TV program sobota, 4. máj 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55S tebou ma baví žiť08:35Výnimočná Nikol II. (2)09:50Dobre vedieť!10:55Ruža pre nevestu II.13:10LET´S DANCE16:10Znova 1718:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Iveta II. (2)22:00Iveta II. (3)23:20Málo mě znáš (1)00:10Málo mě znáš (2)01:00Málo mě znáš (3)01:50Deň nezávislosti04:00UEFA EURO 2024: Magazín05:15Rodinné prípady
05:15Noviny TV JOJ06:05Krimi06:30Noviny TV JOJ07:10Naši I. (4) (ST) - skryté titulky07:50Labková patrola VI. (20)08:20SpongeBob SquarePants XI. (2)08:45Dovidenia, stará mama! (5) (ST) - skryté titulky09:25Miláčikovo10:05Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX.11:15Rachot13:20Tajná centrála15:45Tomáš a Diana (ST) - skryté titulky16:20Pretty Woman19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Cesta do Ameriky 223:00Predávkovanie01:35Príkaz zabiť03:30Krimi03:55Dovidenia, stará mama! (ST) - skryte titulky04:35Miláčikovo
03:50Správy RTVS „N“04:40Góly-body-sekundy04:55Počasie05:05Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;05:10Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;05:25Príbeh rieky Poprad (1/15) & amp;#34;N & amp;#34;05:45Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;06:10Odo06:15Lilin ostrov pokladov06:25Malý rytier Trenk06:50Príbehy z čarovnej záhrady07:00Zberateľ zvukov (8/60)07:05Xavier Riddle a Tajné múzeum07:20Údolie Muminovcov07:40Šéfkuchár Shane07:50Čudná príroda08:00Zaži to! & amp;#34;N & amp;#34;08:15Superveda08:20Duel junior08:50Hamzova ekologická výprava09:05Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I09:20Hoodie I09:30Hoodie I09:55Nikto nie je dokonalý11:10Nebíčko v papuľke11:45Toskánska vášeň II (5/14)13:25Záhady tela14:30Milujem Slovensko15:55Columbo17:15Neposlušní17:45Cestou necestou18:15Postav dom, zasaď strom18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker20:18Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker20:20Počasie20:30Záhady tela21:40Neskoro večer22:40Hit roka23:50Invalid01:40Správy RTVS „N“02:30Góly-body-sekundy
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:10Krok za krokom IV. (18)08:35Krok za krokom IV. (19)09:15Krok za krokom IV. (20)10:00Chicago Fire VI. (1)11:00Chicago Fire VI. (2)11:45New Amsterdam V. (5)12:50Smotánka13:45Mama na prenájom III. (79)14:45Mama na prenájom III. (80)15:45Mama na prenájom III. (81)16:50Mama na prenájom III. (82)17:50Mama na prenájom III. (83)18:55Na nože III.20:30Ako prísť o muža za 10 dní23:00Láska cez apku01:45Ako prísť o muža za 10 dní03:40Láska cez apku
04:55Kutyil s.r.o. (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár05:55Tajný život v ZOO III. (1/7)07:15Veľké upratovanie VIII. (1/12)08:20Na chalupe (ST) - skryté titulky09:20Nové bývanie10:45Bez servítky14:20Tisíc slov16:25Snehulienka18:40Naši II. (22) (ST) - skryté titulky19:20Kinosála19:30Profesionáli II. (5) (ST) - skryté titulky20:30Serenity: Ticho pred búrkou22:40Ochranca00:40Aféra Thomasa Crowna02:50Kinosála03:00Šťastie v nešťastí03:20Veľké upratovanie VIII. (1/12)04:05Veľké vlakové putovanie po Európe VII.
06:10Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku06:35Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku07:05Odhodlaní putovať07:30Klenoty pohraničia08:00Živá panoráma08:30Televíkend08:55Encyklopédia slovenských obcí09:10Cyklopotulky09:20HiSTORY09:25Monument(k)y09:35Retro noviny10:00Československý filmový týždenník10:10Československý filmový týždenník10:20Československý filmový týždenník10:30VAT11:00Autosalón11:25Generácia11:55Televízny klub nepočujúcich & amp;#34;N & amp;#34;12:20Moja diagnóza13:00Cena regiónov14:25Keď ide o život15:00Farmárska revue15:25Herbárium15:40Halali16:05Na zelenej adrese16:20Jedenáste prikázanie (5/5)17:25Ktosi je za dverami18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Fidlibumove pokusy18:55Príbehy z čarovnej záhrady19:10Malý rytier Trenk19:30Čím cestovať19:45Zázračný miniateliér20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10M. R. Štefánik20:35Milan Rastislav Štefánik21:25Milan Rastislav Štefánik22:20Cesta do nemožna
05:10Kuks, krajina jako park05:30Události v regionech06:00Buchty po ránu06:25Polopatě07:15Máme rádi zvířata07:45Pohádka pro pamětníky08:10Šíleně smutná princezna09:35Karel Kachyňa - 100 let10:15Otec Brown X11:05Všechnopárty12:00Z metropole12:25Hobby naší doby12:50Postřehy odjinud13:00Zprávy13:05Rabín a jeho Golem14:15Princ Hněvsa14:40Pro pamětníky...16:15Hercule Poirot17:55Vinorodé břehy Mosely18:25Kluci v akci18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:10Zázraky přírody21:25Peter Nagy 6522:39Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:40Návrat Růžového pantera00:30Případy detektiva Murdocha XVI01:15Bolkoviny02:10Sama doma03:40Banánové rybičky04:10Zahrada je hra04:35Bydlení je hra
05:20Auto moto svět05:40Auto moto test06:00Hrdinové legend: Noe a potopa06:50Příběhy divočiny: Ještěři07:45Věčný Egypt: Záhrobí08:40Cyklotoulky08:50Stezka Českem (9/10)09:15Zázraky techniky V: Nejvyšší most na světě10:05Mírně skryté krásy Albánie10:25Letecké katastrofy: Náraz do stromů11:10Auto moto svět11:35Auto moto test11:50Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)12:40Babylon13:10Fenomény dneška13:35S kuchařem kolem světa: Řecko14:30Stopa Růžového pantera16:05Kamera na cestách17:00Skryté skvosty II. (9/10)17:30Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib18:25Okavango - řeka snů: Mezi dvěma světy (2/4)19:20Vrcholy Leopolda Sulovského19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Orel přistál22:25Damien00:10Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)00:55Černobyl: Nová svědectví (2/2)01:45Vigil (3/6)02:40Hranice bez hranic: Víno a zlato na hranici03:10Jak ožívá kroj03:35Před půlnocí04:00Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa04:10Cama v Africe04:35Správci skanzenu
06:05Zig a Sharko IV06:15Monchhichi (1)07:05Alvin a Chipmunkové IV (14, 15)07:55Víkendová Snídaně10:00Na vodě (2)11:10Alvin a Chipmunkové13:00Yes Man15:15Dokonalý šéf17:15Příšerná tchyně19:30Televizní noviny20:20Superlov II22:00Vyšehrad: Fylm00:15Večerní škola02:30Zlatá labuť (51)03:55Sněženka a Růženka04:55Novashopping
04:50Žabí král aneb Železný Jindřich05:50Živelná pohroma07:55Kriminálka Miami V (13)08:50Kriminálka Miami V (14)09:55Sněženka a Růženka11:10Země dinosaurů: Putování statečných12:45Lucie, postrach ulice14:20Pětka s hvězdičkou15:50Nebe a dudy čb17:50Yesterday20:00Muž z Toronta22:20V zajetí démonů 201:00Vyměřený čas03:05Padesát odstínů šedi
06:00Pohádky Bolka a Lolka06:15M*A*S*H (235)06:40M*A*S*H (236)07:10M*A*S*H (237)07:40M*A*S*H (238)08:10Fotr na tripu08:55Autosalon.tv10:10Máme rádi Česko11:55Česko na grilu13:25TEMNÝ KRAJ (6)14:50Na samotě u lesa16:30Světáci18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Česko na grilu21:40České chaty snů22:40Ve špatný čas na špatném místě00:40Kingsman: První mise03:25Lovec démonů05:05Jak se staví sen
06:00Top Gear XVIII (1)06:55Top Gear XVII (2)08:00Top Gear XVII (3)09:10Top Gear XVIII (3)10:20Top Gear XVIII (4)11:35RE-PLAY12:10Futurama VI (7)12:35Futurama VI (8)13:05Simpsonovi XXI (12)13:35Simpsonovi XXI (13)14:05Simpsonovi XXI (14)14:35Simpsonovi XXI (15)14:55Zelená jako smaragd17:15Futurama VI (9)17:45Futurama VI (10)18:15Simpsonovi XXII (17)18:45Simpsonovi XXII (18)19:15Simpsonovi XXII (19)19:45Simpsonovi XXII (20)20:15Bobovy burgery ve filmu22:20Beowulf: Král barbarů00:35Simpsonovi XXII (17)01:05Simpsonovi XXII (18)01:35Simpsonovi XXII (19)02:05Simpsonovi XXII (20)02:30Futurama VI (9)03:00Futurama VI (10)03:30RE-PLAY04:05Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (11)04:40Ženy ve wrestlingu VIII (13)05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Na zámku06:10ZOO (195)07:15Sestřičky (18)08:40Slunečná (125)10:05Receptář prima nápadů10:55Libovky Pepy Libického11:25Zahradník po ruce12:00Inga Lindström14:00Záchranáři z hor VII (8)15:00Záchranáři z hor VII (9)16:00Ve hře je láska (170)17:00Ve hře je láska (171)17:55Záchranáři z hor VII (10)18:55Záchranáři z hor VII (11)20:00V osidlech vášní21:50Sestřičky (19)23:05Inkognito00:00Rodina doktora Kleista II (7)01:05Rodina doktora Kleista II (8)02:20Ve hře je láska (170)03:15Ve hře je láska (171)04:25Lásce navzdory (29)05:25Karolína, domácí kuchařka
04:40Nejdelší víkend06:00Chuť na lásku07:30Batman a Superman: Bitva supersynů08:50Neklid10:25Šéfkuchař Jack11:45Můj románek s manželstvím13:30Velký George Foreman15:35Aquaman17:55Aquaman a ztracené království20:00Lady Bird21:35Tři mušketýři: D\'Artagnan23:40The Independent01:30Černý jestřáb sestřelen
05:05John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (4)06:00Gabby Petito a její příběh07:25Zázračné perníčky08:50Croodsovi: Nový věk10:25Válka o dědictví12:00Těžká puberta13:30Život vzhůru nohama15:00Věrný až za hrob16:35MravenecZ18:00Hollarovi19:30Zamilovaný Shakespeare21:30V krizi23:25Sympatizant (3): Miluj ji, nebo táhni00:30Znám tvou duši (1)01:20Znám tvou duši (2)02:10Rachel se vdává
06:15Seriálový tip06:40Totalcar VI.07:15Profil zločinu II.08:10Námořní vyšetřovací služba XVI.09:05Námořní vyšetřovací služba XVI.10:00Námořní vyšetřovací služba XVI.10:55Námořní vyšetřovací služba XVI.11:50Námořní vyšetřovací služba XVI.12:40MacGyver II.13:40UFO Mimozemská invaze15:45Monte Carlo17:50Černý orel20:00Vřískot 422:15Děsnej doják23:50Za hranou možností01:35Monte Carlo03:15Black Jack I.04:05Black Jack I.04:55Black Jack I.
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:30Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:20Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík19:00Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Jak to dopadlo!?00:00Nebezpečné vztahy live00:55Babica vs. Sapík01:45Ostříháno02:50Na plac!03:45Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:40Jak to dopadlo!?06:40Jak to dopadlo!?07:40Skandály slavných - Jaroslava Obermaierová08:35Klenot TV10:40Babica vs. Sapík11:30Kašpárku, vař!12:05Vaření se Soukupem12:40Babica vs. Sapík13:30Ruská ruleta (1)15:30S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live16:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Sejdeme se na Cibulce21:25To nejlepší z Vtipu za stovku22:20Nikdo není perfektní23:25Aféry - neuvěřitelné životní příběhy00:25MOJE ZPRÁVY00:35VIP svět00:50Exkluziv Kateřiny Brožové02:05Na plac!03:00Ostříháno04:10Konec vysílání
06:00Zamrzlé zlato06:50Zamrzlé zlato07:45Zamrzlé zlato08:35Zamrzlé zlato09:30Zamrzlé zlato10:25Zamrzlé zlato11:20Australští lovci safírů12:25Australští lovci humrů13:20Stavba miliardové výletní lodě14:30Top Guns: Uvnitř královského letectva15:30Velká čínská zeď s Ashem Dykesem16:35Australští tiráci17:45Australští tiráci18:50Australští tiráci19:55Australští tiráci21:00Australští lovci humrů21:55Hrdinové East Harbour22:50Velká čínská zeď s Ashem Dykesem23:55Ledoví vikingové00:50Ledoví vikingové01:50Ledoví vikingové02:40Ledoví vikingové03:30Ledoví vikingové04:20Ledoví vikingové05:10Honba za nefritem05:35Honba za nefritem
06:00Nejlepší vojenské prostředky07:00Nejlepší vojenské prostředky08:05Nejlepší vojenské prostředky09:10Nejlepší vojenské prostředky10:15Nejlepší vojenské prostředky11:20Tajná hrobka Kleopatry12:30Tajná hrobka Kleopatry13:35Starověký Egypt: Kroniky říše14:35Starověký Egypt: Kroniky říše15:40Neobjasněná akta Egypta16:40Neobjasněná akta Egypta17:40Kosti ukřižovaných18:50Skutečný život římského vojáka19:55Skutečný život římského vojáka21:00Rusko 1917: Odpočet k revoluci22:15Neznámá kapitola příběhu Anny Frankové23:25Nacistická vražedná pole00:35Hitlerova moc01:40Hitlerova moc02:30Hitlerova moc03:25Megapole: Starověký svět odhalen04:20Odhaleno: Záhady starověkých vražd05:10Vražedná historie
06:00Veterinář z Yorkshiru06:45Veterinář z Yorkshiru07:30Nejdivočejší přežití08:20Nejdivočejší přežití09:10Říční monstra10:00Říční monstra10:50Smrtící lovci11:35Adaptací k přežití12:25Divocí bojovníci13:15Hromadné útoky v přírodě14:10Leopardice15:00Leopardice15:50Norsko: Mezi fjordy a fjälly16:45Honba za deštěm17:35Matka příroda18:25Matka příroda19:10Nejkrásnější krajiny světa20:00Hlubinné potápění v Austrálii21:00Velký bariérový útes: Živý poklad21:50Korálová planeta22:45Mocné řeky23:35Záchrana divokých zvířat v Malawi00:25Nejdivočejší přežití01:10Australská mega zoo01:55Veterinář z Yorkshiru02:40Veterinář z Yorkshiru03:25Divoká Čína s Rayem Mearsem03:55Nejdivočejší přežití04:45Nejdivočejší přežití
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia07:55Kredenc09:00Partička09:35UEFA EURO 2024: Magazín10:15Dva a pol chlapa V. (3)10:35Dva a pol chlapa V. (4)11:10M*A*S*H II. (19)11:35M*A*S*H II. (20)12:20Dva a pol chlapa V. (5)12:45Dva a pol chlapa V. (6)13:05Teória veľkého tresku I. (14)13:30Teória veľkého tresku I. (15)14:00Teória veľkého tresku I. (16)14:25Teória veľkého tresku I. (17)14:55Teória veľkého tresku II. (1)15:20Teória veľkého tresku II. (2)15:50Priatelia III. (23)16:20Priatelia III. (24)16:50Dva a pol chlapa V. (7)17:15Dva a pol chlapa V. (8)17:45M*A*S*H II. (21)18:15M*A*S*H II. (22)18:50Mladý Sheldon III. (9)19:15Mladý Sheldon III. (10)19:40Susedia20:30Útok na maratón: Teror v Bostone23:25Prekazená lúpež01:25ŠPORTOVÉ NOVINY01:35Susedia02:15Silvánovci04:05Susedia04:40Zig a Sharko05:20Oggy a šváby
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:05Aj múdry schybí10:55Ruža pre nevestu II.13:10Susedia13:40Susedia14:15Susedia14:50Susedia15:25Horná Dolná16:20Horná Dolná17:20Horná Dolná18:20Smotánka19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Doktori21:40Doktori22:55Rodinné prípady23:40Rodinné prípady00:20Rodinné prípady01:00Nebezpečné vzťahy01:45Modré z neba05:15Rodinné prípady
05:15Policajné prípady05:55Policajné prípady06:40Policajné prípady07:25Policajné prípady08:10V mene zákona08:55Špecialisti V. (17)09:50Špecialisti V. (18)10:35Špecialisti VI. (5)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (19)12:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (20)13:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (21)14:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (22)15:05NCIS: Los Angeles XIV. (21)16:00NCIS: Los Angeles XII. (1)16:55Slečna Marplová VI. (2)19:00Bostonské vraždy IV. (3)19:55Bostonské vraždy IV. (4)20:55Špecialisti V. (19)21:55Špecialisti V. (20)23:00Špecialisti VI. (5)24:00S chladom zabijaka II. (1)00:45Slečna Marplová VI. (2)02:10Špecialisti V. (19)03:00Špecialisti V. (20)03:4511204:10Mesto tieňov 2
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55Spektrum 2408:45Šport09:00Noviny09:30Rozhovory 2410:00Štúdio JOJ 2411:0024 minút11:40Štúdio JOJ 2412:00Noviny12:25JOJ History13:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:1024 podcast17:00Udalosti o 17:0017:50CHECK-IN18:00Svet 2418:30Regióny 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:1024 minút20:4024 podcast21:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0023:0024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:15Svet 2401:40Regióny 2402:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:30Krimi
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (11)06:25Tom Gates (15)06:40Maškrtné medvedie príbehy (7)06:45Maškrtné medvedie recepty (7)06:50Lloyd a muchy (33)07:05Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (2) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (9)08:15Fíha tralala (1)08:25Hanička a Murko pre najmenších (2)08:35Odbodkovia II. (6)08:50Jojko oslávencom (103, 104, 105)09:00Angličanina (5)09:25Plamienok a štvorkolky I. (12)09:50Knihy od stonožky (9)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (22)10:10Mestská farma Lellobee (13, 14)10:15Sonic Boom 2 (3)10:35Labková patrola I. (5)11:00Strašidielka (26)11:05Idefix (5)11:20Moe a jeho šou II. (10)11:30Babička, rozprávaj! (1/8)11:50Zvierací ochrancovia (39)12:05Rybičky Flip a Flap II. (41)12:15Barbapapa na ceste okolo sveta (11)12:25Máša a medveď V. (23)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (8)13:00Deti z farmy (43)13:15Bambuľko a Bulienka II. (12)13:25Hanička a Murko pre najmenších (3)13:35Ekofaktor (6)13:50Volám sa Caillou V. (4) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (1)14:25Naše prasiatko (31, 32)14:35Zvierací ochrancovia (39)14:50Bambuľko a Bulienka II. (13/13)15:00MalinyJAMológia (8)15:20Ovečka Shaun IV. (15)15:30Strážcovia Trstinového mora (23)15:45Angličanina (7)16:00Idefix (6)16:15Moe a jeho šou II. (11)16:35Mechamato (1/26) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (9)17:15Sonic Boom 2 (4)17:30Strašidielka (27)17:40Babička, rozprávaj! (1/8)17:55Labková patrola I. (5)18:25Mestská farma Lellobee (13, 14)18:30Tajomstvá Medovej doliny (19)18:45Jojko oslávencom (103, 104, 105)18:55Naše prasiatko (31)19:00Zoopark (9)19:20Plamienok a štvorkolky I. (13)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (8)20:15Mechamato (26/26) (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík II. (6)21:00Volám sa Caillou V. (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (19) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti I. (4) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (20)22:25Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates (15)23:15Malí fidlikanti (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (9)23:40Zabi nudu! (26, 27, 28)23:55Fidlivareška (2)00:15MalinyJAMológia (3)00:30Zabi nudu! (26, 27, 28)00:50Knihy od stonožky (9)01:00Kikirikí (13, 14/14)01:10Sníček (8, 9)01:35Kúzlovanie (5) (ST) - skryté titulky01:45Mestská farma Lellobee (13)01:50Rapotáčik 3 (5)02:00Naše prasiatko (31, 32)02:10Kúzlovanie (4) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (6)02:35Sníček (8, 9)03:00Hanička a Murko pre najmenších (3)03:10Knihy od stonožky (9)03:20Tom Gates (15)03:35Volám sa Caillou V. (5) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (6)04:10Malí fidlikanti (9/9) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka (4) (ST) - skryté titulky04:45Fidlivareška (8)05:00Strašidielka (20)05:05Pat a Mat (12, 13)05:25Ekofaktor (6)05:40Digley a Dazey (1/37)05:45Viking Vicky (20)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 306:30Mia a čarovné ihrisko I.06:40Mia a čarovné ihrisko I.06:50Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:10Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryte titulky07:25Ovečka Shaun I.07:35Bambuľko a Bulienka III.07:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Idefix09:35Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:50Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.10:00Odbodkovia II.10:10Lloyd a muchy10:20Moe a jeho šou III.10:50Strážcovia Trstinového mora10:55Chrumka a Čipsík II.11:10Čím chceš byť?11:20Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:35Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky11:50Ťukiho dobrodružstvá11:55Bambuľko a Bulienka III.12:05Deti z farmy12:15Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky12:40Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:05Ovečka Shaun I.13:15Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:40Digley a Dazey13:45Mestská farma Lellobee13:50Mestská farma Lellobee13:55Naše prasiatko14:00O škriatkovi Racochejlovi14:10Strašidielka14:15Rozprávky z machu a papradia14:25Odbodkovia II.14:35Robin Hood 114:45Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky15:10Máša a medveď V.15:20#aaron 215:40Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.15:45Lloyd a muchy16:00Moe a jeho šou IV.16:05Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar16:20Strážcovia Trstinového mora16:25Idefix16:40Matematické príšerky II.17:05Zvierací ochrancovia (AD) - audiokomentar17:20Tajomstvá Medovej doliny17:30Plamienok a štvorkolky I.17:50Labková patrola III.18:15Čím chceš byť?18:30Mia a čarovné ihrisko I.18:35Mia a čarovné ihrisko I.18:45Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:10Ronja, lúpežníkova dcéra19:35Neposlušník 319:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko I.20:30Pat a Mat20:40Pat a Mat20:50Bob staviteľ XV. - XVIII.21:05Chrumka a Čipsík II.21:15Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:40Neposlušník 2
05:25Merlin (1/2)07:10Veľké vlakové putovanie po Európe VII. (5)08:55Súkromné očko (7,8)11:30Klamári II. (22/22)13:30Nemocnica (9,10)16:00Vraždy v Brokenwoode II. (2)18:009-1-1 III. (7,8)20:10CSI: Vegas II. (15)21:00CSI: Vegas II. (16)22:00Myšlienky vraha XII. (1,2/22)23:55Hříchy pro pátera Knoxe (5)01:05Vraždiace páry XIV. (9)01:50Svätá zem03:25Myšlienky vraha XII. (1,2/22)04:45Prvé oddelenie05:10Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:00Správy RTVS „N“03:50Počasie04:00Správy RTVS z regiónov04:25Z prvej ruky04:55Správy :2405:20Komentáre dňa06:00Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:15Komentáre dňa08:00Správy :2408:15Téma :2408:25Svet :2409:00Správy :2409:20Téma :2409:30Slovensko v obrazoch10:00Správy :2410:30Týždeň v ekonomike11:00Správy :2411:15Téma :2411:30Archív :2412:00Správy :2412:10Sobotné dialógy13:00Správy :2413:05SK DEJINY14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:30Týždeň vo svete17:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30KULTÚRA SK19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Sobotné dialógy21:00Správy :2421:25Reportéri22:00Správy :2422:30Experiment23:00Správy :2423:30KULTÚRA SK00:00Správy RTVS „N“00:50Počasie01:00Slovensko v obrazoch01:25Týždeň vo svete01:50Správy :24
03:00Správy RTVS „N“03:50Góly–body–sekundy04:00Správy RTVS „N“04:50Góly–body–sekundy05:00Správy RTVS „N“05:50Góly–body–sekundy06:00Správy RTVS „N“06:50Góly–body–sekundy07:00Správy RTVS „N“07:50Niké - palubovka 202409:25Džudo - World Tour 202411:15Športuj pre radosť (9/3)11:35Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/2414:00Džudo - World Tour 202416:00Tipos Iná liga (7/30)16:30Gymnastika - ME 2024 (športová)17:50Niké - palubovka 202420:00Storočie športu20:10Gymnastika - ME 2024 (športová)21:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1622:00Plážový volejbal - B.P.Tour Elite1623:00Góly–body–sekundy23:10Gymnastika - ME 2024 (športová)01:10Futbal - Highlighty Ligy majstrov01:35Futbal - Highlighty Ligy majstrov02:00Správy RTVS „N“
06:00M*A*S*H06:20M*A*S*H06:40M*A*S*H07:05Námořní vyšetřovací služba IX (1)08:00Námořní vyšetřovací služba IX (2)08:55Hlava rodiny11:10Den poté13:45Tajemství za slovy15:50Zatímco jsi spal18:05Jak se budí princezny20:00Chobotnička22:50Smrtící bouře00:25Beowulf: Král barbarů02:45Skutečné vraždy: Podivný únos04:40Námořní vyšetřovací služba IX (2)05:40Příhody Bolka a Lolka
06:10Receptář prima nápadů06:45Vychytávky Ládi Hrušky07:15Show Jana Krause08:05ZOO (20)09:30Modrý kód (198)10:50Prima Partička11:50VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ12:45Libovky Pepy Libického13:00ZOO (21)14:20Modrý kód (199)15:45Nikdo není dokonalý16:457 pádů Honzy Dědka17:55Show Jana Krause19:00Kapitán Exner (10)20:15Polda IV (15)21:25Duch (6)22:35Receptář prima nápadů23:25Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:107 pádů Honzy Dědka02:00ZOO (20)03:05Modrý kód (198)04:00VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ04:40Libovky Pepy Libického04:55Nikdo není dokonalý
06:00Život v divočině (2)06:50Pohotovost pro exotická zvířata VII (4)07:45Vetřelci dávnověku XIV (4)08:45Bombardér Lancaster10:00Kolaborovali s nacisty (9)11:10Zelená planeta (1)12:20Zvířecí výzbroj (3)13:30Kapří monstra VI (1)15:05Když žraloci útočí V (2)16:05Mistři bolesti II (9)17:00Šílené počasí: Skutečné záběry VI (1)18:00Norské domy snů VII (3)19:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (1)20:00Nejpodivnější hadi světa21:00Jak přežít mráz v divočině22:00Zločiny, které změnily svět (1)23:00Kouzlo železniční architektury II (9)23:50Tajemství supertováren II (6)00:50Údržbáři v akci (6)01:55Vesmírná záře (4)03:10Jak funguje vesmír V (4)04:20Velké vlakové putování VII (3)05:40Ptačí říše
04:40Ligue 1 Preview (32)05:10Walker Texas Ranger IV (17)05:50Strážci hranic: Amerika (25,26)06:30Mistři zastavárny XX (17)07:25Američtí sběratelé XVIII (4)08:25Pomozte autům V (7)09:25Kobra 11 XVI (14,15)11:25Walker Texas Ranger IV (18)12:25Válka skladů IV (7,8)13:25Survivor Česko & amp; Slovensko III15:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (6)16:25Kobra 11 XVII (1,2)18:30Válka skladů IV (11,12)19:30Mistři zastavárny XX (19)20:30Jasné nebezpečí23:10Walker Texas Ranger IV (19)00:10Kobra 11 XVII (1,2)02:10Američtí sběratelé XVIII (5)02:50Pomozte autům V (8)03:35Strážci hranic: Amerika (25,26)04:15Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Vitinha
05:20Zig a Sharko IV (34-37)06:05Bakugan (2)06:15Přátelé (21,22)07:102 $ocky III (8-11)08:55Malý Sheldon (6-9)10:30Susedia VII (4,5)11:55Dva a půl chlapa X (12,13)12:50Přátelé (21,22)13:45Teorie velkého třesku XI (11-14)15:302 $ocky III (12-15)17:20Zlatá sedmdesátá (25)17:50Zlatá sedmdesátá II (1)18:15Dva a půl chlapa X (14,15)19:10Malý Sheldon (10,11)20:00Teorie velkého třesku XI (15-18)21:45Přátelé (23,24)22:40Griffinovi II (5,6)23:35Dva a půl chlapa X (14,15)00:30Teorie velkého třesku XI (15-18)02:10Malý Sheldon (6,7)02:45Zlatá sedmdesátá (25)03:05Zlatá sedmdesátá II (1)03:25Griffinovi II (5)03:50Tele Tele04:15Stahovák04:40Film o filmu - Můj příběh
05:20Televizní noviny06:05Na lovu07:05MasterChef Česko IV (35)08:20Koření08:50Víkend09:30Don Matteo VII (15)10:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)11:40Specialisté (4)12:45MasterChef Česko IV (36)14:10Don Matteo VII (16)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (3)16:20Můj přítel Monk VIII (7)17:15Můj přítel Monk VIII (8)18:10Kriminálka Las Vegas III (6)19:05Kriminálka Las Vegas III (7)20:00Myšlenky zločince IV (25)20:50Myšlenky zločince IV (26)21:50Myšlenky zločince V (1)22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)23:35Don Matteo VII (16)00:50Myšlenky zločince IV (25)01:30Myšlenky zločince IV (26)02:10Myšlenky zločince V (1)02:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)03:30Na lovu04:15Co na to Češi
06:05DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně10:05Babicovy dobroty VIII10:25Politické harašení...11:30Nová cestománie11:55Nová cestománie12:25Koření12:45Víkend13:15Ulice (4686)14:05Ulice (4687)14:50Ulice (4688)15:40Ulice (4689)16:25Ulice (4690)17:10Doktoři z Počátků (5)18:20Doktoři z Počátků (6)19:30Televizní noviny20:20Superlov II22:00Politické harašení23:05Tele Tele23:35Mr.GS IV00:05Country estráda01:00DO-RE-MI01:50Televizní noviny02:35Tele Tele03:05Mr.GS IV03:30Smějeme se s Petrem Rychlým03:55Country estráda04:50DO-RE-MI05:35Kolotoč
04:05Ulice (4250, 4251)05:45Život na jachtě VII (7, 8)07:35Gilmorova děvčata VI (20, 21)09:30Vítejte doma III11:20Nekonečná láska (105, 106)13:20Ordinace v růžové zahradě 2 (746)14:40Ordinace v růžové zahradě 2 (747)15:55Pan Selfridge II (1)16:55Doktorka Quinnová VI (9, 10)18:55Jedna rodina (75)20:15Láska pod širým nebem21:55Ordinace v růžové zahradě 2 (748)23:10Ordinace v růžové zahradě 2 (749)00:20Nemocnice Chicago Med IV (6)01:15Vyměněné osudy (7, 8)02:45Gilmorova děvčata VI (18, 19)
07:00Sportovní noviny07:05Nike liga08:45Velká cena Ostravy v plavání09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:451:1 Sport Show (65)13:15Ligue 114:55Paris Saint-Germain Ž - Fleury 91 Ž17:15Magazín Muaythai (2)17:45NHL News17:55Manchester City - Leeds United AFC20:15Open Faces20:45ČEZ RunTour - Kopřivnice20:55Sportovní noviny21:05NHL play-off23:45K.O. magazín (52)00:30Magazín Muaythai (2)01:05NHL play-off04:00Paris Saint-Germain Ž - Fleury 91 Ž06:00Závěr vysílání
07:00Ligue 108:45Ikony Ligue 1 - Steve Mandanda08:50Ikony Ligue 1 - Raí09:00Premier League Darts 202411:30Magazín NBA Action (28)12:00Spade poker show 2024 (8)12:30Magazín Muaythai (2)13:30Global Champions League 2024 - Šanghaj15:15Běhej lesy - Karlštejn15:30Mediterranean Epic15:55Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon16:25Ligue 1 Preview (32)16:55Ligue 118:55EA Guingamp - AS Saint-Étienne21:05NBA play-off23:35PFL Mena 102:30Ligue 104:15Nike liga06:15Závěr vysílání
07:00Bundesliga Weekly (36)07:30Bundesliga09:30TIKI-TAKA (241)11:00LaLiga World (39)11:30LaLiga Chronicles (32)12:00LaLiga Talking Football (8)12:25Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna12:552. Bundesliga15:10Bundesliga - 1. FC Köln (23/24)15:25Bundesliga17:40Made In Italy - Stefan Posch17:55Serie A20:10Magazín Ligy mistrů UEFA (28)20:40Serie A23:00Bundesliga01:002. Bundesliga02:50Závěr vysílání
09:00Formule 1 - Velká cena Crypto.com Miami (1. trénink)10:15Formule 1 - Velká cena Crypto.com Miami (kvalifikace na sprintový závod)11:30World Pool Masters13:30World Endurance Championship - 6 hodin v Imole14:30Bomby na ledu (29)15:35F1 Academy - Velká cena Miami 2024 (2. trénink)16:20F1 Academy - Velká cena Miami 2024 (kvalifikace)17:05Reconnecting ONE17:55Formule 1 - Velká cena Crypto.com Miami (sprintový závod)19:05OffRoad Maraton (2/2024)19:30GKA World Tour Season Wrap Up20:00F1 Academy - Velká cena Miami 2024 (1. závod)20:50Racing magazine (3)21:30Rychlá kola (5/2024)21:40Chasing The Dream (4)21:55Formule 1 - Velká cena Crypto.com Miami (kvalifikace)23:05European Rugby Champions Cup01:00Závěr vysílání
09:00UFC 301 Countdown: Pantoja vs. Erceg10:00Bomby na ledu (29)11:00Racing magazine (3)11:30OffRoad Maraton (2/2024)12:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto3)13:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)14:00Gran Premio de Espaňa (závod MotoGP)15:20Bundesliga - konferenční přenos17:45UFC Fight Night: Nicolau vs. Kape 220:55Ligue 123:00Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf00:30OffRoad Maraton (2/2024)01:00UFC 301 Countdown: Pantoja vs. Erceg02:00UFC 301: Pantoja vs. Erceg08:00Závěr vysílání
06:15Případy detektiva Murdocha06:55Případy detektiva Murdocha07:40Inspektor George Gently09:10Inspektor George Gently10:40Inspektor George Gently12:05Inspektor George Gently13:30Inspektor George Gently14:55Slečna Marplová16:25Případy detektiva Murdocha17:10Inspektor George Gently18:45Inspektor George Gently20:15Všechny velké a malé bytosti21:00Dům snů21:45Slečna Marplová23:15Policajt00:00Dům snů00:50Slečna Marplová02:15Policajt03:00Inspektor George Gently04:35Slečna Marplová
00:50Štvanec02:20Ve jménu krále 203:45Nezestářneš05:20Close Up05:45Zoom In06:00Zoom In - News of the World06:10Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore06:20Belphegor: Fantom Louvru08:15Austin Powers: Špionátor09:55Nenapravitelní11:35Rozpuštěný a vypuštěný13:10Mythica: Soumrak bohů15:10Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu16:55Bulšit18:25Hunger Games: Síla vzdoru 2. část20:40Dokonalé aliby22:00Kill Bill23:50Noční šichta
05:25Před kamerou XXI. (13)06:00Najdu tě?08:00Kdo věří na lásku09:35Downeyho auta snů (4)10:25Legie superhrdinů11:50Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II. (2): Pevné pouto přátelství12:4021 Jump Street14:3022 Jump Street16:25To jsem já, Margaret!18:15Láska a smrt (4): Nekonej zlo19:05Láska a smrt (5): Zatčení20:00Děti zla (1)20:50Děti zla (2)21:40Děti zla (3)22:30Děti zla (4)23:15Děti zla (5)00:05Děti zla (6)00:50Děti zla (7)01:35Děti zla (8)02:25Děti zla (9)03:10Děti zla (10)
00:13Bořek Stavitel 25/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 26/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 11/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 12/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 13/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 39/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 23/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 16/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce01:56Messyho skvělá dobrodružství 17/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 12/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět02:32Harry a jeho dinosauři 21/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 22/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 18/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 16/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 17/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 15/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:42Angelína balerína 16/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi03:57Hádej, jak moc tě mám rád 19/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:09Hádej, jak moc tě mám rád 20/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará04:25Pan Jezevec a paní Liška 33/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 32/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 33/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 3/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř05:26Leo, ochránce divočiny 41/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 42/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 9/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 37/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 38/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 39/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 37/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 38/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 39/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Grisu 4/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.07:08Pettson a Fiškus 12/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 8/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 8/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 8/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 34/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 15/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 16/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 15/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl08:47Hrdinové velkoměsta 16/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl09:07Messyho skvělá dobrodružství 25/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 26/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 1/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kteř09:54Daisy a Ollie 1/2 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 13/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:13Leo, ochránce divočiny 14/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte10:25Hádej, hádej s kocourkem 15/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 16/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 21/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 17/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 18/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Grisu 9/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.11:50Grisu 10/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.12:05Bořek Stavitel 41/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 42/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 6/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:40Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád12:52Bing 26/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 27/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 28/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Trojčata 7/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:25Trojčata 8/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 13/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistět14:02Leo, ochránce divočiny 15/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:13Leo, ochránce divočiny 16/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte14:26Hádej, hádej s kocourkem 17/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 18/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 23/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 5/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 6/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 8/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 34/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 25/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 26/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 17/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:19Leo, ochránce divočiny 18/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 15/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 16/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n16:56Moje kamarádka Conni 12/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 16/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 34/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 13/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:41Požárník Sam 14/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př17:52Doodleboo 6/2 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dobr18:00Lokomotiva Tomáš: Diesel má slavný den Na ostrově mašinek vypukne velký požár, je tu však hrdina, který vše zachrání!19:04Lední medvídek Paddles 10/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Grisu 7/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:43Grisu 8/1 Grisu je malý dráček s velkými sny, připojte se k němu a jeho přítelům na výpravách za dobrodružstvím.19:55Simon 7/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:00Simon 8/2 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.20:05Hádej, jak moc tě mám rád 49/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 6/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:29Pan Jezevec a paní Liška 7/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesourod20:42Lokomotiva Tomáš 5/24 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 6/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla21:12Kipper 7/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 8/6 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 6/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington21:45Chuggington 13/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 14/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 34/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 35/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 37/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 38/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 39/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 40/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 41/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington23:47Oswald 1/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec23:59Oswald 2/2 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Všec
01:00Jezero02:35Boj04:10Útok mutantních mravenců05:30Close Up06:00Close Up06:35Close Up07:10Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains07:20Zoom In07:35Zkrocení zlé ženy09:55Hrdina11:40Za humny je drak13:20Bláznivý exorcista14:50Svatby podle Mary16:40Kongo18:30Velký blondýn s černou botou20:05Underworld: Boj v podsvětí22:00Rambo: Poslední krev23:40Vlak do Pusanu
00:35Klub 2702:05Příležitost dělá zloděje03:00Přestávka04:45Pytel mouky06:15Hořko - sladko08:00Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů09:30Spy Kids: Stroj času12:30Gentleman s pistolí14:00Síla slova16:05VIY: Tajemství dračí pečeti18:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem19:20Bernie21:00Druhá míza22:45Pokušení
00:00Král, který převezl Hitlera - Král, který převezl Hitlera ()00:45Podivná druhá světová válka 1 - Tajná pevnost s uměním (3)01:30Vězněm v cizině 12 - Královské výkupné (5)02:15Zákulisí letiště Sydney 1 - VIP osoby (5)03:00Jak chytit pašeráka: USA 4 - Ztracený poklad z Afghánistánu (1)04:30Záchrana na zledovatělé silnici 2 - Smrtelné převýšení (9)05:15Obří stroje 1 - Špičková polární technika (4)06:00Vyrobeno za den 1 - Elektromobily (1)06:30Vyrobeno za den 1 - Elektrické kytary (2)09:00Nikdy neříkej nikdy 1 - Tučňáčí mejdan v Patagonii (8)10:00Nezapomenutelná železniční putování z výšky 1 - Měděný kaňon (3)11:00Očima fotografa 1 - Život je jen jednou a napořád (05)12:00Poslední rybí titáni 3 - Žraločí stín (02)13:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství vakovlka (06)14:00Továrna na jídlo: USA 1 - Rýže a pravá svíčková (15)14:30Továrna na jídlo: USA 1 - Hranolky a mražená pizza (16)15:00Továrna na jídlo: USA 1 - Drůbeží roláda a hořčice (17)15:30Továrna na jídlo: USA 1 - Sušené maso, brownies a kostky cukru (18)16:00Evropa z výšky 5 - Benelux (4)17:00Pomozte autům 12 - Fiesta XR2 (04)19:00Ostrov mimo zákon 6 - Dokonalý medvěd (1)20:00Průzkumník: Lávové jezero - Průzkumník: Lávové jezero ()21:00Ztracené poklady Egypta 4 - Vývoj pyramid (4)22:00Vzestup a pád mayské civilizace 1 - Kolaps (3)23:00To nejzajímavější z historie 1 - Jak vydělat miliony (5)
01:18Žraločí superschopnosti - Žraločí superschopnosti ()02:06Žraločí banditi - Žraločí banditi ()02:54Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj - Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj ()04:26Žraločí superschopnosti - Žraločí superschopnosti ()05:13Žraločí banditi - Žraločí banditi ()06:00Život psounů 1 - Malý rošťák (7)06:25Život psounů 1 - Kde domov můj (8)06:50Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)08:26Největší zabijáci – výběr 4 - Tajné zbraně (01)09:16Hadi ve městě: Mláďata - výběr - Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)11:42Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Co je malé, to je milé (02)12:26Skvělý dr. Pol 8 - Led a most (14)13:17Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)14:51Létající drahokamy - Létající drahokamy ()15:38Dokonalí protivníci - Dokonalí protivníci ()18:00Divoké Chile - výběr 1 - Přežití v extrému (01)19:37Divoké Portugalsko - Divoké Portugalsko ()20:26Divoké Chile - výběr 1 - Přežití v extrému (01)21:15Skvělý dr. Pol – výběr 13 - Co je malé, to je milé (02)22:03Skvělý dr. Pol 8 - Led a most (14)22:52Skvělý dr. Pol 13 - Kousací Kung Fu (10)23:41Divoké Chile - výběr 1 - Přežití v extrému (01)
00:05Montéři na laně00:50Osvoboditelé a válečné zločiny01:35Historie KGB02:30Vzdušní bojovníci03:25Dějiny vědy04:15Na 18 kolech v Americe04:50Na 18 kolech v Americe05:25Na 18 kolech v Americe06:00S tátou kolem světa06:25S tátou kolem světa06:55Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel07:55Život v sevření mrazu: Kanada08:55LEGO Masters - Amerika09:50LEGO Masters - Amerika10:45Jak je vidí ptáci11:15Zakázané zóny12:15Montéři na laně13:10Technické katastrofy14:05Život v sevření mrazu15:05Válečné lodě16:05Vynálezy, které otřásly světem17:05Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět18:00Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět19:00Řecko z ptačí perspektivy20:00Řecko z ptačí perspektivy20:55Franco a španělská diktatura22:00Tragédie v na stadionu Heysel23:05Filmy a realita
01:00Přelétavá léta01:50Dobrodružství George Clarkea v Americe02:40Zahradníkův svět03:40Velkolepé plány04:30Až je koupím, budou mý!05:15Dům snů06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Dílna Jimiho Kutila07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Lovci plážových domů10:10Najděte mi dům na pláži10:40Velkolepé plány: Austrálie11:35Ukážeme vám jak na zahradu12:25Na chalupě Austrálie13:15Dílna Jimiho Kutila13:40Netradiční bydlení?14:30Lovci plážových domů15:00Najděte mi dům na pláži15:25Dům snů16:10Jezme zdravě, žijme zdravě16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf - USA18:35Bohatí a chudí19:30Italská města, italské chutě20:00Láska na vinicích21:30Agatha Christie: Plavý kůň22:25Agatha Christie: Plavý kůň23:157 pod nulou
06:00Jak se to dělá: 36. díl (S03E36)06:30Jak se to dělá: 37. díl (S03E37)07:00Jak se to dělá: 38. díl (S03E38)07:30Jak se to dělá: 39. díl (S03E39)08:00Rození obchodníci: 5. díl (S17E05)09:00Schováno v kůlnách: Suffolk (S01E19)09:30Schováno v kůlnách: Witney (S01E20)10:00Schováno v kůlnách: Bouřlivé počasí, skrytý poklad (S02E01)10:30Schováno v kůlnách: Hot rody, kamiony a miniaturní motorky (S02E02)11:00Přeprodej rodinných vozů: Parádní přívěs z 60. let (S01E09)12:00Přeprodej rodinných vozů: Malý přívěs, obrovská výstava (S01E10)13:00Recyklační tým: Dům James House (S01E05)13:30Recyklační tým: Viktoriánské řadovky (S01E06)14:00Recyklační tým: Jezero Smith Mountain Lake (S01E07)14:30Recyklační tým: Recyklace předmětů z bývalého kostela (S01E08)15:00Hraniční kontrola: Itálie: 1. díl (S01E01)16:00Hraniční kontrola: Itálie: 2. díl (S01E02)17:00Jak se to dělá: Rybí návnady, digitalizace filmů (S19E07)17:30Jak se to dělá: Bambusová kola, cirkulárky (S19E08)18:00Hraniční kontrola: Švédsko: Živé překvapení (S01E14)19:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: 1. díl (S06E01)20:00Zlatá horečka: Divoká voda: 5. díl (S07E05)21:00Spojené státy zlaté: 7. díl (S01E07)22:00Lovci odpadu: 12. díl (S13E12)23:00Záchrana statku: 12. díl (S05E12)01:00Lovci odpadu: 8. díl (S16E08)02:00Zlatá horečka: Divoká voda: 5. díl (S07E05)03:00Spojené státy zlaté: 7. díl (S01E07)04:00Lovci odpadu: Nezůstane kámen na kameni (S11E07)05:00Lovci odpadu: Rodina (S11E08)
06:00How Do They Do It?: Sitar, Biltong And Bulldozers06:24NASA\'s Unexplained Files: Lethal Weapons07:12NASA\'s Unexplained Files: Hammer of Thor08:00Secrets Of The Underground: Great Lakes Bermuda Triangle08:48Expedition Unknown: Origins Of Stonehenge09:36How to Build... Everything: Drone Revolution10:00How to Build... Everything: Secrets of a Space Suit10:24How to Build... Everything: On Board an Aircraft Carrier10:48How to Build... Everything: Rise Of The Skyscraper11:12How to Build... Everything: Satellites Declassified11:36How to Build... Everything: Rocketship Revealed12:00How Do They Do It?: Mohair, Quadskis And The Harp12:24How Do They Do It?: Redbrush Tea And More12:50How Do They Do It?: Credit Cards, Tiffin And Boat Lift13:14How Do They Do It?: Power Tunnel And More13:38How Do They Do It?: Baklavas, Gyroplanes, Ukuleles14:02How Do They Do It?: Longboards, Lemonade, Forklifts14:26Secret Space Escapes: Stranded15:14Secret Space Escapes: Gasping for Air16:02NASA\'s Unexplained Files: Revenge of the Fireflies16:50NASA\'s Unexplained Files: Spacewalk of Doom17:40How It\'s Made: U-Locks, Teepees, Croissants, Rolling Luggage18:05How It\'s Made: Prams, Factory-Built Homes, Wood Flutes, Bicycle Tyres18:30How It\'s Made: Thinning Shears, Wagon Wheels18:55How It\'s Made: Iron Bathtubs, Hopi Kachina Dolls19:20How It\'s Made: 1000th Product19:45How It\'s Made: Paper Fans, Walnut Oil, Copper20:10Space\'s Deepest Secrets: Episode 121:50Alien Encounters: The Invasion22:40Alien Encounters: The Offspring23:30Cooper\'s Treasure: Into The Storm01:10Unexplained & amp; Unexplored: Mystery Of The American Maya02:00How to Build... Everything: Drone Revolution02:24How to Build... Everything: Secrets of a Space Suit02:48How Do They Do It?: Mohair, Quadskis And The Harp03:12How Do They Do It?: Redbrush Tea And More03:36How Do They Do It?: Credit Cards, Tiffin And Boat Lift04:00How Do They Do It?: Power Tunnel And More04:24How It\'s Made: Carbon Fibre, Antique Frame Restoration, Railcar Movers04:48How It\'s Made: Sawhorses And Toolboxes, Sorbet Pops, School Buses05:12How It\'s Made: Sanders, Solid Terrain Models, Stucco05:36How It\'s Made: Pressed Glass, Pickup Truck Caps, Alpaca Yarn
06:00Vražda v srdci země: Vrah z kasina (S05E06)07:00Vražda v srdci země: Vraždy v Gravel Pit (S05E07)08:00Vyšetřovatel: Víš, kolik je hodin (S01E01)09:00Vyšetřovatel: Vraždy v prodejně aut (S01E02)10:00Americká noční můra: Ztracený ráj (S01E01)11:00Americká noční můra: Byt č. 23 (S01E03)12:00Extrémní kroky: Narušení (S02E05)13:00Extrémní kroky: Drž si nepřátele nablízku (S02E06)14:00Kde se skrývá vražda: Rodinné lži (S03E04)15:00Kde se skrývá vražda: Ďábelský ďábel (S03E05)16:00Zdánlivý známý: Záhada vraždy v Maine (S02E02)17:00Zdánlivý známý: Noční můra na Oak Hollow Drive (S02E04)18:00Zlá krev: Kdo je vrah? (S01E03)18:30Zlá krev: Spravedlnost pro Britney (S01E04)19:00Já, monstrum: Brutální vraždy (S01E04)19:30Já, monstrum: Podvodník (S01E05)20:00Brány do pekla: Budova Stephenson (S02E14)21:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Virginia City, Nevada (S01E05)23:00Strašidelné Irsko: Charlevillský hrad (S01E01)01:00Jack Osbourne: Noc hrůzy: Virginia City, Nevada (S01E05)03:00Americká noční můra: Hrůzný čin (S01E04)04:00Americká noční můra: Kryj si záda (S01E05)05:00Extrémní kroky: Narušení (S02E05)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Starosti se svatebními šaty (S05E06)06:00Tarek a Heather: Velká svatba: 1. díl (S01E01)07:00Hledá se manželka sestra: 3. díl (S05E03)08:00Doma u Debboerových: 3. díl (S01E03)09:00Malí lidé, velký svět: Tohle bude katastrofa (S16E06)10:00Láska v překladu: El říká to, ella zas tohle (S01E12)11:00Vítejte u Plathových: Loučení je tak sladká chvíle stesku (S05E05)12:00Tarek a Heather: Velká svatba: 1. díl (S01E01)13:00Naše 2 mámy: 1. díl (S01E01)14:00Láska v překladu: Liebe je bitevní pole (S01E02)15:00Láska v překladu: Láska je slepá (S01E03)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 11. díl (S06E11)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 12. díl (S06E12)20:00Hledá se manželka sestra: Hledání pravdy (S05E04)21:00Jak si vybrat správné šaty: Musí to být... pořádné (S21E04)22:00Deníky 90 dní: Dancing Queen (S05E06)23:00SOS: Zachraňte mi kůži: Fuj! Co to je? (S06E03)02:00450kg sestry: 19. díl (S04E19)02:50Příliš velcí: Jsme velcí, ale hezcí (S01E01)03:40Příliš velcí: Kamarádky až za tuk (S01E02)04:30Dva z milionu: Nejmenší hrudníček (S01E05)
06:00Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce (S12E07)06:50Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)07:40Záchrana statku: Vražedná zóna (S02E06)08:30Veterinární policie Filadelfie: Záchrana koně (S12E13)09:25Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)10:20Zoltan, vlčí muž: 4. díl (S01E04)11:15Záchrana statku: 4. díl (S02E04)12:10Veterinární policie Filadelfie: Záchrana koně (S12E13)13:05Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)14:00Invaze žraloků bílých15:00Veterinární policie Houston: Kanec Boris (S09E03)16:00Psi: jejich neznámé dějiny: Miliardoví psi (S01E04)17:00Záchrana statku: Hněv a oheň (S02E07)18:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Poslání v Jižní Dakotě (S06E04)19:00Jak to zvířata dokážou: Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy (S01E01)19:30Jak to zvířata dokážou: Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice (S01E02)20:00Dobrovolní zachránci: Zátah na množírnu psů (S01E01)21:00Dospívání...: Klokaní matky (S01)22:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Uprchlík (S05E05)23:00Veterinární policie Houston: Trojice (S17E07)01:30Jak to zvířata dokážou: Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy (S01E01)01:53Jak to zvířata dokážou: Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice (S01E02)02:15Vetřelci: Přicházejí zespoda (S01E03)03:00Zoltan, vlčí muž: 4. díl (S01E04)03:45Záchrana statku: Hněv a oheň (S02E07)04:30Veterinární policie Houston: Záplavy (S17E04)05:15Jak to zvířata dokážou: Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy (S01E01)05:38Jak to zvířata dokážou: Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice (S01E02)
00:05Teresa Reichl: Obacht, i kann wos! - 3satFestival Mainz, September 202300:35Luksan Wunder: WTFM 100, null - 3satFestival Mainz, September 202301:05Dirk Stermann: Zusammenbraut - 3satFestival Mainz, September 202301:45Till Reiners\' Happy Hour - Primetime-Comedy mit Till Reiners und Gästen02:30Django Asül: Nachspiel - 3satFestival Mainz, September 202203:15die feisten: Jetzt! - 3satFestival Mainz, September 202104:00Korsika - Wilde Schönheit - Film von Axel Gomille04:20Kulturzeit - Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SRF und ARD05:00nano - Die Welt von morgen05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Kulturplatz - Das Kulturmagazin von Schweizer Radio und Fernsehen07:35Bilder aus Südtirol08:00Ameisen - Die heimliche Weltmacht - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"08:45Das Alien-Insekt - Die Gottesanbeterin - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"09:30Libellen - Die Himmelsjäger - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"10:15Thema11:00ZIB11:15Notizen aus dem Ausland11:20quer - ... durch die Woche mit Christoph Süß12:05Ländermagazin - Heute aus Bayern12:35Kunst + Krempel - Familienschätze unter der Lupe13:05Natur im Garten (3/10)13:302 für 300: Tamina & amp; Uwe in Ljubljana - Film von Tamina Kallert14:00Sagenhaft - Istrien - Film von Andreas Lueg und Joachim Günther15:30Mutter auf Streife - Fernsehfilm, Deutschland 201517:00heute17:183sat-Wetter17:20Das LSD-Comeback – Die nüchterne Renaissance der Hippie-Droge - Film von Tita von Hardenberg18:00Tagesschau18:15Laios - Aufführung von Roland Schimmelpfennig,19:45THEATER.MACHER.INNEN Wie gleichberechtigt ist das Theater? - Film von Kathrin Schwiering20:25Everything About a Mutual Acquaintance - Kurzfilm, Deutschland 202321:00Sensitive Content - Kurzfilm, Deutschland 202321:10Lydia - Kurzfilm, Deutschland 202121:30Trübes Wasser - Kurzfilm, Deutschland 202021:40Ansonsten geht\'s mir gut - Kurzfilm, Deutschland/Türkei 2020 (Onun Haricinde, Iyiyim)21:55Fremde Kinder: Kiran - Dokumentarfilm von Alexander Riedel und Bettina Timm,23:25das aktuelle sportstudio
00:35Die große Chance - Let\'s sing and dance02:45Die große Chance - Let\'s sing and dance - Die Entscheidung03:00God Friended Me - Vater und Tochter S2E1004:00Dragons - Die jungen Drachenretter - Krank S1E704:25StoryZoo - Fahrzeuge S1E904:40Noahs Insel - Sascha die Termitenkönigin S2E705:05Fix & amp; Foxi - Die Wette S1E505:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Buffi: Maximilian, der Hahn05:55Helmi-Kinder-Verkehrs-Club - Schau auf dich06:00Hallo okidoki S202406:05ABC Bär S201506:20Hallo okidoki06:25Tolle Tiere06:40Hallo okidoki06:451, 2 oder 3 - Elton und die Lebensretter S202307:10Hallo okidoki07:15Tom Turbo - Das Gold der Meerjungfrau07:40Hallo okidoki07:45Das Wunder DU - Verdauung08:00Hexe Lilli - Lilli und das Wüstenabenteuer S3E1008:25Dragons - Die Reiter von Berk - Der arbeitslose Wikinger S1E208:45Shaun, das Schaf - Der Mais ist reif! S6E1008:50Spirit: Wild und frei - Ein Pferd für Turo S1E509:15Wir sind die Croods! - Oma zieht ein S1E109:35The Kids are Alright - Die Liebesliste S1E909:55The Kids are Alright - Show Boat S1E1010:15Black-ish - Ruf der Wildnis S5E910:40Black-ish - Hautprobleme S5E1011:00Die Simpsons - Duff-Dad S34E711:20Nadiyas Backwelt - Klassiker einmal anders S1E111:50Jamie Oliver: Geniale One Pot-Gerichte - Fixe Bratnudeln S1E112:15Young Sheldon - Ein Waschsalon und ein Geheimnis S5E412:35Young Sheldon - Frankensteins Computer und ein Zeichen des Himmels S7E512:55Mom - Die Suche nach Gottes Plan S7E513:15Dok 1 - Ruhetag für immer - Wenn das Wirtshaus zusperrt14:05Die Tricks mit den Preisen14:50ZIB Flash14:55Q1 Ein Hinweis ist falsch15:40ZIB Flash15:45Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - F1 News15:55Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - F1 Sprint16:40Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - F1 Analyse17:00Heimspiel - Der Talk mit Peter Hackmair17:25Fußball17:51Wetter17:56ZIB Flash18:02ZIB Magazin Klima18:15Lucy19:40Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - F1 News19:55Formel 1 Großer Preis von Miami 2024 - F1 Qualifying21:20The Last Duel23:40Der dunkle Turm
01:20Silvia kocht - Unterwegs im Innviertel01:45Seitenblicke01:50Barbara Karlich - Talk um 4 - Glücklich geschieden!02:45Studio 203:35Rund ums Rad03:40Mayrs Magazin - Wissen für alle04:00Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Zurück zur Natur - Gallneukirchen S202407:30Unzertrennlich nach Verona09:00So wie du bist10:30Tierische Augenblicke10:55Wetterschau11:00ZIB11:17Wetter11:20Seitenblicke11:25Um Himmels Willen - Späte Wahrheit S20E912:15Die Rosenheim-Cops - Bauer sucht Bauer S21E113:00Der Bergdoktor - Nur ein kleiner Schritt S513:45Der Bergdoktor - Wiedergeburt S514:30Land und Leute S24E914:55Religionen der Welt15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Bewusst Gesund - Das Magazin16:00Bürgeranwalt16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Mei liabste Weis19:50ZIB20:00Tatort - Der Mann, der lügt21:35Columbo - Tödliche Tricks23:05Der Feind meines Feindes
01:20zeit.geschichte - Erfolgsgeschichten in Rot-Weiß-Rot: Stoffe, Tracht und Nylonstrümpfe02:05zeit.geschichte - Erfolgsgeschichten in Rot-Weiß-Rot - Von Manner bis zum Kornspitz02:55Kult.reloaded - Phettbergs nette Leit Show (3/18)03:45Kult.reloaded - Phettbergs nette Leit Show (5/18)04:35Kultur Heute05:00WETTER/INFO07:00Oben ohne - Der Herr der Insel S2E407:45Oben ohne - Die lästige Witwe S2E508:35Oben ohne - Der verlorene Sohn S2E609:20Oben ohne - Abgeseilt S3E110:05Oben ohne - Der neue Mann S3E210:55Oben ohne - Vorstadt Blues S3E311:40Oben ohne - Endstation Prellbock S3E412:30Oben ohne - Die Horrorhilde S3E513:15Oben ohne - Gustls Frauen S3E614:00Gesundheit im Gespräch - Grauer Star - wenn sich die Linse eintrübt14:30Unser Österreich - Almen im Ländle15:00Unser Österreich - Hermann Maier: Meine Heimat - Der Bregenzerwald15:45Heimat Österreich - Am Fuß des Untersberg16:35Land der Berge - Das magische Maggiatal: Klare Bergseen und majestätische Gipfel17:25zeit.geschichte - Lackenbach – Die ausgelöschte Gemeinde18:15zeit.geschichte - Das Konzentrationslager Gusen - Verbrechen im Schatten Mauthausens19:05zeit.geschichte - Mauthausen vor der Tür - Wiens vergessene Konzentrationslager19:55zeit.geschichte - Mauthausen vor der Tür - Todesmärsche20:50zeit.geschichte - Mauthausen vor der Tür - Das Schicksal der Frauen21:40Der Untergang
01:00Sport 2001:15Vienna City Marathon 2024, Highlights aus Wien03:15Fußball UEFA Europa League und Conference League Magazin 2023/24 - Folge 1404:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1904:14Silent Sports + - Judo Grand Slam Zagreb Tag 204:35Silent Sports + - Volleyball AVL Graz - Amstetten 202304:49Silent Sports + - Pferdesport Vielseitigkeits-Staatsmeisterschaften 202305:10Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 105:29Silent Sports + - Basketball Superliga Herren: Klosterneuburg-St.Pölten05:37Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 206:00Yoga Magazin - Folge 21806:30Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 12307:00Yoga Magazin - Folge 21807:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4608:00Yoga Magazin - Folge 21808:30OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4609:00Yoga Magazin - Folge 21809:30Badminton - Bundesliga Finale 2024, Highlights09:45Rad Kirschblütenrennen Wels 2024, Highlights10:00Sport 2010:15Dokumentation - Breakdance Lil Zoo11:00Breakdance Red Bull BC One Cypher Austria 202411:30Funsport12:00LIVE World Judo Tour 2024 - Grand Prix Dushanbe - Tag 213:00LIVE Pferderennsport Jubiläumsrenntag \"150 Jahre Wiener Trabrennverein\" aus Wien14:00Vienna City Marathon 2024, Highlights aus Wien16:00LIVE Basketball Herren Superliga - Semifinale 1:18:00LIVE Formel 1 Academy 2024 - Station 2: 1.Rennen aus Miami18:45Pferderennsport Jubiläumsrenntag \"150 Jahre Wiener Trabrennverein\", Highlights aus Wien19:45World Judo Tour 2024 - Grand Prix Dushanbe Tag 2, Highlights20:45Funsport21:00Fußball 2. Liga 26. Runde: Konferenzschaltung, Highlights23:00Fußball 2. Liga 26. Runde: GAK 1902 - Flyeralarm Admira, Highlights aus Graz
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Studio 6 víkend11:00Zprávy11:05Regiony ČT2412:00Zprávy ve 1212:32Politické spektrum13:00Zprávy13:05Týden v kultuře13:30Studio ČT2414:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:05Hyde Park Civilizace21:00Zprávy21:05Historie.cs: Yankee yes, Yankee no22:00Zprávy22:05Archiv ČT2422:32Týden v kultuře23:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Studio ČT2401:00Zprávy01:10Studio ČT2402:00Zprávy02:10Studio ČT2402:34Týden v regionech03:00Zprávy03:10Studio ČT2404:00Zprávy04:10Studio ČT2404:34Týden v regionech
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Mia a já02:40Mia a já03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Byla jednou jedna… Věc07:35Byla jednou jedna… Věc07:40Byla jednou jedna… Věc08:00Barbie ™ a Poníková akademie09:20Barbie ™ a Kouzelné Balerínky10:40Máša a Medvěd10:47Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Byla jednou jedna… Věc18:05Byla jednou jedna… Věc18:10Byla jednou jedna… Věc18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Camelot21:00Mia a já21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Byla jednou jedna… Věc22:35Byla jednou jedna… Věc22:40Byla jednou jedna… Věc23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:45Branky, body, vteřiny06:00Fotbal: FK Příbram - FC Zbrojovka Brno07:45BBV po 25 letech08:00PanoramaL08:35Sokolský zpravodaj08:45Archiv D: Hokej v srdci09:50Archiv Z: ČSR - Kanada11:15Po trailech přes hory11:30PanoramaL11:50Hokej: Finsko - ŠvýcarskoL14:45Badminton: Thomas CupL15:40Hokej: Česko - ŠvédskoL19:00Touchdown19:10Fotbal: Magazín EURO 202419:40Basketbal: Kooperativa NBL - semifinále play offL22:20Hokej: Česko - Švédsko00:15Branky, body, vteřiny00:30Hokej: Finsko - Švýcarsko02:30Archiv D: Hokej v srdci03:30Branky, body, vteřiny03:45Archiv Z: ČSR - Kanada
06:00Teleshop09:00Ultrafialoví II.10:00Ultrafialoví II.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů III.13:55Lovci pokladů III.14:55Lovci pokladů III.15:55Lovci pokladů III.16:55Lovci pokladů III.17:55Hvězdná brána: Atlantida II.18:50Hvězdná brána: Atlantida II.19:50Hvězdná brána: Atlantida II.20:45Hvězdná brána: Atlantida II.21:45Hvězdná brána: Atlantida II.22:40Ztracený svět I.23:40Ztracený svět I.00:40Ztracený svět I.01:40Ultrafialoví II.02:25Ultrafialoví II.03:10Totalcar II.03:40Seriálový tip04:00Teleshop
07:05Willy a kouzelná planeta09:00Profil zločinu VIII.10:20Profil zločinu IX.11:30Csi I.12:25Csi I.13:25Csi I.14:25Csi I.15:20Csi I.16:20Bones Viii.17:15Bones Viii.18:05Bones Viii.19:05Bones Viii.20:00Bones Viii.21:00Nicky Larson: Agent amatér23:00Twilight sága: Rozbřesk - 2. část01:20Watchmen04:00Teleshop
06:10Ztracený svět I.07:10Ztracený svět I.08:15Ztracený svět I.09:15Ztracený svět I.10:15Ztracený svět I.11:10Hvězdná brána VIII.12:05Hvězdná brána VIII.13:05Hvězdná brána VIII.14:00Hvězdná brána VIII.15:00Zelenáč I.15:55Zelenáč I.16:55Policajt ze sámošky18:55Machři21:00Krvavá jízda23:05Ztracený symbol I.00:05Ztracený symbol I.01:00Zelenáč I.02:00Zelenáč I.02:40S.W.A.T. V.03:20Sneak Peek Hu 202403:35Sneak Peek Hu 202404:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:35Čtyři sestry I.13:55Vteřiny života I.14:50Vteřiny života I.15:50Zelenáč II.16:45Zelenáč II.17:40Zelenáč II.18:35Vteřiny života I.19:35Čtyři sestry I.20:55Čtyři sestry I.22:15Zelenáč II.23:10Zelenáč II.00:10Zelenáč II.01:05Brousko Iii.02:15Brousko Iii.03:20Seriálový tip03:35Seriálový tip04:00Teleshop
05:40Společná cesta06:00Lejla a její bratři08:35Zpráva o stavu manželství10:20Oslík10:45Jak odpálit ropovod12:30Na hranicích14:05Mongoloid s kytarou15:35Zpráva o stavu manželství17:20Lejla a její bratři20:00Návrat Sommersbyho21:50Hon na pačlověky23:30Daredevil01:15Poslední královna03:10Uklízečka měsíce
00:55Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd04:45Hercules01:35Teleshopping05:25Hercules03:55Schneller als die Polizei erlaubt06:05Hercules04:20Schneller als die Polizei erlaubt06:50Ein Colt für alle Fälle07:50Ein Colt für alle Fälle08:40Ein Colt für alle Fälle09:35Trio mit vier Fäusten10:35Trio mit vier Fäusten11:25Das A-Team12:20Das A-Team13:10Die Tuning Profis14:00Top Gear14:55Top Gear15:55American Pickers - Die Trödelsammler16:45American Pickers - Die Trödelsammler17:35Die Kirmes-Könige18:25Das A-Team19:15Das A-Team20:15Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin21:05Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf22:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:05Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt23:55Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:15Nikola05:30Das Familiengericht00:45Alles Atze06:15Das Familiengericht01:05Alles Atze07:00Das Familiengericht01:30Teleshopping07:55Das Jugendgericht02:30Das Strafgericht08:45Das Jugendgericht03:15Das Strafgericht09:45Das Jugendgericht04:05Das Jugendgericht10:45Das Strafgericht04:45Das Jugendgericht11:40Das Strafgericht12:35Das Strafgericht13:20Quincy14:10Quincy15:00Quincy15:55Mord ist ihr Hobby16:50Mord ist ihr Hobby17:40Mord ist ihr Hobby18:30Mord ist ihr Hobby19:20Mord ist ihr Hobby20:15Mord ist ihr Hobby21:05Mord ist ihr Hobby22:00Mord ist ihr Hobby22:50Mord ist ihr Hobby23:35Mord ist ihr Hobby
00:40Die Nanny05:30Die Oktonauten auf dem Festland01:10Teleshoppingsendung05:40Die Oktonauten05:50CoComelon06:05Caillou06:20Peppa Pig06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:20Rubble & amp; Crew07:30Rubble & amp; Crew07:50Rubble & amp; Crew08:00Rubble & amp; Crew08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10Pokémon Horizonte: Die Serie10:35Jade Armor10:55Jade Armor11:25Ninjago - Aufstieg der Drachen11:50ALVINNN!!! und die Chipmunks12:20Barbie und der geheimnisvolle Pegasus13:45Barbie - Ein verborgener Zauber14:10Voll zu spät!14:20Voll zu spät!14:30Voll zu spät!14:45Voll zu spät!14:55Voll zu spät!15:10Voll zu spät!15:20Voll zu spät!15:40Voll zu spät!15:50Voll zu spät!16:05Voll zu spät!16:15Voll zu spät!16:35Grizzy & amp; die Lemminge16:55Grizzy & amp; die Lemminge17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten17:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:15SpongeBob Schwammkopf18:25SpongeBob Schwammkopf18:40Willkommen bei den Louds18:50Willkommen bei den Louds19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks20:00ALVINNN!!! und die Chipmunks20:15Rotschühchen und die sieben Zwerge22:00Hitch - Der Date Doktor
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30Die Oktonauten auf dem Festland06:40Die Oktonauten06:50CoComelon07:05Caillou07:20Peppa Pig07:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten08:20Rubble & amp; Crew08:30Rubble & amp; Crew08:50Rubble & amp; Crew09:00Rubble & amp; Crew09:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten09:40PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten10:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten11:10Pokémon Horizonte: Die Serie11:30Ninjago - Aufstieg der Drachen11:55Grizzy & amp; die Lemminge12:20Grizzy & amp; die Lemminge12:25Grizzy & amp; die Lemminge12:30Grizzy & amp; die Lemminge12:45ALVINNN!!! und die Chipmunks13:15Willkommen bei den Louds13:25Willkommen bei den Louds13:40Willkommen bei den Louds14:05Angelo!14:25Angelo!14:45Angelo!15:05Angelo!15:15Angelo!15:20Pokémon Horizonte: Die Serie15:50Pokémon Horizonte: Die Serie16:15Pokémon Horizonte: Die Serie16:40Pokémon Horizonte: Die Serie17:05Pokémon Horizonte: Die Serie17:35Grizzy & amp; die Lemminge17:55Grizzy & amp; die Lemminge18:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten18:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten19:15SpongeBob Schwammkopf19:25SpongeBob Schwammkopf19:40Willkommen bei den Louds19:50Willkommen bei den Louds20:05ALVINNN!!! und die Chipmunks20:35ALVINNN!!! und die Chipmunks21:00ALVINNN!!! und die Chipmunks21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:25vox nachrichten00:45Snapped - Wenn Frauen töten01:35Snapped - Wenn Frauen töten02:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
00:40Chicago Fire05:20Verklag mich doch!01:30Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände06:20Verklag mich doch!01:50Wohnen nach Wunsch - Ein Duo für vier Wände07:25Verklag mich doch!02:10Wissenshunger08:30Verklag mich doch!02:20Teleshopping10:25Menschen, Tiere & amp; Doktoren11:30Menschen, Tiere & amp; Doktoren12:45Loro Park - Einsatz für wilde Tiere13:05Loro Park - Einsatz für wilde Tiere13:35Hautnah: Die Tierklinik14:30Hautnah: Die Tierklinik15:30Hautnah: Die Tierklinik16:30Jamies Superfood für jeden Tag17:30Jamies Superfood für jeden Tag18:30The Good Doctor19:20The Good Doctor20:15Chicago Med21:00Chicago Med22:00Chicago P.D.22:55Chicago P.D.23:50Chicago Med
00:00Jednoduše s Raymondem00:25Jednoduše s Raymondem00:50Gino: Maminčina kuchyně01:15Ginova jihoitalská kuchyně01:45Recepty pro radost s Markétou a Honzou02:00Programové tipy06:00Gordon, Gino a Fred na cestách07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Zákusky Almy Obreganové08:30Zákusky Almy Obreganové09:00Mary Berry peče klasicky09:35Mary Berry peče jednoduše10:10Recepty pro radost s Markétou a Honzou10:30Recepty pro radost s Markétou a Patrikem11:00Mistrovské pečení - Švédsko12:00Radostné vaření13:00John Torode - středovýchodní chutě13:30John Torode - středovýchodní chutě14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom15:00Zákusky Almy Obreganové15:30Zákusky Almy Obreganové16:00Jamieho hospodárné vaření17:00Šéfkuchařka Mary17:30Šéfkuchařka Mary18:00Mistrovské pečení - Švédsko19:00Radostné vaření20:00Tareq Taylor - skandinávské chutě20:35Italské chutě podle Davida Rocca21:00Gordon, Gino a Fred na cestách22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od farmára na tanier s Gabom Kocákom
06:00Blue (1)06:05Blue (2)06:10Blue (3)06:25Blue (4)06:35Blue (5)06:50Blue (6)06:55Blue (7)07:10Spidey a jeho úžasní přátelé (38)07:40Spidey a jeho úžasní přátelé (39)08:10Mickeyho klubík (44)08:40Mickeyho klubík (43)09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (70)09:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (72)10:00LEGO Star Wars: Letní prázdniny ()11:00Poloviční superhrdinové (5)11:25Poloviční superhrdinové (6)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (105)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (106)12:55Greenovi ve velkoměstě (69)13:25Greenovi ve velkoměstě (70)13:55Hailey jde na to! (14)14:25Hailey jde na to! (15)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (36)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (41)15:55Křečík a Gréta (29)16:20Křečík a Gréta (30)16:50Blue (104)17:00Blue (105)17:05Blue (106)17:20Blue (107)17:25Blue (108)17:35Blue (109)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (129)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (130)18:50Hailey jde na to! (11)19:20Hailey jde na to! (12)19:50Příšerky v rachotě (5)20:20Příšerky v rachotě (6)20:50Táborníci z Kikiwaka (61)21:15Táborníci z Kikiwaka (62)21:50Jessie (83)22:20Jessie (82)22:45Poper se s tím! (28)23:15Poper se s tím! (31)23:45Ghostforce (19)24:10Ghostforce (20)24:35Ghostforce (21)25:00Tým Tiki (21)25:20Tým Tiki (22)25:45Tým Tiki (23)26:10Anna mezi obojživelníky (23)26:35Anna mezi obojživelníky (24)26:55Anna mezi obojživelníky (25)27:15Ghostforce (21)27:40Ghostforce (22)28:00Pyžamasky (11)28:25Pyžamasky (12)28:45Dalmatinská 101 (17)29:10Dalmatinská 101 (18)29:30Kluk Holka atd. (57)29:40Taffy (27)29:50Taffy (15)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (2)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30Bluey (3)07:40Bluey (3)07:50Bluey (3)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:55Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)10:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)10:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)12:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)12:25Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)12:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)13:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)13:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)14:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)14:25Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)14:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)17:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)17:25Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)17:30Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)18:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)18:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)19:25Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)19:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)20:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)20:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)21:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)21:25Star Wars: Young Jedi Adventures (Shorts) (1)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (1)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (1)27:10Mickey Mouse Funhouse (1)27:35Mickey Mouse Funhouse (1)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Štědrá jarní nabídka (S20E14)06:45Pouliční jídla Afriky: 6. díl (S01E06)07:10Try Guys a výlet bez receptů: Los Angeles: tamales, donuty (S01E02)07:55Try Guys a výlet bez receptů: Charleston: Křídla a pizza (S01E05)08:40Alex proti Americe: Alex proti koření (S01E01)09:25Extrémní války dortů: Hello Kitty (S01E04)10:10Extrémní války dortů: Lego (S01E05)10:55Extrémní války dortů: Za zvuků hudby (S01E06)11:40Extrémní války dortů: Skautky (S01E07)12:25Jarní cukrářská soutěž: Jarní nadílka (S04E04)13:10Strašidelné výrobky z perníku: Palermo (S02E01)13:55Motoresty, drive-iny a bufety: Klobásky, šavarma a scaloppini (S30E03)14:17Motoresty, drive-iny a bufety: Britské, havajské a mexické (S30E04)14:40Motoresty, drive-iny a bufety: Skvělé mořské plody (S30E05)15:02Motoresty, drive-iny a bufety: Hovězí bonanza (S30E08)15:25Porážka Bobbyho Flaye: Soutěž plná skořápek (S18E01)15:48Porážka Bobbyho Flaye: Svíčková pasovaná na rytíře (S18E02)16:13Porážka Bobbyho Flaye: Stařeno k dokonalosti (S18E03)16:36Porážka Bobbyho Flaye: Rodinná záležitost (S18E04)17:00Výcvikový tábor kuchařů: Tři sny (S01E05)17:55Další skvělý cukrář: Veselé narozeniny, Kelly (S03E08)18:40Porážka Bobbyho Flaye: Odmítnout kvůli čemu? (S33E05)19:03Porážka Bobbyho Flaye: Cit pro bouillabaissu (S33E06)19:25Flayův seznam: Smažená kuřata (S01E06)19:48Láska Bobbyho Flaye ke grilování: Barbacoa na zadním dvorku (S03E01)20:10Vaření na divokou kartu: Výhody soutěže (S01E02)20:55Vyřazeni: Jídla z pojízdných bister (S52E07)21:40Jarní cukrářská soutěž: Jarní nadílka (S04E04)22:25Strašidelné výrobky z perníku: Palermo (S02E01)23:10Výcvikový tábor kuchařů: Tři sny (S01E05)23:55Pravidla farmy: Sladké časy v zábavním parku (S07E01)01:25Průkopnice: Příprava jídel (S19E03)01:47Průkopnice: Čtyři jídla do ruky (S19E04)02:10Průkopnice: Letní jídla za 16 minut (S19E05)02:32Průkopnice: Výtečný oběd pro kovbojské pomocníky (S19E06)02:55Průkopnice: Jen tři přísady (S19E07)03:17Průkopnice: Jednoduché pokrmy (S19E08)03:40Průkopnice: Odpolední dobroty (S19E09)04:02Průkopnice: Ptejte se mě na cokoli: Vše o dětech (S19E10)04:25Průkopnice: 4 jídla za necelých 40 minut (S19E11)04:47Průkopnice: Naprostá paráda (S19E12)05:10Pravidla farmy: Sladké časy v zábavním parku (S07E01)05:35Pravidla farmy: Motorková máma! (S07E02)
06:00Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev (S01E05)07:00Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení (S01E06)08:00Mrazivé zlato: Rubínová horečka (S02E01)09:00Mrazivé zlato: Břicho rudého netvora (S02E02)10:00Mrazivé zlato: Ztráty (S02E03)11:00Záhady muzeí: Dolley Madison a další (S08E01)12:00Záhady muzeí: Operace Migrace a další (S08E02)13:00Záhady muzeí: Padlí Robinové a Romeo špioni (S08E03)14:00Záhady muzeí: Zapomenutý Lindbergh, Fordlandie a podvod s lesní sůvičkou (S08E06)15:00Záhady muzeí: Lék na alkoholismus, Útočiště Reno a Podivná smrt prezidenta (S08E07)16:00Stavět na Aljašce: Útok medvěda (S04E04)17:00Stavět na Aljašce: Plán B (S04E05)18:00Stavět na Aljašce: Den nezávislosti (S04E06)19:00Stavět na Aljašce: Doma to nezkoušejte (S04E07)20:00Stavět na Aljašce: Tanec kolem stavby (S04E03)21:00Brány do pekla: Budova Stephenson (S02E14)22:00Strašidelná města: Bisbee, AZ (S01E04)23:00Směr hrůza: Ošetřovna okresu Fairfield (S01E06)01:00Záhady muzeí: Strašidlo se zlomeným srdcem a další (S22E10)02:00Paranormální akta: Ochránci mrtvých (S05E01)03:00Dobrodružství s duchy: Továrna na výrobu zbraní (S02E10)04:00Směr hrůza: Ošetřovna okresu Fairfield (S01E06)05:00Stavět na Aljašce: Doma to nezkoušejte (S04E07)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.