TV program nedeľa, 28. apríl 2024
Televízny program online
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Zajac Bugs a káčer Duffy II.07:45Tom a Jerry08:15Gulliverove cesty10:10Spider-Man 313:00Na telo13:50Veľká španielska lúpež16:25Horná Dolná XII. (8)17:45Horná Dolná XII. (9)19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30LET´S DANCE23:35Cesta späť - PREMIÉRA01:45Zmiznutá03:45Horná Dolná XII. (9)05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:45Noviny TV JOJ06:25Krimi06:55Noviny TV JOJ07:35Naši I. (3) (ST) - skryté titulky08:15Labková patrola VI. (19)08:45Esá z pralesa10:55Brána bojovníkov13:15Láska z Ranných novín15:40Nová záhrada16:45Na chalupe (ST) - skryté titulky17:50Nové bývanie19:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:20Šport20:30Najlepšie počasie20:40Iveta II. (9,10/10)22:35Cez prsty00:50Na šrot02:45Krimi03:10Noviny TV JOJ03:45Nové bývanie
03:55Nikto nie je dokonalý05:00Správy RTVS „N“05:50Góly-body-sekundy06:10Nebíčko v papuľke06:45Slimák Maťo a škriatok Klinček & amp;#34;N & amp;#34;06:50Websterovci & amp;#34;N & amp;#34;07:00Lilin ostrov pokladov07:10Bella a Sebastián07:25Príbehy z čarovnej záhrady07:35Zberateľ zvukov07:40Xavier Riddle a Tajné múzeum07:50Údolie Muminovcov08:15Šéfkuchár Shane08:25Dokážeš to!08:40Zázračný ateliér & amp;#34;N & amp;#34;09:10Príbeh rieky Poprad (1/15) & amp;#34;N & amp;#34;09:35Autosalón10:00Pohľady zhora II11:00Slovensko v obrazoch11:25Svet v obrazoch11:55O 5 minút 1213:00Občan za dverami13:30Peniaze13:55Agatha Christie: Poirot14:45Agatha Christie: Poirot15:40V piatok trinásteho17:15Neskoro večer18:15Veľkou lyžicou18:58Krátke počasie19:00Správy RTVS19:55Góly-body-sekundy20:16Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 3520:20Počasie20:30Červený kapitán22:30Dôverný nepriateľ00:15V piatok trinásteho01:55Správy RTVS „N“
06:00Zámena manželiek07:00Zámena manželiek08:05Krok za krokom IV. (11)08:40Krok za krokom IV. (12)09:15Chicago Fire V. (20)10:15Chicago Fire V. (21)11:30New Amsterdam V. (1)12:35Iveta (3)14:00Iveta II. (1)15:20Ruža pre nevestu II.17:35Dunaj, k vašim službám VI. (3)19:00Dunaj, k vašim službám VI. (4)20:30Uväznená pod zemou22:30Základný inštinkt01:10Na dotyk02:45Základný inštinkt04:40New Amsterdam V. (2)05:20Adela show
05:20Dvojičky (12) (ST) - skryté titulky06:10Tajný život v ZOO II. (6/6)07:30Veľké upratovanie V. (25)08:50Na chalupe (ST) - skryté titulky09:35Nové bývanie (ST) - skryté titulky10:45Bez servítky (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár13:25Hříchy pro pátera Knoxe (4)14:503Bobule17:10Robin Hood19:30Profesionáli (16) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:30Jadro23:15Dvojnásobné obvinenie01:25Záhadné dary03:20Šťastie v nešťastí03:40Veľké vlakové putovanie po Európe VII.
06:15Cyklopotulky06:25Encyklopédia slovenských obcí06:40Extrémne v horách07:10Kapura07:55Živá panoráma08:25Chochmesovci08:35Farmárska revue09:05Hubačka09:15Na rybách - Petrov zdar09:45Na zelenej adrese10:00Bohoslužba11:30Koncerty komornej hudby11:45Alizuna12:55Anjeli strážni13:30Anjeli strážni14:00Orientácie14:35Spieva celá rodina, spieva celá dedina II.15:45Moja knižnica16:00Moja knižnica16:20Manifest16:30Fotka je mŕtva16:45Trochu inak s Adelou17:55Lov slov18:30Večerníček18:35Odo18:40Lilin ostrov pokladov18:50Príbehy z čarovnej záhrady19:00Bella a Sebastián19:15Bella a Sebastián19:25Čím cestovať19:40Zázračný miniateliér19:50Slovo20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku & amp;#34;N & amp;#34;20:10Návrat Sabatu21:40Biely tiger23:25Koncert Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu
05:00Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli05:30Z metropole06:00Zajímavosti z regionů06:25Mít tak holku na hlídání07:00Pro pamětníky...08:25Buchty po ránu08:55Polopatě09:50Kalendárium10:05Toulavá kamera10:35Objektiv11:05Dynastie Nováků (10/13)12:00Otázky Václava Moravce13:00Zprávy13:05Vojtík a duchové13:50Až kohout snese vejce14:55Svědkyně15:55Karel Kachyňa - 100 let17:30Náves (4/10)18:25Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli18:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:52Branky, body, vteřiny20:05Losování Sportky a Šance20:10Vedlejší produkt (1/3)21:10168 hodin21:44Výsledky losování Šťastných 1021:45Sebemilenec23:20Případy detektiva Murdocha XVI00:10Hobby naší doby00:35Máme rádi zvířata01:05Manéž Bolka Polívky02:15Jak se vede, sousede?02:55Banánové rybičky03:30Tuňák je prostě tuňák04:00Bizoni a zubři04:25Magie v ulicích04:40V kondici
05:00Člověk jako živočišný druh (1/2)06:00Rozluštěné poklady: Záhada zlatého bojovníka06:45Velké stroje zblízka: Superrychlý vlak07:35Zapomenuté příběhy 2. světové války (3/6)08:30Československý filmový týdeník 1974 (1511/2379)čb08:40Hledání ztraceného času: Říkali to filmem09:00Historie.cs: Yankee yes, Yankee no09:55Zázraky lidského génia II: Extrémní stavby10:50Největší apokalypsy dějin: Mayové11:40Nedej se12:10Křesťanský magazín12:35Cesty víry: Církev na poli a v lese13:05Na plovárně s Viktorem Sodomou13:35Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)14:20Sloni zblízka: Nezkrotní obři (1/2)15:15V karavanu po Polsku (2/8)15:40Římské dostihy (1/2)16:35Postřehy odjinud16:40Na cestě po Sardinii17:10Planeta Česko18:30Kouzlo Velké Británie: Obrana impéria19:20Zajímavosti z regionů19:50Zprávy v českém znakovém jazyce20:00Alamo22:45Velikáni filmu: Albert Finney00:25Dokumentární klub01:40Věk válečných lodí: Štvanice02:30Žiješ jenom 2x (1/16)02:55Popcorn03:25Nezapomenutelné autorky03:50Plachý kras04:20Zeno Kaprál - básník04:35Před půlnocí
06:00Bernieho dobrodružství06:05Zig a Sharko IV06:20Denver: Poslední dinosaurus (25)07:10Alvin a Chipmunkové IV (12, 13)07:55Víkendová Snídaně09:20Vzpomínáme s láskou: Deníček Ivety B.10:25Rady ptáka Loskutáka11:30Tipy ptáka Loskutáka11:55Za pět minut dvanáct13:10Specialisté (220)14:10Tajemství hradu v Karpatech16:20Honza málem králem18:15Arabela se vrací (17)18:50Arabela se vrací (18)19:30Televizní noviny20:20Iveta II (2)21:45Kriminálka Anděl II (1)23:00Střepiny23:35Nevyřízený účet01:45Superlov II03:10Na vaší straně03:45Rady ptáka Loskutáka04:20Střepiny04:45Novashopping
05:25V oku tornáda06:45Beethoven08:25Žabí král aneb Železný Jindřich09:40K-9: Můj přítel se studeným čumákem11:35Stepfordské paničky13:25Madagaskar15:00Vzkaz v láhvi17:40Muž na laně20:00Ghost Rider22:10Desperado00:20V zajetí démonů02:25Čelisti 204:15Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (15)04:55Česko k neuvěření I
06:00M*A*S*H (221)06:20M*A*S*H (222)06:45M*A*S*H (223)07:20M*A*S*H (224)07:50České chaty snů08:45Prima ČESKO09:15Prima SVĚT09:50Inkognito11:00PARTIE Terezie Tománkové12:00Receptář prima nápadů12:55Libovky Pepy Libického13:25Zahradník po ruce14:00Vychytávky Ládi Hrušky14:40Vychytávky Ládi Hrušky15:30Polda V (2)16:40Pravá blondýnka18:52Počasí18:55HLAVNÍ ZPRÁVY19:40Krimi zprávy19:55SHOWTIME20:15Vytoč mého agenta (6)21:30TEMNÝ KRAJ (6)23:00Jack Reacher: Poslední výstřel01:50Zbouchnutá04:25Jak se staví sen05:15Rozpal to, šéfe!05:55Nový den
06:00Příhody Bolka a Lolka06:05Těžká dřina06:30Top Gear 2011 (9)07:20Top Gear XVII (1)08:25Top Gear XVII (2)09:30Top Gear XVII (3)10:40Autosalon.tv11:50Futurama V (11)12:20Futurama V (12)12:50Simpsonovi XX (9)13:20Simpsonovi XX (10)13:45Simpsonovi XX (11)14:15Simpsonovi XX (12)14:35Den poté17:15Futurama V (13)17:45Futurama V (14)18:15Simpsonovi XXI (16)18:45Simpsonovi XXI (17)19:15Simpsonovi XXI (18)19:45Simpsonovi XXI (19)20:15Kingsman: První mise22:55Jump Street 2201:20Simpsonovi XXI (16)01:50Simpsonovi XXI (17)02:15Simpsonovi XXI (18)02:45Simpsonovi XXI (19)03:10Futurama V (13)03:40Futurama V (14)04:10Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (13)04:45Ženy ve wrestlingu VIII (7)
06:00Karolína, domácí kuchařka06:20ZOO (194)07:35Sestřičky (12)08:55Slunečná (119)10:25Receptář prima nápadů11:10Poklad z půdy12:15Skutečné vraždy: Trestu neunikneš14:00Záchranáři z hor VI (8)15:00Záchranáři z hor VI (9)16:00Ve hře je láska (158)17:00Ve hře je láska (159)18:00Záchranáři z hor VI (10)18:55Záchranáři z hor VI (11)20:00Výšlap smrti21:45Sestřičky (13)23:00Inkognito00:05Rodina doktora Kleista (8)01:10Rodina doktora Kleista (9)02:20Ve hře je láska (158)03:20Ve hře je láska (159)04:25Lásce navzdory (23)05:25Karolína, domácí kuchařka
04:05Manžel na zkoušku06:00Madeleine Collins07:50Nejlepších sto let mého života09:15Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana10:50Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort12:20Daveova banka14:10Nevědomí16:15Dunkerk18:05Kočky20:00Láska a smrt (4): Nekonej zlo20:50Láska a smrt (5): Zatčení21:45Tři mušketýři: D\'Artagnan23:45Němá tajemství01:35Karanténa smrti03:00Sympatizant (3)
04:15Peníze těch tupců06:00Legie superhrdinů07:25Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek09:15Croodsovi: Nový věk10:50Inferno12:50Jiskra Vánoc14:15Astronaut16:05John Oliver: Co týden dal a vzal XI. (4)16:45Hobit: Neočekávaná cesta19:30Hobit: Šmakova dračí poušť22:10Hobit: Bitva pěti armád00:35Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové02:05Veliká (9): Útrapy lásky03:00Těžká puberta
06:20Totalcar VI.06:55Profil zločinu I.07:55Hvězdná brána: Atlantida III.08:50Hvězdná brána: Atlantida III.09:45Hvězdná brána: Atlantida III.10:40Hvězdná brána: Atlantida III.11:30Hvězdná brána: Atlantida III.12:25MacGyver II.13:15MacGyver II.14:05MacGyver II.15:00MacGyver II.15:55Dezertér17:50Monte Carlo20:00Černý orel22:10Vysněný život00:05Pojď se mnou01:30Námořní vyšetřovací služba XVI.02:10Námořní vyšetřovací služba XVI.02:50Harrow03:45Harrow04:35Totalcar II.05:00Seriálový tip05:20Totalcar II.
05:45Co bude dnes k večeři?05:55Nikdo není perfektní08:25Nebezpečné vztahy10:45Klenot TV12:55Live Teleshopping16:15Nikdo není perfektní17:35Kašpárku, vař!18:05Babica vs. Sapík18:55Můžu dál?20:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem20:55Nebezpečné vztahy21:55Nebezpečné vztahy22:55Jak to dopadlo!?23:50Nebezpečné vztahy live00:40Babica vs. Sapík01:30Ostříháno02:30Na plac!03:50Exkluziv Kateřiny Brožové05:15Konec vysílání
04:45Nebezpečné vztahy05:40Jak to dopadlo!?06:45Jak to dopadlo!?07:40Skandály slavných - Hana Gregorová08:35Klenot TV10:45Babica vs. Sapík11:35Kašpárku, vař!12:05Vaření se Soukupem12:35Babica vs. Sapík13:30Pašák (4)15:30S Arenbergerem nejen o medicíně16:00Nebezpečné vztahy live17:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem17:40Nebezpečné vztahy18:45Jak to dopadlo!?19:40MOJE ZPRÁVY19:50VIP svět20:05MOJE ZPRÁVY, komentáře20:15Tajemství Jean-Paula Belmonda20:50Tajemství Alaina Delona21:20Cyranův poloostrov (17)21:55Reakce Jaromíra Soukupa22:35EXPLOZIV23:00Kurňa, co to je?00:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy01:10MOJE ZPRÁVY01:20VIP svět01:35Exkluziv Kateřiny Brožové02:10Na plac!03:30Ostříháno04:10Konec vysílání
06:10Honba za nefritem06:40Těžaři z Mud Mountain07:35Těžaři z Mud Mountain08:35Těžaři z Mud Mountain09:30Těžaři z Mud Mountain10:30Těžaři z Mud Mountain11:25Těžaři z Mud Mountain12:20Zamrzlé zlato13:15Australští lovci safírů14:20Australští zlatokopové15:15Australští zlatokopové16:15Australští zlatokopové17:10Australští zlatokopové18:10Australští zlatokopové19:05Australští zlatokopové20:05Australští zlatokopové21:00Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato21:55Australští lovci safírů23:00Neuvěřitelné železnice00:05Honba za nefritem01:00Honba za nefritem01:55Honba za nefritem02:45Australští lovci safírů03:45Australští lovci safírů04:45Australští lovci safírů
06:15Prokleté rodokmeny06:40Tajné zbraně II. světové války07:45Tajné zbraně II. světové války08:50Tajné zbraně II. světové války09:55Poklady s Bettany Hughes10:55Mýty: Velké záhady lidstva12:00Hlasy mrtvých12:55Hlasy mrtvých13:55Hlasy mrtvých14:50Odhalené mumie15:50Odhalené mumie16:45Odhalené mumie17:40Kosti ukřižovaných18:50Tajná hrobka Kleopatry19:55Tajná hrobka Kleopatry21:00Tutanchamon: Poslední výstava22:35Abú Simbel: Obři na Nilu23:45Neznámá kapitola příběhu Anny Frankové01:00Nacistická vražedná pole02:05Osvětim: Muž uvnitř03:00Mýty: Velké záhady lidstva03:50Odhalené mumie04:40Zakázaná historie05:25Zakázaná historie
06:20Australská mega zoo07:05Nejdivočejší přežití07:55Záchrana divokých zvířat v Malawi08:45Patagonie: Tajný ráj na Zemi09:35Patagonie: Tajný ráj na Zemi10:30Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem11:20Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodall12:15Záchranáři divokých zvířat: Austrálie13:00Po požárech: Obnova australské divočiny13:50Extrémní hadi14:45Extrémní hadi15:40Smrtící lovci16:25Úžasní mořští predátoři17:20Nejjedovatější zvířata světa18:15Nejjedovatější zvířata světa19:05Kouzelné hory v srdci Německa20:00Velký bariérový útes: Živý poklad20:50Velký bariérový útes: Živý poklad21:35Velký bariérový útes: Živý poklad22:25Velký bariérový útes: Živý poklad23:10Záchrana divokých zvířat v Malawi00:00Nejdivočejší přežití00:50Australská mega zoo01:35Veterinář z Yorkshiru02:20Veterinář z Yorkshiru03:05Záchrana divokých zvířat v Malawi03:55Australská mega zoo04:40Veterinář z Yorkshiru05:25Psi hyenovití: Ve smečce
06:00Aj múdry schybí06:45Susedia07:20Susedia08:00Kredenc08:35Partička09:50Dva a pol chlapa IV. (17)10:10Dva a pol chlapa IV. (18)10:50M*A*S*H II. (13)11:20M*A*S*H II. (14)11:55Dva a pol chlapa IV. (19)12:20Dva a pol chlapa IV. (20)12:45Teória veľkého tresku I. (2)13:15Teória veľkého tresku I. (3)13:45Teória veľkého tresku I. (4)14:05Teória veľkého tresku I. (5)14:30Teória veľkého tresku I. (6)15:00Teória veľkého tresku I. (7)15:30Priatelia III. (15)16:00Priatelia III. (16)16:35UEFA EURO 2024: Magazín17:05NIKÉ LIGA: DAC 1904 - Slovan19:40Susedia20:3096 hodín: Zúčtovanie22:50GÓÓÓL!23:30Bez súcitu01:05Dajto v pokri z Card Casina01:25ŠPORTOVÉ NOVINY01:35Susedia02:15Silvánovci04:00Susedia04:35Zig a Sharko05:30Oggy a šváby
06:00TELEVÍZNE NOVINY06:55Modré z neba10:00Aj múdry schybí13:00Na telo13:50Susedia14:30Susedia15:05Susedia15:45Susedia16:25Horná Dolná17:45Horná Dolná19:00TELEVÍZNE NOVINY20:00POČASIE20:15ŠPORTOVÉ NOVINY20:30Doktori21:50Doktori23:05Rodinné prípady23:50Rodinné prípady00:40Rodinné prípady01:25Nebezpečné vzťahy02:10Modré z neba03:45Horná Dolná05:00TELEVÍZNE NOVINY
05:15Policajné prípady05:55Policajné prípady06:40Policajné prípady07:30Policajné prípady08:15Detektív Kripta08:55Špecialisti V. (13)09:40Špecialisti V. (14)10:30Špecialisti VI. (4)11:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (13)12:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (14)12:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. (15)13:55Výnimočná Nikol II. (1)15:05NCIS: Los Angeles XIV. (15)16:05NCIS: Los Angeles XIV. (16)16:55Slečna Marplová VI. (1)19:00Bostonské vraždy IV. (1)19:55Bostonské vraždy IV. (2)20:55Špecialisti V. (15)22:00Špecialisti V. (16)23:05Špecialisti VI. (4)00:15S chladom zabijaka I. (8)00:55Slečna Marplová VI. (1)02:20Špecialisti V. (15)03:10Špecialisti V. (16)04:0011204:30Mesto tieňov
05:00Noviny TV JOJ05:30Rozhovory 2406:0024 Podcast06:45Krimi07:10Noviny TV JOJ07:55JOJ Zdravie08:45Šport09:00Noviny09:3024 minút10:00Štúdio JOJ 2411:00Noviny11:30Svet 2412:00Noviny12:30Regióny 2413:00Popoludnie naživo s JOJ 2416:1024 podcast17:00Udalosti o 17:0018:00Spektrum 2419:00Krimi19:30Noviny TV JOJ20:10Regióny 2420:40Svet 2421:10Krimi21:40Rozhovory 2422:00Udalosti o 22:0022:3024 podcast00:00Noviny TV JOJ00:30Šport a počasie00:50Krimi01:1524 minút01:40JOJ History02:00Tlačové konferencie03:0024 podcast04:00Štúdio JOJ 2404:20Spektrum 24
06:00Ronja, lúpežníkova dcéra (8)06:25Tom Gates (7)06:40Maškrtné medvedie príbehy (6)06:45Maškrtné medvedie recepty (6)06:50Lloyd a muchy (27)07:05Mechamato (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár07:30Sníček a Dúhalka (1/10) (ST) - skryté titulky07:45Zvieratká (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár08:00Zoopark (8)08:15Fíha tralala (5)08:25Hanička a Murko pre najmenších (8/8)08:35Odbodkovia I. (60)08:50Jojko oslávencom (100,101,102)09:20Plamienok a štvorkolky I. (6)09:45Knihy od stonožky (9)10:00Mia a čarovné ihrisko I. (16)10:10Mestská farma Lellobee (1.2/29)10:20Digley a Dazey (27,28)10:25Naše prasiatko (19,20)10:35Labková patrola I. (4)11:00Strašidielka (19)11:05Idefix (27)11:20Moe a jeho šou II. (4)11:35Babička, rozprávaj! (8)11:50Zvierací ochrancovia (33) (AD) - audiokomentár12:05Rybičky Flip a Flap II. (35)12:15Barbapapa na ceste okolo sveta (5)12:25Máša a medveď V. (20)12:35SpongeBob v nohaviciach IX. (7)13:00Deti z farmy (37)13:15Bambuľko a Bulienka II. (6)13:25Hanička a Murko pre najmenších (1/8)13:35Ekofaktor (5)13:50Volám sa Caillou V. (24) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár14:15Fíha tralala (5)14:25Zvierací ochrancovia (33) (AD) - audiokomentár14:45Bambuľko a Bulienka II. (7)14:55MalinyJAMológia (7)15:20Ovečka Shaun IV. (9)15:30Strážcovia Trstinového mora (14)15:45Angličanina (11)15:55Idefix (28)16:15Moe a jeho šou II. (5)16:35Mechamato (20) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:00Knihy od stonožky (9)17:15Zvieratká (11) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár17:30Strašidielka (20)17:40Babička, rozprávaj! (8/8)17:55Labková patrola I. (4)18:20Mestská farma Lellobee (1.2/29)18:30Tajomstvá Medovej doliny (18)18:45Jojko oslávencom (100,101,102)18:55Naše prasiatko (19,20)19:00Zoopark (8)19:20Plamienok a štvorkolky I. (7)19:50SpongeBob v nohaviciach IX. (7)20:15Mechamato (19) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár20:45Chrumka a Čipsík I. (20/20)21:00Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár21:30Strážca vesmíru Roger (13) (ST) - skryté titulky21:45Jahôdka a jej kamaráti II. (1/13) (ST) - skryté titulky22:10Viking Vicky (14)22:25Kúzlovanie (10) (ST) - skryté titulky22:35Rev a motoroví miláčikovia I. (10) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:00Tom Gates (7)23:15Malí fidlikanti (8) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár23:30Knihy od stonožky (9)23:40Zabi nudu! (14,15)23:55Fidlivareška (4)00:15Naše prasiatko (20)00:20MalinyJAMológia (2)00:35Zabi nudu! (14,15)00:50Knihy od stonožky (9)01:00Kikirikí (1,2/14)01:10Sníček (10,11)01:35Kúzlovanie (11) (ST) - skryté titulky01:50Rapotáčik 3 (4)02:00Digley a Dazey (27,28)02:05Kúzlovanie (10) (ST) - skryté titulky02:20Jojo, to vážne?! (5)02:35Sníček (10,11)03:00Hanička a Murko pre najmenších (1/8)03:10Knihy od stonožky (9)03:20Tom Gates (7)03:30Volám sa Caillou V. (25) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:00Fíha tralala (10)04:10Malí fidlikanti (3) (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár04:30Sníček a Dúhalka 2 (6)04:50Fidlivareška (2)05:10Pat a Mat (10,11)05:30Ekofaktor (5)05:45Viking Vicky (14)
06:00Maškrtné medvedie príbehy06:05Maškrtné medvedie recepty06:10Neposlušník 206:30Mia a čarovné ihrisko I.06:35Mia a čarovné ihrisko I.06:45Robin Hood 107:00Medzi nami zvieratkami07:05Rybičky Flip a Flap I.07:15Okido I. (ST) - skryte titulky07:25O lúpežníkovi Rumcajsovi07:35Bambuľko a Bulienka II.07:40Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky08:05Plamienok a štvorkolky I.08:30Zvierací ochrancovia08:45Deti z farmy09:00Ronja, lúpežníkova dcéra09:25Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona (ST) - skryte titulky09:40Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar09:55Ovečka Shaun VI.10:05Odbodkovia II.10:15Lloyd a muchy10:25Moe a jeho šou II.10:55Strážcovia Trstinového mora11:00Chrumka a Čipsík II.11:15Čím chceš byť?11:25Petronela Jabĺčková (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar11:40Neposlušník 312:00Ťuki a mesto morčiat12:05Bambuľko a Bulienka III.12:15Deti z farmy12:30Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky12:50Šeherezáda – nevypovedané príbehy13:15O lúpežníkovi Rumcajsovi13:25Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar13:50Digley a Dazey13:55Digley a Dazey14:00Mestská farma Lellobee14:05Naše prasiatko14:10O škriatkovi Racochejlovi14:20Strašidielka14:25Rozprávky z machu a papradia14:35Odbodkovia II.14:45O škriatkovi Racochejlovi14:55Jahôdka a jej kamaráti I. (ST) - skryte titulky15:15Máša a medveď V.15:25#aaron 215:45Ovečka Shaun VI.15:50Lloyd a muchy16:05Robin Hood 116:20Strážcovia Trstinového mora16:30Neposlušník 316:50Matematické príšerky I.17:15Zvierací ochrancovia17:30Tajomstvá Medovej doliny17:35Plamienok a štvorkolky I.18:00Labková patrola III.18:25Čím chceš byť?18:40Mechamato (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:05Mia a čarovné ihrisko I.19:10Mia a čarovné ihrisko I.19:20Ronja, lúpežníkova dcéra19:45Zvieratká (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar19:55SpongeBob v nohaviciach VIII.20:20Zvieracie pohodlíčko II.20:35Pat a Mat20:45Pat a Mat20:55Bob staviteľ XV. - XVIII.21:05Chrumka a Čipsík II.21:20Volám sa Caillou V. (ST) - skryte titulky (AD) - audiokomentar21:40Neposlušník 2
07:10Vraždy v Brokenwoode II. (1/4)09:30Súkromné očko IV. (5,6)12:059-1-1 III. (5,6)14:05Pasca na rodinu16:00CSI: Vegas II. (13,14)18:00Klamári II. (20,21)20:10Zelenáč III. (11,12)21:55Myšlienky vraha XI. (21,22/22)23:50Pasca na rodinu01:25Nič len pravda02:55Myšlienky vraha XI. (21,22/22)04:20Súdna sieň (ST) - skryté titulky04:50Policajti v akcii (ST) - skryté titulky (AD) - audiokomentár
03:05Správy :2403:30Počasie03:35Góly-body-sekundy03:55Správy RTVS „N“04:45Góly-body-sekundy05:05Týždeň vo svete05:35VAT06:00Správy RTVS „N“07:00Správy :2407:10Sobotné dialógy08:00Správy :2408:15Komentáre dňa09:00Správy :2409:15Téma :2409:25KULTÚRA SK10:00Správy :2410:25Týždeň vo svete11:00Správy :2411:15Reportéri11:55O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;13:05Správy :2413:15Téma :2413:30Cez lupu14:00Správy :2414:30Interview :2415:00AKTUÁLNE :2415:45Téma :2416:00Správy :2416:25Archív :2417:00AKTUÁLNE :2417:45Téma :2418:00AKTUÁLNE :2418:30Občan za dverami19:00Správy RTVS „N“19:55Góly-body-sekundy20:10Počasie20:20O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;21:30Šport :2422:00Správy :2422:30Cez lupu22:55Správy :2423:20Počasie23:30Slovensko v obrazoch23:55Správy :2400:20O 5 minút 12 & amp;#34;N & amp;#34;01:35Svet v obrazoch02:00Správy RTVS „N“
03:05Správy RTVS „N“03:55Góly–body–sekundy04:05Správy RTVS „N“04:55Góly–body–sekundy05:05Správy RTVS „N“05:55Góly–body–sekundy06:05Správy RTVS „N“06:55Góly–body–sekundy07:05Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC) (1/7)08:35Gymnastika - ME 2024 (športová)10:20Niké - palubovka 202412:00OH 2024 - Cesta do Paríža12:15Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024 (1/10)14:20Niké - palubovka 202416:10Gymnastika - ME 2024 (športová)16:50Niké - palubovka 202418:40Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)20:15Gymnastika - ME 2024 (športová)21:55Futbal - Highlighty Niké ligy22:55Góly–body–sekundy23:05Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy23:55Atletika - Diamantová liga 202402:00Góly–body–sekundy02:10Futbal - Highlighty Ligy majstrov
06:00M*A*S*H06:25M*A*S*H06:45M*A*S*H07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (19)08:15Námořní vyšetřovací služba VIII (20)09:10Hostinec U kamenného stolu11:15Agent WC 4012:50Mušketýr14:55Konec básníků v Čechách17:10Nikdy neříkej nikdy20:00Pravá blondýnka 221:55Já, robot00:10Chobotnice02:15Nečekaná rodina04:30Námořní vyšetřovací služba VIII (20)05:25M*A*S*H
06:00VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ06:35Libovky Pepy Libického06:50Show Jana Krause07:40ZOO (14)08:50Modrý kód (192)10:05Polda IV (14)11:15Receptář prima nápadů12:05Vychytávky Ládi Hrušky12:50ZOO (15)14:05Modrý kód (193)15:25Nikdo není dokonalý16:307 pádů Honzy Dědka17:45Show Jana Krause18:50Duch (5)20:15Agrometal (6)21:25Poslední oběť (2)22:45Receptář prima nápadů23:30Vychytávky Ládi Hrušky00:05Show Jana Krause01:057 pádů Honzy Dědka02:00ZOO (14)02:55Modrý kód (192)03:55Receptář prima nápadů04:35Vychytávky Ládi Hrušky05:05Nikdo není dokonalý
06:00Ptačí říše06:05Rybí království (1)07:05Lovec rybích obrů V (1)08:05Přistání na Měsíci a nacisté09:15Vetřelci dávnověku XIV (14)10:10Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)11:10Nezkrotné Portugalsko (5)12:10Planeta ovcí (1)13:20Do divočiny: Korea (2)14:30Balkánské národní parky (2)15:40Druhá světová válka v barvě (3)16:45Válečné stroje (6)17:50Prima ČESKO18:25Prima SVĚT19:00Tajný život majáků II (1)20:00Expedice Stříbrný spitfire21:10Umění přežít V (3)22:10Tajemství světových mrakodrapů (2)23:10Zapomenuté megastavby V (8)00:00Obnažený vesmír IV (5)01:00Jak funguje vesmír II (2)02:00Touha po zlatě (1)03:10Touha po zlatě (2)04:20Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)05:20Ptačí říše
05:25Magazín NBA Action05:50Walker Texas Ranger IV (11)06:35Strážci hranic: Amerika (17,18)07:15Mistři zastavárny XX (11)08:10Američtí sběratelé XVIII (1)09:05Pomozte autům V (3)10:00Kobra 11 XVI (2,3)11:55Walker Texas Ranger IV (12)12:50Válka skladů III (15,16)13:45Survivor Česko & amp; Slovensko III (16)15:40SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (5)16:40Kobra 11 XVI (4,5)18:40Válka skladů III (19,20)19:35Mistři zastavárny XX (13)20:30Čistá práce22:30Walker Texas Ranger IV (13)23:25Kobra 11 XVI (4,5)01:20Skleněné peklo03:55Strážci hranic: Amerika (17,18)04:40Walker Texas Ranger IV (13)
05:35Zig a Sharko IV (10-13)06:15Bakugan: Ozbrojená aliance (100)06:25Přátelé (9,10)07:202 $ocky II (8-11)09:00Malý Sheldon VI (16-19)10:40Susedia VI (6,7)12:05Dva a půl chlapa IX (24)12:30Dva a půl chlapa X (1)13:00Přátelé (9,10)13:55Teorie velkého třesku X (11-14)15:352 $ocky II (12-15)17:20Zlatá sedmdesátá (13,14)18:15Dva a půl chlapa X (2,3)19:05Malý Sheldon VI (20,21)20:00Teorie velkého třesku X (15-18)21:35Přátelé (11,12)22:35Bobovy burgery V (21)23:00Griffinovi (1)23:30Dva a půl chlapa X (2,3)00:20Teorie velkého třesku X (15-18)01:55Malý Sheldon VI (16,17)02:30Zlatá sedmdesátá (13,14)03:15Bobovy burgery V (21)03:35Griffinovi (1)03:55Tele Tele04:25Stahovák04:502 $ocky II (8-11)
05:40Televizní noviny06:25Na lovu07:20MasterChef Česko IV (29)08:35Nová cestománie09:10Nová cestománie09:45Don Matteo VII (9)10:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)11:45Kriminálka Anděl (13)13:00MasterChef Česko IV (30)14:15Don Matteo VII (10)15:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)16:15Můj přítel Monk VII (15)17:10Můj přítel Monk VII (16)18:05Kriminálka Las Vegas III (2)19:00Kriminálka Las Vegas III (3)20:00Myšlenky zločince IV (22)20:55Myšlenky zločince IV (23)21:45Myšlenky zločince IV (24)22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)23:35Don Matteo VII (10)00:40Myšlenky zločince IV (22)01:25Myšlenky zločince IV (23)02:05Myšlenky zločince IV (24)02:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)03:20Na lovu04:05Co na to Češi05:20Riskuj!
06:00DO-RE-MI06:55Country estráda07:55Víkendová Snídaně09:20Vzpomínáme s láskou: Deníček Ivety B.10:25Politické harašení...11:35Život ve hvězdách11:55Rady ptáka Loskutáka12:50Rady ptáka Loskutáka13:25Ulice (4686)14:15Ulice (4687)15:00Ulice (4688)15:50Ulice (4689)16:35Ulice (4690)17:20Nová cestománie17:50Nová cestománie18:25Kriminálka Anděl (13)19:30Televizní noviny20:20Na vodě (13)21:45Kriminálka Anděl II (1)23:00Střepiny23:30Tele Tele23:55Mr.GS IV00:25Country estráda01:25DO-RE-MI02:10Televizní noviny03:00Tele Tele03:25Mr.GS IV04:10Country estráda05:05DO-RE-MI
04:45Ulice (4244, 4245)06:20Život na jachtě VI (12, 13)08:05Podzimní sny09:45Vítejte doma III10:40Zlatá labuť (50)11:50Nekonečná láska (97, 98)13:40Ordinace v růžové zahradě 2 (734)14:55Ordinace v růžové zahradě 2 (735)16:10Pan Selfridge (10)17:05Doktorka Quinnová VI (7, 8)19:00Jedna rodina (74)20:15Pan božský22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (736)23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (737)00:30Nemocnice Chicago Med III (20)01:25Na každém kroku (73- 75)03:25Gilmorova děvčata VI (10)04:05U Haliny v kuchyni (6)
07:00Sportovní noviny07:05Lenovo Tenerife - Peristeri bwin08:45GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde09:15NHL play-off11:00NHL play-off12:45ČEZ RunTour - České Budějovice13:00Svenska Superligan15:50Mediterranean Epic16:20Cayacing Ardeche & amp; Trail Running Lyon16:50Ženská basketbalová liga19:05NHL play-off21:45Sportovní noviny21:50Absa Cape Epic Best of WOMEN22:15Spade poker show 2024 (7)22:45Běhej lesy - Karlštejn23:00Sportovní noviny23:05NHL play-off01:45Basketbal Champions League03:35Basketbal Champions League04:55Závěr vysílání
07:00NHL play-off08:45UCAM Murcia - Unicaja10:30NBA play-off12:30Reconnecting TWO12:55FC Metz - Lille OSC14:55TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg16:45ČEZ RunTour - České Budějovice17:00Stade Rennes - Stade Brestois19:05NBA play-off21:35Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers00:15Stade Rennes - Stade Brestois02:00Ženská basketbalová liga03:45Orlando Magic - Cleveland Cavaliers06:15Závěr vysílání
07:00Serie A 23/2408:45Serie A 23/2410:30Bundesliga 23/24 (2.liga)12:25Serie A 23/2414:40Made In Italy - Razvan Marin14:55Serie A 23/2417:10Made In Italy - Khvicha Kvaratskhelia17:25Bundesliga 23/2419:45Bundesliga special (19)20:10Made In Italy - Nikola Milenković20:25Made In Italy - Stefan Posch20:40Serie A 23/2422:45Serie A 23/2401:00Serie A 23/2402:35Závěr vysílání
09:00Gran Premio de Espaňa (kvalifikace Moto2)09:45Gran Premio de Espaňa (Sprint race MotoGP)10:45Gran Premio de Espaňa (závod Moto3)12:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)13:10Gran Premio de Espaňa (závod MotoGP)15:15Vítěz může být jen jeden (5)15:55Gloucester Rugby - Exeter Chiefs18:00BP Ultimate Rally-Raid Highlights18:25Racing magazine (2)18:55Olympique Lyon - AS Monaco20:55Olympique Marseille - RC Lens23:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto3)00:00Gran Premio de Espaňa (závod Moto2)01:00Gran Premio de Espaňa (závod MotoGP)02:30Závěr vysílání
20:00Události v kultuřeL20:13Jedna báseň20:15Rok české hudby20:45Rok české hudby21:40Rok české hudby22:15Kino Art00:15Galerie... kde byste je nečekali (3/6)00:40Basquiat01:35Kanadská soda IX (2/14)02:00Emoce v umění: Zlomená srdce (17/24)02:50Ekologika03:20Uchem jehly03:45Nová Paka04:05Vzkaz Aloise Mikulky04:20Terra musica04:45České sklo05:10Události v kultuře
06:05Případy detektiva Murdocha06:50Případy detektiva Murdocha07:30Případy detektiva Murdocha08:15Případy detektiva Murdocha08:55Případy detektiva Murdocha09:40Případy detektiva Murdocha10:25Případy detektiva Murdocha11:05Případy detektiva Murdocha11:50Slečna Marplová13:25Slečna Marplová14:55Slečna Marplová16:25Případy detektiva Murdocha17:10Inspektor George Gently18:40Inspektor George Gently20:15Všechny velké a malé bytosti21:00Agatha a půlnoční vraždy22:35Sisi23:30Domina00:35Babylon Berlín01:35Sisi02:20Domina03:15Agatha a půlnoční vraždy04:45Případy detektiva Murdocha05:30Případy detektiva Murdocha
00:55Jezero02:10Doom03:45Bod zlomu05:10Close Up05:35Zoom In05:45Zoom In05:50Zoom In - Thor: Love and Thunder06:00Zoom In - The Lost City06:10Zoom In - Sing 206:20Most přes řeku Kwai09:40Svatba jako řemen11:25Záměna13:10Hunger Games: Síla vzdoru 2. část15:25Z nuly hrdinou17:00Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu18:40Twilight sága: Rozbřesk - 1. část20:40Bulšit22:00Noční šichta23:35Ten Největší
04:35Dickensovské Vánoce06:00Minari07:55Šampaňské!09:35Zkažená úča11:15Stále v kurzu II. (3): Důvěřuj procesu11:45Stále v kurzu II. (4): Kapitánova žena12:25East New York (17)13:10Nejtemnější hodina15:15Spider-Man: Daleko od domova17:25To jsem já, Margaret!19:15Sedmilhářky II. (5)20:00Sympatizant (2)21:00Znám tvou duši (1)21:55Znám tvou duši (2)22:45Tichý zahradník00:35V Bruggách02:20Znám tvou duši (1)03:15Znám tvou duši (2)
00:13Bořek Stavitel 13/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:23Bořek Stavitel 14/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic00:37Hádej, jak moc tě mám rád 45/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará00:49Hádej, jak moc tě mám rád 46/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:01Hádej, jak moc tě mám rád 47/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará01:12Inui 33/1 Jak se žije na severním pólu? Malá holčička jménem Inui zde se svými přáteli zažívá spoustu dobrodružství.01:20Hurá za hádankou 17/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte01:46Messyho skvělá dobrodružství 4/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces01:56Messyho skvělá dobrodružství 5/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ces02:09Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 6/3 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte02:32Harry a jeho dinosauři 9/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:43Harry a jeho dinosauři 10/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.02:55Chuck a přátelé 12/2 Chuck a jeho přátelé každý den pilně pracují a zažívají nejrůznější dobrodružství, při kterých vždy03:07Chuggington 4/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:17Chuggington 5/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.03:29Angelína balerína 3/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:42Angelína balerína 4/3 Seriál natočený podle předlohy úspěšné dětské knížky autorky Katharine Holabirdové s ilustracemi H03:57Hádej, jak moc tě mám rád 7/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:09Hádej, jak moc tě mám rád 8/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád04:25Pan Jezevec a paní Liška 27/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro04:38Bořek Stavitel 20/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic04:48Bořek Stavitel 21/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic05:01Hurá za hádankou 23/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte05:26Leo, ochránce divočiny 29/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:37Leo, ochránce divočiny 30/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte05:49Požárník Sam 3/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př06:00Trojčata 19/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:07Trojčata 20/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:14Trojčata 21/1 Být sám je velká nuda. Ve dvou jde všechno lépe! A ve třech ještě líp!06:25Bing 13/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:32Bing 14/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:39Bing 15/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:46Bing 16/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.06:55Pettson a Fiškus 3/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:08Pettson a Fiškus 4/3 Sledujte dobrodružství farmáře Pettsona a jeho věrného kamaráda kocoura Fiškuse.07:20Lední medvídek Paddles 2/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozví07:34Hádej, jak moc tě mám rád 2/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamarád07:47Berry a Dolly 2/3 Prožijte s Berrym a Dolly spoustu dobrodružství při poznávání světa kolem nás.07:55Ruff Ruff, Tweet a Dave 28/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho n08:11Moje kamarádka Conni 3/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:22Moje kamarádka Conni 4/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.08:35Hrdinové velkoměsta 3/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla08:47Hrdinové velkoměsta 4/1 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidla09:07Messyho skvělá dobrodružství 13/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:18Messyho skvělá dobrodružství 14/1 Seriál pro všechny zvídavé děti, který jim ukáže, co vše se dá zažít na dobrodružné ce09:30Hurá za hádankou 21/2 Detektivní seriál pro děti z pera kreslíře Richarda Scarryho. Představuje dětem šest kamarádů, kte09:54Daisy a Ollie 21/1 Máte také spoustu otázek? Zjistěte spolu s Daisy a Ollie jak funguje svět kolem vás.10:02Leo, ochránce divočiny 1/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:13Leo, ochránce divočiny 2/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s10:25Hádej, hádej s kocourkem 3/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:36Hádej, hádej s kocourkem 4/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.10:50Harry a jeho dinosauři 15/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.11:02Pošťák Pat11:16Lokomotiva Tomáš 5/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:27Lokomotiva Tomáš 6/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho11:40Požárník Sam 24/10 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své p11:50Požárník Sam 1/11 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své př12:05Bořek Stavitel 29/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:16Bořek Stavitel 30/1 Uvidíte dobrodružství Bořka a všech jeho kamarádů: Bédi, Maxe, Julči, Lůdi, Rolíka a také Týny a Mic12:28Hádej, jak moc tě mám rád 20/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:40Hádej, jak moc tě mám rád 21/2 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará12:52Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:00Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:08Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.13:18Simon 32/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:23Simon 33/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:28Simon 34/3 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.13:35Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova 7/2 Bobulkov je krásné městečko ve kterém Jahůdka provozuje svou kavárničku. Zjistěte14:02Leo, ochránce divočiny 3/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:13Leo, ochránce divočiny 4/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s14:26Hádej, hádej s kocourkem 5/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:36Hádej, hádej s kocourkem 6/1 Hádejte a objevujte s kocourkem Jessem a jeho přáteli.14:47Harry a jeho dinosauři 17/1 Sledujte příhody Harryho a jeho dinosauřích přátel a užijte si s nimi spoustu legrace.15:00Kipper 6/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:09Kipper 7/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke15:19Účíme se s kamarádem Timmym 2/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nový15:25Lední medvídek Paddles 17/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv15:39Simon 28/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.15:43Taina a strážci Amazonie 13/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk15:55Taina a strážci Amazonie 14/1 Odvážná Taina a její zvířecí kamarádi společně chrání úžasnou a krásnou přírodu v Amazonsk16:08Leo, ochránce divočiny 5/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:19Leo, ochránce divočiny 6/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte s16:31Ruff Ruff, Tweet a Dave 3/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:43Ruff Ruff, Tweet a Dave 4/2 Tři nerozluční kamarádi žijí v úžasné a zajímavé zemi, hrají spoustu her a odhalují mnoho na16:56Moje kamarádka Conni 6/1 Conni je malá pětiletá holčička, která každý den prožívá úžasná a zajímavá dobrodružství.17:12Hrdinové velkoměsta 10/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl17:24Simon 28/1 Králíček Simon je veselý filuta, se kterým se nikdy nikdo nenudí.17:30Požárník Sam 1/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:41Požárník Sam 2/9 Každodenní dobrodružství požárníka Sama se odehrávají v malé vesničce ve Walesu. Sam zachraňuje své přá17:52Doodleboo 52/1 Doodleboo je malý umělec, který se svými kamarády moc rád podělí o svou lásku ke kreslení. Vždycky má dob18:00Lokomotiva Tomáš 3/23 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho18:24Bing 2/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:39Bing 3/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.18:56Bing 48/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.19:04Lední medvídek Paddles 17/1 Seriál ukazuje malým divákům, že odlišnost může být skvělou příležitostí, jak se učit a dozv19:17Pošťák Pat19:33Chuggington 15/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:43Chuggington 16/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.19:50Účíme se s kamarádem Timmym 19/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov19:55Účíme se s kamarádem Timmym 20/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:00Účíme se s kamarádem Timmym 21/1 Spousta skvělých a zábavných her s oblíbenou ovečkou Timmym, které děti naučí mnoho nov20:05Hádej, jak moc tě mám rád 43/1 Seznamte se s malým a velkým zajíčkem. Jejich příběh ukazuje, jak moc se tito malí kamará20:17Pan Jezevec a paní Liška 46/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:29Pan Jezevec a paní Liška 47/1 Seznamte se s netradiční zvířecí rodinkou. Pan Jezevec a paní Liška tvoří zdánlivě nesouro20:42Lokomotiva Tomáš 19/20 Seriál Lokomotiva Tomáš pozve děti do světa fantazie na kolejích. Čeká na ně Tomáš a všichni jeho20:54Hrdinové velkoměsta 26/2 Seriál je o obětavosti, odvaze, spolupráci a přátelství. Uvidíme všechna možná záchranná vozidl21:12Kipper 8/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:21Kipper 9/5 Pejsek Kipper je hrdinou mnoha knih spisovatele Micka Inkpena. Se svými nejlepšími kamarády Tygrem a Prasátke21:31Robozáchranáři: Bezpečná doprava 26/1 Odvážní Robozáchranáři zajistí v městečku Broomstown bezpečnou dopravu pro všechny21:40Chuggington 22/1 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:45Chuggington 1/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.21:55Chuggington 2/3 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.22:09Leo, ochránce divočiny 22/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:20Leo, ochránce divočiny 23/2 Přidejte se k Leovi a jeho kamarádům. Prozkoumáte spolu zajímavá a exotická místa a dozvíte22:32Pošťák Pat22:47Pošťák Pat23:05Bing 7/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:12Bing 8/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:20Bing 9/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:27Bing 10/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:35Bing 11/1 Bing je veselý a stále dobře naladěný králíček, který se často dostává do drobných trablů a patálií.23:43Chuggington 2/2 Poznejte kouzelný svět mašinek. Sledujte jejich každodenní příhody plné vtipu a dobrodružství.23:47Oswald 15/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše23:59Oswald 16/1 Když Oswald právě nepeče dorty, nemlsá zmrzlinu nebo nehraje na piano, hraje si venku se svými kamarády. Vše
00:25Clean01:55Ve Jménu Spravedlnosti03:20The Fanatic04:00Přestávka05:40Jak Básníci Neztrácejí Naději08:00Poslední polda - S5, EP. 109:00Poslední polda - S5, EP. 210:00Rumburak11:55Snoubenec nebo milenec?13:45EVERYBODY\'S FINE15:50Teorie tygra18:00Údolí včel20:05Pomsta mrtvého muže22:30Stopa do minulosti
00:00Irská stopa01:30Pontypool03:05Podfuk04:00Přestávka05:35Květy války07:10Pisatel08:35Šeptající ostrov09:55Dobrodružství Tedyho Stonese11:25Supermafián Quido12:50Láska v Indii14:25Cesta na vrchol16:25Návrat domů17:55Nestanu se tvojí ženou19:30Všechny cesty vedou do Říma21:00Syčák Hesher22:45Past na lásku
00:00Pašerákům na stopě 1 - Léky z černého trhu (02)00:45Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Jedenáct rozhodujících vteřin (05)01:30UFO: Zkoumání fenoménu 1 - Vláda už nemlčí (5)02:15Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím 6 - Nejlepší zátahy (1)03:45Tajemství oceánů - výběr 3 - Dokonalé přístavy (3)05:15Aljaška: Noví osadníci 6 - Bod zvratu (05)06:00Aljaška: Noví osadníci 6 - Trpělivost je zbraň (06)07:00Umění přežít: Africké safari 1 - Serengeti (6)08:00Vyhynulé nestvůry 1 - Tajemství megalodona (05)09:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Bez varování (04)10:00Továrna na jídlo 3 - Zatočte s tím (13)10:30Továrna na jídlo 3 - Lahodné maliny (14)11:00Továrna na jídlo 3 - Hranolky, co mají styl (15)11:30Továrna na jídlo 3 - Hojnost ryb (16)12:00Dokonalý vůz 2 - Bugatti Rimac Nevera (4)13:00Dokonalý vůz 2 - Dokonalý vůz (1)15:00Dokonalý vůz 2 - Dokonalý vůz (5)16:00Aljaška: Noví osadníci 7 - Nerovná zem ()17:00Aljaška: Noví osadníci 7 - Čas na odměnu ()18:00Tajemství oceánů 5 - Záhada pompejských obětí (2)19:00Vyšetřování leteckých neštěstí 23 - Jedenáct rozhodujících vteřin (05)20:00Staré dobré devadesátky 1 - Největší spory (03)21:00Svět narkotik: Mafie 2 - Drogy, štěnice a švihácký Don (3)22:00Pašerákům na stopě 1 - Léky z černého trhu (02)23:00Pomozte autům 12 - BMW E30 Alpina (02)
03:09Lovci krajt 3 - Amazonská anakonda (2)03:56Ženské zbraně - Ženské zbraně ()04:42Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)06:20Žraloci z ptačí perspektivy - Žraloci z ptačí perspektivy ()07:02Yukonská veterinářka 7 - S medvíďaty na palubě (2)07:24Příběh pumy 1 - Zrození (1)08:56Královny říše zvířat 1 - Ze zákulisí Královen (07)09:35Příběh pumy 1 - Zrození (1)11:55Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)12:39Skvělý dr. Pol 8 - Mrzne až praští (12)13:24Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)14:11Levhart s nefritovýma očima - Levhart s nefritovýma očima ()15:41Predátor vs. kořist 1 - Lev (01)16:27Predátor vs. kořist 1 - Gepard (02)17:13Predátor vs. kořist 1 - Krokodýl (03)18:00Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)18:43Královny říše zvířat 1 - Královny pobřeží (05)20:15Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)20:58Skvělý dr. Pol 8 - Dvojité potíže (11)21:43Skvělý dr. Pol 8 - Mrzne až praští (12)22:28Neuvěřitelné cesty zvířat 1 - Oceánské odysey (03)23:15Královny říše zvířat 1 - Královny hor (06)
00:20Války ve znamení drog00:40Londýnská věznice Belmarsh01:30Skutečný Oppenheimer02:15Nezkrocená Patagonie02:55Nezkrocená Patagonie03:35Nezkrocená Patagonie04:15Záblesky04:45Záblesky05:15Technické katastrofy06:00S tátou kolem světa06:30S tátou kolem světa07:00Dunaj - proti proudu08:00Život v sevření mrazu: Kanada09:00Co vypráví univerzum10:00Co vypráví univerzum11:05Lovci vojenských pokladů12:05Lovci vojenských pokladů13:00Technické katastrofy14:00Život v sevření mrazu15:00Jak se točil Život v barvě s Davidem Attenboroughem16:00Černobylská katastrofa17:00Černobylská katastrofa18:00Černobylská katastrofa19:00Není skladem: Krize dodavatelského řetězce20:00Není skladem: Krize dodavatelského řetězce21:00Není skladem: Krize dodavatelského řetězce22:00Země v ohrožení23:00Filmy a realita23:55Války ve znamení drog
00:55Záhadná žena: Tajemství Divokého západu02:20Lovci plážových domů02:45Uspořádejte si svůj život03:45Vaše dokonalá zahrada04:30Netradiční bydlení?05:15Dům snů - Dvojčata vzpomínají06:00Dům snů06:45Dům snů - souboj07:30Dílna Jimiho Kutila07:55Dům snů - Dvojčata vzpomínají08:40Uspořádejte si svůj život09:45Lovci plážových domů10:10Najděte mi dům na pláži10:40Velkolepé plány: Austrálie11:40Vaše dokonalá zahrada12:25Úžasné prostory George Clarka13:15Dílna Jimiho Kutila13:40Netradiční bydlení?14:30Lovci plážových domů15:00Najděte mi dům na pláži15:25Dům snů16:10Jezme zdravě, žijme zdravě16:35Uspořádejte si svůj život17:40Utajený šéf - USA18:30Zaprášená tajemství: Svatební šaty20:00Agatha Christie: Zkouška neviny20:50Agatha Christie: Zkouška neviny21:40Král Lear23:55Dům na konci ulice
06:00Jak se to dělá: 32. díl (S03E32)06:30Jak se to dělá: 33. díl (S03E33)07:00Jak se to dělá: 34. díl (S03E34)07:30Jak se to dělá: Stěžně z uhlíkových vláken, sušenky štěstí, projektory IMAX (S03E35)08:00Rození obchodníci: Ford Transit (S17E07)09:00Rození obchodníci: 8. díl (S17E08)10:00Schováno v kůlnách: 16. díl (S05E16)10:30Schováno v kůlnách: Dave / Lincolnshire (S05E17)11:00Schováno v kůlnách: Tim / East Midlands (S05E18)11:30Schováno v kůlnách: Dave / Cumbria (S05E19)12:00Lovci odpadu: Na začátku (S12E02)13:00Lovci odpadu: Faktor X (S12E03)14:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 15. díl (S04E15)15:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 16. díl (S04E16)16:00Spojené státy zlaté: 1. díl (S01E01)17:00Lovci odpadu: Rozdílné názory (S18E03)18:00Lovci odpadu: Restaurátoři: 6. díl (S06E06)19:00Záchrana starých aut: Burt Reynolds za hubičku (S02E06)20:00Pod povrchem: Bitva o korálové útesy21:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: Nová země (S07E01)22:00Virální zločiny: Beze strachu (S01E09)22:30Virální zločiny: Pozor na cizince (S01E10)23:00Vzteklí motoristé: Knokaut (S01E07)23:30Vzteklí motoristé: Motorové šílenství (S01E08)01:00Nazí a vystrašení: Padlý farmář (S08E05)02:00Pod povrchem: Bitva o korálové útesy03:00Hledání opálů v australském vnitrozemí: Nová země (S07E01)04:00Lovci odpadu: Nový podnik (S11E05)05:00Lovci odpadu: Nejprodávanější položky (S11E06)
06:00How Do They Do It?: Harp Strings And More06:24Truth Behind the Moon Landing: Conspiracy Of The Lost Tapes07:12Truth Behind the Moon Landing: The Hollywood Conspiracy08:00Expedition X: An American Werewolf08:48Expedition X: The Beast Of Bray Road09:36How It\'s Made: Nail Files, Birch Canoes, Boat Hardtops, And High Voltage Circuit Breakers10:00How It\'s Made: Macarons, Pine Needle Baskets, and Micrometers10:24How It\'s Made: Endoscopes, Megaphones, And Uranium10:48How It\'s Made: Hollow Disk Pumps, Palm Sugar, And Yachts11:12How It\'s Made: Collagen, Digital-To-Analog Converters, Wood Moldings, And Plier Staplers11:36How It\'s Made: Thai Barbecues, Diving Masks & amp; Fins, And Bassoons12:00How Do They Do It?: Robo-farm And More12:24How Do They Do It?: Bamboo Scaffolding And More12:50How Do They Do It?: Espadrilles And More13:14How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More13:38How Do They Do It?: Cooking Pans And More14:02How Do They Do It?: Sitar, Biltong And Bulldozers14:26Savage Builds: Nitro-Explode-aganza15:14Savage Builds: Hollywood\'s Deadliest Weapon16:02Truth Behind the Moon Landing: CIA\'s Secret Space War16:50Truth Behind the Moon Landing: Killing Armstrong17:40How It\'s Made: Wooden Matches, Tillage Machines, Telescopic Gangways, and Mabe Pearls18:05How It\'s Made: Mosquito Coils, Solar-Assist Tricycles, Palm Oil, & amp; Fiberglass Chopper Guns18:30How It\'s Made: Wood Toys, Retro Toasters18:55How It\'s Made: Combination Squares, Farmed Shrimp, Ball Valves, And String Trimmers19:20How It\'s Made: Chinese Style Furniture, Electrical Switches, Thai Fish Sauce, And Cappers19:45How It\'s Made: Race Car Oil Tanks, Plaster Moldings, Lemongrass Oil, And Fly Tying Vises20:10Mysteries Of The Deep: Hunt For Noah\'s Ark21:00Mysteries Of The Deep: Bermuda Triangle Doomsday21:50Valley Of The Kings: The Lost Tombs23:30Space Launch: Splashdown01:10How the Universe Works: Secret History Of Mercury02:00How the Universe Works: Dark History Of The Solar System02:48How Do They Do It?: Bamboo Scaffolding And More03:12How Do They Do It?: Espadrilles And More03:36How Do They Do It?: Macadamia Nuts And More04:00How Do They Do It?: Cooking Pans And More04:24How It\'s Made: Hollow Disk Pumps, Palm Sugar, And Yachts04:48How It\'s Made: Collagen, Digital-To-Analog Converters, Wood Moldings, And Plier Staplers05:12How It\'s Made: Thai Barbecues, Diving Masks & amp; Fins, And Bassoons05:36How It\'s Made: Wooden Utensils, Transport Refrigeration Units
06:00Spravedlnost v Las Vegas: Obžalovaný zápasník (S01E05)07:00Spravedlnost v Las Vegas: Zrada (S01E06)08:00Přiměřená pochybnost: Vražda v Cave Creeku (S04E08)09:00Přiměřená pochybnost: Zhypnotizován (S04E10)10:00Vražedné nahrávky: Dívka v parku (S04E02)11:00Vražedné nahrávky: 3. díl (S04E03)12:00Jak chytit vraha: Za světla (S01E05)13:00Jak chytit vraha: Problematické zatčení (S01E06)14:00Skutečný příběh Marie Eleny Salinasové: Selhání spravedlnosti (S01E08)15:00Wonderlandský masakr: 3. díl (S02E03)16:00Jižanské vraždy: Polibek bratrance a sestřenice (S01E03)17:00Jižanské vraždy: Osudná kráska (S01E04)18:00Znaky psychopata: Není mezi živými (S02E18)18:30Znaky psychopata: Potkal jsi anděla smrti (S02E08)19:00Znaky psychopata: Většinu lidí by to vyděsilo (S02E20)19:30Znaky psychopata: Vždycky jsem věděl, že jsem divný (S02E09)20:00Noční policejní zásahy: Jsi nahráván (S01E01)20:30Noční policejní zásahy: Dokázala jsem to! (S01E02)21:00Vraždy Murdaughových: Smrtící dynastie: Pandořina skříňka (S01E01)22:00Vraždy Murdaughových: Smrtící dynastie: Tudy přijde něco zlého (S01E02)23:00Vraždy Murdaughových: Smrtící dynastie: Pramen zla (S01E03)01:00Tady žije ďábel: Viděla jsem na nahrávce samu sebe (S08E17)02:00Vražedné nahrávky: Ostrov Wight (S06E10)03:00Extrémní kroky: 4. díl (S02E04)04:00Vražedné nahrávky: 4. díl (S04E04)05:00Vražedné nahrávky: Co je v batohu? (S04E05)
05:30Jak si vybrat správné šaty: Nerozhodné nevěsty (S03E17)06:00Jak si vybrat správné šaty: 2. díl (S20E02)07:00Jak si vybrat správné šaty: 3. díl (S20E03)08:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Hovory z ložnice: Kontrola škod (S06E04)09:0090denní snoubenci: Šťastně až na věky?: Hovory z ložnice: Láska si bere rukojmí (S06E05)10:00Přepečlivé matky to ví nejlépe: 10. díl (S05E10)11:00Láska v překladu: 11. díl (S01E11)12:00Jak si vybrat správné šaty: Na šaty řekla možná (S21E03)13:00Deníky 90 dní: The Name Of The Game (S05E08)14:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Tlusté holky neumějí skákat (S02E06)15:00Nejlepší kamarádky, 450 kg každá: Správná váha pro tebe (S02E07)16:0090denní snoubenci: Od samého začátku: 9. díl (S06E09)18:0090denní snoubenci: Od samého začátku: Sex, lži a video (S06E10)20:00Podivný případ Natalie Grace: Z pohledu Natalie: Věk, vztek a velká lež (S02E01)21:00Podivný případ Natalie Grace: Z pohledu Natalie: Pro lásku k penězům (S02E02)22:00Láska v překladu: Liebe je bitevní pole (S01E02)23:00Můj 270kg život: 14. díl (S10E14)01:00450kg sestry: Hotovo a konec (S04E13)02:00Dítě všechno změní: Tajný test DNA (S02E03)02:50Dítě všechno změní: Nesmírný žal (S02E04)03:40Dítě všechno změní: Myslím, že jsem opět těhotná (S02E05)04:30Dva z milionu: Chlapci v ohni (S01E04)
06:00Má pekelná kočka: Na válečné stezce (S02E03)06:50Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Psi: spokojení hafani (S05E02)07:40Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Uprchlík (S05E05)08:30Neuvěřitelné bazény: 3. díl (S03E03)09:25Jak to zvířata dokážou: 25. díl (S01E25)09:53Jak to zvířata dokážou: 26. díl (S01E26)10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Statečný pejsek (S05E02)11:15Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Odvátý (S05E03)12:10Neuvěřitelné bazény: 1. díl (S03E01)13:05No nazdar! Irwinovi zasahují: Velké požadavky žirafího mláděte (S03E04)14:00Úžasná zvířata Dubaje15:00Život levhartů obláčkových16:00Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Roztomilí hafani (S05E04)17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Tygrův příběh (S05E06)18:00Neuvěřitelné bazény: 4. díl (S03E04)19:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Psík puggle (S03E06)20:00Zoltan, vlčí muž: 5. díl (S01E05)21:00No nazdar! Irwinovi zasahují: Malé, ale jedovaté (S04E05)22:00Poslední obyvatelé Aljašky: Zima se blíží (S01E03)23:00Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda (S01E01)01:30No nazdar! Irwinovi zasahují: Psík puggle (S03E06)02:15Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda (S01E01)03:00Drsná spravedlnost: Hoří! (S02E05)03:45Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor: Tygrův příběh (S05E06)04:30Neuvěřitelné bazény: 4. díl (S03E04)05:15No nazdar! Irwinovi zasahují: Psík puggle (S03E06)
01:00Der Humboldtstrom (1/3) - Das wilde Patagonien01:45Der Humboldtstrom (2/3) - Die Küste der Atacama02:30Der Humboldtstrom (3/3) - Von Peru bis Galapagos03:15Frösche - Schätze des Regenwaldes - Film von Ajay und Vijay Bedi04:15Die Azoren – Grünes Inselparadies - Film von Franck Decluzet04:45kinokino - Das Filmmagazin05:00Science Talk - Das Sozialverhalten der Primaten05:30Alpenpanorama07:00ZIB07:05Sternstunde Philosophie - SRF-Gesprächsreihe08:00Literaturclub09:20Sophie Taeuber-Arp - Film von Marina Rumjanzewa10:10Christine Lavant - Wie pünktlich die Verzweiflung ist - (Dokumentation, AUT 2023)11:00ZIB11:15Dolomiten - Sagenhaftes Juwel der Alpen - Aus der ORF-Reihe \"Universum\"12:00Unsere wilde Schweiz: Der Aletschgletscher - Film von Michael Gregor12:10Wilde Schweiz II: Naturpark Beverin - Die schönsten Naturparks13:00Wilde Schweiz II: Das Calancatal - Die schönsten Naturparks13:55Wilde Schweiz II: Die Jungfrau-Region - Die schönsten Naturparks14:45Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand - Spielfilm, Schweden 2013 (Hundraåringen som klev ut genom16:30SCHWEIZWEIT: Brückenbauerin zwischen zwei Kulturen - Film von Nicolas Pallay (Du Baulmes au coeur)17:00heute17:083sat-Wetter17:10Die Adlerjägerin – Junge Mongolinnen entdecken einen alten Brauch für sich - Film von Carsten Stormer17:40Schätze der Welt - Erbe der Menschheit - Buchenurwälder, Deutschland - Die letzten Zeugen18:00Tagesschau18:15Kabarettgipfel (1/2) - Wiener Stadthalle, 202319:20Kabarettgipfel (2/2) - Wiener Stadthalle, 202320:20Mitternachtsspitzen21:20The Ledge - Am Abgrund - Spielfilm, USA 201122:55Wilde Schweiz II: Naturpark Beverin - Die schönsten Naturparks23:45Wilde Schweiz II: Das Calancatal - Die schönsten Naturparks
01:20Das ewige Leben03:15God Friended Me - Auf dem Weg nach Damaskus S1E1904:00Dragons - Die jungen Drachenretter - Der Feuerteufel S1E404:25Fix & amp; Foxi - Der faule Zahn S1E404:50Barbapapa und Familie - Das fuchsienrote Meer S1E4805:05Die Ollie & amp; Moon Show - Gänsehaut in Grönland S1E2905:15Die Ollie & amp; Moon Show - Bommelmützen aus Bolivien S1E3005:30Servus Kasperl - Kasperl & amp; Co: Der Hexentango S201805:55Rätselburg06:00Hallo okidoki06:05ABC Bär S201506:20Hallo okidoki06:25Tolle Tiere06:40Hallo okidoki06:45Schmatzo07:00Hallo okidoki07:051000 Tricks S202107:20Hallo okidoki07:25Tom Turbo - Der Zug zum Hexentreff07:50Ostwind - Der große Orkan09:20Jamie Oliver: 5 Zutaten mediterran - Frankreich10:05Percy Jackson: Im Bann des Zyklopen11:40Sport-Bild12:15ADMIRAL Fußball Bundesliga 29.Runde: LASK - SK Rapid - Der Countdown12:25ADMIRAL Fußball Bundesliga 29.Runde: LASK - SK Rapid - Das Spiel13:15ZIB Flash14:30ADMIRAL Fußball Bundesliga 29.Runde: Red Bull Salzburg - Puntigamer Sturm Graz - Der Countdown14:55ADMIRAL Fußball Bundesliga 29.Runde: Red Bull Salzburg - Puntigamer Sturm Graz - Das Spiel15:50ZIB Flash16:55ADMIRAL Fußball Bundesliga 29.Runde: Red Bull Salzburg - Puntigamer Sturm Graz - Die Analyse17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:02ZIB Magazin Kino18:15Morbius19:55ES: Kapitel 222:35Die Simpsons - Nicht Es S34E522:55Morbius
00:40Tatort - Lenas Tante02:10Die Rosenheim-Cops - Ein doppelter Einbruch S18E1102:55Seitenblicke03:05Der Bergdoktor - Dunkle Wolken S503:50Der Bergdoktor - Umkämpftes Glück S504:35Text Aktuell05:00Wetter-Panorama07:00ZIB07:05Der Gugelhupf - König der Kuchen07:50Karl Kraus - Die Macht des Wortes08:35Ikonen Österreichs - Der Roman \"Josefine Mutzenbacher\"08:45Die Kulturwoche09:00ZIB09:05Pressestunde10:00Hohes Haus10:30Orientierung11:00ZIB11:17Wetter11:20Seitenblicke Weekend11:35Heimat Fremde Heimat12:05Aufgetischt am Sonntag - Der Strudengau S202012:30Rosamunde Pilcher: Möwen im Wind14:00Tierische Augenblicke14:30Erlebnis Österreich - Sagenreiches Oberösterreich - Vom Zauber der Wirklichkeit14:55Was ich glaube15:00ZIB15:05Aktuell nach fünf15:30Natur im Garten S202415:55Zurück zur Natur - Gallneukirchen S202416:25Österreich-Bild aus dem Landesstudio Kärnten - 100 Jahre See(h)nsucht im Strandbad Klagenfurt16:57Bundesland heute Service17:00Bundesland heute17:17Lotto 6 aus 45 mit Joker17:30Zeit im Bild17:51Wetter17:56Sport Aktuell18:05Seitenblicke18:15Tatort - Diesmal ist es anders19:50ZIB 220:10IM ZENTRUM21:05Penélope Cruz - Diva im Spiegel22:00Leid und Herrlichkeit23:50Der Gugelhupf - König der Kuchen
00:15Kult.reloaded - Heiteres Bezirksgericht - Ein Storch macht noch keinen Sommer01:10Internationales Musikforum Ossiach 196801:40Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv02:30Die Tafelrunde03:40Kabarett im Turm - Reinhard Nowak - Endlich!04:30Dinner für Zwei - Clemens Haipl & amp; Isabell Pannagl05:00WETTER/INFO06:10Auf eine Melange mit Musalek - Wenn das Kaufen zur Krankheit wird- Wesen und Behandlung der Kaufsucht07:00WIR07:30Kultur Heute Weekend08:00ORF III LIVE - Katholischer Gottesdienst aus dem Innsbrucker Dom09:00Erlebnis Bühne Matinee - Wiener Staatsoper - Die Stars erzählen09:30Erlebnis Bühne LIVE - Wiener Staatsoper - Die neue Saison11:30Oben ohne - Gustls Quarantäne S2E312:20Der Österreichische Film - Trautmann: Das Spiel ist aus13:55Der Österreichische Film - Trautmann: Alles beim Alten15:30Operette sich wer kann - Die lustige Witwe17:20Erlebnis Bühne mit Barbara Rett - Beethoven: Die Zehnte - Wie hätte es weitergehen können?18:15Erlebnis Bühne mit Barbara Rett - Beethovens Wien - Die Welt wollte ich umspannen …19:20Erlebnis Bühne mit Barbara Rett - Beethovens Wien - Ja, die geliebte Hoffnung …20:50zeit.geschichte - Des Kaisers Spion - Maximilian Ronge21:35zeit.geschichte - Des Kaisers Waffenschmiede - Die Skodawerke22:25zeit.geschichte - Abrechnung mit einer Dynastie: Die Habsburger nach 191823:10zeit.geschichte - Der letzte Kaiser - Karl I.
00:15Yoga Kids - Strand 100:30So denkt das junge Österreich - Handy00:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation01:00Servus Kasperl - Kasperl & amp; Hopsi: Das goldene Mikrofon S201601:25Das Dschungelbuch - Safari - Nester S1E301:35ABC Bär S201402:00Theodosia - Der letzte Sonnenaufgang S1E2602:20SimsalaGrimm - Hans im Glück S2E1202:40Schmatzo S201702:55Hexe Lilli - Lilli und das Dorf der Vampire S3E2603:15Yoga Kids - Strand 103:30So denkt das junge Österreich - Handy03:55Mini Spezial 2024 - Wildtierstation04:00Ostwind - Aris Ankunft05:40Tolle Tiere06:00Trickfabrik06:25Yoga Kids - Weltraum 206:40Ganz Ohr - U-Bahn06:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage07:00Ostwind - Aris Ankunft08:40Tolle Tiere09:00Trickfabrik09:25Yoga Kids - Weltraum 209:40Ganz Ohr - U-Bahn09:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage10:00Ostwind - Aris Ankunft11:40Yoga Kids - Weltraum 211:55Ganz Ohr - U-Bahn12:10Konzert Cambur Pin-Tón - Konzert Cambur Pin-Tón12:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage13:00Ostwind - Aris Ankunft14:40Tolle Tiere15:00Trickfabrik15:25Yoga Kids - Weltraum 215:40Ganz Ohr - U-Bahn15:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage16:00Ostwind - Aris Ankunft17:40Tolle Tiere18:00Trickfabrik18:25Yoga Kids - Weltraum 218:40Ganz Ohr - U-Bahn18:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage19:00Ostwind - Aris Ankunft20:40Tolle Tiere21:00Trickfabrik21:25Yoga Kids - Weltraum 221:40Ganz Ohr - U-Bahn21:55Mini Spezial 2024 - Cambur Pin-Ton Backstage22:00Ostwind - Aris Ankunft23:40Tolle Tiere
01:00Eishockey Länderspiel: Deutschland - Österreich, Highlights aus Garmisch03:00OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4603:30Sportbild04:00Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 504:18Silent Sports + - Fußball Bundesliga 22/23: Runde 1704:34Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 104:51Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 205:02Silent Sports + - Judo EM 2023 Montellier Tag 305:20Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 305:31Silent Sports + - Fußball Bundesliga 23/24: Runde 405:48Silent Sports + - Basketball Superliga Damen: Klosterneuburg-St.Pölten05:55Yoga Magazin - Folge 21706:25Fit Aktiv für Junggebliebene - Folge 8006:55Yoga Magazin - Folge 21707:25OHNE GRENZEN - das Behindertensport Magazin - Folge 4607:55Yoga Magazin - Folge 21708:25LIVE Rad Kirschblütenrennen Wels 202411:30LIVE Fußball Frauen Bundesliga - 14. Runde: Altach/Vorderland - First Vienna aus Altach12:35Funsport13:00LIVE Judo EM 2024 - Tag 4 aus Zagreb14:45LIVE Tischtennis Bundesliga Herren - Finale:18:00Sport 2018:15LIVE Handball Herren HLA - Viertelfinale 1.Spiel: Förthof UHK Krems - Bregenz aus Krems20:00Judo EM 2024 Tag 4, Highlights aus Zagreb22:00Eishockey Länderspiel: Österreich - Deutschland, Highlights aus Zell am See
05:00Zprávy05:10Studio ČT2406:00Zprávy06:10Studio ČT2407:00Zprávy07:05Regiony ČT2408:00Zprávy08:31Věda 2409:00Zprávy09:05Politické spektrum09:32Týden v kultuře10:00Zprávy v 1010:31Archiv ČT2411:00Zprávy11:05Hyde Park Civilizace12:00Otázky Václava Moravce13:00Zprávy13:05Otázky Václava Moravce14:00Zprávy14:03Studio ČT2415:00Zprávy15:03Studio ČT2416:00Zprávy16:03Studio ČT2417:00Zprávy17:03Studio ČT2417:55Předpověď počasí18:00Zprávy18:28Interview ČT2418:55Události za okamžik a počasí19:00Události19:50Počasí v evropských metropolích19:52Branky, body, vteřiny20:0690 & amp;#39; ČT2421:30Zóna ČT2422:00Zprávy22:10Newsroom ČT2423:00Zprávy ve 2323:32Interview ČT2400:00Zprávy00:10Zajímavosti z regionů00:35Zajímavosti z regionů01:00Zprávy01:10Týden v regionech01:36Týden v regionech02:00Zprávy02:10Zajímavosti z regionů02:35Zajímavosti z regionů03:00Zprávy03:10Regiony ČT2404:00Zprávy04:10Branky, body, vteřiny04:23Interview ČT2404:50Studio ČT24
00:15Fotbal02:15Fotbal04:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín05:00Poker06:00Televizní nákupy07:30Lední hokej10:00Televizní nákupy11:00Box11:30MVP12:15Házená14:00Házená15:45Zlaté okamžiky16:00Házená17:45Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen18:00Fotbal20:00Box23:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen23:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín
00:00Idefix a smečka Nepoddajných00:10Idefix a smečka Nepoddajných00:20Idefix a smečka Nepoddajných00:30Idefix a smečka Nepoddajných00:45Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:05Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky01:30Agentka 20301:55Agentka 20302:20Správná pětka - na stopě02:40Správná pětka - na stopě03:05Život s tátou03:15Život s tátou03:25Život s tátou03:35Život s tátou03:50Idefix a smečka Nepoddajných04:00Idefix a smečka Nepoddajných04:10Idefix a smečka Nepoddajných04:20Idefix a smečka Nepoddajných04:35Agentka 20305:00LEGO Friends: Dívky s posláním05:10Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky05:35Mia a já06:00Idefix a smečka Nepoddajných06:10Idefix a smečka Nepoddajných06:30Hotel pro mazlíčky06:40Hotel pro mazlíčky07:00Lovecká sezona - Volání divočiny07:10Lovecká sezona - Volání divočiny07:30Croodsovi - Rodinný strom08:00Barbie, odvážná princezna09:20Barbie ™ Příběh mořské panny 210:40Máša a Medvěd10:48Máša a Medvěd11:00Mia a já11:30Mia a já12:00Mimi šéf: zpátky ve hře12:30Mimi šéf: zpátky ve hře13:00Jurský svět: Křídový kemp13:30Jurský svět: Křídový kemp14:00Polly Pocket - Síla malých14:30Polly Pocket - Síla malých15:00Barbie: Dreamhouse Adventures15:30Barbie: Dreamhouse Adventures16:00Poznáváme přírodu16:30Poznáváme přírodu17:00Hotel pro mazlíčky17:10Hotel pro mazlíčky17:30Idefix a smečka Nepoddajných17:40Idefix a smečka Nepoddajných18:00Jurský svět: Křídový kemp18:30Mimi šéf: zpátky ve hře19:00Život s tátou19:10Život s tátou19:30Lovecká sezona - Volání divočiny19:40Lovecká sezona - Volání divočiny20:00Země dinosaurů - Kámen chladného ohně skály21:15Hotel pro mazlíčky21:30Mia a já22:00Mia a já22:30Úsvit Croodsových23:00Idefix a smečka Nepoddajných23:10Idefix a smečka Nepoddajných23:30Život s tátou23:40Život s tátou
05:00Olympiáda dětí a mládeže 202405:30Sokolský zpravodaj06:00Hokej: Slovensko - Česko08:00BBV po 25 letech08:10PanoramaL08:45Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko10:20Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Viktoria ŽižkovL12:30Veslování: ME Maďarsko14:00Hokej: Švédsko - ČeskoL16:40Házená: DHC Slavia Praha - Házená KynžvartL18:25Basketbal: Kooperativa NBL - čtvrtfinále play offL20:45Fotbal: DohránoL22:05Hokej: Buly - debata expertůL22:50Basketbal: MoraBanc Andorra - FC Barcelona00:35Branky, body, vteřiny00:50Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Viktoria Žižkov02:40Fotbal: Dohráno03:55Branky, body, vteřiny04:10Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko05:40Branky, body, vteřiny
06:00Teleshop09:00Ztracený svět I.10:00Ztracený svět I.11:00Teleshop13:00Lovci pokladů II.14:00Lovci pokladů II.15:00Lovci pokladů II.16:00Lovci pokladů II.17:00Lovci pokladů II.18:00Hvězdná brána: Atlantida I.18:55Hvězdná brána: Atlantida I.19:55Hvězdná brána: Atlantida I.20:50Hvězdná brána: Atlantida I.21:50Hvězdná brána: Atlantida I.22:45Ztracený svět I.23:45Ztracený svět I.00:45Ztracený svět I.01:45Ztracený svět I.02:30Ztracený svět I.03:15Totalcar II.04:00Teleshop
07:00Totalcar V.07:40Willy a kouzelná planeta09:25Profil zločinu VIII.10:30Profil zločinu VIII.11:45Bones Viii.12:40Bones Viii.13:30Bones Viii.14:25Bones Viii.15:20Bones Viii.16:15Csi I.17:05Csi I.18:05Csi I.19:05Csi I.20:00Csi I.21:00Nádherné bytosti23:40Strážci: Watchmen02:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai II.03:25Totalcar V.04:00Teleshop
06:20Lovci pokladů III.07:25Lovci pokladů III.08:25Lovci pokladů III.09:30Lovci pokladů III.10:30Hvězdná brána VIII.11:25Hvězdná brána VIII.12:20Hvězdná brána VIII.13:20Hvězdná brána VIII.14:15Hvězdná brána VIII.15:10Zelenáč I.16:10Zelenáč I.17:15Chceš mě, chci tě19:15MUŽI V ČERNÉM II21:00Exmanželka za odměnu23:20Legenda o opilém Mistrovi II.01:30Zelenáč I.02:10Zelenáč I.02:55S.W.A.T. V.03:35Green 25 Viii.04:00Teleshop05:00Teleshop
06:00Teleshop11:00Čtyři sestry I.12:20Teleshop12:40Čtyři sestry I.14:10Vteřiny života I.15:10Vteřiny života I.16:10Zelenáč II.17:05Zelenáč II.17:55Zelenáč II.18:55Vteřiny života I.19:55Čtyři sestry I.21:15Čtyři sestry I.22:35Brousko Iii.23:55Brousko Iii.01:15Brousko Iii.02:30Brousko Iii.03:30Mistři starožitníci04:00Teleshop
00:20Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse02:00Haus der Erdmännchen - Eine Familiensaga02:25Geheimnisvolle Pyramiden03:20Geheimnisvolle Pyramiden04:15Der Mann, der Tutanchamun fotografierte05:15Rom - 8 Tage die Geschichte schrieben06:00Die große Elchwanderung07:20Hitler - Ein Leben in Bildern08:10Geheimnisvolle Pyramiden09:05Geheimnisvolle Pyramiden10:00Der Mann, der Tutanchamun fotografierte11:05Rom - 8 Tage die Geschichte schrieben11:55Vom Welpen zum Blindenhund13:15Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse15:00Wildes Shetland16:05Gefiederte Nachbarn - Unsere Gartenvögel17:00Wildes Uganda17:55Expedition Jangtse - 6000 Kilometer zu Fuß18:45Die große Elchwanderung20:15Leaving the Frame - Eine Weltreise ohne Drehbuch21:50Die schönsten Zugreisen der Welt22:40Together Free
00:05Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen01:30Make Love, Fake Love02:30Take Me Out - Boys Boys Boys03:30Der Blaulicht Report04:20Der Blaulicht Report05:00Der Blaulicht Report05:45Der Blaulicht Report06:45Der Blaulicht Report07:45Der Blaulicht Report08:45Der Blaulicht Report09:35Der Blaulicht Report09:55Drei gegen Einen - Die Show der Champions13:45Die Unvermittelbaren - Mit Martin Rütter15:45Die großen Hunde - Mit Martin Rütter17:45Exclusiv - Weekend18:45RTL Aktuell19:03RTL Aktuell - Das Wetter19:05Die Welpen kommen - Mit Martin Rütter20:15Pirates of the Caribbean: Salazars Rache22:45stern TV am Sonntag
00:00CSI: New York00:45CSI: New York01:30CSI: Den Tätern auf der Spur02:15CSI: Den Tätern auf der Spur03:00CSI: Den Tätern auf der Spur03:45CSI: Den Tätern auf der Spur04:30CSI: Den Tätern auf der Spur05:15Danny Rolling: Der Schlitzer von Gainesville05:45Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd06:30Akte Mord - Ermittler auf Beweisjagd07:15Im Namen des Gesetzes08:05Im Namen des Gesetzes08:55Im Namen des Gesetzes09:45Im Namen des Gesetzes10:35Im Namen des Gesetzes11:25Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei12:15Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:05Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei13:55Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei14:45Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei15:35CSI: Vegas16:20CSI: Vegas17:05CSI: Vegas17:50CSI: Vegas18:35Ivan Milat: Der Rucksack-Mörder19:25CSI: Den Tätern auf der Spur20:15Anwälte der Toten - Die schlimmsten Serienkiller der Welt21:00Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera21:50Das Böse im Blick - Augenzeuge Kamera22:358 Zeugen23:058 Zeugen23:30Dark Winds - Der Wind des Bösen
00:20Goodbye Deutschland! Die Auswanderer01:55Goodbye Deutschland! Die Auswanderer02:45Zwischen Tüll und Tränen03:304 Hochzeiten und eine Traumreise04:204 Hochzeiten und eine Traumreise05:05Das perfekte Dinner06:00Shopping Queen06:45Shopping Queen07:35Zwischen Tüll und Tränen08:204 Hochzeiten und eine Traumreise09:15Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein10:05Mein Traumhaus auf dem Land10:55Mein einzigartiges B & amp;B11:25Mein einzigartiges B & amp;B12:00Mein einzigartiges B & amp;B12:55Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh13:50Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh14:40Goodbye Deutschland! Die Auswanderer16:20Goodbye Deutschland! Die Auswanderer17:10Shopping Queen18:00Zwischen Tüll und Tränen18:50Jamie At Home19:20Jamie unterwegs... - Geniale Rezepte gegen Fernweh20:15Die Beet-Brüder21:50Die Beet-Brüder22:45Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein23:30Zwischen Tüll und Tränen
00:45Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf01:30Teleshopping03:45Hercules04:30Hercules05:15Hercules05:50Hercules06:30Hercules07:20Ein Colt für alle Fälle08:15Ein Colt für alle Fälle09:05Ein Colt für alle Fälle10:00Trio mit vier Fäusten10:55Trio mit vier Fäusten11:45Das A-Team12:45Das A-Team13:35Die Tuning Profis14:30Die Tuning Profis15:20Top Gear16:25Top Gear17:25Top Gear18:25Das A-Team19:15Das A-Team20:15CSI: Miami21:00CSI: New York21:50CSI: Den Tätern auf der Spur22:50CSI: Den Tätern auf der Spur23:35CSI: Miami
00:15Buffy - Im Bann der Dämonen01:00Buffy - Im Bann der Dämonen01:45Buffy - Im Bann der Dämonen02:30Buffy - Im Bann der Dämonen03:15Verbotene Liebe Classics03:55Unter uns Classics04:20Unter uns Classics04:45Unter uns Classics05:10Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics05:35Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:00Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:25Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics06:55Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics07:20Hinter Gittern - Der Frauenknast08:10Hinter Gittern - Der Frauenknast09:00Hinter Gittern - Der Frauenknast09:50Hinter Gittern - Der Frauenknast10:40Hinter Gittern - Der Frauenknast11:30Unter uns Classics11:55Unter uns Classics12:25Unter uns Classics12:50Unter uns Classics13:20Unter uns Classics13:45The Heirs - Highschool der Superreichen14:55Verbotene Liebe Classics15:35Alles was zählt Classics16:05Alles was zählt Classics16:30Alles was zählt Classics17:00Alles was zählt Classics17:25Alles was zählt Classics17:55Herz über Kopf18:20Herz über Kopf18:50Herz über Kopf19:20Die Camper19:45Die Camper20:15Der Retter meines Herzens22:10The Heirs - Highschool der Superreichen23:15Verbotene Liebe Classics23:55Hinter Gittern - Der Frauenknast
00:35Law & amp; Order: Special Victims Unit01:15Law & amp; Order: Special Victims Unit02:00Teleshopping03:00Staatsanwalt Posch ermittelt03:55Das Jugendgericht04:40Das Jugendgericht05:30Quincy06:10Quincy07:00Quincy08:00Mord ist ihr Hobby08:50Mord ist ihr Hobby09:50Mord ist ihr Hobby10:45Mord ist ihr Hobby11:35Mord ist ihr Hobby12:35Mord ist ihr Hobby13:20Das Strafgericht14:10Das Strafgericht15:00Das Strafgericht15:55Das Strafgericht16:45Das Strafgericht17:35Der Blaulicht Report18:30Der Blaulicht Report19:20Der Blaulicht Report20:15Der Blaulicht Report21:10Der Blaulicht Report22:00Der Blaulicht Report22:55Der Blaulicht Report23:40Nachbarschaftsstreit
01:20Teleshoppingsendung05:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten05:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:55Neue Geschichten vom Pumuckl07:20Neue Geschichten vom Pumuckl07:55Neue Geschichten vom Pumuckl08:25Neue Geschichten vom Pumuckl08:55Neue Geschichten vom Pumuckl09:25Neue Geschichten vom Pumuckl09:55Neue Geschichten vom Pumuckl10:30Neue Geschichten vom Pumuckl11:00Neue Geschichten vom Pumuckl11:30Neue Geschichten vom Pumuckl12:00Neue Geschichten vom Pumuckl12:30Neue Geschichten vom Pumuckl13:00Neue Geschichten vom Pumuckl13:30Neue Geschichten vom Pumuckl14:00Neue Geschichten vom Pumuckl14:30Neue Geschichten vom Pumuckl15:00Neue Geschichten vom Pumuckl15:30Neue Geschichten vom Pumuckl16:00Neue Geschichten vom Pumuckl16:35Neue Geschichten vom Pumuckl17:05Neue Geschichten vom Pumuckl17:40Neue Geschichten vom Pumuckl18:10Neue Geschichten vom Pumuckl18:45Neue Geschichten vom Pumuckl19:15Neue Geschichten vom Pumuckl19:40Neue Geschichten vom Pumuckl20:15Rizzoli & amp; Isles21:10Rizzoli & amp; Isles22:05Rizzoli & amp; Isles23:00Rizzoli & amp; Isles23:55Rizzoli & amp; Isles
05:5044 Cats06:0044 Cats06:10Oggy Oggy06:15Oggy Oggy06:20Oggy Oggy06:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten06:50PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten07:55Neue Geschichten vom Pumuckl08:20Neue Geschichten vom Pumuckl08:55Neue Geschichten vom Pumuckl09:25Neue Geschichten vom Pumuckl09:55Neue Geschichten vom Pumuckl10:25Neue Geschichten vom Pumuckl10:55Neue Geschichten vom Pumuckl11:30Neue Geschichten vom Pumuckl12:00Neue Geschichten vom Pumuckl12:30Neue Geschichten vom Pumuckl13:00Neue Geschichten vom Pumuckl13:30Neue Geschichten vom Pumuckl14:00Neue Geschichten vom Pumuckl14:30Neue Geschichten vom Pumuckl15:00Neue Geschichten vom Pumuckl15:30Neue Geschichten vom Pumuckl16:00Neue Geschichten vom Pumuckl16:30Neue Geschichten vom Pumuckl17:00Neue Geschichten vom Pumuckl17:35Neue Geschichten vom Pumuckl18:05Neue Geschichten vom Pumuckl18:40Neue Geschichten vom Pumuckl19:10Neue Geschichten vom Pumuckl19:45Neue Geschichten vom Pumuckl20:15Neue Geschichten vom Pumuckl20:40Neue Geschichten vom Pumuckl21:15Pokémon Ultimative Reisen21:35City - Abenteuer21:45Teleshoppingsendung
00:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin01:20Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin02:10Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:00Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin03:50Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin04:40Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:05Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin05:55CSI: NY06:40Criminal Intent - Verbrechen im Visier07:35Criminal Intent - Verbrechen im Visier08:30Criminal Intent - Verbrechen im Visier09:20Criminal Intent - Verbrechen im Visier10:05Criminal Intent - Verbrechen im Visier11:00Criminal Intent - Verbrechen im Visier11:55Criminal Intent - Verbrechen im Visier12:5050 Jahre ABBA und das Geheimnis des Schwedenpop17:00auto mobil - Das VOX Automagazin18:10Traumhaus oder Luftschloss? - Normal wohnen kann jeder19:10Ab ins Beet! Die Garten-Soap20:15Grill den Henssler23:35Prominent!
00:35Chicago Med01:25Chicago P.D.02:05Teleshopping05:10Verklag mich doch!06:05Verklag mich doch!07:05Verklag mich doch!08:20Verklag mich doch!09:20Verklag mich doch!10:20Shopping Queen11:10Shopping Queen12:10Shopping Queen13:10Shopping Queen14:10Shopping Queen15:10Schneller als die Polizei erlaubt15:40Schneller als die Polizei erlaubt16:10Schneller als die Polizei erlaubt16:50Schneller als die Polizei erlaubt17:20Schneller als die Polizei erlaubt17:40Schneller als die Polizei erlaubt18:10Schneller als die Polizei erlaubt18:40Schneller als die Polizei erlaubt19:15Schneller als die Polizei erlaubt19:35Schneller als die Polizei erlaubt20:15Major Crimes21:05Major Crimes22:00Major Crimes22:40Major Crimes23:30Major Crimes
00:00Zákusky Almy Obreganové00:25Zákusky Almy Obreganové00:55Mary Berry peče klasicky01:25Mary Berry peče jednoduše02:00Programové tipy06:00Gordon, Gino a Fred na cestách07:00Masná mise07:30Masná mise08:00Zákusky Almy Obreganové08:30Zákusky Almy Obreganové09:00Mary Berry peče klasicky09:35Mary Berry peče jednoduše10:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou10:30Tak chutná zdraví11:00Mistrovské pečení - Nový Zéland12:05Radostné vaření13:00John Torode - středovýchodní chutě13:30John Torode - středovýchodní chutě14:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou14:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou15:00Zákusky Almy Obreganové15:30Zákusky Almy Obreganové16:00Mary Berry peče klasicky16:35Mary Berry peče jednoduše17:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou17:30Tak chutná zdraví18:00Mistrovské pečení - Švédsko19:00Radostné vaření20:00John Torode - středovýchodní chutě20:30John Torode - středovýchodní chutě21:00Gordon, Gino a Fred na cestách22:00Masná mise22:30Masná mise23:00Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou23:30Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou
06:00Blue (147)06:05Blue (148)06:10Blue (104)06:25Blue (105)06:35Blue (106)06:50Blue (107)06:55Blue (108)07:10(36)07:40(37)08:10Mickeyho klubík (38)08:40Mickeyho klubík (39)09:10Kouzelná Beruška a Černý kocour (66)09:40Kouzelná Beruška a Černý kocour (67)10:00Příšerky v rachotě (3)10:30Příšerky v rachotě (2)11:00Poloviční superhrdinové (3)11:25Poloviční superhrdinové (4)11:55Kouzelná Beruška a Černý kocour (103)12:25Kouzelná Beruška a Černý kocour (104)12:55Greenovi ve velkoměstě (67)13:25Greenovi ve velkoměstě (68)13:55Hailey jde na to! (12)14:25Hailey jde na to! (13)14:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (29)15:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (38)15:55Křečík a Gréta (27)16:20Křečík a Gréta (28)16:50Blue (142)17:00Blue (141)17:05Blue (143)17:20Blue (144)17:25Blue (146)17:35Blue (147)17:50Kouzelná Beruška a Černý kocour (127)18:20Kouzelná Beruška a Černý kocour (128)18:50Hailey jde na to! (10)19:20Hailey jde na to! (4)19:50Příšerky v rachotě (3)20:20Příšerky v rachotě (2)20:50Táborníci z Kikiwaka (59)21:20Táborníci z Kikiwaka (60)21:50Jessie (80)22:20Jessie (74)22:50Poper se s tím! (29)23:20Poper se s tím! (30)23:50Ghostforce (6)24:15Ghostforce (7)24:35Ghostforce (8)25:00Tým Tiki (3)25:20Tým Tiki (4)25:45Tým Tiki (5)26:10Anna mezi obojživelníky (5)26:35Anna mezi obojživelníky (6)26:55Anna mezi obojživelníky (7)27:15Ghostforce (9)27:40Ghostforce (10)28:00Pyžamasky (9)28:25Pyžamasky (10)28:45Dalmatinská 101 (5)29:10Dalmatinská 101 (6)29:30Kluk Holka atd. (46)29:40Taffy (22)29:50Taffy (35)
05:00Eureka! (1)05:30Mickey Mouse Funhouse (1)06:00Mickey Mouse Funhouse (2)06:30Kiya & amp; the Kimoja Heroes (1)07:00Bluey (3)07:10Bluey (3)07:20Bluey (3)07:30Bluey (3)07:40Bluey (3)07:50Bluey (3)08:00Bluey (3)08:10Bluey (3)08:20Bluey (3)08:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)09:00Pupstruction (1)09:30SuperKitties (1)10:00Bluey (3)10:10Bluey (3)10:20Bluey (3)10:30Bluey (3)10:40Bluey (3)10:50Bluey (3)11:00Star Wars: Young Jedi Adventures (1)11:30Alice\'s Wonderland Bakery (2)12:00Mickey Mouse Clubhouse Space... ()13:00Mickey Mouse Funhouse (1)13:30Pupstruction (1)14:00SuperKitties (1)14:30Spidey and His Amazing Friends (1)15:00Spidey and His Amazing Friends (2)15:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)16:00Spidey and His Amazing Friends (3)16:30Spidey and His Amazing Friends (3)17:00Spidey and His Amazing Friends (3)17:15Spidey and His Amazing Friends (3)17:30PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)17:45PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:00PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:15PJ Masks: Power Heroes S1 Splits (1)18:30PJ Masks: Heroes of Space ()19:30Bluey (3)19:40Bluey (3)19:50Bluey (3)20:00Bluey (3)20:10Bluey (3)20:20Bluey (3)20:30Pupstruction (1)21:00Spidey and His Amazing Friends (3)21:30Star Wars: Young Jedi Adventures (1)22:00Alice\'s Wonderland Bakery (1)22:30Mickey Mouse Funhouse (2)23:00PJ Masks (2)23:25PJ Masks (2)23:50PJ Masks (2)24:15Alice\'s Wonderland Bakery (1)24:40Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:05Alice\'s Wonderland Bakery (1)25:30Spidey and His Amazing Friends (3)25:55Spidey and His Amazing Friends (1)26:20Spidey and His Amazing Friends (1)26:45Mickey Mouse Funhouse (2)27:10Mickey Mouse Funhouse (2)27:35Mickey Mouse Funhouse (2)28:00Eureka! (1)28:30Eureka! (1)
06:00Kuchyně: Naše tajemství, 1. část (S20E08)06:45Giadina domácí kuchyně: Kalifornský sen (S06E24)07:10Restaurant: Impossible: Zbytečně velké sendviče (S18E06)07:55Restaurant: Impossible: Napravení pověsti (S18E07)08:40Restaurant: Impossible: Irské oči se mračí (S18E08)09:25Vaříme na ohni: Samá šunka (S03E02)09:47Vaříme na ohni: Grilování v Karolíně (S03E03)10:10Vaříme na ohni: Ohnivá mexická hostina (S03E04)10:32Vaříme na ohni: Globální chutě v Texasu (S03E05)10:55Vaříme na ohni: Malá balení, velké chutě (S03E06)11:17Vaříme na ohni: Bláto a ocel v Novém Mexiku (S03E07)11:40Vaříme na ohni: Masa z venkovního ohniště v Kalifornii (S03E08)12:02Vaříme na ohni: Rožnění na západním pobřeží (S03E09)12:25Výcvikový tábor kuchařů: Předveďte mi horlivost (S01E03)13:10Další skvělý cukrář: Souboj pohlaví (S03E07)13:55Velká soutěž pojízdných restaurací: Dvojité problémy ve Dvouměstí (S04E05)14:40Velká soutěž pojízdných restaurací: Chicago: město pojízdných bister (S04E06)15:30Velká soutěž pojízdných restaurací: Kapitálové zisky (S04E07)16:15Velká soutěž pojízdných restaurací: Sraz ve Venice Beach (S05E01)17:00Banket: Nesplnitelný úkol: Život na ostrově (S10E01)17:55Bobbyho trojitá hrozba: Titáni proti Byronu Gomezovi (S02E07)18:40Dětský souboj ve sladkostech: Santův expres (S01E03)19:25Dortové eso: Pánská komůrka (S08E01)19:47Dortové eso: Fondán a finance (S08E02)20:10Průkopnice: Příliš unavená na vaření (S28E13)20:33Průkopnice: Noční dobroty (S21E01)20:55Giadina domácí kuchyně: Oslava Díkůvzdání (S07E08)21:17Giadina domácí kuchyně: Snídaně (S07E09)21:40Banket: Nesplnitelný úkol: Život na ostrově (S10E01)22:25Bobbyho trojitá hrozba: Titáni proti Byronu Gomezovi (S02E07)23:10Další skvělý cukrář: Souboj pohlaví (S03E07)23:55Pravidla farmy: Grilování, baseball a velká chuť (S06E10)01:25Večeře u Tiffani: Rozhodující zápas (S02E11)01:47Večeře u Tiffani: S příchutí minulosti (S02E12)02:10Večeře u Tiffani: Oblíbená rodinná jídla s přáteli (S02E13)02:32Večeře u Tiffani: V jižanském duchu (S02E14)02:55Večeře u Tiffani: Humr pro čtyři (S02E15)03:17Večeře u Tiffani: Táboření na zahradě (S02E16)03:40Večírky Patricie Heaton: Halloween podle Heaton (S01E01)04:02Večírky Patricie Heaton: Krásky a zákusky (S01E02)04:25Večírky Patricie Heaton: Překvapení na stříbrné výročí (S01E03)04:47Večírky Patricie Heaton: Pánské pokušení (S01E04)05:10Pravidla farmy: Grilování, baseball a velká chuť (S06E10)05:35Pravidla farmy: Snídaně k večeři (S06E11)
06:00Výprava do neznáma: Americký válečný hrdina (S05E06)07:00Výprava do neznáma: 7. díl (S05E07)08:00Výprava do neznáma: 9. díl (S05E08)09:00Výprava do neznáma: 10. díl (S05E09)10:00Výprava do neznáma: 11. díl (S05E10)11:00Spřízněné duše (duchové): Výpadek (S04E10)12:00Spřízněné duše (duchové): Tréma (S04E11)13:00Spřízněné duše (duchové): Strážce světla (S04E12)14:00Spřízněné duše (duchové): Rakev (S04E13)15:00Spřízněné duše (duchové): Ve stínech (S05E01)16:00Výprava za pokladem: Královská kupecká loď Merchant Royal (S01E01)17:00Výprava za pokladem: Piráti! (S01E02)18:00Výprava za pokladem: Legenda (S01E03)19:00Výprava za pokladem: Přeměna olova ve zlato (S01E04)20:00Výprava za pokladem: Malta (S01E05)21:00Krotitelé duchů: Allen House (S01E04)22:00Krotitelé duchů: Delta Queen (S01E05)23:00Směr hrůza: Státní trestnice Západní Virginie (S01E05)01:00Směr hrůza: Stará nemocnice v Adrianu (S03E13)02:00Záhady muzeí: Posedlá kočka a další (S22E06)03:00Záhady muzeí: Písečný muž z Borrega a další (S22E07)04:00Směr hrůza: Státní trestnice Západní Virginie (S01E05)05:00Výprava za pokladem: Přeměna olova ve zlato (S01E04)
Zaujímavosti
Stránka sa nezobrazuje správne lebo nemáte zapnutý JavaScript! Pre správne zobrazenie je nutné si ho povoliť resp. zapnúť v nastaveniach prehliadača.