TV program streda, 10. apríl 2024
Televízny program online
06:00Teleráno08:25Zámena manželiek09:35Mama na prenájom III. (65)10:40Dunaj, k vašim službám V. (22)12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Mentalista I. (11)13:50Mentalista I. (12)14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex17:55Mama na prenájom III. (66)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Utajený šéf III.23:35Dobre vedieť!00:50Mentalista I. (11)01:50Mentalista I. (12)02:30Policie Modrava III. (7)03:30Susedské prípady04:20Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
04:55Noviny TV JOJ05:45Krimi06:15Ranné noviny08:35Bez servítky09:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky12:00Noviny o 12:0012:30Súdna sieň (ST) - skryté titulky13:20C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (3)14:20Bez servítky15:30Top Star15:50Nákupné maniačky17:15Riskuj!17:50Bez servítky19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Vytoč môjho agenta (4)22:00Tomáš a Diana (ST) - skryté titulky22:30Sedem23:30Moja prvá dovolenka (4)00:30Myšlienky vraha VI. (12)01:30Riskuj!02:05Krimi02:35Vytoč môjho agenta (4)03:45Bez servítky
03:00Na krok od neba03:55Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy05:00Autosalón05:30Dámsky klub07:00Ranné správy RTVS08:30Bez batožiny09:00Detektívi zo severu V (1/16)10:00Na krok od neba11:00Duel11:25Všade dobre, doma naj12:00Správy RTVS12:25Dámsky klub14:05Tajomstvo mojej kuchyne14:40Zdravá maškrta15:05Don Matteo16:00Správy RTVS16:30Bez batožiny17:00Detektívi zo severu V (2/16)17:50Krátke správy RTVS17:55Duel18:25Všade dobre, doma naj18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:12Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:14Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:15Počasie20:30Vraždy v Blois23:40Oktopus (1/13)00:40Oktopus (2/13)01:45Správy RTVS „N“02:40Počasie
06:00Druhý dych (48)06:40Túžba tela (11)07:25Túžba tela (12)08:30Krok za krokom III. (11)09:10Krok za krokom III. (12)09:55Chicago Fire V. (8)11:00S hlavou v oblakoch (61)11:50S hlavou v oblakoch (62)12:55Chlapi neplačú IV. (90)14:05Nedodržaný sľub (97)15:15Nedodržaný sľub (98)16:05Túžba tela (13)17:00Túžba tela (14)18:00Chicago Fire V. (9)19:00Nedodržaný sľub (99)20:00Nedodržaný sľub (100)21:05Krok za krokom III. (13)21:35Krok za krokom III. (14)22:05Priatelia II. (18)22:35Priatelia II. (19)23:05New Amsterdam IV. (13)00:05Nedodržaný sľub (99)01:05Nedodržaný sľub (100)01:50S hlavou v oblakoch (61)02:35S hlavou v oblakoch (62)03:20Reflex04:00Smotánka05:00Adela show
05:05Bez servítky06:15Nákupné maniačky07:35Letecké katastrofy08:55Vojna aukcií09:40Vražedné čísla I. (13)10:40Vražedné čísla I. (14)11:40Riskuj! (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar12:30Extrémne prípady (ST) - skryte titulky13:45Geissenovci - Ťažký život milionárov VII.14:45Policajti v akcii (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar15:45Moja mama varí lepšie ako tvoja16:55Letecké katastrofy17:55Geissenovci - Ťažký život milionárov VII.18:55Naši II. (7) (ST) - skryte titulky19:40Profesionáli VIII. (18) (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar20:30Môj kamoš špión22:40Kráčajúca skala 2: Odplata00:35Profesionáli VIII. (18) (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar01:30Mafstory IV. (31)02:25It\'s Always Sunny in Philadelphia XV.02:45Chlpatí šampióni II.03:45Tajomstvá úchvatných záhrad04:25Haló
06:00Zázračný miniateliér06:05Ja a moja rodina06:20Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:25Jurošík & amp;#34;N & amp;#34;06:35Bob a Bobek na cestách06:40Lilin ostrov pokladov06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Bella a Sebastián07:15Bella a Sebastián07:30Živá panoráma08:00Hírek08:05Dobrý deň Patria08:30Kimondó - Na kus reči09:00Regina10:00Mesto Anatol (2/3)11:30Obedníček11:35Píkova zoo11:45Pa a Pi & amp;#34;N & amp;#34;11:50Trpaslíci12:00Živá panoráma12:20Cyklopotulky12:30Večera s Havranom14:10Sága rodu Rothschildovcov15:05Záhady pokladov Tutanchamóna16:00Cesty za umením16:30Regina17:30Ambulancia17:55Moja diagnóza18:30Večerníček18:35Píkova zoo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Bella a Sebastián19:20Bella a Sebastián19:35Ja a moja rodina19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Záchrana raja (5/6)21:00Dokážeme ochladiť planétu?21:55Do kríža22:45Umenie23:15Celuloid country23:40Celuloid country00:10Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
05:15Černé ovce05:30Události v regionech05:59Studio 609:00Zdravotní škola II09:40Po stopách hvězd10:10Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli10:40Dynastie Nováků (7/13)11:30AZ-kvíz12:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Sama domaL14:00Zázračný lékař14:20Vinorodé břehy Rýna (1/7)14:50Návštěvní hodiny16:00Zdravotní škola III16:45Plné hnízdo ve Středočeském kraji 217:15AZ-kvíz17:40Černé ovce18:00Události v regionech18:25Kde domov můj?18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:56Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:15Četnické humoresky (14/39)21:5513. komnata Alžběty Kolečkářové22:25Gejzír22:54Výsledky losování Šťastných 1022:55Falešné obvinění00:25Marie Antoinetta (1/8)01:20AZ-kvíz01:45Jak vychytat lososa?02:15Dobré ráno04:45Kluci v akci
05:00Cesty víry: Na hraně05:25Dobrodružství vědy a techniky05:59Dobré ránoL08:30Kouzlo Velké Británie: Národní poklady09:25Zázraky lidského génia II: Nástroje a technologie10:15Tvořivá díla zvířecí říše: Domovy na míru (3/3)11:10Divoká Austrálie: V koalím lese12:05Rybí příběh12:55Obrázky z Francie: Rhonské Alpy13:15Zapomenuté příběhy 2. světové války (1/6)14:10Velké stroje zblízka: Těžká nákladní loď15:00Antropocén - věk člověka: Vzduch (2/3)15:55Klíč16:20Povolení k pobytu17:55Skryté skvosty II. (5/10)18:20Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (4/6)19:15Babylon19:40Postřehy odjinud19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Kamera na cestách21:00Krajinou vína po Slovensku (6/6)21:30Fenomény dneška21:55Letecké katastrofy: Dvojí porce potíží22:45Harry Palmer: Případ Ipcress (2/6)23:30Zázraky techniky V: Letoun AWACS00:20Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku01:05Trendy ochrany přírody01:35Na moll02:15Před půlnocí02:45Amputace krajiny03:10Popcorn03:40Žijeme s vírou04:05Nivnické sedlcké04:30Divnopis04:35Ta naša kapela
05:55Snídaně08:30Ulice (4677)09:35Jedna rodina (69)10:55Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (4)11:45Tescoma s chutí12:00Polední Televizní noviny12:20Ordinace v růžové zahradě 2 (129)13:35Kriminálka Miami IV (3)14:35Kriminálka Miami IV (4)15:30Výměna manželek16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:30Ulice (4678)19:30Televizní noviny20:20Utajený šéf V (3)21:55Survivor Česko & amp; Slovensko III (12)23:50Kriminálka Miami IV (3)00:50Kriminálka Miami IV (4)01:50Specialisté (1)03:00Ulice (4677)03:45Ordinace v růžové zahradě 2 (128)04:45Novashopping
06:00Nový den07:05M*A*S*H (172)07:35M*A*S*H (173)08:10M*A*S*H (174)08:40M*A*S*H (175)09:10ZOO (189)10:30Policie Hamburk VII (16)11:30Policie Hamburk VII (17)12:30Closer VI (12)13:25Komisař Rex I (11)14:30Policie v akci15:35Ano, šéfe!16:40Inkognito17:55Prostřeno!18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Polda VI (8)21:40Show Jana Krause22:45Show Jana Krause23:45Ano, šéfe!00:50Policie v akci01:45Policie Hamburk VII (16)02:35Policie Hamburk VII (17)03:30Closer VI (12)04:20Jak se staví sen04:55Rozpal to, šéfe!05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:30Partička XXL07:45Plnej kotel08:20Top Gear 2009 (3)09:25Top Gear 2010 (4)10:30Hvězdná brána V (9)11:30Hvězdná brána V (10)12:35Futurama III (2)13:05Futurama III (3)13:35Simpsonovi XVII (1)14:00Simpsonovi XVII (2)14:30Simpsonovi XVII (3)15:00Simpsonovi XVII (4)15:20Hvězdná brána V (11)16:15Hvězdná brána V (12)17:15Futurama III (4)17:45Futurama III (5)18:15Simpsonovi XVIII (7)18:45Simpsonovi XVIII (8)19:15Simpsonovi XVIII (9)19:45Simpsonovi XVIII (10)20:15Autosalon.tv21:25Bábovky a plechovky II22:05Brickleberry III (1)22:25Mezi COOLky II23:10Simpsonovi XVIII (7)23:40Simpsonovi XVIII (8)00:00Simpsonovi XVIII (9)00:25Simpsonovi XVIII (10)00:50Futurama III (4)01:15Futurama III (5)01:45Brickleberry II (12)02:05Top Gear 2010 (4)03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (5)03:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (6)04:10Spravedlnost v krvi XIII (9)05:05Spravedlnost v krvi XIII (10)
06:00Na zámku06:20Karolína, domácí kuchařka06:45Teď vaří šéf!07:35Prostřeno!08:15Modrý kód (258)09:40Slunečná (101)11:05Prostřeno!11:45Ano, šéfe!12:55Rosamunde Pilcher14:40Záchranáři z hor III (4)15:35Záchranáři z hor III (5)16:25Ve hře je láska (122)17:15Ve hře je láska (123)18:10Záchranáři z hor III (6)19:05Záchranáři z hor III (7)20:00Rosamunde Pilcher21:55Modrý kód (259)23:05ZOO (189)00:15Moje máma veterinářka V (4)01:15Moje máma veterinářka V (5)02:15Ve hře je láska (122)03:05Ve hře je láska (123)04:05Lásce navzdory (4)05:00Lásce navzdory (5)
04:25Král zabijáků06:00Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana07:35Daveova banka09:25Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla10:55Šmoulové: Zapomenutá vesnice12:30Létání pro začátečníky14:10Agent z Panamy16:05Válka o dědictví17:45Dej mi své jméno20:00Mimi šéf: Rodinný podnik21:50Režim (6): Zatím se neradujte22:55Dokonalý trik01:10Gabby Petito a její příběh02:40Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
04:05Zakladatel06:00Zásnuby na dobu neurčitou08:05Karlík a továrna na čokoládu10:00Mistrovské dílo11:35Průměrňákovi VI. (23): Rezervace na Den matek11:55Průměrňákovi VI. (24): Slavnostní zakončení12:20Green Lantern: Síla moci13:50Zamilovaný Shakespeare15:55Barbie17:50Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta (3): Gangsterova dcera18:35Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta (4): Texas versus Robert Durst19:30V krizi21:25Úsvit mrtvých23:05Larry, kroť se XII. (9)23:40Spirála lží01:20Ozbrojení a nebezpeční02:45Calamity - dětství Marthy Jane Cannary
06:05Totalcar V.06:40Profil zločinu IX.07:45Námořní vyšetřovací služba XVII.08:40Námořní vyšetřovací služba XVII.09:35Profil zločinu IX.10:40Profil zločinu IX.11:45Hvězdná brána: Atlantida II.12:40S.W.A.T. V.13:30Námořní vyšetřovací služba XVII.14:25Námořní vyšetřovací služba XVII.15:20Profil zločinu IX.16:20Profil zločinu IX.17:30S.W.A.T. V.18:25Hvězdná brána: Atlantida III.19:20Námořní vyšetřovací služba XVII.20:10Námořní vyšetřovací služba XVII.21:00Tým SEAL V.21:55Tým SEAL V.22:55Návrat do života II.00:05Návrat do života II.01:00MacGyver III.01:40MacGyver III.02:20Nezvěstná III.03:00Nezvěstná III.03:40Zelenáč V.04:20Zelenáč V.05:05Totalcar VII.
06:00Česká tajenka07:00Soudce Alexandr13:20Soudkyně Barbara14:30Soudce Alexandr15:30Soudkyně Barbara16:35Soudce Alexandr17:50Soudkyně Barbara18:55Soudkyně Barbara20:00Soudkyně Barbara21:05Soudce Alexandr22:10Soudkyně Barbara23:20Soudce Alexandr03:50Exkluziv Kateřiny Brožové04:25Ostříháno04:55Na plac!05:31Konec vysílání
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Vtip za stovku!07:00Popelka08:35Nebezpečné vztahy10:05Nebezpečné vztahy11:40Klenot TV14:05Klenot TV16:25Co bude dnes k večeři?16:55Popelka18:05Tomáš Arsov v akci19:00Vtip za stovku!20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:50Nebezpečné vztahy22:50Nebezpečné vztahy23:45Jak to dopadlo!?00:30Nebezpečné vztahy live01:30Ostříháno02:30Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:40Nebezpečné vztahy05:25Jak to dopadlo!?06:15Jak to dopadlo!?07:10Nebezpečné vztahy live08:45Klenot TV13:35Česká tajenka14:15Jak to dopadlo!?15:10Nebezpečné vztahy16:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:00Česká tajenka17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Koncert Ivety Bartošové21:25Tajemství muzikálů s Ivetou Bartošovou22:05Nikdo není perfektní23:20Poklad z půdy00:25ONA A ON01:00MOJE ZPRÁVY01:10VIP svět01:30Exkluziv Kateřiny Brožové02:40Na plac!03:05Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Truckeři na okreskách06:50Truckeři na okreskách07:40Těžaři z Mud Mountain08:40Australští zlatokopové09:35Australští zlatokopové10:30Renovace rachotin11:35Renovace rachotin12:35Australští zlatokopové13:30Australští zlatokopové14:25Australští zlatokopové15:20Australští lovci humrů16:20Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney17:15Australští lovci humrů18:15Záchrana vraků aut19:10Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Dřevo nad zlato22:00Záchrana vraků aut22:55Truckeři na okreskách23:50Těžaři z Mud Mountain00:45Australští zlatokopové01:45Australští zlatokopové02:35Dřevo nad zlato03:25Záchrana vraků aut04:10Renovace rachotin05:05Renovace rachotin
06:00Prokleté rodokmeny06:25Mýty: Velké záhady lidstva07:30Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato08:25Tajné zbraně II. světové války09:30Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války10:35Nejlepší vojenské prostředky11:40Megapole: Starověký svět odhalen12:50Zakázaná historie13:45Vražedná historie14:40Pompeje: Pohřbená tajemství Villa Giuliana15:50Odhalené mumie16:45Prokleté poklady17:45Tajné zbraně II. světové války18:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války19:55Nejlepší vojenské prostředky21:00Nacistická vražedná pole22:05Pompeje: Pohřbená tajemství Villa Giuliana23:15Odhalené mumie00:10Tajné zbraně II. světové války01:152. světová válka - Bitvy o Evropu02:15Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války03:10Nacistická vražedná pole04:05Norimberk: Nacisté u soudu05:10Jeden den v Osvětimi
06:10Divoká Čína s Rayem Mearsem06:40Australská mega zoo07:25Nejdivočejší přežití08:15Záchrana divokých zvířat v Malawi09:05Evropská divočina09:55Kouzelné hory v srdci Německa10:50Norsko: Mezi fjordy a fjälly11:40Skryté ráje Skandinávie12:25Záchrana divokých zvířat v Malawi13:15Veterinář z Yorkshiru14:00Planeta žraloků14:55Honba za deštěm15:45Země z vesmíru16:35Roční období na planetě Zemi17:30Říční monstra18:20Mocné řeky19:10Planeta žraloků20:00Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall20:55Záchranáři divokých zvířat: Austrálie21:40Záchrana tichomořské divočiny22:30Nemocnice pro slony23:15Nemocnice pro slony00:00Nejdivočejší přežití00:50Australská mega zoo01:35Veterinář z Yorkshiru02:20Veterinář z Yorkshiru03:05Záchrana divokých zvířat v Malawi03:55Australská mega zoo04:40Veterinář z Yorkshiru05:25Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc08:50Partička10:10Dva a pol chlapa III. (9)10:30Dva a pol chlapa III. (10)11:05M*A*S*H I. (13)11:30M*A*S*H I. (14)12:10Dva a pol chlapa III. (11)12:40Dva a pol chlapa III. (12)13:00Teória veľkého tresku XI. (14)13:25Teória veľkého tresku XI. (15)13:55Teória veľkého tresku XI. (16)14:20Teória veľkého tresku XI. (17)14:50Teória veľkého tresku XI. (18)15:15Teória veľkého tresku XI. (19)15:45Priatelia II. (16)16:15Priatelia II. (17)16:45Dva a pol chlapa III. (13)17:15Dva a pol chlapa III. (14)17:45M*A*S*H I. (15)18:15M*A*S*H I. (16)18:50Mladý Sheldon II. (1)19:15Mladý Sheldon II. (2)19:40Susedia20:30Godzilla23:00Need for Speed01:20Dajto v pokri z Card Casina01:40ŠPORTOVÉ NOVINY01:50Susedia02:20Silvánovci03:35Susedia04:10Oggy a šváby05:00Bernieho dobrodružstvá05:05Zig a Sharko
06:00Teleráno08:15Reflex08:35Susedia09:10Susedia09:45Svokra10:50Rodinné prípady11:35V mene zákona12:00TELEVÍZNE NOVINY 1212:10Susedia12:50Chlapi neplačú IV.13:40V mene zákona14:50Susedské prípady15:50Rodinné prípady17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY17:25Reflex18:00Chlapi neplačú IV.19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Na nože III.22:00Svadba na prvý pohľad III.23:25FARMA00:45Sestričky IV.01:35Aj múdry schybí02:25Partička03:30Susedské prípady04:20Rodinné prípady05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:25Vraždy v raji XI. (3)06:15Vraždy v raji XI. (4)07:05Špecialisti IV. (17)07:55Slečna Marplová IV. (2)09:25Kosti XII. (5)10:10Kosti XII. (6)10:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (12)11:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (13)12:10Policajné prípady13:10Policajné prípady14:05V mene zákona15:10Kosti XII. (7)16:05Kosti XII. (8)17:00Mentalista I. (11)18:00Mentalista I. (12)19:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (14)19:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (15)20:55Vraždy v raji XI. (5)22:05Vraždy v raji XI. (6)23:10Kosti XII. (7)00:10Kosti XII. (8)00:50NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (14)01:30NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. (15)02:1011204:20Mesto tieňov 2
05:10Noviny TV JOJ05:40Krimi06:15Ranné noviny08:30Šport09:00Ráno naživo s JOJ 2411:30Štúdio JOJ 2412:00Noviny o 12:0013:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:30Štúdio JOJ 2417:00Udalosti o 17:0018:00Analýzy 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Analýzy 2421:10Krimi21:40Štúdio JOJ 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Analýzy 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Analýzy 24
06:00Matematické príšerky II. (10/10)06:25Tom Gates (18)06:40Okido III. (5)06:55Strážcovia Trstinového mora (9)07:05Lloyd a muchy (9)07:20Ronja, lúpežníkova dcéra (15)07:45Mechamato (22) (AD) - audiokomentár08:10Fíha tralala (7)08:25Petronela Jabĺčková (38) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:40Odbodkovia I. (42)08:50Bob staviteľ XV. - XVIII. (8)09:00Požiarnik Sam X. (15) (ST) - skryté titulky09:15Zvierací ochrancovia (14) (AD) - audiokomentár09:35Plamienok a štvorkolky I. (8)10:00Strážcovia Trstinového mora (10)10:10Rybičky Flip a Flap II. (17)10:20Mia a čarovné ihrisko I. (22)10:30Mestská farma Lellobee (23,24)10:35Digley a Dazey (28,29)10:45Naše prasiatko (35,36)10:50Moe a jeho šou I. (38)11:05Strašidielka (97)11:10Idefix (9)11:20Zvieratká (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy (21)12:05Odbodkovia I. (42)12:20Bambuľko a Bulienka I. (1/13)12:25Barbapapa II. (42)12:35Medzi nami zvieratkami (7)12:40Máša a medveď V. (15)12:50Požiarnik Sam X. (16) (ST) - skryté titulky13:05Knihy od Stonožky (15)13:15Fíha tralala (7)13:30Deti z farmy (19)13:45Volám sa Caillou V. (6) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:10Ovečka Shaun III. (11)14:20Máša a medveď V. (16)14:35Zvieratká (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:50Tajomstvá Medovej doliny (2)15:00MalinyJamológia 2 (4)15:20Chrumka a Čipsík I. (2)15:35Bambuľko a Bulienka I. (2)15:45Angličanina (9)16:05Máša a medveď V. (17)16:20Caillouve nové dobrodružstvá V. (28)16:25Moe a jeho šou I. (39)16:45Tom Gates (19)17:00Ronja, lúpežníkova dcéra (16)17:30Knihy od Stonožky (16)17:40Idefix (10)17:55Ovečka Shaun III. (11)18:05Lloyd a muchy (9)18:20Mia a čarovné ihrisko I. (22)18:30Mestská farma Lellobee (23)18:35Digley a Dazey (28)18:40Naše prasiatko (35)18:45Plamienok a štvorkolky I. (9)19:15Deti z farmy (19)19:30Zvierací ochrancovia (15) (AD) - audiokomentár19:45Ruby z dúhy I. (8) (ST) - skryté titulky20:05Strážcovia Trstinového mora (9)20:10Zvieratká (26/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Mechamato (22) (AD) - audiokomentár20:55Chrumka a Čipsík I. (2)21:10Šeherezáda – nevypovedané príbehy (22)21:40Volám sa Caillou V. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár22:05Strážca vesmíru Roger (21) (ST) - skryté titulky22:20Jahôdka a jej kamaráti I. (9) (ST) - skryté titulky22:45Viking Vicky (74)23:00Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky23:15Rev a motoroví miláčikovia I. (18) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:40Tom Gates (18)23:50Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár00:10Okido III. (5)00:25Zabi nudu! (8,9)00:40Knihy od Stonožky (15)00:50Fidlivareška (2)01:10MalinyJamológia 2 (4)01:25Mestská farma Lellobee (24)01:30Zabi nudu! (8,9)01:40Knihy od Stonožky (16)01:50Kikirikí (7,8)02:00Sníček (2,3)02:20Digley a Dazey (29)02:30Knihy od Stonožky (16)02:40Rapotáčik (2)02:50Kúzlovanie (13/13) (ST) - skryté titulky03:00Naše prasiatko (36)03:05Máša a medveď V. (16)03:15Sníček (2,3)03:35Rapotáčik (2)03:45Knihy od Stonožky (15)03:55Tom Gates (18)04:05Volám sa Caillou V. (7) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Fíha tralala (2)04:40Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:55Sníček a Dúhalka 2 (6)05:15Fidlivareška (8)05:35Knihy od Stonožky (16)05:45Viking Vicky (74)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:25Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 207:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:10Okido III.07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Rozprávky z machu a papradia07:40Jahôdka a jej kamaráti III. (ST) - skryté titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár08:45Bambuľko a Bulienka I.08:50Ronja, lúpežníkova dcéra09:15Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryté titulky09:30Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:45Ovečka Shaun IV.09:55Odbodkovia I.10:05Lloyd a muchy10:15Moe a jeho šou II.10:30Strážcovia Trstinového mora10:40Chrumka a Čipsík I.10:50Čím chceš byť?11:00Petronela Jabĺčková (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár11:15Neposlušník 311:35Ťuki a stratený psík11:45Bambuľko a Bulienka I.11:50Deti z farmy12:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár12:30Šeherezáda – nevypovedané príbehy12:55O lúpežníkovi Rumcajsovi13:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:25Digley a Dazey13:30Digley a Dazey13:35Mestská farma Lellobee13:40Mestská farma Lellobee13:45Naše prasiatko13:50Príbehy orchestra14:00Strašidielka14:05Rozprávky z machu a papradia14:10Odbodkovia I.14:20O škriatkovi Racochejlovi14:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryté titulky14:55Máša a medveď V.15:05#aaron 215:20Ovečka Shaun IV.15:30Lloyd a muchy15:45Moe a jeho šou II.15:55Robin Hood 216:10Čím chceš byť?16:20Neposlušník 316:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentár17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:55Ronja, lúpežníkova dcéra18:20Strážcovia Trstinového mora18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:40Mia a čarovné ihrisko I.18:50Zvieratká (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:00Mechamato (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár19:25Deti z farmy19:40Chrumka a Čipsík II.19:55#aaron 220:10Zvieracie pohodlíčko I.20:20Pat a Mat20:30Pat a Mat20:40Bob staviteľ XV. - XVIII.20:50Chrumka a Čipsík I.21:05Volám sa Caillou V. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Neposlušník 2
05:25Diagnóza: Vražda VII. (10,12)06:50Súdna sieň (ST) - skryté titulky07:55Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár09:20Vraždy v Midsomeri XVIII. (3)11:40Diagnóza: Vražda VII. (13,14)14:00Dr. House V. (23,24/24)15:55Vraždy v Midsomeri XVIII. (4)18:00Vražedné čísla II. (2,3)20:10Dr. House VI. (1,2/22)22:00C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (3)23:00Súkromné očko III. (7)00:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy I. (7)01:05Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár02:35Myšlienky vraha VI. (11)03:15Špecialisti: Prví na mieste vraždy I. (7)04:05Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:45Prvé oddelenie (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:05Správy RTVS „N“07:00Ranné správy RTVS08:30Svet :2409:00Správy :2409:20Komentáre dňa10:00AKTUÁLNE :2410:30AKTUÁLNE :2411:00AKTUÁLNE :2411:30Interview :2412:00Správy RTVS12:30Z prvej ruky13:00AKTUÁLNE :2413:30AKTUÁLNE :2414:00AKTUÁLNE :2414:30AKTUÁLNE :2415:00AKTUÁLNE :2416:00Správy RTVS16:30Ekonomika :2417:00AKTUÁLNE :2417:30Interview :2418:00Správy RTVS z regiónov18:30Svet :2419:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20Ako ďalej, RTVS?22:00Správy :2422:30Interview :2423:00Správy :2423:25Z prvej ruky00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie00:55Svet :2401:25Správy RTVS z regiónov01:55Správy :2402:20Počasie
03:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;07:50Návraty07:55Šport :2408:25Futbal - reprezentácia 2024 (1/3)11:10Basketbal - Kvalifikácia ME 2025 (muži) (2/4)12:45Cyklopotulky12:55Futbal - Highlighty Niké ligy13:55Cyklistika - Okolo Flámska 202415:40Športové stavby Slovenska16:05Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy16:55Futbal - Highlighty Ligy majstrov17:20Iná liga (4/30)17:50Niké - palubovka 202419:40Športové ozveny20:10Cesta do Paríža (1. časť)20:30Futbal - Highlighty Serie A21:00Cyklistika: Paríž-Roubaix 202422:45Góly–body–sekundy22:55E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte (10/21)00:00Futbal - Highlighty Bundesligy00:55Šport 202301:55Návraty02:00Správy RTVS & amp;#34;N & amp;#34;
06:00Nad krajinou06:05Příhody Bolka a Lolka06:20M*A*S*H06:45M*A*S*H07:05M*A*S*H07:35Námořní vyšetřovací služba VIII (1)08:25Námořní vyšetřovací služba VIII (2)09:15Ptačí klec11:35Pytlákova schovanka14:10Ztracená dívka15:55Slunce je také hvězda17:55Tajemný let20:00Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti22:35Hashtag podvodnice00:40Červený drak03:00Mateřská pouta04:35Námořní vyšetřovací služba VIII (2)05:25M*A*S*H
06:00Receptář prima nápadů06:35Vychytávky Ládi Hrušky07:05Show Jana Krause07:55Slunečná (156)09:20Modrý kód (174)10:40Ano, šéfe!11:50Přístav II (18)13:05Slunečná (157)14:25Modrý kód (175)15:45Nikdo není dokonalý16:50Prostřeno!17:50Show Jana Krause18:50ZOO (189)20:15Show Jana Krause21:20Polda VI (8)22:35Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:05Prostřeno!01:50Slunečná (156)02:55Modrý kód (174)03:50Přístav II (18)04:50Nikdo není dokonalý
06:00Život z vesmíru (2)06:50Prima ČESKO07:15Prima SVĚT07:50Tajný život majáků (1)08:45Obnažený vesmír IV (2)09:45Černobyl: Utopie v plamenech (2)10:50Největší loupeže s Piercem Brosnanem (8)11:45Veterinář z Yorkshiru XI (9)12:45Pohotovost pro exotická zvířata VII (1)13:40Kleopatra: Záhada mumifikované ruky14:50Tchaj-wan: Vzrůstající konflikt16:00Svět kouře a oceli (5)16:55Zapomenuté megastavby V (5)17:55Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (4)18:55V divočině s Bearem Gryllsem (10)20:00O sítích a křídlech (2)21:05Burren: Kamenné srdce Irska (2)22:10Mistři bolesti II (6)23:05Chladná tvář války (1)00:15Těsné úniky 2. světové války (11)01:15Kolaborovali s nacisty (6)02:15Vetřelci dávnověku XIV (1)03:10Zakázaná historie VI (1)04:05Klenoty Alp: Italská velká jezera (3)05:10Záchrana zřícenin (7)
04:30Ligue 1 Highlights (28)05:25Walker Texas Ranger III (18)06:10Strážci hranic: Austrálie XV (11,12)06:55Mistři zastavárny XIX (22,23)07:50Američtí sběratelé XVII (5)08:45Pomozte autům III (9)09:45Kobra 11 XIII (6,7)11:50Walker Texas Ranger III (19)12:50Válka skladů II (16-19)14:45Mistři zastavárny XIX (24,25)15:40Strážci hranic: Austrálie XV (15,16)16:40Kobra 11 XIII (8,9)18:40Válka skladů II (20,21)19:35Mistři zastavárny XIX (26,27)20:30Svět motorů (40)21:25Pomozte autům IV (1)22:20Walker Texas Ranger III (20)23:20Kobra 11 XIII (8,9)01:15Američtí sběratelé XVII (6)02:00Pomozte autům III (10)02:45Strážci hranic: Austrálie XV (11,12)03:25Walker Texas Ranger III (20)04:10Ikony Ligue 1 - Basile Boli
05:15Oggy a škodíci: Nová generace (15-19)06:05Bakugan: Ozbrojená aliance (82)06:15Přátelé IX (15,16)07:15Průměrňákovi VIII (7-10)09:00Malý Sheldon V (2-5)10:40Susedia IV (9,10)11:55Dva a půl chlapa VIII (4,5)12:50Přátelé IX (15,16)13:45Teorie velkého třesku VII (11-14)15:30Průměrňákovi VIII (11-14)17:20Zlatá sedmdesátá VII (24,25)18:15Dva a půl chlapa VIII (6,7)19:05Malý Sheldon V (6,7)20:00Teorie velkého třesku VII (15-18)21:40Přátelé IX (17,18)22:35Bobovy burgery IV (7,8)23:25Dva a půl chlapa VIII (6,7)00:15Teorie velkého třesku VII (15-18)02:00Malý Sheldon V (2,3)02:35Zlatá sedmdesátá VII (24,25)03:15Bobovy burgery IV (7,8)03:55TELE TELE04:25Průměrňákovi VIII (7)
06:15Televizní noviny07:00Na lovu07:55MasterChef Česko IV (11)09:10Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (3)10:00Don Matteo VI (15)11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (16)12:05Beze stopy IV (11)13:00MasterChef Česko IV (12)14:15Tescoma s chutí14:20Don Matteo VI (16)15:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (1)16:25Můj přítel Monk VI (3)17:15Můj přítel Monk VI (4)18:10Kriminálka Miami IV (3)19:05Kriminálka Miami IV (4)20:00Můj přítel Monk VI (7)20:50Můj přítel Monk VI (8)21:45Beze stopy IV (12)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (2)23:30Don Matteo VI (16)00:45Můj přítel Monk VI (7)01:25Můj přítel Monk VI (8)02:05Beze stopy IV (12)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (2)03:25Na lovu04:05Chcete být milionářem?05:40Riskuj!
05:55Snídaně08:30Koření08:50Ulice (4677)09:35Jedna rodina (69)10:45Na lovu IV11:30Riskuj!12:00Polední Televizní noviny12:20Babicovy dobroty12:50Tescoma s chutí12:55Nová cestománie13:25Nová cestománie13:55Ulice (3048)14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (807)15:50Ordinace v růžové zahradě 2 (808)16:57Odpolední Počasí17:00Odpolední Televizní noviny17:30Na lovu IV18:20Tescoma s chutí18:35Ulice (4678)19:30Televizní noviny20:20Utajený šéf I21:35Život ve hvězdách21:55Survivor Česko & amp; Slovensko III (12)23:50Ulice (3048)00:40Ordinace v růžové zahradě 2 (807)01:45Ordinace v růžové zahradě 2 (808)02:45Televizní noviny03:30Snídaně04:35Riskuj!05:25Kolotoč
05:20Ulice (4226, 4227)06:55Život na jachtě IV (5, 6)08:40Gilmorova děvčata V (6, 7)10:25Oteckovia (95, 96)12:20Nekonečná láska (69, 70)14:10Ordinace v růžové zahradě 2 (698)15:20Ordinace v růžové zahradě 2 (699)16:35Na každém kroku (49, 50)18:25Gilmorova děvčata V (8)19:20Gilmorova děvčata V (9)20:15Nekonečná láska (73)21:10Nekonečná láska (74)22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (700)23:15Ordinace v růžové zahradě 2 (701)00:25Nemocnice Chicago Med III (2)01:15Na každém kroku (45, 46)02:45Gilmorova děvčata V (4, 5)04:05Nemocnice Chicago Med III (2)
07:00Sportovní noviny07:05Španělsko - Česko08:45Magazín Muaythai (1)09:15Boston Bruins - Carolina Hurricanes11:00Ranní Sportovní noviny11:05Anaheim Ducks - Los Angeles Kings13:00Polední Sportovní noviny13:05Global Champions League 2024 - Miami Beach15:20Ligue 1 Highlights (28)16:20Spade poker show 2024 (4)16:50Boston Bruins - Carolina Hurricanes18:35NHL News18:50Odpolední Sportovní noviny18:55Svenska Superligan21:00Promitheas Patras - Unicaja23:00Sportovní noviny23:05NHL News23:20Anaheim Ducks - Los Angeles Kings01:00Bergischer HC - ThSV Eisenach02:35Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights05:15Závěr vysílání
07:00RC Lens - Le Havre AC08:45Promitheas Patras - Unicaja10:301:1 Sport Show (62)11:00Milwaukee Bucks - Boston Celtics13:00Stade Reims - OGC Nice14:45Anaheim Ducks - Los Angeles Kings16:30České taekwondo ITF (1)16:45Stade Brestois - FC Metz18:25Peristeri bwin - Telekom Basket Bonn20:30Boston Bruins - Carolina Hurricanes22:30Milwaukee Bucks - Boston Celtics00:30NBA Triple (5)01:00Magazín Muaythai (1)01:35Miami Heat - Dallas Mavericks04:05Svenska Superligan05:45Závěr vysílání
07:00Arsenal FC - Bayern Mnichov08:45Liga mistrů UEFA Highlights09:15TSG Hoffenheim - FC Augsburg11:15VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach13:00Bundesliga Highlights (28)14:00Bundesliga special (18) - To nejlepší z března14:30Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo16:30Juventus FC - ACF Fiorentina18:30Made In Italy - Nikola Milenković18:45LaLiga Chronicles (29)19:15LaLiga Talking Football (7)19:45LaLiga World (36)20:15Paris Saint-Germain - FC Barcelona23:15Liga mistrů UEFA Highlights23:45Liga mistrů UEFA Highlights00:15US Salernitana 1919 - US Sassuolo02:15Serie A Full Impact (31)02:40Závěr vysílání
07:00US Salernitana 1919 - US Sassuolo08:45Eintracht Frankfurt - Werder Brémy10:45LaLiga Talking Football (7)11:15AS Řím - SS Lazio13:00Arsenal FC - Bayern Mnichov14:45Liga mistrů UEFA Highlights15:15Union Berlín - Bayer Leverkusen17:15Bundesliga special (18) - To nejlepší z března17:45Made In Italy - Abdoulrahmane Harroui18:00Frosinone Calcio - Bologna FC20:00Serie A Full Impact (31)20:30Atlético Madrid - Borussia Dortmund23:15TIKI-TAKA (238)00:451. FC Heidenheim - Bayern Mnichov02:45LaLiga World (35)03:10Závěr vysílání
09:00Basketball Champions League10:45Rychlá kola (4/2024)11:00Leinster Rugby - Leicester Tigers13:00Northampton Saints - Munster Rugby15:00Racing magazine (1)15:30OffRoad Maraton (1/2024)16:00FRISCH AUF! Göppingen - Füchse Berlin17:30MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt18:55Basketball Champions League21:00Stade Toulousan - Racing 9223:00LaLiga 2 Highlights (34)00:00Safari Rallye Keňa01:00Závěr vysílání
09:00UFC Fight Night: Vettori vs. Allen11:00Snooker tour championship 202414:00Snooker tour championship 202417:00Racing Santander - AD Alcorcón19:00Jiří Procházka - návrat ke kořenům19:30Jiří Procházka - UFC 30020:00UFC 300 Countdown: Pereira vs. Hill21:00Bundesliga - konferenční přenos22:45OffRoad Maraton (1/2024)23:15Rychlá kola (4/2024)23:30Rentor Rally magazín 2024 (3)00:00Závěr vysílání
05:10Události v kultuře20:00Události v kultuřeL20:15Klobouk dolů... Karel Kryl - 80 let21:10Na plovárně s Janem Bartoníčkem21:40Galerie... kde byste je nečekali (1/6)22:10Televizní písničky a songy Zdeňka Rytíře23:05Jedna báseň23:10Malíři moře: Dobývání moře (1/2)00:05Základní instinkt: sex, smrt a Sharon*01:00Bohové a hrdinové antických mýtů01:15Kroky a skoky české animace (3/6)01:45Raffael: božský umělec02:40Notes03:20Uchem jehly03:45Čtenářský deník04:00Crescendo04:45Muzea a galerie
06:40Případy detektiva Murdocha07:25Případy detektiva Murdocha08:10Endeavour09:40Inspektor George Gently11:05Slečna Marplová12:40Případy detektiva Murdocha13:25Případy detektiva Murdocha14:10Případy detektiva Murdocha14:55Inspektor George Gently16:20Endeavour17:55Slečna Marplová19:30Případy detektiva Murdocha20:15Případy detektiva Murdocha21:00Sisi21:50Policajt22:30Domina23:25Továrna na panenky00:20Policie Paříž 190001:05Sisi01:55Policajt02:35Případy detektiva Murdocha03:20Případy detektiva Murdocha04:10Případy detektiva Murdocha04:55Případy detektiva Murdocha05:45Případy detektiva Murdocha
00:50Fargo01:35Boudica03:10Ďáblova dílna04:40Close Up05:05Close Up05:35Zoom In05:40Zoom In - Death on the Nile05:50Zoom In - West Side Story06:00Zoom In - The Last Duel06:10Zoom In06:20Zoom In - Top Gun: Maverick06:30Close Up07:05Kočka a pes09:10Ztracené město11:00Let\'s Dance 212:45Malý indián ve městě14:25Galaxy Quest16:10Učitelé na zakázku17:45Sedm let v Tibetu20:05Mimo dohled22:00Vnitřní nepřítel23:40District 9
04:00To nic, drahá06:00Stačí trocha Vánoc07:25Shazam! Hněv bohů09:40Teorie velkého třesku (15): Roštěnkové distribuční dilema10:05Teorie velkého třesku (16): Reakce na arašídy10:25Fantastická zvířata a kde je najít12:40Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny14:50Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství17:10Potomci lidí19:00The Wire - Špína Baltimoru II. (2): Přidružené škody20:00The Wire - Špína Baltimoru II. (3): Jed21:00East New York (15): Konec starých časů21:40Smrtící hra (4): Pedring22:458 Mile00:35Notre-Dame v plamenech02:25East New York (15): Konec starých časů03:05Smrtící hra (4): Pedring
00:13Bořek Stavitel 29/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 30/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 17/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 18/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 19/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 15/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 25/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 20/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 21/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 1/4 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 25/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 26/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 46/1 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 8/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 9/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 7/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 8/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 49/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 50/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 9/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod04:38Bořek Stavitel 36/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 37/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 5/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 53/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 54/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 9/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá06:00Trojčata 43/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 44/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 45/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 19/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 20/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 21/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 22/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 6/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 7/4 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv07:34Hádej, jak moc tě mám rád 10/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará07:47Berry a Dolly 10/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 10/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 19/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 20/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 19/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 20/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 3/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:18Messyho skvělá dobrodružství 4/3 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces09:30Hurá za hádankou 3/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 3/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 17/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 19/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 20/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 49/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 15/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 16/18 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 12/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př11:50Požárník Sam 13/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 45/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 46/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 36/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 37/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 32/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 33/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 34/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 30/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 31/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 32/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 15/1 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 19/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 20/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 21/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 22/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 51/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 9/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 10/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk15:19Účíme se s kamarádem Timmym 10/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov15:25Lední medvídek Paddles 11/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 10/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 3/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské15:55Taina a strážci Amazonie 4/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonské16:08Leo, ochránce divočiny 29/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 30/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 19/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 20/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 14/2 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 18/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 10/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 4/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 5/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 34/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob17:59Messyho skvělá dobrodružství 15/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:11Messyho skvělá dobrodružství 16/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce18:24Berry a Dolly 9/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:29Berry a Dolly 10/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:34Berry a Dolly 11/1 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.18:40Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:47Bing 49/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:54Bing 50/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 13/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 19/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 20/4 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 17/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 18/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 19/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 25/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 10/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 11/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 1/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 8/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 11/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:21Kipper 12/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátk21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 8/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 4/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 17/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 18/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 46/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 47/1 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 73/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 74/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 75/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 76/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 77/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 10/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 5/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 6/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
01:10Resident Evil02:45Zločinec04:20Ve vztahu05:45Zoom In06:00Close Up06:30Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960\'s06:45Zoom In06:55Otec rodiny09:25Bůh odpouští, já ne!11:25Dva světy13:15Sněhurka15:05Yamakasi 2 - Velká výzva16:45Panna nebo orel18:25Stíny mrtvých20:15Ulice Cloverfield22:00Smluva na zabití23:35Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
00:25Smolař02:05Super podvod03:45Podezření05:00Přestávka06:45Starý Bob08:20Strážce majáku09:55Spy Kids: Stroj času11:20Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona12:55Šeptající ostrov14:15Leonie15:55Paříž 3617:55Jak milovat s D19:30Armáda jednoho21:00Pokušení22:35Mister Mayfair - EP. 1 - Vítejte u pana Mayfaira
00:00E.A. Poe: Podivný experiment01:50Komplikované Osudy03:15Vykrutasy04:00Přestávka05:20Slova a obrazy07:35Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2009:45Disco11:55Deník lásky13:50Agatha Christie\'s Marple - S6, EP. 115:45Hercule Poirot - Dobrodružství italského šlechtice16:50Hercule Poirot - Bonboniéra18:00Criminal Games by Agatha Christie - EP. 2119:55STARS! - EP. 46 - Mel Gibson20:00Špatná chůva21:50Ve skrytu své kůže
00:00Apokalypsa: 1. světová válka 1 - Vysvobození (5)00:45Hitlerova katastrofální válka v poušti - Hitlerova katastrofální válka v poušti ()03:00Jak chytit pašeráka 3 - Je libo heroin? (6)03:45Aljaška: Noví osadníci 3 - Bílá tma (5)04:30Prokletí tuňáci 12 - Na tátovu památku (17)05:15Nikdy neříkej nikdy 1 - Zápasy sumo v Japonsku (5)06:00Skvělý dr. Pol 3 - Přišla zima (3)07:00Tajemství oceánů 5 - Kolaps mayských měst (5)08:00Tajemství oceánů 5 - Pašeráci drog (6)09:007 nejtěžších dní 1 - Kyrgyzstán (1)10:00Záchrana na zledovatělé silnici 7 - Blizard (5)11:00Vyšetřování leteckých neštěstí 18 - Osudné stoupání (6)12:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5 - Vycvičeni k selhání (6)14:00Evropa z výšky 3 - Švýcarsko (4)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Cannoli a sýrové kuličky (5)15:30Továrna na jídlo: USA 1 - Ramen a chléb (11)16:00Jak chytit pašeráka 3 - Koks na vodě (6)17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest 4 - Letadlem vstříc katastrofě (8)18:00Zákulisí letiště Sydney 1 - Nebezpečí (3)19:00Jedinečné letiště v Dubaji 1 - Ztracený náklad (3)20:00Vraky na dně oceánu 1 - Poslední dny bitevních lodí (3)23:00Operace arktický lék - Operace arktický lék ()
00:06Cecil, lví král - Cecil, lví král ()01:38Tajemné království tygrů ussurijských - Tajemné království tygrů ussurijských ()03:10Ženské zbraně - Ženské zbraně ()04:42Cecil, lví král - Cecil, lví král ()05:28Australský kovboj 4 - Kdo číhá ve vodě (1)06:34Australský kovboj 4 - Kdo číhá ve vodě (1)06:55Australský kovboj 4 - Krokodýl na suchu (2)07:17Děsiví hadi - Děsiví hadi ()08:49Hadi ve městě - výběr 1 - Ožehavé mamby (6)09:35Děsiví hadi - Děsiví hadi ()12:40Hadi ve městě - výběr 1 - Ožehavé mamby (6)13:26Hadi ve městě - výběr 1 - Léto se Siouxsie (1)14:12Hadi ve městě - výběr 1 - Vše pod kontrolou (2)14:58Hadi ve městě - výběr 1 - Kobra vetřelec (3)15:44Děsiví hadi - Děsiví hadi ()16:30Skvělý dr. Pol 7 - Zpět do reality (1)17:16Skvělý dr. Pol 5 - Překvapení (5)18:00Na udici: lov rybích příšer 1 - Trnucha thajská (3)18:49Na udici: lov rybích příšer 1 - Jeseter bílý (4)19:38Děsiví hadi - Děsiví hadi ()20:24Na udici: lov rybích příšer 1 - Trnucha thajská (3)21:13Skvělý dr. Pol 6 - Zvířecí láska (16)21:58Skvělý dr. Pol 4 - Co té krávě jenom je? (10)22:43Hadi ve městě - výběr 1 - Léto se Siouxsie (1)23:29Na udici: lov rybích příšer 1 - Trnucha thajská (3)
00:00Záchranáři - Norsko00:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití01:10Americká 80. léta01:55Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa02:45II. světová válka - Cesta k vítězství03:35Život na válečné lodi04:20Lucky - Bernie Ecclestone a historie Formule-105:10Soudruzi, nasedat!06:00Fermont: Město železné rudy06:25Jak je vidí ptáci07:00Lucky - Bernie Ecclestone a historie Formule-108:00LEGO Masters - Nový Zéland09:00Vzdušní bojovníci10:05Život v sevření mrazu: Kanada11:05Lucky - Bernie Ecclestone a historie Formule-112:05Zvláštní a záhadné13:00Vzdušní bojovníci14:05Fermont: Město železné rudy14:30Jak je vidí ptáci15:05Život v sevření mrazu: Kanada16:05LEGO Masters - Nový Zéland17:05Zvláštní a záhadné18:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití19:00LEGO Masters - Nový Zéland20:00Zvláštní a záhadné20:55II. světová válka - Cesta k vítězství22:00Život na válečné lodi23:00Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa
00:30Hořící nebesa02:10Italská města, italské chutě02:40Váš dokonalý domov03:40Bohatí a chudí04:25Až je koupím, budou mý!05:10Dům snů06:00Až je koupím, budou mý!06:55Dům snů07:55Úžasné prostory George Clarka08:55Mistrovské pečení10:05Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky10:20Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky10:35Hughovy tři dobré věci: Nejlepší svačinky10:50Italská města, italské chutě11:20Mistři dřeva12:20Dům snů13:20Váš dokonalý domov14:30Až je koupím, budou mý!15:25Úžasné prostory George Clarka16:25Italská města, italské chutě16:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny17:55Dům snů18:55Dům snů19:55Až je koupím, budou mý!20:50Váš dokonalý domov22:00Pomsta je sladká23:50Den zrady
06:00Rození obchodníci: 1988 Ford Mustang GT (S13E05)07:00Rození obchodníci: Toyota MR2 Turbo z roku 1991 (S15E03)08:00Jak se to dělá: Petrolejky, čokoládové bonbony (S22E16)08:30Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ (S09E06)09:00Lovci odpadu: Klasická auta: Golf a Lotus (S01E01)10:00Nazí a vystrašení: 29. díl (S02E29)11:00Záchrana statku: 9. díl (S04E09)13:00Záchrana starých aut: Burt Reynolds za hubičku (S02E06)14:00Záchrana starých aut: Chevelle s kravským zvoncem (S02E07)15:00Záchrana starých aut: Skvělý Ford 8N (S02E08)16:00Schováno v kůlnách: 16. díl (S04E16)16:30Bitvy o zavazadla: Kradená auta (S02E10)17:00Rození obchodníci: TVR Cerbera (S10E06)18:00Jak to dělají?: 5. díl (S15E05)18:30Jak se to dělá: 47. díl (S04E47)19:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 6. díl (S02E06)20:00Záchrana starých aut: Bojovné kombi (S02E10)21:00Rození obchodníci: 6. díl (S18E06)22:00Lovci odpadu: 4. díl (S13E04)23:00Nazí a vystrašení: Zakázané ovoce (S04E03)01:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 3. díl (S04E03)02:00Záchrana starých aut: Bojovné kombi (S02E10)03:00Rození obchodníci: 6. díl (S18E06)04:00Rození obchodníci: 10. díl (S18E10)05:00Lovci odpadu: 13. díl (S17E13)
06:00How Do They Do It?: Monorail And More06:24How Do They Do It?: Road Rollers And More06:48How Do They Do It?: Tinned Grapefruit And More07:12How Do They Do It?: Harp Strings And More07:36How Do They Do It?: Robo-farm And More08:00One Giant Leap08:48How the Universe Works: When NASA Met Jupiter09:36How the Universe Works: NASA\'s Journey To Mars10:24What Could Possibly Go Wrong?: Rock \'Em Sock \'Em Revenge11:12What Could Possibly Go Wrong?: Holiday Special12:00How to Build... Everything: Make a Monster Truck12:24How to Build... Everything: Drone Revolution12:50How to Build... Everything: Secrets of a Space Suit13:14How to Build... Everything: On Board an Aircraft Carrier13:38How to Build... Everything: Rise Of The Skyscraper14:02How to Build... Everything: Satellites Declassified14:26Secrets Of The Underground: King Solomon\'s Treasures15:14Secrets Of The Underground: Doomsday Volcano Mystery16:02NASA\'s Unexplained Files: Interstellar Gold Rush16:50NASA\'s Unexplained Files: Ghosts On The Moon17:40NASA\'s Unexplained Files: Mystery Space Squid18:30How Do They Do It?: Espadrilles And More18:55How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More19:20How Do They Do It?: Cooking Pans And More19:45How Do They Do It?: Sitar, Biltong And Bulldozers20:10How Do They Do It?: Fedoras And More20:35How Do They Do It?: Mohair, Quadskis And The Harp21:00Cooper\'s Treasure: 500 Million Dollar List21:50Cooper\'s Treasure: Hunt For The Gold Table22:40Unexplained & amp; Unexplored: Ghost Ship Of The Damned23:30Unexplained & amp; Unexplored: Curse Of Superstition Mountains01:10NASA\'s Unexplained Files: Alien Death Ray02:00NASA\'s Unexplained Files: Black Knight Rises02:48Gamechangers: Inventing The World: Electric03:36Gamechangers: Inventing The World: Space04:24How It\'s Made: Dragster Tires, Icing, Floating Docks04:48How It\'s Made: Rubber Gloves, Soap Carvings05:12How It\'s Made: Powder Horns, Handcrafted Molds, Pierogies05:36How It\'s Made: Lace, Antique Frame Replicas, Orchids
06:00Ďábel mezi námi: Spoutány vraždou (S01E03)08:00Znaky psychopata: Jen něco speciálního (S01E10)08:30Znaky psychopata: Deník psychopata (S02E04)09:00Znaky psychopata: Asi nemám svědomí (S01E11)09:30Znaky psychopata: Spící Růženky (S02E05)10:00Šest stupňů vraždy: Šťastný ženich (S02E08)11:00Šest stupňů vraždy: Poslední výstřel (S02E09)12:00Spravedlnost v Las Vegas: Nezkrotná zuřivost (S01E01)13:00Spravedlnost v Las Vegas: Pokrevní bratři (S01E02)14:00Vražedné nahrávky: Taková nenávist (S03E08)15:00Vražedné nahrávky: 9. díl (S03E09)16:00Rozlousknuté vraždy: Ztracená holčička (S01E02)18:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: 1. díl (S01E01)19:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: Zpověď nevinného muže (S01E04)20:00Temné vody: Vražda v hlubinách: Žena z jezera (S02E05)21:00Vražedné nahrávky: Výstřel ve tmě (S06E09)22:00Osobní kamery pro policii: 6. díl (S05E06)23:00Na stopě s Paulou Zahnovou: Matka ví (S12E02)01:00Vražedné nahrávky: Výstřel ve tmě (S06E09)02:00Osobní kamery pro policii: 6. díl (S05E06)03:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: 1. díl (S01E01)04:00Spravedlnost v Las Vegas: Nezkrotná zuřivost (S01E01)05:00Spravedlnost v Las Vegas: Pokrevní bratři (S01E02)
05:30Jak si vybrat správné šaty - družičky: Neshody (S04E09)06:007 malých Johnstonů: Rozumová láska (S08E11)07:00Můj 270kg život: Teretha (S04E10)08:0090denní snoubenci: 20. díl (S10E20)10:00450kg sestry: Rekapitulace: 1. díl (S04E01)11:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S01E01)12:007 malých Johnstonů: Zoufalé hledání Santy (S08E16)13:00Beďarová doktorka: 2. díl (S02E02)14:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: 11. díl (S06E11)16:00Můj 270kg život: Teretha (S04E10)17:00Beďarová doktorka: 13. díl (S01E13)18:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S01E01)19:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa: To je ale zápach! (S04E07)20:00Láska v překladu: 9. díl (S01E09)21:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)22:00Láska mimo civilizační sítě: Mám zůstat, nebo jít? (S01E06)23:00Nestvůry ve mně: Páchnu jako smrt (S05E09)01:00Láska v překladu: 9. díl (S01E09)02:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)02:50Láska mimo civilizační sítě: Mám zůstat, nebo jít? (S01E06)03:40Beďarová doktorka: 2. díl (S02E02)04:30Přepečlivé matky to ví nejlépe: 1. díl (S01E01)
06:00Má pekelná kočka: Kočičí Jekyll a Hyde (S08E09)06:50Útulek ve stodole: Jarní horečka (S01E01)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Rodinné setkání (S05E12)08:30Vymřeli či žijí: Želva sloní (S02E05)09:25Amanda zachraňuje: Havajská mise (S01E10)10:20Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Kočičí láska (S05E05)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Nejroztomilejší jak v Coloradu (S05E10)12:10Vymřeli či žijí: Lev kapský (S02E03)13:05Amanda zachraňuje: Z přepravek pohovky (S01E08)14:00Zoltan, vlčí muž: 2. díl (S01E02)15:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Zlý chlapec Bunkr (S04E02)16:00Útulek ve stodole: Buttercup panikaří (S01E02)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Rušný život (S05E13)18:00Vymřeli či žijí: Obří kožnatka Rafetus (S02E06)19:00Amanda zachraňuje: 1. díl (S02E01)20:00Ve žraločích čelistech21:00Návrat na ostrov Čelistí22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Přichází zima (S02E05)23:00Akvárium: Co je velké, to je krásné (S02E03)01:30Amanda zachraňuje: 1. díl (S02E01)02:15Akvárium: Co je velké, to je krásné (S02E03)03:00Akvárium: Letní tábor pro mořské vydry (S02E04)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Rušný život (S05E13)04:30Vymřeli či žijí: Obří kožnatka Rafetus (S02E06)05:15Amanda zachraňuje: 1. díl (S02E01)
00:20Der Kommissar und das Kind - Thriller, Deutschland 201701:50Christoph Blocher – Leben und Kampf für seine Schweiz - Film von Hansjürg Zumstein03:30Traumhafte Bahnstrecken der Schweiz: Im \"Glacier Express\" von Zermatt nach St. Moritz - Film von Philippe Grob04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama06:00ZIB06:05Alpenpanorama06:30ZIB06:33Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD07:45nano - Die Welt von morgen08:15Die wilde Schönheit der Pyrenäen - Film von Simone Stripp und Jürgen Hansen09:00mareTV: Das Bassin von Arcachon - Frankreichs Traumbucht am Atlantik09:45Mit Herz am Herd - Bliesgau-Burger mit Süßkartoffel-Pommes10:15Servicezeit10:45Bergauf-Bergab - Das Magazin für Bergsteiger11:15Campervan-Roadtrip an die Algarve - Film von Maike Tschorn und Tanja Höschele12:00Campervan-Roadtrip nach Andalusien - Film von Tanja Höschele und Maike Tschorn12:45Die Bergwelt Mallorcas - Wandererlebnis Tramuntana - Film von Monika Birk13:30La Gomera - Wild, grün, kanarisch - Film von Claudius Gehr14:15Von Barcelona nach Cadaqués - Eine Reise durch Katalonien15:00Málaga und die westliche Costa del Sol - Entdeckungen an Spaniens Sonnenküste15:45Spaniens spannende Mitte - Madrid, Toledo und die iberische Serengeti16:30nano - Die Welt von morgen17:00heute17:183sat-Wetter17:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD18:00Tagesschau18:15Wir waren in der AfD - Film von Jan N. Lorenzen19:45Eine deutsche Partei - Dokumentarfilm von Simon Brückner, Deutschland 202220:35Der Kommissar und die Wut - Fernsehfilm, Deutschland 202023:0510 vor 1023:35STÖCKL - Mit Hans Sigl, Thomas Stipsits und Viktor Gernot
00:30Hals über Kopf01:50Willkommen Österreich mit Stermann & amp; Grissemann S202402:45Pratersterne S202203:10Scrubs - Die Anfänger - Meine Psychiaterin S4E103:35The Kids Are Alright - Starqualitäten S1E104:00ZIB Zack Mini04:05Wickie und die starken Männer - Hilfe für die Geister S5E1004:25Ein lustiges Hundeleben - Herzlichen Glückwunsch, Pfotstadt S1E1704:50Baumhausdetektive - Der Fall mit dem fliegenden Fisch S2E1305:05Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Die Grube des Tintifax S201705:30ABC Bär Lied05:35Schmatzo05:55ZIB Zack Mini06:00Hör mal, wer da hämmert - Bruderzwist S7E2106:25Hör mal, wer da hämmert - Glaub es oder glaub es nicht S7E2206:45Scrubs - Die Anfänger - Meine Beförderung S4E207:10Modern Family - Familienpolitik S7E2207:30Modern Family - Eine Geschichte aus drei Städten S8E107:50Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten08:35Q1 Ein Hinweis ist falsch09:15Was gibt es Neues? S202110:00Soko Kitzbühel - Das Idol S2E510:40Soko Kitzbühel - Abfahrt in den Tod S2E611:25Monk - Monk - Mr. Monk und das Attentat (1) S1E112:05Monk - Monk - Mr. Monk und das Attentat (2) S1E212:45Monk - Mr. Monk und die Hellseherin S1E313:25Monk - Mr. Monk gegen die Qualle S1E414:10ZIB Flash14:15Soko Kitzbühel - Farben des Todes S2E715:00Soko Kitzbühel - Skateboard S2E815:45ZIB Flash15:51Wetter15:55Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten16:45Q1 Ein Hinweis ist falsch17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin18:15Dok 1 - Die Bewertungs-Diktatur19:05Elon Musk und die Twitter-Übernahme20:45ZIB 321:00S.W.A.T. - Giftgas S2E921:45ZIB Flash21:50S.W.A.T. - DNA S2E1022:35Station 19 - Für immer und ewig S4E1623:15Station 19 - Phönix aus den Flammen S5E123:55Soko Linz - Durch die Nacht S3E5
00:40Report01:30Silvia kocht01:55Seitenblicke02:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Vom Geistesblitz zum Geschäftsmodell02:55Studio 203:50konkret04:10Wetter-Panorama und Programmvorschau04:30Guten Morgen Österreich05:00ZIB05:10Guten Morgen Österreich05:30ZIB05:33Guten Morgen Österreich06:00ZIB06:10Guten Morgen Österreich06:30ZIB06:33Guten Morgen Österreich07:00ZIB07:10Fit mit Philipp07:27Wetter-Panorama07:30Silvia kocht07:55Um Himmels Willen - Schuss in den Ofen S4E608:45Land und Leute S24E709:10Universum - Irlands Wilder Westen - Grüne Insel, Graue Wüste09:55Report10:45Seitenblicke10:50Wetterschau11:00ZIB11:18Wetter11:20Aktuell nach eins12:00Silvia kocht12:25Sturm der Liebe - Teil 423513:15Die Rosenheim-Cops - Alles Gute kommt von oben S13E2214:00Barbara Karlich - Talk um 4 - Gefangen im Glauben14:57Bundesland heute kompakt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Studio 216:30konkret16:44infos & amp; tipps16:48Lotto 6 aus 45 mit Joker16:59Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Lena Lorenz - Vertauscht S1019:50Autofocus - Reicht der Traum vom Raum? S202420:00ZIB 220:30WELTjournal21:05WELTjournal +21:55Clarissas Geheimnis23:25Lena Lorenz - Vertauscht S10
00:45Erbe Österreich - Wasserwege in Österreich (2/3) - die Drau01:30Erbe Österreich - Österreichs große Reisestraßen (2/3) – In den Westen02:20Erbe Österreich - Schloss Esterhazy - Spuren in Ungarn03:05Streitzeit03:50Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Frisch gestrichen04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO06:40Expeditionen - Das Genie der Natur (1/3)07:30ORF III AKTUELL11:00ORF III Themenmontag - Das Geschäft mit Vitamin D11:50Expeditionen - Das Genie der Natur (2/3)12:45Expeditionen - Helden der Evolution: Affen13:45Expeditionen - Helden der Evolution: Beuteltiere14:45Expeditionen - Helden der Evolution: Insekten15:40Tohuwabohu - Folge 4916:30Tohuwabohu - Folge 5017:18ORF III AKTUELL am Abend17:25Nachrichten in Einfacher Sprache17:30Österreich Heute - Das Magazin17:45Kultur Heute18:15Heimat Österreich - Leben im Oberdrautal19:05Landleben - Am Eisenpass19:55Landleben - Auf den Steirer und Kärntner Almen20:30Werner Grubers Experimentalküche: - Galaktisch - mit Teebeutelrakete ins Universum21:15Werner Grubers Experimentalküche: - Vom Urknall zum perfekten Schweinsbraten21:55Heimat Österreich - Leben im Oberdrautal22:45Landleben - Am Eisenpass23:30Landleben - Auf den Steirer und Kärntner Almen
01:00Basketball Damen Superliga Finale 3:, Highlights03:00Sport03:30Sport04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1504:13Silent Sports + - Leichtathletik Götzis Damen & amp; Herren 202304:43Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 105:06Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 905:13Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 1005:35Silent Sports + - Tischtennis Champions League Damen 2023/2024 Linz-Froschberg - Tarnobrzeg06:00Yoga Magazin - Folge 18606:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12207:00Sport 2007:15Golf Audi Circuit Play Off Murhof 2024, Highlights09:00Fußball Bundesliga - 25. Runde, Highlights vom Samstag09:30Fußball Bundesliga - 25. Runde, Highlights vom Sonntag10:00Leonidas Sport Gala 2024, Highlights aus Salzburg11:00Schätze aus dem ORF-Archiv: Formel 1 Grand Prix 2009 Australien13:00Sport13:30Sport14:00Sport 2014:15Basketball Damen Superliga Finale 3:, Highlights16:15Sport17:00Sport17:30Sport18:00Sport 2018:15LIVE Volleyball AVL Herren 2024 - 1. Finalspiel21:00Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1221:45Sportbild22:15Sport22:45Sport 2023:00Golf Audi Circuit Play Off Murhof 2024, Highlights
05:00Zprávy05:10Studio ČT2405:59Studio 609:00Studio 610:00Studio ČT2412:00Zprávy ve 1212:20Předpověď počasí, sportovní zprávy12:30Zprávy12:33Studio ČT2413:00Zprávy13:03Studio ČT2413:30Zprávy13:33Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2414:30Zprávy14:33Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2415:30Zprávy15:33Studio ČT2416:00Zprávy v 1616:30Zprávy16:33Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:30Zprávy17:33Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:03Studio ČT2418:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:54Počasí v evropských metropolích19:56Branky, body, vteřiny20:0790 & amp;#39; ČT2421:30Horizont ČT2422:00Události, komentáře23:00Předpověď počasí23:05Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2401:34Události v regionech02:00Zprávy02:10Studio ČT2403:00Zprávy03:10Studio ČT2403:34Události v regionech04:00Zprávy04:10Studio ČT24
01:45MVP02:30Poker03:30Lední hokej06:00Box07:30Box09:00Televizní nákupy10:00Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota10:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín11:00Superenduro, sestřih Velké ceny\\nMaďarska11:30Box12:00Televizní nákupy13:00Tenis15:00Tenis17:00Tenis19:00Superenduro, sestřih Velké ceny\\nMaďarska19:30Lední hokej22:00Poker23:00Lední hokej
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Living with Dad03:15Living with Dad03:25Living with Dad03:35Living with Dad03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Správná pětka - na stopě05:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Agentka 20306:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Living with Dad07:10Living with Dad07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00LEGO Friends: Dívky s posláním08:10LEGO Friends: Dívky s posláním08:30Barbie a dotek kouzla09:00Polly Pocket - Síla malých09:30Barbie jako princezna z ostrova11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie a dotek kouzla15:30Barbie a dotek kouzla16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Living with Dad19:10Living with Dad19:30Croodsovi - Rodinný strom20:00Zvědavý George - Zpátky do džungle21:30Barbie a dotek kouzla22:00Sněžný kluk a neviditelné město22:30Croodsovi - Rodinný strom23:00Jurský svět: Křídový kemp23:30Agentka 203
05:00Fotbal: Liga mistrů UEFA05:30Cyklotoulky05:45Branky, body, vteřiny06:00Fotbal: Španělsko - Česko07:45BBV po 25 letech08:00PanoramaL08:35Hokej: Česko - Švýcarsko10:35Fotbal: Magazín EURO 202411:05Fotbal: Liga mistrů UEFA11:40Archiv D: Kamarád ze skal12:05PanoramaL12:25Sportovní zprávyL12:55Sokolský zpravodaj13:05Touchdown13:20Cyklotoulky13:30Studio Time Out14:35Hokej: Česko - Švýcarsko16:30Volejbalový magazín16:50Volejbal: ČEZ Extraliga - play offL19:20Motorismus: Svět motorů20:25Hokej: Buly - souhrnL21:00Golf: MastersL23:05Fotbal: Liga mistrů UEFAL23:40Fotbal: TCL V Repre00:40Branky, body, vteřiny00:55Volejbal: ČEZ Extraliga - play off03:20Branky, body, vteřiny03:35Motorismus: Svět motorů04:35Hokej: Buly - souhrn
04:00Motokros05:00Lezení04:30Motokros06:00Lezení05:15Motokros07:00Cyklistika05:45Motokros08:30Lezení06:30Atletika09:30Olympijské hry10:00Jachting11:00Cyklistika12:45Cyklistika13:00Cyklistika17:45Snooker13:45Cyklistika19:00Jezdectví15:45Cyklistika20:00Cyklistika17:30Lezení21:00Snooker22:00Cyklistika00:00Horská kola20:30Cyklistika01:00Lezení21:30Cyklistika01:45Lezení23:00Lezení02:30Olympijské hry03:00Závěr vysílání00:30Curling01:30Cyklistika
04:00Lezení05:00Cyklistika07:30Olympijské hry07:00Snooker08:30Cyklistika09:30Cyklistika10:30Cyklistika11:00Lezení12:00Triatlon11:45Lezení12:30Vytrvalostní závody13:00Lezení13:30Olympijské hry15:30Lezení14:00Breaking16:00Olympijské hry15:00Skateboarding16:30Lezení17:00Zápas17:15Lezení18:00Vytrvalostní závody19:00Cyklistika20:00Golf20:30Golf00:00Lezení21:00Lezení01:00Cyklistika03:00Závěr vysílání23:00Cyklistika02:00Olympijské hry
04:00Motokros05:00Lezení04:30Motokros06:00Lezení05:15Motokros07:00Cyklistika05:45Motokros08:30Lezení06:30Atletika09:30Olympijské hry10:00Jachting11:00Cyklistika12:45Cyklistika13:00Cyklistika17:45Snooker13:45Cyklistika19:00Jezdectví15:45Cyklistika20:00Cyklistika17:30Lezení21:00Snooker22:00Cyklistika00:00Horská kola20:30Cyklistika01:00Lezení21:30Cyklistika01:45Lezení23:00Lezení02:30Olympijské hry03:00Závěr vysílání00:30Curling01:30Cyklistika
06:00Teleshop09:00Lovci pokladů I.10:00Lovci pokladů I.11:00Teleshop13:00Totalcar II.13:35Totalcar II.14:10Lovci pokladů I.15:10Lovci pokladů I.16:10Hvězdná brána: Atlantida V.17:05Hvězdná brána: Atlantida V.18:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.19:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.19:55Lovci pokladů I.20:55Lovci pokladů I.21:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.22:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV.23:50Hvězdná brána: Atlantida V.00:45Hvězdná brána: Atlantida V.01:45K poctě zbraň02:35K poctě zbraň03:30Totalcar VII.04:00Teleshop
07:20Castle Iii.08:15Castle Iii.09:15Profil zločinu VII.10:30Profil zločinu VII.11:50Castle Iii.12:45Castle Iii.13:45MacGyver III.14:40MacGyver III.15:30Bones Vii.16:25Csi Iii.17:20Castle Iii.18:10Castle Iii.19:05MacGyver III.20:00MacGyver III.21:00Námořní vyšetřovací služba XVI.21:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.22:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.23:50MacGyver III.00:45MacGyver III.01:40Námořní vyšetřovací služba XVI.02:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.04:00Teleshop
06:10Green 25 Vi.06:50Hvězdná brána: Atlantida I.07:50Hvězdná brána: Atlantida II.08:45S.w.a.t. Vi.09:40MacGyver I.10:30MacGyver I.11:25Lovci pokladů III.12:20Dr. House VI.13:20Námořní vyšetřovací služba XVI.14:15Námořní vyšetřovací služba XVI.15:10Hvězdná brána VII.16:05Hvězdná brána VII.17:05Hvězdná brána: Atlantida II.18:05S.w.a.t. Vi.19:00Lovci pokladů III.20:00Dr. House VI.21:00Dr. House V.21:55Dr. House V.22:55Vteřiny života I.23:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai I.00:50Leo Mattei: Oddělení mladistvých III.02:00Lovci pokladů III.02:45Strážce pořádku VI.03:25Green 25 Vi.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Domeček na prérii II.12:05Teleshop12:25Divoké včely I.13:30Ranč Heartland III.14:30Ranč Heartland III.15:25Brousko Iii.16:50Domeček na prérii II.17:50Divoké včely I.18:50Ranč Heartland III.19:50Ranč Heartland III.20:50Domeček na prérii II.21:50Divoké včely I.22:50Ranč Heartland III.23:50Ranč Heartland III.00:50Brousko Iii.02:05Brousko Iii.03:05Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:05Yaloms Anleitung zum Glücklichsein01:20Malika jagt - Abenteuer einer Leopardin02:10Mexikos magische Tierwanderungen03:00Das Elefantenkrankenhaus03:50Das Elefantenkrankenhaus04:35The Great Alone - Kampf im ewigen Eis06:00Wettlauf um die Atombombe - Hitler und die Alliierten07:05Geheimnisvolles Korea08:00Malika jagt - Abenteuer einer Leopardin08:50Mexikos magische Tierwanderungen09:40Das Elefantenkrankenhaus10:30Land des Honigs12:00Das Elefantenkrankenhaus12:50The Great Alone - Kampf im ewigen Eis14:15Yaloms Anleitung zum Glücklichsein15:35American Gladiators - Die ganze Geschichte17:00American Gladiators - Die ganze Geschichte18:35Das geheime Leben der Eulen19:25Hitlers Baumeister20:15Hitlers Baumeister21:05Prosecuting Evil - Das Böse vor Gericht22:35Hitler-Deutschland - Leben im Dritten Reich23:25Street and Art: Anthony Lister
00:00RTL Nachtjournal00:33RTL Nachtjournal - Das Wetter00:35CSI: Miami01:20CSI: Miami02:15CSI: Miami03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:50CSI: Den Tätern auf der Spur04:35CSI: Den Tätern auf der Spur05:20CSI: Den Tätern auf der Spur06:00Punkt 607:00Punkt 708:00Punkt 809:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten09:30Unter uns10:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht11:00Barbara Salesch - Das Strafgericht12:00Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal15:00Barbara Salesch - Das Strafgericht16:00Ulrich Wetzel - Das Strafgericht17:00Verklag mich doch!17:30Unter uns18:00Explosiv - Das Magazin18:30Exclusiv - Das Starmagazin18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Alles was zählt19:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten20:15Mario Barth deckt auf!22:15RTL Direkt22:35stern TV
00:20Dark Winds - Der Wind des Bösen01:10CSI: Den Tätern auf der Spur01:55Im Namen des Gesetzes02:45Im Namen des Gesetzes03:35CSI: Vegas04:20CSI: Vegas05:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:25Im Namen des Gesetzes07:15Im Namen des Gesetzes08:05CSI: New York08:45CSI: New York09:30CSI: New York10:15Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd11:45Im Namen des Gesetzes12:35Im Namen des Gesetzes13:25Dark Winds - Der Wind des Bösen14:15Ransom15:00Ransom15:45CSI: Den Tätern auf der Spur16:30CSI: Vegas17:15CSI: Vegas18:00Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd18:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd19:30CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Ich liebe meinen Mörder21:25My Lover, My Killer - Bis dass der Mord Euch scheidet22:15Clown und Candyman - Tödlicher Teeniehorror23:00Clown und Candyman - Tödlicher Teeniehorror23:45Ich liebe meinen Mörder
00:25Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!01:20Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps02:05Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?02:55Zwischen Tüll und Tränen03:404 Hochzeiten - Von Braut zu Braut04:254 Hochzeiten - Von Braut zu Braut05:10Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten - Von Braut zu Braut09:15Das perfekte Dinner10:05Französische Landküche mit Michel Roux10:55Einfach gut: Donals Familienrezepte11:20Einfach gut: Donals Familienrezepte11:50Französische Landküche mit Michel Roux12:35Rachel Khoo: Alles Schokolade!13:25Jamies 30 Minuten Menüs13:50Jamies 30 Minuten Menüs14:20Jamies 30 Minuten Menüs14:45Alan Titchmarsh: Liebe deinen Garten!15:40Liebe deinen Garten - Alans beste Tipps16:30Garden Rescue: Wer rettet meinen Garten?17:20Shopping Queen18:05Zwischen Tüll und Tränen19:00Rachel Khoo: Alles Schokolade!19:45Jamies 30 Minuten Menüs20:15Home-Makeover mit Jessica Alba21:05Amazing Spaces - Große Ideen für kleine Räume21:55Traumküchen & amp; Traumbäder - Das große Makeover22:40Das perfekte Dinner23:35Zwischen Tüll und Tränen
00:40Sniper - Legacy02:20Teleshopping04:40Schneller als die Polizei erlaubt05:00Schneller als die Polizei erlaubt05:30Schneller als die Polizei erlaubt05:50Schneller als die Polizei erlaubt06:10Schneller als die Polizei erlaubt06:40Law & amp; Order07:30Law & amp; Order08:15Burn Notice09:00Burn Notice09:45Burn Notice10:40Matlock11:30Matlock12:30Walker, Texas Ranger13:15Walker, Texas Ranger14:05M*A*S*H14:30M*A*S*H15:00Ein Käfig voller Helden15:25Ein Käfig voller Helden15:55King of Queens16:15King of Queens16:40Immer wieder Jim17:00Immer wieder Jim17:30M*A*S*H17:50M*A*S*H18:20Ein Käfig voller Helden18:45Ein Käfig voller Helden19:15King of Queens19:45King of Queens20:15Die Unfassbaren 2 - Now You See Me22:40Die Jury
00:05Club der roten Bänder00:55McLeods Töchter01:45Heartland - Paradies für Pferde02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Alles was zählt Classics03:40Verbotene Liebe Classics04:20Gute Zeiten, schlechte Zeiten04:45Unter uns05:10Alles was zählt05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Unter uns Classics06:25Verbotene Liebe Classics07:05Hinter Gittern - Der Frauenknast07:55Hinter Gittern - Der Frauenknast08:45Alles was zählt09:10Unter uns09:40Gute Zeiten, schlechte Zeiten10:05McLeods Töchter10:55Buffy - Im Bann der Dämonen11:40Alles was zählt Classics12:10Unter uns Classics12:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics13:05Verbotene Liebe Classics13:50Hinter Gittern - Der Frauenknast14:40Unter uns15:05Alles was zählt15:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten16:05Nachtschwestern16:55Club der roten Bänder17:45McLeods Töchter18:35Heartland - Paradies für Pferde19:25Buffy - Im Bann der Dämonen20:15Sankt Maik21:05Magda macht das schon!21:30Magda macht das schon!21:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten22:25Unter uns22:55Alles was zählt23:20Sankt Maik
00:10Law & amp; Order: Special Victims Unit00:50Law & amp; Order: Special Victims Unit01:30Law & amp; Order: Special Victims Unit02:10Teleshopping03:10Das Strafgericht04:15Das Jugendgericht05:00Das Jugendgericht05:50Das Familiengericht06:30Das Familiengericht07:10Das Jugendgericht08:10Das Jugendgericht09:00Das Jugendgericht10:00Der Blaulicht Report10:55Der Blaulicht Report11:50Der Blaulicht Report12:50Das Familiengericht13:35Das Familiengericht14:20Das Familiengericht15:15Der Blaulicht Report16:05Der Blaulicht Report16:55Der Blaulicht Report17:50Das Strafgericht18:40Das Strafgericht19:30Das Strafgericht20:15Die Hundefriseure - Profis für alle Felle21:05Die Hundefriseure - Profis für alle Felle22:00Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter23:40Die Hundefriseure - Profis für alle Felle
00:40Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:40Die Oktonauten auf dem Festland05:50Die Oktonauten06:05CoComelon06:10Caillou06:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:45Peppa Pig07:55Super Wings08:05Super Wings08:25Batwheels08:35Batwheels08:55Gigantosaurus09:05Gigantosaurus09:25PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:50Rubble & amp; Crew10:00Rubble & amp; Crew10:20Go Wild! - Mission Wildnis10:50Grizzy & amp; die Lemminge11:20Mighty Mops11:25Mighty Mops11:30Mighty Mops11:45Barbie im Doppelpack12:15Monster High12:25Monster High12:40Karate Schaf12:45Karate Schaf12:50Karate Schaf13:10Willkommen bei den Louds13:40SpongeBob Schwammkopf13:50SpongeBob Schwammkopf14:10ALVINNN!!! und die Chipmunks14:35Jade Armor15:05Dragons - Die 9 Welten15:35Ninjago - Aufstieg der Drachen16:05Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:10Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:15Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:20Bugs Bunny & amp; Looney Tunes16:40Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:40Rubble & amp; Crew17:50Rubble & amp; Crew18:10SpongeBob Schwammkopf18:20SpongeBob Schwammkopf18:30Willkommen bei den Louds18:40Willkommen bei den Louds19:00ALVINNN!!! und die Chipmunks19:20ALVINNN!!! und die Chipmunks19:40ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00Angelo!20:15Snapped - Wenn Frauen töten21:15Snapped - Wenn Frauen töten23:10Snapped - Wenn Frauen töten
00:25vox nachrichten00:45Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:30Snapped - Wenn Frauen töten03:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:10CSI: NY05:55CSI: NY06:40CSI: NY07:35CSI: Den Tätern auf der Spur08:30CSI: Den Tätern auf der Spur09:25CSI: Den Tätern auf der Spur10:15CSI: Den Tätern auf der Spur11:10CSI: Miami12:05CSI: Miami13:00CSI: Miami13:55vox nachrichten14:00Guidos Deko Queen15:00Shopping Queen16:00Die Dekoprofis - Die schönste Idee für jedes Budget17:00Zwischen Tüll und Tränen18:00First Dates - Ein Tisch für zwei19:00Das perfekte Dinner20:15CSI: Vegas21:10CSI: Vegas22:10CSI: Vegas23:05Bones - Die Knochenjägerin
00:05Bones - Die Knochenjägerin00:55Bones - Die Knochenjägerin01:40Bones - Die Knochenjägerin02:25Teleshopping05:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände05:55Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:25Verklag mich doch!07:30Verklag mich doch!08:35Verklag mich doch!09:35Verklag mich doch!10:40Verklag mich doch!11:50Verklag mich doch!13:55Verklag mich doch!14:50Im Namen des Gesetzes15:50Law & amp; Order16:50Law & amp; Order17:45Burn Notice18:35Burn Notice19:20Burn Notice20:15Hot oder Schrott - Die Allestester22:15Hot oder Schrott - Die Allestester
00:00Čokoládový ráj00:25Šéfkuchařka Mary00:45Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem01:35David Rocco - Chutě domova02:00Programové tipy06:00Koláče a nákypy07:00Hodný kuchař, zlý kuchař07:30Hodný kuchař, zlý kuchař08:00Recepty pro radost od našich babiček08:30Pepeho zdravá kuchyňa09:00Mistrovské pečení - Švédsko10:00Mistrovské pečení - Kanada11:00Čokoládový ráj11:30Šéfkuchařka Mary12:00Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem13:00Koláče a nákypy14:00Hodný kuchař, zlý kuchař14:30Hodný kuchař, zlý kuchař15:00Recepty pro radost od našich babiček15:30Pepeho zdravá kuchyňa16:00Mistrovské pečení - Švédsko17:00Mistrovské pečení - Kanada18:00Čokoládový ráj18:30Šéfkuchařka Mary19:00Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem20:00Paul Hollywood hltá Japonsko21:00Pohodové hody22:00Recepty pro radost od našich babiček22:30Pepeho zdravá kuchyňa23:00Mistrovské pečení - Kanada
06:00Kouzelná Beruška a Černý kocour (111)06:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (112)06:55Blue (122)07:05Blue (123)07:10Blue (124)07:25Blue (125)07:30Blue (126)07:40Blue (127)07:55(27)08:25(28)08:55MICKEYHO KLUBÍK (108)09:25MICKEYHO KLUBÍK (110)10:50Greenovi ve velkoměstě (71)11:20Greenovi ve velkoměstě (72)11:50Hailey jde na to! (10)12:20Hailey jde na to! (4)12:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (123)13:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (124)13:50Poloviční superhrdinové (13)14:20Poloviční superhrdinové (14)14:45Kiff (13)15:15Kiff (14)15:45Blue (104)15:50Blue (105)16:00Blue (106)16:15Křečík a Gréta (14)16:45Křečík a Gréta (15)17:15Hailey jde na to! (11)17:40Hailey jde na to! (12)18:10Greenovi ve velkoměstě (63)18:40Greenovi ve velkoměstě (64)19:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (99)19:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (90)20:05Záporáci z Valley View (27)20:40Jessie (44)21:10Jessie (49)21:35Táborníci z Kikiwaka (94)22:00Táborníci z Kikiwaka (95)22:30U Raven doma (21)23:00U Raven doma (23)23:30Kluk Holka atd. (29)23:40Kluk Holka atd. (30)24:00Kluk Holka atd. (31)24:10Kluk Holka atd. (32)24:22The Unstoppable Yellow Yeti: Winterton Rules (3)24:25Ghostforce (17)24:50Ghostforce (18)25:10Tým Tiki (1)25:35Tým Tiki (2)25:55Tým Tiki (3)26:15Anna mezi obojživelníky (31)26:40Anna mezi obojživelníky (32)27:00Anna mezi obojživelníky (33)27:25Ghostforce (25)27:45Ghostforce (26)28:05Pyžamasky (10)28:30Pyžamasky (11)28:55Dalmatinská 101 (21)29:15Dalmatinská 101 (22)29:35Kluk Holka atd. (15)29:45Kluk Holka atd. (16)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (2)07:10Bluey (2)07:20Bluey (2)07:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)07:30SuperKitties (1)08:00Bluey (2)08:10Bluey (2)08:20Bluey (2)08:30Spidey and His Amazing Friends (1)09:00Mickey\'s Pirate Adventure ()10:00Firebuds (1)10:30PJ Masks (5)11:00Mickey Mouse Funhouse (1)11:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)12:00Pupstruction (1)12:30Bluey (2)12:40Bluey (2)12:50Bluey (2)13:00Bluey (2)13:10Bluey (2)13:20Bluey (2)13:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)13:30Firebuds (1)14:00Firebuds (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30SuperKitties (1)16:00Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)16:30Pupstruction (1)17:00Bluey (2)17:10Bluey (2)17:20Bluey (2)17:30Bluey (2)17:40Bluey (2)17:50Bluey (2)17:55Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)18:00SuperKitties (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Firebuds (1)19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:25Me & amp; Mickey (Shorts): Season 2 (2)20:30SuperKitties (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (2)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (1)23:00PJ Masks (4)23:25PJ Masks (4)23:50PJ Masks (4)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Sladká překvapení (S16E03)06:45Giadina domácí kuchyně: Pohoštění na Halloween (S06E06)07:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní děti (S07E05)07:55Porážka Bobbyho Flaye: Souboj knírů (S26E07)08:17Porážka Bobbyho Flaye: Blondýnky mají více zábavy (S26E08)08:40Motoresty, drive-iny a bufety: Slané koláče a smažená jídla (S27E07)09:02Motoresty, drive-iny a bufety: Sendviče a koření (S27E08)09:25Guyova soutěž v samoobsluze: Turnaj: Super týmy, 2. část (S23E03)10:10Vyřazeni: Rockové hvězdy (S24E13)10:55Průkopnice: Stavíme plot (S16E12)11:17Průkopnice: Alex je doma (S16E13)11:40Vítězný dort: Pohádkový dort (S01E05)12:25Dětský souboj ve sladkostech: Dobrodružství s extrémními dorty (S01E01)13:10Kuchařský souboj s celebritou: Velká ryba, malá ryba (S02E10)13:32Kuchařský souboj s celebritou: Sýrový souboj (S02E11)13:55Dětská cukrářská soutěž: Plavat jako motýl (S10E01)14:40Dívka na farmě: Velký středozápadní oběd (S13E01)15:02Dívka na farmě: Fantastická pozdní snídaně pro děti (S13E02)15:25Bizarní jídla: Lahodné destinace: Buffalo (S05E02)15:47Bizarní jídla: Lahodné destinace: Stockholm (S05E03)16:10Jarní cukrářská soutěž: Jarní dobroty pro mámu (S06E08)17:00Vyřazeni: Duel s lahůdkami (S52E03)17:55Guy a dokonalá noc plná her: Jdu si pro zlatou pánev! (S02E03)18:40Guyova soutěž v samoobsluze: Turnaj: Super týmy, 2. část (S23E03)19:25Vyřazeni: Rockové hvězdy (S24E13)20:10Průkopnice: Stavíme plot (S16E12)20:32Průkopnice: Alex je doma (S16E13)20:55Vítězný dort: Pohádkový dort (S01E05)21:40Dětská cukrářská soutěž: Plavat jako motýl (S10E01)22:25Dívka na farmě: Velký středozápadní oběd (S13E01)22:47Dívka na farmě: Fantastická pozdní snídaně pro děti (S13E02)23:10Bizarní jídla: Lahodné destinace: Buffalo (S05E02)23:32Bizarní jídla: Lahodné destinace: Stockholm (S05E03)23:55Jarní cukrářská soutěž: Jarní dobroty pro mámu (S06E08)01:25Jarní cukrářská soutěž: Jarní děti (S07E05)02:10Porážka Bobbyho Flaye: Souboj knírů (S26E07)02:32Porážka Bobbyho Flaye: Blondýnky mají více zábavy (S26E08)02:55Motoresty, drive-iny a bufety: Slané koláče a smažená jídla (S27E07)03:17Motoresty, drive-iny a bufety: Sendviče a koření (S27E08)03:40Restaurant: Impossible: Matka nachází zlé kouzlo (S14E02)04:25Restaurant: Impossible: Zauzený Steakhouse (S14E03)05:10Restaurant: Impossible: Boj ve Filomena\'s (S14E04)
06:00Stavět na Aljašce: Způsob dopravy: vrtulník (S03E02)07:00Laboratoř duchů: Lizzie Bordenová (S02E04)08:00Cooperův poklad: Kolumbův poklad (S01E06)09:00Aljašské nestvůry: Šavlozubý vlk (S01E02)10:00Záhady muzeí: Hank Williams And More (S10E13)11:00Výprava do neznáma: Loď Mahogany (S04E12)12:00Spřízněné duše (duchové): Není kam utéct (S04E01)13:00Stavět na Aljašce: Ničivá síla (S03E03)14:00Laboratoř duchů: Márnice (S02E05)15:00Cooperův poklad: Seznam v hodnotě 500 milionů dolarů (S02E01)16:00Aljašské nestvůry: Vydří muž (S01E03)17:00Záhady muzeí: Vynález celofánu (S07E01)18:00Výprava do neznáma: Ztracené město El Mirador (S04E13)19:00Spřízněné duše (duchové): Tichý strach (S04E02)20:00Krotitelé duchů: Delta Queen (S01E05)21:00Tyto lesy jsou prokleté: Přišlo to z lesa a domek u jezera (S03E04)22:00Dobrodružství s duchy: Magnolia Plantation (S02E06)23:00Horské příšery: Mytický Snallygaster z okresu Preston (S01E17)01:00Směr hrůza: Blázinec v Rolling Hills (S02E11)02:00Neobjasněné případy: UFO: nouzové přistání (S02E09)03:00Neobjasněné případy: Voodoo zombí/Život po smrti (S02E10)04:00Horské příšery: Mytický Snallygaster z okresu Preston (S01E17)05:00Spřízněné duše (duchové): Tichý strach (S04E02)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.