TV program sobota, 15. jún 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:45Zajac Bugs a káčer Duffy III.07:40Tom a Jerry08:00Výnimočná Nikol II. (8)09:15Dobre vedieť!10:30PREZIDENT 2024: Inaugurácia14:20Taký je futbal14:50UEFA EURO 2024: Maďarsko - Švajčiarsko17:00Horná Dolná II. (1)18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:05GÓL MESIACA20:20ŠPORTOVÉ NOVINY20:30UEFA EURO 2024: Taliansko - Albánsko23:20UEFA EURO 2024: Highlighty23:35Úniková hra: Turnaj šampiónov01:30Smrtiaca epidémia03:25Úniková hra: Turnaj šampiónov
05:40Krimi06:10Noviny TV JOJ06:50Naši I. (16) (ST) - skryté titulky07:25Tajomstvá Medovej doliny (1/26) (AD) - audiokomentár07:35SpongeBob SquarePants XI. (10,11)08:30Dovidenia, stará mama! (1/32) (ST) - skryté titulky09:10Miláčikovo09:50Geissenovci: Hlavne luxusne!11:00Zachráňte tigra13:10Česko Slovensko má talent15:05Prípad pre zvláštnu skupinu (3)16:40Čtyři vraždy stačí, drahoušku19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Dieťa Bridget Jonesovej23:10Bál šialených žien01:55Vreskot 504:00Noviny TV JOJ04:50Dovidenia, stará mama! (1/32) (ST) - skryté titulky05:25Miláčikovo
03:05Počasie03:10Don Matteo04:15Správy RTVS „N“05:05Tajomstvo mojej kuchyne05:45Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;05:55Jakub a Flip & amp;#34;N & amp;#34;06:00Príbeh rieky Poprad (7/15) & amp;#34;N & amp;#34;06:20Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;06:45Odo07:00Bluey07:05Zberateľ zvukov07:10Šmolkovia - nové príbehy07:20Údolie Muminovcov II07:45Šéfkuchár Shane07:55Čudná príroda08:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;08:15Superveda08:30Duel junior08:50NAJpátrači I09:05Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:20Hoodie II09:35Hoodie II10:00Nebíčko v papuľke10:30Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej10:45Inaugurácia Prezidenta SR 202415:30Krásy Slovenska16:25Columbo17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Neskoro večer22:40Hit roka23:55Goliáš01:55Správy RTVS „N“
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:15Krok za krokom VII. (6)08:35Krok za krokom VII. (7)09:05Krok za krokom VII. (8)09:50Chicago Fire VII. (8)10:50Chicago Fire VII. (9)11:50Smotánka12:45Zámena manželiek14:05Mama na prenájom III. (105)14:50Mama na prenájom III. (106)15:55Mama na prenájom III. (107)16:55Mama na prenájom III. (108)17:55Mama na prenájom III. (109)19:05Na nože II.20:30Erin Brockovichová23:15Takmer dokonalé tajomstvá01:55Dnes nikto nezomrie03:20Erin Brockovichová05:20Adela show
05:10Tajný život v ZOO (6)06:15Kutyil s.r.o. II. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:15Veľké upratovanie VIII. (9)08:25Na chalupe (ST) - skryté titulky09:25Nové bývanie10:50Bez servítky14:25Pravá blondínka16:35Mia a ja vo filme18:40Naši III. (13) (ST) - skryté titulky19:15Kinosála19:30Profesionáli III. (17) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Únos22:30Lemra lemravá00:30Rozkaz zabíjať02:30Kinosála02:35Alpskí záchranári03:20Prírodné katastrofy04:30Veľké upratovanie VIII. (9)
06:10Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:05Odhodlaní putovať07:30Klenoty pohraničia08:00Živá panoráma08:30Televíkend08:55Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:20HiSTORY09:25Monument(k)y09:35Retro noviny10:00Československý filmový týždenník10:10Československý filmový týždenník10:20Československý filmový týždenník10:30VAT11:00Autosalón11:25Generácia11:50Televízny klub nepočujúcich & amp;#34;N & amp;#34;12:20Moja diagnóza13:00Vzdelávanie 21. storočia13:05Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku13:20Marikovská dolina piesní13:50Goralská obec Čierne14:20Vysoké Tatry15:00Farmárska revue15:25Herbárium15:40Halali16:05Na zelenej adrese16:20Naši synovia (2/6)17:25Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Odo18:45Dimitri II18:50Fidlibumove pokusy18:55Nezbedný havran19:05Hrdinovia mýtov a legiend19:30Doma chutí najlepšie19:40Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Anjeli strážni Ady Strakovej20:40Štrnganie kľúčov22:20Na príjme (1/6)23:15Na príjme (2/6)
05:30Události v regionech06:00Buchty po ránu06:25Polopatě07:20Nasredin08:10Pohádka pro pamětníky09:10Úsměvy Karla Högera09:50Gejzír10:20Walker: Independence (3/13)11:05Všechnopárty12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Až já budu královna13:45Putování po Blažených ostrovech15:00Dům U tří vlaštoviček15:50Příkopy (1/6)16:45Hercule Poirot X18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:15Zázraky přírody21:25Jiří Suchý - Lehce s životem se prát23:09Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony23:10Bažanti jedou do Španělska00:35Případy detektiva Murdocha XVI01:20Život je pes (5/6)02:05Bolkoviny03:00Koptashow03:30Nakloněná rovina Karla Hály04:20Malostranské palácové04:40Chalupa je hra
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Diana a Dodi, princezna a playboy07:05Hlubiny Středozemního moře08:00Velká Británie z výšky: Skotsko08:55Cyklotoulky09:05Zázraky techniky V: Nejštíhlejší mrakodrap10:00Letecké katastrofy: Nedostatek disciplíny10:40Postřehy odjinud10:50Auto moto svět11:10Auto moto test11:25Dokonalí mořští predátoři: V jednotě je síla (1/4)12:20Babylon12:50Půvab rakouských hor (3/5)13:35Na titulní straně15:20Kamera na cestách16:15Trabantem z Austrálie do Asie (7/12)16:40Trabantem z Austrálie do Asie (8/12)17:10Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (2/4)18:05Vzestup a pád lví smečky (2/2)19:00Sousedé19:25Zázračné studánky19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Pochoduj nebo zemři21:50V podezření23:30Občan Ashe: Tenista, který bojoval nejen na kurtu01:00Litviněnko (3/4)01:50Na hranici tradic: Poslední kolář na Moravě02:15Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta02:35Hrdinové před tabulí03:15Poklady z pece03:45Babylon04:10Jak se dotknout nebe04:40Všichni dobří dobráci
05:55Bernieho dobrodružství06:00Zig a Sharko IV06:15Monchhichi (25, 26)07:05Alvin a Chipmunkové (12, 13)07:55Víkendová Snídaně09:05Na vodě (8)10:15Den s Novou10:20Šaman12:40Den s Novou12:45Město andělů15:05Den s Novou15:15Koření života17:30Muži v černém19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:5060 sekund00:15Muži v černém02:15Kriminálka Miami VIII (2)03:20Na vaší straně03:55O zpívajícím stromku04:55Novashopping
06:00Bolek a Lolek mezi horníky06:05M*A*S*H (90)06:30M*A*S*H (91)06:55M*A*S*H (92)07:25M*A*S*H (93)08:00Fotr na tripu08:45Autosalon.tv09:55Máme rádi Česko11:45Máme rádi Česko13:40Polda (1)14:50Sestra v akci16:55Čekání na Patrika18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda (2)21:35Polda (3)22:50Touha po vraždě00:40Lovci stínů02:55Úsměv05:15Rozpal to, šéfe!
06:00Partička06:35Top Gear speciál: Nejlepší závody (7)07:30Top Gear speciál: Nejlepší závody (2)08:40Top Gear speciál: Nejlepší závody (3)09:45Top Gear speciál: Od A do Z (2)10:55Top Gear XXII (1)12:15RE-PLAY12:45Jmenuju se Earl I (23)13:15Jmenuju se Earl I (24)13:45Simpsonovi XXIX (3)14:10Simpsonovi XXIX (4)14:40Simpsonovi XXIX (5)15:10Simpsonovi XXIX (6)15:25Žhavé výstřely 217:20Jmenuju se Earl II (1)17:50Jmenuju se Earl II (2)18:15Simpsonovi XXX (10)18:45Simpsonovi XXX (11)19:15Simpsonovi XXX (12)19:45Simpsonovi XXX (13)20:15G. I. Joe 2: Odveta22:30Vřískot 500:50Simpsonovi XXX (10)01:15Simpsonovi XXX (11)01:40Simpsonovi XXX (12)02:10Simpsonovi XXX (13)02:35Jmenuju se Earl II (1)03:05Jmenuju se Earl II (2)03:30RE-PLAY04:05Spartakus: Krev a písek (3)05:20Těžká dřina
06:00Libovky Pepy Libického06:15ZOO (207)07:25Sestřičky (60)08:45Svatby v Benátkách (7)10:05Receptář prima nápadů10:50Libovky Pepy Libického11:25Zahradník po ruce11:55Inga Lindström13:55Záchranáři z hor XIV (2)14:55Záchranáři z hor XIV (3)15:55Čas lásky a třešní (52)16:55Čas lásky a třešní (53)17:55Záchranáři z hor XIV (4)18:55Záchranáři z hor XIV (5)20:00Nebezpečná závislost21:50Sestřičky (61)23:00Inkognito23:55Rodina doktora Kleista VIII (7)01:00Rodina doktora Kleista VIII (8)02:10Čas lásky a třešní (52)03:05Čas lásky a třešní (53)04:10Lásce navzdory (71)05:05Jak se staví sen
06:05Totalcar I.06:40Profil zločinu VII.07:50Harrow08:55Harrow10:00Harrow11:05Harrow12:05MacGyver III.13:00MacGyver III.13:55MacGyver III.14:45MacGyver III.15:40Námořní vyšetřovací služba XVI.16:30Námořní vyšetřovací služba XVI.17:20Námořní vyšetřovací služba XVI.18:15MacGyver III.19:05MacGyver III.20:00Gentleman s pistolí21:50Revenant00:40Kouzelný svět Davida Copperfielda 02:35Harrow03:25Harrow04:15Harrow05:10Totalcar I.05:30Seriálový tip
06:15Česká tajenka07:00Soudce Alexandr14:05Soudkyně Barbara15:20Soudce Alexandr16:25Soudkyně Barbara17:55Soudce Alexandr19:00Soudkyně Barbara20:05Odvolací soud21:25Profesionálové (10)22:15El Chapo II (6)23:05Intim s Heidi Janků02:25Exkluziv Kateřiny Brožové03:45Ostříháno04:50Na plac!05:45Konec vysílání
05:45Nikdo není perfektní08:30Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:25Nikdo není perfektní17:55Kašpárku, vař!18:10Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy21:05Nebezpečné vztahy22:00Nebezpečné vztahy22:55Jak to dopadlo!?00:05Nebezpečné vztahy live01:00Babica vs. Sapík01:50Ostříháno02:55Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:45Jak to dopadlo!?06:35Jak to dopadlo!?07:35Skandály slavných - Bára Basiková08:35Klenot TV10:45Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:05Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:35Vítejte ve světě Andrého Rieu (9,10)15:20S Arenbergerem nejen o medicíně15:50Nebezpečné vztahy live16:50Nebezpečné vztahy17:45Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:35To nejlepší z Vtipu za stovku22:30Nikdo není perfektní23:45Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:45MOJE ZPRÁVY00:55VIP svět01:05Exkluziv Kateřiny Brožové01:45Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:20Australští zlatokopové07:20Australští zlatokopové08:15Australští zlatokopové09:10Australští zlatokopové10:10Australští zlatokopové11:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem12:10Velké rybářské dobrodružství13:10Australští lovci humrů14:05Australští lovci humrů15:00Australští lovci humrů15:55Australští lovci safírů17:00Australští lovci safírů18:00Australští lovci safírů19:05Zamrzlé zlato19:55Zamrzlé zlato20:55Velké rybářské dobrodružství21:50Obrovské stavitelské chyby22:50Obrovské stavitelské chyby23:50Obrovské stavitelské chyby00:45Obrovské stavitelské chyby01:45Obrovské stavitelské chyby02:35Velké rybářské dobrodružství03:30Australští tiráci04:20Australští tiráci05:10Australští tiráci
06:202. světová válka - Bitvy o Evropu07:302. světová válka - Bitvy o Evropu08:402. světová válka - Bitvy o Evropu09:502. světová válka - Bitvy o Evropu10:552. světová válka - Bitvy o Evropu12:00Nejlepší vojenské prostředky13:05Nejlepší vojenské prostředky14:15Nejlepší vojenské prostředky15:20Nejlepší vojenské prostředky16:25Nejlepší vojenské prostředky17:35Iznik, zatopená záhada18:40Pyramida v Gíze: Cesta ke hvězdám19:50Ztracené svitky pod Vesuvem21:00Churchill: Zapomenutá kapitola II. světové války22:00Nacistická vražedná pole23:10Odboj01:10Temná věda nacistů02:052. světová válka: Ženy v první linii02:55Tajné zbraně II. světové války03:45Římské megastavby04:40Velkolepé stavby dávnověku
06:00Veterinář z Yorkshiru06:50Veterinář z Yorkshiru07:35Veterinář z Yorkshiru08:20Veterinář z Yorkshiru09:05Říční monstra09:55Říční monstra10:45Adaptací k přežití11:30Smrtící lovci12:15Zvířata vs přežití13:10Úžasní mořští predátoři14:00Hromadné útoky v přírodě14:50Hromadné útoky v přírodě15:45Zázraky Mexika16:35Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem17:30Země z vesmíru18:20Ptáci19:05Skotsko - nová divočina20:00Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem20:50Kolosální zvířata21:45Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem22:35Divočina Patricka Aryeeho23:20Záchrana divokých zvířat v Malawi00:10Nejdivočejší přežití01:00Veterinář z Yorkshiru01:45Veterinář z Yorkshiru02:30Veterinář z Yorkshiru03:15Záchrana divokých zvířat v Malawi04:05Nejdivočejší přežití04:55Nejdivočejší přežití05:55Veterinář z Yorkshiru
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:50Kredenc09:20Partička10:05Dva a pol chlapa VIII. (14)10:25Dva a pol chlapa VIII. (15)11:00M*A*S*H V. (7)11:30M*A*S*H V. (8)12:05Dva a pol chlapa VIII. (16)12:25Dva a pol chlapa IX. (1)12:55Teória veľkého tresku V. (11)13:20Teória veľkého tresku V. (12)13:50Teória veľkého tresku V. (13)14:10Teória veľkého tresku V. (14)14:35Teória veľkého tresku V. (15)15:05Teória veľkého tresku V. (16)15:30Priatelia VI. (10)16:00Priatelia VI. (11)16:30Dva a pol chlapa IX. (2)17:00Dva a pol chlapa IX. (3)17:30UEFA EURO 2024: Španielsko - Chorvátsko20:30V oku tornáda22:20Nepríjemná pravda00:15Deň po tom02:05ŠPORTOVÉ NOVINY02:20Susedia02:50Silvánovci04:20Susedia04:50Zig a Sharko05:25Oggy a šváby
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:45Modré z neba09:35Aj múdry schybí10:30PREZIDENT 2024: Inaugurácia14:25Dunaj, k vašim službám I. (1)15:20Dunaj, k vašim službám I. (2)16:15Horná Dolná (5)17:00Horná Dolná II. (1)18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:05GÓL MESIACA20:20ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Survivor21:40Survivor22:55Rodinné prípady23:45Rodinné prípady00:30Rodinné prípady01:10Modré z neba04:00Aj múdry schybí
05:55Policajné prípady06:40Policajné prípady07:25Policajné prípady08:10V mene zákona09:15Špecialisti VI. (13)10:05Špecialisti VI. (14)11:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (12)12:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (13)13:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (14)14:10NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. (15)15:05Sherlock a Watsonová IV. (9)16:05Sherlock a Watsonová IV. (10)17:00Polícia Chicago II. (6)18:00Polícia Chicago II. (7)19:00Bostonské vraždy V. (11)19:55Bostonské vraždy V. (12)20:55Špecialisti VI. (15)21:55Špecialisti VI. (16)23:00Špecialisti VI. (17)00:10S chladom zabijaka II. (13)01:05Polícia Chicago II. (6)01:50Polícia Chicago II. (7)02:30Špecialisti VI. (15)03:15Špecialisti VI. (16)04:05Špecialisti VI. (17)04:50Mesto tieňov 2
07:15RE-PLAY07:45Cyklosalon.tv08:15Top Gear III (9)09:15Prima Partička10:05Policie v akci10:50Policie v akci11:35Autosalon.tv12:30Hausbot Petra Horkého12:55Těžká dřina13:25Prima Partička14:15Partička14:50Policie v akci15:35Policie v akci16:25Autosalon.tv17:20Top Gear III (10)18:15Simpsonovi III (5)18:35Simpsonovi III (6)19:00Prima Partička19:45Partička20:15Prima Partička21:00K.O.MICI21:45Simpsonovi III (5)22:10Simpsonovi III (6)22:30Top Gear III (10)23:25Prima Partička00:15Prima Partička01:05K.O.MICI01:45Policie v akci02:30Policie v akci03:15Autosalon.tv
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Štúdio JOJ 2411:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:10JOJ Zdravie17:00Udalosti o 17:0017:50CHECK-IN18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0023:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (23)06:25Tom Gates (17)06:40Maškrtné medvedie príbehy (19)06:45Maškrtné medvedie recepty (19)06:50Lloyd a muchy (23)07:05Mechamato (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (3) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (1)08:15Fíha tralala (5)08:25Hanička a Murko pre najmenších (2)08:30Jojo, to vážne?! (5)08:50Jojko oslávencom (139, 140, 141)09:00Angličanina (3)09:25Plamienok a štvorkolky I. (14)09:50Knihy od stonožky (12)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (16)10:10Mestská farma Lellobee (10, 11)10:15Sonic Boom 2 (31)10:35Labková patrola I. (17)11:00Rybičky Flip a Flap II. (31)11:05Idefix (23)11:20Moe a jeho šou II. (52/52)11:30Babička, rozprávaj! (5)11:50Zvierací ochrancovia (29) (AD) - audiokomentár12:05No, počkaj! (5)12:15Barbapapa I. (3)12:20Máša a medveď V. (21)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (20)13:00Deti z farmy (33)13:15Bambuľko a Bulienka III. (2)13:20Hanička a Murko pre najmenších (3)13:35Ekofaktor (2)13:50Volám sa Caillou V. (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (6)14:25Naše prasiatko (11, 12)14:35Zvierací ochrancovia (29) (AD) - audiokomentár14:50Bambuľko a Bulienka III. (3)14:55MalinyJamológia 2 (9)15:15Ovečka Shaun VI. (17)15:25Strážcovia Trstinového mora (13)15:40Angličanina (4)16:00Idefix (24)16:20Moe a jeho šou I. (1/52)16:35Mechamato (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (12)17:15Sonic Boom 2 (32)17:35Babička, rozprávaj! (5)17:50Labková patrola I. (17)18:20Mestská farma Lellobee (10, 11)18:25Naše prasiatko (11, 12)18:30Tajomstvá Medovej doliny (5)18:45Jojko oslávencom (139, 140, 141)18:55Digley a Dazey (10)19:00Zoopark (1)19:20Plamienok a štvorkolky I. (15)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (20)20:15Mechamato (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík II. (8)21:00Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (9) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (20) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (62)22:25Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates (17)23:15Malí fidlikanti (2) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (12)23:40Zabi nudu! (20, 21)23:55Fidlivareška (4)00:15MalinyJAMológia (5)00:30Knihy od stonožky (12)00:35Zabi nudu! (20, 21)00:50Kikirikí (13, 14/14)01:00Sníček (8, 9)01:25Kúzlovanie (7) (ST) - skryté titulky01:40Rapotáčik 3 (8)01:50Jojo, to vážne?! (8)02:05Kúzlovanie (6) (ST) - skryté titulky02:15Sníček (8, 9)02:40Hanička a Murko pre najmenších (3)02:50Knihy od stonožky (12)03:00Tom Gates (17)03:15Volám sa Caillou V. (21) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár03:40Fíha tralala (8)03:50Malí fidlikanti (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:10Sníček a Dúhalka (10/10) (ST) - skryté titulky04:25Mestská farma Lellobee (10)04:30Fidlivareška (2)04:50Angličanina (3)05:10Babička, rozprávaj! (5)05:25Pat a Mat (36, 37)05:45Viking Vicky (62)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 207:05Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap II.07:15Okido II. (ST) - skryte titulky07:30Ovečka Shaun III.07:40Bambuľko a Bulienka III.07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:10Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Idefix09:40Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.10:00Odbodkovia III.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou IV.10:30Strážcovia Trstinového mora10:35Chrumka a Čipsík II.10:50Čím chceš byť?11:00Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona11:30Ťukiho dobrodružstvá11:35Bambuľko a Bulienka III.11:45Deti z farmy12:00Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky12:20Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:45Ovečka Shaun III.12:55Mechamato (AD) - audiokomentar13:20Digley a Dazey13:25Digley a Dazey13:30Mestská farma Lellobee13:35Mestská farma Lellobee13:40Naše prasiatko13:45O škriatkovi Racochejlovi13:55Medzi nami zvieratkami14:00Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia III.14:20Robin Hood 114:35Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:25Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou IV.15:50Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:05Strážcovia Trstinového mora16:15Idefix16:25Matematické príšerky I.16:50Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar17:05Tajomstvá Medovej doliny17:15Plamienok a štvorkolky I.17:40Labková patrola III.18:05Športovisko18:25Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Mechamato (AD) - audiokomentar19:10Čím chceš byť? 219:25Ronja, lúpežníkova dcéra19:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko II.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:00Chrumka a Čipsík II.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:40Neposlušník 2
05:45Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:0024 hodín na urgente X. (11,12)11:45Klamári III. (12,13/13)13:45Nemocnica16:05Doktori V. (9)17:05Doktori V. (10)18:009-1-1 IV. (3,4)20:10Sestry detektívky I. (7)21:00Sestry detektívky I. (8)22:00Columbo (3)00:00Pravda (3)01:45Hranaři03:20Prvé oddelenie II. (ST) - skryté titulky03:35Levia žena
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:30Svet :2409:00Mimoriadne správy10:45Inaugurácia Prezidenta SR 202415:30Mimoriadne správy17:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00AKTUÁLNE :2418:30Téma :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:15Počasie20:20Interview :2420:50Téma :2421:00Správy :2421:30Cez lupu22:00Správy :2422:25Experiment23:00Správy :2423:30Cez lupu00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie00:55Slovensko v obrazoch01:20Cez lupu01:50Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS „N“05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS „N“06:55Góly–body–sekundy07:05Správy RTVS „N“07:55Góly–body–sekundy08:05Rýchlostná kanoistika09:45Futbal - Highlighty Bundesligy10:40Športové ozveny11:05Rýchlostná kanoistika12:30Basketbal - SBA 3x3 Tour 2024 (1/12)13:30Paralympijský magazín14:00Dostihy 2024 (magazín) (5/12)14:45Cyklomagazín15:05Rýchlostná kanoistika17:20Tipos Iná liga17:45Návraty17:55Basketbal - SBA 3x3 Tour 2024 (2/12)19:00Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 202422:00OH 2024 - Cesta do Paríža22:15Góly–body–sekundy22:25Rýchlostná kanoistika00:30Basketbal - SBA 3x3 Tour 2024 (1/12)01:30Velikáni01:55Správy RTVS „N“
06:00M*A*S*H06:25Námořní vyšetřovací služba X (19)07:05Námořní vyšetřovací služba X (20)08:00Já, Earl a holka na umření10:15Pod toskánským sluncem12:30Bláznivá runway15:05Dvanáct do tuctu17:15Účastníci zájezdu20:00Toy Story 2: Příběh hraček21:55Proroctví zkázy23:40Vřískot 501:55Nezvěstní v boji04:00Námořní vyšetřovací služba X (19)05:00Námořní vyšetřovací služba X (20)
06:05Receptář prima nápadů06:45Show Jana Krause07:30ZOO (62)08:50Modrý kód (240)10:00Máme rádi Česko11:45VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ12:40Libovky Pepy Libického12:55ZOO (63)14:20Modrý kód (241)15:40Nikdo není dokonalý16:407 pádů Honzy Dědka17:50Show Jana Krause18:50V.I.P. vraždy (4)20:15Polda V (5)21:25Česko na grilu22:50Receptář prima nápadů23:35Vychytávky Ládi Hrušky00:15Show Jana Krause01:157 pádů Honzy Dědka02:10ZOO (62)03:10Modrý kód (240)04:05VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ04:45Libovky Pepy Libického05:00Nikdo není dokonalý
06:00Hausbot Petra Horkého06:25Nezkrotné Portugalsko (2)07:20Pohotovost pro exotická zvířata VII (10)08:20Vetřelci dávnověku XIV (10)09:20Tajemství Hitlerovy moci (2)10:25Válečné stroje (2)11:35Jak spí zvířata v přírodě12:40Dinosauří apokalypsa (1)13:50Vydří ostrov15:00Když žraloci útočí V (8)16:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (1)17:00Šílené počasí: Skutečné záběry VI (7)18:00Černobyl: Utopie v plamenech (1)19:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (7)20:00Zvířecí sociální sítě (3)21:05Krásy Jižní Afriky (2)22:10Gotický skvost: Katedrála v Chartres23:20Da Vinci: Tajemství Poslední večeře00:25Svět kouře a oceli (4)01:25Zapomenuté megastavby V (4)02:25Obnažený vesmír IV (1)03:30Život z vesmíru (1)04:40Prima ČESKO05:15Prima SVĚT
04:20Skoda Titan Desert Series04:50Pasko - The Magic Move05:15Walker, Texas Ranger VI (6)06:00Strážci hranic: Kanada III (18,19)06:40Mistři zastavárny XXII (19)07:35Američtí sběratelé XVIII (28)08:35Pomozte autům VIII (5)09:35Kobra 11 XXII (1,2)11:35Walker, Texas Ranger VI (7)12:35Válka skladů VIII (8,9)13:35Survivor Česko & amp; Slovensko III15:30Souboj Titánů II (6)16:30Kobra 11 XXII (3,4)18:35Válka skladů VIII (12,13)19:30Mistři zastavárny XXIII (1)20:30Anděl smrti22:55Walker, Texas Ranger VI (8)23:55Kobra 11 XXII (3,4)01:55Američtí sběratelé XVIII (29)02:40Pomozte autům VIII (6)03:20Strážci hranic: Kanada III (18)03:45Walker, Texas Ranger VI (8)04:25Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy
05:00Noční soud II (5,6)05:45Oggy a škodíci: Nová generace (9-13)06:35Bakugan: Vzestup Geoganů (18)06:50Přátelé V (8,9)07:452 $ocky IV (14-17)09:30Malý Sheldon V (7-10)11:10Noční soud II (7,8)12:00Dva a půl chlapa II (11,12)12:55Přátelé V (8,9)13:50Teorie velkého třesku VI (20-23)15:302 $ocky IV (18-21)17:20Zlatá sedmdesátá V (6,7)18:15Dva a půl chlapa II (13,14)19:05Malý Sheldon V (11,12)20:00Teorie velkého třesku VI (24)20:25Teorie velkého třesku VII (1-3)21:45Přátelé V (10,11)22:45Mužketýři II (4)23:15První dobrá I. (5)23:45Dva a půl chlapa II (13,14)00:40Teorie velkého třesku VI (24)01:05Teorie velkého třesku VII (1-3)02:20Malý Sheldon V (7,8)03:00Zlatá sedmdesátá V (6)03:20Mužketýři II (4)03:45První dobrá I. (5)04:10Tele Tele04:35Stahovák05:05Film o filmu - Známí neznámí
05:25Televizní noviny06:10Na lovu07:05MasterChef Česko VI (16)08:20Koření08:45Víkend09:20Dobrodružství Sherlocka Holmese (2)10:30Médium II (6)11:25Specialisté (11)12:30MasterChef Česko VI (17)13:50Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)15:00Médium II (7)15:55To je vražda, napsala (5)17:00To je vražda, napsala (6)18:05Kriminálka Las Vegas IV (10)19:05Kriminálka Las Vegas IV (11)20:00Myšlenky zločince VI (12)20:50Myšlenky zločince VI (13)21:50Myšlenky zločince VI (14)22:45Médium II (8)23:40Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)00:45Myšlenky zločince VI (12)01:20Myšlenky zločince VI (13)02:05Myšlenky zločince VI (14)02:40Médium II (8)03:20Na lovu04:05Co na to Češi04:40Riskuj!
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně09:05Tvoje tvář má známý hlas IX (5)11:15Panoptikum Ivana Mládka11:35Koření11:50Víkend12:20Rady ptáka Loskutáka13:15Ulice (4716)14:00Ulice (4717)14:50Ulice (4718)15:35Ulice (4719)16:25Ulice (4720)17:10Doktoři z Počátků (17)18:20Doktoři z Počátků (18)19:30Televizní noviny20:20Superlov II21:50Politické harašení...22:50Tele Tele23:20Mr. GS23:45Country estráda00:45DO-RE-MI01:35Televizní noviny02:20Tele Tele02:45Mr. GS03:10Čtveráci03:50Country estráda04:45DO-RE-MI05:35Kolotoč
04:40Ulice (4292, 4293)06:20Život na jachtě: Středomoří III (11, 12)08:05Čarodějky II (14, 15)10:00Vítejte doma III11:50Nekonečná láska II (51, 52)13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (830)15:00Ordinace v růžové zahradě 2 (831)16:20Pan Selfridge IV (1)17:15Pan Selfridge IV (2)18:15Doktorka Quinnová I (7, 8)20:15Šaman22:15Ordinace v růžové zahradě 2 (832)23:25Ordinace v růžové zahradě 2 (833)00:40Nemocnice Chicago Med VI (6)01:35Vyměněné osudy (67, 68)03:05Čarodějky II (12, 13)
07:00Sportovní noviny07:05Letní mistrovství ČR 2024 Open09:00Longines Global Champions Tour 2024 - Cannes11:00AFC Wimbledon - Ramsgate12:45Martin Škrtel: Buď, alebo14:301:1 Sport Show (71)15:00Pasko - The Magic Move15:30World Downhill Skateboarding Championship - Women16:00Běhej lesy - Brdy16:15Absa Cape Epic Best of MEN17:00Letní mistrovství ČR 2024 Open19:00NHL News19:15PFL 423:15Sportovní noviny23:20NHL News23:35Edmonton Oilers - Florida Panthers01:30Skoda Titan Desert Series02:00Edmonton Oilers - Florida Panthers04:40Závěr vysílání
07:00Poland Darts Masters 202409:30If it´s easy it´s not fun10:00Spade poker show 2024 (14)10:30Magazín NBA Action (34)11:00Dallas Mavericks - Boston Celtics13:00Premier League Darts 202415:30Global Champions League 2024 - Cannes17:30Pasko - The Magic Move17:551:1 Sport Show (71)18:25Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou19:05Poland Darts Masters 202423:15Sportovní originály - 180 s José de Sousou00:00Letní mistrovství ČR 2024 Open02:00Girondins Bordeaux - OGC Nice03:45Závěr vysílání
07:00CA Osasuna - Atlético Madrid09:00FC Barcelona - Sevilla FC11:00LaLiga - Ohlédnutí za sezónou12:00Bundesliga special (22) - Ohlédnutí za sezonou13:001. FC Köln - Borussia Mönchengladbach15:00VfL Bochum - 1. FSV Mainz 0517:00RB Lipsko - 1. FC Köln19:00SSC Neapol - Union Berlín21:00FC Kodaň - Manchester United23:00FK Crvena Zvezda - RB Lipsko01:00Real Sociedad - Athletic Bilbao02:35Závěr vysílání
07:00SSC Neapol - Union Berlín09:00FC Kodaň - Manchester United11:00FC Porto - Royal Antverpy FC13:00CA Osasuna - Atlético Madrid15:00FC Barcelona - Sevilla FC17:00Real Sociedad - Athletic Bilbao19:00LaLiga - Top Góly sezóny20:00Bundesliga special (21) - TOP góly20:30Bundesliga special (23) - Analysis III21:001. FC Köln - Borussia Mönchengladbach23:00VfL Bochum - 1. FSV Mainz 0501:00RB Lipsko - 1. FC Köln02:35Závěr vysílání
09:00Bomby na ledu (23)10:00SC Paderborn - FC St. Pauli12:00Eintracht Braunschweig - Fortuna Düsseldorf14:00Český motorsport 2024 speciál14:30Český motorsport 202415:00Sardinská rallye16:00Rentor Rally magazín 2024 (5)16:30Rychlá kola (6/2024)16:45Chasing The Dream (6)17:00Burgos CF - Real Zaragoza19:00Real Zaragoza - Real Oviedo21:00Gloucester Rugby - Bath Rugby22:45Bath Rugby - Bristol Bears00:30Závěr vysílání
08:55WorldSBK - Emilia-Romagna Round (3.trénink)09:30The Ultimate Fighter (2/2024)10:20UFC Connected (704)10:50WorldSBK - Emilia-Romagna Round (Superpole)12:20Rychlá kola (6/2024)12:35WorldSSP300 - Emilia-Romagna Round (1.závod)13:35WorldSBK - Emilia-Romagna Round (1.závod)15:00WorldSSP - Emilia-Romagna Round (1.závod)16:10World Darts Championship 202419:20World Darts Championship 202421:30WorldSBK - Emilia-Romagna Round (3.trénink)21:55WorldSBK - Emilia-Romagna Round (Superpole)22:30WorldSBK - Emilia-Romagna Round (1.závod)23:30WorldSSP - Emilia-Romagna Round (1.závod)00:35Bomby na ledu (24)01:30UFC Fight Night: Cannonier vs. Imavov04:00UFC Fight Night: Perez vs. Taira07:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Je nám ctí...21:45Kino Art... Franz Kafka - 100 let23:15Filmařské legendy II: Ang Lee23:55John Lennon: Gimme Some Truth01:00Ikony Kamila Střihavky01:30Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem01:45Moderní historie britské kinematografie: Osmdesátá léta (3/4)03:00Odvaha04:10Ladí neladí
06:00Případy detektiva Murdocha06:45Případy detektiva Murdocha07:30Inspektor George Gently08:55Inspektor George Gently10:25Inspektor George Gently11:55Inspektor George Gently13:25Inspektor George Gently14:55Slečna Marplová16:30Inspektor George Gently18:00Inspektor George Gently19:30Inspektor George Gently21:00Slečna Marplová22:35Dům snů23:15Továrna na panenky00:05Had01:05Dům snů01:45Slečna Marplová03:20Had04:15Inspektor George Gently05:45Případy detektiva Murdocha
00:05Zastav a nepřežiješ01:20Neprofesionálové02:50Poslední mise04:10Sin rodeos05:30Close Up06:00Zoom In - House of Gucci06:05Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore06:20Close Up06:50Close Up07:25King Kong09:55Krycí jméno: Čistič11:25Hibernatus12:55Iluzionista14:45Pesti ve tme16:30Dva machři mezi nebem a peklem18:10Černý rytíř19:45Noe22:00Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí23:30Resident Evil: Apokalypsa
04:20V zemi Jane Austenové06:00Madeleine Collins07:50Zkus mě rozesmát09:45Po zániku Země11:25Uzavřený kruh (6)12:15Jerrod Carmichael Reality Show (3)12:45Jsme tu IV. (3)13:40Protest15:30Scott Pilgrim proti zbytku světa17:25Aquaman a ztracené království19:30V moci hvězd III. (2)20:00Sympatizant (1): Přání smrti20:55Sympatizant (2): Poslušný Asiat21:55Sympatizant (3): Miluj ji, nebo táhni22:55Sympatizant (4): Chceme dobré repliky23:50Sympatizant (5): Všichni za jednoho00:50Sympatizant (6): Orientální modus destrukce01:50Sympatizant (7): Konce bývají těžké, že?02:55Sestra
00:13Bořek Stavitel 5/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:23Bořek Stavitel 6/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mick00:37Hádej, jak moc tě mám rád 33/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 34/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 35/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 29/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 13/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 22/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 23/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 2/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 1/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 2/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 35/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 8/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 9/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 19/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 20/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 26/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 23/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 12/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 19/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 13/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 14/6 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 9/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 10/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 11/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 51/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 52/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 33/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 2/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:21Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 50/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 16/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:52Berry a Dolly 17/4 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:59Ruff Ruff, Tweet a Dave 24/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 21/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 22/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Doodleboo 5/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr08:40Doodleboo 6/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr08:45Doodleboo 7/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr08:50Doodleboo 8/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr09:07Messyho skvělá dobrodružství 31/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 32/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 17/3 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 45/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 46/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 21/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 22/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:48Harry a jeho dinosauři 11/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:00Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 21/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 22/19 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 41/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 42/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 22/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 12/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:20Trojčata 15/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:27Trojčata 16/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 3/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 47/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 48/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 23/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 24/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 13/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 11/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:09Kipper 12/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:19Účíme se s kamarádem Timmym 24/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:38Simon 24/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 5/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 6/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 49/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 50/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:32Ruff Ruff, Tweet a Dave 47/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 48/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 2/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Doodleboo 43/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:17Doodleboo 44/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:22Doodleboo 45/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:37Messyho skvělá dobrodružství 3/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces17:48Messyho skvělá dobrodružství 4/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces18:01Požárník Sam19:04Lední medvídek Paddles 11/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 39/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 40/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 39/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 40/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:07Hádej, jak moc tě mám rád 13/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:19Pan Jezevec a paní Liška 38/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:31Pan Jezevec a paní Liška 39/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:44Lokomotiva Tomáš 1/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:56Hrdinové velkoměsta 22/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 13/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 1/4 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 22/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 5/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 6/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 6/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:20Leo, ochránce divočiny 7/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 17/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 7/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 8/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
00:00Vražda v zámku01:30Julie03:50Prohlášen za mrtvého05:00Přestávka05:25Zamilovaní sousedé07:00Fotbalová chůva09:00Dvě nevěsty a jedna svatba10:55Mnou to není - S2, EP. 1111:30Hercule Poirot - Plymouthský expres12:45Hercule Poirot - Vosí hnízdo13:50Hercule Poirot - Tragédie v Marsdonu15:00Hercule Poirot - Dvojitá stopa16:05Nebezpečné líbánky18:00Spisovatelé20:00Coco Chanel 22:15Nine
00:00Bombardování Pompejí - Bombardování Pompejí ()00:45Očitým svědkem dne D - Očitým svědkem dne D ()01:30Pašerákům na stopě 1 - Obchod s lidskými ostatky (05)02:15Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko 1 - Záchrana tankeru (5)03:00Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím 6 - Nejlepší zátahy (1)03:45Aljaška: Noví osadníci 6 - Svobodně se toulat (09)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 6 - Souboj s blizardem (4)05:15Pomozte autům 12 - Datsun 240k Skyline (05)06:00Obří stroje 1 - Astronomická technika (1)07:00Restaurace na konci světa 1 - Chuť norského bláznovství (3)08:00Tajemství oceánů 4 - Hollywood (3)09:00Očima fotografa 1 - Srdeční exploze (03)10:00Nevlídná planeta 1 - Polární oblasti (3)11:00Zachraňte Alpy - Zachraňte Alpy ()13:00Tajemství oceánů - výběr 5 - Zuřící vody (4)14:00Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (9)14:30Továrna na jídlo 1 - Továrna na jídlo (10)15:00Továrna na jídlo 6 - Halloween (2)15:30Továrna na jídlo 6 - Velká hra (1)16:00Gordon Ramsay: Do neznáma 4 - Moherské útesy (06)17:00Pomozte autům 12 - Lexus IS 200 (10)18:00Strážci hranic: Španělsko 1 - Drogy ukryté pod vodou (8)19:00Ostrov mimo zákon 6 - Aljašská gotika (7)20:00Misionář - Misionář ()23:00Vetřelci: kolumbijští hroši - Vetřelci: kolumbijští hroši ()
00:00Nejnebezpečnější velryba světa - Nejnebezpečnější velryba světa ()00:46Hroch versus krokodýl - Hroch versus krokodýl ()01:31Varani komodští - Varani komodští ()03:02Dokonalá zmije - Dokonalá zmije ()03:47Hroch versus krokodýl - Hroch versus krokodýl ()04:31Varani komodští - Varani komodští ()05:16Život psounů 1 - Malý rošťák (7)05:38Život psounů 1 - Kde domov můj (8)06:00Život psounů 1 - Záplava starostí (9)06:21Život psounů 1 - Jak byl dobyt západ (10)06:48Americká divočina 2 - Národní park Canyonlands (3)07:10Americká divočina 2 - Krásami Grand Canyonu (1)08:22Největší zabijáci - výběr 1 - Smrtonosná past (1)10:36Největší zabijáci - výběr 1 - Smrtonosná past (1)12:07Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Rodí se nový život (08)12:50Skvělý dr. Pol 14 - Veterinář na roztrhání (19)13:35Skvělý dr. Pol 14 - Ptáčata (20)14:20Největší zabijáci Afriky 4 - Najdi a znič (5)15:05Největší zabijáci Afriky 4 - Vláda smečky (2)15:50Největší zabijáci Afriky 4 - Závod o život (3)16:34Největší zabijáci Afriky 4 - Speciální schopnosti (4)17:19Největší zabijáci Afriky 4 - Pohyblivý terč (6)19:30Útok žraloka na vlastní oči: Čelistem na dosah 99 - Očitým svědkem žraločího útoku: Čelistem na dosah (1)20:58Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Rodí se nový život (08)21:42Skvělý dr. Pol 14 - Veterinář na roztrhání (19)22:27Skvělý dr. Pol 14 - Ptáčata (20)23:55Největší zabijáci Afriky 4 - Vláda smečky (2)
00:25Zvláštní a záhadné01:10Chyby a katastrofy02:00Mýty a realita: Pravá tvář SS02:55Vzdušní bojovníci03:40Pobřežní stráž USA04:25Co vypráví univerzum05:15Na 18 kolech v Indonézii06:00Záchranáři - Norsko06:25Záchranáři - Norsko06:55Život v sevření mrazu07:55Život v sevření mrazu08:55LEGO Masters - Nový Zéland09:50LEGO Masters - Nový Zéland10:50Arktičtí zachránci zvířat11:15Zvláštní a záhadné12:10Zvláštní a záhadné13:05Auta snů pod lupou14:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití15:00Válečné lodě16:00Zprávy týdne za druhé světové války17:00Jak je vidí ptáci17:30Jak je vidí ptáci18:00Není skladem: Krize dodavatelského řetězce19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině20:00Kennedy, Sinatra a mafie21:00Kennedy, Sinatra a mafie22:00Americká mafie23:00Matky za mřížemi - USA23:55Války ve znamení drog
00:35Romantické skrýše01:00Nový život ve starých zdech01:50Úžasné prostory George Clarka02:40Zahradníkův svět03:40Dům snů04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:50Dům snů - souboj07:45Jak se žije na vysoké noze08:40Váš dokonalý domov09:45Luxusní domy10:10Luxusní domy10:40Velkolepé plány - Nový Zéland11:35Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona12:25Na chalupě Austrálie13:15Markéta na trhu13:40Netradiční bydlení?14:30Luxusní domy15:00Luxusní domy15:25Dům snů16:10Zahrady snů16:35Váš dokonalý domov17:40Utajený šéf – USA18:35Bohatí a chudí19:30Italská města, italské chutě20:00Jak se žije na vysoké noze20:55Dům snů - souboj21:45Velkolepé plány - Nový Zéland22:40Výjimečné manželky23:40Bohatí a chudí
06:00Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny (S06E76)06:30Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu (S06E77)07:00Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky (S06E78)07:30Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla (S07E01)08:00Rození obchodníci: Triumph Dolomite Sprint (S18E01)09:00Schováno v kůlnách: Překvapení (S02E24)09:30Schováno v kůlnách: Nález v Lancashire (S02E25)10:00Schováno v kůlnách: Pěkná pumpa (S02E26)10:30Schováno v kůlnách: Výhodná koupě (S02E27)11:00Ostřílení řidiči kamionů: 9. díl (S01E09)12:00Ostřílení řidiči kamionů: 10. díl (S01E10)13:00Recyklační tým: Stará kina (S03E03)13:30Recyklační tým: Farnost panny Marie (S03E04)14:00Recyklační tým: Dům Bowman House (S03E05)14:30Recyklační tým: Továrna na plnění lahví Nehi (S03E06)15:00Hraniční kontrola: Španělsko: 1. díl (S03E01)15:30Hraniční kontrola: Španělsko: 2. díl (S03E02)16:00Hraniční kontrola: Španělsko: 3. díl (S03E03)16:30Hraniční kontrola: Španělsko: 4. díl (S03E04)17:00Jak se to dělá: Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže (S20E04)17:30Jak se to dělá: Repliky jílových dýmek, fontánky na pití, pomerančový likér a kladkové luky (S20E05)18:00Hraniční kontrola: Evropa: 9. díl (S01E09)18:30Hraniční kontrola: Evropa: 10. díl (S01E10)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 7. díl (S06E07)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 11. díl (S07E11)21:00Spojené státy zlaté: 5. díl (S01E05)22:00Lovci odpadu: 3. díl (S14E03)23:00Záchrana statku: Na suchu (S02E01)01:00Lovci odpadu: 14. díl (S16E14)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 11. díl (S07E11)03:00Spojené státy zlaté: 5. díl (S01E05)04:00Lovci odpadu: 4. díl (S13E04)05:00Lovci odpadu: 5. díl (S13E05)
06:00How Do They Do It?: Logging, Tiles And Jaffa Cakes06:24How the Universe Works: Strange Lives Of Dwarf Planets07:12How the Universe Works: Twin Suns: The Alien Mysteries08:00Mysteries of the Missing: Curse Of The Bermuda Triangle08:48Mysteries of the Missing: Lost Colony Of Roanoke09:36How It\'s Made: Custom Shoe Trees, Clay Targets10:00How It\'s Made: Orthodontic Retainer, Orange Juice10:24How It\'s Made: Table Tennis Tables10:48How It\'s Made: Hand Forged Hammers11:12How It\'s Made: Guitar Pickups, Heated Furniture11:36How It\'s Made: Innerspring Mattresses12:00Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 412:50Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 513:38Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 614:26Truth Behind the Moon Landing: CIA\'s Secret Space War15:14Truth Behind the Moon Landing: Killing Armstrong16:02How the Universe Works: Uranus & amp; Neptune: Rise Of The Ice Giants16:50How the Universe Works: The Quasar Enigma17:40How It\'s Made: Basque Pelota Balls, Pallet Trucks18:05How It\'s Made: Laptops, Panettone18:30How It\'s Made: Steamer Baskets, 3-Wheel Scooters18:55How It\'s Made: Mountain Bike Tyres19:20How It\'s Made: Rice Cookers, Concealment Furniture19:45How It\'s Made: Glass Faucets, Firetruck Ladders20:10The Alaska Triangle: The Missing Douglas21:00The Alaska Triangle: The Hairyman Of Port Chatham21:50Alien Highway: Murder On The Prairie22:40Alien Highway: UFO Recovery23:30Cooper\'s Treasure: 500 Million Dollar List01:10Unexplained & amp; Unexplored: Ghost Ship Of The Damned02:00How It\'s Made: Wax Figures/Awnings/Sandwich Crackers02:24How It\'s Made: Pipe Cleaners/Blue Stilton Cheese02:48Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 403:36Incredible Engineering Blunders: Fixed: Episode 504:24How It\'s Made: Slate Tiles, Hot Dog Carts04:48How It\'s Made: Racing Leathers, Wood Rocking Chairs05:12How It\'s Made: Mountain Bikes, Lever Action Rifles05:36How It\'s Made: Saunas, Wheelchair Lifts
06:00Americký detektiv s poručíkem Joe Kendou: Výstražná světla (S01E01)07:00Americký detektiv s poručíkem Joe Kendou: Sbohem koně (S01E05)08:00Vraždy v rodném městě: V sousedství (S01E02)09:00Vraždy v rodném městě: Zmizelá místní dívka (S01E03)10:00Skutečná smrt v ráji: Seychely: Tělo v parku (S01E05)11:00Skutečná smrt v ráji: Egypt: Hrůza v ráji (S01E06)12:00Smrtelná odplata: Internetová tajemství (S01E01)13:00Smrtelná odplata: Výstřel v noci (S01E02)14:00Americké monstrum: Odmaskování (S06E03)15:00Americké monstrum: Duchové minulosti (S06E04)16:00Následky vraždy: Jakýkoliv jiný den (S01E04)17:00Následky vraždy: Mluvím za Amy (S01E05)18:00Zlý sen v sousedním domě: Masakr v Truett Street (S01E04)19:00Zlý sen v sousedním domě: Smrt v Robert\'s Court (S01E05)20:00Strašidelné Skotsko: Dundee\'s Verdant Works (S01E10)21:00Paranormální akta: Zničení (S10E12)22:00Paranormální akta: Prokletí (S10E13)23:00Strašidelné Skotsko: Věznice Stirling Old Town (S01E03)01:00Paranormální akta: Zničení (S10E12)02:00Paranormální akta: Prokletí (S10E13)03:00Zvrácené sestry: Vražda ve Smoky Mountains (S03E01)04:00Zvrácené sestry: Stará říční cesta (S03E03)05:00Smrtelná odplata: Internetová tajemství (S01E01)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Právo většiny (S07E12)06:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)07:00Hledá se manželka sestra: Hledání kladné stránky (S05E09)08:00Sestry manželky: Kameny ve skleněných domech (S11E20)09:007 malých Johnstonů: Zbytek je stále nesepsán (S09E01)10:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: Nastěhovat se, odstěhovat se a přestěhovat se (S05E08)11:00Vítejte u Plathových: Mé kolo zplna oběhlo (S05E11)12:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)13:00Já, nebo restaurace: Generálka a těžké pocity (S01E06)14:00Závislost na manželství: Šťastné číslo 12 (S01E01)15:00Závislost na manželství: Ano, beru a ano, bere (S01E02)16:0090denní snoubenci: 17. díl (S10E17)18:0090denní snoubenci: 18. díl (S10E18)20:00Hledá se manželka sestra: Hledání hlubšího porozumění (S05E10)21:0090denní snoubenci: Láska v ráji: 3. díl (S04E03)22:00Panské sídlo pro MILFky: 3. díl (S02E03)23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Dostaňte to pryč (S06E09)01:00Beďarová doktorka: Praskance: Praskance: 4. díl (S05E04)02:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Vážení je největší problém (S02E02)02:50Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Pozor na váhu u syna (S02E03)03:40Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Dlouhá cesta hubnutí (S02E04)04:30Vdavky podle mámy a táty: 5. díl (S02E05)
06:00Má pekelná kočka: Hladový jako vlk (S05E15)06:50Má pekelná kočka: Paranormální aktivity (S06E10)07:40Veterinární policie Filadelfie: Záchrana v nejvyšší čas (S12E10)08:30Akvária na míru: Soutěž o nejhezčí jezírko: Wayde proti Brettovi (S07E10)09:25Pitbulové a propuštění trestanci: Touha po domově (S08E10)10:20Má pekelná kočka: Kočičí kousance (S06E08)11:15Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu (S12E08)12:10Akvária na míru: Wyclefovo akvárium je snad hotové (S07E08)13:05Pitbulové a propuštění trestanci: Kupředu (S08E08)14:00Nejsmrtelnější žralok15:00Žraločí ulička16:00Má pekelná kočka: Potrhlý kocour otevírá dveře (S07E01)17:00Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)18:00Akvária na míru: Akvárium pro San Francisco Giants (S07E11)19:00Jak to zvířata dokážou: 11. díl (S01E11)19:30Jak to zvířata dokážou: 12. díl (S01E12)20:00Divoká Austrálie: Divoká Austrálie - 2. část (S01E02)21:00Divoké Mexiko22:00Aljašské nestvůry: Vydří muž (S01E03)23:00Legendy divočiny: 3. díl (S01E03)01:30Jak to zvířata dokážou: 11. díl (S01E11)01:53Jak to zvířata dokážou: 12. díl (S01E12)02:15Legendy divočiny: 3. díl (S01E03)03:00Legendy divočiny: 4. díl (S01E04)03:45Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata (S12E11)04:30Akvária na míru: Akvárium pro San Francisco Giants (S07E11)05:15Jak to zvířata dokážou: 11. díl (S01E11)05:38Jak to zvířata dokážou: 12. díl (S01E12)
00:45Was gibt es Neues?01:25Tricky Niki: PartnerTausch02:50Angelika Niedetzky: Marathon - Kabarettprogramm aus dem Theater Akzent, Wien 201303:45Sendung ohne Namen - Angenommen04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturplatz - Das Kulturmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen07:40Bilder aus Südtirol08:05Vom Brandnertal ins Montafon - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"08:50Juwel der Berge: Tannheimertal - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"09:30Wandern in den Kitzbüheler Alpen mit Marlies Raich - Aus der ORF-III-Reihe \"Land der Berge\"10:20Thema11:05Der wilde Wald der Kaiserin11:15Notizen aus dem Ausland11:25quer - ... durch die Woche mit Christoph Süß12:10Ländermagazin - Heute aus Nordrhein-Westfalen12:35Kunst + Krempel - Familienschätze unter der Lupe13:05Herrschaftszeiten! (1/5) - Bei Familie Seilern-Aspang auf Schloss Litschau13:50Mosaik-Kunst in Italien - Werke für die Ewigkeit14:00Lilly Schönauer: Umweg ins Glück - (Romanze, AUT/DEU 2006)15:30Lilly Schönauer: Für immer und einen Tag - (Romanze, AUT/DEU 2007)17:00heute17:183sat-Wetter17:20Opa, der Influencer - Wie die Gen Z ihre Großeltern im Netz feiert (Die Slay-Grannies von TikTok)18:00Tagesschau18:15Lucerne Festival 2023 – Paavo Järvi und Maria João Pires19:45Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz II: \"Furka-Bergstrecke\" \"Furka-Bergstrecke\" - Die Gemütliche - Film von Katharina D20:00Frauen erobern das Kunstbusiness - Film von Sarah Rathgeb20:55Eine Nacht in Rom - Spielfilm, Spanien 2010 (Habitación en Roma)22:35Mittsommerlust - Spielfilm, Finnland 2021 (Odotus)
00:45Was gibt es Neues? - Best of Deutschland01:25The Good Doctor - Die Macht des Glaubens S2E1602:10The Good Doctor - Ich bin ein Chirurg! S2E1702:50The Good Doctor - Trampolin S2E1803:30The Kids are Alright - Peggy fährt davon S1E1804:00Die Schlümpfe - Ogerliebe Teil 1 S2E904:10Die Schlümpfe - Ogerliebe Teil 2 S2E1004:25Barbapapa und Familie - Heißgeliebte Avocados S1E1004:40Noahs Insel - Diamantina S2E1305:05Fix & amp; Foxi - Der Doppelgänger S1E1105:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Vorsicht! Robotermaske! S201705:55Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Coole Kiste S202206:00UEFA EURO 2024 Deutschland - Topspiel vom Vortag: Deutschland - Schottland07:45Museum AHA S202008:00Hexe Lilli - Lilli und das geheime Kuchenrezept S3E1708:25Dragons - Die Reiter von Berk - Die Schatzkarte S1E808:50Spirit: Wild und frei - Weihnachten in Miradero S1E1109:15Wir sind die Croods! - Die Party S1E609:40The Kids are Alright - Die Fernsehmesse S1E1910:05The Kids are Alright - Timmys neues Hobby S1E2010:25Black-ish - Der Anstandswauwau S5E1910:45Black-ish - Berührungsängste S5E2011:10Die Simpsons - Mein Leben als Vlog S34E1211:30Nadiyas Backwelt - Backen mit kleinem Budget S1E612:00UEFA EURO 2024 - Gruppe A: Ungarn - Schweiz - Der Countdown12:50UEFA EURO 2024 - Gruppe A: Ungarn - Schweiz - Das Spiel13:45ZIB Flash15:00UEFA EURO 2024 - Gruppe A: Ungarn - Schweiz - Die Analyse15:10ZIB Flash15:20UEFA EURO 2024 - Gruppe B: Spanien - Kroatien - Der Countdown15:50UEFA EURO 2024 - Gruppe B: Spanien - Kroatien - Das Spiel16:45ZIB Flash18:00UEFA EURO 2024 - Gruppe B: Spanien - Kroatien - Die Analyse19:05LandKrimi - Alles Fleisch ist Gras20:35Trailer.AT - Folge 721:00UEFA EURO 2024 Deutschland - EM Abpfiff21:40UEFA EURO 2024 Deutschland - Gruppe A: Ungarn - Schweiz Highlights22:25UEFA EURO 2024 Deutschland - Gruppe B: Spanien - Kroatien Highlights23:10UEFA EURO 2024 Deutschland - Gruppe B: Italien - Albanien Highlights23:55Vorstadtweiber - Folge 31 S4E1
00:20Wilde Engel - Der Kronzeuge S1E101:05Um Himmels Willen - Wehret den Anfängen S7E501:55Seitenblicke02:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Amore Mio: Sommer, Sonne, Urlaubsflirt02:55Studio 203:45Rund ums Rad03:50Mayrs Magazin - Wissen für alle04:10Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Universum History - Lord Mountbatten - Philips einflussreicher Ziehvater07:55Trooping the Colour - Parade für den König12:00ZIB12:10Seitenblicke12:15Die Rosenheim-Cops - Ein Date für Frau Stockl S19E1313:00Der Bergdoktor - Verantwortung (1) S613:45Der Bergdoktor - Verantwortung (2) S614:30Land und Leute S24E1214:55Was glaubt Österreich?15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Bewusst Gesund - Das Magazin16:00Trooping the Colour - Zusammenfassung des Tages16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Wenn die Musi spielt - Sommer Open Air S202420:50ZIB21:00Marc Pircher: 7 Stars. 7 Songs. 7 Sünden.22:05Columbo - Ruhe sanft, Mrs. Columbo23:35Die Rosenheim-Cops - Mord in der Molkerei S14E19
00:40Die Kabarett Talente Show (2)01:55Woodstock der Blasmusik 2023 - Querbeat03:35Kultur Heute04:00WETTER/INFO06:45Unser Österreich - Lieblingsorte Steiermark (1/2) - Vom Schilcherland ins Wechselland07:30Unser Österreich - Lieblingsorte Steiermark (2/2) - Vom Mariazellerland ins Ennstal08:20Unser Österreich - Aufgetischt - Sulmtal und Sausal09:05Unser Österreich - Der Krautinger - Eine kaiserliche Schnapsidee09:30Unser Österreich - Genuss-Kult(o)ur: Genussmensch Bruckner09:55Agatha Christie\'s Miss Marple - Die Tote in der Bibliothek S1E111:35Agatha Christie\'s Miss Marple - Mord im Pfarrhaus S1E213:15Agatha Christie\'s Miss Marple - 16 Uhr 50 ab Paddington S1E314:55Agatha Christie\'s Miss Marple - Ein Mord wird angekündigt S1E416:35Agatha Christie\'s Miss Marple - Ruhe unsanft S2E518:15zeit.geschichte - Ein Schloss am Wörthersee - Die Geschichte der Kultserie19:05zeit.geschichte - Filme, Stars und Sternchen - 60 Jahre Lisa Film19:55Der Österreichische Film - Ein Schloss am Wörthersee - Der Kinofilm21:20Filmschatz Österreich - Liebesgrüße aus Tirol22:50Filmschatz Österreich - Happy End am Wolfgangsee
00:05Das Dschungelbuch - Mogli, der Wolfsjunge S1E2200:15Yoga Kids - Bauernhof 100:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Hobbys00:55ZIB Zack Mini01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Der himmelblaue Affe01:25Barbapapa und Familie - Barbabravo hat’s schwer S1E801:35ABC Bär S201601:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Wie der Blitz S201902:00Club der magischen Dinge - Im verbotenen Wald S1E1102:20Garfield - Wer anderen eine Grube gräbt... S1E4502:30Garfield - Garfield auf dem Baum S1E4602:40Schmatzo S201902:55Das Dschungelbuch - Appu in Gefahr S1E2103:05Das Dschungelbuch - Mogli, der Wolfsjunge S1E2203:15Yoga Kids - Bauernhof 103:35YEAH! Die Talkshow für coole Kids - Hobbys03:55ZIB Zack Mini04:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch04:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E904:40Yakari - Die verschwundenen Fische S3E904:50Yakari - Der Schatten des Riesen S3E1005:00ABC Bär S201605:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202205:25Garfield - Superhelden S1E4705:35Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4805:45Schmatzo06:00Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E2306:10Das Dschungelbuch - Die falsche Schlange S1E2406:20Yoga Kids - Wald 206:35So denkt das junge Österreich - Mode06:55FREI - [Mini Spezial PD5]07:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch07:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E907:40Yakari - Die verschwundenen Fische S3E907:50Yakari - Der Schatten des Riesen S3E1008:00ABC Bär S201608:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202208:25Garfield - Superhelden S1E4708:35Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4808:45Schmatzo09:00Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E2309:10Das Dschungelbuch - Die falsche Schlange S1E2409:20Yoga Kids - Wald 209:35So denkt das junge Österreich - Mode09:55FREI - [Mini Spezial PD5]10:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch10:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E910:40Yakari - Die verschwundenen Fische S3E910:50Yakari - Der Schatten des Riesen S3E1011:00ABC Bär S201611:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202211:25Garfield - Superhelden S1E4711:35Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4811:50Das tapfere Schneiderlein Dschungel12:55FREI - [Mini Spezial PD5]13:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch13:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E913:40Yakari - Die verschwundenen Fische S3E913:50Yakari - Der Schatten des Riesen S3E1014:00ABC Bär S201614:15Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202214:25Garfield - Superhelden S1E4714:35Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4814:45Schmatzo15:00Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E2315:10Das Dschungelbuch - Die falsche Schlange S1E2415:20Yoga Kids - Wald 215:35So denkt das junge Österreich - Mode15:55FREI - [Mini Spezial PD5]16:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch16:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E916:35ABC Bär S201616:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202217:00Club der magischen Dinge - Die Pyjama-Party S1E1217:20Garfield - Superhelden S1E4717:30Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4817:40Schmatzo17:55Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E2318:05Das Dschungelbuch - Die falsche Schlange S1E2418:15Yoga Kids - Wald 218:35So denkt das junge Österreich - Mode18:55FREI - [Mini Spezial PD5]19:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch19:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E919:35ABC Bär S201619:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202220:00Club der magischen Dinge - Die Pyjama-Party S1E1220:20Garfield - Superhelden S1E4720:30Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4820:40Schmatzo20:55Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E2321:05Das Dschungelbuch - Die falsche Schlange S1E2421:15Yoga Kids - Wald 221:35So denkt das junge Österreich - Mode21:55FREI - [Mini Spezial PD5]22:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Tante Trudis Zauberbuch22:25Barbapapa und Familie - Barbazoo kann nicht „Nein“ sagen S1E922:35ABC Bär S201622:50Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Roboter ohne Risiko S202223:00Club der magischen Dinge - Die Pyjama-Party S1E1223:20Garfield - Superhelden S1E4723:30Garfield - Die beste Pizza im Universum S1E4823:40Schmatzo23:55Das Dschungelbuch - Der Wunschbaum S1E23
01:00Synchronschwimm EM 2024 Belgrad Duett Free Finale, Highlights02:00Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 6, Highlights04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1904:14Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 204:35Silent Sports + - Volleyball AVL Graz - Amstetten 202304:49Silent Sports + - Pferdesport Vielseitigkeits-Staatsmeisterschaften 202305:10Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 105:29Silent Sports + - Basketball Superliga Herren: Klosterneuburg-St.Pölten05:37Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 206:00Yoga Magazin - Folge 22406:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 9907:00Yoga Magazin - Folge 22407:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4908:00Yoga Magazin - Folge 22408:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4909:00Sport11:00Yoga Magazin - Folge 22411:30LIVE Radsport OÖ Radrundfahrt 2024 - 2. Etappe: Wels - Aigen Schlägl14:30Leichtathletik EM Rom 2024 Tag 6, Highlights16:30Funsport17:00Extremsport - Ultra Trail-Lauf Mozart 100, Highlights aus Salzburg17:15Leichtathletik ÖM Mehrkampf 2024, Highlights aus Salzburg17:30Inside Sailing 2024 - Folge 518:00Sport 2018:15Mehrkampfmeeting Götzis 2024 Damen, Highlights20:00Leichtathletik Liese Prokop Memorial, Highlights aus St.Pölten21:00Billard - Vienna Snooker Open 2024, Highlights aus Wien21:30Beyond The Tatami - Judo\'s Road To Paris 2024 - Episode 122:00Sport 2022:15Tanzen - Staatsmeisterschaft Formation 2024, Highlights aus Telfs23:15Kitzbüheler Alpenrallye 2024, Highlights23:30Mass Participation 2024: XTRI I-Out, Highlights aus Montenegro
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Týden v politice13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v letoviscích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:00Fotbal02:15Fotbal04:15Zlaté okamžiky04:30Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie05:00Poker06:00Box07:30Box08:00Televizní nákupy09:00Poker10:00Poker11:00Televizní nákupy12:00Lední hokej14:30Tenis, WTA 250, sestřih, Rabat15:00Tenis17:00Tenis19:00Box20:00Superenduro, sestřih, Francie20:30Box
00:00Lovecká sezona - Volání divočiny00:10Lovecká sezona - Volání divočiny00:20Lovecká sezona - Volání divočiny00:30Lovecká sezona - Volání divočiny00:45Mia a já01:05Mia a já01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Idefix a smečka Nepoddajných02:30Idefix a smečka Nepoddajných02:40Byla jednou jedna… Věc02:45Byla jednou jedna… Věc02:50Byla jednou jedna… Věc03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00Lovecká sezona - Volání divočiny05:10Lovecká sezona - Volání divočiny05:20Byla jednou jedna… Věc05:25Byla jednou jedna… Věc05:35Mia a já06:00Upovídaná Marta06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Barbie Fairytopia09:20Barbie a Tři Mušketýři10:50Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Dobrodružství Kocoura V Botách19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00LEGO Friends: Protože se měníme20:50Máša a Medvěd21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:15Horská kola05:45Branky, body, vteřiny06:00Motorismus07:00BMX07:20Touchdown07:30PanoramaL08:05Cyklistika08:35Cyklistika08:45Sokolský zpravodaj09:00BBV po 25 letech09:10Fotbal09:20Cyklistika09:40Motorismus10:00Po trailech přes hory10:20Cyklistika10:45Rychlostní kanoistika11:50Vodní slalom13:00Cyklistika13:20Motorismus13:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou14:00Fotbal14:10Fotbal14:20Fotbal17:10Fotbal17:20Fotbal20:10Fotbal20:30Fotbal23:10Fotbal23:25Fotbal23:30Cyklistika23:50Motorismus00:10Motorismus00:20Silniční cyklistika03:35Branky, body, vteřiny03:55Fotbal
06:00Teleshop09:00Xena I.10:00Xena I.11:00Teleshop13:00MacGyver II.13:55MacGyver II.14:50MacGyver II.15:45MacGyver II.16:40MacGyver II.17:40Hvězdná brána: Atlantida V.18:30Hvězdná brána: Atlantida V.19:25Hvězdná brána: Atlantida V.20:25Hvězdná brána: Atlantida V.21:20Hvězdná brána: Atlantida V.22:15Ztracený svět I.23:10Ztracený svět I.00:10Ztracený svět I.01:10Ultrafialoví II.02:10Ultrafialoví II.02:55Totalcar VII.03:20Totalcar VII.04:00Teleshop
07:00Sneak Peek Ro 202407:20Želvy Ninja09:25Tým SEAL V.10:25Tým SEAL V.11:25Csi Ii.12:25Csi Ii.13:20Csi Ii.14:20Csi Ii.15:20Csi Ii.16:15Bones Ix.17:10Bones Ix.18:05Bones Ix.19:05Bones Ix.20:00Bones Ix.21:00Jack Ryan: V utajení23:10Star Trek: Do temnoty01:50Star Trek: Do neznáma03:40Sneak Peek Ro 202404:00Teleshop
06:05Sneak Peek Hu 202406:25Ztracený svět II.07:25Ztracený svět II.08:25Ztracený svět II.09:25Ztracený svět II.10:25Hvězdná brána I.11:20Hvězdná brána I.12:20Hvězdná brána I.13:20Hvězdná brána I.14:15Hvězdná brána I.15:15Zelenáč II.16:10Zelenáč II.17:05Calcium Kid19:10Kosmický hřích21:00MUŽI V ČERNÉM II22:45Ti druzí00:55Zelenáč II.01:55Zelenáč II.02:35Lovci pokladů I.03:20Sneak Peek Hu 202403:35Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Dcery duchem I.12:20Teleshop12:40Dcery duchem I.14:15Návrat do života II.15:25Návrat do života II.16:35Zelenáč III.17:35Zelenáč III.18:30Zelenáč III.19:30Návrat do života II.20:40Dcery duchem I.22:05Dcery duchem I.23:30Zelenáč III.00:30Zelenáč III.01:25Zelenáč III.02:15Brousko Iii.03:05Brousko Iii.04:00Teleshop
00:15Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß06:00Die schönsten Zugreisen der Welt01:00Wildes Eden: Indien06:55Wildes Eden: Indien01:45Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß07:45Wildes Shetland02:30Wildes Shetland08:45Wildes Norwegen03:30Wildes Norwegen09:50Portugal - Europas wilder Westen04:30Portugal - Europas wilder Westen10:35After Work - Die Zukunft der Arbeit05:15Die Kleiderordnung der Tiere12:00Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß12:50Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß13:40Unser Planet Erde - 4 Milliarden Jahre Geschichte14:35RBG - Ein Leben für die Gerechtigkeit16:15Ordnung und Chaos im Universum17:20Alles und nichts - Der Ursprung des Universums18:25O du wilde Weihnachtszeit19:20Die verlorenen Städte der Bibel20:15Aufstieg der Wikinger21:10Der Wilde Westen22:05Kulturschätze der Welt22:55Writing with Fire
00:00RTL Nachtjournal05:35Der Blaulicht Report00:25RTL Nachtjournal EM-Spezial06:35Der Blaulicht Report00:43RTL Nachtjournal - Das Wetter07:35Der Blaulicht Report00:45CSI: Miami08:40Der Blaulicht Report01:40CSI: Miami09:40Der Blaulicht Report02:25CSI: Miami10:40Der Blaulicht Report03:10CSI: New York11:40Verklag mich doch!04:00CSI: New York12:10Verklag mich doch!04:45CSI: New York12:40Barbara Salesch - Das Strafgericht05:25Der Blaulicht Report13:45Barbara Salesch - Das Strafgericht14:45Ulrich Wetzel - Das Strafgericht15:40Ulrich Wetzel - Das Strafgericht16:40Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:45Gala18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:04Klima Update19:05Life - Menschen, Momente, Geschichten20:15Das RTL EM-Studio - Alle Spiele, Tore, Emotionen21:00Passagier 23 - Verschwunden auf hoher See23:35RTL Nachtjournal23:45RTL Nachtjournal EM-Spezial23:55Take Me Out
00:15Pembrokeshire Murders - Der Serienkiller aus der Gameshow05:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:05CSI: Den Tätern auf der Spur06:35Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:50Lasko - Die Faust Gottes07:25Im Namen des Gesetzes02:40Lasko - Die Faust Gottes08:15Im Namen des Gesetzes03:25CSI: Miami09:05Lasko - Die Faust Gottes04:10CSI: Miami09:55Lasko - Die Faust Gottes04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:45Lasko - Die Faust Gottes11:30Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:20Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:10Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:00Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:50Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei15:40CSI: Miami16:25CSI: Miami17:10CSI: Miami17:55CSI: Miami18:40CSI: New York19:30CSI: New York20:15CSI: New York21:00Crossing Jordan - Pathologin mit Profil21:45Crossing Jordan - Pathologin mit Profil22:30Crossing Jordan - Pathologin mit Profil23:15CSI: New York
00:25Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus06:00Shopping Queen01:15Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird06:45Shopping Queen02:00Mein einzigartiges B & amp;B07:40Zwischen Tüll und Tränen02:50Zwischen Tüll und Tränen08:254 Hochzeiten und eine Traumreise03:354 Hochzeiten und eine Traumreise09:20Das perfekte Dinner04:254 Hochzeiten und eine Traumreise10:10Jamie Oliver - günstig genießen05:10Das perfekte Dinner11:05Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club11:55Jamie and Jimmy\'s Food Fight Club12:50Jamies Superfood für jeden Tag13:35Jamies 5-Zutaten-Küche14:10Jamies 5-Zutaten-Küche14:40Grand Designs: Der Weg zum Traumhaus15:35Impossible Builds - wo Unmögliches möglich wird16:25Mein einzigartiges B & amp;B17:15Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:55Jamies Superfood für jeden Tag19:40Jamies 5-Zutaten-Küche20:15Goodbye Deutschland! Die Auswanderer21:50Goodbye Deutschland! Die Auswanderer22:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:15Hercules01:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:50Hercules01:35Teleshopping06:30Hercules04:00Recht & amp; Ordnung07:20Ein Colt für alle Fälle04:20Schneller als die Polizei erlaubt08:15Ein Colt für alle Fälle04:45Schneller als die Polizei erlaubt09:10Ein Colt für alle Fälle10:10Trio mit vier Fäusten11:00Trio mit vier Fäusten12:00MacGyver13:00MacGyver13:50Die Tuning Profis14:45Das 24-Stunden-Rennen von Le Mans
00:30McLeods Töchter06:00Alles was zählt Classics01:15Heartland - Paradies für Pferde06:25Alles was zählt Classics02:00Buffy - Im Bann der Dämonen06:50Alles was zählt Classics02:45Alles was zählt Classics07:15Alles was zählt Classics03:10Alles was zählt Classics07:40Alles was zählt Classics03:35Verbotene Liebe Classics08:05Die Camper04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten08:30Die Camper04:45Unter uns08:55Die Camper05:10Alles was zählt09:25Die Camper05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics09:50Die Camper10:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics10:50Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics11:45Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:15Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics12:45Unter uns Classics13:10Unter uns Classics13:35Unter uns Classics14:05Unter uns Classics14:30Unter uns Classics15:00Sankt Maik15:45Die Klempnerin16:35Swimming with Sharks - Unter Haien in Hollywood17:00Swimming with Sharks - Unter Haien in Hollywood17:30Swimming with Sharks - Unter Haien in Hollywood17:55Vier Hochzeiten und ein Todesfall18:45Temptation Island US19:30Temptation Island US20:15The Heirs - Highschool der Superreichen21:15Duplicate - Der Doppelgänger23:55Buffy - Im Bann der Dämonen
00:15Nikola05:20Das Familiengericht00:35Alles Atze06:00Das Familiengericht01:00Alles Atze06:45Das Familiengericht01:15Teleshopping07:40Das Jugendgericht02:20Das Strafgericht08:30Das Jugendgericht03:00Das Strafgericht09:20Das Jugendgericht03:50Das Jugendgericht10:20Das Strafgericht04:30Das Jugendgericht11:10Das Strafgericht12:10Das Strafgericht13:00Quincy14:15Quincy15:10Quincy16:00Mord ist ihr Hobby16:50Mord ist ihr Hobby17:40Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:25Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:10Mord ist ihr Hobby22:00Mord ist ihr Hobby22:55Mord ist ihr Hobby23:40Mord ist ihr Hobby
00:15Die Nanny05:30Ranger Rob00:45Die Nanny05:40Ranger Rob01:10Teleshoppingsendung05:50CoComelon06:05Caillou06:25Peppa Pig06:40Rubble & amp; Crew06:50Rubble & amp; Crew07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Peppa Pig07:25Peppa Pig07:30Toggolino - Die Show mit Muhpidu!07:45Krümelmonsters Foodie Truck mit Steffen Henssler08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15Pokémon Horizonte: Die Serie10:45Ninjago - Aufstieg der Drachen11:15Grizzy & amp; die Lemminge11:40ALVINNN!!! und die Chipmunks11:50ALVINNN!!! und die Chipmunks12:15Willkommen bei den Louds12:25Willkommen bei den Louds12:40Willkommen bei den Louds12:50Willkommen bei den Louds13:10Angelo!13:20Angelo!13:40Angelo!13:50Angelo!14:10Pokémon Horizonte: Die Serie14:40Pokémon Horizonte: Die Serie15:10Pokémon Horizonte: Die Serie15:35Pokémon Horizonte: Die Serie16:05Pokémon Horizonte: Die Serie16:30Grizzy & amp; die Lemminge17:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:10Willkommen bei den Louds18:20Willkommen bei den Louds18:35SpongeBob Schwammkopf18:45SpongeBob Schwammkopf19:05Angelo!19:15Angelo!19:35Angelo!19:45Angelo!20:00Angelo!20:15Die Schlümpfe - Das verlorene Dorf21:55Sonne, Sand und die große Liebe23:40Die Nanny
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Ranger Rob06:40Ranger Rob06:50CoComelon07:05Caillou07:25Peppa Pig07:40Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Peppa Pig08:25Peppa Pig08:30Toggolino - Die Show mit Muhpidu!08:45Krümelmonsters Foodie Truck mit Steffen Henssler09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:15Pokémon Horizonte: Die Serie11:45Ninjago - Aufstieg der Drachen12:15Grizzy & amp; die Lemminge12:40ALVINNN!!! und die Chipmunks12:50ALVINNN!!! und die Chipmunks13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40Willkommen bei den Louds13:50Willkommen bei den Louds14:10Angelo!14:20Angelo!14:40Angelo!14:50Angelo!15:10Pokémon Horizonte: Die Serie15:40Pokémon Horizonte: Die Serie16:10Pokémon Horizonte: Die Serie16:35Pokémon Horizonte: Die Serie17:05Pokémon Horizonte: Die Serie17:30Grizzy & amp; die Lemminge18:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:10Willkommen bei den Louds19:20Willkommen bei den Louds19:35SpongeBob Schwammkopf19:45SpongeBob Schwammkopf20:05Angelo!20:15Angelo!20:35Angelo!20:45Angelo!21:00Angelo!21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20vox nachrichten05:57CSI: NY00:40Snapped - Wenn Frauen töten06:40Criminal Intent - Verbrechen im Visier01:30Snapped - Wenn Frauen töten07:35Criminal Intent - Verbrechen im Visier02:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin08:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin09:15Criminal Intent - Verbrechen im Visier03:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin10:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier04:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin11:55Shopping Queen12:55Shopping Queen13:55Shopping Queen14:55Shopping Queen15:55Shopping Queen16:50Tierbabys - süß und wild!17:55hundkatzemaus - Das Haustiermagazin19:10Der Hundeprofi - Rütters Team20:15The High Note - Glaub an deinen Traum22:30Fast & amp; Furious 8
00:35Chicago Fire05:00Verklag mich doch!01:20Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Verklag mich doch!01:45Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände07:00Verklag mich doch!02:00Teleshopping08:10Verklag mich doch!10:00Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:05Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:15hundkatzemaus - Das Haustiermagazin13:25Hautnah: Die Tierklinik14:25Hautnah: Die Tierklinik15:25Hautnah: Die Tierklinik16:25Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht17:30Jamies Wohlfühlküche - Essen das glücklich macht18:30The Good Doctor19:15The Good Doctor20:15Chicago Med21:15Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:45Chicago Med
00:20Mary se nedá vyvést z míry00:40Gordonovo vaření pro radost01:30Celý svet na panvici02:00Programové tipy06:00Ginova jihoitalská kuchyně06:25Japonské chutě s Justine06:55James Martin: Španělská dobrodružství07:50Královna čokolády08:15Královna čokolády08:45Šéfkuchařka Mary09:05Šéfkuchařka Mary09:30Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem10:25Mistrovské pečení - Švédsko11:25James Martin: Španělská dobrodružství12:25Pohodové hody13:20Tareq Taylor - skandinávské chutě13:50Italské chutě podle Davida Rocca14:15Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně14:40Od sezony k sezoně15:10Čokoládový ráj15:35Čokoládový ráj16:05Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem17:00Šéfkuchařka Mary17:20Šéfkuchařka Mary17:45Mistrovské pečení - Švédsko18:40Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou19:05Pohodové hody20:00Justininy francouzské delikatesy20:30Italské chutě podle Davida Rocca20:55Justininy tropické delikatesy21:20Japonské chutě s Justine21:50James Martin: Španělská dobrodružství22:45Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem23:40Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou
06:00Blue (86)06:05Blue (87)06:10Blue (88)06:25Blue (89)06:30Blue (90)06:40Blue (91)06:50Blue (92)07:00Blue (93)07:10Spidey a jeho úžasní přátelé (33)07:40Spidey a jeho úžasní přátelé (34)08:10Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (14)08:40Báječné léto Myšáka Mickeyho ()09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (1)09:35Kouzelná Beruška a Černý kocour (2)10:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (3)10:30Kouzelná Beruška a Černý kocour (4)10:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (5)11:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (6)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (7)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (8)12:55Křečík a Gréta (1)13:25Křečík a Gréta (2)13:50Křečík a Gréta (3)14:20Hailey jde na to! (15)14:50Hailey jde na to! (1)15:15Greenovi ve velkoměstě (61)15:45Greenovi ve velkoměstě (62)16:15Greenovi ve velkoměstě (63)16:40Blue (36)16:50Blue (37)16:55Blue (38)17:00Blue (39)17:15Blue (40)17:20Blue (41)17:30Blue (42)17:35Blue (43)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (101)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (102)18:45Kouzelná Beruška a Černý kocour (103)19:15Kluk Holka atd. (1)19:25Kluk Holka atd. (2)19:45Kluk Holka atd. (3)19:55Kluk Holka atd. (4)20:10Kluk Holka atd. (5)20:20Kluk Holka atd. (6)20:40Zombies ()22:35Kouzelná Beruška a Černý kocour (72)23:00Molly a Duch (20)23:25Duch a Molly (21)23:55Ghostforce (11)24:15Ghostforce (12)24:40Ghostforce (13)25:05Tým Tiki (17)25:25Tým Tiki (18)25:45Tým Tiki (19)26:10Anna mezi obojživelníky (29)26:35Anna mezi obojživelníky (30)26:55Anna mezi obojživelníky (31)27:15Ghostforce (1)27:40Ghostforce (2)28:00Pyžamasky (10)28:25Pyžamasky (11)28:45Anna mezi obojživelníky (29)29:10Anna mezi obojživelníky (30)29:30Kluk Holka atd. (25)29:40Taffy (55)29:50Taffy (65)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (1)06:30Mickey Mouse Funhouse (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30Bluey (3)07:40Bluey (3)07:50Bluey (3)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00SuperKitties (1)10:30Bluey (3)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (2)12:00Mickey\'s Monster Musical ()13:00Mickey Mouse Funhouse (2)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (2)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:15Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:45Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)17:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)17:15Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)17:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)18:00Mickey\'s Pirate Adventure ()19:00Mickey Mouse Funhouse (2)19:30Bluey (1)19:40Bluey (1)19:50Bluey (1)20:00Bluey (1)20:10Bluey (1)20:20Bluey (1)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (1)23:25PJ Masks (1)23:50PJ Masks (1)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (2)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (2)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Pozdní snídaně se šampaňským (S11E13)06:45Kulinářská akademie Jenny a Rezy: Sváteční pokrmy: Tradiční Vánoce (S01E24)07:10Jenny Morris vaří od srdce: 5. díl (S01E05)07:55Jenny Morris vaří od srdce: 6. díl (S01E06)08:40Jenny Morris vaří od srdce: 7. díl (S01E07)09:25Ciao dům: Není ohýnku bez kouře! (S01E04)10:10Ciao dům: Příliš špaldový most (S01E05)10:55Ciao dům: Toskánská možnost nápravy (S01E07)11:40Tucet pekařů: Kombinované dezerty (S01E01)12:25Letní mistrovství pekařů: Přístavní zákusky (S01E01)13:10Strašidelné výrobky z perníku: San Francisco (S02E07)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Jídla z celé země (S32E07)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Donáška: Tučná jídla (S32E08)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Plné břicho ve Filadelfii (S32E09)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: Kuřata a koláč (S32E10)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Mleté maso (S19E10)15:50Porážka Bobbyho Flaye: Něco z Řecka (S19E11)16:15Výcvikový tábor kuchařů: 8. díl (S02E08)17:10Měření sil Iron Chef: Souboj s Bobbym Flayem (S01E05)17:55Přepadení v supermarketu: Kolaps na trhu (S02E13)18:40Kuchařský souboj s celebritou: Marc Murphy proti Wendy (S01E05)19:03Kuchařský souboj s celebritou: Tiffani Faison proti Justinovi (S01E06)19:25Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Večírek na rozloučenou s létem (S03E12)19:48Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Lehké a zdravé grilování (S03E13)20:10Vyřazeni: Roztoč kolo štěstí: 2. souboj (S57E02)20:5524 za 24: Poslední kuchař vyhrává: Třetí směna: Vynalézavost (S01E03)21:40Strašidelné výrobky z perníku: San Francisco (S02E07)22:25Letní mistrovství pekařů: Přístavní zákusky (S01E01)23:10Výcvikový tábor kuchařů: 8. díl (S02E08)23:55Pravidla farmy: Chmel pro štěstí (S04E05)01:25Průkopnice: Trochu jiné Vánoce (S15E02)01:47Průkopnice: Z listového těsta (S15E03)02:10Průkopnice: Lehčí jídla za 16 minut (S15E04)02:32Průkopnice: Já a můj syn (S15E05)02:55Průkopnice: Méně používané hovězí (S15E06)03:17Průkopnice: Pro fanoušky (S15E07)03:40Průkopnice: Otevření obchodu (S15E08)04:02Průkopnice: Pro milovníky čokolády (S15E09)04:25Průkopnice: Polotovar pro kovboje Camerona (S15E10)04:47Průkopnice: Stará dobrá pohoda (S15E11)05:10Pravidla farmy: Chmel pro štěstí (S04E05)05:35Pravidla farmy: Tajná oslava pro Davida (S04E06)
06:00Cooperův poklad: Kolumbův poklad (S01E06)07:00Cooperův poklad: Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (S02E01)08:00Cooperův poklad: Lov na zlatý stůl (S02E02)09:00Cooperův poklad: Vrak na mělčině (S02E03)10:00Cooperův poklad: Poklad a tragédie (S02E04)11:00Záhady muzeí: Falešné aktuality, záchrana Napoleona a statečný Ernest (S13E09)12:00Záhady muzeí: Pony Express, Churchillova nehoda a jednotky první ambulance (S13E10)13:00Záhady muzeí: Jízda na blesku, institut War Springs a špion hráč. (S13E11)14:00Záhady muzeí: Bůh s tebou, Johne Glenne, odsouzený pes a tvrdé přistání (S13E12)15:00Záhady muzeí: Legální strašidla, zánik doda a výbuch v Jersey (S13E13)16:00Aljašský trojúhelník: Temná pyramida (S02E01)17:00Aljašský trojúhelník: Ostrov bigfoota (S02E02)18:00Aljašský trojúhelník: Dinosaurus z Kodiaku (S02E03)19:00Aljašské nestvůry: Lesní muž z aljašského středozemí (S01E01)20:00Aljašský trojúhelník: Let 1628 a pták bouřlivák (S01E10)21:00Brány do pekla: Vězení Eastern State Penitentiary (S01E03)22:00Tyto lesy jsou prokleté: Něco tam venku, a člověk to není (S03E02)23:00Dobrodružství s duchy: Ostrov Poveglia (S02E09)01:00Záhady muzeí: Vrah osamělých srdcí a další (S23E11)02:00Paranormální akta: Na kusy (S05E08)03:00Spřízněné duše (duchové): Duch ve škole (S04E05)04:00Dobrodružství s duchy: Ostrov Poveglia (S02E09)05:00Aljašské nestvůry: Lesní muž z aljašského středozemí (S01E01)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.