)15:00Simpsonovi XXVIII (16)15:20Hvězdná brána IX (15)16:15Hvězdná brána IX (16)17:20Jmenuju se Earl I (19)17:50Jmenuju se Earl I (20)18:15Simpsonovi XXIX (19)18:45Simpsonovi XXIX (20)19:15Simpsonovi XXIX (21)19:45Simpsonovi XXX (1)20:15Autosalon.tv21:25Fotr na tripu VII22:05Nezvěstná II (5)23:00Moto cestou necestou23:50Simpsonovi XXIX (19)00:15Simpsonovi XXIX (20)00:45Simpsonovi XXIX (21)01:10Simpsonovi XXX (1)01:40Jmenuju se Earl I (19)02:05Jmenuju se Earl I (20)02:35Nezvěstná II (3)03:35Ženy ve wrestlingu VIII (52)04:30Autosalon.tv05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Libovky Pepy Libického06:15Prostřeno!07:10Sestřičky (57)08:30Svatby v Benátkách (4)10:05Prostřeno!10:50Ano, šéfe!11:55Inga Lindström14:00Záchranáři z hor XIII (8)15:00Záchranáři z hor XIII (9)16:00Čas lásky a třešní (46)16:55Čas lásky a třešní (47)17:55Záchranáři z hor XIII (10)18:55Záchranáři z hor XIII (11)20:00Inga Lindström21:55Sestřičky (58)23:10ZOO (207)00:20Rodina doktora Kleista VIII (1)01:25Rodina doktora Kleista VIII (2)02:35Čas lásky a třešní (46)03:30Čas lásky a třešní (47)04:35Lásce navzdory (68)05:35Na zámku
04:25Tísňová linka06:00Flash08:20García a García10:00Šmoulové11:40Cesta k dokonalosti13:25Michael Jackson: Speciál o přetvářce14:15Muži v černém: Globální hrozba16:10Všechny staré nože17:50Shazam! Hněv bohů20:00Creed III.21:55Peníze těch tupců23:40Věznice 7701:45Sisu03:20Donald Trump: Speciál o falešnosti
03:50Čtyřicítka na krku06:00Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství07:35Lady Bird09:10Junioři10:45Bude líp II. (7)11:05Bude líp II. (8)11:30Harry Potter a Ohnivý pohár14:05Zataženo, občas trakaře15:40Moje perská rodina17:30Humr19:30The Last of Us (3): Long, Long Time20:45The Last of Us (4): Drž mě za ruku21:30Prci, prci, prcičky - svatba23:05Uzavřený kruh (6)00:00Osm hrozných02:45Lov
06:00Profil zločinu VIII.07:10Námořní vyšetřovací služba XVII.08:00Námořní vyšetřovací služba XVII.08:55Profil zločinu VII.10:05Profil zločinu VIII.11:15Hvězdná brána: Atlantida V.12:10Tým SEAL13:05Námořní vyšetřovací služba XVII.14:00Námořní vyšetřovací služba XVII.14:55Profil zločinu VIII.16:15Profil zločinu VIII.17:20Tým SEAL18:15Hvězdná brána: Atlantida V.19:10Námořní vyšetřovací služba XVII.20:05Námořní vyšetřovací služba XVII.21:00Vteřiny života I.21:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.23:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.00:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI.01:05MacGyver IV.01:45MacGyver IV.02:25Prezident v pořadí III.03:10Prezident v pořadí III.04:00Zelenáč V.04:40Zelenáč V.05:20Totalcar IV.
06:00Šťastná 706:55Soudce Alexandr13:15Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:35Soudkyně Barbara16:50Soudce Alexandr17:55Soudkyně Barbara19:00Soudkyně Barbara20:05Soudkyně Barbara21:10Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:25Soudce Alexandr03:50Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:30Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:50Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:35Klenot TV14:00Klenot TV16:25Co bude dnes k večeři?16:35Popelka17:45Poklad z půdy19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy21:00Nebezpečné vztahy22:05Nebezpečné vztahy23:05Nebezpečné vztahy00:05Jak to dopadlo!?01:10Nebezpečné vztahy live02:10Ostříháno03:15Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:16Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:20Jak to dopadlo!?07:15Nebezpečné vztahy live08:55Klenot TV13:45Šťastná 714:40Jak to dopadlo!?15:55Nebezpečné vztahy16:50Šťastná 717:45Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15TOP - Filmy podle skutečné události20:55Tajemství filmů a seriálů - Hrátky s čertem21:25Nikdo není perfektní22:45Poklad z půdy23:50Intim s Heidi Janků00:30MOJE ZPRÁVY00:45VIP svět00:55Exkluziv Kateřiny Brožové02:10Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:30Australští lovci safírů07:35Australští zlatokopové08:30Záchranáři na dálnici 40109:30Australští tiráci10:25Tesaři z extrémních nadmořských výšek11:25Obrovské stavitelské chyby12:20Australští lovci safírů13:25Australští zlatokopové14:20Ledoví vikingové15:15Těžaři z Mud Mountain16:15Záchranáři na dálnici 40117:10Australští tiráci18:05Tesaři z extrémních nadmořských výšek19:05Obrovské stavitelské chyby20:00Australští lovci safírů21:05Australští zlatokopové22:05Ledoví vikingové23:00Velká čínská zeď s Ashem Dykesem00:05Australští lovci safírů01:10Australští zlatokopové02:05Ledoví vikingové02:55Velká čínská zeď s Ashem Dykesem03:55Australští tiráci04:40Tesaři z extrémních nadmořských výšek05:30Australští lovci býků
06:00Odhalené mumie06:55Poklady s Bettany Hughes07:55Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války09:002. světová válka - Bitvy o Evropu10:05Nejlepší vojenské prostředky11:15Římské megastavby12:20Velkolepé stavby dávnověku13:35Velkolepé stavby dávnověku14:35Poklady s Bettany Hughes15:35Odhalené mumie16:35Mýty: Velké záhady lidstva17:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války18:502. světová válka - Bitvy o Evropu19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Den D: Příběh vojáka22:00Den D: Příběh vojáka23:00Temná věda nacistů23:55Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války01:05Nejlepší vojenské prostředky02:052. světová válka - Bitvy o Evropu03:00Den D: Příběh vojáka03:45Den D: Příběh vojáka04:35Temná věda nacistů
06:10Veterinář z Yorkshiru06:55Veterinář z Yorkshiru07:40Veterinář z Yorkshiru08:25Veterinář z Yorkshiru09:10Evropská divočina10:05Evropská divočina11:00Skotsko: Rok v divočině11:50Divoká Belgie12:40Záchrana divokých zvířat v Malawi13:30Veterinář z Yorkshiru14:15Divocí bojovníci15:05Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem15:55Země z vesmíru16:50Ptáci17:30Říční monstra18:25Divočina Patricka Aryeeho19:10Divocí bojovníci20:00Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall20:50Záchranáři divokých zvířat: Austrálie21:40Záchrana divokých zvířat v Malawi22:30Nemocnice pro slony23:15Nemocnice pro slony00:05Nejdivočejší přežití00:55Veterinář z Yorkshiru01:40Veterinář z Yorkshiru02:25Veterinář z Yorkshiru03:10Záchrana divokých zvířat v Malawi04:00Nejdivočejší přežití04:50Divoká Čína s Rayem Mearsem05:20Divoká Čína s Rayem Mearsem
06:00Aj múdry schybí06:50Susedia07:20Susedia07:50Kredenc09:05Partička09:55Dva a pol chlapa VIII. (8)10:10Dva a pol chlapa VIII. (9)10:45M*A*S*H V. (4)11:10M*A*S*H V. (5)11:50Dva a pol chlapa VIII. (10)12:05Dva a pol chlapa VIII. (11)12:50Teória veľkého tresku V. (5)13:30Teória veľkého tresku V. (6)14:00Teória veľkého tresku V. (7)14:30Teória veľkého tresku V. (8)14:55Teória veľkého tresku V. (9)15:25Teória veľkého tresku V. (10)15:55Priatelia VI. (9)16:25Priatelia VI. (10)16:55Dva a pol chlapa VIII. (12)17:20Dva a pol chlapa VIII. (13)17:45M*A*S*H V. (6)18:20M*A*S*H V. (7)18:50Mladý Sheldon VI. (6)19:20Mladý Sheldon VI. (7)19:45Susedia20:30Hrdinovia ohňa - PREMIÉRA23:15Prianie smrti 4 - PREMIÉRA01:05Dajto v pokri z Card Casina01:25ŠPORTOVÉ NOVINY01:40Susedia02:10Silvánovci03:55Susedia04:25Zig a Sharko05:05Bernieho dobrodružstvá05:15Oggy a šváby
06:00Teleráno08:15Reflex08:35Susedia09:10Susedia09:40Svokra10:45Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10ŠPORTOVÉ NOVINY 1212:15Susedia13:00Búrlivé víno I.13:55V mene zákona14:55Susedské prípady15:55Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25PRVÉ ŠPORTOVÉ NOVINY17:30Reflex18:00Búrlivé víno I.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože II.22:05Utajený šéf I.23:35FARMA00:20Survivor01:20Aj múdry schybí02:15Partička03:20Susedské prípady04:00Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:55Sherlock a Watsonová IV. (7)06:35Sherlock a Watsonová IV. (8)07:10Polícia Chicago II. (2)07:50Polícia Chicago II. (3)08:30Kosti IV. (25)09:15Kosti IV. (26)10:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (12)10:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (13)11:50Policajné prípady12:50Policajné prípady14:10V mene zákona15:05Kosti V. (1)16:05Kosti V. (2)17:00Mentalista V. (3)18:00Mentalista V. (4)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (14)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (15)20:55Sherlock a Watsonová IV. (9)21:50Sherlock a Watsonová IV. (10)22:50Kosti V. (1)23:45Kosti V. (2)00:40NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (14)01:25NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (15)02:0511204:50Mesto tieňov 2
07:40RE-PLAY08:10Cyklosalon.tv08:40Top Gear III (6)09:40Prima Partička10:30Policie v akci11:15Policie v akci12:00Autosalon.tv12:55Prima Pauza: Partička (42)13:00Partička XXL15:30Policie v akci21:00Autosalon.tv21:55Simpsonovi II (20)01:20Autosalon.tv02:15Policie v akci03:00Policie v akci03:45Autosalon.tv07:05RE-PLAY07:35Cyklosalon.tv08:05Top Gear III (7)09:05Prima Partička09:50Policie v akci10:40Policie v akci11:25Autosalon.tv12:20Autosalon.tv13:15Prima Partička14:05Partička14:40Policie v akci15:25Policie v akci16:15Autosalon.tv17:10Top Gear III (8)18:15Simpsonovi II (22)18:35Simpsonovi III (2)19:00Prima Partička19:45Partička20:15Partička XXL21:20Fotr na tripu VII22:00Simpsonovi II (22)22:20Simpsonovi III (2)22:40Top Gear III (8)23:45Prima Partička00:35Partička XXL01:45Fotr na tripu VII02:20Policie v akci03:05Policie v akci03:50Autosalon.tv
05:40Klamár na plný úväzok07:25Upír junior08:55Láska na Havaji10:35Aj pre lásku sa zabíja12:45Hlas lásky15:05Druhý dych16:55Dom na predaj, srdce na odber18:35Detektív z kuchyne: Smrť al dente20:15Pasca na rodinu21:50Na doraz23:35Úniková miestnosť01:00Assassin02:20Detektív z kuchyne: Vražda na dovolenke03:45Černobyľ
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky II. (5)06:25Tom Gates (14)06:40Okido III. (24)06:55Strážcovia Trstinového mora (10)07:05Lloyd a muchy (20)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (4)07:45Mechamato (24) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (2)08:25Petronela Jabĺčková (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia II. (41)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (52)09:00Požiarnik Sam VIII. (9) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (25) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (11)10:00Sonic Boom 2 (28)10:15Rybičky Flip a Flap II. (28)10:25Mia a čarovné ihrisko I. (13)10:35Mestská farma Lellobee (4, 5)10:45Pirátska akadémia (4)11:00Moe a jeho šou II. (49)11:15Idefix (20)11:30Zvieratká (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:50Digley a Dazey (27, 28)11:55Naše prasiatko (5, 6)12:00Odbodkovia II. (41)12:10Bambuľko a Bulienka II. (12)12:20Barbapapa na ceste okolo sveta (50/50)12:30Medzi nami zvieratkami (22)12:35Máša a medveď V. (25)12:45Požiarnik Sam VIII. (10) (ST) - skryté titulky12:55Knihy od Stonožky (17)13:05Super 4 (8)13:20Deti z farmy (30)13:40Volám sa Caillou V. (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:05Ovečka Shaun VI. (14)14:15Máša a medveď V. (26/26)14:30Pirátska akadémia (5)14:45Digley a Dazey (27, 28)14:50Naše prasiatko (5, 6)14:55MalinyJamológia 2 (9)15:15Chrumka a Čipsík II. (5)15:30Bambuľko a Bulienka II. (13/13)15:40Angličanina (12)16:00Máša a medveď V. (14)16:10Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV. (43)16:20Moe a jeho šou II. (50)16:30Ovečka Shaun VI. (14)16:45Lloyd a muchy (20)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (5)17:30Knihy od Stonožky (18)17:35Idefix (21)17:55Labková patrola II. (5)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (13)18:25Mestská farma Lellobee (4)18:30Sonic Boom 2 (29)18:50Plamienok a štvorkolky I. (12)19:15Deti z farmy (30)19:25Zvierací ochrancovia (26) (AD) - audiokomentár19:45Rev a motoroví miláčikovia I. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:10Strážcovia Trstinového mora (10)20:15Zvieratká (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:35Mechamato (24) (AD) - audiokomentár21:00Chrumka a Čipsík II. (5)21:15Šeherezáda – nevypovedané príbehy (15)21:45Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:10Strážca vesmíru Roger (6) (ST) - skryté titulky22:25Jahôdka a jej kamaráti I. (17) (ST) - skryté titulky22:50Viking Vicky (59)23:05Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates (14)23:55Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:15Okido III. (24)00:30Zabi nudu! (14, 15)00:45Knihy od Stonožky (17)00:55Fidlivareška (1)01:15MalinyJamológia 2 (9)01:30Zabi nudu! (14, 15)01:40Knihy od Stonožky (18)01:50Kikirikí (7, 8)02:00Sníček (2, 3)02:20Digley a Dazey (9)02:25Knihy od Stonožky (18)02:35Rapotáčik 2 (2)02:45Kúzlovanie (3) (ST) - skryté titulky02:55Máša a medveď V. (26/26)03:05Sníček (2, 3)03:25Digley a Dazey (9)03:30Rapotáčik 2 (2)03:40Knihy od Stonožky (17)03:50Tom Gates (14)04:05Volám sa Caillou V. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (5)04:40Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:00Sníček a Dúhalka (7) (ST) - skryté titulky05:15Fidlivareška (7)05:30Knihy od Stonožky (18)05:40Mestská farma Lellobee (5)05:45Viking Vicky (59)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido II. (ST) - skryte titulky07:30Ovečka Shaun III.07:35Rozprávky z machu a papradia07:45Ronja, lúpežníkova dcéra08:10Plamienok a štvorkolky I.08:35Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar08:50Bambuľko a Bulienka III.08:55Sonic Boom 209:10Pirátska akadémia09:25Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.09:55Odbodkovia III.10:05Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou IV.10:25Strážcovia Trstinového mora10:35Chrumka a Čipsík II.10:50Čím chceš byť? 211:05Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:20Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky11:35Ťukiho dobrodružstvá11:40Bambuľko a Bulienka III.11:50Deti z farmy12:00Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:25Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:50Ovečka Shaun III.13:00Mechamato (AD) - audiokomentar13:25Digley a Dazey13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Naše prasiatko13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra13:55Medzi nami zvieratkami14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia III.14:20Robin Hood 114:35Ronja, lúpežníkova dcéra15:00Máša a medveď V.15:10#aaron 215:25Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:35Lloyd a muchy15:50Moe a jeho šou IV.15:55Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:10Čím chceš byť? 216:25Idefix16:35Matematické príšerky I.17:00Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar17:15Tajomstvá Medovej doliny17:25Plamienok a štvorkolky I.17:50Sonic Boom 218:00Pirátska akadémia18:15Strážcovia Trstinového mora18:25Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:40Neposlušník 319:00Mechamato (AD) - audiokomentar19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko II.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:55Chrumka a Čipsík II.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:30Neposlušník 2
05:00To je vražda, napísala IV. (11,12)07:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky08:15Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky09:25Vraždy v Brokenwoode IV. (4/4)11:50To je vražda, napísala IV. (13,14)14:10Vtierka Castle I. (3,4) (ST) - skryté titulky16:05C.S.I.: Kriminálka New York I. (17,18)18:00Vražedné čísla V. (22,23/23)20:10Vtierka Castle I. (5,6) (ST) - skryté titulky21:55C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (25/25) (ST) - skryté titulky22:55C.S.I.: Kriminálka New York I. (17,18)00:40Policajti v akcii (ST) - skryté titulky02:20Myšlienky vraha VII. (23)03:0024 hodín na urgente X. (9)03:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:35Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Komentáre dňa21:00Správy :2421:30Ekonomika :2422:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Počasie23:30Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Svet :2401:20Komentáre dňa02:05Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS „N“07:55Góly–body–sekundy08:05Športové návraty08:10O športe09:10Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)10:55Atletika - ME 2024 (Rím) (5/6)12:55Cyklopotulky13:05Volejbal - Liga národov 202414:05Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy14:55Futbal - reprezentácia 2024 (2/3)17:10Športové návraty17:25Volejbal - Liga národov 202418:25Tipos Iná liga18:55OH 2024 - Cesta do Paríža19:10Športové ozveny19:40Velikáni20:10Atletika - ME 2024 (Rím) (6/6)23:00Góly–body–sekundy23:10Olympijský magazín23:30Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2402:00Správy RTVS „N“
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:15M*A*S*H06:40M*A*S*H07:05Námořní vyšetřovací služba X (16)08:00Námořní vyšetřovací služba X (17)08:55Podporujte svého šerifa10:55Třetí skoba pro Kocoura12:40Hodiny15:00Fukušima17:40Notre-Dame v plamenech20:00Ohnivý oceán22:55Nebezpečný útěk00:45Nebezpečný cíl02:50Osudný víkend04:40Námořní vyšetřovací služba X (17)05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55ZOO (59)09:20Modrý kód (237)10:30Ano, šéfe!11:45Krejzovi (39)13:00ZOO (60)14:25Modrý kód (238)15:45Nikdo není dokonalý16:45Prostřeno!17:45Show Jana Krause18:45ZOO (207)22:25Receptář prima nápadů23:20Vychytávky Ládi Hrušky23:55Show Jana Krause01:00Prostřeno!01:45ZOO (59)02:45Modrý kód (237)03:45Krejzovi (39)04:45Nikdo není dokonalý06:15Receptář prima nápadů06:50Vychytávky Ládi Hrušky07:20Show Jana Krause08:20ZOO (60)09:45Modrý kód (238)10:55Show Jana Krause12:00Krejzovi (40)13:25ZOO (61)14:45Modrý kód (239)15:55Nikdo není dokonalý17:00Prostřeno!17:55Show Jana Krause19:00Inkognito20:15Ano, šéfe!21:20ZOO (208)22:45Receptář prima nápadů23:30Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:10Prostřeno!01:55ZOO (60)02:55Modrý kód (238)03:55Krejzovi (40)04:55Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:10Prima ČESKO06:35Prima SVĚT07:00Nejnebezpečnější železnice světa (4)08:05Webbův teleskop: Hranice vesmíru09:30Do Ameriky ve stopách vikingů (6)10:30Záchrana velkolepých staveb (5)11:30Nezkrotné Portugalsko (2)12:35Pohotovost pro exotická zvířata VII (10)13:35Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (4)14:40Odhalené skvosty: Monumenty Francie (4)15:50Nemožné na počkání (6)16:50Zapomenuté megastavby VI (2)17:50Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (2)19:00Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (1)20:00Jak spí zvířata v přírodě21:10Dinosauří apokalypsa (1)22:20Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (1)23:20Šílené počasí: Skutečné záběry VI (7)00:05Tajemství Hitlerovy moci (2)01:10Válečné stroje (2)02:15Vetřelci dávnověku XIV (10)03:20Zakázaná historie VI (10)04:25Vydří ostrov05:35Ptačí říše
04:20Český motorsport 202404:504Islands Croatia05:15Walker, Texas Ranger VI (3)06:00Strážci hranic: Kanada III (12,13)06:45Mistři zastavárny XXII (16)07:40Američtí sběratelé XVIII (26)08:35Pomozte autům VIII (2)09:35Kobra 11 XXI (13,14)11:35Walker, Texas Ranger VI (4)12:35Válka skladů VIII (2-5)14:35Mistři zastavárny XXII (17)15:35Strážci hranic: Kanada III (16,17)16:35Kobra 11 XXI (15,16)18:40Válka skladů VIII (6,7)19:35Mistři zastavárny XXII (18)20:30Svět motorů (49)21:25Pomozte autům VIII (4)22:20Walker, Texas Ranger VI (5)23:15Kobra 11 XXI (15,16)01:15Američtí sběratelé XVIII (27)01:55Pomozte autům VIII (3)02:40Strážci hranic: Kanada III (12,13)03:25Walker, Texas Ranger VI (5)
05:25Noční soud (15)05:50Bernieho dobrodružství (26-30)06:20Oggy a škodíci: Nová generace (1)06:30Bakugan: Vzestup Geoganů (15)06:40Přátelé V (2,3)07:402 $ocky IV (2-5)09:25Malý Sheldon V (1-4)11:05Noční soud II (1,2)11:55Dva a půl chlapa II (5,6)12:50Přátelé V (2,3)13:45Teorie velkého třesku VI (8-11)15:302 $ocky IV (6-9)17:20Zlatá sedmdesátá IV (27)17:45Zlatá sedmdesátá V (1)18:15Dva a půl chlapa II (7,8)19:05Malý Sheldon V (5,6)20:00Teorie velkého třesku VI (12-15)21:45Přátelé V (4,5)22:40Mužketýři II (1)23:15První dobrá I. (2)23:45Dva a půl chlapa II (7,8)00:40Teorie velkého třesku VI (12-15)02:25Malý Sheldon V (1,2)03:00Zlatá sedmdesátá IV (27)03:25Zlatá sedmdesátá V (1)03:45Mužketýři II (1)04:10První dobrá I. (2)04:35Tele Tele
05:50Televizní noviny06:35Na lovu07:30MasterChef Česko VI (13)08:45Můj přítel Monk (10)09:45Grantchester V (5)10:45Médium II (3)11:45Beze stopy VI (7)12:45MasterChef Česko VI (14)14:00Tescoma s chutí14:05Grantchester V (6)15:10Médium II (4)16:10Slečna Marplová VI (3)18:00Kriminálka Miami VII (22)19:00Kriminálka Miami VII (23)20:00To je vražda, napsala (3)21:00To je vražda, napsala (4)22:00Beze stopy VI (8)23:00Médium II (5)23:55Grantchester V (6)00:55To je vražda, napsala (3)01:40To je vražda, napsala (4)02:25Beze stopy VI (8)03:05Médium II (5)03:45Na lovu04:30Riskuj!04:55Grantchester V (6)
05:55Snídaně08:55Ulice (4722)09:40MasterChef Česko VI (9)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3093)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (852)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (853)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4723)19:30Televizní noviny20:20Výměna manželek XVI21:45Survivor Česko & amp; Slovensko III (30)23:45Ulice (3093)00:30Ordinace v růžové zahradě 2 (852)01:35Ordinace v růžové zahradě 2 (853)02:35Televizní noviny03:20Snídaně04:25Riskuj!05:15Áčko
04:35Ulice (4289, 4290)06:15Život na jachtě: Středomoří III (5, 6)08:05Čarodějky II (8, 9)09:55Oteckovia II (6, 7)11:55Nekonečná láska II (45, 46)13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (824)15:10Ordinace v růžové zahradě 2 (825)16:25Vyměněné osudy (65, 66)18:25Čarodějky II (10)19:20Čarodějky II (11)20:15Nekonečná láska II (49)21:10Nekonečná láska II (50)22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (826)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (827)00:35Nemocnice Chicago Med VI (3)01:25Vyměněné osudy (61, 62)03:00Čarodějky II (6, 7)
07:00Sportovní noviny07:05Bergerac Périgord FC - Olympique Lyon08:45Běhej lesy - Brdy09:00Northampton Saints - Bath Rugby11:00Ranní Sportovní noviny11:05Charlton Athletic - Cray Valley13:00Polední Sportovní noviny13:05Cray Valley PM - Charlton Athletic15:00KSW 95: Wiklacz vs. Przybysz 517:00SC Magdeburg - HSG Wetzlar18:30ČEZ RunTour - Ústí nad Labem18:45NHL News19:00Odpolední Sportovní noviny19:05Wales - Skotsko20:45Česká Enduro série 2024 - Kraličák21:00Sportovní noviny21:05Martin Škrtel: Buď, alebo22:45Běhej lesy - Brdy23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Global Champions League 2024 - Cannes01:45PFL Europe 205:05Závěr vysílání
07:00Wales - Skotsko08:45Nordic Darts Masters 202411:15Běhej lesy - Brdy11:30Česká Enduro série 2024 - Kraličák11:451:1 Sport Show (71)12:30World Downhill Skateboarding Championship - Women13:00Premier League Darts 202415:30Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim16:00Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal16:30Absa Cape Epic Best of MEN17:00PFL Europe 221:15GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde21:45SC Magdeburg - HSG Wetzlar23:15ThSV Eisenach - Füchse Berlin00:45FC Nantes - Stade Lavallois02:30Dallas Mavericks - Boston Celtics05:00Závěr vysílání
07:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao09:00FC Barcelona - Celta Vigo11:00UD Almería - Valencia CF13:00Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 0515:00Borussia Dortmund - Union Berlín16:45Werder Brémy - TSG Hoffenheim18:30Bundesliga special (23) - Analysis III19:00RC Lens - PSV Eindhoven21:00SL Benfica - Real Sociedad22:35Royal Antverpy FC - FC Porto01:00TIKI-TAKA (237)02:20Závěr vysílání
07:00Celtic FC - Atlético Madrid09:00RB Lipsko - FK Crvena Zvezda10:45Royal Antverpy FC - FC Porto12:30Liga mistrů - Sedm let čekání na titul13:00TIKI-TAKA (237)14:30Deportivo Alavés - Athletic Bilbao16:30FC Barcelona - Celta Vigo18:30Bayern Mnichov - SC Freiburg20:15LaLiga Best 11 (9)20:55SD Eibar - Real Oviedo23:05LaLiga - Top Góly sezóny00:00Borussia Dortmund - Union Berlín01:45Werder Brémy - TSG Hoffenheim03:30Závěr vysílání
09:00Bomby na ledu (20)10:00Formule 1 - Velká cena Kanady 202413:30Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern15:15Espanyol Barcelona - Racing Ferrol17:00FC Cartagena - Espanyol Barcelona18:45Rychlá kola (6/2024)19:00EisKing Debriefing 2024 - VC Kanady20:00Racing magazine (4)20:30World Endurance Championship - Road to Le Mans21:00Leicester Tigers - Sale Sharks22:45Harlequins - Exeter Chiefs00:30Závěr vysílání
09:00Qatar Airways Grand Prix of Qatar (závod Moto3)10:00Qatar Airways Grand Prix of Qatar (závod Moto2)11:05Qatar Airways Grand Prix of Qatar (závod MotoGP)12:30UFC Connected (705)13:00UFC Fight Night: Cannonier vs. Imavov15:00The Ultimate Fighter (1/2024)16:00Český motorsport 202416:30Rentor Rally magazín 2024 (5)17:00World Darts Championship 202420:15World Darts Championship 202422:45The Ultimate Fighter (2/2024)23:25World Endurance Championship - Road to Le Mans00:05Bomby na ledu (21)00:50Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Klobouk dolů21:10Na plovárně s Pastou Onerem21:35Josef Gruss: Jen pro ten dnešní den22:05E. F. Burian - 120 let23:00Jedna báseň23:05Odvrácená strana Hollywoodu (4/4)00:00Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem00:15Hudební cestopis slavných skladatelů: Itálie (6/8)01:10Rivalové v umění: Turner versus Constable (5/5)02:05Alisa Weilersteinová v Rudolfinu03:05Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem03:25Zrní v Meetfactory04:25Před půlnocí04:55Osudem muzikant, srdcem Karliňák
06:30Případy detektiva Murdocha07:15Případy detektiva Murdocha08:00Endeavour09:30Inspektor George Gently11:00Slečna Marplová12:35Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:25Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Továrna na panenky21:55Had22:50Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz00:35Dům snů01:20Babylon Berlín02:10Továrna na panenky03:05Had04:05Případy detektiva Murdocha04:50Případy detektiva Murdocha05:55Případy detektiva Murdocha
00:55Zastav a nepřežiješ02:10Santa je úchyl!03:35Neprofesionálové05:05Close Up05:30Close Up06:00Zoom In - News of the World06:10Zoom In - Sonic the Hedgehog 206:20Close Up06:50Paní Bovaryová09:35Miluj souseda svého11:25Útěk z Pretorie13:15Večírek 215:05Stíny mrtvých17:00Truman Show18:40Major Payne20:20Zločinec22:00Vlak do Pusanu23:55Chappie
05:10Vražda Grace Millane: : Speciál o falešnosti06:00Chuť na lásku07:25Bratři z donucení09:00Od podlahy10:30Teorie velkého třesku V. (17): Rothmanova degenerace10:50Teorie velkého třesku V. (18): Sheldonova teorie chaosu11:10Mandle a mořský koník12:45Tintinova dobrodružství14:30The Independent16:15Meg 2: Příkop18:10Spy/Master (4)19:05Geniální přítelkyně (3): Proměna20:05Geniální přítelkyně (4): Rozostření21:00Malý Sheldon VII. (3)21:20Malý Sheldon VII. (4)21:40Vlajka smrti (7)22:10Jsme tu IV. (3)23:10Patriot01:55Malý Sheldon VII. (3)02:15Malý Sheldon VII. (4)02:35Vlajka smrti (7)03:05Jsme tu IV. (3)
00:13Bořek Stavitel 51/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 52/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 24/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 26/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 26/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 10/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 16/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 17/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 12/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 47/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 48/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 32/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 2/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 3/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 13/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 14/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 19/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 20/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 20/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick04:48Bořek Stavitel 7/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick05:01Hurá za hádankou 16/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:37Leo, ochránce divočiny 8/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s05:49Požárník Sam 11/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 78/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 1/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 2/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 37/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 38/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 39/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 30/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 12/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:21Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 10/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:52Berry a Dolly 11/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:59Ruff Ruff, Tweet a Dave 21/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 15/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 16/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Doodleboo 45/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob08:40Doodleboo 46/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob08:45Doodleboo 47/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob08:50Doodleboo 48/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob09:07Messyho skvělá dobrodružství 25/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 26/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 14/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 14/3 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 39/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 40/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 15/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 16/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:48Harry a jeho dinosauři 8/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:00Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 15/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 16/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 35/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 36/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 15/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 16/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 65/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 66/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 67/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:20Trojčata 9/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:27Trojčata 10/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 13/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 41/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 42/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 10/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 5/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 6/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 21/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:38Simon 21/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 25/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 26/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 43/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 44/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:32Ruff Ruff, Tweet a Dave 41/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 42/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 25/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Doodleboo 34/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:17Doodleboo 35/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:22Doodleboo 36/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:37Messyho skvělá dobrodružství 23/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce17:48Messyho skvělá dobrodružství 24/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce17:59Požárník Sam 15/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př18:10Požárník Sam 16/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př18:24Berry a Dolly 6/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 8/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 29/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 8/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví19:17Pošťák Pat19:33Grisu 33/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 34/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 33/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 34/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:07Hádej, jak moc tě mám rád 10/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:19Pan Jezevec a paní Liška 32/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:31Pan Jezevec a paní Liška 33/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:44Lokomotiva Tomáš 24/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:56Hrdinové velkoměsta 19/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 7/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 8/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 19/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 25/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 26/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 60/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 1/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 78/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 1/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 1/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 2/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:25Lucas02:00Dědictví aneb Kurvahošigutentág04:00Přestávka05:30Skore - Hokejový muzikál07:15Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1. část09:05Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2. část10:55Staré báje vikingů13:05Zločin v šantánu14:40Poslední polda - S3, EP. 115:35Šťastná16:55Ranhojič20:05Boží květ22:153 dny na zabití
00:00Tichý Don 2. část01:30Synku synku cos to proved03:00Londýnský gangster04:00Přestávka05:55Síla slova08:00Deset pravidel jak se zamilovat09:35Fame: Cesta za slávou11:20Tunel do Číny12:55Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů14:30Čas beznaděje16:30Armáda jednoho18:00Sladké letní víno19:30Gentleman s pistolí21:00To jsem já22:25Neznámá
05:00Bonanza - Boj O Pozemek05:50Chlapec z džungle07:20Dobrodružství Tedyho Stonese08:50Ranvej10:20Někdy na tom záleží11:50Církevní Basketbal13:25Šeptající ostrov14:45Supermafián Quido16:10Nestanu se tvojí ženou17:45Křehkost19:30Pytel mouky21:00Julius Caesar 1 část22:30Julius Caesar 2. část23:00Přestávka
00:15Klamné zdání01:50Něžný hák03:30Svobodná umění05:00Přestávka05:35Návrat07:40Miluji tě modře09:20Disco11:35Iluze lásky13:45Criminal Games by Agatha Christie - EP. 115:45Hercule Poirot - Záhada španělské truhly16:50Hercule Poirot - Krádež královského rubínu17:50Criminal Games by Agatha Christie - EP. 219:55STARS! - EP. 06 - Antonio Banderas20:00Vražedná záměna21:55Vrah na předměstí23:50Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
00:45Apokalypsa: Válka světů 1 - Politické otřesy (3)01:30Pašerákům na stopě 1 - Léky z černého trhu (02)02:15Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko 1 - Protidrogový zásah (2)03:00Jak chytit pašeráka 6 - Míchačka metamfetaminu a pračka peněz (7)03:45Aljaška: Noví osadníci 6 - Trpělivost je zbraň (06)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 6 - Megapotíže (1)05:15Pomozte autům 12 - BMW E30 Alpina (02)06:00Skvělý dr. Pol 12 - Den nezávislosti (18)07:00Ztracené poklady Egypta 3 - Mumie a jejich tajemství (3)08:00Ztracené poklady Egypta 3 - Vykradači pyramid (7)09:00Aljašští domorodci 1 - Drsná země (3)10:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 3 - Odvážní piloti (8)11:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Pevnost Japonsko (3)12:00Nacistické megastavby: Americká válka 5 - Pearl Harbor (4)13:00Vteřiny před katastrofou 6 - Nagasaki: Zapomenutá bomba (7)14:00Prokletí tuňáci 12 - Nadbytek tuňáků (8)15:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nebezpečí (3)16:00Jak chytit pašeráka 7 - Nová droga (07)17:00Vězněm v cizině 11 - Víc, než můžeš unést (8)18:00Vyšetřování leteckých neštěstí 18 - Meze smrti (8)19:00Továrna na jídlo: USA 2 - Mexické hranolky, karamely a absinth (26)19:30Továrna na jídlo: USA 2 - Pálivá omáčka a tamales (2)20:00Nacistické megastavby 1 - Berlínská pevnost (6)22:00Evropa z výšky 5 - Španělské ostrovy (2)23:00Umění přežít: Mekong 1 - Skrytá vesnice (3)
00:00Největší zabijáci - výběr 1 - Smrtonosná past (1)00:46Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)01:28Královny říše zvířat 1 - Maličké královny džungle (03)02:15Královny říše zvířat 1 - Královny savany (01)03:02Největší zabijáci - výběr 1 - Malí zabijáci (5)03:48Královny říše zvířat 1 - Královny deštného pralesa (04)04:29Královny říše zvířat 1 - Maličké královny džungle (03)05:16Život psounů 1 - Tenkrát v Novém Mexiku (1)05:38Život psounů 1 - Hodný, zlý a tulivý (2)06:21Život psounů 1 - Rodinná záležitost (4)06:44Skvělá farma doktora Pola 1 - Kdo je březí? (13)07:05Skvělá farma doktora Pola 1 - Polovic podnik (14)11:13Život gepardice - Život gepardice ()11:59Maya, tygří královna - Maya, tygří královna ()16:31Skvělý dr. Pol 14 - Ptáčata (20)17:15Skvělý dr. Pol 14 - Nemocné tlapky (25)18:00Divocí, chytří a smrtící 1 - Přežití (04)20:14Divocí, chytří a smrtící 1 - Přežití (04)21:00Skvělý dr. Pol 14 - Ptáčata (20)21:45Skvělý dr. Pol 14 - Nemocné tlapky (25)23:15Divocí, chytří a smrtící 1 - Přežití (04)
00:25Zvláštní a záhadné01:10Chyby a katastrofy02:00Mýty a realita: Pravá tvář SS02:55Vzdušní bojovníci03:40Pobřežní stráž USA04:25Co vypráví univerzum05:15Na 18 kolech v Indonézii06:00Dunaj - proti proudu07:00Fantastické inženýrství08:00LEGO Masters - Nový Zéland08:55Vzdušní bojovníci09:50Život v sevření mrazu10:50Afrika z výšky11:55Fantastické inženýrství12:55Vzdušní bojovníci13:40Záchranáři - Norsko14:05Dunaj - proti proudu15:05Život v sevření mrazu16:05Fantastické inženýrství17:05Chyby a katastrofy18:05Afrika z výšky19:10LEGO Masters - Nový Zéland20:05Zvláštní a záhadné21:00Záchranáři - Norsko21:30Mýty a realita: Pravá tvář SS22:35Usáma bin Ládin - důvěrný portrét23:35Pobřežní stráž USA
00:35Romantické skrýše01:00Nový život ve starých zdech01:50Úžasné prostory George Clarka02:40Zahradníkův svět03:40Dům snů04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:55Vaše dokonalá zahrada07:50Úžasné prostory George Clarka08:45Zahradníkův svět09:55Nový život ve starých zdech10:45Romantické skrýše11:15Jít nebo zůstat?12:15Dům snů13:10Zahradníkův svět14:20Dům snů15:10Úžasné prostory George Clarka16:05Romantické skrýše16:35Jít nebo zůstat?17:30Nový život ve starých zdech18:25Vaše dokonalá zahrada19:20Dům snů20:15Až je koupím, budou mý!21:10Dům snů22:00Dům snů22:50Jít nebo zůstat?23:50Vaše dokonalá zahrada
06:00Rození obchodníci: 15. díl (S15E15)07:00Rození obchodníci: BMW 335i (S17E04)08:00Jak se to dělá: Trubice LED, čokoládové tyčinky s arašídovým máslem a robotické zásobníky na léky (S24E04)08:30Jak se to dělá: Policejní odznaky (S12E07)09:00Schováno v kůlnách: Cotswolds (S01E15)09:30Schováno v kůlnách: West Sussex (S01E16)10:00Rození obchodníci: Land Rover Defender (S07E08)11:00Rození obchodníci: Volvo P1800s (S07E09)12:00Rození obchodníci: 25. díl (S15E25)13:00Ostřílení řidiči kamionů: 7. díl (S01E07)14:00Ostřílení řidiči kamionů: 8. díl (S01E08)15:00Ostřílení řidiči kamionů: 9. díl (S01E09)16:00Recyklační tým: Záchrana předmětů pro výrobu jiných (S02E08)16:30Hraniční kontrola: Španělsko: 15. díl (S03E15)17:00Rození obchodníci: 1. díl (S14E01)18:00Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina (S04E03)18:30Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX (S07E09)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 20. díl (S05E20)20:00Rození obchodníci vyrážejí do světa: 5. díl (S01E05)21:00Honička ve vysoké rychlosti: Lidský štít (S01E05)22:00Přistiženi při činu: Loupeže (S01E01)22:30Přistiženi při činu: Dopravní katastrofy (S01E02)23:00Nazí a vystrašení: Návnada na buvola (S07E17)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: Od pedálů k medaili (S06E08)02:00Rození obchodníci vyrážejí do světa: 5. díl (S01E05)03:00Honička ve vysoké rychlosti: Lidský štít (S01E05)04:00Rození obchodníci: Honda CVCC z roku 1977 (S13E03)05:00Lovci odpadu: 1. díl (S13E01)
06:00How Do They Do It?: Monorail And More06:24How Do They Do It?: Road Rollers And More06:48How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More07:12How Do They Do It?: Harp Strings And More07:36How Do They Do It?: Robo-farm And More08:00One Giant Leap08:48How the Universe Works: When NASA Met Jupiter09:36How the Universe Works: NASA\'s Journey To Mars10:24What Could Possibly Go Wrong?: Rock \'Em Sock \'Em Revenge11:12What Could Possibly Go Wrong?: Holiday Special12:00How to Build... Everything: Make a Monster Truck12:24How to Build... Everything: Drone Revolution12:50How to Build... Everything: Secrets of a Space Suit13:14How to Build... Everything: On Board an Aircraft Carrier13:38How to Build... Everything: Rise Of The Skyscraper14:02How to Build... Everything: Satellites Declassified14:26Secrets Of The Underground: King Solomon\'s Treasures15:14Secrets Of The Underground: Doomsday Volcano Mystery16:02NASA\'s Unexplained Files: Return of the Moon Bugs16:50NASA\'s Unexplained Files: Ghosts On A Comet17:40NASA\'s Unexplained Files: The Moon That Disappeared18:30How Do They Do It?: Espadrilles And More18:55How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More19:20How Do They Do It?: Cooking Pans And More19:45How Do They Do It?: Sitar, Biltong And Bulldozers20:10How Do They Do It?: Fedoras And More20:35How Do They Do It?: Mohair, Quadskis And The Harp21:00Cooper\'s Treasure: 500 Million Dollar List21:50Cooper\'s Treasure: Hunt For The Gold Table22:40Unexplained & amp; Unexplored: Ghost Ship Of The Damned23:30Unexplained & amp; Unexplored: Curse Of Superstition Mountains01:10NASA\'s Unexplained Files: Return of the Moon Bugs02:00NASA\'s Unexplained Files: Rise of the Ice Creatures02:48Gamechangers: Inventing The World: Electric03:36Gamechangers: Inventing The World: Space04:24How It\'s Made: Dragster Tires, Icing, Floating Docks04:48How It\'s Made: Rubber Gloves, Soap Carvings05:12How It\'s Made: Powder Horns, Handcrafted Molds, Pierogies05:36How It\'s Made: Lace, Antique Frame Replicas, Orchids
06:00Smrtelná odplata: Internetová tajemství (S01E01)07:00Smrtelná odplata: Výstřel v noci (S01E02)08:00Velký podvod: Podvodník s dovolenými (S01E05)09:00Velký podvod: Podvodník v lásce (S01E06)10:00Následky vraždy: Jakýkoliv jiný den (S01E04)11:00Následky vraždy: Mluvím za Amy (S01E05)12:00Přiměřená pochybnost: Máma ve vězení (S05E01)13:00Přiměřená pochybnost: Vzít si zbraň na pěstní souboj (S05E02)14:00Všude dobře, doma vražda: Chladnokrevně (S01E04)15:00Všude dobře, doma vražda: Vražda na prodej (S01E01)16:00Údolí prokletých: Zpověď vraha (S01E02)17:00Údolí prokletých: Druhý výstřel (S01E05)18:00Vraždy zkažených holek: Zoufalé texaské manželky (S01E03)19:00Vraždy zkažených holek: Souboj nejlepších kamarádů (S01E04)20:00Vražda podle plánu: Na drátě vražda (S01E03)21:00Obvinění na útěku: Krádeže v obchodech, filozofie a mrtvá těla (S01E09)21:30Obvinění na útěku: Mimina, matky a zbraně (S01E10)22:00Čas zabíjení: Maminka se nehýbe (S01E05)23:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Stínové postavy (S12E11)01:00Obvinění na útěku: Krádeže v obchodech, filozofie a mrtvá těla (S01E09)01:30Obvinění na útěku: Mimina, matky a zbraně (S01E10)02:00Čas zabíjení: Maminka se nehýbe (S01E05)03:00Vraždy zkažených holek: Zoufalé texaské manželky (S01E03)04:00Přiměřená pochybnost: Máma ve vězení (S05E01)05:00Přiměřená pochybnost: Vzít si zbraň na pěstní souboj (S05E02)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Přehršle názorů (S07E09)06:00Dvojnásobní Derricové: Více koblih, více problémů (S04E07)07:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: 9. díl (S05E09)09:00Hledá se manželka sestra: Hledání kladné stránky (S05E09)10:00Beďarová doktorka: 1. díl (S05E01)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S05E06)12:00Dáreček v podobě šesterčat: 2. díl (S01E02)13:00Beďarová doktorka: Strakatá cysta (S04E18)14:0090denní snoubenci: Opačným směrem: 16. díl (S04E16)16:00Můj 270kilový život: Kde jsou teď?: 9. díl (S05E09)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S05E06)19:00Extrémní držgrešle: Dovolená (S03E12)20:00Panské sídlo pro MILFky: 6. díl (S02E06)21:00Hledání bratra manžela: Moji dva tátové (S01E06)22:00Queer kniha: Queer umělci a vědci (S01E02)23:00Podivná těla: Transplantace obličeje (S03E05)01:00Panské sídlo pro MILFky: 6. díl (S02E06)02:00Hledání bratra manžela: Moji dva tátové (S01E06)02:50Queer kniha: Queer umělci a vědci (S01E02)03:40Beďarová doktorka: Strakatá cysta (S04E18)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 6. díl (S05E06)
06:00Má pekelná kočka: Až tlustá paní zazpívá (S05E12)06:50Má pekelná kočka: Štěstí není možné (S06E07)07:40Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce (S12E07)08:30Akvária na míru: Akvárium pro Panama City Beach (S07E07)09:25Pitbulové a propuštění trestanci: Laskavost cizinců (S08E07)10:20Má pekelná kočka: Tlustý Elvis (S06E05)11:15Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou (S12E05)12:10Akvária na míru: Akvárium pro Ty Dolla (S07E05)13:05Pitbulové a propuštění trestanci: Detroitský útulek (S08E05)14:00Setkání celebrit se zvířaty: 1. díl (S01E01)14:30Setkání celebrit se zvířaty: 2. díl (S01E02)15:00Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Nejlepší psí rasy pro aktivní životní styl (S01E01)16:00Má pekelná kočka: Kočičí kousance (S06E08)17:00Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu (S12E08)18:00Akvária na míru: Wyclefovo akvárium je snad hotové (S07E08)19:00Pitbulové a propuštění trestanci: Kupředu (S08E08)20:00Nejsmrtelnější žralok21:00Žraločí ulička22:00Aljaška: překonání poslední hranice: Návrat z divočiny (S01E08)23:00ZOO: Nová realita (S05E01)01:30Pitbulové a propuštění trestanci: Kupředu (S08E08)02:15ZOO: Nová realita (S05E01)03:00ZOO: Slon odvedle (S05E02)03:45Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu (S12E08)04:30Akvária na míru: Wyclefovo akvárium je snad hotové (S07E08)05:15Pitbulové a propuštění trestanci: Kupředu (S08E08)
00:10Neben der Spur - Erlöse mich - Thriller frei nach dem Roman \"Erlöse mich\" von01:40Die Ölkrise - Als dem Westen der Sprit ausging - Film von Felix Brumm02:25Das Milliardending - Wirtschaftsverbrechen mit Schere und Klebstoff03:10Korsika - Wilde Insel im Mittelmeer - Film von Katja Devaux03:55Erlebnisreisen: Südfrankreich - Die Côte d\'Azur neu entdeckt04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano: Generation Z – Zwischen Weltrettung und Lebensängsten - Film von Barbara Weber05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano: Generation Z – Zwischen Weltrettung und Lebensängsten - Film von Barbara Weber08:20Ligurien - Dolce Vita an der italienischen Riviera - Film von Krischan Dietmaier09:50Grillen mit Ivana und Adnan (6/8) - Fisch, geräuchert oder frisch10:20Servicezeit10:50Bergauf-Bergab - Lesachtal und Allgäu Wilde Berge und sanfter Tourismus11:20Die Marquesas - Vergessene Inseln der Südsee12:05Trauminsel Bora Bora - Film von Martin Uhrmeister12:45Mit dem Zug durch Sabah auf Borneo - Film von Susanne Mayer-Hagmann13:30Tropenparadies Bali - Eine Perle Indonesiens - Film von Juliane Hipp14:15Inselwelten. Indonesiens wilder Osten - Film von Philipp Abresch15:00Die Lotosweberinnen vom Inlesee - Film von Anna-Lena Maul und Peter Moers15:45Wunderwelt Singapur - Geisterjäger und Himmelsstürmer - Film von Sandra Ratzow16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Unser täglich Fleisch - Von Gülle, Jobs und Umweltsünden - Film von Karin Bauer19:05Das Wasser wird knapp - Hitzewelle und Trockenheit bedrohen das (Mon robinet d’eau est à sec)20:00ZIB 220:25Der schwarze Tanner - Spielfilm, Schweiz 198522:0510 vor 1022:35STÖCKL - Mit Brigitte Kren, Roman Mählich, Jasmin Meiri und Klaus Eckel23:35Panorama - Einfach essen
00:45Anna Fucking Molnar02:25Gags Gags Gags - Highlights aus Willkommen Österreich S202403:20Maschek04:00ZIB Zack Mini04:05Nils Holgersson - Der hartherzige Bauer S2E904:30Die Schlümpfe - Schlumpf, ja Schlumpf S2E704:40Die Schlümpfe - Sag Schlumpf für die Kamera S2E804:50Barbapapa und Familie - Barbabravo hat’s schwer S1E805:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Klippi und der Inselzauber S201705:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo S201805:50ZIB Zack Mini05:55Hör mal, wer da hämmert - Rächer aus dem All S1E1006:20Hör mal, wer da hämmert - Wirbel im Whirlpool S1E1106:45Scrubs - Die Anfänger - Mein Bleistift S5E1707:05Modern Family - CHiPS und Salsa S9E1907:25Modern Family - Mutter! S9E2007:45Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:30Q1 Ein Hinweis ist falsch09:15Was gibt es Neues? S202309:55Soko Kitzbühel - Schatting S7E1310:40Soko Kitzbühel - Anatomie eines Mordes S7E1411:20Monk - Mr. Monk und der Draufgänger S6E712:05Monk - Mr. Monk belastet ein Fehlurteil S6E812:45Monk - Mr. Monk streift durch die Nacht S6E913:25Monk - Mr. Monk schießt auf den Weihnachtsmann S6E1014:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Ein Tod, ein Leben S7E1515:00Soko Kitzbühel - Fuchs.....tot! S7E1615:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Dok 1 - Deutschland sandelt ab - Vom Musterschüler zum Sorgenkind?19:05Die zerrissene Gesellschaft: Wenn Ungerechtigkeit spaltet19:55Überleben in der Heißzeit: Zivilisation20:50ZIB 321:10S.W.A.T. - Versuchung S2E1821:55ZIB Flash22:00S.W.A.T. - Unsichtbar S2E1922:40Station 19 - Allein im Dunkeln S5E1423:25Station 19 - Gegenwehr S5E15
01:00Um Himmels Willen - Schwere Geburt S7E201:50Seitenblicke01:55Barbara Karlich - Talk um 4 - Herausforderung Familienbetrieb02:50Studio 203:45konkret04:05Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit den Stars - Roman Mählich07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Kaisermühlen Blues - Muttertag S1E308:45Unterwegs beim Nachbarn - 1.300 Jahre Bodensee-Klosterinsel Reichenau - Wie bunt das Mittelalter wirklich war09:10Universum - Deutschlands Naturschätze - Von den Alpen bis zur Nordsee10:50Seitenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht12:25Um Himmels Willen - Dicke Brummer S7E313:15Die Rosenheim-Cops - Schnäppchenjagd mit Leiche S14E1714:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Freundschaften im Alter: Gefragter denn je!14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:44infos & amp; tipps16:48Lotto 6 aus 45 mit Joker16:59Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Österreich vom Feinsten - Wien - Stadt der Vielfalt19:25Gschichten aus dem Wiener Prater20:00ZIB 220:30WELTjournal21:05WELTjournal +21:55Die Patin - kein Weg zurück (2)23:30Österreich vom Feinsten - Wien - Stadt der Vielfalt
00:15Erbe Österreich - Geheimnisse der Wiener Innenstadt (1/3)01:00Erbe Österreich - Geheimnisse der Wiener Innenstadt (2/3)01:50Erbe Österreich - Geheimnisse der Wiener Innenstadt (3/3)02:35erLesen03:05Woodstock der Blasmusik 2023 - Das Gesamtspiel - Die Highlights03:40Kultur Heute04:00WETTER/INFO06:40Expeditionen - Alltagsflucht: Kroatien - Ein Segeltörn um die Inseln Kroatiens07:05Politik live - Nationalratssitzung17:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Kabarett unter Sternen - Tafelrunde Open Air - Die besten Momente19:35Die Kabarett Talente Show (1)20:50Die Tafelrunde22:05Die Kabarett Talente Show (1)23:20Kabarett unter Sternen - Tafelrunde Open Air - Die besten Momente
00:05Das Dschungelbuch - Blutsgeschwister S1E1600:15Yoga Kids - Stadion 300:35Knall genial S201600:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Leopold: Der hungrige Eisbär01:25Barbapapa und Familie - Eine Melodie aus dem All S1E501:35ABC Bär S201602:00Club der magischen Dinge - Ein faires Spiel S1E802:20Garfield - Das Geisterhaus S1E3902:30Garfield - Der Monsterkuchen S1E4002:40Schmatzo S201902:55Das Dschungelbuch - Gefahr am Wasserfall S1E1503:05Das Dschungelbuch - Blutsgeschwister S1E1603:15Yoga Kids - Stadion 303:35Knall genial S201603:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201604:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E604:40Yakari - Die dickköpfige Ziege S3E304:50Yakari - Die sieben Feuer S3E405:00ABC Bär S201605:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet05:25Garfield - Odie haut ab S1E4105:35Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4205:45Schmatzo S201906:00Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1706:10Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1806:20Yoga Kids - Unterwasser 306:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker06:55ZIB Zack Mini07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201607:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E607:40Yakari - Die dickköpfige Ziege S3E307:50Yakari - Die sieben Feuer S3E408:00ABC Bär S201608:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet08:25Garfield - Odie haut ab S1E4108:35Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4208:45Schmatzo S201909:00Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1709:10Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1809:20Yoga Kids - Unterwasser 309:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker09:55ZIB Zack Mini10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201610:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E610:40Yakari - Die dickköpfige Ziege S3E310:50Yakari - Die sieben Feuer S3E411:00ABC Bär S201611:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet11:25Garfield - Odie haut ab S1E4111:35Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4211:45Schmatzo S201912:00Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1712:10Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1812:20Yoga Kids - Unterwasser 312:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker12:55ZIB Zack Mini13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201613:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E613:40Yakari - Die dickköpfige Ziege S3E313:50Yakari - Die sieben Feuer S3E414:00ABC Bär S201614:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet14:25Garfield - Odie haut ab S1E4114:35Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4214:45Schmatzo S201915:00Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1715:10Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1815:20Yoga Kids - Unterwasser 315:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker15:55ZIB Zack Mini16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201616:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E616:35ABC Bär S201616:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet17:00Club der magischen Dinge - Am Strand S1E917:20Garfield - Odie haut ab S1E4117:30Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4217:40Schmatzo S201917:55Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1718:05Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1818:15Yoga Kids - Unterwasser 318:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker18:55ZIB Zack Mini19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201619:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E619:35ABC Bär S201619:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet20:00Club der magischen Dinge - Am Strand S1E920:20Garfield - Odie haut ab S1E4120:30Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4220:40Schmatzo S201920:55Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E1721:05Das Dschungelbuch - Das Erdbeben S1E1821:15Yoga Kids - Unterwasser 321:35Hallo, was machst Du? - KFZ-Mechaniker21:55ZIB Zack Mini22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Strolchi: Tante Agathe, die Naschkatze S201622:25Barbapapa und Familie - Die Barba-Marsmännchen S1E622:35ABC Bär S201622:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Sperrgebiet23:00Club der magischen Dinge - Am Strand S1E923:20Garfield - Odie haut ab S1E4123:30Garfield - Die Geschichte der Hunde S1E4223:40Schmatzo S201923:55Das Dschungelbuch - Wer ist der Fitteste? S1E17
00:15Funsport01:00Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 3, Highlights03:00Motorsport Le Tour Auto 2024, Highlights03:30Chasing Dreams - Golden Trail World Series 2024 - Folge 204:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1504:13Silent Sports + - Leichtathletik Götzis Damen & amp; Herren 202304:43Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 105:06Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 905:13Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1005:35Silent Sports + - Tischtennis Champions League Damen 2023/2024 Linz-Froschberg - Tarnobrzeg06:00Yoga Magazin - Folge 13906:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 16307:00Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 5, Highlights09:00Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 4, Highlights11:00Motorhome - Formel 1 GP von Kanada 2024: Die Analyse, Highlights aus Montreal11:50Erzbergrodeo 2024 - Das Rennen, Highlights aus Eisenerz12:15Funsport13:00Motorsport Le Tour Auto 2024, Highlights13:30Chasing Dreams - Golden Trail World Series 2024 - Folge 214:00Funsport14:25LIVE Synchronschwimm EM 2024 Belgrad - Duett Free Finale15:50Motorsport Le Tour Auto 2024, Highlights16:20Chasing Dreams - Golden Trail World Series 2024 - Folge 216:50Funsport17:00Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1917:45Funsport18:00Sport 2018:15LIVE Leichtathletik EM Rom 2024 - Tag 6 Abend21:00Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 5, Highlights23:00Synchronschwimm EM 2024 Belgrad Solo Technical Finale, Highlights
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Předpověď počasí19:00Události19:54Počasí v letoviscích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Události v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Mia a já01:05Mia a já01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Idefix a smečka Nepoddajných02:30Idefix a smečka Nepoddajných02:40Byla jednou jedna… Věc02:45Byla jednou jedna… Věc02:50Byla jednou jedna… Věc03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Upovídaná Marta06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie: Dreamhouse Adventures09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie a Kouzelný módní salón11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Dobrodružství Kocoura V Botách19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00HON NA SANTA CLAUSE20:50Máša a Medvěd21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:25Volejbalový magazín05:45Branky, body, vteřiny06:00Fotbal07:45Golf Time08:00PanoramaL08:35BBV po 25 letech08:50Horská kola09:25Horská kola09:35Tenis12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Cyklotoulky13:10Fotbal15:00Tour de Suisse 2024L17:40Silniční cyklistika17:50Svět motorů18:55TCL V Repre20:00Atletika23:25Motorismus23:30Branky, body, vteřiny23:45Tour de Suisse 202402:30Svět motorů03:30Branky, body, vteřiny03:45Fotbal
04:30Vytrvalostní závody06:00Olympijské hry07:00Olympijské hry08:00Olympijské hry09:00Olympijské hry10:00Olympijské hry11:00Olympijské hry12:00Vytrvalostní závody13:45Vytrvalostní závody17:15Tenis19:00Cyklistika20:00Cyklistika21:00Snooker22:30Snooker00:00Vytrvalostní závody01:30Vytrvalostní závody03:00Závěr vysílání
06:00Teleshop09:00Společnost Adventure10:00Společnost Adventure11:00Teleshop13:00MacGyver II.13:55MacGyver II.14:50Hvězdná brána: Atlantida IV.15:45Hvězdná brána: Atlantida IV.16:45Společnost Adventure17:40Ztracený svět I.18:35Xena I.19:35MacGyver II.20:30MacGyver II.21:25Hvězdná brána: Atlantida IV.22:25Hvězdná brána: Atlantida IV.23:20Xena I.00:15Ztracený svět I.01:20K poctě zbraň02:20K poctě zbraň03:10Totalcar VI.03:35Totalcar VI.04:00Teleshop
07:00Námořní vyšetřovací služba XVI.07:55Castle Vii.08:55Castle Vii.09:50Námořní vyšetřovací služba XVI.10:45Námořní vyšetřovací služba XVI.11:40Castle Vii.12:40Castle Vii.13:30Zelenáč III.14:25Zelenáč III.15:25Bones Ix.16:20Csi Ii.17:20Castle Vii.18:10Castle Vii.19:05Zelenáč III.20:00Zelenáč III.21:00Námořní vyšetřovací služba XVII.21:55Námořní vyšetřovací služba XVII.22:50Námořní vyšetřovací služba XVII.23:50Zelenáč III.00:45Zelenáč III.01:45Námořní vyšetřovací služba XVII.02:25Námořní vyšetřovací služba XVII.03:10Námořní vyšetřovací služba XVII.04:00Teleshop
06:05Sneak Peek Hu 202406:25Hvězdná brána: Atlantida IV.07:20Hvězdná brána: Atlantida IV.08:20Ztracený svět II.09:20Ztracený svět II.10:15MacGyver V.11:10MacGyver V.12:10Tým SEAL V.13:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.14:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.15:05Hvězdná brána I.16:05Hvězdná brána I.17:00Hvězdná brána: Atlantida IV.18:00Ztracený svět II.19:00Ztracený svět II.20:00House Viii.21:00Dr. House VI.21:55Dr. House VI.22:55Vteřiny života I.23:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.00:45Tým SEAL V.01:45MacGyver V.02:25MacGyver V.03:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.04:00Teleshop05:00Teleshop
00:35The Great Alone - Kampf im ewigen Eis01:55Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:20Von Löwen und Hyänen03:15Geschichten aus Fuchshausen04:10Vor den Küsten Afrikas05:05Vor den Küsten Afrikas06:00Die schönsten Zugreisen der Welt06:45Australiens wilde Welten07:40Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga08:05Von Löwen und Hyänen09:00Geschichten aus Fuchshausen10:00Vor den Küsten Afrikas10:55Vor den Küsten Afrikas11:55An den Grenzen der Existenz13:25The Great Alone - Kampf im ewigen Eis14:50Kroos16:45Zlatan - Ihr redet, ich spiele18:30Afrikas Naturwunder - Ein Tag wie kein anderer19:25100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte20:15100 Tage - Meilensteine der Zeitgeschichte21:05Das Attentat auf JFK - Stunden, die die Welt veränderten21:55Hitlers Propaganda-Maschine22:50Minding The Gap
00:00RTL Nachtjournal00:25RTL Nachtjournal Spezial: Monica Lierhaus interviewt Jürgen Klinsmann00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter00:45CSI: Miami01:35CSI: Miami02:25CSI: Miami03:10Der Blaulicht Report03:50CSI: Vegas04:35CSI: Vegas05:15CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Der Blaulicht Report - Die neuen Einsätze17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Mario Barth deckt auf!22:15RTL Direkt22:35stern TV
00:40Cold Call - Kalte Rache01:30CSI: Den Tätern auf der Spur02:10Lasko - Die Faust Gottes03:00Lasko - Die Faust Gottes03:45CSI: Miami04:25Susan Vaughan Smith: Die Kindermörderin04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin06:30Lasko - Die Faust Gottes07:25Lasko - Die Faust Gottes08:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei09:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:30Lasko - Die Faust Gottes12:15Lasko - Die Faust Gottes13:05Cold Call - Kalte Rache13:508 Zeugen14:158 Zeugen14:458 Zeugen15:058 Zeugen15:35CSI: Den Tätern auf der Spur16:20CSI: Miami17:05CSI: Miami17:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin18:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Alltag im Knast- Australia Behind Bars21:00My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet21:50First 48 - Am Tatort mit den US-Ermittlern22:35First 48 - Am Tatort mit den US-Ermittlern23:20Alltag im Knast- Australia Behind Bars
00:35Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?01:25Monty Don: Große Ideen für kleine Gärten02:25Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?03:15Zwischen Tüll und Tränen04:004 Hochzeiten und eine Traumreise04:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein05:30Jamies 5-Zutaten-Küche06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:10Das perfekte Dinner10:00Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds10:30Feuer und Flamme - Grillen mit Nico Reynolds10:55Herr Raue reist! So schmeckt die Welt11:45Das Koch-Duell um die Welt12:50Rachel Khoo: Alles Schokolade!13:40Jamie At Home14:10Jamies 5-Zutaten-Küche14:40Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?15:30Monty Don: Große Ideen für kleine Gärten16:30Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?17:20Shopping Queen18:10Zwischen Tüll und Tränen19:00Rachel Khoo: Alles Schokolade!19:45Jamies 5-Zutaten-Küche20:15Mein Traumhaus auf dem Land21:05Wunderbar anders wohnen21:45Architektur-Highlights - Die schönsten Häuser der Welt22:30Das perfekte Dinner23:25Zwischen Tüll und Tränen
01:00Teleshopping03:20Recht & amp; Ordnung03:45Recht & amp; Ordnung04:10Recht & amp; Ordnung04:30Schneller als die Polizei erlaubt04:55Schneller als die Polizei erlaubt05:25Schneller als die Polizei erlaubt05:40Schneller als die Polizei erlaubt06:05Schneller als die Polizei erlaubt06:35Walker, Texas Ranger07:25Walker, Texas Ranger08:10Leverage08:55Leverage09:45Leverage10:30Matlock10:35Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:25M*A*S*H15:00Eine schrecklich nette Familie15:20Eine schrecklich nette Familie15:50King of Queens16:10King of Queens16:35Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:25M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Spaceballs22:05Pitch Black - Planet der Finsternis
00:05Club der roten Bänder00:55McLeods Töchter01:40Heartland - Paradies für Pferde02:25Buffy - Im Bann der Dämonen03:10Alles was zählt Classics03:35Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:10Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Das geheime Leben der Spielerfrauen09:35Das geheime Leben der Spielerfrauen10:25McLeods Töchter11:10Buffy - Im Bann der Dämonen12:00Alles was zählt Classics12:25Unter uns Classics12:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:45Verbotene Liebe Classics14:35Das geheime Leben der Spielerfrauen15:25Das geheime Leben der Spielerfrauen16:15Nachtschwestern17:05Club der roten Bänder17:55McLeods Töchter18:45Heartland - Paradies für Pferde19:30Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Die Klempnerin21:55McLeods Töchter - Der Film23:30Sankt Maik
00:25Law & amp; Order: Special Victims Unit01:05Law & amp; Order: Special Victims Unit01:45Law & amp; Order: Special Victims Unit02:20Teleshopping03:25Staatsanwalt Posch ermittelt03:50Verdachtsfälle04:05Das Jugendgericht04:50Das Jugendgericht05:30Das Familiengericht06:15Das Familiengericht07:00Das Jugendgericht08:00Das Jugendgericht08:50Das Jugendgericht09:45Der Blaulicht Report10:45Der Blaulicht Report11:45Der Blaulicht Report12:40Das Familiengericht13:30Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:10Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Das Strafgericht17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Anwälte der Toten - Verbrechen, die Deutschland bewegten21:10Anwälte der Toten - Verbrechen, die Deutschland bewegten22:00Anwälte der Toten - Verbrechen, die Deutschland bewegten22:50Anwälte der Toten - Verbrechen, die Deutschland bewegten23:35Anwälte der Toten - Verbrechen, die Deutschland bewegten
00:40Teleshoppingsendung05:30Ranger Rob05:40Ranger Rob05:50CoComelon05:55CoComelon06:05Caillou06:25Peppa Pig06:30Peppa Pig06:40Rubble & amp; Crew06:50Rubble & amp; Crew07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:30Peppa Pig07:35Peppa Pig07:50Super Wings08:00Super Wings08:20Blaze und die Monster-Maschinen08:45Dino Ranch08:55Dino Ranch09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15Grizzy & amp; die Lemminge10:40Grizzy & amp; die Lemminge11:10Tom & amp; Jerry in New York11:35Polly Pocket11:45Polly Pocket12:05Monster High12:15Monster High12:35DreamZzz - Abenteuer der Traumwelten13:05Willkommen bei den Louds13:15Willkommen bei den Louds13:30SpongeBob Schwammkopf13:40SpongeBob Schwammkopf14:00ALVINNN!!! und die Chipmunks14:20ALVINNN!!! und die Chipmunks14:40Die Nektons - Abenteurer der Tiefe15:10Agent 20315:35Scooby-Doo und wer bist Du?16:05Tom & amp; Jerry in New York16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:15Willkommen bei den Louds18:25Willkommen bei den Louds18:40SpongeBob Schwammkopf18:50SpongeBob Schwammkopf19:05Angelo!19:15Angelo!19:35Angelo!19:45Angelo!20:00Angelo!20:15Snapped - Wenn Frauen töten21:10Snapped - Wenn Frauen töten22:05Snapped - Wenn Frauen töten23:00Snapped - Wenn Frauen töten23:55Snapped - Wenn Frauen töten
05:50Leo Lausemaus05:55Leo Lausemaus06:00Leo Lausemaus06:10Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:15Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:20Brave Bunnies - Hasenbande unterwegs06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon06:55CoComelon07:05Caillou07:25Peppa Pig07:30Peppa Pig07:40Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Peppa Pig08:25Peppa Pig08:30Peppa Pig08:35Peppa Pig08:50Super Wings09:00Super Wings09:20Blaze und die Monster-Maschinen09:45Dino Ranch09:55Dino Ranch10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15Grizzy & amp; die Lemminge11:40Grizzy & amp; die Lemminge12:10Tom & amp; Jerry in New York12:35Polly Pocket12:45Polly Pocket13:05Monster High13:15Monster High13:35DreamZzz14:05Willkommen bei den Louds14:15Willkommen bei den Louds14:30SpongeBob Schwammkopf14:40SpongeBob Schwammkopf15:00ALVINNN!!! und die Chipmunks15:20ALVINNN!!! und die Chipmunks15:40Die Nektons - Abenteurer der Tiefe16:10Agent 20316:35Scooby-Doo und wer bist Du?17:05Tom & amp; Jerry in New York17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:15Willkommen bei den Louds19:25Willkommen bei den Louds19:40SpongeBob Schwammkopf19:50SpongeBob Schwammkopf20:05Angelo!20:15Angelo!20:35Angelo!20:45Angelo!21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten00:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:20Snapped - Wenn Frauen töten03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:30CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Hautnah: Die Tierklinik15:00Shopping Queen16:00Das Duell - Zwischen Tüll und Tränen17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15Bones - Die Knochenjägerin21:10Bones - Die Knochenjägerin22:10Bones - Die Knochenjägerin23:05Bones - Die Knochenjägerin
01:00Bones - Die Knochenjägerin01:40Bones - Die Knochenjägerin02:25Teleshopping05:25Wissenshunger05:35Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:10Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:35Verklag mich doch!07:40Verklag mich doch!08:50Verklag mich doch!09:45Verklag mich doch!11:00Verklag mich doch!12:00Verklag mich doch!13:55Verklag mich doch!15:00CSI: Den Tätern auf der Spur15:55CSI: Den Tätern auf der Spur16:50CSI: Den Tätern auf der Spur17:45Leverage18:25Leverage19:20Leverage20:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:15Hot oder Schrott - Die Allestester
00:20Mary se nedá vyvést z míry00:40Gordonovo vaření pro radost01:30Celý svet na panvici02:00Programové tipy06:00John a Lisa: Doma v kuchyni06:55Prostě maso07:20Prostě maso07:50Hladoví motorkáři v západní Anglii08:55Koláče a nákypy09:45Příběhy ze zahradí kuchyně10:20Mary se nedá vyvést z míry10:45Gordonovo vaření pro radost11:40Markéta na trhu12:10Celý svet na panvici12:35Mistrovské pečení - Nový Zéland13:25John a Lisa: Doma v kuchyni14:15Prostě maso14:40Prostě maso15:10Hladoví motorkáři v západní Anglii16:15Markéta na trhu16:45Celý svet na panvici17:15Koláče a nákypy18:05Příběhy ze zahradí kuchyně18:40Mary se nedá vyvést z míry19:05Gordonovo vaření pro radost20:00John a Lisa: Doma v kuchyni20:55Prostě maso21:20Prostě maso21:50Hladoví motorkáři v západní Anglii23:00Příběhy ze zahradí kuchyně23:35Koláče a nákypy
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (15)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (14)06:55Blue (29)07:05Blue (30)07:10Blue (31)07:25Blue (32)07:30Blue (33)07:35Blue (34)07:50Spidey a jeho úžasní přátelé (32)08:20Spidey a jeho úžasní přátelé (33)08:50Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (17)09:15MICKEYHO KLUBÍK (95)09:45Blue (73)09:55Blue (74)10:00Blue (75)10:15Blue (76)10:20Blue (78)10:25Blue (79)10:40Kiff (25)11:10Kiff (26)11:35Křečík a Gréta (25)12:00Křečík a Gréta (26)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (88)12:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (89)13:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)13:50Příšerky v rachotě (16)14:20Příšerky v rachotě (17)14:45Zombí - animáci (1)14:50Blue (71)14:55Blue (72)15:05Blue (73)15:15Blue (74)15:25Blue (75)15:30Blue (76)15:45Blue (78)15:50Blue (79)16:00Blue (80)16:10Křečík a Gréta (25)16:40Křečík a Gréta (26)17:05Kiff (15)17:35Kiff (16)18:00Příšerky v rachotě (14)18:25Příšerky v rachotě (15)18:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (127)19:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (128)19:55Blue (20)20:00Blue (21)20:05Blue (22)20:15Blue (23)20:25Blue (24)20:35Blue (25)20:40Blue (26)20:55Hailey jde na to! (12)21:20Hailey jde na to! (13)21:50Jessie (40)22:20Jessie (41)22:45U Raven doma (113)23:15U Raven doma (115)23:45Kluk Holka atd. (98)23:55Kluk Holka atd. (99)24:05Kluk Holka atd. (100)24:15Taffy (21)24:25Ghostforce (5)24:50Ghostforce (6)25:10Tým Tiki (8)25:35Tým Tiki (9)25:55Tým Tiki (10)26:15Anna mezi obojživelníky (20)26:40Anna mezi obojživelníky (21)27:00Anna mezi obojživelníky (22)27:25Ghostforce (21)27:45Ghostforce (22)28:05Pyžamasky (22)28:30Pyžamasky (23)28:55Anna mezi obojživelníky (23)29:15Anna mezi obojživelníky (24)29:35Kluk Holka atd. (19)29:45Kluk Holka atd. (20)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Mickey Mouse Funhouse (1)07:00Bluey (1)07:10Bluey (1)07:20Bluey (1)07:30Bluey (1)07:40Bluey (1)07:50Bluey (1)08:00Bluey (1)08:10Bluey (1)08:20Bluey (1)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00Mickey\'s Great Clubhouse Hunt ()10:00Firebuds (1)10:30Alice\'s Wonderland Bakery S2 Splits (2)10:45Alice\'s Wonderland Bakery S2 Splits (2)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30SuperKitties (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (1)12:40Bluey (1)12:50Bluey (1)13:00Bluey (1)13:10Bluey (1)13:20Bluey (1)13:30Firebuds (1)14:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00SuperKitties (1)15:30SuperKitties (1)16:00Pupstruction (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (1)17:10Bluey (1)17:20Bluey (1)17:30Bluey (1)17:40Bluey (1)17:50Bluey (1)18:00SuperKitties (1)18:30Sofia The First (4)19:00Sofia The First (4)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (2)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (1)23:25PJ Masks (1)23:50PJ Masks (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (3)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Sváteční koktejlový večírek (S11E10)06:45Kulinářská akademie Jenny a Rezy: Sváteční pokrmy: Klasické Vánoce (S01E21)07:10Rodinný souboj: Sytá jídla z Iowy proti „pakalačským\" (S01E09)07:55Trisha a jižanská kuchyně: Ošklivý vánoční svetr (S10E13)08:17Trisha a jižanská kuchyně: Jeff Mauro navštíví Trishinu kuchyni (S11E01)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Všechny druhy grilovaných jídel (S31E05)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Pikantní s kapkou sladkého (S31E06)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Radost pro porotce (S11E14)10:10Vyřazeni: Dvojčata jdou za výhrou (S29E12)10:55Průkopnice: Připraveni na svátky (S26E02)11:17Průkopnice: Zima z jedné pánve (S26E03)11:40Měření sil Iron Chef: Ovoce a drůbež (S01E10)12:25Vyřazeni: Sladkosti: Dezerty za milion dolarů (S01E07)13:10Nejlepší jídla ve městě: Joplin (S01E04)13:55Dětská cukrářská soutěž: Jedlé výrazy (S09E08)14:40Dívka na farmě: Smažená večeře na farmě (S06E08)15:02Dívka na farmě: Rodinné Díkůvzdání (S06E09)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Denver (S07E12)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Londýn: Znovu na návštěvě (S07E13)16:10Vyřazeni: Roztoč kolo štěstí: 2. souboj (S57E02)17:0024 za 24: Poslední kuchař vyhrává: Třetí směna: Vynalézavost (S01E03)17:50Dětská kuchařská soutěž: Pohár radosti (S04E02)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Radost pro porotce (S11E14)19:25Vyřazeni: Dvojčata jdou za výhrou (S29E12)20:10Průkopnice: Připraveni na svátky (S26E02)20:32Průkopnice: Zima z jedné pánve (S26E03)20:55Měření sil Iron Chef: Ovoce a drůbež (S01E10)21:40Dětská cukrářská soutěž: Jedlé výrazy (S09E08)22:25Dívka na farmě: Smažená večeře na farmě (S06E08)22:47Dívka na farmě: Rodinné Díkůvzdání (S06E09)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Denver (S07E12)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Londýn: Znovu na návštěvě (S07E13)23:55Dětská kuchařská soutěž: Pohár radosti (S04E02)01:25Rodinný souboj: Sytá jídla z Iowy proti „pakalačským\" (S01E09)02:10Trisha a jižanská kuchyně: Ošklivý vánoční svetr (S10E13)02:32Trisha a jižanská kuchyně: Jeff Mauro navštíví Trishinu kuchyni (S11E01)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Všechny druhy grilovaných jídel (S31E05)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Pikantní s kapkou sladkého (S31E06)03:40Guyova soutěž v samoobsluze: Velcí hráči (S23E07)04:25Guyova soutěž v samoobsluze: Aprílový den (S23E08)05:10Guyova soutěž v samoobsluze: Guyovy extrémní vaječné hry (S23E09)
06:00Aljašský trojúhelník: Ostrov bigfoota (S02E02)07:00Cooperův poklad: Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (S02E01)08:00Neobjasněná akta NASA: Smrtící zbraně (S02E03)09:00Pátrání po yettim: Špek pro Sasquatche (S02E15)10:00Záhady muzeí: Pony Express, Churchillova nehoda a jednotky první ambulance (S13E10)11:00Laboratoř duchů: Zábavní park smrti (S02E07)12:00Spřízněné duše (duchové): Smrtelná lítost (S03E06)13:00Aljašský trojúhelník: Dinosaurus z Kodiaku (S02E03)14:00Cooperův poklad: Lov na zlatý stůl (S02E02)15:00Neobjasněná akta NASA: Thorovo kladivo (S02E04)16:00Pátrání po yettim: Yetti a michiganští (S02E16)17:00Záhady muzeí: Jízda na blesku, institut War Springs a špion hráč. (S13E11)18:00Laboratoř duchů: Posmrtný život ve vězení (S02E08)19:00Spřízněné duše (duchové): 7. díl (S03E07)20:00Ústav duchů: Nemocnice námořní pěchoty (S02E02)21:00Paranormální akta: Na kusy (S05E08)22:00Spřízněné duše (duchové): Duch ve škole (S04E05)23:00Sami s duchy: Beattie Mansion (S03E08)01:00Směr hrůza: Villisca a panství Malvern (S03E06)02:00Holzerova akta: Pokrevní linie (S01E10)03:00Holzerova akta: Ďábel ve skále (S02E01)04:00Sami s duchy: Beattie Mansion (S03E08)05:00Spřízněné duše (duchové): 7. díl (S03E07)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.